Trouby. Čistota a hygiena v naš kuchyni d ky nov pyrolýze

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Trouby. Čistota a hygiena v naš kuchyni d ky nov pyrolýze"

Transkript

1 Trouby Čistota a hygiena v naš kuchyni d ky nov pyrolýze

2 TROUBY Žít v harmonii je s Fagorem velmi snadné Uvolněte se a užívejte si úžasného pohledu na nový koncept kuchyně vyvinutý společností Fagor. Vítejte v prostoru oplývajícím velkou harmonií a dokonalou estetickou vyvážeností. Domácí elektrospotřebiče od Fagoru - trouby, mikrovlnné trouby, varné desky a odsavače par - byly navrženy s estetickou a funkční jednotou, která vám umožní vytvořit výrazné a homogenní prostředí. Zkombinujte je podle svého vkusu a zjistíte, že budete mít vždy řešení podle vašich potřeb. S výrobky značky Fagor vstupuje do vaší kuchyně harmonie.

3 S pyrolýzou 2.0 přichází pokročilejší verze v komplexním samočištění PYROLÝZA Poté, co byl Fagor průkopníkem v zavádění pyrolytické technologie, udělal další krok vpřed a vybavil své trouby poslední generací pyrolýzy: nejpokročilejší a nejúčinnější na trhu. Proč je Pyrolýza 2.0 od Fagoru nejlepší? Díky zkušenostem získaným v našem vývojovém oddělení jsme mohli použít nové postupy a poznatky, které dělají Pyrolýzu 2.0 nejbezpečnější, nejpřesnější, nejúčinnější a nejpohodlnější na trhu: extra chladná dvířka se čtyřmi skly jsou naprosto bezpečná na dotyk. Tato dvířka dokonale izolují vnitřek trouby, což má zároveň za následek maximální účinnost při čištění a pečení, protože se optimálně využívá generované teplo a dosahuje se účinnosti a úspory elektrické energie. Ještě vetší úsporu představuje funkce Auto-Pyro, při níž trouba vypočítá přesný čas čištění podle detekovaného stupně znečištění. A pokud jde o vaše pohodlí, pyrolytické trouby Fagor jsou jediné na trhu, které umožňují pyrolytické samočištění dokonce i plechů a bočních pojezdů. Zkrátka a dobře, vaše trouba bude naprosto čistá stisknutím jednoho tlačítka a to s minimální spotřebou energie za pár korun. ~ větší čistota pyrolýza vašich plechů Tato pyrolýza je jediná, která umožňuje komplexní čištění trouby spolu s čištěním plechů. ~ větší pohodlí samočištění, které šetří čas, peníze a starosti AUTO AUTOPYRO Auto-Pyro: trouba spočítá čas potřebný k dokonalému pyrolytickému vyčištění. Tento způsob samočištění je pro vás nejpohodlnější a nejúspornější. Trouba automaticky spočítá potřebný čas a energii v závislosti na detekovaném stupni znečištění. Bude tak naprosto čistá s minimální energetickou spotřebou. I vy však můžete zvolit nejvhodnější typ pyrolýzy podle stupně znečištění: Eco a Turbo. ~ větší bezpečnost pohybujte se ve své kuchyni bezpečně CHLADNÁ DVÍŘKA SE 4 SKLY 4 skla: chladná dvířka. Dokonalá izolace dvířek trouby neznamená jen absolutní bezpečnost, ale zároveň přispívá k maximální optimalizaci pečení, pyrolytického čištění a energetické spotřeby, protože nedochází k tepelným ztrátám. Díky systému čtyř skel si dvířka zachovávají v každém okamžiku teplotu bezpečnou na dotyk. Kromě toho nová konstrukce ventilace vnitřních dvířek umožňuje, aby se vnější proud vzduchu dostával mezi skla a pomáhal tak udržet optimální teplotu dvířek. Katalyzátor výparů a pachů pro čistější prostředí. Všechny pyrolytické trouby Fagor mají katalyzátor výparů. Paladiový katalyzátor po zahřátí na 250 C spaluje zbytky nečistot v ovzduší, filtruje výpary a pachy uvolňující se během pečení. Vzduch v kuchyni zůstává čistý. Nižší spotřeba. Pyrolytické trouby Fagor s energetickou třídou A-10% spotřebují o 10 % méně energie a následkem toho omezí emise CO 2 o 10 % ve srovnání s troubami s energetickou třídou A.

4 TROUBY ~ kvalitnější čištění navržené tak, aby se lépe čistily OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ Trouby FAGOR mají vnější povrch z nerez oceli upraven tak, aby na něm při manipulaci nezůstávaly otisky prstů. Čisté sklo, jako nikdy dříve. Trouby Fagor mají nejsnáze odstranitelná skla dvířek na trhu. V pouhých třech krocích a bez použití nářadí je můžete rychle a pohodlně rozebrat a vyčistit. Ani stopa po vnitřní nečistotě. Vnitřek trouby má novou konstrukci, aby se pyrolytické čištění dostalo do všech koutů a zajistilo absolutní hygienu. K nové koncepci vnitřního prostoru, speciálnímu smaltu a výklopnému vrchnímu grilu se přidává nový design vnitřních dvířek, která jsou po celém svém vnitřním povrchu pokrytá sklem. Nemají tudíž žádné žlábky či drážky, kde by se mohla usazovat nečistota. Jediné trouby s plechy a bočními vodícími mřížkami speciálně přizpůsobenými pyrolýze. Fagor je jediná značka na trhu, jejíž boční vodící mřížky se mohou čistit procesem pyrolýzy, protože jsou ošetřeny speciálním smaltem schopným snášet vysoké teploty. Kromě usnadnění čištění bočních mřížek umožňuje tato velká výhoda ponechat plechy uvnitř trouby během funkce Turbo.

5 Nejnovější technologie činí všechno mnohem snazší Technologie ve službách kuchařského umění. Vyspělá elektronika, kterou obsahují trouby Fagor, se vyrovná umění zkušeného kuchaře. Dotykový ovládací panel vás snadnou a intuitivní formou provede výběrem všech funkcí. Trouby navíc disponují snadno čitelnými displeji, které vás informují v každém okamžiku o procesu přípravy pokrmu. Abyste mohli vybrat tu správnou volbu, zóna s dotykovým ovládáním vám ukazuje následující kroky prostřednictvím rozsvícení potenciálních možností. Díky technologii těchto displejů jsou informace čitelné z jakéhokoliv úhlu. Proces přípravy pokrmu tak budete mít dokonale pod kontrolou. Velká elektronická přesnost: zdravější výsledky s menší spotřebou elektrické energie. Elektronické ovládání od Fagoru udržuje s matematickou přesností zvolenou teplotu. To zajistí, že pokrm bude v každém okamžiku připravován při ideální teplotě, bez jakýchkoliv výkyvů, které by mohly nepříznivě ovlivnit konečný výsledek. Tato dokonalá přesnost vám umožní připravit citlivé pokrmy při nízké teplotě a zachová jejich nutriční vlastnosti a jejich chuť. Navíc všechny trouby Fagor s elektronickým ovládáním mají energetickou třídu A-10%, protože spotřebují o 10% méně energie a následkem toho omezí emise CO 2 o 10% ve srovnání s troubami s energetickou třídou A. ~ automatické funkce pečení Líbí se vám, že pečou za vás? COOKING BOOK Cooking Book - umožní vám zvolit některý z mnoha receptů, které má trouba naprogramované. Stačí zvolit recept, který chcete připravit, a trouba použije optimální postup pro tento pokrm.

6 TROUBY

7 Zachování výživných hodnot Žijte zdravě díky jedinečným funkcím: vaření v páře, příprava pokrmů při nízké teplotě a Avanssis. ~ kvalita pečení specialisté v pečení potravin Díky gastronomickému zaměření se Fagor soustavně věnuje již několik desetiletí výzkumu a ve svých troubách používá všechny technologické vymoženosti, aby držel krok s měnícím se stylem života a kulinářskými trendy: tradiční kuchyně, příprava pokrmů v páře, jednoduché pokrmy nebo kuchyně pro gurmány. Užívejte si kuchyně všemi pěti smysly. Využijte všechny vlastnosti potravin a uchovejte nutriční hodnoty nedotčené. Zkrátka získejte zdravé a chutné pokrmy, přizpůsobené vaší chuti a modernímu životnímu stylu. Dobrou chuť. Webová kuchařka. Nejlepší recept pro zdravou výživu. Na webových stránkách Fagoru naleznete více než 90 receptů pro tradiční pečení a přípravu pokrmů v páře. Každý recept zároveň obsahuje výživové a kalorické hodnoty. Navíc výživový semafor vám označuje, jak je který pokrm zdravý. Příprava pokrmů v páře - přidáte se ke zdravé kuchyni? Pokud jste příznivci zdravého stravování, Fagor je ideální volbou. Naše trouby s možností pečení v páře jsou speciálně vyvinuty tak, aby zachovaly nutriční hodnoty, chuť, barvu a přirozené aroma potravin. S nimi dosáhnete profesionálního výsledku, atraktivního vzhledu a lehce stravitelných pokrmů.

8 TROUBY Avanssis, automatická regulace stupně vlhkosti Studie provedené společností Fagor srovnávající troubu se systémem Avanssis a troubu bez tohoto systému prokázaly velké nutriční a organoleptické rozdíly ve prospěch systému Avanssis díky automatické regulaci stupně vlhkosti. Tyto výsledky potvrzují pozitivní vliv na kvalitu pečení, na zdraví, na obsah vitamínů a na omezení tuků. Závěry, které je třeba zdůraznit: Méně agresivní pečení Se systémem Avanssis je evidentní větší ztráta tuku a jemnější struktura. U brambor došlo k menší ztrátě vitamínu C a kuře si zachovalo více vitamínu B9 a kyseliny listové. Lahodnější potraviny V případě nízkotučných potravin je výsledný vzhled velmi podobný počátečnímu stavu potraviny, jako například u rajčat. Díky tomu je výsledný vzhled pokrmu atraktivnější. Trouba zůstane čistší Přesná kontrola výparů během pečení je důvodem, proč vnitřní stěny trouby zůstanou mnohem čistší.

9 Ergonomie ~ pohodlné a bezpečné použití budete mít volné ruce Díky pojezdům Impulse od Fagoru již není třeba dotýkat se plechu. Vyjede sám při otevření dvířek. Když otevíráte dvířka, s jejich sklápěním se vysouvá plech směrem ven. Další důkaz, že s Fagorem je pečení snazší, pohodlnější a bezpečnější. SAMOVÝSUVNÉ POJEZDY ~ snadné a bezpečné použití pohodlně připraví a pohlídá vaše pokrmy Plechy s úplným přístupem jsou 100% vysouvatelné a díky tomuto vysunutí s nimi lze snadno manipulovat. PLECH S ÚPLNÝM

10 TROUBY

11 funkce podle vašeho gusta Rozmrazování. Funkce rozmrazení se může používat pro jakýkoli typ zmrazených potravin: maso, ryby nebo zelenina, vše za krátký čas. Urychluje běžnou dobu rozmrazování. Udržení teploty. Trouba používá mírnou teplotu, která udržuje již připravené jídlo teplé. Celeris. Funkce určená pro pokrmy, které vyžadují předehřátí trouby. Trouba dosáhne nastavené teploty za minimální možný čas, aniž by došlo ke zvýšené spotřebě energie. Tradiční ohřev. Pro pečení chleba, pečiva, dortů a zákusků. Je též vhodný pro pečení libového masa. Tradiční ohřev + ventilátor. S tímto programem lze péct jakýkoliv druh potravin: maso, ryby nebo cukrářské výrobky. Lze také současně péct více pokrmů najednou, aniž by se smíchaly chutě či vůně. Tradiční ohřev Eco. Ideální program pro kynutí těsta na chléb nebo cukroví díky velmi jemnému teplu, které působí z vrchu i zespodu. Spodní ohřev. Teplo přichází ze spodní části trouby. Tato funkce je vhodná pro přípravu pokrmů ve vodní páře nebo finální zapečení pokrmů. Spodní ohřev + ventilátor. Ventilátor zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla vznikajícího ve spodní části trouby. Spodní intenzivní ohřev (Pizza). Díky silnému teplu, které přichází ze spodní části, a ventilátoru, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, je těsto křupavé. Není nutné troubu předehřívat. Mírné grilování. Vhodné pro hamburgery, topinky a všeobecně menší potraviny, neboť se používá pouze střední část grilu. Mírné grilování s otočným rožněm. Zapojí se pouze střední topné těleso grilu. Otočný rožeň umožňuje přípravu špízů a klobás s rovnoměrným opečením dozlatova.

12 TROUBY Mírné grilování s otočným rožněm + ventilátorem. Zapojí se střídavě buď střední topné těleso grilu nebo ventilátor, čímž se zajišťuje rovnoměrné propečení: malá drůbež a ryby na rožni. Silné grilování. Stejné jako mírné grilování, avšak na celé ploše plechu. Velmi vhodné pro všechny druhy zapékání: těstoviny, soufflé a bešamelová omáčka. 4 úrovně grilování. Umožňuje zvolit jednu ze čtyř intenzit grilování, což zaručuje optimální výsledek. Elektronická kontrola umožňuje, aby gratinování trvalo déle než u tradičního grilu. Vhodné pro: ovocné dorty, bešamelovou omáčku, zapékání ryb a plátků masa. Silné grilování + ventilátor. Umožňuje gratinovat s rovnoměrným rozložením tepla díky ventilátoru. Ideální pro grilování velkých kusů potravin. Turbo Plus. Trouba je ohřívána centrálním kruhovým topným tělesem. Díky ventilátoru obíhá horký vzduch uvnitř celé trouby. Šetrné teplo. Tato funkce se doporučuje pro sušení potravin (hub) nebo na výrobu jogurtů, díky velmi mírným teplotám. funkce pára Vaření v páře, které se používá k přípravě zeleniny a masa. Pro přípravu celých křehkých ryb (pstruhů). Příprava křehkých ryb (filety ze sardinek, plátky lososa) Pro přípravu křehkých potravin, ovoce a kompotovaného ovoce. Vaječné omelety; správná konzistence plněných rajčat. Jemné pečivo k vařeným pokrmům. Pro přípravu křehkých potravin, ovoce a kompotovaného ovoce. Teriny, drůbeží játra. Ohřev pečených pokrmů. Ideální pro zdravější přípravu pokrmů při zachování jejich vlastností. Mírný ohřev. Rozpuštěná čokoláda, máslo. Vlažné ovoce pro okamžitou konzumaci. Postupné rozmrazování bez rizika upečení. Rozmrazení rybích filet před jejich obalením. Rozmrazování ovoce tak, aby zůstalo studené (na dorty a pod.) Postupné rozmrazování bez rizika upečení. Rozmrazování masa před jejich grilováním (např: klobásy).

13 pyrolytické multifunkční trouby 6H-875A TC X nerez EAN-13: VAŘENÍ V PÁŘE Samostatná ~ Multifunkční, 12 programů pečení ~ Speciální funkce přípravy pokrmů v páře ~ Intuitivní dotykové ovládání a snadno čitelný LCD displej: hodiny, časy, teplota, funkce, doporučená úroveň plechu ~ Cooking Book s 35 recepty ~ Cooking Book s 12 recepty pro přípravu pokrmů v páře ~ Předvolba teploty pro každou funkci ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Dvojité vnitřní osvětlení s úsporným systémem ~ Extra chladná dvířka se 4 vyjímatelnými skly ~ Katalytický filtr odváděných výparů při pyrolýze ~ Pyrolytické čištění: Auto-Pyro, Eco a Turbo COOKING BOOK CHLADNÁ DVÍŘKA SE 4 SKLY PLECH S ÚPLNÝM OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 6H-760A X nerez EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky a displej zobrazující teplotu a čas ~ Předvolba teploty pro každou funkci ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Chladná dvířka se 3 vyjímatelnými skly ~ Katalytický filtr odváděných výparů ~ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo PLECH S ÚPLNÝM CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 6H-760A B bílé sklo EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky a displej zobrazující teplotu a čas ~ Předvolba teploty pro každou funkci ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Chladná dvířka se 3 vyjímatelnými skly ~ Katalytický filtr odváděných výparů ~ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo PLECH S ÚPLNÝM CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY 6H-760A N černé sklo EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky a displej zobrazující teplotu a čas ~ Předvolba teploty pro každou funkci ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Chladná dvířka se 3 vyjímatelnými skly ~ Katalytický filtr odváděných výparů ~ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo PLECH S ÚPLNÝM CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY 24 ~

14 multifunkční trouby ~ boční otevírání 6H-0A RX nerez EAN-13: Samostatná. Pravé závěsy ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky a displej s časovými údaji ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Vnitřní osvětlení ~ Chladná dvířka s 3 skly ~ Ventilovaný odvod par min. 595 TROUBY PLECH S ÚPLNÝM CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 552 6H-0A LX nerez EAN-13: Samostatná. Levé závěsy ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky a displej s časovými údaji ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Vnitřní osvětlení ~ Chladná dvířka s 3 skly ~ Ventilovaný odvod par min multifunkční trouby PLECH S ÚPLNÝM CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 6H-800A TC X nerez EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Intuitivní dotykové ovládání a snadno čitelný LCD displej: hodiny, časy, teplota, funkce, doporučená úroveň plechu ~ Cooking Book s 15 recepty ~ Předvolba teploty pro každou funkci ~ Samovýsuvný teleskopický pojezd Impulse ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Dvojité vnitřní osvětlení s úsporným systémem ~ Chladná dvířka s 3 skly ~ Ventilovaný odvod par, Avanssis - regulace stupně vlhkosti min COOKING BOOK SAMOVÝSUVNÉ POJEZDY CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 552 6H-196A X nerez EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zasouvatelné podsvícené knoflíky a displej s časovými údaji ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Ventilovaný odvod par min PLECH S ÚPLNÝM OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 25 ~

15 multifunkční trouby 6H-196A B bílé sklo EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zasouvatelné podsvícené knoflíky a displej s časovými údaji ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Ventilovaný odvod par PLECH S ÚPLNÝM 6H-196A N černé sklo EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zasouvatelné podsvícené knoflíky a displej s časovými údaji ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Ventilovaný odvod par min min PLECH S ÚPLNÝM 6H-185A N Epoca černé sklo EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Analogové hodiny s programováním spuštění/ vypnutí ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Ventilovaný odvod par 552 horkovzdušné trouby PLECH S ÚPLNÝM 6H-114 X nerez EAN-13: Samostatná ~ Horkovzdušná, 6 programů pečení ~ Minutový spínač se zvukovou signalizací ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Ventilovaný odvod par min min ~

16 6H-475 X nerez EAN-13: Polyvalentní ~ Horkovzdušná, 6 programů pečení ~ Displej s časovými údaji ~ Elektronické hodiny s programováním zapnutí/ vypnutí ~ Výsuvný Pull-system ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Ventilovaný odvod par ~ Kombinace s jakoukoliv polyvalentní deskou Fagor TROUBY 6H-414 X nerez EAN-13: Polyvalentní ~ Horkovzdušná, 6 programů pečení ~ Minutový spínač se zvukovou signalizací ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Ventilovaný odvod par ~ Kombinace s jakoukoliv polyvalentní deskou Fagor R. max min H-414 B bílé sklo EAN-13: Polyvalentní ~ Horkovzdušná, 6 programů pečení ~ Minutový spínač se zvukovou signalizací ~ Vnitřní osvětlení ~ Dvířka s 2 skly ~ Ventilovaný odvod par ~ Kombinace s jakoukoliv polyvalentní deskou Fagor 27 ~

17 multifunkční trouba ~ šířka 90 cm 6H-936A X nerez EAN-13: Samostatná. Šířka 90 cm. ~ Multifunkční, 6 programů pečení ~ Zamačkávací ovládací knoflíky ~ Displej s časovými údaji (na objednávku - není součástí spotřebiče) ~ Otočný rožeň ~ Vnitřní osvětlení ~ Chladná dvířka s 3 skly ~ Ventilovaný odvod par (Lišta) Lišta Trouba 3 pyrolytická trouba ~ výška 45 cm PLECH S ÚPLNÝM (NA OBJEDNÁVKU) CHLADNÁ DVÍŘKA SE 3 SKLY 6H-565A X nerez EAN-13: Samostatná ~ Multifunkční, 8 programů pečení ~ Nové zamačkávací podsvícené knoflíky a displej zobrazující teplotu a čas ~ Předvolba teploty pro každou funkci (na objednávku - není součástí spotřebiče) ~ Rychlé předehřátí Celeris ~ Chladná dvířka s 4 skly ~ Katalytický filtr odváděných výparů při pyrolýze ~ Pyrolytické čištění: Eco a Turbo Otvor pro mikrovlnnou troubu (Lišta) Lišta 50 3 Trouba 3 CHLADNÁ DVÍŘKA SE 4 SKLY OCHRANA PROTI OTISKU PRSTŮ 28 ~

18 samostatné pyrolytické multifunkční trouby PYROLYTICKÉ MULTIFUNKČNÍ PYROLYTICKÁ + PÁRA PYROLYTICKÉ 6H-875A TC X 6H-760A X 6H-760A B 6H-760A N OBECNÉ PARAMETRY Užitný objem (l) Počet programů pečení 12 8 Ventilovaný odvod par Typ ovládání Touch Zamačkávací Skleněná vnitřní dvířka (vyjímatelná skla) Sklopný gril Dvoupolohový gril Pizza Celeris Speciální Funkce Eco Grill (4 úrovně) Přípravy pokrmů v páře Síťový kabel Vnitřní osvětlení Dvojité Pyrolytické čištění Eco / Turbo / Auto-Pyro Eco / Turbo Katalytický filtr odváděných výparů a pachů OVLÁDÁNÍ FUNKCÍ Cooking-Book Elektronický programátor zapnutí/vypnutí Volič programů a teploty Hlavní volič Zap / Vyp Volič + / - Elektronická regulace teploty Předvolba teploty Kontrolka provozu Kontrolka termostatu Kontrolka funkce pyrolýzy BEZPEČNOST Bezpečnostní termostat Blokování funkcí: bezpečnost dětí Automatické bezpečnostní vypnutí Chladná dvířka Počet skel ve dvířkách 4 3 Automatické blokování dvířek při procesu pyrolýzy TECHNICKÉ ÚDAJE Jmenovitý příkon (kw) 3,57 3,57 Příkon grilu silný (kw) 3,0 3,0 Příkon spodního topného tělesa (kw) 1,5 1,5 Příkon pyrolýzy (kw) 3 3 Napětí / Frekvence (V/Hz) / / Proud (A) Energetická třída (*) A -10% A -10% Velikost Střední Střední Plocha největšího plechu (cm 2 ) Spotřeba energie Konvenční funkce (kw) 0,79 0,79 Nucené proudění (kw) 0,71 0,71 DOPLŇKY Hluboký smaltovaný plech 1 1 Smaltovaný plech 1 Příslušenství na vaření v páře 1 Chromovaný rošt s bezpečnostní zarážkou 1 1 Úplné vysunutí plechu 1 1 Boční vodící mřížky Smaltované Smaltované ROZMĚRY Vnitřní rozměry (mm) Vnější rozměry (mm) Šířka 4 4 Výška Hloubka Šířka Výška Hloubka TROUBY (*) A-10% značí, že spotřeba el. energie je o 10% nižší než u energetické třídy A. 29 ~

19 samostatné multifunkční trouby MULTIFUNKČNÍ BOČNÍ OTEVÍRÁNÍ 6H-800A TC X 6H-0A RX 6H-0A LX 6H-196A X 6H-196A B 6H-196A N 6H-185A N Epoca OBECNÉ PARAMETRY Užitný objem (l) Počet programů pečení Ventilovaný odvod par Avansis Typ ovládání Touch Zamačkávací Zamačkávací Zamačkávací Pevné Epoca Boční otevírání Pravé Levé Skleněná vnitřní strana dvířek Sklopný gril Dvoupolohový gril Pizza Speciální Funkce Celeris Síťový kabel Vnitřní osvětlení Dvojité Speciální smalt Top Slide OVLÁDÁNÍ FUNKCÍ Cooking-Book Elektronický programátor zapnutí/vypnutí Volič programů a teploty Hlavní volič Zap / Vyp Volič + / - Elektronická regulace teploty Teplotní termostat 50 ºC až 250 ºC 50 ºC až 250 ºC 50 ºC až 250 ºC 50 ºC až 250 ºC Předvolba teploty Kontrolka provozu Kontrolka termostatu BEZPEČNOST Bezpečnostní termostat Blokování funkcí: bezpečnost dětí Automatické bezpečnostní vypnutí Počet skel ve dvířkách TECHNICKÉ ÚDAJE Jmenovitý příkon (kw) 3,17 3,57 3,57 3,57 2,67 Příkon grilu silný (kw) 2,6 2,6 2,6 2,6 2,6 Příkon spodního topného tělesa (kw) 1,2 1,5 1,5 1,5 Napětí / Frekvence (V/Hz) / / / / / 50 Proud (A) Energetická třída (*) A -10% A -10% A -10% A A Velikost Střední Střední Střední Střední Střední Plocha největšího plechu (cm 2 ) Spotřeba energie Konvenční funkce (kw) 0,79 0,79 0,79 0,79 0,79 Nucené proudění (kw) 0,71 0,74 0,74 0,74 0,74 DOPLŇKY Hluboký smaltovaný plech Smaltovaný plech Chromovaný rošt s bezpečnostní zarážkou Úplné vysunutí plechu Samovýsuvné teleskopické pojezdy impulse 1 Boční vodící mřížky ROZMĚRY Vnitřní rozměry (mm) Vnější rozměry (mm) Šířka Výška Hloubka Šířka Výška Hloubka (*) A-10% značí, že spotřeba el. energie je o 10% nižší než u energetické třídy A. 30 ~

20 horkovzdušné trouby SAMOSTATNÉ HORKOVZDUŠNÉ POLYVALENTNÍ HORKOVZDUŠNÉ OBECNÉ PARAMETRY 6H-114 X Užitný objem (l) 51 Počet programů pečení 6 Ventilovaný odvod par Typ ovládání Pevné Dvoupolohový gril Síťový kabel Vnitřní osvětlení Speciální smalt Top Slide OVLÁDÁNÍ FUNKCÍ Minutový spínač Volič programů a teploty Teplotní termostat 50 ºC až 250 ºC Kontrolka provozu Kontrolka termostatu BEZPEČNOST Bezpečnostní termostat Počet skel ve dvířkách 2 TECHNICKÉ ÚDAJE Jmenovitý příkon (kw) 2,67 Příkon grilu silný (kw) 2,6 Příkon spodního topného tělesa (kw) 1,0 Napětí / Frekvence (V/Hz) 230 / 50 Proud (A) 16 Energetická třída A Velikost Střední Plocha největšího plechu (cm 2 ) Spotřeba energie: Konvenční funkce (kw) 0,79 DOPLŇKY Smaltovaný plech 1 Chromovaný rošt s bezpečnostní zarážkou 1 Boční vodící mřížky ROZMĚRY Vnitřní rozměry (mm) Vnější rozměry (mm) Šířka 4 Výška 322 Hloubka 380 Šířka Výška 595 Hloubka 529 6H-475 X 6H-414 X 6H-414 B OBECNÉ PARAMETRY Užitný objem (l) Počet programů pečení 6 6 Ventilovaný odvod par Typ ovládání Pevné Pevné Dvoupolohový gril Síťový kabel Vnitřní osvětlení OVLÁDÁNÍ FUNKCÍ Elektronický zapnutí/vypnutí Minutový spínač Volič programů a teploty Teplotní termostat 50 ºC až 250 ºC 50 ºC až 250 ºC Kontrolka provozu Kontrolka termostatu BEZPEČNOST Bezpečnostní termostat Počet skel ve dvířkách 2 2 TECHNICKÉ ÚDAJE Jmenovitý příkon (kw) 2,67 2,67 Příkon grilu silný (kw) 2,6 2,6 Příkon spodního topného tělesa (kw) 1,0 1,0 Napětí / Frekvence (V/Hz) 230 / / 50 Proud (A) Energetická třída A A Velikost Střední Střední Plocha největšího plechu (cm 2 ) Spotřeba energie: Konvenční funkce (kw) 0,79 0,79 DOPLŇKY Hluboký smaltovaný plech 1 Smaltovaný plech 1 Chromovaný rošt s bezpečnostní zarážkou 1 Pull-System 1 Boční vodící mřížky ROZMĚRY Vnitřní rozměry (mm) Šířka 4 4 Výška Hloubka Šířka Vnější rozměry (mm) Výška Hloubka TROUBY 31 ~

21 trouby ~ speciální rozměry MULTIFUNKČNÍ PYROLYTICKÁ 90 cm šířka 45 cm výška 6H-936A X 6H-565A X OBECNÉ PARAMETRY Užitný objem (l) Počet programů pečení 6 8 Ventilovaný odvod par Typ ovládání (osvětlený Touch Control) Zamačkávací Zamačkávací Skleněná vnitřní strana dvířek Dvoupolohový gril Speciální Funkce Snímací Celeris Síťový kabel Otočný rožeň Vnitřní osvětlení Dvojité OVLÁDÁNÍ FUNKCÍ Elektronický programátor zapnutí/vypnutí Volič programů a teploty Volič + / - Elektronická regulace teploty Teplotní termostat 50 ºC až 250 ºC Předvolba teploty Kontrolka provozu Kontrolka termostatu Kontrolka funkce pyrolýzy Pyrolytické čištění Speciální smalt,,top Slide Katalytický filtr odváděných výparů a pachů Eco / Turbo BEZPEČNOST Bezpečnostní termostat Blokování funkcí: bezpečnost dětí Automatické bezpečnostní vypnutí Chladná dvířka Dvířka počet skel 3 4 Automatické blokování dvířek při procesu pyrolýzy TECHNICKÉ ÚDAJE Jmenovitý příkon (kw) 3,75 3,4 Příkon grilu silný (kw) 2,85 1,75 Příkon turbo (kw) 2,55 1,7 Příkon spodní topné spirály (kw) 1,25 1,2 Příkon pyrolýzy (kw) 2,56 Napětí / Frekvence (V/Hz) / / 50 Proud (A) Energetická třída A A Velikost Velká Malá Plocha největšího plechu (cm 2 ) Spotřeba energie Konvenční funkce (kw) 0,99 0,74 Nucené proudění (kw) 1,15 1,06 DOPLŇKY Hluboký smaltovaný plech 1 1 Smaltovaný plech 1 Chromovaný rošt s bezpečnostní zarážkou 1 1 Úplné vysunutí plechu na objednávku na objednávku Boční vodící mřížky Smaltované ROZMĚRY Vnitřní rozměry (mm) Vnější rozměry (mm) Šířka Výška Hloubka Šířka 893 Výška Hloubka ~

22 příslušenství ~ trouby Model, Kód a EAN Vlastnosti Pull-System 5K-PS Kód EAN-13: Příslušenství na objednávku Sada Pull-System (rošt + vodicí lišty). Umožňuje vysunutí větší části plechu a usnadňuje naprosto bezpečnou manipulaci s připravovaným pokrmem pečení. Objednávané množství: 1 TROUBY Výsuvné teleskopické pojezdy s úplným přístupem 5K-BET Kód EAN-13: Příslušenství na objednávku Sada výsuvného plechu s úplným přístupem (rošt + teleskopické pojezdy k upevnění plechu). Umožňuje úplné vysunutí plechu a usnadňuje naprosto bezpečnou manipulaci s připravovaným pokrmem. Určeno pro multifunkční trouby s výškou 60 cm. Objednávané množství: 1 Samovýsuvné teleskopické pojezdy impulse 6KG-BET Kód EAN-13: Příslušenství na objednávku Sada plechu s úplným přístupem (rošt + teleskopické pojezdy k upevnění plechu). Pouhým otevřením dvířek vyjede plech sám, aniž bychom se ho museli dotýkat, čímž usnadňuje naprosto bezpečnou manipulaci s připravovaným pokrmem. Určeno pro instalaci do multifunkčních trub s výškou 60 cm. Objednávané množství: 1 Pevné teleskopické pojezdy úplné vysunutí 6K-GTF 49 Kód EAN-13: Příslušenství na objednávku Sada pevných teleskopických pojezdů s úplným přístupem (rošt + 1 úroveň teleskopických pojezdů na plech). Usnadňuje vysunutí plechu a usnadňuje tak naprosto bezpečnou manipulaci s připravovaným pokrmem. Určeno pro instalaci do multifunkčních trub o šířce 90 cm. (model 6H-936A X). Objednávané množství: 1 33 ~

teď jím podle své chuti

teď jím podle své chuti ~ TROUBY Trouby ~ ~ pyrolytické.. str. 22 ~ ~ funkce pára.. str. 22-23 ~ ~ speciální rozměry.. str. 23 ~ ~ kombinace pečicí a mikrovlnné trouby.. str. 23 ~ ~ boční otevírání.. str. 24 ~ ~ multifunkční..

Více

2010 domácí spotřebiče

2010 domácí spotřebiče 2010 domácí spotřebiče 2010 Duben domácí spotřebiče Produkty vymyšlené lidmi pro lidi Značka Fagor se zaměřuje na lidi a na hledání těch nejlepších řešení, abyste žili ve zdravějším a příjemnějším prostředí.

Více

» vestavné elektrické trouby

» vestavné elektrické trouby » vestavné elektrické trouby Tekavestavné spotřebiče Energetická třída Rozmrazování Protiotisková úprava nerezových ploch horní a spodní Program Pizza Rychloohřev Gril Gril a spodní Gril a spodní Gril

Více

Valné shromáždění Spojených národů vyhlásilo rok 2012 Mezinárodním rokem družstevnictví.

Valné shromáždění Spojených národů vyhlásilo rok 2012 Mezinárodním rokem družstevnictví. Valné shromáždění Spojených národů vyhlásilo rok 2012 Mezinárodním rokem družstevnictví. Pod heslem družstevní podniky pomáhají vybudovat lepší svět přináší mezinárodní rok družstev historicky první oficiální

Více

t Zjednodušme si to 7 37 47 5

t Zjednodušme si to 7 37 47 5 VESTAVNÉ 1 ROSTNÝ 3 4 Zjednodušme si to 7 37 47 5 Sledujte náš #EasyTeam zanussi.co.uk/easyteam 6 S LOGEM LAYAR 7 VŠE NA 8 A LEHCE 9 PYRO Space Druh trouby: multifunkční trouba Multiplus s kruhovým topným

Více

Domácí spotřebiče 2012

Domácí spotřebiče 2012 Domácí spotřebiče 2012 PRODLOUŽENÁ BEZPLATNÁ ZÁRUKA Na výrobky uvedené v tomto katalogu, označené logem FAGOR ZÁRUKA 50 MĚSÍCŮ zakoupené na území ČR do 31. 12. 2012 si můžete požádat o prodloužení záruky

Více

NÁVOD K POUŽITÍ. Trouba

NÁVOD K POUŽITÍ. Trouba NÁVOD K POUŽITÍ Trouba CS 2 OBSAH CS 1 / POPIS SPOTŘEBIČE Popis trouby.................................................... 4 Ovládací lišta.................................................... 5 Displej.........................................................

Více

FAGOR Produkty vymyšlené lidmi pro lidi. FAGOR ELEKTRO s.r.o. je pobočkou největšího španělského výrobce bílé techniky firmy Fagor Electrodomésticos

FAGOR Produkty vymyšlené lidmi pro lidi. FAGOR ELEKTRO s.r.o. je pobočkou největšího španělského výrobce bílé techniky firmy Fagor Electrodomésticos 2011 FAGOR Produkty vymyšlené lidmi pro lidi Značka Fagor se zaměřuje na lidi a na hledání těch nejlepších řešení, abyste žili ve zdravějším a příjemnějším prostředí. Proto je naše řada výrobků navržena

Více

WHIRLPOOL VOLNĚ STOJÍCÍ MIkROVLNNÉ TROuby

WHIRLPOOL VOLNĚ STOJÍCÍ MIkROVLNNÉ TROuby WHIRLPOOL VOLNĚ STOJÍCÍ mikrovlnné trouby MULTIFUNKČNÍ A MIKROVLNNÉ TROUBY Chef: tradiční výkon při přípravě jídla s rychlostí mikrovlnné trouby Chef využívá předností inteligentní technologie 6. smysl

Více

DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE 2011

DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE 2011 DOMÁCÍ SPOTŘEBIČE 2011 FAGOR: Kdo jsme, odkud jdeme a kam směřujeme Značka Fagor se zaměřuje na lidi a na hledání těch nejlepších řešení, abyste žili ve zdravějším a příjemnějším prostředí. Proto je naše

Více

Návod k použití a instalaci. Multifunkční trouba

Návod k použití a instalaci. Multifunkční trouba Návod k použití a instalaci Multifunkční trouba 1 2 3 1 Pečící funkce 6 Tlačítko 2 Ukazatel teploty 7 Tlačítko / Dětský zámek 3 Elektronické hodiny 8 Zapnout / Vypnout 4 Tlačítko teplota 9 Vnitřní osvětlení

Více

Chytré vaření. Parní hrnec + mikrovlnná trouba + gril AX-1100

Chytré vaření. Parní hrnec + mikrovlnná trouba + gril AX-1100 Parní hrnec + mikrovlnná trouba + gril AX-1100 Vaření v páře: prostě skvělé Zvláštní generátor páry vytváří čistou páru o teplotě v rozmezí od 70 C do 100 C. Je čas na chytré vaření Dříve než vám představíme

Více

spolu a doma vestavné elektrospotřebiče 2009

spolu a doma vestavné elektrospotřebiče 2009 spolu a doma 4 Myčky 10 Elektrické trouby design detail dokonalost 20 Mikrovlnné trouby 24 Varné desky Využijte výhodný bonus systém a získejte další spotřebiče se slevou nebo zdarma. Více na straně 31.

Více

DOPLŇKOVÉ SPOTŘEBIČE: CHLADNIČKY, ODSAVAČE PAR, MIKROVLNNÉ TROUBY. ARG 737/A+/5 vestavná jednodveřová chladnička s výparníkem

DOPLŇKOVÉ SPOTŘEBIČE: CHLADNIČKY, ODSAVAČE PAR, MIKROVLNNÉ TROUBY. ARG 737/A+/5 vestavná jednodveřová chladnička s výparníkem CHLADNIČKY ART 483/4, ART 471/4 kombinované vestavné chladničky s mrazničkou DOPLŇKOVÉ SPOTŘEBIČE: CHLADNIČKY, ODSAVAČE PAR, MIKROVLNNÉ TROUBY ARG 737/A+/5 vestavná jednodveřová chladnička s výparníkem

Více

AKR 916 IX, AKR 701 IX, AKR 648 IX

AKR 916 IX, AKR 701 IX, AKR 648 IX DOPLŇKOVÉ SPOTŘEBIČE: chladničky, odsavače par, mikrovlnná trouba C H L A D N I Č K Y ART 483/4, ART 471/4 kombinované vestavné chladničky s mrazničkou ARG 737/A+/5 vestavná jednodveřová chladnička s výparníkem

Více

inspired by you vestavné spotřebiče

inspired by you vestavné spotřebiče inspired by you XX vestavné spotřebiče 2010 design detail dokonalost 4 10 18 28 myčky nádobí elektrické a mikrovlnné trouby varné desky odsavače par concept dává rok navíc CONCEPT GUARANTEE nabízí kromě

Více

2.3. ROZMĚRY SPOTŘEBIČE 2. INSTALACE 2.1. POSTAVENÍ SPOTŘEBIČE 2.4. ZÁKLADNÍ POPIS SPOTŘEBIČE A OVLÁDACÍCH PRVKŮ 2.2. NASTAVENÍ NOŽIČEK A2 6 7 8 5

2.3. ROZMĚRY SPOTŘEBIČE 2. INSTALACE 2.1. POSTAVENÍ SPOTŘEBIČE 2.4. ZÁKLADNÍ POPIS SPOTŘEBIČE A OVLÁDACÍCH PRVKŮ 2.2. NASTAVENÍ NOŽIČEK A2 6 7 8 5 2.3. ROZMĚRY SPOTŘEBIČE 2. INSTALACE Instalaci by měl provádět kvalifikovaný technik. Výrobce nemá povinnost vykonávat instalaci. Pokud je nutná asistence výrobce při odstranění chyb vyplývajících z nesprávné

Více

ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK Technologie AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 1/1 konvektomaty

ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK Technologie AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 1/1 konvektomaty ChefLux Česky ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK Technologie 4-7 AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 1/1 konvektomaty 8 Doplňkové vybavení a příslušenství 9 Technické detaily

Více

Francouzská elegance SPOTŘEBIČE HORIZON. www.brandt.cz

Francouzská elegance SPOTŘEBIČE HORIZON. www.brandt.cz Francouzská elegance vestavné SPOTŘEBIČE HORIZON www.brandt.cz Francouzská elegance www.brandt.cz Brandt je značka se 60ti letou zkušeností Brandt je tradiční francouzskou značkou elektrospotřebičů. Více

Více

Multifunkční krbová kamna pro každý domov

Multifunkční krbová kamna pro každý domov Multifunkční krbová kamna pro každý domov Proč si vybrat kamna Blacksmith? Věděli jste, že 70% tepla z průměrného otevřeného ohně může unikat do komína? Moderní kamna mohou hořet tak efektivně, že méně

Více

KONVEKTOMATY serie 6 ( nová generace od 8.2015 )

KONVEKTOMATY serie 6 ( nová generace od 8.2015 ) KONVEKTOMATY serie 6 ( nová generace od 8.2015 ) Moderní zařízení do profesionální kuchyně Tisíce uživatelů ve více jak 85 zemích si vybralo značku UNOX Moderní výrobní závod v Itálii Konvektomaty UNOX

Více

na www.philco.cz/ registrace

na www.philco.cz/ registrace Ceník platný od 13.4.2015 pro Dušek kuchyně + 5 let garance na www.philco.cz/ registrace Model DMOC Dušek Vestavné samostatné trouby Specielní cena Dušek s časovým omezením POB 77 Vestavná kombinovaná

Více

Probuďte v sobě mistra kuchaře

Probuďte v sobě mistra kuchaře Vydání září 2014 Probuďte v sobě mistra kuchaře Akční nabídka modelů s klimatickým pečením Kvalita Miele Vždy lepší toto motto si vybrali již naši pradědečkové krátce po založení firmy Miele. Chcete-li

Více

Francouzská elegance SPOTŘEBIČE HORIZON. www.brandt.cz

Francouzská elegance SPOTŘEBIČE HORIZON. www.brandt.cz Francouzská elegance vestavné SPOTŘEBIČE HORIZON www.brandt.cz Francouzská elegance www.brandt.cz Vestavné pečicí trouby Pyrolytické čištění zvládne péči o vaši troubu zcela samostatně Unikátní 00 % cyklus

Více

Inspirujte se. Objevte nové možnosti vaší domácnosti se spotřebiči modelové řady Inspiration

Inspirujte se. Objevte nové možnosti vaší domácnosti se spotřebiči modelové řady Inspiration Inspirujte se profesionály a využijte odborné zkušenosti ve vaší domácnosti navštivte www.electrolux.cz facebook.https://www.facebook.com/electroluxceskarepublika Katalog volně stojících spotřebičů Electrolux

Více

POHLED DOVNITŘ. Tlačítko pro rozmrazování * Mrazící prostor. Termostat. Výsuvná zásuvka (pro zachycení vody při rozmrazování) Sýry, máslo, medikamenty

POHLED DOVNITŘ. Tlačítko pro rozmrazování * Mrazící prostor. Termostat. Výsuvná zásuvka (pro zachycení vody při rozmrazování) Sýry, máslo, medikamenty POHLED DOVNITŘ Tlačítko pro rozmrazování * Mrazící prostor Výsuvná zásuvka (pro zachycení vody při rozmrazování) Termostat Zelenina, vařená a hotová jídla Sýry, máslo, medikamenty Výškově nastavitelná

Více

pyrolytická trouba se samočisticí funkcí pečicí sonda trouba s elektronikou vaření Vision trouba s trojnásobným teleskopickým

pyrolytická trouba se samočisticí funkcí pečicí sonda trouba s elektronikou vaření Vision trouba s trojnásobným teleskopickým VESTAVNÉ TROUBY parní trouba úprava vnitřku trouby pro snadné čištění pečicí sonda trouba s elektronikou vaření Vision nerezový povrch s úpravou proti otiskům prstů interaktivní a vícejazyčný LCD displej

Více

NOVÁ GENERACE VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ

NOVÁ GENERACE VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ NOVÁ GENERACE VESTAVNÝCH SPOTŘEBIČŮ Kuchyně je srdcem našeho života. Odehrávají se v ní ty nejdůležitější věci. Naše zdraví, naše štěstí, způsob, jakým vyrůstají naše děti - všechny tyto věci souvisí také

Více

Závěsné plynové průtokové ohřívače TV PANDA

Závěsné plynové průtokové ohřívače TV PANDA Závěsné plynové průtokové ohřívače TV PANDA PANDA 19 POG průtokový ohřívač TV na zemní plyn s výkonem 7,7 19,2 kw, odvod spalin do komína PANDA 24 POG průtokový ohřívač TV na zemní plyn s výkonem 9,8 24,4

Více

podlahové vytápění elegance ohřevu Elektrické Úsporné a účinné Komfortní a zdravé Jednoduchá montáž Malá tloušťka (cca 3 mm) Bezúdržbový provoz

podlahové vytápění elegance ohřevu Elektrické Úsporné a účinné Komfortní a zdravé Jednoduchá montáž Malá tloušťka (cca 3 mm) Bezúdržbový provoz Elektrické podlahové vytápění Úsporné a účinné Komfortní a zdravé Jednoduchá montáž Malá tloušťka (cca 3 mm) Bezúdržbový provoz elegance ohřevu O firmě Slovenská společnost HA-KL dnes úspěšně využívá svoje

Více

TĚLESO KTERÉ DÝCHÁ : Inteligentní a zdravé větrání

TĚLESO KTERÉ DÝCHÁ : Inteligentní a zdravé větrání OXYGEN KČ 2014.CZ TĚLESO KTERÉ DÝCHÁ : Inteligentní a zdravé větrání Jaga Oxygen není tradiční systém ventilace, ale energeticky účinný ventilační systém. Oxygen Hybrid řešení jsou připravena pro použití

Více

výkon: 500 jmenovitá hodnota 500 W 1000 jmenovitá hodnota 1000 W 1500 jmenovitá hodnota 1500 W 2000 jmenovitá hodnota 2000 W

výkon: 500 jmenovitá hodnota 500 W 1000 jmenovitá hodnota 1000 W 1500 jmenovitá hodnota 1500 W 2000 jmenovitá hodnota 2000 W Způsob rozlišování a označování konvektorů PROTHERM PROTHERM XXXX výkon: 500 jmenovitá hodnota 500 W 1000 jmenovitá hodnota 1000 W 1500 jmenovitá hodnota 1500 W 2000 jmenovitá hodnota 2000 W 5.2.0. Příklad:

Více

Maximální výkon na minimálním prostoru. Kompaktní Convotherm konvektomaty pro všechny Vaše požadavky.

Maximální výkon na minimálním prostoru. Kompaktní Convotherm konvektomaty pro všechny Vaše požadavky. Maximální výkon na minimálním prostoru. Kompaktní Convotherm konvektomaty pro všechny Vaše požadavky. Convotherm konvektomaty přesně na míru Vašeho provozu. Chytří kuchaři už to dávno vědí: úspěšné vaření

Více

WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015

WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 WHIRLPOOL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 Rozdíl mezi jednoduchostí a intuicí Whirlpool rozumí vaším potřebám a ví, že se každý den jedinečným způsobem staráte o to, co máte rádi. Technologie 6. smysl proto zajišťuje

Více

Jednonádržová myčka s automatickým posuvem košů STR 110. Velká síla na nejmenším prostoru

Jednonádržová myčka s automatickým posuvem košů STR 110. Velká síla na nejmenším prostoru Jednonádržová myčka s automatickým posuvem košů STR 110 Velká síla na nejmenším prostoru Optimální mycí výsledky STR 110 vysoký výkon a flexibilita Winterhalter specialista na inovativní řešení mytí +

Více

KONVEKTOMATY. Konvektomaty... 249. Regenerátory... 255. Udržovací skříně... 255. Příslušenství... 256. Konvektomaty

KONVEKTOMATY. Konvektomaty... 249. Regenerátory... 255. Udržovací skříně... 255. Příslušenství... 256. Konvektomaty ... 249 Regenerátory... 255 Udržovací skříně... 255 Příslušenství... 256 Veškerá zobrazení v katalogu jsou pouze ilustrační www.rmgastro.cz www.rmgastro.pl 247 Ve zkratce: RM GASTRO VISION je generace

Více

EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1

EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1 EUROSTER 506 návod k použití LOGITRON s.r.o. str 1 Euroster 506 1. ÚVOD Euroster regulátor 506 je navržen tak pro řízení systémů podlahového vytápění elektrického, vodního, plynového apod. Disponuje dvěmi

Více

Technický list pro tepelné čerpadlo země-voda HP3BW-model B

Technický list pro tepelné čerpadlo země-voda HP3BW-model B Technický list pro tepelné čerpadlo země-voda HP3BW-model B Technický popis TČ Tepelné čerpadlo země-voda, voda-voda s označením HPBW B je kompaktní zařízení pro instalaci do vnitřního prostředí, které

Více

Návod k obsluze. Konstrukce a technické parametry:

Návod k obsluze. Konstrukce a technické parametry: Návod k obsluze "Carbon crystal - kompozitní nástěnný infra topný systém" je systém vytápění, které kombinuje sálavé infra vytápění a konvenční vytápění v jednom panelu. Přeměna elektřiny na teplo má až

Více

Plynové závěsné kotle CERACLASS a CERACLASSACU. Příjemné teplo pro Váš domov. Teplo pro život

Plynové závěsné kotle CERACLASS a CERACLASSACU. Příjemné teplo pro Váš domov. Teplo pro život Plynové závěsné kotle CERACLASS a CERACLASSACU Příjemné teplo pro Váš domov Teplo pro život Nové kotle Ceraclass a CeraclassAcu: Příjemné teplo a teplá voda pro Váš domov Úsporné, tiché a praktické: naše

Více

KONSTRUOVÁNÍ S PODPOROU POČÍTAČŮ

KONSTRUOVÁNÍ S PODPOROU POČÍTAČŮ KONSTRUOVÁNÍ S PODPOROU POČÍTAČŮ vypracoval: Tomáš Hodný SMAD Jičín Olešnice u RK čp. 59 517 36 e-mail: tomas.hodny@unet.cz mobilní tel.: 603 701 199 1. Tepelné čerpadlo Ke své seminární práci jsem si

Více

Ceník. LineMiss. LineMicro PLATNÝ OD: 10-2012

Ceník. LineMiss. LineMicro PLATNÝ OD: 10-2012 LineMicro Ceník PLATNÝ OD: 10-2012 LineMiss LineMiss 2 LineMiss Funkce Standard PEČÍCÍ REŽIMY Nelze Dynamic Matic Classic Manual Hum. Konvekční pečení 30 C - 260 C Kombinovaný režim páry a konvekčního

Více

nástěnné kotle s ohřevem vody v zásobníku

nástěnné kotle s ohřevem vody v zásobníku nástěnné kotle s ohřevem vody v zásobníku therm PRo 14 XZ, txz therm 20 LXZ, tlxz therm 28 LXZ, tlxz therm 20 LXZe.A, tlxze.a therm 28 LXZe.A therm PRo 14 KX, tkx therm 28 LXZ.A 5, tlxz.a 5 therm 20 LXZe.A

Více

spotřebiče Katalog pro Kuchyňská studia 2012/2013 Budějovická 778/3 140 21 Praha 4 Tel.: 261 302 111 www.aeg-electrolux.cz

spotřebiče Katalog pro Kuchyňská studia 2012/2013 Budějovická 778/3 140 21 Praha 4 Tel.: 261 302 111 www.aeg-electrolux.cz ELECTROLUX, s.r.o. Budějovická 778/3 140 21 Praha 4 Tel.: 261 302 111 www.aeg-electrolux.cz Vaše otázky nám můžete zaslat na e-mailovou adresu: info@electrolux.cz Informace o spotřebičích najdete na webové

Více

INOVAČNÍ ŘEŠENÍ VYTÁPĚNÍ DOMÁCNOSTÍ. Vzduch-voda

INOVAČNÍ ŘEŠENÍ VYTÁPĚNÍ DOMÁCNOSTÍ. Vzduch-voda INOVAČNÍ ŘEŠENÍ VYTÁPĚNÍ DOMÁCNOSTÍ Vzduch-voda je ekonomický a čistý systém ohřevu vody pomocí tepelného čerpadla TOPENÍ TEPLÁ VODA xxxxxxxxxxxxxxxxx je efektivní systém ohřevu vody založený na technologii

Více

s ohřevem vody a hydraulickým modulem ARIANEXT - 8 kw (připravujeme 10 a 12 kw)

s ohřevem vody a hydraulickým modulem ARIANEXT - 8 kw (připravujeme 10 a 12 kw) Tepelné čerpadlo VZDUCH - VODA s ohřevem vody a hydraulickým modulem ARIANEXT - 8 kw (připravujeme 10 a 12 kw) kompaktní tepelné čerpadlo s doplňkovým elektroohřevem ARIANEXT COMPACT 8 kw ARIANEXT PLUS

Více

BETTER VINOTÉKY VLHKOST

BETTER VINOTÉKY VLHKOST BETTER VINOTÉKY VLHKOST Vinotéky jsou vybaveny antikorozními hliníkovými stěnami SRA (hliník s reliéfem kamene). Okolní vlhkost přirozeně obsažená ve vzduchu je udržována na garantované ideální úrovni

Více

VITRÍNY CHLADÍCÍ A VYHŘÍVANÉ

VITRÍNY CHLADÍCÍ A VYHŘÍVANÉ Chladící a vyhřívací vitríny Chladící a vyhřívací vitríny jsou nejvhodnějším zařízením pro uchovávání a výdeje pokrmů v jakémkoliv potravinářském provozu. Nabízíme moderní hranatý design různých barev

Více

Nikdo vám nesliboval, že podlahové vytápění bude snadné až doteď

Nikdo vám nesliboval, že podlahové vytápění bude snadné až doteď Nikdo vám nesliboval, že podlahové vytápění bude snadné až doteď Bezdrátové pohodlí od Danfossu Od složitého k jednoduchému Bezdrátový řídící systém podlahového vytápění Danfoss CF2 nabízí optimální spolehlivost

Více

RDD100../RDE100.. Prostorové termostaty pro maximální komfort a úspory energie

RDD100../RDE100.. Prostorové termostaty pro maximální komfort a úspory energie RDD100../RDE100.. Prostorové termostaty pro maximální komfort a úspory energie Nová generace prostorových termostatů pro vytápění kombinující jednoduché ovládání a moderní design. Answers for infrastructure.

Více

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ k modulační elektronice ST 480 zpid (kotle A15; TKA) nebo ST 880 zpid (kotle PK)

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ k modulační elektronice ST 480 zpid (kotle A15; TKA) nebo ST 880 zpid (kotle PK) VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ k modulační elektronice ST 480 zpid (kotle A15; TKA) nebo ST 880 zpid (kotle PK) ST 290 v1, v2, v3 - Pokojový regulátor termostat Funkce řízení pokojové teploty, týdenní program

Více

UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. 60-150 Až 3 l vody a přísady masa se zeleninou a polévek

UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. 60-150 Až 3 l vody a přísady masa se zeleninou a polévek CS RECEPTY NÁVOD K POUŽITÍ 2 www.aeg.com UŽITEČNÉ RADY A TIPY UPOZORNĚNÍ Viz kapitola Bezpečnostní informace. Pro trouby vestavné pod desku: Nastavení Vhodné pro: teploty 1-2 Holandská omáčka, rozpouštění:

Více

Celá elektronika je umístěna v robustním kovovém šasi s povrchovou úpravou Comaxit - černá barva RAL 9005.

Celá elektronika je umístěna v robustním kovovém šasi s povrchovou úpravou Comaxit - černá barva RAL 9005. Laboratorní zdroj L0R5 2x 0 40V/3A; 1x 5V/3A obrázek popis Laboratorní zdroj L0R5 je určen do každé profesionální i amatérské laboratoře. Jeho vlastnosti ocení zejména vývojoví technici, opraváři spotřební

Více

ČEŠTINA...9. Návod k použití digestoŕe

ČEŠTINA...9. Návod k použití digestoŕe CZ ČEŠTINA...9 Návod k použití digestoŕe 4x 4x 4.8x38mm 1x 2x ø 15cm 1x!! L = 65 cm min. 2 1A Ø150mm Ø150mm 1B 2 3 3 4 6 5 7 8 4 9 12 (4.8 x 38 mm) 10 13 100 mm 100 mm Ø 8 mm 194 mm 790 mm 11 5 14A 15

Více

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector.

Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. Pro každý úkol jsou zde jednotky Vector. LEHKÉ A JEDNODUCHÉ Je vašim cílem udržení stálé teploty na dlouhé vzdálenosti s maximálním užitečným zatížením a minimálním prostojem? Jednotka Vector 1350 v sobě

Více

Přizpůsobivé vnitřní uspořádání

Přizpůsobivé vnitřní uspořádání Dílenské skříně Přizpůsobivé vnitřní uspořádání Pevná ocelová konstrukce Různé provedení pro každé použití Dobrá stabilita dveří díky středovému vyztužení Zvýšené povolené zatížení polic (70 kg).80,- Skříně

Více

GEA Ultra-DENCO : Přesná klimatizace pro datová centra. Spolehlivost s nízkou spotřebou energie. 09/2012 (CZ) GEA Heat Exchangers

GEA Ultra-DENCO : Přesná klimatizace pro datová centra. Spolehlivost s nízkou spotřebou energie. 09/2012 (CZ) GEA Heat Exchangers GEA Ultra-DENCO : Přesná klimatizace pro datová centra Spolehlivost s nízkou spotřebou energie 09/2012 (CZ) GEA Heat Exchangers vysoké nízké Numerická simulace proudění Tlakové pole Tlakové pole na tepelném

Více

Vestavné sety pro kuchyňská studia. Podzim zima 2010. Seznamte se se s s budoucností.

Vestavné sety pro kuchyňská studia. Podzim zima 2010. Seznamte se se s s budoucností. Vestavné sety pro kuchyňská studia Podzim zima 2010 Seznamte se se s s budoucností. ZÁKLADNÍ SETY: VESTAVNÉ TROUBY + PLYN. / EL. SKLOKERAMICKÉ DESKY HB 532E1T, barva: nerez třída : : A 20 %* pečicí trouba

Více

Kvalita a rychlost pečení.

Kvalita a rychlost pečení. SpidoCook Česky Manuální ovládání 2 SpidoCook Kvalita a rychlost pečení. Prostě bezkonkurenční. REJSTŘÍK Technologie 4-5 Sklokeramika - SHB Životní prostředí a Bezpečnost 6-7 Protek.SAFE - Hygiena a Čištění

Více

ChefLux. Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK. ChefLux Konvektomaty 4-5. GN 2/1 & GN 1/1 pece 8-9

ChefLux. Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK. ChefLux Konvektomaty 4-5. GN 2/1 & GN 1/1 pece 8-9 ChefLux Česky ChefLux Snadné. Ve všech směrech. REJSTŘÍK ChefLux Konvektomaty 4-5 12, 7 gastronádoby - 20 gastronádob Technologie 6-7 AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Cooking Essentials GN 2/1 & GN 1/1

Více

Efektivní využití obnovitelných zdrojů pro Váš maximální komfort

Efektivní využití obnovitelných zdrojů pro Váš maximální komfort NOVINKA Buderus Tepelná čerpadla vzduch/voda IP inside Light Comfort Efektivní využití obnovitelných zdrojů pro Váš maximální komfort Teplo je náš živel Nová generace tepelných čerpadel vzduch/voda Nová

Více

CDT. Kondenzační odvlhčování. PERFEKTUMGROUP AIR PERFEKTUM Group, s.r.o. 0

CDT. Kondenzační odvlhčování. PERFEKTUMGROUP AIR PERFEKTUM Group, s.r.o. 0 CDT Kondenzační odvlhčování PERFEKTUMGROUP AIR PERFEKTUM Group, s.r.o. 0 CDT Kondenzační odvlhčování CDT 20 Str. 3 CDT 30 Str. 7 CDT 30S Str. 11 CDT 40 Str. 15 CDT 40S Str. 19 CDT 60 Str. 23 CDT 90 Str.

Více

Připojení k domácí WiFi pomocí aplikace

Připojení k domácí WiFi pomocí aplikace Připojení k domácí WiFi pomocí aplikace Robo.com 3 je koncentrací technologie společnosti Hoover. Navigační systém (algorithmic advanced intelligence) používá výpočet jedinečného algoritmu na určení nejefektivnější

Více

Tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla vzduch/voda pro vytápění a přípravu teplé vody. Chytrá řešení pro individuální komfort.

Tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla vzduch/voda pro vytápění a přípravu teplé vody. Chytrá řešení pro individuální komfort. Tepelná čerpadla vzduch/voda pro vytápění a přípravu teplé vody Chytrá řešení pro individuální komfort Tepelná čerpadla Teplo pro život Tepelná čerpadla Supraeco SAO-1 vzduch/voda Tepelná čerpadla Junkers

Více

ávod k obsluze Odvlhčovač BE KO D-880 EH BE KO D-880 SC BE KO D-1400 SC

ávod k obsluze Odvlhčovač BE KO D-880 EH BE KO D-880 SC BE KO D-1400 SC ávod k obsluze Odvlhčovač BE KO D-880 EH BE KO D-880 S BE KO D-880 SC BE KO D-1400 S BE KO D-1400 SC O B S A H 1. 1. Popis zařízení 2. 1.1 Všeobecné údaje 3. 1.2 Popis 4. 1.3 Technické údaje 5. 1.4 Princip

Více

SONETTO. Vzduchové kompresory SONETTO 8-20

SONETTO. Vzduchové kompresory SONETTO 8-20 SONETTO Vzduchové kompresory SONETTO 8-20 Alup Poháněn technologiemi. Navržen na základě zkušeností. Firma Alup Kompressoren má více než 90 let zkušeností s průmyslovou výrobou. Naší ambicí je nabízet

Více

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 62 20 14

NÁVOD K OBSLUZE. Obj. č.: 62 20 14 NÁVOD K OBSLUZE Obj. č.: 62 20 14 Pomocí této sady bezdrátově (rádiově) ovládaných síťových zásuvek zapnete a vypnete pohodlně osvětlení, ventilátory a ostatní elektrické spotřebiče z křesla, ze židle

Více

Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40

Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavná trouba cookcontrol 40 Vestavné trouby HB 36AB650J černá 00 000 Kč HB 36AB650J černá 00 000 Kč HB 36AB650J černá 00 000 Kč Rozměry

Více

Vestavné přístroje pro domácnost. Vydání únor 2014

Vestavné přístroje pro domácnost. Vydání únor 2014 Vestavné přístroje pro domácnost Vydání únor 2014 Naše motto Immer besser "Vždy lepší" 2 Immer besser Vždy lepší toto motto si vybrali již naši pradědečkové krátce po založení firmy Miele. Chcete-li uspět,

Více

Návod k obsluze Eagle Jumbo

Návod k obsluze Eagle Jumbo I N F O R M A Č N í K I O S K Y Návod k obsluze Eagle Jumbo W W W. P O W E R. C Z 1. Hlavní části informačního kiosku 1) Panel s reproduktory 2) Zobrazovací monitor s dotekovým senzorem 3) Výpad papíru

Více

JEDNODUŠE JEDINEČNÝ KOTEL

JEDNODUŠE JEDINEČNÝ KOTEL JEDNODUŠE JEDINEČNÝ KOTEL Čistá technologie Čistý design a praktický k ovládací panel se širokým úsporným displejem Myšlenka!DEA se zrodila ze tří koncepcí: maximální snadnost použití mimořádná spolehlivost

Více

Vždy perfektní výsledek.

Vždy perfektní výsledek. LineMiss Česky LineMiss Vždy perfektní výsledek. REJSTŘÍK Technologie 4-7 AIR.Plus - STEAM.Plus DRY.Plus - Baking Essentials Integrované technologie 8-9 Ovládací panel - MAXI.Link Elektrické pece 600x400

Více

Všeobecné instrukce pro instalaci, použití a údržbu

Všeobecné instrukce pro instalaci, použití a údržbu Všeobecné instrukce pro instalaci, použití a údržbu KONVEKTOMATY INJEKČNÍ MODELY HEI - 6/11 HEI - 10/11 1. INSTALACE 1.2. Rozměry HEI - 6/11 A: Přívod měkké vody RG 3/4 B: Hlavní odpad RG 1 C: Bezpečnostní

Více

Vestavné spotřebiče. Přehled spotřebičů Jaro léto 2010. www.bosch-spotrebice.cz

Vestavné spotřebiče. Přehled spotřebičů Jaro léto 2010. www.bosch-spotrebice.cz Vestavné spotřebiče Přehled spotřebičů Jaro léto 2010 www.bosch-spotrebice.cz 2 Vestavné sporáky a trouby Vlastnosti Sympatické na první pohled Designová varianta MetalTouch Technologie MetalLayer 3D horký

Více

Comfosystems Vzorový návrh kompaktního systému větrání Zehnder pro byty

Comfosystems Vzorový návrh kompaktního systému větrání Zehnder pro byty Comfosystems Vzorový návrh kompaktního systému větrání Zehnder pro byty always around you Vytápění Chlazení Čerstvý vzduch Čistý vzduch Když chcete mít i na malém prostoru hodně čerstvého vzduchu. Jak

Více

TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA

TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA TEPELNÁ ČERPDL VZUCH - VOD www.hokkaido.cz Budoucnost patří ekologickému a ekonomickému vytápění Tepelné čerpadlo vzduch - voda Principem každého tepelného čerpadla vzduch - voda je přenos tepla z venkovního

Více

Tepelné čerpadlo Excellence pro komfortní a úsporný dům

Tepelné čerpadlo Excellence pro komfortní a úsporný dům Tepelné čerpadlo Excellence pro komfortní a úsporný dům V současné době, kdy se staví domy s čím dál lepšími tepelně izolačními vlastnostmi, těsnými stavebními výplněmi (okna, dveře) a vnějším pláštěm,

Více

AUTOMATICKÁ ESPRESSA 2015

AUTOMATICKÁ ESPRESSA 2015 Švýcarská kvalita AUTOMATICKÁ ESPRESSA 2015 Swiss Quality CafeRomatica 855 VÍTĚZ TESTU Celostříbrný Vyhřívaná odkládací plocha pro šálky Mimořádně tichý kónický mlýnek z kalené oceli Mléčná pěna stisknutím

Více

DOKONALÉ MĚŘENÍ LASEREM

DOKONALÉ MĚŘENÍ LASEREM DOKONALÉ MĚŘENÍ LASEREM www.stanleylasers.com PROFESIONÁLNÍ PRÁCE ZAČÍNÁ S NÁŘADÍM STANLEY Přesné měření je klíčem k úspěšnému řešení každého projektu. Laserová měřidla se značkou STANLEY Vám díky svému

Více

V ESTAVNÝ PROGRAM PRO SPECIALISTY Vestavný program 2009

V ESTAVNÝ PROGRAM PRO SPECIALISTY Vestavný program 2009 V ESTAVNÝ PROGRAM PRO SPECIALISTY Vestavný program 2009 tak voní kuchyně technické informace, rejstřík Amica Commerce s.r.o. poskytuje ZDARMA záruku 4 roky na všechny spotřebiče. Více o podmínkách 4 leté

Více

erezové ohřívače vody Made in Sweden

erezové ohřívače vody Made in Sweden erezové ohřívače vody Made in Sweden NIBE EMINENT elektrický ohřívač Pro chalupy a menší domy Objem 35/55/100 litrů NIBE COMPACT elektrický ohřívač Ohřívač vody pro rodinné domy Objem 145/185/275 litrů

Více

Předběžný návrh řešení systému vytápění pomocí: tepelného čerpadla Vaillant arotherm VWL (provedení vzduch/voda)

Předběžný návrh řešení systému vytápění pomocí: tepelného čerpadla Vaillant arotherm VWL (provedení vzduch/voda) Předběžný návrh řešení systému vytápění pomocí: tepelného čerpadla Vaillant arotherm VWL (provedení vzduch/voda) Nabídka č. 2310201319 Investor: pan Peter Kovalčík RD Ruda 15, Velké Meziříčí email: peter.kovalcik@seznam.cz

Více

HSW EASY SAFE - BEZPEČNÉ UCHYCENÍ I PRO LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO (VSG)

HSW EASY SAFE - BEZPEČNÉ UCHYCENÍ I PRO LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO (VSG) HSW EASY SAFE - BEZPEČNÉ UCHYCENÍ I PRO LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO (VSG) Nové horizontálně posuvné dělící stěny díky technologii Clamp & Glue používají lepené bezpečnostní sklo pro bezpečnost a snadnější

Více

Přenosný kontejner DS5. Sušící kontejner DS5, 240V 0700 011 086 Susící kontejner DS5, 110V 0700 011 088. Přenosný kontejner DS8

Přenosný kontejner DS5. Sušící kontejner DS5, 240V 0700 011 086 Susící kontejner DS5, 110V 0700 011 088. Přenosný kontejner DS8 Sušící zařízení ESAB Přenosný kontejner DS5 DS5 je velmi lehký a přenosný kontejner pro suché skladování elektrod pro svařování. Tento kontejner má nastavitelné držadlo, které umožňuje nastavení řady pozic

Více

Přirozená kombinace HYBRIDNÍ TEPELNÉ ČERPADLO DAIKIN ALTHERMA

Přirozená kombinace HYBRIDNÍ TEPELNÉ ČERPADLO DAIKIN ALTHERMA Přirozená kombinace HYBRIDNÍ TEPELNÉ ČERPADLO DAIKIN ALTHERMA 2 Nová říležitost v oboru rezidenčního vytápění! Vlastníci domů a bytů se stále častěji poohlíží po výměně stávajících vytápěcích systémů,

Více

Návod k obsluze Ovládací jednotka WTC3

Návod k obsluze Ovládací jednotka WTC3 Návod k obsluze Ovládací jednotka WTC3 Wolf GmbH, Postfach 1380, 84048 Mainburg, tel.: 08751/74-0, fax 08751/741600, Internet: www.wolf-heiztechnik.de 1 WTC3 (Obecný popis) Ovládací jednotka WTC3 (pro

Více

DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY NEBEZPEČÍ POZOR

DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY NEBEZPEČÍ POZOR 3 DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY VAŠE BEZPEČNOST I BEZPEČNOST DALŠÍCH OSOB JE VELMI DŮLEŽITÁ V tomto návodu a na samotném spotřebiči jsou uvedena důležitá bezpečnostní upozornění, která si musíte přečíst

Více

Závěsné kondenzační kotle

Závěsné kondenzační kotle Závěsné kondenzační kotle VU, VUW ecotec plus a Zásobník s vrstveným ukládáním teplé vody actostor VIH CL 20 S Výhody kondenzační techniky Snižování spotřeby energie při vytápění a ohřevu teplé vody se

Více

Prodej nové zařízení Servis Poradenství

Prodej nové zařízení Servis Poradenství Gastro E-mail: info@gastrorubini.cz Web: www.gastrorubini.cz Prodej nové zařízení Servis Poradenství Pracujeme pro Vás Prodej použitého zařízení Výkup použitého zařízení Výprodej zařízení nového KO VEKTOMATY

Více

KONVEKTOMATY RATIONAL ČAS NA TO PODSTATNÉ! RATIONAL SelfCooknigCenter whitefficiency

KONVEKTOMATY RATIONAL ČAS NA TO PODSTATNÉ! RATIONAL SelfCooknigCenter whitefficiency Predaj, servis, revízie všetkých gastrozariadení a doplnkov Divina-Lúky 27, 013 31 Žilina, Slovakia tel./fax: 041/5684 591, mob: 0903 513 434 e-mail: omes@omes.sk, www.omes.sk KONVEKTOMATY RATIONAL ČAS

Více

OPTIMAL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE

OPTIMAL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE OPTIMAL VESTAVNÉ SPOTŘEBIČE 2015 Kuchyně je srdcem našeho života. Odehrávají se v ní ty nejdůležitější věci. Naše zdraví, štěstí, způsob, jakým vyrůstají naše děti - všechny tyto věci souvisí také s tím,

Více

Spolupráce s RWE 2010

Spolupráce s RWE 2010 Spolupráce s RWE 2010 Velká modernizační kampaň RWE a Viessmann Ceník akčních sestav Platný od 1. dubna 2010 ZÁRUKA 5 LET Úvod/obsah 2/3 Viessmann ve spolupráci s RWE připravil na období od 1. dubna 2010

Více

Dle denní nabídky 35.-

Dle denní nabídky 35.- Studené předkrmy: 100g Zvěřinová paštika s brusinkovou omáčkou, pomerančem a opečeným toastem 47.- 100g Tlačenka s cibulí 30.- 100g Niva s jablky a vlašskými ořechy 45.- Polévka: Dle denní nabídky 35.-

Více

EU peníze středním školám

EU peníze středním školám EU peníze středním školám Název projektu Registrační číslo projektu Název aktivity Název vzdělávacího materiálu Číslo vzdělávacího materiálu Jméno autora Název školy Moderní škola CZ.1.07/1.5.00/34.0526

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK - motorest VÝŠINA

JÍDELNÍ LÍSTEK - motorest VÝŠINA JÍDELNÍ LÍSTEK - motorest VÝŠINA SALÁTY 400 g Labužnický zeleninový salát s kuřecími řízečky, dressing 89 Kč 400 g Zeleninový salát s gratinovaným lososem /150g/, dressing 129 Kč 450 g Zeleninový salát

Více

akční Nabídka Vestavných Spotřebičů Platnost nabídky: 1. 3. - 31. 5. 2012 Váš prodejce:

akční Nabídka Vestavných Spotřebičů Platnost nabídky: 1. 3. - 31. 5. 2012 Váš prodejce: akční Nabídka Vestavných Spotřebičů Platnost nabídky: 1. 3. - 31. 5. 2012 Váš prodejce: 3 SET 1 SET 2 VD 4203.0002 nerez, 4 plynové hořáky, elektrické zapalování hořáků integrované v knoflíku, běžná cena

Více

Předmontované šrouby a příslušné fixační body umožňují snadnou a rychlou montáž čela. Držák čela s předmontovanými šrouby... do rámu... zavěsit. 9.

Předmontované šrouby a příslušné fixační body umožňují snadnou a rychlou montáž čela. Držák čela s předmontovanými šrouby... do rámu... zavěsit. 9. Předmontované šrouby a příslušné fixační body umožňují snadnou a rychlou montáž čela. Držák čela s předmontovanými šrouby... nahoře do rámu... zavěsit..12 Dispensa výsuvná spíž - kompaktní, přehledná a

Více

REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA

REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA REMKO ARCTIC-WP INVERTOROVÁ TEPELNÁ ČERPADLA Řešení s tepelnými čerpadly pro jednoduchou nástěnnou montáž Série RVT-ARCTIC 1-2014 Kvalita se systémem REMKO DODAVATEL SYSTÉMŮ ORIENTOVANÝ NA ZÁKAZNÍKY PO

Více

Schüco VentoTherm Integrovaný okenní větrací systém s rekuperací

Schüco VentoTherm Integrovaný okenní větrací systém s rekuperací Schüco VentoTherm Integrovaný okenní větrací systém s rekuperací Schüco VentoTherm - efektivní systémové řešení větrání objektu Efektivní větrání budov je v současnosti téma, které stále více zaměstnává

Více

TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA

TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA TEPELNÁ ČERPADLA VZUCH - VODA www.hokkaido.cz Budoucnost patří ekologickému a ekonomickému vytápění Tepelné čerpadlo vzduch - voda Omezení emisí CO 2 Spotřeba energie Životní prostředí Principem každého

Více