dveřní a vratové systémy

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "dveřní a vratové systémy"

Transkript

1 NON STOP SERVIS NON STOP SERVIS NON STOP SERVIS SPEDOS Česká republika Hranická Valašské Meziříčí tel.: fax: Slovenská republika Šafárikova Prešov tel.: fax:

2 Partnerství Dokonalost Jistota dáváme prostoru smysl

3 Partnerství Vyniknout v konkurenčním prostředí, uspokojit tržní poptávku a být svým zákazníkům oporou to jsou základní cíle naší společnosti. K jejich naplnění nám pomáhá to, že poskytujeme skutečně komplexní služby. Naše výrobky si sami vyvíjíme, vyrábíme, montujeme a servisujeme a tím Vám zaručujeme jejich 100% vzájemnou kompatibilitu a funkčnost. To je komplexní péče SPEDOS význam našeho partnerství. Partnerství upevňujeme díky rozsáhlé síti poboček, která nám umožňuje být zákazníkovi co nejblíže a prakticky okamžitě reagovat na jeho potřeby. Partnerství nabízíme také těm, kteří nejsou našimi přímými odběrateli, ale naše výrobky projektují do staveb. I pro ně se snažíme vytvořit ideální podmínky pro spolupráci. Poskytujeme jim ucelený přehled našich výrobků v tištěné (pořadač KISS - Komplexní Informační Systém SPEDOS) i elektronické verzi a především nabízíme elektronickou knihovnu automatických dveřních a vratových systémů, kompatibilní s programy AutoCad, ArchiCad.

4 Dokonalost Víme, že naši obchodní partneři jsou velmi nároční zákazníci a tomu jsme se přizpůsobili. Neustále modernizujeme výrobní postupy, zavádíme nové technologie a veškeré výrobní a montážní cykly podřizujeme systému kontroly kvality. Vyrábíme produkty pro třetí tisíciletí. Přes instalovaných výrobků a více než spokojených zákazníků je zárukou dobrého jména značky SPEDOS.

5 Jistota Historický vývoj naší společnosti dává zákazníkům jistotu, že je v dobrých rukou. Mnohaletá zkušenost se všemi procesy, souvisejícími s prodejem automatických dveřních a vratových systémů, hustá obchodní, montážní i servisní síť, kvalifikovaní zaměstnanci a proškolení konzultanti společnosti SPEDOS jsou pro zákazníky zárukou kvality, spolehlivosti, dosažitelnosti, schopnosti naslouchat a plnit potřeby. Od roku 2001 s úspěchem obhajujeme certifikát mezinárodní kvalitativní normy jakosti ISO 9001:2000 společnosti TÜV.

6 Vybrané reference ArcelorMittal Ostrava Autosalon BMW Autosalon Mercedes Autosalon Porsche BILLA Česká republika Black & Decker Bohemia Cargo Brano Business centrum ANDĚL Praha Business centrum APOLLO Bratislava City Tower Praha Česká pošta DHL - logistické centrum Fakultní nemocnice Plzeň GEIS - logistické centrum Geosan Group Hamé Babice Hyundai Nošovice IKEA Jipocar - logistické centrum KIA Motors Žilina Kofola Krajské hasičské záchranné sbory Letiště Ostrava - Mošnov LIDL Madeta České Budějovice Metrostav Milenium Tower Bratislava Ministerstvo zemědělství Narex Nemocnice Bratislava OBI Česká republika Olma Olomouc Olympia - obchodní centrum OPTIMA - obchodní centrum PRIOR - obchodní centrum Samsung Slovensko SKANSKA Strabag Středisko řízení letového provozu Praha Škoda auto Takenaka Tančící dům Praha TESCO TPCA Kolín VŠ Báňská Ostrava Zentiva Praha... a další O nás 1991 vznik společnosti SPEDOS - speciální dodávky staveb zahájen prodej dálkově ovládaných garážových vrat a automatických dveří 1993 rozšíření sortimentu o turniketové dveře BOON EDAM a získání výhradního zastoupení 1995 založení sesterské společnosti SPEDOS Slovensko zahájení výroby vlastního pohonu automatických posuvných dveří zahájení výroby kyvných vrat a pruhových závěsů 1997 rekonstrukce výrobního objektu, zahájení výroby vlastních sekčních vrat v novém areálu společnosti na Hranické ulici ve Valašském Meziříčí 1998 zahájení výroby vyrovnávacích můstků a vratových těsnění 1999 rozšíření obchodní a servisní sítě, zavedení NON-STOP servisních služeb 2002 rozšíření výrobních kapacit pro sekční průmyslová vrata v nových výrobních halách 2003 zavedení NON-STOP servisních služeb SPEDOS Slovensko 2007 vznik obchodní skupiny SPEDOS, tvořené společnostmi SPEDOS Vrata a.s., SPEDOS ADS a.s., SPEDOS s.r.o. a SPEDOS - Slovensko spol. s r.o.

7 Struktura skupiny SPEDOS Dlouhodobé působení společnosti je důkazem správně zvolené obchodní strategie. Dnes tvoří SPEDOS skupinu, jejíž součástí je SPEDOS Vrata a.s., která se zabývá komplexní výrobou a dodávkami automatických vratových systémů pro průmysl, SPEDOS ADS a.s., zabývající se automatickými dveřmi, SPEDOS s.r.o. poskytující profesionální montáž a servis všech našich výrobků a SPEDOS - Slovensko spol. s r.o., která zajišťuje prodej, montáž a servis našich výrobků na Slovensku. Sídlíme ve vlastním výrobním a administrativním komplexu, investujeme do špičkových výrobních zařízení, vlastního vývoje a díky kvalitě a dynamické obchodní politice neustále zvyšujeme svůj tržní podíl.

8 Zákaznický servis Již od roku 1991 Vám poskytujeme komplexní služby spojené s užíváním našich výrobků. Garantujeme spolehlivý provoz našich zařízení po celou dobu jejich životnosti a poskytujeme rychlý záruční a pozáruční servis. NON STOP SERVIS NON STOP SERVIS NON STOP SERVIS Nabízíme nonstop záruční i pozáruční servis do 24 hodin od nahlášení poruchy, kdekoli na území České a Slovenské republiky. Hustá síť servisních bodů po celé České a Slovenské republice, napojená na centrální dispečinky, zaručuje našim zákazníkům nejen jistotu rychlého zásahu, ale také vzájemnou zastupitelnost servisních specialistů. Podrobná databáze zakázek a instalovaných zařízení nám dovoluje odhadnout pravděpodobnou míru opotřebení výrobků, což nám umožňuje pružně reagovat na potřebu náhradních dílů a tím urychlit dobu servisního zásahu.

9 Výrobní program Automatické dveře Turniketové dveře Průmyslová vrata Protiprůvanové vratové clony Vyrovnávací můstky Vratová těsnění

10 Automatické dveře Řešení pro jakýkoliv objekt a budovu. Dveře různých typů, variant, provedení, barev a materiálů. Vhodným řešením pro úřady, školy, bytové domy, administrativní budovy, nákupní centra, hotely, vstupy na letiště nebo velká sportoviště. Prodejem a montážemi automatických dveří posuvných i otočných se firma SPEDOS zabývá již od roku 1991, kdy navázala spolupráci se zahraničními dodavateli. V roce 1995 zahájil SPEDOS výrobu vlastních pohonů pro automatické posuvné dveře. Vznikla tak nová vývojová řada elektrických pohonů SPEDOS s označením SP 800. V současné době je na trh dodávána již jejich pátá generace. Pohony jsou kompletovány s hliníkovými, případně dřevěnými konstrukcemi různých provedení v rozmanitých povrchových úpravách. Špičkovou kvalitu pohonů a automatických dveří zn. SPEDOS potvrzuje neustálé navyšování jejich podílu na českém trhu i trvalá spolupráce s řadou významných tuzemských i zahraničních investorů a stavebních firem. Turniketové dveře Spolupráce se světoznámým holandským výrobcem turniketových dveří BOON EDAM se rozvíjí již od počátku existence značky SPEDOS. Výhradním zastupováním v České a Slovenské republice byla firma pověřena v roce Více než stoleté zkušenosti holandské společnosti BOON EDAM s procesem výroby turniketových dveří a profesionální dodavatelské zázemí společnosti SPEDOS dávají záruku špičkové kvality a bezpečného a spolehlivého provozu. Turniketové dveře se prosazují především jako originální, praktické a s ohledem na stoupající ceny energie jako velmi ekonomické vstupy zejména do multifunkčních, administrativních, obchodních či kulturních a společenských center. Díky dokonalému utěsnění vstupního prostoru zastávají svoji nejdůležitější roli ve výškových budovách.

11 Průmyslová vrata Rozvoj stavebnictví v uplynulém desetiletí znamenal také rozvoj všech souvisejících odvětví. Průmyslová vrata našla uplatnění v nově budovaných průmyslových podnicích, výrobních a skladovacích halách, průmyslových garážích apod. V roce 1996 jsme zahájili výrobu vlastních sekčních průmyslových vrat VM 01, VM 02 a VM 03. Při jejich instalaci můžete využít široké nabídky doplňků, příslušenství a možnosti povrchové úpravy v souladu s požadavky zákazníka. Jako další alternativa řešení vnějšího průmyslového vratového otvoru jsou rolovací vrata. V porovnání se sekčními vraty se vyznačují některými odlišnými fyzikálními a konstrukčními vlastnostmi, které podle konkrétní stavební a provozní situace rozhodují o volbě vhodného typu. Doplňkem pro privátní sektor jsou garážová sekční vrata, která jsou díky svým tepelným vlastnostem vhodná zejména pro vytápěné garáže. Protiprůvanové vratové clony Výrobky, zastupující tuto skupinu, mají především za úkol snížit tepelné ztráty v průmyslových objektech, ke kterým dochází během procesu vykládky a nakládky, při manipulaci s materiálem nebo výrobky. Při použití správného typu protiprůvanové vratové clony lze snížit roční ztráty tepelné energie v objektu až o 80%. Zároveň tlumí hluk a zabraňují pronikání prachu. K jednodušším typům patří pruhové závěsy a kyvná vrata, dodávané z vlastní produkce naší firmy. Oba tyto produkty se vyznačují vysokou užitnou hodnotou, snadnou montáží a dostupnou cenou. K náročnějším, ale nejefektivnějším řešením tepelných ztrát, patří rychlonavíjecí vrata, která SPEDOS dodává jako exkluzivní zástupce společnosti Albany Door Systems.

12 Vyrovnávací můstky U průmyslových a skladových hal je z hlediska ekonomiky a plynulosti nakládky a vykládky klíčovým místem vratový otvor, ve kterém je nutno vytvořit podmínky pro použití moderní manipulační techniky. Základním kamenem pro tyto podmínky je instalace vhodného vyrovnávacího můstku, který slouží k vyrovnání výškového rozdílu a k přemostění vzájemného odstupu ložné plochy nákladního automobilu a skladové plochy. V nabídce firmy SPEDOS jsou dva typy můstků: vyrovnávací můstek se sklopnou lištou VMSL a s výsuvnou lištou VMVL. SPEDOS svým výrobním programem zajišťuje pro průmysl tzv. komplexní řešení průmyslového vratového otvoru, které představuje spojení vhodného typu průmyslových vrat, vratového těsnění a vyrovnávacího můstku. Zákazník tak využívá všech výhod, spojených s kompletní dodávkou od jednoho dodavatele. Pro ty zákazníky, kteří potřebují využít své vnitřní skladové prostory naplno, nebo u nich není možné provádět větší stavební úpravy, nabízíme řešení ve formě předsazených nakládacích komor, které lze k budově přistavit pod různými úhly. Vratová těsnění SPEDOS nafukovací těsnění série VT-N-S nabízí ideální kombinaci utěsnění a maximální možné variability. Nafukovací boky a horní díl těsnění poskytují optimální kontakt s automobilem, čímž eliminují vliv vnějšího prostředí na překládané zboží (průvan, déšť, mráz, horko, hmyz atd.). Tento typ těsnění je tedy ideální zejména pro potravinářské provozy, mrazírny, chladírny, které jsou náročné na udržení stabilní vnitřní teploty a čistoty. Výsledkem jsou značné úspory energie, zlepšení pracovního prostředí, produktivity a bezpečnosti práce. Variabilita nafouknutí umožňuje dokonalé utěsnění pro celou řadu nákladních automobilů. Klapkové těsnění SPEDOS série VT-K-S je ochranné zařízení, instalované na vnější plášť budovy v místě vyrovnávacího můstku. Toto těsnění bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytlo kvalitní utěsnění mezi ložnou plochou automobilu a nakládací plochou budovy. Překládka zboží tak probíhá v chráněném prostředí, bez ohledu na vnější povětrnostní podmínky. Manipulace se zbožím je rychlá, šetrná a hygienická.

BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF

BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUT OF STUDIE LOGISTICKÝCH SLUŽEB PRO KONKURENČNÍ VÝHODU THE STUDY OF LOGISTIC

Více

20let řešení pro lepší klima

20let řešení pro lepší klima 20let řešení pro lepší klima Řešení pro lepší klima Co děláme větrání průmyslových, komerčních a občanských staveb větrání provozů se specifickými požadavky chlazení, ohřev pro provozy se specifickými

Více

Rexroth v České republice

Rexroth v České republice Electric Drives and Controls Hydraulics Linear Motion and Assembly Technologies Pneumatics Service Rexroth v České republice The Drive & Control Company Naše zkušenosti ve službách Vašeho úspěchu Vše potřebné

Více

BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Efektivní nákup, prodej a kooperace vybraného podniku

BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Efektivní nákup, prodej a kooperace vybraného podniku ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ BAKALÁŘSKÁ PRÁCE Efektivní nákup, prodej a kooperace vybraného podniku Efficient purchasing, sales and business cooperation Cheb, 2012 Veronika Šustrová

Více

Strojírenský speciál MSV 2014. MSV 2014 BRNO 29.9. - 3.10.2014 Pavilon F, stánek 016

Strojírenský speciál MSV 2014. MSV 2014 BRNO 29.9. - 3.10.2014 Pavilon F, stánek 016 Strojírenský speciál MSV 2014 MSV 2014 BRNO 29.9. - 3.10.2014 Pavilon F, stánek 016 56. mezinárodní strojírenský veletrh 9. mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů MSV 2014 IMT 2014 MSV 2014

Více

ŠkodaAuto SUSTAINABILITY REPORT 2005/2006

ŠkodaAuto SUSTAINABILITY REPORT 2005/2006 ŠkodaAuto SUSTAINABILITY REPORT 2005/2006 OBSAH Profil společnosti 5 Úvodní slovo předsedy představenstva Historie Strategie trvale udržitelného rozvoje Cíle společnosti Politika společnosti Škoda Auto

Více

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou

1l11. CASE STUDY Argo logistické centrum. 6 SKVĚLÝCH NABÍDEK SAS Čelní vozíky Toyota Tonero s velkorysou podporou MAGAZÍN O LOGISTICE, SKLADOVÁNÍ A MANIPULAČNÍ TECHNICE 1l11 ROČNÍK VI. l ÚNOR 2011 NOVÝ BT RADIOSHUTTLE Nejrychlejší na trhu REGÁLOVÉ PROFILY EAB OMEGA Typy regálů a jejich výhody CASE STUDY Argo logistické

Více

Katalog řešení a služeb

Katalog řešení a služeb Katalog řešení a služeb Obsah 1. O S&T... 1 Profil společnosti... 2 Reference... 4 2. Datová centra... 5 Serverová virtualizace... 6 Virtualizace desktopů a aplikací... 8 Cloudová řešení... 10 Ukládání

Více

Výroční zpráva společnosti Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o.

Výroční zpráva společnosti Phoenix-Zeppelin, spol. s r.o. Kon t ak t y Vybrané finanční ukazatele (v mil. Kč) 2008 2007 2006 Prodej strojů 3 167 3 504 3 120 Most Liberec Náhradní díly a servis 778 730 650 Pronájem a ostatní 478 431 415 Sokolov PRAHA Lipová 72

Více

INDUSTRIAL PC & SOLUTIONS Profi l Portfolio Reference

INDUSTRIAL PC & SOLUTIONS Profi l Portfolio Reference INDUSTRIAL PC & SOLUTIONS Profi l Portfolio Reference < 1 > Obsah OBSAH PROFIL SPOLEČNOSTI............................................ 2 PORTFOLIO Průmyslové počítače ELCOM IPC, s.r.o...............................

Více

Den v technickém muzeu. Elektronická budoucnost: CES 2011. Inovativní procesy a kvalitní technické plyny zvyšují produktivitu

Den v technickém muzeu. Elektronická budoucnost: CES 2011. Inovativní procesy a kvalitní technické plyny zvyšují produktivitu WWW.TECHMAGAZIN.CZ LEDEN 2011 28 Kč 1 EUR Inovativní procesy a kvalitní technické plyny zvyšují produktivitu Kdy budou české elektrické sítě skutečně smart? Elektronická budoucnost: CES 2011 Den v technickém

Více

Informační systémy Helios Katalog řešení. www.assecosolutions.eu

Informační systémy Helios Katalog řešení. www.assecosolutions.eu Informační systémy Helios Katalog řešení www.assecosolutions.eu Obsah Specializovaná řešení pro Váš obor podnikání Automobilový průmysl Zemědělství Strojírenství Stavebnictví Potravinářství Elektronika,

Více

ANALÝZA OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ VE SPOLEČNOSTI WINPRO S.R.O.

ANALÝZA OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ VE SPOLEČNOSTI WINPRO S.R.O. Univerzita Palackého v Olomouci Filozofická fakulta ANALÝZA OBCHODNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ VE SPOLEČNOSTI WINPRO S.R.O. Bakalářská diplomová práce Studijní program: Francouzština se zaměřením na aplikovanou ekonomii

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156

Průvodce nabídkou. www.sulko.cz. 800 155 156 Průvodce nabídkou 2011. 800 155 156 02 03 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu

Více

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o.

KATALOG VÝROBKŮ. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. FenStar s.r.o. Fenstarová 1, 684 01 Hodějice tel. +420 544 146 111, fax +420 544 146 006 info@fenstar.com www.fenstar.com KATALOG VÝROBKŮ Katalog výrobků Společnost FenStar 4 Proč právě

Více

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012

Obsah. Naše IT Váš úspěch efektivně. Slovo generálního ředitele. Představení společnosti. Významné události roku 2011. Očekávaný vývoj v roce 2012 Firemní profil 2012 Obsah 4 6 8 10 11 16 20 21 22 23 Slovo generálního ředitele Představení společnosti Významné události roku 2011 Očekávaný vývoj v roce 2012 Podnikové aplikace pro váš úspěch Infrastrukturní

Více

Rok 2012 plný událostí v námořních přepravách str. 12

Rok 2012 plný událostí v námořních přepravách str. 12 Delivering solutions. PRO PŘÍZNIVCE DB SCHENKER podzim / zima 2012 Rok 2012 plný událostí v námořních přepravách str. 12 Úspěšný rok 2012 přinesl řadu novinek 4 Míří vaše obchodní aktivity na Východ? 6

Více

Profil společnosti T-SySTemS CzeCh RepubliC

Profil společnosti T-SySTemS CzeCh RepubliC Profil společnosti T-Systems Czech Republic O společnosti T-Systems Czech Republic T-Systems je spolu s T-Mobile součástí holdingu Deutsche Telekom AG. T-Systems zajišťuje komplexní služby a péči o ICT

Více

PRO FIL SKUPINY 2012

PRO FIL SKUPINY 2012 PRO FIL SKUPINY OR 2 2012 ÚVODNÍ SLOVO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE Skupina OR, do které patří mateřská společnost OR-CZ, dceřiné společnosti OR-NEXT a ORM a organizační složka OR-CZ Slovakia, zaměstnává v současnosti

Více

Celostátní soutěž projektů českých podnikatelů, které dostaly podporu z Operačního programu Podnikání a inovace Evropské unie a státního rozpočtu ČR.

Celostátní soutěž projektů českých podnikatelů, které dostaly podporu z Operačního programu Podnikání a inovace Evropské unie a státního rozpočtu ČR. Celostátní soutěž projektů českých podnikatelů, které dostaly podporu z Operačního programu Podnikání a inovace Evropské unie a státního rozpočtu ČR. 1 Podnikatelský projekt roku 2010 Cílem Podnikatelského

Více

hala G1, stánek 16 - divize KRAUSSMAFFEI - divize PERIFERIE

hala G1, stánek 16 - divize KRAUSSMAFFEI - divize PERIFERIE I N T E R N E T O V Ý Č A S O P I S K U B O U Š E K G R O U P 13. - 17. 9. 2010 Výstaviště Brno POZVÁNKA NA MSV BRNO hala G1, stánek 16 - divize KRAUSSMAFFEI - divize PERIFERIE hala F, stánek 44 - divize

Více

Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 2. www.abra.eu

Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 2. www.abra.eu Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 2 www.abra.eu Abra_G4_a.qxp 16.10.2007 11:48 StrÆnka 3 Nejvyšší verze informačního systému řady Gx, určená pro velké společnosti s vysokými nároky na výkon a dodávaná

Více

KOMERČNÍ PREZENTACE. Ochrana nástrojů při obrábění

KOMERČNÍ PREZENTACE. Ochrana nástrojů při obrábění Technický týdeník 20 1. 7. 10. 2013 17 Ochrana nástrojů při obrábění V oblasti ochrany nástrojů existuje více různých přístupů k jejich řešení. V tomto článku bychom vám rádi představili způsob, který

Více

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB. Kompletní hygienický servis a zabezpečení staveb, sportovních a společenských akcí

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB. Kompletní hygienický servis a zabezpečení staveb, sportovních a společenských akcí KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB Kompletní hygienický servis a zabezpečení staveb, sportovních a společenských akcí Profil společnosti Společnost TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. vznikla v listopadu 1993 zápisem

Více

kdopak nám to postaví? Katalog dodavatelů

kdopak nám to postaví? Katalog dodavatelů kdopak nám to postaví? Katalog dodavatelů zděných cihelných staveb ze systému Heluz v Čr strana 1 Obsah Kraj Jihočeský Jindřichohradecká stavební s. r. o.... str. 15 Karel Dvořák KODL s. r. o.... str.

Více

Analýza konkurenceschopnosti firmy Kromexim, a. s. Aneta Hanáková

Analýza konkurenceschopnosti firmy Kromexim, a. s. Aneta Hanáková Analýza konkurenceschopnosti firmy Kromexim, a. s. Aneta Hanáková Bakalářská práce 2010 ABSTRAKT Tématem bakalářské práce je analýza konkurenceschopnosti společnosti Kromexim a. s. a je rozdělena do

Více

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB

KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB KATALOG PRODUKTŮ A SLUŽEB PŮSOBNOST HOLDINGU RUSKá federace - Филиал НВТ A.C. Velká Británie - NWT International Ltd. Česká republika - NWT A.S. - EMEA s.r.o. - PARZLICH s.r.o. Slovensko - NWT Slovakia

Více

Přípojnicové systémy, které lze použít prakticky v každé aplikaci

Přípojnicové systémy, které lze použít prakticky v každé aplikaci Přípojnicové systémy Power Xpert Přípojnicové systémy s hliníkovými a měděnými vodiči Řada přípojnicových systémů pro osvětlení LUX 25-63 A Řada přípojnicových systémů pro malé výkony LP 40-125 A Řada

Více

SKUPINA VÍTKOVICE PŘINÁŠÍ VÝZVY A NAPLŇUJE VIZE

SKUPINA VÍTKOVICE PŘINÁŠÍ VÝZVY A NAPLŇUJE VIZE Tisk zaměstnanců VÍTKOVICE HOLDING 9 září 2008 měsíčník Vážení čtenáři, SKUPINA VÍTKOVICE PŘINÁŠÍ VÝZVY A NAPLŇUJE VIZE značka VÍTKOVICE v tomto roce oslaví 180 let svého trvání, významné výročí, kterým

Více