Již od roku O nás

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Již od roku 1993. O nás"

Transkript

1

2

3 Již od roku 1993 Je to již přes 20 let od zahájení prvních dodávek a montáží oken a dveří. Je proto velice možné, že i Vám jsme dodávali některé z našich výrobků. Pokud ano, věříme, že jste s naší prací i s výrobky po celou dobu spokojeni, a bude nám potěšením Vám pomoci při dalších realizacích staveb a rekonstrukcí. Při této příležitosti jsme se rozhodli vytvořit přehled všech námi nabízených výrobků, které jsme v současné době schopni dodat a namontovat. S našimi novými vzorkovnami se rozšířila i naše nabídka o střešní okna, půdní schody, interiérové a bezpečnostní dveře, fasádní studio a o mnoho dalších okenních a dveřních doplňků. Tento tištěný přehled Vám přiblíží jednotlivé výrobky námi zastupovaných evropských a českých značek a nabídne všechny novinky, které jsou v současné době k dispozici. O nás Od roku 1993 jsme rodinná firma zabývající se dodávkou a montáží okenních a dveřních systémů od předních evropských výrobců FINSTRAL, RI okna, Gealan, Toors, VELUX, FAKRO, PORTA Doors, Verte, Invado a Juwent. Svojí roční kapacitou 6000ks montovaných prvků patříme mezi největší montážní firmy ve východních Čechách. Nabízíme širokou škálu okenních a dveřních systémů od luxusních přes nadstandardní až po klasické. Vždy se pro Vás snažíme hledat tu nejlepší volbu mezi Vašimi požadavky na design a kvalitu a cenou výrobků. Investice do okenních a dveřních systémů je především záležitostí snižování spotřeby nákladů na vytápění, ale jsou to právě okna a dveře, které jsou i důležitým článkem vzhledu celého domu. Doporučujeme proto jako první krok při výběru oken a dveří navštívit naše pobočky v Říkově u České Skalice, v Nové Pace nebo v Lázních Bělohrad, kde Vás přivítají týmy specialistů a rozmanitý vzorkový sortiment. Pobočka v Říkově u Češké Skalice Pobočka v Nové Pace Pobočka v Lázních Bělohrad

4 V našich vzorkovnách naleznete produkty těchto výrobců Nadstandardní provedení plastových/hliníkových a plastovo/dřevěných oken a dveří s luxusním vzhledem, vysokou bezpečností a zárukou 10 let Sekční či dvoukřídlá, manuální nebo motorická zateplená garážová vrata v různých barevných i stylových variantách Designové či klasické, posuvné nebo skládací dveře do všech typů domů a bytů Kvalitní německé profily zpracovávané českými výrobci oken a dveří - celoročně za nízké ceny s možností výběru z mnoha imitací dekoru dřeva a barev RAL Střešní okna ve dřevěném a nově i v bezúdržbovém plastovém provedení s dokonalou imitací dřeva (zlatý dub, borovice) a půdní schody za bezkonkurenční ceny Vstupní protipožární nebo bezpečnostní dveře s možností až 4. bezpečnostní třídy díky ocelovým prutům ve dveřních křídlech Plastová a hliníková okna a vchodové dveře s možností integrovaných poštovních schránek, zvonků, elektrických zámků a samozavíračů Nejznámější střešní okna s dokonalým vzhledem a s velkým výběrem různých doplňků Okenní doplňky, které oknům dodají praktičnost a estetiku (venkovní i vnitřní žaluzie, venkovní i vnitřní rolety, sítě proti hmyzu, japonské stěny, vertikální žaluzie) Komplexní služby v dodávce všech oken, dveří, vrat a fasád poradenství, konzultace s profesionály (ZDARMA) kalkulace (ZDARMA) zaměření (ZDARMA) demontáž a likvidace montáž zednické práce a začištění, fasádní systémy lištování kolem oken hrubý úklid (ZDARMA) jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám poradenství ohledně dotací Nová zelená úsporám (ZDARMA)

5 NOVINKY, které máme pro Vás k dispozici: OKZ obložkový systém interiérových dveří bez nutnosti bourání původních železných futer Plastová střešní okna v dokonalých dekorech dřeva nebo opláštěné dřevěné jádro Bezfalcové interiérové dveře Půdní schody za nejnižší ceny Bezfalcová hliníková okna s plastovým jádrem Nově otevřenou vzorkovnu v Nové Pace, ul. Krkonošská 236 Nebereme zálohy jednáme férově Nad tím, že nepožadujeme zálohy, mnohdy i samotní naši dodavatelé kroutí nevěřícně hlavami. Je to ale jediný možný způsob, jak z trhu vymýtit nespolehlivé firmy a ukázat, že se nebojíme prodávat a montovat námi nabízené výrobky. Na českém trhu se stále objevují firmy, které nemají dlouhého trvání. Obvykle své výrobky značně zlevní, ale za podmínek zaplacení zálohy někdy i přes 70 %. A za čas ukončí svou činnost bez splnění svých závazků. Mnoho cizích zákazníků k nám přešlo právě z tohoto důvodu a mezi nimi byla velká spousta těch, kteří předtím bohužel zaplatili zálohu neseriózní firmě. Dlouholetá tradice a zkušenosti našeho týmu nás zavazují nejen k odvádění stále lepších výkonů, ale především k dodávání toho nejlepšího, co trh nabízí, za ceny stlačené na minimum. Naše montážní skupiny si poradí s montáží oken, dveří, garážových vrat a zároveň s demontáží, začištěním a zednickými pracemi. Proto Vám odpadá zbytečné hledání někoho na zednické dodělávky, montáž doplňků apod. A pozor montážníci po sobě provedou i hrubý úklid!

6 Plastová okna na trhu hledáme za Vás Od doby, kdy jsme začínali s prvními montážemi plastových oken, uplynulo již mnoho let. Přesto plast po celou tu dobu stále zůstává velmi oblíbeným materiálem pro výrobu oken i dveří. Především jeho nízká cena, vynikající tepelně izolační vlastnosti a bezúdržbovost ho činí velkým konkurentem hliníkových a dřevěných výrobků. Jedny z nejstarších plastových oken v ČR byly namontovány i na sídle naší firmy a jsou stále plně funkční a barevně stálá. Rozmanitost nabízených plastových oken a dveří umožňuje splnění všech požadavků i toho nejnáročnějšího zákazníka. Ale pozor, každý výrobce nemá pouze kvalitní výrobky, jak obvykle prezentuje! Aby ustál konkurenční boj, musí obvykle nabízet i méně kvalitní okna za nízké ceny, i když je schopen vyrobit i nadstandardní výrobek. Naši specialisti ve všech pobočkách Vám proto pomůžou najít tu správnou volbu pro Váš dům či byt a ušetří Vám tak spoustu hodin studováním nabídek od známých i neznámých výrobců. My nabízíme pouze dlouhodobě odzkoušená okna od zkušených německých i českých výrobců a stále za Vás sledujeme trh a hodnotíme a testujeme novinky. V současné době je cenově nejvýhodnějším okenním systémem Gealan. Tento systém lze však na trhu pořídit v různých kvalitách (třída A,B, systém s dorazovým či středovým těsněním, systém se stavební hloubkou 74 mm nebo 83 mm, zasklení dvojsklo/trojsklo), přičemž záleží, kam bude okno umístěno, jaké má rozměry, jaké má mít izolační vlastnosti atd. My jsme pro Vás nalezli na trhu tu nejlepší kombinaci kvality, ceny a obchodních podmínek, které mnohdy bývají opomíjeny. Přitom právě obchodní podmínky mají největší vliv na dlouholetou spokojenost zákazníků s užíváním výrobku (rychlá dodávka, snadné vyřízení případné reklamace, servis oken, dostupnost náhradních dílů). Vzhledově nebyla doposud překonána okna Finstral, kde je znát německá preciznost a italský design. Okna se vyznačují úzkými (classic-line) či zcela skrytými okenními křídly (nova-line), nadstandardním kováním Titan AF s možností úsporného větracího systému léto/zima, celoprobarvenými profily se strukturovanými povrchy a těsněním a meziskelním teplým rámečkem sladěným do barvy profilu. Okna Finstral lze různě spojovat, lištovat nebo vyrobit v nadměrných či atypických rozměrech a většinou tam, kde všechny systémy končí, Finstral začíná.

7 VCHODOVÉ DVEŘE bez natírání Domovní dveře zprostředkují návštěvníkovi první dojem o lidech, kteří za nimi žijí nebo pracují. Jsou výrazem osobního stylu a individuality. Pro naši firmu je důležitá variabilita funkce a designu v dostupných cenových relacích. Pomáháme Vám vytvořit Váš individuální styl, přičemž hlavním předpokladem dveří zůstává 100 % dlouhodobá funkčnost a spolehlivá ochrana před vnějšími vlivy a nezvanými hosty. A jak u plastových výrobků bývá zvykem, i plastové dveře zůstávají nenáročné na údržbu a mají lehce omyvatelný povrch. Standardní dveře Vzhledově jednoduché, ale cenově a kvalitativně velmi příznivé jsou dveře z německých profilů GEALAN S 8000 IQ. Umožňují vysoký tepelně izolační standard Vašeho domova a bezpečnost zajišťuje kvalitní kování značky G-U se zvýšenou bezpečností (tříbodové zamykání) již ve standardu. Dveře s rámy ze systému GEALAN jsou díky masivnímu provedení křídla a celouzavřené výztuze velmi stabilní a odolné proti každodennímu namáhání. Díky promyšleným bezpečnostním prvkům, kování a zamykání v několika bodech je náročné násilné vniknutí. Konstrukční hloubka je 74 mm. Do profilu domovních dveří lze zabudovat všechna obvyklá kování a uzavírací mechanismy, a komerčně obvyklé výplně až do síly 40 mm. Vysoké izolační a akustické hodnoty jsou dosaženy perfektním těsnícím systémem a hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Domovní dveře lze vyrobit otevíratelné dovnitř nebo ven. Tento profil domovních dveří lze standardně pořídit v mnoha acrylcolorových barvách a dekorech dřeva. Plastové vchodové dveře lze doplnit o Polyuretanovou výplň značky VP trend v nejrůznějších provedeních. Tato výplň zcela nahradí zasklení. Nabídka výrobků zahrnuje široký sortiment typů dveřních výplní a jejich variant včetně certifikovaných bezpečnostních provedení, to vše s bohatým výběrem barev a dekorů povrchů výplní, ornamentních skel i skel speciálních.

8 Luxusní vchodové dveře Luxusním systémem je bezpochyby německo/italský systém FINSTRAL, který si danou nadstandardnost zasloužil především originálními povrchy a typovou rozmanitostí. Materiál rámu se stavební hloubkou 72mm je vysoce odolný proti vloupání a povětrnosti (tvrzený PVC). Dveře mají tepelně oddělený hliníkový práh s ochranou proti nárazovému dešti a kvalitní kování až s 5 uzamykatelnými místy. Dveře Finstral mají trojdimenzionálně přestavitelné dveřní závěsy a možnost zvolit i zcela skryté panty. Tato volba je velmi často řešením dveří otevíratelných ven, kdy se venkovní panty stávají rušivým designovým elementem a zároveň lákadlem pro zloděje. Promyšlená základní konstrukce a spolehlivá technika v detailech jsou základem všech domovních dveří Finstral. Plastové dveře s originálními výplněmi Finstral okouzlují svojí neobyčejností a nevšedností, která je účinně podtržena různými dveřními doplňky. K individuální tvorbě Finstral dveří s výplní z plastu se používají frézované rytiny, skleněné výplně, desky z umělé pryskyřice a prvky z hliníku. Panel výplně je po obvodu slepen s rámem křídla, čímž zajišťuje vysokou stabilitu křídla domovních dveří.

9 Hliník lepší než plast? Pro Vás, kteří hledáte moderní design, atraktivní barvy a okna či dveře s vyššími nároky na stabilitu, nabízíme hliníkové systémy s širokou škálou možností a vlastností. V naší nabídce najdete nejen klasické hliníkové profily (Heroal a Ponzio) s různými typy zasklení či stylovými výplněmi, ale i kombinované provedení. U nich můžete z interiéru volit plastové nebo dřevěné povrchy a zvenčí je ponechán hliníkový profil se všemi svými přednostmi jedná se o profily s označením KAB od našeho německo - italského partnera firmy FINSTRAL. V případě hliníkových vstupních bytových portálů lze dveře doplnit o poštovní schránky, integrované zvonky s elektrickými zámky a samozavírače. Jako jediní nabízíme na našem trhu nový systém FIN Projekt, kde je plastové jádro z interiéru i exteriéru opláštěno hliníkovými profily a to kvůli zvýšení tepelné izolace celého prvku ve spojení s dalšími možnostmi tvorby vzhledu. Dnešní hliníková okna splňují moderní požadavky na maximální úsporu energií a téměř se již vyrovnávají svými izolačními vlastnostmi plastovým oknům. Vhodným výběrem typu profilu a zvoleného způsobu montáže (pozn. trendem v Německu jsou zcela skryté rámy oken z exteriéru) Vám hliníková okna podtrhnou atraktivitu nejmodernějších staveb. Z důvodu možnosti lakování hliníkových systémů do několika dekorů dřeva, neubere hliník na kouzlu ani rekonstruovaným budovám. Rozmanité provedení vchodových dveří Vám umožní najít dveře, které vtisknou Vašemu domovu originalitu a připraví zajímavý první dojem pro Vaše návštěvy. Velkou výhodou hliníkových oken a dveří je jejich tvarová a barevná stálost, která Vám zajistí bezstarostnou údržbu po dlouhá desetiletí. Novinkou v oblasti hliníkových systému jsou v rámci FIN-Projektu bezfalcová okna v exklusivních barvách se skrytým kováním. Okenní panty jsou z interiéru zcela neviditelné a okenní křídlo je ve stejné rovině jako okenní rám. Tato jedinečná okna si lze prohlédnout a vyzkoušet na pobočkách v Říkově u České Skalice a v Nové Pace. ALU classic - line ALU nova - line

10 Dvoukřídlá nebo sekční garážová vrata? Jste-li před otázkou, zda vyměnit stará garážová vrata za nová, argumentů pro výměnu je hned několik. Obvykle hlavním důvodem je tepelná izolace starých dveří v porovnání s novými zateplenými sekcemi. Ty jsou tvořeny 40mm izolací s oboustranným ocelovým pokrytím v různých dekorech dřeva nebo v barvách RAL. Další vliv má samozřejmě plánovaný vzhled objektu, kdy sladěním vrat s okny dostává dům zcela novou podobu. Pokud řešíte, jestli zvolit sekční zateplená vrata na dálkové ovládání nebo zateplená dvoukřídlá vrata, nejčastější odpovědí jsou technické možnosti vrat (nejmenší a největší možné rozměry), nároky na užívání a především stavební připravenost pro montáž. Výhodou u dvoukřídlých vrat je fakt, že se nemusí řešit dostatečný stavební prostor nad vraty (nadpraží) pro pohon a po stranách pro vodící lišty, jako tomu je u vrat na motorický pohon. Další výhodou je možnost osadit rám vrat mezi zdi nebo z venkovní strany, oproti sekčním vratům, které lze montovat pouze na stěnu z interiéru. Dvoukřídlá vrata umožňují rychlý průchod s kolem či se sekačkou v obou směrech. Oproti tomu dálkové ovládání musí být vždy nadosah. Proto se doporučuje u motorických vrat objednat ovladač navíc, který je umístěn na stálém místě v interiéru. Pokud to však podmínky umožňují a do Vaší garáže lze namontovat sekční vrata na dálkové ovládání, doporučujeme zvolit sekční vrata před dvoukřídlými. Důvodem jsou rostoucí požadavky na pohodlí a při představě příjezdu ke garáži v té největší průtrži mračen a snaze rychle otevřít vrata, zvítězí vždy zmáčknutí tlačítka na ovladači před hledáním správného klíče od zámku u vrat. Kombinací vrat na dálkové ovládání s průchozími dvířky s nízkým prahem získáte optimální kompromis pro každodenní užívání. Musíte ale počítat s vyšší pořizovací cenou (pozn. rám dvířek může být v barvě hliníku či laděn do barvy vrat).

11 Nové vnitřní dveře bez bourání futer Plánujete změnu v bytě? Věřte, že máloco rozzáří byt tak, jako nové vnitřní dveře. Jenže je tu často jeden faktor, který u zákazníků nenahrává výměně. Tímto faktorem je strach z nepořádku při bourání starých kovových zárubní. Naštěstí se již na trhu objevilo několik výrobců, kteří jsou schopni obložit původní kovovou zárubeň masivnější obložkou, přičemž z původního čistého průchodu neubude víc než dva centimetry. V rámci naší nabídky je tímto výrobcem značka PORTA RENOVA, která splňuje všechny naše požadavky na kvalitu, záruky a příznivou cenovou politiku. Úskalím u obkládání kovových zárubní jsou jejich rozteče především v prostřední části (u zámku). Tam hrozí, že budou původní kovové zárubně prohnuté natolik, že nová obložka nedovolí osazení nového dveřního křídla. V tom případě nezbývá skutečně jiná možnost, než demontáž zárubní a osazení zcela nové obložky na místo původní zárubně. Tento problém má vliv i na pouhé osazení nového křídla do původní kovové zárubně, ale vyskytuje se velmi zřídka a především je na něj poukázáno při zaměření naším technikem na místě. Všechna naše zaměření jsou zdarma, proto je lepší této služby využít a předejít tak případným zbytečným komplikacím. Nové trendy v interiérových dveřích V předchozím článku jsme zmiňovali velký pokrok v možnostech obložení kovové zárubně, ale v odvětví interiérových dveřích se odehrává i spousta dalších změn. Značka Porta doors uvádí na trh nové povrchové úpravy, u kterých umělé povrchy (laminát, termofólie, portadekor) imitují stále věrohodněji dřevěné dýhy a přírodní materiály např. střídáním matného a lesklého povrchu (porta synchro), prohlubováním struktur materiálů (reliéf) a rozrůstáním nabídky barev fólií.

12 Na stavebních výstavách i u nás ve vzorkovnách si získává stále častěji svoji pozornost bezfalcové provedení dveřních křídel. Vyznačují se panty ukrytými v meziprostoru obložky a dveří a křídlo se tak dostává do jedné roviny s obložkou. Dané provedení vypadá velmi elegantně a moderně. Podobný princip otevírání se již vyskytuje i u hliníkových oken. Mnoho domácností se snaží využívat každý prostor v bytě. Dveřní systémy proto myslí i na úsporu místa posuvnými (před zeď/ do zdi) či skládacími dveřmi. Tento systém je však velmi často používán i na novostavbách, kde lze snadno připravit a zamontovat pouzdro pro posuvné dveře, které se tak stane součástí zdi (sádrokartonová / zděná příčka) a interiér povýší o další estetický prvek. Pro všechny, kteří chtějí nové dveře, ale postačí jim nižší tepelná a hluková izolace a menší nabízená paleta barev a povrchů, byl vyvinut systém Verte. Dveře této značky se vyznačují velmi nízkou cenou, ale přitom vybranými nejžádanějšími designovými styly. Výhodou těchto dveří není pouze cena, ale i rozšířená obložka z obvyklých 60 mm na 80 mm. Tím se mnohdy docílí překrytí původních dřevěných rámů u starých dveří nebo vyplnění zbytečného postranního prostoru. Všechny dveře lze doplnit o ornamentní skla v mnoha provedeních a dveřní kliky a madla v těch nejrůznějších tvarech a barvách, z nichž velkou část lze spatřit v našich vzorkovnách případně i na internetu.

13 Utěsnění připojovací spáry K montáži oken, vrat a dveří používá naše firma značkový spojovací a montážní materiál firem Würth, Tytan, Den Braven a Allformont. Standardní montáž oken a dveří se provádí pomocí turbošroubů nebo kovových kotev. Na přání můžeme nahradit standardní montážní pěnu novou Těsnící 3D hmotou od firmy Den Braven. Jedná se o jednosložkovou pěnu s minimální propustností vodních par a vysokou pružností, která je vhodnou alternativou k parotěsným páskám. V případě, že si zákazník přeje provést utěsnění připojovací spáry parotěsným systémem dle ČSN, rádi mu tento systém nainstalujeme. Naši pracovníci jsou na tyto systémy pravidelně proškolováni. Použitím pružné pěny nebo parotěsných systémů dochází k eliminaci tepelných mostů v místě napojení okenního prvku na zdivu a tudíž předcházení vzniku rosných bodů a následnému vzniku plísní v těchto místech. Rádi Vám s výběrem a vhodnou volbou kotevního systému právě pro Váš projekt poradíme.

14 Novinky ve střešních oknech Podkrovní byt bez střešních oken si lze jen těžko představit. Střešní okna s sebou přinášejí nejen světlo a čerstvý vzduch do bytu, ale i některé stinné stránky. Nečastějším případem výměny střešních oken je poničený rám a křídlo od srážející se vlhkosti na vnitřním skle okna. Proto, aby střešní okno sloužilo co nejdelší dobu, je zapotřebí kvalitní materiál, který tento nápor vydrží, a izolační zasklení minimálně dvojsklem s izolačním plynem. Na trhu jsou k dispozici hned dvě provedení bezúdržbových oken. Nejznámější značkou jsou okna VELUX, která nabízejí mimo jiné i střešní okna s dřevěným jádrem a povrchovou plastovou úpravou (typ okna GGU), ale pouze v bílé barvě. Další výrobci šli cestou ještě progresivnější. Firma FAKRO začala nabízet zcela plastové střešní okno s ocelovou výztuhou a vynikající tepelnou izolací a to hned ve třech barevných variantách z interiéru (bílá, borovice a zlatý dub). Samozřejmostí je venkovní šedohnědé lemování dodávané dle požadavků střešní krytiny včetně zateplovacích límců. Střešní okna lze dodat buď pouze kyvná (otevírání přes středový kloub), nebo výklopně-kyvná (typ preselect FAKRO) a vždy s možností volby různého zasklení (dvojsklo/trojsklo) dle požadavků na tepelnou izolaci. Venkovní sklo je ve všech námi nabízených střešních oknech odolné vůči kroupám a lze ho zvenčí ještě doplnit o protisluneční roletu na manuální i motorický pohon. Podobné doplňky lze instalovat i z interiéru (stylové roletky a žaluzie). Kromě střešních oken Fakro jsme Vám schopni dodat a namontovat od stejné značky i půdní schody (klasické i protipožární) a střešní výlezy a světlovody za nejnižší možné ceny. Na obrázku jsou znázorněny obě možnosti otevírání výklopně/kyvné a pouze kyvné

15 My a rybníkářství Naší další aktivitou je i zcela jiné odvětví než je stavebnictví. Jedná se o provoz soustavy rybníků za účelem chovu a prodeje ryb a sportovního rybaření s možností kempování v chatkách nebo ve stanu. Dále zajišťujeme prodej a dodávku rybích krmných směsí značky Aller aqua (tel ). Sportovní rybník nazývaný Pilský nebo také Černý je v soustavě tří rybníků u obce Zdechovice (pardubický okres), kousek od Chvaletické elektrárny. Celý areál nese název Petrův revír a podrobnější informace naleznete na internetových stránkách nebo na tel.: (rezervace chatek a lovného místa). Soukromý rybník pro sportovní rybolov Prodej vánočních kaprů Místo pro odpočinek po náročném rybaření Koutek pro děti (houpačka, pískoviště, klubovnička) Osamocené chatky pro 2-3 osoby VIP chatka s možností rybolovu na ostrově

16 NOVĚ OTEVŘENÁ vzorkovna DONAP spol. s r.o. Říkov Česká Skalice tel.: mobil: IČO: DIČ: CZ Otevírací doba pobočky: po pá sobota hod hod. DONAP spol. s r.o. Krkonošská Nová Paka tel.: mobil: Otevírací doba pobočky: po, út, st, pá čtvrtek sobota hod hod hod. DONAP spol. s r.o. Dolní Nová Ves Lázně Bělohrad mobil: Otevírací doba pobočky: pondělí út pá sobota hod hod. zavřeno Váš Donap tým

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72 Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení 2 Více kvality pro váš domov Větší komfort bydlení snížené náklady na energie minimální náročnost na opravy a údržbu FINSTRAL vyrábí

Více

Technické parametry plastových oken

Technické parametry plastových oken Technické parametry plastových oken Schüco Corona CT 70 Nadčasový, bezpečný, efektivní systém Okenní systém Corona CT 70 je univerzálem v oblasti plastových okenních systémů s vysokou tepelnou izolací

Více

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

Technická specifikace

Technická specifikace Veřejná zakázka malého rozsahu Výměna prosklené stěny a vchodových dveří Technická specifikace Položka 6-8 pouze montáž 1 1 4 ks 1 2 500 1375 1375 2750 Křídlo: 2 * bez křídla Těsnění: Šedé/Šedé 2 F Pevné

Více

Všeobecný rozsah prací vč. popisu jednotlivých částí díla

Všeobecný rozsah prací vč. popisu jednotlivých částí díla Okresní stavební bytové družstvo Česká Lípa Barvířská 738, 470 01 Česká Lípa IČ: 5622, zaps. v OR u KS Ústí n.l., oddíl Dr. XXVI, vložka 320 Žádost o předložení cenové nabídky. OSBD Česká Lípa plánuje

Více

Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.2013 číslo B2435/13

Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.2013 číslo B2435/13 Název: SVJ Michelská 8/27 Adresa:,, Telefon: 7662268 E-mail: hrudkova28@seznam.cz Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.20 číslo B245/ Při komunikaci s obchodními zástupci, prosíme, uvádějte číslo Vaší nabídky,

Více

NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ

NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ EXPOL INDUSTRYspol.s.r.o., Telefon: 271 742 422, 602 727 658, fax: 271 742 422 Zákazník: Adresa: Telefon: 271 742 422 Fax: EXPOL INDUSTRY spol. s r.o. - "VÝPRODEJ" NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ Nabídka: N 8560

Více

PLASTOVÁ, HLINÍKOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA ARTOKNA

PLASTOVÁ, HLINÍKOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA ARTOKNA u PLASTOVÁ, HLINÍKOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA ARTOKNA s.r.o. Svatopetrská /7, 617 BRNO tel.: +42 4 221 8, +42 4 2 ww.artokna.com obchod@artokna.com PRAHA BRNO - HRADEC KRÁLOVÉ OLOMOUC LIBEREC - ŽĎÁR nad SÁZAVOU

Více

Barvířská 738, 470 01 Česká Lípa IČ: 00005622, zaps. v OR u KS Ústí n.l., oddíl Dr. XXVI, vložka 320

Barvířská 738, 470 01 Česká Lípa IČ: 00005622, zaps. v OR u KS Ústí n.l., oddíl Dr. XXVI, vložka 320 Žádost o předložení cenové nabídky. Okresní stavební bytové družstvo Česká Lípa Barvířská 738, 470 01 Česká Lípa IČ: 5622, zaps. v OR u KS Ústí n.l., oddíl Dr. XXVI, vložka 320 OSBD Česká Lípa plánuje

Více

Dveře mohou být vyplněny sklem (pro větší bezpečnost doporučujeme zvolit sklo bezpečnostní), plastovými výplněmi nebo ozdobnými výplněmi PERITO.

Dveře mohou být vyplněny sklem (pro větší bezpečnost doporučujeme zvolit sklo bezpečnostní), plastovými výplněmi nebo ozdobnými výplněmi PERITO. Plastová okna jsou v dnešní době výhodným řešením pro Vaše bydlení. Plastová okna mají výborné izolační vlastnosti, díky nimž ušetříte na vytápění Vašeho domu či bytu. Ať už bydlíte v bytě nebo rodinném

Více

Kvalita, která přesvědčí Einbauen. Wohlfühlen.

Kvalita, která přesvědčí Einbauen. Wohlfühlen. Okenní systémy Energie zůstává uvnitř vše ostatní venku Kvalita, která přesvědčí Vaše výhody s Výrobek Vám nabízí vhodné řešení všech problémů, které vzniknou při stavbě či rekonstrukci. Bohatý výběr systémů,

Více

KLOMAX. E u r o s u š á k y a d r ž á k y p r o p l a s t o v á o k n a. Revitalizace panelových domů, program Panel a Zelená úsporám

KLOMAX. E u r o s u š á k y a d r ž á k y p r o p l a s t o v á o k n a. Revitalizace panelových domů, program Panel a Zelená úsporám KLOMAX O k n a a d v e ř e v š e c h t y p ů E u r o s u š á k y a d r ž á k y p r o p l a s t o v á o k n a Revitalizace panelových domů, program Panel a Zelená úsporám Solární systémy, tepelná čerpadla

Více

Okna, střešní okna, a, střešní okna,

Okna, střešní okna, a, střešní okna, Okna, střešní okna, a, střešní okna, a vchodové dveře Seznam výrobků Okna PVC 4 PRIME 4 ENCORE 5 OVLO 6 OVLO CLASSIC 7 AVANTGARDE 9000 8 AVANTGARDE 7000 9 Vchodové dveře PVC 12 AVANTGARDE 7000 10 Střešní

Více

posuvně-zdvihací dveře REHAU brillant-design mimořádný komfort bydlení www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

posuvně-zdvihací dveře REHAU brillant-design mimořádný komfort bydlení www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl posuvně-zdvihací dveře REHAU brillant-design mimořádný komfort bydlení www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl krásný výhled posuvně-zdvihací dveře REHAU Brillant-Design Vysokojakostní zpracování

Více

průmyslová vrata www.trido.cz

průmyslová vrata www.trido.cz Q průmyslová vrata www.trido.cz 04 / 2012 PRŮMYSLOVÁ VRATA SEKČNÍ VÝSUVNÁ Bezpečnost, spolehlivost a dlouhá životnost jsou určujicí pro konstrukci průmyslových vrat. Veškeré vratové komponenty jsou vhodné

Více

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN www.volmut.cz HISTORIE FIRMY Firma VOLMUT vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba. K transformaci na společnost s ručením omezeným došlo začátkem roku

Více

NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ

NABÍDKA PLASTOVÝCH OKEN A DVEŘÍ Kontaktní adresa obchodního místa: Ing.Gajdoš Petr Stará 241 272 01 KLADNO Telefon: 312 250 525 E-mail: kladno@vorlicek-plast.cz Centra a.s. Tauchmann Jan Radlická 2000/3 152 00 PRAHA 5 725 915 715 Nabídka

Více

HLINÍKOVÉ FASÁDY HUECK+HARTMANN

HLINÍKOVÉ FASÁDY HUECK+HARTMANN HLINÍKOVÉ SYSTÉMY HLINÍKOVÉ FASÁDY JSTE NÁROČNÍ, JDETE ZA SVÝM CÍLEM A NECHCETE BÝT OMEZENI VE VAŠICH PŘEDSTAVÁCH? Jedině Vám jsou určeny naše hliníkové sestavy a výrobky. Uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky,

Více

Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA

Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA Hliníkové vstupní dveře řady H900 pro rodinné domy Hliníkové vstupní dveře od společnosti HOCO BAUELEMENTE, spol. s r.o. zajistí dokonalou

Více

Unlimited Polymer Solutions. vchodové DVeře REHAU Brillant-Design Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou. Stavebnictví Automotive Průmysl

Unlimited Polymer Solutions. vchodové DVeře REHAU Brillant-Design Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou. Stavebnictví Automotive Průmysl Unlimited Polymer Solutions vchodové DVeře REHAU Brillant-Design Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl dlouhodobě v nejlepší formě Vchodové dveře REHAU Brillant-Design

Více

S 9000 zdvižně posuvné dveře S 9000. + + funkční + + orientované na design + + mnohostranné + + šetřící energii INOVACE SE SYSTÉMEM

S 9000 zdvižně posuvné dveře S 9000. + + funkční + + orientované na design + + mnohostranné + + šetřící energii INOVACE SE SYSTÉMEM S 9000 zdvižně posuvné dveře + + funkční + + orientované na design + + mnohostranné + + šetřící energii S 9000 INOVACE SE SYSTÉMEM Všestranně použitelné Moderní vzhled bez omezení Posuvné elementy jsou

Více

9 roků na trhu Středisko výroby a montáže

9 roků na trhu Středisko výroby a montáže 9 roků na trhu Středisko výroby a montáže Plastových a hliníkových oken a dveří a jejich doplňků v kompletním sortimentu Garážových vrat všech druhů provedení a posuvných a otevíravých bran Kontaktní místo

Více

dokonalý koncept energie systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

dokonalý koncept energie systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl dokonalý koncept energie systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl 1 systémová rodina se rozšiřuje systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. Posuvně-zdvihací systém

Více

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE EFFEKT T Profilová série: VEKA SOFTLINE AD T Členění profilu: 5 komorový (rám i křídlo) T Těsnění: dvě dorazová T Stavební hloubka: 70 mm T Výztuha: pozinkovaná ocelová T Kování:

Více

SÍTĚ PROTI HMYZU. Velmi vhodný doplněk, pokud toužíte po klidném spánku. www.minirol.eu volejte zdarma 800 400 115. Specialisté na rolovací systémy

SÍTĚ PROTI HMYZU. Velmi vhodný doplněk, pokud toužíte po klidném spánku. www.minirol.eu volejte zdarma 800 400 115. Specialisté na rolovací systémy SÍTĚ PROTI HMYZU www.minirol.eu volejte zdarma 800 400 115 Velmi vhodný doplněk, pokud toužíte po klidném spánku Specialisté na rolovací systémy Unikátní systém sítí proti hmyzu Extrudované profily sítí

Více

Plastové okno 71 Systém Inoutic Arcade s rovným křídlem (dorazové těsnění)

Plastové okno 71 Systém Inoutic Arcade s rovným křídlem (dorazové těsnění) Plastové okno 71 Systém Inoutic Arcade s rovným křídlem (dorazové těsnění) Produkty s pětikomorovým profilem Inoutic Arcade vynikají elegantním designem, výbornou tepelnou a zvukovou izolací, snadnou údržbou

Více

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která. vznikla v roce 1992 se zabývá nejen výrobou. a montáží plastových a hliníkových oken,

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která. vznikla v roce 1992 se zabývá nejen výrobou. a montáží plastových a hliníkových oken, Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která vznikla v roce 1992 se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými

Více

KATALOG DŘEVĚNÝCH DVEŘÍ

KATALOG DŘEVĚNÝCH DVEŘÍ KATALOG DŘEVĚNÝCH DVEŘÍ www.dvere-homolka.cz Ing. Jiří Homolka Březina 1 394 21 Hořepník tel.: 565 447 384, fax: 565 447 395 IČO: 418 89 207 DIČ: CZ380128105 1 2 Vážený zákazníku, v rukou držíte katalog

Více

harmony Plastové vchodové dveře

harmony Plastové vchodové dveře harmony Plastové vchodové dveře 08 09 Trvalá hodnota Einbauen. Wohlfühlen. V mnoha zemích Evropy jsou plastové vchodové dveře používány již desítky let. Jsou vždy na prvním místě, pokud musí uživatel brát

Více

Geus okna, a.s. ISO 9001:2001 1 / 5. U Nikolajky 912, 150 00 Praha 5 - Smíchov Účinnost od: 1.1.2008. Technologický postup montáže oken OS 04 S

Geus okna, a.s. ISO 9001:2001 1 / 5. U Nikolajky 912, 150 00 Praha 5 - Smíchov Účinnost od: 1.1.2008. Technologický postup montáže oken OS 04 S ISO 9001:2001 1 / 5 V následujících bodech je popsán postup montáže oken do stavby. Jedná se o základní body, které mohou být modifikovány v závislosti na připravenosti a rozměrových tolerancích stavebního

Více

Katalog dvírek ˇ. Obsah katalogu. obsah 3. www.revizni-dvirka.eu 3. Revizní dvířka do SDK standard 4. Revizní dvířka do SDK pod obklad 5

Katalog dvírek ˇ. Obsah katalogu. obsah 3. www.revizni-dvirka.eu 3. Revizní dvířka do SDK standard 4. Revizní dvířka do SDK pod obklad 5 Obsah katalogu obsah 3 do SDK standard 4 do SDK pod obklad 5 do zdiva standard 6 do zdiva pod obklad 7 Protipožární revizní dvířka do SDK 8 Protipožární revizní dvířka do zdiva 9 do fasádních systémů 10

Více

průmyslová vrata www.trido.cz

průmyslová vrata www.trido.cz průmyslová vrata www.trido.cz 8 / 2015 průmyslová vrata Bezpečnost, spolehlivost a dlouhá životnost jsou určující pro konstrukci průmyslových vrat. Veškeré vratové komponenty jsou vhodné pro vysoké provozní

Více

Hliníková okna, dveře, fasády systém Heroal

Hliníková okna, dveře, fasády systém Heroal Výrobky z hliníkových profilů Oproti plastovým systémům či prvkům z Euro hranolu je možné navrhovat větší rozměry a výplně s vyšší hmotností. Jejich použití je také vhodnější do budov se zvýšenou frekvencí

Více

Společnost heroal na veletrhu BAU 2015

Společnost heroal na veletrhu BAU 2015 Složky pro novináře BAU 2015 Tisková zpráva: Produktová informace heroal BAU 2015 Společnost heroal na veletrhu BAU 2015 Modulární systémy heroal pro opláštění budov Jednoduše. Lépe. Mnichov/Verl, leden

Více

Systém oken a dveří TOP 90. Kvalitní bydlení s nejmodernějším designem.

Systém oken a dveří TOP 90. Kvalitní bydlení s nejmodernějším designem. NOVINKA Systém oken a dveří TOP 90. Kvalitní bydlení s nejmodernějším designem. 3 Perfektní souznění tepelné izolace, techniky a designu. Moderní okna nemusí vyhovovat pouze estetickým měřítkům moderní

Více

6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! 54.998 Kč. jen. Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06.

6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! 54.998 Kč. jen. Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06. 6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! jen 54.998 Kč * Týdny domovních dveří Hörmann 2013 Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06.2013 Značková kvalita společnosti

Více

Technická specifikace oken

Technická specifikace oken Konstrukce: Technická specifikace oken Zasklení: Provedení oken z dřevěných profilů meranti o stavební hloubce min. 78 mm. Barva plná tmavě hnědá, přesný odstín na základě vyvzorkování. Okapnička dřevěná,

Více

energetická hospodárnost v souladu s designem

energetická hospodárnost v souladu s designem energetická hospodárnost v souladu s designem vchodové dveře GENEO www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl vchodové dveře GENEO vchodové dveře z profilového systému GENEO a výjimečného materiálu rau-fipro

Více

Nové hliníkové domovní dveře

Nové hliníkové domovní dveře NOVINKA Domovní dveře ThermoCarbon Mistr světa v tepelné izolaci u hliníkových domovních dveří Koeficient UD až 0,7 W(m² K) Nové hliníkové domovní dveře ThermoSafe / ThermoCarbon: Elegantní design, nejvyšší

Více

Jak správně objednat dveře a obložkové zárubně

Jak správně objednat dveře a obložkové zárubně Jak správně objednat dveře a obložkové zárubně Při výběru interiérových dveří se nejdříve musíme rozhodnout, jaký účel mají splňovat. Zda potřebujeme vchodové dveře do bytu (požárně odolné nebo požárně

Více

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE Jako první v České republice využívá naše firma nejmodernější technologie výroby eurooken a vchodových dveří. V lednu 2012 jsme zahájili výrobu na německém obráběcím

Více

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE CZ Dřevěná eurookna a dveře Winwood plní všechna náročná kritéria vysokou energetickou úsporu, kvalitní zvukovou izolaci a dlouhou životnost. Liší se typem profilu, který jim dodává

Více

Rámové dveře. Obložkové zárubně. Technické informace Produktový katalog

Rámové dveře. Obložkové zárubně. Technické informace Produktový katalog Rámové dveře Obložkové zárubně Technické informace Produktový katalog Základní informace na úvod KVALITA Díky využívání kvalitních surovin a moderních technologií disponují dveře Vasco Doors velmi vysokou

Více

Dveře HÖRMANN rozměry CZ

Dveře HÖRMANN rozměry CZ Dveře HÖRMANN rozměry CZ Obsah bez požární odolnosti rozměry CZ Popis Cena Vnitřní dveře ZK - rozměry CZ Strana Strana ZK-1 standard - výplň voština (výška 1970) 587, 595 252 ZK-2 standard - výplň voština

Více

Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky

Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky Schüco Thermo 6 Programm Systémová výroba oken od Vašeho Schüco partnera Očekávejte od nás jen to nejlepší. V oblasti poradenství, projektování i provedení. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodná okna pro Váš

Více

Rámové dveře. Obložkové zárubně. Technické informace Produktový katalog

Rámové dveře. Obložkové zárubně. Technické informace Produktový katalog Technické informace Produktový katalog Základní informace na úvod KVALITA Díky využívání kvalitních surovin a moderních technologií disponují dveře Vasco Doors velmi vysokou kvalitou. Z toho důvodu vám

Více

K L J O. ± 0.000 = 206,50 m.n.m.

K L J O. ± 0.000 = 206,50 m.n.m. I K L H M G J O N ± 0.000 = 206,50 m.n.m. VÝŠKOVÝ SYSTÉM Bpv - - 12/2013 DPS 01.AST DPS 01 AST 412 - A TABULKA OKEN - objekt H TABULKA OKEN OBJEKT "H" POZNÁMKY: napojovací prvky na konstrukci (např. nesystémové

Více

D 1 6 = 2 = D p 2 D 3 3 VCHoDoVÉ DVEŘE

D 1 6 = 2 = D p 2 D 3 3 VCHoDoVÉ DVEŘE VCHoDOVÉ DVEŘE VCHODOVÉ DVEŘE Dveře tvoří nedílnou součást našeho domova stejně tak jako jeho bezpečnost. Základní řada vchodových dveří firmy Stadler splňuje ty nejpřísnější nároky z hlediska bezpečnosti,

Více

CENOVÁ NABÍDKA: SKLAD

CENOVÁ NABÍDKA: SKLAD BACHL, spol. s r.o. SKLAD Bohumilice divize OKNA A DVEŘE Bohumilice 70 384 81 Čkyně tel: +420 388 303 225 fax: +420 388 303 227 e-mail: okna@bachl.cz CENOVÁ NABÍDKA: SKLAD Vyřizuje Mobil E-Mail Pavel Rychtař

Více

Plastové domovní dveře a vstupní zařízení. Vzhled pro každý dům.

Plastové domovní dveře a vstupní zařízení. Vzhled pro každý dům. Plastové domovní dveře a vstupní zařízení. Vzhled pro každý dům. Domovní dveře jsou výrazem osobního stylu a individuality a zprostředkují návštěvníkovi první dojem o lidech, kteří za nimi žijí nebo pracují.

Více

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY PRO OKNA, DVEŘE A FASÁDY

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY PRO OKNA, DVEŘE A FASÁDY HLINÍKOVÉ SYSTÉMY PRO OKNA, DVEŘE A FASÁDY COR 70 INDUSTRIAL s PTM MILLENNIUM 2000 bez PTM MILLENNIUM Plus FASÁDNÍ SYSTÉM TP-52 ZDVIŽNĚ POSUVNÝ SYSTÉM 4500 A 4600 s PTM vyrobeno z profilů HLINÍKOVÁ OKNA,

Více

Společnost BASTL- Požární uzávěry Praha s.r.o. se specializuje na výrobu, dodávku a montáž atypických dřevěných požárních uzávěrů.

Společnost BASTL- Požární uzávěry Praha s.r.o. se specializuje na výrobu, dodávku a montáž atypických dřevěných požárních uzávěrů. BASTL-Požární uzávěry Praha s.r.o. E-mail: info@p-u-p.cz Web: www.p-u-p.cz -Bc. Vojtěch Nenadál, jednatel společnosti nenadal@p-u-p.cz, 777850441 -Lukáš Procházka, obchodní oddělení prochazka@p-u-p.cz,

Více

Aplikace na dřevěný podklad. Schodišťový systém TOPSTEP. Aplikace na betonový podklad. Aplikace na kovový podklad. Aplikace na ostatní materiály

Aplikace na dřevěný podklad. Schodišťový systém TOPSTEP. Aplikace na betonový podklad. Aplikace na kovový podklad. Aplikace na ostatní materiály SCHODIŠŤOVÝ SYSTÉM Schodišťový systém TOPSTEP Schodišťový systém TOPSTEP snadná údržba oproti dřevěným obkladům materiál nepracuje a nesesychá jednoduchá montáž bez stavebních úprav dlouhá životnost a

Více

Novinky stavební veletrh Bau 2015 Privátní oblast

Novinky stavební veletrh Bau 2015 Privátní oblast Novinky stavební veletrh Bau 2015 Privátní oblast ThermoPro / ThermoPro Plus Nové motivy s ušlechtilou ocelí ThermoPro / ThermoPro Plus 2 nové motivy s ušlechtilou ocelí - drážka Motiv 015 Motiv 025 pro

Více

DRUHY A FUNKCE OTVORŮ

DRUHY A FUNKCE OTVORŮ 3. OTVORY VE ZDECH DRUHY A FUNKCE OTVORŮ OKENNÍ OTVORY - PLNÍ FUNKCÍ PROSVĚTLENÍ A ODVĚTRÁNÍ MÍSTNOSTI DVEŘNÍ OTVORY - PLNÍ FUNKCI VSTUPU DO MÍSTNOSTI A SPOJENÍ MÍSTNOSTÍ VRATOVÉ OTVORY - PLNÍ FUNKCI

Více

Designo nová generace střešních oken Roto

Designo nová generace střešních oken Roto Designo nová generace střešních oken Roto Úspora energie, funkčnost, inovace Roto - Střešní okna. Solární systémy. Designo nová generace střešních oken Roto Inovace od společnosti Roto Roto Designo R8

Více

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD NEXT SD 0, SD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SD 0, SD Nejvyšší bezpečnost a komfort poskytují při použití se zárubní NEXT SF. Bezpečnostní dveře NEXT SD 0 jsou nejpoužívanější

Více

Pozemní stavitelství VÝPLNĚ OTVORŮ. Okna Dveře Vrata. Ing. Jana Pexová 01/2009

Pozemní stavitelství VÝPLNĚ OTVORŮ. Okna Dveře Vrata. Ing. Jana Pexová 01/2009 Pozemní stavitelství VÝPLNĚ OTVORŮ Okna Dveře Vrata Ing. Jana Pexová 01/2009 Doporučená a použitá literatura Vyhlášky: vyhláška MMR č.137/1998 Sb. O obecných technických požadavcích na výstavbu www stránky:

Více

stylos H 260 Plastová okna

stylos H 260 Plastová okna Plastová okna 08 09 Kvalita, která přesvědčí... Nejmodernější technika pro váš dům Funkčnost v každém detailu Zešikmení profilů u systému stylos působí opticky velmi harmonicky. Systém je vhodný pro instalaci

Více

* CENOVOU KALKULACI NA VÝMĚNU DVEŘNÍHO OTVORU O8 VČETNĚ MONTÁŽE PROVÉST ZVLÁŠŤ ARCHITEKTONICKÉ A STAVEBNĚ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ

* CENOVOU KALKULACI NA VÝMĚNU DVEŘNÍHO OTVORU O8 VČETNĚ MONTÁŽE PROVÉST ZVLÁŠŤ ARCHITEKTONICKÉ A STAVEBNĚ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ POZNÁMKA: * SCHEMA OKEN I DVEŘÍ JE KRESLENO PŘI POHLEDU ZEVNITŘ * VŠECHNY UVEDENÉ ROZMĚRY JE NUTNÉ OVĚŘIT PŘED ZADÁNÍM OKEN A DVEŘÍ DO VÝROBY * OKNA I DVEŘE BUDOU Z PLASTOVÝCH PROFILŮ V BÍLÉM ODSTÍNU RÁMU,

Více

Revizní dvířka Promat, typ SP jednokřídlé i dvoukřídlé provedení

Revizní dvířka Promat, typ SP jednokřídlé i dvoukřídlé provedení Technická informace č. /08 Promat s.r.o. V. P. Čkalova /84 00 Praha 6 Bubeneč tel.: +4 4 30 8 +4 33 334 806 fax: +4 33 333 6 promat@promatpraha.cz Revizní dvířka Promat, typ SP jednokřídlé i dvoukřídlé

Více

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Thermo 6 Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Schüco Thermo 6 Obsah Obsah Thermo 6 Obsah Schüco 3 4 8 10 Energie Thermo

Více

Na co si dát pozor při provedení výměny výplní otvorů odbornou firmou

Na co si dát pozor při provedení výměny výplní otvorů odbornou firmou Na co si dát pozor při provedení výměny výplní otvorů odbornou firmou Tento článek vznikl na základě zvyšující se poptávky po provedení technického dozoru při výměně výplní otvorů. Jedná se o případy,

Více

end.cz end.cz etr etr.dver.dver www www Dveře pro Váš domov

end.cz end.cz etr etr.dver.dver www www Dveře pro Váš domov Dveře pro Váš domov Úvodní slovo Úvodní slovo Dveře Trend Vám nabízejí úžasné možnosti při tvorbě Vašeho interiéru. Vyberte si jak povrch a barvu, tak i design s dokonalou funkčností. Do práce při výrobě

Více

VCHODOVÉ DVEŘE HERSE. 32dB. čepy proti vysazení. horní 3-bodový zámek. křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou. dolní 3-bodový zámek. dveře, které otevíráš

VCHODOVÉ DVEŘE HERSE. 32dB. čepy proti vysazení. horní 3-bodový zámek. křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou. dolní 3-bodový zámek. dveře, které otevíráš HERSE dveře, které otevíráš horní 3-bodový zámek čepy proti vysazení dolní 3-bodový zámek křídlo 46 mm s ocelovou výztuhou 38 HERSE FINISH, GREKO 4000,-/ 4840,-/ 4600,-* TWIN 6000,-/ 7260,-/ 6900,-* www.erkado.cz

Více

Novinka firmy. Roto. se ozve, když je na správném místě!

Novinka firmy. Roto. se ozve, když je na správném místě! Novinka firmy Roto se ozve, když je na správném místě! Roto german made Společnost Roto Frank AG se sídlem v Leinfelden- Echterdingenu u Stuttgartu je německá skupina podniků. Firma Roto se stabilně rozrostla

Více

www.okna.eu e-mail: okna@okna.eu telefon: 773 360 000

www.okna.eu e-mail: okna@okna.eu telefon: 773 360 000 h l i n í k o v á o k n a BENEŠOV Křižíkova 1703 tel.: 773 360 015 BEROUN Plzeňská 341 tel.: 773 360 069 ČESKÝ BROD Palackého 491 tel.: 773 360 008 Vrchlabí DOBŘICHOVICE V Zahradách 1084 tel.: 773 360

Více

Technická specifikace

Technická specifikace Příloha č. 3 k č.j.: VS 88/002/002/2015-20/LOG/500 Technická specifikace Hradec Králové-výměna oken trakt A (administrativní budova). 1. Stávající stav Okna administrativní části traktu A Současná špaletová

Více

Systém okenních profilů Eforte Špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení

Systém okenních profilů Eforte Špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení Systém okenních profilů Eforte Špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení EFORTE ŘEŠENÍ OKEN PODLE VAŠICH PŘEDSTAV Okenní profil Eforte pro moderní a energeticky úsporné bydlení. Rozmanitost

Více

6 moderních motivů. Domovní dveře Comfort. Cenově výhodné hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem

6 moderních motivů. Domovní dveře Comfort. Cenově výhodné hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem 6 moderních motivů Domovní dveře Comfort Cenově výhodné hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem Protože tady jste doma Pohoda začíná u domovních dveří Domovní dveře plní více funkcí: chrání,

Více

Představení firmy KLIMEŠ

Představení firmy KLIMEŠ Představení firmy KLIMEŠ Firma Klimeš se zabývá dodávkou a montáží plastových oken a dveří od českého výrobce, kvalitní stínící technikou a stavebními pracemi. Nabízíme kvalitní plastová okna z německého

Více

ZÁZRAK! Slevy až 30 % na vybraný sortiment Sapeli. www.sapeli.cz. v období od 1. 11. do 20. 12. 2013 u vybraných obchodních partnerů SAPELI.

ZÁZRAK! Slevy až 30 % na vybraný sortiment Sapeli. www.sapeli.cz. v období od 1. 11. do 20. 12. 2013 u vybraných obchodních partnerů SAPELI. ZÁZRAK! Slevy až 30 % na vybraný sortiment Sapeli Akční slevy lze uplatnit při objednání kompletu (dveře + zárubeň) v období od 1. 11. do 20. 12. 2013 u vybraných obchodních partnerů SAPELI. www.sapeli.cz

Více

certifikátů ISO 9001:2001, ISO 14001:2005 NEJLEPŠÍ FIRMA okresu Příbram za rok 2007 Cenová nabídka číslo: O2907094 ze dne 23.01.

certifikátů ISO 9001:2001, ISO 14001:2005 NEJLEPŠÍ FIRMA okresu Příbram za rok 2007 Cenová nabídka číslo: O2907094 ze dne 23.01. Windoors Příbram s.r.o. Prodejna Benešov list č. 1 Benešov 256 01, Tyršova 2071 IčO 262 04 088 Tel/fax: 317 700 746 DIč CZ 262 04 088 Mobil: 724 895 702 číslo účtu: 207 998 947/0300 čsob a.s. VOLEJTE ZDARMA

Více

SYSTÉM OKEN A BALKÓNOVÝCH DVERÍ TOP 9O. Nejlepší komfort z bydlení, nejvyšší energetické úspory

SYSTÉM OKEN A BALKÓNOVÝCH DVERÍ TOP 9O. Nejlepší komfort z bydlení, nejvyšší energetické úspory SYSTÉM OKEN A BALKÓNOVÝCH DVERÍ TOP 9O Nejlepší komfort z bydlení, nejvyšší energetické úspory Perfektní souznění tepelné izolace, techniky a designu. Moderní okna nemusí vyhovovat pouze estetickým měřítkům

Více

Interiérové dveře Radex. Dveře, co mají styl. Interiérové dveře, posuvné dveře

Interiérové dveře Radex. Dveře, co mají styl. Interiérové dveře, posuvné dveře Interiérové dveře Radex Dveře, co mají styl Interiérové dveře, posuvné dveře 1 LUGANO řada classic Dveře Lugano dveře z této série jsou vyrobeny z lepeného masivního borovicového dřeva. Rámy dveří jsou

Více

dělat okna hračka je pro nás w w w.okna.eu

dělat okna hračka je pro nás w w w.okna.eu dělat okna je pro nás hračka w w w.okna.eu h l i n í k o v á o k n a zimní zahrady Hliníkové zimní zahrady vyrábíme s použitím kvalitních hliníkových profilů tradičních německých značek Heroal nebo Schüco

Více

Připravenost staveniště pro montáž vnitřních dřevěných dveří a zárubní

Připravenost staveniště pro montáž vnitřních dřevěných dveří a zárubní Připravenost staveniště pro montáž vnitřních dřevěných dveří a zárubní Všeobecné podmínky Tento technický popis upravuje požadavky na stavební připravenost staveniště pro vnitřní dřevěné dveře(dále jen

Více

065 A) VD otvíravé dovnitř 065 B) VD otvíravé dovnitř poutec 065 BÍLÁ RAL ELOX SVĚTLÉ ODSTÍNY

065 A) VD otvíravé dovnitř 065 B) VD otvíravé dovnitř poutec 065 BÍLÁ RAL ELOX SVĚTLÉ ODSTÍNY TECHNICKÁ KNIHOVNA: 065 A) VD otvíravé dovnitř 065 B) VD otvíravé dovnitř poutec 065 BÍLÁ RAL ELOX SVĚTLÉ ODSTÍNY BÍLÁ RAL ELOX SVĚTLÉ ODSTÍNY RENOLIT RAL ELOX TMAVÉ ODSTÍNY RENOLIT RAL ELOX TMAVÉ ODSTÍNY

Více

Avantis 75. Okna a dveře. Sapa Building System

Avantis 75. Okna a dveře. Sapa Building System Avantis 75 Okna a dveře Sapa Building System Avantis 75 je tříkomorový systém oken a dveří s přerušením tepelných mostů, který představuje nejvyšší standard pro tepelnou izolaci a stabilitu. Avantis 75

Více

OBSAH NOVINKY A AKCE 2013. Každý rok vám přinášíme několik akcí a novinek v oblasti interiérových dveří.

OBSAH NOVINKY A AKCE 2013. Každý rok vám přinášíme několik akcí a novinek v oblasti interiérových dveří. AKCE A NOVINKY 2013 NOVINKY A AKCE 2013 OBSAH Příčná DÝHA Akce STRIP Každý rok vám přinášíme několik akcí a novinek v oblasti interiérových dveří. Letos jsme si pro vás připravili novou kolekci velmi odolného

Více

PERITO BOHATSTVÍ VOLBY ERIKA MARTINA REGINA VERONIKA MARIKA. Neobvykle široká škála nabízených výplní od firmy PERITO dává zákazníkovi skoro

PERITO BOHATSTVÍ VOLBY ERIKA MARTINA REGINA VERONIKA MARIKA. Neobvykle široká škála nabízených výplní od firmy PERITO dává zákazníkovi skoro DVEŘE ERIKA MARTINA REGINA PERITO BOHATSTVÍ VOLBY Neobvykle široká škála nabízených výplní od firmy PERITO dává zákazníkovi skoro neomezené možnosti při volbě dveří. Mezi panely PERITO jsou jak klasické

Více

Fasádní a střešní profily a systémy

Fasádní a střešní profily a systémy CCZ 1000 CZ/09.2011/Redtype Fasádní a střešní profily a systémy CZ s.r.o., S 257 311 040 X 257 311 041 w www.ruukki.cz w www.ruukkistrechy.cz U poptavky@ruukki.com Copyright 2011 Rautaruukki Corporation.

Více

Schüco ThermoPlus. Energeticky úsporná okna nové generace. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken

Schüco ThermoPlus. Energeticky úsporná okna nové generace. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Schüco ThermoPlus Energeticky úsporná okna nové generace Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken 2 Schüco ThermoPlus Obsah Obsah ThermoPlus Obsah Schüco 3 4 8 10

Více

Kovové vchodové dveře. Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost

Kovové vchodové dveře. Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost Kovové vchodové dveře Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost KATALOG 014 Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost, Vaše vizitka O FIRMĚ Od začátku hlavní prioritou společnosti KOMSTA je její neustálý rozvoj a péči o potřeby

Více

Ocelové/dřevěné vnitřní dveře OIT Robustní vnitřní dveře, jedno- a dvoukřídlé

Ocelové/dřevěné vnitřní dveře OIT Robustní vnitřní dveře, jedno- a dvoukřídlé Pro vysoké nároky v průmyslu, obchodě, úřadech a školách Ocelové/dřevěné vnitřní dveře OIT Robustní vnitřní dveře, jedno- a dvoukřídlé Dveře OIT byly vyvinuty pro tvrdý každodenní provoz v průmyslových,

Více

ASTRO. nová kolekce 2012. www.pol-skone.cz. platná od 01.01.2012. Laureat XI i XII edycji

ASTRO. nová kolekce 2012. www.pol-skone.cz. platná od 01.01.2012. Laureat XI i XII edycji ASTRO nová kolekce 2012 platná od 01.01.2012 www.pol-skone.cz Laureat XI i XII edycji ASTRO Vnitřní dveře plné barev - to je nový model určený těm, kteří při navrhování interiérů hledají originální efekty.

Více

S 9000. S 9000 Nová systémová platforma firmy GEALAN INOVACE SE SYSTÉMEM

S 9000. S 9000 Nová systémová platforma firmy GEALAN INOVACE SE SYSTÉMEM S 9000 Nová systémová platforma firmy GEALAN + + tepelně izolující + + flexibilní + + dobře těsnící + + inovativní + + orientovaný na design + + otestovaný podle + normy RAL S 9000 INOVACE SE SYSTÉMEM

Více

Dveře a zárubně pro hotely A restaurace. dveře a zárubně pro hotely a restaurace

Dveře a zárubně pro hotely A restaurace. dveře a zárubně pro hotely a restaurace Dveře a zárubně pro hotely A restaurace dveře a zárubně pro hotely a restaurace 1 Dveře na chodbách - design - mechanická odolnost - požární odolnost - kouřotěsnost - kyvný Doporučení: Použijte kalené

Více

SADA DODATEČNÝCH INFORMACÍ K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 1

SADA DODATEČNÝCH INFORMACÍ K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 1 SADA DODATEČNÝCH INFORMACÍ K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 1 dle 49 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění (dále jen zákon ) Název veřejné zakázky Druh veřejné zakázky Druh zadávacího

Více

INTERIÉROVÉ DVEŘE PRO VÁŠ DOMOV KATALOG 2015

INTERIÉROVÉ DVEŘE PRO VÁŠ DOMOV KATALOG 2015 INTERIÉROVÉ DVEŘE PRO VÁŠ DOMOV KATALOG 2015 Úvodem Okna a dveře mohou mít desítky různých podob ale vždy jsou prvkem, který je pro váš projekt mimořádně důležitý. Jakékoli chybné rozhodnutí při výběru

Více

VCHODOVÉ DVEŘE PRO NÁS DŮM ZNAMENÁ VÍCE. www.dom.aluprof.eu

VCHODOVÉ DVEŘE PRO NÁS DŮM ZNAMENÁ VÍCE. www.dom.aluprof.eu VCHODOVÉ DVEŘE PRO NÁS DŮM ZNAMENÁ VÍCE www.dom.aluprof.eu 1 PANELOVÉ DVEŘE EKOdům z ALUPROF Vchodové dveře již dávno nejsou jen ochranou domova před chladem, deštěm, hlukem či nezvanými hosty. Mohou být

Více

IHNED K DODÁNÍ, SKLADEM

IHNED K DODÁNÍ, SKLADEM CENÍK KOVOVÝCH DVEŘÍ SMART dle ČSN V CENĚ: AKUSTICKÁ VOŠTINA Rw=31 db KOVÁNÍ Všechny dveřní jsou opatřeny ochrannou folií (po montáži nutné odstranit) a poté zabaleny. SKLO Standartně jsou dveřní vyráběny

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří SAPELI, dveřní křídlo má potřebnou tuhost a pevnost,

Více

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata Průmyslová sekční vrata VÝROBKY PRO PODNIKÁNÍ KRISPOL VRATA PRO NÁROČNÉ KRISPOL SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO PODNIKÁNÍ Společnost KRISPOL je předním evropským výrobcem vrat, oken a dveří a lídrem v oblasti technologických

Více

elegant klasik akční nabídka

elegant klasik akční nabídka elegant klasik akční nabídka 2012 1 1 VLASTNOSTI 2 VÝPLNĚ DVEŘÍ O3 hrana O3 Protipožární dveře klima dveře zvukově izolační dveře bezpečnostní dveře ODLEHČENÁ DTD DESKA nejčastěji používaná výplň u dveří

Více

SPECIFIKACE NABÍDKY:

SPECIFIKACE NABÍDKY: Vážení zákazníci, děkujeme za Vaši poptávku a zájem o naše výrobky. Naše firma působí na trhu s plastovými okny od roku 1994. Za tuto dobu jsme realizovali bezpočet výměn a montáží oken, dveří a doplňků

Více

TECHNICKÉ INFORMACE www.erkado.cz

TECHNICKÉ INFORMACE www.erkado.cz Interiérové dveře ERKO je kolekce dveřních křídel, která splňuje různé požadavky našich zákazníků. Od klasických modelů, přes univerzální, až po moderní. Prioritami jsou zde kvalita, poctivost, rozumná

Více

Vyladěná okna a dveře...

Vyladěná okna a dveře... Vyladěná okna a dveře... 1 Vyberte si takové okna a dveře, které jsou vyladěny na míru Vašim představám. Obsah Uvědomujeme si, že každý z Vás má vlastní pohled na svět, a proto si také volíte odlišné a

Více

x stavební hloubka 90 mm x izolační dvojsklo U g x třívrstvý lepený hranol

x stavební hloubka 90 mm x izolační dvojsklo U g x třívrstvý lepený hranol svět bez oken hoco HOCO BAUELEMENTE JE NETRADIČNÍ FIRMOU VE SVÉM OBORU Téměř každý z nás je fascinován dokonalostí přírody, kterou se nechalo inspirovat bezpočet vědců. Přineste si i vy kousek této nádhery

Více