! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně em

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně em"

Transkript

1 Toaletní a kosmetické výrobky MA PROVENCE mají vynikající kvalitu a velice příjemné smyslné vůně, které vychází z bohatství a krásy krajiny Provence. Mýdla, tekutá mýdla, tělová mléka, šampóny a sprchové gely jsou výsledkem jedinečné alchymie a vůní tohoto kraje. Všechny přípravky jsou čistě přírodní, neobsahují žádné chemické konzervační látky, umělá barviva, éterické oleje ani parabény. Jsou dermatologicky testovány, ne však na zvířatech. Výrobky Jsou maximálně šetrné k Vaší pokožce a jsou vhodné pro všechny typy pleti. BIO kosmetika Ma Provence je vhodná i pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou baleny ve speciálních hliníkových obalech (recyklovatelných). Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Najdete tu kvalitní přírodní přípravky pro kompletní péči o celé tělo: Pěna do koupele a sprchový gel (i šampon) Sprchové gely a náhradní náplně Tekutá mýdla a náhradní náplně BIO toaletní a Marseillská mýdla Tuhé šampóny Tělové krémy Krémy na ruce Dárkové kazety! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně em

2 PĚNA DO KOUPELE a SPRCHOVÝ GEL 2 v 1 (500ml) MA PROVENCE pěnu do koupele a sprchový gel lze použít i jako šampón! Všechny výrobky nádherně voní, jsou čiré, čisté a osvěží Vaše tělo i smysly. Zamilujete si jejich příjemnou texturu, dokonalou péči, božskou vůni a nádherný pocit čistoty. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou výrobky baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Pěna do koupele a sprchový gel s vůní květu POMERANČ, 500ml Cena s DPH 149,-Kč (1000) Přírodní pěna do koupele, sprchový gel a vlasový šampon s esencí levandulových květů z Provence. Levandule je známá pro své blahodárné účinky na pokožku i lidské smysly. Zamilujete si čistou a svěží vůni této jedinečné BIO kosmetiky. Užijte si dokonalý dotek provoněný čistou přírodou. Pěna do koupele a sprchový gel s vůní květu LEVANDULE, 500ml Cena s DPH 149,-Kč (1001) Přírodní pěna do koupele, sprchový gel a vlasový šampon s esencí pomerančových květů z Provence. Květ pomeranče je známý již od Antiky svými stimulačními vlastnostmi a vždy udivoval svou jedinečnou osvěžující vůni. Jeho měkké a sladkohořké tóny Vás okouzlí svou krásou a jemným dotykem svěžesti a čistoty. Pěna do koupele a sprchový gel s vůní květu JARNÍ RŮŽE, 500ml Cena s DPH 149,-Kč Přírodní pěna do koupele, sprchový gel a vlasový šampon s esencí květů jarní růže (Rose de Mai) z Provence. Květ růže je od pradávna základem kosmetiky pro svou božsky jemnou vůni a zjemňující a čistící vlastnosti. Často je základem pro výrobu parfémů. Tato květina, se svou sladkou a květinovou vůni je věčným symbolem lásky a čistoty. Měkké a sladké tóny jsou vhodné pro všechny typy pokožky, především však pro citlivou a křehkou. Pěna do koupele a sprchový gel s vůní květu TŘEŠNĚ, 500ml Cena s DPH 145,-Kč (náhradní balení) Přírodní pěna do koupele, sprchový gel a vlasový šampon s esencí třešňových květů z Provence. Třešeň je považována za strom milenců a její květy, které mají léčivé účinky, za posly lásky. V Provence jsou květy velmi populární při výrobě parfémů. I Vy si můžete vychutnat požitek z její sladce romantické vůně a božské osvěžující péče.

3 SPRCHOVÉ GELY a NÁHRADNÍ NÁPLNĚ (250ml) Sprchové gely MA PROVENCE si zamilujete pro jejich příjemnou texturu, dokonalou péči, božskou vůni a nádherný pocit čistoty. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou výrobky baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Náhradní ekologické a ekonomické balení v aluminiové fólii šetří nejen přírodu, ale i Vaši peněženku. Sprchový gel s vůní květu MANDLÍ, 250ml Cena s DPH 125,-Kč / 65,-Kč (1002/1011) sprchový gel s esencí mandlových květů. Jeho hladká a měkká textura je spojena s delikátní vůní mandlového květu, který je uznáván za symbol smyslné krásy a rafinované svěžesti. V kosmetice se využívá především pro své zklidňující a vyživující vlastnosti. Poznejte okouzlující dotek tohoto sprchového gelu. Sprchový gel s vůní LEVANDULE, 250ml Cena s DPH 125,-Kč / 65,-Kč (1004/1010) Sprchový gel s esencí květů levandule, která je symbolem Provence. Levandule je známá pro své blahodárné účinky na pokožku i lidské smysly a má úžasné čistící vlastnosti. Tento sprchový gel Vás okouzlí svou hebkou a měkkou texturou a neodolatelnou vůní. Vychutnejte si dotek svěžesti a čistoty. Sprchový gel s vůní květu MIMÓZI, 250ml Cena s DPH 125,-Kč / 65,-Kč (1005/1012) Sprchový gel s esencí květů mimózy. Zlatě žluté květy se třpytivými třásněmi a jemnou božsky delikátní vůní přímo z Provence doplňují měkkou a příjemnou texturu přírodního gelu. Vychutnejte si jeho delikátní dotek, který potěší Vaši pokožku a též všechny Vaše smysly. Sprchový gel s vůní květu POMERANČE, 250ml Cena s DPH 125,-Kč / 65,-Kč (1006/1013) sprchový gel s esencí pomerančových květů. Květ pomeranče je známý již od Antiky svými stimulačními vlastnostmi a vždy udivoval svou jedinečnou osvěžující vůni. Tento sprchový gel je díky svému složení vhodný především pro citlivou a křehkou pokožku. Poznejte i Vy jeho blahodárný dotyk plný svěžesti a čistoty. Sprchový gel s vůní květu VINNÉ RÉVY, 250ml Cena s DPH 125,-Kč (1003) Sprchový gel s esencí květů vinné révy, která je uznávána pro svoje hydratační vlastnosti. Překvapí Vás jemná a čistá textura spojená s delikátní šťavnatou vůní těchto květů. Sprchový gel je určený pro všechny typy pokožky, zvláště pak pro suchou. Užijte si dokonalý dotek provoněný čistou přírodou.

4 Sprchový gel s vůní květu RŮŽE, 250ml Cena s DPH 125,- Kč Sprchový gel s esencí květů májové růže (Rose de Mai) z Provence. Květ růže je od pradávna základem kosmetiky pro svou božsky jemnou vůni a zjemňující a čistící vlastnosti. Často je základem pro výrobu parfémů. Tato květina, se svou sladkou a květinovou vůni je věčným symbolem lásky a čistoty. Měkké a sladké tóny jsou vhodné pro všechny typy pokožky, především však pro citlivou a křehkou. TEKUTÁ MÝDLA a NÁHRADNÍ NÁPLNĚ (250ml) Tekutá mýdla Marseille MA PROVENCE Vás uchvátí svou příjemnou texturu, dokonalou péči, božskou vůni a nádherným pocitem čistoty. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou výrobky baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Náhradní ekologické a ekonomické balení v aluminiové fólii šetří nejen přírodu, ale i Vaši peněženku. Tekuté mýdlo Marseille CITRONOVÝ KVĚT, 250g Cena s DPH 115,-Kč / 55,- Kč (1070/1075) Přírodní tekuté mýdlo Marseille s esencí citrónových květů. Citrón je po několik století známý pro své antibakteriální a antiseptické vlastnosti a jeho vůně má nesporné stimulační účinky. Objevte dokonalý pocit krásy a čistoty provoněný svěží vůní tohoto jedinečného květu. Tekuté mýdlo Marseille LEVANDULE, 250g Cena s DPH 115,-Kč / 55,- Kč (1071/1076) Přírodní tekuté mýdlo Marseille s esencí levandulových květů. Levandule je známá pro své blahodárné účinky na pokožku i lidské smysly a má úžasné čistící vlastnosti. Příjemně měkká a hladká textura tekutého mýdla je zde spojena se slavnou provensálskou vůní levandule. Vychutnejte si jeho čistotou a neodolatelnou vůni. Tekuté mýdlo Marseille MANDLOVÝ KVĚT, 250g Cena s DPH 115,-Kč / 55,- Kč (1072/1077) Přírodní tekuté mýdlo Marseille s esencí mandlových květů. Příjemně hladká textura tohoto tekutého mýdla je spojena s delikátní vůní mandlového květu, který je uznáván za symbol smyslné krásy a rafinované svěžesti. V kosmetice se využívá především pro své zklidňující a vyživující vlastnosti. Poznejte i Vy jeho svěží dotek a krásnou vůni. Tekuté mýdlo Marseille POMERANČOVÝ KVĚT, 250g Cena s DPH 115,-Kč / 55,- Kč (1073/1078) Přírodní tekuté mýdlo Marseille s esencí pomerančových květů. Květ pomeranče je známý již od Antiky svými stimulačními vlastnostmi a vždy udivoval svou jedinečnou osvěžující vůni. Tekuté mýdlo s esencí a vůní z pomerančových květů je díky svému složení vhodné především pro citlivou a křehkou pokožku. Poznejte i Vy jeho blahodárný dotyk plný svěžesti sladkých tónů.

5 PŘÍRODNÍ MÝDLA (75g a 150g) Mýdla MA PROVENCE splňují přísné podmínky pro certifikaci ve Francii BIO, kdy 99,9% složek musí být přírodního původu a 73,8% z ingrediencí ekologického zemědělství. Jsou bez konzervačních látek, chemických barviv a mají 100% přírodních ingrediencí. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou baleny ve speciálních aluminiových obalech, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. MA PROVENCE přírodní mýdlo BEZ PARFEMACE, 75g Cena s DPH 59,-Kč (1051) Organické mýdlo, které je určeno zvláště pro velmi citlivou pleť. Neutrální čistě přirozená vůně mýdla nechá vyniknout jeho mimořádné jemnosti a měkkosti. MA PROVENCE přírodní mýdlo s ARGANOVÝM OLEJEM, 75g Cena s DPH 59,-Kč (1050) Přírodní organické mýdlo, které je určeno především pro citlivou pleť. Arganový olej blahodárně působí na jemnou pokožku a vůně Calisson dodává mýdlu jemné a příjemně smyslné tóny. MA PROVENCE přírodní mýdlo s MÁTOU, 75g Cena s DPH 59,-Kč (1053) Základem mycích látek tohoto BIO mýdla je přírodní zelený jíl, který účinně absorbuje přebytek kožního mazu, a proto je obzvlášť vhodný pro mastnou pokožku. Osvěžující vůně máty následně dodává pocit svěžesti a povzbuzení. MA PROVENCE přírodní mýdlo s OSLÍM MLÉKEM, 75g Cena s DPH 59,-Kč (1054) Základem tohoto BIO mýdla je přírodní zelený jíl, který účinně absorbuje přebytek kožního mazu, a proto je vhodný i pro mastnou pokožku. Oslí mléko je známé pro svou extrémní jemnost a bohatost na vitamíny a stopové prvky. Dokonalou kvalitu mýdla doplňuje příjemná jemná mandlová vůně. MA PROVENCE přírodní mýdlo s vůní DŘEVA, 75g Cena s DPH 59,-Kč (1055) Organické mýdlo, jehož základem je přírodní červený jíl, známý svou jemností. Mýdlo je vhodné pro všechny druhy pokožky, zvláště pak pro citlivou pleť. Vůně dřeva z Provence podtrhuje úžasný dotek přírody. MA PROVENCE přírodní mýdlo s ALOE VERA, 150g Cena s DPH 79,-Kč (1060) Základem tohoto BIO mýdla je přírodní zelený jíl, který účinně absorbuje přebytek kožního mazu, a proto je obzvlášť vhodné pro mastnou pokožku. Aloe Vera je známá a používána již od starověku pro své léčivé a regenerační vlastnosti. Bio mýdlo s Aloe Vera je spojené s čerstvou a lehce nasládlou vůní melounu. MA PROVENCE přírodní mýdlo s GRANÁTOVÝM JABLKEM, 150g Cena s DPH 79,-Kč (1061) Základem tohoto BIO mýdla je přírodní zelený jíl, který účinně absorbuje přebytek kožního mazu, a proto je obzvlášť vhodné pro mastnou pokožku. Granátové jablko je ovoce s mnoha přednostmi a v kosmetice se používá především kvůli hydrataci, která pleť tonizuje a rozzáří. Látky z granátového jablka podporují regeneraci epidermu, zlepšují elasticitu a zmírňují vrásky. Ve starověku bylo granátové jablko symbolem života a plodnosti. Toto mýdlo je provázáno se sladkou a sametovou vůní broskví.

6 TOALETNÍ MÝDLA MARSEILLE (100g) Pravá mýdla Marseille MA PROVENCE. Zveme Vás k odhalení skutečné podstaty pravých toaletních mýdel Marseille. Vychutnejte si potěšení z jejich okouzlujících vůní, smyslnosti a čistoty přírody prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Pravé mýdlo Marseille CITRONOVÝ KVĚT, 100g Cena s DPH 45,-Kč (1055) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí citrónových květů. Citrón je po několik století známý pro své antibakteriální a antiseptické vlastnosti a jeho vůně má nesporné stimulační účinky. Objevte dokonalý pocit krásy a čistoty provoněný svěží vůní tohoto jedinečného květu. Pravé mýdlo Marseille ČERNÝ RYBÍZ, 100g Cena s DPH 45,-Kč (1056) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí květů černého rybízu. Černý rybíz je po několik století známý pro své nesporné léčivé vlastnosti, kdy zmírňuje různé neduhy. V Provence jsou jeho plody a květy velice populární při výrobě parfémů. Nechte se okouzlit jeho sladkostí a jedinečnou účinnou péčí. Pravé mýdlo Marseille POMERANČOVÝ KVĚT, 100g Cena s DPH 45,-Kč (1057) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí pomerančových květů. Květ pomeranče je známý již od Antiky svými stimulačními vlastnostmi a vždy udivoval svou jedinečnou osvěžující vůni. Poznejte i Vy jeho blahodárný dotyk plný čistoty a svěžesti sladkých tónů. Pravé mýdlo Marseille TŘEŠŇOVÝ KVĚT, 100g Cena s DPH 45,-Kč (1058) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí třešňových květů. Třešeň je považována za strom milenců a její květy, které mají léčivé účinky, za posly lásky. V Provence jsou květy velmi populární při výrobě parfémů. I vy si můžete vychutnat požitek z její sladce romantické vůně a božské péče díky tomuto přírodnímu mýdlu. Pravé mýdlo Marseille KVĚT VINNÉ RÉVY, 100g Cena s DPH 45,-Kč (1059) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí květů vinné révy. Vinná réva je uznávána pro svoje hydratační vlastnosti a překvapí Vás nádherná plná vůně jejich hroznů a květů. Užijte si dokonalý dotek provoněný čistou přírodou.

7 TOALETNÍ MÝDLA MARSEILLE (200g) Pravá mýdla Marseille MA PROVENCE. Zveme Vás k odhalení skutečné podstaty pravých toaletních mýdel Marseille. Vychutnejte si potěšení z jejich okouzlujících vůní, smyslnosti a čistoty přírody prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Pravé mýdlo Marseille MANDLOVÝ KVĚT, 200g Cena s DPH 65,-Kč (1063) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí mandlových květů. Mandlový květ je uznáván za symbol smyslné krásy a rafinované svěžesti. V kosmetice se využívá především pro své zklidňující a vyživující vlastnosti. Poznejte i Vy jeho svěží dotek doprovázený delikátní vůni. Pravé mýdlo Marseille LEVANDULE, 200g Cena s DPH 65,-Kč (1062) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí květů levandule. Levandule je známá pro své blahodárné účinky na pokožku i lidské smysly a má úžasné čistící vlastnosti. Vychutnejte si i Vy její neodolatelnou a slavnou provensálskou vůní. Pravé mýdlo Marseille OLIVA, 200g Cena s DPH 65,-Kč (1064) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí olivovníkových květů. Olivovník, známý jako strom, který nikdy neumírá, je symbolem plodnost a dlouhověkost. Toto mýdlo obohacené o olivový olej dokonale vyživí Vaši pokožku a rozvoní ji sladce ovocnými tóny oliv. Pravé mýdlo Marseille JARNÍ RŮŽE, 200g Cena s DPH 65,-Kč (1065) Pravé přírodní mýdlo Marseille s esencí květů májové růže (Rose de Mai). Květ růže je od pradávna základem kosmetiky pro svou božsky jemnou vůni a zjemňující a čistící vlastnosti. Často je i základem pro výrobu parfémů. Tato květina, se svou sladkou a květinovou vůni je věčným symbolem lásky a čistoty. Dopřejte si kouzlo jejích sladce podmanivých tónů a krásné jemnosti. Pravé mýdlo Marseille MED, 200g Cena s DPH 65,-Kč (1066) Pravé přírodní mýdlo Marseille obohacené sladkým medem. Med je známý pro své vyživující a zklidňující účinky, proto je toto mýdlo ideální pro suchou a narušenou pokožku. Užijte si jeho dokonale zvláčňující a regenerační dotek doprovázený úžasnou vůní.

8 TUHÉ ŠAMPONY (85g) BIO tuhé šampony s unikátním složením jsou vyrobeny bez mýdla, bez chemických barviv, neobsahují žádné konzervační látky a ropné deriváty. Obsahují organické bambucké máslo, glycerin, organické rostlinné výtažky a přírodní jíly. Splňují přísné podmínky ve Francii pro certifikaci BIO, 99,9% složek musí být přírodního původu a 73,8% z ingrediencí ekologického zemědělství. Tvar šamponu je zvolený tak, aby nedošlo k záměně s mýdlem. Součástí balení je i speciální držák pro pověšení. Tuhý šampon vydrží stejně dlouho, jako když použijete 2-3 lahve 250ml tekutých šamponů! BIO šampon je jak ekologický, tak ekonomický! BIO tuhý šampon PROTI LUPŮM, 85g Cena s DPH 159,-Kč (1020) Revoluční tuhý BIO šampon, jehož základem je přírodní bílý jíl, který upravuje ph pokožky, a tak zamezuje tvorbě lupů. Je určen i pro velmi citlivou pleť. Po jeho použití není potřeba kondicionér! BIO tuhý šampon PRO MASTNÉ VLASY, 85g Cena s DPH 159,-Kč (1021) Revoluční tuhý BIO šampon, jehož základem je přírodní zelený jíl, který zklidňuje pokožku a reguluje přebytek kožního mazu. Po jeho použití není potřeba kondicionér! BIO tuhý šampon NORMÁLNÍ VLASY, 85g Cena s DPH 159,-Kč (1022) Revoluční tuhý BIO šampon, jehož základem je přírodní žlutý jíl, který zklidňuje pokožku. Po jeho použití není potřeba kondicionér! BIO tuhý šampon pro SUCHÉ VLASY, 85g Cena s DPH 159,-Kč (1023) Revoluční tuhý BIO šampon, jehož základem je přírodní červený jíl, který zklidňuje i velmi citlivou a podrážděnou pokožku a reguluje přebytek kožního mazu. Po jeho použití není potřeba kondicionér! BIO tuhý šampon PRO DĚTI, 85g Cena s DPH 159,-Kč (1024) Revoluční tuhý BIO šampon, jehož základem je přírodní jíl, který zklidňuje pokožku a dodá dětským vlasům potřebné látky. Je obohacený o olej z levandule a je absolutně šetrný k dětské pokožce. Po jeho použití není potřeba kondicionér!

9 KRÉMY NA RUCE (75ml) Božsky vonící a vyživující krémy na ruce MA PROVENCE mají hebkou konzistenci a osvěží Vaše ruce i smysly. Zamilujete si jejich příjemnou texturu, nádhernou vůni a dokonalou péči. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Velice praktický je i dávkovač. Krém na ruce pro citlivou pokožku s vůní POMERANČOVÝ KVĚT, 75ml Cena s DPH 119,-Kč (1030) Přírodní krém na ruce s esencí pomerančových květů pro citlivou pokožku. Květ pomeranče je známý již od Antiky svými stimulačními vlastnostmi a vždy udivoval svou jedinečnou osvěžující vůni. Krém se krásně vstřebává a po jeho použití budou Vaše ruce lehké a nádherně osvěžené. Krém na ruce pro suchou pokožku s vůní MANDLOVÝ KVĚT, 75ml Cena s DPH 119,-Kč (1031) Přírodní krém na ruce s esencí mandlových květů pro suchou pokožku. Mandlový květ je po staletí symbolem smyslné krásy, čerstvé vůně a smyslnosti a v kosmetice se využívá především pro své zklidňující a vyživující vlastnosti. Krém se krásně vstřebává a po jeho použití budou Vaše ruce dokonale vyživené. Krém na ruce LEVANDULE pro všechny druhy pokožky, 75ml Cena s DPH 119,-Kč (1032) Přírodní krém na ruce s esencí levandulových květů pro všechny typy pokožky. Jako základ tohoto krému je použit bio levandulový olej z Provence, který má čistící a regenerační vlastnosti. Krém se krásně vstřebává a po jeho použití budou Vaše ruce krásně hebké a svěží. Krém na ruce EXTRA SOFT pro všechny druhy pokožky, 75ml Cena s DPH 119,-Kč (1033) Extra jemný přírodní krém na ruce. Jeho měkká a hladká textura je spojena s velmi příjemnou parfemací. Zamilujete si jeho jemnost a hebkost, která je pro Vaše ruce dokonalým pohlazením.

10 TĚLOVÁ MLÉKA (200ml) Úžasně vonící a vyživující tělová mléka MA PROVENCE mají hebkou konzistenci a osvěží nejen Vaši pokožku ale i smysly. Zamilujete si jejich příjemnou texturu, nádhernou vůni a dokonalou péči. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. Pro zachování všech přírodních látek a vůně jsou baleny ve speciálních aluminiových obalech. Tento způsob balení vychází z tradičního balení francouzských parfémů a kosmetiky, které chrání obsah před škodlivými vlivy, světlem a teplotními výkyvy. Velice praktický je i dávkovač. Tělové mléko s vůní POMERANČOVÝ KVĚT, 200ml Cena s DPH 139,-Kč (1035) Přírodní tělové mléko s esencí pomerančových květů. Květ pomeranče je známý již od Antiky svými stimulačními vlastnostmi a vždy udivoval svou jedinečnou osvěžující vůni. Tělové mléko s esencí a vůní z pomerančových květů je díky svému složení vhodné především pro citlivou a křehkou pokožku. Poznejte i Vy jeho blahodárný dotyk plný čistoty a svěžesti sladkých tónů. Tělové mléko s vůní MANDLOVÝ KVĚT, 200ml Cena s DPH 139,-Kč (1036) Přírodní tělové mléko s esencí mandlových květů. Příjemně hladká textura tohoto tělového mléka je spojena s delikátní vůní mandlového květu, který je uznáván za symbol smyslné krásy a rafinované svěžesti. V kosmetice se využívá především pro své zklidňující a vyživující vlastnosti. Poznejte i Vy jeho svěží dotek doprovázený krásnou vůni. Tělové mléko LEVANDULOVÝ KVĚT, 200ml Cena s DPH 139,-Kč (1037) Přírodní tělové mléko s esencí levandulových květů. Levandule je známá pro své blahodárné účinky na pokožku i lidské smysly a má úžasné čistící vlastnosti. Příjemně měkká a hladká textura tělového mléka je zde spojena se slavnou provensálskou vůní levandule. Vychutnejte si jeho vyživující péči a neodolatelnou vůni. Tělové mléko EXTRA SOFT, 200ml Cena s DPH 139,-Kč (1038) Extra jemné přírodní tělové mléko pro všechny typy pokožky. Jeho měkká a hladká textura je spojena s velmi příjemnou parfemací. Zamilujete si jeho jemnost a hebkost, která je pro Vaši pokožku dokonalým pohlazením.

11 DÁRKOVÉ KAZETY Objevte s MA PROVENCE jedinečnou řadu luxusních toaletních přípravků a produktů péče o pleť. Vychutnejte si potěšení z přírody a jemné vůně z prosluněné Provence. LEVANDULOVÝ KVĚT CENA S DPH 449,-KČ (1079) Obsahuje: 1/ Sprchový gel Ma Provence levandule, 250ml 2/ Tělové mléko Ma Provence levandule, 200ml 3/ Krém na ruce Ma Provence levandule, 75ml 4/ Tuhé mýdlo Ma Provence levandule, 200g MANDLOVÝ KVĚT CENA S DPH 449,-KČ (1080) Obsahuje: 1/ Sprchový gel Ma Provence mandle, 250ml 2/ Tělové mléko Ma Provence mandle, 200ml 3/ Krém na ruce Ma Provence mandle, 75ml 4/ Tuhé mýdlo Ma Provence mandle, 200g

12

13

14

15

16

17

18

19

20

! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně em

! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně  em Toaletní a kosmetické výrobky MA PROVENCE mají vynikající kvalitu a velice příjemné smyslné vůně, které vychází z bohatství a krásy krajiny Provence. Mýdla, tekutá mýdla, tělová mléka, šampóny a sprchové

Více

Ma Provence. ! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně emailem info@salon-liris.cz!

Ma Provence. ! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně emailem info@salon-liris.cz! Ma Provence Všechny přípravky francouzské kosmetiky MA PROVENCE jsou čistě přírodní, neobsahují žádné chemické konzervační látky, umělá barviva, éterické oleje ani parabény. Toaletní a kosmetické výrobky

Více

! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně

! Všechny výrobky si můžete objednat u nás v SALONU LIRIS, případně Jeanne en Provence je renomovaná francouzská firma založená v roce 1978. Nabízí Vám své přírodní produkty vysoké kvality přímo ze srdce rozvoněné Provence. Mistři ze starobylého města parfémů Grasse pro

Více

Jeanne en Provence. Výrobky neobsahují parabeny, žádné živočišné tuky a nejsou testovány na zvířatech!

Jeanne en Provence. Výrobky neobsahují parabeny, žádné živočišné tuky a nejsou testovány na zvířatech! Jeanne en Provence Jeanne en Provence je renomovaná francouzská firma, která Vám nabízí přírodní produkty vysoké kvality přímo ze srdce Provence. Mistři ze starobylého města parfémů Grasse pro Vás připravili

Více

Herbal Aloe Nádherné vlasy. Zářivá pleť.

Herbal Aloe Nádherné vlasy. Zářivá pleť. Herbal Aloe Nádherné vlasy. Zářivá pleť. Svěží vůně, inspirace v přírodě. To jsou přípravky pro vnější výživu, které posilujívlasy a hydratujípokožku. Dosáhněte zářivésvěžesti od hlavy ažk patě. 1 Nová

Více

Vánoční balíčky Kosmetika.

Vánoční balíčky Kosmetika. Vánoční balíčky Kosmetika. Proměňte své vlasy s pomocí šampónu, a kondicionéru který posiluje vlasová vlákna a zanechává vlasy jemnější a hebké již po prvním použití. Obsahuje recepturu zachovávající barvu.

Více

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL JE NEJVYŠŠÍ ČAS POSTARAT SE I O POKOŽKU TĚLA! DEJTE VAŠÍ KŮŽI POCÍTIT ÚŽASNÉ PĚSTÍCÍ ÚČINKY A VYBERTE SI, ZDA NAVÍC BUDE VONĚT PO LIMETKÁCH, MANDLÍCH, OLIVÁCH, SVĚŽÍMI TÓNY NEBO KOKOSEM! NÁŠ TIP NA DÁREK,

Více

PŘÍRODNÍ PÉČE. PRO VAŠI RODINU.

PŘÍRODNÍ PÉČE. PRO VAŠI RODINU. PŘÍRODNÍ PÉČE. PRO VAŠI RODINU. Vážení vedoucí VPA, s potěšením Vám představujeme novou kolekci G&H inspirovanou přírodou, která ztělesňuje něžný a zdravý přístup k péči o tělo. Jedná se o produktovou

Více

Luxusní výtažky z Mrtvého moře pro KAŽDÉHO!

Luxusní výtažky z Mrtvého moře pro KAŽDÉHO! Luxusní výtažky z Mrtvého moře pro KAŽDÉHO! Uvolnění i výživa pokožky Hloubkové čištění pokožky při současném zvyšování hladiny hydratace a prodyšnosti Zklidnění unavených svalů Oživení metabolismu pokožky

Více

P R O D U C T C A T A L O G U E

P R O D U C T C A T A L O G U E P R O D U C T CATALOGUE 2018 NAŠE PŘÍRODNÍ KOSMETICKÉ PRODUKTY Bio-Konopný plětovy krém Konopná mast - Propolis- Olivový Olej Bio ma st z Bambuckého másla Bio Tělovy Olej BioKonopný pleťový krém ULTRA

Více

www.siberianhealth.com Nelíčený půvab nové linie přípravků pro péči o pleť obličeje je úchvatný Při vytváření vybrané kolekce Siberian Rose nás inspirovala mimořádná rostlina sibiřská růže. Její hodnota

Více

MED PLAISIRS NATURE Z POMERANČOVNÍKU. jako DÁREK* 265 Kč 296 Kč. Pomeranč s mandlí nebo s čokoládou? Získejte. 89 Kč

MED PLAISIRS NATURE Z POMERANČOVNÍKU. jako DÁREK* 265 Kč 296 Kč. Pomeranč s mandlí nebo s čokoládou? Získejte. 89 Kč 1 2 od VOŇAVÉ VÁNOCE Pomeranč s mandlí nebo s čokoládou? PLAISIRS NATURE MED Z POMERANČOVNÍKU Získejte jako DÁREK* Sprchový a koupelový gel 50 ml z limitované edice Plaisirs Nature Med z pomerančovníku.

Více

Nová řada tělové kosmetiky MARIONNAUD BATH COLLECTION okouzluje vůněmi

Nová řada tělové kosmetiky MARIONNAUD BATH COLLECTION okouzluje vůněmi Nová řada tělové kosmetiky MARIONNAUD BATH COLLECTION okouzluje vůněmi Okamžiky péče o tělo jsou příjemnou relaxací, časem, který po náročném dni ukrojíme jen samy pro sebe. Pokud navíc použijeme přípravky,

Více

COSMETIC COCKTAILS 1

COSMETIC COCKTAILS 1 COSMETIC COCKTAILS 1 BIO BEAUTY COCKTAIL BIO BEAUTY COCKTAIL je novinkou mezi KOSMETICKÝMI PRODUKTY obsahující JEDNODUCHÉ INGREDIENCE darované zemí pro zlepšení krásy a zdraví těla BEAUTY BOUTIQUE GREEN

Více

Luxusní výtažky z Mrtvého moře pro KAŽDÉHO!

Luxusní výtažky z Mrtvého moře pro KAŽDÉHO! Luxusní výtažky z Mrtvého moře pro KAŽDÉHO! Uvolnění i výživa pokožky Hloubkové čištění pokožky při současném zvyšování hladiny hydratace a prodyšnosti Zklidnění unavených svalů Oživení metabolismu pokožky

Více

Prémiová péče o pokožku a duši

Prémiová péče o pokožku a duši Prémiová péče o pokožku a duši Harmonicky navržený systém pro citlivou a namáhanou pokožku. Prémiová řada parametry Kód Produkt Obsah Prodejní jednotka Množství v kartonu 2101601 Šampón 250 ml 1 lahev

Více

Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur. Sprchové gely Bohemia Natur

Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur. Sprchové gely Bohemia Natur Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur Nová řada ručně balených kosmetických produktů vyráběných dle tradičních receptur, které jsou obohaceny o extrakty bylin, citrusů či o minerály. Atraktivním

Více

CANNABIS. www.bohemiacosmetics.cz www.obchod-darky.cz

CANNABIS. www.bohemiacosmetics.cz www.obchod-darky.cz CANNABIS Moderní přípravky osobní hygieny, vhodné k časté koupeli celého těla s podmanivou vůní. Obsahují kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis sativa L., Angiospermae), který působí jako přírodní emollient,

Více

ARGAN. Stvořeno přírodou, testováno ženami. Facebook.com/mwargan www.mw-argan.cz. Schváleno SZÚ ČR Certifikováno dle ECOCERT

ARGAN. Stvořeno přírodou, testováno ženami. Facebook.com/mwargan www.mw-argan.cz. Schváleno SZÚ ČR Certifikováno dle ECOCERT Katalog 2015 ARGAN Stvořeno přírodou, testováno ženami Facebook.com/mwargan www.mw-argan.cz Schváleno SZÚ ČR Certifikováno dle ECOCERT BIO Arganový olej kosmetický Přírodní zdroj vitamínu E 100% čistý

Více

Zima 2014-2015. Vaše. Rtěnka Allure Kód: 80115, 3,8 g 282,50 Kč 211,90 Kč

Zima 2014-2015. Vaše. Rtěnka Allure Kód: 80115, 3,8 g 282,50 Kč 211,90 Kč Zima 2014-2015 Vaše Sleva 25% Rtěnka Allure Kód: 80115, 3,8 g 282,50 Kč 211,90 Kč Tužka na rty a oči Kód: 80904, 1 ks. 47,70 57,10 Kč 35,80 42,80 Kč Společnost si vyhrazuje právo kdykoliv změnit podmínky

Více

FM GROUP Czech & Slovakia. Katalog produktů FM GROUP - Novinky Jaro 2014. Novinky Jaro 2014

FM GROUP Czech & Slovakia. Katalog produktů FM GROUP - Novinky Jaro 2014. Novinky Jaro 2014 FM GROUP Czech & Slovakia Katalog produktů FM GROUP - N O V I N K Y N O V Á Kolekce luxusní, OUD vůně dámské FM 363, FM 364 Kolekce luxusní, OUD vůně pánské FM 335 K at a logová cen a : 24,50 K ata l o

Více

ISOLDA Aloe Vera s vitamínem E 100 ml

ISOLDA Aloe Vera s vitamínem E 100 ml ISOLDA Aloe Vera s vitamínem E 100 ml Zvýšený obsah přírodního extraktu aloe vera propůjčuje krému výborné regenerační vlastnosti. Vhodná kombinace přírodních látek doplněných o vitamín E obnovuje bariérovou

Více

DROGERIE. SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků. Compactní prací prostředky. www.spolpharma.com. Merkur Compact Automat

DROGERIE. SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků. Compactní prací prostředky. www.spolpharma.com. Merkur Compact Automat SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků DROGERIE Compactní prací prostředky Compact Automat Dávkujete méně, ale vyperete stejné množství prádla. univerzální prací prostředek pro praní bílého i barevného prádla

Více

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje regeneraci hlubokých vrstev pleti, vyplňuje hluboké i mimické vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Výsledky jsou ihned vidět ve zpevnění,

Více

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu.

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů

Více

KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE

KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti Chladivé gely Antimikrobiální a dermatologická mýdla Hydratační emulze Krémy na ruce 71 LOTIO DERM PROFESSIONAL MYCÍ A OŠETŘUJÍCÍ PĚNA Velmi

Více

KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE. Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti. Chladivé gely

KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE. Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti. Chladivé gely KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti Chladivé gely Antimikrobiální a dermatologická mýdla Hydratační emulze Krémy na ruce 90300 LOTIO LIND Krém

Více

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ PLETI Facial cleansing foam 150 ml 1 260,00 /1 l Jemná, ale účinná ideální pro každodenní péči! Odstraňuje make-up a nečistoty a vaše pokožka zůstává svěží,

Více

Sprchový gel citrón + fík

Sprchový gel citrón + fík Sprchový gel pomeranč + levandule Sprchový gel granátové jablko + med Sprchový gel citrón + fík Sprchový gel s extra panenským olivovým olejem Kalamata. Obsahuje pomeranč a levanduli pro hydrataci, relaxaci

Více

GHESER Síla přírody pro silné na duchu

GHESER Síla přírody pro silné na duchu www.sibirskezdravi.cz Síla přírody pro silné na duchu PRVNÍ ŘADA KOSMETIKY PRO MUŽE* Gel na holení Ultra comfort T Tento osvěžující gel vytváří bohatou hedvábnou pěnu pro důkladné oholení. Gel nejenom

Více

Kosmetická řada s obsahem medu.

Kosmetická řada s obsahem medu. Kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů před vznikem

Více

3in1 SPRCHOVÉ GELY. MOC: 79,00 Kč / 2,99 EUR. 250 ml. Dokonale čistí: 1. TĚLO 2. TVÁŘ 3. VLASY

3in1 SPRCHOVÉ GELY. MOC: 79,00 Kč / 2,99 EUR. 250 ml. Dokonale čistí: 1. TĚLO 2. TVÁŘ 3. VLASY Sprchové gely 3in1 SPRCHOVÉ GELY 3in1 MOC: 79,00 Kč / 2,99 EUR Dokonale čistí: 1. TĚLO 2. TVÁŘ 3. VLASY Je velice šetrný k pleti Intenzivně o pokožku pečuje díky Panthenolu Obsahuje kondicionační látku,

Více

V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, ZJEMŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM

V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, ZJEMŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, Unikátní řada kosmetických výrobků, jež pomáhá vytvořit pevnější pouto mezi matkou a dítětem. Tyto výrobky

Více

KRÁSY. OD89 Kč VÁNOČNÍ TRH. 265 Kč LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ EDICE NEODOLATELNÉ

KRÁSY. OD89 Kč VÁNOČNÍ TRH. 265 Kč LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ EDICE NEODOLATELNÉ VÁNOČNÍ TRH KRÁSY 1 LIMITOVANÉ VÁNOČNÍ EDICE OD89 Kč 2 3 4 1. Tekuté mýdlo na ruce 300 ml, 89 Kč 2. Tělové mléko 300 ml, 169 Kč 3. Sprchový gel 300 ml, 89 Kč NEODOLATELNÉ 4. Kompozice s vůní mandlí a mandarinky

Více

www.msa-medical.cz Katalog vybraných skladových produktů Kosmetika a fyzioterapie

www.msa-medical.cz Katalog vybraných skladových produktů Kosmetika a fyzioterapie Katalog vybraných skladových produktů www.msa-medical.cz Kosmetika a fyzioterapie Objednávky e-mail: sklad@msa-medical.cz Objednávky tel.: +420 543 331 042 Objednávky fax: +420 543 216 345 Konzultace/poradenství:

Více

Siberian SPA Collection Rozplynutí v harmonii s přírodou!

Siberian SPA Collection Rozplynutí v harmonii s přírodou! Siberian SPA Collection Rozplynutí v harmonii s přírodou! vytvořena speciálně pro péči o tělo a obličej, když je nezbytné obnovit emocionální rovnováhu a sílu, podtrhnout svou přirozenou krásu a dokonalý

Více

Receptura produktu. Podpořte vzhled vaší pleti pomocí unikátní směsi vitamínů B3, antioxidačních vitamínů C a E, aloe a dalších rostlinných složek.

Receptura produktu. Podpořte vzhled vaší pleti pomocí unikátní směsi vitamínů B3, antioxidačních vitamínů C a E, aloe a dalších rostlinných složek. Filozofie produktu Odborníci na výživu Herbalife přicházejí s vědecky podloženou výživou pro vaši pleť. Náš přípravek pro péči o pleť, který obsahuje více než 15 vitamínů a bylin, dodá denně vaší pleti

Více

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O L O T U S S I Z E P É Č E O T Ě L O Základem obsahu Lotus Size Body Care od Catherine je Shea butter a vysoce kvalitní přírodní oleje především z kokosu, proteiny

Více

Hýčkejte své tělo i smysly s Fa 27. 2. 2007

Hýčkejte své tělo i smysly s Fa 27. 2. 2007 Hýčkejte své tělo i smysly s Fa 27. 2. 2007 Osvěžující svět Fa Dopřejte si každé ráno svěžest, příjemnou vůni a po celý den se jí nevzdávejte. Večer potom pokračujte relaxací a uvolněním. Je to tak snadné!

Více

KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE. Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti. Chladivé gely

KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE. Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti. Chladivé gely KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie KOSMETIKA A FYZIOTERAPIE Mycí a ošetřující pěny/ oleje/ masti Chladivé gely Antimikrobiální a dermatologická mýdla Hydratační emulze Krémy na ruce Dětská kosmetika 90320

Více

PR Olive Tree Body 08 CZ.qxd 1.10.2008 18:46 Stránka 1 PÉČE O TĚLO S VÝTAŽKEM Z OLIVOVNÍKU

PR Olive Tree Body 08 CZ.qxd 1.10.2008 18:46 Stránka 1 PÉČE O TĚLO S VÝTAŽKEM Z OLIVOVNÍKU PR Olive Tree Body 08 CZ.qxd 1.10.2008 18:46 Stránka 1 PÉČE O TĚLO S VÝTAŽKEM Z OLIVOVNÍKU PR Olive Tree Body 08 CZ.qxd 1.10.2008 18:46 Stránka 2 PR Olive Tree Body 08 CZ.qxd 1.10.2008 18:47 Stránka 3

Více

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie Katalog produktů Kosmetika a fyzioterapie I 2 I Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství Kosmetika a fyzioterapie Mycí a ošetřující pěny/

Více

MORPHOSIS. Moderní ošetřující linie

MORPHOSIS. Moderní ošetřující linie MORPHOSIS Moderní ošetřující linie MORPHOSIS je moderní ošetřující linie, ve které jsou hlavní aktivní složkou výtažky z přírodního bohatství Středomoří. Dodává výživu a řeší problémy vlasů a vlasové pokožky.

Více

Korejskou terapii pleti zajistí novinky pleťové péče e r b o r i a n

Korejskou terapii pleti zajistí novinky pleťové péče e r b o r i a n Korejskou terapii pleti zajistí novinky pleťové péče e r b o r i a n V kosmetické řadě e r b o r i a n se snoubí tajné bylinné korejské ingredience pro krásnou pleť s francouzskou odborností a zkušenostmi.

Více

To nejlepší z přírody pro vaše vlasy a pokožku

To nejlepší z přírody pro vaše vlasy a pokožku Tisková zpráva Praha, 18. září 2018 Novinka: NatureBox nová značka přírodní kosmetiky na českém trhu To nejlepší z přírody pro vaše vlasy a pokožku Návrat k přírodě a výhody v péči o zdraví a krásu vašich

Více

19 Kč bez DPH. 25 Kč bez DPH. 27 Kč bez DPH. 27 Kč bez DPH

19 Kč bez DPH. 25 Kč bez DPH. 27 Kč bez DPH. 27 Kč bez DPH 19 Kč balzám na rty samostatně, 5 druhů složení 25 Kč balzám na rty v papírové knížce, 4 druhy knížek 27 Kč balzám na rty v papírové knížce s vlastní grafikou minimálně 300 ks 27 Kč balzám na rty v organzovém

Více

PERSIL. Au savon de Marseille. Francouzský Persil je unikátní prací prostředek na přírodní bázi - k dostání pouze ve Francii.

PERSIL. Au savon de Marseille. Francouzský Persil je unikátní prací prostředek na přírodní bázi - k dostání pouze ve Francii. PERSIL Au savon de Marseille Francouzský Persil je unikátní prací prostředek na přírodní bázi - k dostání pouze ve Francii. Jeho předností je obrovská prací síla díky Marseillskému mýdlu FÍK ČERNÉ prádlo

Více

MIGREEN EXTRA MOISTURIZING PROTI VRÁSKÁM JULIA

MIGREEN EXTRA MOISTURIZING PROTI VRÁSKÁM JULIA MIGREEN EXTRA MOISTURIZING PROTI VRÁSKÁM JULIA Vlastnosti produktu Hydratovaná pleť: Pomáhá dodat pleti dlouhodobě hebkost a vlhkost zvýšením její hydratace, kterou zajišťuje výtažek z květů růže a kyselina

Více

Luxusní péče za skvělou cenu

Luxusní péče za skvělou cenu Luxusní péče za skvělou cenu BIO MLÉKO BIO MED PRO SAMETOVĚ HEBKOU POKOŽKU Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA! Přípravky tělové péče Body SPA Vám otevřou dveře do pohádkové říše

Více

Nabídka kosmetických sad II. Vánoce AF Production s.r.o., Prokopka 176/2, Praha 9, Tel.:

Nabídka kosmetických sad II. Vánoce AF Production s.r.o., Prokopka 176/2, Praha 9, Tel.: Nabídka kosmetických sad II. Vánoce 2017 AF Production s.r.o., Prokopka 176/2, 190 00 Praha 9, Tel.: 257 323 403 DÁRKOVÁ KAZETA BODY CARE - BAMBUCKÉ MÁSLO Hledáte dárek pro kohokoli, kdo si potrpí na opravdu

Více

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

Farma L essentielle de Lavande

Farma L essentielle de Lavande Farma L essentielle de Lavande obdělává a kultivuje levanduli a svá levandulová pole v oblasti Drome Provencale. Objevte její přírodní 100% esenciální oleje a kosmetiku pro Vaše tělo i domov a nechte se

Více

POKOJOVÉ VYBAVENÍ. Hotelová kosmetika ve fl akonu a v tubách Hotelová kosmetika držáky a náplně Pantofl e 183

POKOJOVÉ VYBAVENÍ. Hotelová kosmetika ve fl akonu a v tubách Hotelová kosmetika držáky a náplně Pantofl e 183 Hotelová kosmetika ve fl akonu a v tubách 7-0 Hotelová kosmetika držáky a náplně - 2 Pantofl e 3 Doplňky do pokoje - Ramínka 6 Fény a minibary 7 77 Hotelová kosmetika Aqua line Potisk kosmetiky barvou

Více

Golden Skin:luxusní řada se zlatem a kaviárem

Golden Skin:luxusní řada se zlatem a kaviárem Golden Skin:luxusní řada se zlatem a em Firma Etre Belle přináší po několikaletém výzkumu jedinečnou a novou kosmetickou řadu výrobků GOLDEN SKIN CAVIAR, kterou bychom Vám rádi představili. Nová GOLDEN

Více

ma crème nature BIO HYDRATAČNÍ KRÉM, KTERÝ SI SAMI PŘIPRAVÍTE

ma crème nature BIO HYDRATAČNÍ KRÉM, KTERÝ SI SAMI PŘIPRAVÍTE ma crème nature BIO HYDRATAČNÍ KRÉM, KTERÝ SI SAMI PŘIPRAVÍTE ma crème nature 100% PŘÍRODNÍ KÚRA, KTEROU VAŠE PLEŤ POTŘEBUJE 1 PŘIPRAVTE 2 PŘILIJTE 3 SMÍCHEJTE 4 ZCHLAĎTE přirozená inovace Již více jak

Více

Prezentace značek a produktů

Prezentace značek a produktů Prezentace značek a produktů Kdo jsme Jsme společnost, která se specializuje na prodej a distribuci netoxické, přírodní ekodrogerie a biodrogerie, především v ČR a SR Jsme stabilní, kapitálově silná společnost

Více

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ Profesionální výrobky pro každý typ pleti 100% přírodní S certifikátem NATRUE Nová pleťová péče od lavery má vylepšené složení, přináší moderní receptury plné luxusních

Více

PÉČE O POKOŽKU A HYGIENA RUKOU KATALOG VÝROBKŮ OCHRANA POKOŽKY PŘED ZAHÁJENÍM PRÁCE ČIŠTĚNÍ A PÉČE O POKOŽKU OŠETŘENÍ POKOŽKY PO SKONČENÍ PRÁCE

PÉČE O POKOŽKU A HYGIENA RUKOU KATALOG VÝROBKŮ OCHRANA POKOŽKY PŘED ZAHÁJENÍM PRÁCE ČIŠTĚNÍ A PÉČE O POKOŽKU OŠETŘENÍ POKOŽKY PO SKONČENÍ PRÁCE PÉČE O POKOŽKU A HYGIENA RUKOU KATALOG VÝROBKŮ OCHRANA POKOŽKY PŘED ZAHÁJENÍM PRÁCE ČIŠTĚNÍ A PÉČE O POKOŽKU OŠETŘENÍ POKOŽKY PO SKONČENÍ PRÁCE PROGRAM PÉČE O POKOŽKU Výrobky Americol pro péči o pokožku:

Více

Vánoční sety Baylis & Harding: Hravé a veselé! A pro každého.

Vánoční sety Baylis & Harding: Hravé a veselé! A pro každého. Vánoční sety Baylis & Harding: Hravé a veselé! A pro každého. Hravé, veselé a přesto s vysoce kvalitní kosmetikou uvnitř. Potěší nejen oko, ale především pokožku, kterou svým obsahem doslova hýčkají. O

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

PROFIL SPOLEČNOSTI ekologické

PROFIL SPOLEČNOSTI ekologické přírodní kosmetika PROFIL SPOLEČNOSTI Kroll začíná v 70. letech vyrábět prostředky na mytí rukou a poté, co vstoupil v platnost Zákon o kosmetice 713/86, zaměřuje se R&D čím dál více na ekologické procesy

Více

Kosmetika BioFresh Rose of Bulgaria Váš dodavatel a přímý dovozce LIFE MINE s.r.o., tel ,

Kosmetika BioFresh Rose of Bulgaria Váš dodavatel a přímý dovozce LIFE MINE s.r.o., tel , Kód: 00117002 Balzám na rty s růžovou vodou Balzám na rty YOGURT OF BULGARIA Chrání vaše rty v průběhu všech ročních období od popraskání. Hydratuje, dává jim lesk a jemnou něžnou chuť. Zjemňující, zvlhčující

Více

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu.

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu. Zdraví Krása Pohoda O nás Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky. Jedinečnost produktů Soin Royal představuje spojení prvků tradiční medicíny a moderních vědeckých poznatků. Částice

Více

Detox pleti erborian krása ve třech krocích

Detox pleti erborian krása ve třech krocích Detox pleti erborian krása ve třech krocích Jeden, dva, tři. Přesně tolik kroků nám bude stačit k dokonalému pleťovému detoxu s korejskou kosmetikou e r b o r i a n. Jednička pleť řádně vyčistí, dvojka

Více

ROSE. Bulgaria. kosmetika z bulharské růže KATALOG PODZIM 2017

ROSE. Bulgaria. kosmetika z bulharské růže KATALOG PODZIM 2017 ROSE of Bulgaria kosmetika z bulharské růže KATAOG PODZIM 2017 Naturální bulharský růžový olej je nejdražší, nejžádanější a nejvíce obtížně získávaný olej ve světě. Získává se destilací z bulharské růže

Více

EYE ZONE Unikátní oční péče. Jedinecná ˇ inspirace. PHYRIS Skin Care Concept. PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči o pleť.

EYE ZONE Unikátní oční péče. Jedinecná ˇ inspirace. PHYRIS Skin Care Concept. PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči o pleť. Jedinecná ˇ inspirace PHYRIS je pro každého, kdo ocení výjimečnou a individuální péči o pleť. PHYRIS jedinečná inspirace, maximální výsledky. PHYRIS Skin Care Concept Fáze 1 ČIŠTĚNÍ Fáze 2 AKTIVACE Fáze

Více

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce!

Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Tisková zpráva Praha, 15. října 2007 Atraktivní dárkové balíčky s kosmetikou od Schwarzkopf & Henkel Vyberte ty nejkrásnější dárky pro letošní Vánoce! Také už začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky?

Více

MLSEJTE BEZ OBAV S NOVOU ŘADOU KOSMETIKY ZOELLA

MLSEJTE BEZ OBAV S NOVOU ŘADOU KOSMETIKY ZOELLA MLSEJTE BEZ OBAV S NOVOU ŘADOU KOSMETIKY ZOELLA Lahodné makronky, cukrové bonbóny, mandle s medem, či maliny s čokoládou? Pokud se Vám nyní sbíhají sliny, ale víte, že si podobné pochoutky nemůžete (či

Více

Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť

Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť 1200 - Čistící mléko HYDRASILK Velmi jemné čistící mléko s uklidňujícími a vyrovnávajícími, pečujícími složkami pro citlivou a podrážděnou

Více

OBJEVTE SÍLU ALOE. Kolekce Aloe Vera OTÁZKY A ODPOVĚDI

OBJEVTE SÍLU ALOE. Kolekce Aloe Vera OTÁZKY A ODPOVĚDI OBJEVTE SÍLU ALOE Co je kolekce Aloe Vera? Kolekce Aloe Vera je vysoce kvalitní kosmetika s jemným složením, vytvořená na základě certifikované aloe, která poskytuje komplexní péči všem typům pleti, včetně

Více

Přirozená účinnost v barvě, péči a stylingu

Přirozená účinnost v barvě, péči a stylingu Tisková zpráva Praha, 13. října 2009 Trend LOHAS: nová značka ESSENSITY od Schwarzkopf Professional Přirozená účinnost v barvě, péči a stylingu Trendem současného životního stylu je LOHAS, který klade

Více

PŘÍDODNÍ INSPIRACE VITA = = DIVINA. Made in Italy Vyrobeno v Itálii

PŘÍDODNÍ INSPIRACE VITA = = DIVINA. Made in Italy Vyrobeno v Itálii PŘÍDODNÍ INSPIRACE = = VITA DIVINA Made in Italy Vyrobeno v Itálii BYOTHEA je nová profesionální řada Exi Cosmetics s PRODUKTY inspirujícími se PŘIROZENOSTÍ pro zdůraznění KRÁSY KAŽDÉHO ČLOVĚKA. = = ŽIVOT

Více

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky fitness & wellness equipment import a distribuce wellness a SPA kosmetiky KONTAKT : Martin Strašek - Q-POWER Školní 1273, 43001 Chomutov tel.: 736 764 374 E-mail : store@powerstore.cz PRODUKTY: Profesionální

Více

Příroda ve vaší koupelně

Příroda ve vaší koupelně Příroda ve vaší koupelně Jemná přírodní kosmetika human+kind nadchne už svými obaly. Jsou krásně barevné, se zajímavými ornamenty, zkrátka jiné. A jiná je i celá tato značka. Dbá precizně na složení svých

Více

Nabídka dárků pro VAŠE blízké. www.pinkladies.wbs.cz

Nabídka dárků pro VAŠE blízké. www.pinkladies.wbs.cz Nabídka dárků pro VAŠE blízké Eásfčlz!qsp!OJ Vánoční dárkové sety... Vyberte si pro NI Letos můžete doplnit k svému parfému Mary Kay i parfémové tělové mléka, krásně třpytivý pudr v jemné vůni parfému

Více

KOSMECEUTIKA LARENS PŘÍPRAVKY NA DOMÁCÍ PÉČI O PLEŤ A TĚLO

KOSMECEUTIKA LARENS PŘÍPRAVKY NA DOMÁCÍ PÉČI O PLEŤ A TĚLO KOSMECEUTIKA LARENS PŘÍPRAVKY NA DOMÁCÍ PÉČI O PLEŤ A TĚLO MICELÁRNÍ VODA Jemná micelární voda k odličování očí a čištění obličeje. Speciální složení produktu zaručuje optimální ošetření pleti ve fázi

Více

Masáže. Klasická hloubková masáž 30 minut 525 Kč 60 minut 1050 Kč 90 minut 1500 Kč

Masáže. Klasická hloubková masáž 30 minut 525 Kč 60 minut 1050 Kč 90 minut 1500 Kč Nechte se u nás hýčkat... Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu, tel. číslo 555, rezervace je doporučená den dopředu nebo minimálně dvě hodiny předem Masáže Druh masáže Délka procedury

Více

KAPITOLA IX. FYZIOTERAPIE: masážní krémy. masážní emulze. masážní oleje. léčebná kosmetika. ošetřující a ochranné gely (arnika, aloe vera)

KAPITOLA IX. FYZIOTERAPIE: masážní krémy. masážní emulze. masážní oleje. léčebná kosmetika. ošetřující a ochranné gely (arnika, aloe vera) masážní krémy masážní emulze masážní oleje léčebná kosmetika ošetřující a ochranné gely (arnika, aloe vera) kosmetické oleje jizvy, vrásky podpůrné gely, balzámy a masti pro celulitidu a lymfodrenáže chladící

Více

BIO VERBENA BIO LIMETKA

BIO VERBENA BIO LIMETKA Luxusní péče za skvělou cenu BIO VERBENA BIO LIMETKA PRO POVZBUZENÍ A INSPIRACI Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA! Přípravky tělové péče Body SPA Vám otevřou dveře do pohádkové

Více

LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK...

LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK... LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK... Dopřejte své pokožce při holení tu nejcitlivější péči Ucelená nabídka produktů na holení pro ženy i muže. NOVINKA Kvalita od firmy AVEFLOR PRODUKTY AVEMAN A AVEWOMAN OBSAHUJÍ PŘÍRODNÍ

Více

POKOJOVÉ VYBAVENÍ. Hotelová kosmetika ve fl akonu a v tubách Hotelová kosmetika držáky a náplně Pantofl e 195

POKOJOVÉ VYBAVENÍ. Hotelová kosmetika ve fl akonu a v tubách Hotelová kosmetika držáky a náplně Pantofl e 195 POKOJOVÉ VYBAVENÍ Hotelová kosmetika ve fl akonu a v tubách 190-192 Hotelová kosmetika držáky a náplně 193-19 Pantofl e 19 Doplňky do pokoje 196-197 Ramínka 198 Fény a minibary 199 189 Hotelová kosmetika

Více

Péče o menopauzální pokožku

Péče o menopauzální pokožku Obličej Péče o menopauzální pokožku VITAL TRANSFER VISAGE Speciální hormoceutický krém na obličej. 50 ml 1 440 Kč VITAL TRANSFER CORPS Speciální hormoceutický krém na tělo. 150 ml 2 184 Kč Obličej DÉMAQUILLANT

Více

Luxusní péče za skvělou cenu. Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA!

Luxusní péče za skvělou cenu. Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA! Luxusní péče za skvělou cenu BIO DIVOKÁ RŮŽE PRO UVOLNĚNÍ A REGENERACI Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA! Přípravky tělové péče Body SPA Vám otevřou dveře do pohádkové říše

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti

Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti Fáze 1 ČIŠTĚNÍ Optimální výsledky dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti. Fáze 2 AKTIVACE SOMI unikátní srdce od Phyris. Vaše eso v rukávu. Aktivuje pleťové

Více

LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK...

LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK... LÁSKA NA PRVNÍ DOTEK... Dopřejte své pokožce při holení tu nejcitlivější péči Ucelená nabídka produktů na holení pro ženy i muže. NOVINKA Kvalita od firmy AVEFLOR 70252_Aveflor_NEW_sales_folder.indd 1

Více

Ceník od 31.8.2012 Kosmetika TianDe kód body partner katalog

Ceník od 31.8.2012 Kosmetika TianDe kód body partner katalog Ceník od 31.8.2012 Kosmetika TianDe kód body partner katalog Obnovujuící sérum v kapslích,36 ks,0,7g 10101 13,00 366,60 564,60 str.35 Krém na obličej pro muže, 50 g 10123 7,90 193,70 298,30 str.95 Čistící

Více

REVITALIZACE, PÉČE O POKOŽKU - ÚČINNÉ MINERÁLY Z NEJÚŽASNĚJŠÍCH LÁZNÍ NA SVĚTĚ - Z MRTVÉHO MOŘE

REVITALIZACE, PÉČE O POKOŽKU - ÚČINNÉ MINERÁLY Z NEJÚŽASNĚJŠÍCH LÁZNÍ NA SVĚTĚ - Z MRTVÉHO MOŘE REVITALIZACE, PÉČE O POKOŽKU - ÚČINNÉ MINERÁLY Z NEJÚŽASNĚJŠÍCH LÁZNÍ NA SVĚTĚ - Z MRTVÉHO MOŘE Když se příroda sblíží s luxusem, když je tělo v souladu s duší, je zde Alma K s revitalizující péčí o pokožku,

Více

Pěsticí kosmetika Dermaton

Pěsticí kosmetika Dermaton Pěsticí kosmetika Dermaton Dermaton oil» pro každodenní ošetřování suché a normální pokožky» zklidňuje a obnovuje pokožku po vystavení nepříznivým vlivům» tlumí bolest při zčervenání pokožky» odstraňuje

Více

RITUALS Vánoce AF Production s.r.o., Prokopka 176/2, Praha 9, Tel.:

RITUALS Vánoce AF Production s.r.o., Prokopka 176/2, Praha 9, Tel.: RITUALS Vánoce 2018 AF Production s.r.o., Prokopka 176/2, 190 00 Praha 9, Tel.: 602 722 684 Značkové cestovní sady 1112325 - Dao Calming Treat S 18 Dárková sada obsahujeerituals: sprchovou pěnu Dao Foaming

Více

savoy spa BY L OCCITANE

savoy spa BY L OCCITANE savoy spa BY L OCCITANE SAVOY SPA BY L OCCITANE je inspirováno Středomořím a jeho neopakovatelnou Art-de-Vivre prosluněnou krajinou, úrodnými poli, bohatou kulturou a tradicemi. L OCCITANE produkty, působící

Více

DÁRKOVÁ BALENÍ. Objednávky: Objevujte s námi nové tváře vína. společnosti Soare sekt a Vinařství Zaječí

DÁRKOVÁ BALENÍ. Objednávky: Objevujte s námi nové tváře vína. společnosti Soare sekt a Vinařství Zaječí Objevujte s námi nové tváře vína Společnost Soare sekt přináší na trh kolekci prestižních souprav s moravskými tichými víny a francouzskými sekty. Věříme, že si vyberete vhodnou kombinaci, která udělá

Více

Katalog Parfémy Casanova s.r.o.

Katalog Parfémy Casanova s.r.o. Katalog Parfémy Casanova s.r.o. Údaje o firmě Působíme jako fiktivní firma na škole SOŠ a SOU Polička, Čs. armády 485, Polička Naší činnost jsme zahájili 4. září 2012. Naše firma se zabývá nákupem a prodejem

Více

SCHELLEX, spol. s r. o. bio a přírodní produkty pro výjimečné lidi. Nerudova 1113, Chrudim Tel.: ,

SCHELLEX, spol. s r. o. bio a přírodní produkty pro výjimečné lidi. Nerudova 1113, Chrudim Tel.: , SCHELLEX, spol. s r. o. bio a přírodní produkty pro výjimečné lidi Nerudova 1113, 537 01 Chrudim Tel.:469 622 384, 602 421 390 www.schellex.cz Sprchový gel pomeranč & levandule Sprchový gel granátové jablko

Více

Muller Thurgau Moravské zemské víno, suché. Zbytkový cukr 3 g/l, kyseliny 6 g/l. Cuvée Klárka

Muller Thurgau Moravské zemské víno, suché. Zbytkový cukr 3 g/l, kyseliny 6 g/l. Cuvée Klárka Moravské zemské víno Muller Thurgau - Moravské zemské víno, suché. Zbytkový cukr 3 g/l, kyseliny 6 g/l. Víno se světlou barvou a zelenožlutým odstínem, muškátovou vůni s ovocnými odstíny kopřivy a broskve,

Více

Unique Inspiration. Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti. Pro každého kdo preferuje individuální péči.

Unique Inspiration. Vytvořte si svůj jedinečný pocit z čisté pleti. Pro každého kdo preferuje individuální péči. Unique Inspiration Pro každého kdo preferuje individuální péči. Značka Phyris představuje jedinečnou kosmetickou péči pro Váš salon a Vaše klientky. Phyris komplexní péči o pleť neleznete v kosmetických

Více

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska Ráda bych vám představila zcela novou, kvalitní a přírodní kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit

Více

Avokádový olej. Tip: Ve směsi s bambuckým máslem a šípkovým olejem ho lze použít jako balzám proti striím i na jejich ošetření.

Avokádový olej. Tip: Ve směsi s bambuckým máslem a šípkovým olejem ho lze použít jako balzám proti striím i na jejich ošetření. Arganový olej Arganový olej je velmi bohatý na obsah vitamínu E a je všeobecně uznávaný pro svou schopnost hluboké výživy, regenerace a restrukturalizace pokožky. Je velmi silným antioxidantem, neutralizuje

Více

CENÍK ALOE VERA. Aloe vera 99,5% gel drink - vitamin C. Cena: 325,00 Kč. Aloe vera 99,5% gel drink - hrozen. Cena: 325,00 Kč

CENÍK ALOE VERA. Aloe vera 99,5% gel drink - vitamin C. Cena: 325,00 Kč. Aloe vera 99,5% gel drink - hrozen. Cena: 325,00 Kč CENÍK ALOE VERA Aloe vera 99,5% gel drink - vitamin C Barbadensis Miller pocházející z Mexika zpracovanou metodou Totaloe. Aloe vera Barbadensis Miller gel, kyselina askorbová (vitamin C), xanthan, regulátor

Více

Nechte se hýčkat přírodou s novou řadou human+kind z Marionnaud

Nechte se hýčkat přírodou s novou řadou human+kind z Marionnaud Nechte se hýčkat přírodou s novou řadou human+kind z Marionnaud Čistota, přírodní ingredience, šetrnost k planetě, jemnost a překrásné obaly. Přesně tak by se dala stručně charakterizovat nová řada irské,

Více