Soutěžní ročník 2015/ kolo Pražského přeboru. Sobota, 17. října 2015 v 15:30 ABC Braník Třeboradice

I. ročník M E M O R I Á L U

PRAVIDLA FOTBALOVÉHO TURNAJE V MALÉ KOPANÉ POCINOVICE OPEN CUP 2015

ARCHIV SEZONY 2013/14

TJ SOKOL SEHRADICE A SK ÚJEZD

SOUTĚŽNÍ ŘÁD. 1. Základní ustanovení. 2. Řízení soutěží. 3. Účastníci soutěže 1.1

SK MARILA Votice - zpravodaj 04-5/08. DIVIZE A jaro náš dnešní soupeř. Jiskra Třeboň. sobota 17.května :00 25.

Sportovní hry ZŠ Praha 1 středa

Skupina "A" 2012 HC SPV Těchonín Tygři Rejchartice Kuňák Team Žamberk HSÚ Koliba Ústí nad Labem Skóré Body Pořadí TĚCH KAPŘÍ 3:1 0:2 1:2 4:5 3 3.

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 OBČANSKÉ SDRUŽENÍ VESMÍR

V dalším textu je písmenem H: označen zápis Hladíka a písmenem P: zápis k bodům od Pristáše

PODROBNÁ PRAVIDLA HRY PRO LORD CUP 2016 RÝMAŘOV

2.1. Hrací doba Hrací doba. současné znění

R O Z P I S soutěží dospělých pro rok v okresním přeboru mužů a žen okres Ústí nad Orlicí

ZÁKLADNÍ ŠKOLA TOCHOVICE ŠKOLA TYPU RODINNÉHO VZDĚLÁVÁNÍ ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 číslo: 63

HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ. POŘÁDÁ TURNAJ 4. TŘÍD (ročník 2005)

Školtýn. Základní škola Týnec nad Labem Ročník číslo

VSK VUT BRNO ALLIGATORS vs. Prague BLACK HAWKS 0 : 40

ÚLOHY SE SPORTOVNÍ TÉMATIKOU PRO MATEMATICKÉ TALENTY, vč. metodického listu. doc. PhDr. Marta Volfová, CSc.

PRÁZDNINOVÝ KULTURNÍ ZPRAVODAJ INDIÁNSKÉ LÉTO

1. Kanalizace. 2. Vodné

REPREZENTACE MUŽI 2010

Okrsková kola ve vybíjené pro hochy a dívky základních škol

OBECNÍ ÚŘAD HRADEC - NOVÁ VES INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ 5/2014 MK ČR E 21404

Nabídka seminářů Finanční gramotnost

Stále ještě váháte s přihlášením? Když už jsme řádně přihlášeni? Jak bude turnaj koncipován?

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK Shrnutí činnosti za rok Konkrétní spolupráce se ZŠ Nový svět v Opavě

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍCH MINIŽÁKŮ ročník 2000 a mladší

TJ BLATNÁ A - Týn n.vltavou

Ze sportovních a společenských akcí na hřišti TJ

březen-duben 2016 Č. 2, 2016 TJ Sokol Město Touškov z.s. informační zpravodaj TJ Sokol Město Touškov z.s.

Společná fota na straně

pro městys Stádlec a obce Staré Sedlo, Křída, Slavňovice a Hájky Prosinec / ročník

Čtyři atesty a přece není pravá

Zažijte opravdové vzrušení s tenisovou karetní hrou!

Č T E N Í. pro Pražskou futsalovou ligu žen. Jaro 2009 finálové skupiny. 2. kolo

Pokud se vám tyto otázky zdají jednoduché a nemáte problém je správně zodpovědět, budete mít velkou šanci v této hře zvítězit.

Sezona 2012/ kolo FK Dukla Praha 1.FK Příbram

ukázka teambuildingu ČSOB v lesní školce 97 kilometrů plných zábavy a interaktivních her 1 uvítací rituál s představením lesní školky

22. ZOH v SOČI FANDĚTE S NÁMI!

Zápis ze semináře k přípravě zákona o neziskových organizacích a veřejné prospěšnosti

SONG TAO. Vaše Excelence, vážený pane ministře Kohoute, dámy, pánové, přátelé:

Základní škola a Mateřská škola Nová Bystřice Hradecká 390, Nová Bystřice. Absolventská práce JEZDECKÉ STYLY

Korfbal je jediným bezkontaktním kolektivním míčovým sportem na světě, který se hraje ve smíšených druţstvech. Tento sport vznikl v Nizozemí v roce

Závěrečná zpráva o průběhu výměny mládeže

RÁMCOVÝ HARMONOGRAM VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT PRO ROK 2015

6. otevřené mistrovství České republiky v bojové a lovecké lukostřelbě

Quick Report 1/2014 Praha, leden 2014

TJ Háje - Jižní Město, handballclub. 19. ročník turnaje v házené MINI CUP za finanční pomoci MHMP a MČ Praha 11

PŘESNÁ STŘELBA V ČASOVÉM LIMITU

STANDARD 3. JEDNÁNÍ SE ZÁJEMCEM (ŽADATELEM) O SOCIÁLNÍ SLUŽBU

Závěrečná zpráva (věcný popis činnosti v roce 2012)

MĚSTSKÁ POLICIE HODONÍN

ŠKOLNÍ NOVINY. Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633.

3.5.8 Otočení. Předpoklady: 3506

Základní kynologická organizace Zásmuky

PROPOZICE. Přebor ZÁBĚHLICE. České Amatérské Bowlingové Ligy ABL. 8.ročník 2007 podzim

Duchové NIAGARY pravidla k rozšíření

k žádosti o dotaci v rámci Programu prevence kriminality a extremismu v roce Úsvit

Národní festival nejmladších minižákyň U11

Úplná pravidla soutěže Skóruj a vyhraj zájezd na anglickou ligu

21. ročník celoroční sportovní soutěže obcí VESNICKÉ SPORTOVNÍ HRY 2016 o putovní pohár pro nejsportovnější obec střední Evropy a okolí

1 METODICKÉ POKYNY AD HOC MODUL 2007: Pracovní úrazy a zdravotní problémy související se zaměstnáním

Šipka sa skladá z hrotu, těla, násadky a letky.

ČÍSLO září 2013

Ve středu dne 24. září 2008 v hodin se uskuteční v zasedací místnosti Obecního úřadu v Borové veřejné zasedání Zastupitelstva obce Borová.

Lyžařský výcvikový kurz 2014

The University of Plymouth

S EKOLOGICKÝM PROGRAMEM NA BÍLÉ

Děkujeme všem sponzorům!! Jílovský fotbalový zpravodaj. Sezóna 2014/ vydání

ÚVOD Pravidel plavání Soutežní řád plavání, Registrační řád a Přestupní řád.

4. ročník. Zpracovala: Mgr. Zuzana Ryzí, ZŠ Lysice, 1. stupeň

HOSPODAŘENÍ OBCE LUŠTĚNICE ZA ROK 2007

HALUZ CUP 2. ročník. Propozice turnaje. Florbalový klub Sokol Vlašim Sokolovna Vlašim Sportovní 618, Vlašim

JUVE CUP 2011 IV. ročník HALOVÝ TURNAJ- sobota Pro hráče nar. po a hráčky narozené po

Úvodní slovo Vážení přátelé, Seniorský dům Písek a.s. předkládá svou první výroční zprávu od zahájení provozu hlavní činnostidomova

Co nás čeká v měsíci ÚNORU?

Tá bo r ov ý p ro g ra m p ro šk ol á ky k té m at u

X Soutěžní ročník 2015/2016 5. kolo Pražského přeboru Sobota, 19. září 2015 v 16:30 ABC Braník FC Zličín

Úvodní slovo Vážení diváci, vítejte na dalším kole Pražského přeboru. Po delším čase opět hrajeme na domácím hřišti. Po posledním domácím zápase, kdy jsme prohráli se soupeřem z Vršovic 2:0, nás čekala venkovní štafeta. Hráli jsme na Kopanině, na Motorletu a také pohár na Libuši. Články a ohlasy z těchto zápasů si můžete přečíst v tomto Abíčku. Dnešní soupeř je pro Braník veliká neznám. Zličín, který sestoupil v minulém ročníku z divize, se tak přijede představit na půdu domácího Braníka a bude to tak jejich první střetnutí vůbec. Neznají se totiž ani z poháru, či přípravných utkání. Zličín má jistě v Pražském přeboru ty nejvyšší ambice a tak bude chtít jistě nějaký ten bod získat. Naopak Braník by také nějaké body potřeboval a věříme, že svou kůži nedá lacino. Jak zápas dopadne, ostatně uvidíte na vlastní oči. Přejeme Vám hezkou fotbalovou zábavu a příjemné prožití podzimních časů u nás, ve fotbalovém areálu ABC. TÝM ABC

Elektrolux střelec mužstva - Přebor Pořadí Jméno Počet branek: 1. Milan Cvrček 2 2. Adam Trávník 1 3. Michal Šalanda 1 4. Lukáš Matera 1 Nejlepší střelec celkově Přebor + Pohár Pořadí Jméno Počet branek: 1. Milan Cvrček 3 2. Adam Trávník 1 3. Michal Šalanda 1 4. Lukáš Matera 1 5. Marek Pilík 1 6. Marco Ceccarelli 1 7. Jan Habětín 1 8. Tomáš Pechar 1

ABC Braník FSC Libuš Pohárová výhra Co se nedaří v Přeboru, se podařilo v poháru. Svůj vstup do pohárových bojů Braník úspěšně zvládl a jednoznačně porazil svého soupeře z Libuše vysoko 5:0. Ale hlavně dával branky a nabyl střeleckou chuť. První poločas jednoznačně patřil Braníku. Byl velmi aktivní, hrál krásný kombinační fotbal na jeden dva doteky. Nekazil příliš a podnikal rychlé výpady po stranách do otevřené obrany Libuše. To, na co Braník naráží v bojích v Pražské přeboru, dnes vycházelo náramně produktivita. Každý hráč, co se dostal do situace a že jich nebylo málo, dokázal uspět. První poločas tak přímo deklasoval svého soupeře 5:0. Branky dali postupně Tomáš Pechar, který otevřel skóre svým skvěle kopnutým trestným kopem. Své si splnil i Jan Habětín, když se mu podařilo uniknout domácí obraně a bravurně zakončit. Dále skóroval Milan Cvrček po chybné rozehrávce domácího gólmana. Přidal se i Branický nováček a nejmladší hráč Marco Ceccarelli, který přispěl svou tvrdou křižnou střelou na navýšení skóre. Tím posledním, kdo přispěl k výbornému výsledku v první půli, byl Marek Pilík. Libuš se k žádné vážnější akci nedostala. Asi i proto, že ze zápasu musel bohužel odejít její zraněný útočník, který utrpěl ostrý střet a s bolestmi zad musel být dokonce ošetřen záchrannou službou. Snad to nebude nic vážného a uvidíme jejich hráče opět běhat po hřišti. Do poločasu druhého nastoupili obě mužstva v totožné sestavě, ve které končili ten první. Braník střídal až v průběhu hry a dostali se tak do hry všichni hráči, co byli na utkání nominováni. Bohužel pro oko diváka druhý poločas nebyl tak atraktivní, jako ten první. Braník, asi spokojíc se s vysokým skóre co si nahrál, už nebyl tak pozorný, nehrál s nasazením a s urputností uspět. Polevil a bylo to znát. Libuš se dostávala postupně do hry, což vyústilo alespoň k čestné trefě, kdy po nedůraze v pokutovém území Braníka uklidili domácí míč za záda Kudláčka a snížili tak na konečných 5:1. Zápas, lépe řečeno první poločas vyšel Braníku na výbornou a doufejme, že na dobrý výkon, střelecký um a chuť hrát jednoduchý, kombinační fotbal naváží hráči i o víkendu proti Zličínu. Fanouškům děkujeme za podporu a těšíme se na další zápasy s Vámi.

Ze zápasů: ABC Braník FC Přední Kopanina Krutý výprask na Kopanině Po prohraném zápase v minulém týdnu proti silnému soupeři z Vršovic, nás tento víkend čekal opět jeden z těch silnějších soupeřů, Přední Kopanina. Tým známe velice dobře již ze střetnutí v Pražském poháru, který pro nás skončil šťastněji. Postoupili jsme v něm na penalty do dalšího kola poháru a tak nám teď měla Kopanina co vracet. Bohužel se ji to povedlo i s úroky a Braník prohrál až velmi krutě. Vysoko 7:0. Takto vysoká prohra mrzí opravdu moc, kor když první poločas jsme nebyly horším týmem, ba naopak. Úvodních 20 minut jistě patřilo Braníku. Hráli pohledný a kombinační fotbal. Ve středu pole přehrávali kombinační hrou domácí a rozdávali pěkné přihrávky do krajů, odkud chodily centry do vápna. Bohužel pro Braník, to bylo vše. Výborný gólman Švarc všechno pochytal a mohl si tak připsat svou další nulu, v tomto ročníku již 4. Nedůraz, impotence, klid v koncovce stoji Braník body. V přeboru se Braníku prostě nedaří střílet branky. Druhou stránkou je pak nedůraz v osobních soubojích. Kopanina se dostala do hry a do vedení velmi šťastně. Po dlouhém nakopnutém míči, kdy právě po nedůraze a odstoupení hostující obrany, si domácí útočník zpracoval v klidu míč, který poslal mezi stopéry svému spoluhráči. Ten si balón, který dostal na paty nejen že výborně převzal, ale ještě dokázal, ač se štěstím, krtkem zakončit a překonat tak gólmana Braníku, 1:0. Netrvalo snad ani minutu a Braník hned z rozehrávky přišel o míč. Opět nakopnutý míč do vápna, kde si ho jeden z obránců nešťastně hlavou srazil do brány, 2:0. Veliká rána pro Braník, ze které se již nedokázal oklepat. Do poločasu již nic nevymyslel a naopak ve 44. minuté, po rohovém kopu opět inkasoval. Opět nedůraz při standartních situacích. Na malém vápně hlavičkoval soupeř do brány, překonal Kudláčka, ale na brankové čáře zasáhl míč rukou stopér hostí. Rozhodčí neváhal a odpískal nejen pokutový kop, ale tasil i červenou kartu. Po chvíli dohad, kdo má vlastně červenou kartu dostat, odešel Mráz (správný hráč) do kabin. Braník tak do druhého poločasu nejen že prohrával o tři branky, ale byl v poli oslaben o jednoho muže. Druhý poločas již byla exhibice v podání Kopaniny. Postupně naservírovali do rozebraného Braníka 4 branky a zastavil je až hvizd rozhodčího za stavu 7:0. Svůj hattrick a jednu branku navíc zaznamenal Pešír. Kopanina dávala hezké branky, a jednu výstavní předvedl střídající hráč kopaniny, kdy vymetl šibenici. Bohužel Braník se tak snadno neprosazuje, jako tomu bylo v minulé sezóně a to ho stojí body. Holt je to vyšší soutěž a šance, když už přijde, musí být proměněna. Co na plat, že předváděnou hru Braníku všichni kvitují, když body sbírá soupeř. Hoďme tento zápas za hlavu a věřme, že tvrdou prací a týmovým výkonem se podaří nejen prosadit, ale i začít sbírat body a bude se jistě dýchat pak lépe. Teď nás čeká opět nelehký soupeř, který zatím moc bodů nenasbíral. Zápas to bude těžký, ale Braník si jistě bude chtít zpravit chuť a konečně se střelecky prosadit a bodově uspět. Děkujeme všem fanouškům za podporu a budeme se na Vás těšit příště opět venku, na hřišti Motorletu. Do té doby přejeme hezké dny, Sestava: Kudláček Kodytek, Kučera, Mráz (ČK), Pilík Pechar, Tsonev (Vala) Novák (Onderka), Cvrček, Kryštof (Habětín) Šalanda (Škobis).

ABC ABC Braník SK Motorlet Praha Opět bez bodů Braník v rámci 4. kola zavítal na hřiště Motorletu a rozhodně zde nechtěl hrát druhé housle. Bohužel mu utkání opět nevyšlo a nezískal ani bod. Opět doplatil na to, že nedokáže dát branku z 5 6 příležitostí a to tutových. Bez branky se logicky vyhrávat nedá a pokud chce v soutěži,,uspět musí bezpodmínečně začít dávat branky. První poločas byl vyrovnaný. Motorlet má v týmu mladé hráče, na které měl platit důraz. Bohužel Braník moc v důraze oproti minulému utkání stále nepřidal a Motorlet spíše vzájemné souboje vyhrával. Dva velmi šikovní útočníci, stopérská dvojice i střední záloha měla více vyhraných soubojů, více odražených míčů. V tomto Motorlet hosty předčil. Naopak Braník si vytvořil jako první slibné příležitosti, které ale nebyl schopen proměnit. Platil se po výborném náběhu a převzetí míče ocitl sám ve vápně, naservíroval míč pro Kryštofa, který míč sice do branky poslal, ale nesmyslně neumístil svou střelu, ale málem přelomil břevno. Další slibná příležitost byla po individuálním a dravém průniku Šalandy, či opět trestuhodně volném Pilíkovi, který také svou šanci neproměnil. Když tedy Braník nedal své tři tutové šance, zaúřadoval Motorlet. Čím dál tím více pronikal po své levé straně a servíroval míče do vápna. První branku a to opět po nepříliš důrazné hře dal Braníku do šatny ve 45. minutě. Po poločasové přestávce začal pro diváka nezáživný poločas druhý. Hra plná nepřesností, soubojů, ale opět vítězných pro Motorlet. Braník působil bez nálady, bezzubě se snažil útočit. Když pak přišla druhá branka, zdálo se, že je už s nováčkem Přeboru konec. Svou druhou branku Motorlet přidal po odpískané penaltě za ruku ve vápně. Bohužel tato ruka, oproti minulému týdnu, nebyla. Braník tak byl poškozen a navíc prohrával 2:0. Pár slibných akcí, si hosté ještě vypracovali, ale dokázali vytěžit jen jeden gól. Ten vstřelil Milan Cvrček po hezké akci a jeho krásném zakončení do růžky branky. Do konce zápasu se již nic závratného nestalo a Braník tak opět prohrál. Zato Motorlet získal své letošní první body a odpoutal se od posledního místa v tabulce. Zároveň se dotáhl bodově na dnešního soupeře. Ještě není na čase, věšet hlavu a stresovat se z budoucnosti, ale jedno je jisté. Braník musí výrazně zapracovat na efektivitě ve předu a začít proměňovat své příležitost. Dále musí přidat na důraze a dostat se jak do psychické, tak i herní pohody. Fotbal je o hlavě a tam to bohužel hráči Braníka nemají teď úplně srovnané. Fanouškům, kteří nás přišli podpořit děkujeme za jejich důvěru a určitě se pokusíme v příštím zápase, a to nejen ve středu v rámci pohárového utkání, ale i v soutěžním, proti Zličínu, doma, uspět. Odrazit se, jít zápas od zápasu, výsledek od výsledku vstříc dobrým časům. Určitě na to fotbalově je, jen hlava nám musí přestat bránit. Hezké dny přeje tým ABC

Tabulka 1. FC Přední Kopanina 5 5 0 0 16 : 1 15 2. TJ Sokol Královice 5 4 1 0 16 : 4 13 3. ČAFC 5 4 1 0 11 : 5 13 4. SK Třeboradice 5 4 0 1 16 : 9 12 5. SK Vršovice 5 3 1 1 9 : 5 10 6. SK Zbraslav 5 2 2 1 10 : 6 8 7. FK Bohemians 5 2 2 1 11 : 8 8 8. SK Uhelné Sklady 5 1 2 2 15 : 11 5 9. FK Admira 5 1 2 2 10 : 9 5 10. FC Zličín 5 1 2 2 6 : 8 5 11. SK Střešovice 5 1 1 3 9 : 10 4 12. FC Háje JM 5 1 1 3 6 : 18 4 13. ABC Braník 5 1 0 4 5 : 13 3 14. FK Motorlet B 5 1 0 4 4 : 12 3 15. Sokol Cholupice 5 1 0 4 4 : 13 3 16. TJ Sokol Stodůlky 5 0 1 4 3 : 19 1 Výsledky: FC ZLIČÍN - Přední Kopanina 1:3 (0:3) Střešovice 1911 - Sokol Cholupice 4:0 (2:0) Uhelné sklady Praha - Sokol Královice 2:3 (1:1) Admira Praha B - ČAFC Praha 0:1 (0:0) Motorlet Praha s.r.o. - ABC Braník, o.s. 2:1 (1:0) Sokol Stodůlky - UNION Vršovice 1:2 (0:0) Třeboradice - Bohemians Praha a.s. 4:1 (1:0) Sportovní klub Zbraslav - FC Háje 4:1 (2:1)

Nejbližší zápasy našeho týmu Kolo Datum Soupeř Čas 6.kolo NE 27.09.15 TJ Sokol Stodůlky ABC,,A 16:30 6.kolo NE 27.09.15 6.kolo SO 26.09.15 ABC,,B Újezd nad lesy 16:30 Sokol Kunice ABC ženy 10:30 7.kolo SO 03.10.15 ABC,,A - Střešovice 16:00 Sponzoři