Výtvarný materiál PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. A ,- Kč 0,20 EUR

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Výtvarný materiál PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. A7 1005 5,- Kč 0,20 EUR"

Transkript

1 . Proplétaný košíček 0 předstřižených archů papíru (g/m ) v barvách: žluté, oranžové, červené, růžové, fialové, x zelené, x modré o rozměrech 0 x cm. Součástí je 0 barevných proužků z papíru o šířce cm k vytvoření ouška. Košíček zhotovíte tak, že propletený arch slepíte a zpevníte nahoře a dole pomocí víčka k lucerničkám, které si vybarvíte podle potřeby a vznikne vám tak pevný košíček. K proplétání doporučujeme proplétací proužky, barevné stuhy nebo ozdobné drátky. K 0,- Kč,- EUR. Proplétací proužky Smíšené balení 00 proužků z tónpapíru v 0 sytých barvách : žlutá, x červená, x modrá, zelená, hnědá, černá, fialová, oranžová. Rozměr x cm A 008 9,- Kč, EUR. Proplétací jehlice Z pozinkované oceli, slouží ke snadnějšímu provlékání barevných proužků. Délka 9, cm, kus. A 009,- Kč 0, EUR. Tkalcovský stav z papíru Chcete si vyzkoušet tkaní? Umožní vám to malý tkalcovský stav z pevné bílé lepenky (síla mm) o velikosti A. K proplétání můžete použít vlnu, barevné provázky, šňůrky nebo ozdobné chlupaté drátky. Balení obsahuje kusů. K 00 0,- Kč,- EUR PROPLÉTÁNÍ, VYŠÍVÁNÍ. Dřevěná jehlice Jehla ze dřeva dlouhá 0 cm a široká cm s otvorem pro navléknutí vlny, provázku apod. kus. A 00,- Kč 0,0 EUR. Sada proplétání 0 archů A z barevného fotokartonu (00 g/m) s předkreslenými krabičkami k vystřižení. Součástí balení je 00 proužků z barevného tónpapíru (0 proužků dlouhých cm, šířka cm a 80 proužků dlouhých cm, šířka 0, cm). K proplétání doporučujeme proplétací jehlici. K 090,- Kč, EUR. Karty na vyšívání Karty z bílého fotokartonu o rozměrech x cm, s předkresleným a propíchaným obrysem. Stačí je vyzdobit barevnými bavlnkami a vybarvit. Balení obsahuje 8 karet s 8 motivy: žába, drak, tuleň, myška, kočka, ryba, mašinka a kachnička. A 0 0,- Kč,80 EUR 8 8. Jehly na vyšívání Jehly s kulatým hrotem a velkým ouškem jsou dlouhé cm. Balení obsahuje kusů. A 8,- Kč 0,0 EUR 9. Bavlnky na vyšívání Sada bavlnek k vyšívání v těchto barvách: žlutá, červená, oranžová, fialová, modrá a zelená. K 0 0,- Kč,0 EUR Plastová kanava Kanava z měkkého bílého plastu o rozměrech x cm je vhodná k vyšívání barevnými bavlnkami a přišívání knoflíků z mechové pryže. arch A8 0,- Kč,- EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

2 FÓLIE Barevné popisovače str.. Holografická fólie Karton (0g/m ) s holografickou úpravou o rozměrech x cm. Vlastnosti této fólie velmi dobře vyniknou na vánočních přáníčkách a dekoracích. Balení obsahuje archů s různými motivy. K 0,- Kč,- EUR Dekorační fólie Dekorační fólie je určena k polepování porcelánu, skla, kovů a podobných materiálů. Motivy vystřihnete podle vlastní fantazie nebo vyrazíte obrázkovou raznicí. Motiv položíte na krátkou dobu do vody a následně jej vyjmete a položíte na dekorovaný předmět. Podkladový papír z fólie odstraníte a motiv vyhladíte (obtisková metoda). Hotový výrobek necháte zaschnout hodin při pokojové teplotě a pak vytvrdíte v pečící troubě při teplotě 80 o C po dobu 0 minut. Omývejte v ruce. Balení obsahuje archy o rozměrech 0 x 0 cm. Nabízíme Vám sady v těchto barevných kombinacích: Sada A černá, červená, zlatá, stříbrná Sada B žlutá, oranžová, modrá, zelená. A Sada A. A Sada B 0,- Kč, EUR. Fólie D Transparentní folie s holografickým efektem v barvách: bílé, žluté, růžové, modré a zelené. Zajímavá struktura fólie vám umožní vytvářet netradiční přáníčka, lampiony a malé ozdoby. K lepení doporučujeme oboustrannou mozaikovou pásku nebo lepicí pistoli. Rozměr archu je x cm. Balení obsahuje archů. K 0,- Kč, EUR. Tabulová fólie Černá tabulová fólie nahrazuje školní tabuli a její největší předností je, že ji můžete nalepit na každou hladkou plochu (třeba skříň, dveře, okno a podobně) - je samolepicí. Stačí vystřihnout požadovaný tvar - a tabule je hotová. Na fólii píšeme a kreslí- me obyčejnou školní křídou, kterou odstraňujeme navlhčeným hadříkem nebo houbou. Fólie může být využita všude tam, kde potřebujete opakovaně něco psát nebo kreslit. Rozměr fólie je 0 x 00 cm. role. A 89,- Kč,0 EUR Samolepicí fólie Velmi dobře přilne na hladké povrchy. Čtverečky na rubové straně pomohou dětem v lepší orientaci při střihání. Folii vám nabízíme ve dvou odstínech: duhové a zlaté. Rozměr 0 x 00 cm, role.. A 089 duhová 80,- Kč,0 EUR. A 00 zlatá 0,- Kč,80 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

3 8 cm 8 cm. Kočičky kočičky a květin. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Pejsci pejsci a květiny. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Ptáčci ptáčků a srdíček. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR. Domečky domečků a kytiček. Rozměr archu je x cm. arch. K 0,- Kč,8 EUR Obrázkové samolepky na zeď Dětský pokojík nebo třídu ve vaší škole vyzdobíte snadno a rychle pomocí obrázkových samolepek s dětskými motivy, jako jsou pejsci, kočičky atd. Nejlépe drží na hladkých plochách (stěnách, dveřích, skříních, oknech). Chcete-li je nalepit na stěny s hrubou strukturou, je třeba předem vyzkoušet přilnavost. Díky vysoké přilnavosti jsou samolepky opakovaně použitelné. Doporučujeme pro všechny, kteří chtějí vytvořit dětem příjemné prostředí, i pro ty, kteří nejsou zdatnými výtvarníky a netroufli by si vyzdobit dětský pokojíček sami. cm cm. Na louce 8 motivů broučků a rostlinek, které můžete vidět na rozkvetlé louce. Rozměr archu je x 0 cm. archy. K 08 0,- Kč,0 EUR. Maxi žirafa Žirafa s mláďátkem, motýlci, kytiček, mráčky. archy o rozměrech 9 x 9 cm. K 0,- Kč 9,- EUR. Maxi slon Slon s mláďátkem, palmou travičkou a papoušky. archy o rozměrech 9 x 9 cm. K 08,- Kč 9,- EUR cm cm OBRÁZKOVÉ SAMOLEPKY cm 0 cm Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

4 MECHOVÁ PRYŽ Mechová pryž je klasickým materiálem na ruční práce. Je pružná, pevná, barevná, neláme se a má mnohostranné využití. Obzvlášť u dětí je barevná mechová pryž velmi oblíbená, protože práce s ní je velmi jednoduchá. Mechovou pryž lze jednoduše stříhat, lepit, skládat i tvarovat. Lze ji použít na dekoraci, na výrobu šperků, masek, dárků nebo také na razítka. K lepení mechové pryže doporučujeme použít naši lepicí pistoli, lepicí tyčinky nebo lepidlo AUREDNIK.. Mechová samolepicí pryž 0 archů 0 archů samolepicí mechové pryže o síle mm ve 8 barvách. Rozměr archu je x, cm. A 00,- Kč,- EUR. Mechová pryž 0 archů 0 archů ve velikosti 0 x 9 cm a síle mm. Balení obsahuje tyto barvy: bílá, béžová, žlutá, červená, modrá, oranžová, zelená, šedá, hnědáa černá. A 00 88,- Kč, EUR. Mechová pryž Prstové loutky Předstřižené postavičky a zvířátka z mechové pryže doplníte zalepovacími dílky, stíracími obtisky a pohyblivýma očima, které jsou součástí balení. Roztomilá loutka se může stát milým dárkem, hračkou i ozdobou. Sada obsahuje loutek o velikosti cca cm a doplňky. K lepení doporučujeme oboustranně lepicí mozaikovou pásku nebo lepicí pistoli. K 0 0,- Kč,0 EUR. Mechová pryž Hvězdy 0 samolepicích hvězdiček (0 stříbrných, 0 zlatých) ze třpytivé mechové pryže o průměrech od, do, cm. K 0,- Kč, EUR. Mechová pryž Stromečky/vločky 0 samolepicích tvarů ze třpytivé mechové pryže. Balení obsahuje stromečků (, cm) a sněhových vloček (průměr,, cm). K 0,- Kč, EUR. Veselé magnetky Sada obsahuje magnetky z mechové pryže s motivem zvířátka s pohyblivýma očima. Velikost magnetu je cca cm. Výběr motivů zvířátek nám zůstává vyhrazen. K 00,- Kč,- EUR Všechny ceny obsahují DPH.

5 . Mechová pryž Tvary archy mechové pryže ve barvách s motivy zvířátek, kytiček, geometrických a dekoračních tvarů. Rozměr archu je x cm. Balení obsahuje cca 00 tvarů. K ,- Kč, EUR. Mechová pryž Knoflíky Knoflíky z mechové pryže různých tvarů a barev o velikosti cm, síla mm. lení obsahuje cca 00 kusů. Ba- A,- Kč,80 EUR. Mechová pryž Mozaika 0 archů mechové pryže v barvách: bílá, žlutá, oranžová, růžová, červená, x ná, modrá, hnědá a černá. Balení obsahuje 90 čtverečků o velikosti x cm. zele- K 0 9,- Kč,80 EUR MECHOVÁ PRYŽ. Mechová pryž Korálky Měkké, lehké korálky z barevné mechové pryže s otvorem k navlékání. Velikost rálků je cca - cm. Balení obsahuje cca 8 kusů. ko- K 0 0,- Kč,- EUR. Mechová pryž Srdíčka 00 srdíček v pestrých barvách o průměru cca, cm. Doporučujeme k dozdobení krabiček, přání, dárků a k vytvoření srdíčkových razítek. Dřevěná razítka najdete v katalogu na str.. K 0,- Kč,8 EUR. Mechová pryž Jaro Motýlci, kytičky, srdíčka v barvách: červená, modrá, žlutá, zelená a bílá. Velikost tvarů je cca,8 -, cm. Balení obsahuje cca 0 kusů. A 8,- Kč, EUR. Mechová pryž Kruhy 00 kusů kruhů v různých barvách a velikostech cca,, cm. A,- Kč,8 EUR 8 8. Mechová pryž Pestrá směs 00 kusů v různých barvách a tvarech od do cm. Balení obsahuje čtverečky, oválky, trojúhelníky, kolečka. Pomocí těchto tvarů dotvoříte výrobek velmi snadno. A,- Kč,8 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

6 LEPIDLA Lepidlo AUREDNIK - lepidlo nejvyšší kvality. Lepicí pasta AUREDNIK Spolehlivé lepidlo na vodní bázi lepí papír, karton a jemné materiály. Lze je nanášet prsty, štětcem nebo špachtlí. V plastové dóze, hmotnost 0 g, dodáváme se štětečkem. A 80 0,- Kč,80 EUR Dětské lepidlo Rollo Ideální lepidlo pro děti. Nanáší se přímo z plastové lahvičky zakončené válečkem, kterým děti přejíždějí po povrchu a tím uvolňují určitou dávku lepidla. Před prvním použitím je třeba sundat vrchní víčko, odšroubovat koncovou část s válečkem a odstranit kryt, který chrání před vylitím lepidla. U některých lepidel dávejte pozor, šroubování je opačné než jste zvyklí, tzn., šroubujte vpravo! Lepidlo je vhodné na papír, lepenku, látku, polystyrén. Lahvička má obsah 0 ml a lze jí doplnit z náhradní lahve o obsahu 000 ml.. A 80 0 ml,- Kč,08 EUR. A ml 9,- Kč,8 EUR. Lepicí pistole Je nepostradatelnou pomůckou při ručních pracích, lepení papíru nebo aranžování suchých květin. Vhodná na obzvlášť pevné spojování různých materiálů. Délka cm. Doporučujeme pro práci pedagogů. A ,- Kč,9 EUR. Náboje/patrony do lepicí pistole Průměr mm, délka 0 cm. kus. A 0089,- Kč 0, EUR Lepidlo AUREDNIK Neobsahuje formaldehyd a ředidla, je ekologicky nezávadné, lze jej vyprat studenou vodou. Je vhodné k lepení papíru, plsti, látky, lepenky, kůže, polystyrenu, korku, skla, porcelánu, keramiky a kamene. Balení 000 ml je vhodné pro školy. Lepidlo 00 ml je v lahvičkách, které lze doplňovat. Speciální uzávěr umožní dětem lepidlo snadno roztírat. Po zaschnutí je průsvitné.. A ml,- Kč, EUR. A ml,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

7 9 LEPIDLA, MAGNETY 8. Kouzelná lepicí tyčinka Kvalitní lepicí tyčinka na papír má fialové zabarvení, díky kterému je dobře vidět stopa po lepidle. Po zaschnutí barva zmizí a lepidlo je průhledné. Doporučujeme zvláště pro malé děti. Obsah 0 g. A 80,- Kč 0,88 EUR. Lepicí tyčinka Tesa Kvalitní lepicí tyčinka o obsahu 0 g. Doporučujeme na lepení papíru, lepenky, filcu, látky, korku a mechové pryže. Vhodná pro děti, neobsahuje chemická rozpouštědla. kus. A 9 8,- Kč, EUR. Lepidlo na dekorace Speciální lepidlo na drobné dekorace jako jsou: akrylátové kytičky, srdíčka, korálky, mozaika, flitry apod. Lepidlo se nanáší přímo z tuby nebo vatovou tyčinkou. Po zaschnutí na látce lze prát při 0 o C. Obsah 0 g. K 0,- Kč,- EUR. Suchý zip samolepicí Suchý zip široký cm v roli o délce m samolepicí. Využijete všude, kde potřebujete opakované otevírání např. u taštiček, přáníček, krabiček. K 08 00,- Kč,- EUR Transparentní páska Oboustranně lepicí průhledná páska ulehčí nalepování mozaikových kamínků, pohyblivých očíček, korálků, slepování vlnité a strečové lepenky. Pásku využijete ve většině případů všude tam, kde byste jinak použili lepicí pistoli. Pásku doporučujeme dětem nastříhat na malé kousky, nalepit na určené místo a poté sloupnout svrchní papír.. K 0 Úzká páska délka 8 m, šířka cm 8,- Kč,8 EUR. K 08 Široká páska délka 0 m, šířka, cm 0,- Kč,0 EUR. Patafix Velmi dobře držící přilnavá hmota k přidržování a zavěšování výkresů, obrázků, plakátů apod. na suchých plochách. Patafix můžete použít na sklo, dřevo, sádru, kov, plast, porcelán, atd. Tato lepicí hmota je opakovaně použitelná. Balení obsahuje 80 čtverečků o velikosti x cm. A 9,- Kč, EUR 8. Oboustranné lepicí čtverečky Bílé lepicí čtverečky pro snadnější výrobu trojrozměrných obrázků. Balení obsahuje 800 čtverečků o velikosti x mm a síle a mm. A 89,- Kč,8 EUR 9. Magnetický pásek Samolepicí kovový pásek vám umožní zavěsit výkresy a obrázky pomocí magnetů na hladké plochy, jako jsou dveře, skříně, stěny apod. Pásek můžete nalepit i na zeď, ale je třeba počítat s tím, že při odstraňování pásku může dojít k odloupnutí omítky. Pásek lze stříhat nůžkami na papír a je dlouhý m a široký, cm. K připevnění obrázků doporučujeme magnety v kat. na této straně. A9 0 98,- Kč,9 EUR 0. Magnetický arch Magnetický samolepicí plátek o rozměrech 0 x cm lze nastříhat podle potřeby. Doporučujeme na výrobu magnetických obrázků z papíru, mechové pryže, odlehčené modelíny. arch. K 09,- Kč 0, EUR Magnety Magnety lze použít k připevnění obrázků na magnetickou tabuli, na výrobu magnetických obrázků ze sádry apod. Jedná se o černé nebarevné magnety kulaté nebo hranaté. Rozměry: kulatý magnet má průměr mm a tloušťku mm, hranatý magnet má rozměry 8 x mm a tloušťku mm. Po kuse.. K 00 Kulatý magnet. K 00 Hranatý magnet,- Kč 0,08 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: 0

8 Trojhranné tužky a pastelky Tužky a pastelky v jedinečném trojhranném tvaru. Používáním této tužky naučíme děti správnému držení bez jakékoliv instruktáže. Trojhranný tvar tužky donutí dítě ke správnému držení. TROJHRANNÉ PASTELKY Trojhranné pastelky lakované Délka, cm, o průměru, cm, průměr tuhy mm. Balení po a ks v lepenkových krabičkách. K těmto pastelkám doporučujeme ořezávátko K K 00 kusů,- Kč, EUR. K 00 kusů,- Kč 8, EUR. Ořezávátko na trojhranné pastelky Na silné hranné, hranné, kulaté pastelky i voskovky, délka, cm. K 0008,- Kč, EUR. Trojhranné pastelky přírodní Délka, cm, o průměru, cm, průměr tuhy mm. Balení kusů v lepenkové krabičce. Doporučujeme ořezávátko K K 000 0,- Kč,- EUR. Trojhranná tužka Pro pokročilejší. Délka, cm, o průměru, cm. kus. K 000,- Kč 0, EUR. Antibakteriální pastelky tenkých trojhranných pastelek se speciální povrchovou úpravou pro ochranu zdraví. Bakterie jsou ničeny pouhým kontaktem s pastelkou. Antibakteriální účinek je trvalý a jeho účinnost je ověřena Státním zdravotním ústavem Praha. Pastelky jsou dlouhé, cm, průměr 0, cm. Tuha je měkká s dobrou tvrdostí, průměr mm. K 0,- Kč,8 EUR. Trojhranné pastelky tenké Barevně lakované, délka, cm, o průměru 0, cm, průměr tuhy mm. Balení kusů v lepenkové krabičce. K 0 0,- Kč,0 EUR 8 Všechny ceny obsahují DPH.

9 A 090 světle modrá A 090 žlutá A 090 tmavě modrá A 09 černá A 090 červená A 090 hnědá A 0908 tmavě zelená PASTELKY, BAREVNÝ OBR A 0909 světle zelená. Pastelky Farbino Pastelky, které vynikají kvalitní tuhou a sytými intenzivními barvami. Pastelky s lakovaným povrchem jsou dlouhé, cm. Celkový průměr je 0,8 cm, průměr tuhy je mm. Balení kusů v lepenkové bílé krabičce. A 090 8,- Kč,0 EUR. Pastelky Farbino pastelek od jedné barvy v bílé lepenkové krabičce. S lakovaným povrchem o průměru, cm, délce, cm, průměr tuhy mm. Při objednávce uvádějte číslo barvy. 8,- Kč,0 EUR Barevný obr Pastelky s lakovaným povrchem v barvě tuhy. Délka, cm, průměr tuhy mm a celkový průměr, cm. Nabízíme je ve baleních.. A9 0 barev,- Kč,0 EUR. A9 00 barev 0,- Kč 0,- EUR Kouzelní obři Kouzelné pastelky jsou cm dlouhé, o průměru pastelky, cm, průměr tuhy je mm. Věříme, že s těmito pastelkami bude každý výkres veselejší. Pastelky jsou v barvě stříbrné a zlaté a pastelka duhová a svítivá mají tuhu vyrobenou ze směsi různých barev. Po kuse.. K 00 stříbrná 8,- Kč 0, EUR. K 000 duhová,- Kč 0,9 EUR. K 00 zlatá 0,- Kč 0,80 EUR 8. K 09 duhová svítivá,- Kč,0 EUR 9. Dvojité ořezávátko Ořezávátko z pevného barevného plastu umožní ořezávat pastelky o průměru 8 a mm. Svým tvarem napomáhá k příjemnému uchopení a snadnému ořezávání pastelek. Spodní část slouží jako zásobník odpadu a vysunutím směrem dolů jej snadno vyčistíte. Rozměr ořezávátka je x cm. Barva nám zůstává vyhrazena. A 0,- Kč, EUR 0. Stolní ořezávátko Ořezávátko s kličkou k připevnění na stůl. Je vhodné pro všechny klasické pastelky a voskovky (ne trojhranné) o průměru 8, 0 a mm. Vysunutím přední části s otvorem pro tužku nastavíte požadovaný průměr. V zadní části ořezávátka si můžete zvolit možností tvaru hrotu tužky od kulatého až po úplně špičatý. Spodní část tvoří šuplík pro ořezky. A ,- Kč,9 EUR. Nástavec na tužku Pohodlné psaní! Psací pomůcka pro všechny věkové skupiny. Je vyrobena ze speciální měkké pryže, ergonomicky tvarovaná a díky tomu nutí prst do správné uvolněné polohy při psaní. Nástavec je určen pro leváky (prst umístěte do žlábku pod písmeno L), pro praváky (prst umístěte do žlábku pod písmeno R), ale i pro seniory a pacienty s artritidou. Zabraňuje bolestem a únavě při psaní. Doporučujeme pro tužky, pastelky, štětce o průměru 8- mm. Rozměry nástavce jsou x, cm. Barva zůstává námi vyhrazena. kus. A 8 0,- Kč,- EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

10 AQUA PASTELKY 0, cm 0, cm. Aqua tabule Kouzelné malování bez ušpiněných rukou! Látková tabule o rozměrech 80x90cm s duhovým malovacím efektem. Dítě maluje na tabuli aqua fixem, který se pouze naplní vodou. Díky speciální úpravě se na tabuli objeví duhový obrázek, který cca po minutách zmizí a dítě může kreslit nanovo. Tabulku lze zavěsit na zeď nebo na dveře. C 0 999,- Kč 9,9 EUR. Aqua fix Speciální fix pro naplnění vodou a malování na aqua tabuli. kus. C 08 00,- Kč,- EUR. Okenní voskovky Vyzdobte si okna veselými obrázky pomocí okenních voskovek. Doporučujeme na okna nebo zrcadla. 0 barevných voskovek o délce 9 cm a průměru 9, mm. Snazší kreslení umožní nahřátá plocha (okna) od sluníčka. Barva se lépe roztírá. A 0,- Kč,- EUR. Akvarelová souprava Nová souprava AQUA pastelek může být vhodným dárkem pro malé výtvarníky a současně i zajímavou pomůckou do výtvarného kroužku. Balení obsahuje 8 odstínů aqua pastelek o délce, cm a průměru 0, mm, štětce č. a 8, ořezávátko. K 00,- Kč 9,8 EUR. AQUA pastelky Efekt AQUA-pastelek spočívá v jejich spojení s vodou. Štětcem namočeným ve vodě potíráme hotový obrázek (každou barvu zvlášť) a z výkresu se stane akvarel. Barvy: žlutá, oranžová, odstíny červené, fialová, odstíny modré, odstíny zelené, odstíny hnědé a černá. Délka, cm, průměr 0, cm. kusů. K 000,- Kč,80 EUR. Slabé rýhované pastelky Opracování jejich povrchu umožňuje dětem kreslení bez křeče a námahy, protože pastelky v prstech nekloužou. Na jejich povrchu nejsou vidět skvrny a nečistota. Pastelky jsou ponechány v přírodním zabarvení. Délka 8 cm, síla tuhy mm, celkový průměr je 0, cm. Lepenková krabička obsahuje 0 pastelek: žlutá, oranžová, rumělková, karmínová, světle modrá, tmavě modrá, tmavě zelená, světle zelená, hnědá a černá. A 08 8,- Kč, EUR 0 Všechny ceny obsahují DPH.

11 A 90 bílá A 900 žlutá A 909 tělová A 900 oranžová A 900 červená A 90 fialová A 900 modrá A 900 černá A 90 stříbrná A 908 zlatá A 900 zelená A 900 hnědá. Voskovky AUREDNIK Ideální velikost pro dětskou ruku. Měkké, nedrolí se, mají dlouhou životnost a intenzivní barvy, jsou vhodné na vyškrabovací techniku. Průměr, cm, délka, cm. Balení obsahuje kusů od jedné barvy. balení.,- Kč, EUR VOSKOVKY, KŘÍDY Voskovky trojhranné Klasické voskovky české výroby v trojhranném provedení umožní dětem snazší uchopování. Nabízíme vám sady, z nichž každá obsahuje voskovek. Můžete si vybrat buď silné o průměru 0 mm nebo slabé o průměru 8, mm. Celková délka je 9 cm.. K 0 silné 8,- Kč 0, EUR. K 0 slabé,- Kč 0,8 EUR. Chodníkové křídy hranatých kříd o celkové délce 0 cm a tloušťce cm. Doporučujeme na kreslení venku. Plastový kbelík obsahuje zelenou, červenou, hnědou, žlutou, modrou křídu po kusech od každé barvy a křídu bílou. K 000,- Kč, EUR. Voskovky trojhránky Sada kusů voskovek ve tvaru trojúhelníku pro snazší uchopení. Délka hrany, cm, síla 0,8 cm. Doporučujeme pro začínající malé výtvarníky. Barvy voskovek jsou: žlutá, červená, modrá, zelená, hnědá a černá. K 08,- Kč,0 EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

12 SUCHÉ A OLEJOVÉ PASTELY. Olejový pastel Sada barev rozmyvatelných vodou se rtěnkovým uzávěrem. Barvy jsou podobné gelovým pastelkám, proto i kreslení s nimi je velmi lehké a příjemné. Štětcem namočeným ve vodě a následným přetíráním hotové kresby docílíte efektu jako u Aqua pastelek na str. 0. Délka 0, cm, průměr cca, cm. K 000 0,- Kč,0 EUR. Silné gelové pastelky Vysoce kvalitní, s gelovou tuhou, která se vysune otáčením konce pastelky jako např. u rtěnky. Pastelky se dobře drží díky své masivnosti a kreslení s nimi je velmi lehké a příjemné. Stačí opravdu jemný pohyb pastelkou po papíře, na němž zanechává výraznou barevnou stopu. Doporučujeme již pro nejmenší malíře. Délka je, cm a průměr tuhy cm. Sada obsahuje pastelek. K 0,- Kč,0 EUR. Suché pastely Pomocí těchto pastelů lze docílit výtvarných efektů smícháním barev a jejich splýváním. Pastely jsou měkké a snadno se roztírají. Balení obsahuje barev x, cm. K ,- Kč,0 EUR. Mastné pastely Jemný olejový pastel, který se vyznačuje obzvlášť jasnými odstíny. Balení obsahuje barev 0,9 cm, délka cm. K 000,- Kč,0 EUR. Fixační lak Fixační lak na bázi polyvinylové pryskyřice, vhodný k fixování akvarelových, křídových a pastelových kreseb. Obrázky se nerozmazávají. Lak můžete využít všude tam, kde je potřeba zachovat trvanlivost výrobku, např. u dárků z přírodnin vyzdobených kamínky, u květináčů apod. Obsah 00 ml. K ,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

13 FIXY, BARVY, POPISOVAČE. Barvy na obličej Sada barev se rtěnkovým uzávěrem. Obličejové barvy se snadno nanášejí a jsou ideální pro líčení na karneval a různé dětské slavnosti. Odstraní se pomocí mýdla a vody. Jsou dermatologicky testovány a odpovídají kosmetickým předpisům. Doporučujeme skladovat do teploty 0 o C. Délka 0, cm, průměr cca, cm. K 00 8,- Kč, EUR. Oboustranné fixy barevných fixů s možností oboustranného kreslení se dvěma hroty o průměru 0,8 a mm. A 000,- Kč,0 EUR. Barevné popisovače popisovačů v barvě: bílé, oranžové, červené, zelené a modré. Popisovače jsou určeny pro všechny hladké povrchy jako je: sklo, školní tabule (tabulková folie), plastové povrchy apod. Barvu lze smýt vodou (navlhčeným hadříkem), není permanentní. Uvnitř popisovače je kulička, která promíchává barvu při protřepání. Stiskem hrotu o podložku barva postupně hrot zabarvuje. Délka cm, průměr cm, průměr hrotu mm. K 0 0,- Kč 8,80 EUR. Fixy v kyblíku 0 silných fixů ve barvách. Délka fixu je, cm. Průměr, cm, průměr hrotu cca 0,8 cm. Fixy jsou vypratelné a zdravotně nezávadné. A 09 0,- Kč,- EUR. Dekorační tužka Vysoce kvalitní, s dlouhou životností, rychleschnoucí, odolná vodě. Na kov, porcelán, sádru, terakotu, látku i dřevo. Průměr, cm, průměr hrotu mm, délka cm. Barvu v tužce promíchává kovová kulička, zabraňující vysychání. Stiskem hrotu směrem dolů přidáváte požadované množství barvy. Při prvním použití odstraňte ochrannou lepicí pásku na víčku tužky. Nešroubujte! kus. K 00 žlutá K 00 červená K 008 modrá K 00 zelená K 0080 černá K 00 zlatá 0,- Kč,0 EUR. Lakové popisovače Lakové popisovače jsou vhodné pro psaní a vytváření drobných dekorací na téměř všechny druhy materiálů. Vytváří lakový neprůhledný povrch, který je vodovzdorný. Doporučujeme před použitím protřepat a poté stiskem hrotu dávkovat barvu. Průměr hrotu je mm. Balení obsahuje popisovače v barvě zlaté a stříbrné. K 00 0,- Kč, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet: d

14 PĚNOVÁ RAZÍTKA 8 Pěnové válečky válečky s plastovou rukojetí s různými dekoračními motivy. Velikost válečku: délka, cm, průměr cm, délka rukojeti 0 cm.. K 0 sada s kytičkou. K 0 sada se srdíčkem,- Kč,0 EUR Pěnová razítka Pěnová razítka s vrchní částí z pevné mechové pryže umožní snadné uchopení a dobrou manipulaci. Razítka jsou vhodná k použití na temperové i textilní barvy. Nabízíme vám sady: vánoční (0 motivů), základní ( motivů) a zvířátka ( motivů). Rozměry: cca cm, síla cm.. K 0 vánoční. K 0 základní. K 0 zvířátka 8,- Kč, EUR. Tamponovací sada Čtyřdílná sada molitanových tiskátek s dřevěnou rukojetí o průměrech 0, 0, 0 a 0 mm, délka 0 cm. A 0099,- Kč,08 EUR. Tamponovací váleček Váleček z pevného molitanu umožňuje snadné uchopení. Jeho rozměry jsou: výška cm, průměr, cm. Doporučujeme při práci se šablonami a při technice tamponování. kus. K 00,- Kč 0, EUR 8. Stěrky na barvy stěrky z ohebné polyuretanové pěny o rozměrech x, cm. Doporučujeme ke kouzlení s barvou, kdy můžete vytvářet různé povrchy : proužky, kostičky, vlnky apod. K 0 0,- Kč,0 EUR Všechny ceny obsahují DPH.

15 . Razítkové polštářky barvy razítkové polštářky v těchto barvách: oranžové, žluté, světle a tmavě modré. Velikost polštářku je, cm x, cm. Po skončení práce polštářky pečlivě uzavřete víčkem, abyste zabránili vysychání barvy. K 0,- Kč,8 EUR. Razítkový polštářek Razítkový polštářek o rozměrech razicí plochy, x, cm barevně napuštěný. barva. K 0 červený K 0 modrý K 0 zelený 0,- Kč,0 EUR ZÁSTĚRKY, RAZÍTKA 9 8. Pracovní zástěrky AUREDNIK Zástěrka pro výtvarnou výchovu z pevné, nepromokavé a současně prodyšné látky. Rukávy jsou stažené do gumy, vzadu zapínání na suchý zip. Doporučujeme prát při teplotě do 0 o C. A 0 velikost S, pro věk - let, délka cm 0,- Kč,0 EUR A velikost M, pro věk -8 let, délka cm,- Kč,9 EUR A velikost L, pro věk 8- let, délka cm 88,- Kč, EUR A velikost XL, pro dospělé, délka 00 cm 0,- Kč,0 EUR. Razítka Abeceda a číslice Velká písmena abecedy, číslice od 0 9 a symbolů (srdce, hvězda, vztyčený ukazováček,!,?, &) na kostičkách z mechové pryže o rozměrech 0 x mm (výška je 0 mm). Součástí jsou razítkové polštářky s červenou a fialovou barvou. A 0 8,- Kč, EUR. Razítka Děti 9 razítek o rozměru x cm, polštářek a pastelek jsou uloženy v dřevěné krabici ( x 0 x cm).razítka obsahují jednotlivé části dětské postavy a s jejich pomocí vytvoříte různé obrázky k vybarvování. K 0 80,- Kč,0 EUR Razítková sada Razítka s oblíbenými motivy zvířátek a dopravních prostředků podpoří hravou formou dětskou obrazotvornost a tvořivost. Razítka jsou z pevné lehké mechové pryže, vhodná pro dětskou ruku. Díky větším plochám zvládnou děti snadno nanášet štětcem různé druhy barev (temperové, textilní, atd.) a vytvářet tak obrázky na papíře nebo látkovém podkladě. Razítka jednoduše omyjete ve vlažné vodě. Velikost razítek je cca 8 cm. Vybrat si můžete ze dvou motivů: sada Dopravní prostředky (letadlo, parník, auto, traktor, lokomotiva), sada Zvířátka (pes, kočka, ovečka, prasátko, kravička).. K 0 sada Dopravní prostředky. K 0 sada Zvířátka,- Kč,0 EUR Razítko dřevěné Dřevěné razítko v přírodním provedení ve dvou variantách: kulaté (průměr cm) a hranaté ( x, cm) s oblou rukojetí (8 cm). Pomocí tvarů z mechové pryže v katalogu na str. si můžete vyrobit razítka s různými motivy (kytičky, tvary, písmena). kus. 8. K 00 kulaté 9. K 00 hranaté,- Kč 0, EUR Tel.: 0 Fax: 0 Internet:

16 Hobby štětce Velmi kvalitní štětce mají černě lakovanou rukojeť a jemné umělé štětiny, které oceníte zvláště při lepení ubrousků, krakelování a nanášení akrylových barev. Kulaté štětce doporučujeme při malování na kameny a sklo. 0, cm 0,8 cm, cm ŠTĚTCE 0, cm cm, cm. Kulatý školní štětec V různých velikostech, kus. A 00 čís. 0,- Kč 0,0 EUR A 0 čís.,- Kč 0, EUR A 0 čís. 8,- Kč 0, EUR A 0 čís. 0 8,- Kč 0, EUR A 0 čís. 0,- Kč,0 EUR. Hobby štětec plochý K 0 č. 0,- Kč,0 EUR K 0 č. 8,- Kč, EUR K 0 č. 8,- Kč,9 EUR. Plochý školní štětec V různých velikostech, kus. K 08 čís.,- Kč 0,0 EUR K 09 čís. 8,- Kč 0, EUR K 00 čís. 0 8,- Kč 0, EUR K 0 čís. 0,- Kč 0,80 EUR K 0 čís.,- Kč,08 EUR K 0 čís. 0,- Kč,8 EUR. Můj první štětec Štětec s plastovou rukojetí s ochranným kroužkem proti stékání barvy. Délka 8 cm. Doporučujeme pro začínající malíře. Barva vyhrazena, kus. A 0090,- Kč 0, EUR. Hobby štětec kulatý K 08 č. 0,- Kč,0 EUR K 09 č.,- Kč,8 EUR. Terapeutický štětec Tento ergonomicky tvarovaný štětec z masivního dřeva je vhodný pro každou ruku. Průměr cm, kus. A 0,- Kč, EUR Všechny ceny obsahují DPH.

Výtvarný materiál DEKORAČNÍ MATERIÁL. K1 0038 27,- Kč 1,08 EUR

Výtvarný materiál DEKORAČNÍ MATERIÁL. K1 0038 27,- Kč 1,08 EUR Bambulky 00 barevných bambulek o průměru cm na knoflíky, očička, nosíky apod.. K 0 Barevné. K 0 Zvířecí,- Kč,0 EUR DEKORAČNÍ MATERIÁL. Pohádková vlna Balíček barevného ovčího rouna o hmotnosti 0 g. Jedná

Více

Trojhranné pastelky, 18 barev včetně 1 fluorescenční. Trojhranné pastelky JUMBO, 6 barev + ořezávátko. Trojhranné pastelky JUMBO, 12 barev + ořezávátko

Trojhranné pastelky, 18 barev včetně 1 fluorescenční. Trojhranné pastelky JUMBO, 6 barev + ořezávátko. Trojhranné pastelky JUMBO, 12 barev + ořezávátko Pastelky Šestihranné barevné pastelky Kvalitní šestihranné pastelky s vysokým podílem barevných pigmentů. Pastelky jsou extra jemné, mimořádně silné vůči tlaku na papír. Jednoduché k ořezání na ořezávátku.

Více

LAURA LAURA. spol. s r.o. www.laurapraha.cz

LAURA LAURA. spol. s r.o. www.laurapraha.cz LAURA www.laurapraha.cz spol. s r.o. velkoobchod školní, kancelářské a výtvarné potřeby, párty program LAURA SKOLA Pražská Kostelec nad Černými lesy Telefon: Telefax: E-mail: info@laurapraha.cz Internet:

Více

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY

SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY SKOLA HROU KREATIVNÍ POTŘEBY Pěnovky Pěnovka Ideální pro ruční práce, výtvarné a pedagogické aktivity. Na pěnovku lze malovat i kreslit a lze ji také stříhat nebo děrovat speciálními děrovačkami. Vhodná

Více

ŠKOLNÍ POTŘEBY TORNADO COOL PILOT FRIXION BALÍČKY ŠKOLNÍCH POTŘEB

ŠKOLNÍ POTŘEBY TORNADO COOL PILOT FRIXION BALÍČKY ŠKOLNÍCH POTŘEB Kuštova 647 269 01 Rakovník tel.: 313 516 221 fax: 313 512 544 e-mail: info@variant-rak.cz ŠKOLNÍ POTŘEBY TORNADO COOL www.variant-rak.cz 2013 PILOT FRIXION 339920 Školní roller 2 332696 Gumovací roller

Více

KATALOG LEPÍCÍ PROGRAM. Vhodné pro kancelář i domácnost.

KATALOG LEPÍCÍ PROGRAM. Vhodné pro kancelář i domácnost. KATALOG LEPÍCÍ PROGRAM Vhodné pro kancelář i domácnost. 1 Lepidla Lepidlo 8g tuhé gelové Lepidlo 15g tuhé gelové - Tuhá lepící pasta, vysouvatelná z plastové tuby, pro univerzální použití v kanceláři i

Více

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm

výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit. BARVA žlutá 55x45 mm Martina SASKOVÁ, Hálkova 1026, 252 63 Roztoky mobil: 724 116 947 IČO: 417 656 99 výtvarný KATALOG podzim/zima vatovky - na brouky Papírové polotovary k dotvoření. Lze je pomalovat, polepit a dozdobit.

Více

Kuřátka modrá M5 0035. Zelenomodrý K5 0526. Náhradní potah na mazlíčka (Do objednávky nezapomeňte doplnit název potahové látky).

Kuřátka modrá M5 0035. Zelenomodrý K5 0526. Náhradní potah na mazlíčka (Do objednávky nezapomeňte doplnit název potahové látky). Sedací soupravy Mazlíček sedací kruhová výseč o délce strany 160 cm a výšce 20 cm. 2 polštáře na opření mají délku 160 cm, šířku 25 cm, výšku 25 cm. Snímatelné potahy jsou z kvalitní pevné 100% bavlny,

Více

Výtvarný materiál PŘÍRODNÍ A TŘPYTIVÝ PAPÍR. 1 Zapouštěcí barvy AquaTint. str. 17

Výtvarný materiál PŘÍRODNÍ A TŘPYTIVÝ PAPÍR. 1 Zapouštěcí barvy AquaTint. str. 17 Magický aquapapír Bílý netkaný papír z celulózy se strukturou je obzvlášť savý a barvy se tak roztékají do krásných barevných kombinací. K jeho výzdobě můžete použít různé výtvarné techniky jako je kapání

Více

Blok A5 - čistý 10 5 15. Blok A4 - linkovaný 50 20 17 87

Blok A5 - čistý 10 5 15. Blok A4 - linkovaný 50 20 17 87 Název : ČB ČK JH PÍ PT ST TÁ Celkem : Antireflexní krycí fólie do hliníkových rámečků 700x500 mm 5 5 Archivační krabice - papírová 75 mm 10 3 13 Archivační pořadač otevřený 1 1 Bloček poznámkový - lepený

Více

VYBAVENÍ- Výtvarná výchova

VYBAVENÍ- Výtvarná výchova 57001 Oboustranná tabule 680,- Oboustranná tabule na křídu, magnetická i na fix. Včetně magnetů, houbičky a fixu. Rozměry: š/v 73 x 115 cm. 3783653 Magnetická tabule oboustranná Na jedné straně si může

Více

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou

internetovým obchodom: www.aurednik.cz e-mailom: aurednik@aurednik.cz telefónom: +420 311 706 361 faxom: +420 311 706 362 poštou Informácie pre vás Jak se u nás objednává? internetovým obchodem: www.aurednik.cz e-mailem: aurednik@aurednik.cz telefonem: 706 6 faxem: 706 6 poštou Vámi zaslané objednávky nepotvrzujeme a nelze do nich

Více

Na tělocvik do látkového sáčku: tenisky do tělocvičny s bílou podrážkou a tenisky na hřiště, tepláky, tričko, trenýrky (krátké elasťáky)

Na tělocvik do látkového sáčku: tenisky do tělocvičny s bílou podrážkou a tenisky na hřiště, tepláky, tričko, trenýrky (krátké elasťáky) 1. třída Do pouzdra: 3 ořezané tužky č. 2 s gumou později plnicí pero Tornádo nebo jiné /např. Stabillo nebo Pilot Frixion s mazací gumou/ ořezávátko, gumu dvoubarevnou tužku červená, modrá dřevěné pastelky

Více

Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku na psaní, vodovky, voskovky, lepidlo, sadu barevných papírů, sešity (511 2x, 513 2x) a čtvrtky.

Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku na psaní, vodovky, voskovky, lepidlo, sadu barevných papírů, sešity (511 2x, 513 2x) a čtvrtky. SEZNAM POMŮCEK - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice Balíček, který obsahuje: Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku

Více

POMŮCKY - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016. Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice

POMŮCKY - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016. Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice POMŮCKY - ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Pomůcky pro 1. ročník CO PRVŇÁČCI DOSTANOU VE ŠKOLE: Všechny učebnice, pracovní sešity, písmena a číslice Balíček, který obsahuje: Modelínu, 3 slabé štětce, tabulku na psaní,

Více

Psací potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.

Psací potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa. Psací potřeby Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.com PSACÍ POTŘEBY Z PLASTU - LEVNÉ Rozměr: 14 x Ø 1,8 mm Cena za kus:

Více

PRÁCE S DŘEVEM. Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu POMŮCKY, KTERÉ SI PŘINESETE:

PRÁCE S DŘEVEM. Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu POMŮCKY, KTERÉ SI PŘINESETE: PRÁCE S DŘEVEM Co si vyrobíte: dřevěné ozdoby podle vlastního návrhu tužka a papír (na předlohu) nápad pracovní oděv 40 Kč na materiál KERAMIKA Co si vyrobíte: vánoční svícen pracovní oděv 20 Kč na materiál

Více

TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA 2015

TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA 2015 VÁNOCE S PŘEDSTIHEM, VÁNOCE BEZ STRESŮ! TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA 2015 Platnost do 21. 12. 2015 nebo do vyprodání zásob Papír vánoční tradiční role balicí vánoční papír s tradičními oblíbenými

Více

Výtvarná výchova. 240 ks. Pěnová fólie

Výtvarná výchova. 240 ks. Pěnová fólie Výtvarná výchova TSTSACF 275 Kč Samolepící pěnová fólie Pěnová fólie se snadno vystřihne do požadovaného tvaru a jednoduše se přilepí. Balení obsahuje 10 ks v různých barvách. Tloušťka pěny je 2 mm. Rozměr:

Více

Balíček nástavce na nácvik úchopu :

Balíček nástavce na nácvik úchopu : Balíček nástavce na nácvik úchopu : The Claw Grip medium nástavec speciální grafomotorický nástavec vyvinutý pro děti s poruchou úchopu slouží pro nácvik základní pozice prstů pomáhá odstranit křeče při

Více

Kancelářské potřeby pro školní rok 2015/2016 - přehled pro ZŘ

Kancelářské potřeby pro školní rok 2015/2016 - přehled pro ZŘ Kancelářské potřeby pro školní rok 2015/2016 - přehled pro ZŘ Kancelářské potřeby Svojsíkova stezka (středisko 732 20) Sešit 544 recy A5 linkovaný 1 Sešit 544 recy A5 linkovaný Desky A4 z tuhého kartonu

Více

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR

Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. K2 0195 4,- Kč 0,16 EUR. K2 0269 15,- Kč 0,60 EUR. A1 0550 110,- Kč 4,40 EUR. K2 0336 25,- Kč 1,- EUR Výtvarný materiál PAPÍROVÉ VÁNOCE. Dopis Ježíškovi Skládací přáníčko z bílého kartonu (0 g/m ), kam si děti mohou nakreslit svá přání. Rozměr rozloženého přání je x 0 cm, složeného 9 x cm. kus. K 09,-

Více

VÁŽENÍ RODIČE. Název školy : Jméno a příjmení žáka : Třída : NÁZEV ZBOŽÍ CENA S DPH POČET KUSŮ

VÁŽENÍ RODIČE. Název školy : Jméno a příjmení žáka : Třída : NÁZEV ZBOŽÍ CENA S DPH POČET KUSŮ VÁŽENÍ RODIČE Z důvodů velkého zájmu rodičů žáků jednotlivých škol, přicházíme opětovně pro tento školní rok s nabídkou školních potřeb a pomůcek potřebných pro výuku Vašich dětí ve výhodných cenách. 1.)

Více

www.herlitz.sk 2 1) Školní taška SB anatomicky tvarovaná

www.herlitz.sk 2 1) Školní taška SB anatomicky tvarovaná 1) Škola 2008 1) Školní taška Masters SL anatomicky tvarovaná polstrovaná záda, blikající odrazka, reflexní pruhy, úprava Protect Effect, taška obsahuje penál (16 dílů), taštičku na krk, sportovní tašku,

Více

ROLLER PILOT / NÁPLŇ PILOT

ROLLER PILOT / NÁPLŇ PILOT PERO PLNICÍ BOMBIČKOVÉ ROLLER PILOT / NÁPLŇ PILOT 335473 My Pen pro leváky, mix barev 118,00 Kč 141,60 Kč 339791 My Pen pro praváky, mix barev 118,00 Kč 141,60 Kč 336265 roller školní, mix barev 77,10

Více

Řešení pro lepení a čištění tesa Lepidla ve spreji tesa Čistidla ve spreji

Řešení pro lepení a čištění tesa Lepidla ve spreji tesa Čistidla ve spreji Řešení pro lepení a čištění Lepidla ve spreji Čistidla ve spreji Čistidla ve spreji PRŮMYSLOVÉ ČISTIDLO Průmyslové čistidlo 60040 ODSTRAŇOVAČ LEPIDLA Odstraňovač lepidla 60042 Průmyslové čistidlo je univerzální

Více

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk

www.mcprint.cz Zakázkový potisk fotopotisk Zakázkový potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146,

Více

Pomůcky pro školní rok 2015 2016

Pomůcky pro školní rok 2015 2016 Pomůcky pro školní rok 2015 2016 1.B -desky na sešity a na písmenka - ubrousek na svačinu - ubrus igelit na VV, hadřík, podepsaný ručník na ruce vodové barvy, temperové barvy, nůžky, štětec plochý č.3

Více

"Láhve vína v okně" - obrázek v rámečku. (Technika krakelování)

Láhve vína v okně - obrázek v rámečku. (Technika krakelování) "Láhve vína v okně" - obrázek v rámečku (Technika krakelování) Co budete potřebovat: 1 ks ubrousek s vybraným motivem vhodný pro rozměr destičky v rámečku, zde použit ubrousek 33x33 cm Láhve vína v okně

Více

Kniha. Rozměry: 24 cm (d) x 28 cm (š) x 6 cm (v)

Kniha. Rozměry: 24 cm (d) x 28 cm (š) x 6 cm (v) Kniha Rozměry: 24 cm (d) x 28 cm (š) x 6 cm (v) Pomůcky: bílá vlnitá lepenka modrý holografický papír tavná pistole s náplní pravítko dlouhé a pravoúhlé nůžky nalepovací obrázky modrá saténová stuha 1

Více

Pasparty fotoalba příslušenství

Pasparty fotoalba příslušenství Pasparty fotoalba příslušenství řezačky - v nabídce formát od x1 do 70x0 - kvalitní pasparty do obrazových rámů - šikmý bílý řez - povrch mírně hladký až rastrovaný - tloušťka 1,4 mm PASPARTA podtrhuje

Více

1 697,00 2 053,00 1 667,00 2 017,00 1 592,00 1 926,00

1 697,00 2 053,00 1 667,00 2 017,00 1 592,00 1 926,00 5000002 Sn tester 200 ml pro float ks 600,00 726,00 5010002 patina meď 100 ml ks 108,00 131,00 5010003 patina meď 1000 ml ks 431,00 522,00 5010004 patina meď 5000 ml ks 5010005 patina meď 500 ml ks 248,00

Více

Seznam potřeb pro žáky 2014/2015. Potřeby a sešity pro 1. ročník

Seznam potřeb pro žáky 2014/2015. Potřeby a sešity pro 1. ročník Potřeby a sešity pro 1. ročník Plnicí pero 2 ks, pouzdro, popisovací folie A4, obal na Slabikář ALTER, obaly A4 5 ks, obaly A5 8 ks, desky na sešity, strouhátko, guma, složky na písmena a číslice Přezůvky

Více

Doplňky operačních sálů

Doplňky operačních sálů Doplňky operačních sálů Kožní popisovač PS 3150 standardní špička + pravítko 30,- Kč PS 31551 jemná špička + pravítko 32,- Kč PS 3158 zdvojená špička + pravítko 37,- Kč - náplň genciánová violeť - jednoduché

Více

Reliéfní krajinka 44 kh0375_blok.indb 44 kh0375_blok.indb 44 29.7.2014 11:16:53 29.7.2014 11:16:53

Reliéfní krajinka 44 kh0375_blok.indb 44 kh0375_blok.indb 44 29.7.2014 11:16:53 29.7.2014 11:16:53 Reliéfní krajinka 44 Materiál skelný papír, tenká lepenka (asi 23 x 28 cm), odřezky vlnité lepenky, barevné mastné pastely, nůžky, lepidlo, poutko z pogumovaného plátna 4 Na další list skelného papíru

Více

Příloha č. 4 - Specifikace požadovaných kancelářských potřeb (Vzorový koš)

Příloha č. 4 - Specifikace požadovaných kancelářských potřeb (Vzorový koš) Popis produktu Jednotka Požadované množství 1) Pořadač archivační, šířka hřbetu 80 mm, hřbetní otvor pro pohodlné vytažení, vnější potah v tmavě mramorované barvě, všitá kartonová kapsa, určeno na dokumenty

Více

Příloha č. 2 Veřejná zakázka malého rozsahu "Nákup kancelářského papíru a kancelářských potřeb" Specifikace kancelářských potřeb. Množství /ks, bal.

Příloha č. 2 Veřejná zakázka malého rozsahu Nákup kancelářského papíru a kancelářských potřeb Specifikace kancelářských potřeb. Množství /ks, bal. Příloha č. 2 Veřejná zakázka malého rozsahu "Nákup kancelářského papíru a kancelářských potřeb" Specifikace kancelářských potřeb Název Množství /ks, bal./ Cena v Kč (bez DPH) DPH v Kč Cena v Kč (vč. DPH)

Více

Sešity a pomůcky do 1. třídy školní rok 2015/16

Sešity a pomůcky do 1. třídy školní rok 2015/16 Sešity a pomůcky do 1. třídy školní rok 2015/16 Škola zajistí pro žáky balíček s pomůckami: - vodové barvy - kelímek na vodu - barevné papíry A4 20 listů - kulatý štětec č. 8 - dětské nůžky - plochý štětec

Více

1. ročník. Pomůcky, sešity - I. stupeň. Předmět Sešity Ostatní pomůcky. Český jazyk a literatura

1. ročník. Pomůcky, sešity - I. stupeň. Předmět Sešity Ostatní pomůcky. Český jazyk a literatura Pomůcky, sešity - I. stupeň 1. ročník v prvním pololetí žáci předepsané písanky i sešit na diktáty a opisy sešit není potřeba zásobník na písmena,2x černý tenký fix na stíratelnou tabulku, 2 trojhranné

Více

Seznam potřeb pro žáky 2015/2016

Seznam potřeb pro žáky 2015/2016 VV TV Potřeby a sešity pro 1. ročník Plnicí pero 2 ks, pouzdro, popisovací folie A4, obaly A4 6 ks, obaly A5 8 ks, desky na sešity, strouhátko, guma, složky na písmena a číslice Přezůvky s pevnou patou,

Více

MOZAIKOVÁNÍ. mozaika pro každého. Kateřina Konířová

MOZAIKOVÁNÍ. mozaika pro každého. Kateřina Konířová MOZAIKOVÁNÍ mozaika pro každého Kateřina Konířová Kateřina Konířová Mozaikování/mozaika pro každého Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 obchod@grada.cz, www.grada.cz tel.: +420 234 264

Více

Nabídka platí od 3. 8. do 30. 9. 2015 ŠKOLA VOLÁ. Ceny uvedené v katalogu mohou být sníženy v rámci akčních slev.

Nabídka platí od 3. 8. do 30. 9. 2015 ŠKOLA VOLÁ. Ceny uvedené v katalogu mohou být sníženy v rámci akčních slev. Nabídka platí od 3. 8. do 30. 9. 2015 ŠKOLA VOLÁ Ceny uvedené v katalogu mohou být sníženy v rámci akčních slev. skicák A3 KRESLÍK 10 listů náčrtník A4 20 listů notýsek KRTEK 624 linkovaný 29,- od 6,-

Více

Příloha č. 8 - Dodávání kancelářských potřeb pro rok 2015 dodavatelem zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením

Příloha č. 8 - Dodávání kancelářských potřeb pro rok 2015 dodavatelem zaměstnávajícím osoby se zdravotním postižením Číslo položky Název požadované komodity Technické parametry a užitné vlastnosti - bližší specifikace Velikost balení * MJ Cena za MJ v Kč bez DPH Částka DPH v Kč Cena za MJ v Kč s DPH Obchodní název (uváděný

Více

SEZNAM POMŮCEK A POTŘEB PRO 1. ROČNÍK

SEZNAM POMŮCEK A POTŘEB PRO 1. ROČNÍK SEZNAM POMŮCEK A POTŘEB PRO 1. ROČNÍK Škola vybaví prvňáčka Slabikář Já a můj svět Trojhranné pastelky 12 ks Stírací tabulka a fixy Vodové barvy a štětce Počítadlo Seznam pomůcek, které obstarají rodiče

Více

Glassline. Glassline. Glasslinie. NOVINKA - Glassline papír. Nápady a příklady k použití

Glassline. Glassline. Glasslinie. NOVINKA - Glassline papír. Nápady a příklady k použití Glassline NOVINKA - Glassline papír Nápady a příklady k použití Pokud chcete s úspěchem pracovat s GLASSLINE barevnými tužkami na sklo, je výhodné používat tenké nástavce na malování - aplikaci na povrch

Více

www.smero.cz Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením Školní desky Psací potřeby Lepící tyčinka Křída prašná TOISON DO R Keramické pero

www.smero.cz Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením Školní desky Psací potřeby Lepící tyčinka Křída prašná TOISON DO R Keramické pero Školní desky Školní desky z různých materiálů pro praktické využití. Zaměstnáváme více jak 50% osob se zdravotním postižením 3 844 151 A5, Kotě, na sešity s gumou 31 Kč 3 844 154 A5, Pes, na sešity s gumou

Více

Post-ity. od 24, 80. od 43, 60

Post-ity. od 24, 80. od 43, 60 Post-ity 150.595 Post-It bločky Photo - pět bločků s 50-ti listy ve velikosti 127 x 74,5 mm. Se stojánkem ve vašem designu (od 1000 ks). Rozměr: 12,7 x 74 cm. Technologie potisku: digitální tisk. Plocha

Více

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015

VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 VELKÝ VÝPRODEJ LUXUSNÍCH ZNAČEK 2015 Pouzdro na ipad / Tablet Pouzdro na ipad / Tablet z eko kůže Barva modrá / oranžová Rozměr: 22,5 x 26 cm. V dárkové krabici. Dostupnost skladem: modrá - 140 ks oranžová

Více

Informace pro rodiče ZŠ Hrabina, pracoviště Slezská. Seznam sešitů a potřeb, které potřebují žáci pro školní rok 2015/2016

Informace pro rodiče ZŠ Hrabina, pracoviště Slezská. Seznam sešitů a potřeb, které potřebují žáci pro školní rok 2015/2016 Informace pro rodiče ZŠ Hrabina, pracoviště Slezská Seznam sešitů a potřeb, které potřebují žáci pro školní rok 2015/2016 Seznam potřeb pro žáka I. třídy Vybavení pouzdra: Tužka č. 2 1 ks - zajistí škola

Více

Výtvarný materiál POMŮCKY PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU. 93 cm

Výtvarný materiál POMŮCKY PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU. 93 cm 6 Nelze kombinovat s jiným zbožím. Zasíláme samostatně. POMŮCKY PRO VÝTVARNOU VÝCHOVU 7 9 cm 8. Barevné mističky plastové mističky o průměru 9, cm, výška, cm v barvách: žlutá, červená, modrá a zelená.

Více

www.kores-praha.cz KORES LEPICÍ TYČINKA - Lepí všechny druhy papíru - Čistá a jemná aplikace - Vyrobena v ČR Vypratelná, netoxická

www.kores-praha.cz KORES LEPICÍ TYČINKA - Lepí všechny druhy papíru - Čistá a jemná aplikace - Vyrobena v ČR Vypratelná, netoxická 60% obsahu z obnovitelných zdrojů www.kores-praha.cz Vypratelná, netoxická VYPRATELNÉ NETOXICKÉ Neobsahuje kyseliny a rozpouštědla BEZ ROZPOUŠTĚDEL Šetrná vůči životnímu prostředí Vzduchotěsné víčko VZDUCHOTĚSNÉ

Více

Ceník zboží - cenové pásmo A

Ceník zboží - cenové pásmo A 270 - Bublinkové, strečové a pěnové fólie... Podskupina: 27010 - Paletová streč. fólie-ruční 270 - Bublinkové, strečové a pěnové fólie... 200460 Fixační streč. fólie-ruční š.10cm/23my/265g ks 1 ks 60 26,00

Více

Tento postup můžete použít na dekorování rýžovými papíry nebo papírovými ubrousky předmětů ze dřeva, kartonu, skla, porcelánu, polystyrenu a kovu.

Tento postup můžete použít na dekorování rýžovými papíry nebo papírovými ubrousky předmětů ze dřeva, kartonu, skla, porcelánu, polystyrenu a kovu. Decoupage rýžovými papíry a 2-krokovým krakelováním Tento postup můžete použít na dekorování rýžovými papíry nebo papírovými ubrousky předmětů ze dřeva, kartonu, skla, porcelánu, polystyrenu a kovu. Budeme

Více

Ceník zboží - cenové pásmo A

Ceník zboží - cenové pásmo A 270 - Bublinkové, strečové a pěnové fólie... Podskupina: 27010 - Paletová streč. fólie-ruční 270 - Bublinkové, strečové a pěnové fólie... 200460 Fixační streč. fólie-ruční š.10cm/23my ks 1 ks 60 28,00

Více

131013AP - Maped Studio - illustration : N. Werbrouck. Zářivé barvy, které vám padnou do oka.

131013AP - Maped Studio - illustration : N. Werbrouck. Zářivé barvy, které vám padnou do oka. 131013AP - Maped Studio - illustration : N. Werbrouck. Zářivé barvy, které vám padnou do oka. 174 Pastelky 184 Pastely 186 Voskovky 188 Dětské fixy 194 Temperové barvy 196 Vodové barvy 197 Štětce, kelímky

Více

První část. Nauč se tvořit. p sto. r vé. aňá. m sky

První část. Nauč se tvořit. p sto. r vé. aňá. m sky První část Nauč se tvořit r vé p sto m sky aňá Postupy SoumĚrnost Přehni papír napůl. Nakresli na něj libovolný tvar končící na přehybu a vystřihni ho. Až vystřižený papír narovnáš, uvidíš, že máš dva

Více

hygiena a bezpečnost pomůcky

hygiena a bezpečnost pomůcky Estetická výchova 1.- 3.ročník str. učivo - témata kompetence žák vytváří jednoduché výrobky z papíru a kartonu hygiena a bezpečnost pomůcky pracuje podle zadaného postupu a využívá pomoc učitele udržuje

Více

Skleněné magnetické tabule. Skleněné foto rámečky. Příslušenství. Magnety. s možností popisu

Skleněné magnetické tabule. Skleněné foto rámečky. Příslušenství. Magnety. s možností popisu Skleněné magnetické tabule Skleněné foto rámečky s možností popisu Příslušenství Magnety Ceny dle rozměrů: 10 x 60 cm 35 x 35 cm 45 x 45 cm 40 x 60 cm 60 x 80 cm 100 x 100 cm 90 x 120 cm 120 x 150 cm Kč

Více

Váleček na FIMO kovový. Nerezový váleček na FIMO. Odlévací pudr 1kg, bílý. Latexová forma SANTA CLAUS. Latexová forma SNĚHULÁK

Váleček na FIMO kovový. Nerezový váleček na FIMO. Odlévací pudr 1kg, bílý. Latexová forma SANTA CLAUS. Latexová forma SNĚHULÁK Nerezový váleček na FIMO Váleček na FIMO kovový Nerezový váleček - Ideální na polymerové hmoty ke vzniku hladkého a rovnoměrného povrchu. Váleček je velmi odolný, nelepí se na hmotu a snadno se udržuje

Více

Příloha č. 1. Soupis předmětu a počtu kusů dodávky. Kancelářské potřeby a tiskopisy. číslo položky

Příloha č. 1. Soupis předmětu a počtu kusů dodávky. Kancelářské potřeby a tiskopisy. číslo položky Příloha č. 1 Soupis předmětu a počtu kusů dodávky Kancelářské potřeby a tiskopisy číslo položky název položky balení 1 Aktovka s přihrádkami A4, 6 přihrádek, 33,0x24,0x2,7 cm ks 2 Archivační kontejner

Více

1. ročník. Dále je třeba pořídit:

1. ročník. Dále je třeba pořídit: 1. ročník Děti dostanou - Pero Tornádo - sešit č. 511 s pomocnou linkou 2x - plastové zakrytované ořezávátko - tužka č. 2 3x - pastelky (12 barev) - stírací tabulka A4 + popisovač - sada písmen se suchým

Více

číslo: P0158 číslo: P0309 číslo: P0159 číslo: P0160 číslo: P0383 číslo: P0245 číslo: P0102 číslo: P0161 číslo: P0058 číslo: P0243

číslo: P0158 číslo: P0309 číslo: P0159 číslo: P0160 číslo: P0383 číslo: P0245 číslo: P0102 číslo: P0161 číslo: P0058 číslo: P0243 číslo: P0158 číslo: P0309 Pravítko A 30 cm Souprava pravítka C 4 ks neon Průhledné plastové pravítko 30 cm. 8 595070 806017 VC: 5 Kč bez DPH Souprava pravítek z průhledného plastu. Sada obsahuje : Pravoúhlý

Více

7 772 200 Klopová krabice 200 x 180 x 100 mm, 3vrstvá hnědá 7 Kč. 7 772 440 Klopová krabice 440 x 310 x 310 mm, 3vrstvá hnědá 17 Kč

7 772 200 Klopová krabice 200 x 180 x 100 mm, 3vrstvá hnědá 7 Kč. 7 772 440 Klopová krabice 440 x 310 x 310 mm, 3vrstvá hnědá 17 Kč KÓD NÁZEV TYP CENA 7 772 200 Klopová krabice 200 x 180 x 100 mm, 3vrstvá hnědá 7 Kč 7 772 440 Klopová krabice 440 x 310 x 310 mm, 3vrstvá hnědá 17 Kč 7 772 620 Klopová krabice 620 x 420 x 350 mm, 3vrstvá

Více

Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky,

Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky, Džem jako dárek: K narozeninám 1. K ozdobení jedné skleničky potřebujeme: kousek látky, gumičku, stužku, dřevěnou květinku na provázku, ozubené nebo obyčejné nůžky. Všechny ozdoby zakoupíme v běžném obchodě

Více

Korálky, malování na textil, smršťovací fólie, jiné. tvoření. prům 50 72 32 22. celk 129 3533 5043 2062. marže v Kč za ks.

Korálky, malování na textil, smršťovací fólie, jiné. tvoření. prům 50 72 32 22. celk 129 3533 5043 2062. marže v Kč za ks. Korálky, malování na textil, smršťovací fólie, jiné tvoření prům 50 72 32 22 celk 129 3533 5043 2062 kod foto nazev popis vyrobce ks sklad DPH akcni cena vč DPH MOC sleva v vč DPH % marže v Kč za ks marže

Více

N O V I N K Y 2 0 1 0

N O V I N K Y 2 0 1 0 PB LMF Oblíbené tekuté líčidlo s výbornou krycí schopností v novém balení s jemným dávkovačem (pumpičkou). PB LCH 50 Tuhý pudr vyvinutý speciálně pro líčení při snímání obrazu HD technologií v novém zajímavém

Více

1. ročník. Dále je třeba pořídit:

1. ročník. Dále je třeba pořídit: 1. ročník Děti dostanou - Pero Tornádo - sešit č. 511 s pomocnou linkou 2x - plastové zakrytované ořezávátko - tužka č. 2 3x - pastelky (12 barev) - stírací tabulka A4 + popisovač - sada písmen se suchým

Více

NOBO PERFORMANCE PLUS

NOBO PERFORMANCE PLUS SUPER CENA Otočná tabule NOBO Steel 150x120 cm Magnetická Bílá barva Rozměry tabule: 150 x 120cm Uzamykatelná kolečka pro maximální stabilitu Rychle uzamykatelné otáčení tabule Velký prostor pro odkládání

Více

Sport OBŘÍ STAVEBNICE. 35 cm. 35 cm

Sport OBŘÍ STAVEBNICE. 35 cm. 35 cm 5 cm 5 cm OBŘÍ STAVEBNICE. Obří stavebnice 0 maxi dílů z pevného plastu v barvách:červená, žlutá, oranžová, modrá. Velikost dílu je 5 x 5 cm. Jednotlivé díly se do sebe vzájemně zapojují jako puzzle. Snadno

Více

Dárkové krabičky. Zdeňka Pospíšilová

Dárkové krabičky. Zdeňka Pospíšilová Dárkové krabičky Zdeňka Pospíšilová 2008 Zabývám se ruční výrobou svatebních, dětských a ostatních dárkových krabiček, které jsou určeny pro různé příležitosti. Doufám, že Vás moje nabídka zaujme. Zdeňka

Více

Ozdoby z foukaných perlí. Ozdoby z foukaného skla. Simaxové svícny. Simaxové svícínky

Ozdoby z foukaných perlí. Ozdoby z foukaného skla. Simaxové svícny. Simaxové svícínky Ozdoby z foukaných perlí Tradiční korálkové ozdoby z foukaných dutých perlí, možný výběr z bohaté kolekce na základě poptávky. Malé ozdoby do 10 cm 25-001 Cena: 60,- až 150,- Kč/ks dle velikosti, složitosti

Více

www.officedepot.cz ŠIROKÁ NABÍDKA ZBOŽÍ ZA SKVĚLÉ CENY SUPER BONUS

www.officedepot.cz ŠIROKÁ NABÍDKA ZBOŽÍ ZA SKVĚLÉ CENY SUPER BONUS www.officedepot.cz ŠIROKÁ NABÍDKA ZBOŽÍ ZA SKVĚLÉ CENY Nabídka platí do 17. 3. 2012 nebo do vyčerpání zásob Změna cen vyhrazena Ceny jsou uvedeny bez DPH Bonus není možné v rámci jedné objednávky kombinovat

Více

Možnost jakýchkoliv barevných kombinací díky dvířkám a zásuvkám, které se objednávají samostatně

Možnost jakýchkoliv barevných kombinací díky dvířkám a zásuvkám, které se objednávají samostatně 90 cm nový typ úchytu 90 cm UZ510011 1390 Kč Čtvercová skříňka na zásuvky Součástí skříňky je jedna pevná polička. Skříňka je přizpůsobena k zasunutí čtyř širokých zásuvek (prodávají se samostatně, což

Více

ZÁŘÍ 1. TÝDEN 1. 4. 9. 2. TÝDEN 3. TÝDEN 4. TÝDEN 7. 11. 9. 14. 18. 9. 21. 25. 9.

ZÁŘÍ 1. TÝDEN 1. 4. 9. 2. TÝDEN 3. TÝDEN 4. TÝDEN 7. 11. 9. 14. 18. 9. 21. 25. 9. ZÁŘÍ 1. TÝDEN 1. 4. 9. 2. TÝDEN 7. 11. 9. 3. TÝDEN 14. 18. 9. Úvodní hodina, pomůcky a bezpečnost v hodinách Vzpomínky na léto kresba Otisky štětce dekor: řazení barev pravidelně za sebou zdobíme vázu

Více

REJ MOTÝLŮ. Jana Podzemná(c)2013 www.batelier.cz

REJ MOTÝLŮ. Jana Podzemná(c)2013 www.batelier.cz REJ MOTÝLŮ výtvarné nápady DUBEN 2013 Jana Podzemná(c)2013 www.batelier.cz Dokument je možno v originální podobě volně šířit a využívat při výukové činnosti. Publikování textu a fotografií pod cizím jménem

Více

2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks. Ceny jsou uvedeny bez DPH a do vyprodání zásob

2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks. Ceny jsou uvedeny bez DPH a do vyprodání zásob 2 v 1 keramická čajová konvice a hrníček, 400 ml. Cena : 140,00 Kč/ks Dámské šátky - sada 5 ks šátků složená z náhodně vybraných barev a motivů rozměr : 45 x 45 cm Cena : 27,00 Kč/sada 2v1 - náramek a

Více

Pohádkové postavičky

Pohádkové postavičky Pohádkové postavičky Čarodějnice, čertík a vodník z punčoch Andělíček se sáňkami Skřítek Podzimníček Sněhuláčci Čarodějnice, čertík a vodník z punčoch Budete potřebovat: punčochy ohebný drát větší jehlu

Více

www.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla

www.glamur.cz * chrom žárovka není součástí svítidla * černý dřevěný stojan, chromované doplňky žárovka není součástí svítidla S001 * chrom ROZMĚRY (cm) : v 195 x š 37 x h 37 CENA: 21 546,- Kč bez DPH HMOTNOST: 10 kg ŽÁROVKA: E27, 60W, 1 ks S002 * černý dřevěný stojan, chromované doplňky ROZMĚRY (cm) : v 102 x š 44 x h 43 CENA:

Více

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.

Hygienické potřeby. Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa. Hygienické potřeby Studio HASPA s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9 tel./fax: 266 611 208, e-mail: studio.haspa@atlas.cz, www.studiohaspa.com VLHČENÉ KAPESNÍČKY 10 vlhčených kapesníků v sáčku Rozměr v

Více

BYTOVÝ TEXTIL. katalog # 5. www.bellatex.cz. strana

BYTOVÝ TEXTIL. katalog # 5. www.bellatex.cz. strana 2010 2011 BYTOVÝ TEXTIL katalog strana Prostěradla Korall Micro... 2 Plátěná prostěradla... 2 Prostěradla Kamilka (froté, jersey, flanel)... 3 Jednobarevné deky Korall Micro... 4 Vzorované deky, sedáky,

Více

VÝTVARNÉ NÁPADY ZÁŘÍ 2013

VÝTVARNÉ NÁPADY ZÁŘÍ 2013 VÝTVARNÉ NÁPADY ZÁŘÍ 2013 Jana Podzemná fotorámečky aneb elegantní stojánky na fotografie www.batelier.cz www.vytvarne-navody.cz Dokument je možno v originální podobě volně šířit a využívat při výukové

Více

10 Kočka nebo koťátko

10 Kočka nebo koťátko Kočka nebo koťátko Cíle výtvarné lekce: rozvíjení fantazie a kreativity při tvorbě s atypickými výtvarnými materiály: s plastovým kelímkem, drátěnkou, drátky, rozšíření znalostí o životě koček. Pomůcky

Více

Zbožíznalství 3. ročník PP. Textilní galanterie - prezentace

Zbožíznalství 3. ročník PP. Textilní galanterie - prezentace Název školy Odborná škola výroby a služeb, Plzeň, Vejprnická 56 Název projektu Digitalizace výuky Číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0977 Číslo šablony VY_32_inovace_ZB50 Číslo materiálu 50 Autor Bc. Ivana

Více

Odkaz na loga: Manuál JVS JMK http://www.kr-jihomoravsky.cz/default.aspx?id=2650&typeid=2. počet kusů

Odkaz na loga: Manuál JVS JMK http://www.kr-jihomoravsky.cz/default.aspx?id=2650&typeid=2. počet kusů Příloha smlouvy 1.1. Kupující: Jihomoravský kraj Žerotínovo nám. 3/5, 601 82 Brno Odbor kancelář ředitelky KrÚ JMK Odpovědná osoba kupujícího ve věcech technických: Lenka Nečasová tel.: + 420 541 658 851

Více

Téma: Aranžérské materiály 1 VY_32_INOVACE_695

Téma: Aranžérské materiály 1 VY_32_INOVACE_695 Téma: Aranžérské materiály 1 Autor: Naděžda Odrášková Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.1072 Ročník: 1. ročník Obor vzdělávání: Aranžér Vzdělávací oblast: Technika aranžování Tematická oblast: Výkladní

Více

Výtvarný PESTRÉ TVOŘENÍ PO CELÝ ROK. výtvarné techniky a náměty pro děti

Výtvarný PESTRÉ TVOŘENÍ PO CELÝ ROK. výtvarné techniky a náměty pro děti Výtvarný PESTRÉ TVOŘENÍ PO CELÝ ROK výtvarné techniky a náměty pro děti Jana Podzemná 1 Ve druhé části knihy jsou uvedeny ukázky nápadů na tvoření s dětmi na všechna roční období, najdete i kapitolu auta

Více

ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO ŽÁKY 1. TŘÍD 2015/2016

ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO ŽÁKY 1. TŘÍD 2015/2016 ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO ŽÁKY 1. TŘÍD 2015/2016 Žáci obdrží od školy učebnice, sadu sešitů, číslice a písmenka a některé pracovní sešity, vodové barvy,tuš, výkresy A3 a A4,lepidla, nůžky, /ukázky na informativní

Více

Udělejte si radost i na podzim

Udělejte si radost i na podzim Udělejte si radost i na podzim Pletený svetr v elegantním stylu, světle modrá nebo pudrová barva, S-L Dámský svetr s elegantním lemováním kolem krku a záplatami na loktech, ve kterém se budete cítit pohodlně

Více

PŘI ODBĚRU HROMADNÉHO BALENÍ POSKYTUJEME SLEVU VE VÝŠI 10%.

PŘI ODBĚRU HROMADNÉHO BALENÍ POSKYTUJEME SLEVU VE VÝŠI 10%. Poděbradská 260 NYMBURK tel.: 311 440 025, 603 244 8990 www.lindapress.eu/shop www.reklama-a-tisk.eu PŘI ODBĚRU HROMADNÉHO BALENÍ POSKYTUJEME SLEVU VE VÝŠI 10%. Kód Aktuální ceny na dotaz. Ceník je platný

Více

obchod@extrashop.cz M +420 736 480 422 www.extrashop.cz Vše naleznete také na www.extrashop.cz VŠE PRO KANCELÁŘ

obchod@extrashop.cz M +420 736 480 422 www.extrashop.cz Vše naleznete také na www.extrashop.cz VŠE PRO KANCELÁŘ obchod@extrashop.cz M +420 736 480 422 www.extrashop.cz Vše naleznete také na www.extrashop.cz VŠE PRO KANCELÁŘ 3.1 3.2 sešity, obaly, kartony, papíry 3.4 pera, tužky, pastelky 3.6 kreslící a výtvarné

Více

SEZNAM POTŘEBNÝCH SEŠITŮ A POMŮCEK NA ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 1. ROČNÍK

SEZNAM POTŘEBNÝCH SEŠITŮ A POMŮCEK NA ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 1. ROČNÍK SEZNAM POTŘEBNÝCH SEŠITŮ A POMŮCEK NA ŠKOLNÍ ROK 205/206. ROČNÍK kusů ČESKÝ JAZYK 5 5 MATEMATIKA 53 4 bunda). Cvičky nebo tenisky se světlou podrážkou do tělocvičny. Krabici, kufřík nebo batůžek na cvičební

Více

Výtvarné nápady na celý rok

Výtvarné nápady na celý rok Výtvarné nápady na celý rok Petra Vondrová CPress, Brno 2014 Výtvarné nápady na celý rok Petra Vondrová Fotografie: Petra Vondrová Jazyková korektura: Michal Bečvář Vnitřní úprava, sazba a obal: Karel

Více

1. 05506019 Odkládací obal se zipem A4, barevná spodní fólie a průhledná vrchní fólie, děrování na levé straně, mix barev

1. 05506019 Odkládací obal se zipem A4, barevná spodní fólie a průhledná vrchní fólie, děrování na levé straně, mix barev 05102009 Fólie na obaly 40 x 175 05102108 Fólie na obaly 40 x 175 průhledná Obal na se it A4 05214010 Ïlut 05214036 ãerven 05214044 modr 05214051 zelen 05506019 Odkládací obal se zipem A4, barevná spodní

Více

Jedinečné dárečky. Látkový pytlíček se slonem Přívěsky z plsti Netradiční přání se zrcátkem

Jedinečné dárečky. Látkový pytlíček se slonem Přívěsky z plsti Netradiční přání se zrcátkem Jedinečné dárečky Cinkací sluníčko z alobalu Košík plný tajemství Látkový pytlíček se slonem Přívěsky z plsti Netradiční přání se zrcátkem Cinkací sluníčko z alobalu a cédéčka Co budeme potřebovat: alobal

Více

katalog BYTOVÝ TEXTIL

katalog BYTOVÝ TEXTIL katalog BYTOVÝ TEXTIL Froté prostěradla Koupelnové předložky 2009/2010 Karmela Froté ručníky, osušky Povlečení Korall micro strana Korall micro, polštářek, sedák... 2,3 Karmela... 4,5 Karmela televizní

Více

Pomůcky pro 2.A ročník na šk. r. 2015/2016

Pomůcky pro 2.A ročník na šk. r. 2015/2016 pro 2.A ročník na šk. r. 2015/2016 5krát sešit č. 512, deníček č. 644, tužka č. 2, guma 4krát sešit č. 513, 1krát sešit č. 420, trojúhelník s ryskou Anglický jazyk 1krát sešit č. 513 Člověk a jeho svět

Více

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč

PUZZLE PUZZLE. Potisk fotopotisk. Potisk fotopotisk Puzzle obrázek z vlastní fotografie. 246, Kč. 226, Kč Puzzle obrázek z vlastní fotografie Puzzle obrázek z vlastní fotografie PUZZLE Puzzle obrázek formát dílky rozměr cena Kč A01 3404 152 x 102 cm 1996, A0 1748 102 x 78 cm 1146, Puzzle obrázek s krabičkou

Více

2K PU lepidlo na karoserie. 2K epoxidové lepidlo

2K PU lepidlo na karoserie. 2K epoxidové lepidlo 2K epoxidové K vysoce pevnému lepení kovů, tvrdých umělých hmot, keramiky, kamene, dřeva, skla apod. Na opravy poškozených kovových dílů, na opravy rýh a chybných vrtání. Po vytvrdnutí jej lze vrtat, dělat

Více

100 ks. www.nomiland.cz / bezplatná infolinka 800 60 60 50 JO1020

100 ks. www.nomiland.cz / bezplatná infolinka 800 60 60 50 JO1020 JO1010 17 Kč Křídy - bílé Bezprašné, kompaktné a na dotek velmi příjemné křídy. Nepoškrábou tabuly a mají dobrou krycí schopnost. Na rukou zanechávají jen minimální množství prachu. Balení obsahuje 10

Více

2 pera inkoustová, např. Tornádo tenisky s bílou podrážkou

2 pera inkoustová, např. Tornádo tenisky s bílou podrážkou 2. ročník Čj 6x 512 M 3x 513, 1x 520 deníček 624 strouhátko barvy vodové + igelitový sáček rovné dlouhé pravítko štětce ploché i kulaté rovné krátké pravítko do pouzdra barvy temperové malé podložka do

Více