Výtvarný materiál PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. A ,- Kč 0,20 EUR

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výtvarný materiál PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. A7 1005 5,- Kč 0,20 EUR"

Transkript

1 . Proplétaný košíček 0 předstřižených archů papíru (g/m ) v barvách: žluté, oranžové, červené, růžové, fialové, x zelené, x modré o rozměrech 0 x cm. Součástí je 0 barevných proužků z papíru o šířce cm k vytvoření ouška. Košíček zhotovíte tak, že propletený arch slepíte a zpevníte nahoře a dole pomocí víčka k lucerničkám, které si vybarvíte podle potřeby a vznikne vám tak pevný košíček. K proplétání doporučujeme proplétací proužky, barevné stuhy nebo ozdobné drátky. K 0,- Kč,- EUR. Proplétací proužky Smíšené balení 00 proužků z tónpapíru v 0 sytých barvách : žlutá, x červená, x modrá, zelená, hnědá, černá, fialová, oranžová. Rozměr x cm A 008 9,- Kč, EUR. Proplétací jehlice Z pozinkované oceli, slouží ke snadnějšímu provlékání barevných proužků. Délka 9, cm, kus. A 009,- Kč 0, EUR. Tkalcovský stav z papíru Chcete si vyzkoušet tkaní? Umožní vám to malý tkalcovský stav z pevné bílé lepenky (síla mm) o velikosti A. K proplétání můžete použít vlnu, barevné provázky, šňůrky nebo ozdobné chlupaté drátky. Balení obsahuje kusů. K 00 0,- Kč,- EUR PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. Dřevěná jehlice Jehla ze dřeva dlouhá 0 cm a široká cm s otvorem pro navléknutí vlny, provázku apod. kus. A 00,- Kč 0,0 EUR. Sada proplétání 0 archů A z barevného fotokartonu (00 g/m) s předkreslenými krabičkami k vystřižení. Součástí balení je 00 proužků z barevného tónpapíru (0 proužků dlouhých cm, šířka cm a 80 proužků dlouhých cm, šířka 0, cm). K proplétání doporučujeme proplétací jehlici. K 090,- Kč, EUR. Karty na vyšívání Karty z bílého fotokartonu o rozměrech x cm, s předkresleným a propíchaným obrysem. Stačí je vyzdobit barevnými bavlnkami a vybarvit. Balení obsahuje 8 karet s 8 motivy: žába, drak, tuleň, myška, kočka, ryba, mašinka a kachnička. A 0 0,- Kč,80 EUR 8 8. Jehly na vyšívání Jehly s kulatým hrotem a velkým ouškem jsou dlouhé cm. Balení obsahuje kusů. A 8,- Kč 0,0 EUR 9. Bavlnky na vyšívání Sada bavlnek k vyšívání v těchto barvách: žlutá, červená, oranžová, fialová, modrá a zelená. K 0 0,- Kč,0 EUR Plastová kanava Kanava z měkkého bílého plastu o rozměrech x cm je vhodná k vyšívání barevnými bavlnkami a přišívání knoflíků z mechové pryže. arch A8 0,- Kč,- EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

2 FÓLIE Barevné popisovače str.. Holografická fólie Karton (0g/m ) s holografickou úpravou o rozměrech x cm. Vlastnosti této fólie velmi dobře vyniknou na vánočních přáníčkách a dekoracích. Balení obsahuje archů s různými motivy. K 0,- Kč,- EUR Dekorační fólie Dekorační fólie je určena k polepování porcelánu, skla, kovů a podobných materiálů. Motivy vystřihnete podle vlastní fantazie nebo vyrazíte obrázkovou raznicí. Motiv položíte na krátkou dobu do vody a následně jej vyjmete a položíte na dekorovaný předmět. Podkladový papír z fólie odstraníte a motiv vyhladíte (obtisková metoda). Hotový výrobek necháte zaschnout hodin při pokojové teplotě a pak vytvrdíte v pečící troubě při teplotě 80 o C po dobu 0 minut. Omývejte v ruce. Balení obsahuje archy o rozměrech 0 x 0 cm. Nabízíme Vám sady v těchto barevných kombinacích: Sada A černá, červená, zlatá, stříbrná Sada B žlutá, oranžová, modrá, zelená. A Sada A. A Sada B 0,- Kč, EUR. Fólie D Transparentní folie s holografickým efektem v barvách: bílé, žluté, růžové, modré a zelené. Zajímavá struktura fólie vám umožní vytvářet netradiční přáníčka, lampiony a malé ozdoby. K lepení doporučujeme oboustrannou mozaikovou pásku nebo lepicí pistoli. Rozměr archu je x cm. Balení obsahuje archů. K 0,- Kč, EUR. Tabulová fólie Černá tabulová fólie nahrazuje školní tabuli a její největší předností je, že ji můžete nalepit na každou hladkou plochu (třeba skříň, dveře, okno a podobně) - je samolepicí. Stačí vystřihnout požadovaný tvar - a tabule je hotová. Na fólii píšeme a kreslí- me obyčejnou školní křídou, kterou odstraňujeme navlhčeným hadříkem nebo houbou. Fólie může být využita všude tam, kde potřebujete opakovaně něco psát nebo kreslit. Rozměr fólie je 0 x 00 cm. role. A 89,- Kč,0 EUR Samolepicí fólie Velmi dobře přilne na hladké povrchy. Čtverečky na rubové straně pomohou dětem v lepší orientaci při střihání. Folii vám nabízíme ve dvou odstínech: duhové a zlaté. Rozměr 0 x 00 cm, role.. A 089 duhová 80,- Kč,0 EUR. A 00 zlatá 0,- Kč,80 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

3 8 cm 8 cm. Kočičky kočičky a květin. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Pejsci pejsci a květiny. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Ptáčci ptáčků a srdíček. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Domečky domečků a kytiček. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR Obrázkové samolepky na zeď Dětský pokojík nebo třídu ve vaší škole vyzdobíte snadno a rychle pomocí obrázkových samolepek s dětskými motivy, jako jsou pejsci, kočičky atd. Nejlépe drží na hladkých plochách (stěnách, dveřích, skříních, oknech). Chcete-li je nalepit na stěny s hrubou strukturou, je třeba předem vyzkoušet přilnavost. Díky vysoké přilnavosti jsou samolepky opakovaně použitelné. Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí vytvořit dětem příjemné prostředí, i pro ty, kteří nejsou zdatnými výtvarníky a netroufli by si vyzdobit dětský pokojíček sami. cm cm. Na louce 8 motivů broučků a rostlinek, které můžete vidět na rozkvetlé louce. Rozměr archu je x 0 cm. archy. K 08 0,- Kč,0 EUR. Maxi žirafa Žirafa s mláďátkem, motýlci, kytiček, mráčky. archy o rozměrech 9 x 9 cm. K 0,- Kč 9,- EUR. Maxi slon Slon s mláďátkem, palmou travičkou a papoušky. archy o rozměrech 9 x 9 cm. K 08,- Kč 9,- EUR cm cm OBRÁZKOVÉ SAMOLEPKY cm 0 cm Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

4 MECHOVÁ PRYŽ Mechová pryž je klasickým materiálem na ruční práce. Je pružná, pevná, barevná, neláme se a má mnohostranné využití. Obzvlášť u dětí je barevná mechová pryž velmi oblíbená, protože práce s ní je velmi jednoduchá. Mechovou pryž lze jednoduše stříhat, lepit, skládat i tvarovat. Lze ji použít na dekoraci, na výrobu šperků, masek, dárků nebo také na razítka. K lepení mechové pryže doporučujeme použít naši lepicí pistoli, lepicí tyčinky nebo lepidlo AUREDNIK.. Mechová samolepicí pryž 0 archů 0 archů samolepicí mechové pryže o síle mm ve 8 barvách. Rozměr archu je x, cm. A 00,- Kč,- EUR. Mechová pryž 0 archů 0 archů ve velikosti 0 x 9 cm a síle mm. Balení obsahuje tyto barvy: bílá, béžová, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, šedá, hnědáa černá. A 00 88,- Kč, EUR. Mechová pryž Prstové loutky Předstřižené postavičky a zvířátka z mechové pryže doplníte zalepovacími dílky, stíracími obtisky a pohyblivýma očima, které jsou součástí balení. Roztomilá loutka se může stát milým dárkem, hračkou i ozdobou. Sada obsahuje loutek o velikosti cca cm a doplňky. K lepení doporučujeme oboustranně lepicí mozaikovou pásku nebo lepicí pistoli. K 0 0,- Kč,0 EUR. Mechová pryž Hvězdy 0 samolepicích hvězdiček (0 stříbrných, 0 zlatých) ze třpytivé mechové pryže o průměrech od, do, cm. K 0,- Kč, EUR. Mechová pryž Stromečky/vločky 0 samolepicích tvarů ze třpytivé mechové pryže. Balení obsahuje stromečků (, cm) a sněhových vloček (průměr,, cm). K 0,- Kč, EUR. Veselé magnetky Sada obsahuje magnetky z mechové pryže s motivem zvířátka s pohyblivýma očima. Velikost magnetu je cca cm. Výběr motivů zvířátek nám zůstává vyhrazen. K 00,- Kč,- EUR Všechny ceny obsahují DPH.

5 . Mechová pryž Tvary archy mechové pryže ve barvách s motivy zvířátek, kytiček, geometrických a dekoračních tvarů. Rozměr archu je x cm. Balení obsahuje cca 00 tvarů. K ,- Kč, EUR. Mechová pryž Knoflíky Knoflíky z mechové pryže různých tvarů a barev o velikosti cm, síla mm. lení obsahuje cca 00 kusů. Ba- A,- Kč,80 EUR. Mechová pryž Mozaika 0 archů mechové pryže v barvách: bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, x ná, modrá, hnědá a černá. Balení obsahuje 90 čtverečků o velikosti x cm. zele- K 0 9,- Kč,80 EUR MECHOVÁ PRYŽ. Mechová pryž Korálky Měkké, lehké korálky z barevné mechové pryže s otvorem k navlékání. Velikost rálků je cca - cm. Balení obsahuje cca 8 kusů. ko- K 0 0,- Kč,- EUR. Mechová pryž Srdíčka 00 srdíček v pestrých barvách o průměru cca, cm. Doporučujeme k dozdobení krabiček, přání, dárků a k vytvoření srdíčkových razítek. Dřevěná razítka najdete v katalogu na str.. K 0,- Kč,8 EUR. Mechová pryž Jaro Motýlci, kytičky, srdíčka v barvách: červená, modrá, žlutá, zelená a bílá. Velikost tvarů je cca,8 -, cm. Balení obsahuje cca 0 kusů. A 8,- Kč, EUR. Mechová pryž Kruhy 00 kusů kruhů v různých barvách a velikostech cca,, cm. A,- Kč,8 EUR 8 8. Mechová pryž Pestrá směs 00 kusů v různých barvách a tvarech od do cm. Balení obsahuje čtverečky, oválky, trojúhelníky, kolečka. Pomocí těchto tvarů dotvoříte výrobek velmi snadno. A,- Kč,8 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

6 LEPIDLA Lepidlo AUREDNIK - lepidlo nejvyšší kvality. Lepicí pasta AUREDNIK Spolehlivé lepidlo na vodní bázi lepí papír, karton a jemné materiály. Lze je nanášet prsty, štětcem nebo špachtlí. V plastové dóze, hmotnost 0 g, dodáváme se štětečkem. A 80 0,- Kč,80 EUR Dětské lepidlo Rollo Ideální lepidlo pro děti. Nanáší se přímo z plastové lahvičky zakončené válečkem, kterým děti přejíždějí po povrchu a tím uvolňují určitou dávku lepidla. Před prvním použitím je třeba sundat vrchní víčko, odšroubovat koncovou část s válečkem a odstranit kryt, který chrání před vylitím lepidla. U některých lepidel dávejte pozor, šroubování je opačné než jste zvyklí, tzn., šroubujte vpravo! Lepidlo je vhodné na papír, lepenku, látku, polystyrén. Lahvička má obsah 0 ml a lze jí doplnit z náhradní lahve o obsahu 000 ml.. A 80 0 ml,- Kč,08 EUR. A ml 9,- Kč,8 EUR. Lepicí pistole Je nepostradatelnou pomůckou při ručních pracích, lepení papíru nebo aranžování suchých květin. Vhodná na obzvlášť pevné spojování různých materiálů. Délka cm. Doporučujeme pro práci pedagogů. A ,- Kč,9 EUR. Náboje/patrony do lepicí pistole Průměr mm, délka 0 cm. kus. A 0089,- Kč 0, EUR Lepidlo AUREDNIK Neobsahuje formaldehyd a ředidla, je ekologicky nezávadné, lze jej vyprat studenou vodou. Je vhodné k lepení papíru, plsti, látky, lepenky, kůže, polystyrenu, korku, skla, porcelánu, keramiky a kamene. Balení 000 ml je vhodné pro školy. Lepidlo 00 ml je v lahvičkách, které lze doplňovat. Speciální uzávěr umožní dětem lepidlo snadno roztírat. Po zaschnutí je průsvitné.. A ml,- Kč, EUR. A ml,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

7 9 LEPIDLA, MAGNETY 8. Kouzelná lepicí tyčinka Kvalitní lepicí tyčinka na papír má fialové zabarvení, díky kterému je dobře vidět stopa po lepidle. Po zaschnutí barva zmizí a lepidlo je průhledné. Doporučujeme zvláště pro malé děti. Obsah 0 g. A 80,- Kč 0,88 EUR. Lepicí tyčinka Tesa Kvalitní lepicí tyčinka o obsahu 0 g. Doporučujeme na lepení papíru, lepenky, filcu, látky, korku a mechové pryže. Vhodná pro děti, neobsahuje chemická rozpouštědla. kus. A 9 8,- Kč, EUR. Lepidlo na dekorace Speciální lepidlo na drobné dekorace jako jsou: akrylátové kytičky, srdíčka, korálky, mozaika, flitry apod. Lepidlo se nanáší přímo z tuby nebo vatovou tyčinkou. Po zaschnutí na látce lze prát při 0 o C. Obsah 0 g. K 0,- Kč,- EUR. Suchý zip samolepicí Suchý zip široký cm v roli o délce m samolepicí. Využijete všude, kde potřebujete opakované otevírání např. u taštiček, přáníček, krabiček. K 08 00,- Kč,- EUR Transparentní páska Oboustranně lepicí průhledná páska ulehčí nalepování mozaikových kamínků, pohyblivých očíček, korálků, slepování vlnité a strečové lepenky. Pásku využijete ve většině případů všude tam, kde byste jinak použili lepicí pistoli. Pásku doporučujeme dětem nastříhat na malé kousky, nalepit na určené místo a poté sloupnout svrchní papír.. K 0 Úzká páska délka 8 m, šířka cm 8,- Kč,8 EUR. K 08 Široká páska délka 0 m, šířka, cm 0,- Kč,0 EUR. Patafix Velmi dobře držící přilnavá hmota k přidržování a zavěšování výkresů, obrázků, plakátů apod. na suchých plochách. Patafix můžete použít na sklo, dřevo, sádru, kov, plast, porcelán, atd. Tato lepicí hmota je opakovaně použitelná. Balení obsahuje 80 čtverečků o velikosti x cm. A 9,- Kč, EUR 8. Oboustranné lepicí čtverečky Bílé lepicí čtverečky pro snadnější výrobu trojrozměrných obrázků. Balení obsahuje 800 čtverečků o velikosti x mm a síle a mm. A 89,- Kč,8 EUR 9. Magnetický pásek Samolepicí kovový pásek vám umožní zavěsit výkresy a obrázky pomocí magnetů na hladké plochy, jako jsou dveře, skříně, stěny apod. Pásek můžete nalepit i na zeď, ale je třeba počítat s tím, že při odstraňování pásku může dojít k odloupnutí omítky. Pásek lze stříhat nůžkami na papír a je dlouhý m a široký, cm. K připevnění obrázků doporučujeme magnety v kat. na této straně. A9 0 98,- Kč,9 EUR 0. Magnetický arch Magnetický samolepicí plátek o rozměrech 0 x cm lze nastříhat podle potřeby. Doporučujeme na výrobu magnetických obrázků z papíru, mechové pryže, odlehčené modelíny. arch. K 09,- Kč 0, EUR Magnety Magnety lze použít k připevnění obrázků na magnetickou tabuli, na výrobu magnetických obrázků ze sádry apod. Jedná se o černé nebarevné magnety kulaté nebo hranaté. Rozměry: kulatý magnet má průměr mm a tloušťku mm, hranatý magnet má rozměry 8 x mm a tloušťku mm. Po kuse.. K 00 Kulatý magnet. K 00 Hranatý magnet,- Kč 0,08 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: 0

8 Trojhranné tužky a pastelky Tužky a pastelky v jedinečném trojhranném tvaru. Používáním této tužky naučíme děti správnému držení bez jakékoliv instruktáže. Trojhranný tvar tužky donutí dítě ke správnému držení. TROJHRANNÉ PASTELKY Trojhranné pastelky lakované Délka, cm, o průměru, cm, průměr tuhy mm. Balení po a ks v lepenkových krabičkách. K těmto pastelkám doporučujeme ořezávátko K K 00 kusů,- Kč, EUR. K 00 kusů,- Kč 8, EUR. Ořezávátko na trojhranné pastelky Na silné hranné, hranné, kulaté pastelky i voskovky, délka, cm. K 0008,- Kč, EUR. Trojhranné pastelky přírodní Délka, cm, o průměru, cm, průměr tuhy mm. Balení kusů v lepenkové krabičce. Doporučujeme ořezávátko K K 000 0,- Kč,- EUR. Trojhranná tužka Pro pokročilejší. Délka, cm, o průměru, cm. kus. K 000,- Kč 0, EUR. Antibakteriální pastelky tenkých trojhranných pastelek se speciální povrchovou úpravou pro ochranu zdraví. Bakterie jsou ničeny pouhým kontaktem s pastelkou. Antibakteriální účinek je trvalý a jeho účinnost je ověřena Státním zdravotním ústavem Praha. Pastelky jsou dlouhé, cm, průměr 0, cm. Tuha je měkká s dobrou tvrdostí, průměr mm. K 0,- Kč,8 EUR. Trojhranné pastelky tenké Barevně lakované, délka, cm, o průměru 0, cm, průměr tuhy mm. Balení kusů v lepenkové krabičce. K 0 0,- Kč,0 EUR 8 Všechny ceny obsahují DPH.

9 A 090 světle modrá A 090 žlutá A 090 tmavě modrá A 09 černá A 090 červená A 090 hnědá A 0908 tmavě zelená PASTELKY, BAREVNÝ OBR A 0909 světle zelená. Pastelky Farbino Pastelky, které vynikají kvalitní tuhou a sytými intenzivními barvami. Pastelky s lakovaným povrchem jsou dlouhé, cm. Celkový průměr je 0,8 cm, průměr tuhy je mm. Balení kusů v lepenkové bílé krabičce. A 090 8,- Kč,0 EUR. Pastelky Farbino pastelek od jedné barvy v bílé lepenkové krabičce. S lakovaným povrchem o průměru, cm, délce, cm, průměr tuhy mm. Při objednávce uvádějte číslo barvy. 8,- Kč,0 EUR Barevný obr Pastelky s lakovaným povrchem v barvě tuhy. Délka, cm, průměr tuhy mm a celkový průměr, cm. Nabízíme je ve baleních.. A9 0 barev,- Kč,0 EUR. A9 00 barev 0,- Kč 0,- EUR Kouzelní obři Kouzelné pastelky jsou cm dlouhé, o průměru pastelky, cm, průměr tuhy je mm. Věříme, že s těmito pastelkami bude každý výkres veselejší. Pastelky jsou v barvě stříbrné a zlaté a pastelka duhová a svítivá mají tuhu vyrobenou ze směsi různých barev. Po kuse.. K 00 stříbrná 8,- Kč 0, EUR. K 000 duhová,- Kč 0,9 EUR. K 00 zlatá 0,- Kč 0,80 EUR 8. K 09 duhová svítivá,- Kč,0 EUR 9. Dvojité ořezávátko Ořezávátko z pevného barevného plastu umožní ořezávat pastelky o průměru 8 a mm. Svým tvarem napomáhá k příjemnému uchopení a snadnému ořezávání pastelek. Spodní část slouží jako zásobník odpadu a vysunutím směrem dolů jej snadno vyčistíte. Rozměr ořezávátka je x cm. Barva nám zůstává vyhrazena. A 0,- Kč, EUR 0. Stolní ořezávátko Ořezávátko s kličkou k připevnění na stůl. Je vhodné pro všechny klasické pastelky a voskovky (ne trojhranné) o průměru 8, 0 a mm. Vysunutím přední části s otvorem pro tužku nastavíte požadovaný průměr. V zadní části ořezávátka si můžete zvolit možností tvaru hrotu tužky od kulatého až po úplně špičatý. Spodní část tvoří šuplík pro ořezky. A ,- Kč,9 EUR. Nástavec na tužku Pohodlné psaní! Psací pomůcka pro všechny věkové skupiny. Je vyrobena ze speciální měkké pryže, ergonomicky tvarovaná a díky tomu nutí prst do správné uvolněné polohy při psaní. Nástavec je určen pro leváky (prst umístěte do žlábku pod písmeno L), pro praváky (prst umístěte do žlábku pod písmeno R), ale i pro seniory a pacienty s artritidou. Zabraňuje bolestem a únavě při psaní. Doporučujeme pro tužky, pastelky, štětce o průměru 8- mm. Rozměry nástavce jsou x, cm. Barva zůstává námi vyhrazena. kus. A 8 0,- Kč,- EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

10 AQUA PASTELKY 0, cm 0, cm. Aqua tabule Kouzelné malování bez ušpiněných rukou! Látková tabule o rozměrech 80x90cm s duhovým malovacím efektem. Dítě maluje na tabuli aqua fixem, který se pouze naplní vodou. Díky speciální úpravě se na tabuli objeví duhový obrázek, který cca po minutách zmizí a dítě může kreslit nanovo. Tabulku lze zavěsit na zeď nebo na dveře. C 0 999,- Kč 9,9 EUR. Aqua fix Speciální fix pro naplnění vodou a malování na aqua tabuli. kus. C 08 00,- Kč,- EUR. Okenní voskovky Vyzdobte si okna veselými obrázky pomocí okenních voskovek. Doporučujeme na okna nebo zrcadla. 0 barevných voskovek o délce 9 cm a průměru 9, mm. Snazší kreslení umožní nahřátá plocha (okna) od sluníčka. Barva se lépe roztírá. A 0,- Kč,- EUR. Akvarelová souprava Nová souprava AQUA pastelek může být vhodným dárkem pro malé výtvarníky a současně i zajímavou pomůckou do výtvarného kroužku. Balení obsahuje 8 odstínů aqua pastelek o délce, cm a průměru 0, mm, štětce č. a 8, ořezávátko. K 00,- Kč 9,8 EUR. AQUA pastelky Efekt AQUA-pastelek spočívá v jejich spojení s vodou. Štětcem namočeným ve vodě potíráme hotový obrázek (každou barvu zvlášť) a z výkresu se stane akvarel. Barvy: žlutá, oranžová, odstíny červené, fialová, odstíny modré, odstíny zelené, odstíny hnědé a černá. Délka, cm, průměr 0, cm. kusů. K 000,- Kč,80 EUR. Slabé rýhované pastelky Opracování jejich povrchu umožňuje dětem kreslení bez křeče a námahy, protože pastelky v prstech nekloužou. Na jejich povrchu nejsou vidět skvrny a nečistota. Pastelky jsou ponechány v přírodním zabarvení. Délka 8 cm, síla tuhy mm, celkový průměr je 0, cm. Lepenková krabička obsahuje 0 pastelek: žlutá, oranžová, rumělková, karmínová, světle modrá, tmavě modrá, tmavě zelená, světle zelená, hnědá a černá. A 08 8,- Kč, EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

11 A 90 bílá A 900 žlutá A 909 tělová A 900 oranžová A 900 červená A 90 fialová A 900 modrá A 900 černá A 90 stříbrná A 908 zlatá A 900 zelená A 900 hnědá. Voskovky AUREDNIK Ideální velikost pro dětskou ruku. Měkké, nedrolí se, mají dlouhou životnost a intenzivní barvy, jsou vhodné na vyškrabovací techniku. Průměr, cm, délka, cm. Balení obsahuje kusů od jedné barvy. balení.,- Kč, EUR VOSKOVKY, KŘÍDY Voskovky trojhranné Klasické voskovky české výroby v trojhranném provedení umožní dětem snazší uchopování. Nabízíme vám sady, z nichž každá obsahuje voskovek. Můžete si vybrat buď silné o průměru 0 mm nebo slabé o průměru 8, mm. Celková délka je 9 cm.. K 0 silné 8,- Kč 0, EUR. K 0 slabé,- Kč 0,8 EUR. Chodníkové křídy hranatých kříd o celkové délce 0 cm a tloušťce cm. Doporučujeme na kreslení venku. Plastový kbelík obsahuje zelenou, červenou, hnědou, žlutou, modrou křídu po kusech od každé barvy a křídu bílou. K 000,- Kč, EUR. Voskovky trojhránky Sada kusů voskovek ve tvaru trojúhelníku pro snazší uchopení. Délka hrany, cm, síla 0,8 cm. Doporučujeme pro začínající malé výtvarníky. Barvy voskovek jsou: žlutá, červená, modrá, zelená, hnědá a černá. K 08,- Kč,0 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

12 SUCHÉ A OLEJOVÉ PASTELY. Olejový pastel Sada barev rozmyvatelných vodou se rtěnkovým uzávěrem. Barvy jsou podobné gelovým pastelkám, proto i kreslení s nimi je velmi lehké a příjemné. Štětcem namočeným ve vodě a následným přetíráním hotové kresby docílíte efektu jako u Aqua pastelek na str. 0. Délka 0, cm, průměr cca, cm. K 000 0,- Kč,0 EUR. Silné gelové pastelky Vysoce kvalitní, s gelovou tuhou, která se vysune otáčením konce pastelky jako např. u rtěnky. Pastelky se dobře drží díky své masivnosti a kreslení s nimi je velmi lehké a příjemné. Stačí opravdu jemný pohyb pastelkou po papíře, na němž zanechává výraznou barevnou stopu. Doporučujeme již pro nejmenší malíře. Délka je, cm a průměr tuhy cm. Sada obsahuje pastelek. K 0,- Kč,0 EUR. Suché pastely Pomocí těchto pastelů lze docílit výtvarných efektů smícháním barev a jejich splýváním. Pastely jsou měkké a snadno se roztírají. Balení obsahuje barev x, cm. K ,- Kč,0 EUR. Mastné pastely Jemný olejový pastel, který se vyznačuje obzvlášť jasnými odstíny. Balení obsahuje barev 0,9 cm, délka cm. K 000,- Kč,0 EUR. Fixační lak Fixační lak na bázi polyvinylové pryskyřice, vhodný k fixování akvarelových, křídových a pastelových kreseb. Obrázky se nerozmazávají. Lak můžete využít všude tam, kde je potřeba zachovat trvanlivost výrobku, např. u dárků z přírodnin vyzdobených kamínky, u květináčů apod. Obsah 00 ml. K ,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

13 FIXY, BARVY, POPISOVAČE. Barvy na obličej Sada barev se rtěnkovým uzávěrem. Obličejové barvy se snadno nanášejí a jsou ideální pro líčení na karneval a různé dětské slavnosti. Odstraní se pomocí mýdla a vody. Jsou dermatologicky testovány a odpovídají kosmetickým předpisům. Doporučujeme skladovat do teploty 0 o C. Délka 0, cm, průměr cca, cm. K 00 8,- Kč, EUR. Oboustranné fixy barevných fixů s možností oboustranného kreslení se dvěma hroty o průměru 0,8 a mm. A 000,- Kč,0 EUR. Barevné popisovače popisovačů v barvě: bílé, oranžové, červené, zelené a modré. Popisovače jsou určeny pro všechny hladké povrchy jako je: sklo, školní tabule (tabulková folie), plastové povrchy apod. Barvu lze smýt vodou (navlhčeným hadříkem), není permanentní. Uvnitř popisovače je kulička, která promíchává barvu při protřepání. Stiskem hrotu o podložku barva postupně hrot zabarvuje. Délka cm, průměr cm, průměr hrotu mm. K 0 0,- Kč 8,80 EUR. Fixy v kyblíku 0 silných fixů ve barvách. Délka fixu je, cm. Průměr, cm, průměr hrotu cca 0,8 cm. Fixy jsou vypratelné a zdravotně nezávadné. A 09 0,- Kč,- EUR. Dekorační tužka Vysoce kvalitní, s dlouhou životností, rychleschnoucí, odolná vodě. Na kov, porcelán, sádru, terakotu, látku i dřevo. Průměr, cm, průměr hrotu mm, délka cm. Barvu v tužce promíchává kovová kulička, zabraňující vysychání. Stiskem hrotu směrem dolů přidáváte požadované množství barvy. Při prvním použití odstraňte ochrannou lepicí pásku na víčku tužky. Nešroubujte! kus. K 00 žlutá K 00 červená K 008 modrá K 00 zelená K 0080 černá K 00 zlatá 0,- Kč,0 EUR. Lakové popisovače Lakové popisovače jsou vhodné pro psaní a vytváření drobných dekorací na téměř všechny druhy materiálů. Vytváří lakový neprůhledný povrch, který je vodovzdorný. Doporučujeme před použitím protřepat a poté stiskem hrotu dávkovat barvu. Průměr hrotu je mm. Balení obsahuje popisovače v barvě zlaté a stříbrné. K 00 0,- Kč, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: d

14 PĚNOVÁ RAZÍTKA 8 Pěnové válečky válečky s plastovou rukojetí s různými dekoračními motivy. Velikost válečku: délka, cm, průměr cm, délka rukojeti 0 cm.. K 0 sada s kytičkou. K 0 sada se srdíčkem,- Kč,0 EUR Pěnová razítka Pěnová razítka s vrchní částí z pevné mechové pryže umožní snadné uchopení a dobrou manipulaci. Razítka jsou vhodná k použití na temperové i textilní barvy. Nabízíme vám sady: vánoční (0 motivů), základní ( motivů) a zvířátka ( motivů). Rozměry: cca cm, síla cm.. K 0 vánoční. K 0 základní. K 0 zvířátka 8,- Kč, EUR. Tamponovací sada Čtyřdílná sada molitanových tiskátek s dřevěnou rukojetí o průměrech 0, 0, 0 a 0 mm, délka 0 cm. A 0099,- Kč,08 EUR. Tamponovací váleček Váleček z pevného molitanu umožňuje snadné uchopení. Jeho rozměry jsou: výška cm, průměr, cm. Doporučujeme při práci se šablonami a při technice tamponování. kus. K 00,- Kč 0, EUR 8. Stěrky na barvy stěrky z ohebné polyuretanové pěny o rozměrech x, cm. Doporučujeme ke kouzlení s barvou, kdy můžete vytvářet různé povrchy : proužky, kostičky, vlnky apod. K 0 0,- Kč,0 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

15 . Razítkové polštářky barvy razítkové polštářky v těchto barvách: oranžové, žluté, světle a tmavě modré. Velikost polštářku je, cm x, cm. Po skončení práce polštářky pečlivě uzavřete víčkem, abyste zabránili vysychání barvy. K 0,- Kč,8 EUR. Razítkový polštářek Razítkový polštářek o rozměrech razicí plochy, x, cm barevně napuštěný. barva. K 0 červený K 0 modrý K 0 zelený 0,- Kč,0 EUR ZÁSTĚRKY, RAZÍTKA 9 8. Pracovní zástěrky AUREDNIK Zástěrka pro výtvarnou výchovu z pevné, nepromokavé a současně prodyšné látky. Rukávy jsou stažené do gumy, vzadu zapínání na suchý zip. Doporučujeme prát při teplotě do 0 o C. A 0 velikost S, pro věk - let, délka cm 0,- Kč,0 EUR A velikost M, pro věk -8 let, délka cm,- Kč,9 EUR A velikost L, pro věk 8- let, délka cm 88,- Kč, EUR A velikost XL, pro dospělé, délka 00 cm 0,- Kč,0 EUR. Razítka Abeceda a číslice Velká písmena abecedy, číslice od 0 9 a symbolů (srdce, hvězda, vztyčený ukazováček,!,?, &) na kostičkách z mechové pryže o rozměrech 0 x mm (výška je 0 mm). Součástí jsou razítkové polštářky s červenou a fialovou barvou. A 0 8,- Kč, EUR. Razítka Děti 9 razítek o rozměru x cm, polštářek a pastelek jsou uloženy v dřevěné krabici ( x 0 x cm).razítka obsahují jednotlivé části dětské postavy a s jejich pomocí vytvoříte různé obrázky k vybarvování. K 0 80,- Kč,0 EUR Razítková sada Razítka s oblíbenými motivy zvířátek a dopravních prostředků podpoří hravou formou dětskou obrazotvornost a tvořivost. Razítka jsou z pevné lehké mechové pryže, vhodná pro dětskou ruku. Díky větším plochám zvládnou děti snadno nanášet štětcem různé druhy barev (temperové, textilní, atd.) a vytvářet tak obrázky na papíře nebo látkovém podkladě. Razítka jednoduše omyjete ve vlažné vodě. Velikost razítek je cca 8 cm. Vybrat si můžete ze dvou motivů: sada Dopravní prostředky (letadlo, parník, auto, traktor, lokomotiva), sada Zvířátka (pes, kočka, ovečka, prasátko, kravička).. K 0 sada Dopravní prostředky. K 0 sada Zvířátka,- Kč,0 EUR Razítko dřevěné Dřevěné razítko v přírodním provedení ve dvou variantách: kulaté (průměr cm) a hranaté ( x, cm) s oblou rukojetí (8 cm). Pomocí tvarů z mechové pryže v katalogu na str. si můžete vyrobit razítka s různými motivy (kytičky, tvary, písmena). kus. 8. K 00 kulaté 9. K 00 hranaté,- Kč 0, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

16 Hobby štětce Velmi kvalitní štětce mají černě lakovanou rukojeť a jemné umělé štětiny, které oceníte zvláště při lepení ubrousků, krakelování a nanášení akrylových barev. Kulaté štětce doporučujeme při malování na kameny a sklo. 0, cm 0,8 cm, cm ŠTĚTCE 0, cm cm, cm. Kulatý školní štětec V různých velikostech, kus. A 00 čís. 0,- Kč 0,0 EUR A 0 čís.,- Kč 0, EUR A 0 čís. 8,- Kč 0, EUR A 0 čís. 0 8,- Kč 0, EUR A 0 čís. 0,- Kč,0 EUR. Hobby štětec plochý K 0 č. 0,- Kč,0 EUR K 0 č. 8,- Kč, EUR K 0 č. 8,- Kč,9 EUR. Plochý školní štětec V různých velikostech, kus. K 08 čís.,- Kč 0,0 EUR K 09 čís. 8,- Kč 0, EUR K 00 čís. 0 8,- Kč 0, EUR K 0 čís. 0,- Kč 0,80 EUR K 0 čís.,- Kč,08 EUR K 0 čís. 0,- Kč,8 EUR. Můj první štětec Štětec s plastovou rukojetí s ochranným kroužkem proti stékání barvy. Délka 8 cm. Doporučujeme pro začínající malíře. Barva vyhrazena, kus. A 0090,- Kč 0, EUR. Hobby štětec kulatý K 08 č. 0,- Kč,0 EUR K 09 č.,- Kč,8 EUR. Terapeutický štětec Tento ergonomicky tvarovaný štětec z masivního dřeva je vhodný pro každou ruku. Průměr cm, kus. A 0,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

Trojhranné pastelky, 18 barev včetně 1 fluorescenční. Trojhranné pastelky JUMBO, 6 barev + ořezávátko. Trojhranné pastelky JUMBO, 12 barev + ořezávátko

Trojhranné pastelky, 18 barev včetně 1 fluorescenční. Trojhranné pastelky JUMBO, 6 barev + ořezávátko. Trojhranné pastelky JUMBO, 12 barev + ořezávátko Pastelky Šestihranné barevné pastelky Kvalitní šestihranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlaku na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku.

Více

LAURA LAURA. spol. s r.o. www.laurapraha.cz

LAURA LAURA. spol. s r.o. www.laurapraha.cz LAURA www.laurapraha.cz spol. s r.o. velkoobchod školní, kancelářské a výtvarné potřeby, párty program LAURA SKOLA Pražská Kostelec nad Černými lesy Telefon: Telefax: E-mail: info@laurapraha.cz Internet:

Více

ŠKOLNÍ POTŘEBY TORNADO COOL PILOT FRIXION BALÍČKY ŠKOLNÍCH POTŘEB

ŠKOLNÍ POTŘEBY TORNADO COOL PILOT FRIXION BALÍČKY ŠKOLNÍCH POTŘEB Kuštova 647 269 01 Rakovník tel.: 313 516 221 fax: 313 512 544 e-mail: info@variant-rak.cz ŠKOLNÍ POTŘEBY TORNADO COOL www.variant-rak.cz 2013 PILOT FRIXION 339920 Školní roller 2 332696 Gumovací roller

Více

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm Martina SASKOVÁ, Hálkova 1026, 252 63 Roztoky mobil: 724 116 947 IČO: 417 656 99 výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit.

Více

KATALOG LEPÍCÍ PROGRAM. Vhodné pro kancelář i domácnost.

KATALOG LEPÍCÍ PROGRAM. Vhodné pro kancelář i domácnost. KATALOG LEPÍCÍ PROGRAM Vhodné pro kancelář i domácnost. 1 Lepidla Lepidlo 8g tuhé gelové Lepidlo 15g tuhé gelové - Tuhá lepící pasta, vysouvatelná z plastové tuby, pro univerzální použití v kanceláři i

Více

Výtvarný materiál PŘÍRODNÍ A TŘPYTIVÝ PAPÍR. 1 Zapouštěcí barvy AquaTint. str. 17

Výtvarný materiál PŘÍRODNÍ A TŘPYTIVÝ PAPÍR. 1 Zapouštěcí barvy AquaTint. str. 17 Magický aquapapír Bílý netkaný papír z celulózy se strukturou je obzvlášť savý a barvy se tak roztékají do krásných barevných kombinací. K jeho výzdobě můžete použít různé výtvarné techniky jako je kapání

Více

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY Pěnovky Pěnovka Ideální pro ruční práce, výtvarné a pedagogické aktivity. Na pěnovku lze malovat i kreslit a lze ji také stříhat nebo děrovat speciálními děrovačkami. Vhodná

Více

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou Informácie pre vás Jak se u nás objednává? internetovým obchodem: www.aurednik.cz e-mailem: aurednik@aurednik.cz telefonem: 706 6 faxem: 706 6 poštou Vámi zaslané objednávky nepotvrzujeme a nelze do nich

Více

VYBAVENÍ- Výtvarná výchova

VYBAVENÍ- Výtvarná výchova 57001 Oboustranná tabule 680,- Oboustranná tabule na křídu, magnetická i na fix. Včetně magnetů, houbičky a fixu. Rozměry: š/v 73 x 115 cm. 3783653 Magnetická tabule oboustranná Na jedné straně si může

Více

Blok A5 - čistý 10 5 15. Blok A4 - linkovaný 50 20 17 87

Blok A5 - čistý 10 5 15. Blok A4 - linkovaný 50 20 17 87 Název : ČB ČK JH PÍ PT ST TÁ Celkem : Antireflexní krycí fólie do hliníkových rámečků 700x500 mm 5 5 Archivační krabice - papírová 75 mm 10 3 13 Archivační pořadač otevřený 1 1 Bloček poznámkový - lepený

Více

VÁŽENÍ RODIČE. Název školy : Jméno a příjmení žáka : Třída : NÁZEV ZBOŽÍ CENA S DPH POČET KUSŮ

VÁŽENÍ RODIČE. Název školy : Jméno a příjmení žáka : Třída : NÁZEV ZBOŽÍ CENA S DPH POČET KUSŮ VÁŽENÍ RODIČE Z důvodů velkého zájmu rodičů žáků jednotlivých škol, přicházíme opětovně pro tento školní rok s nabídkou školních potřeb a pomůcek potřebných pro výuku Vašich dětí ve výhodných cenách. 1.)

Více

Na tělocvik do látkového sáčku: tenisky do tělocvičny s bílou podrážkou a tenisky na hřiště, tepláky, tričko, trenýrky (krátké elasťáky)

Na tělocvik do látkového sáčku: tenisky do tělocvičny s bílou podrážkou a tenisky na hřiště, tepláky, tričko, trenýrky (krátké elasťáky) 1. třída Do pouzdra: 3 ořezané tužky č. 2 s gumou později plnicí pero Tornádo nebo jiné /např. Stabillo nebo Pilot Frixion s mazací gumou/ ořezávátko, gumu dvoubarevnou tužku červená, modrá dřevěné pastelky

Více

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. Dopis Ježíškovi Skládací přáníčko z bílého kartonu (0 g/m ), kam si děti mohou nakreslit svá přání. Rozměr rozloženého přání je x 0 cm, složeného 9 x cm. kus. K 09,-

Více

Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku na psaní, vodovky, voskovky, lepidlo, sadu barevných papírů, sešity (511 2x, 513 2x) a čtvrtky.

Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku na psaní, vodovky, voskovky, lepidlo, sadu barevných papírů, sešity (511 2x, 513 2x) a čtvrtky. SEZNAM POMŮCEK - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice Balíček, který obsahuje: Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku

Více

Balíček nástavce na nácvik úchopu :

Balíček nástavce na nácvik úchopu : Balíček nástavce na nácvik úchopu : The Claw Grip medium nástavec speciální grafomotorický nástavec vyvinutý pro děti s poruchou úchopu slouží pro nácvik základní pozice prstů pomáhá odstranit křeče při

Více

www.herlitz.sk 2 1) Školní taška SB anatomicky tvarovaná

www.herlitz.sk 2 1) Školní taška SB anatomicky tvarovaná 1) Škola 2008 1) Školní taška Masters SL anatomicky tvarovaná polstrovaná záda, blikající odrazka, reflexní pruhy, úprava Protect Effect, taška obsahuje penál (16 dílů), taštičku na krk, sportovní tašku,

Více

POMŮCKY - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016. Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice

POMŮCKY - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016. Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice POMŮCKY - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice Balíček, který obsahuje: Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku na psaní,

Více

Kancelářské potřeby pro školní rok 2015/2016 - přehled pro ZŘ

Kancelářské potřeby pro školní rok 2015/2016 - přehled pro ZŘ Kancelářské potřeby pro školní rok 2015/2016 - přehled pro ZŘ Kancelářské potřeby Svojsíkova stezka (středisko 732 20) Sešit 544 recy A5 linkovaný 1 Sešit 544 recy A5 linkovaný Desky A4 z tuhého kartonu

Více

PRÁCE S DŘEVEM. Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu POMŮCKY, KTERÉ SI PŘINESETE:

PRÁCE S DŘEVEM. Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu POMŮCKY, KTERÉ SI PŘINESETE: PRÁCE S DŘEVEM Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu tužka a papír (na předlohu) nápad pracovní oděv 40 Kč na materiál KERAMIKA Co si vyrobíte: vánoční svícen pracovní oděv 20 Kč na materiál

Více

ROLLER PILOT / NÁPLŇ PILOT

ROLLER PILOT / NÁPLŇ PILOT PERO PLNICÍ BOMBIČKOVÉ ROLLER PILOT / NÁPLŇ PILOT 335473 My Pen pro leváky, mix barev 118,00 Kč 141,60 Kč 339791 My Pen pro praváky, mix barev 118,00 Kč 141,60 Kč 336265 roller školní, mix barev 77,10

Více

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk Zakázkový potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146,

Více

"Láhve vína v okně" - obrázek v rámečku. (Technika krakelování)

Láhve vína v okně - obrázek v rámečku. (Technika krakelování) "Láhve vína v okně" - obrázek v rámečku (Technika krakelování) Co budete potřebovat: 1 ks ubrousek s vybraným motivem vhodný pro rozměr destičky v rámečku, zde použit ubrousek 33x33 cm Láhve vína v okně

Více

Pomůcky pro školní rok 2015 2016

Pomůcky pro školní rok 2015 2016 Pomůcky pro školní rok 2015 2016 1.B -desky na sešity a na písmenka - ubrousek na svačinu - ubrus igelit na VV, hadřík, podepsaný ručník na ruce vodové barvy, temperové barvy, nůžky, štětec plochý č.3

Více

Seznam potřeb pro žáky 2014/2015. Potřeby a sešity pro 1. ročník

Seznam potřeb pro žáky 2014/2015. Potřeby a sešity pro 1. ročník Potřeby a sešity pro 1. ročník Plnicí pero 2 ks, pouzdro, popisovací folie A4, obal na Slabikář ALTER, obaly A4 5 ks, obaly A5 8 ks, desky na sešity, strouhátko, guma, složky na písmena a číslice Přezůvky

Více

Příloha č. 4 - Specifikace požadovaných kancelářských potřeb (Vzorový koš)

Příloha č. 4 - Specifikace požadovaných kancelářských potřeb (Vzorový koš) Popis produktu Jednotka Požadované množství 1) Pořadač archivační, šířka hřbetu 80 mm, hřbetní otvor pro pohodlné vytažení, vnější potah v tmavě mramorované barvě, všitá kartonová kapsa, určeno na dokumenty

Více

Příloha č. 2 Veřejná zakázka malého rozsahu "Nákup kancelářského papíru a kancelářských potřeb" Specifikace kancelářských potřeb. Množství /ks, bal.

Příloha č. 2 Veřejná zakázka malého rozsahu Nákup kancelářského papíru a kancelářských potřeb Specifikace kancelářských potřeb. Množství /ks, bal. Příloha č. 2 Veřejná zakázka malého rozsahu "Nákup kancelářského papíru a kancelářských potřeb" Specifikace kancelářských potřeb Název Množství /ks, bal./ Cena v Kč (bez DPH) DPH v Kč Cena v Kč (vč. DPH)

Více

Seznam potřeb pro žáky 2015/2016

Seznam potřeb pro žáky 2015/2016 VV TV Potřeby a sešity pro 1. ročník Plnicí pero 2 ks, pouzdro, popisovací folie A4, obaly A4 6 ks, obaly A5 8 ks, desky na sešity, strouhátko, guma, složky na písmena a číslice Přezůvky s pevnou patou,

Více

Sešity a pomůcky do 1. třídy školní rok 2015/16

Sešity a pomůcky do 1. třídy školní rok 2015/16 Sešity a pomůcky do 1. třídy školní rok 2015/16 Škola zajistí pro žáky balíček s pomůckami: - vodové barvy - kelímek na vodu - barevné papíry A4 20 listů - kulatý štětec č. 8 - dětské nůžky - plochý štětec

Více

www.smero.cz Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením Školní desky Psací potřeby Lepící tyčinka Křída prašná TOISON DO R Keramické pero

www.smero.cz Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením Školní desky Psací potřeby Lepící tyčinka Křída prašná TOISON DO R Keramické pero Školní desky Školní desky z různých materiálů pro praktické využití. Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením 3 844 151 A5, Kotě, na sešity s gumou 31 Kč 3 844 154 A5, Pes, na sešity s gumou

Více

131013AP - Maped Studio - illustration : N. Werbrouck. Zářivé barvy, které vám padnou do oka.

131013AP - Maped Studio - illustration : N. Werbrouck. Zářivé barvy, které vám padnou do oka. 131013AP - Maped Studio - illustration : N. Werbrouck. Zářivé barvy, které vám padnou do oka. 174 Pastelky 184 Pastely 186 Voskovky 188 Dětské fixy 194 Temperové barvy 196 Vodové barvy 197 Štětce, kelímky

Více

Informace pro rodiče ZŠ Hrabina, pracoviště Slezská. Seznam sešitů a potřeb, které potřebují žáci pro školní rok 2015/2016

Informace pro rodiče ZŠ Hrabina, pracoviště Slezská. Seznam sešitů a potřeb, které potřebují žáci pro školní rok 2015/2016 Informace pro rodiče ZŠ Hrabina, pracoviště Slezská Seznam sešitů a potřeb, které potřebují žáci pro školní rok 2015/2016 Seznam potřeb pro žáka I. třídy Vybavení pouzdra: Tužka č. 2 1 ks - zajistí škola

Více

NOBO PERFORMANCE PLUS

NOBO PERFORMANCE PLUS SUPER CENA Otočná tabule NOBO Steel 150x120 cm Magnetická Bílá barva Rozměry tabule: 150 x 120cm Uzamykatelná kolečka pro maximální stabilitu Rychle uzamykatelné otáčení tabule Velký prostor pro odkládání

Více

SEZNAM POMŮCEK A POTŘEB PRO 1. ROČNÍK

SEZNAM POMŮCEK A POTŘEB PRO 1. ROČNÍK SEZNAM POMŮCEK A POTŘEB PRO 1. ROČNÍK Škola vybaví prvňáčka Slabikář Já a můj svět Trojhranné pastelky 12 ks Stírací tabulka a fixy Vodové barvy a štětce Počítadlo Seznam pomůcek, které obstarají rodiče

Více

1. ročník. Pomůcky, sešity - I. stupeň. Předmět Sešity Ostatní pomůcky. Český jazyk a literatura

1. ročník. Pomůcky, sešity - I. stupeň. Předmět Sešity Ostatní pomůcky. Český jazyk a literatura Pomůcky, sešity - I. stupeň 1. ročník v prvním pololetí žáci předepsané písanky i sešit na diktáty a opisy sešit není potřeba zásobník na písmena,2x černý tenký fix na stíratelnou tabulku, 2 trojhranné

Více

Nabídka platí od 3. 8. do 30. 9. 2015 ŠKOLA VOLÁ. Ceny uvedené v katalogu mohou být sníženy v rámci akčních slev.

Nabídka platí od 3. 8. do 30. 9. 2015 ŠKOLA VOLÁ. Ceny uvedené v katalogu mohou být sníženy v rámci akčních slev. Nabídka platí od 3. 8. do 30. 9. 2015 ŠKOLA VOLÁ Ceny uvedené v katalogu mohou být sníženy v rámci akčních slev. skicák A3 KRESLÍK 10 listů náčrtník A4 20 listů notýsek KRTEK 624 linkovaný 29,- od 6,-

Více

Skleněné magnetické tabule. Skleněné foto rámečky. Příslušenství. Magnety. s možností popisu

Skleněné magnetické tabule. Skleněné foto rámečky. Příslušenství. Magnety. s možností popisu Skleněné magnetické tabule Skleněné foto rámečky s možností popisu Příslušenství Magnety Ceny dle rozměrů: 10 x 60 cm 35 x 35 cm 45 x 45 cm 40 x 60 cm 60 x 80 cm 100 x 100 cm 90 x 120 cm 120 x 150 cm Kč

Více

Tento postup můžete použít na dekorování rýžovými papíry nebo papírovými ubrousky předmětů ze dřeva, kartonu, skla, porcelánu, polystyrenu a kovu.

Tento postup můžete použít na dekorování rýžovými papíry nebo papírovými ubrousky předmětů ze dřeva, kartonu, skla, porcelánu, polystyrenu a kovu. Decoupage rýžovými papíry a 2-krokovým krakelováním Tento postup můžete použít na dekorování rýžovými papíry nebo papírovými ubrousky předmětů ze dřeva, kartonu, skla, porcelánu, polystyrenu a kovu. Budeme

Více

Téma: Aranžérské materiály 1 VY_32_INOVACE_695

Téma: Aranžérské materiály 1 VY_32_INOVACE_695 Téma: Aranžérské materiály 1 Autor: Naděžda Odrášková Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1072 Ročník: 1. ročník Obor vzdělávání: Aranžér Vzdělávací oblast: Technika aranžování Tematická oblast: Výkladní

Více

1. ročník. Dále je třeba pořídit:

1. ročník. Dále je třeba pořídit: 1. ročník Děti dostanou - Pero Tornádo - sešit č. 511 s pomocnou linkou 2x - plastové zakrytované ořezávátko - tužka č. 2 3x - pastelky (12 barev) - stírací tabulka A4 + popisovač - sada písmen se suchým

Více

Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky,

Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky, Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky, gumičku, stužku, dřevěnou květinku na provázku, ozubené nebo obyčejné nůžky. Všechny ozdoby zakoupíme v běžném obchodě

Více

Post-ity. od 24, 80. od 43, 60

Post-ity. od 24, 80. od 43, 60 Post-ity 150.595 Post-It bločky Photo - pět bločků s 50-ti listy ve velikosti 127 x 74,5 mm. Se stojánkem ve vašem designu (od 1000 ks). Rozměr: 12,7 x 74 cm. Technologie potisku: digitální tisk. Plocha

Více

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 Pouzdro na ipad / Tablet Pouzdro na ipad / Tablet z eko kůže Barva modrá / oranžová Rozměr: 22,5 x 26 cm. V dárkové krabici. Dostupnost skladem: modrá - 140 ks oranžová

Více

První část. Nauč se tvořit. p sto. r vé. aňá. m sky

První část. Nauč se tvořit. p sto. r vé. aňá. m sky První část Nauč se tvořit r vé p sto m sky aňá Postupy SoumĚrnost Přehni papír napůl. Nakresli na něj libovolný tvar končící na přehybu a vystřihni ho. Až vystřižený papír narovnáš, uvidíš, že máš dva

Více

Glassline. Glassline. Glasslinie. NOVINKA - Glassline papír. Nápady a příklady k použití

Glassline. Glassline. Glasslinie. NOVINKA - Glassline papír. Nápady a příklady k použití Glassline NOVINKA - Glassline papír Nápady a příklady k použití Pokud chcete s úspěchem pracovat s GLASSLINE barevnými tužkami na sklo, je výhodné používat tenké nástavce na malování - aplikaci na povrch

Více

Výtvarný materiál POMŮCKY PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU. 93 cm

Výtvarný materiál POMŮCKY PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU. 93 cm 6 Nelze kombinovat s jiným zbožím. Zasíláme samostatně. POMŮCKY PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU 7 9 cm 8. Barevné mističky plastové mističky o průměru 9, cm, výška, cm v barvách: žlutá, červená, modrá a zelená.

Více

UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let. Riziko udušení malými částmi. UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let. Riziko udušení malými částmi.

UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let. Riziko udušení malými částmi. UPOZORNĚNÍ: Nevhodné pro děti do 3 let. Riziko udušení malými částmi. Matematika Kategoria tradičně i netradičně Zápalky Dřevěné klacíky pro hry a výtvarné aktivity. 500 g (cca 5000 ks) délka 5 cm Barevné zápalky bez hlaviček. Ideální pro skládání dvojrozměrných geometrických

Více

Příloha č. 1. Soupis předmětu a počtu kusů dodávky. Kancelářské potřeby a tiskopisy. číslo položky

Příloha č. 1. Soupis předmětu a počtu kusů dodávky. Kancelářské potřeby a tiskopisy. číslo položky Příloha č. 1 Soupis předmětu a počtu kusů dodávky Kancelářské potřeby a tiskopisy číslo položky název položky balení 1 Aktovka s přihrádkami A4, 6 přihrádek, 33,0x24,0x2,7 cm ks 2 Archivační kontejner

Více

číslo: P0158 číslo: P0309 číslo: P0159 číslo: P0160 číslo: P0383 číslo: P0245 číslo: P0102 číslo: P0161 číslo: P0058 číslo: P0243

číslo: P0158 číslo: P0309 číslo: P0159 číslo: P0160 číslo: P0383 číslo: P0245 číslo: P0102 číslo: P0161 číslo: P0058 číslo: P0243 číslo: P0158 číslo: P0309 Pravítko A 30 cm Souprava pravítka C 4 ks neon Průhledné plastové pravítko 30 cm. 8 595070 806017 VC: 5 Kč bez DPH Souprava pravítek z průhledného plastu. Sada obsahuje : Pravoúhlý

Více

7 772 200 Klopová krabice 200 x 180 x 100 mm, 3vrstvá hnědá 7 Kč. 7 772 440 Klopová krabice 440 x 310 x 310 mm, 3vrstvá hnědá 17 Kč

7 772 200 Klopová krabice 200 x 180 x 100 mm, 3vrstvá hnědá 7 Kč. 7 772 440 Klopová krabice 440 x 310 x 310 mm, 3vrstvá hnědá 17 Kč KÓD NÁZEV TYP CENA 7 772 200 Klopová krabice 200 x 180 x 100 mm, 3vrstvá hnědá 7 Kč 7 772 440 Klopová krabice 440 x 310 x 310 mm, 3vrstvá hnědá 17 Kč 7 772 620 Klopová krabice 620 x 420 x 350 mm, 3vrstvá

Více

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa. Hygienické potřeby Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.com VLHČENÉ KAPESNÍČKY 10 vlhčených kapesníků v sáčku Rozměr v

Více

hygiena a bezpečnost pomůcky

hygiena a bezpečnost pomůcky Estetická výchova 1.- 3.ročník str. učivo - témata kompetence žák vytváří jednoduché výrobky z papíru a kartonu hygiena a bezpečnost pomůcky pracuje podle zadaného postupu a využívá pomoc učitele udržuje

Více

Příloha č. 8 - Dodávání kancelářských potřeb dodavatelem zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením

Příloha č. 8 - Dodávání kancelářských potřeb dodavatelem zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením Číslo položky Název požadované komodity Technické parametry a užitné vlastnosti - bližší specifikace Velikost balení * MJ Cena za MJ v Kč bez DPH Tabulka A Částka DPH v Kč Cena za MJ v Kč s DPH Obchodní

Více

Základní třída K 2 Premium

Základní třída K 2 Premium Základní třída K 2 Premium Vybavení: Integrovaný vodní filtr Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4" Vysokotlaká pistole VT hadice 6 m Vario-Power-pracovní nástavec Rotační tryska Objednací číslo: 1.673-305.0

Více

obchod@extrashop.cz M +420 736 480 422 www.extrashop.cz Vše naleznete také na www.extrashop.cz VŠE PRO KANCELÁŘ

obchod@extrashop.cz M +420 736 480 422 www.extrashop.cz Vše naleznete také na www.extrashop.cz VŠE PRO KANCELÁŘ obchod@extrashop.cz M +420 736 480 422 www.extrashop.cz Vše naleznete také na www.extrashop.cz VŠE PRO KANCELÁŘ 3.1 3.2 sešity, obaly, kartony, papíry 3.4 pera, tužky, pastelky 3.6 kreslící a výtvarné

Více

Cena za MJ v Kč bez DPH. Částka DPH v Kč. Tabulka A. šíře hřbetu 8 cm, hřbetní kroužek 1 ks ks 0,00 500 22,5

Cena za MJ v Kč bez DPH. Částka DPH v Kč. Tabulka A. šíře hřbetu 8 cm, hřbetní kroužek 1 ks ks 0,00 500 22,5 Číslo položky Název požadované komodity Technické parametry a užitné vlastnosti - bližší specifikace Velikost balení * MJ Cena za MJ v Kč bez DPH Částka DPH v Kč Cena za MJ v Kč s DPH Obchodní název (uváděný

Více

3M Průmyslová divize. Lepicí transferové a oboustranné pásky. Rychlé. přesné. a trvanlivé

3M Průmyslová divize. Lepicí transferové a oboustranné pásky. Rychlé. přesné. a trvanlivé 3M Průmyslová divize Lepicí transferové a oboustranné pásky Rychlé přesné a trvanlivé Předběžné upevnění a nastavení materiálů do správné polohy Oboustranné lepicí pásky 3M jsou ideální ke spojování materiálů

Více

Vysokotlaké čističe se spalovacím motorem G 4.10 M

Vysokotlaké čističe se spalovacím motorem G 4.10 M Vysokotlaké čističe se spalovacím motorem G 4.10 M Vysokotlaký čistič se spalovacím motorem Pro uživatele, kteří ocení při práci nezávislost na el. síti. Tato třída proto představuje opravdové všeuměly

Více

TEXTILNÍ BARVY. Pro práci s textilními barvami musíme dodržet 2 důležitá pravidla:

TEXTILNÍ BARVY. Pro práci s textilními barvami musíme dodržet 2 důležitá pravidla: TEXTILNÍ BARVY Textilní barvy mohou sloužit nejen ke zkrášlování nového oblečení, ale třeba i k záchraně oblečení na kterém jsme si pořídili nějakou nevypratelnou skvrnu. Pro práci s textilními barvami

Více

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146, Puzzle obrázek s krabičkou

Více

2 pera inkoustová, např. Tornádo tenisky s bílou podrážkou

2 pera inkoustová, např. Tornádo tenisky s bílou podrážkou 2. ročník Čj 6x 512 M 3x 513, 1x 520 deníček 624 strouhátko barvy vodové + igelitový sáček rovné dlouhé pravítko štětce ploché i kulaté rovné krátké pravítko do pouzdra barvy temperové malé podložka do

Více

ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO ŽÁKY 1. TŘÍD 2015/2016

ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO ŽÁKY 1. TŘÍD 2015/2016 ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO ŽÁKY 1. TŘÍD 2015/2016 Žáci obdrží od školy učebnice, sadu sešitů, číslice a písmenka a některé pracovní sešity, vodové barvy,tuš, výkresy A3 a A4,lepidla, nůžky, /ukázky na informativní

Více

Možnost jakýchkoliv barevných kombinací díky dvířkám a zásuvkám, které se objednávají samostatně

Možnost jakýchkoliv barevných kombinací díky dvířkám a zásuvkám, které se objednávají samostatně 90 cm nový typ úchytu 90 cm UZ510011 1390 Kč Čtvercová skříňka na zásuvky Součástí skříňky je jedna pevná polička. Skříňka je přizpůsobena k zasunutí čtyř širokých zásuvek (prodávají se samostatně, což

Více

TABULE. 3 roky záruka TABULE

TABULE. 3 roky záruka TABULE . 52 59 3 roky záruka Pylonový zvedací systém, hliníkové provedení výška 2900 mm Zvedací systém pro 1 tabuli PYLON1 10 346 Kč Zvedací systém pro 2 tabule PYLON2 20 693 Kč magnetický povrch z certifikované

Více

NABÍDKOVÝ KAtAlOg www.versailles.cz

NABÍDKOVÝ KAtAlOg www.versailles.cz NABÍDKOVÝ KAtAlOg Dárkově balený alkohol 2 A) Obal na 1 láhev ledového nebo slámového vína. Materiál : kraft B) Obal na 1 láhev vína Materiál : kraft C) Obal na Habánské víno. Materiál: přírodní hnědý

Více

MJ MJ/2 roky DPH. Číslo položky. Velikost balení. Jednotková cena včetně DPH. Obchodní název (uváděný v katalogu Uchazeče)

MJ MJ/2 roky DPH. Číslo položky. Velikost balení. Jednotková cena včetně DPH. Obchodní název (uváděný v katalogu Uchazeče) Příloha č. 1 - Soupis sortimentu kancelářských potřeb Jednotkové ceny kalkulační vzorec Uchazeč vyplní pouze žlutě podbarvená pole! Identifikace uchazeče: Název firmy: IČ: Statutární orgán nebo osoba příslušně

Více

Popis vzdělávacího kurzu

Popis vzdělávacího kurzu Popis vzdělávacího kurzu 1. Název vzdělávacího kurzu: Buďme Mistry malých nových mistrů 2. Obsah - podrobný přehled témat výuky a jejich anotace včetně dílčí hodinové dotace: 1. Modul polytechnicko - výtvarný

Více

Tabule a nástěnky / Spotřební materiál / Popisovače

Tabule a nástěnky / Spotřební materiál / Popisovače Tabule a nástěnky / Spotřební materiál / Popisovače Magnetický držák popisovačů NOBO Pro připevnění na magnetickou tabuli Vhodné pro popisovače PROSTYLE a 3-in-1 LIQUID INK Možno vložit až 4 popisovače

Více

Pomůcky pro 2.A ročník na šk. r. 2015/2016

Pomůcky pro 2.A ročník na šk. r. 2015/2016 pro 2.A ročník na šk. r. 2015/2016 5krát sešit č. 512, deníček č. 644, tužka č. 2, guma 4krát sešit č. 513, 1krát sešit č. 420, trojúhelník s ryskou Anglický jazyk 1krát sešit č. 513 Člověk a jeho svět

Více

Obrazová dokumentace masážních a rehabilitačních pomůcek firmy CELESTE PRAGUE, spol. s r.o. / CELESTE TRADE

Obrazová dokumentace masážních a rehabilitačních pomůcek firmy CELESTE PRAGUE, spol. s r.o. / CELESTE TRADE Obrazová dokumentace masážních a rehabilitačních pomůcek firmy CELESTE PRAGUE, spol. s r.o. / CELESTE TRADE CELESTE PRAGUE, spol. s r.o. CELESTE TRADE Mikulova 1594 (areál Základní školy Mikulova) 149

Více

Katalog. obalových materiálů

Katalog. obalových materiálů Katalog obalových materiálů Kartonové lepící pásky Nejčastěji používané pásky, slouží většinou k uzavírání kartonů. Dodáváme v rozměrech 12 75 mm x 66 m, v provedení hnědém nebo průhledném. V šířích 25

Více

T9.1-x Prostírání - set 100 Kč

T9.1-x Prostírání - set 100 Kč Ceník výrobků O.s. Okna Dostává se Vám do rukou ceník výrobků Chráněných dílen "Okénko" na tvorbě výrobků se podíleli lidé s tělesným, mentálním, zdravotním nebo kombinovaným. Jakýkoliv nabízený výrobek

Více

Příloha č. 1 Nabídka dodavatele v rámci veřejné zakázky Dodávky kancelářských potřeb

Příloha č. 1 Nabídka dodavatele v rámci veřejné zakázky Dodávky kancelářských potřeb A B C E F H I J K L M N Poř. číslo Položka - Parametry (specifikace) MMR Czech Touris m množství SFRB Předpokl ádané požadov ané množství za 4 roky Typ balení Jednotková cena bez DPH DPH Jednotková cena

Více

zárí 299,- 149,- 169,- na objednávku COOP. VŠECHNO DOBRÉ. Platnost nabídky od 21. 8. do vyprodání zásob Sada misek LAVENDER Sada hrnků LAVENDER

zárí 299,- 149,- 169,- na objednávku COOP. VŠECHNO DOBRÉ. Platnost nabídky od 21. 8. do vyprodání zásob Sada misek LAVENDER Sada hrnků LAVENDER COOP. VŠECHNO DOBRÉ. Platnost nabídky od 21. 8. do vyprodání zásob 299,- Sada misek 7dílná Hity 2015 zárí 99 90 Sada hrnků 2 ks, 360ml Snídaňová sada 2dílná - hrnek a miska 45 90 Svačinový box objem 1

Více

Příloha č. 1 CES: 5233/1 Nabídka dodavatele v rámci veřejné zakázky Dodávky kancelářských potřeb

Příloha č. 1 CES: 5233/1 Nabídka dodavatele v rámci veřejné zakázky Dodávky kancelářských potřeb A B C E F H I J K L M N O Poř. číslo Položka - Parametry (specifikace) MMR Czech Touris m SFRB ÚÚR množství Předpokl ádané požadov ané množství za 4 roky Typ balení Jednotková cena bez DPH DPH Jednotková

Více

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. oportune s.r.o. Chytrá zeď Výhradní distributor Smart Wall Paint v České republice

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. oportune s.r.o. Chytrá zeď Výhradní distributor Smart Wall Paint v České republice NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY oportune s.r.o. Chytrá zeď Výhradní distributor Smart Wall Paint v České republice třída Kpt. Jaroše 1944/31, 4. patro, 602 00 Brno, Czech Republic info@chytrazed.cz +420 731 444 250

Více

Tabule a tabulové systémy

Tabule a tabulové systémy Strana katalogu Alura - produktová řada 4 Bílé tabule 16 Dělicí zástěny 5 Flipcharty 30 Grafické tabule 4 Kabinety 28 Kombinované tabule 24 Kopírovací tabule 40 Křídlové tabule 20 Křídové tabule 1 Lektorské

Více

Drumben. víceúčelová pomůcka a zdroj inspirace část 3 / 3. Originál každým coulem. aneb. Tržiště výtvarných technik pro vyzdobení drumbenu

Drumben. víceúčelová pomůcka a zdroj inspirace část 3 / 3. Originál každým coulem. aneb. Tržiště výtvarných technik pro vyzdobení drumbenu Drumben víceúčelová pomůcka a zdroj inspirace část 3 / 3 Originál každým coulem aneb Tržiště výtvarných technik pro vyzdobení drumbenu Mgr. Barbora Polívková Mgr. Zdeněk Roller Obsah 3 Originál každým

Více

Podpora sociálně-právní ochrany na Krajském úřadě Jihomoravského kraje

Podpora sociálně-právní ochrany na Krajském úřadě Jihomoravského kraje Příloha smlouvy č. 1.4. Kupující: Jihomoravský kraj Žerotínovo nám. 3/5, 601 82 Brno Odbor sociálních věcí KrÚ JMK Při potisku všech reklamních předmětů je nutné dodržet pravidla vizuální identity u povinných

Více

Doplňkový sortiment 3-4 5-6 7-8. www.antalis.cz. Obalový materiál - fólie. Obálky a tašky 2. Lepicí pásky. Obalový materiál - papír

Doplňkový sortiment 3-4 5-6 7-8. www.antalis.cz. Obalový materiál - fólie. Obálky a tašky 2. Lepicí pásky. Obalový materiál - papír Doplňkový sortiment Obalový materiál - fólie Obálky a tašky 2 Lepicí pásky Obalový materiál - papír Vlnité lepenky, krabice Strana v PDF 3-4 5-6 7-8 9 10 STREČOVÉ FÓLIE - RUČNÍ Micron Šíře (mm) Návin (m)

Více

Taška přes rameno s polem pro potisk 170x60x190 mm. 150- Kč

Taška přes rameno s polem pro potisk 170x60x190 mm. 150- Kč NOVINKY! Taška přes rameno Taška přes rameno s polem pro potisk 170x60x190 mm 240,- Kč Podsedák Podsedák bílý rozměr 35 x 35 cm 150- Kč Ponožky Bílé sublimační ponožky. Velikost 35/38, 39/42, 43/46. Složení:

Více

Pomůcky: Tvrdý papír A4, barevný papír A4, lepidlo, nůžky, obyčejná tužka, černá tuš, redispero s násadkou, pravítko.

Pomůcky: Tvrdý papír A4, barevný papír A4, lepidlo, nůžky, obyčejná tužka, černá tuš, redispero s násadkou, pravítko. - Pomůcky: Tvrdý papír A4, barevný papír A4, lepidlo, nůžky, obyčejná tužka, černá tuš, redispero s násadkou, pravítko. Pracovní postup: Podle listu stromu si vytvoříme maketu listu, ten obkreslíme na

Více

JARNÍ TVOŘENÍČKO NÁVODY BUDEME POTŘEBOVAT, NŮŽKY, LEPIDLO, PASTELKY, VOSKOVKY, VODOVKY, TEMPERY, VĚTVIČKY ČI KLACÍKY NASBÍRANÉ NA PROCHÁZCE,

JARNÍ TVOŘENÍČKO NÁVODY BUDEME POTŘEBOVAT, NŮŽKY, LEPIDLO, PASTELKY, VOSKOVKY, VODOVKY, TEMPERY, VĚTVIČKY ČI KLACÍKY NASBÍRANÉ NA PROCHÁZCE, JARNÍ TVOŘENÍČKO NÁVODY BUDEME POTŘEBOVAT, NŮŽKY, LEPIDLO, PASTELKY, VOSKOVKY, VODOVKY, TEMPERY, VĚTVIČKY ČI KLACÍKY NASBÍRANÉ NA PROCHÁZCE, 1.) ŠNEČCI Děti si šnečky vybarví, pokud zvládnou mohou si je

Více

Specifikace využití příspěvku. Luštěniny školní studentský občasník

Specifikace využití příspěvku. Luštěniny školní studentský občasník Příloha č. 1 Návrh Správní rady na přidělení dotací z fondu pro podporu a rozvoj vzdělávání SML - I. kolo 2015 Tematické zařazení projektu: 1) soutěže a projekty 2) mimořádné vzdělávací akce na území Statutárního

Více

400701 2,90 Kč/ks ASTANA

400701 2,90 Kč/ks ASTANA Zpátky do školy Bezpečnost 400701 2,90 Kč/ks ASTANA reflexní samolepka, možnost plnobarevného potisknutí digitální technologií Rozměr: 6,7 5,5 cm Minimální množství: 500 ks 6,90 Kč/ks SAFEBEAR plastová

Více

Reklama centrum - SLEVY BŘEZEN 2013 pouze do vyprodání zásob

Reklama centrum - SLEVY BŘEZEN 2013 pouze do vyprodání zásob Reklama centrum - SLEVY BŘEZEN 2013 pouze do vyprodání zásob Předměty z této nabídky nelze objednat přes internetový obchod. Pro objednání kontaktujte svého obchodníka nebo na email info@reklama-centrum.cz

Více

Kód č. 009091 cena 796,- Kč bez DPH

Kód č. 009091 cena 796,- Kč bez DPH Kód č. 009091 796,- Kč bez Kód č. 007863 796,- Kč bez AKCE ŠKOLA 2012 sleva 5% Od 1.5. do 30.9. 2012 akční sleva další sleva 5% adresa: Tel.: Fax: APAP s.r.o. K Třebonicům 17; 155 00 Praha 5 245 008 960-1

Více

Original GARDENA Cleansystém. Perfektní péče na mokro, která má systém. Silný sortiment pro všechny čisticí úkoly kolem domu a na zahradě.

Original GARDENA Cleansystém. Perfektní péče na mokro, která má systém. Silný sortiment pro všechny čisticí úkoly kolem domu a na zahradě. Perfektní péče na mokro, která má systém Silný sortiment pro všechny čisticí úkoly kolem domu a na zahradě. Čisticí systém s přívodem vody a přípojkami GARDENA systému. Jednoduše kombinovatelný Ideální

Více

Ceník s objednávkou. mezizubní kartáčky OrHit. zubní nitě OrHit. dentální tyčinky OrHit

Ceník s objednávkou. mezizubní kartáčky OrHit. zubní nitě OrHit. dentální tyčinky OrHit Ceník s objednávkou mezizubní kartáčky OrHit zubní nitě OrHit dentální tyčinky OrHit Dále dodáváme zubní gely FAON a PRIMAdent, a mnohé dalších dentální výrobky! 1,9 2,5 0,35 0,5 2,0 3,0 0,4 0,5 2,0 2,0-4,0

Více

www.multip.cz NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TABULE Doprava v rámci ČR od 50 000 Kč zdarma CENY VČETNĚ DPH

www.multip.cz NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TABULE Doprava v rámci ČR od 50 000 Kč zdarma CENY VČETNĚ DPH www.multip.cz ŠKOLNÍ TABULE NÁSTĚNNÉ KERAMICKÉ TABULE Ploché keramické tabule pro upevnění na stěnu, bez odkládací poličky. Pro popis křídou (zelené) nebo fixem (bílé). Hliníkové orámování, plastové rohy.

Více

Základní třída K 2.800 eco!ogic

Základní třída K 2.800 eco!ogic Základní třída K 2.800 eco!ogic Kompaktní všestranně použitelný stroj pro příležitostná použití a lehká znečištění (např. pro zahradní nábytek, jídzní kola a malé plochy). 10% úspora vody a energie oproti

Více

Festival a akce pro děti

Festival a akce pro děti Festival a akce pro děti Klobouky 23,90 Kč/ks KLOBRC skládací klobouk s pouzdrem Rozměr: 9,5 12 cm Minimální množství: 50 ks 507737 507736 507735 25,50 Kč/ks BEACH klobouček, 100% bavlna Rozměr: 25 13

Více

N1 N16 VYBRANÉ NOVINKY

N1 N16 VYBRANÉ NOVINKY N1 N16 VYBRANÉ NOVINKY DEKORACE NENÍ SOUČÁSTÍ IKAR 627. 00 81349 Skládací kovový gril v transportním obalu s integrovanou termo kapsou. pouzdro ø 30x20 cm Potisk: 140x100 mm, C2(10) N1 30 60 20 20 90 90

Více

Dokončující zpracování

Dokončující zpracování Dokončující zpracování www.isspolygr.cz Vytvořil: Bc. Eva Veselá 7. 4. 2013 DUM číslo: 18 Název tohoto DUM Sestavované krabice,kazety Strana: 1 Škola Brno, Šmahova 110 Ročník 1 (SOŠ, SOU) Název projektu

Více

Malovaný kamínek (2) Pomůcky:

Malovaný kamínek (2) Pomůcky: DOVEDNÉ RUCE DROBNOSTI DOVEDNÉ RUCE DROBNOSTI Malovaný kamínek (2) Malý dáreček, který dokáže rozveselit jakýkoliv kout. hladký oblázek ocet tampón nebo hadřík na ocet štětce různých velikostí kelímek

Více

KATALOG PRODUKTŮ. Objednávky zasílejte e-mailem: info@creativetoys.cz

KATALOG PRODUKTŮ. Objednávky zasílejte e-mailem: info@creativetoys.cz KATALOG PRODUKTŮ SEQUIN MAGIC Pomocí kouzelného pera umístěte různobarevné flitry na veselý přilnavý obrázek. Vhodné pro děti od 5 let. Obsah balení: obrázek, kouzelné pero, různobarevné flitry a návod

Více

Ceník s objednávkou. mezizubní kartáčky OrHit. zubní nitě OrHit. dentální tyčinky OrHit

Ceník s objednávkou. mezizubní kartáčky OrHit. zubní nitě OrHit. dentální tyčinky OrHit Ceník s objednávkou mezizubní kartáčky OrHit zubní nitě OrHit dentální tyčinky OrHit Dále dodáváme zubní gely FAON a PRIMAdent, a mnohé dalších dentální výrobky! 1,9 2,5 0,35 0,5 2,0 3,0 0,4 0,5 2,0 2,0-4,0

Více

Potřeby pro žáky prvních tříd

Potřeby pro žáky prvních tříd Potřeby pro žáky prvních tříd ŠKOLNÍ BRAŠNA SEŠITY a ostatní potřeby 2 plnicí pera dle pokynů učitele obaly na učebnice a sešity DO KUFŘÍKU Pv, Vv: 1 svazek špejlí se špičkou slámka 5 kusů bavlněný hadřík

Více

Výtvarná činnost. Plsť. FL520409 Barevná plsť 10 barev, 10 archů, 150g/m 2. Rozměr: 20 x 30 cm.

Výtvarná činnost. Plsť. FL520409 Barevná plsť 10 barev, 10 archů, 150g/m 2. Rozměr: 20 x 30 cm. Výtvarná činnost FL520409 99 Kč Barevná plsť 10 barev, 10 archů, 150g/m 2. Rozměr: 20 x 30 cm. FL23019 159 Kč Prstoví maňásci z pěnové fólie 15 zvířátek a postaviček s doplňky. Plsť B A Plsť Plsť s motivem

Více

Funct c i t on o al F orm - nové n é áč á in č í

Funct c i t on o al F orm - nové n é áč á in č í Functional Form - nové náčiní Design: Jakob Heiberg Functional Form - nové náčiní 16 nových členů řady elegantního kuchyňského náčiní Doplňuje stávající sortiment: Functional Form - nové náčiní 858100

Více

BiM (BI-METAL) ruční pilové listy nepravidelné rozteče zubů. BiM (BI-METAL) ruční pilové listy. Chemické složení ocelí:

BiM (BI-METAL) ruční pilové listy nepravidelné rozteče zubů. BiM (BI-METAL) ruční pilové listy. Chemické složení ocelí: BiM (BI-METAL) ruční pilové listy BiM (BI-METAL) ruční pilové listy nepravidelné rozteče zubů Bi-metalové ruční pilové listy jsou vyráběny z oceli jakostí M2 a D6A. Kombinace těchto dvou materiálů zaručuje

Více