Sezona 2013/2014 Manuál tiskových mluvčích Gambrinus ligy

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Sezona 2013/2014 Manuál tiskových mluvčích Gambrinus ligy"

Transkript

1 Sezona 2013/2014 Manuál tiskových mluvčích Gambrinus ligy

2 Název klubu: 1.FC Slovácko Adresa: Stonky 566, Uherské Hradiště Internetové stránky: Facebook.com/1FCSlovacko YouTube.com/TVSlovacko Twitter.com/1_FCS plus.google.com/+1fcslovacko František Uhříček tel.: mail: Marek Jurák mail: Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace 1.FC Slovácko. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub 1.FC Slovácko tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici TM. Vzhledem k dosavadní absenci klasické Mix zóny je pro rychlé řešení (s ohledem na odjezd hostujícího týmu) zaveden následující postup: 1) Rozhovor hostujícího trenéra pro redakci ČT v určených prostorech 2) Tisková konference hostujícího trenéra, v současné chvíli rozhovor trenéra 1.FC Slovácko pro redakci ČT v určených prostorech 3) Tisková konference trenéra 1.FC Slovácko, v současné chvíli rozhovor hostujícího hráče (dle vyžádání ČT) pro redakci ČT v určených prostorech 4) Tisková konference hostujícího hráče, v současné chvíli rozhovor hráče 1.FC Slovácko (dle vyžádání ČT) pro redakci ČT v určených prostorech 5) Tisková konference hráče 1.FC Slovácko Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Zákaznické centrum v levé části hlavní tribuny (ulice Stonky) Umístění tiskového střediska: vstup v pravé části hlavní tribuny z ulice Stonky Novinářská místa na tribuně: Novinářské sedadla jsou umístěna pod střechou hlavní tribuny (30 míst k sezení). Wi-fi připojení: V tiskovém středisku heslo (Slovacko1894) Na novinářské tribuně heslo (Slovacko1894) Vyzvednutí rozlišovacích vest: v tiskovém středisku Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (označeno červenou barvou - od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou).

3 Název klubu: 1.FK Příbram Adresa: Startip Aréna, Lazec 60, Příbram VI Internetové stránky: twitter.com/fkpribram plus.google.com/u/0/b/ / Manažer marketingu a komunikace Tomáš Větrovský Petr Soucha Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu mohou být zástupci médií kontaktování přímo. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s manažerem marketingu a komunikace panem Tomášem Větrovským. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace 1.FK Příbram a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s manažerem marketingu a komunikace. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Vybraní hráči obou týmů k dispozici v mix-zóně. 2) Společná tisková konference obou týmů. 3) Další individuální rozhovory jsou možné po předchozí domluvě. Vyhrazené parkování: Parkování v prostorech parkingu V.I.P. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Pracovník klubu u horní pokladny pro vstup V.I.P. Umístění tiskového střediska: V budově 1. FK Příbram vedle sekretariátu. (1. patro). Novinářská místa na tribuně: Tři sky boxy nad sektorem P, počet míst 50. Wifi ano, bez hesla. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskové místnosti určené pro novináře. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami v celé délce brankových čar.

4 Název klubu: 1.SC Znojmo fotbalový klub a.s. Adresa: Znojmo, Dobšická 3580/17, PSČ Internetové stránky: Michal Bělák a Aleš Urbánek Michal Bělák Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu musí být zástupci médií kontaktování prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor u vstupu do kabin za hlavní tribunou) 2) Tisková konference (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně) Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Vstup do stadiónu. Umístění tiskového střediska: V prostorách hlavní tribuny stadiónu. Novinářská místa na tribuně: Vyhrazená místa v sektoru A. Wi-fi připojení: Informace v tiskovém středisku. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace1.sc Znojmo. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 h. před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici TM.

5 Název klubu: AC Sparta Praha Adresa: Milady Horákové 1066/98, Praha 7 - Letná Internetové stránky: Facebook.com/ACSpartapraha YouTube.com/acspartaofficial Twitter.com/ACSparta_CZ Twitter.com/ACSparta_EN plus.google.com/+acspartapraha Ředitel komunikace: Ondřej Kasík Martina Pavlová www. sparta.cz, sekce Novinky, odkaz Pro média (heslo na vyžádání) Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s oddělením P.R. a komunikace. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor u vstupu do kabin za hlavní tribunou). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference AC Sparta Praha. Vyhrazené parkování: Letenská pláň (je potřeba klub zažádat o parkovací kartu). Otevření tiskového střediska: minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Zákaznické centrum u vstupu číslo 1. Umístění tiskového střediska: Vstup 1 z ulice Milady Horákové. Novinářská místa na tribuně: Tzv. lávka pod střechou hlavní tribuny (72 míst k sezení). Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tzv. malém tiskovém středisku v hlavní budově u vstupu do prostor VIP. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna u postranní čáry). Pro utkání Gambrinus ligy platí po dohodě s KSN pouze klubová akreditace AC Sparta Praha. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s oddělením P.R. a komunikace. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno.

6 Název klubu: Bohemians Praha 1905, a. s. Adresa: Vršovická 1489/31, , Praha 10 - Vršovice Internetové stránky: Facebook.com/bohemi1905 YouTube.com/bohemkatv Twitter.com/bohemians1905 gplus.to/bohemians1905 instagram.com/bohemians_praha_1905 Tomáš Mutinský Tomáš Mutinský Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu mohou být zástupci médií kontaktování přímo pouze po odsouhlasení tiskového mluvčího. Rozhovory před zveřejněním zasílejte tiskovému mluvčímu ke konzultaci. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy a Poháru České pošty platí pouze klubová akreditace Bohemians Praha Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději však 10 hodin před výkopem. Vyzvednutí domluvených jednorázových akreditací je možné dvě hodiny před zápasem až do výkopu utkání na hlavní bráně stadionu (vstup č. 1) okénko PRESS, AKREDITACE. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tiskový mluvčí. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor vedle press centra u vstupu do zázemí stadionu). 2) Tisková konference s trenéry (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mixzóně). Parkování: Možné v okolních ulicích. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: Hlavní brána (vstup č. 1) - okénko PRESS, AKREDITACE. Umístění tiskového střediska: Hlavní brána (vstup č. 1) přes náměstíčko u vstupu do zázemí klubu. Novinářská místa: Na hlavní tribuně v horní řadě, u stolů zásuvky. Wi-fi připojení: Tiskové středisko název: bohemians1905, heslo: bohemians1905. Novinářská místa název: DOLICEK, volně přístupná (heslo není). Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od velkého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Vstup na hrací plochu z rohu hřiště u vstupu č. 1 (vedle tribuny A1).

7 Název klubu: FC Baník Ostrava Adresa: Bukovanského 4/1028, Slezská Ostrava, Internetové stránky: twitter.com/fcbanik plus.google.com/ Tisková mluvčí: Eva Šimčíková Eva Šimčíková www. fcb.cz / sekce Klub/ Pro média lze si zažádat o pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu (s výjimkou předem nahlášených oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FC Baník Ostrava. Klub však respektuje také akreditace udělené FAČR ve spolupráci s Klubem sportovních novinářů, přičemž klubové akreditace FC Baník Ostrava jsou jim nadřazené. FC Baník Ostrava má pro redakce, které nedisponují novinářským průkazem FAČR, připraveny celosezonní akreditace. V případě zájmu o vystavení akreditace je zapotřebí vyplnit akreditační formulář, který je ke stažení na stránkách fcb.cz a zaslat jej na ovou adresu FC Baník Ostrava si vyhrazuje právo celosezónní akreditaci neudělit. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, a to nejpozději 24 hodin před výkopem. I v případě žádosti o jednorázovou akreditaci je zapotřebí vyplnit akreditační formulář a zaslat jej na Klub si vyhrazuje právo nevystavit akreditaci v případě překročené kapacity novinářských míst na tribuně T3. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovou mluvčí. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tisková mluvčí. 1) Setkání zástupců médií v mix-zóně (prostor u tabule s reklamními patnery před tiskovým střediskem). Zde se zástupci médií dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči jim budou k dispozici pro pozápasové rozhovory. 2) Rozhovory s domácími hráči a členy realizačního týmu pro televizní kamery mohou probíhat výhradně před tabulí s reklamními partnery klubu. 3) Společná tisková konference trenérů domácího a hostujícího týmu v tiskovém středisku (presscentru). Uskuteční se až poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně. 4) Po předchozí dohodě tiskových mluvčí obou klubů (možno upřesnit až po utkání) lze uskutečnit oddělené tiskové konference obou trenérů. Vyhrazené parkování: Po předchozí domluvě s tiskovou mluvčí je k dispozici výhradně pro pracovníky televizních štábů. Pracovníkům médií doporučujeme využít parkovací plochy v širším okolí stadiónu. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: U služebního vchodu na stadión Umístění tiskového střediska: Služební vchod na stadión Novinářská místa na tribuně: Vrchní sedadla na tribuně T3 88 míst Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: presscentrum HESLO na novinářské tribuně: medialnicentrum Vyzvednutí rozlišovacích vest: U služebního vchodu na stadion Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou).

8 Název klubu: FC Slovan Liberec Adresa: Na hradbách 1300, Liberec 1 Internetové stránky: twitter.com/fcslovanliberec plus.google.com/+slovanliberec Lukáš Váňa Lukáš Váňa + zařazení na mediální mail list (pro zařazení kontaktujte tiskového mluvčího) Veškeré rozhovory s hráči, realizačním týmem či zástupci klubu jen po konzultaci s tiskovým mluvčím. Stejně tak návštěvy tréninků ligové týmu. Pro utkání Gambrinus ligy a Poháru České pošty respektujeme akreditace vydané KSN. Před zápasy s FK Baumit Jablonec, SK Slavia Praha, AC Sparta Praha a FC Victoria Plzeň je nutné ohlásit svou účast na tiskového mluvčího. Akreditace KSN umožňují vstup na novinářskou tribunu, novinářská a televizní lávka je přístupná jen s klubovými akreditacemi! 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor v hlavní tribuně utělocvičny) 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference FC Slovan Liberec. Vyhrazené parkování: Zeyerova ulice Otevření tiskového střediska: 90 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Tiskové středisko (přístup po předložení novinářského průkazu). Umístění tiskového střediska: vstup ze Zeyerovy ulice Novinářská místa na tribuně: 90 míst tribuna, 50 míst lávka Vyhrazené parkování: Ulice Na Hradbách Otevření místnosti pro fotografy (na východní tribuně): 90 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí fotoakreditací: Recepce stadionu U Nisy. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V místnosti pro fotografy na východní tribuně. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno.

9 Název klubu: FC Viktoria Plzeň Adresa: Štruncovy sady 3, Plzeň Internetové stránky: Facebook.com/fcviktoria.cz Twitter.com/fcviktorkaplzen Plus.google.com/+FCViktoriaPlzeň Mgr. Pavel Pillár Zdeněk Rataj přihlášení do systému v horní liště, odkaz Pro média (heslo na vyžádání) Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím klubu panem Pavlem Pillárem. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FC Viktoria Plzeň a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Tisková konference hostujícího týmu. 2) Tisková konference FC Viktoria Plzeň. 3) Vybraní hráči soupeře k dispozici v tiskovém středisku. 4) Vybraní hráči FC Viktoria Plzeň k dispozici v tiskovém středisku. 5) Televizní rozhovory a případné individuální rozhovory probíhají ve vyhrazeném prostoru v hráčském tunelu. Vyhrazené parkování: Parkovací dům Rychtářka Otevření tiskového střediska: 120 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Pracovnice klubu u recepce stadionu. Umístění tiskového střediska: Speciální označený vchod mezi recepcí stadionu a vstupem do fanshopu. Novinářská místa na tribuně: Novinářská tribuna, tři řady na spodní části hlavní tribuny, celkem 70 míst. Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskové místnosti určené pro novináře. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami v celé délce brankových čar.

10 Název klubu: FC Vysočina Jihlava, a.s. Internetové stránky: Facebook.com/fcvysocina YouTube.com/jezourtv Twitter.com/fcvysocina plus.google.com/ Miroslav Fuks Miroslav Fuks Není definována informace lze nalézt na klubovém webu a klubových sociálních sítích, popř. lze objednat pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči a členové realizačního týmu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FC Vysočina Jihlava a též další akreditace udělené FAČR ve spolupráci s Klubem sportovních novinářů, přičemž klubové akreditace FC Vysočina Jihlava jsou jim nadřazené. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 hodin před výkopem. Klub si vyhrazuje právo neumožnit akreditaci v případě překročené kapacity novinářských míst na vyhrazené tribuně C. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tiskový mluvčí. 1) Setkání zástupců médií v prostoru před vstupem do kabiny hráčů, který představuje pozápasovou mix-zónu. Zde se zástupci médií dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči jim budou k dispozici pro pozápasové rozhovory. 2) Rozhovory s domácími hráči a členy realizačního týmu pro televizní kamery mohou probíhat výhradně před panelem s reklamními partnery klubu, který je umístěn v zadní části mix-zóny. 3) Společná tisková konference trenérů domácího a hostujícího týmu v tiskovém středisku (presscentru). Uskuteční se až poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně. 4) Po předchozí dohodě tiskových mluvčí obou klubů (možno upřesnit až po utkání) lze uskutečnit oddělené tiskové konference obou trenérů. Informace pro novináře: Vyhrazené parkování: Po předchozí domluvě s tiskovým mluvčím je k dispozici výhradně pro pracovníky televizních štábů. Pracovníkům médií doporučujeme využít parkovací plochy v širším okolí stadiónu. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: U služebního vstupu na stadión (VSTUP Č. 6 přes ulici naproti čerpací stanici ICOM). Umístění tiskového střediska: Služební vstup na stadión (VSTUP Č. 6 přes ulici naproti čerpací stanici ICOM) tribuna C (sídlo klubu). Novinářská místa na tribuně: Na tribuně C (sídlo klubu) je k dispozici 20 míst pro novináře. Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: síť FC-PRESS HESLO na novinářské tribuně: síť FC-PRESS-TRIBU- NA Pracovní prostor pro fotografy: Vyzvednutí rozlišovacích vest: V přízemí tribuny C (sídlo klubu) u hostesky. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně tribuny C (sídlo klubu) u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou) viz červeně vyznačené okraje hrací plochy.

11 Název klubu: FC Zbrojovka Brno Oficiální web: Jan Hrabálek Zóna pro média na webu: Není konkrétně definována. Oficiální informace lze nalézt na klubovém webu a sociálních sítích klubu. Hráči a členové realizačního týmu komunikují s novináři na tiskových konferencích před a po zápasech, na oficiálních akcích klubu, v jiných případech mají hráči povinnost oznámit poskytnutí rozhovoru tiskovému mluvčímu. Účast novinářů na trénincích, soustředěních a dalších přípravných akcí podobného typu je možná po konzultaci s tiskovým mluvčím. Pravidla akreditace: Pro utkání Gambrinus ligy a Poháru ČMFS platí celostátní akreditace FAČR a klubová akreditace FC Zbrojovka Brno. Novináři, kteří nemají ani jednu z výše uvedených akreditací, mohou o ni požádat před každým zápasem jednotlivě, nejpozději 24 hodin před začátkem. Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci v případě překročení novinářských míst na vyhrazených tribunách. Místa pro novináře: Pro novináře jsou na stadionu vyhrazeny dva sektory. První na hlavní tribuně v poslední řadě, kde jsou pultíky pro počítače, připojení k elektrické síti a přes zaheslované wifi přístup k internetu. Druhý sektor, využívaný především pracovníky TV a rozhlasu, je naproti hlavní tribuně, v buňkách, v nichž je rovněž k dispozici internet a elektřina. Na střeše těchto buněk je krytá plošina pro umístění TV kamer. Pozápasový režim: Mixzóna je umístěna v prostoru, odkud hráči vycházejí na hrací plochu, v těsné blízkosti tiskového střediska. Zde také dochází k pozápasovým rozhovorům. Jejich respondenty přivedou do mixzóny tiskoví mluvčí obou klubů na vyžádání akreditovaných novinářů. Rozhovory s domácími hráči a trenéry, zejména pro TV, probíhají před reklamní tabulí s partnery klubu. Tisková konference s trenéry obou týmů probíhá společně v tiskovém středisku ihned po skončení rozhovorů s hráči a moderuje ji tiskový mluvčí domácího klubu. V případě žádosti hostujícího klubu je možné uspořádat tiskové konference s trenéry odděleně, v tom případě začíná hostující tým a tuto část TK si moderuje hostující tiskový mluvčí. Následuje domácí trenér a domácí tiskový mluvčí. Všeobecné informace novinářům: Parkoviště: Vzhledem k velmi omezené možnosti parkování v okolí stadionu nemůže klub vyhradit parkoviště pro novináře, parkovat lze v ulicích v okolí stadionu. Tiskové středisko: Je otevřeno 90 minut před začátkem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: před vstupem do tiskového střediska. Z ulice Srbská je vstup označen PRESS a je totožný se vstupem VIP GOLD. Servis: V tiskovém středisku je zajištěno malé občerstvení, připojení k elektrické síti, wifi (heslo vystaveno, platí i na tribuně). Prostor pro fotografy: Fotografové si rozlišovací vesty vyzvednou v tiskovém středisku, jejich pohyb na stadionu je možný za reklamními panely za oběma brankami.

12 Název klubu: FK BAUMIT Jablonec, a.s. Adresa: U Stadionu 4904/5, Jablonec nad Nisou Internetové stránky: Facebook.com/fkjablonec.cz Twitter.com/fkbaumitjablonec Youtube.com/fkjablonec Plus.google.com/+fkjablonec Tomáš Bárta Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Televizní rozhovory, rozhlasové rozhovory a rozhovory s píšícími novináři v tunelu před vstupem do kabin hráčů. Jednoduchý přístup přímo z novinářské tribuny. Zástupci médii se dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči budou k dispozici pro rozhovory. 2) Společná tisková konference trenérů ( po dohodě se mohou uskutečnit konference oddělené ) Zdena Kadlecová www. fkjablonec.cz, na listě (funkční bude od sezóny ) Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím klubu. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FK BAUMIT Jablonec a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 hodin před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Vyhrazené parkování: Parkoviště Press ( stejný vjezd jako parkoviště VIP, v blízkosti stadionu) Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: U ostrahy při vjezdu na parkoviště Umístění tiskového střediska: V hlavní tribuně ( samostatný, označený vchod ) Novinářská místa na tribuně: Novinářská tribuna, 154 míst ( z toho 60 vybavených pultíky) Wifi: Press, PressOutdoor 1, PressOutdoor 2, heslo: ( všechny 3 sítě stejné ) Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami v celé délce brankových čar.

13 Název klubu: FK Dukla Praha, a. s. Internetové stránky: Facebook.com/FKDuklaPraha YouTube.com/DuklaTVofficial Twitter.com/fkduklapraha plus.google.com/+duklapraha Kristýna Kratochvílová Kristýna Kratochvílová Není definována informace lze nalézt na klubovém webu a klubových sociálních sítích, popř. lze objednat pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči a členové realizačního týmu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Akreditační systém FAČR: FK Dukla Praha respektuje akreditace vydané FAČR (ČMFS) či společností STES. Držitelům těchto karet je umožněn vstup na stadion bez nutnosti podání žádosti o akreditaci. Celosezonní akreditace FK Dukla Praha: FK Dukla Praha má pro redakce, které nedisponují novinářským průkazem FAČR, připraveny celosezonní akreditace. Žádat o ně můžete prostřednictvím mailu Do těla mailu uveďte jméno redakce, typ média a kontakt na editora či šéfredaktora. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo celosezónní akreditaci neudělit. Jednorázová akreditace FK Dukla Praha: O jednorázovou akreditaci můžete žádat prostřednictvím mailu fkdukla.cz. Žádost je nezbytné zaslat alespoň 24 hodin před utkáním. Do těla mailu uveďte jméno redaktora, jméno redakce a zaměření novináře (píšící / foto). Jednorázová akreditace bude připravena dvě hodiny před utkáním na dolním vstupu do areálu Juliska. FK Dukla Praha si vyhrazuje právo akreditaci neudělit. Volní novináři: K žádosti volných novinářů o jednorázovou akreditaci je nezbytné dodat potvrzení příslušné redakce, pro kterou se reportáž chystají pořizovat. Vedoucí editor (šéfredaktor) by měl potvrdit, že dotyčný volný novinář bude pro jejich redakci na vybraném zápase pracovat. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici tiskový mluvčí. 1) Setkání zástupců médií v prostoru před vstupem do kabiny hráčů, který představuje pozápasovou mix-zónu. Zde se zástupci médií dohodnou s tiskovými mluvčími obou klubů, kteří hráči jim budou k dispozici pro pozápasové rozhovory. 2) Rozhovory s domácími hráči a členy realizačního týmu pro televizní kamery mohou probíhat výhradně před panelem s reklamními partnery klubu, který je umístěny v prostorách mix-zóny. 3) Oddělená tisková konference trenérů domácího a hostujícího týmu v tiskovém středisku (presscentru). Uskuteční se až poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně. 4) Po předchozí dohodě tiskových mluvčí obou klubů (možno upřesnit až po utkání) lze uskutečnit společnou tiskovou konferenci obou trenérů. Informace pro novináře: Vyhrazené parkování: je připraveno před dolním vstupem na stadion. Tento vchod je určen právě píšícím redaktorům i fotografům. Vzhledem k tomu, že v areálu Juliska probíhá v těchto měsících výstavba nového zázemí pro sportovce Dukly, je počet míst na parkovišti omezen. Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: U vjezdu na stadion, východní vchod (u sochy Josefa Masopusta). Umístění tiskového střediska: Budova pod sektorem A, B. Novinářská místa na tribuně: Sektor C je k dispozici 20 míst pro novináře. Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: síť DUKLAPRESS - MEDIAPRESS. HESLO na novinářské tribuně: Síť DUKLATRIBUNA - MEDIATRIBUNA. Pracovní prostor pro fotografy: Vyzvednutí rozlišovacích vest: V press centru pod sektorem A,B u hostesky. Pracovní prostor pro fotografy: Po obvodu tartanové plochy.

14 Název klubu: FK Mladá Boleslav Adresa: U Stadionu 1118/II Mladá Boleslav Internetové stránky: Facebook.com/FK Mladá Boleslav YouTube.com/FK Mladá Boleslav Twitter.com/FK Mladá Boleslav Plus.google.com/FK Mladá Boleslav manažer komunikace Jiří Koros Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa) je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor u vstupu do kabin vedle Press centra). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference FK Mladá Boleslav. 4) Rozhovory pro TV probíhají v mix-zóně. Jiří Koros www. fkmb.cz, sekce Press servis Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím panem Jiřím Korosem. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FK Mladá Boleslav a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 24 před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. Vyhrazené parkování: Ovál Městského stadionu (k parkování slouží vydaná akreditace) Otevření tiskového střediska: 90 minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Vjezd č.1. Městského stadionu. Umístění tiskového střediska: Správní budova, vstup z oválu Městského stadionu, Press centrum (40 míst k sezení). Novinářská místa na tribuně: Boxy na západní tribuně (50 míst k sezení). Vyzvednutí rozlišovacích vest: V Press centru Městského stadionu. Pracovní prostor pro fotografy: Prostor za brankami.

15 Název klubu: FK Teplice Adresa: Na Stínadlech 2796, Teplice, Internetové stránky: facebook.com/fkteplice twitter.com/fk_teplice plus.google.com/+fkteplice youtube.com/fkteplice1945 Tiskový mluvčí a osoba zodpovědná za akreditace: Martin Kovařík Je vytvořena na webových stránkách v sekci KLUB PRO MÉDIA. Zde jsou umístěny tiskové zprávy, fotografie pro potřeby medií, případně zvukové záznamy. Informace lze nalézt také na klubovém webu a klubových sociálních sítích, popř. lze objednat pravidelné zasílání tiskových zpráv na u Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktovaní přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerou účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí klubová akreditace FK Teplice a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. komunikace si klub vyhrazuje možnost odebrat dané redakci akreditace na domácí utkání. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (viz.plánek). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně) 3) Tisková konference FK Teplice. Informace pro novináře: Vyhrazené parkování: Po předchozí domluvě s tiskovým mluvčím je k dispozici na parkovacích plochách v okolí stadionu. Otevření tiskového střediska: 90 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: U pořadatele u vstupu do PRESS centra (vedle vchodu C viz plánek). Umístění tiskového střediska: Vstup do PRESS centra je umístěn vedle vchodu C na stadion (viz.plánek). Novinářská místa na tribuně: Tzv. lávka pod střechou hlavní tribuny (48 míst k sezení). Wi-fi připojení: HESLO v tiskovém středisku: síť Press_pilot_fkt procurvepress2006 HESLO na novinářské tribuně: síť Press_pilot_fkt - procurvepress2006 Pracovní prostor pro fotografy: Vyzvednutí rozlišovacích vest: U obsluhy v PRESS centru. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna u postranní čáry na plánku zvýrazněno červenou čárou). Přebírání původních klubových materiálů (zejména fotografie a videa), vyjma materiálů v sekci PRO MÉDIA na webových stránkách, je možné pouze po dohodě s tiskovým mluvčím. Všechny tyto materiály jsou vlastnictvím klubu a jejich neoprávněné šíření není dovoleno.

16 Název klubu: SK Sigma Olomouc Adresa: Legionářská 12, 771 Olomouc Internetové stránky: Facebook.com/SKSigmaOlomouc YouTube.com/ sigmafotbaltv2010 Twitter.com/SKSigmaOlomouc plus.google.com/+sksigmaolomouc Petr Pelíšek Petr Pelíšek nevedeme Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních oficiálních či otevřených tréninků) je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace SK Sigma Olomouc. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 před výkopem, obdrží jednorázovou akreditaci. Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s tiskovým mluvčím. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici TM. 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mix-zóně (prostor ve vestibulu cestou z hrací plochy do kabin). 2) Tisková konference hostujícího týmu (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně). 3) Tisková konference SK Sigma Olomouc. Pokud hostující klub výslovně nevyžaduje oddělenou tiskovou konferenci, společné se nebráníme, média to mají raději. Vyhrazené parkování: Před hlavní tribunou Androva stadionu (je potřeba klub zažádat o parkovací kartu). Otevření tiskového střediska: 60 minut před výkopem utkání. Vyzvednutí jednorázových akreditací: V tiskovém středisku. Umístění tiskového střediska: V hlavní tribuně Androva stadionu, vstup vedle vchodu 2. Novinářská místa na tribuně: na hlavní tribuně Androva stadionu, sektor B, řady 15, 14, 13 a 12 (až 80 míst k sezení). Wi-fi připojení: HESLO (v tiskovém středisku) Vyzvednutí rozlišovacích vest: V tiskovém středisku. Pracovní prostor pro fotografy: Za oběma brankovými čárami.

17 Název klubu: SK Slavia Praha Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10, Internetové stránky: facebook.com/skslaviaprahafotbal youtube.com/tvslavia twitter.com/slaviaofficial plus.google.com/+skslaviapraha Soňa Nouzáková Vojtěch Raiman Michal Býček Hráči, členové realizačního týmu a další představitelé klubu nemohou být zástupci médií kontaktování přímo, pouze prostřednictvím tiskového mluvčího. Veškerá účast novinářů na trénincích a neoficiálních akcích týmu je nutno konzultovat s tiskovým mluvčím. Pro utkání Gambrinus ligy platí pouze klubová akreditace SK Slavia Praha. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací (klubových či FAČR), mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem. Více zde: asp?t=media-akreditace 1) Setkání vybraných hráčů obou klubů se zástupci médií v mixzóně (prostor v tunelu mezi kabinami Synot Tip Areny) 2) Tisková konference hostujícího týmu v tiskovém středisku (bude zahájena poté, co budou ukončeny rozhovory v mix-zóně) 3) Tisková konference SK Slavia Praha Vyhrazené parkování: Ulice Pod Altánem (je potřeba zažádat o parkovací kartu) Otevření tiskového střediska: minut před výkopem utkání Vyzvednutí jednorázových akreditací: Vstup pro média v Mc Donaldu nebo na VIP Recepce Synot Tip Areny (vždy je upřesněno) Umístění tiskového střediska: Vstup pro média v Mc Donaldu nebo na VIP Recepce Synot Tip Areny (vždy je upřesněno). 3. patro Synot Tip Areny, západní tribuna Novinářská místa na tribuně: Na novinářské tribuně přímo u tiskového střediska Wi-fi připojení: volné EDENARENA Vyzvednutí rozlišovacích vest: U vstupu pro média, případně v tiskovém středisku pro fotografy. Pracovní prostor pro fotografy: Na straně u hlavní tribuny u obou rohových praporků (od malého vápna na straně za brankou k hranici velkého vápna za postranní čarou). Využívání klubových materiálů (fotografie, videa) je možné po dohodě s pracovníky tiskového oddělení. Klub tímto žádá média o využívání aktuálních fotografií s aktuální podobou dresů a respektováním aktuálních klubových partnerů. V případě absence aktuální fotografie vybraného fotbalisty v dané redakci je k dispozici na vyžádání.

Manuál tiskových 2014/2015. www.synotliga.cz

Manuál tiskových 2014/2015. www.synotliga.cz www.synotliga.cz Název klubu: 1.FC Slovácko Adresa: Stonky 566, 686 01 Uherské Hradiště Internetové stránky: www.fcslovacko.cz Facebook.com/1FCSlovacko YouTube.com/TVSlovacko Twitter.com/1_FCS plus.google.com/+1fcslovacko

Více

MANUÁL TISKOVÝCH MLUVČÍCH. epojisteni.cz ligy

MANUÁL TISKOVÝCH MLUVČÍCH. epojisteni.cz ligy MANUÁL TISKOVÝCH MLUVČÍCH epojisteni.cz ligy AC Sparta Praha WWW.SPARTA.CZ Milady Horákové 1066/98, 170 00, Praha 7 - Letná TISKOVÝ MLUVČÍ Ondřej Kasík 724 014 886 kasik@sparta.cz AKREDITACE Irena Smetanová

Více

INFORMACE PRO PÍŠÍCÍ NOVINÁŘE A NOVINÁŘE BEZ VYSÍLACÍCH PRÁV

INFORMACE PRO PÍŠÍCÍ NOVINÁŘE A NOVINÁŘE BEZ VYSÍLACÍCH PRÁV INFORMACE PRO PÍŠÍCÍ NOVINÁŘE A NOVINÁŘE BEZ VYSÍLACÍCH PRÁV Vážení pracovníci médií, následující informace vám mají pomoci při vašich přípravách na UEFA Super Cup na stadionu Eden v Praze. Veškerá naše

Více

A1A SYNOT LIGA PODZIM 2015

A1A SYNOT LIGA PODZIM 2015 A1A SYNOT LIGA PODZIM 2015 1. kolo ( 1.) 25.07.2015 00:00 A1A0101 Teplice - Olomouc A1A0102 Slovácko - Dukla A1A0103 Příbram - Jablonec A1A0104 Plzeň - Slavia A1A0105 Bohemians 1905 - Zlín A1A0106 Liberec

Více

Branky. POřadí 1. 1. POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr 11 340 (1.

Branky. POřadí 1. 1. POřadí. Góly dle minut. Žluté karty 16. Červené karty 16. Diváci (domácí utkání) Penalty. Průměr 11 340 (1. ROČENKA / Branky Vstřelené obdržené pořadí pořadí Góly dle minut Žluté karty CELKEM POřadí. Červené karty CELKEM Penalty CELKEM POřadí. PROMĚNĚNÉ Diváci (domácí utkání) Průměr () Nejvyšší návštěva Nejnižší

Více

I. DOROSTENECKÁ LIGA SR 2014/15

I. DOROSTENECKÁ LIGA SR 2014/15 I. DOROSTENECKÁ LIGA SR 2014/15 1. 1.FK Příbram 2. FC Hradec Králové 3. FK Pardubice 4. FC FASTAV Zlín 5. FK Meteor Praha VIII 6. SK Sigma Olomouc 7. FC Baník Ostrava 8. FC Viktoria Plzeň 9. SK Dynamo

Více

Příloha č. 1: Dotazník

Příloha č. 1: Dotazník Příloha č. 1: Dotazník Dobrý den, dostal se Vám do ruky dotazník k diplomové práci s názvem Sociální média v Gambrinus lize. Jmenuji se Daniel Matějka a jsem studentem posledního ročníku oboru Management

Více

JUNIORSKÁ LIGA 2014 2015

JUNIORSKÁ LIGA 2014 2015 JUNIORSKÁ LIGA 2014 2015 1. FC Viktoria Plzeň 2. SK Dynamo České Budějovice 3. SK Slavia Praha 4. FK Dukla Praha 5. FC Baník Ostrava 6. FC Vysočina Jihlava 7. FC Zbrojovka Brno 8. FK Varnsdorf 9. FK Baumit

Více

C1A JUNIORSKÁ LIGA PODZIM 2015

C1A JUNIORSKÁ LIGA PODZIM 2015 C1A JUNIORSKÁ LIGA PODZIM 2015 1. kolo ( 1.) 26.07.2015 00:00 B1A0101 Znojmo - volný los B1A0102 Bohemians 1905 - Plzeň B1A0103 České Budějovice - Liberec B1A0104 Příbram - Mladá Boleslav B1A0105 Teplice

Více

Příbramský pohár 2014 U12

Příbramský pohár 2014 U12 Fotbalový turnaj mladších žáků Příbramský pohár 2014 U12 TERMÍN TURNAJE: Čtvrtek 8.5.2014 Časový rozpis: 8.00-8:30 hod. prezence (u později zahajovaných zápasů stačí být ½ hod před prvním zápasem), 9:00

Více

Kalendář akcí rok 2015 (mimo tréninky) středisko Městský stadion v Ostravě Vítkovicích

Kalendář akcí rok 2015 (mimo tréninky) středisko Městský stadion v Ostravě Vítkovicích AKTUALIZACE ke dni : RS -rozcvičovací hřiště (UT - umělá tráva AD - atletická dráha AL - Atletická loučka) HS - hlavní stadion (HH - přírodní tráva ADHH - atletická dráha TS -Technické sektory) MU - mistrovské

Více

GAMBRINUS LIGA ČMFS. Podzim 2008

GAMBRINUS LIGA ČMFS. Podzim 2008 GAMBRINUS LIGA ČMFS Podzim 2008 1. kolo - 02.08.2008 A1A0101 Teplice - České Budějovice A1A0102 Slovan Liberec - Slavia Praha A1A0103 Příbram - Brno A1A0104 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov A1A0105 Baník

Více

I. Gambrinus liga - ligový roník 2005/2006

I. Gambrinus liga - ligový roník 2005/2006 I. Gambrinus liga - ligový roník 2005/2006 1. kolo 07.08.2005 A1A0101 Jablonec Slovácko 07.08. 17:00 NE A1A0102 Sigma Olomouc Baník Ostrava 07.08. 17:00 NE A1A0103 Slavia Praha Vysoina Jihlava 07.08. 17:00

Více

C1A I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA - U19

C1A I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA - U19 C1A I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA - U19 PODZIM 2015 1. kolo (1.) 01.08.2015 00:00 C1A0101 Příbram - Jihlava C1A0102 Opava - Liberec C1A0103 Pardubice - Sparta C1A0104 Fastav Zlín - Mladá Boleslav C1A0105

Více

O pohár starosty města Modřice

O pohár starosty města Modřice Pozvánka na XIV. ročník mezinárodního turnaje mladších žáků (roč. 2002) O pohár starosty města Modřice srpna 2014 na hřišti v Modřicích www.turnaj-modrice.cz POZVÁNKA Organizační výbor zve všechny hráče,

Více

République Tchèque 1998 99

République Tchèque 1998 99 République Tchèque 1998 99 1ère 423015 552345 01 Tch Sp. Hradec Kralove Sigma Olomouc 1:3 410141 401543 01 Tch FC Karvina FK Jablonec 97 1:0 443410 111211 01 Tch Petra Drnovice Viktoria Zizkov 4:2 214213

Více

République Tchèque Gambrinus liga

République Tchèque Gambrinus liga République Tchèque 2002 03 1. Gambrinus liga Journée n 1 24 juillet 545012 454541 01 Tch Sparta Praha FK Teplice 01:00 27 juillet 525414 121454 01 Tch Sigma Olomouc Slovan Liberec 00:00 28 juillet 345214

Více

PŘEDSTAVENÍ KLUBU HC MOUNTFIELD

PŘEDSTAVENÍ KLUBU HC MOUNTFIELD PŘEDSTAVENÍ KLUBU HC MOUNTFIELD České Budějovice je hokejový klub, který byl a je pravidelným účastníkem nejvyšší hokejové soutěže (nyní Extraliga ledního hokeje) v České Republice. Datum založení 10.

Více

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé,

Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012. Vážení fotbaloví přátelé, Ústí nad Labem-Klíše, dne 12.8. 2012 Vážení fotbaloví přátelé, dovolte mi vás jménem fotbalového klubu FK Ústí nad Labem a.s. pozvat na další setkání série turnajů Partners Cup, kde hlavní cenou bude opět

Více

République Tchèque 2000 01

République Tchèque 2000 01 République Tchèque 2000 01 25 juillet 121214 214312 01 Tch Petra Drnovice Bohemians Praha 02:01 Journée n 1 28 juillet 234521 521214 01 Tch FK Teplice Sigma Olomouc 00:00 29 juillet 141034 01 Tch Synot

Více

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013

pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013 pořádá HALOVÝ TURNAJ ŽÁKŮ pro ročník 2001 a mladší BRNO CUP 2013 Tréninkové centrum mládeže FC Zbrojovka Brněnské Ivanovice - hala s umělou trávou PROPOZICE 1. Termín konání: sobota 2. 2. 2013 2. Věková

Více

République Tchèque

République Tchèque République Tchèque 2006 07 Journée n 1 29 juillet 0,34145 01 Tch Sparta Praha Kladno 00:00 5541415 121251 01 Tch M.Boleslav Sigma Olomouc 02:01 121234 454323 01 Tch Zlín Slovácko 01:02 30 juillet 432432

Více

O pohár hlavního města Prahy

O pohár hlavního města Prahy FK METEOR PRAHA VIII pořádá dne 14. 11. 2015 II.ročník mezinárodního fotbalového turnaje mladších žáků - U13 O pohár hlavního města Prahy Propozice a organizační pokyny I. Základní informace: 1.1 Datum:

Více

Nabídka reklamních služeb

Nabídka reklamních služeb Fotbalový klub FC Písek Nabídka reklamních služeb Nabídka reklamních služeb FC Písek nabízí svým partnerům zajištění propagace, reklamy a prezentace formou umístění reklam log bannerů v areálu fotbalových

Více

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13

Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13 Propozice Ondrášovka Cup 2016 kategorie U12, U13 A. Všeobecná ustanovení 1. Pořadatel: ONDRÁŠOVKA a.s., FAČR, Pardubický KFS www.ondrasovkafotbal.cz 2. Koordinátor: Adresa sportovní kanceláře: Pravoslav

Více

République Tchèque Gambrinus liga

République Tchèque Gambrinus liga République Tchèque 2004 05 1. Gambrinus liga Journée n 1 7 août 505452 414143 01 Tch Banik Ostrava FK Teplice 01:02 454345 454314 01 Tch Sparta Praha Slovácko 01:01 101210 01 Tch Brno Drnovice 01:00 450143

Více

FILOSOFIE KLUBU VÁŽENÍ SPORTOVNÍ PŘÁTELÉ,

FILOSOFIE KLUBU  VÁŽENÍ SPORTOVNÍ PŘÁTELÉ, REKLAMNÍ NABÍDKA 2017/2018 VÁŽENÍ SPORTOVNÍ PŘÁTELÉ, RÁDI BYCHOM VÁM NABÍDLI MOŽNOST STÁT SE PARTNEREM JEDNOHO Z NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH FOTBALOVÝCH CELKŮ V HISTORII ČESKOSLOVENSKA. FK DUKLA PRAHA STÁLE PATŘÍ

Více

ADRESÁŘ JUNIORSKÁ LIGA

ADRESÁŘ JUNIORSKÁ LIGA ADRESÁŘ JUNIORSKÁ LIGA SR 2015/16 1 Seznam klubů Juniorské ligy : 1. 1.SC Znojmo fotbalový klub a.s. 2. Bohemians Praha 1905, a.s. 3. SK Dynamo České Budějovice, a.s. 4. 1. FK Příbram, a.s. 5. FK TEPLICE

Více

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2006. pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2006. pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 5. ročník: BYŠKOVICE CUP Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2006 pořádaného OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice 5. ročník: BYŠKOVICE CUP 06.06.2015 Pořadatel : Termín : 6. června 2015 Čas : 09:00 14:15

Více

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/ P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/ A. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ 1. Pořadatel: SK Slavia Praha - fotbal a.s. 2. Termín: sobota 5.12.2015 3. Místo: sportovní hala

Více

XVI. ročníku turnaje

XVI. ročníku turnaje Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem pořadatelů, Jablonec, z.s. a Domu dětí a mládeže Vikýř, přivítali ve sportovním areálu 6. ZŠ Mozartova na XVI. ročníku turnaje JUNIOR NORTH CUP MICRO

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna X. ročník středa 17.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

Trenérské obsazení Počty tréninků Počty utkání Přechody hráčů Reprezentace. Dušan Fitzel Technický ředitel

Trenérské obsazení Počty tréninků Počty utkání Přechody hráčů Reprezentace. Dušan Fitzel Technický ředitel Trenérské obsazení Počty tréninků Počty utkání Přechody hráčů Reprezentace Dušan Fitzel Technický ředitel Nymburk, 26. 27. 11. 2012 Statistiky PROČ? Sbíraní dat - Kluby - Reprezentace Proč? Nymburk, 26.

Více

Oběd + prezence Program semináře Pravidla SCM a SpSM, postupy a sestupy Přestávka, občerstvení

Oběd + prezence Program semináře Pravidla SCM a SpSM, postupy a sestupy Přestávka, občerstvení Nymburk, 7. 8. 11. 2011 12.00-13.00 Oběd + prezence 13.00-13.15 Program semináře 13.15 14.30 Pravidla SCM a SpSM, postupy a sestupy 14.30 15.00 Přestávka, občerstvení 15.00-16.00 Tréninkové DVD, testování

Více

JUNIOR NORTH CUP 2013 a IV.ročníku Memoriálu Josefa Kubína,

JUNIOR NORTH CUP 2013 a IV.ročníku Memoriálu Josefa Kubína, Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem Jablonec OS přivítali na XIX. ročníku mezinárodního turnaje JUNIOR NORTH CUP 2013 a IV.ročníku Memoriálu Josefa Kubína, který se v České republice

Více

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR,

AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, AŠSK ČR, FAČR, MŠMT ČR, McDonald s ČR PROPOZICE McDonald s Cup 2014/2015 Krajské finále OLOMOUC 20. května 2015 A. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ 1. Pořadatel 2. Účastníci 3. Termín konání 4. Místo konání Z pověření

Více

JUNIOR NORTH CUP MICRO

JUNIOR NORTH CUP MICRO Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem pořadatelů, FK Jablonec, z.s. a Domu dětí a mládeže Vikýř, přivítali ve sportovním areálu 6. ZŠ Mozartova na XVIII. ročníku turnaje JUNIOR NORTH CUP

Více

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna

Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna Turnaj O pohár primátora Statutárního města Brna XI. ročník středa 30.9.2014 TCM FC Zbrojovka Brno v Brněnských Ivanovicích Milí sportovci a příznivci fotbalu zvlášť, vítám vás v moravské metropoli, kam

Více

Jednotné zásady pro akreditaci novinářů

Jednotné zásady pro akreditaci novinářů Standardní propozice RALLY 2011 PŘÍLOHA č. VII Jednotné zásady pro akreditaci novinářů 1. AKREDITAČNÍ PROCES (první žádost) Žádosti o akreditaci musí být podávány prostřednictvím informačního systému dostupného

Více

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U /2017

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U /2017 HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U15 2016/2017 1. Přihlášky a kritéria pro zařazení Komise mládeže FAČR pořádá v soutěžním ročníku 2016/2017 halové turnaje mládežnických družstev pro kategorie: a/ starší žáci U15

Více

Příloha č. 1: Seznam a struktura partnerů

Příloha č. 1: Seznam a struktura partnerů Příloha č. 1: Seznam a struktura partnerů Příloha č. 2: Výpis z obchodního rejstříku - FK Dukla Praha a.s. Příloha č. 3: Vzorová smlouva o reklamě Společnost FK DUKLA Praha a.s. se sídlem Praha 6, Dejvice,

Více

2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ

2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ 2.ROČNÍK TURNAJE MLADŠÍCH ŢÁKYŇ pod patronací starosty městské části Praha 9 - Satalice SPARŤANKA CUP (pro hráčky narozené po 01.01.1998) Úvodní slovo Váţení sportovní přátelé, vítáme Vás na druhém ročníku

Více

Informace pro fotografy

Informace pro fotografy Informace pro fotografy Vážení pracovníci médií, následující informace vám mají pomoci při vašich přípravách na UEFA Super Cup na stadionu Eden v Praze. Veškerá naše snaha směřovala k tomu, abychom vám

Více

ADRESÁŘ I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA SR 2015/16

ADRESÁŘ I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA SR 2015/16 ADRESÁŘ I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA SR 2015/16 1 Seznam klubů I. Celostátní dorostenecké ligy 1. 1. FK Příbram, a.s. 2. Slezský fotbalový club Opava a.s. 3. Fotbalový klub Pardubice a.s. 4. FC FASTAV

Více

FK Jablonec Občanské sdružení

FK Jablonec Občanské sdružení FK Jablonec Občanské sdružení pořádá v sobotu 11.2.2012 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2002 a mladší Účastníci turnaje: FA Petra Voříška Děčín, FK Mladá Boleslav, FC Slovan Liberec, SK

Více

E.ON Junior Cup 2013 - Velké finále

E.ON Junior Cup 2013 - Velké finále E.ON Junior Cup 2013 - Velké finále Pokyny pro trenéry a vedoucí týmů Vážený trenére, dovolte nám ještě jednou pogratulovat k úspěchu Vašeho fotbalového týmu, který se dokázal probojovat do Velkého finále

Více

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012 Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu 8.12.2012 Mikulášský halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2003 a mladší Účastníci turnaje: BAUMIT Jablonec A,B,C, FC Slovan Liberec,,

Více

HT U12 - ročník 2004

HT U12 - ročník 2004 HT U12 - ročník 2004 SOBOTA - 12.12.2015 Začátek 900 hod. Hrací ča 1 x 020 min Přestávka 0200 min I. Základní skupiny Skupina A - Třebeš - dopoledne Skupina B - Třebeš - odpoledne 1. FC Hradec Králové

Více

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2017 XI. ROČNÍK

U 14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2017 XI. ROČNÍK U O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 07 XI. ROČNÍK 9. 0. 7. 07 ÚVODNÍ SLOVO U Právě jste se stali součástí XI. ročníku mezinárodního turnaje O pohár primátora města Hradce Králové. Někteří z Vás jsou

Více

Fotbal Vás naučí strašně moc, jste v kolektivu, komunikujete, pracujete na stejných úkolech, řešíte problémy, krize. Zlepšujete se, sdílíte radost i

Fotbal Vás naučí strašně moc, jste v kolektivu, komunikujete, pracujete na stejných úkolech, řešíte problémy, krize. Zlepšujete se, sdílíte radost i Fotbal Vás naučí strašně moc, jste v kolektivu, komunikujete, pracujete na stejných úkolech, řešíte problémy, krize. Zlepšujete se, sdílíte radost i smutek, chápete sílu týmu, sílu přátelství. Učíte se

Více

TJ Březiněves SK Horní Měcholupy SK Dolní Chabry Admira Praha FK Bohemians Praha

TJ Březiněves SK Horní Měcholupy SK Dolní Chabry Admira Praha FK Bohemians Praha TJ Březiněves, oddíl kopané pořádá v sobotu 31. srpna 2013 4. ročník turnaje Memoriál Bohumila Hejny v kategorii MPŘ ročník narození 2005 Vážení trenéři, hráči, rodiče, srdečně Vás zveme na 4. ročník putovního

Více

ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ ŘKČ FAČR 2016/2017

ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ ŘKČ FAČR 2016/2017 ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ ŘKČ FAČR 2016/2017 A1A ČFL 1. Městský fotbalový klub Chrudim 2. SK ZÁPY 3. Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice z.s. 4. Fotbalový klub Dobrovice 5. Loko VLTAVÍN, a.s. 6. SK Benešov

Více

Aukce hokejových a fotbalových dresů

Aukce hokejových a fotbalových dresů Aukce hokejových a fotbalových dresů PREDMĚT AUKCE Hokejové dresy z Tipsport extraligy a fotbalové dresy Synotligy podepsané většinou hráčů daného klubu, resp. hokejové reprezentace v případě reprezentačního

Více

Kategorizace fotbalových hřišť

Kategorizace fotbalových hřišť Kategorizace fotbalových hřišť klubů epojisteni.cz ligy v roce 2017 Kategorizaci provedli členové Komise pro stadiony a hrací plochy FČR Kategorizace hřišť klubů e.pojisteni.cz ligy proběhla ve dnech 16..

Více

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA BRNA 2017

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA BRNA 2017 O POHÁR PRIMÁTOR MĚST BRN 2017 TEGORIE U14 20. - 21.5.2017 XIII. ročník O POHÁR PRIMÁTOR MĚST BRN 2017 mezinárodního fotbalového turnaje starších žáků U14 Termín turnaje: Hřiště: sobota 20.5.2017 neděle

Více

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek Datum a čas: Místo konání: neděle 21. června 2014 od 9:00 hodin (prezentace družstev od 8:30 hodin) travnaté hřiště areál TJ MSV Studénka Věková

Více

Kategorizace fotbalových hřišť

Kategorizace fotbalových hřišť Kategorizace fotbalových hřišť klubů SYNOT ligy v roce 201 Kategorizaci provedli členové Komise pro stadiony a hrací plochy FAČR Hodnotící kritéria v bodech: Kategorizace hlavních hracích ploch fotbalových

Více

REKLAMNÍ NABÍDKA PRO PARTNERY SEZÓNA 2015/2016

REKLAMNÍ NABÍDKA PRO PARTNERY SEZÓNA 2015/2016 REKLAMNÍ NABÍDKA PRO PARTNERY SEZÓNA 2015/2016 PROČ HOKEJ, PROČ PSG ZLÍN SPOJTE SE S DALŠÍMI VÝZNAMNÝMI PARTNERY KLUBU A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU PSG ZLÍN. NAŠÍM CÍLEM JE NAVÁZAT MARKETINGOVOU SPOLUPRÁCI

Více

EDEN, 20.6.2009 TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001

EDEN, 20.6.2009 TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001 EDEN, 20.6.2009 TURNAJ PŘÍPRAVEK ROČNÍKU 2001 EDEN, 20.6.2009 HISTORIE 1.ROČNÍK 1. Ročník turnaje, pořádaný pod názvem Před branami Edenu, proběhl 19.října 2008 za účasti 16 týmů. Přivítali jsme malé fotbalisty

Více

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

BYŠKOVICE CUP. Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší. pořádaného. Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE mladších přípravek pro ročník 2007 a mladší pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice 6. ročník: BYŠKOVICE CUP 22.05.2016 Pořadatel : FK Neratovice-Byškovice s.r.o.

Více

ÚVODNÍ SLOVO. Ing. Vlastimil Košťál 1.místopředseda ČMFS manažer české fotbalové reprezentace

ÚVODNÍ SLOVO. Ing. Vlastimil Košťál 1.místopředseda ČMFS manažer české fotbalové reprezentace ÚVODNÍ SLOVO Ing. Vlastimil Košťál 1.místopředseda ČMFS manažer české fotbalové reprezentace Když jsem byl osloven jako manažer české fotbalové reprezentace, aby se právě naši nejlepší fotbalisté, hráči

Více

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli 9.12.2012 Mikulášský halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Účastníci turnaje: FK BAUMIT Jablonec A,B, SK Junior Teplice,

Více

O SLEZSKÝ POHÁR III. ročník

O SLEZSKÝ POHÁR III. ročník MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ O SLEZSKÝ POHÁR III. ročník Fotbalový stadión SFC Opava hlavní hřiště 1. a 2. 6. 2013 Přípravka 2004 a mladší LUKY KVĚTINY Parkhotel s.r.o. Lipová 2, 746 01 OPAVA tel.: 602

Více

SK MALEŠOV, PSČ mob: , ,

SK MALEŠOV, PSČ mob: , , mob 728 046 280,723 879 596, e-mail skmalesov@seznam.cz MEMORIAL FRANTIŠKA LHOTÁKA Mezinárodní fotbalový turnaj mladších žáků 18.ročník Záštitu turnaje převzal. Vojtěch Novotný Odchovanec SK Malešov v

Více

Reklamní nabídka pro partnery SEZÓNA 2013/2014

Reklamní nabídka pro partnery SEZÓNA 2013/2014 Reklamní nabídka pro partnery SEZÓNA 2013/2014 PROČ HOKEJ, PROČ PSG ZLÍN SPOJTE SE S DALŠÍMI VÝZNAMNÝMI PARTNERY KLUBU A STAŇTE SE SOUČÁSTÍ TÝMU PSG ZLÍN, VICEMISTRŮ EXTRALIGY A VÍTĚZE PREZIDENSTKÉHO POHÁRU

Více

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA

Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA Turnaj o pohár FK DUKLY PRAHA Pořadatel: GRANDSPORT Fotbal o. s. ve spolupráci s FK Duklou Praha Termín: Sobota 20. 2. 2010 Kategorie: Hráči narození 1. 1. 2002 a mladší Místo konání: Sportovní areál HAMR,

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Jablonec, z.s. pořádal v sobotu 13.12.2014 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2004 a mladší Účastníci turnaje: BAUMIT Jablonec A,B,C, Gryf Swidnica, FC Slovan Liberec, Admira Praha, Arsenal

Více

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec OS. pořádá v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší FK Jablonec OS pořádá v neděli 24.11.2013 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší Účastníci turnaje: FK BAUMIT Jablonec A,B, FK Kolín,, FA Petra Voříška Děčín, AC Sparta Praha A,B,

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, Vážení sportovní přátelé, rád bych Vás přivítal u nás v Hradci Králové, již na 7. ročníku mezinárodního turnaje starších a mladších žáků v kopané O pohár primátora města Hradce Králové, který se koná každoročně

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 7.12.2014 MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 7.12.2014 MIKULÁŠSKÝ. halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 7.12.2014 MIKULÁŠSKÝ halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2006 a mladší Účastníci turnaje: FK BAUMIT Jablonec A,B, SK Jičín,, FA Petra Voříška Děčín, TJ Sokol

Více

République Tchèque 1999 00

République Tchèque 1999 00 République Tchèque 1999 00 Journée n 1 31 juillet 125414 340540 01 Tch Sparta Praha Viktoria Zizkov 02:01 504012 145412 01 Tch FK Jablonec Dukla Praha 00:02 145454 212101 01 Tch FK Teplice Kaucuk Opava

Více

Hrací systém - příloha propozic

Hrací systém - příloha propozic Hrací systém - příloha propozic Rozdělení družstev do kvalifikačních skupin Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D 1. SK FS Junior Teplice I. 1. 1.FC Brno 1. ŠK Slovan Bratislava 1. AC Sparta Praha 2.

Více

Propozice - MČR mužů a žen na dráze 2015

Propozice - MČR mužů a žen na dráze 2015 Propozice - MČR mužů a žen na dráze 2015 Pořadatel Z pověření ČAS technicky zajišťuje atletický klub AK ŠKODA Plzeň. Datum Sobota 27. června a neděle 28. června 2015. Místo Plzeň - atletický stadion města

Více

PROPOZICE. VÁNOČNÍ TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI ročník 2006 a mladší O POHÁR ŘEDITELE ZŠ MÍROVÉ NÁMĚSTÍ, HODONÍN

PROPOZICE. VÁNOČNÍ TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI ročník 2006 a mladší O POHÁR ŘEDITELE ZŠ MÍROVÉ NÁMĚSTÍ, HODONÍN PROPOZICE VÁNOČNÍ TURNAJ V LEDNÍM HOKEJI ročník 2006 a mladší O POHÁR ŘEDITELE ZŠ MÍROVÉ NÁMĚSTÍ, HODONÍN HODONÍN zimní stadion Václava Nedomanského 28. 29. 12. 2015 Hodonín - 28.12.-29.12.2015 Propozice

Více

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky

Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky Propozice 47. ročníku Žákovského turnaje a 22. ročníku memoriálu Oldřicha Halusky Datum a čas: druhá srpnová sobota, tj. 9. 8. 2014 od 8:00 hodin prezentace od 7:30 hodin v místě konání zápasů jednotlivých

Více

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC 10. 1. 2010 Propozice a organizační pokyny I. Základní informace o turnaji mladších přípravek, ročník narození po 1. 1. 2002 Datum a čas:

Více

srpna 2016, Kladno - Městský stadion Sletiště

srpna 2016, Kladno - Městský stadion Sletiště OFICIÁLNÍ PROPOZICE PRO MISTROVSTVÍ ČR V ATLETICE MUŽŮ A ŽEN DO 22 LET 27. 28. srpna 2016, Kladno - Městský stadion Sletiště MISTROVSTVÍ ČR MUŽŮ A ŽEN DO 22 LET NA DRÁZE Pořadatel Z pověření ČAS technicky

Více

XXI. ročníku mezinárodního turnaje. JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína

XXI. ročníku mezinárodního turnaje. JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem FK Jablonec, z.s. přivítali XXI. ročníku mezinárodního turnaje JUNIOR NORTH CUP a VI. ročníku Memoriálu Josefa Kubína Tento turnaj se v České republice

Více

3.KOLO NÁRODNÍ POHÁR DOROSTENCŮ, JUNIORŮ, U21 A SENIORŮ 3.KOLO LIGA KUMITE TÝMŮ DOROSTENCŮ, JUNIORŮ A SENIORŮ SOBOTA PRAHA RADOTÍN

3.KOLO NÁRODNÍ POHÁR DOROSTENCŮ, JUNIORŮ, U21 A SENIORŮ 3.KOLO LIGA KUMITE TÝMŮ DOROSTENCŮ, JUNIORŮ A SENIORŮ SOBOTA PRAHA RADOTÍN 3.KOLO NÁRODNÍ POHÁR DOROSTENCŮ, JUNIORŮ, U21 A SENIORŮ 3.KOLO LIGA KUMITE TÝMŮ DOROSTENCŮ, JUNIORŮ A SENIORŮ SOBOTA 11.11.2017- PRAHA RADOTÍN Partneři: Mediální partner: Pořadatel: SK KAMIWAZA KARATE

Více

Vážení sportovní přátelé,

Vážení sportovní přátelé, Vážení sportovní přátelé, rád bych Vás přivítal u nás v Hradci Králové, již na 7. ročníku mezinárodního turnaje starších a mladších žáků v kopané O pohár primátora města Hradce Králové, který se koná každoročně

Více

PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015

PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015 hokejový klub PIRÁTI CHOMUTOV pořádá: HOKEJOVÝ TURNAJ pro děti ročníku 2006 a mladší PIRATSKÝ PŘEDVÁNOČNÍ TURNAJ CHOMUTOV 2015 V Chomutově od pátku 18. neděle 20.12.2015 Obě ledové plochy Pracovní propozice

Více

JUNIOR NORTH CUP MICRO

JUNIOR NORTH CUP MICRO Vážení sportovní přátelé, dovolte, abychom Vás jménem pořadatelů, Jablonec, z.s. a Domu dětí a mládeže Vikýř, přivítali ve sportovním areálu 6. ZŠ Mozartova na XVII. ročníku turnaje JUNIOR NORTH CUP MICRO

Více

Podmínky pro akreditaci médií na soutěžích SKFČR o. s.

Podmínky pro akreditaci médií na soutěžích SKFČR o. s. Podmínky pro akreditaci médií na soutěžích SKFČR o. s. platné od 22. 03. 2010 Následující podmínky pro akreditace žadatelům na soutěží a akcích pořádaných či zaštítěných SKFČR jsou řádně schválené Výkonným

Více

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 4. ročník: BYŠKOVICE CUP

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník pořádaného. OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice. 4. ročník: BYŠKOVICE CUP Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2004 pořádaného OS Tygříci - FK Neratovice-Byškovice 4. ročník: BYŠKOVICE CUP 21.09.2013 Pořadatel : Termín : 21. září 2013 Čas : 08:30-16:30

Více

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů)

S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) S centrum Cup 2013 2014 (6 týmů) Propozice Sportovní klub Benešov ve spolupráci s S trio Benešov a S centrum Benešov pořádají mládežnické turnaje v minikopané přípravek na UMT 4. generace Benešov S centrum

Více

1. MLÁDEŽNICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V LEDNÍM HOKEJI V KATEGORIÍCH MLADŠÍ DOROST + 8.TŘÍDA + 7.TŘÍDA

1. MLÁDEŽNICKÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V LEDNÍM HOKEJI V KATEGORIÍCH MLADŠÍ DOROST + 8.TŘÍDA + 7.TŘÍDA marketingový partner mediální partneři Základní skupiny: 28.-29.3. 2010 Play-off: 30.3. 2010 Finálový den: 31.3. 2010 Maximální účast 18 klubových týmů z České republiky Počet účastníků hráčů (16-12 let)

Více

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16

PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16 ŽIJEME HROU 2014 14. 15. června 2014 PROPOZICE TURNAJE, ROZLOSOVÁNÍ PRO KATEGORII U12 TOP16 Fotbalový areál Červená zahrada 2286 680 01 Boskovice GPS: 49 28'58.48"N, 16 40'0.165"E www.zijemeherou.cz Pořadatel:

Více

na konferenci ISSS 2008

na konferenci ISSS 2008 Nabídka firemní prezentace na konferenci ISSS 2008 Dovolujeme si Vám předložit nabídku prezentace Vaší firmy na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě, která se koná v termínu 7. - 8. dubna

Více

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice

Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice Propozice FOTBALOVÉHO TURNAJE starších přípravek pro ročník 2006 pořádaného Spolek Tygříci - FK Neratovice-Byškovice 6. ročník: BYŠKOVICE CUP 02.04.2016 Pořadatel : FK Neratovice-Byškovice s.r.o. SPOLEK

Více

Smlouva o pronájmu sportovní plochy, kabin a tribuny na Orelském stadionu. I.Předmět smlouvy. II. Účel pronájmu. III. Povinnosti pronajímatele

Smlouva o pronájmu sportovní plochy, kabin a tribuny na Orelském stadionu. I.Předmět smlouvy. II. Účel pronájmu. III. Povinnosti pronajímatele PROJEKT k žádosti o poskytnutí veřejné finanční podpory na zajištění podmínek pro sportovní činnost mládežnických mužstev fotbalového oddílu ČSK Uherský Brod Smlouva o pronájmu sportovní plochy, kabin

Více

Soutěžní ročník 2016 / 2017

Soutěžní ročník 2016 / 2017 Soutěžní ročník 2016 / 2017 J1A 1.liga žen 14. kol + 6. kol nadstavba 10A0091 SK Slavia Praha - fotbal a.s. 1 hlášenka 1060221 FK Dukla Praha a.s. 2 SO 10:30 Slovácko v 11:00 7220721 1. FC Slovácko, a.s.

Více

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a NIKE Premier Cup 2013 Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a Generální partner: NIKE Organizátoři: NIKE, FAČR, Slovenský fotbalový svaz, SPORT INVEST Marketing,

Více

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší

FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli halový fotbalový turnaj pro hráče narozené a mladší FK Jablonec, z.s. pořádal v neděli 30.11.2014 halový fotbalový turnaj pro hráče narozené 1.1.2007 a mladší Účastníci turnaje: Jablonec A,B,C, FA Petra Voříška Děčín, FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav,

Více

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno Pozvánka na halový turnaj Pořadatel: Kategorie: Místo konání: r. 2000 (U-14) Hráči narozeni po 1.1.2000 a mladší Sportovní hala Křenovice, Bratří Mrázků 635 (u Slavkova u Brna) Termín: neděle 8.12.2013

Více

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK

U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK U 12 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2016 X. ROČNÍK 30. 31. 7. 2016 UVODNÍ SLOVO U 12 Právě jste se stali součástí jubilejního X. ročníku mezinárodního turnaje O pohár primátora města Hradce Králové.

Více

Fotbalový turnaj na Kladně

Fotbalový turnaj na Kladně Fotbalový turnaj pro ročník 2006 a mladší Fotbalový turnaj na Kladně ------------------------------------------------------------------------------------ SK Kladno Dívejme se na naše děti a pojďme si to

Více

na konferenci ISSS 2011

na konferenci ISSS 2011 Nabídka firemní prezentace na konferenci ISSS 2011 Dovolujeme si Vám předložit nabídku možností prezentace Vaší firmy na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě, která se koná v termínu 4. 5.

Více

FINÁLE VÝBĚRY OFS 2014 pásmo - východ ve dnech 13.-14. května 2014 HLUK

FINÁLE VÝBĚRY OFS 2014 pásmo - východ ve dnech 13.-14. května 2014 HLUK FINÁLE VÝBĚRY OFS 2014 pásmo - východ ve dnech 13.-14. května 2014 HLUK Č A S O V Ý P R O G R A M Příjezd: v úterý 13.5 2013 nejpozději do 11:00 hod., hřiště TJ Spartak Hluk. V kabině bude připraveno,

Více

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2015 - U14

O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2015 - U14 O POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA HRADCE KRÁLOVÉ 2015 - U14 Začátek: SOBOTA 25.7. 9:00 hod Hrací čas: 0:25 min Přestávka: 0:02 min I. Základní skupin Skupina A - Háječek Skupina B - Háječek 1. FC Hradec Králové

Více

ZIMNÍ TŘEBÍČ 2015 Žijeme hrou

ZIMNÍ TŘEBÍČ 2015 Žijeme hrou SK FOTBALOVÁ ŠKOLA TŘEBÍČ pořádá pod záštitou města Třebíče 2. ročník HALOVÉHO TURNAJE STARŠÍCH a MLADŠÍCH ŽÁKŮ pro ročníky 2000 a mladší 2001 a mladší 2002 a mladší 2003 a mladší ZIMNÍ TŘEBÍČ 2015 Žijeme

Více