Již od roku O nás

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Již od roku 1993. O nás"

Transkript

1

2

3 Již od roku 1993 Je to již přes 20 let od zahájení prvních dodávek a montáží oken a dveří. Je proto velice možné, že i Vám jsme dodávali některé z našich výrobků. Pokud ano, věříme, že jste s naší prací i s výrobky po celou dobu spokojeni, a bude nám potěšením Vám pomoci při dalších realizacích staveb a rekonstrukcí. Při této příležitosti jsme se rozhodli vytvořit přehled všech námi nabízených výrobků, které jsme v současné době schopni dodat a namontovat. S našimi novými vzorkovnami se rozšířila i naše nabídka o střešní okna, půdní schody, interiérové a bezpečnostní dveře, fasádní studio a o mnoho dalších okenních a dveřních doplňků. Tento tištěný přehled Vám přiblíží jednotlivé výrobky námi zastupovaných evropských a českých značek a nabídne všechny novinky, které jsou v současné době k dispozici. O nás Od roku 1993 jsme rodinná firma zabývající se dodávkou a montáží okenních a dveřních systémů od předních evropských výrobců FINSTRAL, RI okna, Gealan, Toors, VELUX, FAKRO, PORTA Doors, Verte, Invado a Juwent. Svojí roční kapacitou 6000ks montovaných prvků patříme mezi největší montážní firmy ve východních Čechách. Nabízíme širokou škálu okenních a dveřních systémů od luxusních přes nadstandardní až po klasické. Vždy se pro Vás snažíme hledat tu nejlepší volbu mezi Vašimi požadavky na design a kvalitu a cenou výrobků. Investice do okenních a dveřních systémů je především záležitostí snižování spotřeby nákladů na vytápění, ale jsou to právě okna a dveře, které jsou i důležitým článkem vzhledu celého domu. Doporučujeme proto jako první krok při výběru oken a dveří navštívit naše pobočky v Říkově u České Skalice, v Nové Pace nebo v Lázních Bělohrad, kde Vás přivítají týmy specialistů a rozmanitý vzorkový sortiment. Pobočka v Říkově u Češké Skalice Pobočka v Nové Pace Pobočka v Lázních Bělohrad

4 V našich vzorkovnách naleznete produkty těchto výrobců Nadstandardní provedení plastových/hliníkových a plastovo/dřevěných oken a dveří s luxusním vzhledem, vysokou bezpečností a zárukou 10 let Sekční či dvoukřídlá, manuální nebo motorická zateplená garážová vrata v různých barevných i stylových variantách Designové či klasické, posuvné nebo skládací dveře do všech typů domů a bytů Kvalitní německé profily zpracovávané českými výrobci oken a dveří - celoročně za nízké ceny s možností výběru z mnoha imitací dekoru dřeva a barev RAL Střešní okna ve dřevěném a nově i v bezúdržbovém plastovém provedení s dokonalou imitací dřeva (zlatý dub, borovice) a půdní schody za bezkonkurenční ceny Vstupní protipožární nebo bezpečnostní dveře s možností až 4. bezpečnostní třídy díky ocelovým prutům ve dveřních křídlech Plastová a hliníková okna a vchodové dveře s možností integrovaných poštovních schránek, zvonků, elektrických zámků a samozavíračů Nejznámější střešní okna s dokonalým vzhledem a s velkým výběrem různých doplňků Okenní doplňky, které oknům dodají praktičnost a estetiku (venkovní i vnitřní žaluzie, venkovní i vnitřní rolety, sítě proti hmyzu, japonské stěny, vertikální žaluzie) Komplexní služby v dodávce všech oken, dveří, vrat a fasád poradenství, konzultace s profesionály (ZDARMA) kalkulace (ZDARMA) zaměření (ZDARMA) demontáž a likvidace montáž zednické práce a začištění, fasádní systémy lištování kolem oken hrubý úklid (ZDARMA) jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám poradenství ohledně dotací Nová zelená úsporám (ZDARMA)

5 NOVINKY, které máme pro Vás k dispozici: OKZ obložkový systém interiérových dveří bez nutnosti bourání původních železných futer Plastová střešní okna v dokonalých dekorech dřeva nebo opláštěné dřevěné jádro Bezfalcové interiérové dveře Půdní schody za nejnižší ceny Bezfalcová hliníková okna s plastovým jádrem Nově otevřenou vzorkovnu v Nové Pace, ul. Krkonošská 236 Nebereme zálohy jednáme férově Nad tím, že nepožadujeme zálohy, mnohdy i samotní naši dodavatelé kroutí nevěřícně hlavami. Je to ale jediný možný způsob, jak z trhu vymýtit nespolehlivé firmy a ukázat, že se nebojíme prodávat a montovat námi nabízené výrobky. Na českém trhu se stále objevují firmy, které nemají dlouhého trvání. Obvykle své výrobky značně zlevní, ale za podmínek zaplacení zálohy někdy i přes 70 %. A za čas ukončí svou činnost bez splnění svých závazků. Mnoho cizích zákazníků k nám přešlo právě z tohoto důvodu a mezi nimi byla velká spousta těch, kteří předtím bohužel zaplatili zálohu neseriózní firmě. Dlouholetá tradice a zkušenosti našeho týmu nás zavazují nejen k odvádění stále lepších výkonů, ale především k dodávání toho nejlepšího, co trh nabízí, za ceny stlačené na minimum. Naše montážní skupiny si poradí s montáží oken, dveří, garážových vrat a zároveň s demontáží, začištěním a zednickými pracemi. Proto Vám odpadá zbytečné hledání někoho na zednické dodělávky, montáž doplňků apod. A pozor montážníci po sobě provedou i hrubý úklid!

6 Plastová okna na trhu hledáme za Vás Od doby, kdy jsme začínali s prvními montážemi plastových oken, uplynulo již mnoho let. Přesto plast po celou tu dobu stále zůstává velmi oblíbeným materiálem pro výrobu oken i dveří. Především jeho nízká cena, vynikající tepelně izolační vlastnosti a bezúdržbovost ho činí velkým konkurentem hliníkových a dřevěných výrobků. Jedny z nejstarších plastových oken v ČR byly namontovány i na sídle naší firmy a jsou stále plně funkční a barevně stálá. Rozmanitost nabízených plastových oken a dveří umožňuje splnění všech požadavků i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ale pozor, každý výrobce nemá pouze kvalitní výrobky, jak obvykle prezentuje! Aby ustál konkurenční boj, musí obvykle nabízet i méně kvalitní okna za nízké ceny, i když je schopen vyrobit i nadstandardní výrobek. Naši specialisti ve všech pobočkách Vám proto pomůžou najít tu správnou volbu pro Váš dům či byt a ušetří Vám tak spoustu hodin studováním nabídek od známých i neznámých výrobců. My nabízíme pouze dlouhodobě odzkoušená okna od zkušených německých i českých výrobců a stále za Vás sledujeme trh a hodnotíme a testujeme novinky. V současné době je cenově nejvýhodnějším okenním systémem Gealan. Tento systém lze však na trhu pořídit v různých kvalitách (třída A,B, systém s dorazovým či středovým těsněním, systém se stavební hloubkou 74 mm nebo 83 mm, zasklení dvojsklo/trojsklo), přičemž záleží, kam bude okno umístěno, jaké má rozměry, jaké má mít izolační vlastnosti atd. My jsme pro Vás nalezli na trhu tu nejlepší kombinaci kvality, ceny a obchodních podmínek, které mnohdy bývají opomíjeny. Přitom právě obchodní podmínky mají největší vliv na dlouholetou spokojenost zákazníků s užíváním výrobku (rychlá dodávka, snadné vyřízení případné reklamace, servis oken, dostupnost náhradních dílů). Vzhledově nebyla doposud překonána okna Finstral, kde je znát německá preciznost a italský design. Okna se vyznačují úzkými (classic-line) či zcela skrytými okenními křídly (nova-line), nadstandardním kováním Titan AF s možností úsporného větracího systému léto/zima, celoprobarvenými profily se strukturovanými povrchy a těsněním a meziskelním teplým rámečkem sladěným do barvy profilu. Okna Finstral lze různě spojovat, lištovat nebo vyrobit v nadměrných či atypických rozměrech a většinou tam, kde všechny systémy končí, Finstral začíná.

7 VCHODOVÉ DVEŘE bez natírání Domovní dveře zprostředkují návštěvníkovi první dojem o lidech, kteří za nimi žijí nebo pracují. Jsou výrazem osobního stylu a individuality. Pro naši firmu je důležitá variabilita funkce a designu v dostupných cenových relacích. Pomáháme Vám vytvořit Váš individuální styl, přičemž hlavním předpokladem dveří zůstává 100 % dlouhodobá funkčnost a spolehlivá ochrana před vnějšími vlivy a nezvanými hosty. A jak u plastových výrobků bývá zvykem, i plastové dveře zůstávají nenáročné na údržbu a mají lehce omyvatelný povrch. Standardní dveře Vzhledově jednoduché, ale cenově a kvalitativně velmi příznivé jsou dveře z německých profilů GEALAN S 8000 IQ. Umožňují vysoký tepelně izolační standard Vašeho domova a bezpečnost zajišťuje kvalitní kování značky G-U se zvýšenou bezpečností (tříbodové zamykání) již ve standardu. Dveře s rámy ze systému GEALAN jsou díky masivnímu provedení křídla a celouzavřené výztuze velmi stabilní a odolné proti každodennímu namáhání. Díky promyšleným bezpečnostním prvkům, kování a zamykání v několika bodech je náročné násilné vniknutí. Konstrukční hloubka je 74 mm. Do profilu domovních dveří lze zabudovat všechna obvyklá kování a uzavírací mechanismy, a komerčně obvyklé výplně až do síly 40 mm. Vysoké izolační a akustické hodnoty jsou dosaženy perfektním těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Domovní dveře lze vyrobit otevíratelné dovnitř nebo ven. Tento profil domovních dveří lze standardně pořídit v mnoha acrylcolorových barvách a dekorech dřeva. Plastové vchodové dveře lze doplnit o Polyuretanovou výplň značky VP trend v nejrůznějších provedeních. Tato výplň zcela nahradí zasklení. Nabídka výrobků zahrnuje široký sortiment typů dveřních výplní a jejich variant včetně certifikovaných bezpečnostních provedení, to vše s bohatým výběrem barev a dekorů povrchů výplní, ornamentních skel i skel speciálních.

8 Luxusní vchodové dveře Luxusním systémem je bezpochyby německo/italský systém FINSTRAL, který si danou nadstandardnost zasloužil především originálními povrchy a typovou rozmanitostí. Materiál rámu se stavební hloubkou 72mm je vysoce odolný proti vloupání a povětrnosti (tvrzený PVC). Dveře mají tepelně oddělený hliníkový práh s ochranou proti nárazovému dešti a kvalitní kování až s 5 uzamykatelnými místy. Dveře Finstral mají trojdimenzionálně přestavitelné dveřní závěsy a možnost zvolit i zcela skryté panty. Tato volba je velmi často řešením dveří otevíratelných ven, kdy se venkovní panty stávají rušivým designovým elementem a zároveň lákadlem pro zloděje. Promyšlená základní konstrukce a spolehlivá technika v detailech jsou základem všech domovních dveří Finstral. Plastové dveře s originálními výplněmi Finstral okouzlují svojí neobyčejností a nevšedností, která je účinně podtržena různými dveřními doplňky. K individuální tvorbě Finstral dveří s výplní z plastu se používají frézované rytiny, skleněné výplně, desky z umělé pryskyřice a prvky z hliníku. Panel výplně je po obvodu slepen s rámem křídla, čímž zajišťuje vysokou stabilitu křídla domovních dveří.

9 Hliník lepší než plast? Pro Vás, kteří hledáte moderní design, atraktivní barvy a okna či dveře s vyššími nároky na stabilitu, nabízíme hliníkové systémy s širokou škálou možností a vlastností. V naší nabídce najdete nejen klasické hliníkové profily (Heroal a Ponzio) s různými typy zasklení či stylovými výplněmi, ale i kombinované provedení. U nich můžete z interiéru volit plastové nebo dřevěné povrchy a zvenčí je ponechán hliníkový profil se všemi svými přednostmi jedná se o profily s označením KAB od našeho německo - italského partnera firmy FINSTRAL. V případě hliníkových vstupních bytových portálů lze dveře doplnit o poštovní schránky, integrované zvonky s elektrickými zámky a samozavírače. Jako jediní nabízíme na našem trhu nový systém FIN Projekt, kde je plastové jádro z interiéru i exteriéru opláštěno hliníkovými profily a to kvůli zvýšení tepelné izolace celého prvku ve spojení s dalšími možnostmi tvorby vzhledu. Dnešní hliníková okna splňují moderní požadavky na maximální úsporu energií a téměř se již vyrovnávají svými izolačními vlastnostmi plastovým oknům. Vhodným výběrem typu profilu a zvoleného způsobu montáže (pozn. trendem v Německu jsou zcela skryté rámy oken z exteriéru) Vám hliníková okna podtrhnou atraktivitu nejmodernějších staveb. Z důvodu možnosti lakování hliníkových systémů do několika dekorů dřeva, neubere hliník na kouzlu ani rekonstruovaným budovám. Rozmanité provedení vchodových dveří Vám umožní najít dveře, které vtisknou Vašemu domovu originalitu a připraví zajímavý první dojem pro Vaše návštěvy. Velkou výhodou hliníkových oken a dveří je jejich tvarová a barevná stálost, která Vám zajistí bezstarostnou údržbu po dlouhá desetiletí. Novinkou v oblasti hliníkových systému jsou v rámci FIN-Projektu bezfalcová okna v exklusivních barvách se skrytým kováním. Okenní panty jsou z interiéru zcela neviditelné a okenní křídlo je ve stejné rovině jako okenní rám. Tato jedinečná okna si lze prohlédnout a vyzkoušet na pobočkách v Říkově u České Skalice a v Nové Pace. ALU classic - line ALU nova - line

10 Dvoukřídlá nebo sekční garážová vrata? Jste-li před otázkou, zda vyměnit stará garážová vrata za nová, argumentů pro výměnu je hned několik. Obvykle hlavním důvodem je tepelná izolace starých dveří v porovnání s novými zateplenými sekcemi. Ty jsou tvořeny 40mm izolací s oboustranným ocelovým pokrytím v různých dekorech dřeva nebo v barvách RAL. Další vliv má samozřejmě plánovaný vzhled objektu, kdy sladěním vrat s okny dostává dům zcela novou podobu. Pokud řešíte, jestli zvolit sekční zateplená vrata na dálkové ovládání nebo zateplená dvoukřídlá vrata, nejčastější odpovědí jsou technické možnosti vrat (nejmenší a největší možné rozměry), nároky na užívání a především stavební připravenost pro montáž. Výhodou u dvoukřídlých vrat je fakt, že se nemusí řešit dostatečný stavební prostor nad vraty (nadpraží) pro pohon a po stranách pro vodící lišty, jako tomu je u vrat na motorický pohon. Další výhodou je možnost osadit rám vrat mezi zdi nebo z venkovní strany, oproti sekčním vratům, které lze montovat pouze na stěnu z interiéru. Dvoukřídlá vrata umožňují rychlý průchod s kolem či se sekačkou v obou směrech. Oproti tomu dálkové ovládání musí být vždy nadosah. Proto se doporučuje u motorických vrat objednat ovladač navíc, který je umístěn na stálém místě v interiéru. Pokud to však podmínky umožňují a do Vaší garáže lze namontovat sekční vrata na dálkové ovládání, doporučujeme zvolit sekční vrata před dvoukřídlými. Důvodem jsou rostoucí požadavky na pohodlí a při představě příjezdu ke garáži v té největší průtrži mračen a snaze rychle otevřít vrata, zvítězí vždy zmáčknutí tlačítka na ovladači před hledáním správného klíče od zámku u vrat. Kombinací vrat na dálkové ovládání s průchozími dvířky s nízkým prahem získáte optimální kompromis pro každodenní užívání. Musíte ale počítat s vyšší pořizovací cenou (pozn. rám dvířek může být v barvě hliníku či laděn do barvy vrat).

11 Nové vnitřní dveře bez bourání futer Plánujete změnu v bytě? Věřte, že máloco rozzáří byt tak, jako nové vnitřní dveře. Jenže je tu často jeden faktor, který u zákazníků nenahrává výměně. Tímto faktorem je strach z nepořádku při bourání starých kovových zárubní. Naštěstí se již na trhu objevilo několik výrobců, kteří jsou schopni obložit původní kovovou zárubeň masivnější obložkou, přičemž z původního čistého průchodu neubude víc než dva centimetry. V rámci naší nabídky je tímto výrobcem značka PORTA RENOVA, která splňuje všechny naše požadavky na kvalitu, záruky a příznivou cenovou politiku. Úskalím u obkládání kovových zárubní jsou jejich rozteče především v prostřední části (u zámku). Tam hrozí, že budou původní kovové zárubně prohnuté natolik, že nová obložka nedovolí osazení nového dveřního křídla. V tom případě nezbývá skutečně jiná možnost, než demontáž zárubní a osazení zcela nové obložky na místo původní zárubně. Tento problém má vliv i na pouhé osazení nového křídla do původní kovové zárubně, ale vyskytuje se velmi zřídka a především je na něj poukázáno při zaměření naším technikem na místě. Všechna naše zaměření jsou zdarma, proto je lepší této služby využít a předejít tak případným zbytečným komplikacím. Nové trendy v interiérových dveřích V předchozím článku jsme zmiňovali velký pokrok v možnostech obložení kovové zárubně, ale v odvětví interiérových dveřích se odehrává i spousta dalších změn. Značka Porta doors uvádí na trh nové povrchové úpravy, u kterých umělé povrchy (laminát, termofólie, portadekor) imitují stále věrohodněji dřevěné dýhy a přírodní materiály např. střídáním matného a lesklého povrchu (porta synchro), prohlubováním struktur materiálů (reliéf) a rozrůstáním nabídky barev fólií.

12 Na stavebních výstavách i u nás ve vzorkovnách si získává stále častěji svoji pozornost bezfalcové provedení dveřních křídel. Vyznačují se panty ukrytými v meziprostoru obložky a dveří a křídlo se tak dostává do jedné roviny s obložkou. Dané provedení vypadá velmi elegantně a moderně. Podobný princip otevírání se již vyskytuje i u hliníkových oken. Mnoho domácností se snaží využívat každý prostor v bytě. Dveřní systémy proto myslí i na úsporu místa posuvnými (před zeď/ do zdi) či skládacími dveřmi. Tento systém je však velmi často používán i na novostavbách, kde lze snadno připravit a zamontovat pouzdro pro posuvné dveře, které se tak stane součástí zdi (sádrokartonová / zděná příčka) a interiér povýší o další estetický prvek. Pro všechny, kteří chtějí nové dveře, ale postačí jim nižší tepelná a hluková izolace a menší nabízená paleta barev a povrchů, byl vyvinut systém Verte. Dveře této značky se vyznačují velmi nízkou cenou, ale přitom vybranými nejžádanějšími designovými styly. Výhodou těchto dveří není pouze cena, ale i rozšířená obložka z obvyklých 60 mm na 80 mm. Tím se mnohdy docílí překrytí původních dřevěných rámů u starých dveří nebo vyplnění zbytečného postranního prostoru. Všechny dveře lze doplnit o ornamentní skla v mnoha provedeních a dveřní kliky a madla v těch nejrůznějších tvarech a barvách, z nichž velkou část lze spatřit v našich vzorkovnách případně i na internetu.

13 Utěsnění připojovací spáry K montáži oken, vrat a dveří používá naše firma značkový spojovací a montážní materiál firem Würth, Tytan, Den Braven a Allformont. Standardní montáž oken a dveří se provádí pomocí turbošroubů nebo kovových kotev. Na přání můžeme nahradit standardní montážní pěnu novou Těsnící 3D hmotou od firmy Den Braven. Jedná se o jednosložkovou pěnu s minimální propustností vodních par a vysokou pružností, která je vhodnou alternativou k parotěsným páskám. V případě, že si zákazník přeje provést utěsnění připojovací spáry parotěsným systémem dle ČSN, rádi mu tento systém nainstalujeme. Naši pracovníci jsou na tyto systémy pravidelně proškolováni. Použitím pružné pěny nebo parotěsných systémů dochází k eliminaci tepelných mostů v místě napojení okenního prvku na zdivu a tudíž předcházení vzniku rosných bodů a následnému vzniku plísní v těchto místech. Rádi Vám s výběrem a vhodnou volbou kotevního systému právě pro Váš projekt poradíme.

14 Novinky ve střešních oknech Podkrovní byt bez střešních oken si lze jen těžko představit. Střešní okna s sebou přinášejí nejen světlo a čerstvý vzduch do bytu, ale i některé stinné stránky. Nečastějším případem výměny střešních oken je poničený rám a křídlo od srážející se vlhkosti na vnitřním skle okna. Proto, aby střešní okno sloužilo co nejdelší dobu, je zapotřebí kvalitní materiál, který tento nápor vydrží, a izolační zasklení minimálně dvojsklem s izolačním plynem. Na trhu jsou k dispozici hned dvě provedení bezúdržbových oken. Nejznámější značkou jsou okna VELUX, která nabízejí mimo jiné i střešní okna s dřevěným jádrem a povrchovou plastovou úpravou (typ okna GGU), ale pouze v bílé barvě. Další výrobci šli cestou ještě progresivnější. Firma FAKRO začala nabízet zcela plastové střešní okno s ocelovou výztuhou a vynikající tepelnou izolací a to hned ve třech barevných variantách z interiéru (bílá, borovice a zlatý dub). Samozřejmostí je venkovní šedohnědé lemování dodávané dle požadavků střešní krytiny včetně zateplovacích límců. Střešní okna lze dodat buď pouze kyvná (otevírání přes středový kloub), nebo výklopně-kyvná (typ preselect FAKRO) a vždy s možností volby různého zasklení (dvojsklo/trojsklo) dle požadavků na tepelnou izolaci. Venkovní sklo je ve všech námi nabízených střešních oknech odolné vůči kroupám a lze ho zvenčí ještě doplnit o protisluneční roletu na manuální i motorický pohon. Podobné doplňky lze instalovat i z interiéru (stylové roletky a žaluzie). Kromě střešních oken Fakro jsme Vám schopni dodat a namontovat od stejné značky i půdní schody (klasické i protipožární) a střešní výlezy a světlovody za nejnižší možné ceny. Na obrázku jsou znázorněny obě možnosti otevírání výklopně/kyvné a pouze kyvné

15 My a rybníkářství Naší další aktivitou je i zcela jiné odvětví než je stavebnictví. Jedná se o provoz soustavy rybníků za účelem chovu a prodeje ryb a sportovního rybaření s možností kempování v chatkách nebo ve stanu. Dále zajišťujeme prodej a dodávku rybích krmných směsí značky Aller aqua (tel ). Sportovní rybník nazývaný Pilský nebo také Černý je v soustavě tří rybníků u obce Zdechovice (pardubický okres), kousek od Chvaletické elektrárny. Celý areál nese název Petrův revír a podrobnější informace naleznete na internetových stránkách nebo na tel.: (rezervace chatek a lovného místa). Soukromý rybník pro sportovní rybolov Prodej vánočních kaprů Místo pro odpočinek po náročném rybaření Koutek pro děti (houpačka, pískoviště, klubovnička) Osamocené chatky pro 2-3 osoby VIP chatka s možností rybolovu na ostrově

16 NOVĚ OTEVŘENÁ vzorkovna DONAP spol. s r.o. Říkov Česká Skalice tel.: mobil: IČO: DIČ: CZ Otevírací doba pobočky: po pá sobota hod hod. DONAP spol. s r.o. Krkonošská Nová Paka tel.: mobil: Otevírací doba pobočky: po, út, st, pá čtvrtek sobota hod hod hod. DONAP spol. s r.o. Dolní Nová Ves Lázně Bělohrad mobil: Otevírací doba pobočky: pondělí út pá sobota hod hod. zavřeno Váš Donap tým

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2013 2014 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 013 014 O NÁS Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru materiálu či zasklení

Více

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2014/2015 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova

VEKRA 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG. okna vašeho domova VEKRA okna vašeho domova 2013/2014 PRODUKTOVÝ KATALOG PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY VEKRA Krásná okna pro váš svět Okna jsou jednou z nejdůležitějších součástí našich domovů. Díváme se přes ně na svět, chrání nás

Více

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog

DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE. produktový katalog DŘEVĚNÁ OKNA A DVEŘE produktový katalog 2013/2014 Obsah 04 10 důvodů proč TWW 05 Jak vybírat okna 06 Jak vzniká okno 08 Dřeviny 09 Povrchová úprava 10 Dřevěná okna a dveře - úvod 12 Eurookno IV68 13 Termookno

Více

Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1 / 2007. TIP-ON pro TANDEM: Otevírání zásuvek bez úchytek

Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1 / 2007. TIP-ON pro TANDEM: Otevírání zásuvek bez úchytek Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1 / 2007 TIP-ON pro TANDEM: Otevírání zásuvek bez úchytek Více řešení v jednom stylu. DORMA TS 93 systém v novém Contur Designu DORMA Contur je nová designová

Více

WINDEK PVC PLASTOVÁ OKNA A DVE

WINDEK PVC PLASTOVÁ OKNA A DVE WINDEK PVC PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE VÝROBKOVÁ A MONTÁŽNÍ PŘÍRUČKA Kolektiv pracovníků Atelieru DEK, DEKPROJEKT s.r.o. Červenec 2009-1 - O B S A H 1 Úvod...4 2 Vymezení pojmů...4 3 Okna a balkonové dveře WINDEK

Více

Okna do rodinných domů

Okna do rodinných domů W W W. D O M O V I N Y. C Z BAVTE SE BYDLENÍM srpen 2008 ZDARMA Zdokonalené vlastnosti střešní krytiny str. 8-9 Předokenní rolety str. 6-7 Okna do rodinných domů i paneláků str. 10-11 12 833 Kč nebo 1

Více

Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán.

Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán. PRODUKTOVÝ KATALOG 2013 Pro Vaše sny a přání máme okna i dveře otevřená dokořán. NĚKOLIK ZAMYŠLENÍ PŘED VÝBĚREM OKEN A DVEŘÍ CO VÁM MOHU NABÍDNOUT? Když tuto otázku uslyšíte od číšníka v dobré restauraci,

Více

36/2011 ročník 14. Koupelna s luxferami vypadá nádherně. Přitom tento efekt je snadno realizovatelný.

36/2011 ročník 14. Koupelna s luxferami vypadá nádherně. Přitom tento efekt je snadno realizovatelný. 36/2011 ročník 14 Hledáte rady a tipy na bydlení? Zveme Vás na FOR ARCH PVA EXPO Praha 21. 25. 9. v Letňanech Evropské dotace pomáhají zlepšit prostředí českých sídlišť www.panelovydum.cz Koupelna s luxferami

Více

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog

2010 2011 Dřevěná okna a dveře. Produktový katalog 2010 2011 Dřevěná okna a dveře Produktový katalog TOP WOOD WINDOWS Obsah Představení značky TWW... 2 Jak vzniká okno...4/7 Jak vybírat okna...8/9 Dřevěná okna a dveře... 10 Profily oken...12/13 Vchodové

Více

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat?

3/2013. www.moje-bydleni.com. Zařizujeme kuchyň. Budete se stěhovat? 3/2013 www.moje-bydleni.com Zařizujeme kuchyň Budete se stěhovat? KOMERČNÍ PREZENTACE Na první pohled by se mohlo zdát, že na vstupních dveřích se mění maximálně design. Chyba lávky změn probíhá i v tomto

Více

Funkční dveře pro stavební objekty

Funkční dveře pro stavební objekty Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem jako multifunkční a bezpečnostní dveře Až o 30 % lepší tepelná izolace* díky přerušenému tepelnému mostu Funkční dveře pro stavební objekty Robustní vnitřní

Více

Byty, Domy, Zahrady NOVÉ TRENDY PRO VAŠI KOUPELNU CHYTRÁ VODA ZE ZÁSUVKY Z KANCELÁŘÍ ZASE BYTY PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE. duben 2007

Byty, Domy, Zahrady NOVÉ TRENDY PRO VAŠI KOUPELNU CHYTRÁ VODA ZE ZÁSUVKY Z KANCELÁŘÍ ZASE BYTY PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE. duben 2007 duben 2007 Byty, Domy, Zahrady ZDARMA pro obchodní partnery NOVÉ TRENDY PRO VAŠI KOUPELNU CHYTRÁ VODA ZE ZÁSUVKY Z KANCELÁŘÍ ZASE BYTY PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE Editorial Vybrali jsme z obsahu Trh s byty

Více

Kompletní katalog a ceník 2015/16. Střešní okna a příslušenství 2015/16

Kompletní katalog a ceník 2015/16. Střešní okna a příslušenství 2015/16 Kompletní katalog a ceník 2015/16 Střešní okna a příslušenství 2015/16 Platný od 1. 4. 2015 Tabulka rozměrů Rozměrová řada střešních oken Roto Designo Obsah VELIKOST 5 6 7 9 11 13 7 9 11 14 16 18 780 980

Více

Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 4/2007. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod

Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 4/2007. Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 4/2007 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Tady si i koroze vyláme zuby! Řešení pro nejvyšší požadavky: MACO kování

Více

Bulletin 1/2014 ASOCIACE DODAVATELŮ montovaných DOMŮ

Bulletin 1/2014 ASOCIACE DODAVATELŮ montovaných DOMŮ www.admd.cz Bulletin 1/2014 ASOCIACE DODAVATELŮ montovaných DOMŮ Vážení a milí čtenáři, nemusel jsem dlouho přemýšlet, jakému tématu bych se rád v těchto řádcích věnoval. Chci mluvit o hodnotách a rád

Více

Geus okna, a.s. U Nikolajky 912, 150 00 Praha 5 - Smíchov Účinnost od: 1.1.2008 ISO 9001:2001 2 / 17

Geus okna, a.s. U Nikolajky 912, 150 00 Praha 5 - Smíchov Účinnost od: 1.1.2008 ISO 9001:2001 2 / 17 Geus okna a.s. U Nikolajky 912 150 00 Praha 5 - Smíchov ISO 9001:2001 2 / 17 OBSAH: Základní ustanovení...4 Předmět normy...4 1. Profily...4 1.1 MATERIÁL... 4 1.1.1 PVC PROFILY...4 1.1.2 VÝZTUŽE...4 1.1.3

Více

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ A PRŮMYSLOVÁ VRATA JIMI TORE

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ A PRŮMYSLOVÁ VRATA JIMI TORE SEKČNÍ GARÁŽOVÁ A PRŮMYSLOVÁ VRATA JIMI TORE SOUČÁST VAŠEHO DOMU Není náhoda, že fi rma JIMI TORE s.r.o. sídlí ve městě Kroměříži, jehož barokní skvosty jsou zařazeny do světového kulturního dědictví UNESCO.

Více

PORTAL pro dřevěná a plastová okna.

PORTAL pro dřevěná a plastová okna. PORTAL pro dřevěná a plastová okna. Technické informace: ES, HS, PSK PLUS, PS PLUS, FS PLUS, CS. Okenní kování Dveřní kování POSUVNÉ KOVÁNÍ Větrací technika technika pro budovy POSUVNÉ KOVÁNÍ ECO SLIDE

Více

OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI OKNA PRO VÁŠ SPOKOJENÝ ŽIVOT Vážení zákazníci, Profil společnosti dovolujeme si Vám touto cestou v krátkosti představit naši společnost, výrobky a služby,

Více

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE

Byty, Domy, Zahrady. pro. Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE pro prosinec 2007 Byty, Domy, Zahrady www.hyperbydleni.cz ZDARMA pro obchodní partnery Domácí posilovna: Nutnost, nebo móda? Kamenná klasika pro každého Plánujeme nový bazén ROZŠÍŘENÁ PŘÍLOHA BUSINESS

Více

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72 Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení 2 Více kvality pro váš domov Větší komfort bydlení snížené náklady na energie minimální náročnost na opravy a údržbu FINSTRAL vyrábí

Více

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno

Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno Geberit spol. s r.o. Moravanská 85 619 00 Brno T: 547 212 335 F: 547 212 340 sales.cz@geberit.com www.geberit.cz Voda pod kontrolou. Kanalizační systémy a odpadní soupravy Geberit. CHd/12.11 by Geberit

Více

Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12

Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12 březen 2007 Byty, Domy, Zahrady CHCETE SI KOUPIT POHOVKU SVÝCH SNŮ? PORADÍME NA STR. 12 ZDARMA pro obchodní partnery NÍZKOENERGETICKÝ DŮM V ČECHÁCH VAŠE VODNÍ SÍLA A ELEKTŘINA ZADARMO BYDLET CO NEJBLÍŽE

Více

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM

1/2014. www.moje-bydleni.com. Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY. chrání a zdobí. Stavíme NOVÝ DŮM bydlení www.moje-bydleni.com 1/2014 Moderní interiér ŽIVÉ PLOTY chrání a zdobí Stavíme NOVÝ DŮM JEDNODUCHÉ POŘÍZENÍ PROJEKTU VYBER SI DUM.CZ OBJEVTE NOVÝ JEDINEČNÝ KATALOG RODINNÉ DOMY 2014 katalogy, informace,

Více

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití

Schindler 6300 Jednoduché řešení pro dokonalé využití Jednoduché řešení pro dokonalé využití Schindler Modernizace Hlavní výhody na první pohled. Okamžité použití Kombinace standardních součástí a flexibilní kabiny tam, kde je to potřeba. Tato výměna nabízí

Více

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl roletový systém s vyšší hodnotou REHAU Comfort-Design Plus www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl 2 dobré rozhodnutí inovativní roletový systém REHAU Comfort-Design Plus Použití tohoto inovativního

Více

Byty, Domy, Zahrady POHODLÍ ZAČÍNÁ OD PODLAHY str. 28

Byty, Domy, Zahrady POHODLÍ ZAČÍNÁ OD PODLAHY str. 28 květen 2007 Byty, Domy, Zahrady POHODLÍ ZAČÍNÁ OD PODLAHY str. 28 ZDARMA pro obchodní partnery SOLÁRNÍ KOLEKTORY SCHODY JAKO DO NEBE PRAČKA, VAŠE NEJLEPŠÍ POMOCNICE PŘÍLOHA BUSINESS OFFICE Editorial Vybrali

Více

BYDLENÍ BEZ BARIÉR. www.ligavozic.cz

BYDLENÍ BEZ BARIÉR. www.ligavozic.cz BYDLENÍ BEZ BARIÉR www.ligavozic.cz POMÁHÁME LIDEM PŘEKONÁVAT BARIÉRY Kompletní řešení bariér Pružná výroba a servis Prodloužená záruka Spolehlivost Kvalita Schodišťové plošiny Schodišťové sedačky Stropní

Více