Moderní nátěry dřeva a kovů. Průvodce sortimentem

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Moderní nátěry dřeva a kovů. Průvodce sortimentem"

Transkript

1 Moderní nátěry dřeva a kovů Průvodce sortimentem

2 Profesionální řešení povrchových úprav dřeva Vyspělé technologie (např. nanotechnologie) a rozsáhlé výrobní zkušenosti skupiny BASF spoluvytvářejí a garantují vysoký kvalitativní standard povrchových úprav nejen ve stavebnictví, ale také v oboru dřevostaveb a dalších stavebně truhlářských objektů. Záruka dlouhodobé životnosti Moderní technologie použitá pro lazury Prince Color Decotop je založena na kombinaci transparentního nano absorberu s účinným UV absorberem. Unikátní složení systému poskytuje nejvyšší odolnost proti povětrnosti s UV ochranou i v bezbarvém provedení pro interiér a exteriér se zárukou dlouhodobé životnosti. Chemicky hustě spojená síť vázaná k podkladu vyhovuje všem požadavkům na maximální stálobarevnost. Proti degradaci způsobené vodou Systém rovněž garantuje vysokou ochranu před vodou. Lazury Prince Color Decotop jsou mimořádně hydrofobní, vytvářejí lotosový efekt odpuzují vodu v podobě kapiček. Nátěr neuzavírá póry, zachovává viditelnou texturu dřeva, snižuje absorbci vody, a tím udává nové měřítko kvality. Lazury se dají tónovat do 4 barevných polotransparentních odstínů. Acrylat-System PU/Acrylat-System Nano-ZnO

3 Doporučené pracovní postupy Příprava podkladu Dřevo musí být čisté, suché a zbavené mastnot. Je nutné odstranit nepřilnavé nebo odlupující se staré nátěry. K tomu je potřeba použít nejdříve hrubý a potom jemnozrnný smirkový papír. Brousit vždy po směru let. Důkladně odstranit brusný prach. Z neošetřeného, neupraveného suchého dřeva odstranit pomocí nitrouniverzálního ředidla zbytky smoly a mastnost. Hladký povrch je pro nátěry nevhodný. Základní nátěr Při aplikaci základního impregnační nátěru Prince Color Decotop UWP je nutné dbát zvláště na natření řezných ploch a hran, ponechat dřevo impregnací co nejvíce nasát a následně nechat dobře proschnout. Mezivrstva a konečný nátěr Nanést lazurovací lak plochým štětcem ve směru let, čelní konce dřeva ošetřit sytěji a nechat dobře proschnout. Mezivrstvu a konečný nátěr nanést podle barevné intenzity, avšak minimálně dvakrát. Po prvním nátěru se doporučuje lazuru přebrousit smirkovým papírem (zrnitost 280). Typy lazur pro vnější prostředí Ve vnějším prostředí se doporučuje používat výhradně lazury ve středních barevných tónech. Tmavé barvy se na slunci silně zahřívají a mohou popraskat. Velmi světlé barevné tóny mají příliš málo barevných pigmentů a dostatečně nechrání dřevo před UV zářením. Barevné, světlé i tmavé odstíny se doporučuje zakončit bezbarvým lazurovacím lakem, který zvýší odolnost odstínu proti UV záření a pozdějšímu vymývání pigmentu (například do fasády). Tipy pro štětce Při zpracování lazur na vodní bázi používat štětec se směsí umělých a přírodních štětin, nejlépe sesekaný, pro lepší rozliv nátěru. Při použití rozpouštědlových lazur je lepší použít štětec z přírodních štětin.

4 Chemická ochrana dřeva Prince Color Decotop UWP Bezbarvý impregnační vodou ředitelný základní nátěr na dřevo. Komplexní ochranu dřeva zajišťuje bezbarvý impregnační nátěr, který byl oceněn značkou jakosti RAL ochranný prostředek na dřevo (RAL-Holzschutzmittel) na základě úředního posouzení nanofi xace ligninu a účinnosti UV absorberu. Prince Color Decotop UWP chrání dřevo proti zamodrání, plísním a houbám. Nátěr proniká hluboko do dřevní hmoty, reguluje vlhkost ve dřevě, čímž zabraňuje kroucení a praskání dřeva. Prince Color Decotop UWP zvyšuje přilnavost vrchního nátěru. Zabraňuje nežádoucímu žloutnutí dřevní hmoty. Použití: Venkovní, základní ochranné nátěry stavebního dřeva, dřevěného obložení, stavebních dřevěných dílců, trámů, krovů, překladů, okenních rámů, dveří, srubových a zahradních dřevěných staveb pergoly, altány apod. Ve vnitřním prostředí k nátěrům dřevěného nábytku, trámů, obložení, podlah. Vydatnost: Balení 750 ml/ m 2 ; balení 2,5 l/21 m 2 ; balení 5 l/42 m 2. Schnutí: 8 hod. Odstín: Bezbarvý netónuje se. Válečkem, štětcem, stříkáním. Vrchní nátěry: Lazurovací: 2 Prince Color Decotop HQL, SWL, SAL, HSL tónovaný. Krycí: barvenými i bílými laky Prince Color Decotop AZ. Bezbarvý: 2 3 Prince Color Decotop HQL (min. 70 µm). Balení: 750 ml; 2,5 l; 5 l. Nano částice ZnO jsou obsaženy v impregnaci i v lazuře, a tím mnohonásobně zvyšují odolnost vůči UV. Impregnaci lze použít i pod syntetické nátěrové hmoty.

5 Ekologicky nezávadný produkt nová moderní technologie Prince Color Decotop HQL Silnovrstvá vodou ředitelná moderní nestékavá lazura s dlouhodobě působící nano ochranou. Výroba především spoléhá na požadavky a předpisy pro životní prostředí, což splňuje ekologický vodou ředitelný lazurovací lak Prince Color Decotop HQL. Tento moderní systém na dřevo na bázi nanotechnologie, vyvinutý společností BASF, obsahuje transparentní nanočástice UV látky, která umožňuje vytvořit bezbarvý i barevný, mimořádně vodoodpudivý nátěr na dřevo poskytující dlouhodobou ochranu proti povětrnosti, vodě a UV záření. Použití: Nátěry dřeva a stavebních dřevěných dílců s dimensionální stabilitou (eurookna, dřevěná okna, dveře, okenní dřevěné přístavby, zimní zahrady), i s dimenzionální nestabilitou (ploty, zahradní stavby, vrata, kůlny, obložení). Vydatnost: Balení 750 ml/8 m 2 ; balení 2,5 l/28 m 2 ; balení 5 l/55 m 2. Vzhled: Saténový mat. Schnutí: Přetíratelný po 8 hod., vytvrzený fi lm po 2 3 dnech. Chladné a vlhké okolní prostředí může dobu schnutí prodloužit. Odstín: Dle vzorníků BASF, odstíny lze mezi sebou míchat, u velmi sytých odstínů se mísení mezi sebou nedoporučuje. Impregnační nátěr: Prince Color Decotop UWP. Lazurovací: 2 Prince Color Decotop HQL tónovaný. Bezbarvý: 2 3 Prince Color Decotop HQL (min. 70 µm). Balení: 750 ml; 2,5 l; 5 l.

6 Nový trend v nátěrech dřeva středněvrstvá lazura Prince Color Decotop SWL Středněvrstvá rozpouštědlová tixotropní lazura zachovávající kresbu dřeva s vysoce účinnou UV ochranou. Současný nový trend středněvrstvých lazur poskytuje alternativní řešení mezi tradičními technologiemi a zaujímá pevnou pozici mezi hlavními ochrannými nátěry na venkovní dřevo. Středněvrstvé lazury jsou podstatně citlivější než silnovrstvé lazury a díky tixotropnímu charakteru nabízejí úsporné řešení při aplikaci. Nátěr Prince Color Decotop SWL je velmi oblíbeným obnovovacím nátěrem a má dobré rozlivové vlastnosti. Použití: Venkovní ochranné nátěry stavebního dřeva, dřevěného obložení, trámů, krovů, překladů, srubové stavby a zahradní dřevěné stavby pergoly, altány. V kategorii Institutu okenní techniky v Rossenheimu je vhodná pro tzv. dimenzionálně nestabilní dřevo. Vydatnost: Balení 750 ml/11 m 2 ; balení 2,5 l/35 m 2 ; balení 5 l/70 m 2. Vzhled: Pololesk. Schnutí: Přetíratelný po 24 hod. Příliš vlhké dřevo nebo dřevo s vyšším obsahem tříslovin nebo pryskyřice může dobu schnutí prodloužit. Odstín: Dle vzorníků BASF, odstíny lze mezi sebou míchat, u velmi sytých odstínů se mísení mezi sebou nedoporučuje. Štětcem, stříkáním. Vrchní nátěry: Následně po základním nátěru Prince Color Decotop UWP aplikovat 2 Prince Color Decotop SWL tónovaný, v případě extrémních povětrnostních podmínek 3. Balení: 750 ml; 2,5 l; 5 l.

7 Prince Color Decotop HSL Silnovrstvá vysokosušinová tixotropní rozpouštědlová lazura s mimořádnou povětrnostní a UV chranou. Snadná renovace předchozích nátěrů Hlavní předností lazurovacích laků je jednoduchý a snadný způsob aplikace, zaměřený na spokojenost každého uživatele. Sortiment navazuje na tradiční poptávku v této oblasti a nabízí moderní vysokosušinovou lazuru Prince Color Decotop HSL s výrazným estetickým vzhledem. Tato lazura umožňuje snadnou renovaci předchozích nátěrů. Prince Color Decotop HSL vyniká mimořádnou povětrnostní a UV ochranu. Lazura nabízí estetické zušlechtění dveří, oken, rámů, zábradlí, obkladů apod. Vynikající pro renovace již natřených povrchů tenkovrstvou lazurou. UV ochrana díky vysoké vrstvě pigmentů (0 µm na 1 nátěr). Použití: Venkovní ochranné nátěry stavebního dřeva, oken a dveří, dřevěného obložení, trámů, krovů, překladů, srubové stavby a zahradní dřevěné stavby pergoly, altány. Podle Institutu okenní techniky v Rossenheimu je vhodné použití pro dimenzionálně stabilní dřevo. Vydatnost: Balení 750 ml/7 m 2 ; balení 2,5 l/23 m 2. Vzhled: Pololesk. Schnutí: Suchá proti prachu po hod., na dotek po 8 10 hod. Příliš vlhké dřevo nebo dřevo s vyšším obsahem pryskyřice může dobu schnutí prodloužit. Odstín: Dle vzorníků BASF, odstíny lze mezi sebou míchat, u velmi sytých odstínů se mísení mezi sebou nedoporučuje. Impregnační nátěr: Prince Color Decotop UWP 1 2. V interiéru: 2 Prince Color Decotop HSL tónovaný. V exteriéru: 2 3 Prince Color Decotop HSL tónovaný. Balení: 750 ml; 2,5 l.

8 Kreativní techniky za pomoci lazury Prince Color Decotop SAL Tenkovrstvá tixotropní lazura na bázi akrylátové disperze. Tenkovrtsvá lazura Prince Color Decotop SAL na vodní bázi nabízí nejen vynikající ochranu na všechny dřevěné povrchy v interiérech a exteriérech, ale umožňuje i vytvářet kreativní techniky na vnitřních a venkovních stěnách. Plochy stěn a fasád s lazurovací technikou působí svěže a živě. Zvláště na světlých a světlo odrážejících podkladech. Použití: Lazura je vhodná na všechny dřevěné povrchy v interiérech a exteriérech, s rozměrově stálou i nestálou stabilitou. Vydatnost: Balení 750 ml/8 m 2 ; balení 2,5 l/2 m 2 ; 5 l/53 m 2. Vzhled: Hedvábně lesklý. Schnutí: Lze přetírat po 2 hodinách, celkem vytvrzený po 1 2 dnech. Odstín: Dle vzorníků BASF, odstíny lze mezi sebou míchat, u velmi sytých odstínů se mísení mezi sebou nedoporučuje. Impregnační nátěr: Prince Color Decotop UWP 1 2. V interiéru: 2 Prince Color Decotop SAL tónovaný. V exteriéru: 2 3 Prince Color Decotop SAL tónovaný. Balení: 750 ml; 2,5 l; 5 l.

9 Mechanická odolnost Prince Color Decotop PL Polyuretanový univerzální transparentní lak na dřevo se saténovým leskem do interiéru a exteriéru. Pro povrchovou úpravu schodišť, zábradlí, stolních desek a jiných výrobků ze dřeva je důležitým aspektem mechanická a chemická odolnost. Prince Color Decotop PL zajišťuje dlouhodobou životnost dřevěných povrchů díky vysoké odolné vrstvě polyuretanového laku s účinnou ochranou proti vlhkosti, mastnotě, chemikáliím a prachu. Použití: Vhodný zejména k nátěrům parketových a palubkových dřevěných podlah, dřevěných schodů, sedacích částí dřevěného nábytku, dřevěných stolních desek, dřevěného nábytku, atd. Vydatnost: Balení 750 ml/11 m 2 /jedna vrstva; balení 2,5 l/3 m 2. Vzhled: Saténový lesk. Schnutí: Nechytá prach po 2 4 hod., lze manipulovat po 8 hod. Odstín: Bezbarvý netónuje se. První nátěr: 1 Prince Color Decotop PL zředěným max. 10 % ředidlem Prince Color Decotop TH. Druhý nátěr: 1 2 Prince Color Decotop PL v dodané konzistenci (neředěný). Balení: 750 ml; 2,5 l.

10 Prince Color Decotop AZ Vodou ředitelný tixotropní (základní i vrchní) univerzální s mimořádnou odolností a kryvostí na bázi 100% akrylové pryskyřice. Univerzální akrylátový 2v1 Prince Color Decotop AZ spňuje to, co slibuje název. Je aplikovatelný na téměř jakýkoliv povrch, nabízí snadné a rychlé zpracování s velmi dobrým krytím. Nátěr odolává povětrnosti a mechanickému poškození, je rychleschnoucí a poskytuje dlouhodobou ochranu proti vlhkosti, plísním a alkáliím. Použití: Nové omítky, sádrové omítky, dřevo, dřevěné šindele, beton, pozink, očištěné železo opatřené základovým nátěrem, tvrzené PVC, duroplasty a termoplasty. Vydatnost: Balení 750 ml/8 m 2 ; balení 2,5 l/28 m 2. Vzhled: Hedvábný lesk. Schnutí: Proti prachu po 1,5 hod. Na dotek po 3 hod. Přetíratelný po hod. Chladné a vlhké okolní prostředí může dobu schnutí prodloužit. Odstín: Dle vzorníků BASF, až 9000 odstínů, odstíny lze mezi sebou míchat. Základní nátěr: 1 Prince Color Decotop AZ, zředěný max. 10 % vody. Vrchní krycí nátěr: 1 2 Prince Color Decotop AZ, zředěný max. 5 % vody. Balení: 750 ml; 2,5 l.

11 Prince Color Decotop Uniprimer Vodou ředitelný rychleschnoucí univerzální základní nátěr na PU bázi. Zkladní nátěr na dřevo, kov a plasty Použití: Na různé podklady dřevotřískové a cementotřískové desky, tvrzený plast, hliník, měď, ocel, železo, litina, pozink, dřevo. Základní nátěr pod Prince Color Decotop AZ. Vydatnost: Balení 750 ml/8 m 2. Vzhled: Matný. Schnutí: Na dotek po 3 hod. Přetíratelný po 8 hod. Chladné a vlhké okolní prostředí může dobu schnutí prodloužit. Odstín: Bílý, lze tónovat dle vzorníků BASF. Základní nátěr: 1 Prince Color Decotop Uniprimer, při silně rezavém povrchu podkladu 2. Vrchní krycí nátěr: 2 Prince Color Decotop AZ. Ředí se dle potřeby vodou. Balení: 750 ml. Prince Color Decotop ODR Základní a krycí rozpouštědlový nátěr k ochraně kovů s aktivními protikorozními pigmenty, vysokým penetračním účinkem, vytváří tuhou a elastickou vrstvu. Základní a krycí nátěr na kovy Použití: Odolný teplotám až do +200 C, vhodný na nátěry ocelových konstrukcí, výrobních zařízení, ocelových plotů, mříží, podvozků automobilů. Dobrá odolnost proti vlhkosti (skleníkové atmosféře). Vydatnost: Balení 2,5 l/31 m 2 ; balení 10 l/125 m 2. Vzhled: Hedvábný lesk. Schnutí: Na dotek po hod. Přetíratelný po 24 hod. Chladné a vlhké okolní prostředí může dobu schnutí prodloužit. Odstín: Červenohnědý. Základní nátěr: 1 Prince Color Decotop ODR. Vrchní krycí nátěr: 2 Prince Color Decotop ODR neředěný. Balení: 2,5 l; 10 l.

12 Doplňkový sortiment Prince Color Decotop AD Charakteristika: Speciální přídavek pro zvýšení lesku, odolnosti nátěru a urychlení zasychání. Výhody: Vylepšuje vlastnosti rozpouštědlových nátěrů. Použití: Aditivum do laku Prince Color Decotop PL. Přidáním dávky 90 ml do balení 750 ml; dávky 300 ml do balení 2,5 l. Balení: 90 ml; 300 ml. Prince Color Decotop TH Použití: Prince Color Decotop TH je určený k ředění laku Prince Color Decotop PL a k čištění nářadí po použití syntetických barev a laků. Základní nátěr: 5 10 %. Vrchní nátěr: 0 5 %. Balení: 1000 ml.

13 Prince Color Decotop HQL Prince Color Decotop SWL Prince Color Decotop HSL Prince Color Decotop SAL Prince Color Decotop PL Prince Color Decotop AZ Prince Color Decotop ODR

14 Inteligentní řešení pro Vaše stavby Zákaznický servis (příjem objednávek) tel.: fax: fax: Technicko-poradenský servis Získáním certifi kátů ISO 9001 a společnost BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. opětovně potvrdila, že nabízí materiály nejvyšší kvality a dodržování nejpřísnějších standardů ochrany životního prostředí je pro ni samozřejmostí. BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. K Májovu Chrudim tel.: fax: Vydáno: leden 2012 Novým vydáním pozbývá staré platnost.

Nátěry pro ochranu a krásu dřeva. PCI Decotop

Nátěry pro ochranu a krásu dřeva. PCI Decotop Nátěry pro ochranu a krásu dřeva PCI Decotop Spolehlivé řešení povrchových úprav dřeva Vyspělé technologie a rozsáhlé výrobní zkušenosti společnosti PCI spoluvytvářejí a garantují vysoký kvalitativní standard

Více

Dekorativní produkty. Průvodce sortimentem

Dekorativní produkty. Průvodce sortimentem Dekorativní produkty Průvodce sortimentem PENETRACE NA DŘEVO Prince Color Decotop IWP Charakteristika: Bezbarvý, základní, ochranný rozpouštědlový nátěr na listnaté a jehličnaté dřevo s hlubokým impregnačním

Více

HET KLASIK COLOR 16 odstínů 7+1 kg ZDARMA 319,-

HET KLASIK COLOR 16 odstínů 7+1 kg ZDARMA 319,- LÉTOBARVY 7/19 HET KLASIK COLOR 16 odstínů 7+1 kg ZDARMA 319,- TÓNOVANÁ DISPERZNÍ OTĚRUVZDORNÁ BARVA doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory.

Více

Decotop nátěry pro ochranu dřeva

Decotop nátěry pro ochranu dřeva Decotop nátěry pro ochranu dřeva Spolehlivé řešení povrchových úprav dřeva Vyspělé technologie a rozsáhlé výrobní zkušenosti společnosti BASF spoluvytvářejí a garantují vysoký kvalitativní standard povrchových

Více

KATALOG NÁTĚROVÝCH HMOT

KATALOG NÁTĚROVÝCH HMOT KATALOG NÁTĚROVÝCH HMOT KVALITA ZA DOBROU CENU COLOR S.R.O. Barvy syntetické základní Primer S 2000 Barva syntetická základní Primer S-2000 je určen pro základní nátěry kovů a dřeva pod olejové, syntetické,

Více

Povrchová úprava dřeva

Povrchová úprava dřeva Povrchová úprava dřeva Základní napouštědlo na dřevo Lazura na dřevo Ekologické zušlechtění dřeva Lazura s dlouhodobou ochranou dřeva Profi-Lazura na dřevo Týkový olej Akrylátový izolační základ na dřevo

Více

DTM NOVÁ TECHNOLOGIE. antikorozní základní i vrchní barva DIRECT TO METAL. 11 m 2 /kg

DTM NOVÁ TECHNOLOGIE. antikorozní základní i vrchní barva DIRECT TO METAL. 11 m 2 /kg NOVÁ TECHNOLOGIE DTM DIRECT TO METAL antikorozní základní i vrchní barva 11 m 2 /kg Jednosložková antikorozní akrylátová matná barva Na všechny druhy kovů, plechů, dřevo, beton a další povrchy bez použití

Více

HAMMERITE KOMAPRIM 3v1 BÁZE 0,75 litru od 335,-

HAMMERITE KOMAPRIM 3v1 BÁZE 0,75 litru od 335,- LÉTOBARVY 8/19 HAMMERITE KOMAPRIM 3v1 BÁZE 0,75 litru od 335,- Základní a vrchní antikorozní email na kov, elegantní polomatný vzhled, rychlé zasychání, kombinovaný antikorozní účinek, jednoduchá aplikace

Více

HET KLASIK COLOR 16 odstínů 7+1 kg ZDARMA 319,-

HET KLASIK COLOR 16 odstínů 7+1 kg ZDARMA 319,- BARVY PODZIMU HET KLASIK COLOR 16 odstínů 7+1 kg ZDARMA 319,- TÓNOVANÁ DISPERZNÍ OTĚRUVZDORNÁ BARVA Doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, jídelny, chodby, kanceláře, prodejní prostory.

Více

LAZURY A LAKY STRUČNÝ PRŮVODCE PRO DOKONALOU PÉČI O DŘEVO Q U A LIT Y

LAZURY A LAKY STRUČNÝ PRŮVODCE PRO DOKONALOU PÉČI O DŘEVO Q U A LIT Y STRUČNÝ PRŮVODCE SCANDINAVIAN Q U A LIT Y PRO DOKONALOU PÉČI O DŘEVO PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY Na severu Evropy patří dřevo k největším přírodním pokladům. Skandinávci pracují se dřevem od nepaměti a díky tomu

Více

Dokonalá ochrana dřeva existuje!

Dokonalá ochrana dřeva existuje! Dokonalá ochrana dřeva existuje! Nová řada kvalitních lazur a laků na dřevo k přírodě s respektem D ŘE VO D O HLO U BKY D ŘE VO D O HLO U BKY N APA DENÍ D ŘE VA přehled produktů lazura premium DLOUHODOBÁ

Více

NÁTĚRY NA OCHRANU FASÁDNÍCH POVRCHŮ

NÁTĚRY NA OCHRANU FASÁDNÍCH POVRCHŮ NÁTĚRY NA OCHRANU FASÁDNÍCH POVRCHŮ Kdyby tak stěny mohly mluvit! Na tisíce stěn a tisíce odstínu... Vyberte svůj příbeh! 1 O stupeň lepší! 2 3 BARVY NA OCHRANU FASÁDNÍCH POVRCHŮ 4 5 BRAVO FAS fasádní

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. Proti hnilobě. Proti UV záření. Ochrana proti UV záření. Proti červotočům

PŘEHLED PRODUKTŮ. Proti hnilobě. Proti UV záření. Ochrana proti UV záření. Proti červotočům PŘEHLED PRODUKTŮ Proti hnilobě Proti UV záření Ochrana proti UV záření Proti červotočům Xyladecor profesionální ochrana dřeva Co nevíte o ICI a značce Xyladecor? ICI Group - největší světový producent

Více

chytrá barva žije nejdéle

chytrá barva žije nejdéle chytrá barva žije nejdéle Proč AntiRezin? - je Chytrá barva na železo, rez a lehké kovy - zastaví korozi - chrání povrch materiálu proti povětrnostním vlivům a dalšímu rezivění - má dlouhou životnost -

Více

chytrá barva žije nejdéle

chytrá barva žije nejdéle chytrá barva žije nejdéle AntiRezin Proč AntiRezin? - je Chytrá barva na železo, rez a lehké kovy - zastaví korozi 3v1 = - chrání povrch materiálu proti povětrnostním vlivům a dalšímu rezivění - má dlouhou

Více

Průmyslové nátěrové hmoty

Průmyslové nátěrové hmoty Průmyslové nátěrové hmoty Společnost FEYCOLOR vznikla v Německu v roce 1948 a je trvale úzce specializována na vývoj a výrobu vysoce kvalitních průmyslových nátěrů pro oblast antikorozní ochrany, ochrany

Více

VÁŠEŇ PRO CHYTRÉ BARVY

VÁŠEŇ PRO CHYTRÉ BARVY Nátěry dřeva VÁŠEŇ PRO CHYTRÉ BARVY impregnace Ochrana před zamodráním dřeva, plísní, dřevokaznými houbami a hmyzem Dobrá penetrace Snadné nanášení EVROPSKÁ SKUPINA PRO VÝROBU BAREV Historie Skupiny Helios

Více

Výrobní program let. ve světě barev. No. 1 v Německu

Výrobní program let. ve světě barev. No. 1 v Německu Výrobní program 100 + let ve světě barev No. 1 v Německu 100 + let ve světě barev Interiérové a fasádní barvy Alpina Forte Vysoce jakostní interiérová disperzní barva výtečná krycí schopnost při jedné

Více

OPTIMÁLNÍ PRODUKTY K ÚDRŽBĚ A RENOVACI

OPTIMÁLNÍ PRODUKTY K ÚDRŽBĚ A RENOVACI OPTIMÁLNÍ PRODUKTY K ÚDRŽBĚ A RENOVACI ÚDRŽBA A RENOVACE Vše z jedné ruky! Vhodné udržovací a renovační produkty pro každou průmyslovou první vrstvu. Passion for wood UDRŽOVACÍ A RENOVAČNÍ SORTIMENT OPTIMÁLNĚ

Více

Flügger Prof. Ochrana dřeva v exteriéru. flugger.cz

Flügger Prof. Ochrana dřeva v exteriéru. flugger.cz Flügger Prof Ochrana dřeva v exteriéru flugger.cz Flügger Ochrana dřeva Nutnost dřevo dobře ochránit vyplývá z jeho konstrukce. V důsledku přirozeného stárnutí a přiměřeného opotřebení je při údržbě a

Více

PŘEHLED PRŮMYSLOVÝCH NÁTĚROVÝCH HMOT. Špičkové ochranné nátěry

PŘEHLED PRŮMYSLOVÝCH NÁTĚROVÝCH HMOT. Špičkové ochranné nátěry PŘEHLED PRŮMYSLOVÝCH NÁTĚROVÝCH HMOT Špičkové ochranné nátěry PŘEHLED PRŮMYSLOVÝCH NÁTĚROVÝCH HMOT Společnost BARVY A LAKY TELURIA, s.r.o. je tradiční český výrobce nátěrových hmot s více jak 120letou

Více

Kterou lazuru z vaší nabídky použít?

Kterou lazuru z vaší nabídky použít? Kterou lazuru z vaší nabídky použít? Současná nabídka lazur z COLORLAKu představuje ucelenou a profesionální formu ochrany dřeva ve všech jeho oblastech povrchové úpravy pro použití v exteriéru i interiéru.

Více

Představujeme vám novou řadu výrobků Crown Woodcare

Představujeme vám novou řadu výrobků Crown Woodcare Relivery Proposal 2009 Představujeme vám novou řadu výrobků Crown Woodcare Největší nezávislý výrobce barev ve Spojeném království Crown Paints Vám přináší novou řadu výrobků Crown Woodcare, která poskytuje

Více

Flügger Dřevo v exteriéru

Flügger Dřevo v exteriéru Dřevo v exteriéru Flügger Dřevo v exteriéru Nutnost dřevo dobře ochránit vyplývá z jeho konstrukce. V důsledku přirozeného stárnutí a přiměřeného opotřebení je při údržbě a obnově mnohdy velmi delikátním

Více

Nátěry dřevěného obložení

Nátěry dřevěného obložení Nátěry dřevěného obložení Dříve než začnete Máte k disopozici dřevo přírodní a drsné nebo již dřevo natřené či jinak ošetřené? Dřevo je živý materiál, který vyžaduje speciální péči. Přestože je dřevo

Více

Předúprava - Základní úprava

Předúprava - Základní úprava Předúprava - Základní úprava Woca laky Pro profesionální dokončení povrchů Jako důsledek několika desetiletí výzkumu a vývoje v kombinaci s více než 40lety zkušeností, přináší společnost Wood Care- Dánsko

Více

OLEJE STRUČNÝ PRŮVODCE PRO DOKONALOU PÉČI O DŘEVO Q U A LIT Y

OLEJE STRUČNÝ PRŮVODCE PRO DOKONALOU PÉČI O DŘEVO Q U A LIT Y STRUČNÝ PRŮVODCE SCANDINAVIAN Q U A LIT Y PRO DOKONALOU PÉČI O DŘEVO PŘEDSTAVENÍ ZNAČKY BONDEX Na severu Evropy patří dřevo k největším přírodním pokladům. Skandinávci pracují se dřevem od nepaměti a díky

Více

Dřevo v exteriéru 31

Dřevo v exteriéru 31 Dřevo v exteriéru 31 Dřevo v exteriéru Nutnost dřevo dobře ochránit vyplývá z jeho konstrukce. V důsledku přirozeného stárnutí a přiměřeného opotřebení je při údržbě a obnově mnohdy velmi delikátním problémem

Více

Běžná výroba ve 37 odstínech, baleno po 0,5 litru v opakovaně použitelných polyethylenových lahvích.

Běžná výroba ve 37 odstínech, baleno po 0,5 litru v opakovaně použitelných polyethylenových lahvích. Email: chempro@tiscali.cz Lihové mořidlo CHEMOXYL Standardní roztok organických barviv v technickém etylalkoholu. Vhodné pro veškerá interiérová použití na dřevo (nábytek, obklad, dřev. doplňky). Po zaschnutí

Více

Ceník Řeziva, KVH, Plotovek, OSB

Ceník Řeziva, KVH, Plotovek, OSB Ceník Řeziva, KVH, Plotovek, OSB Otevírací doba: Po Pá 7 30 15 30 Jaroslav Karban Ořešská 972/59, Praha 5, 155 00 prodejna: 778 480 171 mob: 603 427 868 E-mail: jaroslav-karban@seznam.cz www.palubkykarban.cz

Více

chytrá barva žije nejdéle

chytrá barva žije nejdéle chytrá barva žije nejdéle Proč Antirezin? odstranit rez až na čistý povrch, a často použít odrezovač natřít základní barvou nechat barvu dokonale vyschnout natřít vrchní barvou zvoleným odstínem vyprat

Více

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ 41201 a násl. Univerzální základní a vrchní lak se základovacím účinkem pro hobby a řemeslo POPIS PRODUKTU Obecné informace Speciální vlastnosti Zkušební normy Snadno zpracovatelný základní a krycí lak

Více

OSTATNÍ TMELY OSTATNÍ TMELY

OSTATNÍ TMELY OSTATNÍ TMELY 31 32 PRUŽNĚ PLASTICKÉ TMELY AKRYLOVÉ TMELY ŠTUKOVÝ TMEL Tmelení spojů a prasklin na fasádách, opravy prasklin štukových povrchů, retušovací opravy zrnitých povrchů, dokončovací hrubozrnné spárování kolem

Více

KATALOG VÝROBKŮ PODLAHOVÉ MATERIÁLY. LAKY OLEJE a VOSKY ÚDRŽBA a ČIŠTĚNÍ PRO PROFESIONÁLY. Made in Sweeden - Dokonalý a odolný povrch

KATALOG VÝROBKŮ PODLAHOVÉ MATERIÁLY. LAKY OLEJE a VOSKY ÚDRŽBA a ČIŠTĚNÍ PRO PROFESIONÁLY. Made in Sweeden - Dokonalý a odolný povrch KATALOG VÝROBKŮ LAKY OLEJE a VOSKY ÚDRŽBA a ČIŠTĚNÍ PODLAHOVÉ MATERIÁLY PRO PROFESIONÁLY Made in Sweeden - Dokonalý a odolný povrch WASSERBASIERTER FUSSBODENLACK Schnelle Trocknung: 20-40 Minuten Z-157.10-131

Více

Povrchová úprava železa, oceli a kovů

Povrchová úprava železa, oceli a kovů Povrchová úprava železa, oceli a kovů Povrchová úprava kovů je snadná Železo, ocel a další kovy vyžadují ochranu proti korozi. Neošetřené kovové výrobky a konstrukce mají bez vhodné povrchové úpravy velmi

Více

Technický list StoAqua Top Satin

Technický list StoAqua Top Satin Vodou ředitelná lazura na bázi alkydových pryskyřic s otevřenými póry, bez dolepu Charakteristika Použití Vlastnosti v exteriéru i interiéru pro nové i staré dřevo, pro omezeně rozměrově stabilní a rozměrově

Více

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ Aquawood DSL Q10 M 51725 a násl. Silnovrstvá lazura na bázi vody na dřevěná okna a vchodové dveře pro průmysl a profesionální použití Systémově sladěná ve třívrstvé skladbě s produkty Aquawood TIG a Aquawood

Více

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ 57631 a násl. Ochranná impregnace na dřevo na bázi vody na dřevěná okna a vchodové dveře pro průmysl a profesionální použití. Systémově sladěná ve třívrstvé skladbě s produkty Aquawood DSL HighRes a Aquawood

Více

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic HET spol. s.r.o., 417 65 Ohníč u Teplic Použití: Klasický malířský tekutý nátěr do vnitřních prostor, vodou ředitelný, paropropustný, matný, vysoce kryvý a roztíratelný. Obj. č. 84421810 malířský válec

Více

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic HET spol. s.r.o., 417 65 Ohníč u Teplic Použití: Klasický malířský tekutý nátěr do vnitřních prostor, vodou ředitelný, paropropustný, matný, vysoce kryvý a roztíratelný. struktura plyše, vysoká životnost

Více

MALOOBCHODNÍ CENÍK platnost od 1. ledna 2012

MALOOBCHODNÍ CENÍK platnost od 1. ledna 2012 EKOLOGICKÝ BEZ ZÁVADNÝCH LÁTEK VHODNÝ PRO DĚTSKÉ HRAČKY MALOOBCHODNÍ CENÍK platnost od 1. ledna 2012 PŘÍRODNÍ NÁTĚRY NA DŘEVO PRO INTERIÉR I EXTERIÉR SAICOS je skutečný profesionál! Výrobky SAICOS jsou

Více

SCHÖNOX EPOXIDOVÉ NÁTĚRY NA BETON

SCHÖNOX EPOXIDOVÉ NÁTĚRY NA BETON SCHÖNOX EPOXIDOVÉ NÁTĚRY NA BETON SCHÖNOX EPOXIDOVÉ NÁTĚRY NA BETON nátěrové a podlahové systémy na polymerové bázi Ochrana betonových povrchů Vynikající přídržnost k podkladu Snadná údržba Vysoká životnost

Více

Flügger. Ochrana dřeva v interiéru. flugger.cz

Flügger. Ochrana dřeva v interiéru. flugger.cz Flügger Ochrana dřeva v interiéru flugger.cz FLÜGGER OCHRANA DŘEVA V INTERIÉRU Proč natíráme truhlářské výrobky v interiérech? Natřením dveří, zárubní nebo nábytku můžete dosáhnout mnoha nádherných a vzrušujících

Více

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic HET spol. s.r.o., 417 65 Ohníč u Teplic Ing. Zdeněk Kratochvíl vedoucí OTS HET spol. s r.o. David Fučík produktový manažer Spojené kartáčovny a.s. Použití: Klasický malířský tekutý nátěr do vnitřních prostor,

Více

katalog 2017 # antigraffiti

katalog 2017 # antigraffiti katalog 2017 # antigraffiti Antigraffiti systém - odstraňovače IG 111 GRAFFITISOLV IG 111 je speciálně vyrobený pro rychlé čištění tagů nebo graffiti, které jsou aplikované na materiály, jako jsou barvy, fasády,

Více

34402 Šedá Černá 6

34402 Šedá Černá 6 NOVOL plnič ACRYL PRIMER sprej jednosložkový plnící akrylový základ pro vyrovnání povrchů po tmelení a nebo na staré vrstvy nátěrů. Perfektní pro bodové opravy. Velmi krátký čas schnutí umožňující rychlé

Více

PROFESIONÁLNÍ PRŮMYSLOVÉ BARVY A LAKY

PROFESIONÁLNÍ PRŮMYSLOVÉ BARVY A LAKY estron www.estron.cz estron@estron.cz PROFESIONÁLNÍ PRŮMYSLOVÉ BARVY A LAKY ROZDĚLENÍ BAREV: UCELENÁ ŘADA NEJPOUŽÍVANĚJŠÍCH PROFESIONÁLNÍCH BAREV NA KOV jednoduchý manuál praktických informací Základy

Více

IMPREGNAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO BAZÉNY PRO BAZÉNY

IMPREGNAČNÍ PŘÍPRAVKY PRO BAZÉNY PRO BAZÉNY KATALOG VÝROBKŮ 79 NORPHEN POOL Epoxidový nátěr pro bazény. NORPHEN POOL je dvousložkový přípravek, který se připravuje k použití bezprostředně před aplikací smícháním dvou složek pomocí mechanického mixéru.

Více

Obsah: Povrchová úprava pro okna a dveře. Povrchová úprava pro obložení, podhledy, balkony, ploty, zahradní nábytek

Obsah: Povrchová úprava pro okna a dveře. Povrchová úprava pro obložení, podhledy, balkony, ploty, zahradní nábytek Obsah: Povrchová úprava pro okna a dveře Silnovrstvý systém lazury 2 krycí barvy 2 Doporučený postup: napouštědlo + impregnace + vrch 4 napouštědlo + impregnace + základ + vrch 4 napouštědlo + impregnace

Více

BIOFA Systém pro ochranu dřeva a kovů na dřevěné a kovové konstrukce v interiérech a exteriérech

BIOFA Systém pro ochranu dřeva a kovů na dřevěné a kovové konstrukce v interiérech a exteriérech BIOFA Systém pro ochranu dřeva a kovů na dřevěné a kovové konstrukce v interiérech a exteriérech Základní y Impregnace na dřevo s obsahem bylin 1010 45 0.75 452.00 6.50 70.00 na dřevo v exteriérech, proniká

Více

ADLER 2K-PU-Multilack Matt

ADLER 2K-PU-Multilack Matt Technický list Barvu máme v krvi ADLER 2K-PU-Multilack Matt 4526050000 Dvousložkový polyuretanový vícevrstvý matný lak. Pigmentovaný, matný lakový systém pro pro průmysl a řemeslné zpracování. POPIS PRODUKTU

Více

TECHNICKÝ LIST SUPRALUX AQUA PRIMER

TECHNICKÝ LIST SUPRALUX AQUA PRIMER Vysoká přilnavost Odolnost vůči teplotám až 60 C Nízký zápach INFORMACE O PRODUKTU Použití Supralux Aqua Primer je vodou ředitelná antikorozní základová barva a mezivrstva na podklady z oceli, pozinkované

Více

TECHNICKÝ LIST SUPRALUX AQUA PRIMER

TECHNICKÝ LIST SUPRALUX AQUA PRIMER Vysoká přilnavost Odolnost vůči teplotám až 60 C Absence zápachu INFORMACE O PRODUKTU Použití Supralux Aqua Primer je vodou ředitelná antikorozní podkladová barva a mezivrstva na podklady z oceli, pozinkované

Více

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic HET spol. s.r.o., 417 65 Ohníč u Teplic Použití: Klasický malířský tekutý nátěr do vnitřních prostor, vodou ředitelný, paropropustný, matný, vysoce kryvý a roztíratelný. Obj. č. 84421810 malířský válec

Více

Průmyslové nátěrové hmoty

Průmyslové nátěrové hmoty Průmyslové nátěrové hmoty Společnost FEYCOLOR vznikla v Německu v roce 1948 a je trvale úzce specializována na vývoj a výrobu vysoce kvalitních průmyslových nátěrů pro oblast antikorozní ochrany, ochrany

Více

Wood Professional Cosmetics

Wood Professional Cosmetics Wood Professional Cosmetics Impregnace Lazury Barvy orma Wood Professional Cosmetics Impregnační ochranné povrchové úpravy pro exteriér Ochranné nátěry na lodě Nátěry na vodní bázi impregnační povrchové

Více

POPIS PRODUKTU. Obecné informace. Speciální vlastnosti Zkušební normy

POPIS PRODUKTU. Obecné informace. Speciální vlastnosti Zkušební normy 59198 a násl. Silnovrstvá lazura na bázi vody s hedvábným leskem na dřevěná okna a vchodové dveře pro průmysl a profesionální použití Systémově sladěná ve třívrstvé skladbě s produkty Aquawood TIG a Aquawood

Více

Technický list StoAqua Cristallack PU Satinmatt

Technický list StoAqua Cristallack PU Satinmatt Vodou ředitelný, nelepivý transparentní, uzavírací lak na všechny dřevěné prvky, hedvábně matný Charakteristika Použití interiér jako vysoce odolný ochranný nátěr na neupravené nebo lazurované dřevěné

Více

Aquawood Ligno+ Top 59111

Aquawood Ligno+ Top 59111 59111 Vysoce transparentní vrchní vrstva povrchové úpravy na bázi vody na dřevěná okna a vchodové dveře pro průmyslové a řemeslné použití Určena pro 3-vrstvý systém s Aquawood Ligno+ Base a Aquawood Ligno+

Více

ADLER Acryl-Fensterlack M

ADLER Acryl-Fensterlack M 43670 ff Pigmentovaný vrchní lak na vodní bázi pro dřevěná okna a vchodové dveře, pro průmyslové a řemeslné použiti. Určený pro 3-vrstvý systém s Aquawood TIG Weiss (bílý) a Aquawood Intermedio resp. ADLER

Více

Průmyslové povrchové úpravy VOJENSKÁ TECHNIKA.

Průmyslové povrchové úpravy VOJENSKÁ TECHNIKA. Průmyslové povrchové úpravy VOJENSKÁ TECHNIKA www.colorlak.cz POVRCHOVÁ ÚPRAVA VOJENSKÉ TECHNIKY V tomto materiálu nabízíme zákazníkům přehled používaných nátěrových systémů (NS) pro povrchovou úpravu

Více

Ceník Řeziva, KVH, OSB, Plotovek

Ceník Řeziva, KVH, OSB, Plotovek Ceník Řeziva, KVH, OSB, Plotovek Otevírací doba: Po Pá 7 30 15 30 ŘEZIVO Jaroslav Karban Ořešská 972/59, Praha 5, 155 00 prodejna: 778 480 171 mob: 603 427 868 E-mail: info@palubkykarban.cz www.palubkykarban.cz

Více

Dokonalá ochrana dřeva existuje!

Dokonalá ochrana dřeva existuje! lazury a laky na dřevo Dokonalá ochrana dřeva existuje! k přírodě s respektem ... jak na dřevo Dřevo je materiál s vysokou užitnou hodnotou, ale poměrně nízkou odolností na povětrnosti. Často se hovoří

Více

Ceník Řeziva, KVH, OSB, Plotovek

Ceník Řeziva, KVH, OSB, Plotovek Ceník Řeziva, KVH, OSB, Plotovek Otevírací doba: Po Pá 7 30 15 30 ŘEZIVO Jaroslav Karban Ořešská 972/59, Praha 5, 155 00 prodejna: 778 480 171 mob: 603 427 868 E-mail: info@palubkykarban.cz www.palubkykarban.cz

Více

Technický list StoAqua Top Satin

Technický list StoAqua Top Satin Vodou ředitelná lazura na alkydpryskyřičné bázi, pórovitá, nelepivá Charakteristika Použití do exteriéru a interiéru na nové i staré dřevo, pro stavební prvky s omezenou rozměrovou stálostí nebo bez rozměrové

Více

Technický list 871 Tschech.

Technický list 871 Tschech. Technický list 871 Tschech. Deckfarbe 871 vodou ředitelná krycí barva, vysoce odolná proti povětrnostním podmínkám, hedvábně matná, venkovní Vlastnosti Vodou ředitelná, hedvábně matná barva s vysokou odolností

Více

TECHNICKÝ LIST XYLADECOR TINOVA

TECHNICKÝ LIST XYLADECOR TINOVA Až 12 let ochrany Vysoce elastický film Chrání před mrazem, UV zářením a nepřízní počasí INFORMACE O PRODUKTU Popis výrobku Xyladecor Tinova je unikátní prémiová lazura nejvyšší třídy s inovativní technologií

Více

TECHNICKÝ LIST HENSOTHERM 410 KS - indoor -

TECHNICKÝ LIST HENSOTHERM 410 KS - indoor - TECHNICKÝ LIST HENSOTHERM 410 KS - indoor - Protipožární nátěrový systém pro ocel schválení dle EN 13501-2 použití pro požární odolnost 30 60 min VLASTNOSTI Technika optimální vzhled díky nízkým tloušťkám

Více

Průvodce sortimentem - Oleje a vosky

Průvodce sortimentem - Oleje a vosky Průvodce sortimentem - Oleje a vosky Obsah Oleje a vosky s certifikací 2 Oleje a vosky rychle vysychající 3 Podlahové oleje a vosky 3 Exteriérové oleje a vosky 4 Tintovací pasty 5 Oleje a vosky 1. Oleje

Více

SILIKONOVÉ SILIKONOVÁ ŘADA

SILIKONOVÉ SILIKONOVÁ ŘADA - SILIKONOVÁ ŘADA BARVY A OMÍTKY NA BÁZI SILOXANOVÝCH PRYSKYŘIC PŘEDSTAVUJÍ NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PRO OCHRANU VAŠEHO DOMU PŘED VODOU, ZIMOU A PRACHEM. VÝHODY ŘADY Silikonové omítky v současné době představují

Více

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic

HET spol. s.r.o., Ohníč u Teplic HET spol. s.r.o., 417 65 Ohníč u Teplic Použití: Klasický malířský tekutý nátěr do vnitřních prostor, vodou ředitelný, paropropustný, matný, vysoce kryvý a roztíratelný. malířský válec na velké plochy,

Více

ANTI-CONDENSA TERMOIZOLAČNÍ STĚRKA V PRÁŠKU

ANTI-CONDENSA TERMOIZOLAČNÍ STĚRKA V PRÁŠKU ANTI-CONDENSA TERMOIZOLAČNÍ STĚRKA V PRÁŠKU Pro řešení problémů kondenzace vlhkosti na stěnách, hluku a vlivů teplotních změn 9 kg VNITŘNÍ - VNĚJŠÍ MIN. TLOUŠŤKA 5 mm, termoizolace v proporci k tloušťce

Více

ADLER Aqua-Nova PRO M

ADLER Aqua-Nova PRO M Technický list Barvu máme v krvi ADLER Aqua-Nova PRO M 4136009016 Vodou ředitelný, pigmentovaný lakový systém pro řemeslné zpracování POPIS PRODUKTU Obecně Vodou ředitelný krycí lakový systém nežloutnoucí,

Více

Vulmproepox R RH. Vulmproepox R RH je dvousložková nátěrová hmota založená na bázi vody, která se skládá ze. Popis výrobku: Použití: Výhody:

Vulmproepox R RH. Vulmproepox R RH je dvousložková nátěrová hmota založená na bázi vody, která se skládá ze. Popis výrobku: Použití: Výhody: Technický list Datum vydání 04/2014 Vulmproepox R RH ROPOVODY, PLYNOVODY Nátěr na železné konstrukce, antikorozní základní i vrchní nátěr. Popis výrobku: Vulmproepox R RH je dvousložková nátěrová hmota

Více

Unikátní spárovací hmota s excelentním zpracováním

Unikátní spárovací hmota s excelentním zpracováním Unikátní spárovací hmota s excelentním zpracováním PCI Nanofug Premium Nově i v trendovém odstínu MANHATTAN! Nenasákavý povrch Snadno čistitelná Vynikající ochrana proti plísním waterdrop effect Kapky

Více

Primer pro bezesparé polymerní a epoxidové podlahy. V souladu s EN13813 SR-B2,0

Primer pro bezesparé polymerní a epoxidové podlahy. V souladu s EN13813 SR-B2,0 TRE-MLI s.r.o. Jankovcova 1055/13 budova C2, 170 00 Praha 7 E-mail: prodejna@tre-mli.cz, tel.: 220 561 139; mobil: 602 961 461; 774 432 211www.tre-mli.cz Přijímáme všechny druhy platebních karet, zasíláme

Více

WOCA * Speciální louh na dub - bílý pigment 500278 4 2,5 1 202,00 Kč 1 092,00 Kč 8-10

WOCA * Speciální louh na dub - bílý pigment 500278 4 2,5 1 202,00 Kč 1 092,00 Kč 8-10 WOCA * -produkty pro dřevěné podlahy, zahradní nábytek, venkovní terasy, fasády a pracovní dřevěné desky Doporučený MOC platný od 16. 4. 2012 Ceny bez DPH Louhy Ošetření louhem zabraňuje u měkkých dřev

Více

Technický list 580. Dauerschutzlasur 580

Technický list 580. Dauerschutzlasur 580 Technický list nearomatická lazura typu High Solid, tixotropní, hedvábně lesklá, venkovní i vnitřní Vlastnosti Nearomatická, jemně vonící lazura typu High Solid na bází alkydové pryskyřice bez biocidních

Více

2-složkový nátěr na bázi polyuretan-acryl pololesklý 1 / 3. Popis přípravku

2-složkový nátěr na bázi polyuretan-acryl pololesklý 1 / 3. Popis přípravku Účel použití přípravku: PU 250-50 d15/0412 2-složkový nátěr na bázi polyuretan-acryl pololesklý 1 / 3 Popis přípravku Velmi kvalitní 2-složkový protikorozní nátěr na bázi polyuretan-acryl s delší dobou

Více

AQUATOP - Systém povrchové úpravy pro dřevěná okna a dveře str. 2-3 jednotlivé produkty TEKNOS pro povrchovou úpravu oken a dveří v průmyslu str.

AQUATOP - Systém povrchové úpravy pro dřevěná okna a dveře str. 2-3 jednotlivé produkty TEKNOS pro povrchovou úpravu oken a dveří v průmyslu str. AQUATOP - Systém povrchové úpravy pro dřevěná okna a dveře str. 2-3 jednotlivé produkty TEKNOS pro povrchovou úpravu oken a dveří v průmyslu str. 4 třívrstvý systém pro smrk, borovici, modřín, meranti

Více

MARIS POLYMERS CENÍK 2011

MARIS POLYMERS CENÍK 2011 MARIS POLYMERS CENÍ TEUTÉ HYDROIZOLAČNÍ MEMBRÁNY odstín balení / FLASH Elastická, tekutá, jednosložková, Spotřeba při 3 vrstvách,, kg/m Elastická, tekutá, tixotropní, jednosložková, polyuretanová, vodě

Více

Koncentráty přípravků Lignofix se ředí zpravidla vodou (dle údajů na etiketě). Přípravky Lignofix TOP/Lignofix TOP-Profi lze ředit vodou nebo lihem.

Koncentráty přípravků Lignofix se ředí zpravidla vodou (dle údajů na etiketě). Přípravky Lignofix TOP/Lignofix TOP-Profi lze ředit vodou nebo lihem. Časté dotazy 1) Chci ošetřit nové dřevěné krovy, jaký přípravek mám použít? Na ošetření nových krovů, tzn. dřeva bez známek napadení dřevokaznými škůdci, doporučujeme přípravek Lignofix E-Profi, případně

Více

Flügger Facade impredur. Facade Universal

Flügger Facade impredur. Facade Universal Fasády 41 Facade program Facade program na ošetření fasád zahrnuje všechny typy fasádních nátěrů. Společným znakem všech typů je, že ponechávají zeď dýchat a pokud jsou naneseny správně, chrání fasádu

Více

Ceník velkoobchodní platný od

Ceník velkoobchodní platný od velkoobchodní JAP-Barvy laky /Centrum barev www.mojebarvy.cz Název - Použití Cenová skupina Odběr Odběr Odběr Odběr Odběr Odstín 1-10kg 11-99 kg 100-199kg 200-399kg 400kg a více Základní barva jednosložková

Více

Bezpečný a měkký povrch. N o v i n k a. Možnosti použití:

Bezpečný a měkký povrch. N o v i n k a. Možnosti použití: Bezpečný a měkký povrch N o v i n k a UNIXIN GRIP PROFI Bezpečný gumový povrch PU 4223CS je dvousložkový systém složený z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva pro profesionální

Více

A Nábytek všeobecně (dveře, obývací pokoje, ložnice, kuchyně ) 2 5 20 21. B Židle, zábradlí, soustružené dílce, stolové podnoží 6 7 22

A Nábytek všeobecně (dveře, obývací pokoje, ložnice, kuchyně ) 2 5 20 21. B Židle, zábradlí, soustružené dílce, stolové podnoží 6 7 22 Obsah: Postup Zpracování Příklady technologických postupů Popis výrobků A Nábytek všeobecně (dveře, obývací pokoje, ložnice, kuchyně ) 2 5 20 21 B Židle, zábradlí, soustružené dílce, stolové podnoží 6

Více

MURIMAL 200 Matová akrylová barva

MURIMAL 200 Matová akrylová barva Popis Matová vodou ředitelná barva se zvýšenou vydatností, jedná se o barvu s vysokou kryvostí. Barva Murimal 200 je nepostradatelná při malování větších ploch, z praktických i ekonomických důvodů, neboť

Více

K A T A L O G V Ý R O B K Ů

K A T A L O G V Ý R O B K Ů K A T A L O G V Ý R O B K Ů FOTOGALERIE Podlahové systémy Polycol Penetrační nátěry Podlahové nátěry Stěrky Průmyslové podlahy FOTOGALERIE Podlahové systémy Polycol Bazény Balkóny Schodiště Autonástavby

Více

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ (nahrazuje 01-14) ZKL 4130 Prosím otočte

POPIS PRODUKTU ZPRACOVÁNÍ (nahrazuje 01-14) ZKL 4130 Prosím otočte 41231 ff Pigmentovaný lakovací systém na bázi vody pro řemeslné použití POPIS PRODUKTU Obecné informace Krycí lakovací nežloutnoucí systém na bázi vody s velmi dobrou odolností vůči vlivům povětrnosti

Více

Sikaflex Hybridní tmely a lepidla Adaptabilní fl exibilita

Sikaflex Hybridní tmely a lepidla Adaptabilní fl exibilita Sikaflex Hybridní tmely a lepidla Adaptabilní fl exibilita Hybridní technologie - více výhod Sikaflex PUR-Hybrid tmely a lepidla jsou založena na nové technologii vyvinuté společností Sika. Sika také zajistila,

Více

PINTURA INDUSTRIAL PRŮMYSLOVÉ BARVY PRESENTACIÓN DEL SISTEMA

PINTURA INDUSTRIAL PRŮMYSLOVÉ BARVY PRESENTACIÓN DEL SISTEMA PINTURA INDUSTRIAL PRŮMYSLOVÉ BARVY PRESENTACIÓN DEL SISTEMA Průmyslový systém: Disolac+ Průmyslová odmašťovadla. Průmyslové primery. Tintometrický systém Disolac+: 24 tonerů, 31 pojidel, speciální přísady.

Více

LEPICÍ A STĚRKOVÉ HMOTY

LEPICÍ A STĚRKOVÉ HMOTY PENETRACE Prince Color Multigrund PGM - Základní penetrační nátěr na stěny, stropy a podlahy. Pod nátěry, omítka, obklady a samonivelační hmoty. Vodou ředitelný, pro vnitřní i vnější použití, používá se

Více

Aquawood DSL Q10 SG POPIS PRODUKTU

Aquawood DSL Q10 SG POPIS PRODUKTU Aquawood DSL Q10 SG 59198 ff Hedvábně-lesklá hrubosrstá lazura na vodní bázi pro dřevěná okna a vchodové dveře pro průmysl a řemeslo Pro trojvrstvý systém s Aquawood Intermedio a Aquawood TIG POPIS PRODUKTU

Více

POPIS PRODUKTU. Oblasti použití Rozměrově stálé konstrukční díly jako dřevěná okna, dřevěné dveře nebo garážová vrata převážně z měkkého dřeva.

POPIS PRODUKTU. Oblasti použití Rozměrově stálé konstrukční díly jako dřevěná okna, dřevěné dveře nebo garážová vrata převážně z měkkého dřeva. Aquawood TIG HighRes FJ 57651 a násl. Vodou ředitelná ochranná impregnace na dřevo pro dřevěná okna a dřevěné dveře pro průmysl a řemeslníky. Systémově sladěná ve třívrstvé skladbě s produkty Aquawood

Více

PU 250-50 d4/0412. 2-složkový PU-nátěr na podlahy pololesklý 1 / 3

PU 250-50 d4/0412. 2-složkový PU-nátěr na podlahy pololesklý 1 / 3 PU 250-50 d4/0412 2-složkový PU-nátěr na podlahy pololesklý 1 / 3 Informace o přípravku Účel použití přípravku: Popis přípravku Velmi kvalitní 2-složkový vrchní nátěr na bázi polyuretan-acryl, na minerální

Více

MODERNÍ EPOXIDOVÉ SYSTÉMY učiňte ze své podlahy jedinečné umělecké dílo!

MODERNÍ EPOXIDOVÉ SYSTÉMY učiňte ze své podlahy jedinečné umělecké dílo! MODERNÍ EPOXIDOVÉ SYSTÉMY učiňte ze své podlahy jedinečné umělecké dílo! Obsah: Floor Expert EP Kombinace designu a funkčnosti Designové nátěry Floor Expert splňují vysoké nároky na vizuální kvalitu a

Více

Produktový katalog 2018

Produktový katalog 2018 Produktový katalog 2018 Obsah Příprava povrchu 2 Emulzní barvy 3 5 Penetrace 6 Fasádní barvy 6 Péče o dřevo 7 Základové barvy 8 Univerzální barvy 9 XYLADECOR Na dům 11 13 V domě 13 Pro zahradu 14 LUXOL

Více

Silikonharz Reibeputz LF d10/0312

Silikonharz Reibeputz LF d10/0312 Informace o přípravku Účel použití: Silikonharz Reibeputz LF d10/0312 omítka na bázi silikonové pryskyřice - strukturovaná 1 / 3 Popis přípravku Kvalitní strukturní omítka na bázi silikonové pryskyřice

Více

Ochrana povrchu nejmodernější technika. Dokonalá ochrana dřeva. DELTA Woodprotection- Sortiment 2012. Společnost Dörken skupiny

Ochrana povrchu nejmodernější technika. Dokonalá ochrana dřeva. DELTA Woodprotection- Sortiment 2012. Společnost Dörken skupiny Ochrana povrchu nejmodernější technika Dokonalá ochrana dřeva Woodprotection- Sortiment 2012 Společnost Dörken skupiny Tradice se setkává s moderní dobou Závazný cíl - dokonalá ochrana dřeva. CD- Color

Více

Aby se to podařilo! Rádce CLOU pro krásné dřevo ve vnějším prostředí

Aby se to podařilo! Rádce CLOU pro krásné dřevo ve vnějším prostředí Aby se to podařilo! Rádce CLOU pro krásné dřevo ve vnějším prostředí Ochrana a péče o dřevo ve vnějším prostředí Máte otázky k povrchové úpravě dřeva? Rádi vám odpovíme na telefonním čísle: 377 441 961

Více