Download "Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 55. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti."

1 Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 55. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Aukce se koná v sobotu 18. května 2019!!! v klubovně T.j. Orel Lannova třída č poschodí!!! (Restaurace Vatikán) PROGRAM: 7,30 hodin - prohlídka materiálu 8,30 hodin zahájení aukce Zveme Vás srdečně i na členskou schůzi, která se bude konat v pátek dne 17. května 2019 od 18:00 hodin na témže místě a která bude spojena s drobnou aukcí. Členská schůze dne 18. května 2019 se bude konat dle platných řádů ČNS. Dražba je povolena pouze členům s platnou průkazkou Společnosti. Výstava a prodej nenumismatického materiálu nejsou povoleny. Případné reklamace na kvalitu lze uplatnit pouze podle platného řádu. Vydražené předměty lze vyvést za hranice státu jen při řádném splnění podmínek zákona č. 71/1994. Poplatek 50,- Kč za katalog uhraďte na účet č /6800. Dodržujte prosím předepsaný variabilní symbol. Případně katalog vraťte na adresu: Ing. Ludvík Zeman Jana Štursy 27, České Budějovice i.lu.ze@seznam.cz Na tutéž adresu zasílejte nejpozději týden před konáním aukce písemné limity. Na přátelské setkání se těší členové a výbor pobočky České Budějovice cnscb@tiscali.cz Výsledky aukce na

2 POUŽITÁ LITERATURA: H.A.Seaby: Greek coins ad their values D.R. Sear: Roman coins and their values R. Suarez: ERIC II, Encyklopedia of Roman Imperial Coins D.R. Sear: Byzantine coins and their values A. Petrowicz: Arsacides Münzen F. Cach: Nejstarší české mince J.Smolík: Pražské groše a jejich díly P.Radoměrský: Nález mincí z 15. století v Dvoře Královém u Berouna J.Hásková: Pražské groše z let I. Halačka: Vládní mincovnictví na našem území H. Janovský: Kartotéka českých vládních mincí B.Koch:Der Wiener Pfennig L.Huszár: Münzkatalog Ungarn E.Fiala: Collection Ernst Prinz zu Windisch - Grätz J.Vicenti: Catalog general de la moneda Espaňola Ch.L. Krause-C. Mishler: World coins , W.D. Craig: Coins of the world J. Chvojka: Medaile Českobudějovicka G.Schön: Weltmunzkatalog 20. Jahrhundert J. Bajer: Papírová platidla ČSR a ČR A.Pick: World paper money J.Neumann: Beschreibung der bekanntesten Kupfermünzen World paper money ( v textu katalogu WPM) Z. Nechanický: Východočeská numismatická falza Nabídkový seznam sestavil: PhDr. Jiří Chvojka 2

3 Z L A T É M I N C E A M E D A I L E 1. FRANTIŠEK JOSEF I., 20 K 1901 KB nep. škr. 1/ K 1909 Vídeň nep. škr. 0/ K 1910 KB 0/ RUSKO, Mikuláš II., 5 Rb Petrohrad A.G. 4 g 1/ USA, 5 Doll Indián 8 g 1/ Medaile Č. Budějovice mincovní město Au 999, 17 mm, 5 g proof b. l. (2001) R (500 ks) etue, certifikát A N T I K A 7. THURIUM v Lukanii, Ag statér (7,5 g) cca. 350 př. n. l. hlava Athény - býk nepravidelný střížek 8. PERSIE, Artaxerxes II. ( ), Ag siglos (5,2 g) Panovník s lukem 9. Antiochos III. ( ), bronz 16 mm hlava Apollona - trojnožka patina 10. ŘÍM - republika, L.J.Bursio (83 př.n.l.), denár hlava vpravo - quadriga S / / / / VESPASIÁN (69-79), denár stoj. Jupiter S 676 2/ TITUS (79-81), denár, dva zajatci pod tropheaem Suarez 108 2/ TRAJÁN (98-117), drachma pro Lycii, dvě lyry 1/ FAUSTINA ml (+ 175) denár, stoj. Venuše S - Suarez 99-1/ COMMODUS ( ), sed. Fortuna, denár S - 1/2 500 Suarez 83 var. okraj 16. CARACALLA ( ), Ag antoninián (5,1 g) S 1812 sedící Venuše. Krásný portrét, malá vada střižku 17. Tetradrachma pro Laodiceu ad Mare (13,2 g). Poprsí - orel pat. 1/ / Koloniál. bronz 22 mm pro Bithynii. Dvě standarty okraj -2/ ELAGABAL ( ), Ag antoninián, stoj. Fides S / poškoz. povrch na R. 20. GORDIÁN III. ( ), Ag antoninián, stoj. Jupiter S 2336 skvr. 1/ Ag antoninián, stoj. císař S 2353 skvr. 1/ Ag antoninián, sed. Roma S / FILIP I. ( ), Ag antoninián stoj. Annona S 2453 skvr. 1/ Ag antoninián sed. Roma S / Ag antoninián, stoj. Uberitas S - skvr. 1/ TRAJAN DECIUS ( ), Ag antoninián, stoj. Panonie S /1 700

4 27. VOLUSIANUS ( ), Ag antoninián, stoj. císař S / VALERIÁN I. ( ), Ag antoninián, stoj. Fides S / okraj nedoražen 29. MARIUS (268), bronz. antoninián, spoj. ruce S /2 400 pravost nezaručena 30. TETRICUS II. ( ), bronz. antoninián, obětní náčiní 1/ KONSTANTIN I. Vel. ( ), AE 3 VOT XX 1/1 100 minc. Heraclea pat. 32. KONSTANTIN I. a synové, AE 3/4 Konstantinopolis S 3790 minc. Thessalonica pat. -1/ KONSTANTIN I., posmrtný AE 4 S / HELENA (+ 328), malý bronz S 3810 tmavá patina -1/ Posmrtný bronz AE 4, stoj. Pax S 3810 patina 1/ CRISPUS ( ), AE 3 VOT X minc. Heraclea 1/1 140 S 3818 patina 37. KONSTANTIN II. jako caesar ( ), AE 3 VOT X S 3843 krásný 38. DELMATIUS ( ), AE 3/4 dva vojáci S 3832 R krásný 1/ / KONSTANS ( ), AE 3/4 dvě Victorie S 3871 patina 1/ Centenionalis minc. Siscia S / KONSTANTIUS II. ( ), centenionalis S /-2 80 minc. Thessalonica tmavá pat. 42. AE 3 GLORIA EXERC. škr. 1/ Centenionalis S 3903 okraj -1/ AE 3 bitevní scéna S 3910 patina -1/ JOVIANUS ( ), AE 3 VOT V S 3986 var. R 1/ AE 3 S 3987 R krásný 1/ VALENTINIAN I. ( ) AE 3 císař se zajatcem 2/-2 60 S 4002 tmavá pat. 48. VALENS ( ), AE 3 kráč. Victoria S 4018 patina -1/ PROCOPIUS ( ), AE 3 stoj. císař 2/ S 4025 R tmavá patina 50. GRATIANUS ( ), AE 4 VOT XX S 4046 patina 2/ VALENTINIAN II. ( ), AE 4 Salus S 4067 patina -1/ THEODOSIUS I. ( ), AE 4 VOT X S 4087 var. 1/-1 70 krásný portrét 53. ARCADIUS ( ), AE 4 VOT V S -, -1/1 60 Suarez 46 patina 54. HONORIUS ( ), AE 3 dva vojáci S - R opis nedoražen 1/

5 B Y Z A N C E, S T A R Ý O R I E N T 55. BYZANCE, Justin I. ( ), 5 nummi Konstantinopolis hr. 4/ Justin II. ( ), 5 nummi patina 2/ Konstantin V. ( ), follis patina -2/ Alexius I. ( ), tetarteron patina -2/ Manuel I. Komnenos ( ), billon. misk. follis 2/ PERSIE, Chusro II. ( ), drachma 1/ PERSIE-TABARISTÁN, Farukchán ( ), 1/2 drachma R krásná 1/ Chusrid II. ( ), 1/2 drachma R 1/ Č E S K Ě Z E M Ě D O R SOBĚSLAV I. ( ), denár C 577 opisy nedoraž. 2/ VLADISLAV II. ( ), denár C 587 RR opisy nedoraž. 1/ PŘEMYSL OT. II., střední brakteát C Moravský denár C 898 nedoražen -2/ Moravský denár C 906 R 2/ poškození povrchu, poněkud excentr. 68. VÁCLAV II., pražský groš Smolík č. 1 stopy koroze -1/ JAN LUCEMBURSKÝ, pražský groš, starší typ nedoraž. 2/ Dtto, mladší typ okraj mírně nedoražen -1/ Parvus, Smolík tab. I, č. 2-2/ Dtto okraj 4/ KAREL IV., pražský groš Smolík č. 1 a 6 2 ks 2/2, 2/ Dtto, Smolík č.1 a 2 2 ks nedoraž. 3/-2, VÁCLAV IV., praž. groš s kontramarkou Řezna. Smolík č. 158 kontramarka / Pražský groš, 2 ks nedoraž. -2 až Mezivládí, peníz se Ivem, Radoměrský č. 10 a ks Morava, mezivládí, peníz s orlicí bez čtyřrázu. Jihlava (?) VLADISLAV II., pražský groš, Hás. X c 2, c 4 2 ks 2až Dtto, Hás. XI, 2 ks, varianty -2/ Dtto, Hásková XV a 1-1/ R A K O U S Y A U H R Y D O R DOLNÍ RAKOUSY, Albrecht V. ( ), vídeňský půlfenik Radoměrský č. 16 okraj Vídeňské feniky z let ks různé 2 až Fridrich V., půlfenik Radoměrský č

6 85. Wiener Hausgenossen, fenik a půlfenik po r ks ŠTÝRSKO, Arnošt Železný ( ), půlfenik, Rad TYROLY, Zikmund ( ), krejcar b.l. 3/-2 80 Saurma 820 nedoraž. 88. UHRY, Václav III. ( ), denár. Huszár 436 R -1/ R A Ž B Y H A B S B U R K Ů 89. FERDINAND I. ( ), groš "hubáček" 1534 Vídeň Chyboražba FERINAN tmavá patina 1/ MAXMILIÁN II. ( ), bílý peníz 1566 Kutná Hora okraj nepatrně naprasklý RUDOLF II. ( ), tolar 1604 Hall skvr. 1/ MATYÁŠ II. ( ), denár 1612 KB 1/ Denár 1616 KB 1/ Dtto skvr. -1/ Denár 1617 KB -1/ Dtto okraj 1/ FERDINAD II. ( ), tolar 1624 Praha, Suttner menší dvojráz -1/ kr Praha (?) okraj nedoražen 2/ kr Vídeň a St. Pölten 2 ks 2/-2, -1/ kr K. Hora a Vratislav 2 ks 3/2, 1/ kr Vratislav HR, 1628 Praha, Hübmer 2 ks 300 okraj 2/2, nedoraž. -1/ kr Vídeň a Štýr. Hradec 2 ks -1až kr Praha, du Bois nedoraž. 2/ kr Olomouc, Fritsch MKČ 932 var. 2/ kr Vratislav, Hema MKČ 1021 R -1/ kr Vratislav, Riedel patina 2/ kr a 1635 Praha, Schuster 2 ks nedoraž. 2 až FERDINAND KAREL, arcivévoda ( ), 3 kr skvr. 1/ FERDINAND III. ( ), 3 kr Praha, Wolker skvr. 2/ kr Praha, Wolker okraj nedoraž. -1/ LEOPOLD I. ( ), 1/2 tolar 1700 KB m. o., zlatavá pat. 1/ kr KB -1/ kr Vratislav SHS škr. 2/ Greš1e 1671 b. zn., 1695 MB 2 ks 180-1/1 mírně excentr., -1/-1 okraj 115. MALKONTENTI, X poltura 1705 b. zn. prohnutá ražbou -1/ Poltura KB lak. 2/

7 117. Poltura KB okraj 1/ MARIE TEREZIE ( ), křížový tolar 1772 Brusel 2/ kr Praha patina -1/ kr Praha patina 2/ kr Kremnica skvr. -2/ Grešle 1760 Praha -2/ /2 krejcar b. l. a 1777 S 2 ks 3/-1, 2/ Fenik 1759 a 1764 Vídeň 2 ks okraj -1/1,2/ FRANTIŠEK I., 20 kr Vídeň škr., skvr. 2/ kr posmrtný, Kremnica BB nep. vada střížku 1/ Cu krejcar 1762 Vídeň patina 2/ JOSEF II. ( ), křížový tolar 1788 M 2/ kr Vídeň skvr. 2/ FRANTIŠEK II., půltolar 1829 A několik škr. na L. -1/ kr B rub poškráb., hrana -1/ kr A 2/ kr A škr. 2/ kr A -1/ kr B -2/ kr E -2/ kr A skvrnky, just. -1/ kr A -1/ kr A skvr. -2/ kr B stopy přeražby 2/ kr C patina -1/ kr B malá vada střížku -1/ kr A skvr. 1/ kr H pro Přední Rakousy -1/ soldi 1802 H škr. 3/ FERDINAND V. ( ), 20 kr A 2/ kr C škr. 2/ kr B -2/ kr C nep. skvr. -1/ kr B skvrnky, škr. 2/ kr C skvr. -1/ kr B nep. skvr. 2/ kr C skvr. 2/ kr C 1/ kr C nep. skvr. 2/ kr B škr. -1/

8 kr C 1/ kr A nep. skvr. 0/ kr A hr., škr. -1/ Dtto 1/ UHRY - revoluce, 6 kr NB skvr. 1/ kr NB menší vady střížku, lak. -1/ M I N C E F R A N T I Š K A J O S E F A I kr A hrany, lak. -1/ Dtto poškoz. hrana 1/ krejcar 1851 B -1/ krejcar 1851 G vada střížku 2/ krejcar 1851 G okraj, škr. 2/ centesimi 1852 V škr. -1/ kr Praha R nep. skvr. 1/ kr GyF krátký text R -2/ kr KB dlouhý text -2/ kr KB a GyF dlouhý text 2 ks 2až kr b. zn. a KB krátký text 2 ks 2/-1,3/ kr Vídeň skvrnka, pat. 1/ Dtto skvrnky 1/ kr A a C 2 ks skvr. -1 až kr A nep. skvr. 1/ kr A nep. skvr. 1/ Dtto škr., skvr. 1/ kr A hranky -1/ kr A tmavá patina 1/ kr B hrany 2/ kr KB nep. škr., lak., krásný 1/ Dtto 0/ Krejcar 1859 B, M 2 ks 1/-1, -3/ Krejcar 1861 E -1/ Krejcar 1862 B 1/ Krejcar 1868, 1869 a 1872 všechny KB 3 ks 1 až Krejcar 1885 a 1887 oba KB 2 ks 1až Krejcar 1888 a 1892 KB 2 ks 1/1,-1/ /10 kr a 1866 oba A 2 ks 1/ cent V, soldo 1862 V, 5/10 soldo 1862 B 3 ks 1 až centesimi 1852 M 2/

9 194. Spolkový tolar 1867 E nep. škr. -1/ zlatník 1859 B drobné škr. -1/ zlatník 1879 stříbr. svatba nep. hr. 0/ zlatník 1889 nep. skvr. 0/ Zlatník 1857 A 2/ Zlatník 1858 A 0/ Dtto nep. skvr. 0/ Zlatník 1858 B patina 2/ Zlatník 1858 M nep. škr. 2/ Zlatník 1858 V m. o. (?) -1/ Zlatník 1859 A bez tečky za REX nep. škr. 0/ Dtto 1/ Zlatník 1859 A obě var. opisu 2 ks nep. skvr., patina 0 až Zlatník 1859 B hranky -1/ Dtto -1/ Zlatník 1860 A tečka za REX otluč. hrana -1/ Dtto bez tečky za REX skvrnka 0/ Dtto obě varianty opisu 2 ks patina 0 až Zlatník 1860 B 2/ Zlatník 1861 A patina 0/ Zlatník 1862 A hrana 1/ Zlatník 1863 A četné drobné úhozy na L. 2/ Dtto 1/ Zlatník 1863 B nep. skvr. 2/ Zlatník 1867 B patina -1/ Zlatník 1868 KB patina 0/ Zlatník 1868 GyF škr. 1/ Zlatník 1869 KB 1/ Zlatník 1870 A patina 0/ Zlatník 1871 A skvr. -1/ Dtto 1/ Zlatník 1871 KB 2/ Zlatník 1872 b. zn. několik škr., skvrnky -1/ Dtto několik škr. na L. -1/ Zlatník 1872 KB patina 1/ Zlatník 1873 b. zn. 1/ Dtto vlas. škr. 0/ Dtto - olověné falzum škr. 2/ Zlatník 1874 b. zn. -1/ Zlatník 1875 b. zn. 1/

10 234. Dtto hrana 1/ Zlatník 1875 příbramský. Hrubě proraž. díra 2 mm -1/ Zlatník 1876 b. zn. škr., skvr. 1/ Zlatník 1876 KB patina -1/ Zlatník 1876 b. zn. 1/ Zlatník 1877 b. zn. patina 1/ Zlatník 1877 KB patina 1/ Zlatník 1878 b. zn. část. patina 1/ Zlatník 1878 KB -1/ Dtto hranka 1/ Zlatník 1879 b. zn. 1/ Zlatník 1879 KB skvr. 0/ Zlatník 1880 b. zn. skvr. 2/ Dtto 1/ Zlatník 1880 KB 2/ Dtto pat. -1/ Dtto nep. škr. 1/ Zlatník 1881 b. zn. 1/ Dtto škr. 1/ Zlatník 1881 KB 0/ Dtto nep.škr., nep. skvr. 1/ Dtto širší štít škr. 2/ Zlatník 1882 b. zn. 1/ Dtto pat. -1/ Zlatník 1882 KB 2/ Dtto skvr. 2/ Zlatník 1883 b. zn. hranky 1/ Dtto -1/ Zlatník 1883 KB patina 0/ Dtto nep. hr. 1/ Dtto 1/ Zlatník 1884 b. zn. skvr. 0/ Dtto 1/ Zlatník 1884 KB -1/ Zlatník 1885 b. zn. patina 1/ Dtto 1/ Zlatník 1885 KB 1/ Dtto hrany, několik drobných úhozů -1/ Zlatník 1886 b. zn. 1/ Dtto 1/

11 274. Zlatník 1886 KB -1/ Dtto hr. 2/ Zlatník 1887 b. zn. 0/ Dtto 1/ Zlatník 1887 KB 0/ Dtto skvrnky -1/ Dtto 2/ Zlatník 1888 b. zn. 0/ Dtto modravá patina 0/ Zlatník 1888 KB -1/ Dtto hr. 1/ Zlatník 1889 b. zn. 1/ Dtto nep. hr. 1/ Zlatník 1889 KB skvr. 0/ Dtto -1/ Zlatník 1890 b. zn. patina 1/ Zlatník 1890 KB bez zn. Fiume -1/ Zlatník 1890 se zn. Fiume 2/ Dtto 2/ Zlatník 1891 b. zn. patina 0/ Zlatník 1891 KB vryp 3/ Zlatník 1892 b. zn. drobný úhoz, patina 1/ Zlatník 1892 KB škr. -1/ Dtto patina -1/ /4 zlatník 1859 A 2/ Kor Vídeň nep. hr. 2/ Dtto 2/ Kor KB dva vrypy na R. 1/ Kor Vídeň 2/ Dtto -1/ Kor KB jubileum hr. 1/ Kor KB drobná škr. 2/ Dtto nep. škr., skvr. 0/ Dtto nep. škr., nep. skvr. 1/ Kor Vídeň nep. škr., nep. hr. 0/ Kor KB četná drobná škr. 1/ Kor Vídeň skvr. 0/ Kor KB zbytky raž. lesku -1/ Koruna 1892 KB patina 2/ Dtto 3/

12 314. Koruna 1893 b. zn. i KB 2 ks 0/0,2/1 patina 315. Koruna 1894 b. zn. i KB 2 ks 1/0,-1/1 patina 316. Koruna 1895 b. zn. i KB 2 ks 2/2 pat. 1/ Koruna 1896 b. zn. i KB 2 ks 2/ Koruna 1897 Vídeň 2/ Koruna 1897 a 1898 Vídeň 2 ks 3/-2, 500 2/ Koruna 1900 Vídeň -1/ Koruna 1900 a 1901 Vídeň 2 ks -1/2, 0/1skvr Koruna 1901 Vídeň skvr. 2/ Koruna 1902 Vídeň skvr. 1/ Koruna 1903 Vídeň -1/ Koruna 1904 Vídeň skvr. 2/ Koruna 1905 Vídeň skvr. 2/ Koruna 1912 b. zn. i KB 2 ks skvr. 0až Koruna 1912 KB -1/ Koruna 1913 Vídeň patina 1/ Koruna 1914 b. zn. i KB 2 ks pěkná patina, skvr. 0/ Koruna 1914 KB 0/ Koruna 1915 b. zn. i KB 2 ks patina 0/ Koruna 1916 b. zn. i KB 2 ks patina 0 až haléř 1907 a 1906 b. zn. 2 ks skvr. 1/ haléř 1909 a 1914 b. zn. 2 ks 1/ fillér 1892 KB 3/ fillér 1907 a 1914 KB 2 ks 1/1, 0/ fillér 1892 KB -2/ Dtto 3/ haléř 1908 a 1911 b. zn. 2 ks 1/ haléř 1916 oba typy znaku 2 ks skvr. 1/ Dvouhaléř 1898 a 1902 b. zn. 2 ks -1/ Dvouhaléř 1900 a 1901 b. zn. 2 ks 1až Dvouhaléř 1901 b. zn. skvr. 1/ Dvouhaléř 1903 a 1904 b. zn. 2 ks 1/1, -1/ Dvouhaléř 1905 a 1906 b. zn. 2 ks 30 1/1 poněkud prohnutý, 2/ fillér 1898 a 1899 KB škr. -1/1 až

13 fillér 1902 a 1904 KB 2 ks -1/2, -2/-2 hr., škr fillér 1906, 1907 a 1910 KB 3 ks 1až Haléř 1896 a 1898 b. zn. 2 ks 1/1, -1/2 vada kovu Haléř 1897, 1899 a 1903 b. zn. 3 ks 1899 hrana 1/ Fillér 1893 a 1894 KB 2 ks -1/-1, 1/ Fillér 1896 KB -1/ Fillér 1897 KB 1/ Fillér 1898 KB -1/1 100 M I N C E Č S R, Č S S R i Č R Kč 1925 skvr. -1/ Kč 1926 stopa koroze 1/ Kč 1930 a ks nep. skvr. 0až Kč 1933 a ks skvrnky 0až Kčs 1947 a ks skvrnky 0až Kčs 1948 osvobození, 100 Kčs 1951 Gottwald 2 ks skvrnky 0až Kčs 1949 HP a Stalin 2 ks vlas. škr., skvrnky 0až Kčs 1986 R 1/ Kčs sv. Anežka, bez signatury R kapsle 0/ Kč 2002 E. Holub etue, karta proof Kč 2013 B. Blachut karta, kapsle 0/ Kč 2014 legie etue, karta proof Kč 2017 M. Terezie etue, karta proof Kč 2017 Astronom. spol. karta, kapsle 0/ Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí 1980 modrý obal skvrnky u 20 hal Sada oběh. mincí Dtto, modrý obal skvr. u 10 hal Sada oběh. mincí Dtto, modrý obal R skvrnky Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí 1985 skvr. na 20 hal Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí 1991 nep. skvr Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí let Spořitelny Mincovní dopis Helsinky 1985 N

14 385. Mincovní dopis PRAGA 88 N Mincovní dopis B. Martinů 1990 nep. skvr. N Mincovní dopis Velká pardubická 1990 N 500 S L E Z S K O A D U C H O V E N S T V O 388. KRNOV, Jan Jiří ( ), 3 kr Saurma 376 2/ LEHNICE, Ludvík ( ), XV kr / SALZBURG, arcibisk. Jan II. ( ), půlfenik Matouš Lang ( ), půlbatzen nerovný, okraj nedoraž., nálitek 3/3 100 N Ě M E C K É S T Á T Y 392. AUGSBURG, 2 kr Saurma - 2/ BÁDENSKO, Fridrich ( ), 5 M G hr. 2/ BAVORY, Mnichov, feniky EW, EA, A 3 ks 2/ Bavory - Landshut, Jindřich IV. ( ), fenik 1/2 100 Radoměrský č. 44 nebo Max III. Josef ( ), tolar s Madonou 1776 hrana, rub škr., patina 2/ kr a ks 3/2,-2/ Karel Theodor ( ), tolar 1778 s Madonou Craig 80 rub poškrábaný -1/ Maxmilián II. ( ), 2 Gulden 1855 Mariánský sloup ouško, škr BRANDENBURG-BAYREUTH, Fridrich Kristián ( ), 20 kr Cr. 63 a skvr COLMAR, 2 kr. b.l. s tit. Rudolfa II. Sa okraj nedoraž., patina 14 1/ / / FALC, 2 kr. 1580, 82, ks různé 2/ FRIEDBERG, 2 kr Sa okraj nedoraž. 1/ Dvoukrejcar 1594 Sa. - okraje 2/ HOLSTEIN, Jan Adolf ( ), groš 1602 Sa R 2/ KOLÍN n. R., arcibisk. Filip ( ). denár Bonhoff / LIPPE, Šimon VI. ( ), groš 1608 Sa R 2/ MAGDEBURG, groš 1590 Sa prohnutý 2/ PRUSKO, 4 groš 1817 A, 1/6 tol A 2 ks -2až Fridr. Vilém IV., 2 1/2 groš 1856 A 1/ Vilém I., tolar 1861 korunovační škr. na L. i R. 0/ Vilém II., 5 M A. škr. 2/ RÝNSKÁ HRABATA ZE SALMU, 3 kr. b.l. Sa /2 180 nastřižen 414. SASKO, Míšeň, Fridrich II. ( ), štítový groš Sa /3 400

15 415. Fridrich II., Fridrich IV. a Vilém, knížecí groš jako Sa / Kristián I. ( ), tolar 1589 Drážďany, Biener -1/ Fridrich Kristián (IX-XII 1763), tolar 1763 Lipsko 2/ Nouzové 20, 50 f., 1, 2, 5 M. 1921, hnědý porcelán 5 ks 1/ Nouzové 20, 50 f, 1 a 2 M. 1921, hnědý porcelán 4 ks skvr. 1/ SOLMS, 2 kr Sa okraj nedoraž. 2/ WALDECK, 2 kr.1589 Sa.2286 okraj nedoraž. -1/ kr Saurma 2295 okraj 2/ VESTFÁLSKO, nouzové 5 M a 50 mil. M až ks hr CÍSAŘSTVÍ, 1 M H, 1875 A 2 ks hr. 2/ M B, F 2 ks 2/2,3/ M A, 1886 F 2 ks -2/-2, četné jemné škráb. 2/ M A, 1892 F 2 ks patina -1/ M A, 1914 A 2 ks patina 0až M F 1/ M F, J 2 ks patina 1/ M D, G 2 ks 0až f D patina -1/ /2 M A, F 2 ks 0až /2 M E, G 2 ks skvr. -1/ /2 M E, 1907 A 2 ks 2/-1,0/ /2 M A, 1916 D, 1918 D (patina) 3 ks 1až /2 M A, 1918 D 2 ks skvr. 1/ f C patina 2/ REPUBLIKA, 5 M A kostel bez data četná drobná škr. -1/ M D kostel s datem četná drobná škr. -1/ M E kostel bez data četná drobná škr. -1/ M F kostel bez data 1/ M E Hindenburg hr. 1/ M A bez hák. kříže nep. škr. 1/ M E bez hák. kříže nep. škr. 0/ M E hák. kříž 1/ M F 1/ M E 0/ M F R 0/ M J nep. škr. 1/ M G kostel s datem vlas. škr. -1/ M E 0/ M G 1/

16 M G 1/ M A hr. 1/ Dvou Rentenfenik 1923 F nep. škr. 1/ Dvou Reichsfenik 1924 E 2/ Dvou Reichsfenik 1936 E R skvr. 1/ NSR, 5 M D 0/ M F R 1/ M D 0/ M G OH "Deutschland" 1/ M J OH "plameny" skvr. 1/ NDR, 10 M Beethoven proof M R. Wagner proof M opera Drážďany proof E V R O P S K É S T Á T Y 467. ALBÁNIE pod Itálií, 5 Lek 1939 Sch. 33 patina 1/ ANGLIE, Jiří II. ( ), farthing 1754 Cr. 1a nep. hr. 3/ Jiří V., 6 p a ks 2/-2, -2/ penny / /2 penny 1931 pěkná patina -1/ Jiří V. a VI., 3 p a 1940 skvr. 1až p a ks -1/1,2/ ARMÉNIE - Kilikie, Levon III. ( ), Ag tram b. l. drobné stopy koroze 2/ BELGIE, Leopold II., 1 Fr hranky, patina -1/ BULHARSKO, Boris III., 100 Leva 1930 Sch. 25 2/ Leva / ČERNÁ HORA, Nikola I., 5 Perper 1914 Sch. 20 nep. hr., pat. 1/ Perper 1914 Sch. 19 1/ FINSKO pod Ruskem, 10 p. 1865, 5 p (hr., škr.) 2 ks 2/ a 25 p ks skvrnky, patina 0až p. 1909, ks 1/2, 0/1 patina penni 1912 Sch. 1 zbytky raž. lesku 1/ FRANCIE, Ludvik XVI., 1 sol 1791 Paříž Cr. 73 patina 2/ cent. rok 6 (1798) minc. Strassburg Cr. 135 patina 2/ Napoleon III., 10 c A (skvr.), 5 c B 2 ks 2/ c (skvr.), 5 c A (nerovný) 2 ks -1až Fr. 1916, 50 c ks pat. 1/ Fr Sch. 72 hrana, nep. škr. 0/

17 490. GDAŇSK, 10 f (skvr.), 2 f ks 1/ f. 1932, 2 f ks 1až GUERNSEY, 8 Doubles 1918 Sch. 12 skvr. 1/ Doubles 1918 Sch. 11 skvrnka., hr. -1/ ITÁLIE, 1 L Milán Sch. 7 hr., škr. -2/ Umberto, dvoulira 1899 Sch. 27 patina 2/ Viktor Em. III., 10 L Sch. 34 patina -1/ Dvoulira a lira ks 1až L a ks 1až L a ks 1až JÓNSKÉ OSTROVY, 1 lepton 1835 KM 34 R tmavá pat. 3/ JUGOSLÁVIE, Alexandr l., 10 Din Sch. 7 pat. 1/ LITVA, 50 c / Jan Kazimír ( ), Cu šilink 1660, ks 1až LOTYŠSKO, 5 Lati / MAĎARSKO, 2 P a 1937 Sch ks patina 3/3,1/ P a 1939 Sch ks 1/ P Sch. 23 hranka, skvr. -1/ P Sch. 22 2/ P. 1927, 1937 a 1939 Sch ks škr. 0až MALTA, konvolut 1 až 10 c až ks 0až NIZOZEMÍ, prov. Holland, 2 Stuiver 1732 Cr. 8-1/ Prov. Utrecht, duit 1789 Cr. 2 pat. -1/ Prov. Zeeland, duit 1777, 1781 (2 ks) a 1789 (nerovný) 4 ks -1až Vilemína ( ), 1 Gulden 1931 Sch. 23-1/ Juliana, 10 Guld výr. konce války Sch. 44 nep. škr. 0/ Gulden 1955 a ks pat. 1/ Gulden 1964 a ks 1/ NORSKO, Haakon VII., 1 Kr Sch. 39-1/ POLSKO, Jan Kazimír ( ), 2/2 40 Cu solidus 1664 a ks fen Sch. 4 a střed nedoražen -1/ Zl minc. Londýn Sch. 13 d skvr. 1/ Zl Sobieski Sch. 22 hrana 2/ PORTUGALSKO, 2,50 Esc Sch. 38 skvr. 1/ RAKOUSKO, 1 Schil hranka, nep. skvr. 1/ Schil Mozart 0/ Schil Haydn nep. škr. 1/ Schil Madona nep. hr. 0/ Schil let šilinku 0/

18 Schil minc. Hall 1/ RIGA, Kristina Švédská. ( ), Solidus 1644 skvr. 2/ Solidus 1645 nálezová patina 1/ Solidus 1648 rub poněkud excentr. 2/ RUMUNSKO, Michal I., 200 Lei 1942 Sch. 53 vryp. patina 1/ RUSKO - Kyjev, Vladimír ( ), napodob. dirhemu Zlaté hordy. Ag 0,17 g RR 1/ RUSKO, Vasilij II. ( ), Ag děnga po r R nedoraž. 18 2/ Ivan IV. Hrozný jako velkokníže ( ), 2/2 100 děnga o váze kopějky R 537. Ivan IV. Hrozný jako velkokníže, půlděnga -1/ Dtto skvr. -1/ Ivan IV. Hrozný ( ), kopějka, minc. Pskov 2/ Dtto -2/ Fjodor ( ), kopějka přeražba -1/ Boris Godunov ( ), kopějka -1/ Dtto skvr. -2/ Lžidimitrij ( ), kopějka. minc. Pskov R 2/ Dtto R -1/ V. I. Šujský ( ), kopějka, minc. Moskva -1/ Dtto, minc. Pskov R 1/ Polská okupace ( ), kopějka RR 2/ Michail Romanov ( ), kopějka skvr. 1/ Dtto 2/ Alexej ( ), kopějka Ag -2/ Kopějky Cu - l0 ks 1až Petr I. Veliký ( ), Ag kopějka 2/ Dtto 2/ Kateřina II. ( ), 2 kop minc. Moskva 2/ kop minc. Jekatěrinburg patina -1/ kop minc. Jekatěrinburg hrana 2/ MIKULÁŠ I. ( ), Ag 5 kop SPB PA patina 0/ ALEXANDR II., 20 kop SPB NI patina -1/ kop SPB NI 1/ kop SPB FB krásná patina 0/ ALEXANDR III. rubl 1883 korunovace hranka. škr. -1/ Rubl 1892 A. G. hrana oprav. po oušku 2/ Ag 5 kop SPB AG -1/ MIKULÁŠ II., rubl 1898 minc. Brusel nep. škr. 1/ kop EB patina 0/0 250

19 kop. 1913, 14, 15 3 ks patina 0až kop. 1913, 14, 15 3ks 0až kop. 1911, 12, 13, 14 a 15 5 ks 1až , 15 a 10 kop ks patina 1/ RSFSR, rubl 1921 A. G. vlas. škr. 1/ kop P. L. nep. hrana 1/ RSFSR, SSSR, 20 kop. 1923, 24 a 25 3 ks patina 2/ SSSR, 20 kop. 1927, 15 kop. 1928, 10 kop ks 1až kop hladká hrana četná drobná škr. 2/ ŘECKO, 20 Dr Sch. 14-1/ SAN MARINO, 10 c Sch. 11 hr. 1/ L Ag Y 39 patina 0/ L Y 50 patina 0/ L Y 81 0/ L Garibaldi Sch.139 0/ SLOVENSKO, 5 hal skvrnky 1/ hal / hal skvr. 1/ hal Al 1/ hal / hal lak. 1/ hal R vada stříž. -1/ K skvr. 1/ K skvr. -1/ K R patina 0/ K četné drobné skvr. 1/ K / K bez křížku 1/ Dtto 1/ K skvr. 1/ K nep. skvr. 1/ K zašlá, nečišť. 1/ Dtto 0/ Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí Sada oběh. mincí ŠVÉDSKO, Gustav V., 2 Kr G loď Sch. 39 0/ ŠVÝCARSKO, Schaffhausen, 3 kr vryp -1/ Zug, 3 kr nedoraž. 2/ Fr. 1911, ks -2/2,2/

20 607. Půlfrank 1881 a ks patina 1/1, -2/ Půlfrank 1943, 46, 52 3 ks 1až TURECKO, 1 Lira 1948 Sch. 126 pat. -1/ VATIKÁN, Pavel VI., 500 Lir 1971 Sch. 115 pat. 0/ Lir / Lir 1975 svatý rok 0/ Lir 1971 a 1977 Sch ks 0/ Jan Pavel II., 500 Lir 1979 proof Lir / Lir / Lir svatý rok 1983/84 0/ Lir svatý rok 1983/84 0/0 260 Z Á M O Ř S K É S T Á T Y 619. ANNAM. Thanh Nguyen ( ), tong bao patina An Phap Nguyen ( ), bao patina Thieu Binh ( ), tong bao pat., skvr Duyen Ninh (453-60), tong bao patina Vinh Tho ( ), tong bao patina, koroze Canh Hung ( ), thuan bao patina Týž, cu bao patina Chieu Thong ( ), tong bao patina AUSTRÁLIE, Jiří VI., florin 1942 skvr., pat. -1/ Florin 1947 skvr., škr. -1/ BRIT. VÝCHODNÍ AFRIKA, Jiří VI., 1až Shil. 1950, 50 c (hrany), 5 c ks 630. CEYLON, 10 c. 1912, SPORNÉ ÚZEMÍ, 5 c ks 3/2,1/ ČÍNA, severní Sungové, Jen Cung, cing you yuan pao patina Týž, chih you yuan pao patina Che Cung, yuan fu tunk pao hr., pat Dtto patina Jing Cung, chih ping yuan pao pěkná patina Šen Cung, hsi ning yuan pao skvr Tai Cung, chun hua yuan pao patina Týž, chih tao yuan pao patina Jüan Š Kchai, 1 Doll. ( ) Sch. 33 hrana -1/ EGYPT, Abdul Hamid, Ag mince 25 mm rok 33 (1908) 1/ Faruk ( ), dvoupiastr 1937 Sch. 72-1/ Republika, 20 Piastr 1956 Sch. 86 pat. 0/

21 643. GUATEMALA, Ag 1/4 Real 1895 Sch. 107 drobná vada střížku 1/ HONDURAS, Cu 4 Real 1853 Cr. 34 okraj nedoraž. 2/ HONG KONG, Jiří V., 1 cent 1926 Sch. 6 2/ IZRAEL, 50 pruta 1954 Sch. 11 skvr. 1/ L Zeď nářků Sch. 45 nep. hr. 1/ L Ben Gurion Sch. 74 proof JAPONSKO, 20 sen ( ) Sch. 8 škr. -1/ Ag 10 sen ( ) Sch. 7 skvr. 1/ KANADA, Viktorie, 5 c pat. -1/ Edward VII., 5 c a 1905, 10 c ks 2až Jiří V., 10 cent 1913 a ks -1/-1 pat., 1/ cent 1911 (R), 1914, 1919, ks 1až Doll Queebeck Sch. 50 nep. škr., skvr. 0/ MAURITIUS, 1/4 Rp. 1975, 5 c až2 70 SEYCHELY, 1/2 Rp ks škr., skvr MEXIKO, Maxmilián Habsb., 10 c M R hr. 3/ c Sch. 30 pat. 1/ Peso 1950 železnice Sch. 46 nep. hr. 1/ Peso 1957 výr. ústavy Sch. 58 hrana, skvrnky 1/ Peso 1957 výr. ústavy Sch. 57 1/ Peso 1959 Carranza Sch. 59 1/ MOZAMBIK, 10 Esc Sch. 24 pat. 1/ NEPÁL, 1 dam, billon, 17. stol. 2/ PERU, 1 Sol 1960 Sch. 24 1/ SÚDÁN, 2 a 5 Girš ks skvr. 2/ SYRIE, 50 Piastr 1947 Sch. 16-1/ THAJSKO, Rama IV. ( ), hrudkovitý baht 15,3 g TIBET, Ag tangka cca pat. 1/ Ag tangka cca / Ag tangka cca / USA, 1/2 Doll S pat. 2/ /2 Doll Franklin skvr. 1/ /2 Doll D Kennedy 1/ /4 Doll a Sch. 4 a 20 2 ks 2/ /4 Doll S, ks 0/0,3/ /4 Doll S, 10 c a ks hr. -1 až Pamětní 1/4 Doll , různé státy 11 ks 0až Pamětní 1/4 Doll různé státy 12 ks 0až cent 1916, 18 a 19 3 ks 1až cent 1920 S, 1927 a ks 1x skvr. 1až

22 cent 1941, 42 a 43 S 3 ks -1až cent. 1889, 1928 a ks -1až HOLAND. VÝCHODOIND. SPOLEČNOST, duit 1737 a až ks Cr. C2 a F2 P A P Í R O V Á P L A T I D L A 685. RAKOUSKO-UHER., 1000 K 1902 II. vyd., přetisk DEUTSCHÖSTERREICH přelož K serie 1432 N ČSR, 50 K 1914 serie 1026 kolkovaná BHK Kč 1919 serie P 231 BHK 10 a Kč 1926 serie Af BHK 21 b2 SPECIMEN N Kč 1927 serie N 201 BHK 22 e NEPLATNÉ N Kč 1929 serie Tb BHK 24 b lehce přelož Protektorát, 100 K 1940 serie 30 Gb BHK 33 b R K 1942 serie 27 N BHK 37 b N K 1944 BHK 41 SPECIMEN N ČSR 1000 Kčs 1945 serie E 15 BHK 78 d Kčs 1949 serie A 20, 10 Kčs 1950 serie Chb 2 ks N Kčs 1953 serie CE BHK 86 a N Kčs 1953 serie BA BHK 90 a Kčs 1953 serie KB BHK 91 b 3 m.d. N ČESKÁ REP, 50 Kč 1993 serie A 31 N Kč 1994 serie B 27 N Kč 1997 serie C 23 N Kč 1997 serie D 23 N Kč 1997 serie E 27 N JUGOSLÁVIE, 500 mil. Din WPM LOTYŠSKO, 1 Rb Pick R Rb Pick R 2 N MAĎARSKO Milp P MOLDAVIE, 1 Leu 2013, BHÚTÁN, 1 Ng ks N NĚMECKO 50 M. 1910, 1000 M P 41, 44 b 2 ks 2, M. 1918, 10 M P 57, 67 2 ks M. 1914, 1920 a 1922 P 55, 59, 62 3 ks 2,N, M P M. 1922, 2 ks, různé průsvitky a číslovače P 81 N M P 83 a okraj zahnědlý Mil. Mk P , 20 a 50 Mil. Mk P 96, 97, ks 1, -1, 2 nep. dírka 22

23 a 500 Mil. Mk P 107, ks -1, a 5 Mld. MK P 114, ks -1, Mld. MK P Mld. Mk ks, různé P 119, 120 2, Rm P 180 a N Rm P 181 b N RM P 182 b N RM. b. l. ( ) Pick R 139 N Rpf. b. l. pro Wehrmacht Pick M 35 N M. b. l. (1942) pro Wehrmacht Pick M 36 N Říšské dráhy, 10 Mil. Mk N Dtto Nouzovky z let 1921 a ks N Nouzovky z r ks -1až RAKOUSKO, a 1000 K ks N Sch SLOVENSKO, 100 Sk 1993 serie D BHK 8 N ŠPANĚLSKO, 25 Pes P Pes P UHRY - revoluce, 2 Ft. b.l. (Košut) ARGENTINA. 10 až P. b.l. 9 ks, různé N BIAFRA, 1 Libra b. l. ( ) WPM 5 N ČÍNA, 10 Yuan 1940 P 86 b skvr INDIE, 2 Rp. b. l. WPM 53 A 2 m.d. N IRÁK, 1 Dinár 1958 P 53 utrž. růžek Din N JIŽNÍ VIETNAM, 500 Dong b.l. (1970) WPM 28 N KAMBODŽA l000 Riel b.l. (1973) WPM 17 N LAOS, 20 Kip b. l. (1979) WPM 28 N MAURETÁNIE 200 Oug N Oug N PAPUA a N. GUINEA. 2 Kina b. l. (1981) WPM 5 a N SEVERNÍ KOREA, 1 Won 1978 WPM 18 a N SEVERNÍ VIETNAM, 1 Dong b. l. (1947) 3 70 P 9 e hnědý papír 752. SIERRA LEONE, 1000 Leon 2013 N 60 L I T E R A T U R A 753. B. Böhnel: Dějiny města Rudolfova, 1956 R zachovalé B. Hlinka: Atentáty na peníze, 1987 použité 80 23

24 755. W. J. Wagner: Dějiny Rakouska-Uherska slovem i obrazem 2011 nepoužité 500 Ř Á D Y, M E D A I L E, O D Z N A K Y, R Ů Z N É 756. Medaile na mírová jednání Ag 29 mm, Chr. Wermuth R v ploše dírka 757. ČSR, Válečný kříž Tmavý bronz, stuha s ratolestí, stužka, dekret VM 5 mírně deformované ouško, na L. drobný úhoz 758. Válečný kříž Stuha s ratolestmi. stužka, původní etue, dekret. VM 11 etue mírně poškozena 759. ČESKÁ REP., medaile policie Za věrnost. Bronz, doklad, stuha., stužky, etue 760. Sv. Anacletus, papež v l. 79 až 91, med znač. PHM (Müller), cín 37 mm. Drobné stopy koroze 761. Ant. Dvořák, Rusalka Bílý kov 38 mm Vydala pobočka ČNS v Příbrami. etue 762. Ferdinand I., výročí vítězství nad Turky u Vídně bronz 50 mm, J. Lukáš certifikát 763. Jos. Jungmann, 100. výročí narození cín 27 mm, pův. ouško 1/ /1/ /1/ /1/ / proof 80 1/ / T.G.Masaryk, 85. naroz Ag 42 mm, Španiel patina 0/ Dtto bronz 60mm skvr. -1/ ČSR Med. Jsem ražen atd. Ag 33 mm, Španiel 1/ Dtto patina 1/ slet Sokola 1938, Ag 35 mm, Kužel 1/1 400 pův. etue poškozená skvr slet Sokola Ag 28 mm, Horejc 1/ Pamětní medaile 11. střelec. pluku Fr. Palackého /1 320 světlý bronz bez stuhy a závěsu VM 93 hrana 771. ČSSR, odznak Vzorný prac. energetiky, velký a menší 2 ks v etui 772. Med. Zasloužilý prac, energetiky. Bílý kov, b. l. 50 mm včetně odznaku etue 773. Policie České rep., čestný odznak správy JČ kraje stříbrný stupeň, stuha, stužka, nevyplň. dekret. etue /- 40 0/0/ Dtto zlatý stupeň 0/0/ Česká numismat. společnost , postříbř. tombak 1/ mm certifikát, etue 776. Č. Budějovice, Německý pěvec. spolek. Svěcení praporu 1887 zlac. mosaz 32 mm. Chv. 30 pův. ouško, skvrny 1/

25 777. Č. Budějovice. Spolek vojínů a úředníků, med. Dlouholeté členství. Pozlac., původní stuha Chv. 94 var České Budějovice, Spolek vojínů a úředníků, medaile Dlouholeté členství, stříbrný stupeň VM 122 patina 779. České Budějovice, Spolek vojínů a úředníků, medaile k 75. výročí (1955). Hliník, stuha Chv České Budějovice, III. výstava poštovních známek Na rubu věnováni p. Pankráci Zajíčkovi. Neželezný kov 47 mm, etue Chv. nezná 781. České Budějovice, pobočka České numismatické společnosti Ag 42 mm, lesklá. J. Malátová Chv. 134 R (40 ks) krabička 25 1/1/ /1/ /1/ proof Dtto matná Chv. 134 R (50 ks) krabička 1/ Dtto, nepuncovaný technologický odražek mincovny 0/0 400 krabička 784. České Budějovice, pobočka České numismatické společnosti Ag 40 mm, P. Soušek. 0/0 950 Náklad 60 ks Chv. 167 krabička 785. Dtto, bronz 40 mm krabička, patina 0/ Dtto, Cu? Chv. 168 krabička, skvr. 0/ České Budějovice, Opravárenská základna letectva stuha, stužky. etue, dekret F 63 1/1/ České Budějovice, pobočka české numismatické společnosti Ag 45 x 45 mm, číslo 07 (75 ks), certifikát etue 0/ Dtto, bronz, náklad 75 ks etue 1/ České Budějovice, výročí založeni města Ag 925/1000, 50 mm, č. 024 (náklad 85 ks). Vydala místní 0/ pobočka České numismatické společnosti. etue, certifikát 791. Dtto, Cu 50 mm etue, certifikát 1/ CHEB, mírová jednáni , postříbř. bronz 40 mm 100 Z. Kolářský kapsle, proof nepatrná skvr PRAHA, Nár. divadlo a řetězový most Cín 27 mm odlomené ouško 794. PRAHA, Schlaraffia, jeton - upomínka na večírek r Cu 24 mm Donebauer /1 50 1/ TÁBOR, medaile k 80. aukci Cu 35 mm, certifikát 1/ BELGIE, hudební festival Brusel Ag 51 mm, 44,8 g 1/1 600 sign. A. Fisch. Původní průvlečné ouško škr FRANCIE, Liga patriotů, medaile z r Bronz 23 mm hr. -1/ NĚMECKO, medaile na let vzducholodi Zeppelin do Ameriky 0/ r Ag 33 mm hranky, nep., škr NĚMECKO, medaile nejstarší kovárny (od r. 1436). Bílý kov 29 mm 1/-1 30

26 800. NĚMECKO, Rommelsbach, známka na 1 l. plnotučného mléka hliník 23 mm 2 ks -1až USA, vojenská medaile Za výkony, bronz, stuha 1/1/ USA, 1. Čsl. legion, jeton s 1 c D R skvr. 0/ Šlikovský dvoutolar z výstavy Cu odražek R -1/ poněkud excentr Repliky: 1) Šlik. tolar 1525, Ag 700, 29 g 2) groš Václava II., Ag 900, 7 g Vydala SBČS 1964 původní etue D O D A T K Y 1/ CARACALLA, denár. Stoj. Virtus S 1846 okraj 1/ GORDIÁN III., Ag antoninián stoj. císař S / VLADISLAV JAG., pražský groš Hás. VII c 1 2/ Dtto Hás. XI a 6 pat. 2/ TEREZÍN, poukázky žid. ghetta 7 ks N xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Děkujeme srdečně všem našim sponzorům a dodavatelům materiálu do této aukce. Dodavatelům, jejichž materiál bude vydražen za Kč a více, nebude účtován poplatek ve výši 5 %. Těšíme se na další spolupráci. 26

27 Docílené ceny na aukci ČNS pob. České Budějovice 2018 Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena

28 Docílené ceny na aukci ČNS pob. České Budějovice 2018 Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena

29 Docílené ceny na aukci ČNS pob. České Budějovice 2018 Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena

30 Docílené ceny na aukci ČNS pob. České Budějovice 2018 Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena Pol. Cena

31 Jiří Vandas Obchod s mincemi Školská 34 Otevřeno Praha 1 Po - Pá tel.: So info@mince.cz Nákup - prodej Velká nabídka domácích a zahraničních mincí, papírových platidel a medailí Odborná literatura a pomůcky pro sběratele Zlaté mince Výkup za hotové Komisní prodej 31

32 Limitní lístek Limit čís. Došlo dne: Položka Limit Kč Položka Limit Kč Položka Limit Kč Počet položek není omezen Prohlašuji, že jsem členem pobočky ČNS v. Dne:. Podpis:... K dosažené ceně připočtěte poplatek za katalog: ano - ne 32

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 54. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti.

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 54. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 54. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Aukce se koná v sobotu 19. května 2018!!! v klubovně T.j. Orel Lannova

1. František Josef I., 10 K KB nep. hr. 1/ Prusko, Vilém II., 20 M A na R. menší poškození 1/

1. František Josef I., 10 K KB nep. hr. 1/ Prusko, Vilém II., 20 M A na R. menší poškození 1/ Z L A T É M I N C E 1. František Josef I., 10 K. 1904 KB nep. hr. 1/1 3 000 2. Prusko, Vilém II., 20 M. 1906 A na R. menší poškození 1/1 5 000 okraje 3. Rakousko, 1/25 unce 2015 vídeň. filharmonici. 1,25

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti.

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Aukce se koná v sobotu 4. května 2013!!! v klubovně T.j. Orel Lannova třída

1. František Josef I., dukát 1914 Vídeň nep. skvrnka 0/0 5 000

1. František Josef I., dukát 1914 Vídeň nep. skvrnka 0/0 5 000 ZLATÉ MINCE 1. František Josef I., dukát 1914 Vídeň nep. skvrnka 0/0 5 000 A N T I K A 2. Apollonia Pontica (Sozopol), drachma (400-350 př.n.l.) Gorgona - kotva S 1655 3. Maroneia v Thrákii, bronz 15 mm

1. Uhry, Ladislav Pohrobek (1440-57), dukát b.l. zn. KH - Kremnica 1/1 17 000. 2. Frant. Josef I., 10 Kor. 1911 Vídeň 1/1 2 800

1. Uhry, Ladislav Pohrobek (1440-57), dukát b.l. zn. KH - Kremnica 1/1 17 000. 2. Frant. Josef I., 10 Kor. 1911 Vídeň 1/1 2 800 ZLATÉ MINCE 1. Uhry, Ladislav Pohrobek (1440-57), dukát b.l. zn. KH - Kremnica 1/1 17 000 2. Frant. Josef I., 10 Kor. 1911 Vídeň 1/1 2 800 A N T I K A 3. Athény, tetradrachma z let 166-57 př.n.l. S 2556

Základní sazby zahraničního stravného pro rok 20092010

Základní sazby zahraničního stravného pro rok 20092010 Základní sazby zahraničního stravného pro rok 20092010 Země Měnový kód Měna Základní sazby stravného Afghánistán EUR euro 35 Albánie EUR euro 35 Alžírsko EUR euro 35 Andorra EUR euro 40 Angola USD americký

Maturitní okruhy pro 1.KŠPA Kladno, s.r.o. Zeměpis cestovního ruchu. Cestovní ruch

Maturitní okruhy pro 1.KŠPA Kladno, s.r.o. Zeměpis cestovního ruchu. Cestovní ruch Maturitní okruhy pro 1.KŠPA Kladno, s.r.o. Předmět Typ zkoušky Obor Forma Období Zeměpis cestovního ruchu Profilová ústní Cestovní ruch Denní MZ2019 1. Předpoklady rozvoje cestovního ruchu lokalizační

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

CETEL - TELEFONOVÁNÍ

CETEL - TELEFONOVÁNÍ 1. str. Ceny IP hovorů v rámci ČR Silný provoz Slabý provoz (Kč/min) (Kč/min) Ceny IP hovorů do zahraničí (Kč/min) Síť CETEL 0 Kč 0 Kč Pevné telefonní sítě, fax 0,84 Kč 0,48 Kč Mobilní sítě 4,68 Kč 4,68

CENÍK SLUŽEB BALÍČKY INTERNET. CentroNet, a.s. Sokolovská 100/94 186 00 Praha 8 Tel:+420 246 008 787. 89 TV programů + internet 50M/50M

CENÍK SLUŽEB BALÍČKY INTERNET. CentroNet, a.s. Sokolovská 100/94 186 00 Praha 8 Tel:+420 246 008 787. 89 TV programů + internet 50M/50M CENÍK SLUŽEB BALÍČKY ZAČÍNÁM 33 TV programů + internet 15M/15M MOJE VOLBA 33 TV programů + 1x tematický balíček + internet 40M/40M CHCI VÍCE 54 TV programů + internet 30M/30M VÍM, CO CHCI 65 TV programů

Pavla Suttrová: Rozvodovost v evropském srovnání 55

Pavla Suttrová: Rozvodovost v evropském srovnání 55 Pavla Suttrová: Rozvodovost v evropském srovnání 55 PŘÍLOHY Příloha 1 Datová dostupnost počtu rozvodů a hrubé míry rozvodovosti v evropských uskupeních... 56 Příloha 2 Datová dostupnost počtu rozvodů v

Emisní plán České mincovny pro rok 2012 - Medaile

Seznam dvoustranných leteckých dohod

Seznam dvoustranných leteckých dohod Seznam dvoustranných leteckých dohod Seznam uvádí přehled všech dvoustranných dohod o leteckých službách/letecké dopravě sjednaných Českou republikou (včetně ČSR, ČSSR, ČSFR). Celkem jsou sjednány dohody

BRNO 13. 4. 2014 2014 4. 13. BRNO DRAŽBA

BRNO 13. 4. 2014 2014 4. 13. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 13. 4. 2014 Živá aukce live auction Ve spolupráci s Nume.cz jsme pro Vás připravili již druhou živou numismatickou aukci. V naší 71. aukci můžete dražit i na internetu! Chytré

56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009

56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009 56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního numismatického materiálu: ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz

Ceny jsou uvedeny v Kč za minutu. Účtuje se první minuta celá, dále je spojení účtováno po vteřinách. Ceník tarifů T 30 T 30 HIT T 80 T 80 HIT

Ceny jsou uvedeny v Kč za minutu. Účtuje se první minuta celá, dále je spojení účtováno po vteřinách. Ceník tarifů T 30 T 30 HIT T 80 T 80 HIT Hlasové služby Profi na míru 4 Profi na míru 4 Měsíční paušál 498.98 Volné minuty neomezeně Volné SMS neomezeně Volné mezinárodní SMS 20 Datový limit 2 GB Volání do všech sítí v ČR 0.00 SMS 0.00 Mezinárodní

7. ČSR - letecké příplatky v období

7. ČSR - letecké příplatky v období 7. ČSR - letecké příplatky v období 1918-1939 (zpracováno podle MUDr. Petra Horky a Ing. Andreje Tekeľa) Ne vždy se jedná o dopravu přímou; může se jednat o leteckou dopravu s překládkou ve třetí zemi.

Ceník Připojení k internetu

Ceník Připojení k internetu pro rodinné domy Ceník Připojení k internetu Zřízení přípojky bez závazku 2600 4500 Kč Download Upload Agregace Cena / měsíc Airmax N 10M/4M 10 Mbps 4 Mbps 1:10 300 Kč Airmax N 20M/8M 20 Mbps 8 Mbps 1:10

Agentura CzechInvest. Regionální kancelář pro Moravskoslezský kraj

Agentura CzechInvest. Regionální kancelář pro Moravskoslezský kraj Agentura CzechInvest Regionální kancelář pro Moravskoslezský kraj Agentura CzechInvest Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu

ANTIKA Licinius I AE Folis, Rv: IOVI CONSERVATORI AVGG, stojící Jupiter s Viktorií, mincovna Cyzicus (SMK), patina -1/1-220 str. 1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Česká republika 1993-1 2500 Kč 2004 - vstup ČR do EU, bimetalová ražba zlatý střed a stříbro, 31.105g, kapsle, pův. krabička, bez karty proof 5000 2 Certifikáty k českým

BRNO 5. 6. 2014 2014 6. 5. BRNO DRAŽBA

A Měnový kód. Základní sazby stravného Afghánistán EUR euro 35,- Albánie EUR euro 35,- Alžírsko EUR euro 35,- Andorra EUR euro 40,- Měna

A Měnový kód. Základní sazby stravného Afghánistán EUR euro 35,- Albánie EUR euro 35,- Alžírsko EUR euro 35,- Andorra EUR euro 40,- Měna Příloha k Vyhlášce č. 379/2011 Sb. - o stanovení výše základních sazeb zahraničního pro rok 2012. v cizí měně pro rok 2012 A Afghánistán EUR euro 35,- Albánie EUR euro 35,- Alžírsko EUR euro 35,- Andorra

CzechTrade expertíza na blízkých i vzdálených trzích. Barbora Kaprálová Exportní konzultant

CzechTrade expertíza na blízkých i vzdálených trzích. Barbora Kaprálová Exportní konzultant CzechTrade expertíza na blízkých i vzdálených trzích Barbora Kaprálová Exportní konzultant PŘEDSTAVENÍ CZECHTRADE Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade národní proexportní organizace ČR. Založena

Osvobození od požadavku superlegalizace listin pro použití v ČR

Osvobození od požadavku superlegalizace listin pro použití v ČR Příloha č. 1 k č.j. 303887/2014-KO Osvobození od požadavku superlegalizace listin pro použití v ČR Níže uvedené seznamy států jsou průběžně aktualizovány na webových stránkách Ministerstva spravedlnosti:

P.Gregor - Seznam článků ( připomínky hlaste na mail.greggy.@tiscali.cz )

P.Gregor - Seznam článků ( připomínky hlaste na mail.greggy.@tiscali.cz ) 881 nuz1934_1 Numismatické zprávy 1934/1 Běšinovský poklad - pozn.k nálezu kouřimskému nález, Běšínov u Kouřimi 1927, denár, Bořivoj II.,Vladislav II., Soběslav I. O mincích arabských ( východního a západního

AKTUÁLNÍ VÝVOJ NA FINANČNÍCH TRZÍCH

AKTUÁLNÍ VÝVOJ NA FINANČNÍCH TRZÍCH AKTUÁLNÍ VÝVOJ NA FINANČNÍCH TRZÍCH Globální ekonomika Doc. RNDr. Petr Budinský, CSc. Praha, 2016 Aktuální vývoj na finančních trzích Globální ekonomika Dluhopisy a měny Akcie a komodity Globální ekonomika

STATISTIKY CESTOVNÍHO RUCHU JIŽNÍ ČECHY 2007

STATISTIKY CESTOVNÍHO RUCHU JIŽNÍ ČECHY 2007 2007 Jihočeská centrála cestovního ruchu Jírovcova 1, P.O.Box 80 CZ 370 21 České Budějovice Telefon: +420 386 358 727 9 Fax: +420 386 358 728 E mail: info@jccr.cz WWW: www.jccr.cz Zpracoval: Jakub KADLEČEK

ANTIKA 34 Podunajští východní Keltové stol. př. Kr. tetradrachma hlava. x x ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1929 Sv. Václav 0/0 35000 x 2 dukát 1933 Sv. Václav 0/0 10000 3 Československo 1953-92 dukát 1978 Karel IV. /raženo 7707 ks/ etue 0/0 14000 x 4 dukát 1979 Karel IV.

Které náboženství je v Evropě nejrozšířenější?

Které náboženství je v Evropě nejrozšířenější? Ze kterých oblastí Země přichází do Evropy nejvíce lidí? Které náboženství je v Evropě nejrozšířenější? Roste počet obyvatel v Evropě? Kolik obyvatel má Evropa?? Která evropská města jsou nejlidnatější?

Zahraniční obchod České republiky v letech 2001 až 2003 (v tis.kč, podle celních území)

Zahraniční obchod České republiky v letech 2001 až 2003 (v tis.kč, podle celních území) Země 2001 Dovoz 2001 Saldo 2001 2002 Dovoz 2002 Saldo 2002 2003 Dovoz 2003 Saldo 2003 Afghánistán 5 961 4 791 1 170 26 302 1 144 25 158 341% 40 678 3 777 36 901 55% 0,0030% 0,0016% Albánie 418 188 25 910

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO BRNO 13. 6. 2018 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 12.00

ČNS, pobočka v Hradci Králové ČNS, pobočka v Hradci Králové 130. neveřejná aukce numismatického materiálu 21. října 2012 1. Karel VI. (1711-40). Dukát 1738 KB (3,45 g). Husz.-1586. n. zvlněn 1/1 8000 13000,- 2. Josef II. (1765-80-90).

*+, -+. / 0( & -.7,7 8 (((!# / (' 9., /,.: (; #< # #$ (((!# / "

*+, -+. / 0( & -.7,7 8 (((!# / (' 9., /,.: (; #< # #$ (((!# / !"!#$ %" &' ( ) *+, -+. / 0(123! " ## $%%%& %' 45 6& -.7,7 8 (((!# / (' 9., /,.: (; #< # #$ (((!# / " * = < & ' ; '.: '. 9'= '= -+. > 8= '7 :' ' '.8 55, 5' 9'= '= -?7 +., '+.8 @ A:.. =. 0(1237 7 : :' @.

Vûstník vlády. pro orgány krajû a orgány obcí OBSAH: Sdělení Ministerstva vnitra o odcizení úředních razítek a odcizení služebního průkazu

Vûstník vlády. pro orgány krajû a orgány obcí OBSAH: Sdělení Ministerstva vnitra o odcizení úředních razítek a odcizení služebního průkazu Vûstník vlády pro orgány krajû a orgány obcí Ročník 1 Vydán dne 24. dubna 2003 Částka 2 OBSAH: Seznam platných právních předpisů a směrnic týkajících se činnosti orgánů krajů, okresních úřadů a orgánů

Ceník a sazebník pro klienty TeleUspory s.r.o.

Ceník a sazebník pro klienty TeleUspory s.r.o. Ceník a sazebník pro klienty TeleUspory s.r.o. Platnost od 1.7.2014 TeleUspory s.r.o. Římská 103/12, 120 00 Praha 2 www.uspory.cz Zapsaná v oddíle C, vložce 178856 obchodního rejstříku vedená u Městského

Zahraniční obchod podle zboží a zemí

Zahraniční obchod podle zboží a zemí Zahraniční obchod podle zboží a zemí Typ výstupu : Směr obchodu : Normální Dovoz Období : 1.1.2013 31.12.2013 Nomenklatura zboží : Data v tabulce jsou : KN(8) bez dopočtů Období zboží Název zboží Název

ceník služeb platný od 12. 8. 2015 K elektřině výhodné volání

ceník služeb platný od 12. 8. 2015 K elektřině výhodné volání ceník služeb platný od 12. 8. 2015 K elektřině výhodné volání Základní ceny tarifů Datové balíčky k tarifům Tarif Garant Komfort Aktiv Volné jednotky (do všech sítí v ČR) 50 minut / SMS 200 minut / SMS

ZLATO x 1 Československo dukát 1931 Sv. Václav 0/ Československo kompletní sada 1, 2, 5, 10 dukát 1978 Karel IV. ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1931 Sv. Václav 0/0 11000 2 Československo 1953-92 kompletní sada 1, 2, 5, 10 dukát 1978 Karel IV. 0/0 200000 v původní společné etui 4 ks x 3 dukát 1982 Karel IV.

Aktuální přepočítací relace dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Aktuální stav k 1.4.2014

Aktuální přepočítací relace dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Aktuální stav k 1.4.2014 Aktuální přepočítací relace dle nařízení vlády č. 62/1994 Sb., ve znění pozdějších předpisů Aktuální stav k 1.4.2014 Země výkonu práce Přepočítací relace Stanovená měna Náhradní měna Přepočítací relace

Vývoz (zdroj ČSÚ) Země Netto (kg) CZK(tis.)

Vývoz (zdroj ČSÚ) Země Netto (kg) CZK(tis.) Vývoz 1.1.2016 31.12.2016 (zdroj ČSÚ) Země Netto (kg) CZK(tis.) Argentina 10 674 039 2 201 535 Brazílie 47 828 161 6 366 314 Chile 9 358 588 1 833 877 Kolumbie 4 109 843 777 031 Mexiko 94 861 738 16 945

Cena (v Kč) bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH

Cena (v Kč) bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH STANDARDNÍ BALÍK - PRIORITNÍ 50 51 52 53 54 55 bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH bez DPH s DPH 1 kg 265,00 388,00 449,00 530,00 431,00 511,00 2 kg 280,00 418,00 490,00

Grantová smlouva (více příjemců) PŘÍLOHA IV - PLATNÉ SAZBY PRO PŘÍSPĚVKY NA JEDNOTKOVÉ NÁKLADY

Grantová smlouva (více příjemců) PŘÍLOHA IV - PLATNÉ SAZBY PRO PŘÍSPĚVKY NA JEDNOTKOVÉ NÁKLADY PŘÍLOHA IV - PLATNÉ SAZBY PRO PŘÍSPĚVKY NA JEDNOTKOVÉ NÁKLADY KLÍČOVÁ AKCE 2 1. Projektové řízení a organizace Příspěvek na aktivity koordinující organizace: 500 EUR na měsíc. Příspěvek na aktivity ostatních

PŘÍMÉ ZAHRANIČNÍ INVESTICE. Březen 2004

PŘÍMÉ ZAHRANIČNÍ INVESTICE. Březen 2004 2002 PŘÍMÉ ZAHRANIČNÍ INVESTICE Březen 2004 1. ÚVOD Zaměření a obsah publikace Roční publikace Přímé zahraniční investice přináší podrobný přehled statistiky přímých zahraničních investic v České republice

Helsinki [Hartwall-areena] (Finsko) & Stockholm [Ericsson Globe Arena] (Švédsko)

Helsinki [Hartwall-areena] (Finsko) & Stockholm [Ericsson Globe Arena] (Švédsko) 2012 76. MS Mistrovství světa Helsinki [Hartwall-areena] (Finsko) & Stockholm [Ericsson Globe Arena] (Švédsko) 4. května USA - Francie 7:2 (1:1,3:1,3:0) Helsinki (11.15 SELČ) Německo - Itálie 3:0 (1:0,1:0,1:0)

BRNO 17. 3. 2012 2012 3. 17. BRNO DRAŽBA

BRNO 17. 3. 2012 2012 3. 17. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 17. 3. 2012 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

Mezinárodní volání Rozdělení zemí do jednotlivých zón

Mezinárodní volání Rozdělení zemí do jednotlivých zón volání Rozdělení zemí do jednotlivých zón +88299 Aeromobile 10. 6 +93 Afghánistán 8. 4 +355 Albánie 4. 3 +213 Alžírsko 5. 4 +376 Andorra 4. 3 +244 *55 244 Angola 8. IV 4 +1264 *55 1264 Anguilla 8. V 5

CzechTrade. Mgr. Alena Hájková. Regionální exportní konzultant 13. 6. 2016. www.czechtrade.cz

CzechTrade. Mgr. Alena Hájková. Regionální exportní konzultant 13. 6. 2016. www.czechtrade.cz CzechTrade Mgr. Alena Hájková Regionální exportní konzultant 13. 6. 2016 www.czechtrade.cz Proč CzechTrade? Odborníci v Praze i zahraničí nabízí zkušenosti, znalosti a kontakty a jednotný koncept služeb

BRNO 2. 4. 2016 2016 4. 2. BRNO DRAŽBA

Sazba za každých započ. 5g. Sazba za každých. - uvedené sazby platí pro dopisnice, psaní a další zásilky (pokud není uvedeno jinak) AFRIKA

Sazba za každých započ. 5g. Sazba za každých. - uvedené sazby platí pro dopisnice, psaní a další zásilky (pokud není uvedeno jinak) AFRIKA 15. LETECKÉ PŘÍPLATKY DO CIZINY - SLOVENSKO 1939 až 1944 (zpracováno podle Ing. Andreje Tekeľa) - pro rok 1945 nebyli příplatky stanoveny a vzhledem k válečnému vývoji domácí letecká pošta nebyla v provozu

Podpora exportu: očima podnikatelů a agentury CzechTrade

Podpora exportu: očima podnikatelů a agentury CzechTrade Podpora exportu: očima podnikatelů a agentury CzechTrade Radomil Doležal Generální ředitel CzechTrade Praha, 15. 6. 2015 www.czechtrade.cz 1. Realita a budoucnost českého exportu Exportní průzkum potvrdil,

Příloha KODEXu. velvyslanectví Washington GK Los Angeles GK New York. ZK CT v Chicagu

Příloha KODEXu. velvyslanectví Washington GK Los Angeles GK New York. ZK CT v Chicagu Albánie velvyslanectví Tirana Alžírsko velvyslanectví Alžír Argentina velvyslanectví Buenos Aires Austrálie GK Sydney Ázerbájdžán velvyslanectví Baku Belgie velvyslanectví Brusel ZK CT v Bruselu Bělorusko

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 30. 5. 2010 2010 5. 30. BRNO 60. DRAŽBA Sazba: Miloslav Vymazal Tisk: Europrinty, spol. s r.o.

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 30. 5. 2010 2010 5. 30. BRNO 60. DRAŽBA Sazba: Miloslav Vymazal Tisk: Europrinty, spol. s r.o. & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 30. 5. 2010 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí

& H. D. R A U C H, W I E N #3/0 p

& H. D. R A U C H, W I E N #3/0 p & H. D. RAUCH, WIEN Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

2015 9. BRNO 19. 9. 2015 19. BRNO DRAŽBA

VERONIKA ZEMANOVÁ SPORTOVNÍ DIPLOMACIE

VERONIKA ZEMANOVÁ SPORTOVNÍ DIPLOMACIE VERONIKA ZEMANOVÁ SPORTOVNÍ DIPLOMACIE SPORTOVNÍ DIPLOMACIE Najděte co nejvíce info o: Kriketová diplomacie Pingpongová diplomacie Black Power Salute Bojkot OH Los Angeles, Moskva ZOH 2018 Jižní Korea

Príloha k opatreniu zo 14. decembra 201 č /2011. Časť A

Príloha k opatreniu zo 14. decembra 201 č /2011. Časť A Príloha k opatreniu zo 14. decembra 201 č. 283.767/2011 Časť A Objektivizované platové koeficienty pre základnú stupnicu platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (príloha č. 1 k

Přehled známek a razítek vydaných k XXI. ZOH 2010 ve Vancouveru

Přehled známek a razítek vydaných k XXI. ZOH 2010 ve Vancouveru Přehled známek a razítek vydaných k XXI. ZOH 2010 ve Vancouveru 1. Andorra (Fr.) 25.1.2010, 1 zn. 0,85 - alpské lyžování 2. Austrálie 25.2.2010, 1 zn. 55c - Torah Brightová, zlato - snowboard, U-rampa,

AN.aukce. I. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava 15.6.2016. Korespondenční

AN.aukce. I. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava 15.6.2016. Korespondenční AN.aukce I. aukce - NUMISMATIKA Jihlava 15.6.2016 Korespondenční Jihlava 2016 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem, Hosov 165 586 01 Jihlava, IČO: 46173200, (dále jen

Příloha I.A. Vývoj platů soudců obecných soudů v letech (Zdroj: Ministerstvo spravedlnosti České republiky, Ústavní soud České republiky)

Příloha I.A. Vývoj platů soudců obecných soudů v letech (Zdroj: Ministerstvo spravedlnosti České republiky, Ústavní soud České republiky) Příloha I.A Vývoj platů soudců obecných soudů v letech 2001 2006 (Zdroj: Ministerstvo spravedlnosti České republiky, Ústavní soud České republiky) 2001 2002** 2003 2004 2005 2006 Celkový roční příjem včetně

Ceník za využití služeb

Ceník za využití služeb Ceník za využití služeb Veřejných telefonních automatů a veřejných telefonních stanic Platný od 1. 2. 2019 Volání z veřejného telefonního automatu...2 Volání z veřejné telefonní stanice...9 Tento ceník

Název projektu: Poznáváme sebe a svět, chceme poznat více

Název projektu: Poznáváme sebe a svět, chceme poznat více Název projektu: Poznáváme sebe a svět, chceme poznat více Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.2970 Identifikátor materiálu Název klíčové aktivity Vzdělávací oblast Vzdělávací předmět / obor Tematický

BRNO 30. 11. 2013 2013 11. 30. BRNO DRAŽBA

BRNO 30. 11. 2013 2013 11. 30. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 30. 11. 2013 Aukce živě Live-Bidding Ve spolupráci s Nume.cz jsme pro Vás připravili první živou numismatickou aukci v České republice. V naší 70. aukci můžete nyní dražit i na

Emisní plán České mincovny pro rok 2013 - Medaile

Emisní plán České mincovny pro rok 2013 - Medaile Petr MAĎA - regionální zástupce pro Moravskoslezský kraj, Šenovská 1, 736 01 Havířov, Česká Mincovna, U přehrady 61, Jablonec n N. Tel.: 608 887 757, 596 810 354, www.zlatobezdph.cz, www.hobbyhavirov.cz

I N F O R M A C E. Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství. Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, Praha Tel.: Fax:

I N F O R M A C E. Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství. Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, Praha Tel.: Fax: Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, 140 67 Praha Tel.: 244 024 823 Fax: 244 024 843 www.vscr.cz V Praze dne 10.7.2018 I N F O R M A C E o stavu a složení vězněných

I N F O R M A C E. Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství. Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, Praha Tel.: Fax: Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, 140 67 Praha Tel.: 244 024 823 Fax: 244 024 843 www.vscr.cz V Praze dne 10.5.2019 I N F O R M A C E o stavu a složení vězněných

...od STODOLY ke SVĚTOVÉ JEDNIČCE... ...od STODOLY ke SVĚTOVÉ JEDNIČCE... 20 let ve vývoji společnosti STOMIX PŘED ZALOŽENÍM Ing. Milan Ševčík - STOMIX 6.5.1993 založení společnosti NA TRH UVEDEN VLASTNÍ ZATEPLOVACÍ SYSTÉM Výrobna i sklad

Příloha č. 1: Vstupní soubor dat pro země EU 1. část

Příloha č. 1: Vstupní soubor dat pro země EU 1. část Příloha č. 1: Vstupní soubor dat pro země EU 1. část Reálný HDP na obyvatele v Eurech Belgie 27500 27700 27800 28600 29000 29500 30200 30200 29200 29600 29800 29009 Bulharsko 2300 2500 2600 2800 3000 3200

I N F O R M A C E. Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství. Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, Praha Tel.: Fax: Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, 140 67 Praha Tel.: 244 024 823 Fax: 244 024 843 www.vscr.cz V Praze dne 8.8.2016 I N F O R M A C E o stavu a složení vězněných

Otázkové okruhy pro státní závěrečné zkoušky. magisterského studia dějepisu

Otázkové okruhy pro státní závěrečné zkoušky. magisterského studia dějepisu Otázkové okruhy pro státní závěrečné zkoušky magisterského studia dějepisu Program Učitelství pro základní školy obor Učitelství dějepisu pro ZŠ Výsledkem magisterského studia historie na KHI a obsahem

AKTUÁLNÍ VÝVOJ NA FINANČNÍCH TRZÍCH AKTUÁLNÍ VÝVOJ NA FINANČNÍCH TRZÍCH Dluhopisy a měny Doc. RNDr. Petr Budinský, CSc. Praha, 2016 Aktuální vývoj na finančních trzích Globální ekonomika Dluhopisy a měny Akcie a komodity Dluhopisy Doba splatnosti

MINCE ZLATÉ ČSR AFRIKA JIŽNÍ

MINCE ZLATÉ ČSR AFRIKA JIŽNÍ MINCE ZLATÉ ČSR 1. Dukát 1979, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 400,- 2. Dukát 1980, Karel IV. 0/0 2 100,- 2 600,- 3. Dukát 1981, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 500,- 4. Dukát 1982, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 400,- AFRIKA

Příloha k vyhlášce č. 309/2015 Sb. Základní sazby zahraničního stravného pro rok 2016

Příloha k vyhlášce č. 309/2015 Sb. Základní sazby zahraničního stravného pro rok 2016 Příloha k vyhlášce č. 309/2015 Sb. Základní sazby zahraničního stravného pro rok 2016 Země Měnový kód Měna Základní sazby zahraničního stravného Afghánistán EUR euro 40 Albánie EUR euro 35 Alžírsko EUR

Traces - Export živých zvířat do třetích zemí z ČR

Traces - Export živých zvířat do třetích zemí z ČR Tisk ze dne 19. 4. 2018 Traces - Export živých zvířat do třetích zemí z ČR Činnost: Všechny země určení koně skot prasata ovce kozy 1 D kuřata jiná živá drůbež násadová vejce sperma býků Angola 9 9 600

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. Program

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. Program DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KONGRESOVÉ CENTRUM VELETRHY BRNO (vstup z ulice Hlinky, parkoviště u zastávky tramvají) Program 7.30 Otevření

I N F O R M A C E. Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství. Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, Praha Tel.: Fax: Vězeňská služba České republiky Generální ředitelství Soudní 1672/1a, P.O.Box 3, 140 67 Praha Tel.: 244 024 823 Fax: 244 024 843 www.vscr.cz V Praze dne 11.1.2016 I N F O R M A C E o stavu a složení vězněných

Otevíráme nové trhy a služby pro exportéry

Otevíráme nové trhy a služby pro exportéry Otevíráme nové trhy a služby pro exportéry EXPORTNÍ STRATEGIE ČESKÉ REPUBLIKY PRO OBDOBÍ 2012-2020 Petr Nečas Martin Kuba RNDr. Petr Nečas předseda vlády Čeho chceme tedy strategií dosáhnout? Udržení tempa

Investiční zlato - aktuální nabídka

Investiční zlato - aktuální nabídka Filatelie Klim Strana 1/11 Investiční zlato - aktuální nabídka Číslo Popis Cena AFGHANISTÁN IZ 14418 2 Amani (20 Rupees) 1302 SH (1923), Au 0,900, 9,2g, KM 888 12000 Kč ALDERNY IZ 13432 1 Pound 2006 -

Moskva [VTB Ledovyj dvorec] & Sankt-Petěrburg [Sportovnyj komplex Jubilejnyj ] (Rusko)

Moskva [VTB Ledovyj dvorec] & Sankt-Petěrburg [Sportovnyj komplex Jubilejnyj ] (Rusko) 2016 80. MS Mistrovství světa Moskva [VTB Ledovyj dvorec] & Sankt-Petěrburg [Sportovnyj komplex Jubilejnyj ] (Rusko) 6. května Švédsko - Lotyšsko 2:1 PP (1:0,0:0,0:1,1:0) Moskva (16.15) USA - Kanada 1:5

Ceník tarifů T 30 T 30 HIT T 80 T 80 HIT. Měsíční paušál 49.00 49.00 149.00 149.00. Cena volné jednotky 0,33 0,33 0,33 0,33

Ceník tarifů T 30 T 30 HIT T 80 T 80 HIT. Měsíční paušál 49.00 49.00 149.00 149.00. Cena volné jednotky 0,33 0,33 0,33 0,33 Hlasové služby Tarify T30 / T80 / T160 / T300 včetně HIT T 30 T 30 HIT T 80 T 80 HIT Měsíční paušál 49.00 49.00 149.00 149.00 Cena volné jednotky 0,33 0,33 0,33 0,33 Volné minuty 50 50 150 150 Extra volné