pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: made for garden

Save this PDF as:
Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: made for garden"

Transkript

1 made for garden

2 made for garden poz. obj. č. NÁZEV počet 1 H01 gumové madlo 2 2 H02 šroub 1 3 H03 matice 1 4 H04 ovládání sytiče 1 5 H05 madlo pravé 1 6 H06 páka spojky 1 7 H07 matice 1 8 H08 šroub 1 9 H09 madlo levé 1 10 H10 bowden spojky 1 11 H11 motor 1 12 H12 klínek řemenice 1 13 H13 pružina 1 14 H14 řemenice 1 15 H15 matice 1 16 H16 podložka 1 17 H17 šroub 1 18 H18 lůžko motoru 1 19 H19 matice 3 20 H20 podložka 3 21 H21 šroub 3 22 H22 matice 1 23 H23 podložka 1 24 H24 levý nůž 1 25 H25 plechové lože 1 26 H26 podložka 4 27 H27 šroub 4 28 H28 matice 1 29 H29 šroub 1 30 H30 pružina 1 31 H31 pojistka 1 32 H32 držák kola 1 33 H33 čep kola 1 34 H34 matice 1 35 H35 plastové pouzdro 2 36 H36 kolo 1 37 H37 šroub 4 38 H38 matice 4 39 H39A převodovka plechová "výroba zastavena viz poznámka č.1" H039 převodovka AL 1 40 H40 trubková pojistka 2 H41A "kryt nožů plech. převodovka" "výroba zastavena viz poznámka č.1" poz. obj. č. NÁZEV počet 41 H41 "kryt nožů 1 AL převodovka" 42 H42 prachovka 2 43 H43A pouzdro plech. převod. "výroba zastavena viz poznámka č.1" H43 pouzdro AL převod H44 pravý nůž 1 45 H45 pouzdro 2 46 H46 podložka 2 47 H47 šroub 2 48 H48 ložisko RS 1 49 H49 podložka 4 50 H50 matice 4 51 H51 šroub 4 52 H52 podložka 1 53 H53 stojan 1 54 H54 řemenice 1 55 H55 klínový řemen 10* H56 závlačka 1 57 H57 šroub motoru 3 58 H58 podložka 3 59 H59 podložka 3 60 H60 matice 3 61 H61 rozpěrka řidítek 1 62 H62 šroub madla 4 63 H63 podložka 4 64 H64 matice 4 65 H65 vodítko rukojeti 1 66 H66 podložka 1 67 H67 šroub 1 H68A šasi převodovky plechové "výroba zastavena viz poznámka č.1" pozn. 1 při přestavbě převodovky (plechové za hliníkovou) je nutná vyměna těchto dílů: H39 převodovka AL 1x H41 kryt nožů 1x AL převodovka H43 pouzdro AL převod. 2x H68 šasi převodovky AL 1x

3 made for garden Motor do r.v. 2007

4 made for garden 1 GB/T Hex Flange Nut M6 2 TE See Pos. No TE A Housing 4 TE A Spacer 5 TE A Spacer 6 TE A Bolt II 7 TE Nut Of Flying Wheel 8 TE A Bolt Of Igniting System 9 GB/T Hex Head Bolt M5X12 10 TE A Washer 11 TE A Board 12 GB Bolt M3X8 13 TE A Position Board 14 TE A Breathing Board 15 TE See Pos. No TE See Pos. No TE A Fan 18 TE Flying Wheel 19 GB Hex Head Bolt M6X25 20 TE Oil Seal I 21 TE Igniting Rope 22 TE Switch Cable 23 TE A see Pos. No TE See Pos. No TE A See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE Washer Of Cylinder 30 TE Position Cover Of Cylinder 31 TE Gas Output Gate 32 TE Gas Input Gate 33 TE A see Pos. No TE Wind-Blocking Board 35 TE See Pos. No TE Wind-Blocking Board 37 TE Double Heads Bolt 38 TE See Pos. No GB Bolt M5X12 40 TE Sealing Washer 41 TE See Pos. No TE See Pos. No TE Bolt Of Cylinder Cover 44 TE Pushing Lever 45 TE See Pos. No TE Bar 47 TE See Pos. No TE See Pos. No TE Washer Of Cylinder Cover 50 TE See Pos. No GB Bolt M6X16 52 TE A Cylinder Cover 53 TE Bolt Of Carburetor 54 TE Connecting Washer Of Carburetor 55 TE Connecting Board Of Carburetor 56 TE Washer Of Carburetor 57 TE Carburetor 58 TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE Oil Sealings 69 TE See Pos. No GB Key 4X6.5X16 71 TE See Pos. No TE A See Pos. No TE See Pos. No TE A See Pos. No GB Bolt M4X12 76 GB/T See Pos. No TE Oil Output Bolt M10X TE Washer Of Oil Outputting Bolt 79 TE A see Pos. No GB Bolt Am8X50 81 TE Oil Seal Ii 82 TE A Speed Adjuster 83 GB/T Rod 2M6X10 84 TE Board Of Speed Adjuster 85 TE Oil Blocking 86 TE Crank Shaft Box Washer 87 TE Rod Of Crank Shaft Box 88 TE Gearing Washer 89 TE Crank Shaft 90 TE See Pos. No TE See Pos. No GB Bearing TE Supporting Rod 94 TE A Connector Of Pipe 95 TE Oil-Seal 96 TE A Breathing Pipe 97 TE Spring 98 TE A Pushing Bar Of Accelerograph 99 TE A Lever 100 TE Adjusting Washer

5 made for garden 101 TE Steel Rope 102 TE Fastening Bolt 103 TE A Rocker Arms Of Accelerograph 104 TE A Pushing Bar 105 TE See Pos. No GB Bolt M5X GB Bolt M3X TE See Pos. No TE Adjusting Spring 112 TE Adjusting Board 113 GB Bolt M5X8 114 GB Bolt M6X GB Bolt M5X TE Pressing Block 117 TE See Pos. No TE A See Pos. No TE See Pos. No TE See Pos. No TE A See Pos. No TE A See Pos. No TE See Pos. No TE A See Pos. No TE Brake System 127 GB Bolt M5X GB Bolt M5X TE A Bolt I 130 TE Fastening Board Of Oil Tank 131 GB Bolt M6X TE A Clip Φ7 133 TE Plastic Clip 134 TE Spacer 135 TE A Oil Input Pipe 136 TE Filter Net Of Oil Outputting 137 TE Clip Φ TE A Tank 139 GB Bolt M8X TE Washer 141 TE A Washer 142 TE Spacer Of Oil Tank 143 TE Filter Net Of Oil Input 144 TE Lid of Tank 145 TE Supporting Rod Of Oil Pipe Oil Tank Crank Shaft Box Assembly Piston Assembly Muffler Assembly Spark Plug Assembly Rocker Arms Assembly Gas Spring Connecting Bar Speed Adjuster Board Air Filter Assembly Protruding Wheel Shaft Oil Inputting Pipes Carburetor

6 Motor od r.v made for garden

7 made for garden 1 ZH CARTER SCREW 2 ZH CARTER SCREW 3 ZH OIL SEAL 4 ZH COVER CRANKCASE ASSY. 5 ZH PINS 6 ZH PRESSBOARD 7 ZH SCREW 8 ZH ROTATOR ASSY. 9 ZH GASKET COVER 10 ZH CAMSHAFT 11 ZH TAPPETS 12 ZH GEAR 13 ZH CRANKSHAFT 14 ZH SEE N ZH FLYWHEEL KEY 17 ZH REGULATION SPRING 18 ZH PATE REGULATION 19 ZH PROTECTION 20 ZH SCREW 21 ZH SCREW 22 ZH PLATE 23 ZH SCREW 24 ZH VENT PIPE 25 ZH ENTRETOISE 26 ZH REGULATOR LEVER 27 ZH OIL SEAL 28 ZH WASHER 29 ZH CLIPS 30 ZH SCREW REGULATOR AXLE 31 ZH NUT 32 ZH FUEL LINE 33 ZH CLIP FUEL LINE 34 ZH FUEL FILTER 35 ZH FUEL TANK 36 ZH SCREW 37 ZH CUSHION 38 ZH DUMPING CUSHION 39 ZH FUEL TANK CAP 40 ZH ROCKER OF GOVERNOR 41 ZH FUEL TANK SUPPORT 42 ZH SCREW 43 ZH FILTER 44 ZH GASKET 45 ZH RESPIROMETER CLAPBOARD 46 ZH RESPIROMETER COVER Assy. 47 ZH SCREW 48 ZH FLYWHEEL 49 ZH PLASTIC COOLING FAN 50 ZH PASSIVE PLATE ASSY. 51 ZH FLYWHEEL NUT 52 ZH SCREW 53 ZH CASE COVER ASSY. 54 ZH RECOIL STARTER ASSY. 55 ZH SCREW 56 ZH SCREW 57 ZH FLAME OUT SWITCH ASSY. 58 ZH SCREW 59 ZH SCREW 60 ZH BRAKE EQUIP. ASSY 61 ZH SCREW 62 ZH OIL SEAL 63 ZH BALL BEARING 64 ZH SCREW 65 ZH IGNITION ASSY. 66 ZH AIR FILTER NUT 67 ZH EMBASE FILTER 68 ZH PAPER FILTER 69 ZH WASHER c/c 70 ZH FILTER COVER 71 ZH PLASTIC NUT 72 ZH WASHER 73 ZH MUFFLER 74 ZH MUFFLER PROTECTION 75 ZH NUTS 76 ZH SCREWS 77 ZH SCREWS 78 ZH CYLINDER HEAD COVER 79 ZH GASKET 80 ZH NUTS 81 ZH ROCKER FIXING NUT 82 ZH ROCKERS 83 ZH ROCKER FIXING BOLTS 84 ZH VALVE SPRING KEEPERS 85 ZH VALVE SPRING 86 ZH GUIDE PUSH ROAD 87 ZH ROAD VALVE PUSH 88 ZH SCREWS 89 ZH CYLINDER HEAD 90 ZH INTAKE VALVE 91 ZH EXHAUST VALVE 92 ZH PARALLELS PINS 93 ZH GASKET 94 ZH CYLINDER 95 ZH CARBURETOR GASKET 96 ZH CARBURETOR GASKET 97 ZH CARBURETOR GASKET 98 ZH CARBURETOR 99 ZH GASKET 100 ZH

8 100 ZH ZH BALANCING SPRING 102 ZH REGULATOR STERTER 103 ZH SUPPORT FUEL PIPE 104 ZH SEGMENTS KIT 105 ZH PISTON ASSY. 106 ZH KIT PISTON + SEGMENTS 107 ZH PISTON ONLY 108 ZH PISTON CLIP 109 ZH PISTON AXLE 110 ZH OIL DEEP STICK 111 ZH SEE N ZH ENTRETOISE PLASTIC 113 ZH OIL GAUGE SCREW 114 ZH O RING 115 ZH OIL GAUGE TUBE 116 ZH O RING 117 ZH SEE COVER N ZH SEE COVER N ZH FIXATION PLATE FUEL TUBE 120 ZH ENTRETOISE 123 ZH PISTON KIT 124 ZH AIR FILTER ASSY. 126 ZH CONNECTING ROAD ASSY. 125 ZH SPARK PLUG made for garden

Objed. číslo Název

Objed. číslo Název MOTOR Č. Objed. číslo Název ks 1 ZH51300001 carter screw 5 2 ZH51300002 carter screw 2 3 ZH51300003 oil seal 1 4 ZH51300004 cover crankase assy 1 5 ZH51300005 pins 2 6 ZH51300006 pressboard 1 7 ZH51300007

Více

made for garden engine

made for garden engine made for garden engine Item standart code parts name Qty 1 ZH51300001 carter screw 5 2 ZH51300002 carter screw 2 3 ZH51300003 oil seal 1 4 ZH51300004 cover crankase assy 1 5 ZH51300005 pins 2 6 ZH51300006

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů

HECHT 5060. Katalog náhradních dílů HECHT 5060 Katalog náhradních dílů 37 Sestava nosná 38 Poz. Název Typ KS Obj. číslo 1 Nosný rám Tekton 1 11231.096 2 Sestava Pevná náprava 1 3 Sestava převodovky 1 41233.014 4 Sestava nap. pojezdu 1 5

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 1 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 1 3 Pojistná matice M8 Lock nut M8 11 4 Podložka kola Nylon washer 2 5 746000019 Kolo Wheel 1 6 746000058 Pravý kryt nože

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade Bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Žací nůž Blade 4 1 DY0218-28 Šroub nože Blade Bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Žací nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek 4,7x5x35 Key 4,7x5x35 7 DY0801-3

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu 1 H541001 Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H541006 Bowden pojezdu Driving cable 7 553SX0055 Křídlová matice Knob nut 9 H4007 Šroub madla Bolt 12 H4010 Víko

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 , Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Motor kompletní Engine assembly 1 14 kryt tubusu Tube Cover 1 2 124R00002 Horní tubus Upper pipe 1 15 Madlo ovládání kompletní

Více

EGM 65 AVR-3 (8896118)

EGM 65 AVR-3 (8896118) 200 201 202 203 204 251 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 276 277 278 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 279 280 268 281 269

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo position description QTY název 1 Engine ST177F 1 Motor ST177F 2 Pump cover 1 Kryt čerpadla 3 Spring washer 4 Pružná podložka 4 Bolt M8x35 4 Šroub M8x35 5 Mechanical seal 1 hřídelové těsnění 6 Impeller

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola 1 B54100001 Šasí Deck 1 2 B54100002 Táhlo zdvihu Height adjustment Pull Rod 1 3 H40-02 Poklice předního kola Front Wheel Cover 2 4 B54100004 Šroub M6x14 Screw M6x14 9 5 B54100005 Podložka 6x18x1,5 Washer

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

stroj made for garden

stroj made for garden stroj made for garden 6159 pozice objednací číslo Název Description počet kusů 1 615900001 pěchovací madlo Material Push Stick 1 2 615900002 násypka Feed Hopper 1 3 615900003 příruba násypky Feed Bottom

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000006 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M12 4 111500004 Ochranný rám motoru Engine protecting frame 5 S-12*20 Šroub M12x20 Bolt M12x20 6 PP-12 Pružná podložka

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing 1 927000001 Kliková hřídel Crank shaft 1 2 927000002 Jehlové ložisko Needle bearing 1 3 927000003 Kroužek Bearing ring 2 4 927000004 Píst Piston 1 5 927000005 Pístní čep Piston pin 1 6 927000006 Pojistka

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 10 Q (8896211) position description QTY název 1 Bolt M6x50 3 Šroub M6x50 2 Muffler 1 Výfuk 3 Bolt M5x20 16 Šroub M6x20 4 Gearbox cover 1 Kryt převodové skříně 5 Washer 1 Podložka 6 Shaft 1 Hřídel 7

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap

Position Part number Název Name Levá deska Left board Pravá deska Right board Kryt Cover Klapka Flap 1 642100001 Levá deska Left board 2 642100002 Pravá deska Right board 3 642100003 Kryt Cover 4 642100004 Klapka Flap board 5 642100005 Opěrka Support 6 642100006 Osa kol Wheel axle 7 642100007 Kryt výhozu

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok 1 620800001 Šasí Deck 2 620800002 Kolo Wheel 3 620800003 Podložka Washer 4 620800004 Šroub Bolt 5 620800005 Silenblok Rubber pad 6 620800006 Opěrná noha Leg 7 620800007 Šroub Bolt 8 620800008 Podložka

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka Blade bolt washer Spodní podložka nože Blade 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka Blade bolt washer 3 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 4 26300357401 Nůž Blade 5 25271700102 Horní podložka nože Blade upper

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x Ventilové víko Cylinder head cover Těsnění 1 Šroub M6x40 Flange bolt M6x60 1 2 650000002 Ventilové víko Cylinder head cover 1 3 650000003 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 4 650000004 Hadička odvzdušnění Breathing pipe 1 5 650000005

Více

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3 1 564200001 904223 Páka spojky Clutch lever 1 2 564200002 904300 Návlek madla Foam tube 1 3 564200003 B569003 Čep 3x15 Spring-type straight pins 3x15 1 4 564200004 904015 Páčka aretace lock hook trigger

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage 1 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel spacer 2 5 KC214-18 Zadní kolo Rear wheel 2

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 130ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1

Č. Objed. číslo Název Name Ks šroub M8x25 Screw M8* podložka Washer 8.4*24* vodítko rukojeti Hand fixer 1 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 746000001 šroub M8x25 Screw M8*25 1 2 746000002 podložka Washer 8.4*24*2 1 3 746000003 vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo spojky Clutch lever Horní madlo upper handle Bowden spojky clutch

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo spojky Clutch lever Horní madlo upper handle Bowden spojky clutch 1 565400001 Madlo spojky Clutch lever 1 2 565400002 Horní madlo upper handle 1 3 565400003 Bowden spojky clutch cord 1 4 565400004 Doraz stopper 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 5 6 Šroub M6x40 Screw M6x40

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám Deck front handle 6 553SX0006 Poklice předního kola Front wheel cover 9 553SX0009 Ložisko

Více

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump

Position Part number Název Name Čerpadlo kompletní Pump assembly Příruba čerpadla Pump housing Víko čerpadla Pump 17 18 19 20 21 1 363500001 Čerpadlo kompletní Pump assembly 2 363500002 Příruba čerpadla Pump housing 3 363500003 Víko čerpadla Pump cover 4 363500004 Vstupní příruba Input flange 5 363500005 Výstupní

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Position Part number Název Name 1 182SW Přední panel šasí Deck front panel

Position Part number Název Name 1 182SW Přední panel šasí Deck front panel 1 182SW-010001 Přední panel šasí Deck front panel 1 DY0701-31 Pero Crankshaft key 2 181SA-020007 Pouzdro unašeče Blade holder bushing 3 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 4 181SA-020001-M Nůž Blade 5

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 7 546SH0007 Pojistka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového

Pozice Objednací číslo Název Name 168FA(E) 168FB(E) KB Ventilové víko Cylinder head cover KB Těsnění ventilového 1 11221-KB01-0700 Ventilové víko Cylinder head cover 1 1 2 90229-KB01-0100 Těsnění ventilového víka Cylinder head cover gasket 1 1 3 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2 2 4 Šroub M8x55 Flange bolt M8x55 2

Více

EGM 20 LPG (8896311)

EGM 20 LPG (8896311) 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 EGM 20 LPG (8896311) 40 41 42 43 44 49 50 24 39 51 52 53 22 20 23 21 45 46 47 48 56 54 65 55 57 58 62 6 63 74 73 66 67 68 69 71 72 61 60 59 18 17 19 16 15 14 13

Více

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks 1 KC214A-01 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 GB/T Matice M6 Flange nut

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks 1 KC214A-01 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 GB/T Matice M6 Flange nut 1 KC214A-01 KC214A-01 Spodní madlo Lower handle 1 2 M-06 GB/T6177.1-2000 Matice M6 Flange nut M6 6 3 SV-06*35 GB/T12-1988 Šroub vratový M6x35 Carriage screw M6x35 2 4 KC214A-12 KC214A-12 Pouzdro kola Wheel

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Opěrná noha Supprot leg Osa Axle Šroub Bolt 11 1 638900001 Silenblok Rubber foot 2 638900002 Opěrná noha Supprot leg 9 638900009 Osa Axle 10 642000010 Šroub Bolt 11 642000011 Šroub Bolt 12 638900007 Výhoz Discharge chute 13 638900008 Klapka výhozu

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Přední panel šasí Deck front panel 4 R Přední rám 2 R48000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R48000003 Přední panel šasí Deck front panel 4 R48000004 Přední rám Front hanlde frame 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover SH0003 Přední kolo Front wheel SH0005 Táhlo zdvihu

Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover SH0003 Přední kolo Front wheel SH0005 Táhlo zdvihu Pozice Objednací číslo Název Ks 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 2 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 1 7 546SH0007 Pojistka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x90 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 750000004 Podložka 8x22x2 Washer 8x22x2 5 750000005 Drážkový řemen 5PK730 Ribbed belt

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Position Part number Název Name

Position Part number Název Name 1 26800602301 Šroub nože (r.v. 2014) Blade tighten bolt (Model year 2014) 26800606201 Šroub nože (r.v. od 2015) Blade tighten bolt (Model year > 2015 inc) 2 26300107302 Podložka šroubu nože Dish washer

Více

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Pozice Objednací číslo Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Position Part number Název 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola Wheel

Position Part number Název 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola Wheel Position Part number Název 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment

Více

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle

Position Part number Název Name 2 H Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H Bowden plynu Throttle cable 5 H Páčka plynu Throttle 2 H3230-02 Čerpadlo kompletní Pump assembly 4 H3230-04 Bowden plynu Throttle cable 5 H3230-05 Páčka plynu Throttle control lever 7 H3230-07 Silenblok Shock absorber 12 H3230-12 Gumová opěrka Rubber foot

Více

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo

Od výrobního čísla DYM od Matice kola Kolo Pozice DYM0918902 do 20.8.2011 DYM1025101 od 20.8.2011 DYM1229701 od 22.11.2012 Název Name Ks 1 23600105002 23600105002 23600105002 Poklice kola Wheel cover 4 2 26800502801 26800502801 26800502801 Matice

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY Nůž Blade 4 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 DY0608-12 Nůž Blade 4 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 5 DY0701-31 Klínek unašeče 4,7x5x35 Blade holder key 4x7x5x35

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka nože 1 26800606201 Šroub nože Blade bolt 2 551000002 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 551000003 Podložka nože Blade washer 4 546600004 Nůž Blade 5 551000005 Unašeč nože Blade holder 6 551000006 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání plynu

Position Part number Název Name Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání plynu 1 7100-322 Šroub M6x40 Screw M6x40 2 7100-2015-302 Dekorační kryt Decorative cover 3 7100-2015-303 Ovládání plynu Throttle control 4 7100-2015-304 Páka aretace řidítek Locking lever 5 P-16 Podložka 16

Více

EMPH 20 ( )

EMPH 20 ( ) EMPH 20 (8895109) 21 20 19 22 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine motor 1 550301 2 Flange bolt M8 25 šroub 4 3 Flange bolt M10 25 šroub 4 4 Pump body zadní kryt čerpadla

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka Blade

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Podložka Blade 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 26900205001 Podložka Blade pressing board 4 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower pressing plate 5 26300357401

Více

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22

Position Part number Název Name Silenblok Rubber foot Kolo Wheel Osa kola Axle Filtr Filter 22 12 322000012 Silenblok Rubber foot 14 322000014 Kolo Wheel 15 322000015 Osa kola Axle 21 322000021 Filtr Filter 22 322000022 Hadička Tube 24 322000024 Pouzdro Protection sheath 25 322000025 Hadička Tube

Více

Pozice Objednací číslo Název Name

Pozice Objednací číslo Název Name Šasí 1 182SW-010001 Přední panel Front panel 1 2 182SW-010101 Šasí Deck 1 3 ST4,2*16 Šroub ST4,2x16 Screw ST4.2x16 4 4 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 3 5 1P64F Motor Engine 1 6 Q08.12-10D Kryt motoru Engine

Více

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Spodní

Position Part number Název Name Šroub nože Blade bolt Podložka šroubu nože Blade bolt washer Spodní 1 26800602301 Šroub nože Blade bolt 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 25271600102 Spodní podložka nože Blade lower washer 4 26300357401 Žací nůž Blade 5 25271700102 Horní podložka

Více

Position Part number Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Ložisko kola Wheel bearing Přední

Position Part number Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Ložisko kola Wheel bearing Přední 1 23600105103 Poklice předního kola Front wheel cover 2 26800401601 Ložisko kola Wheel bearing 3 25400200305 Přední kolo Front wheel 4 26800706201 Tvarová podložka Wave washer 5 26300137401 Přední náprava

Více

Vymezovací průchodka kompletní Fixing board assembly 1

Vymezovací průchodka kompletní Fixing board assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 601000001 Pravé madlo kompletní Right handle assembly 1 33 601000033 Tlaková hadice Gear pipe assembly 1 2 601000002 Šroub M10x110

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 0208000003 Motor UP90E Engine UP90E 3 0290506042 Držák pravého madla Right handle support 2 02999000070 Kryt ventilátoru Fan cover

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 550006 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 8895102-2 3 O sealing 1 "O" těsnění 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw

Více

Position Part number Název Name Dekorační kryt Decorative cover Ovládání plynu Throttles control Páka

Position Part number Název Name Dekorační kryt Decorative cover Ovládání plynu Throttles control Páka 2 7100-2015-302 Dekorační kryt Decorative cover 3 7100-2015-303 Ovládání plynu Throttles control 4 7100-2015-304 Páka aretace řidítek Handlebar lock lever 8 7100-2015-308 Dekorační kryt Decorative cover

Více

Position Part number Název Name Poklice kola Front wheel cover Ložisko kola Bearing Přední kolo Front wheel

Position Part number Název Name Poklice kola Front wheel cover Ložisko kola Bearing Přední kolo Front wheel 1 23600105103 Poklice kola Front wheel cover 2 26800401601 Ložisko kola Bearing 3 25400200305 Přední kolo Front wheel 4 26800706202 Podložka Wave washer 5 26300137401 Přední osa kol Front wheel axle 6

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub nože Blade tighten bolt Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 26800602301 Šroub nože Blade tighten bolt 1 2 26300107302 Podložka šroubu nože Blade dish washer 1 3 26900205001 Přítlačná podložka Pressing washer 1 4 25271600101

Více

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6

Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Popis - Description Strana - Page Sestava motoru Motor assembly 2 Převodovka Gearbox 3 Řemenový převod Belt transmission 5 Stojan řídítek, páka řazení Handlebar stand, Gear stick 6 Řidítka - Handlebar

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump body Tělo čerpadla 1 8895102-2 3 O sealing "O" těsnění 1 4 Washer Podložka 4 5 Hexagon screw M8

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název order no. / objednací číslo DGI 20 Q (8896213) position description QTY název 1 Special bolt M6 2 Speciální šroub M6x50 2 Front cover board 1 Servisní kryt motoru 3 Fuel cock knob cover 1 Krytka knoflíku palivového kohoutu order

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M6x40 Screw M6x Dekorační kryt Decorative cover Ovládání 1 7100-322 Šroub M6x40 Screw M6x40 2 2 7100-2015-302 Dekorační kryt Decorative cover 1 3 7100-2015-303 Ovládání plynu Throttles control 1 4 7100-2015-304 Páka aretace řidítek Handlebar lock lever 1 5 P-16

Více