Pátek Muži Krajský přebor TJ Thermia Karlovy Vary BK Sokolov 78 : 103 (22:31, 42:58, 64:83)

Podobné dokumenty
Úterý U 15 Nadregionální liga, skupina B TJ Thermia Karlovy Vary BK Sokolov 86 : 54 (19:18, 44:25, 61:36)

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

Ústí nad Labem vyhrálo kvalifikaci v Kadani a je prvním finalistou turnaje E.ON Junior Cup

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

Mladší žáci: (hráči narozeni )

HC Desná HC Tanvald 1 : 3

Slavia Praha Iuventa Michalovce 34:38 (13:20) MOL liga 19. kolo

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

První kolo se našim chlapcům a děvčatům moc nevydařilo.

Reprezentace muži U18 Léto 2016 RVI SE JAKO LEV!!! Hodnotící zpráva reprezentace mužů ČR U18, léto 2016

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

SK Ďáblice. Sobota ve 14:00

V Bílině se v soutěžích s tradicí utkaly i v poslední době tradiční soupeři!

TJ SOKOL SEHRADICE FK MLADCOVÁ

TJ Slovan Karlovy Vary : TJ Jiskra Hazlov

SHK D-P Pardubice juniorky Slavie 26:41 (8:19), 1. liga žen

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

Zpravodaj PPlK č

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

TYGR CUP 2011 jediný gól nás dělil od turnajového stříbra

ZPRÁVA DELEGÁTA Z TURNAJE FINAL FOUR ČR U19

ZPRAVODAJ č

{jathumbnail off} 1. A třída. FC Nový Hradec Králové - Slovan Broumov 0 : 2 (0 : 1) Střelci: 34. Kotyza Jan, 56. Gago Marek

Zpráva delegáta ČAMB z Festivalu U12 chlapců, SNAKES Ostrava, dubna Výsledky: Dvorského BK Snakes Ostrava - BK Vlci Žďár nad Sázavou

UTKÁNÍ: BOHUMIL MLČOCH VODO, TOPO, PLYN TOVAČOV

HC BULDOCI NERATOVICE

Hráno 17. ledna. Seriál turnajů OFS zahájili starší žáci. Tradiční fotbalové turnaje žactva pořádané OFS Olomouc v hale gymnázia Hejčín

ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR JMO 2018/2019 -STARŠÍ ŽÁCI

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

Sokol vyletěl opět nejvýše!!!

Kladenský deník Skupina B:

TJ SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

ČR PORTUGALSKO 60 : 59 (11:14, 18:18, 20:19, 11:8)

Blatná : Slavia Č. Budějovice 2 : 2 (0 : 2)

I.B-sk. B 17.KOLO č.9 / TJ SOKOL SEHRADICE TJ SOKOL TEČOVICE A

FC Tempo Praha. Pátek v 10:15

Kuliči Rtyně "A" 774 (Karel Nocar 225, Karel Baudyš 280, Petr Garček 269)

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

TJ Dobřany : TJ Jiskra Hazlov

SKK Rokycany B 996 0: TJ Lomnice

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích

PŘEDSEZÓNNÍ HOKEJOVÝ TURNAJ

Zpráva z finálového turnaje M ČR starších dorostenců

Pravidla 3 x 3 pro ČBF Oblast Východní Čechy

TJ Sokol Kobeřice SK Beskyd Čeladná 1:2 (1:1)

Krajská kola ve florbalu středních škol

AND1 CUP 2012/ místo. republikové finále Klatovy celostátní soutěž základních škol v basketbalu

Národní finále nejmladších minižáků Ostrava dubna 2019

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

TALENT CUP - TURNAJ OKR.VÝBĚRŮ U 13 ročník 2012/2013

Smolík Roman 66, Valoušek Matouš 71, Krejz Jan 36, Klusáček Jakub 41, Janíček Martin 70, Pytlík Michal 13

NÁRODNÍ FINÁLE KATEGORIE KLUCI U13, , PELHŘIMOV

* Víc, než jen fotbal. vlastního svědomí, protože ligu tým zkazil zejména špatnou morálkou a

37. ro. 2. liga Konečné výsledky - ročník 2018/ ročník turnaje NEREGISTROVANÝCH

TJ SOKOL SEHRADICE A

SEZONA 2010 / 11 - OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

PROGRAM. Sobota 25. května 2013 Utkání 1.A třídy JmKFS, skupiny A FC SLOVAN BRNO. proti BANÍK ZBÝŠOV

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

Kolikrát jste viděl záznamy zápasů Minsku? Jaké a kde?

TJ SOKOL SEHRADICE A FC TVD SLAVIČÍN B

Č.1. Ročník 2019/ Nejlepšího výkonu v tomto kole: 2494 dosáhlo družstvo: VSK ČVUT Praha B MISTROVSTVÍ PRAHY /2020

Miloš Nýč vystřílel dvěma brankami vítězství pro Hejtmánkovice - Broumovsko

ZPRAVODAJ č

3.3. Míč - Platí beze změny proti " Pravidlům", s následující úpravou : Používá se míč velikosti 5.

MISTROVSTVÍ ČR STARŠÍ MINIŽÁCI U13

SKK Rokycany B : TJ Slovan Karlovy Vary

MĚSTSKÝ KUŽELKÁŘSKÝ SVAZ PLZEŇ SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR PLZEŇSKA 2013/14. Zpravodaj č. 2

MISTROVSKÉ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA KOLO SOKOL LOCHKOV FC TEMPO PRAHA SOBOTA OD Hlavní rozhodčí: Jandus Milan

ZPRAVODAJ Kuželkářského svazu kraje Vysočina

NF nejmladší minimix 2013

FK LOVOSICE ESKÝ LEV NEŠT

Transkript:

Pátek 4. 11. 2016 Muži Krajský přebor TJ Thermia Karlovy Vary BK Sokolov 78 : 103 (22:31, 42:58, 64:83) Sokolovští muži nastoupili v pátek večer v karlovarské hale míčových sportů proti domácí druhologivé rezervě Thermii Karlovy Vary. Utkání však začalo díky špatné organizaci s půl hodinovým zpožděním, které ale naštěstí oba týmy nijak nepoznamenalo. Muži BK Sokolov se sešli na páteční utkání ve velice vysoké sestavě, kterou chtěli řádně zužitkovat. To se jim od prvních minut duelu dařilo, když se prosazovali pivoti BK Sokolov i střední rozehrávač Jaroslav Polák, který měl právě při nebezpečnosti pivotů více prostoru. Hosté z BK Sokolov si tak vytvořili hned od úvodu několika bodový náskok, který po celé utkání ještě navyšovali. Mírné problémy sokolovským ale dělala obrana, když dostávali jednoduché koše nebo koše z druhé šance po domácích útočných doskocích. Ve druhé polovině tak změnil trenér Lukáš Šnobl obranu sokolovských z osobní na zónovou, která při tak vysoké sestavě pod domácím košem nesla své ovoce. Domácí střelci se sice několikrát prosadili a snížili tak rozdíl ve skóre už jen na jedenáct bodů, na což sokolovští reagovali jak střídáním, tak především oddechovým časem, ve kterém trenér Šnobl své svěřence především uklidnil. Po oddechovém čase sokolovští opět navýšili svůj náskok na pohodlný dvaceti bodový rozdíl, který zaručoval klid před poslední desetiminutovkou. Do ní oba trenéři postupně vpouštěli hráče z lavičky, kteří utkání dohráli. V utkání se bodově prosazovali především Polák a pivoti Fiala s Vážanem, kteří společně zatížili konto Thermie skvělými osmdesáti body. Muži BK Sokolov si tak připsali překvapivě nejsnadnější výhru a drží zatím neporazitelnost, o kterou se v příštím kole poperou s taktéž neporaženým týmem Chodova. Sestava a body sokolovských: Milan Vážan 36, Jaroslav Polák 28, Petr Fiala 16, Jaroslav Smrčka 9, Jiří Stariat 8, Jan Stariat 4, Jan Růžička 2, Martin Snopek, Jan Volf, Daniel Giecek, Petr Soural, Vladimír Beránek. Sobota 5. 11. 2016 U 19 Nadregionální soutěž, skupina A BK Teplice - BK Sokolov 55 : 82 (10:16, 23:41, 37:65) Junioři se utkali v Teplicích proti stejně starému soupeři, od kterého však nevěděli, co očekávat. V předchozích sezónách se totiž tyto výběry neutkávali a pro obě družstva to tak byla cesta do neznáma. Vstup do utkání se sokolovským

juniorům moc nepovedl, když jejich výkon byl zbytečně bojácný. Jejich tradiční osobní obrana nebyla až tak nátlaková a důsledná, což nepřinášelo jednoduché zisky jako to bývalo v utkáních s jinými soupeři. Na každý koš se tak sokolovští museli nadřít, když si museli vytvořit střeleckou pozici nebo výhodný útočný doskok s následnou střelou. To se celkem dařilo, když se sokolovští prosazovali především z bezprostřední blízkosti koše. Naopak veliký problém během celého duelu dělal svěřencům Lukáše Šnobla rychlý návrat na obranou polovinu, čehož domácí využili k několika jednoduchým a úspěšným zakončením. V poločase ale hosté ze Sokolova vyhrávali pohodlným osmnácti bodovým rozdílem, když byl jejich výkon kompaktnější než výkon domácích houževnatých hráčů. Po změně stran ještě základní pětice sokolovských navýšila rozdíl ve skóre, aby do závěrečné čtvrtiny mohli v poklidu zasáhnout všichni hráči z lavičky. To se také na předváděné hře nepatrně projevilo, ale sokolovští s přehledem uhájili pohodlný pětadvaceti bodový náskok. Tepličtí junioři ale zaslouží pochvalu, že utkání odehráli ve velkém tempu v pouhých šesti hráčích a doposud nejvíce prověřili kvalitu juniorů BK Sokolov. Trenéru Šnoblovi tak výkon svých jedinců ve vypjatějším utkání ukázal jak silné, tak především i slabší stránky, jako byl například již zmíněný návrat do obrany. V sezóně však čekají sokolovské juniory ještě vypjatější a vyrovnanější utkání, a tak je potřeba na slabinách značně zapracovat. Sestava a body sokolovských: Jan Růžička 26, Martin Petrikovič 14, Jan Žalman 14, Jan Volf 13, Matěj Štefka 5, Patrik Bolvari 3, Josef Král 2, Michal Zubanič 2, Vladimír Beránek 2, Matěj Jedlička 1, Daniel Svojanovský, Ondřej Sládek. Sobota 5. 11. 2016 U 15 Nadregionální soutěž, skupina A BK Teplice BK Sokolov 51 : 53 (6:9, 24:35, 36:47) Družstvo starších žáků se po pohledném utkání juniorů utkalo s místním týmem Teplic o průběžné vedení tabulky nadregionální soutěže, když do tohoto duelu ani jedno z družstev nepoznalo hořkost porážky. Sokolovští tak k utkání odjeli v téměř plné síle a s odhodláním udržet zmíněnou neporazitelnost. Od úvodního rozskoku bylo utkání velice dramatické, čemuž napomohla i dost bouřlivá kulisa v teplické sokolovně ne Letné. Svěřenci Lukáše Šnobla se snažili bujarému prostředí nepodlehnout, což se jim ve finále i dařilo. Žáci BK Sokolov byli od začátku aktivnější a nutili domácí obránce faulovat. Trestnými hody se tak hosté ze Sokolova ujali vedení, které s větším či menším náskokem drželi až do samotného závěru. První čtvrtina byla značně defenzivní a skončila malým

skórem 9:6 pro hráče BK Sokolov. Za to druhá čtvrtina byla bodově značně bohatší a zde si zřejmě hosté ze Sokolova vybudovali rozhodující náskok. V úvodu druhé desetiminutovky sice domácí zabrali a vyrovnali skóre na průběžných 12:12, ale zbytek prvního poločasu patřil sokolovským. Ti se zejména zásluhou Kříže a Gregora dostali do dvouciferného vedení, které udrželi do závěru první půle. Po změně stran se opět bojovalo o každý centimetr teplické palubovky, když se na každý bod museli oba týmy doslova nadřít. Třetí čtvrtina skončila remízou a sokolovští si tak drželi pořád na pohled dostačující náskok. Domácí hráči měli problémy s osobními chybami, když se někteří vyfaulovali a několik jich dohrávalo se čtyřmi osobními chybami. Přesto se ale nevzdávali a chtěli vítězství urvat ve svůj prospěch. Tomu navíc napomáhali sokolovští žáci hloupými ztrátami, zejména po úspěšných obranných doskocích. Tepličtí se tak v koncovce utkání dostali na dostřel jediného koše a utkání na dramatičnosti ještě stoupalo. Samotnou koncovku však sokolovští zvládli, když ubránili poslední útoky domácích a uhájili důležitou čtyřbodovou výhru. Přes výhru, která drží sokolovským zmíněnou neporazitelnost, bude nutné vyhrát i v neděli v Mostu potvrdit tak sobotní výkon. Vítězství je velice cenné, ale ještě více cennější jsou získané herní zkušenosti z takto vypjatého a dramatického utkání. Sestava a body sokolovských: Jan Kříž 18, Lukáš Gregor 15, Matěj Heřman 10, Daniel Míča 6, Benedikt Janda 3, Jan Pacelt 2, Jakub Tvarůžek 1, Jan Forejt, Radek Buřič, Karel Machala, Adam Beran. Neděle 6. 11. 2016 U 15 Nadregionální soutěž, skupina A BK Baník Most BK Sokolov 38 : 47 (11:17, 17:37, 27:46) Do Mostu odjel tým starších žáků s jasným cílem zvítězit a potvrdit tak náročnou sobotní výhru v Teplicích. K utkání ovšem odjeli bez svého lídra Janka Kříže, který jel plnit své ligové povinnosti v dresu BK Lokomotivy Plzeň. Tým Lukáše Šnobla se tak musel opřít o jiné hráče, kteří měli vzít odpovědnost na sebe. Také nutno dodat, že tento duel je prvním odvetným, takže základní část vstoupila do své druhé poloviny. Mostečtí žáci po sobotní výhře nad Thermií Karlovy Vary byli plni sebevědomí a chtěli si smlsnout i na vedoucím celku BK Sokolov. Sokolovští byli ale proti a hned v začátku duelu se ujali mírného vedení. Od čtvrté minuty ale se začali domácí prosazovat a otočili šňůrou 11:2 vývoj utkání ve svůj prospěch, na což reagoval trenér Lukáš Šnobl oddechovým časem. Po něm se sokolovští žáci herně srovnali a do konce první čtvrtiny skórovali jen oni, takže po první desetiminutovce vedli o šest bodů. Druhá čtvrtina, stejně jako v sobotním utkání v Teplicích, byla ze strany hráčů BK Sokolov nejpovedenější. Svěřenci trenéra Šnobla obstojně bránili a na útočné polovině byli aktivní, což přinášelo jednoduché skórování. Do duelu se

už v prvním poločase zapojilo všech deset přítomných hráčů Sokolova a jejich trenér mohl být jak s přístupem, tak i výkonem uspokojen. V poločasové přestávce zazněly slova chvály, ale také slova o zodpovědnosti a k přístupu do druhého poločasu. Po změně stran se ale přesně slova trenéra BK Sokolov vytrácela, když jeho hráčům po náročném sobotním utkání rychle docházely fyzické síly a s tím i spojená aktivita na obou polovinách hřiště. Hráči nedůsledně bránili a na útočné polovině se schovávali a nechávali hrát pouze hráče s míčem. To bylo s přibývajícím časem čím dál více markantnější a hráči BK Sokolov se nesmyslně pouze soustředili na ubránění náskoku. Za poslední čtvrtinu dali sokolovští pouhý jeden bod ze šestky tři vteřiny před koncem duelu, což mluví samo o sobě. Také výsledné skóre vystihuje spíše boj v obraně než na útočnou aktivitu. Vítězství z Mostu je po vývoji utkání velice cenné, ale je potřeba začít brát v utkáních odpovědnost na svá bedra, ať jednotliví hráči povýší na opravdové basketbalisty. Skvělé je, že po polovině základní části nenašli sokolovští přemožitele, což doufejme bude pokračovat i s rostoucími výkony jednotlivců. Sestava a body sokolovských: Matěj Heřman 11, Benedikt Janda 8, Daniel Míča 8, Jakub Tvarůžek 6, Lukáš Gregor 6, Jan Pacelt 4, Karel Machala 2, Adam Beran 2, Jan Forejt, Radek Buřič. Neděle 6. 11. 2016 U 11 Krajský přebor, 3. turnaj BK Sokolov BCM Sokolov 13 : 35 (27:2) Sestava a body sokolovských: Jan Žák 6, Jan Heřman 4, Marek Zubanič 2, Tadeáš Krejčí 1, Martin Přindiš, Matěj Šnobl, Matěj Žák, Ladislav Dostál, Josef Miko, Lukáš Marcinek, Matěj Kukačka, Lukáš Martínek, Tomáš Putz. BK Sokolov TJ Thermia Karlovy Vary 18 : 17 (6:8) Sestava a body sokolovských: Jan Žák 6, Tadeáš Krejčí 4, Ladislav Dostál 2, Josef Miko 2, Matěj Šnobl 2, Lukáš Marcinek 2, Matěj Kukačka, Lukáš Martínek, Martin Přindiš, Marek Zubanič, Tomáš Putz, Matěj Žák, Jan Heřman. BK Sokolov TJ Sokol Toužim 33 : 15 (11:12) Sestava a body sokolovských: Jan Žák 10, Ladislav Dostál 6, Tomáš Putz 4, Tadeáš Krejčí 4, Matěj Šnobl 3, Josef Miko 2, Lukáš Martínek 2, Martin Přindiš 2, Matěj Žák, Marek Zubanič, Jan Heřman, Matěj Kukačka, Lukáš Marcinek. Dívčí klub BCM Sokolov pořádal třetí turnaj sezóny nejmladších minižáků, který se odehrál na jejich palubovce sokolovského gymnázia. V tomto turnaji se

hráči BK Sokolov utkali nejprve se silným domácím týmem, poté s Thermií Karlovy Vary a Sokolem Toužim. Poslední dva týmy sokolovští hráči již v letošní sezóně porazili a chtěli je porazit i tentokrát. V prvním utkání domácí hráčky prokázaly svou převahu, a především díky první polovině rozhodly o pohodlném dvacetibodovém vítězství. Druhá pětice BK Sokolov vedená Janem Žákem byla o dost aktivnější i efektivnější, což ale pouze stačilo na mírné zkorigování konečného výsledku. Ve druhém utkání se sokolovští velice trápili s karlovarskou Thermií, kterou před čtrnácti dny suverénně porazili rozdílem třídy. V neděli ale jako by chyběla potřebná energie, a to především opět první pětici BK Sokolov. Druhá pětice je ovšem zachránila a vybojovala nejtěsnější možné vítězství. Poslední utkání proti Toužimi mělo obdobný průběh, ale nebylo až tak dramatické a nejmladší minižáci BK Sokolov si tak připsali další výhru. Určitě je vhodné zmínit, že druhá pětice v celém turnaji neprohrála svůj úsek a držela tak otěže barev BK Sokolov. Přestože sokolovští dvakrát zvítězili, mají po turnaji trenérky Žáková a Heřmanová více negativ než pozitiv. Je tak třeba v trénincích dále pracovat na herním růstu a neuspokojovat se konečnými výsledky turnajů, které jsou v této kategorii až na několikátém místě Na domácí palubovce se v pátek 13.11. od 19:15 představí družstvo žen, které přivítá BK Lokomotiva Karlovy Vary B.