Skiareál Lipno nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách! Tisková konference, České Budějovice, 1. listopad 2011

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Skiareál Lipno nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách! Tisková konference, České Budějovice, 1. listopad 2011"

Transkript

1

2 Skiareál Lipno nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách! Tisková konference, České Budějovice, 1. listopad 2011

3 Pohodlné rodinné lyžování může nabídnout každý lyžařský areál, ale to skutečně nejpohodlnější nabízí jen Skiareál Lipno. Před třemi roky jsme byli prvním "rodinným areálem" v ČR, nyní se jako rodinný prezentuje většina lyžařských areálů u nás i v Rakousku. Skiareál Lipno se ovšem jen netváří jako rodinný areál, ale SKUTEČNĚ JÍM JE! Vše je u nás podřízeno pohodlí rodin (od lyžování, přes občerstvení až odpočinek). JEN SKIAREÁL LIPNO NABÍZÍ NEJMODERNĚJŠÍ HŘIŠTĚ SE ČTYŘMI JEZDÍCÍMI KOBERCI, BEZPLATNÝ DĚTSKÝ PARK PRO RODIČE S DĚTMI, DĚTSKÝ KOUTEK S HLÍDÁNÍM - VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ ZA BEZKONKURENČNÍ CENY.

4 Skiareál nabízí komplexní nabídku pro děti i jejich rodiče. Pokud chcete své děti naučit lyžovat či jejich lyžování zdokonalit, pak přijeďte právě na Lipno, kde: vyškolení profesionální instruktoři pomocí kvalitních výukových metod formou her naučí vaše ratolesti i v krátkém čase skvěle lyžovat vám zajistíme to nejvhodnější ubytování v rodinných apartmánech, hotelech i penzionech se můžete zdarma po celý den přepravovat skibusem (ve všední dny i o víkendu!)

5 Ve Skiareálu Lipno: si zkrátka s celou rodinou zalyžujete za vynikající ceny můžete využít volného času k relaxaci či se můžete rozhodnout k výběru ze široké nabídky doprovodných programů (kiting, jízda se psím spřežením, návštěva Českého Krumlova apod.) se postaráme o vaše děti v dětském koutku, abyste měli čas i sami na sebe - nabízíme plně vybavený a bezpečný dětský koutek, kde pohlídáme vaše ratolesti od 3 let věku, s možností zajištění svačinky a oběda, zároveň nabízíme hlídání dětí na apartmánu

6 Novinky v nabídce Skiareálu Lipno pro celou rodinu: největší oproti loňské sezoně dvojnásobně zvětšená - výuková plocha v České republice sestávající ze dvou moderních výukových hřišť se čtyřmi pojízdnými koberci, lyžařským kolotočem a s pohádkovým slalomem = Foxpark, jak jej znáte, a zbrusu nový Skischool Lipno Park, výukové hřiště určené pouze pro lyžařskou školu Skischool Lipno s výukovou formou her a soutěží úplně nová, 800m dlouhá skicrossová dráha s parametry alpských středisek modelovaná pouze ze sněhu - velmi žádané pro lyžařské kurzy a především pro děti

7 výhodné rodinné skipasy - rozšířili jsme nabídku rodinných skipasů s opravdu výraznou slevou nově slevy pro studenty až do věku 26 let - zvýšili jsme věkovou hranici zlevněného jízdného časové skipasy oproti předchozím sezónám zavádíme jedno až čtyřhodinové skipasy, lyžovat tedy můžete, kdy chcete, nebudete omezování lyžováním jen dopoledne nebo jen odpoledne zvýšení počtu prodejních míst skipasů moderní půjčovny a prodejny lyžařského vybavení INTERSPORT RENT přímo v areálu navíc výhodné balíčky lyžařské školy a INTERSPORT Rent s LIPNO CARD - připravili jsme komplexní nabídku služeb s jedinečnou 25% slevou na skipas

8 ZAJÍMAVÉ SLEVY A VÝHODY VÝHRADNĚ S LIPNO CARD Stejně jako ostatní lyžařské areály, i Skiareál Lipno hledá možnosti, jak zlevnit a zatraktivnit své služby přichází proto s kartou hosta LIPNO CARD, která nejenže svým držitelům garantuje slevy na skipasy, ale nabízí spektrum dalších slev při využití žádaných služeb (škola, půjčovna, bazén apod.)

9 LIPNO CARD - karta hosta destinace Lipensko zvýhodněné ceny služeb Skiareálu sleva od 5% až do 25% slevy na hodinové, jednodenní i vícedenní skipasy u nás lyžujete výhodně se slevou i o víkendu půjčte si lyžařské vybavení v INTERSPORT RENT či využijte lyžařskou školu SKI SCHOOL LIPNO a získejte slevu na skipas ve výši 25% slevy na více jak 40 služeb s celkovou výší úspory přes Kč gastronomie, wellness, indoorové sporty, muzea a galerie a další atraktivity získejte slevy už po cestě k nám v Písku, Protivíně, Českých Budějovicích a Českém Krumlově

10 Využití karty hosta LIPNO CARD při týdenním pobytu ve Skiareálu Lipno ukázka na rodině Františka Lipna (familiárně budeme říkat Fandy Lipna): pozn.: rodina sestává z taťky, mamky, kluka ve věku 17 let a holky 7 let rodina bude lyžovat 6 dní mamka s taťkou mají své lyže, syn si půjčí snowboard a dcera komplet lyže (rezervaci provedou on-line ještě před odjezdem z domova) - navíc zatím neumí moc lyžovat, takže jí rodiče domluví lyžařskou školu (úspora Kč) cestou na Lipno se zastaví v Protivíně, protože sousedi říkali, že je tam super krokodýlí zoo (úspora 80 Kč) během pobytu na Lipně si dojdou dvakrát zaplavat do Aquaworldu půjdou dopoledne, protože v bazénu je méně lidí (úspora 70 Kč)

11 mamku zaujala nabídka umělých nehtů místního Beauty Studia, doma může tuto službu také využít, ale času je málo, o dovolené má nárok se nechat hýčkat (úspora 75 Kč) rodinka sice bydlí v apartmánu vybaveném kuchyní, ale denní nabídka v restauraci je tak lákavá a ceny příznivé, proč to nevyužít utratit 500 Kč za oběd pro čtyřčlennou rodinu není žádný hřích! (úspora 150 Kč) v Českém Krumlově byl taťka s mamkou naposledy na svatební cestě a to už je pár let, dojedou se podívat, jak to tam teď vypadá, mamka s dcerou navštíví Egon Schiele Art Centrum a taťka s klukem, který rád fotí, se dojdou podívat do Muzea Fotoateliér Seidel (úspora 162 Kč)

12 po cestě domů se rodina zastaví v Českých Budějovicích, protože tam otevřeli Hopsárium skvělá záležitost, tu u nich ve městě ani v okolí nemají půjde tam mamka s dcerou a taťka s klukem se podívají do Budvaru (úspora 88 Kč) ale ještě než odjedou domů, udělají velký nákup v místní prodejně COOP, a to asi tak za Kč (úspora 75 Kč) S LIPNO CARD, kterou dostane každý člen rodiny u svého ubytovatele zdarma, ušetří rodina Fandy Lipna minimálně Kč. Minimálně proto, že s LIPNO CARD lze čerpat služby na dalších 40 služeb.

13 Navíc, s LIPNO CARD lze slevy na vybrané služby čerpat opakovaně, proto se rodina rozhodne přijet do Skiareálu Lipno ještě ve druhé půlce března. V tomto období získají slevu na skipas dokonce ve výši 20%!

14 To, že jsme opravdu rodinný skiareál ví i ŠKODA AUTO, proto jsme součástí projektu Pohádkové Česko ŠKODA AUTO u nás máte možnost seznámit se s horským skřítkem.

15 Co ostatní lyžařské areály v České republice teprve pro své klienty připravují, je v nabídce Skiareálu Lipno již samozřejmostí. Charakteristika pětihvězdičkového SKIAREÁLU LIPNO: 8,3 KILOMETRŮ SJEZDOVEK V NADMOŘSKÉ VÝŠCE METRŮ Tři moderní zcela nové čtyřsedačkové lanovky, lyžování na delších a širších sjezdových tratích, nejmodernější bezpečností prvky. Skiareál Lipno také nabízí večerní lyžování na 1300 metrů dlouhé Jezerní sjezdovce. GARANCE VÝBORNÝCH SNĚHOVÝCH PODMÍNEK Moderní zasněžovací systém sestávající ze 40 sněhových děl a pokrývající všechny sjezdovky je garancí výborných sněhových podmínek i při nepříznivém počasí.

16 Charakteristika pětihvězdičkového SKIAREÁLU LIPNO: KOMPLETNÍ ZÁZEMÍ PRO LYŽAŘE V areálu je k dispozici lyžařská škola SKISCHOOL Lipno, půjčovny a prodejny lyžařského vybavení INTERSPORT RENT, bohaté možnosti občerstvení. Hlavní chloubou Skiareálu Lipno jsou dvě moderní výuková hřiště, kde je při výuce využíváno moderních výukových metod z alpských středisek. SLUŽBY SKIAREÁLU I PRO HANDICAPOVANÉ V rámci realizace projektu Lipno bez bariér Skiarál Lipno nabízí služby i pro handicapované speciální pomůcky pro výuku v lyžařské škole, speciální monoski pro děti i dospělé, bezbariérový přístup do Aquawordu a zkušené instruktory, kteří jsou školení pro práci s handicapovanými sportovci.

17 Charakteristika pětihvězdičkového SKIAREÁLU LIPNO: BEZPLATNÉ PARKOVIŠTĚ PŘÍMO U LANOVKY Pro návštěvníky Skiareálu Lipno je k dispozici velkokapacitní parkoviště pro 670 aut a 20 autobusů. Z vašeho auta to tak máte na sjezdovku pár kroků. IDEÁLNÍ PODMÍNKY MAJÍ I BĚŽKAŘI Pro běžkaře je v okolí Skiareálu strojově upravováno 40 kilometrů běžkařských stop.

18 Charakteristika pětihvězdičkového SKIAREÁLU LIPNO: ZAŽIJTE BRUSLENÍ NA ZAMRZLÉM LIPNĚ Nezapomenutelný zážitek na nejdelší upravované dráze v České republice. Přibližně 11 kilometrů bruslařské dráhy nabízí zážitek pro rodinu i partu kamarádů. Je možno využít půjčovny a servisu bruslí přímo u dráhy. Pro letošní rok bylo pořízeno speciální kanadské vozítko používané na Aljašce za účelem úpravy ledu. Bruslařská dráha je opravdovým fenoménem - za sezónu přijede na Lipno na bruslařů z celé České republiky.

19 UŽIJE SI I TEN, KDO NELYŽUJE V těsné blízkosti Skiareálu se nachází Aquaworld Lipno, bobová dráha s celoročním provozem a také dětský koutek, který zabezpečuje hlídání dětí od 3 let věku v plně vybavených a bezpečných prostorech.

20 Kontaktní osoby: Jitka Fatková, LIPENSKO s.r.o., tel.: , Jan Jareš, LIPENSKO s.r.o., tel.: , Petr Dušek, LIPNO SERVIS s.r.o., tel.: ,

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

TISKOVÁ ZPRÁVA ČESKÁ LYŽAŘSKÁ SEZONA 2009/2010

TISKOVÁ ZPRÁVA ČESKÁ LYŽAŘSKÁ SEZONA 2009/2010 TISKOVÁ ZPRÁVA ČESKÁ LYŽAŘSKÁ SEZONA 2009/2010 (aneb všude dobře, doma nejlíp) České lyžařské areály - vybavenost, služby, investice, komfort Uplynulo 20 let od sametové revoluce a české lyžařské areály

Více

tipů pro zimu senzační 4 kolech

tipů pro zimu senzační 4 kolech tipů pro zimu senzační na 4 kolech TIP 1 V rámci zimní servisní prohlídky za 299 Kč důkladně prověříme váš vůz. Pod naším drobnohledem budou: Pět tipů pro senzační zimu na čtyřech kolech Ani jsme se nenadáli

Více

ZIMNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2008 / 2009

ZIMNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2008 / 2009 ZIMNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2008 / 2009 Turistické informace Horní Rakousko Freistädter Straße 119 A-4041 Linz tel.: +43/732/221022 fax: +43/732/7277-701 e-mail: info@oberoesterreich.at

Více

LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou

LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou Léto 2014 LIPNO - ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou Sezóna na Lipně nikdy nekončí! Díky široké nabídce volnočasových aktivit si pobyt na Lipně užije každý člen vaší rodiny. Letní koupání, vodní

Více

www.skiaprica.cz NOVINKA! lyžařské zájezdy 2015/2016 Lyžování na Vánoce a Silvestra od roku 1990 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky

www.skiaprica.cz NOVINKA! lyžařské zájezdy 2015/2016 Lyžování na Vánoce a Silvestra od roku 1990 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Itálie/APRICA lyžařské zájezdy 2015/2016 www.skiaprica.cz od roku 1990 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Bar s českým točeným pivem Vhodné pro rodiny s dětmi Hlídání dětí zdarma SKIPAS v ceně NOVINKA!

Více

NOVINKA! lyžařské zájezdy 2015/2016. Lyžování na Vánoce a Silvestra. Apartmány až pro 7 osob. 50 m od lanovky. Bar s českým točeným pivem

NOVINKA! lyžařské zájezdy 2015/2016. Lyžování na Vánoce a Silvestra. Apartmány až pro 7 osob. 50 m od lanovky. Bar s českým točeným pivem Itálie/APRICA lyžařské zájezdy 2015/2016 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Bar s českým točeným pivem Vhodné pro rodiny s dětmi Hlídání dětí zdarma SKIPAS v ceně NOVINKA! Lyžování na Vánoce a Silvestra

Více

www.melissatravel.cz lyžařské zájezdy 2014/2015 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Bar s českým točeným pivem Vhodné pro rodiny s dětmi

www.melissatravel.cz lyžařské zájezdy 2014/2015 Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Bar s českým točeným pivem Vhodné pro rodiny s dětmi Itálie/APRICA lyžařské zájezdy 2014/2015 www.melissatravel.cz Apartmány až pro 7 osob 50 m od lanovky Bar s českým točeným pivem Vhodné pro rodiny s dětmi Hlídání dětí zdarma SKIPAS v ceně Úvod Slevy až

Více

Po celý rok zábava ZIMA. Šumava užijte si zimní radovánky

Po celý rok zábava ZIMA. Šumava užijte si zimní radovánky Po celý rok zábava ZIMA Šumava užijte si zimní radovánky Obsah strana 01 Šumava užijte si zimní radovánky.................................................. 5 02 Užijte si zimní radovánky na šumavských

Více

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků.

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Zima 2010/2011 číslo 9 ZARMA Řemesla, služby, lidé Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Objevte Bavorský les Přijměte pozvání k bavorským

Více

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011

Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj. Katalog zima 2010 2011 Adventní zájezdy Lyžování v Rakousku a Švýcarsku Exotika SAE - Dubaj Katalog zima 2010 2011 Vážení klienti, otvíráte náš nový katalog zimních zájezdů, do kterého jsme zařadili vedle lyžařských zájezdů

Více

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu

RAKOUSKO. Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu ZIMNÍ POZNÁVACÍ ZÁJEZDY RAKOUSKO Advent v Salzburku a na Wolfgangsee s návštěvou Hallstattu Pro velký úspěch opakujeme! Vychutnejte si s námi jedinečnou předvánoční atmosféru Mozartova města Salzburku

Více

Jakub Salčák. Možnosti rozvoje Skiareálu Lipno. Bakalářská práce

Jakub Salčák. Možnosti rozvoje Skiareálu Lipno. Bakalářská práce VYSOKÁ ŠKOLA HOTELOVÁ V PRAZE 8, SPOL. S R.O. Jakub Salčák Možnosti rozvoje Skiareálu Lipno Bakalářská práce 2014 Možnosti rozvoje Skiareálu Lipno Bakalářská práce Jakub Salčák Vysoká škola hotelová v

Více

RAKOUSKO ITÁLIE ZIMA 2013-2014. Na 3 dny i na týden do Rakouska s Datourem!

RAKOUSKO ITÁLIE ZIMA 2013-2014. Na 3 dny i na týden do Rakouska s Datourem! RAKOUSKO ZIMA 2013-2014 ITÁLIE Na 3 dny i na týden do Rakouska s Datourem! Vážená paní, vážený pane, naši milí klienti! Právě držíte v rukou katalog s naší nabídkou lyžařských zájezdů s autokarovou dopravou

Více

Značka ŠUMAVA originální produkt

Značka ŠUMAVA originální produkt Zima 2009/2010 číslo 7 ZDARMA Řemesla, služby a lidé Představujeme sedm nově certifi kovaných výrobků na str. 10 a devět ubytovacích zařízení na str. 11 a 12. U nás se nebudete nudit Přinášíme několik

Více

Vážení milovníci hor, lyžaři, naši milí klienti..

Vážení milovníci hor, lyžaři, naši milí klienti.. Francie Vážení milovníci hor, lyžaři, naši milí klienti.. Francie je zemí, kam se celoročně vydá bezpočet turistů, ať už k moři či do hor, a proto patří mezi nejoblíbenější evropské destinace. Bez zámořských

Více

Zimní dovolená na horách

Zimní dovolená na horách Zimní dovolená na horách říjen 2013 duben 2014 Včetně Ski Funtazie klubu pro děti Sleva až 15 % na pobyty z tohoto katalogu & Sleva 3 000 Kč na letecké zájezdy jen do 30. září podrobnější informace naleznete

Více

NABÍDKA PRO ŠKOLY 2014/15

NABÍDKA PRO ŠKOLY 2014/15 NABÍDKA PRO ŠKOLY 2014/15 SkiResort ČERNÁ HORA PEC, tj. 37,8 km sjezdovek na 1 skipas Černá hora (Janské Lázně), Pec p. Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa, Svoboda n. Úpou Východní Krkonoše, Česká republika

Více

CK EXTREM SPORT www.alpynaden.cz

CK EXTREM SPORT www.alpynaden.cz CK EXTREM SPORT www.alpynaden.cz KATALOG ZÁJEZDŮ 2011/2012 Vážení klienti a přátelé zimních sportů, rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň, kterou nám věnujete již řadu let. Opět nadchází čas, kdy je

Více

KATALOG ZIMA. www.italiatravel.cz

KATALOG ZIMA. www.italiatravel.cz KATALOG ZIMA Zimní dovolená v Itálii www.italiatravel.cz 2 mapa ITÁLIE Středisko DOLOMITI SUPERSKI Nadmořská výška (m.n.m.) Sjezdové tratě Délka Modré Červené Černé Běžecké tratě Proč právě tady? Skipas

Více

ZIMA 15-16 LYŽOVÁNÍ ADVENT RAKOUSKO, NĚMECKO, ITÁLIE...

ZIMA 15-16 LYŽOVÁNÍ ADVENT RAKOUSKO, NĚMECKO, ITÁLIE... ZIMA 15-16 LYŽOVÁNÍ ADVENT RAKOUSKO, NĚMECKO, ITÁLIE... Pořadatelem zájezdů uvedených v tomto katalogu je Cestovní kancelář DATOUR s r. o., IČO 26002311, zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským

Více

zima 2011/12 Dovolená na prosluněných svazích Dolomit

zima 2011/12 Dovolená na prosluněných svazích Dolomit zima 2011/12 Dovolená na prosluněných svazích Dolomit II Trentino Zimní dovolená bez kompromisů Zima v Trentinu neslibuje jen skvělé lyžování a spoustu dalších aktivit v nedotčené přírodě, ale také relax,

Více

zima 2014/15 KOMPLETNÍ INFORMACE Z BESKYD OD JABLUNKOVSKA PO VALAŠSKO

zima 2014/15 KOMPLETNÍ INFORMACE Z BESKYD OD JABLUNKOVSKA PO VALAŠSKO KOMPLETNÍ INFORMACE Z BESKYD OD JABLUNKOVSKA PO VALAŠSKO Trojanovice zima 2014/15 > Beskydy levněji se dvěma kartami: Těšínské Slezsko Card a Beskydy Card > Přehled všech lyžařských vleků a lanovek > Upravované

Více

MONÍNEC JIŽ PODRUHÉ PATŘIL PSŮM

MONÍNEC JIŽ PODRUHÉ PATŘIL PSŮM / ročník VI. / číslo 2 / www.trigema.cz / Nové byty / Development / Realizace staveb / Facility / Stavebnictví / Cestovní ruch / Věda a výzkum PARK VĚDY BYL SLAVNOSTNĚ OTEVŘEN Dne 9. října 2014 byl slavnostně

Více

katalog zima 2012/2013

katalog zima 2012/2013 katalog zima 2012/2013 www.puxtravel.cz l Autorem tohoto katalogu je grafické studio PUXdesign. Naší hlavní náplní však nejsou tiskoviny, ale web development. Nabízíme vše od menších prezentací až po sofistikovaná

Více

rocník 13 cestovní kancelář

rocník 13 cestovní kancelář www.loudatour.cz rocník 13 cestovní kancelář ŠkoLY SkUPInY 2011/12 TRADIČNÍ NABÍDKA CK LOUDATOUR PRO ŠKOLY A SKUPINY Z I M N Í S P O R T O V N Í Z Á J E Z D Y + L E T N Í S P O R T O V N Í A P O Z N Á

Více

KATALOG ZÁJEZDŮ 2014/2015. www.alpynaden.cz

KATALOG ZÁJEZDŮ 2014/2015. www.alpynaden.cz KATALOG ZÁJEZDŮ 2014/2015 www.alpynaden.cz Vážení klienti a přátelé zimních sportů, opět nadešel čas, kdy je potřeba myslet na zimní dovolenou. Dostává se Vám do rukou katalog na zimní sezonu 2014/2015.

Více

FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO ŠVÝCARSKO

FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO ŠVÝCARSKO EC IA LIS BY SP TY CE ST UR TO NCELÁŘ BE Í KA TA N OV TA N A KÉ LY Ž A Ř S PO FRANCIE ITÁLIE RAKOUSKO ŠVÝCARSKO ÚVODNÍ SLOVO Dámy a pánové, jsem rád, že Vás mohu pozdravit v úvodu katalogu k již 25. zimní

Více

Lyžování, snowboarding, relaxace

Lyžování, snowboarding, relaxace 2011/2012 Lyžování, snowboarding, relaxace www.firotour.cz RAKOUSKO SLOVINSKO ITÁLIE FRANCIE 2011/2012 Lyžování, snowboarding, relaxace ANDORRA ŠPANĚLSKO ŠVÝCARSKO NĚMECKO FINSKO ČESKÁ REPUBLIKA SLOVENSKO

Více

Úvodní slovo. Zákonné pojištění CK proti úpadku. KONTAKTNÍ ÚDAJE Beta tour, spol. s r. o., Vojtěšská 8, 110 00 Praha 1. Piktogramy

Úvodní slovo. Zákonné pojištění CK proti úpadku. KONTAKTNÍ ÚDAJE Beta tour, spol. s r. o., Vojtěšská 8, 110 00 Praha 1. Piktogramy Úvodní slovo * * * * Dámy a pánové, říká se, že zimní dovolená je 2x tak významná pro regenarci sil člověka, než dovolená letní. Nevím zda-li ten koeficient je přesně 2, ale to, že ozdravný účinek aktivní

Více