EURONAKUPY. CZ. ZMIRZLINOVAČ S KOMPRESOREM Model Přečtěte si tuto příručku pozorně před použitím přístroje a uchovejte ji pro budoucí potřeby

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "EURONAKUPY. CZ. ZMIRZLINOVAČ S KOMPRESOREM Model 21138. Přečtěte si tuto příručku pozorně před použitím přístroje a uchovejte ji pro budoucí potřeby"

Transkript

1 ZMIRZLINOVAČ S KOMPRESOREM Model Přečtěte si tuto příručku pozorně před použitím přístroje a uchovejte ji pro budoucí potřeby Strana 1 (celkem 9)

2 NÁVOD K POUŽITÍ Jedná se o automatický samo-chladící výrobce zmrzliny. Pro Vaši bezpečnost a pokračující užívání tohoto výrobku, si pozorně přečtěte návod k obsluze před použitím. SPECIFIKACE Číslo modelu: Kapacita: 1 litr Napětí: V Frekvence: 50 Hz Příkon: 135 W Chladící teplota: -18 ~ -35 Rozměry zařízení: 385X285X320 (mm) Rozměry balení: 446X344X378 (mm) N.W: 11.0 Kg G.W: 12,4 kg DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ Při používání elektrických spotřebičů, by měla být dodržována základní bezpečnostní opatření, aby se zamezilo riziku vzniku požáru, úrazu elektrickým proudem a / nebo zranění, včetně následujících: 1. Přečtěte si všechny pokyny před použitím. 2. Ujistěte se, že napětí používané zásuvky souhlasí s napětím uvedeným na štítku přístroje, a ujistěte se, že je uzemnění zásuvky v dobrém stavu. 3. Je-li napájecí kabel poškozen, musí být nahrazen výrobcem nebo jeho agentem nebo podobně kvalifikovanou osobou, aby se předešlo nebezpečí. 4. Nepoužívejte tento výrobek převrácený, nebo ve sklonu přes Pro ochranu proti riziku úrazu elektrickým proudem, nelijte vodu na kabel, zástrčku a ventilaci, neponořujte do vody nebo jiné tekutiny. 6. Přístroj vždy vypojte ze zásuvky po použití nebo před čištěním. 7. Udržujte přístroj 8cm od jiných objektů pro zajištění správného tepelného uvolňování. 8. Nepoužívejte příslušenství, které není doporučené výrobcem. 9. Tento spotřebič není určen pro použití osobami (včetně dětí) se sníženými fyzickými, smyslovými nebo duševními schopnostmi, nebo nedostatkem zkušeností a znalostí, pokud nejsou pod dohledem osoby, zodpovědné za jejich bezpečnost. Děti by měly být pod dohledem, aby si nehrály se spotřebičem. 10. Nepoužívejte přístroj v blízkosti ohně, varné desky nebo sporáku. 11. Nezapínejte a nevypínejte přístroj v příliš krátkých intervalech (zajistěte 5min.minimální Strana 2 (celkem 9)

3 interval), aby se zabránilo poškození kompresoru. 12. Plech, nebo jiné předměty, které vodí elektřinu, není dovoleno vkládat do zařízení, aby nedošlo k požáru a zkratu. 13. Když vyndáváte zmrzlinu, neklepejte při tom na sud nebo na okraj sudu abyste přístroj nepoškodili. 14. Nezapínejte napájení před instalací sudu nebo kotouče na zmrzlinu. 15. Počáteční teplota ingrediencí je 25 ± 5. Nevkládejte ingredience do mrazáku pro před mražení. Může to snadno způsobit zablokování čepele před tím, než bude zmrzlina dokončena. 16. Prosíme, nesundávejte motor mixéru při výrobě zmrzliny. 17. Pokud chcete rozšířit funkci chlazení po dokončení zmrzliny zvolte program. Motor přístroje musí být nejdříve sundán. Jinak se zkracuje životnost motoru stroje. 18. Nepoužívejte venku. 19. Nikdy nečistěte s čisticími prášky nebo tvrdým nářadím. 20. Prosíme, abyste návod k obsluze uschovali. DÍLY & VLASTNOSTI PŘED VÝROBOU ZMRZLINY Čistota Před použitím důkladně omyjte všechny části, které přijdou do kontaktu se zmrzlinou (včetně pevných misek, odnímatelné misky, míchací kotouč, průhledné víko, naplňující víko, odměrka a lžíce). Připravte ingredience: Připravte ingredience dle vlastního receptu nebo dle jednoho z uvedených receptů v této příručce, a nalijte dobře připravené ingredience na vyjímatelnou misku. Poznámka: Není nutné před-mrazit mísy v mrazáku v předstihu, neboť tento stroj má zabudovaný kompresor, který zmrazí ingredience při provozu a tím zajistí tvorbu zmrzliny. Montáž Upozornění: Prosím ujistěte se, zda je napájecí kabel odpojen. Důležité: Vždy umisťujte zmrzlinovač ve svislé poloze na rovnou plochu, aby mohl vestavěný kompresor fungovat na nejlepší úrovni. 1. Vložte vyjímatelnou misku do pevné misky na těle stroje. 2. Umístěte míchací kotouč do vyjímatelné misky. 3. Nainstalujte průhledné víko na vršek misek a udržte míchací kotouč umístěný ve Strana 3 (celkem 9)

4 středu průhledného víka. 4. Umístěte naplňující víko na průhledné víko. 5. Nasaďte motor mixéru na průhledné víko a ujistěte se, že osa motoru zapadla do otvoru v horní části míchacího kotouče. ZAČÁTEK VÝROBY ZMRZLINY Připojení k elektřině Zkontrolujte, zda napětí uvedené na štítku souhlasí s napětím zásuvky ve vaší domácnosti. Pak zapojte zástrčku do správné zásuvky. Provoz funkčních tlačítek [POWER] Tlačítko: Po připojení k elektřině, stiskněte tlačítko [POWER] pro elektrifikaci zařízení a LCD display zobrazí "60:00", což znamená, že standardní provozní doba je 60 minut. [TIMER] Tlačítko: 10, 20, 30, 40, 50 a 60 minut provozu je volitelné a je možné nastavit opakovaným stiskem [TIMER] tlačítka. Můžete si vybrat různé operační časy podle Vaší chuti. (Standardní provozní doba je 60 minut). [START / STOP] Tlačítko: Po nastavení času stiskněte tlačítko [START / STOP] pro start. Okamžitě začíná míchání a zelená kontrolka se rozsvítí, o 2 minuty později začne chlazení a rozsvítí se červená kontrolka. Když odpočítávání skončí, provoz se automaticky zastaví a uslyšíte 10 krát zvuk "Di Di Di". Na displeji se zobrazí "00:00". Pokud nikdo nenaservíruje zmrzlinu nebo nevypne přístroj do 10 minut, přístroj automaticky vstupuje do " Rozšířené funkce chlazení ", aby zmrzlina zůstala zmražená. Rozšířená funkce chlazení Zařízení pracuje ve funkci CHLAZENÍ (bez míchání) po dobu 1 hodiny, poté se vrátí do původního výchozího stavu (elektrizovaný, ale žádná operace). [Upozornění]: Nikdy nezapomeňte odpojit zařízení ze zásuvky, pokud podáváte hotovou zmrzlinu, aby se zabránilo úrazu elektrickým proudem. Úprava provozu Přerušit provoz: můžete zastavit stroj stisknutím tlačítka [START / STOP] po dobu 3 sekund, nebo stiskem tlačítka [Power] vždy, když je stroj v provozu. Nastavení provozní doby (při provozu): Vždy, když stroj běží, můžete přidat provozní dobu opakovaným stiskem tlačítka [TIMER]. Každé stisknutí přidá 5 minut, až dokud nedosáhnete maximálních 60 minut na LCD displeji. Době může být zvýšena, ale nemůže být snížena. Přidání provozní doby (Po ukončení provozní doby) Strana 4 (celkem 9)

5 Když nastavený čas (60 minut atd.) uplyne, a stroj se zastaví a vrátí se do základního stavu, chcete-li tvrdší konzistenci zmrzliny, můžete opět zvolit provozní dobu (10/20/30/40/50/60 minut), stisknutím tlačítka [TIMER], pak opět stiskněte tlačítko [START / STOP]. Zařízení bude pokračovat v provozu po dobu, kterou jste vybrali, a pak se zastaví a znovu vstoupí do "Rozšířené funkce chlazení", aby zmrzlina zůstala nerozmražená. Kontrola množství ingrediencí Aby nedošlo k přetečení a plýtvání, ujistěte se, že ingredience nepřesahují 80% kapacity vyjímatelné misky (zmrzlina expanduje, když se tvoří) Skladování zmrzliny Dejte hotovou zmrzlinu do jiné nádoby pomocí plastové lopatky nebo vařečky. Nepoužívejte kovové předměty, je zde riziko poškrábání na vnitřní vyjímatelné misce. POZNÁMKY Toto označení znamená, že tento výrobek nesmí být likvidován s běžným domácím odpadem po celé EU. Aby se zabránilo možnému poškození životního prostředí nebo lidského zdraví nekontrolovanou likvidací, recyklujte zodpovědně k podpoře opětovného využití hmotných zdrojů. Chcete-li likvidovat použité zařízení, použijte prosím zřízeného sběru, nebo se obraťte na prodejce, u kterého byl výrobek zakoupen. Prodejce může tento výrobek šetrně recyklovat vůči životnímu prostředí. CE Strana 5 (celkem 9)

6 ZMRZLINOVÉ RECEPTY VANILKOVÁ ZMRZLINA 1 hrnek plnotučného mléka 3 / 4 šálku krystalového cukru, 2 šálky smetany 1 / 2 lžičky čistého vanilkového extraktu, podle chuti. Ve středně velké míse pomocí ručního mixéru nebo metly zkombinujte mléko a krystalový cukr, a mixujte, dokud se cukr nerozpustí. 1-2 minuty na nízké otáčky. Vmíchejte smetanu a vanilkový extrakt (podle chuti). Zapněte stroj, nalijte směs do misky a nechte míchat, dokud zmrzlina nezhoustne, asi minut. Varianty: Mint Chip: Vynechte vanilku a nahraďte 1 až 1-1/2 lžičky máty peprmintového čistého extraktu (podle chuti). Přidejte 4 gramy své oblíbené hořké či polosladké čokolády, nakrájené na malé nerovnoměrné kousky. Přidejte nakrájenou čokoládu během posledních 5 minut míchání. Butter Pecan: Rozpusťte kousek másla na 10-palcové pánvi. Přidejte 1 šálek nahrubo nasekaných ořechů a 1 čajovou lžičku soli košer. Posmažte na mírném plamenu za stálého míchání, dokud většina ořechů není světle hnědá. Odstavte z tepla, (máslo bude mít ořechovou chuť a může být vyhrazeno pro jiné účely). Nechte ořechy zcela vychladnout. Přidejte ořechy během posledních 5 minut míchání. Cookies & Cream: Přidejte 3 / 4 hrnku nahrubo nakrájených sušenek, nebo Vaší oblíbené sladkosti (čokoláda, Oreos, mátové Oreos, atd...), během posledních 5 minut míchání. ČOKOLÁDOVÁ ZMRZLINA 1 hrnek plnotučného mléka 1 / 2 šálku krystalového cukru 240 g hořké nebo polosladké čokolády (oblíbené), rozdělené na 2 podobné kusy 3 / 2 šálky smetany Strana 6 (celkem 9)

7 1 lžička čistého vanilkového extraktu. Ohřejte plnotučné mléko, dokud je jen bublající kolem okrajů (toto může být provedeno na varné desce, nebo v mikrovlnné troubě). V mixéru nebo kuchyňském robotu vybaveným kovovou čepelí, smixujte cukr s čokoládou, dokud čokoláda není velmi jemně nasekaná. Přidejte horké mléko. Dejte do středně velké mísy a nechte zcela vychladnout. Vmíchejte smetanu a vanilkovým extraktem podle chuti. Zapněte zařízení, nalijte směs do chladící misky nálevkou a nechte míchat, dokud nebude zmrzlina zahuštěná, asi minut. Varianty: Chocolate almond: Přidejte 1/2 lžičky mandlového extraktu spolu s vanilkou. Přidejte 1 / 2-3 / 4 šálku nasekaných pražených mandlí či nasekanou čokoládu, potaženou mandlemi posledních 5-10 minut chlazení. Chocolate Cookie: Přidejte 1/2-1 hrnek nasekaných sušenek, během posledních 5 minut chlazení. Chocolate Fudge Brownie: Přidejte 1 / 2-1 hrnek nasekané den starých brownies během posledních 5 minut chlazení. Chocolate Marshmallow Swirl: Při odebírání zmrzliny do misky pro zmrazení, ji pokryjte vrstvou své oblíbené čokoládové polevy a kopečky ibiškového krému (chmýří). ČERSTVÁ JAHODOVÁ ZMRZLINA 250 g nebo 1 pintu čerstvé zralých nakrájených jahod 3/2 lžíce čerstvě vymačkané citronové šťávy 1 hrnek cukru 1 šálek plnotučného mléka 2 šálky smetany 1 lžička čistého vanilkového extraktu V malé misce smíchejte s jahodami citrónovou šťávu a 1 / 3 šálku cukru, lehce promíchejte a nechte jahody máčet ve šťávě po dobu 2 hodin. Ve středně velké míse pomocí ručního mixéru nebo metly zkombinujte mléko a Strana 7 (celkem 9)

8 krystalový cukr, dokud se cukr nerozpustí, 1-2 minuty na nízké otáčky. Vmíchejte smetanu a šťávu z jahod a vanilku. Zapněte zařízení, nalijte směs do chladící misky nálevkou a nechte míchat, dokud krém nebude zahuštěný, asi minut. Přidejte nakrájené jahody během posledních 5 minut chlazení. Poznámka: Tato zmrzlina bude mít "přirozený" vzhled velmi světle růžový, pokud bude růžová hlubší, je potřeba, přidat malé množství červeného potravinářského barviva, dokud nebude dosaženo požadované barvy. ČERSTVÝ CITRONOVÝ SORBET 2 hrnky cukru 2 šálky vody 1 šálek čerstvě vymačkané citronové šťávy 1 lžíce jemně nasekané citronové kůry * Smíchejte cukr a vodu ve středně velkém hrnci a přiveďte k varu na středně-velkém teple. Snižte teplotu na nízkou a vařte bez míchání, dokud se cukr nerozpustí, asi 3-5 minut. Nechte zcela vychladnout. Toto se nazývá jednoduchý sirup, a může být vyroben předem ve větším množství, pro tvorbu citronového sorbetu. Uchovávejte v chladu, dokud nebude připraven k použití. Po vychladnutí přidejte citronovou šťávu a kůru a smíchejte. Zapněte zařízení, nalijte citrónovou směs do chladící misky nálevkou a nechte míchat v přístroji, dokud nebude hustý, asi minut. Pomocí škrabky na zeleninu odstraňte barevné části kůry citronů. Varianty: Fresh Pink Grapefruit Sorbet: Nahraďte citronovou šťávu za 1-1/2 šálky čerstvě vymačkané šťávy růžového grepu a přidejte 1 lžíci jemně nasekané grapefruitové kůry za citronovou kůru. Přidejte 1/4 šálku Orgeat sirupu do směsi (Orgeat Sirup se používá pro koktejly, jako MaiTai nebo Scorpion, a jsou k dispozici s nápojovými mixéry ve většině obchodů s potravinami). ČOKOLÁDOVÝ MRAŽENÝ JOGURT 1 hrnek plnotučného mléka 180 g hořké nebo polosladké čokolády, nasekané Strana 8 (celkem 9)

9 2 šálky nízkotučného vanilkového jogurtu 1/4 hrnku cukru Smíchejte mléko a čokoládu v mixéru nebo kuchyňském robotu vybaveným kovovou čepelí a mixujte, dokud nebudou ingredience dobře mixované a hladné, sekund. Přidejte jogurt a cukr, míchejte do hladka, asi 15 sekund. Zapněte zařízení, nalijte směs do chladící misky nálevkou a nechte míchat, dokud jogurt nebude zahuštěný, asi minut. Strana 9 (celkem 9)

MOBILNÍ KLIMATIZACE APD-9CR APD-12CR APD-12HR s funkcí topení

MOBILNÍ KLIMATIZACE APD-9CR APD-12CR APD-12HR s funkcí topení MOBILNÍ KLIMATIZACE APD-9CR APD-12CR APD-12HR s funkcí topení NÁVOD K POUŽITÍ V tomto návodu najdete mnoho užitečných rad o tom, jak používat a udržovat vaše klimatizační zařízení. Několik jednoduchých

Více

Four à micro-ondes Microwave oven Magnetronoven Mikrobølgeovn elektronisk Forno microondas Mikrovlnná trouba

Four à micro-ondes Microwave oven Magnetronoven Mikrobølgeovn elektronisk Forno microondas Mikrovlnná trouba FR EN NL DA PT CS GUIDE D INSTALLATION ET D UTILISATION INSTRUCTIONS FOR USE INSTALLATIE- EN GEBRUIKSGIDS BETJENINGSVEJLEDNING MANUAL DE UTILIZAÇÃO NÁVOD K POUŽITÍ Four à micro-ondes Microwave oven Magnetronoven

Více

Návod k použití HEV 2230250 B-447-01

Návod k použití HEV 2230250 B-447-01 Návod k použití HEV 230250 B-447-01 Obsah Na co musíte dávat pozor.................. 4 Před montáží............................. 4 Bezpečnostní pokyny....................... 5 Takto zabráníte škodám na

Více

PLNĚ ELEKTRONICKÁ PRAČKA NÁVOD K POUŽITÍ

PLNĚ ELEKTRONICKÁ PRAČKA NÁVOD K POUŽITÍ PLNĚ ELEKTRONICKÁ PRAČKA NÁVOD K POUŽITÍ OBSAH ČÁST 1: PŘED POUŽITÍM Bezpečnostní upozornění Doporučení ČÁST : INSTALACE Odstranění přepravních šroubů Seřízení nožiček Připojení k elektrické síti Připojení

Více

LI 680 PLUS LI 700 PLUS LIQ 700 PLUS

LI 680 PLUS LI 700 PLUS LIQ 700 PLUS LI 680 PLUS LI 700 PLUS LIQ 700 PLUS Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze LI 680 PLUS LI 700 PLUS LIQ 700 PLUS Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupil

Více

Návod k použití a záruka Tchibo GmbH D-22290 Hamburg 31302 MO X8-D001G-273490

Návod k použití a záruka Tchibo GmbH D-22290 Hamburg 31302 MO X8-D001G-273490 Návod k použití a záruka Tchibo GmbH D-22290 Hamburg 31302 MO X8-D001G-273490 Vážení zákazníci, Váš nový přístroj kombinuje nejmodernější technologii s elegantním designem. Díky zcela nové a jedinečné

Více

DIF 04 DIF 14 DIF 14 A

DIF 04 DIF 14 DIF 14 A DIF 04 DIF 14 DIF 14 A Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze DIF 04 DIF 14 DIF 14 A Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti Indesit

Více

LI 680 LI 700 DUO. Myčka nádobí. Návod k instalaci a obsluze

LI 680 LI 700 DUO. Myčka nádobí. Návod k instalaci a obsluze LI 680 LI 700 DUO Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze M LI 680 LI 700 DUO Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti MERLONI Elettrodome-

Více

LI 480. Myčka nádobí. Návod k instalaci a obsluze

LI 480. Myčka nádobí. Návod k instalaci a obsluze LI 480 Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze M LI 480 Myčka nádobí Návod k instalaci a obsluze Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek společnosti Indesit Company, SpA. Při vybírání

Více

Model ESF 6161. Návod k použití

Model ESF 6161. Návod k použití M y č k a n á d o b í Model ESF 6161 CS Návod k použití Obsah Bezpečnostní pokyny 3 Instalace 4 Umístění pod pracovní desku 4 Vyrovnání na podlaze 4 Připojení vody 4 Připojení odpadní hadice 5 Elektrické

Více

Návod k použití a údržbě Návod na používanie a údržbu Felhasználói és karbantartási kézikönyv Manual de utilizare şi întreţinere

Návod k použití a údržbě Návod na používanie a údržbu Felhasználói és karbantartási kézikönyv Manual de utilizare şi întreţinere AKZM 654 Návod k použití a údržbě Návod na používanie a údržbu Felhasználói és karbantartási kézikönyv Manual de utilizare şi întreţinere DŮLEŽITÉ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY VAŠE BEZPEČNOST I BEZPEČNOST DALŠÍCH

Více

ENGLISH DEUTSCH FRANÇAIS NEDERLANDS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS NORSK SUOMI DANSK SVENSKA POLSKI MAGYAR LT-20C70BU LCD PANEL TV INSTRUCTIONS

ENGLISH DEUTSCH FRANÇAIS NEDERLANDS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS NORSK SUOMI DANSK SVENSKA POLSKI MAGYAR LT-20C70BU LCD PANEL TV INSTRUCTIONS ENGLISH DEUTSCH FRANÇAIS NEDERLANDS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS NORSK SUOMI DANSK SVENSKA POLSKI LT-20C70BU LCD PANEL TV MAGYAR INSTRUCTIONS 1 LT-20C70BU TELEVIZOR S PANELEM LCD POKYNY Upozornění NEODPOJUJTE

Více

Myčky nádobí. Návod k instalaci a obsluze MC-19

Myčky nádobí. Návod k instalaci a obsluze MC-19 Myčky nádobí Model: 1LF- 068 IT Návod k instalaci a obsluze MC-19 OBSAH Instalace a montáž.................................... 2 Použití myčky a praktické rady........................... 8 Údržba a čištění

Více

NIKE Star 24 3 E Návod k použití a upozornění

NIKE Star 24 3 E Návod k použití a upozornění NIKE Star 24 3 E CZ Návod k použití a upozornění *1.030587CZ* Vážený zákazníku, Blahopřejeme Vám k zakoupení vysoce kvalitního výrobku firmy Immergas, který Vám na dlouhou dobu zajistí spokojenost a bezpečí.

Více

NÁVOD K OBSLUZE VYVAŽOVAČKA KOL C322D C 322 D36 ZÁRUČNÍ LIST

NÁVOD K OBSLUZE VYVAŽOVAČKA KOL C322D C 322 D36 ZÁRUČNÍ LIST ZÁRUČNÍ LIST Na výrobky UNI-MAX je poskytována záruka v délce 24 měsíců od data prodeje dle občanského zákoníku nebo v délce 12 měsíců dle obchodního zákoníku a vztahuje se na prokázané vady materiálu

Více

BAAN 10 Kombinovaná chladnička s mrazničkou

BAAN 10 Kombinovaná chladnička s mrazničkou BAAN 10 Kombinovaná chladnička s mrazničkou Návod k instalaci a použití BAAN 10 Kombinovaná chladnička s mrazničkou Návod k instalaci a obsluze Vážený zákazníku, děkujeme Vám, že jste si zakoupil výrobek

Více

NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE BENEKOV LT20 BENEKOV LT25 BENEKOV LT30 BENEKOV LT35 BENEKOV LT40. (s vodou chlazeným podstavcem)

NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE BENEKOV LT20 BENEKOV LT25 BENEKOV LT30 BENEKOV LT35 BENEKOV LT40. (s vodou chlazeným podstavcem) NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE BENEKOV LT20 BENEKOV LT25 BENEKOV LT30 BENEKOV LT35 BENEKOV LT40 (s vodou chlazeným podstavcem) 1 Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení automatického kotle na hnědé

Více

NÁVOD K OBSLUZE a INSTALACI

NÁVOD K OBSLUZE a INSTALACI NÁVOD K OBSLUZE a INSTALACI KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKA S INVERTEREM TAC-09CHSA/KAI TAC-18CHSA/KAI NO 05/14 Obsah Základní funkce.3 Bezpečnostní pravidla a varování............4 Stručný popis.6 Displej vnitřní

Více

Dbejte na okolní teplotu místnosti a větrání... 6. Vybavení vnitřního prostoru... 8 Čištění spotřebiče... 9. Připojení spotřebiče...

Dbejte na okolní teplotu místnosti a větrání... 6. Vybavení vnitřního prostoru... 8 Čištění spotřebiče... 9. Připojení spotřebiče... KTR 18420 B-408-01 Obsah Pokyny k likvidaci... 3 Bezpečnostní pokyny... 3 Seznámení se spotřebičem... 5 Ovládací panel... 5 Dbejte na okolní teplotu místnosti a větrání... 6 Připojení spotřebiče... 6 Zapnutí

Více

Tato povinnost se nevztahuje na škody vzniklé nevhodnou dopravou, výdejem, nesprávným používáním, použitím nedoporučených dílů atd.

Tato povinnost se nevztahuje na škody vzniklé nevhodnou dopravou, výdejem, nesprávným používáním, použitím nedoporučených dílů atd. Obecné informace Všechny generátory horké mlhy (tepelné rozprašovače s pulzujícím reaktivním motorem) Airfog odpovídají směrnici Rady EU 2004/108/EC «Elektromagnetická kompaktibilita», modely AR9E a AR35E

Více

BENEKOV C16 BENEKOV C26 BENEKOV C51

BENEKOV C16 BENEKOV C26 BENEKOV C51 NÁVOD K OBSLUZE A INSTALACI KOTLE BENEKOV C16 BENEKOV C26 BENEKOV C51 1 Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení automatického kotle na hnědé uhlí z modelové řady BENEKOV C a tím projevenou důvěru k

Více

Uživatelská příručka. HP Officejet 100

Uživatelská příručka. HP Officejet 100 Uživatelská příručka HP Officejet 100 Přenosná tiskárna HP Officejet Mobile Printer 100 (L411) Uživatelská prírucka Informace o autorských právech 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P.

Více

Mesh Nebulizer. Návod k použití NE-105

Mesh Nebulizer. Návod k použití NE-105 Mesh Nebulizer Návod k použití NE-105 OBSAH: 1. Úvod 2. Značky a symboly 3. Bezpečnostní informace 4. Důležité informace o zařízení 5. Popis přístroje a příslušenství 6. První použití 7. Obsluha přístroje

Více

Návod na montáž, obsluhu a zapojení ZDROJ PG 1000. CZ verze 1.1

Návod na montáž, obsluhu a zapojení ZDROJ PG 1000. CZ verze 1.1 Návod na montáž, obsluhu a zapojení ZDROJ PG 1000 CZ verze 1.1 OBSAH BEZPEČNOSTNÍ PODMÍNKY... 3 PÉČE O AKUMULÁTORY... 3 1 Základní informace o užití a vlastnostech, popis zařízení... 4 1.1 Obecný popis...

Více

Návod na montáž, obsluhu a zapojení ZDROJ PG 500. CZ verze 1.0

Návod na montáž, obsluhu a zapojení ZDROJ PG 500. CZ verze 1.0 Návod na montáž, obsluhu a zapojení ZDROJ PG 500 CZ verze 1.0 OBSAH BEZPEČNOSTNÍ PODMÍNKY... 3 PÉČE O AKUMULÁTORY... 3 1 Základní informace o užití a vlastnostech, popis zařízení... 4 1.1 Obecný popis...

Více

Návod k použití. Kuchyňské digestoře. Kód 110030286 (CAPPE E-ION) Verze 2012

Návod k použití. Kuchyňské digestoře. Kód 110030286 (CAPPE E-ION) Verze 2012 Návod k použití Kuchyňské digestoře CZ Kód 110030286 (CAPPE E-ION) Verze 2012 2 3 4 5 CZ A B C NÁVOD K OBSLUZE UPOZORNĚNÍ Je velmi důležité tento návod k použití uchovat společně se spotřebičem, aby ho

Více

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Avair MIST

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Avair MIST Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Avair MIST Návod k použití (verze 1.0) Stránka 1 z 8 1 Před prvním použitím 1.1 Proč zvlhčovat vzduch? Pobyt ve vytápěných místnostech může být nejen nepříjemný, ale i zdravotně

Více

Fluke 434-II/435-II/437-II

Fluke 434-II/435-II/437-II Fluke 434-II/435-II/437-II Třífázový analyzátor kvality elektrické energie CS Leden 2012, rev.1 06/12 2012 Fluke Corporation. Všechna práva vyhrazena. Vytištěno v EU. Všechna jména výrobků jsou ochrannými

Více

TUMBLE DRYER SUŠILNI STROJ SUSZARKA DO BIELIZNY TCS 683 LT

TUMBLE DRYER SUŠILNI STROJ SUSZARKA DO BIELIZNY TCS 683 LT 800 / 900 1000 / 1200 800 / 900 1000 / 1200 kg 5 85' -105' 75' - 100' 110' - 130' 100' - 125' kg 2,5 45' - 60' 40' - 55' 60' - 75' 55' - 70' 650 kg 2 45' - 55' kg 1 25' - 35' A U T O R E V E R S E TUMBLE

Více

k obsluze F-PS1 3 x 400V 0,75 až 630 kw frekvenčního měniče. POZNÁMKA Bezpečnostní pokyny Obsah Základní informace Zapojení Provoz

k obsluze F-PS1 3 x 400V 0,75 až 630 kw frekvenčního měniče. POZNÁMKA Bezpečnostní pokyny Obsah Základní informace Zapojení Provoz Bezpečnostní pokyny I Frekvenční měnič (pro třífázové asynchronní elektromotory) Zkrácený návod k obsluze VF FPS1 3 x 400V 0,75 až 630 kw Obsah Základní informace Zapojení Provoz Vyhledání a nastavení

Více