PROPOZICE SOUTĚŽE KLATOVSKÁ OPEN LIGA KARPEM

KLATOVSKÁ KAPITOL LIGA V MALÉ KOPANÉ

AR1: KRUTINA Radek z Chomutova

FK Slezan OSOBLAHA TJ SVĚTLÁ HORA

Povídal mi pan premiér Putin, že ho trápí silný zánět dutin. Povídal mi zpěvák Lenny Kravitz, že mu chutná levné víno z krabic.

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

Město Touškov - Nýřany

TJ SVĚTLÁ HORA FC KOVÁRNA MALÁ MORÁVKA

Góólmánie - Časopis TJ Světlé Hory AKTUÁLNÍ SPONZOŘI pro rok 2011: Ročník 7. Číslo 5. OKRESNÍ P EBOR FOTBALOVÉ ASOCIACE ČR

na celém světě. a nejchytřejší Krávo jedna blbá. Chmmm. Miláčku, šíleně po tobě toužím. Jsi nejkrásnější

Delegovaní rozhodčí a DS. HR FILLINGER Miloš Plzeň AR1 MALINČÁK Lukáš Plzeň AR2 LEGO Jan Hvozd u Plas DS HAJŠMAN Pavel Tlučná

SKN PLZEŇ SSK VÍTKOVICE

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL NEDAKONICE

Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru Sobota, 15. srpna 2015 v 17:00 ABC Braník TJ Sokol Královice

TJ SOKOL SRUBY. Cena 10 Kč DNEŠNÍ SOUPEŘ- TJ BOŘÍKOVICE. Kompletní info z fotbalového klubu. -Dnešní soupeř TJ BOŘÍKOVICE

Sobota ve 11:00 Letní stadion Pardubice. Juniorky od 13:30.

Hádanky Vilyže. Jak se nazývá jarní posezení alergiků nad sklenkou vína? Který román je hitem mezi řidiči metra na trase B?

FK LOVOSICE FK CHMEL BLŠANY

TJ SOKOL MĚSTO TOUŠKOV

TJ SOKOL JENIŠOVICE A TJ

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

Sokol Blovice vs VS PLZEŇ

TJ SLAVOJ MORAVANY. stadion TJ Slavoj. Okresní přebor-19.kolo ročník 2007/2008. Neděle 20.dubna 2007 v 16:00 hod

STŘEDA , 18.00

SK Jince 1921 SK JINCE 1921

SK ČERNOLICE VS FK KAUČUK KRALUPY 24. KOLO 02/ KVĚTNA 2003 OBLASTNÍ PŘEBOR JARO 2003 TIRÁŽ ČERNOLICKÝ FOTBALOVÝ ZPRAVODAJ.

TJ Sokol Všemina. Archiv článků JARO Texty: David Řepa Úprava: Lukáš Turna

SPOLEČNÁ SOUTĚŽ FOTBALOVÝCH KLUBŮ

PRESS KIT Sezona2012/ kolo FC Viktoria Plzeň -SK Slavia Praha

HLAVNÍ PARTNEŘI SK DFO PARDUBICE

Delegovaní rozhodčí a DS. HR HANILEC Přemysl Tachov AR1 HORÁČEK Michal Tachov AR2 SLADKÝ Stanislav Zálezly u Stříb. DS SVOBODA Miroslav Tachov

20: FC KVĚTNICE TIŠNOV SC KALÁBEK LINO BRNO 2011/2012. hala SSK Tišnov. Rozpis všech utkání jarní části.

Číslo 10 Ročník 2013 TENISKA Tenisová škola MICHALA JUDY

Dorost Losiná

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE MORAVSKÉ MÁLKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 19. KOLO 25. DUBNA 2010 V 16:00 VS.

Krátký fotbalový zpravodaj č. 2

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

Soutěžní ročník 1983 / 1984

Herní řád malé kopané okresu Blansko

Výsledky 9. kolo

Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání - jaro

ZPRAVODAJ SOKOL OPATOVICE SOKOL JEŽKOVICE. 20,- Kč SOUTĚŽNÍ UTKÁNÍ III. TŘÍDA SK. A 16. KOLO 4. DUBNA 2010 V 15:30 VS. SLOUŽÍ JAKO VSTUPENKA NA UTKÁNÍ

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SVĚTLÁ HORA ODDÍL FOTBAL

Kobeřice - Český Těšín 2:2 (0:1)

Krátký fotbalový zpravodaj č. 8

Z P R AV O D A J FK DRNOVICE A HOŠTICE. Rozhodčí: M. Novotný

TJ SOKOL SEHRADICE A TJ SOKOL TEČOVICE A

Pozvánka na halový turnaj FC Sparta Brno

Dneska tady zase byly tři prdele lidí...

TJ SOKOL SEHRADICE A

SFL 1. kolo - chlapci

TJ SLAVOJ RYCHVALD zápasový zpravodaj

SOUTĚŽNÍ ŘÁD MALÉ KOPANÉ BLANSKO o.s.

MT Global Challenge v Pule

SOUTĚŽNÍ ŘÁD SVAZ MALÉHO FOTBALU BLANENSKO, z.s.

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

Tabulka I.A třídy sk. B

Muži I. A, I. B, dorost

TJ BLATNÁ A FC BECHYNĚ

TJ SVĚTLÁ HORA SLEZAN JINDŘICHOV B Sobota ve hodin

pozor, barevné číslo! Barva!

extraliga ledního hokeje HC MOELLER PARDUBICE vs. RI OKNA ZLÍN

FK DRNOVICE F K D. XVIII. kolo. vs. SOKOL LYSOVICE B hod D R N O V I C E. Rozhodčí: Ondřej Šišma

Jak se k nám dostanete?

ZPRAVODAJ č.16 30.9.2015 I o minulém víkendu pokračovala dalším kolem Klatovská KAPITOL liga v malé kopané. A favoritům z čela tabulky se výsledkově opět dařilo. Lídr první ligy si pohrál s torzem Černýho uhlí a vyhrál jednoznačně 6 : 0, to hráči Bidla se museli vydat ze všech sil aby dokázali přetlačit bojovnou Modrou nudli 0 : 3. Třetí Fireballs Klatovy měnil v souboji s Nortonem Milence historii, když svému soupeři nadělil neskutečných sedmnáct branek, navíc ani jednu neinkasoval. Pro hráče Milenců je to určitě největší porážka v jejich bohaté a úspěšné historii. V souboji o poslední místo nestačil Magic v derby na Vilyž team a jeho situace pomalu ale jistě naznačuje sestupu do druhé ligy. Pokračovali boje i ve druhé lize, ani jeden ze zápasů však nezměnil pořadí jednotlivých týmů v tabulce. První místo tak i přes remízu s Bukvami Tokio drží Mušlák team, druhé postupové místo patří po výhře nad PS Křeč Mochtín chlistovským Veteránům. Třetí Smrk si vyšlápl na poslední Divadlo snů a nasázel mu patnáct branek, střelecky se dařilo i čtvrtému Geroji, který nasázel jedenáct branek páté Formance Rozvoj. Toto kolo tak bylo velmi bohaté na branky, v osmi zápasech jich padlo neuvěřitelných 75. Na programu jsou poslední dvě kola, před odehráním posledního kola bude o nadcházejícím víkendu vloženo kolo dohrávek. Ty budou odehrány v původních časech, pakliže nebude zástupci jednotlivých oddílů nahlášeno jinak. 1.liga 16.kolo Red Dogs Kal - ANFK Černý uhlí Klatovy 6 : 0 ( 2 : 0 ) Branky : Müller 2 (16.,45.), Šlégl 2 (36.,44.), Urban (7.), Špindler (28.) Žlutá karta : 0 Rozhodčí : Zdeněk Lapáček (Vilyž team Klatovy) - známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Jan Müller (Red Dogs Kal) Domácí v tomto utkání potvrdili svou roli favorita a toto utlkání naprosto jednoznačně a zaslouženě vyhráli 6 : 0. Hosty od těžkého debaklu zachránil svým tradičně výborným výkonem gólman Vaněk. Ke cti Černýho uhlí nechť je zaznamenán fakt, že utkání nastoupili pouze v sestavě 5 + 1. Modrá nudle Klatovy - AFK Bidlo 0 : 3 ( 0 : 0 ) Branky : Voráč 3 (40.,42.,45.) Žlutá karta : 0 Rozhodčí : Zdeněk Lapáček (Vilyž team Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Josef Baštář (Modrá nudle Klatovy)

Mazácí z týmu Modré nudle v čele s vynikajícím gólmanem Pepou Baštářem dokázali hráčům Bidla vzdorovat až do 40.minuty utkání, kdy poprvé inkasovali z kopačky hostujícího Voráče. Stejný hráč nakonec do konce utkání zaznamenal ještě dvě branky a hosté tak nakonec připsali povinné tři body v souboji o čelo tabulky, morálními vítězi za předvedený výkon však byli hráči Modré nudle. Fireballs Klatovy - SK Norton Milence 17 : 0 ( 3 : 0 ) Branky : Novák 7 (26.,32.,34.,36.,37.,43.,48.), Matějka 5 (27.,30.,35.,42.,49.), Pacholík V. 3 (5.,33.,44.), Bešta (10.), Červený (14.) Rozhodčí : Josef Baštář (Modrá nudle Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : David Novák (Fireballs Klatovy) V prvním poločase byli hosté domácím důstojným soupeřem, což se však nedá říci o poločase druhém. V něm hráči hostů pouze apaticky přihlíželi kombinační a přesné hře domácích a doslova nestačili vyndavat míče ze své sítě. Hrdinou utkání se stal domácí David Novák, který dokázal překonat gólmana hostí Kubalíka celkem sedmkrát a výrazně tak promluvil do tabulky nejlepších střelců, sekundanta našel v Jiřím Matějkovi, který se trefil pětkrát. Obětavý výkon musel podat i rozhodčí Baštář, který musel zapískat gól celkem sedmnáctkrát a určitě mu ještě dnes zvoní v uších. SK Chlistov Buvolss Nýrsko 0 : 5 kontumačně Magic Klatovy - Vilyž team Klatovy 3 : 6 ( 0 : 2 ) Branky : Kortán 2 (37.,40.), Kotěšovec K. (42.) - Skalický M. 2 (18.,32.), Hulec 2 (13.,28.), Stýblo (33.), Lapáček (36.) Rozhodčí : Jaroslav Pavlík známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Zdeněk Lapáček (Vilyž team Klatovy) Oba týmy do utkání o Černého Petra nastoupili v hodně úsporných kvalitách, herní kvalita však byla zejména na straně hostujícího týmu. Hráči Vyliže si postupně vypracovali až šestibrankové vedení, domácí v poslední desetiminutovce alespoň korigovali na přijatelných 3 : 6. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen tvůrce hry hostů Zdeněk Lapáček. Tabulka 1.ligy po 16.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Red Dogs Kal 15 12 2 1 77 : 20 38 2. AFK Bidlo 16 12 3 1 74 : 26 38 3. Fireballs Klatovy 15 11 2 2 77 : 30 34 4. Buvolss Nýrsko 16 8 3 5 34 : 25 27 5. ANFK Černý uhlí Klatovy 15 4 4 7 27 : 34 16 6. Vilyž team Klatovy 16 4 1 11 29 : 68 13 7. SK Norton Milence 15 3 3 9 29 : 71 12 8. Modrá nudle Klatovy 15 4 0 11 24 : 53 12 9. Magic Klatovy 14 2 3 9 26 : 52 8

SK Chlistov Tým SK Chlistov odstoupil ze soutěže. Týmu SK Chlistov byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Týmu Fireballs Klatovy byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Týmu AFK Bidlo byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Týmu Magic byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. 2.liga 16.kolo Divadlo dnů Klatovy - ST Smrk Klatovy 0 : 15 ( 0 : 6 ) Branky : Holobradý 4 (5.,26.,45.,49.), Kilián 4 (14.,25.,35.,48.), Kosohorský 2 (17.,35.), Zdeněk 2 (39.,50.), Poláček (5.), Štych R. (11.), Partyngl (42.) Rozhodčí : Josef Novák (Tady a teď) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Milan Kilián (ST Smrk Klatovy) Domácí nastoupili do utkání pouze v sestavě 4 + 1 a tím si tak sami již před zahájením utkání zpečetili svůj osud. Hráči Smrku se do nich pustili od první minuty a nedali jim vydechnout až do samého konce, neboť jejich střelecký apetit se s narůstajícím skórem spíše zvyšoval. Střelecky se blýskli Holobradý a Kilián, kteří oba přesně mířili čtyřikrát. Mušlák team - SH Bukvy Tokio 2 : 2 ( 1 : 1 ) Branky : König (6.), Mráz (34.) - Šilhavý (20.), Bálek Daniel (50.) Žluté karty : 40. Petr Kubový (Mušlák team) - podražení Rozhodčí : Jaroslav Pavlík (Veterans SK Chlistov) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Pavel Melichar (SH Bukvy Tokio) Domácí jako favorité šli do vedení již v 6.minutě brankou Königa, hosté však zpřesnili hru a v 20.minutě i zaslouženě vyrovnali na 1 : 1 Šilhavým. V druhé půli byli domácí lepším týmem, opět šli do vedení, jenže v poslední minutě si nepohlídali Bálka a ten zařídil svému celku cenný bod za nečekanou remízu. Tady a teď - Rychlá rota Klatovy - po dohodě obou týmů odloženo Veterans SK Chlistov - PS Křeč Mochtín 5 : 1 ( 1 : 0 ) Branky : Škoda 2 (31.,47.), Sukovatý (21.), Bláha (29.), Punčochář (35.) - Janošťák (39.) Rozhodčí : Jiří Papoušek (Rychlá rota) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Radek Müller (Veterans SK Chlistov) Krásný a pohodový zápas s mnoha šancemi na bou stranách. V první půli padla pouze jedna branka a to z kopačky domácího Sukovatého. Domácí mohli v závěru prvního dějství své vedení navýšil, ale nařízenou penaltu domácím s bravurou zlikvidoval gólman hostí Šedivec. Domácím ve druhé půli vyšlo všechno do čeho kopli a tak své vedení postupně navyšovali, hosté šance také měli, domácí však měli v brance výborného Müllera, který žádnou velkou přestřelku nepřipustil. Jediný úspěch hostů tak nakonec zaznamenal Janošťák v 39.minutě.

AFK Geroj Klatovy - APH Formanka Rozvoj 11 : 2 ( 5 : 0 ) Branky : Ponocný 4 (15.,17.,23.,32.), Zálešák 2 (13.,39.), Nový 2 (19.,47.), Schlagel (27.), Kopecký (44.), Štancl (48.) Rozhodčí : Zdeněk Kolář (ST Smrk Klatovy) známka 1,00 Nejlepší hráč utkání : Pavel Ponocný (AFK Geroj Klatovy) Třináct minut trvalo než domácí přesně seštelovali svá mířidla a začali se trefovat za záda gólmana hostů Maška. Nakonec svému soupeři nasázeli jedenáct branek, čtyřikrát do černého mířil nejlepší hráč utkání Pavel Ponocný. I když tomu výsledek utkání neodpovídá, i hosté útočili a měli svou kvalitu, ale pohořeli na dobrém gólmanovi (Urbánek) a velmi disciplinované obraně domácích. Tabulka 2.ligy po 16.kole Poř. Název týmu Zápasy Výhra Remíza Prohra Skóre Body 1. Mušlák team 15 11 3 1 67 : 27 35 2. Veterans SK Chlistov 16 10 3 3 46 : 27 33 3. ST Smrk Klatovy 16 9 2 5 50 : 20 29 4. AFK Geroj Klatovy 16 9 1 6 54 : 38 28 5. APH Formanka Rozvoj 15 8 1 6 33 : 43 24 6. SH Bukvy Tokio 16 5 5 6 34 : 33 19 7. PS Křeč Mochtín 16 5 1 10 37 : 39 16 8. Rychlá rota Klatovy 15 4 1 10 25 : 40 13 9. Tady a teď 13 3 2 8 28 : 49 11 10. Divadlo snů Klatovy 16 2 3 11 19 : 77 9 Týmu Mušlák team byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Týmu SH Bukvy Tokio byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Týmu APH Formanka Rozvoj byl odečten 1 bod za 1 neodpískaný zápas. Další program : 1.liga 17.kolo ---- 3.-4.10.2015 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 081 Magic - Modrá nudle Masarykova ZŠ,KT NE 15,00 Černý uhlí 082 Vilyž team - Red Dogs Kal Pod Vodojemem,KT NE 11,00 Černý uhlí 083 Černý uhlí - SK Chlistov Kontumačně 084 Buvolss Nýrsko - Fireballs Nýrsko NE 10,00 N.Milence 085 Norton Milence - AFK Bidlo Milence NE 15,00 Buvolss N. POZOR!!! Změna delegace rozhodčího!!! 2.liga 17.kolo ---- 3.-4.10.2015 Poř.č. Zápas Místo Čas Rozhodčí 171 Tady a teď - Divadlo snů Masarykova ZŠ,KT NE 10,30 AFK Geroj

172 Rychlá rota - AFK Geroj Sokol.stadion,KT NE 9,30 Formanka R. 173 APH Formanka - Mušlák team Pod Vodojemem,KT SO 9,00 Bukvy Tokio 174 Bukvy Tokio-PS Křeč Mochtín Točník NE 14,00 AFK Geroj 175 Veterans Chlistov - ST Smrk Chlistov SO 17,00 Mušlák team Oficiální internetové stránky soutěže Klatovská KAPITOL liga 2015 v malé kopané jsou www.afl.cab.cz www.malyfotbal.cz Hlavní sponzor Klatovské KAPITOL ligy 2015 v malé kopané Sponzoři Klatovské KAPITOL ligy 2015 v malé kopané