1 ) LETNÍ SLAVNOSTI VE STRÁŽNÉM 2 ) DRAČÍ LODĚ NA DOLCÍCH 3 ) MLYNÁŘOVY TOULKY

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "1 ) LETNÍ SLAVNOSTI VE STRÁŽNÉM 2 ) DRAČÍ LODĚ NA DOLCÍCH 3 ) MLYNÁŘOVY TOULKY"

Transkript

1 1 ) LETNÍ SLAVNOSTI VE STRÁŽNÉM Termín akce: 5. července 2015 Místo konání: Strážné Více informací: Slavnost u příležitosti 25. výročí obnovení samostatnosti obce Strážné. Připraven je bohatý kulturní program na parkovišti u obecního úřadu od 8.00 do hodin. Těšit se můžete na fotbalový turnaj v malé kopané, zábavné odpoledne pro děti skoky do Big Air Bag, malování na obličej, kolotoč, diskotéka, vyjížďky na koních, kreativní dílny, lanovka, skákací hrad a velká trampolína, gurmánský podvečer spousty dobrého jídla z udírny, grilované klobásy, steaky, langoše a velká nabídka drinků z Victory Club Baru, vystoupení skupiny Jam&Bazar, diskotéku. 2 ) DRAČÍ LODĚ NA DOLCÍCH Termín akce: 11. července 2015 Místo konání: Trutnov, Sportovní a rekreační areál Dolce Více informací: Pátý ročník stále oblíbenějšího originálního závodu na 200 m určený každému, kdo má zájem si vyzkoušet jízdu na dračí lodi. Účastníky i návštěvníky čeká nabitý program s dobrým jídlem a pitím, skvělou muzikou a neutuchající zábavou. Vyhlásí se také Miss Dračice. Utvořte tým 20 pádlujících a přijďte si zasoutěžit! 3 ) MLYNÁŘOVY TOULKY Termín akce: 11. července 2015 Místo konání: Špindlerův Mlýn Více informací: Pohádkový den se špindlerovským mlynářem za historií Špindlerova Mlýna. V hodin v městském parku špindlerovský mlynář přivítá účastníky toulek a společně vyrazí na pohádkovou trasu. Děti budou plnit různé zapeklité úkoly a po splnění všech úkolů je cesta zavede zpět do parku, kde dostanou sladkou odměnu s upomínkovým dárkem. Celou akci provází doprovodný program např. rýžování zlata, laserová show, vystoupení kapely GENERACE, chillout zóna, kreativní stánek PUNTÍK a spousta, spousta zábavy.

2 4) LÉTO NA KOLE, ANEB PRÁZDNINOVÉ CYKLOVÝLETY Termín akce: července 2015 Místo konání: Jilemnice a okolí Více informací: V červenci a srpnu 2015 se uskuteční 5. ročník akce Léto na kole, aneb prázdninové cyklovýlety. Tuto akci pro Vás opět připravili pracovníci Informačního centra Jilemnice. Cyklovýletů jsme tentokrát sestavili 8 a stejně jako v minulých letech jsou koncipovány tak, aby si vybraly rodiny s dětmi i vyznavači náročné MTB cykloturistiky. Účast na našich cyklovýletech je zdarma. Každý účastník je povinen mít základní cyklistickou výbavu, přilbu, u dětí doporučujeme reflexní vestu. Pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout účastníka cyklovýletu na základě špatného technického stavu kola. Každý účastník jede na svoji odpovědnost. 1. cyklovýlet neděle : Jilemnice - Zálesní Lhota Hostinné Javorník Hoffmannova bouda Černý Důl Lánov Vrchlabí Jilemnice Náročná trasa START v 9:00 u IC Jilemnice. Délka: 71 km. 2. cyklovýlet úterý : Jilemnice Martinické rybníky Jilemnice Trasa vhodná pro rodiny s dětmi START v 10:00 u IC Jilemnice. Délka: 16 km. 3. cyklovýlet neděle : Jilemnice Dvoračky Harrachov Orle Jizerka Protržená Přehrada Albrechtice Tanvald Zlatá Olešnice Jesenný Helkovice Škodějov Jilemnice Náročná trasa START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka: 95 km. 4. cyklovýlet čtvrtek : Jilemnice Rezek Buřany: Janatův mlýn Jablonec nad Jizerou Vysoké nad Jizerou Roprachtice Dolní Sytová Peřimov Jilemnice Středně náročná trasa START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun do Hrabačova na cyklobus. Délka: 36 km. 5. cyklovýlet čtvrtek : Jilemnice Horní Mísečky Rovinka Benecko Horní Štěpanice - Jilemnice Trasa vhodná pro rodiny s dětmi START v 9:00 u IC Jilemnice, následuje přesun na autobusové nádraží na cyklobus. Délka: 23 km.

3 5 ) KRAKONOŠOVY LETNÍ PODVEČERY Termín akce: července 2015 Místo konání: Jilemnice Více informací: Tradiční regionální přehlídka řemeslných a kulturních tradic spojená s bohatým doprovodným programem pod dohledem samotného pána hor Krakonoše. V letošním roce se můžete těšit na rozšířené prohlídky v Krkonošském muzeu, drncání na žebřiňáku, Divadélko Loutkáček, dechovou kapelu Jilemničanka, Country skupinu Bandit Nová Paka, Divadlo V Roztocké, Vystoupení cvičenek T. J. Sokol Jilemnice, Taneční vystoupení T.I.K. Jilemnice, Koncert Pocta Janu hraběti Harrachovi, Noční prohlídky všech muzejních expozic Krkonošského muzea, Dechovou kapelu Semilská 11, divadlo pro děti Rolnička Liberec, Pěvecký sbor Octopus Jilemnice, Hudební skupinu VzHáčka, Hudební skupinu Paralen I Ibalgin, Krkonošskou dechovku, Taneční vystoupení ZUŠ Jilemnice a MŠ Víchová, Jilemský spolek paní a dívek, Hudební skupinu Maffi Furach z Karpacze, Hudební skupinu Alibi Rock, Hudební skupinu Soumrak, dechovou kapelu Táboranka, Bubble show Matěje Kodeše, Country kapelu SAPR (Sakumprdum), Vokálně instrumentální soubor Satori, Hudební skupinu EleFun Vrchlabí, Ondřeje Rumla, hudební skupinu Hudba Praha. 6 ) DEN KRKONOŠSKÝCH ŘEMESEL NAŠICH PŘEDKŮ Termín akce: 18. července 2015 Místo konání: Trutnov Voletiny, Tkalcovské muzeum Dům pod jasanem Více informací: Tradiční akce v tkalcovském muzeu, kdy lektoři předvádějí a vyučují po celém areálu lidová řemesla. Můžete zkusit výrobu vlněné příze, šperků, košíku z vrbového proutí, drátovaných drobností, s hrnčířem si vytočit keramický hrnek, tkát na nejrůznějších tkalcovských stavech. Opět bude připraven středověký soustruh, enkaustika a plstění ovčí vlny. Čeká nás výpal vlastní misky v Raku peci. Současně je možnost prohlédnout si rozšířenou expozici tkalcovského muzea. Vstupné je 70,-/50,- Kč.

4 7 ) 12. HARRACHOVSKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI Termín akce: 18. července 2015 Místo konání: Harrachov, Sklárna a minipivovar Novosad & Syn Více informací: Během dne bude probíhat bohatá tombola, prohlídky muzea a sklárny s příležitostí vyzkoušet si foukání skla, soutěže držení tupláku na čas, pití piva na čas, jízda na opilém kole nebo hod sudem do dálky. Pro děti budou připraveny dětské dílny s možností vyrobit si vlastní dárkové předměty (sklenice, mozaiky, obrázky, trička, ad.), skákací hrad, laser game a stánky s dobrotami a hračkami. Připraven je také bohatý hudební program Krkonošská dechovka, Cimbálová skupina Dušana Kotlára, Madonna Rock Show, VzHáčka, Rock n Rules, Pop Legends, Sabina Křováková, Kabát revival. Těšit se můžete na lahodné občerstvení - prasátko a kuřátka na grilu, klobásky, čínské nudle, bramboráčky se zelím, staročeské trdelníky, cukrovinky, ovocné destiláty, medovina a hoóóóóóódně pííííííííva. Vstupné: dospělí 120,- Kč, školní děti 20,- Kč, předškolní děti zdarma. Doprava: z vlakového nádraží Harrachov do areálu Sklárny Harrachov bude zajištěna autobusová doprava zdarma. V pozdních hodinách bude zdarma zajištěn odvoz účastníků autobusem v a hod do dvou směrů (1. Tanvald, Smržovka, Jablonec nad Nisou, 2. Jablonec nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou). 8 ) PRVNÍ RODINNÁ NEDĚLE Termín akce: 19. července 2015 Místo konání: Areál Mladé Buky Více informací: Areál Mladé Buky a skupina VOSA a soukromá školka Meluzínek z Trutnova pro vás připravují jedinečný prázdninový program na nedělní odpoledne pro celou rodinu. Těšit se můžete na malování na obličej zkušenými animátory, projížďky v elektrických autíčkách, výtvarnou dílnu, skákací hrady, kolo štěstí a odpolední zábavné vystoupení VOSA JEDE. Jako vzpomínku na rodinnou neděli si odnesete rodinné foto z Polaroidu zdarma. Po dobu akce máte neomezený přístup na atrakce areálu.

5 9 ) SVATOANENSKÉ DŘEVOSOCHÁNÍ Termín akce: července 2015 Místo konání: Harrachov, areál pensionu Bílá Voda Více informací: Při Svatoanenském dřevosochání budou v areálu pensionu Bílá Voda vznikat za mocného řevu motorových pil, dlát a rukou šikovných dřevosochařů pravá umělecká díla na téma bájné postavy našich hor Krakonoše. V sobotu bude akce zakončena dražbou ze dřeva zrozených Krakonošů, z nichž každý bude jedinečným originálem a samozřejmě zde nebude chybět doprovodný program v podobě soutěží, historických sokolnických ukázek s orly, káňaty a sokoly, netradičních atrakcí pro děti (středověký kolotoč a střelnice) a pořádná porce pohodové letní muziky v podání vrchlabské kapely Vacancy. 10 ) CYKLOZÁVODY ELEVEN-BIKE MARATÓN PŘÍCHOVICE Termín akce: 25. července 2015 Místo konání: Příchovice, Areál U Čápa Více informací: Skutečný maratón pro horská kola 50 km a převýšení zhruba 1200 m. Součástí maratónu je i 15 km fitness jízda pro ty méně odvážné. Závod je součástí seriálu MTB CUP Libereckého kraje. Start a cíl v Areálu U Čápa. 11 ) KRKONOŠSKÁ KUCHYNĚ A JINÉ SPECIALITY Termín akce: 25. července 2015 Místo konání: Rokytnice nad Jizerou, Dolní náměstí Více informací: Ochutnali jste již typické krkonošské speciality? Že ne? Pak určitě přijeďte k nám. Akce je určena nejen milovníkům dobrého jídla a pití. Těšit se můžete na bohatý hudební program, loutkovou pohádku pro děti, malování na obličej, skákací hrad a další. Start v hod. Vstup zdarma.

6 12 ) INSPIRUJTE SE DOBROVOLNICTVÍM! Termín akce: 25. července 2. srpna 2015 Místo konání: Horní Maršov, ekocentrum DOTEK Více informací: V ekocentru DOTEK v Horním Maršově se na konci července zastaví putovní výstava, která přijede v Globálním dobrovolnickém karavanu. Zajímá vás, jaké jsou rozvojové cíle OSN a co může každý z nás pro planetu Zemi udělat? Zastavte se na zahradě ekologicky šetrného domu DOTEK a dozvíte se vše potřebné. Výstava se zdrží jen několik dní. 13 ) PORCIUNKULE Termín akce: 31. července 2. srpna 2015 Místo konání: Hostinné Více informací: Původně františkánská slavnost je ve městě pořádána nepřetržitě už od roku Kromě stánků s nabídkou nejrůznějšího zboží zde na návštěvníky čeká zajímavý kulturní program. V sobotu o půlnoci probíhá tzv. Půlnoční rozhovor obrů zakončený překrásným ohňostrojem. 14 ) PROHLÍDKY VRCHLABSKÝCH PAMÁTEK S PRŮVODCEM Termín akce: červenec srpen 2015 Místo konání: Vrchlabí Více informací: Prohlídky začínají přímo v Regionálním turistickém informačním centru v historické budově radnice a konají se vždy v pondělí a čtvrtek od 12.00, a hodin. První zastavení je v kostele sv. Vavřince. Kromě návštěvy hlavní lodi je účastníkům umožněno také vystoupat do věže kostela a prohlédnout si zvonici i centrum města z výšky 32 metrů. Další zastávkou je nádherný barokní kostel sv. Augustina. Následuje prohlídka téměř zapomenuté Zámecké kaple Černínů-Morzínů, kteří ji postavili jako místo svého posledního odpočinku. Trasa je zakončena ve vrchlabském zámku. Vstupné: Kč 50,-/osobu. Min. počet 2 osoby, max. 20 osob.

Evropská unie. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Zlínským krajem.

Evropská unie. Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Zlínským krajem. Rok 2007 rok zážitků pro 7 smyslů Evropská unie Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a Zlínským krajem. Informační noviny Váš nezávislý průvodce nejen po Království léto/podzim 2007 cena: do

Více

www.hornipomoravi.eu zpravodaj MAS HORNÍ POMORAVÍ o.p.s.

www.hornipomoravi.eu zpravodaj MAS HORNÍ POMORAVÍ o.p.s. zpravodaj www.hornipomoravi.eu MAS HORNÍ POMORAVÍ o.p.s. Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí. 2 2015 Číslo 2, 12. června 2015 I Ročník VII Originální jesenické

Více

Harrachov přežil Keltskou noc

Harrachov přežil Keltskou noc 2007 srpen Harrachov přežil Keltskou noc Dlouho, i s určitými obavami, očekávaná největší akce letošního léta Keltská noc 2007, byla úspěšná. Na svém premiérovém místě pod harrachovskými velkými skokanskými

Více

FC Slovan Liberec a.s., Na Hradbách 1300, Liberec, 460 01, http://www.fcslovanliberec.cz

FC Slovan Liberec a.s., Na Hradbách 1300, Liberec, 460 01, http://www.fcslovanliberec.cz Liberec Bike park Ještěd, Liberec, http://www.2426i.com, http://www.skijested.cz Český pohár MTB Downhill 2014, http://www.poharmtb.cz Čtvrtý závod finále. Trať začíná u horní stanice lanovky na Skalku.

Více

298 Vydává město Mimoň Měsíčník

298 Vydává město Mimoň Měsíčník 298 Vydává město Mimoň Měsíčník 7,- Kč OKÉNKO STAROSTY A jsou tady. Žáčky vymodlené prázdniny a pracujícími občany vyhlížené a zasloužené dovolené. Čas jakoby se shlédl v závodění a tak na dovolených už

Více

Turistické noviny. Úvodní slovo. Kam v létě v České Lípě? Zdarma. www.ceskolipsko.info. krajina mnoha tváří. Neprodejné

Turistické noviny. Úvodní slovo. Kam v létě v České Lípě? Zdarma. www.ceskolipsko.info. krajina mnoha tváří. Neprodejné krajna mnoha tváří Novoborsko Podralsko Kokořínsko Podještědí Máchův kraj Hrádecko-Chrastavsko Peklo www.ceskolpsko.nfo Turstcké novny Zdarma Neprodejné s.5 s. 8 s. 15 s. 16 Úvodní slovo Vážení čtenář

Více

JILEMNICE. Červenec - srpen -září 2009. Katalog kulturních a sportovních akcí. Červenec. Aktualizace 02.07.2009

JILEMNICE. Červenec - srpen -září 2009. Katalog kulturních a sportovních akcí. Červenec. Aktualizace 02.07.2009 JILEMNICE Katalog kulturních a sportovních akcí Červenec - srpen -září 2009 Středa 1.7 KNĚŽICKÁ CHALUPA Sraz v 9.00 před Mc, odjezd auty asi 8 km. Projížďka na koni, hry před chalupou. Středa 8.7 NOVÁ

Více

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO 2015 červenec MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO Kulturní dům, Domažlická 767, Klatovy, tel.: 376 370 911. Předprodej: 376 370 922; 724 823 466 info@mksklatovy.cz, www.mksklatovy.cz 4. 7. 2015 /sobota/ TURBO -

Více

Červenec/Srpen 2011 1

Červenec/Srpen 2011 1 Červenec/Srpen 2011 1 I TENTO ROK BEZ ALKOHOLU A DROG 2 LÉTO NA DLANI 3X JINAK 3 Z MLADÉ BOLESLAVI DO PERU 4 PRÁZDNINOVÉ VÝSTAVY KULTURY MĚSTA MLADÁ BOLESLAV 5 OKURKOVÁ SEZÓNA 6 BĚLÁ, BĚLÁ TAM POD BEZDĚZEM

Více

Aktuality z regionu Zajímavosti a postřehy Kulturní akce Křížovka o cenu Sport

Aktuality z regionu Zajímavosti a postřehy Kulturní akce Křížovka o cenu Sport Nová MŠ v Drásově Čas pro sebe Letní tábory Lucie Bílá v Tišnově Skleněnka Spirituál kvintet Vavřinecké kolečko Svratecký maraton Grand Prix Gold Banana nám. Komenského 146 Tišnov 7. 8. 27. 8. 2014 Číslo

Více

LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL. www.dovolenabezhranic.cz

LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL. www.dovolenabezhranic.cz LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2009 www.dovolenabezhranic.cz 2008 2 LETNÍ DOVOLENÁ JIŽNÍ ČECHY HORNÍ RAKOUSKO WALDVIERTEL 2009 Jihočeská centrála cestovního ruchu Jírovcova 1, P.O.BOX

Více

Šumavská značka slaví 5 let

Šumavská značka slaví 5 let Léto 0 číslo ZDARMA Výrobky, řemesla a lidé Již 0 výrobců se pyšní značkou Šumava originální produkt. Nováčky vám představujeme na straně. Koupání na Šumavě V horkých letních dnech jistě oceníte příjemné

Více

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008.

133 premiér. CzechTourism www.133premier.cz, 2008 Uvedené informace jsou podle stavu k srpnu 2008. 13 13 33premier.cz 133 premiér Neváhejte a objevte, co nového na vás čeká v České republice. Připraveny jsou pro vás zábavné dětské parky, adrenalinové či sportovní areály s bohatou nabídkou nejrůznějších

Více

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU BŘEZEN 2013 REGION JIŽNÍ ČECHY Jihočeská centrála cestovního ruchu B. Němcové 12/2 370 76 České Budějovice Telefon: +420 387 201 283 e-mail: info@jccr.cz www.jiznicechy.cz

Více

Biosférická rezervace Šumava. Dobrá adresa pro život. Více se dočtete na stranách 4 a 5.

Biosférická rezervace Šumava. Dobrá adresa pro život. Více se dočtete na stranách 4 a 5. Zima 2013 číslo 13 ZDARMA Biosférická rezervace Šumava Dobrá adresa pro život. Více se dočtete na stranách 4 a 5. Výrobky, řemesla, lidé Značkou ŠUMAVA originální produkt se pyšní již 80 výrobců. Nováčky

Více

Den dětí města Svitavy v parku Jana Palacha

Den dětí města Svitavy v parku Jana Palacha Červen 2013 / www.svitavy.cz VČELA - ZÁKLAD ŽIVOTA DĚTSKÉ 14 15 17 18 DIVADLO TŘETÍ TÝDEN ČTENÍ DISCGOLF PARK A RECITACE DĚTEM SVITAVY Hřebečský slunovrat festival na pomezí Čech a Moravy V prostorách

Více

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků.

Řemesla, služby, lidé. Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Zima 2010/2011 číslo 9 ZARMA Řemesla, služby, lidé Na straně 8 a 9 přinášíme přehled všech certifi kovaných služeb a sedmi nově certifi kovaných výrobků. Objevte Bavorský les Přijměte pozvání k bavorským

Více

Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách!

Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách! Teambuildingové a sportovní aktivity v režii Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn Užijte si s námi na horách! Sportovní a vzdělávací moduly: akce, Kick-off, Family day, sport apod. (cíl je zejména zabava a sportovní

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Sběrný dvůr vstoupí do zkušebního provozu. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 8 (srpen 2015) www.prachatice.

Radniční list. Starostův sloupek. Sběrný dvůr vstoupí do zkušebního provozu. Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 8 (srpen 2015) www.prachatice. Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XVII. ročník, číslo 8 (srpen 2015) Starostův sloupek Prázdninový měsíc srpen bývá často spojován s dobou dovolených, teplého počasí a s koupáním. O prachatickém

Více

Ročník XXV. č. 9 30. dubna 2015 5 Kč, Univerzita třetího věku a možnost studia vysoké školy v Kadani má za cíl podpořit zvýšení úrovně vzdělanosti

Ročník XXV. č. 9 30. dubna 2015 5 Kč, Univerzita třetího věku a možnost studia vysoké školy v Kadani má za cíl podpořit zvýšení úrovně vzdělanosti Tisíc motorkářů v Kadani...... na 6. straně Pozvánka Kam za kulturou... 3. strana ČTRNÁCTIDENÍK KADAŇSKÝCH OBČANŮ Ročník XXV. č. 9 30. dubna 2015 5 Kč, Příští KN Uzávěrka příspěvků a inzerátů je ve středu

Více

PŘEŠTICKÉ NOVINY. Roèník XVII. ČERVEN 2011 mimořádné číslo Cena 10 Kč (předplatné 7 Kč) Vydává Město Přeštice. Měsíčník pro Přeštice a okolí l

PŘEŠTICKÉ NOVINY. Roèník XVII. ČERVEN 2011 mimořádné číslo Cena 10 Kč (předplatné 7 Kč) Vydává Město Přeštice. Měsíčník pro Přeštice a okolí l Roèník XVII. ČERVEN 2011 mimořádné číslo Cena 10 Kč (předplatné 7 Kč) PŘEŠTICKÉ NOVINY Měsíčník pro Přeštice a okolí l Vydává Město Přeštice Vychází již od roku 1995 Slovo starosty Gymnázium Plzeň, Mikulášské

Více

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz

Karta hosta. pro letní sezónu 2011. www.lipnocard.cz Karta hosta pro letní sezónu 2011 www.lipnocard.cz VÍTEJTE V JIHOČESKÉM KRAJI Zavedeme vás do doby slavných Rožmberků. Prožijte spolu s námi Rožmberský rok 2011 ve víru dobové hudby, městských slavností,

Více

NOVINY. Pelhřimovské PELHŘIMOVSKÉ DOŽÍNKY

NOVINY. Pelhřimovské PELHŘIMOVSKÉ DOŽÍNKY Číslo 14 Ročník XIV Zdarma 24. srpna 2012 Pelhřimovské NOVINY Zpravodaj Městského úřadu Pelhřimov, kulturních zařízení a technických služeb e-mail: noviny@kzpe.cz, telefon: 565/322 123, 777/012 396, www.pelhrimovsko.cz

Více

Hola, hola, škola volá!

Hola, hola, škola volá! Akce na 3 4 Chvalském zámku 3 Hola, hola, škola volá! Konec prázdnin zpestří horská kola i koncerty 4 5 5 SV Čtvrtek 29. 8. / 8. ročník / č. 18 / 2013 NEZÁVISLÝ MÍSTNÍ ZPRAVODAJ Každých čtrnáct dnů ve

Více

Léto. Těšínské Slezko Card a Beskydy Card >Jízdní řády cyklobusů >Léto u vody. pověsti a legendy Beskyd. s cyklocestovatelem

Léto. Těšínské Slezko Card a Beskydy Card >Jízdní řády cyklobusů >Léto u vody. pověsti a legendy Beskyd. s cyklocestovatelem KOMPLETNÍ INFORMACE Z BESKYD OD JABLUNKOVSKA PO VALAŠSKO Léto 2015 >Beskydy levněji s kartami Těšínské Slezko Card a Beskydy Card >Jízdní řády cyklobusů >Léto u vody >Kam za kulturou a sportem >Kalendář

Více

Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí z Otrokovic i okolních

Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí z Otrokovic i okolních Měsíčník obyvatel města Otrokovice 24. srpna 2012 číslo 8 - ročník 22 zdarma - neprodejné Rekordní sumec strana 3 S námi ušetříte, tel. 800 201 203 Letní slavnosti navštívilo 10 tisíc lidí Tisíce lidí

Více

www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma

www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma www.tabor.cz informační zpravodaj pro občany města Tábora zdarma ážení spoluobčané, Vtento výtisk našeho měsíčníku dostáváte do rukou v adventním období, které spojujeme s bilancováním uplynulého roku

Více

LEKCE SMÍCHU A ZPĚVU ANEB HUMOR A MUZIKÁL. číslo 7 / červenec 2012. Otevření koupaliště Kaplice 30. 6. Olympiáda v Kaplici

LEKCE SMÍCHU A ZPĚVU ANEB HUMOR A MUZIKÁL. číslo 7 / červenec 2012. Otevření koupaliště Kaplice 30. 6. Olympiáda v Kaplici Ročník XVI ZDARMA číslo 7 / červenec 2012 skok vysoký a hod míčkem. V kategorii starších žáků 2 zlaté medaile ve skoku dalekém i vysokém vybojoval František Cais (ZŠ Fantova). Celkové pořadí škol, které

Více

Na hody se žehnalo znaku a praporu

Na hody se žehnalo znaku a praporu Číslo 16/2014 vydáno dne 10. 9. 2014 Město sbírá podpisy pod petici k řešení problematiky veřejného pořádku Svaz měst a obcí České republiky, který zastupuje zájmy měst a obcí a jehož členem je i Zábřeh,

Více

Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v K V Ě T N U 2 0 1 5

Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v K V Ě T N U 2 0 1 5 Přehled akcí na Novoměstsku, Bystřicku a Žďársku v K V Ě T N U 2 0 1 5 Datum Hodina Název akce Místo konání Poznámka Pá 6.3. - Ne 17.5. Bohumil Puchýř Výběr z malířské tvorby Výstava obrazů Bohumila Puchýře.

Více