AND1 CUP 2012/ místo. republikové finále Klatovy celostátní soutěž základních škol v basketbalu

VOLEJBALOVÉ VÝSLEDKY SOKOLA ČESKÁ TŘEBOVÁ

Úspěchy Publikováno:

Krajská kola ve florbalu středních škol

Pravidla 3 x 3 pro ČBF Oblast Východní Čechy

Zpráva delegáta ČAMB z turnaje NF starších minižaček. místo konání, termín. Sportovní hala SPŠ ve Frýdku-Místku ve dnech

Sobota s Basketbalem

Zpráva delegáta KM SBT z MČR žáků U14 v Pardubicích

Slavia se o víkendu zúčastní kvalitně obsazeného turnaje ve Švýcarsku

Život města Vysoké Mýto Pátek, 06 Duben :17

Basketball Wien WU12 a WU

ČR PORTUGALSKO 60 : 59 (11:14, 18:18, 20:19, 11:8)

Oranžový minivolejbal

Slavia poráží Most gólem v posledních sekundách. Skvělá Galušková 12 branek

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE MLADŠÍ MINIŽÁKYNĚ U12

PŘEBOR REPUBLIKY U 14 DÍVKY

Účast na sportovních akcích ZŠ ZAŠOVÁ (září-listopad)

Mistrovství ČR starší žákyně 2009/2010

Finálový turnaj o přeborníka mladších žáků OFS Vsetín sezóny 2014/2015

MOL liga 17. kolo Slavia Praha HK Hodonín 32:25 (19:12)

Sezona Zatím největší úspěchy v sezoně Akademie, jen tak dále. 10 Akademiků je v širší reprezentaci ČR

Rozpis soutěží ČSVP

MOL liga 14. kolo HC Zlín Slavia Praha 21:22 (10:12)

SOUTĚŽE MLÁDEŽE DO 12 let sezóna 2013/14

1. Sokol Hradec Králové : USK Praha : SBŠ Ostrava : Gambrinus Sika Brno :221 4

Zpráva o účasti družstva Akce FIBA

Slavia Praha HC Zlín 30:28 (15:11)

Hodnocení ročníku. Níže naleznete všechny výsledky.

MT Global Challenge v Pule

HC BULDOCI NERATOVICE

SFL 1. kolo - chlapci

Pohár EHF odveta druhého kola kvalifikace SC Magura Cisinadie Slavia Praha 20:29 (18:11)

PDF byl vytvořen zkušební verzí FinePrint pdffactory

MOL liga 12. kolo Slavia Praha Sokol RMK Bánovce nad Bebravou 31:26 (18:11)

května Delegát MČR: Hála Petr

Příloha 1 - Seznam obrazových příloh

Zápis ze schůze valné hromady spolku Sportovní plavecký klub Delfín Jičín

FORMÁT SOUTĚŽÍ MUŽŮ OD SEZÓNY

HC DĚČÍN ve spolupráci Statutární město Děčín pořádá 43. ročník turnaje O Čokoládový puk

SHK D-P Pardubice juniorky Slavie 26:41 (8:19), 1. liga žen

5. ročník Zimní UBULIGY 2015/2016 UBU UNĚTICE: VÝSLEDKY V ZÁKLADNÍCH SUPINÁCH:

PROPOZICE A PRAVIDLA SOUTĚŽE Jr. NBA League 2018 v České republice

TISKOVÁ ZPRÁVA FINAL EIGHT ČESKÉHO POHÁRU Účastníci finále ČP:

HISTORIE, ZPRAVODAJE, FOTOGRAFIE, KONTAKTY, TABULKY GÓLŮ A ZÁPASŮ SPONZOŘI ODDÍLU :

ČESKÝ VOLEJBALOVÝ SVAZ Zátopkova 100/2, Praha 6 Břevnov

Zpráva delegáta ČAMB z Festivalu U12 chlapců, SNAKES Ostrava, dubna Výsledky: Dvorského BK Snakes Ostrava - BK Vlci Žďár nad Sázavou

DANONE CUP 2004/ ODVETA SE OKRESNÍMU VÝBĚRU VYDAŘILA

květen Delegát ČAMB: Petr Hála

Aneto, jak vzpomínáte na semifinálový turnaj ve Strakonicích?

TJ SOKOL SEHRADICE A

ZPRÁVÁ DELEGÁTA ČAMBU - NÁRODNÍ FESTIVAL U13 DÍVKY

Hala Kuncova, Praha 5

Česká verze pravidel basketbalu 3x3 Platí od

Závěrečná zpráva z Krajského přeboru mládeže ŠSLK v šachu 2018

Celkově: Pochvala všem hráčům za bojovný výkon plný herního nasazení. Střelci: 2x Tovara (1x Kořínek), 1x Kořínek (Štefan), 1x Štefan (Kořínek)

SK Třeboradice. Sobota v 10:00

* Víc, než jen fotbal. vlastního svědomí, protože ligu tým zkazil zejména špatnou morálkou a

ZIMNÍ HALOVÝ POHÁR JMO 2018/2019 -STARŠÍ ŽÁCI

Česká softballová asociace. Zátopkova 100 / 2, P.O. Box 40, Praha 6, tel: softball@cstv.

Sokol vyletěl opět nejvýše!!!

SEZONA 2010 / 11 - OBLASTNÍ PŘEBOR MUŽŮ

Reprezentace muži U18 Léto 2016 RVI SE JAKO LEV!!! Hodnotící zpráva reprezentace mužů ČR U18, léto 2016

Česká pravidla minibasketbalu 3x3 platí od

ZÁKLADNÍ ZÁSADY PRO STANOVENÍ SYSTÉMU SOUTĚŽÍ VE VODNÍM PÓLU

MČR starší minižákyně ( ) Sokol Hradec Králové

duben Delegát ČAMB: Petr Hála

Hodnocení oblastního Gala Cupu juniorek 17. května 2009, areál BVC Pňov Předhradí

3x3 Oficiální Pravidla hry - oficiální výklad 07 / 2016

STARŠÍ PŘÍPRAVKA 2011/2012

Česká verze pravidel basketbalu 3x3 pro kategorie minibasketbalu Platí od

Extraliga, součást České bowlingové ligy 2017/2018

MOL liga semifinále II Sokol Poruba Slavia Praha 23:24 (14:10)

MISTROVSTVÍ REPUBLIKY U Hala Rosnička - Horákova 7, Brno

EVROPSKÁ LIGA DCL 2018 ITÁLIE MILÁNO Pondělí v 15:00 hodin hřiště - Stadium Centro Sportivo CORMANO Via Europa CORMANO (MILANO) DO

AND1 STREETBALL CHALLENGE PLZEŇ 2012

OLMA NÁRODNÍ FINÁLE NEJMLADŠÍCH MiniMIX ročník 2001 a mladší

UNIVERSIÁDA 2005 IZMIR TURECKO

AND1 CUP 2012/2013 celostátní soutěž základních škol v basketbalu republikové finále Klatovy 14. - 16.5.2013 2. místo

Konečné pořadí 2012/2013: škola vítězství porážky body skóre rozdíl 1. ZŠ Studánka Pardubice 5 0 10 174:66 +108 2. ZŠ a MŠ 17.listopadu Jičín 4 1 9 96:86 +10 3. ZŠ Dukelská Strakonice 3 2 8 99:110-11 4. ZŠ Příbor 2 3 7 115:95 +20 5. Gymnázium Litoměřice 1 4 6 71:111-40 6. ZŠ Plánická, Klatovy 0 5 5 57:144-87 ALL STARS 2012/2013: Nela Michálková (Jičín), Kristýna Šotolová (Pardubice), K.Šimíčková (Příbor), Tmějová (Litoměřice) a Rajtmajerová (Strakonice) MVP nejužitečnější hráčka 2012/2013: Karolína Šotolová (Pardubice)

V termínu 14.-16.5. se v Klatovech poprvé v novodobé historii zúčastnila jičínská základní škola, přesněji ZŠ a MŠ 17.listopadu, republikového finále ZŠ v basketbalu. Jednalo se o dívčí kategorii turnaje AND1 CUP. Tým složený z basketbalistek jičínského oddílu BSK TJ Jičín prošel okresním, krajský a kvalifikačním mezikrajským turnajem zcela s přehledem. Celé soutěže se zúčastnilo v kategorii dívek 267 týmů, krajských kol pak 69 týmů z celé ČR. Pouze 6 nejlepších se dostalo až do finále. V nejspravedlivějším systému každý s každým ukázala naše děvčata, že jsou na tomto turnaji právem. Našly pouze jediného přemožitele a to dívky ze ZŠ Studánka v Pardubicích, které bez jediné porážky a s vysokým celkovým skóre toto finále vyhrály. Všechny ostatní týmy družstvo ZŠ a MŠ Jičín porazilo. Jednalo se o družstva z Příboru, Strakonic, Litoměřic a Klatov. Výkon jičínského týmu byl v prvním utkání z počátku výborný, avšak nejtěžší soupeř z Pardubic na začátku trochu srazil naše sebevědomí, které se pak pomalu zápas od zápasu zvyšovalo a gradovalo v utkání se Strakonicemi o jisté medailové umístění. Protože pak Strakonice prohrály s Pardubicemi, v posledním utkání turnaje mezi námi a Klatovy by nás už ani porážka s tímto týmem nepřipravila o vynikající druhé, stříbrné místo. V rámci turnaje děvčata absolvovala i prohlídku města Klatov a návštěvu místních Katakomb. Za výkony, ale i reprezentaci školy, basketbalového oddílu i našeho města je třeba pochválit všechny hráčky, protože každá, i ta která nebodovala či bodovala méně, byla v tomto týmu potřebná a zasloužila se o tento historický úspěch. Děvčata, děkujeme. Stojí zleva: Jana Tůmová pedagog ZŠ a MŠ Jičín, Nikola Doškářová (2000), Tereza Rychetníková (1999), Barbora Čapková (1999), David Streubel trenér BSK TJ Jičín Sedí zleva: Kristýna Janouchová (2001), Markéta Přenosilová (1999), Nela Michálková (2000), Barbora Truhličková (2000), Lili Kuželková (1999)

Komentáře z utkání: ZŠ a MŠ 17.listopadu Jičín : ZŠ Studánka Pardubice 14:26 (6:6, 8:18, 10:20) (0 TH, 0x3, 6 faulů) (4/2 TH, 0x3, 3 fauly) Jičín: T.Rychetníková 4, B.Truhličková 4, N.Michálková 2, M.Přenosilová 2 a B.Čapková 2, K.Janouchová 0, L.Kuželková 0, N.Doškářová 0 V prvním utkání nás čekal favorizovaný celek ze ZŠ Studánka v Pardubicích, který měl ve svém jádru hned 3 hráčky extraligového týmu, který získal stříbrné medaile na MČR ml.žákyň U14. Naše sestava také obsahovala hráčky z extraligy této věkové kategorie, dokonce šest, ale blok proti týmům z Pardubic byl znám i na tomto republikovém finále škol. Tým Jičína skončil v sezóně na 7. místě extraligové skupiny B, celkem tedy na 13.-14. místě v ČR. Sice jsme první čtvrtinu hráli vyrovnaně 6:6, ale ve druhé části po několika chybách následovala smršť Pardubic a skóre během dvou minut bylo 6:15. Vzhledem k tomu, že utkání se v Klatovech hrálo pouze 4 x 4 minuty, již moc času na zvrat nezbývalo. Poločasové skóre 8:18 předurčovalo vítěze. Následovala třetí čtvrtina, která skončila pouze 2:2, takže před poslední částí stále prohráváme 10:20. I přes bojovnost jsme nedokázali snížit a tak konečné skóre 14:26 nás může mrzet, ale i tak to byl pro Pardubice nejhorší výsledek na turnaji. Bohužel jak píši výše, nepochopitelný respekt proti Pardubicím bere našim hráčkám hodně sebevědomí. Pokud by si totiž naše hráčky si více věřily, mohl být výsledek více vyrovnaný. ZŠ Příbor : ZŠ a MŠ 17.listopadu Jičín 14:16 (2:6, 7:7, 11:7, 14:14) (14/4 TH, 0x3, 11 faulů) (6/1 TH, 1x3, 13 fauly) Jičín: N.Michálková 6 1x3 2/1, M.Přenosilová 4 4/0, T.Rychetníková 2, B.Truhličková 2, B.Čapková 2, K.Janouchová 0, N.Doškářová 0, L.Kuželková 0 Příbor měl ve svém jádru jednu výraznou hráčku na střední rozehře. Papírově jsme byli jednoznačným favoritem. Ale i přes výborný start do utkání našim klíčovým hráčkám chyběla sebedůvěra. Utkání začalo jednoznačně pro nás. Rychlá hra, bojovnost a spolupráce dělala soupeřkám problém, ovšem nám se nedařilo zakončení. Mnoho jasných šancí jsme promarnili. I tak po první části vedeme 2:6 (z pohledu Příboru). Ve druhé části právě díky neúspěšným střelám (úspěšný pouze 1 trestný hod ze šesti, žádný koš ze hry) soupeř skóre vyrovnal a v poločase tabule ukazuje 7:7. Ve třetí části nedáváme dokonce ani bod a soupeř jde do vedení 11:7. Po té následuje trojka Michálkové po zahrané akci vyhazování z autu, ze které jsme v sezóně hodně těžili. Ta nás dostává do hry. Konečně se trefí i Čapková a prohráváme pouze o bod 13:12. Obrovský tah na koš, výborné doskakování dělalo soupeřkám velký problém, ale úspěšnost zakončení na naší straně je pořád špatná. I přesto se podaří v posledních vteřinách vstřelit Rychetníkové koš, díky kterému jdeme do vedení 13:14. Čas do konce utkání 0,2 vteřiny, soupeř si bere oddechový čas a po té vyhazuje na naší útočné polovině. Pokyn nechat vyhodit bez faulu se nedaří splnit a rozhodčí zcela nesmyslně píská ještě faul Čapkové. Soupeřky mají dva trestné hody a nám nezbývá než čekat. Psychika střelkyně je však hodně nalomená, dotyčná brečí, že má rozhodovat utkání. I přesto první

šestku dává a vyrovnává na 14:14. Druhou však nedává a nás čeká prodloužení. V něm tvrdá a bojovná hra svědčí více našim hráčkám a i přes střeleckou nemohoucnost našeho týmu v tomto utkání dává jediný koš v prodloužení po úniku Truhličková a vyhráváme 14:16. Velká radost dodala hráčkám sebevědomí, které jsme mohli potřebovat v posledním těžkém večerním utkání se Strakonicemi. ZŠ a MŠ 17.listopadu Jičín : Gymnázium Litoměřice 22:13 (5:0, 9:7, 15:11) (4/1 TH, 1x3, 3 faulů) (4/1 TH, 0x3, 4 fauly) Jičín: B.Čapková 6 2/0, T.Rychetníková 6, N.Michálková 5 1x3, B.Truhličková 2, L.Kuželková 2, M.Přenosilová 1 2/1, K.Janouchová 0, N.Doškářová 0 Ve třetím utkání nás čekal lehčí soupeř Gymnázium Litoměřice. Jádro týmu tvořily hráčky ročníku 2000, především Tmějová, která byla nejlepší střelkyní Litoměřic v žákovské lize ročníku 1999. Jak to tak už ale u našich děvčat bývá, nemůžeme vyhrát s přehledem, ale utkání musíme dramatizovat. Začneme výborně a jednoznačně. Tvrdá obrana, super protiútoky a po první části vedeme 5:0. V polovině druhé části je to již 9:2. Pak přijde opět útlum a uspokojení z jednoduchého utkání a tak Litoměřice do poločasu snižují na 9:7. Ve třetí části dokonce vyrovnávají na 11:11. Naštěstí si tento soupeř neuměl vyrovnanou hru udržet a tak ještě než tato třetí část skončí, vedeme 15:11. Poslední úsek je již plně v naší režii a vyhráváme ho 7:2, celkově tedy 22:13. ZŠ Dukelská Strakonice : ZŠ a MŠ 17.listopadu Jičín 19:23 (9:6, 12:16, 15:20) (10/5 TH, 0x3, 15 faulů) (13/5 TH, 2x3, 10 fauly) Jičín: T.Rychetníková 7 2/1, N.Michálková 5 1x3 2/2, M.Přenosilová 5 1x3 2/0, B.Čapková 4 7/2, B.Truhličková 2, N.Doškářová 0, L.Kuželková 0, K.Janouchová Poslední náročnější utkání nás čekalo v sobotu večer se Strakonicemi, které zatím vše vyhrály (Příbor, Litoměřice a Klatovy). Vítězství nám zaručovalo již jistou medaili. Družstvo Strakonic mělo poměrně ucelenou sestavu totožnou ze soutěže žákovské ligy, podobně jako my. Očekával se těžký souboj. Naše hráčky měly co vracet, když před cca třemi týdny nás Strakonice na přípravném turnaji s basketbalovým oddílem v Praze porazily. Začali jsme herně dobře, ale pořád ne a ne dát koš. Díky tomu soupeř vyhrává první čtvrtinu 9:6. Dalším košem na začátku druhé části vede již 11:6. S tím se však nechce smířit na tomto mistrovství výborně hrající Michálková a trojkou snižuje na 11:9 a následně dává dva trestné hody po krásném úniku, kdy byla faulována. Skóre je vyrovnané 11:11. Když další koš a trojku přidává Přenosilová, vedeme 11:16 a tato šňůra 0:10 nás dostává psychicky do pohody. Poločas končí za stavu 12:16. Ve třetí čtvrtině nás bodově podrží Čapková, která má výborné doskoky a získává fauly a jako jediná v této čtvrtině boduje. Po třech částech je stav 15:20. Místo jasného vítězství, kdy po výborném zisku míče nedává Přenosilová, následně ze dvou protiútoku i další dvě hráčky, se soupeři podaří ještě snížit na 17:20, následně 19:22. Náš tlak v závěru čtvrtiny je však neúprosný a během poslední minuty máme možnost střílet šest trestných hodů, bohužel proměňujeme pouze jeden jediný a tak utkání končí výsledkem 19:23. Holky se radují, protože toto vítězství nám zajišťuje jistou medaili.

ZŠ a MŠ 17.listopadu Jičín : ZŠ Plánická Klatovy 21:14 (8:5, 12:6, 16:10) (4/0 TH, 1x3, 14 faulů) (11/2 TH, 0x3, 9 fauly) Jičín: B.Čapková 6 2/0, N.Michálková 5 1x3, M.Přenosilová 4, T.Rychetníková 4 2/0, B.Truhličková 2, N.Doškářová 0, L.Kuželková 0, K.Janouchová K poslednímu utkání turnaje jsme nastupovali ve čtvrtek ráno. Průběh zápasu byl pohodový s vědomím, že ani porážka nám nevezme stříbrné medaile. Během prvních minut vedeme s přehledem 8:1. Ke konci čtvrtiny však dáme soupeři šanci ke snížení na 8:5. Ve druhé části opět na začátku utečeme na 12:5, ale bodový rozdíl již udržíme a dovolíme soupeři pouze jeden trestný hod na 12:6. Bodově je třetí část vyrovnaná a do poslední čtvrtiny jdeme se stejným rozdílem 16:10. Pocit jistého vítězství na naší straně zvolnil naše nasazení a po dvou chybách minutu před koncem soupeř snižuje až na 16:14. Po oddechovém času a pokárání hráček utkání končí trojkou Michálkové v posledních vteřinách 21:14. Škoda, že si děvčata utkání více neužila. Soupeř byl o třídu horší a naše vítězství mělo být zcela jednoznačné. Nic to však nemění pro Jičín na historickém úspěchu. Celková statistika ZŠ a MŠ Jičín: body TH % trojky fauly Tereza Rychetníková 23 4/1 25% 11 Barbora Čapková 20 11/2 18% 6 Nela Michálková 23 4/3 75% 4 9 Lili Kuželková 2 2 Barbora Truhličková 12 2 Nikola Doškářová 5 Markéta Přenosilová 16 8/1 13% 1 6 Kristýna Janouchová 2

Fotogalerie: Kompletní lze najít na stránkách www.basketjicin.cz v sekci fotogalerie. Dále na stránkách Facebook BSK TJ Jičín. Na stránkách oddílu bude také zveřejněno video z akce v průběhu června.