Stanovy SFL Small Floorbal League

SFL Small Floorbal League

Stanovy SFL - Small Floorball League

SOUTĚŽNÍ ŘÁD. 1. Základní ustanovení. 2. Řízení soutěží. 3. Účastníci soutěže 1.1

R O Z P I S soutěží dospělých pro rok v okresním přeboru mužů a žen okres Ústí nad Orlicí

Usnesení o elektronické dražb

ÚPLNÉ ZNĚNÍ PRAVIDEL SOUTĚŽE Verze č. 3 ze dne Marketingová soutěž OLYMPIA OLOMOUC

pořádá Turnaj v minihokeji ročníku 2010 a mladší

P O D M Í N K Y V Ý B

Okresní fotbalový svaz Most Zd.Fibicha čp. 282, Most (mobil , IČ )

Extraliga, součást České bowlingové ligy 2017/2018

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek FAIR PLAY CUP /26. ročník/

Propozice 5. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

ročník 2003 a mladší neděle 7. února 2016 od 8.15 hodin hala TJ Turnov Skálova ulice

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN VE FUTSALU SÁLOVÉM FOTBALU PROPOZICE SOUTĚŽE FINÁLE

HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ. POŘÁDÁ TURNAJ 4. TŘÍD (ročník 2005)

Veřejný příslib. ke spotřebitelské soutěži firmy Tany, spol. s. r. o. " Život s Tany"

TŘEBEŠSKÝ POHÁR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Žákovský pohár Fotbalové asociace České republiky a Slovenského fotbalového svazu a

TJ LOKOMOTIVA P R O P O Z I C E

Sazebník poplatk, pokut, trest a odm n

1) Propozice turnaje ročníků 2011

Otvírací turnaj Starobrno Univerzitní ligy Jarní část 2015

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v sobotu

CHMEL CUP FOTBALOVÝ TURNAJ, ROČNÍK NAROZENÍ 2002 A MLADŠÍ ŽATEC PDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory Pro

PRAVIDLA AHL2011 PRO SEZÓNU 2018 / 2019

12. ledna 2013 Zimní ligový turnaj mladších žáků (01 a 02) Zimní turnaj mužů. 13. ledna 2013 Zimní ligový turnaj starší přípravky (03 a 04)

Ústí nad Labem-Klíše, dne Vážení fotbaloví přátelé,

Propozice ligové soutěže MLMF.cz Sezóna JARO 2016 Tyto propozice ligové soutěže MLMF.cz jsou platné od a platí pro sezónu JARO 2016

Rozpis soutěže smíšených družstev dospělých: II. liga JM oblasti /2014

P R O P O Z I C E halového turnaje starších přípravek U11 (ročník 2007 a mladší) FAIR PLAY CUP /28. ročník/

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

PRAVIDLA PRO PRODEJ BYTŮ A NEBYTOVÝCH PROSTOR V MAJETKU MĚSTA VRBNO POD PRADĚDEM

Okresní nohejbalový svaz Praha západ. Okresní soutěž a přebor mužů v nohejbale Praha - západ 2015 ROZPIS

PLÁŽOVÁ KOPANÁ - BEACHSOCCER

Městská část Praha 10. vyhlašuje. v souladu s usnesením Rady m. č. Praha 10 č. 183 ze dne

HALOVÁ SEZÓNA ČR U13, U /2016

Úplná pravidla soutěže Skóruj a vyhraj zájezd na anglickou ligu

HC ENERGIE KARLOVY VARY Vás zve na mezinárodní hokejový turnaj kategorie MD (U16) 2. ROČNÍK MEMORIÁLU VÁCLAVA ŠINÁGLA PÁTEK

FK Jablonec OS v rámci projektu Jablonec 2012 pořádá v neděli

- 2 - Zápas o 3. místo na turnaji: Poraženi v semifinále Finále: i semifinále

PRESIDENT CUP. Mezinárodní hokejový turnaj hráčů do 17 let

Partneři turnaje: Pořadatel: Fotbalový klub Baník Sokolov, z.s., Boženy Němcové 1780, Sokolov

Pravidla ČSP pro rok 2013

Pohár města Česká Lípa

PROPOZICE. Přebor ZÁBĚHLICE. České Amatérské Bowlingové Ligy ABL. 8.ročník 2007 podzim

O pohár starosty Bíliny Josefa Horáčka Ročník 2005 a mladší

Výzva pro předložení nabídek k veřejné zakázce malého rozsahu s názvem Výměna lina

Ovoce do škol Příručka pro žadatele

III. ROČNÍK HOKEJOVÉHO TURNAJE O PUTOVNÍ POHÁR MĚSTA CHRUDIM. kategorie mladší žáci Zimní stadión Chrudim

Propozice 3. ročníku turnaje Mladších a Starších přípravek

PROPOZICE. Okresní finále Sportovní ligy škol ve florbalu. kategorie II. ZŠ otevřená čtvrtek 21. března 2019

TEPVOS CUP III. ROČNÍK TURNAJE V MINIHOKEJI PROPOZICE

Usnesení. Dražební vyhlášku o provedení elektronické dražby věcí nemovitých

8:00 HC VÍTKOVICE STEEL I MSHKM ŽILINA ČESKÉ BUDĚJOVICE HC VLCI JABLONEC NAD NISOU 8:40 HC SPARTA PRAHA - MHC MARTIN HK RUŽINOV HC CHRUDIM 9:40

Vánoční pohár města Česká Lípa

Propozice turnaje. Základní ustanovení:

8) Na soupisku mohou být zařazení jen ti hráči, kteří již nemají registraci k závodní hře.

ÚPLNÁ PRAVIDLA SPOTŘEBITELSKÉ SOUTĚŽE Jaro s báječnými výhrami

Soutěžní řád Českého svazu karate

HRACÍ ŘÁD REGIONÁLNÍCH SOUTĚŽÍ ABV ČVS V ČR PRO SEZONU 2010

Jednací ád výbor Zastupitelstva m styse erný D l

Technicko-soutěžní ustanovení

4. ročník turnaje SLOVAN CUP

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ BUDĚJOVICE. oddíl kopané P R O P O Z I C E 5. ROČNÍKU HALOVÉHO TURNAJE. Met Life Cup. tentokrát určeného pro MLADŠÍ DOROST

Regenerace zahrady MŠ Neděliště

Termíny zkoušek Komise Komise. subkomise 1 (obhaj.) :30 B subkomise 2 (obhaj.) :30 B8 120

I. Základní ustanovení Stanovy SFL Small Floorbal League 2018 2019 1. Small floorbal league (SFL) je amatérská sout ž ur ená pro vypln ní volného asu, hraná dle pravidel FBU s úpravou pravidel pro SFL. - Martin Müller 2. Zakladatel ligy SFL 3. Kontaktní údaje - tel.: 727 938 438 Švarc Tomáš - tel.: 778 035 933 Bendek Ji í - email: info@sfl-pribor.cz - web: www.sfl-pribor.cz 4. Finance - Startovné pro sezónu 2018 2019 je stanoveno na 7.500. - Tým je povinen uhradit ástku 7.500 K nejpozd ji do 28.09.2019 na ú et 1092916028/3030 (p ípadn hotov po p edchozí telefonické domluv ). Pokud tak neu iní, nem že po tomto termínu do utkání nastoupit a utkání budou kontumovaná do doby uhrazení startovného 5:0 ve prosp ch soupe e. II. Systém SFL 1. Základní ást - systémem každý s každým (2 ), 2 15 min (hrubý as) - Hodnocení utkání v základní ásti Výhra 2 body Remíza 1 bod Prohra 0 bod V p ípad rovnosti bod po základní ásti, rozhoduje rozdíl celkového skóre, vzájemné zápasy, celkový po et vst elených branek, celkový po et obdržených branek, jinak los. 2. P edkolo play off SFL - družstva budou rozd lena na dv skupiny - Skupina o umíst ní: 4 nejlepší družstva ze základní ásti odehrají zápasy systémem každý s každým. - Skupina o play off - ostatní družstva budou hrát o postup do play off (postupují 4 družstva) systémem každý s každým. Statistiky družstev i hrá za odehrané zápasy budou p ipisovány do tabulek k statistikám ze základní ásti. 3. Play off SFL - systémem vy azovacích boj. - tvrtfinále: po základní ásti tabulka SFL ur í ty i tvrtfinálové dvojice (1.tým-8.tým, 2.tým- 7.tým, 3.tým-6.tým, 4.tým-5.tým). - Semifinále: vít zové tvrtfinálových zápas odehrají semifinálová utkání.

tvrtfinálová a semifinálová utkání se hrají na 2 vít zná utkání, 2 15 min. (hrubý as), to je maximáln 3 vzájemná utkání, kdy utkání nesmí skon it remízou. Za remízového stavu po základní hrací dob následuje 5. minutové limitované prodloužení, kdy o vít zi rozhodne vst elená branka (zlatý gól). Pokud se v prodloužení nerozhodne o vít zi rozhodnou samostatné nájezdy (3 série a následn po 1 sérii do rozhodnutí). - Zápasy o 5. - 8. místo: v prvním semifinálovém kole odehrají zápas poražení tvrtfinalisté. Vít zové v druhém semifinálovém kole odehrají zápas o 5. místo, poražení o 7. místo. Hraje se na 1 utkání, 2 15 min (hrubý as), kdy utkání nesmí skon it remízou. Za remízového stavu po základní hrací dob, následují samostatné nájezdy (3 série a následn po 1 sérii do rozhodnutí). - Zápas o 3. místo: hraje se na 1 utkání, 2 15 min (hrubý as), kdy utkání nesmí skon it remízou. Za remízového stavu po základní hrací dob, následují samostatné nájezdy (3 série a následn po 1 sérii do rozhodnutí). - SUPERFINÁLE: hraje se na 1 utkání, 3 15 min (hrubý as), kdy utkání nesmí skon it remízou. Za remízového stavu po základní hrací dob následuje 5. minutové limitované prodloužení, kdy o vít zi rozhodne vst elená branka (zlatý gól). Pokud se v prodloužení nerozhodne o vít zi rozhodnou samostatné nájezdy (3 série a následn po 1 sérii do rozhodnutí) III. Registrace tým, len a p estupy hrá 1. Registrace týmu - tým se registruje p ihláškou, která je ke stažení na internetových stránkách SFL, p ípadn ji na žádost obdrží od vedení SFL. 2. Soupiska týmu - vedení SFL, ihned po p ijetí p ihlášky od vedoucího zp tn zašle soupisku týmu. Na soupisce musí být minimáln 6 a maximáln 30 hrá. 3. V ková kategorie - hrát m žou hrá i starší 15 let!!! 4. Registrace nového hrá e - tým v pr hu sout že m že p ihlásit do svého týmu nového hrá e a to pomocí p ihlášky hrá e, kterou nalezne na stránkách SFL, p ípadn ji na žádost obdrží vedoucí družstva od vedení SFL. Aby mohl hrá nastoupit do utkání, musí být jeho p ihláška dodána na mail SFL nejpozd ji 3 dny p ed utkáním týmu. 5. Vedoucí týmu každý tým má svého vedoucího, který zodpovídá za dodržování povinnosti týmu, daných stanovami ur enými SFL. IV. Organizace ligy 1. Utkání se hrají podle systému v p edem daný hrací den. 2. Systém 4+1 (v poli). 3. Minimální po et hrá na h išti pro hrací den je 3+1 (musí být branká ). 4. Dresy - Pokud rozhod í usoudí, že družstva od sebe nep jdou rozeznat, hostující družstvo se musí evléci nebo použít rozlišovací dresy. 5. Oficiální mí ek zajistí organizace SFL. 6. Tým je povinen ídit se stanovy SFL 7. Tým má možnost 1 za sezónu odložit své utkání. Odložení utkání se musí nahlásit maximáln 5 dní ed za átkem utkání.

V. Pravidla hry 1. SFL se ídí platnými pravidly FBU dostupné na stránkách www.cfbu.cz, krom výjimek zve ejn ných na www.sfl-pribor.cz VI. Sankce 1. Rozd lování pokut a trest p i obdržení ervené karty ( K) a) Obdržení K1 - Týmu bude ud lena pokuta dle rozd lovníku pokut a hrá již nesmí do zbytku utkání zasáhnout. Hrá i bude ud len STOP na 1 utkání. Výjimka: Kdy hrá není zapsán na soupisce p i utkání Hrá obdrží K1 a již nesmí do zbytku utkání zasáhnout. Týmu bude ud lena pokuta dle rozd lovníku pokut. Hrá STOP na 1 utkání neobdrží. Bude ud len 2. minutový trest pro tým. b) Obdržení K2 - Týmu bude ud lena pokuta dle rozd lovníku pokut a hrá již nesmí do zbytku utkání zasáhnout. Hrá i bude ud len STOP na 2 utkání. O výjime né výši trestu musí rozhodnout DK do 4 dní. c) Obdržení K3 - Týmu bude ud lena pokuta dle rozd lovníku pokut a hrá již nesmí do zbytku utkání zasáhnout. Hrá i bude ud len STOP na 3 utkání. O výjime né výši trestu musí rozhodnout DK do 4 dní. 2. Rozd lovník pokut a) K1-250 K + 1 STOP na utkání b) K2-300 K + 2 STOP na utkání (Pokud DK nerozhodne jinak) c) K3-400 K + 3 STOP na utkání (Pokud DK nerozhodne jinak) 3. Po et trestných minut - po obdržení 10. trestných minut jednoho hrá e dostane tým pokutu 200 K. 4. Nenastoupení týmu k utkání - Pokud se tým nedostaví na hrací plochu i po uplynutí ekací doby 5. minut bez omluvy bude týmu ud lena pokuta ve výši 500 K a utkání bude kontumováno 5:0 ve prosp ch soupe e. Tým má povinnost se elektronicky na e-mail sout že omluvit nejpozd ji den p ed utkáním. 5. Výjime né sankce - Vedení SFL m že rozhodnout o výjime ných sankcích. Tyto budou pokutovány ve výši 500 K. 6. Lh ta pro zaplacení pokuty - Tým je povinen zaplatit dlužnou ástku do jeho dalšího utkání, pokud tak neu iní, nem že do utkání nastoupit a utkání bude kontumováno 5:0 ve prosp ch soupe e. 7. Závažné porušení - Dopustí-li se tým závažného porušení SFL bude mu ud lena podmínka. Pokud tým opakovan závažn poruší stanovy SFL bude vylou en ze sout že bez možnosti náhrady ceny. 8. Dresy - Do utkání m že nastoupit 1 hrá s jinou barvou nebo typem dresu. Pokud v týmu nastoupí dva hrá i a více hrá s jinou barvou nebo typem dresu, týmu bude ud lena pokuta 50 K za 1ks dresu nespl ující podmínky.

VII. Hrá i 1. Po et utkání - Hrá musí absolvovat min 6 zápas základní ásti, aby mohl nastoupit do utkání p edkola play off a p ípadného play off SFL. Hrá hrající jednu ze ty nejvyšších sout ží (všechny kategorie) musí odehrát vetší polovinu všech zápas základní ásti, aby mohl nastoupit do utkání p edkola play off a p ípadného play off SFL 2. Hrá i s licencí FBU - Tým m že do zápisu o utkání za adit neomezený po et hrá s platnou licencí FBU. Pouze jeden hrá m že nastoupit do utkání z jedné ze ty nejvyšších sout ží FBU (všechny kategorie). 3. Po et hrá v zápise o utkání - Rozhod í p ed za átkem utkání p epo ítá hrá e na hrací ploše a hrá i, kte í nejsou na hrací ploše, budou ze zápisu o utkání vyškrtnuti. Rozhod í m že ud lit výjimku hrá i, v p ípad, že tým nahlásí rozhod ímu, že hrá do 1. polo asu dorazí a zapojí se do hry. VIII. Týmy 1. Vedoucí týmu - je povinen p ed každým utkáním ádn vyplnit zápis o utkání. 2. Za átek utkání - vedoucí týmu je povinen zajistit oficiální za átek utkání a v pr hu utkání postupovat dle pokyn rozhod ího v souladu s platnými stanovami SFL. 3. Výjimka dresu - Tým má v utkání jednu výjimku jiné barvy nebo typu dresu, který není totožný s dresem svého týmu. Pokud do utkání nastoupí hrá i se dv ma dresy jiné barvy nebo typu bude tým sankciován pokutou dle rozd lovníku pokut. 4. Týmy zahajující hrací den - Týmy, které za ínají svým utkáním hrací den, jsou povinni nachystat h išt (mantinely, branky). 5. Týmy ukon ující hrací den - Týmy, které ukon ují svým utkáním hrací den, jsou povinni uklidit h išt. (mantinely, branky). IX. Povinnosti kapitána (osoby ozna ené v zápise o utkání jako kapitán) 1. Kapitán - musí být ozna en v zápise o utkání a vztahují se pouze na n j práva mluvit s rozhod ími (vhodným zp sobem) a zárove je povinen s nimi spolupracovat. 2. Podpisy po utkání - po utkání kapitáni zkontrolují správnost vypln ní zápisu o utkání. Námitku k neúplnému vypln nému zápisu o utkání m že kapitán umožnit pouze p ed podpisem. X. Hrací den, as, místo konání 1. Hrací den - hracím dnem je pond lí od 19:30, pokud vedení SFL neur í jinak. 2. Hrací as - a) Základní hrací doba 2 15 min (hrubý as), pokud vedení SFL neur í jinak. b) Délka p estávky v polovin utkání je 1 min, kdy si týmy musí vym nit strany. c) Délka p estávky mezi utkáním je 5. minut. d) ekací doba na tým p ed zahájením utkání je 5. minut. Pokud se tým do 5. minut nedostaví k utkání, bude utkání kontumováno 5:0 ve prosp ch sout že 3. Místo konání - sportovní hala p i gymnáziu v P íbo e. 4. Rozpis utkání - rozpis utkání bude vždy zve ejn n na stránkách SFL.

XI. Záv re ná ustanovení 1. Informace uvedené na www.sfl-pribor.cz jsou závazné pro ú astníky SFL. 2. Vedení SFL si rozhoduje p i ešení mimo ádných situací a vyhrazuje si právo, na p ípadnou zm nu stanov SFL. 3. V celém objektu je p ísný zákaz požívání alkoholických nápoj nebo jiných omamných látek. VŠICHNI Ú ASTNÍCI SFL JSOU POVINNI DODRŽOVAT ZÁSADY FAIR PLAY!!!!!!