PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zenaro 5 mg potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zenaro 5 mg potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum"

Transkript

1 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls174592/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Zenaro 5 mg potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoliv další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Tento přípravek byl předepsán pouze Vám. Nedávejte jej žádné další osobě. Mohl by jí ublížit, a to i tehdy, má-li stejné příznaky jako Vy. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Co naleznete v této příbalové informaci: 1. Co je přípravek Zenaro 5 mg a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Zenaro 5 mg používat 3. Jak se přípravek Zenaro 5 mg užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Zenaro 5 mg uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK ZENARO A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Zenaro patří mezi antihistaminika a používá se k léčbě příznaků souvisejících s: - alergickou rýmou (alergický zánět nosní a oční sliznice) - kopřivka (otok kůže se zarudnutím a pálením) Antihistaminika zmírňují nepříjemné příznaky a obtíže související s výše popsanými stavy jako je kýchání, všechny příznaky týkající se nosní a oční sliznice a kožní vyrážky. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 6 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK ZENARO POUŽÍVAT Neužívejte přípravek Zenaro - -jestliže jste přecitlivělý/á (alergický/á) na léčivou látku (levocetirizin-dihydrochlorid) nebo na látky spodobnou chemickou strukturou (deriváty piperazinu) nebo na kteroukoliv jinou složku přípravku Zenaro (viz bod Co přípravek Zenaro obsahuje) - jestliže jste dříve měl(a) alergické reakce (reakce z přecitlivělosti) na kterékoliv antihistaminikum (lék téže skupiny), - jestliže máte závažnou poruchu funkce ledvin. (o užívání se poraďte se svým lékařem) 1

2 Upozornění a opatření Jestliže máte závažnou poruchu funkce ledvin, poraďte se svým lékařem nebo lékarníkem před užitím přípravku Zenaro. Pokud to bude třeba, budete užívat nižší dávku. Tuto dávku určí Váš lékař. Další léčivé přípravky a přípravek Zenaro Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo které jste v nedávné době užíval(a) nebo mohl(a) užít. Užívání přípravku Zenaro s jídlem, pitím a alkoholem Během léčby se nedoporučuje současné požívání alkoholu. U citlivých pacientů může současné podávání cetirizinu nebo levocetirizinu a alkoholu nebo jiných centrálně působících látek ovlivnit činnost centrálního nervového systému (mozku a míchy), ačkoliv bylo prokázáno, že racemát (cetirizin) nezvyšuje účinek alkoholu. Tablety se polykají celé, zapíjí se vodou. Mohou se užívat s jídlem nebo bez jídla. Stupeň absorpce léčivé látky přípravku nezávisí na jídle, avšak jídlo snižuje rychlost absorpce. Těhotenství, kojení a fertilita Požádejte svého lékaře nebo lékárníka o radu dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Jestliže jste těhotná nebo kojíte, myslíte, že byste mohla být těhotná, nebo plánujete-li otěhotnět, poraďte se o užívání tohoto přípravku se svým lékařem. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Při požití doporučené dávky nebylo zjištěno ovlivnění pozornosti, reaktivity nebo schopnosti řídit. Avšak někteří pacienti užívající přípravek Zenaro mohou pociťovat ospalost, únavu a vyčerpání. Jestliže se po požití léku cítíte ospalí, počkejte s řízením vozidla nebo obsluhou stroje, dokud nebudete úplně bdělí. Zenaro obsahuje laktosu Jestliže Vám Váš lékař sdělil, že nesnášíte některé cukry, obraťte se na svého lékaře dříve, než začnete užívat tento léčivý přípravek. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK ZENARO UŽÍVÁ Přípravek Zenaro 5 mg užívejte přesně tak, jak Vám Váš lékař řekl. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Obvyklá dávka pro dospělé a děti od 6-ti let je jedna tableta denně. Pokud máte problémy s ledvinami, může lékař snížit intervaly mezi dávkami podle závažnosti Vašeho onemocnění. V tomto případě se řiďte pokyny svého lékaře. Při problémech s játry není nutné snížení dávky. Při problémech s játry i ledvinamimůže Váš lékař snížit dávkování v závislosti na závažnosti onemocnění ledvin 2

3 Přípravek Zenaro není určen dětem do 6-ti let, potahovaná tableta nedovoluje úpravu dávkování. Tabletu je třeba polykat celou, zapít vodou; může se užívat s jídlem nebo bez jídla. Trvání léčby závisí na typu, délce a průběhu obtíží a stanoví je Váš lékař. Jestliže jste užil(a) více přípravku Zenaro než jste měl(a) U dospělých způsobuje významné předávkování ospalost. U dětí může předávkování nejprve způsobit rozrurušení a neklid, který později přejde v ospalost. Jestliže jste užili nadměrnou dávku přípravku Zenaro nebo v případě náhodného požití přípravku dítětem, oznamte to okamžite svému lékaři, který rozhodne o dalších opatřeních. Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Zenaro Jestliže jste zapomněl(a) vzít přípravek Zenaro nezdvojujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou dávku. Pouze vyčkejte do doby, kdy máte brát další dávku a vezměte ji dle rozpisu. Jestliže zastavujete užívání přípravku Zenaro Předčasné ukončení léčby přípravkem Zenaro by nemělo mít žádné nepříznivé účinky. Příznaky onemocnění se mohou znovu objevit, ale neměly by být horší, než před zahájením léčby přípravkem Zenaro. Máte-li jakékoliv další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, obraťte se na svého lékaře nebo lékárníka. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky, může mít i přípravek Zenaro nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Při prvních příznacích přecitlivělosti (alergické reakce) na přípravek Zenaro přestaňte lék užívat a okamžitě informujte svého lékaře. Mezi příznaky přecitlivělosti patří: otok v ústech, obličeji a/nebo krku nebo problémy s polykáním spolu s kožními reakcemi způsobujícími lokální zarudnutí, otok a svědění, potíže s dýcháním, náhlý pokles tlaku, ztráta vědomí. Při léčbě levocetirizinem (léčivá látka přípravku) se mohou objevit následující nežádoucí účinky: Časté (mohou se vyskytnout u 1 až 10 pacientů ze 100): sucho v ústech, únava, ospalost, bolest hlavy. Méně časté (mohou se vyskytnout u 1 až 10 pacientů z 1000): vyčerpání, bolest břicha. Velmi vzácné (mohou se vyskytnout u 1 až 10 pacientů z ): agrese, neklid, křeče, poruchy vidění, pocit bušení srdce, zrychlený tep (tachykardie), zánět jater, reakce z přecitlivělosti (viz výše), vyrážka na kůži a sliznicích vždy po 3

4 užití přípravku, svědění a pálení kůže, vyrážka, kopřivka, dušnost, nárůst tělesné hmotnosti, nevolnost, bolesti svalů, abnormální hodnoty jaterních testů. Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. 5. JAK PŘÍPRAVEK ZENARO UCHOVÁVAT Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí. Přípravek Zenaro nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na obalu. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Léčivé přípravky se nesmí vyhazovat do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak máte likvidovat přípravky, které již nepotřebujete. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí. 6. DALŠÍ INFORMACE Co přípravek Zenaro obsahuje Léčivou látkou je levocetirizini dihydrochloridum. Jedna potahovaná tableta obsahuje 5 mg levocetirizini dihydrochloridum. Dalšími složkami jsou monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, hypromelosa 2910/5, makrogol 6000, mastek, oxid titaničitý (E171). Jak léčivý přípravek Zenaro 5 mg vypadá a co obsahuje toto balení Zenaro jsou téměř bílé, podlouhlé, bikonvexní potahované tablety, na jedné straně s vyraženým značením e. Vnitřní obal: Al/Al blistr nebo PVC/Aclar/Al blistr, nebo PVC/Aclar/PVC/AL blistr. Vnější obal: papírová krabička. Velikost balení: 7, 20, 28, 50, 90 potahovaných tablet To znamená 1 nebo 4 blistry po 7 potahovaných tabletách, nebo 2, 5, 9 blistrů po 10 potahovaných tabletách. Na trhu nemusí být všechny velikosti balení. Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Zentiva, k.s. Praha, Česká republika Tento přípravek je registrovaný v členských státech evropského hospodářského prostoru pod následujícími názvy: 4

5 Česká republika Slovensko Polsko Lotyšsko Rumunsko Bulharsko Portugalsko Francie Slovinkso ZENARO 5 mg potahované tablety Zenaro 5 mg filmom obalené tablety Zenaro Zenaro 5 mg apvalkotās tabletes ZENARO, 5 mg, comprimate filmate ЗЕНАРО 5 mg филмирани таблетки Levocetirizina Zentiva Levocetirizine Zentiva Zenaro 5 mg filmsko obložene tablete Tato příbalová informace byla naposledy schválena:

Příbalová informace: informace pro pacienta. Zenaro 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Zenaro 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn. sukls263479/2018 a sp.zn.sukls263485/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Zenaro 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Cezera 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Cezera 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls186348/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Cezera 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum sp.zn.sukls103902/2015, sukls103869/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO PACIENTA. Levocetirizin Cipla 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO PACIENTA. Levocetirizin Cipla 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls220559/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO PACIENTA Levocetirizin Cipla 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný na lékařský předpis PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný na lékařský předpis PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný na lékařský předpis PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Xyzal 5 mg, potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky

Příbalová informace: informace pro pacienta. Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky sp.zn. sukls227576/2009 Příbalová informace: informace pro pacienta Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky alcohol dichlorobenzylicus, amylmetacresolum, levomentholum Přečtěte si pozorně tuto

Více

Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky

Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky sp.zn. sukls74884/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky (tribenosidum, lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let Levocetirizini dihydrochloridum

Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let Levocetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls312264/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA sp.zn.sukls93493/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY 160 mg/60 mg Thymi extractum siccum, Primulae extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Betahistin Actavis 24 mg Tablety. Betahistini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Betahistin Actavis 24 mg Tablety. Betahistini dihydrochloridum sp.zn.sukls161321/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Tablety Betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Actavis 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Actavis 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls77280/2015 a sp.zn.sukls112330/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Levocetirizin Actavis 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levoxal 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levoxal 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls242721/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele Levoxal 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, dříve, než začnete tento

Více

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete APO-DONEPEZIL užívat

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete APO-DONEPEZIL užívat Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls122778/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE APO-DONEPEZIL 5 mg potahované tablety APO-DONEPEZIL 10 mg potahované tablety Přečtěte si

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Cetixin 10 mg, potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Cetixin 10 mg, potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum Příloha č. 2a k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls151972/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Cetixin 10 mg, potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety. betahistini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety. betahistini dihydrochloridum sp.zn. sukls175357/2017 a sukls175360/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Zenaro 0,5 mg/ml sirup levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Zenaro 0,5 mg/ml sirup levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls84994/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje

Více

sp. zn. sukls147336/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný bez lékařského předpisu

sp. zn. sukls147336/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný bez lékařského předpisu sp. zn. sukls147336/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný bez lékařského předpisu 1 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Xyzal 5 mg, potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum

Více

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls36060/2011, sukls36061/2011 a příloha k sp. zn. sukls206907/2011

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls36060/2011, sukls36061/2011 a příloha k sp. zn. sukls206907/2011 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls36060/2011, sukls36061/2011 a příloha k sp. zn. sukls206907/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Granegis 1 mg Granegis 2 mg

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Cerex 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Cerex 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls164476/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele Cerex 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příloha č. 2a k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn.:sukls28926/2007

Příloha č. 2a k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn.:sukls28926/2007 Příloha č. 2a k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn.:sukls28926/2007 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE VP Cetirizin-ratiopharm 10 mg potahované tablety (cetirizini dihydrochloridum) Přečtěte

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE- VP

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE- VP Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls237631/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE- VP ZODAC potahované tablety (cetirizini dihydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety. levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety. levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls347713/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než

Více

sp.zn. sukls107935/2012

sp.zn. sukls107935/2012 sp.zn. sukls107935/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE Příbalová informace: informace pro pacienta Mucoplant proti kašli s jitrocelem a medem sirup Plantaginis extractum fluidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90 Sp.zn.sukls118606/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90 Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA. 20 mg, enterosolventní tablety. escinum alfa

Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA. 20 mg, enterosolventní tablety. escinum alfa sp.zn. sukls113741/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA 20 mg, enterosolventní tablety escinum alfa Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011 Příbalová informace: Informace pro pacienta tablety (betahistini dihydrochloridum) Přečtěte si

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum) sp.zn. sukls8590/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Lotera 5 mg potahované tablety desloratadinum

Lotera 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls191610/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Lotera 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Betaserc 16 tablety Betahistini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Betaserc 16 tablety Betahistini dihydrochloridum sp.zn. sukls95495/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Betaserc 16 tablety Betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety zincum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety zincum 1 sp.zn. sukls264417/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Zinkorot 25 mg tablety zincum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje

Více

sp.zn.sukls61411/2018

sp.zn.sukls61411/2018 sp.zn.sukls61411/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Analergin 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace - informace pro pacienta Jovesto 5 mg potahované tablety desloratadinum

Příbalová informace - informace pro pacienta Jovesto 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls223310/2015 Příbalová informace - informace pro pacienta Jovesto 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls62904/2012

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls62904/2012 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls62904/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele APO-CETIRIZIN 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Zentiva 5 mg potahované tablety. desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Zentiva 5 mg potahované tablety. desloratadinum Sp.zn.sukls116320/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Zentiva 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný bez lékařského předpisu

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný bez lékařského předpisu PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný bez lékařského předpisu Příbalová informace: informace pro pacienta Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin +pharma 5 mg potahované tablety Léčivá látka: desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin +pharma 5 mg potahované tablety Léčivá látka: desloratadinum Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin +pharma 5 mg potahované tablety Léčivá látka: desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Zenaro 0,5 mg/ml sirup levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Zenaro 0,5 mg/ml sirup levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn. sukls263467/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Zenaro 0,5 mg/ml sirup levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum Příloha č. 2a k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls10157/2011 a příloha k sp. zn. sukls185375/2010, sukls30038/2011, sukls146770/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Zyrtec 10 mg potahované

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. ZODAC 10mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. ZODAC 10mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum sp.zn.sukls170782/2014 Příbalová informace: informace pro pacienta ZODAC 10mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini- dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini- dihydrochloridum sp.zn. sukls114523/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini- dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. ZODAC 10mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. ZODAC 10mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls61668/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta ZODAC 10mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Desloratadin STADA 5 mg potahované tablety desloratadinum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Desloratadin STADA 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls143884/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Desloratadin STADA 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Desloratadin Mylan 5 mg. potahované tablety. desloratadinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Desloratadin Mylan 5 mg. potahované tablety. desloratadinum Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls55067/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Letizen 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Letizen 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum sp.zn.:sukls181514/2010 Příbalová informace: informace pro pacienta Letizen 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

zpět na stránku produktu zpět na obdobná léčiva

zpět na stránku produktu zpět na obdobná léčiva www.lekarna-madona.cz zpět na stránku produktu zpět na obdobná léčiva sp.zn. sukls137536/2013 Příbalová informace pro výdej bez lékařského předpisu PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Alerid 10

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls13612/2011

Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls13612/2011 Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls13612/2011 Příbalová informace: Informace pro uživatele Alvotadin 0,5 mg/ml perorální roztok Desloratadinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Allegra 120 mg potahované tablety fexofenadini hydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Allegra 120 mg potahované tablety fexofenadini hydrochloridum Sp.zn.sukls229415/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele 120 mg potahované tablety fexofenadini hydrochloridum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Flonidan 10 mg tablety Flonidan 5 mg/5 ml suspenze loratadinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Flonidan 10 mg tablety Flonidan 5 mg/5 ml suspenze loratadinum sp.zn.sukls60188/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE loratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum sp.zn.sukls289285/2018 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příloha č. 1 k opravě rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls76375/2009

Příloha č. 1 k opravě rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls76375/2009 Příloha č. 1 k opravě rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls76375/2009 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Orenzym obalené tablety (takadiastasum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus 1 sp.zn. sukls5193/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Cynt 0,2 Cynt 0,3 Cynt 0,4 potahované tablety moxonidinum

Cynt 0,2 Cynt 0,3 Cynt 0,4 potahované tablety moxonidinum Příloha č. 1 k rozhodnutí o převodu registrace sp.zn. sukls212727/2012, sukls212733/2012 a sukls212739/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Cynt 0,2 Cynt 0,3 Cynt 0,4 potahované tablety moxonidinum

Více

Příloha č. 1b k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls91326/2011 a příloha ke sp.zn.sukls91227/2009, sukls233567/2010

Příloha č. 1b k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls91326/2011 a příloha ke sp.zn.sukls91227/2009, sukls233567/2010 Příloha č. 1b k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls91326/2011 a příloha ke sp.zn.sukls91227/2009, sukls233567/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE - Rx APO-CETIRIZIN 10 mg potahované

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls237565/2011

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls237565/2011 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.: sukls237565/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele Parlazin 10 mg potahované tablety cetirizin dihydrochlorid Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. ACCOLATE 20, potahované tablety. {zafirlukastum}

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. ACCOLATE 20, potahované tablety. {zafirlukastum} PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ACCOLATE 20, potahované tablety {zafirlukastum} Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. - Ponechte si příbalovou

Více

sp. zn. sukls180859/2015

sp. zn. sukls180859/2015 sp. zn. sukls180859/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta DONA 1500 mg, prášek pro perorální roztok glucosamini sulfas cristallicus Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než

Více

Zodac 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum

Zodac 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls360768/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Zodac 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi. diosmectitum

Příbalová informace: informace pro uživatele. SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi. diosmectitum sp. zn. sukls76878/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi diosmectitum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

EMEGAR 2 mg potahované tablety Granisetronum

EMEGAR 2 mg potahované tablety Granisetronum Příloha č. 1 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls179441/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE EMEGAR 2 mg potahované tablety Granisetronum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Volnostin 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Volnostin 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum sp.zn.sukls162152/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Volnostin 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. EWOFEX 120 mg potahované tablety EWOFEX 180 mg potahované tablety (Fexofenadini hydrochloridum)

Příbalová informace: informace pro uživatele. EWOFEX 120 mg potahované tablety EWOFEX 180 mg potahované tablety (Fexofenadini hydrochloridum) Sp.zn.sukls38468/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele EWOFEX 120 mg potahované tablety EWOFEX 180 mg potahované tablety (Fexofenadini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls257771/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls257771/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls257771/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Angizidine 35 mg tablety s řízeným uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum Přečtěte

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze. Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio

Příbalová informace: informace pro pacienta. ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze. Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio sp.zn. sukls264215/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. FINANORM 5 mg potahované tablety (Finasteridum)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. FINANORM 5 mg potahované tablety (Finasteridum) Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls68574/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE FINANORM 5 mg potahované tablety (Finasteridum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Protevasc 35 mg tablety s prodlouženým uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Protevasc 35 mg tablety s prodlouženým uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum Příbalová informace: informace pro uživatele Protevasc 3 mg tablety s prodlouženým uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum % Tento přípravek podléhá dalšímu sledování. To umožní rychlé získání nových

Více

1. Co je přípravek Maltofer Fol žvýkací tablety a k čemu se používá. Maltofer Fol se používá k léčbě a prevenci nedostatku železa v organismu.

1. Co je přípravek Maltofer Fol žvýkací tablety a k čemu se používá. Maltofer Fol se používá k léčbě a prevenci nedostatku železa v organismu. sp.zn. sukls238178/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer Fol tablety 100 mg / 0,35 mg, žvýkací tablety železo ve formě polymaltosum ferricum / kyselina listová Přečtěte si pozorně

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE 75 mg potahované tablety 150 mg potahované tablety 300 mg potahované tablety irbesartanum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete

Více

PŘÍBALOVÝ LETÁK: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Adepend 50 mg potahované tablety. naltrexoni hydrochloridum

PŘÍBALOVÝ LETÁK: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Adepend 50 mg potahované tablety. naltrexoni hydrochloridum Příloha č. 2 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls211059/2009 PŘÍBALOVÝ LETÁK: INFORMACE PRO UŽIVATELE Adepend 50 mg potahované tablety naltrexoni hydrochloridum Před použitím se přečtěte pozorně celou

Více

VERMOX tablety mebendazolum

VERMOX tablety mebendazolum Příbalová informace: informace pro uživatele VERMOX tablety mebendazolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat používat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

Příbalová informace: Informace pro pacienta

Příbalová informace: Informace pro pacienta Sp.zn.sukls120708/2018 Příbalová informace: Informace pro pacienta tablety (betahistini dihydrochloridum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum) sp.zn. sukls162249/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. DELESIT 5 mg potahované tablety. Desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. DELESIT 5 mg potahované tablety. Desloratadinum Sp.zn.sukls198084/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta DELESIT 5 mg potahované tablety Desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat,

Více

Teveten 600 mg, potahované tablety Eprosartanum

Teveten 600 mg, potahované tablety Eprosartanum Příloha č. 1 ke sdělení sp.zn. sukls262738/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Teveten 600 mg, potahované tablety Eprosartanum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete

Více

Příbalová informace: Informace pro pacienta

Příbalová informace: Informace pro pacienta sp.zn.sukls98480/2015 Příbalová informace: Informace pro pacienta Mucoplant břečťanový sirup proti kašli sirup Léčivá látka: Hederae helicis folii extractum siccum (suchý extrakt z břečťanového listu)

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls103266/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Finpros 5 mg potahované tablety finasteridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Finpros 5 mg potahované tablety finasteridum Příbalová informace: informace pro pacienta 5 mg potahované tablety finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. L- Carnitin,,Fresenius 1 g injekční roztok levocarnitinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. L- Carnitin,,Fresenius 1 g injekční roztok levocarnitinum Příloha č.2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn.sukls83901/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE L- Carnitin,,Fresenius 1 g injekční roztok levocarnitinum Přečtěte si pozorně celou

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. FINALGON 4 mg/g + 25 mg/g, mast nonivamidum/nicoboxilum

Příbalová informace: informace pro uživatele. FINALGON 4 mg/g + 25 mg/g, mast nonivamidum/nicoboxilum Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls51148/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele FINALGON 4 mg/g + 25 mg/g, mast nonivamidum/nicoboxilum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum sp. zn. sukls305227/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Alerid 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium

Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium sp.zn. sukls28537/2013 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než

Více

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. Příloha č. 2 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls90857/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE KINITO 50 mg, potahované tablety Itopridi hydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls73344/2010, sukls73182/2001 a příloha k sp. zn. sukls12091/2008, sukls12093/2008

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls73344/2010, sukls73182/2001 a příloha k sp. zn. sukls12091/2008, sukls12093/2008 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls73344/2010, sukls73182/2001 a příloha k sp. zn. sukls12091/2008, sukls12093/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE : INFORMACE PRO UŽIVATELE EWOFEX 120 mg potahované

Více

Thiogamma 600 Oral potahované tablety (acidum thiocticum)

Thiogamma 600 Oral potahované tablety (acidum thiocticum) sp.zn. sukls151351/2014 Příbalová informace: informace pro pacienta Thiogamma 600 Oral potahované tablety (acidum thiocticum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: Informace pro uživatele. NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum

Příbalová informace: Informace pro uživatele. NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum sp.zn. sukls221673/2011 Příbalová informace: Informace pro uživatele NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Analergin 10 mg Potahované tablety Cetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Analergin 10 mg Potahované tablety Cetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls24012/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Analergin 10 mg Potahované tablety Cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bronchostop sirup. Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bronchostop sirup. Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt Sp.zn.sukls391511/2017 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bronchostop sirup Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Canocord 4 mg Canocord 8 mg Canocord 16 mg Canocord 32 mg tablety candesartanum cilexetilum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Canocord 4 mg Canocord 8 mg Canocord 16 mg Canocord 32 mg tablety candesartanum cilexetilum Příloha č. 2 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls197551-54/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Canocord 4 mg Canocord 8 mg Canocord 16 mg Canocord 32 mg tablety candesartanum cilexetilum

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer, 10 mg/ml sirup. polymaltosum ferricum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer, 10 mg/ml sirup. polymaltosum ferricum sp.zn. sukls65847/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Maltofer, 10 mg/ml sirup polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hyplafin 5 mg Potahované tablety Finasteridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hyplafin 5 mg Potahované tablety Finasteridum Příbalová informace: informace pro uživatele 5 mg Potahované tablety Finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE PRO UŽIVATELE. Venoruton Forte tablety oxerutinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE PRO UŽIVATELE. Venoruton Forte tablety oxerutinum sp.zn. sukls196192/2016 a sp.zn. sukls201258/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE PRO UŽIVATELE Venoruton Forte tablety oxerutinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. GINGIO mg potahované tablety. Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum

Příbalová informace: informace pro uživatele. GINGIO mg potahované tablety. Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum sp.zn. sukls243190/2010 Příbalová informace: informace pro uživatele GINGIO 120 120 mg potahované tablety Ginkgo extractum siccum raffinatum et quantificatum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Flexove 625 mg tablety. Glukosaminum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Flexove 625 mg tablety. Glukosaminum sp.zn.sukls163996/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Flexove 625 mg tablety Glukosaminum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. - Ponechejte

Více

Příloha č.1b k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls214894/2010 a příloha ke sp.zn.sukls /2011, sukls225914/2011

Příloha č.1b k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls214894/2010 a příloha ke sp.zn.sukls /2011, sukls225914/2011 Příloha č.1b k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls214894/2010 a příloha ke sp.zn.sukls 225934/2011, sukls225914/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Analergin Potahované tablety (Cetirizini

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Flavamed 30 mg tablety. Ambroxoli hydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Flavamed 30 mg tablety. Ambroxoli hydrochloridum Sp.zn.sukls136302/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Flavamed 30 mg tablety Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum Příbalová informace: informace pro uživatele Zyrtec 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Desloratadin Apotex 5 mg potahované tablety desloratadinum

Desloratadin Apotex 5 mg potahované tablety desloratadinum PŘÍBALOVÁ INFORMACE- INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Apotex 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Co naleznete v této příbalové informaci

Co naleznete v této příbalové informaci Sp.zn. sukls270792/2018 a sukls270855/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Betahistin Mylan 8 mg Betahistin Mylan 16 mg tablety (betahistini dihydrochloridum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

sp.zn. sukls60813/2011

sp.zn. sukls60813/2011 sp.zn. sukls60813/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele Osteogenon 830 mg potahované tablety hydroxyapatitum osseum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více