Sezona 2013/2014 Manuál tiskových mluvčích Gambrinus ligy

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Sezona 2013/2014 Manuál tiskových mluvčích Gambrinus ligy"

Transkript

1 Sezona 2013/2014 Manuál tiskových mluvčích Gambrinus ligy

2 Název klubu: 1.FC Slovácko Adresa: Stonky 566, Uherské Hradiště Internetové stránky: Facebook.com/1FCSlovacko YouTube.com/TVSlovacko Twitter.com/1_FCS plus.google.com/+1fcslovacko František Uhříček tel.: mail: Marek Jurák mail: Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace 1.FC Slovácko. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub 1.FC Slovácko tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici TM. Vzhledem k dosavadní absenci klasické Mix zóny je pro rychlé řešení (s ohledem na odjezd hostujícího týmu) zaveden následující postup: 1) Rozhovor hostujícího trenéra pro redakci ČT v určených prostorech 2) Tisková konference hostujícího trenéra, v současné chvíli rozhovor trenéra 1.FC Slovácko pro redakci ČT v určených prostorech 3) Tisková konference trenéra 1.FC Slovácko, v současné chvíli rozhovor hostujícího hráče (dle vyžádání ČT) pro redakci ČT v určených prostorech 4) Tisková konference hostujícího hráče, v současné chvíli rozhovor hráče 1.FC Slovácko (dle vyžádání ČT) pro redakci ČT v určených prostorech 5) Tisková konference hráče 1.FC Slovácko Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Zákaznické centrum v levé části hlavní tribuny (ulice Stonky) Umístění tiskového střediska: vstup v pravé části hlavní tribuny z ulice Stonky Novinářská místa na tribuně: Novinářské sedadla jsou umístěna pod střechou hlavní tribuny (30 míst k sezení). Wi-fi připojení: V tiskovém středisku heslo (Slovacko1894) Na novinářské tribuně heslo (Slovacko1894) Vyzvednutí rozlišovacích vest: v tiskovém středisku Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (označeno červenou barvou - od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou).

3 Název klubu: 1.FK Příbram Adresa: Startip Aréna, Lazec 60, Příbram VI Internetové stránky: twitter.com/fkpribram plus.google.com/u/0/b/ / Manažer marketingu a komunikace Tomáš Větrovský Petr Soucha Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu mohou být zástupci médií kontaktování přímo. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s manažerem marketingu a komunikace panem Tomášem Větrovským. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace 1.FK Příbram a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s manažerem marketingu a komunikace. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Vybraní hráči obou týmů k dispozici v mix-zóně. 2) Společná tisková konference obou týmů. 3) Další individuální rozhovory jsou možné po předchozí domluvě. Vyhrazené parkování: Parkování v prostorech parkingu V.I.P. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Pracovník klubu u horní pokladny pro vstup V.I.P. Umístění tiskového střediska: V budově 1. FK Příbram vedle sekretariátu. (1. patro). Novinářská místa na tribuně: Tři sky boxy nad sektorem P, počet míst 50. Wifi ano, bez hesla. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskové místnosti určené pro novináře. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami v celé délce brankových čar.

4 Název klubu: 1.SC Znojmo fotbalový klub a.s. Adresa: Znojmo, Dobšická 3580/17, PSČ Internetové stránky: Michal Bělák a Aleš Urbánek Michal Bělák Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu musí být zástupci médií kontaktování prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor u vstupu do kabin za hlavní tribunou) 2) Tisková konference (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně) Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Vstup do stadiónu. Umístění tiskového střediska: V prostorách hlavní tribuny stadiónu. Novinářská místa na tribuně: Vyhrazená místa v sektoru A. Wi-fi připojení: Informace v tiskovém středisku. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace1.sc Znojmo. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 h. před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici TM.

5 Název klubu: AC Sparta Praha Adresa: Milady Horákové 1066/98, Praha 7 - Letná Internetové stránky: Facebook.com/ACSpartapraha YouTube.com/acspartaofficial Twitter.com/ACSparta_CZ Twitter.com/ACSparta_EN plus.google.com/+acspartapraha Ředitel komunikace: Ondřej Kasík Martina Pavlová www. sparta.cz, sekce Novinky, odkaz Pro média (heslo na vyžádání) Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s oddělením P.R. a komunikace. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor u vstupu do kabin za hlavní tribunou). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference AC Sparta Praha. Vyhrazené parkování: Letenská pláň (je potřeba klub zažádat o parkovací kartu). Otevření tiskového střediska: minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Zákaznické centrum u vstupu číslo 1. Umístění tiskového střediska: Vstup 1 z ulice Milady Horákové. Novinářská místa na tribuně: Tzv. lávka pod střechou hlavní tribuny (72 míst k sezení). Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tzv. malém tiskovém středisku v hlavní budově u vstupu do prostor VIP. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna u postranní čáry). Pro utkání Gambrinus ligy platí po dohodě s KSN pouze klubová akreditace AC Sparta Praha. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s oddělením P.R. a komunikace. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno.

6 Název klubu: Bohemians Praha 1905, a. s. Adresa: Vršovická 1489/31, , Praha 10 - Vršovice Internetové stránky: Facebook.com/bohemi1905 YouTube.com/bohemkatv Twitter.com/bohemians1905 gplus.to/bohemians1905 instagram.com/bohemians_praha_1905 Tomáš Mutinský Tomáš Mutinský Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu mohou být zástupci médií kontaktování přímo pouze po odsouhlasení tiskového mluvčího. Rozhovory před zveřejněním zasílejte tiskovému mluvčímu ke konzultaci. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy a Poháru České pošty platí pouze klubová akreditace Bohemians Praha Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději však 10 hodin před výkopem. Vyzvednutí domluvených jednorázových akreditací je možné dvě hodiny před zápasem až do výkopu utkání na hlavní bráně stadionu (vstup č. 1) okénko PRESS, AKREDITACE. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tiskový mluvčí. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor vedle press centra u vstupu do zázemí stadionu). 2) Tisková konference s trenéry (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mixzóně). Parkování: Možné v okolních ulicích. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: Hlavní brána (vstup č. 1) - okénko PRESS, AKREDITACE. Umístění tiskového střediska: Hlavní brána (vstup č. 1) přes náměstíčko u vstupu do zázemí klubu. Novinářská místa: Na hlavní tribuně v horní řadě, u stolů zásuvky. Wi-fi připojení: Tiskové středisko název: bohemians1905, heslo: bohemians1905. Novinářská místa název: DOLICEK, volně přístupná (heslo není). Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od velkého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Vstup na hrací plochu z rohu hřiště u vstupu č. 1 (vedle tribuny A1).

7 Název klubu: FC Baník Ostrava Adresa: Bukovanského 4/1028, Slezská Ostrava, Internetové stránky: twitter.com/fcbanik plus.google.com/ Tisková mluvčí: Eva Šimčíková Eva Šimčíková www. fcb.cz / sekce Klub/ Pro média lze si zažádat o pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu (s výjimkou předem nahlášených oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FC Baník Ostrava. Klub však respektuje také akreditace udělené FAČR ve spolupráci s Klubem sportovních novinářů, přičemž klubové akreditace FC Baník Ostrava jsou jim nadřazené. FC Baník Ostrava má pro redakce, které nedisponují novinářským průkazem FAČR, připraveny celosezonní akreditace. V případě zájmu o vystavení akreditace je zapotřebí vyplnit akreditační formulář, který je ke stažení na stránkách fcb.cz a zaslat jej na ovou adresu FC Baník Ostrava si vyhrazuje právo celosezónní akreditaci neudělit. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, a to nejpozději 24 hodin před výkopem. I v případě žádosti o jednorázovou akreditaci je zapotřebí vyplnit akreditační formulář a zaslat jej na Klub si vyhrazuje právo nevystavit akreditaci v případě překročené kapacity novinářských míst na tribuně T3. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovou mluvčí. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tisková mluvčí. 1) Setkání zástupců médií v mix-zóně (prostor u tabule s reklamními patnery před tiskovým střediskem). Zde se zástupci médií dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči jim budou k dispozici pro pozápasové rozhovory. 2) Rozhovory s domácími hráči a členy realizačního týmu pro televizní kamery mohou probíhat výhradně před tabulí s reklamními partnery klubu. 3) Společná tisková konference trenérů domácího a hostujícího týmu v tiskovém středisku (presscentru). Uskuteční se až poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně. 4) Po předchozí dohodě tiskových mluvčí obou klubů (možno upřesnit až po utkání) lze uskutečnit oddělené tiskové konference obou trenérů. Vyhrazené parkování: Po předchozí domluvě s tiskovou mluvčí je k dispozici výhradně pro pracovníky televizních štábů. Pracovníkům médií doporučujeme využít parkovací plochy v širším okolí stadiónu. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: U služebního vchodu na stadión Umístění tiskového střediska: Služební vchod na stadión Novinářská místa na tribuně: Vrchní sedadla na tribuně T3 88 míst Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: presscentrum HESLO na novinářské tribuně: medialnicentrum Vyzvednutí rozlišovacích vest: U služebního vchodu na stadion Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou).

8 Název klubu: FC Slovan Liberec Adresa: Na hradbách 1300, Liberec 1 Internetové stránky: twitter.com/fcslovanliberec plus.google.com/+slovanliberec Lukáš Váňa Lukáš Váňa + zařazení na mediální mail list (pro zařazení kontaktujte tiskového mluvčího) Veškeré rozhovory s hráči, realizačním týmem či zástupci klubu jen po konzultaci s tiskovým mluvčím. Stejně tak návštěvy tréninků ligové týmu. Pro utkání Gambrinus ligy a Poháru České pošty respektujeme akreditace vydané KSN. Před zápasy s FK Baumit Jablonec, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha a FC Victoria Plzeň je nutné ohlásit svou účast na tiskového mluvčího. Akreditace KSN umožňují vstup na novinářskou tribunu, novinářská a televizní lávka je přístupná jen s klubovými akreditacemi! 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor v hlavní tribuně utělocvičny) 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference FC Slovan Liberec. Vyhrazené parkování: Zeyerova ulice Otevření tiskového střediska: 90 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Tiskové středisko (přístup po předložení novinářského průkazu). Umístění tiskového střediska: vstup ze Zeyerovy ulice Novinářská místa na tribuně: 90 míst tribuna, 50 míst lávka Vyhrazené parkování: Ulice Na Hradbách Otevření místnosti pro fotografy (na východní tribuně): 90 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí fotoakreditací: Recepce stadionu U Nisy. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V místnosti pro fotografy na východní tribuně. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno.

9 Název klubu: FC Viktoria Plzeň Adresa: Štruncovy sady 3, Plzeň Internetové stránky: Facebook.com/fcviktoria.cz Twitter.com/fcviktorkaplzen Plus.google.com/+FCViktoriaPlzeň Mgr. Pavel Pillár Zdeněk Rataj přihlášení do systému v horní liště, odkaz Pro média (heslo na vyžádání) Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím klubu panem Pavlem Pillárem. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FC Viktoria Plzeň a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Tisková konference hostujícího týmu. 2) Tisková konference FC Viktoria Plzeň. 3) Vybraní hráči soupeře k dispozici v tiskovém středisku. 4) Vybraní hráči FC Viktoria Plzeň k dispozici v tiskovém středisku. 5) Televizní rozhovory a případné individuální rozhovory probíhají ve vyhrazeném prostoru v hráčském tunelu. Vyhrazené parkování: Parkovací dům Rychtářka Otevření tiskového střediska: 120 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Pracovnice klubu u recepce stadionu. Umístění tiskového střediska: Speciální označený vchod mezi recepcí stadionu a vstupem do fanshopu. Novinářská místa na tribuně: Novinářská tribuna, tři řady na spodní části hlavní tribuny, celkem 70 míst. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskové místnosti určené pro novináře. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami v celé délce brankových čar.

10 Název klubu: FC Vysočina Jihlava, a.s. Internetové stránky: Facebook.com/fcvysocina YouTube.com/jezourtv Twitter.com/fcvysocina plus.google.com/ Miroslav Fuks Miroslav Fuks Není definována informace lze nalézt na klubovém webu a klubových sociálních sítích, popř. lze objednat pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči a členové realizačního týmu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FC Vysočina Jihlava a též další akreditace udělené FAČR ve spolupráci s Klubem sportovních novinářů, přičemž klubové akreditace FC Vysočina Jihlava jsou jim nadřazené. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 hodin před výkopem. Klub si vyhrazuje právo neumožnit akreditaci v případě překročené kapacity novinářských míst na vyhrazené tribuně C. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tiskový mluvčí. 1) Setkání zástupců médií v prostoru před vstupem do kabiny hráčů, který představuje pozápasovou mix-zónu. Zde se zástupci médií dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči jim budou k dispozici pro pozápasové rozhovory. 2) Rozhovory s domácími hráči a členy realizačního týmu pro televizní kamery mohou probíhat výhradně před panelem s reklamními partnery klubu, který je umístěn v zadní části mix-zóny. 3) Společná tisková konference trenérů domácího a hostujícího týmu v tiskovém středisku (presscentru). Uskuteční se až poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně. 4) Po předchozí dohodě tiskových mluvčí obou klubů (možno upřesnit až po utkání) lze uskutečnit oddělené tiskové konference obou trenérů. Informace pro novináře: Vyhrazené parkování: Po předchozí domluvě s tiskovým mluvčím je k dispozici výhradně pro pracovníky televizních štábů. Pracovníkům médií doporučujeme využít parkovací plochy v širším okolí stadiónu. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: U služebního vstupu na stadión (VSTUP Č. 6 přes ulici naproti čerpací stanici ICOM). Umístění tiskového střediska: Služební vstup na stadión (VSTUP Č. 6 přes ulici naproti čerpací stanici ICOM) tribuna C (sídlo klubu). Novinářská místa na tribuně: Na tribuně C (sídlo klubu) je k dispozici 20 míst pro novináře. Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: síť FC-PRESS HESLO na novinářské tribuně: síť FC-PRESS-TRIBU- NA Pracovní prostor pro fotografy: Vyzvednutí rozlišovacích vest: V přízemí tribuny C (sídlo klubu) u hostesky. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně tribuny C (sídlo klubu) u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou) viz červeně vyznačené okraje hrací plochy.

11 Název klubu: FC Zbrojovka Brno Oficiální web: Jan Hrabálek Zóna pro média na webu: Není konkrétně definována. Oficiální informace lze nalézt na klubovém webu a sociálních sítích klubu. Hráči a členové realizačního týmu komunikují s novináři na tiskových konferencích před a po zápasech, na oficiálních akcích klubu, v jiných případech mají hráči povinnost oznámit poskytnutí rozhovoru tiskovému mluvčímu. Účast novinářů na trénincích, soustředěních a dalších přípravných akcí podobného typu je možná po konzultaci s tiskovým mluvčím. Pravidla akreditace: Pro utkání Gambrinus ligy a Poháru ČMFS platí celostátní akreditace FAČR a klubová akreditace FC Zbrojovka Brno. Novináři, kteří nemají ani jednu z výše uvedených akreditací, mohou o ni požádat před každým zápasem jednotlivě, nejpozději 24 hodin před začátkem. Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci v případě překročení novinářských míst na vyhrazených tribunách. Místa pro novináře: Pro novináře jsou na stadionu vyhrazeny dva sektory. První na hlavní tribuně v poslední řadě, kde jsou pultíky pro počítače, připojení k elektrické síti a přes zaheslované wifi přístup k internetu. Druhý sektor, využívaný především pracovníky TV a rozhlasu, je naproti hlavní tribuně, v buňkách, v nichž je rovněž k dispozici internet a elektřina. Na střeše těchto buněk je krytá plošina pro umístění TV kamer. Pozápasový režim: Mixzóna je umístěna v prostoru, odkud hráči vycházejí na hrací plochu, v těsné blízkosti tiskového střediska. Zde také dochází k pozápasovým rozhovorům. Jejich respondenty přivedou do mixzóny tiskoví mluvčí obou klubů na vyžádání akreditovaných novinářů. Rozhovory s domácími hráči a trenéry, zejména pro TV, probíhají před reklamní tabulí s partnery klubu. Tisková konference s trenéry obou týmů probíhá společně v tiskovém středisku ihned po skončení rozhovorů s hráči a moderuje ji tiskový mluvčí domácího klubu. V případě žádosti hostujícího klubu je možné uspořádat tiskové konference s trenéry odděleně, v tom případě začíná hostující tým a tuto část TK si moderuje hostující tiskový mluvčí. Následuje domácí trenér a domácí tiskový mluvčí. Všeobecné informace novinářům: Parkoviště: Vzhledem k velmi omezené možnosti parkování v okolí stadionu nemůže klub vyhradit parkoviště pro novináře, parkovat lze v ulicích v okolí stadionu. Tiskové středisko: Je otevřeno 90 minut před začátkem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: před vstupem do tiskového střediska. Z ulice Srbská je vstup označen PRESS a je totožný se vstupem VIP GOLD. Servis: V tiskovém středisku je zajištěno malé občerstvení, připojení k elektrické síti, wifi (heslo vystaveno, platí i na tribuně). Prostor pro fotografy: Fotografové si rozlišovací vesty vyzvednou v tiskovém středisku, jejich pohyb na stadionu je možný za reklamními panely za oběma brankami.

12 Název klubu: FK BAUMIT Jablonec, a.s. Adresa: U Stadionu 4904/5, Jablonec nad Nisou Internetové stránky: Facebook.com/fkjablonec.cz Twitter.com/fkbaumitjablonec Youtube.com/fkjablonec Plus.google.com/+fkjablonec Tomáš Bárta Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Televizní rozhovory, rozhlasové rozhovory a rozhovory s píšícími novináři v tunelu před vstupem do kabin hráčů. Jednoduchý přístup přímo z novinářské tribuny. Zástupci médii se dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči budou k dispozici pro rozhovory. 2) Společná tisková konference trenérů ( po dohodě se mohou uskutečnit konference oddělené ) Zdena Kadlecová www. fkjablonec.cz, na listě (funkční bude od sezóny ) Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím klubu. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FK BAUMIT Jablonec a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 hodin před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Vyhrazené parkování: Parkoviště Press ( stejný vjezd jako parkoviště VIP, v blízkosti stadionu) Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: U ostrahy při vjezdu na parkoviště Umístění tiskového střediska: V hlavní tribuně ( samostatný, označený vchod ) Novinářská místa na tribuně: Novinářská tribuna, 154 míst ( z toho 60 vybavených pultíky) Wifi: Press, PressOutdoor 1, PressOutdoor 2, heslo: ( všechny 3 sítě stejné ) Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami v celé délce brankových čar.

13 Název klubu: FK Dukla Praha, a. s. Internetové stránky: Facebook.com/FKDuklaPraha YouTube.com/DuklaTVofficial Twitter.com/fkduklapraha plus.google.com/+duklapraha Kristýna Kratochvílová Kristýna Kratochvílová Není definována informace lze nalézt na klubovém webu a klubových sociálních sítích, popř. lze objednat pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči a členové realizačního týmu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Akreditační systém FAČR: FK Dukla Praha respektuje akreditace vydané FAČR (ČMFS) či společností STES. Držitelům těchto karet je umožněn vstup na stadion bez nutnosti podání žádosti o akreditaci. Celosezonní akreditace FK Dukla Praha: FK Dukla Praha má pro redakce, které nedisponují novinářským průkazem FAČR, připraveny celosezonní akreditace. Žádat o ně můžete prostřednictvím mailu Do těla mailu uveďte jméno redakce, typ média a kontakt na editora či šéfredaktora. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo celosezónní akreditaci neudělit. Jednorázová akreditace FK Dukla Praha: O jednorázovou akreditaci můžete žádat prostřednictvím mailu fkdukla.cz. Žádost je nezbytné zaslat alespoň 24 hodin před utkáním. Do těla mailu uveďte jméno redaktora, jméno redakce a zaměření novináře (píšící / foto). Jednorázová akreditace bude připravena dvě hodiny před utkáním na dolním vstupu do areálu Juliska. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo akreditaci neudělit. Volní novináři: K žádosti volných novinářů o jednorázovou akreditaci je nezbytné dodat potvrzení příslušné redakce, pro kterou se reportáž chystají pořizovat. Vedoucí editor (šéfredaktor) by měl potvrdit, že dotyčný volný novinář bude pro jejich redakci na vybraném zápase pracovat. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tiskový mluvčí. 1) Setkání zástupců médií v prostoru před vstupem do kabiny hráčů, který představuje pozápasovou mix-zónu. Zde se zástupci médií dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči jim budou k dispozici pro pozápasové rozhovory. 2) Rozhovory s domácími hráči a členy realizačního týmu pro televizní kamery mohou probíhat výhradně před panelem s reklamními partnery klubu, který je umístěny v prostorách mix-zóny. 3) Oddělená tisková konference trenérů domácího a hostujícího týmu v tiskovém středisku (presscentru). Uskuteční se až poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně. 4) Po předchozí dohodě tiskových mluvčí obou klubů (možno upřesnit až po utkání) lze uskutečnit společnou tiskovou konferenci obou trenérů. Informace pro novináře: Vyhrazené parkování: je připraveno před dolním vstupem na stadion. Tento vchod je určen právě píšícím redaktorům i fotografům. Vzhledem k tomu, že v areálu Juliska probíhá v těchto měsících výstavba nového zázemí pro sportovce Dukly, je počet míst na parkovišti omezen. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: U vjezdu na stadion, východní vchod (u sochy Josefa Masopusta). Umístění tiskového střediska: Budova pod sektorem A, B. Novinářská místa na tribuně: Sektor C je k dispozici 20 míst pro novináře. Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: síť DUKLAPRESS - MEDIAPRESS. HESLO na novinářské tribuně: Síť DUKLATRIBUNA - MEDIATRIBUNA. Pracovní prostor pro fotografy: Vyzvednutí rozlišovacích vest: V press centru pod sektorem A,B u hostesky. Pracovní prostor pro fotografy: Po obvodu tartanové plochy.

14 Název klubu: FK Mladá Boleslav Adresa: U Stadionu 1118/II Mladá Boleslav Internetové stránky: Facebook.com/FK Mladá Boleslav YouTube.com/FK Mladá Boleslav Twitter.com/FK Mladá Boleslav Plus.google.com/FK Mladá Boleslav manažer komunikace Jiří Koros Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor u vstupu do kabin vedle Press centra). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference FK Mladá Boleslav. 4) Rozhovory pro TV probíhají v mix-zóně. Jiří Koros www. fkmb.cz, sekce Press servis Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím panem Jiřím Korosem. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FK Mladá Boleslav a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Vyhrazené parkování: Ovál Městského stadionu (k parkování slouží vydaná akreditace) Otevření tiskového střediska: 90 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Vjezd č.1. Městského stadionu. Umístění tiskového střediska: Správní budova, vstup z oválu Městského stadionu, Press centrum (40 míst k sezení). Novinářská místa na tribuně: Boxy na západní tribuně (50 míst k sezení). Vyzvednutí rozlišovacích vest: V Press centru Městského stadionu. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami.

15 Název klubu: FK Teplice Adresa: Na Stínadlech 2796, Teplice, Internetové stránky: facebook.com/fkteplice twitter.com/fk_teplice plus.google.com/+fkteplice youtube.com/fkteplice1945 Tiskový mluvčí a osoba zodpovědná za akreditace: Martin Kovařík Je vytvořena na webových stránkách v sekci KLUB PRO MÉDIA. Zde jsou umístěny tiskové zprávy, fotografie pro potřeby medií, případně zvukové záznamy. Informace lze nalézt také na klubovém webu a klubových sociálních sítích, popř. lze objednat pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktovaní přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FK Teplice a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (viz.plánek). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně) 3) Tisková konference FK Teplice. Informace pro novináře: Vyhrazené parkování: Po předchozí domluvě s tiskovým mluvčím je k dispozici na parkovacích plochách v okolí stadionu. Otevření tiskového střediska: 90 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: U pořadatele u vstupu do PRESS centra (vedle vchodu C viz plánek). Umístění tiskového střediska: Vstup do PRESS centra je umístěn vedle vchodu C na stadion (viz.plánek). Novinářská místa na tribuně: Tzv. lávka pod střechou hlavní tribuny (48 míst k sezení). Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: síť Press_pilot_fkt procurvepress2006 HESLO na novinářské tribuně: síť Press_pilot_fkt - procurvepress2006 Pracovní prostor pro fotografy: Vyzvednutí rozlišovacích vest: U obsluhy v PRESS centru. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna u postranní čáry na plánku zvýrazněno červenou čárou). Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa), vyjma materiálů v sekci PRO MÉDIA na webových stránkách, je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno.

16 Název klubu: SK Sigma Olomouc Adresa: Legionářská 12, 771 Olomouc Internetové stránky: Facebook.com/SKSigmaOlomouc YouTube.com/ sigmafotbaltv2010 Twitter.com/SKSigmaOlomouc plus.google.com/+sksigmaolomouc Petr Pelíšek Petr Pelíšek nevedeme Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace SK Sigma Olomouc. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 před výkopem, obdrží jednorázovou akreditaci. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici TM. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor ve vestibulu cestou z hrací plochy do kabin). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference SK Sigma Olomouc. Pokud hostující klub výslovně nevyžaduje oddělenou tiskovou konferenci, společné se nebráníme, média to mají raději. Vyhrazené parkování: Před hlavní tribunou Androva stadionu (je potřeba klub zažádat o parkovací kartu). Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: V tiskovém středisku. Umístění tiskového střediska: V hlavní tribuně Androva stadionu, vstup vedle vchodu 2. Novinářská místa na tribuně: na hlavní tribuně Androva stadionu, sektor B, řady 15, 14, 13 a 12 (až 80 míst k sezení). Wi-fi připojení: HESLO (v tiskovém středisku) Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Za oběma brankovými čárami.

17 Název klubu: SK Slavia Praha Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10, Internetové stránky: facebook.com/skslaviaprahafotbal youtube.com/tvslavia twitter.com/slaviaofficial plus.google.com/+skslaviapraha Soňa Nouzáková Vojtěch Raiman Michal Býček Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace SK Slavia Praha. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací (klubových či FAČR), mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem. Více zde: asp?t=media-akreditace 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mixzóně (prostor v tunelu mezi kabinami Synot Tip Areny) 2) Tisková konference hostujícího týmu v tiskovém středisku (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně) 3) Tisková konference SK Slavia Praha Vyhrazené parkování: Ulice Pod Altánem (je potřeba zažádat o parkovací kartu) Otevření tiskového střediska: minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Vstup pro média v Mc Donaldu nebo na VIP Recepce Synot Tip Areny (vždy je upřesněno) Umístění tiskového střediska: Vstup pro média v Mc Donaldu nebo na VIP Recepce Synot Tip Areny (vždy je upřesněno). 3. patro Synot Tip Areny, západní tribuna Novinářská místa na tribuně: Na novinářské tribuně přímo u tiskového střediska Wi-fi připojení: volné EDENARENA Vyzvednutí rozlišovacích vest: U vstupu pro média, případně v tiskovém středisku pro fotografy. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s pracovníky tiskového oddělení. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici na vyžádání.

ROZPIS_12-13_str_001-036.qxd 9.7.2012 8:02 StrÆnka 1

ROZPIS_12-13_str_001-036.qxd 9.7.2012 8:02 StrÆnka 1 ROZPIS_12-13_str_001-036.qxd 9.7.2012 8:02 StrÆnka 1 ROZPIS_12-13_str_001-036.qxd 9.7.2012 8:02 StrÆnka 2 ROZPIS_12-13_str_001-036.qxd 10.7.2012 7:21 StrÆnka 3 Fotbalová asociace České republiky o.s. ROZPIS

Více

ROZPIS_11-12_str_1-30.qxd 12.7.2011 15:17 StrÆnka 2

ROZPIS_11-12_str_1-30.qxd 12.7.2011 15:17 StrÆnka 2 ROZPIS_11-12_str_1-30.qxd 12.7.2011 15:17 StrÆnka 1 ROZPIS_11-12_str_1-30.qxd 12.7.2011 15:17 StrÆnka 2 ROZPIS_11-12_str_1-30.qxd 12.7.2011 15:17 StrÆnka 3 Fotbalová asociace České republiky, o.s. ROZPIS

Více

ROZPIS_9-10_str_001-030.qxd 30.6.2010 11:41 StrÆnka 2

ROZPIS_9-10_str_001-030.qxd 30.6.2010 11:41 StrÆnka 2 ROZPIS_9-10_str_001-030.qxd 30.6.2010 11:41 StrÆnka 1 ROZPIS_9-10_str_001-030.qxd 30.6.2010 11:41 StrÆnka 2 ROZPIS_9-10_str_001-030.qxd 30.6.2010 11:41 StrÆnka 3 Českomoravský fotbalový svaz o.s. ROZPIS

Více

HERNÍ ŘÁD TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE - ROZPIS SOUTĚŽE -

HERNÍ ŘÁD TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE - ROZPIS SOUTĚŽE - HERNÍ ŘÁD TIPSPORT EXTRALIGY LEDNÍHO HOKEJE - ROZPIS SOUTĚŽE - 2014/2015 1 TIPSPORT EXTRALIGA mistrovství ČR Adresa: Český svaz ledního hokeje Harfa Office Park, Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9 tel.:

Více

Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays

Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays Podmínky, pokyny a informace pro vystavovatele a realizátory expozic 15. ročníku mezinárodního veletrhu Czech Raildays 1. Místo a doba konání veletrhu Veletrh se koná v areálu nákladového nádraží železniční

Více

FOTABALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY O F S T R U T N O V 541 01 Trutnov, Na Nivách 568. Trutnov, 1. července 2012 R O Z P I S

FOTABALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY O F S T R U T N O V 541 01 Trutnov, Na Nivách 568. Trutnov, 1. července 2012 R O Z P I S FOTABALOVÁ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY O F S T R U T N O V 541 01 Trutnov, Na Nivách 568 Identifikační údaje: IČO: 22882863 Bankovní spojení: KB Trutnov, č.ú.: 1070316560207/0100 E-mail: marek.pilny@centrum.cz,

Více

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI OP ČSSI HRADEC KRÁLOVÉ JEDNOTNÝ PROGRAM ČINNOSTI ÚNOR ČERVEN

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI OP ČSSI HRADEC KRÁLOVÉ JEDNOTNÝ PROGRAM ČINNOSTI ÚNOR ČERVEN 1 2013 Ročník 21 Ročník 21 leden 2011 Vogel Jiří Ing. ZPRAVODAJ pro člleny ČKAIIT obllast Hradec Krállové,, obllastníí pobočky ČSSII Hradec Krállové a SPS Hradeckého a Pardubiického krajje OBSAH POZVÁNKA

Více

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy:

Téma. Cestovatel Tomáš Ujfaluši se vrátil do Gambrinus ligy: Číslo 2 Ročník 1 Podzim 2013 99 Kč Téma Generální ředitel, tiskový mluvčí, správce stadionu. Jak fungují kluby Gambrinus ligy? Darida, Kadlec, Krejčí Kolik stojí fotbalové naděje v Gambrinus lize? Slavní

Více

4. SOUTĚŽE 4.1. OBECNÉ PROPOZICE SOUTĚŽE. Obsah kapitoly:

4. SOUTĚŽE 4.1. OBECNÉ PROPOZICE SOUTĚŽE. Obsah kapitoly: 4. SOUTĚŽE 4.1. OBECNÉ PROPOZICE SOUTĚŽE Obsah kapitoly: AKTUALITY V ELEKTRONICKÝCH MATERIÁLECH... 28 ATLETICKÝ ČTYŘBOJ... 29 ATLETICKÝ TROJBOJ PRO 1. ST. ZÁKLADNÍCH ŠKOL... 30 KINDERIÁDA ATLETICKÁ SOUTĚŽ

Více

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015

KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE OBJEDNÁVKOVÝ FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: UZÁVĚRKA: 13. 2. 2015 OBJEDNÁVKOVÝ KATALOG SLUŽEB PRO VYSTAVOVATELE FOR KIDS FOR SENIOR FOR PETS OBSAH: 1 Důležitá upozornění 2 Objednávka parkování, vjezdu, vystavovatelských a montážních průkazů 2a Objednávka přednáškových

Více

16. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol. www.mcdonaldscup.cz

16. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol. www.mcdonaldscup.cz LIGA BUDOUCÍCH MISTRů 16. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol www.mcdonaldscup.cz Nadpis Řekli o McDonald s kapitoly Cupu Vážení sportovní přátelé, Vážení příznivci McDonald

Více

RALLYE PRŮVODCE 1 (aktualizováno 23.3.2005) OBSAH

RALLYE PRŮVODCE 1 (aktualizováno 23.3.2005) OBSAH RALLYE PRŮVODCE 1 (aktualizováno 23.3.2005) OBSAH strana 1. ÚVOD - UVÍTÁNÍ 2 2. HISTORIE 3 3. ORGANIZACE 6 4. PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM RALLYE 6 5. PŘIHLÁŠKY 7 6. ČASOVÝ HARMONOGRAM 8 7. SERVIS 10 8. SEZNAMOVACÍ

Více

...NOVÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ ENCYKLOPEDIE

...NOVÁ CESTA K VÍTĚZSTVÍ ENCYKLOPEDIE PROČ VZNIKLA FOTBALOVÉ (R)EVOLUCE A JAK V NÍ ČÍST VÁŽENÍ FOTBALOVÍ FANOUŠCI, k Vašim rukám se právě dostává FOTBALOVÉ (R)EVOLUCE. FOTBALOVÁ (R)EVOLUCE (FRE), jeden z nejdůležitějších projektů v historii

Více

Oficiální STANOVY Regionální Amatérské Florbalové Ligy RAFL 2015/2016

Oficiální STANOVY Regionální Amatérské Florbalové Ligy RAFL 2015/2016 Oficiální STANOVY Regionální Amatérské Florbalové Ligy RAFL 2015/2016 I. Základní ustanovení 1. Regionální amatérská florbalová liga (RAFL) je soutěž daného systému a pravidel florbalu v sezóně 2015/2016,

Více

Fotbalový turnaj pro kluky a holky z prvního stupně základních škol

Fotbalový turnaj pro kluky a holky z prvního stupně základních škol Fotbalový turnaj pro kluky a holky z prvního stupně základních škol www.mcdonaldscup.cz 2 Řekli o McDonald s Cupu JUDr. Petr Hulinský, Ph.D. náměstek ministra pro podporu sportu a mládeže Vážení sportovní

Více

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR,

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE Svátek fotbalu McDonald s Cup 2014/2015 Pod záštitou Ing. Petra Beitla primátora Jablonce nad Nisou Jablonec nad Nisou 10. 11. 6. 2015 Vítáme Vás v Jablonci

Více

INFORMACE FMS AČR PRO ROK 2005

INFORMACE FMS AČR PRO ROK 2005 FEDERACE MOTOCYKLOVÉHO SPORTU AČR INFORMACE FMS AČR PRO ROK 2005 FMS AČR 2005 www. autoklub.cz 97 Ročenka 2005 STANOVISKO KE ZDAŇOVÁNÍ ODMĚN ZAHRANIČNÍCH SPORTOVCŮ Při pořádání akcí sportovního charakteru

Více

DO TO. Tiráž: SPARTA, DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 20/09 3

DO TO. Tiráž: SPARTA, DO TOHO! SPARTA DO TOHO! 20/09 3 DO TO SPARTAHO! Tiráž: SPARTA, DO TOHO! Oficiální klubový magazín AC Sparta Praha Vydává AC Sparta Praha fotbal, a.s., Milady Horákové 98, 170 82 Praha 7, IČ 46356801 Šéfredaktor: Ondřej Vichnar Redakce:

Více

TURNAJ, KTERÝM ŽIJE CELÁ RODINA

TURNAJ, KTERÝM ŽIJE CELÁ RODINA Šmíca Šmíca jr. TURNAJ, KTERÝM ŽIJE CELÁ RODINA 14. ročník největšího fotbalového turnaje pro žáky základních škol www.mcdonaldscup.cz McDonald s Cup vstupuje do 14. ročníku! Vážení přátelé, je to až neuvěřitelné,

Více

PRŮVODCE NOVÉHO STUDENTA

PRŮVODCE NOVÉHO STUDENTA PRŮVODCE NOVÉHO STUDENTA P O Č E S K É Z E M Ě D Ě L S K É U N I V E R Z I T Ě V P R A Z E Jsme živá univerzita Úvodní slovo rektora Vážené studentky a studenti, milé nové kolegyně a noví kolegové, mnozí

Více

Úvodní slovo rektora. Vážené studentky a studenti, milé nové kolegyně a noví kolegové, Úvodní slovo 3

Úvodní slovo rektora. Vážené studentky a studenti, milé nové kolegyně a noví kolegové, Úvodní slovo 3 Úvodní slovo 3 Úvodní slovo rektora Vážené studentky a studenti, milé nové kolegyně a noví kolegové, mnozí z vás, kteří otvíráte tuto brožuru, jste začali poprvé ve svém životě plně pronikat do všech oblastí

Více

SOUTĚŽNÍ ŘÁD FOTBALOVÉ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY

SOUTĚŽNÍ ŘÁD FOTBALOVÉ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY SOUTĚŽNÍ ŘÁD FOTBALOVÉ ASOCIACE ČESKÉ REPUBLIKY ČÁST PRVNÍ OBECNÁ ČÁST HLAVA I OBECNÁ USTANOVENÍ Základní ustanovení 1. Fotbalová asociace České republiky (dále FAČR ), jakožto organizátor soutěží fotbalu

Více

Nabídka reklamních služeb

Nabídka reklamních služeb Fotbalový klub FC Písek Nabídka reklamních služeb Nabídka reklamních služeb FC Písek nabízí svým partnerům zajištění propagace, reklamy a prezentace formou umístění reklam log bannerů v areálu fotbalových

Více

Významné koncertní sály České republiky

Významné koncertní sály České republiky JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Hudební fakulta Katedra Hudebních a humanitních věd a hudebního manažerství Hudební manažerství Významné koncertní sály České republiky Cenová politika pronájmu

Více

ROZPIS. MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ JIHOČESKÉHO KRAJE v LEDNÍM HOKEJI. Vydal : JIHOČESKÝ krajský výkonný výbor

ROZPIS. MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ JIHOČESKÉHO KRAJE v LEDNÍM HOKEJI. Vydal : JIHOČESKÝ krajský výkonný výbor ROZPIS MISTROVSKÝCH SOUTĚŽÍ JIHOČESKÉHO KRAJE v LEDNÍM HOKEJI 2011 2012 Vydal : JIHOČESKÝ krajský výkonný výbor Adresa : Jč KS ČSTV lední hokej Skuherského 14, schr. 52 370 04 České Budějovice Telefon

Více

Zveřejnění mapy trasy a RZ Místo: tiskoviny, www.rallykrkonose.cz, www.autosport.cz a další webové servery Datum: 1. 6. 2008

Zveřejnění mapy trasy a RZ Místo: tiskoviny, www.rallykrkonose.cz, www.autosport.cz a další webové servery Datum: 1. 6. 2008 ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ 2. Rally Krkonoše Trutnov 13. - 14. 6. 2008 Mistrovství České republiky historických automobilů Pohár České republiky v rally Pohár mládeže Česká Trophy Rally pravidelnosti Volný pohár

Více

ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ. XXXVI. EPLcond Rally AGROPA 2015. Pačejov, 7. - 8. srpna 2015

ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ. XXXVI. EPLcond Rally AGROPA 2015. Pačejov, 7. - 8. srpna 2015 ZVLÁŠTNÍ USTANOVENÍ XXXVI. EPLcond Rally AGROPA 2015 Pačejov, 7. - 8. srpna 2015 RALLYSPRINT SÉRIE POHÁR 2+ MISTROVSTVÍ ČR V RALLY HISTORICKÝCH AUTOMOBILŮ POHÁR MLÁDEŽE XTG Opel ADAM CUP POHÁR POŘADATELE

Více

Čl. II. VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ 4

Čl. II. VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ 4 OBSAH Čl. I. ÚVODNÍ USTANOVENÍ 3 1. Vlastník budovy NTK 3 2. Důležitá telefonní čísla 3 3. Kontaktní adresa: Zkvalitnění služeb zákazníkům 3 4. Otevírací doba budovy NTK 3 Čl. II. VYMEZENÍ ZÁKLADNÍCH POJMŮ

Více

Jazyková škola. Jipka dále nabízí: jazykové kurzy 53 jazyků studium v zahraničí překlady tlumočení. Pomaturitní studium

Jazyková škola. Jipka dále nabízí: jazykové kurzy 53 jazyků studium v zahraničí překlady tlumočení. Pomaturitní studium Jazyková škola Pomaturitní studium Nevadí! Přijď do Jipky a studuj angličtinu. Zůstaneš studentem a získáš mezinárodní certifikát. Vyzkoušej nový život plný jazykové intenzivní péče a následně se dostaň

Více

ACCR - Car Club of Nuclear Power Plant Dukovany XV. HORÁCKÁ RALLY. Třebíč 21. 23. 10. 2004. Mezinárodní mistrovství České republiky v rally

ACCR - Car Club of Nuclear Power Plant Dukovany XV. HORÁCKÁ RALLY. Třebíč 21. 23. 10. 2004. Mezinárodní mistrovství České republiky v rally AČR - Auto klub elektrárna Dukovany ACCR - Car Club of Nuclear Power Plant Dukovany XV. HORÁCKÁ RALLY Třebíč 21. 23. 10. 2004 Mezinárodní mistrovství České republiky v rally Zvláštní ustanovení AČR AK

Více