SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ"

Transkript

1 SIMPLY CLEVER ŠKODA FABIA PŘÍSLUŠENSTVÍ

2 S vozy ŠKODA Fabia a Fabia Combi jezdí lidé nejrůznějších profesí a zájmů, mladé dvojice i rodiny s dětmi, aktivní sportovci i ti, kteří mají rádi hlavně pohodlí. Každý má přitom jiné potřeby a konkrétní požadavky na svůj vůz. A právě zde nabízí snadné řešení ŠKODA Originální příslušenství. V našem sortimentu, který vlastně představuje rozšířenou nabídku mimořádných výbav, najdete nejrůznější produkty od spoilerů a kol z lehké slitiny přes rádia a navigační systémy až po střešní nosiče. Vybrat si můžete i z pestré palety dětských sedaček. Všechny naše výrobky byly navíc schváleny společností ŠKODA Auto, takže s nimi zvolíte i maximální spolehlivost a bezpečnost.

3 SPORT & DESIGN Styling kit pro model Fabia Combi (spoiler předního a zadního nárazníku, střešní spoiler a koncovka výfuku z ušlechtilé oceli) v kombinaci s koly z lehké slitiny Gigaro 7,0J x 17" pro zvýraznění sportovního charakteru, v černé barvě Střešní spoiler pro model Fabia Combi (FAA ) Spoiler zadního nárazníku pro model Fabia Combi (5J ); nelze pro vozy s tažným zařízením Koncovka výfuku z ušlechtilé oceli pro model Fabia Combi pro 1,2 HTP (FDC ), pro 1,4 16V (FDC ), pro 1,6 16V a 1,2 TSI (FDC ), pro 1,2 TDI CR a 1,6 TDI CR (FDC ) Spoiler předního nárazníku pro modely Fabia Hatchback a Fabia Combi (5J ) Černý rámeček mřížky chladiče* (5J A F9R) Spoiler zadního nárazníku pro model Fabia Hatchback (5J ); nelze pro vozy s tažným zařízením Koncovka výfuku z ušlechtilé oceli pro model Fabia Hatchback pro 1,2 HTP (FDC ), pro 1,4 16V (FDC ), pro 1,6 16V a 1,2 TSI (FDC ), pro 1,2 TDI CR a 1,6 TDI CR (FDC A) Dekorativní fólie v designu šachovnice pro model Fabia Hatchback: boční fólie tmavá varianta (5J ), světlá varianta (5J B); střešní fólie tmavá varianta (5J A), světlá varianta (5J C) Střešní spoiler pro model Fabia Hatchback (FAA ) S doplňky z kategorie sport a design můžete nejen podtrhnout dynamický charakter exteriéru nebo interiéru, ale přímo dát svému vozu sportovní styl. Nabízíme Vám například styling kit, se kterým vůz získá výraz dravosti a síly. Nechybí ani dekorativní fólie a lišty, kožené doplňky a v neposlední řadě také bohatá nabídka kol z lehké slitiny o rozměrech od 14" až po 17". * k dispozici od 2. čtvrtletí 2014

4 Kožený volant*, tříramenný (FBA ); čtyřramenný bez vyobrazení (FBA ) Dekorativní prahové lišty Sportline s vložkou z ušlechtilé oceli vpředu i vzadu (KDA ) Dekorativní fólie Fabia (DMR světlá nereflexní, DMR tmavá antracit nereflexní) Chromovaná lišta 5. dveří (KDA A) Dekorativní prahové lišty s vložkou z ušlechtilé oceli vpředu i vzadu (KDA ) Prahové lišty černé (KDA ) Kožená rukojeť ruční brzdy (FFA ) Kryty pedálů z ušlechtilé oceli (FCA ) Kožená řadicí páka s manžetou chromový dekor (5J ) * Pouze pro vozy vyrobené do

5 Kola z lehké slitiny Kvalita, bezpečnost a design Kola z lehké slitiny ze ŠKODA Originálního příslušenství jsou názorným příkladem spojení kvality, funkce a estetiky. Kola z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství procházejí všemi zkouškami jako kola pro sériovou produkci a tím je zajištěna jejich vysoká kvalita a bezpečnost v provozu. Systém zkoušek je dnes tak propracovaný, že je odzkoušena prakticky každá část kola z hlediska namáhání. Všechna kola musí vyhovět přísným požadavkům, které jsou kladeny na tento tzv. životně důležitý díl. Certifikovaní dodavatelé pak zaručují kvalitu vyráběných kol z lehkých slitin a dodržení stanovených parametrů. Díky široké nabídce designů a barevných provedení kol z lehké slitiny si můžete svůj vůz Fabia individualizovat přesně podle svých představ. Kolo z lehké slitiny Gigaro 7,0J x 17" pro pneumatiky 205/40 R17, v černé barvě (5J H FL8)* Kolo z lehké slitiny Gigaro 7,0J x 17" pro pneumatiky 205/40 R17, v bílé barvě (5J D FM9)* Kolo z lehké slitiny Gigaro 7,0J x 17" pro pneumatiky 205/40 R17, ve stříbrnočerné barvě (5J C FML8)* Kolo z lehké slitiny Trinity 7,0J x 17" pro pneumatiky 205/40 R17 (5J ZS) Kolo z lehké slitiny Trinity 7,0J x 17" pro pneumatiky 205/40 R17, v černé barvě (5J A FL8) Kolo z lehké slitiny Kentaur 7,0J x 17" pro pneumatiky 205/40 R17 (5J F 7ZS) Kolo z lehké slitiny Bear 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/45 R16 (5J L 7ZS) Kolo z lehké slitiny Elba 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/45 R16 (5J K 7ZS) Pro dosažení maximální kvality produktů ze sortimentu ŠKODA Originálního příslušenství je využíváno výpočetní techniky, jako například zde na simulačním obrázku z testování kol z lehké slitiny * Pouze pro vozy se sportovním podvozkem.

6 Kolo z lehké slitiny Atria 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/45 R16 (5J M 7ZS) Kolo z lehké slitiny Comet 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/45 R16 (5J G 7ZS) Kolo z lehké slitiny Comet 6,5J x 16" pro pneumatiky 205/45 R16, v černé barvě (5J H FL8) Kolo z lehké slitiny Line 6,0J x 15" pro pneumatiky 195/55 R15 (5J A 7ZS) Kolo z lehké slitiny Fun 5,0J x 14" pro pneumatiky 165/70 R14 (5J E 7ZS) Velkoplošné kryty Satellite pro kola 6,0J x 15", čtyřdílná sada (5J A) Velkoplošné kryty Hermes pro kola 6,0J x 15", čtyřdílná sada (CDB ) Velkoplošné kryty Castor pro kola 6,0J x 14", čtyřdílná sada (CDB ) Kolo z lehké slitiny Avior 6,0J x 15" pro pneumatiky 195/55 R15 (5J B 7ZS) Kolo z lehké slitiny Antares 6,0J x 15" pro pneumatiky 195/55 R15 (5J ZS) Kolo z lehké slitiny Shell 6,0J x 14" pro pneumatiky 185/60 R14 (5J C 7ZS) Kolo z lehké slitiny Atik 6,0J x 14" pro pneumatiky 185/60 R14 (5J D 7ZS) Velkoplošné kryty Comoros pro kola 5,0J x 14", čtyřdílná sada (5J ) Velkoplošné kryty Draco pro kola 5,0J x 14", čtyřdílná sada (CDB )

7 PAKETY TORNADO A GRAPHIT Někdy stačí tak málo a všechno je jinak. Z obyčejné chvíle se stane výjimečný okamžik. Z letmého dotyku nezapomenutelný zážitek. A z náhodného setkání je láska na celý život... Někdy stačí tak málo a co bylo běžné, je rázem nepřehlédnutelné. Vybočit z davu a přestat splývat s okolím může být tak jednoduché. Jen je třeba udělat první krok: dát svému vozu individuální vzhled. Všem, kteří touží po jedinečném stylu svého vozu, přinášíme možnost individualizace modelu Fabia s paketem Tornado nebo Graphit z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství. Oba pakety obsahují ve své základní variantě styling kit v atraktivním barevném provedení (spoiler předního a zadního nárazníku, střešní spoiler a koncovka výfuku z ušlechtilé oceli), s nímž Váš vůz získá nezaměnitelný sportovně-elegantní charakter. S vyšším výbavovým stupněm paketu pak můžete mít ještě více... Zatímco Tornado přináší styling kit v červené barvě, Graphit představuje šedou variantu. Pakety jsou exkluzivně v nabídce pro vozy Fabia ve verzi hatchback, spolu se 16" koly Comet nebo 17" koly Trinity a Gigaro. Buďte sami sebou, a svět se Vám přizpůsobí.

8 Paket Tornado Paket Graphit Spoiler předního nárazníku Spoiler předního nárazníku Spoiler zadního nárazníku; koncovka výfuku z ušlechtilé oceli Střešní spoiler Střešní spoiler Spoiler zadního nárazníku; koncovka výfuku z ušlechtilé oceli Fotografie zobrazují 1. výbavový stupeň paketu. 1. výbavový stupeň paketu: spoiler předního a zadního nárazníku v kontrastní barvě, střešní spoiler v barvě vozu a koncovka výfuku z ušlechtilé oceli. 2. výbavový stupeň paketu*: 1. stupeň + boční lišty, vnější zpětná zrcátka a dekorativní fólie v kontrastní barvě a černý rámeček masky chladiče. Fotografie zobrazují 1. výbavový stupeň paketu. Pakety nejsou určeny pro verze GreenLine, Monte Carlo, Scout nebo RS a nelze je kombinovat s tažným zařízením a zadními lapači nečistot. * K dispozici v průběhu 3. čtvrtletí 2013.

9 HUDBA & KOMUNIKACE K cestování bezesporu patří hudba a komunikace. Proto Vám nabízíme celou škálu produktů, jejichž společným rysem jsou moderní technologie. Vrchol nabídky představují doplňky jako rádio Swing a navigační systém Amundsen+, které umožňují přenos informací mezi bodovým displejem Maxi DOT, klimatizací Climatronic a parkovacími senzory. A pokud jde o pasažéry na zadních sedadlech, nebudou se nudit ani při dlouhých jízdách, když je zabaví přenosný DVD přehrávač s LCD monitorem. Navigační SD karty pro navigační systém Amundsen+ (3T F západní Evropa; 3T G východní Evropa) Sada pro dodatečnou montáž hands-free pro bezpečné telefonování za jízdy; disponuje snadným ovládáním prostřednictvím dotykového displeje; pomocí funkce Multipoint možnost současného připojení dvou mobilních telefonů ( R) Sada pro dodatečnou montáž hands-free s tlačítkovým modulem bez dotykového displeje (5J A) Propojovací kabel pro MDI Mobile Device Interface (AZO pro ipod/iphone MDI, AZO pro USB MDI, AZO pro miniusb MDI, AZO pro jack 3,5 mm MDI) Sada pro montáž zadních reproduktorů (ABA ) Rádio Swing: model s CD mechanikou umožňující přehrávání hudebních CD a hudebních souborů ve formátu MP3 nebo WMA, výstupní výkon 4x 20 W, digitální signálový procesor s ekvalizérem (5J G) Přenosný DVD přehrávač se 7" LCD monitorem, dálkové ovládání, podpora formátů jako DVD, VCD, SVCD, MP3 aj., disponuje čtečkou paměťových karet SD. Toto řešení úspěšně absolvovalo crash test, sada obsahuje specifický držák pro montáž LCD monitoru na hlavovou opěrku (AAM ) Navigační systém Amundsen+: rádio s navigací s CD mechanikou obsahující předehrané mapové podklady pro západní nebo východní Evropu; integrované Bluetooth hands-free a čtečka paměťových karet SD, SDHC a MMC, možnost přehrávání hudebních CD a hudebních souborů ve formátu MP3, WMA, OGG, AAC. Možnost propojení s výbavou CD měnič nebo MDI, podpora TMC zpráv o dopravní situaci, možnost ovládání pomocí 5" barevného dotykového displeje TFT (5J B obsahuje mapy západní Evropy, 5J C obsahuje mapy východní Evropy) Rádio Blues: model s CD a MP3 přehrávačem, rádiový přijímač AM/FM se systémem RDS, komfortní kódování zaručující funkčnost rádia jen v konkrétním voze, výstupní výkon 4x 20 W (5J B) Pro montáž neoriginálního autorádia do vozu s přípravou pro autorádio ŠKODA nutné použít montážní sadu (AZO ) a kabelovou redukci (AZA A)

10 KOMFORT & UŽITEK Autokoberce, čtyřdílné sady (5J textilní Prestige, 5J textilní Standard, DCC gumové) Termoelektrický chladicí box, objem 15 litrů (5L ) Ramínko na šaty (3T ) Tempomat pro všechny motorizace (5J pro vozy bez palubního počítače, 5J A pro vozy s palubním počítačem) Dálkové ovládání centrálního zamykání (5JA ) Není žádnou novinkou, že komfort a užitek většinou patří k sobě. Ani auta nejsou v tomto ohledu výjimkou, a tak doplňky, které násobí praktičnost vozu, umocňují obvykle i Vaše pohodlí. Cokoli si vyberete od chladicího boxu přes tempomat, autokoberce či síťové programy až po sluneční clony a lapače nečistot, vše zvýší užitnou hodnotu Vašeho vozu a úroveň cestování jeho posádky.

11 Síťový program podlahová síť (DMA pro model Fabia Hatchback, DMA pro model Fabia Combi) Loketní opěrka (DAO ) Plastová vana do zavazadlového prostoru (DCE pro model Fabia Hatchback, DCE pro model Fabia Combi) Gumový koberec do zavazadlového prostoru (DCD pro model Fabia Hatchback, DCD pro model Fabia Combi) Síťový program vertikální sítě (DMA pro model Fabia Hatchback, DMA pro model Fabia Combi) Mezipodlaha zavazadlového prostoru pro model Fabia Combi, dvoudílná (DAA ) Ochranná lišta zadního nárazníku (KDA pro model Fabia Hatchback, KDA pro model Fabia Combi) Přepravní voděodolná vložka do zavazadlového prostoru pro model Fabia Combi (DMK ) Brašna do zavazadlového prostoru (DMK ) Síť pod kryt zavazadlového prostoru pro model Fabia Hatchback (DMK ) Krycí fólie zadního nárazníku (KDX ) Průhledná ochranná fólie zadního nárazníku (5J pro model Fabia Hatchback, 5J A pro model Fabia Combi)

12 Dělicí mříž pro model Fabia Combi (DMM ) Větrné clony bočních oken (KCD pro přední okna, KCD pro zadní okna Fabia Hatchback, KCD pro zadní okna Fabia Combi) Přední lapače nečistot (KEA ); nelze pro modely Scout a Monte Carlo Sluneční clony zadních oken (DCK pro model Fabia Hatchback, DCK pro model Fabia Combi) Bez vyobrazení: Sluneční clony bočních oken zavazadlového prostoru pro model Fabia Combi (DCK ) Sluneční clona okna 5. dveří (DCK pro model Fabia Hatchback, DCK pro model Fabia Combi) Zadní lapače nečistot (KEA pro model Fabia Hatchback, KEA pro model Fabia Combi); nelze pro modely Scout, RS, Monte Carlo a pro vozy se styling kitem (spoiler zadního nárazníku 5J a 5J )

13 PŘEPRAVA Aby Váš vůz výborně obstál i v extrémních případech, kdy potřebujete převézt například objemnější sportovní výbavu, nabízíme Vám nejrůznější doplňky z kategorie přeprava. Díky nim můžete převážet lyže, kola, snowboardy a další zavazadla mnohem bezpečněji a také zachovat v interiéru vozu maximální prostor pro posádku. Nosič jízdních kol na tažné zařízení, kapacita 2 kola ( B) Interiérový držák 2 jízdních kol pro model Fabia Combi (LAH ) Uzamykatelný nosič jízdního kola s hliníkovým profilem o nosnosti až 20 kg. Nosič jízdního kola je to pravé pro všechny ambiciózní bikery. Nosič se skládá z aerodynamicky tvarovaného hliníkového profiu a držáku z matně chromované oceli. Snadná montáž na příčníky umožňuje jednoduchou manipulaci. Vlastní váha cca 3,2 kg. Nosič jízdního kola, ověřený testem City-Crash, je uzamykatelný (3T B) Bez vyobrazení: Uzamykatelný nosič jízdního kola s kovovým profilem (3T ) Zavazadlový koš, dodáván včetně upínací sítě a popruhů (LBT ) Uzamykatelný nosič lyží nebo snowboardů s hliníkovým profilem, kapacita až 4 páry lyží nebo 2 snowboardy (LBB ) Bez vyobrazení: Uzamykatelný nosič lyží nebo snowboardů s kovovým profilem. Přepravujte na střeše svého auta pohodlně až čtyři páry lyží nebo dva snowboardy komfortně a bezpečně. Protože nosič lyží a snowboardů lze nejen snadno namontovat na příčníky, ale navíc i zamknout. Díky širokým otevíracím tlačítkům je možné držák lyží obsluhovat i v silných rukavicích. Funkce výsuvu usnadňuje nakládání a vykládání. Je vhodný i pro přepravu wakeboardu. (LBT ) Uzamykatelný box na lyže a snowboardy, kapacita až 5 párů lyží nebo 4 snowboardy, objem 380 litrů, úspěšně absolvoval City Crash Test (5L ) City Crash je metoda testování produktů originálního příslušenství, které je upevněno na karoserii vozu (základní střešní nosiče, příčníky), a dalších transportních systémů (boxy, držáky pro kolo, lyže a surf). Průběh: Sáňová zkouška (část karoserie upevněna na speciálních ližinách) při zatížení 9 12 G po dobu 80 ms (rychlost cca 30 km/h). Výsledek: Pro úspěšné splnění City Crash je nutné, aby nedošlo k oddělení žádného z převážených předmětů. To znamená, že musí být zajištěna bezpečnost silničního provozu (chodců, ostatních vozidel) před i za automobilem. Základní střešní nosič pro model Fabia Hatchback (LAS B) Odnímatelné tažné zařízení (5J ); nelze pro modely Scout a RS Elektroinstalace komfortní řešení s 13pólovou zásuvkou pro vozy Fabia Hatchback bez přípravy pro tažné zařízení (5J ), pro vozy s přípravou pro tažné zařízení (5J ); pro vozy Fabia Combi bez přípravy pro tažné zařízení (5J A), pro vozy s přípravou pro tažné zařízení (5J ) Elektroinstalace základní řešení (5J C pro vozy s přípravou i bez přípravy pro tažné zařízení) Adaptér pro připojení přívěsu se 7pólovou zásuvkou (EAZ A) Pojistné oko tažného zařízení pro přívěsný vozík (5J ) Příčný střešní nosič pro model Fabia Hatchback (5J )

14 BEZPEČNOST Dětské sedačky - naši nejmenší v pohodlí i bezpečí Chcete, aby děti seděly na tom nejbezpečnějším místě? Dětské sedačky ze ŠKODA Originálního příslušenství se spolehlivým zakotvením ISOFIX, uchycením Top Tether, možností přepravy po i proti směru jízdy, komfortem a variabilitou respektující růst dítěte poskytují nejlepší řešení přepravy nejmenších pasažérů. Originální autosedačky ŠKODA absolvovaly s vynikajícími výsledky náročné testy Euro NCAP. Praktické a variabilní Inteligentní konstrukce sedaček umožňuje posadit dítě nejen dozadu, ale také na sedadlo spolujezdce, kam na něj lépe vidíte. Sedačky se vyznačují variabilitou a mnoha možnostmi nastavení, kterými je lze přizpůsobit měnící se velikosti dítěte. Osvědčí se také mimo automobil, jako sedačka na přenášení dítěte či jako praktické křesílko. Dokonale prověřené Jistoty maximální možné bezpečnosti a kvality lze dosáhnout pouze pomocí náročných testů. Proto každá sedačka ze ŠKODA Originálního příslušenství splňuje evropský bezpečností homologační předpis EHK a prošla řadou dalších prověrek. Vynikající výsledky v nárazovém testu Euro NCAP společně s úspěšnými testy nehořlavosti, míry škodlivých látek a kvality potahu, potvrzují vysokou kvalitu a bezpečnost sedaček. Některé doplňky z kategorie bezpečnost znamenají ochranu posádky, jiné jsou určeny k péči o samotný vůz nebo k jeho zabezpečení. Dětské sedačky z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství zajistí bezpečnou a pohodlnou jízdu malým pasažérům až do hmotnosti 36 kg. Sněhové řetězy budou nezbytným doplňkem výbavy milovníků hor a alarm či mechanické zabezpečení řazení pohlídají Váš vůz, zatímco Vy se třeba vypravíte objevovat krásy přírody na kole. Prohlédněte si video z průběhu testování dětských sedaček

15 Dětská autosedačka ISOFIX G 0/1 (5L ); rám RWF pro upevnění proti směru jízdy (DDF A); rám FWF pro upevnění po směru jízdy (5L ); hlavová opěrka (5L ) Dětská autosedačka Wavo (5L B) Dětská autosedačka Wavo Kind (5L C) Kategorie (podle hmotnosti v kg) Název 0+ (0 13) 1 (9 18) 2 (15 25) 3 (22 36) ISOFIX G 0/1 s rámem RWF 0 18 Wavo Wavo Kind 15 36

16 Boční ochranné lišty (KGA ) Sněhové řetězy pro pneumatiky 165/70 R14 (CEP A), pro pneu 185/60 R14 (CEP A), pro pneu 185/55 R15 (CEP ) Skládací lopata na sníh vyrobená z hliníkové slitiny, hmotnost 750 g, třídílná, včetně praktického textilního obalu (5L ) Atestované tažné lano umožňující táhnout vozidla o celkové hmotnosti až kg (GAA ) Zadní parkovací senzory hlídají vzdálenost vozu od případné překážky (BEA ) Mechanické zabezpečení řazení pro mechanickou převodovku (DVC ) Bez vyobrazení: pro automatickou převodovku (informace o dostupných variantách získáte u autorizovaného partnera ŠKODA) Kosmetika (informace o kompletní nabídce u Vašeho autorizovaného partnera ŠKODA) Alarm s hlídáním vnitřního prostoru pomocí ultrazvukového čidla (5J montážní sada, BKA základní sada pro vozy s dálkovým ovládáním centrálního zamykání, BKA základní sada pro vozy s centrálním zamykáním bez dálkového ovládání) Reflexní výstražná vesta (3T ) Autolékárnička, jejíž obsah odpovídá novelizované vyhlášce č. 216/2010 (3T ) Sada náhradních žárovek včetně pojistek dle výbavy vozu (5J D) Výstražný trojúhelník (GGA A) Bezpečnostní šrouby kol ( C)

17 ŠKODA E-shop eshop.skoda-auto.cz Aplikace ŠKODA Service Vždy na Vaší straně. Uvedené výrobky představují pouze část ze široké na bíd ky příslušenství. Další podrobné informace o sortimentu příslušenství, o aktuálních cenách, dodacích podmín kách a termínech Vám poskytne na přání Váš autorizovaný partner ŠKODA. Informace o technických údajích, konstruk ci, vybavení, materiálech, zárukách a vnějším vzhledu se vztahují na období zadávání prospektu do tisku. Výrobce si vyhrazuje právo změny (včetně změny technických parametrů se změnami jednotlivých modelových opatření). Tento katalog byl vytištěn na papír vyrobený z buničiny bělené bez použití chloru. Papír je 100% recyklovatelný. Váš autorizovaný partner ŠKODA: FA /2014 Ekologické logo vyjadřuje vědomí odpovědnosti a snahu ŠKODA Auto o trvale udržitelný vývoj společnosti a šetrný přístup k životu a přírodě.

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠKODA Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠKODA Fabia RS Z rallye na silnici: ŠKODA Fabia RS získala to nejlepší z naší letité zkušenosti s motoristickým sportem. Nejrychlejší přímé spojení bez čekání na zavazadla: ŠKODA Fabia Combi

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA.

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

Magazín. Vyčnívat z davu Nabídka ŠKODA Originálního příslušenství. Levá šest za strom! Za co všechno je v rally zodpovědný spolujezdec?

Magazín. Vyčnívat z davu Nabídka ŠKODA Originálního příslušenství. Levá šest za strom! Za co všechno je v rally zodpovědný spolujezdec? Magazín Magazín pro zákazníky a příznivce značky ŠKODA ZIMA 2012 ŠKODA Rapid Prostor ve své nejkrásnější podobě. Vyčnívat z davu Nabídka ŠKODA Originálního příslušenství. Levá šest za strom! Za co všechno

Více

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU

PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU PEVNÝ ZÁKLAD PRO VAŠI STAVBU DAF VŽDY SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ Žádná kategorie dopravy není tak různorodá a náročná jako doprava ve stavebnictví. Společnost DAF vyvinula skutečně komplexní řadu vozidel pro toto

Více

Třída C kupé. Ceník, platnost od 14. března 2014

Třída C kupé. Ceník, platnost od 14. března 2014 Třída C kupé Ceník, platnost od 14. března 2014 Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 Příplatkové výbavy Program Designo 8 Druhy laků, čalounění a výplní interiéru 10 Druhy ráfků a pneu 12 Výbavové

Více

x-perience cactus Nový Seat Leon Škoda Fabia Combi Největší zavazadlový prostor ve své třídě

x-perience cactus Nový Seat Leon Škoda Fabia Combi Největší zavazadlový prostor ve své třídě č. 2, ročník 14, vychází 3. února 2015 časopis pro širokou motoristickou veřejnost / zdarma představujeme Nový Seat Leon x-perience Terénní kombi překvapí funkčností 4x4 a vysokou světlou výškou Více na

Více

BMW X3. Ceny a výbava Stav: Srpen 2015. Radost z jízdy BMW X3 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 842 314 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM.

BMW X3. Ceny a výbava Stav: Srpen 2015. Radost z jízdy BMW X3 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 842 314 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. BMW X3 Ceny a výbava Stav: Srpen 2015 Radost z jízdy BMW X3 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 842 314 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. Obsah Ceník vozů BMW X3.........................................

Více

BMW X1 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 685 455 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. BMW X1. Ceny a výbava Stav: Červenec 2015

BMW X1 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 685 455 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. BMW X1. Ceny a výbava Stav: Červenec 2015 BMW X1 Ceny a výbava Stav: Červenec 2015 Radost z jízdy BMW X1 CENA ZÁKLADNÍHO MODELU OD 685 455 KČ BEZ DPH S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. Obsah Ceník vozů BMW X1........................................

Více

Nová Toyota Corolla sedan. Tøetí generace Subaru Impreza. TrendCar slaví 10 let. S novým designem a lepšími vlastnostmi...

Nová Toyota Corolla sedan. Tøetí generace Subaru Impreza. TrendCar slaví 10 let. S novým designem a lepšími vlastnostmi... Nová Toyota Corolla sedan S novým designem a lepšími vlastnostmi... Tøetí generace Subaru Impreza Auto, které vás bude fascinovat každý den TrendCar slaví 10 let Historie a souèasnost spoleènosti... Milí

Více

mercedes-benz sportovně prémiový HatcHback

mercedes-benz sportovně prémiový HatcHback HOFFMANN & ŽIŽÁK 01 1 2 mercedes-benz třída a sportovně střižený prémiový HatcHback F L E E T B O A R D : Vše pod kontrolou S E R VS I Hoffmann a ŽiŽák: Ceny padají, kvalita zůstává mercedes a kombi: komfort,

Více

2012Rok značky ŠKODA

2012Rok značky ŠKODA 2012 Rok značky ŠKODA 8 40 16 42 22 49 26 35 Obsah 2012 Rok značky ŠKODA Předmluva předsedy představenstva Prof. Dr. h.c. Winfrieda Vahlanda 4 Představenstvo 6 Třída sama pro sebe třetí generace zcela

Více

KIAvision 2_2012. Nepřekonatelný prostor. nová Kia cee`d SW. www.kia.cz. Magazín společnosti kia motors czech

KIAvision 2_2012. Nepřekonatelný prostor. nová Kia cee`d SW. www.kia.cz. Magazín společnosti kia motors czech www.kia.cz KIAvision 2_2012 Magazín společnosti kia motors czech Nepřekonatelný prostor nová Kia cee`d SW Kia Carens vlastní cestou Vše o novém Sorentu Kia Mapping revoluční hra se světlem Historie značky

Více

BMW X6. Ceny a výbava Stav: Prosinec 2014. Radost z jízdy BMW X6 S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM.

BMW X6. Ceny a výbava Stav: Prosinec 2014. Radost z jízdy BMW X6 S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. BMW X6 Ceny a výbava Stav: Prosinec 2014 Radost z jízdy BMW X6 S BMW SERVICE INCLUSIVE 5 LET / 100 000 KM. Obsah Ceník vozů BMW X6........................................ 3 Sériová výbava.............................................

Více

Zoom Teleskopické kolové nakladače Kramer s pohonem všech kol 750T 680T

Zoom Teleskopické kolové nakladače Kramer s pohonem všech kol 750T 680T Zoom Teleskopické kolové nakladače Kramer s pohonem všech kol TELESKOPICKÉ KOLOVÉ NAKLADAČE KRAMER SE JIŽ DNES SOUSTŘEDÍ NA TO, CO JE PRINCIPEM FUNGOVÁNÍ PRO BUDOUCNOST A CO JE VÝHODNÉ: VÍCEÚČELOVÉ VYUŽITÍ

Více

Zimní kompletní kola

Zimní kompletní kola Zimní kompletní kola Vážení zákazníci, právě se Vám do rukou dostává nový komunikační materiál týkající se zimních kompletních kol ze sortimentu ŠKODA Originální příslušenství. Kromě nabídky zimních kompletů

Více

Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída CL - facelift

Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída CL - facelift Ceník, platnost od 1. ledna 2013 Třída CL - facelift Obsah Ceník základních modelů 3 Sériová výbava 4 7 Příplatkové výbavy Druhy laků 8 Čalounění a výplně interiéru 9 11 Designo program 12 18 Telematika

Více

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace

160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace k MF 6400/7400 160-215 Vysokovýkonné traktory nejlepší ve své třídě 8 typů: 160 až 215 k (190 až 245 k max. zvýšený*) *Viz specifikace VIZE INOVACE VEDENÍ KVALITA SPOLEHLIVOST PODPORA HRDOST ZÁVAZEK Nedostižný

Více

Přizpůsobí se jakékoliv situaci.

Přizpůsobí se jakékoliv situaci. NEXOS F FB VL VE Přizpůsobí se jakékoliv situaci. Pro Vás jako stvořený. Nároky zákazníků týkající se traktorů s úzkým rozchodem jsou velmi vysoké a individuální. A protože není možné přizpůsobit vinohrad,

Více

NISSAN JUKE ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

NISSAN JUKE ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ NISSAN JUKE ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ KREATIVNÍ EXCLUSIVE NISSAN DESIGN STUDIO JUKE Nový Nissan JUKE. Vytvořte si vlastní zážitky. Personalizace odráží Váš osobitý styl. Množství interiérových a exteriérových

Více

ELIT na Dakaru 1/2015. GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34. PŘÍLOHA: Montážní příručka CIFAM

ELIT na Dakaru 1/2015. GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34. PŘÍLOHA: Montážní příručka CIFAM STEJNOBĚŽNÉ KLOUBY CIFAM str. 25 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 1/2015 GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34 LEGENDÁRNÍ ZAVODY:

Více

extra > nový druh Subaru XV > Subaru Forester > Subaru Outback > Subaru Legacy

extra > nový druh Subaru XV > Subaru Forester > Subaru Outback > Subaru Legacy extra > nový druh Subaru XV > Subaru Forester > Subaru Outback > Subaru Legacy PŘEDSTAVUJEME Subaru XV Nový druh Japonská automobilka přichází na trh s novým automobilovým druhem. Není to ani klasický

Více

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA?

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA? è. 1/roèník 4. ZDARMA SPECIAL LINE / www.grandprinc.cz / vychází v dubnu 2007 / vydává Auto ESA ve spolupráci s MAGAZÍN jaro 2007 PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU MÁME AUTA PRO VŠECHNY! KUPTE SI NOVĚJŠÍ

Více

Kögel Zajištění nákladu

Kögel Zajištění nákladu Kögel Zajištění nákladu Obrázky mohou obsahovat mimořádnou výbavu / výrobky podléhají neustálým technickým změnám Ilustrační obrázek / může obsahovat mimořádnou výbavu Proč se vlastně hovoří o inženýrském

Více

Obývací pokoj, pracovna a dětský pokoj v jednom. Telematické příslušenství více možností pro váš mercedes.

Obývací pokoj, pracovna a dětský pokoj v jednom. Telematické příslušenství více možností pro váš mercedes. Obývací pokoj, pracovna a dětský pokoj v jednom. Telematické příslušenství více možností pro váš mercedes. 02_03 Telefonujte jako v kanceláři. I na cestě. Chcete si po cestě přeložit schůzku, čekáte SMS

Více

PRAHA BRNO. Otevřeno denně. Editorial. Obsah. Sídlo firmy: Vinohradská 174/1597, 130 00 Praha 3 www.autoesa.cz, info@autoesa.cz

PRAHA BRNO. Otevřeno denně. Editorial. Obsah. Sídlo firmy: Vinohradská 174/1597, 130 00 Praha 3 www.autoesa.cz, info@autoesa.cz Editorial Vážení čtenáři, vítejte v Auto ESA, tedy zatím alespoň na stránkách tohoto magazínu. Naše společnost, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a fesionálních službách,

Více

KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014

KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014 KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014 PROFESIONÁLNÍ PRODUKTY OD GC SKUPINY PRO ODBORNÉ MONTÁŽNÍ FIRMY Obsah 1. TOPENÍ 1.1 Plynové kondenzační kotle Brötje... 04 1.2 Regulační technika... 20 1.3 Systémy

Více

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00. Vyšší odborné studium ABSOLVENTSKÁ PRÁCE

VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00. Vyšší odborné studium ABSOLVENTSKÁ PRÁCE VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DOPRAVNÍ, PRAHA 1, MASNÁ 18 Praha 1, Masná 18 - PSČ 110 00 Vyšší odborné studium Obor vzdělání: 23-45-N/02 Diagnostika silničních vozidel ABSOLVENTSKÁ PRÁCE

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

CITROËN C1 NÁVOD K OBSLUZE

CITROËN C1 NÁVOD K OBSLUZE CITROËN C1 NÁVOD K OBSLUZE CITROËN CITROËN doporučuje Inovované pevné partnerství CITROËN a TOTAL, kteří jsou partnery již 35 let, společně a současně konstruují motory a připravují maziva prostřednictvím

Více

Metody pro identifikaci částí vozidel

Metody pro identifikaci částí vozidel ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE Fakulta dopravní Ústav soudního znalectví v dopravě Metody pro identifikaci částí vozidel Methods of Vehicle Parts Identification Bakalářská práce Studijní program:

Více