Aukční katalog. Benefiční aukční večer. pro Hospic sv. Štěpána. živá aukce 17. dubna 2018 od 18 hodin na hradě v Litoměřicích.
- Zdeněk Černý
- před 5 lety
1 Benefiční aukční večer pro Hospic sv. Štěpána Aukční katalog živá aukce 17. dubna 2018 od 18 hodin na hradě v Litoměřicích obrazy, grafiky fotografie objekty zážitky sklo vína objekty zážitky šperky
2 Moderovaná aukce Benefiční aukční večer 1 Tomáš Smolek Smolkův med 1 kg živá aukce 17. dubna 2018 od 18 hodin na hradě v Litoměřicích Umělci darují a jejich umění pomáhá. Pomáhejte s nimi! Svou účastí na aukci a nákupem uměleckého díla nebo zážitku podpoříte pacienty Hospice sv. Štěpána. 2 Romana Strnadová Na výletě keramická plastika 42 x 24 cm 100 Kč PROGRAM :45 Zahájení, registrace 18:30 22:00 Tichá aukce 18:45 21:30 Moderovaná aukce 1. část (aukční položky č. 1 až 19) Moderovaná aukce 2. část (aukční položky č. 20 až 37) 21:30 22:30 Platební a administrativní část 22:15 22:30 Vyhlášení celkového výtěžku, poděkování, závěr Hudební doprovod Daisies, Violoncellový kvartet ZUŠ Litoměřice 3 Eva Vágnerová Tvář z cyklu Pastely III A4, rámováno 4 VEČEREM VÁS BUDOU PROVÁZET Libor Pisklák a Tereza Vitková Děkujeme všem dárcům a partnerům, díky kterým se tento večer může uskutečnit. Kat Lendacka Soví rodinka linoryt 13 x18 cm, rámováno 1
3 Moderovaná aukce Moderovaná aukce 5 9 Jana Kadlecová Neklidná duše I Iva Hüttnerová Dá-li Pánbůh zdraví.. grafika, ilustrace k Povídkám A. P. Čechova 14 x 18 cm, rámováno litografie 50 x 50 cm, rámováno 6 Helena Kitová City r olejomalba na plátně 35 x 35 cm, rámováno 10 George Radojčič Spolu olejomalba na plátně 50 x 40 cm, rámováno 7 Tereza Piskláková Středohoř suchá jehla 13 x 21 cm, rámováno 11 Václav Alois Šrůtek Jarní bouřka olejomalba na desce 17 x 40 cm, rámováno Kč 1 8 Jiří Ryvola Smutný caddy litografie, autorský tisk kniha Litoměřice II 21 x 27 cm, rámováno 12 Honza Homola Za dudáky netřeba do Strakonic fotografie na kartonu A4 z první Honzovy kytary 1 2 3
4 Moderovaná aukce Moderovaná aukce Jiří Svoboda Skalní útvar Žáci na Holém vrchu u Litoměřic fotoplátno 101 x 40 cm Libor Pisklák, akademický sochař Strážce pastvin kamenný reliéf, opuka 24 x 24 cm, rámováno Kč Miroslav Zimmer Uletět bouřce fotografie 30 x 40 cm, hliníkový rám In Principio s.r.o., Café Páv Sváteční piknik pro dva na věži u Katedrály sv. Štěpána Kč 15 Anna Mikešová, DiS. Byznys sada autorský šperk ze skleněných broušených perlí 19 Radek Rejšek Barokní zvonohra Loreta Praha komentovaná prohlídka rodinná vstupenka 900 Kč 600 Kč 16 Vanda Mocová Sada degustačních sklenic na červené víno limitovaná edice firmy Crystalex 2 ks 20 Martina Gillarová Kytice 4 5
5 Moderovaná aukce Moderovaná aukce Vinařství Mikulenkovi Tergus likérová vína MgA. Aneta Bendáková Masky 2x 0,5 l litografie 55 x 38 cm, rámováno Kč 22 Pršutérie Chovaneček Pršut z Českého středohoří dárková bedýnka 26 MgA. Denisa Grimmová Čí to byl nápad? pastel na sololitu 30 x 40 cm, rámováno Kč 23 MgA. Alžběta Kumstátová Mitochondrie akryl na plátně 30 x 20 cm 27 Libor Tonner z cyklu Fenomén Broggio pastel na papíře 85 x 85 cm, rámováno Kč 24 MgA. Zdeněk Květoň Osladič obecný digitální tisk EA z původní heliofytogravury 42 x 55 cm, rámováno 28 autor neznámý Ulice olejomalba na plátně 107 x 75 cm, rámováno Kč 6 7
6 Moderovaná aukce Moderovaná aukce Emma Srncová Skoro svatá rodina originální litografický tisk 27/99 55 x 45 cm, rámováno Vladimír Cettl Na věky zapomenutá tatra (2010) fotografie vraku vozu Tatra x 60 cm, rámováno Kč Kč 30 Jan Šplíchal Praha fotomontáž, x 38 cm, rámováno 34 Žaneta Volmuthová, Vilma Nasková lampička tanečnice mosazná lampa, stínidlo ručně šitá krajka 40 cm 1 31 David Surý Holubí láska, Londýn fotoplátno 90 x 60 cm 35 Naděžda Drahovzalová historické housle vyrobila firma V. F. Červený, stáří cca 80 let Kč 32 Tomáš Kumstát Město barev, San Cristóbal de las Casas fotoplátno 90 x 60 cm 36 Jan Huňát Muzeum Křišťálový dotek Křišťálový otisk Kč 8 9
7 Moderovaná aukce Tichá aukce Lukáš Wünsch Vyhlídkový let nad Českým středohořím Eva Maligová Fantazie asambláž, odlehčená dřevotříska 74 x 70 cm Kč 101 Mgr. Stanislava Černá Provance olejomalba na plátně 60 x 50 cm Marie Matyášová Podvečer v Praze olejomalba na plátně 40 x 30 cm, rámováno Kč 103 Barbora Srncová Zima na golfu reprodukce olejové malby, signováno 30 x 30 cm, rámováno 10 obrazy fotografie objekty zážitky 11
8 Tichá aukce Tichá aukce Ladislav Pulkrábek Rybářské schody Kat Lendacka Kos pastel 30 x 40 cm, rámováno linoryt 13 x 18 cm 900 Kč 105 Marie Bohatcová Louka akryl na plátně, přírodniny 30 x 40 cm 109 Ak. mal. Lenka Vilhelmová Hlava II grafika, mezzotinta A4, volný list 700 Kč Kč 106 Mgr. Karel Kupka Květinové zátiší olejomalba na desce 18 x 14 cm, rámováno 110 Lenka Kahuda Klokočková Solitér tisk z kamene 2/5 23,5 x 23,5 cm rámováno 600 Kč 107 Kat Lendacka sada tří přání s obálkou linoryt 14 x 14 cm 111 MUDr. Simona Němcová Konvalinkový věnec tuš, frotáž rýžový papír, technika Enso 30 x 30 cm, rámováno 200 Kč 700 Kč 12 13
9 Tichá aukce Tichá aukce Ing. Irena Štyrandová Úplněk Ivan Dvořák Noční procházka odlévaná papírovina 51 x 61 cm akryl a papírová hmota na koberci 110 x 100 cm Eva Vágnerová Modrý kůň Dalibor Mikulenka Staletý vinař pastel na papíře, A3, rámováno kniha povídek, signováno 700 Kč 300 Kč 114 Veronika Hauptvogelová (12 let) Opice tempera A3, rámováno 118 Mgr. Ivo Vodička Nekonečná kniha Vítězslav Nezval píseň písní/andré Breton volný svazek, signováno, v. č. 19/25, 20 x 20 cm 115 Jana Pichňová-Šimánková DUO olejomalba na plátně dva díly 35 x 35 cm (70 x 35 cm) 119 Vladimír Cettl Zátiší s vraky Tatra fotografická publikace, v. č. 99/333, signováno 700 Kč 14 15
10 Tichá aukce Tichá aukce Vojtěch Huk Cesta pouští dřevořezba 50 x 50 cm Klub potápěčů Kraken Litoměřice Potápěčský kurz pro 2 osoby 121 Josef Dřevmuž Matějka Zpívající dřevo dřevěný amulet, 20 cm 125 Lenka Dunajová Reliéf fotografie 25 x 15 cm, rámováno 400 Kč 122 Romana Strnadová Zamyšlená keramická busta 31 x 20 x 17 cm 126 Martin Faltus Král sýrů fotografie 30 x 45 cm, dřevěný rám Kč 123 Jan Michalko Spojení srdcí dřevořezba 75 x 20 cm 127 Miroslav Zimmer Pod novým mostem fotografie 30 x 40 cm, hliníkový rám 16 17
11 Tichá aukce Poděkování partnerům 128 Lenka Dunajová Krajina vypráví fotoplátno 40 x 30 cm Děkujeme všem autorům výtvarníkům, umělcům a fotografům kteří věnovali svá díla do aukce. Další díla věnovali a zprostředkovali: Ivana Grimmová Jana Plachá Mgr. Jitka Kopecká Mgr. Václava Žaludová Libor Uhlík Štěpánka Piskláková Max a Claudia Deutchovi Mgr. Helena Učíková Lendacká Terezie Daňková Vojtěch Huk Zážitky věnovali: Anima Úštěk, z. s. Café Páv In principio s.r.o. Klub potápěčů Kraken, Litoměřice Litho Lito litografická dílna Lukáš Wünsch Muzeum Křišťálový dotek Radek Rejšek Loreta Praha Vinařství Mikulenkovi, Velké Žernoseky PARTNEŘI VEČERA: Jasnet, spol. s r.o. Kavárna Fér Kafe Sklenářství Komplet s.r.o. SŠPHS Litoměřice dobrovolnická pomoc MEDIÁLNÍ PARTNEŘI: Litoměřicko 24 Litoměřický deník Děkujeme všem, díky kterým se tento večer může uskutečnit. 18 obrazy fotografie obrazy objekty fotografie zážitky 19
12 Pravidla živé aukce Registrace, výdej dražebních čísel Registrace je nutná pro všechny, kteří chtějí dražit v tiché i v moderované aukci. Pokud jste se nezaregistrovali předem elektronicky, odevzdejte vyplněný registrační lístek u registračního místa (obdržíte jej u vstupu, nebo využijte ten z katalogu). Poté obdržíte konkrétní dražební číslo. Toto číslo, prosíme, vraťte po skončení aukce. Tichá aukce 29 objektů tiché aukce je vystaveno po levé straně sálu Lze dražit od 18:30 do 21:40 hodin. Konec vyhlásí moderátor. Dražba probíhá písemnou formou. Na aukční listině připisujete vždy na nový řádek své dražební číslo a částku, za kterou chcete dílo vydražit. Sledujte minimální příhoz. Přihodit můžete i více. Navýší-li někdo jiný částku, můžete opět přihodit. Po ukončení tiché aukce moderátorem již nelze dále přihazovat. Dílo patří tomu, kdo přihodil naposledy. Tedy tomu, kdo nabízí nejvyšší částku. Prosíme, neodnášejte sami díla ani dražební listiny. Listiny vyberou asistentky. Ty vám dílo po zaplacení předají u výdejního místa. on-line aukce na od do Moderovaná aukce 1. část (aukční položky č. 1 až 19) 2. část (aukční položky č. 20 až 37) Díla jsou vystavena v zadní části a po pravé straně sálu. Dražitelé se účastní aukce veřejně. Dražbu řídí moderátor. Zájem o dílo oznámí dražitel zvednutím dražebního čísla a zřetelným vyslovením částky, kterou za dílo nabízí. Minimální příhoz oznámí moderátor. Přihodit lze i částku vyšší. Moderátor může rozhodnout, že dílo z dražby z důvodu malého zájmu vyřadí. Konečné slovo má vždy moderátor. Platební pauza (cca 15 minut mezi první a druhou částí moderované aukce) Ti, kdo se rozhodli již další objekty nedražit, mohou vydražená díla z první části dražby zaplatit u platebního místa v předsálí. Platební a administrativní část Vydražená díla lze platit hotově nebo platební kartou u registračního a platebního místa buď o platební pauze, nebo po ukončení aukce moderátorem. Na platebním místě se prokážete svým dražebním číslem. Po zaplacení vám vydražené objekty předají naše asistentky. Prosíme, neodnášejte sami díla ze stojanů. Prosíme o trpělivost. Dražených objektů je mnoho, platby budou probíhat postupně. Pokud nedojde k platbě po ukončení aukce, bude vám vystavena darovací smlouva. Platbu lze provést nejpozději do 27. dubna 2017 v kanceláři hospice, kde vám také dílo předáme. Do tohoto termínu můžete částku uhradit i převodem. Uhrazením se rozumí připsání platby na účet hospice. Nedojde-li k tomuto datu k úhradě, dílo zůstává v majetku hospice. Děkujeme, že jste se rozhodli podpořit náš hospic! 20
13 Helena Kitová Hospic sv. Štěpána Hospic sv. Štěpána, z.s. Rybářské nám. 662/ Litoměřice obrazy on-line aukce na od do Těšíme se na Vás! grafiky fotografie plastiky
Benefiční aukční večer
Benefiční aukční večer pro Hospic sv. Štěpána 29. března 2017 v 18 hodin hrad v Litoměřicích obrazy: obrazy grafiky fotografie objekty: plastiky umělecké sklo hudební nástroje šperky zážitky www.aukce.prohospic.cz
Víceaukční katalog živá aukce 4. dubna 2019 od 18 hodin na Hradě v Litoměřicích obrazy, grafiky fotografie objekty zážitky
aukční katalog živá aukce 4. dubna 2019 od 18 hodin na Hradě v Litoměřicích obrazy, grafiky objekty zážitky 1 Petr Pelc Andělské vločky andělský raw dort průměr 21 cm, 12 porcí živá aukce 4. dubna 2019
VíceMIROSLAV TICHÝ. 25. září 2016, hodin
VíceVyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč
Více1. Černý anděl. keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- Spací anděl. textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,-
1. Černý anděl Asociace Pro HANDICAP keramika; 37 cm vyvolávací cena: 300,- 2. Spací anděl Zdeňka Froňková textil; 42 cm vyvolávací cena: 250,- 3. Pojď, svezeme se Marie Svobodová malba - kombinovaná technika;
VíceVýtěžekbude použitna rekonstrukci budovdenníhostacionáředc90o.s.
VíceSoutěž ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů. krajské kolo, ZUŠ Karviná-Mizerov, 11. 12.3.2010 VÝSLEDKOVÁ LISTINA - dřevěné nástroje
1.c Duo flétna, klavír Kateřina Prymusová Pavel Štěpánek ZUŠ V. Vančury, Háj ve Slezsku Lucie Mičková Lenka Jakšová Veronika Schreierová ZUŠ V. Kálika, Opava Kateřina Machů Klára Věntusová Lucie Drabčíková
VíceVýstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993
Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993 Kostelík sv. Maří Magdalény 1993 Jan Šimek: PLASTIKY, Petr Baran: FOTOGRAFIE (červenec-srpen 1993) 1994 Václav Vaculovič: OBRAZY (červenec-srpen 1994) 1995
VíceBENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS
BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH GREEN DOORS Pár slov úvodem Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci mladých lidí se schizofrenií. Provozuje
VíceZNALECKÝ POSUDEK č. 166/2015
VíceZamýšlená akvizice výtvarného umění
Zamýšlená akvizice výtvarného umění Slovní a fotografická dokumentace (přední a zadní strana) souboru výtvarných děl akademického malíře Václava Zemana: 1) Modré goloásky, návrh filmového plakátu, 1970
VíceVýsledky žáků v soutěžích 2009-2010
Výsledky žáků v soutěžích 2009-2010 Okresní kolo soutěže ZUŠ komorní hra s převahou dech. nástrojů České Budějovice,ZUŠ Piar.nám. 5.února 2010 Kvarteto ZF Michaela Mrázová 1. místo, postup kat. III a Jaroslav
VíceDoc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000
AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání
VíceAdamec Tomáš Adamus Vít ADRA Praha AJ shop.cz - učebnice Armáda spásy Arnika Atrosat Media s.r.o. Bajtková Daniela Barbora Horinová Bardoň Karel
Adamec Tomáš Adamus Vít ADRA Praha AJ shop.cz - učebnice Armáda spásy Arnika Atrosat Media s.r.o. Bajtková Daniela Barbora Horinová Bardoň Karel Bartečková Daniela Bartečková Martina Bartošek Pavel Bc.
VícePrezentace práce studentů gymnázia z předmětů umělecké profilace
Prezentace práce studentů gymnázia z předmětů umělecké profilace VÝTVARNÝ OBOR (v rámci hodin výtvarné výchovy a výtvarných ateliérů) 8.00-10.45 výtvarná výchova tercie + kvarta MgA. David Baránek č. 8
VíceVýsledková listina. v roce 2015/2016. Národní soutěž základních uměleckých škol. Komorní hra s převahou dechových nástrojů dřevěných
Národní soutěž základních uměleckých škol v roce 2015/2016 Komorní hra s převahou dechových nástrojů dřevěných Krajské kolo - ZUŠ Piaristické náměstí 1, České Budějovice 22. BŘEZNA Výsledková listina kategorie
VíceMinimální píhoz: 50,- K
Jméno autora: Vyvolávací cena: Minimální píhoz: Jií Petrnoušek Mondi, Šluknov navštívil olej na plátn 105 x 150 cm 3.500,- K 100,- K Jméno autora: Ing. Boris Trantina Rozverní kominíci olej na šeps. papíru,
VíceRozpis studentů u maturitní zkoušky
Termín: pondělí 25. 5. 2015 dopoledne Adéla Pírková (4.C) pr. - Dějiny výtvarné kultury 8:20 8:40 {Vkre} Mgr. Martin Dvořák / MgA. Lubomír Ančinec / pr. - Technologie 9:10 9:30 {knih} Jaromíra Slívová
Více1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč
VíceDISCIPLÍNA Příjmení, jméno ročník Škola Čas body umístění. MOTÝL Kadlec Vojtěch 1997 ZŠ Palackého Mor.Třebová 00:20,2 1 1.
STARŠÍ ŽÁCI MOTÝL Kadlec Vojtěch 1997 ZŠ Palackého Mor.Třebová 00:20,2 1 1. MOTÝL Bárta David 1998 ZŠ TGM Polička 00:23,4 2 2. VZ Plachý Martin 1998 ZŠ TGM Polička 00:33,2 1 1. VZ Novák Dalibor 1998 ZŠ
Vícestart.číslo DISCIPLÍNA Příjmení, jméno ročník Škola Čas body umístění MOTÝL Kadlec Vojtěch 1997 ZŠ Palackého Mor.Třebová 00:20,2 1 1.
KATEGORIE: STARŠÍ ŽÁCI MOTÝL Kadlec Vojtěch 1997 ZŠ Palackého Mor.Třebová 00:20,2 1 1. MOTÝL Bárta David 1998 ZŠ TGM Polička 00:23,4 2 2. VZ Plachý Martin 1998 ZŠ TGM Polička 00:33,2 1 1. VZ Novák Dalibor
VíceManuál k aukčnímu portálu Diakonie ČCE
Manuál k aukčnímu portálu Diakonie ČCE I. OBECNÉ INFORMACE Tento manuál ve stručnosti popisuje aukční portál Diakonie ČCE. Je určen především dosavadním správcům webů diakonické rodiny, kteří mají alespoň
VíceModrá Hvězda Praha. Výsledková listina České ligy mládeže
Modrá Hvězda Praha Výsledková listina České ligy mládeže 4. kolo Praha, bazén Zelený Pruh, 4. prosince 2005 50 m PP hoši E 1. Pechan Pavel 95 MH Praha 25,82 50 2. Čech Petr 94 Liberec 26,56 46 3. Maršík
Více11. společenský večer s dobročinnou aukcí
11. společenský večer s dobročinnou aukcí Katalog exponátů Hlavní partner: Partneři: Neodpírej dobrodiní těm, kteří je potřebují, je-li v tvé moci je prokázat. Přísloví 3.27 Program: Prohlídka výstavy
VíceKatalog aukce pro Green Doors. O.s. Green Doors Galerie Artinbox
VíceZUŠ 2015/2016 21. 22. 3. 2016 VÝSLEDKOVÁ LISTINA
1 0. kategorie 0. /2 Smyčcové trio ZUŠ Oslavany Bc. Eva Janošková Veronika Lopaurová, housle Mariana Mohelská, housle Sára Skokanová, housle 0. /2 Smyčcové kvarteto ZUŠ Mikulov Věra Kunovová Nela Filipová,
VíceBENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS
BENEFIČNÍ AUKCE UMĚLECKÝCH DĚL VE PROSPĚCH O.s. GREEN DOORS Občanské sdružení Green Doors Občanské sdružení Green Doors je nestátní nezisková organizace, která se věnuje pracovní a sociální rehabilitaci
Vícezpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS
TJ Blatná C - KK Český Krumlov B 5,5:2,5 2563-2506 (8:4) 14.10. TJ Nové Hrady B - TJ Sokol Slavonice 6:2 2457-2452 (7:5) 14.10. TJ Fezko Strakonice - TJ Kunžak 6:2 2421-2322 (7:5) 14.10. TJ Silon Sezimovo
VíceRohálovská desítka, 16. ročník, 28.02.2009
Rohálovská desítka, 16. ročník, 28.02.2009 PŘÍPRAVKA - DÍVKY 1998-1999 680 m 1. Př-Dív 0:02:34 1 289 Škanderová Kristýna 1999 Slezan Frýdek Místek 2. Př-Dív 0:02:38 2 290 Macková Eliška 1999 Atletický
VícePalackého vrch m
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - Běh 1 Strana 1 z 5 SČ Jméno RN Kat Klub 1 281 SLÁMA LUKÁŠ 84 MA 1 0:18:49.3 0:00:00.0 00:36 01:21 01:26 01:26 01:31 01:32 01:33 01:33 01:33 01:34 01:34 01:35 01:30 2 205 ŠŤASTNÝ Jan
VíceRáda bych tě pozvala na svou narozeninovou oslavu která se koná 15.6.2013. Sraz je ve Stromovce ve 12:00. Doufám že přijdeš.
Julie Kubrychtová Milady Horákové1 Praha 17000 Kateřina Hejlíková Studentská2 Praha 16000 Selma Faustusová Kaprova3 Praha 11000 Tereza Vogničová Milady Horákové4 Praha 17000 Dominika Juričková Studentská5
VíceSv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži
Sv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži Sv. Lukáš, patron malířů a jiné havěti, vynesl verdikt a udělil ceny ve výtvarné soutěži Katedra výtvarné výchovy
VíceRozpis žáků u maturitní zkoušky
Třída: 4.AG - Gymnázium (rok nástupu 2011) Předseda: Mgr. Ivan Šupík Místopředseda: Mgr. Věra Houdková Třídní: Mgr. Eva Plhová Místnost: D5 - pečovatelství sp. ANJ Anglický jazyk - Mgr. Milena Šmehlíková
TJ Blatná C - TJ Centropen Dačice G 6:2 2514-2455 (9:3) 25.11. TJ Fezko Strakonice - TJ Centropen Dačice C 3:5 2326-2349 (6:6) 25.11. TJ Nové Hrady B - TJ Sokol Chýnov 0:8 2372-2464 (3:9) 25.11. KK Český
VícePřebory Středočeského svazu karate 2015 13. června 2015 109 závodníků z 10 klubů
KATA mladší žáci -9 let. Svatek Svatopluk. Pečenka David. Benda Lukáš. Pečenka Antonín Přebory Středočeského svazu karate 0. června 0 09 závodníků z 0 klubů mladší žákyně -9 let. Nosálková Anna. Pechová
VíceVZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2015
Soutěž: Dárkové balení (DB) 9 Aneta Veselá 3 Kateřina Vocelková 6 Alexandra Varadyová 375 1. 368 2. 360 3. 2 Kristýna Kostrunková Střední škola, Strážnice 358 4. 7 Ivana Baranová Obchodní akademie a Hotolevá
TJ Silon Sezimovo Ústí B - TJ Blatná C 1:7 2500-2594 (4:8) 02.12. TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Kunžak 6:2 2750-2629 02.12. TJ Sokol Písek - TJ Sokol Slavonice 4,5:3,5 2462-2404 02.12. TJ Sokol Chýnov
VíceMĚSTSKÝ ÚŘAD ŽAMBERK odbor správní a dopravy Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk
MĚSTSKÝ ÚŘAD ŽAMBERK odbor správní a dopravy Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk Čj.: MUZBK-21330/2015/SPDO-4 Spisová značka: MUZBK-21330/2015/SPDO Spis. skart. znak, lhůta: 280.2 A10 Počet listů/příloh/listů
Více---------------------------------------------------
OBEC KUNŽAK náměstí Komenského 74,378 62 Kunžak tel.384 399 101, tel. i fax 384 399 190,e-mail:obec@kunzak.cz, IČO 00 246 964 --------------------------------------------------- vyvěšeno: sňato: Vyřizuje:D.Kudrnová
VíceOrlík Tour Kooperativy
1 Felt team Holýšov 1 20 6952 Jakub VLAS 00:38:50.1 2 24 3851 Miroslav VLAS 00:39:11.8 2 Fišeráci 1 36 6815 Jaroslav FIŠER 00:44:28.3 2 37 3843 Jaroslav FIŠER 00:44:30.6 3 KOVIS 1 38 3908 David KOVÁŘ 00:45:06.1
TJ Blatná C - TJ Fezko Strakonice 3:5 2444-2496 (5:7) 13.01. TJ Centropen Dačice G - TJ Nové Hrady B 7:1 2519-2318 (10:2) 13.01. TJ Centropen Dačice C - KK Český Krumlov B 2:6 2370-2548 (4:8) 13.01. TJ
VíceStředisko volného času Boskovice školní rok
Rozvrh hodin: pondělí č. 1. Keramika I Blanka Dokoupilová SVČ - K 14:00 15:30 15:35 17:05 17:10 18:40 2. Hra na klávesy Bc. Věra Samková SVČ - 3 14:00 15:00 15:00 16:00 3. Kutílek Mgr. Kamil Ošlejšek SVČ
VíceVÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň
ZŠ VERONSKÉ NÁMĚSTÍ 2018/2019 VÝTVARNÁ VÝCHOVA 2. stupeň Právě chyby dávají někdy obrazu život. Pierre Bonnard, francouzský malíř a grafik, 1867 1947 Ruka 1, 30 21 cm, pastelka, fix Křižovatky, 42 30 cm,
VíceVýsledková listina: Kategorie: Pořadí Číslo Příjmení Jméno Pohlaví Ročník Celkový časplavání Pořadí Kolo Pořadí Běh Pořadí 1 96 Holub
Výsledková listina: 28.07.2018 Kategorie: 1 96 Holub Václav M 1983 1:28:11 0:06:05 2 0:57:00 1 0:25:05 1 2 82 Buček Martin M 1978 1:30:53 0:07:19 17 0:57:08 2 0:26:25 7 3 43 Miláček Petr M 1981 1:31:26
VíceVýsledky přijímacích zkoušek pro školní rok konaných června 2017
Výsledky přijímacích zkoušek pro školní rok 2017-18 konaných 12. 16. června 2017 Vážení rodiče, milé děti! Ve dnech 12. 16. června 2017 skládaly děti přijímací zkoušky do všech čtyřech oborů naší základní
TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Blatná C 4:4 2755-2753 (6:6) 20.01. TJ Silon Sezimovo Ústí B - TJ Sokol Písek 6:2 2586-2420 (7:5) 20.01. TJ Kunžak - TJ Sokol Chýnov 6:2 2448-2349 (7:5) 20.01. TJ Centropen
VíceKatalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2
KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones
Více1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI
ŽEBŘÍČEK JMEN OBČANŮ VELKÉHO ÚJEZDU ŽEBŘÍČEK JMEN DĚTÍ DO 5ti LET 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ADAM 8 MARIE, MARIA 48 ADÉLA 3 ADÉLA 3 ADÉLA 8 JIŘÍ 39 ALICE 2 JAN 3 ADOLF 1 JAN,
VíceEVA A ADAM VÝSLEDKOVÁ LISTINA 19. AUTOMOBILOVÉ ORIENTAČNÍ SOUTĚŽE květen 2012 Rekreační a sportovní středisko TERMIT 25 - Doksy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 VÝSLEDKOVÁ LISTINA 19. AUTOMOBILOVÉ ORIENTAČNÍ SOUTĚŽE EVA A ADAM 25. - 27. květen 2012 Rekreační a sportovní středisko TERMIT 25 - Doksy ÚAMK - 1. Český AMK žen
VíceČ.j /13/ Vyřizuje O.Hondlíková Telefon: linka
Finanční úřad pro Středočeský kraj Žitná 12, 120 00 Praha 2 Adresa pro doručování: Územní pracoviště Praha-západ Na Pankráci 95, 140 21 Praha 4 Č.j. 3618305/13/2102-25200-205413 Vyřizuje O.Hondlíková Telefon:
Středisko volného času Boskovice školní rok 2016-2017 Rozvrh hodin: pondělí č. 1. Hra na klávesy Tereza Stloukalová SVČ - 7 13:30 14:30 14:30 15:30 2. Keramika I, II Blanka Dokoupilová SVČ - KD 13:45 15:15
VíceODEHNAL KATALOG VÝSTAVY
VíceBOBR SPORT TOUR. Atletický víceboj 2015
BOBR SPORT TOUR Atletický víceboj 2015 1. třída - SMÍŠENÁ KATEGORIE KRÁL David 95 1.-2. 16 STARÁ Jana 95 1.-2. 16 DOLEŽALOVÁ Vanesa 93 3. 14 KEFALIDIS Andonis 91 4. 13 ČERVENKA Petr 87 5. 12 PANCNER Josef
VíceAnotace Autorka Výstavy. Plastiky Obrazy Kresby Mandaly Mozaiky
Anotace Autorka Výstavy Plastiky Obrazy Kresby Mandaly Mozaiky Prostředí jenž kolem sebe každý z nás každodenně vytváří je ovlivněno touhou po životě. Její hodnotu máme nastavenou uvnitř svého srdce a
VíceKralupy nad Vltavou
4.11.2017 Kralupy nad Vltavou Pohár Středočeského kraje 2018 Nejmladší žákyně 1. Eliška Beranová 09 TOM - KČT Kralupy 0 0 1 0 3 0 4 0:26:24 0:08:00 0:18:24 0:22:24 100,0 2. Magdalena Kulhavá 09 TOM Mikulášovice
VíceVÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ
VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 Zařazení nových žáků do ZUŠ Iši Krejčího Olomouc Domluva rozvrhu probíhá od 1. do 4. září 2015 v čase od 13:00 do 17:00h. Pokud se zařazený žák nedostaví
VícePŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM LYŽOVÁNÍ V. ROČNÍK. . dívky 1-3 PŘEBOR ŠKOL MIKROREGIONU HLINECKO VE SJEZDOVÉM. chlapci 1-3.
dívky 1-3 4 Kopecká Simona ZŠ Ležáků Hlinsko 34,442 1 20 Kadlecová Markéta ZŠ Resslova Hlinsko 36,5 2 12 Kopecká Lucie MŠ 38,913 3 19 Kružíková Adéla ZŠ Seč 38,96 4 5 Mrázková Adéla ZŠ Seč 41,21 5 13 Solničková
VíceKategorie 1. - 2005 a mladší MIX. Kategorie 2. - 2004 / 2003 MIX. Kategorie 3.D - 2002 / 2001 dívky
Výsledky Kulatého desetiboje 2008 - jednotlivci Kategorie 1. - 2005 a mladší MIX Basket Fotbal Tenis Florbal Lacrosse Kuličky Golf Kuželky Petan. Ciky 1. Natálie Hudousková 8 4 10 4 10 0 0 1 2 6 45 2.
TJ Blatná C - TJ Sokol Slavonice 0:0?? 03.03. KK Český Krumlov B - TJ Kunžak 8:0 2491-2267 (9:3) 03.03. TJ Nové Hrady B - TJ Silon Sezimovo Ústí B 2:6 2506-2546 (5:7) 03.03. TJ Fezko Strakonice - TJ Loko
Vícezávod č. 128 výsledková listina MČR ve slalomu družstev Lipno Jakub Bican ... ředitel závodu Jana Macíková ... vrchní rozhodčí Iva Šedivá
výsledkový servis sportovních soutěží závod č. 128 25.08.18 Lipno Jakub Bican ředitel závodu Jana Macíková vrchní rozhodčí Iva Šedivá zást.vr.rozhodčího dozor svazu Pavel Kubričan stavitel trati Lipno
VíceAkce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1
1 Mladkov st.256 Baranowski Libor, Mladkov 1, 561 67 1 Mladkov st.256 Dlouhá Irena, Petrovičky 1, Mladkov, 561 67 1 Mladkov st.256 Hejkerlík Vojtěch, Mladkov 1, 561 67 1 Mladkov st.256 Hejkerlíková Jarmila,
VíceZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec. Obrázky z depozitu. 1. veřejná aukce. Datum: 28.05.2015. Malé divadlo Liberec
ZŠ a MŠ pro tělesně postižené Liberec Obrázky z depozitu 1. veřejná aukce Datum: 28.05.2015 Malé divadlo Liberec Obrázky z depozitu ZÁKLADNÍ VZDĚLÁNÍ S HANDICAPEM KDO JSME? Základní škola a Mateřská škola
VíceUJEP v Ústí nad Labem - Univerzita třetího věku - Akademický rok 2018/ Zimní semestr stav ke dni
den 8 9 9 10 10 11 11 12 12-13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18 MF 01.54 Červená 13:00 17:00 PR7 Toulky, události a zajímavosti SZ Čech 15.10.2018 Mgr. Jan Peer Litoměřice, nejkrásnější město na Labi 17.12.2018
VíceMISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2011
Kategorie M 1 102 GABRIŠKA Ondřej AUTOKLUB VELEŠÍN JČ 169,47 1 101,74 1 168,58 2 115,21 3 4 1 104 BODINEK Lukáš MINIKÁR KLUB HLUBOČKY JM 175,59 3 110,26 3 384,57 20 112,38 1 7 2 118 NAJMAN Jan AK MLADÁ
VíceVýsledková listina zobcové flétny
ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ZÁKLADNÍCH UMĚLECKÝCH ŠKOL KOMORNÍ HRA S PŘEVAHOU DECHOVÝCH NÁSTROJŮ Kategorie I. b Výsledková listina zobcové flétny I.b La Dentýna Škodová Denisa Škodová Kristýna ZUŠ Česká Třebová
VíceOznámení o konání dražby
V Krnově dne : 30.3.2012 Č.j. : 2757-2 /2012-096300-021 Vyřizuje : Mgr. Pavel Boček CELNÍ ÚŘAD KRNOV 79401 Krnov, Hobzíkova 11 Oznámení o konání dražby Celní úřad Krnov, Hobzíkova 11, 794 01 Krnov (dále
TJ Centropen Dačice C - TJ Kunžak 7:1 2568-2429 (9:3) 20.03. TJ Centropen Dačice G - TJ Blatná C nedošel zápis 24.03. TJ Centropen Dačice C - TJ Fezko Strakonice 3:5 2465-2474 (6:6) 24.03. TJ Sokol Chýnov
Třída: 6.N - sexta N (rok nástupu 2009) Termín: pondělí 18. 5. 2015 dopoledne Předseda: RNDr. Veronika Kvapilová Místopředseda: Mgr. Ivana Opálková Třídní: Mgr. Martin Šnévajs Místnost: A28 - kmenová 313
VíceBOWLING A - chlapci děti do 8 let včetně ( , 2007) Příjmení a jméno 40,- Kč Body Umístění Jílek Jonáš 91 Lev Daniel 88 Havlíček David 84
BOWLING A - chlapci děti do 8 let včetně (... 2008, 2007) Příjmení a jméno 40,- Kč Body Umístění Jílek Jonáš 91 Lev Daniel 88 Havlíček David 84 Blaňár Patrik 79 Široký Ondřej 76 Plaček Nikolas 74 Litinský
VíceVýsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11
Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11 I. kategorie (4-8 let; do 3. třídy) Umístění Jméno Adresa školy Název Jméno Galerie Paletka To jsem já MgA. Darina Hejlová Vojtěch Benhard Štěpánka
VícePodpořené žádosti jednotlivců ze sbírky Světluška v roce 2014
Podpořené žádosti jednotlivců ze sbírky Světluška v roce 2014 3 376 098 Kč Žadatel Předmět žádosti Schválený příspěvek Adam H. z Lomnice nad Popelkou Dotykový tablet 7 925 Kč Adéla K. Praha Dotykový tablet
VíceDatum účtování Operace Číslo protiúčtu/kód banky Částka. Datum transakce Upřesnění Název protiúčtu VS Kč
Číslo účtu: 2664879/21 Číslo výpisu: 8/217 Výpis z účtu IBAN CZ52212664879 BIC FIOBCZPPXXX Typ účtu BU - běžný účet Datum zřízení účtu 1.9.214 Měna účtu Kč (63414674) Klub rodičů při MŠ Paculova, z.s.
VíceKonečné pořadí týmů Aktivní pro život s E.ON Celkový počet soutěžících týmů: 45. Pořadí Tým Ročníky narození body/pořadí
Konečné pořadí týmů Aktivní pro život s E.ON 2014 Celkový počet soutěžících týmů: 45 Pořadí Tým Ročníky body/pořadí 1 Macháček Michal 2002 Macháčková Martina 1978 591 2 Větrovská Petra 2005 Větrovský Petr
VíceV. ročník mezinárodní pěvecké soutěţe ZUŠ Ţerotín Olomouc - listopad 2008
UMÍSTĚNÍ ŢÁKŮ ZUŠ KROMĚŘÍŢ NA VÝZNAMNÝCH SOUTĚŢÍCH A PŘEHLÍDKÁCH VE ŠKOLNÍM ROCE 2008/2009 V. ročník mezinárodní pěvecké soutěţe ZUŠ Ţerotín Olomouc - listopad 2008 Robert Marczak klavírní spolupráce paní
VíceJana Káninská Mlýn. Neznámý autor Tučňáci. 500,- Kč. 500,- Kč. Patron: Suchá jehla 8 x 8 cm. Vyvolávací cena: Suchá jehla 10x 10 cm.
1 Jana Káninská Mlýn Suchá jehla 8 x 8 cm 500,- Kč 2 Neznámý autor Tučňáci Suchá jehla 10x 10 cm 500,- Kč 3 Jana Káninská Balon Suchá jehla 8 x 13 cm 500,- Kč 4 Neznámý autor Odraz Suchá jehla 13 x 10
VíceVZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014
Soutěž: Dárkové balení (DB) 7 Ivana Baranová Hotelová škola, Třebíč 430 1. 12 Kateřina Müllerová 8 Jana Hejlíková 6 Veronika Brabcová Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, 398
VíceIX.ročník Hlineckých šedesátek memoriál Jana Grimma
IX.ročník Hlineckých šedesátek memoriál Jana Grimma 22.9. 2013 I.ročník 2005 49 soutěžících 5 organizací II.ročník 2006 108 soutěžících 14 organizací III.ročník 2007 111 soutěžících 17 organizací IV.ročník
VíceUJEP v Ústí nad Labem - Univerzita třetího věku - Akademický rok 2018/ Letní semestr platný od
den 8 9 9 10 10 11 11 12 12-13 13 14 14 15 15 16 16 17 17 18 Pondělí MF 01.54 13:00 17:00 PR7 Toulky, události a zajímavosti SZ Čech 4.3.2019, 11.3.2019, 27.5.2019, 3.6.2019 Pondělí MF 01.54 13:30 16:30
Více14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!!
SBĚR 2014/15!!! 14 DNÍ PŘED UZAVŘENÍM LETOŠNÍCH SBĚROVÝCH TABULEK!!!! Jak to vypadá s výsledky sběru v letošním roce??? Máme 14 dní před ukončením letošních tabulek, tedy ještě 14 dnů můžete přinášet PETKY,
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. opakovanou dražbu nemovitých věcí.
Finanční úřad pro Jihomoravský kraj Náměstí Svobody 4, 602 00 Brno Územní pracoviště Brno I Příkop 25, 604 23 Brno Čj.: 4880942/18/3001-80542-712539 Vyřizuje: Zdeněk Fiedler, Oddělení vymáhací II Telefon:
VíceVÝSLEDKOVÁ LISTINA - HOUSLE, VIOLA
VÝSLEDKOVÁ LISTINA - HOUSLE, VIOLA Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje ZUŠ B. Jeremiáše, Hra na : 20. 3. 2014 I. kategorie sloučená: II. kategorie: jméno soutěžícího: škola: pedagog: umístění:
VíceMísto, datum a čas zahájení dražby od 16:00 hod. v aukční síni společnosti Aukční centrum Bussmark, s.r.o., Štúrova 1701/55, Praha 4 Krč.
DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník vyhlašuje konání dražby dobrovolné souboru věcí movitých dle zák. č. 26/2000 Sb., o veřejných dražbách, v platném znění (dále jen Zákon ). Místo, datum a čas zahájení dražby
VíceCena odvozu. 57,00 Kč
2012 2013 ID Popelnice Poplatek za osobu 350,00 Kč Cena odvozu 57,00 Kč Číslo popisné Jméno Počet osob Cena odvozů předplacených včetně 14% DPH (2012) Počet odvozů uskutečněných Doplatek za 2012 Platba
VíceVÝSLEDKY. Stránka 15
KATEGORIE N1 hobby 2010 a méně ČERVENÁ P.č. Jméno a příjmení Nar. 1 M B 2 M B 3 M B 4 M B M B Celkem Pořadí 1 Langášek Vintíř 2010 T 1-18 9,5 T 1-9 5 T 1-14 7,5 T 1 1 23 1 2 Marková Sára 2010 T 1-18 9,5
VícePDF vytvořeno zkušební verzí pdffactory www.fineprint.cz
Chebská běžecká zima 2011-2012 - 3.ročník - celkové výsledky poř. jméno rok nar sportovní oddíl body I.závod body II.závod body III.závod body IV.závod body celkem do 6ti let - 130 m 1. Novák Filip 2005
VíceTěšíme se na shledání při příštím ročníku.
V letošním roce nám počasí přálo, na trati bylo trochu blátíčka. Počet závodníků se v posledních letech ustálil a letos byl přesně stejný jako loni. Traťové rekordy Martina Mikeše (31:04) a Ivany Sekyrové
Vícenejmladší žactvo Rok. nar. JEDNOTA mladší žákyně - I. KATEGORIE: 2005-2007 25 m
PŘEBOR ŽUPY DR.BUKOVSKÉHO - PLAVÁNÍ - 3.11.2013 KATEGORIE: nejmladší žactvo 2008 a mladší Bartošek Adam 2009 Slavíkovice hry ve vodě Bartošek Matěj 2011 Slavíkovice hry ve vodě Daněk Jan 2008 Vyškov hry
VíceDRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA. Vyhlášení dražby
Patria Finance, a.s., Jungmannova 745/24, 110 00 Praha 1, IČ 60197226 zapsaná v obchodním rejstříku odd. B, vložka 2583 vedeném Městským soudem v Praze Tel.: (+420) 221 424 111, Fax: (+420) 221 424 222
Vícezávod č. 22 Slalom v Zábřehu řeka Mor.Sázava u loděnice VS Zábřeh
C1M VÝSLEDKOVÁ LISTINA poř. vk stč rgc jméno nar. vt oddíl čas pen výsl. čas pen výsl. celk. bhz-m 1. 1/ U23 1 132053 KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez. 94,60 0 94,60 95,70 2 97,70 94,60 31 2. 1/ DM 3 129021
VíceVýsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016
Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016 Start.č íslo Příjmení Jméno Třída Škola Čas Umístění 2 Hausslerová Ema 1.H MŠ Trhová Kamenice 29,75 1 1 Kopecká Aneta 1.H ZŠ Krucemburk DSQ
VíceVÝROČNÍ ZPRÁVA NADACE HANUŠE GOLDSCHEIDERA PRO ČESKÝ GOLF
VÝROČNÍ ZPRÁVA NADACE HANUŠE GOLDSCHEIDERA PRO ČESKÝ GOLF 2016 NADACE HANUŠE GOLDSCHEIDERA PRO ČESKÝ GOLF 1 Nadace byla založena 15. dubna 2008. Zřizovatelem je Česká golfová federace, jež také složila
VíceVYSVĚTLIVKY. Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice. Havlíčkův Brod. Žďár nad Sázavou. Pelhřimov. Jihlava OKRES JIHLAVA.
56 58 60 64 73 77 78 80 81 82 84 85 VYSVĚTLIVKY Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice Havlíčkův Brod Pelhřimov Jihlava Žďár nad Sázavou OKRES JIHLAVA Třebíč 20 53. Bartoň David - Ateliér v bývalé
VíceDat.nar. Start.číslo Příjmení a jméno Oddíl Čas Pořadí
Název závodu: Běh Krušnohořím Místo: Meziboří 01.04.2017 Pořadatel: Atletika Litvínov Soutěž: 200 m Start: 10:00 hod Kategorie: Elévové A - chlapci 10 a mladší 2010 77 Funiok Adam Atletika Litvínov 0:40,47