Příbalová informace: informace pro uživatele. Allegra 120 mg potahované tablety fexofenadini hydrochloridum

Save this PDF as:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Příbalová informace: informace pro uživatele. Allegra 120 mg potahované tablety fexofenadini hydrochloridum"

Transkript

1 Sp.zn.sukls229415/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele 120 mg potahované tablety fexofenadini hydrochloridum Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Tento přípravek byl předepsán výhradně Vám. Nedávejte jej žádné další osobě. Mohl by jí ublížit, a to i tehdy, má-li stejné známky onemocnění jako Vy. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek užívat 3. Jak se přípravek užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek a k čemu se používá Přípravek obsahuje léčivou látku fexofenadin-hydrochlorid, což je antihistaminikum Přípravek se používá u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších ke zmírnění příznaků sezónní alergické rýmy, jako jsou kýchání, svědění, výtok z nosu nebo ucpaný nos a svědící, zarudlé a slzící oči. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek užívat Neužívejte přípravek : jestliže jste alergický(á) na fexofenadin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6). Upozornění a opatření Před užitím přípravku se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem: pokud máte problémy s játry nebo ledvinami; pokud máte nebo jste někdy měl(a) onemocnění srdce, protože tento přípravek může vést ke zrychlenému nebo nepravidelnému srdečnímu tepu; pokud jste starší pacient. Pokud si myslíte, že by se Vás některý z výše uvedených problémů mohl týkat nebo si nejste jist(a), zeptejte se svého lékaře dříve, než začnete přípravek užívat. Další léčivé přípravky a přípravek Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval(a) nebo které možná budete užívat. 1

2 Přípravky na úpravu zažívacích obtíží, které obsahují hliník a hořčík, mohou ovlivnit přípravek tím, že sníží jeho vstřebávání. Mezi podáním přípravku a Vašeho přípravku pro úpravu zažívacích obtíží se doporučuje časový odstup dvou hodin. Těhotenství, kojení a plodnost Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Neužívejte přípravek v těhotenství, pokud to není nutné. Užívání přípravku během kojení se nedoporučuje. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů Přípravek má zanedbatelný vliv na schopnost řídit motorová vozidla a obsluhovat stroje. Nicméně přípravek může způsobovat ospalost nebo závratě. 3. Jak se přípravek užívá Vždy užívejte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Použití u dospělých a dospívajících ve věku 12 let a starších Doporučená dávka přípravku je jedna tablet jednou denně (120 mg). Tabletu užijte před jídlem a zapijte vodou. Účinky přípravku by se měly projevit po 1 hodině po užití a vydržet po dobu 24 hodin. Jestliže jste užil(a) více přípravku, než jste měl(a) Pokud užijete více tablet, neprodleně kontaktuje svého lékaře nebo vyhledejte nejbližší nemocniční pohotovost. Příznaky předávkování u dospělých jsou závratě, ospalost, únava a sucho v ústech. Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Nezdvojnásobujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou tabletu. Užijte další dávku v obvyklou dobu, jak Vám předepsal Váš lékař. Jestliže jste přestal(a) užívat přípravek Informujte svého lékaře, pokud chcete přestat užívat přípravek před řádným ukončením léčby. Jestliže jste přestal(a) užívat přípravek dříve, než bylo plánováno, příznaky se mohou vrátit. Máte-li jakékoli další otázky týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. 4. Možné nežádoucí účinky Podobně jako všechny léky může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého. Okamžitě sdělte svému lékaři a přestaňte užívat přípravek, pokud se u Vás vyskytne: otok obličeje, rtů, jazyka nebo krku a potíže s dýcháním, toto mohou být příznaky závažné alergické reakce. Časté nežádoucí účinky (mohou se objevit u více než 1 pacienta z 10): bolest hlavy; ospalost; 2

3 pocit na zvracení (nauzea); závratě. Méně časté nežádoucí účinky (mohou se objevit až u 1 pacienta ze 100): únava; ospalost Není známo (z dostupných údajů nelze určit): nespavost (insomnie); poruchy spánku; špatné sny; nervozita; zrychlený nebo nepravidelný srdeční tep; průjem; kožní vyrážka a svědění; kopřivka; závažné alergické reakce, které mohou způsobit otok obličeje, rtů, jazyka nebo krku, zrudnutí, tlak na hrudi a potíže s dýcháním. Hlášení nežádoucích účinků Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Nežádoucí účinky můžete hlásit také přímo na adresu: Státní ústav pro kontrolu léčiv Šrobárova Praha 10 Webové stránky: Nahlášením nežádoucích účinků můžete přispět k získání více informací o bezpečnosti tohoto přípravku. 5. Jak přípravek uchovávat Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na krabičce a blistru za zkratkou EXP. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Tento přípravek nevyžaduje žádné zvláštní podmínky pro uchovávání. Nevyhazujte žádné léčivé přípravky do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak naložit s přípravky, které již nepoužíváte. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí. 6. Obsah balení a další informace Co přípravek obsahuje Léčivou látkou je fexofenadini hydrochloridum. Jedna tableta obsahuje fexofenadini hydrochloridum 120 mg. Pomocnými látkami jsou: o Jádro tablety: mikrokrystalická celulosa, předbobtnalý kukuřičný škrob, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát. 3

4 o Potahová vrstva: hypromelosa, povidon K30, oxid titaničitý (E171), koloidní bezvodný oxid křemičitý, makrogol 400, červený oxid železitý (E172) a žlutý oxid železitý (E172). Jak přípravek vypadá a co obsahuje toto balení Přípravek 120 mg potahované tablety o rozměrech 6,1 x 15,8 mm jsou broskvově zbarvené tablety ve tvaru tobolky, které mají na jedné straně vyražené 012 a e napsané na druhé straně. Tablety přípravku jsou baleny v blistrech. Jedno balení přípravku obsahuje 2 tablety (pouze vzorek), 7, 10, 15, 20, 30, 50, 100 a 200 tablet (10 x 20). Na trhu nemusí být všechny velikosti balení. Držitel rozhodnutí o registraci a výrobce Držitel rozhodnutí o registraci: sanofi-aventis, s.r.o. Evropská 846/176a Praha 6 Česká republika Výrobci: Sanofi Winthrop Industrie Avenue Gustave Eiffel, BP 7166 F Tours Cedex 2 Francie Sanofi Winthrop Industrie 56, Route de Choisy au Bac F Compiègne Cedex Francie Tento přípravek je registrován v členských státech EHP pod těmito názvy: Belgie: tab 120 mg filmomhulde tabletten Česká republika: 120 mg Dánsko: Telfast, filmovertrukne tabletter 120 mg Estonsko: Finsko: Telfast 120 mg tabletti, kalvopäällysteinen Chorvatsko: 120 mg filmom obložene tablete Irsko: Telfast 120 mg film-coated tablets Itálie: Telfast 120 mg compresse rivestite con film Litva: 120 mg plėvele dengtos tabletės Lotyšsko: 120 mg apvalkotās tabletes Lucembursko: tab 120 mg comprimés pelliculés Německo: Telfast 120 mg-filmtabletten Portugalsko: Telfast 120, comprimidos revestidos por película Rakousko: 120 mg Filmtabletten Rumunsko: Telfast 120 mg comprimate filmate Řecko: Slovensko: 120 mg Slovinsko: Telfast 120 mg filmsko obložene tablete Španělsko: Telfast 120 mg comprimidos recubiertos con película 4

5 Švédsko: Velká Británie: Telfast 120 mg film-coated tablets Tato příbalová informace byla naposledy revidována:

Příbalová informace: informace pro uživatele. EWOFEX 120 mg potahované tablety EWOFEX 180 mg potahované tablety (Fexofenadini hydrochloridum)

Příbalová informace: informace pro uživatele. EWOFEX 120 mg potahované tablety EWOFEX 180 mg potahované tablety (Fexofenadini hydrochloridum) Sp.zn.sukls38468/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele EWOFEX 120 mg potahované tablety EWOFEX 180 mg potahované tablety (Fexofenadini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum sp.zn.sukls103902/2015, sukls103869/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto

Více

Sp.zn.sukls133559/2018

Sp.zn.sukls133559/2018 Sp.zn.sukls133559/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Betahistin Actavis 24 mg tablety betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA sp.zn.sukls93493/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY 160 mg/60 mg Thymi extractum siccum, Primulae extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Desloratadin STADA 5 mg potahované tablety desloratadinum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Desloratadin STADA 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls143884/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Desloratadin STADA 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky

Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky sp.zn. sukls74884/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky (tribenosidum, lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Příbalová informace - informace pro pacienta Jovesto 5 mg potahované tablety desloratadinum

Příbalová informace - informace pro pacienta Jovesto 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls223310/2015 Příbalová informace - informace pro pacienta Jovesto 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Desloratadin Mylan 5 mg. potahované tablety. desloratadinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Desloratadin Mylan 5 mg. potahované tablety. desloratadinum Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls55067/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin +pharma 5 mg potahované tablety Léčivá látka: desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin +pharma 5 mg potahované tablety Léčivá látka: desloratadinum Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin +pharma 5 mg potahované tablety Léčivá látka: desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls73344/2010, sukls73182/2001 a příloha k sp. zn. sukls12091/2008, sukls12093/2008

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls73344/2010, sukls73182/2001 a příloha k sp. zn. sukls12091/2008, sukls12093/2008 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls73344/2010, sukls73182/2001 a příloha k sp. zn. sukls12091/2008, sukls12093/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE : INFORMACE PRO UŽIVATELE EWOFEX 120 mg potahované

Více

Desloratadin Apotex 5 mg potahované tablety desloratadinum

Desloratadin Apotex 5 mg potahované tablety desloratadinum PŘÍBALOVÁ INFORMACE- INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Apotex 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Actavis 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Actavis 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls77280/2015 a sp.zn.sukls112330/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Levocetirizin Actavis 5 mg Potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety zincum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety zincum 1 sp.zn. sukls264417/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Zinkorot 25 mg tablety zincum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky

Příbalová informace: informace pro pacienta. Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky sp.zn. sukls227576/2009 Příbalová informace: informace pro pacienta Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky alcohol dichlorobenzylicus, amylmetacresolum, levomentholum Přečtěte si pozorně tuto

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Betahistin Actavis 24 mg Tablety. Betahistini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Betahistin Actavis 24 mg Tablety. Betahistini dihydrochloridum sp.zn.sukls161321/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Tablety Betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Zentiva 5 mg potahované tablety. desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Zentiva 5 mg potahované tablety. desloratadinum Sp.zn.sukls116320/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Zentiva 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. DELESIT 5 mg potahované tablety. Desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. DELESIT 5 mg potahované tablety. Desloratadinum Sp.zn.sukls198084/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta DELESIT 5 mg potahované tablety Desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat,

Více

Lotera 5 mg potahované tablety desloratadinum

Lotera 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls191610/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Lotera 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Actavis 5 mg Tablety dispergovatelné v ústech desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Actavis 5 mg Tablety dispergovatelné v ústech desloratadinum Sp.zn.sukls74244/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Actavis 5 mg Tablety dispergovatelné v ústech desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zenaro 5 mg potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zenaro 5 mg potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls174592/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Zenaro 5 mg potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Flonidan 10 mg tablety Flonidan 5 mg/5 ml suspenze loratadinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Flonidan 10 mg tablety Flonidan 5 mg/5 ml suspenze loratadinum sp.zn.sukls60188/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE loratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Protevasc 35 mg tablety s prodlouženým uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Protevasc 35 mg tablety s prodlouženým uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum Příbalová informace: informace pro uživatele Protevasc 3 mg tablety s prodlouženým uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum % Tento přípravek podléhá dalšímu sledování. To umožní rychlé získání nových

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus 1 sp.zn. sukls5193/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety. betahistini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety. betahistini dihydrochloridum sp.zn. sukls175357/2017 a sukls175360/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

1. Co je přípravek Maltofer Fol žvýkací tablety a k čemu se používá. Maltofer Fol se používá k léčbě a prevenci nedostatku železa v organismu.

1. Co je přípravek Maltofer Fol žvýkací tablety a k čemu se používá. Maltofer Fol se používá k léčbě a prevenci nedostatku železa v organismu. sp.zn. sukls238178/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer Fol tablety 100 mg / 0,35 mg, žvýkací tablety železo ve formě polymaltosum ferricum / kyselina listová Přečtěte si pozorně

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bronchostop sirup. Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bronchostop sirup. Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt Sp.zn.sukls391511/2017 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bronchostop sirup Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA. 20 mg, enterosolventní tablety. escinum alfa

Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA. 20 mg, enterosolventní tablety. escinum alfa sp.zn. sukls113741/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA 20 mg, enterosolventní tablety escinum alfa Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls36022/2015 a sp.zn.sukls61037/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Cezera 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Cezera 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls186348/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Cezera 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hidrasec 100 mg tvrdé tobolky racecadotrilum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hidrasec 100 mg tvrdé tobolky racecadotrilum Sp.zn.sukls241315/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele 100 mg tvrdé tobolky racecadotrilum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls13612/2011

Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls13612/2011 Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls13612/2011 Příbalová informace: Informace pro uživatele Alvotadin 0,5 mg/ml perorální roztok Desloratadinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer, 10 mg/ml sirup. polymaltosum ferricum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer, 10 mg/ml sirup. polymaltosum ferricum sp.zn. sukls65847/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Maltofer, 10 mg/ml sirup polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Desloratadin Dr.Max 5 mg potahované tablety

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Desloratadin Dr.Max 5 mg potahované tablety Sp.zn.sukls175218/2017 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Desloratadin Dr.Max 5 mg potahované tablety Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. CAMILIA perorální roztok v jednodávkovém obalu

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. CAMILIA perorální roztok v jednodávkovém obalu sp.zn. sukls179376/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CAMILIA perorální roztok v jednodávkovém obalu Chamomilla vulgaris 9 CH, Phytolacca decandra 5 CH, Rheum 5 CH Přečtěte si pozorně tuto

Více

sp.zn. sukls107935/2012

sp.zn. sukls107935/2012 sp.zn. sukls107935/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE Příbalová informace: informace pro pacienta Mucoplant proti kašli s jitrocelem a medem sirup Plantaginis extractum fluidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou

Více

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls36060/2011, sukls36061/2011 a příloha k sp. zn. sukls206907/2011

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls36060/2011, sukls36061/2011 a příloha k sp. zn. sukls206907/2011 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls36060/2011, sukls36061/2011 a příloha k sp. zn. sukls206907/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Granegis 1 mg Granegis 2 mg

Více

sp. zn. sukls180859/2015

sp. zn. sukls180859/2015 sp. zn. sukls180859/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta DONA 1500 mg, prášek pro perorální roztok glucosamini sulfas cristallicus Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Finpros 5 mg potahované tablety finasteridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Finpros 5 mg potahované tablety finasteridum Příbalová informace: informace pro pacienta 5 mg potahované tablety finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

Příbalová informace: Informace pro pacienta Flonidan DISTAB 10 mg tablety dispergovatelné v ústech. loratadinum

Příbalová informace: Informace pro pacienta Flonidan DISTAB 10 mg tablety dispergovatelné v ústech. loratadinum Sp.zn.sukls214677/2018 Příbalová informace: Informace pro pacienta Flonidan DISTAB 10 mg tablety dispergovatelné v ústech loratadinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Flavamed 30 mg tablety. Ambroxoli hydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Flavamed 30 mg tablety. Ambroxoli hydrochloridum Sp.zn.sukls136302/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Flavamed 30 mg tablety Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum Sp.zn.sukls146233/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Mylan 5 mg potahované tablety desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Actavis 0,5 mg/ml Perorální roztok desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Actavis 0,5 mg/ml Perorální roztok desloratadinum Sp.zn.sukls20953/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Actavis 0,5 mg/ml Perorální roztok desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. DOXIUM 500 mg tvrdé tobolky. Calcii dobesilas monohydricus

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. DOXIUM 500 mg tvrdé tobolky. Calcii dobesilas monohydricus sp.zn. sukls178298/2011 a sp.zn. sukls285789/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE DOXIUM 500 mg tvrdé tobolky Calcii dobesilas monohydricus Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum) sp.zn. sukls8590/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete APO-DONEPEZIL užívat

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete APO-DONEPEZIL užívat Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls122778/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE APO-DONEPEZIL 5 mg potahované tablety APO-DONEPEZIL 10 mg potahované tablety Přečtěte si

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO PACIENTA. Levocetirizin Cipla 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO PACIENTA. Levocetirizin Cipla 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls220559/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO PACIENTA Levocetirizin Cipla 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90 Sp.zn.sukls118606/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90 Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum sp.zn.sukls289285/2018 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

EMEGAR 2 mg potahované tablety Granisetronum

EMEGAR 2 mg potahované tablety Granisetronum Příloha č. 1 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp. zn. sukls179441/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE EMEGAR 2 mg potahované tablety Granisetronum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Neužívejte VERTIMED jestliže jste alergický(á) na betahistin dihydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6)

Neužívejte VERTIMED jestliže jste alergický(á) na betahistin dihydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6) Sp.zn.sukls61468/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta VERTIMED 8 mg tablety VERTIMED 16 mg tablety VERTIMED 24 mg tablety betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO PACIENTA Finasterid Mylan 5 mg potahované tablety finasteridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO PACIENTA Finasterid Mylan 5 mg potahované tablety finasteridum Sp.zn.sukls151870/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO PACIENTA Finasterid Mylan 5 mg potahované tablety finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls257771/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE

Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls257771/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls257771/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Angizidine 35 mg tablety s řízeným uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum Přečtěte

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Finanorm 5 mg potahované tablety finasteridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Finanorm 5 mg potahované tablety finasteridum Sp.zn.sukls186271/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Finanorm 5 mg potahované tablety finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

sp.zn. sukls60813/2011

sp.zn. sukls60813/2011 sp.zn. sukls60813/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele Osteogenon 830 mg potahované tablety hydroxyapatitum osseum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let Levocetirizini dihydrochloridum

Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let Levocetirizini dihydrochloridum sp.zn. sukls312264/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi. diosmectitum

Příbalová informace: informace pro uživatele. SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi. diosmectitum sp. zn. sukls76878/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi diosmectitum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný na lékařský předpis PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA

PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný na lékařský předpis PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA PŘÍBALOVÁ INFORMACE Pro léčivý přípravek dostupný na lékařský předpis PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Xyzal 5 mg, potahované tablety Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou

Více

VERMOX tablety mebendazolum

VERMOX tablety mebendazolum Příbalová informace: informace pro uživatele VERMOX tablety mebendazolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat používat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

Cynt 0,2 Cynt 0,3 Cynt 0,4 potahované tablety moxonidinum

Cynt 0,2 Cynt 0,3 Cynt 0,4 potahované tablety moxonidinum sp.zn. sukls122313/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Cynt 0,2 Cynt 0,3 Cynt 0,4 potahované tablety moxonidinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Mucohelix, sirup Hederae helicis folii extractum siccum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Mucohelix, sirup Hederae helicis folii extractum siccum Příbalová informace: informace pro uživatele Mucohelix, sirup Hederae helicis folii extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze. Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio

Příbalová informace: informace pro pacienta. ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze. Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio sp.zn. sukls264215/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hyplafin 5 mg Potahované tablety Finasteridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hyplafin 5 mg Potahované tablety Finasteridum Příbalová informace: informace pro uživatele 5 mg Potahované tablety Finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum)

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum) sp.zn. sukls162249/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci

Více

Ondansetron Sandoz 8 mg potahované tablety ondansetronum

Ondansetron Sandoz 8 mg potahované tablety ondansetronum sp.zn.sukls44776/2013 Příbalová informace: informace pro uživatele Ondansetron Sandoz 8 mg potahované tablety ondansetronum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

COAXIL 12,5 mg obalené tablety tianeptinum natricum

COAXIL 12,5 mg obalené tablety tianeptinum natricum Příbalová informace: informace pro pacienta COAXIL 12,5 mg obalené tablety tianeptinum natricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje

Více

Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer 50 mg/ml, perorální kapky, roztok. železo ve formě polymaltosum ferricum

Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer 50 mg/ml, perorální kapky, roztok. železo ve formě polymaltosum ferricum sp.zn. sukls238918/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer 50 mg/ml, perorální kapky, roztok železo ve formě polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Panadol Rapide potahované tablety paracetamolum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Panadol Rapide potahované tablety paracetamolum sp. zn. sukls190639/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Panadol Rapide potahované tablety paracetamolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Montelukast Actavis 10 mg potahované tablety Pro dospívající a dospělé od 15 let věku.

Příbalová informace: informace pro pacienta. Montelukast Actavis 10 mg potahované tablety Pro dospívající a dospělé od 15 let věku. Sp.zn.sukls164170/2013 Příbalová informace: informace pro pacienta Montelukast Actavis 10 mg potahované tablety Pro dospívající a dospělé od 15 let věku montelukastum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: Informace pro pacienta

Příbalová informace: Informace pro pacienta Sp.zn.sukls120708/2018 Příbalová informace: Informace pro pacienta tablety (betahistini dihydrochloridum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Příbalová informace: Informace pro uživatele. Angizidine 35 mg tablety s řízeným uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum

Příbalová informace: Informace pro uživatele. Angizidine 35 mg tablety s řízeným uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum Sp.zn. sukls21939/2014 Příbalová informace: Informace pro uživatele Angizidine 35 mg tablety s řízeným uvolňováním trimetazidini dihydrochloridum Tento přípravek podléhá dalšímu sledování. To umožní rychlé

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum Příbalová informace: informace pro uživatele Zyrtec 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Betaserc 16 tablety Betahistini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Betaserc 16 tablety Betahistini dihydrochloridum sp.zn. sukls95495/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Betaserc 16 tablety Betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium

Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium sp.zn. sukls28537/2013 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Canocord 4 mg Canocord 8 mg Canocord 16 mg Canocord 32 mg tablety candesartanum cilexetilum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Canocord 4 mg Canocord 8 mg Canocord 16 mg Canocord 32 mg tablety candesartanum cilexetilum Příloha č. 2 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls197551-54/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Canocord 4 mg Canocord 8 mg Canocord 16 mg Canocord 32 mg tablety candesartanum cilexetilum

Více

Bayflex 1178 mg, potahované tablety. glucosaminum

Bayflex 1178 mg, potahované tablety. glucosaminum Sp.zn.sukls57836/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Bayflex 1178 mg, potahované tablety glucosaminum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Volnostin 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Volnostin 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum sp.zn.sukls162152/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Volnostin 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

ANDROFIN 5 mg Potahované tablety Finasteridum

ANDROFIN 5 mg Potahované tablety Finasteridum Sp.zn.sukls150806/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA ANDROFIN 5 mg Potahované tablety Finasteridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

sp.zn.sukls217454/2017

sp.zn.sukls217454/2017 sp.zn.sukls217454/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele VERMOX 100 mg tablety mebendazolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat používat,

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Septabene 3 mg/1 mg pastilky benzydamini hydrochloridum/cetylpyridinii chloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Septabene 3 mg/1 mg pastilky benzydamini hydrochloridum/cetylpyridinii chloridum Sp.zn.sukls62712/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Septabene 3 mg/1 mg pastilky benzydamini hydrochloridum/cetylpyridinii chloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než

Více

Příbalová informace: Informace pro pacienta

Příbalová informace: Informace pro pacienta sp.zn.sukls98480/2015 Příbalová informace: Informace pro pacienta Mucoplant břečťanový sirup proti kašli sirup Léčivá látka: Hederae helicis folii extractum siccum (suchý extrakt z břečťanového listu)

Více

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011

Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011 Příbalová informace: Informace pro pacienta tablety (betahistini dihydrochloridum) Přečtěte si

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Zyrtec 10 mg potahované tablety. cetirizini dihydrochloridum Příloha č. 2a k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls10157/2011 a příloha k sp. zn. sukls185375/2010, sukls30038/2011, sukls146770/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Zyrtec 10 mg potahované

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. COAXIL 12,5 mg, obalené tablety tianeptinum natricum

Příbalová informace: informace pro pacienta. COAXIL 12,5 mg, obalené tablety tianeptinum natricum sp.zn. sukls64913/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta COAXIL 12,5 mg, obalené tablety tianeptinum natricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Apotex 0,5 mg/ml perorální roztok desloratadinum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Desloratadin Apotex 0,5 mg/ml perorální roztok desloratadinum Sp.zn.sukls242409/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Desloratadin Apotex 0,5 mg/ml perorální roztok desloratadinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls70344/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Xyzal 5 mg, potahované tablety Pro dospělé a děti od 6 let věku Levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Ondansetron Sandoz 8 mg potahované tablety ondansetronum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Ondansetron Sandoz 8 mg potahované tablety ondansetronum Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn. sukls51128/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Ondansetron Sandoz 8 mg potahované tablety ondansetronum Přečtěte si pozorně celou příbalovou

Více

Příbalová informace: Informace pro uživatele. Bromhexin Berlin-Chemie 8 mg obalené tablety bromhexini hydrochloridum

Příbalová informace: Informace pro uživatele. Bromhexin Berlin-Chemie 8 mg obalené tablety bromhexini hydrochloridum sp. zn. sukls212749/2018 Příbalová informace: Informace pro uživatele Bromhexin Berlin-Chemie 8 mg obalené tablety bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Dorsiflex 200 mg tablety mephenoxalonum

Příbalová informace: informace pro pacienta. Dorsiflex 200 mg tablety mephenoxalonum sp.zn. sukls243638/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta Dorsiflex 200 mg tablety mephenoxalonum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informace dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože

Více

Sp.zn.sukls263549/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele. ZOPITIN 7,5 mg potahované tablety zopiclonum

Sp.zn.sukls263549/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele. ZOPITIN 7,5 mg potahované tablety zopiclonum Sp.zn.sukls263549/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele ZOPITIN 7,5 mg potahované tablety zopiclonum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA sp.zn.sukls49563/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Kaloba Perorální kapky, roztok Pelargonii sidoidis extractum fluidum (1 : 8 10) (EPs 7630) extrahováno 11% ethanolem (m/m) Přečtěte si

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA. Soolantra 10 mg/g krém ivermectinum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA. Soolantra 10 mg/g krém ivermectinum Sp.zn. sukls63811/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Soolantra 10 mg/g krém ivermectinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hidrasec pro děti 30 mg granule pro perorální suspenzi racecadotrilum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hidrasec pro děti 30 mg granule pro perorální suspenzi racecadotrilum Sp.zn.sukls110594/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele pro děti 30 mg granule pro perorální suspenzi racecadotrilum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začne Vaše dítě

Více

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA. Bronchipret tymián a břečťan sirup Thymi extractum fluidum, Hederae helicis folii extractum fluidum

PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA. Bronchipret tymián a břečťan sirup Thymi extractum fluidum, Hederae helicis folii extractum fluidum sp.zn.sukls205603/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Bronchipret tymián a břečťan sirup Thymi extractum fluidum, Hederae helicis folii extractum fluidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou

Více

sp.zn.sukls78453/2015

sp.zn.sukls78453/2015 sp.zn.sukls78453/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Viru-Merz, 10 mg/g, gel tromantadini hydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. DRILL RŮŽOVÝ MED PASTILKY 3 mg/0,2 mg chlorhexidini digluconas, tetracaini hydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. DRILL RŮŽOVÝ MED PASTILKY 3 mg/0,2 mg chlorhexidini digluconas, tetracaini hydrochloridum sp.zn.sukls12973/2015 a sp.zn.sukls213148/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele DRILL RŮŽOVÝ MED PASTILKY 3 mg/0,2 mg chlorhexidini digluconas, tetracaini hydrochloridum Přečtěte si pozorně

Více

sp.zn.sukls61411/2018

sp.zn.sukls61411/2018 sp.zn.sukls61411/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Analergin 10 mg potahované tablety cetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hedera Helix extract Boehringer Ingelheim, sirup Hederae helicis folii extractum siccum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Hedera Helix extract Boehringer Ingelheim, sirup Hederae helicis folii extractum siccum Příbalová informace: informace pro uživatele Hedera Helix extract Boehringer Ingelheim, sirup Hederae helicis folii extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více

Příbalová informace: Informace pro uživatele. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety bromhexini hydrochloridum

Příbalová informace: Informace pro uživatele. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety bromhexini hydrochloridum sp.zn.sukls34096/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete

Více

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety. levocetirizini dihydrochloridum

Příbalová informace: informace pro uživatele. Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety. levocetirizini dihydrochloridum Sp.zn.sukls347713/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Levocetirizin Dr.Max 5 mg potahované tablety levocetirizini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než

Více

Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer 50 mg/ml perorální kapky, roztok

Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer 50 mg/ml perorální kapky, roztok sp.zn.: sukls229282/2011 Příbalová informace: informace pro pacienta Maltofer 50 mg/ml perorální kapky, roztok polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento

Více