Výtvarný materiál PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. A ,- Kč 0,20 EUR

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výtvarný materiál PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. A7 1005 5,- Kč 0,20 EUR"

Transkript

1 . Proplétaný košíček 0 předstřižených archů papíru (g/m ) v barvách: žluté, oranžové, červené, růžové, fialové, x zelené, x modré o rozměrech 0 x cm. Součástí je 0 barevných proužků z papíru o šířce cm k vytvoření ouška. Košíček zhotovíte tak, že propletený arch slepíte a zpevníte nahoře a dole pomocí víčka k lucerničkám, které si vybarvíte podle potřeby a vznikne vám tak pevný košíček. K proplétání doporučujeme proplétací proužky, barevné stuhy nebo ozdobné drátky. K 0,- Kč,- EUR. Proplétací proužky Smíšené balení 00 proužků z tónpapíru v 0 sytých barvách : žlutá, x červená, x modrá, zelená, hnědá, černá, fialová, oranžová. Rozměr x cm A 008 9,- Kč, EUR. Proplétací jehlice Z pozinkované oceli, slouží ke snadnějšímu provlékání barevných proužků. Délka 9, cm, kus. A 009,- Kč 0, EUR. Tkalcovský stav z papíru Chcete si vyzkoušet tkaní? Umožní vám to malý tkalcovský stav z pevné bílé lepenky (síla mm) o velikosti A. K proplétání můžete použít vlnu, barevné provázky, šňůrky nebo ozdobné chlupaté drátky. Balení obsahuje kusů. K 00 0,- Kč,- EUR PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. Dřevěná jehlice Jehla ze dřeva dlouhá 0 cm a široká cm s otvorem pro navléknutí vlny, provázku apod. kus. A 00,- Kč 0,0 EUR. Sada proplétání 0 archů A z barevného fotokartonu (00 g/m) s předkreslenými krabičkami k vystřižení. Součástí balení je 00 proužků z barevného tónpapíru (0 proužků dlouhých cm, šířka cm a 80 proužků dlouhých cm, šířka 0, cm). K proplétání doporučujeme proplétací jehlici. K 090,- Kč, EUR. Karty na vyšívání Karty z bílého fotokartonu o rozměrech x cm, s předkresleným a propíchaným obrysem. Stačí je vyzdobit barevnými bavlnkami a vybarvit. Balení obsahuje 8 karet s 8 motivy: žába, drak, tuleň, myška, kočka, ryba, mašinka a kachnička. A 0 0,- Kč,80 EUR 8 8. Jehly na vyšívání Jehly s kulatým hrotem a velkým ouškem jsou dlouhé cm. Balení obsahuje kusů. A 8,- Kč 0,0 EUR 9. Bavlnky na vyšívání Sada bavlnek k vyšívání v těchto barvách: žlutá, červená, oranžová, fialová, modrá a zelená. K 0 0,- Kč,0 EUR Plastová kanava Kanava z měkkého bílého plastu o rozměrech x cm je vhodná k vyšívání barevnými bavlnkami a přišívání knoflíků z mechové pryže. arch A8 0,- Kč,- EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

2 FÓLIE Barevné popisovače str.. Holografická fólie Karton (0g/m ) s holografickou úpravou o rozměrech x cm. Vlastnosti této fólie velmi dobře vyniknou na vánočních přáníčkách a dekoracích. Balení obsahuje archů s různými motivy. K 0,- Kč,- EUR Dekorační fólie Dekorační fólie je určena k polepování porcelánu, skla, kovů a podobných materiálů. Motivy vystřihnete podle vlastní fantazie nebo vyrazíte obrázkovou raznicí. Motiv položíte na krátkou dobu do vody a následně jej vyjmete a položíte na dekorovaný předmět. Podkladový papír z fólie odstraníte a motiv vyhladíte (obtisková metoda). Hotový výrobek necháte zaschnout hodin při pokojové teplotě a pak vytvrdíte v pečící troubě při teplotě 80 o C po dobu 0 minut. Omývejte v ruce. Balení obsahuje archy o rozměrech 0 x 0 cm. Nabízíme Vám sady v těchto barevných kombinacích: Sada A černá, červená, zlatá, stříbrná Sada B žlutá, oranžová, modrá, zelená. A Sada A. A Sada B 0,- Kč, EUR. Fólie D Transparentní folie s holografickým efektem v barvách: bílé, žluté, růžové, modré a zelené. Zajímavá struktura fólie vám umožní vytvářet netradiční přáníčka, lampiony a malé ozdoby. K lepení doporučujeme oboustrannou mozaikovou pásku nebo lepicí pistoli. Rozměr archu je x cm. Balení obsahuje archů. K 0,- Kč, EUR. Tabulová fólie Černá tabulová fólie nahrazuje školní tabuli a její největší předností je, že ji můžete nalepit na každou hladkou plochu (třeba skříň, dveře, okno a podobně) - je samolepicí. Stačí vystřihnout požadovaný tvar - a tabule je hotová. Na fólii píšeme a kreslí- me obyčejnou školní křídou, kterou odstraňujeme navlhčeným hadříkem nebo houbou. Fólie může být využita všude tam, kde potřebujete opakovaně něco psát nebo kreslit. Rozměr fólie je 0 x 00 cm. role. A 89,- Kč,0 EUR Samolepicí fólie Velmi dobře přilne na hladké povrchy. Čtverečky na rubové straně pomohou dětem v lepší orientaci při střihání. Folii vám nabízíme ve dvou odstínech: duhové a zlaté. Rozměr 0 x 00 cm, role.. A 089 duhová 80,- Kč,0 EUR. A 00 zlatá 0,- Kč,80 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

3 8 cm 8 cm. Kočičky kočičky a květin. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Pejsci pejsci a květiny. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Ptáčci ptáčků a srdíček. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Domečky domečků a kytiček. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR Obrázkové samolepky na zeď Dětský pokojík nebo třídu ve vaší škole vyzdobíte snadno a rychle pomocí obrázkových samolepek s dětskými motivy, jako jsou pejsci, kočičky atd. Nejlépe drží na hladkých plochách (stěnách, dveřích, skříních, oknech). Chcete-li je nalepit na stěny s hrubou strukturou, je třeba předem vyzkoušet přilnavost. Díky vysoké přilnavosti jsou samolepky opakovaně použitelné. Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí vytvořit dětem příjemné prostředí, i pro ty, kteří nejsou zdatnými výtvarníky a netroufli by si vyzdobit dětský pokojíček sami. cm cm. Na louce 8 motivů broučků a rostlinek, které můžete vidět na rozkvetlé louce. Rozměr archu je x 0 cm. archy. K 08 0,- Kč,0 EUR. Maxi žirafa Žirafa s mláďátkem, motýlci, kytiček, mráčky. archy o rozměrech 9 x 9 cm. K 0,- Kč 9,- EUR. Maxi slon Slon s mláďátkem, palmou travičkou a papoušky. archy o rozměrech 9 x 9 cm. K 08,- Kč 9,- EUR cm cm OBRÁZKOVÉ SAMOLEPKY cm 0 cm Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

4 MECHOVÁ PRYŽ Mechová pryž je klasickým materiálem na ruční práce. Je pružná, pevná, barevná, neláme se a má mnohostranné využití. Obzvlášť u dětí je barevná mechová pryž velmi oblíbená, protože práce s ní je velmi jednoduchá. Mechovou pryž lze jednoduše stříhat, lepit, skládat i tvarovat. Lze ji použít na dekoraci, na výrobu šperků, masek, dárků nebo také na razítka. K lepení mechové pryže doporučujeme použít naši lepicí pistoli, lepicí tyčinky nebo lepidlo AUREDNIK.. Mechová samolepicí pryž 0 archů 0 archů samolepicí mechové pryže o síle mm ve 8 barvách. Rozměr archu je x, cm. A 00,- Kč,- EUR. Mechová pryž 0 archů 0 archů ve velikosti 0 x 9 cm a síle mm. Balení obsahuje tyto barvy: bílá, béžová, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, šedá, hnědáa černá. A 00 88,- Kč, EUR. Mechová pryž Prstové loutky Předstřižené postavičky a zvířátka z mechové pryže doplníte zalepovacími dílky, stíracími obtisky a pohyblivýma očima, které jsou součástí balení. Roztomilá loutka se může stát milým dárkem, hračkou i ozdobou. Sada obsahuje loutek o velikosti cca cm a doplňky. K lepení doporučujeme oboustranně lepicí mozaikovou pásku nebo lepicí pistoli. K 0 0,- Kč,0 EUR. Mechová pryž Hvězdy 0 samolepicích hvězdiček (0 stříbrných, 0 zlatých) ze třpytivé mechové pryže o průměrech od, do, cm. K 0,- Kč, EUR. Mechová pryž Stromečky/vločky 0 samolepicích tvarů ze třpytivé mechové pryže. Balení obsahuje stromečků (, cm) a sněhových vloček (průměr,, cm). K 0,- Kč, EUR. Veselé magnetky Sada obsahuje magnetky z mechové pryže s motivem zvířátka s pohyblivýma očima. Velikost magnetu je cca cm. Výběr motivů zvířátek nám zůstává vyhrazen. K 00,- Kč,- EUR Všechny ceny obsahují DPH.

5 . Mechová pryž Tvary archy mechové pryže ve barvách s motivy zvířátek, kytiček, geometrických a dekoračních tvarů. Rozměr archu je x cm. Balení obsahuje cca 00 tvarů. K ,- Kč, EUR. Mechová pryž Knoflíky Knoflíky z mechové pryže různých tvarů a barev o velikosti cm, síla mm. lení obsahuje cca 00 kusů. Ba- A,- Kč,80 EUR. Mechová pryž Mozaika 0 archů mechové pryže v barvách: bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, x ná, modrá, hnědá a černá. Balení obsahuje 90 čtverečků o velikosti x cm. zele- K 0 9,- Kč,80 EUR MECHOVÁ PRYŽ. Mechová pryž Korálky Měkké, lehké korálky z barevné mechové pryže s otvorem k navlékání. Velikost rálků je cca - cm. Balení obsahuje cca 8 kusů. ko- K 0 0,- Kč,- EUR. Mechová pryž Srdíčka 00 srdíček v pestrých barvách o průměru cca, cm. Doporučujeme k dozdobení krabiček, přání, dárků a k vytvoření srdíčkových razítek. Dřevěná razítka najdete v katalogu na str.. K 0,- Kč,8 EUR. Mechová pryž Jaro Motýlci, kytičky, srdíčka v barvách: červená, modrá, žlutá, zelená a bílá. Velikost tvarů je cca,8 -, cm. Balení obsahuje cca 0 kusů. A 8,- Kč, EUR. Mechová pryž Kruhy 00 kusů kruhů v různých barvách a velikostech cca,, cm. A,- Kč,8 EUR 8 8. Mechová pryž Pestrá směs 00 kusů v různých barvách a tvarech od do cm. Balení obsahuje čtverečky, oválky, trojúhelníky, kolečka. Pomocí těchto tvarů dotvoříte výrobek velmi snadno. A,- Kč,8 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

6 LEPIDLA Lepidlo AUREDNIK - lepidlo nejvyšší kvality. Lepicí pasta AUREDNIK Spolehlivé lepidlo na vodní bázi lepí papír, karton a jemné materiály. Lze je nanášet prsty, štětcem nebo špachtlí. V plastové dóze, hmotnost 0 g, dodáváme se štětečkem. A 80 0,- Kč,80 EUR Dětské lepidlo Rollo Ideální lepidlo pro děti. Nanáší se přímo z plastové lahvičky zakončené válečkem, kterým děti přejíždějí po povrchu a tím uvolňují určitou dávku lepidla. Před prvním použitím je třeba sundat vrchní víčko, odšroubovat koncovou část s válečkem a odstranit kryt, který chrání před vylitím lepidla. U některých lepidel dávejte pozor, šroubování je opačné než jste zvyklí, tzn., šroubujte vpravo! Lepidlo je vhodné na papír, lepenku, látku, polystyrén. Lahvička má obsah 0 ml a lze jí doplnit z náhradní lahve o obsahu 000 ml.. A 80 0 ml,- Kč,08 EUR. A ml 9,- Kč,8 EUR. Lepicí pistole Je nepostradatelnou pomůckou při ručních pracích, lepení papíru nebo aranžování suchých květin. Vhodná na obzvlášť pevné spojování různých materiálů. Délka cm. Doporučujeme pro práci pedagogů. A ,- Kč,9 EUR. Náboje/patrony do lepicí pistole Průměr mm, délka 0 cm. kus. A 0089,- Kč 0, EUR Lepidlo AUREDNIK Neobsahuje formaldehyd a ředidla, je ekologicky nezávadné, lze jej vyprat studenou vodou. Je vhodné k lepení papíru, plsti, látky, lepenky, kůže, polystyrenu, korku, skla, porcelánu, keramiky a kamene. Balení 000 ml je vhodné pro školy. Lepidlo 00 ml je v lahvičkách, které lze doplňovat. Speciální uzávěr umožní dětem lepidlo snadno roztírat. Po zaschnutí je průsvitné.. A ml,- Kč, EUR. A ml,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

7 9 LEPIDLA, MAGNETY 8. Kouzelná lepicí tyčinka Kvalitní lepicí tyčinka na papír má fialové zabarvení, díky kterému je dobře vidět stopa po lepidle. Po zaschnutí barva zmizí a lepidlo je průhledné. Doporučujeme zvláště pro malé děti. Obsah 0 g. A 80,- Kč 0,88 EUR. Lepicí tyčinka Tesa Kvalitní lepicí tyčinka o obsahu 0 g. Doporučujeme na lepení papíru, lepenky, filcu, látky, korku a mechové pryže. Vhodná pro děti, neobsahuje chemická rozpouštědla. kus. A 9 8,- Kč, EUR. Lepidlo na dekorace Speciální lepidlo na drobné dekorace jako jsou: akrylátové kytičky, srdíčka, korálky, mozaika, flitry apod. Lepidlo se nanáší přímo z tuby nebo vatovou tyčinkou. Po zaschnutí na látce lze prát při 0 o C. Obsah 0 g. K 0,- Kč,- EUR. Suchý zip samolepicí Suchý zip široký cm v roli o délce m samolepicí. Využijete všude, kde potřebujete opakované otevírání např. u taštiček, přáníček, krabiček. K 08 00,- Kč,- EUR Transparentní páska Oboustranně lepicí průhledná páska ulehčí nalepování mozaikových kamínků, pohyblivých očíček, korálků, slepování vlnité a strečové lepenky. Pásku využijete ve většině případů všude tam, kde byste jinak použili lepicí pistoli. Pásku doporučujeme dětem nastříhat na malé kousky, nalepit na určené místo a poté sloupnout svrchní papír.. K 0 Úzká páska délka 8 m, šířka cm 8,- Kč,8 EUR. K 08 Široká páska délka 0 m, šířka, cm 0,- Kč,0 EUR. Patafix Velmi dobře držící přilnavá hmota k přidržování a zavěšování výkresů, obrázků, plakátů apod. na suchých plochách. Patafix můžete použít na sklo, dřevo, sádru, kov, plast, porcelán, atd. Tato lepicí hmota je opakovaně použitelná. Balení obsahuje 80 čtverečků o velikosti x cm. A 9,- Kč, EUR 8. Oboustranné lepicí čtverečky Bílé lepicí čtverečky pro snadnější výrobu trojrozměrných obrázků. Balení obsahuje 800 čtverečků o velikosti x mm a síle a mm. A 89,- Kč,8 EUR 9. Magnetický pásek Samolepicí kovový pásek vám umožní zavěsit výkresy a obrázky pomocí magnetů na hladké plochy, jako jsou dveře, skříně, stěny apod. Pásek můžete nalepit i na zeď, ale je třeba počítat s tím, že při odstraňování pásku může dojít k odloupnutí omítky. Pásek lze stříhat nůžkami na papír a je dlouhý m a široký, cm. K připevnění obrázků doporučujeme magnety v kat. na této straně. A9 0 98,- Kč,9 EUR 0. Magnetický arch Magnetický samolepicí plátek o rozměrech 0 x cm lze nastříhat podle potřeby. Doporučujeme na výrobu magnetických obrázků z papíru, mechové pryže, odlehčené modelíny. arch. K 09,- Kč 0, EUR Magnety Magnety lze použít k připevnění obrázků na magnetickou tabuli, na výrobu magnetických obrázků ze sádry apod. Jedná se o černé nebarevné magnety kulaté nebo hranaté. Rozměry: kulatý magnet má průměr mm a tloušťku mm, hranatý magnet má rozměry 8 x mm a tloušťku mm. Po kuse.. K 00 Kulatý magnet. K 00 Hranatý magnet,- Kč 0,08 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: 0

8 Trojhranné tužky a pastelky Tužky a pastelky v jedinečném trojhranném tvaru. Používáním této tužky naučíme děti správnému držení bez jakékoliv instruktáže. Trojhranný tvar tužky donutí dítě ke správnému držení. TROJHRANNÉ PASTELKY Trojhranné pastelky lakované Délka, cm, o průměru, cm, průměr tuhy mm. Balení po a ks v lepenkových krabičkách. K těmto pastelkám doporučujeme ořezávátko K K 00 kusů,- Kč, EUR. K 00 kusů,- Kč 8, EUR. Ořezávátko na trojhranné pastelky Na silné hranné, hranné, kulaté pastelky i voskovky, délka, cm. K 0008,- Kč, EUR. Trojhranné pastelky přírodní Délka, cm, o průměru, cm, průměr tuhy mm. Balení kusů v lepenkové krabičce. Doporučujeme ořezávátko K K 000 0,- Kč,- EUR. Trojhranná tužka Pro pokročilejší. Délka, cm, o průměru, cm. kus. K 000,- Kč 0, EUR. Antibakteriální pastelky tenkých trojhranných pastelek se speciální povrchovou úpravou pro ochranu zdraví. Bakterie jsou ničeny pouhým kontaktem s pastelkou. Antibakteriální účinek je trvalý a jeho účinnost je ověřena Státním zdravotním ústavem Praha. Pastelky jsou dlouhé, cm, průměr 0, cm. Tuha je měkká s dobrou tvrdostí, průměr mm. K 0,- Kč,8 EUR. Trojhranné pastelky tenké Barevně lakované, délka, cm, o průměru 0, cm, průměr tuhy mm. Balení kusů v lepenkové krabičce. K 0 0,- Kč,0 EUR 8 Všechny ceny obsahují DPH.

9 A 090 světle modrá A 090 žlutá A 090 tmavě modrá A 09 černá A 090 červená A 090 hnědá A 0908 tmavě zelená PASTELKY, BAREVNÝ OBR A 0909 světle zelená. Pastelky Farbino Pastelky, které vynikají kvalitní tuhou a sytými intenzivními barvami. Pastelky s lakovaným povrchem jsou dlouhé, cm. Celkový průměr je 0,8 cm, průměr tuhy je mm. Balení kusů v lepenkové bílé krabičce. A 090 8,- Kč,0 EUR. Pastelky Farbino pastelek od jedné barvy v bílé lepenkové krabičce. S lakovaným povrchem o průměru, cm, délce, cm, průměr tuhy mm. Při objednávce uvádějte číslo barvy. 8,- Kč,0 EUR Barevný obr Pastelky s lakovaným povrchem v barvě tuhy. Délka, cm, průměr tuhy mm a celkový průměr, cm. Nabízíme je ve baleních.. A9 0 barev,- Kč,0 EUR. A9 00 barev 0,- Kč 0,- EUR Kouzelní obři Kouzelné pastelky jsou cm dlouhé, o průměru pastelky, cm, průměr tuhy je mm. Věříme, že s těmito pastelkami bude každý výkres veselejší. Pastelky jsou v barvě stříbrné a zlaté a pastelka duhová a svítivá mají tuhu vyrobenou ze směsi různých barev. Po kuse.. K 00 stříbrná 8,- Kč 0, EUR. K 000 duhová,- Kč 0,9 EUR. K 00 zlatá 0,- Kč 0,80 EUR 8. K 09 duhová svítivá,- Kč,0 EUR 9. Dvojité ořezávátko Ořezávátko z pevného barevného plastu umožní ořezávat pastelky o průměru 8 a mm. Svým tvarem napomáhá k příjemnému uchopení a snadnému ořezávání pastelek. Spodní část slouží jako zásobník odpadu a vysunutím směrem dolů jej snadno vyčistíte. Rozměr ořezávátka je x cm. Barva nám zůstává vyhrazena. A 0,- Kč, EUR 0. Stolní ořezávátko Ořezávátko s kličkou k připevnění na stůl. Je vhodné pro všechny klasické pastelky a voskovky (ne trojhranné) o průměru 8, 0 a mm. Vysunutím přední části s otvorem pro tužku nastavíte požadovaný průměr. V zadní části ořezávátka si můžete zvolit možností tvaru hrotu tužky od kulatého až po úplně špičatý. Spodní část tvoří šuplík pro ořezky. A ,- Kč,9 EUR. Nástavec na tužku Pohodlné psaní! Psací pomůcka pro všechny věkové skupiny. Je vyrobena ze speciální měkké pryže, ergonomicky tvarovaná a díky tomu nutí prst do správné uvolněné polohy při psaní. Nástavec je určen pro leváky (prst umístěte do žlábku pod písmeno L), pro praváky (prst umístěte do žlábku pod písmeno R), ale i pro seniory a pacienty s artritidou. Zabraňuje bolestem a únavě při psaní. Doporučujeme pro tužky, pastelky, štětce o průměru 8- mm. Rozměry nástavce jsou x, cm. Barva zůstává námi vyhrazena. kus. A 8 0,- Kč,- EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

10 AQUA PASTELKY 0, cm 0, cm. Aqua tabule Kouzelné malování bez ušpiněných rukou! Látková tabule o rozměrech 80x90cm s duhovým malovacím efektem. Dítě maluje na tabuli aqua fixem, který se pouze naplní vodou. Díky speciální úpravě se na tabuli objeví duhový obrázek, který cca po minutách zmizí a dítě může kreslit nanovo. Tabulku lze zavěsit na zeď nebo na dveře. C 0 999,- Kč 9,9 EUR. Aqua fix Speciální fix pro naplnění vodou a malování na aqua tabuli. kus. C 08 00,- Kč,- EUR. Okenní voskovky Vyzdobte si okna veselými obrázky pomocí okenních voskovek. Doporučujeme na okna nebo zrcadla. 0 barevných voskovek o délce 9 cm a průměru 9, mm. Snazší kreslení umožní nahřátá plocha (okna) od sluníčka. Barva se lépe roztírá. A 0,- Kč,- EUR. Akvarelová souprava Nová souprava AQUA pastelek může být vhodným dárkem pro malé výtvarníky a současně i zajímavou pomůckou do výtvarného kroužku. Balení obsahuje 8 odstínů aqua pastelek o délce, cm a průměru 0, mm, štětce č. a 8, ořezávátko. K 00,- Kč 9,8 EUR. AQUA pastelky Efekt AQUA-pastelek spočívá v jejich spojení s vodou. Štětcem namočeným ve vodě potíráme hotový obrázek (každou barvu zvlášť) a z výkresu se stane akvarel. Barvy: žlutá, oranžová, odstíny červené, fialová, odstíny modré, odstíny zelené, odstíny hnědé a černá. Délka, cm, průměr 0, cm. kusů. K 000,- Kč,80 EUR. Slabé rýhované pastelky Opracování jejich povrchu umožňuje dětem kreslení bez křeče a námahy, protože pastelky v prstech nekloužou. Na jejich povrchu nejsou vidět skvrny a nečistota. Pastelky jsou ponechány v přírodním zabarvení. Délka 8 cm, síla tuhy mm, celkový průměr je 0, cm. Lepenková krabička obsahuje 0 pastelek: žlutá, oranžová, rumělková, karmínová, světle modrá, tmavě modrá, tmavě zelená, světle zelená, hnědá a černá. A 08 8,- Kč, EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

11 A 90 bílá A 900 žlutá A 909 tělová A 900 oranžová A 900 červená A 90 fialová A 900 modrá A 900 černá A 90 stříbrná A 908 zlatá A 900 zelená A 900 hnědá. Voskovky AUREDNIK Ideální velikost pro dětskou ruku. Měkké, nedrolí se, mají dlouhou životnost a intenzivní barvy, jsou vhodné na vyškrabovací techniku. Průměr, cm, délka, cm. Balení obsahuje kusů od jedné barvy. balení.,- Kč, EUR VOSKOVKY, KŘÍDY Voskovky trojhranné Klasické voskovky české výroby v trojhranném provedení umožní dětem snazší uchopování. Nabízíme vám sady, z nichž každá obsahuje voskovek. Můžete si vybrat buď silné o průměru 0 mm nebo slabé o průměru 8, mm. Celková délka je 9 cm.. K 0 silné 8,- Kč 0, EUR. K 0 slabé,- Kč 0,8 EUR. Chodníkové křídy hranatých kříd o celkové délce 0 cm a tloušťce cm. Doporučujeme na kreslení venku. Plastový kbelík obsahuje zelenou, červenou, hnědou, žlutou, modrou křídu po kusech od každé barvy a křídu bílou. K 000,- Kč, EUR. Voskovky trojhránky Sada kusů voskovek ve tvaru trojúhelníku pro snazší uchopení. Délka hrany, cm, síla 0,8 cm. Doporučujeme pro začínající malé výtvarníky. Barvy voskovek jsou: žlutá, červená, modrá, zelená, hnědá a černá. K 08,- Kč,0 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

12 SUCHÉ A OLEJOVÉ PASTELY. Olejový pastel Sada barev rozmyvatelných vodou se rtěnkovým uzávěrem. Barvy jsou podobné gelovým pastelkám, proto i kreslení s nimi je velmi lehké a příjemné. Štětcem namočeným ve vodě a následným přetíráním hotové kresby docílíte efektu jako u Aqua pastelek na str. 0. Délka 0, cm, průměr cca, cm. K 000 0,- Kč,0 EUR. Silné gelové pastelky Vysoce kvalitní, s gelovou tuhou, která se vysune otáčením konce pastelky jako např. u rtěnky. Pastelky se dobře drží díky své masivnosti a kreslení s nimi je velmi lehké a příjemné. Stačí opravdu jemný pohyb pastelkou po papíře, na němž zanechává výraznou barevnou stopu. Doporučujeme již pro nejmenší malíře. Délka je, cm a průměr tuhy cm. Sada obsahuje pastelek. K 0,- Kč,0 EUR. Suché pastely Pomocí těchto pastelů lze docílit výtvarných efektů smícháním barev a jejich splýváním. Pastely jsou měkké a snadno se roztírají. Balení obsahuje barev x, cm. K ,- Kč,0 EUR. Mastné pastely Jemný olejový pastel, který se vyznačuje obzvlášť jasnými odstíny. Balení obsahuje barev 0,9 cm, délka cm. K 000,- Kč,0 EUR. Fixační lak Fixační lak na bázi polyvinylové pryskyřice, vhodný k fixování akvarelových, křídových a pastelových kreseb. Obrázky se nerozmazávají. Lak můžete využít všude tam, kde je potřeba zachovat trvanlivost výrobku, např. u dárků z přírodnin vyzdobených kamínky, u květináčů apod. Obsah 00 ml. K ,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

13 FIXY, BARVY, POPISOVAČE. Barvy na obličej Sada barev se rtěnkovým uzávěrem. Obličejové barvy se snadno nanášejí a jsou ideální pro líčení na karneval a různé dětské slavnosti. Odstraní se pomocí mýdla a vody. Jsou dermatologicky testovány a odpovídají kosmetickým předpisům. Doporučujeme skladovat do teploty 0 o C. Délka 0, cm, průměr cca, cm. K 00 8,- Kč, EUR. Oboustranné fixy barevných fixů s možností oboustranného kreslení se dvěma hroty o průměru 0,8 a mm. A 000,- Kč,0 EUR. Barevné popisovače popisovačů v barvě: bílé, oranžové, červené, zelené a modré. Popisovače jsou určeny pro všechny hladké povrchy jako je: sklo, školní tabule (tabulková folie), plastové povrchy apod. Barvu lze smýt vodou (navlhčeným hadříkem), není permanentní. Uvnitř popisovače je kulička, která promíchává barvu při protřepání. Stiskem hrotu o podložku barva postupně hrot zabarvuje. Délka cm, průměr cm, průměr hrotu mm. K 0 0,- Kč 8,80 EUR. Fixy v kyblíku 0 silných fixů ve barvách. Délka fixu je, cm. Průměr, cm, průměr hrotu cca 0,8 cm. Fixy jsou vypratelné a zdravotně nezávadné. A 09 0,- Kč,- EUR. Dekorační tužka Vysoce kvalitní, s dlouhou životností, rychleschnoucí, odolná vodě. Na kov, porcelán, sádru, terakotu, látku i dřevo. Průměr, cm, průměr hrotu mm, délka cm. Barvu v tužce promíchává kovová kulička, zabraňující vysychání. Stiskem hrotu směrem dolů přidáváte požadované množství barvy. Při prvním použití odstraňte ochrannou lepicí pásku na víčku tužky. Nešroubujte! kus. K 00 žlutá K 00 červená K 008 modrá K 00 zelená K 0080 černá K 00 zlatá 0,- Kč,0 EUR. Lakové popisovače Lakové popisovače jsou vhodné pro psaní a vytváření drobných dekorací na téměř všechny druhy materiálů. Vytváří lakový neprůhledný povrch, který je vodovzdorný. Doporučujeme před použitím protřepat a poté stiskem hrotu dávkovat barvu. Průměr hrotu je mm. Balení obsahuje popisovače v barvě zlaté a stříbrné. K 00 0,- Kč, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: d

14 PĚNOVÁ RAZÍTKA 8 Pěnové válečky válečky s plastovou rukojetí s různými dekoračními motivy. Velikost válečku: délka, cm, průměr cm, délka rukojeti 0 cm.. K 0 sada s kytičkou. K 0 sada se srdíčkem,- Kč,0 EUR Pěnová razítka Pěnová razítka s vrchní částí z pevné mechové pryže umožní snadné uchopení a dobrou manipulaci. Razítka jsou vhodná k použití na temperové i textilní barvy. Nabízíme vám sady: vánoční (0 motivů), základní ( motivů) a zvířátka ( motivů). Rozměry: cca cm, síla cm.. K 0 vánoční. K 0 základní. K 0 zvířátka 8,- Kč, EUR. Tamponovací sada Čtyřdílná sada molitanových tiskátek s dřevěnou rukojetí o průměrech 0, 0, 0 a 0 mm, délka 0 cm. A 0099,- Kč,08 EUR. Tamponovací váleček Váleček z pevného molitanu umožňuje snadné uchopení. Jeho rozměry jsou: výška cm, průměr, cm. Doporučujeme při práci se šablonami a při technice tamponování. kus. K 00,- Kč 0, EUR 8. Stěrky na barvy stěrky z ohebné polyuretanové pěny o rozměrech x, cm. Doporučujeme ke kouzlení s barvou, kdy můžete vytvářet různé povrchy : proužky, kostičky, vlnky apod. K 0 0,- Kč,0 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

15 . Razítkové polštářky barvy razítkové polštářky v těchto barvách: oranžové, žluté, světle a tmavě modré. Velikost polštářku je, cm x, cm. Po skončení práce polštářky pečlivě uzavřete víčkem, abyste zabránili vysychání barvy. K 0,- Kč,8 EUR. Razítkový polštářek Razítkový polštářek o rozměrech razicí plochy, x, cm barevně napuštěný. barva. K 0 červený K 0 modrý K 0 zelený 0,- Kč,0 EUR ZÁSTĚRKY, RAZÍTKA 9 8. Pracovní zástěrky AUREDNIK Zástěrka pro výtvarnou výchovu z pevné, nepromokavé a současně prodyšné látky. Rukávy jsou stažené do gumy, vzadu zapínání na suchý zip. Doporučujeme prát při teplotě do 0 o C. A 0 velikost S, pro věk - let, délka cm 0,- Kč,0 EUR A velikost M, pro věk -8 let, délka cm,- Kč,9 EUR A velikost L, pro věk 8- let, délka cm 88,- Kč, EUR A velikost XL, pro dospělé, délka 00 cm 0,- Kč,0 EUR. Razítka Abeceda a číslice Velká písmena abecedy, číslice od 0 9 a symbolů (srdce, hvězda, vztyčený ukazováček,!,?, &) na kostičkách z mechové pryže o rozměrech 0 x mm (výška je 0 mm). Součástí jsou razítkové polštářky s červenou a fialovou barvou. A 0 8,- Kč, EUR. Razítka Děti 9 razítek o rozměru x cm, polštářek a pastelek jsou uloženy v dřevěné krabici ( x 0 x cm).razítka obsahují jednotlivé části dětské postavy a s jejich pomocí vytvoříte různé obrázky k vybarvování. K 0 80,- Kč,0 EUR Razítková sada Razítka s oblíbenými motivy zvířátek a dopravních prostředků podpoří hravou formou dětskou obrazotvornost a tvořivost. Razítka jsou z pevné lehké mechové pryže, vhodná pro dětskou ruku. Díky větším plochám zvládnou děti snadno nanášet štětcem různé druhy barev (temperové, textilní, atd.) a vytvářet tak obrázky na papíře nebo látkovém podkladě. Razítka jednoduše omyjete ve vlažné vodě. Velikost razítek je cca 8 cm. Vybrat si můžete ze dvou motivů: sada Dopravní prostředky (letadlo, parník, auto, traktor, lokomotiva), sada Zvířátka (pes, kočka, ovečka, prasátko, kravička).. K 0 sada Dopravní prostředky. K 0 sada Zvířátka,- Kč,0 EUR Razítko dřevěné Dřevěné razítko v přírodním provedení ve dvou variantách: kulaté (průměr cm) a hranaté ( x, cm) s oblou rukojetí (8 cm). Pomocí tvarů z mechové pryže v katalogu na str. si můžete vyrobit razítka s různými motivy (kytičky, tvary, písmena). kus. 8. K 00 kulaté 9. K 00 hranaté,- Kč 0, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

16 Hobby štětce Velmi kvalitní štětce mají černě lakovanou rukojeť a jemné umělé štětiny, které oceníte zvláště při lepení ubrousků, krakelování a nanášení akrylových barev. Kulaté štětce doporučujeme při malování na kameny a sklo. 0, cm 0,8 cm, cm ŠTĚTCE 0, cm cm, cm. Kulatý školní štětec V různých velikostech, kus. A 00 čís. 0,- Kč 0,0 EUR A 0 čís.,- Kč 0, EUR A 0 čís. 8,- Kč 0, EUR A 0 čís. 0 8,- Kč 0, EUR A 0 čís. 0,- Kč,0 EUR. Hobby štětec plochý K 0 č. 0,- Kč,0 EUR K 0 č. 8,- Kč, EUR K 0 č. 8,- Kč,9 EUR. Plochý školní štětec V různých velikostech, kus. K 08 čís.,- Kč 0,0 EUR K 09 čís. 8,- Kč 0, EUR K 00 čís. 0 8,- Kč 0, EUR K 0 čís. 0,- Kč 0,80 EUR K 0 čís.,- Kč,08 EUR K 0 čís. 0,- Kč,8 EUR. Můj první štětec Štětec s plastovou rukojetí s ochranným kroužkem proti stékání barvy. Délka 8 cm. Doporučujeme pro začínající malíře. Barva vyhrazena, kus. A 0090,- Kč 0, EUR. Hobby štětec kulatý K 08 č. 0,- Kč,0 EUR K 09 č.,- Kč,8 EUR. Terapeutický štětec Tento ergonomicky tvarovaný štětec z masivního dřeva je vhodný pro každou ruku. Průměr cm, kus. A 0,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. Dopis Ježíškovi Skládací přáníčko z bílého kartonu (0 g/m ), kam si děti mohou nakreslit svá přání. Rozměr rozloženého přání je x 0 cm, složeného 9 x cm. kus. K 09,-

Více

Trojhranné pastelky, 18 barev včetně 1 fluorescenční. Trojhranné pastelky JUMBO, 6 barev + ořezávátko. Trojhranné pastelky JUMBO, 12 barev + ořezávátko

Trojhranné pastelky, 18 barev včetně 1 fluorescenční. Trojhranné pastelky JUMBO, 6 barev + ořezávátko. Trojhranné pastelky JUMBO, 12 barev + ořezávátko Pastelky Šestihranné barevné pastelky Kvalitní šestihranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlaku na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku.

Více

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou Informácie pre vás Jak se u nás objednává? internetovým obchodem: www.aurednik.cz e-mailem: aurednik@aurednik.cz telefonem: 706 6 faxem: 706 6 poštou Vámi zaslané objednávky nepotvrzujeme a nelze do nich

Více

Chamber 2015. www.chamber.cz. Objednávejte na:

Chamber 2015. www.chamber.cz. Objednávejte na: Chamber 2015 Objednávejte na: www.chamber.cz Najdete nás i na Facebooku Chamber s. r. o., Svitavská 872/23, 678 01 Blansko, tel.: 516 410 432, mobil: 777 793 707, e-mail: expedice@chamber.cz, e-shop: www.chamber.cz

Více

Výtvarná činnost. Kreativní válečky

Výtvarná činnost. Kreativní válečky Výtvarná činnost AP855/PE 225 Kč Pevné válečky se strukturou Sada 4 válečků z trvanlivé gumy k vytvoření nádherných ornamentů. AP705/PE 225 Kč Gumové válečky se strukturou Sada 4 válečků vyrobených z trvanlivé

Více

Výtvarná činnost. Tabule - příslušenství k tabulím

Výtvarná činnost. Tabule - příslušenství k tabulím Výtvarná činnost A B C D Houba Houba na stírání tabulí. Dá se používat na sucho nebo s použitím vody. Věková kategorie: 6+ A. BZ451A08 hnědá hrubá (16 x 10 x 6 cm) 40 Kč B. BZ77701A08 žlutá jemná (16 x

Více

DIDAKTIKA. Manipulační labyrinty. 178 www.educaplay.cz

DIDAKTIKA. Manipulační labyrinty. 178 www.educaplay.cz Manipulační domeček Je vyrobený ze dřeva se stabilní konstrukcí. Nabízí širokou škálu her. K jednotlivým stěnám je velmi lehký přístup a dostanou se k nim i děti na invalidním vozíku, protože tento domeček

Více

23566 černá 348,- 23567 stříbrná 348,- 26730 černá 16,10 26731 modrá 16,10 26732 sada 4 ks 54,90. Roller Pilot Frixion

23566 černá 348,- 23567 stříbrná 348,- 26730 černá 16,10 26731 modrá 16,10 26732 sada 4 ks 54,90. Roller Pilot Frixion gelová pera, rollery 07 Gelové pero Pilot G-2 0,5 gumový úchop v místě držení pera zajišťuje komfort při používání a zamezuje napětí při dlouhotrvajícím psaní, barva úchopu odpovídá barvě náplně, viditelný

Více

www.smero.cz Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením Školní desky Psací potřeby Lepící tyčinka Křída prašná TOISON DO R Keramické pero

www.smero.cz Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením Školní desky Psací potřeby Lepící tyčinka Křída prašná TOISON DO R Keramické pero Školní desky Školní desky z různých materiálů pro praktické využití. Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením 3 844 151 A5, Kotě, na sešity s gumou 31 Kč 3 844 154 A5, Pes, na sešity s gumou

Více

Didaktické pomůcky, hry

Didaktické pomůcky, hry Didaktické pomůcky, hry 00 dílů. Chytrý domeček Poznáte, kde zvířátka bydlí? Králíček, medvídek, prasátko a kočička bydlí v domečku a každé má své místo za barevnými dvířky. Do domečku je vsunete otvorem

Více

Zahřívající minerály z Mrtvého moře. Betterware v každé domácnosti! Nabídka platí do 28.02.2015. 209- Kč 145,- Kč 5,79

Zahřívající minerály z Mrtvého moře. Betterware v každé domácnosti! Nabídka platí do 28.02.2015. 209- Kč 145,- Kč 5,79 Nabídka platí do 28.02.2015 Zahřívající minerály z Mrtvého moře 366878 SŮL Z MRTVÉHO MOŘE Vysoce mineralizovaná sůl obsahuje: hořčík, draslík, vápník, sodík, chrom, zinek, mangan, měď a železo. Vhodná

Více

4. VÝTVARNÉ METODY. ÚVOD DO DIDAKTICKÝCH A KATECHETICKÝCH METOD Určeno pro katechetický kurz Ludmila Trochtová, Alena Rosová

4. VÝTVARNÉ METODY. ÚVOD DO DIDAKTICKÝCH A KATECHETICKÝCH METOD Určeno pro katechetický kurz Ludmila Trochtová, Alena Rosová 4. VÝTVARNÉ METODY ÚVOD DO DIDAKTICKÝCH A KATECHETICKÝCH METOD Určeno pro katechetický kurz Ludmila Trochtová, Alena Rosová OBSAH VÝTVARNÉ METODY ÚVOD.. 1 1. Kresba.. 2 2. Malba... 3 3. Grafika. 5 4. Modelování..

Více

Balíček nástavce na nácvik úchopu :

Balíček nástavce na nácvik úchopu : Balíček nástavce na nácvik úchopu : The Claw Grip medium nástavec speciální grafomotorický nástavec vyvinutý pro děti s poruchou úchopu slouží pro nácvik základní pozice prstů pomáhá odstranit křeče při

Více

2590,-- / 2 ks fakturováno jako 1+1 Gratis. vyměňte svojí starou židli za pohodlnější CENA ZA KARTON (12 KS) 185,--

2590,-- / 2 ks fakturováno jako 1+1 Gratis. vyměňte svojí starou židli za pohodlnější CENA ZA KARTON (12 KS) 185,-- AKČNÍ LETÁK PLATNOST 15.4. - 30.6.2015, NEBO DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB 87,10 75,90/ 1 ks Pritt Korekční strojek s vyměnitelnou náplní. Šíře pásky 4,2 mm, návin 14 m. 0841400 + 5x + PUR GOLD GRATIS 2590,-- / 2

Více

Charisma Plus s.r.o.

Charisma Plus s.r.o. Charisma Plus s.r.o. The Brand of Champions Nehtová kosmetika profesionálů 2 Právě držíte v rukou nové vydání produktového katalogu značky Crystal Nails. Značky světové velikosti, značky profesionality

Více

na Vánoce! Připravte se 139 Kč KUCHYNĚ ÚKLID ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 366355 SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TRUB A GRILŮ + AKTIVNÍ PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LEDNIC GRATIS

na Vánoce! Připravte se 139 Kč KUCHYNĚ ÚKLID ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 366355 SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TRUB A GRILŮ + AKTIVNÍ PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LEDNIC GRATIS 3 2013 Nabídka platí do 31.12.2013 KUCHYNĚ ÚKLID Připravte se na Vánoce! 366355 SPREJ NA ČIŠTĚNÍ TRUB A GRILŮ + AKTIVNÍ PĚNA NA ČIŠTĚNÍ LEDNIC GRATIS VÁŠ ZÁSTUPCE 139 Kč 238 Kč ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA

Více

Dárkový katalog. Pro VitaKlub: srpen 2015 (ekoverze)

Dárkový katalog. Pro VitaKlub: srpen 2015 (ekoverze) Dárkový katalog Pro VitaKlub: srpen 2015 (ekoverze) Dárkový katalog VitaKlub: srpen 2015 (ekoverze) Strana 4 1268 - CENTROPEN ELITE LINER NOVINKA! 1271 - CENTROPEN FOUKACÍ FIXY NA TEXTIL 10KS A - VÝTVARNÉ

Více

Obsah / rejstřík. Logopedie...4. Jemná motorika...7. Didaktické pomůcky... 14. Společenské a výukové hry...19. Matematika...30. Družiny...

Obsah / rejstřík. Logopedie...4. Jemná motorika...7. Didaktické pomůcky... 14. Společenské a výukové hry...19. Matematika...30. Družiny... Chytré vzdělávání 2014 Obsah / rejstřík Logopedie...4 Jemná motorika...7 Didaktické pomůcky... 14 Společenské a výukové hry...19 Matematika...30 Družiny...33 Angličtina...34 Puzzle...36 Pomáháme rozvíjet

Více

ORGANIZACE DOKUMENTŮ

ORGANIZACE DOKUMENTŮ OBSAH PLUS... 2 Maskovaný přebal na dokumenty... 2 Rychlovazač... 3 Korekční prostředky... 4 Lepidlo... 5 Sešívačky... 6 UCHIDA... 8 Pravítko, Řezací podložky... 8 Olejový značkovač, Zmizík na olejové

Více

Pomáháme rozvíjet potenciál našich a vašich dětí

Pomáháme rozvíjet potenciál našich a vašich dětí Chytré vzdělávání 2014 Pomáháme rozvíjet potenciál našich a vašich dětí Již sedmnáctým rokem jsou CHYTRÉ HRAČKY synonymem pro didaktické a naučné hry. V naší nabídce jsou pomůcky, které rozvíjejí inteligenci

Více

KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB OFFICE DEPOT PRO DRŽITELE KARET SPHERE

KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB OFFICE DEPOT PRO DRŽITELE KARET SPHERE NOVINKA ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA KANCELÁŘSKÝCH POTŘEB OFFICE DEPOT PRO DRŽITELE KARET SPHERE www.officedepot.cz Speciální zvýhodněnou nabídku objednávejte výhradně na CLASSIC Instantní káva Nescafé Classic,

Více

KATALOG PODZIM ZIMA 2013/2014

KATALOG PODZIM ZIMA 2013/2014 KATALOG PODZIM ZIMA 2013/2014 2 / 3 Kometa Hvězda Anděl Stromeček Kostelík Prskavka Adventní svícny, 6 tvarů Přivítejte letošní advent svícnem s omamnou vůní perníku! Originální vánoční souprava obsahuje

Více

Na požádání zajistíme dodávky formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb.* Při odběru nad 1000 Kč bez DPH doprava v rámci ČR ZDARMA!

Na požádání zajistíme dodávky formou náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb.* Při odběru nad 1000 Kč bez DPH doprava v rámci ČR ZDARMA! Vítejte v europapir.cz 79,- 55,-* bez DPH Image Volume Univerzální papír, vhodný pro vysokoobjemový tisk a kopírování na všech typech tiskáren a kopírek. Bělost 146, opacita 90, ISO 9706. A2644 cena za

Více

ZÁZNAMOVÝ ARCH ověření nově vytvořených/inovovaných materiálů

ZÁZNAMOVÝ ARCH ověření nově vytvořených/inovovaných materiálů VY_32_INOVACE_VV6_01-20 ZÁZNAMOVÝ ARCH ověření nově vytvořených/inovovaných materiálů Název školy Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/21.1278 Název projektu Pojďte s námi

Více

profesionálové pro vaši kancelář trhák / akce+ BUĎTE O KROK NAPŘED S VÝROBKY LEITZ

profesionálové pro vaši kancelář trhák / akce+ BUĎTE O KROK NAPŘED S VÝROBKY LEITZ platnost od 2. 12. 2014 do 31. 01. 2015 profesionálové pro vaši kancelář trhák / akce renáta Büroprofi s.r.o. Hlinská 2 370 01 České Budějovice www.bueroprofi.cz BUĎTE O KROK NAPŘED S VÝROBKY LEITZ 1 KUPUJTE

Více

MJ MJ/2 roky DPH. Číslo položky. Velikost balení. Jednotková cena včetně DPH. Obchodní název (uváděný v katalogu Uchazeče)

MJ MJ/2 roky DPH. Číslo položky. Velikost balení. Jednotková cena včetně DPH. Obchodní název (uváděný v katalogu Uchazeče) Příloha č. 1 - Soupis sortimentu kancelářských potřeb Jednotkové ceny kalkulační vzorec Uchazeč vyplní pouze žlutě podbarvená pole! Identifikace uchazeče: Název firmy: IČ: Statutární orgán nebo osoba příslušně

Více

149,- NOVINKA! 50 Kč ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA. Nabídka platí do 31.08.2014 199,- UŠETŘÍTE

149,- NOVINKA! 50 Kč ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA. Nabídka platí do 31.08.2014 199,- UŠETŘÍTE 4 2014 Nabídka platí do 31.08.2014 ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA VÁŠ ZÁSTUPCE 50 Kč 366632 DÓZA S POKLOPEM NA ZÁKUSKY A DORTY Velká dóza umožňuje přepravit i vysoký dort. Chrání zákusky a dorty proti hmyzu

Více

DIDAKTIKA. Vrstvové puzzle. 238 www.educaplay.cz A B. Puzzle ve vrstvách... Inovativní dřevěné puzzle

DIDAKTIKA. Vrstvové puzzle. 238 www.educaplay.cz A B. Puzzle ve vrstvách... Inovativní dřevěné puzzle Puzzle ve vrstvách........... A 525 Kč B C D Vrstvové puzzle A B C D E F G H Série fantastických puzzle, které zobrazují různé věci a jejich růst v jejich životě. Každá další vrstva je větší a obsahuje

Více

Jarní. úklid 40 % ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 14193 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ OKEN A JINÝCH POVRCHŮ 99,- 59,- Nabídka platí do 30.04.

Jarní. úklid 40 % ÚKLID KUCHYNĚ ZDRAVÍ A KRÁSA DŮM A ZAHRADA 14193 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ OKEN A JINÝCH POVRCHŮ 99,- 59,- Nabídka platí do 30.04. 2 2014 Nabídka platí do 30.04.2014 ÚKLID KUCHYNĚ 40 % Jarní ZDRAVÍ A KRÁSA úklid 14193 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ OKEN A JINÝCH POVRCHŮ VÁŠ ZÁSTUPCE 99,- 59,- DŮM A ZAHRADA 2 VÍTEJTE KUCHYNĚ V BETTERWARE ZA KAŽDÝCH

Více

1506 léto 2015 cena 19 Kč www.popron.cz. více než 440x v ČR. Naleznete na straně 36. www.popron.cz 245 009 227

1506 léto 2015 cena 19 Kč www.popron.cz. více než 440x v ČR. Naleznete na straně 36. www.popron.cz 245 009 227 1506 léto 2015 cena 19 Kč www.popron.cz více než 440x v ČR Dlouho očekávaný filmový trhák u vás doma! Naleznete na straně 36 Uvnitř Speciální letní vydání www.popron.cz 245 009 227 Minizahrádka V mini

Více