Letní kulturní akce na hradech a zámcích Libereckého kraje v roce 2008

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Letní kulturní akce na hradech a zámcích Libereckého kraje v roce 2008"

Transkript

1 Letní kulturní akce na hradech a zámcích Libereckého kraje v roce 2008 Zámek Frýdlant...2 Zámek Hrubý Rohozec...2 Zámek Lemberk...3 Zámek Sychrov...3 Hrad Bezděz...4 Hrad Grabštejn...4 Hrad Houska...5 Skalní hrad a poustevna Sloup...6 Zřícenina hradu Rotštejna...6 Zřícenina hradu Trosky...7

2 Léto na hradech a zámcích v Libereckém kraji V průběhu letních prázdnin bychom Vás rádi pozvali k návštěvě hradů a zámků v Libereckém kraji, řada z nich si pro Vás - návštěvníky připravila zajímavé kulturní akce a programy pro děti. Nechte se zlákat následující nabídkou: Zámek Frýdlant Zámecký koncert 25. letní jazzové dílny Karla Velebného Vystoupí představitelé naší jazzové smetánky i zahraniční hosté. Letos mohou návštěvníci obdivovat umění muzikantů: Karla Růžičky, Luboše Andršta (kytara), Mojmíra Bártka (trombón), Jana Beránka (housle), Josefa Feča (kontrabas), Zdeňka Fišera (kytara), Rostislava Fraše (saxofony), Jaromíra Hniličky (trubka), Svatobora Macáka (saxofony), Pavla Razíma (bicí nástroje), Jiřího Stivína (flétny), Lubomíra Šrámka (klávesy), Zdeňka "Wimpy" Tichoty (basová kytara), Borise Urbánka (klávesy). Ze Spojených států přijedou Lee Andrew Davison (vokál), Gary Rissmiller (bicí nástroje), Neil Wetzel (saxofony) a Skip Wilkins (vokál). Zámek Hrubý Rohozec 5.,6.7. Vítejte ve starých časech. Móda sedmi staletí. Prohlídky rozšířené o názorné ukázky (dobové kostýmy) s výkladem k historické módě. Malé tržiště řemesel. 13., 20., Loutkáři dětem na Hrubém Rohozci Pohádky loutkového divadla v renesančním sále zámku. V 11.00, 13.00, hod Koncert Zvonkohra v podání holandského varhaníka. 16., Johanka z Krajku a její společnost Prohlídky zámku s historickými osobnostmi v dobových kostýmech. 3., 10., 24., Loutkáři dětem na Hrubém Rohozci Pohádky loutkového divadla v renesančním sále zámku v 11.00, 13.00, hod. Další informace o objektu a připravovaných akcích jsou přístupné také na:

3 Zámek Lemberk Prázdniny na věži Výhled do okolní krajiny zámku Lemberk z hlavní zámecké věže. Akce potrvá vždy po celý den od 9:30-16:00 hodin Recitál Radka Tomáška Recitál Radka Tomáška ze skupiny Rangers - Plavci. Mezi jeho nejúspěšnější hity patří Duhová kulička, Srdce, Jižní vítr, Žádná jiná, Boxer či Dům na nároží a další. Začátek recitálu je v 18:00 hodin na nádvoří zámku Lemberk (v případě špatného počasí v Bajkovém sále). Aktuální program a návštěvní hodiny zámku jsou zveřejněny také na oficiálních stránkách: Zámek Sychrov Dědictví chamtivého lorda Konverzační komedie odehrávající se v zámeckých interiérech v podání kostýmovaných průvodců zámku Sychrova. Správa zámku doporučuje rezervaci na tel. čísle: Začátek vždy v 18.00, 19.00, a Slavnosti ohně Osmé pokračování tradičního programu v zámeckém parku. Stejně jako v minulých letech připraven program s předními osobnostmi a skupinami v oboru šermířského i loutkového divadla, fakírství a kejklířství, historické střelby a dělostřelby a sokolnictví. Vše doplní tradiční tržiště, program zakončí velký ohňostroj, který je každoročně komponován zvláště pro tuto příležitost Návrat mušketýrů Komponovaná vystoupení skupiny historického šermu Merlet Skotské hry Již poosmé ovládnou Skoti státní zámek Sychrov, kde se budou po celý den konat tradiční skotské hry, které, stejně jako např. tartan, kilt, skotské dudy a whisky, patří ke kulturnímu dědictví Skotska a které patří mezi jedny z největších skotských her v Evropě. Podrobnosti o konané akci a připravovaném programu jsou zveřejněny na serveru: Aktuální dění a otevírací dobu zámku naleznete na:

4 Hrad Bezděz Hradní slavnosti na Bezdězu Zpestření prohlídek hradu vystoupením šermířů. Další informace o hradu naleznete na stránkách: ročník Hudebního festival České hrady Bezděz Pořádá soukromá agentura Riff Raff, s.r.o., která od roku 1992 působí v oblasti velkých koncertních projektů. Hrad Bezděz je bohužel z technických důvodů v den konání pátečního programu uzavřen. Páteční program proběhne ve festivalovém areálu. Hrad Grabštejn Rytíři na Grabštejně Víkend se žádanou a divácky atraktivní šermířskou show. Šermíři ze skupiny Grexsever zaplaví hrad a všem ukáží, zač je toho loket. Po celý den budou předvádět líté souboje, soutěže pro děti i nejrůznější nečekané věci Bezhlavý rytíř v podání Naivního divadla v Liberci. Marionetová komedie na motivy českých lidových loutkářů. Vystupují v ní postavy pro tyto hry typické: drsní loupežníci, ušlechtilý hradní pán se svou sličnou dcerou, přitroublý konšel Škrhola, jeho partner Kašpárek a samozřejmě i titulní postava - padoušský rytíř, který přijde o hlavu a straší. Začátek v Jarmila Chaloupková (zpěv) a Brian Wright (loutna, Cornwall/Anglie) Jejich přednes starých anglických písní a italských i českých zpěvů z doby renesance dnes uchvacuje posluchače v Evropě i Zámoří. Zatímco Brian Wright oslňuje excelentní technikou na svém nástroji, pražská pěvkyně vzbuzuje nadšení svým zářivě jasným hlasem, vybaveným zároveň velkou vřelostí... Začátek v Milan Černý loutna Le Secret des muses - Loutnová hudba vrcholné renesance. Mistr hraje na nástroj identický s původní desetisborovou loutnou (podle nástroje Magna Tieffenbruckera, Venezia 1604, postavil Jiří Čepelák, Karlovy Vary 1994). Ve svém projevu v mnohém navazuje právě na hudební projev Briana Wrighta, zaujme však svým vlastním, osobitým podáním. Začátek v Grabštejnské léto Tradiční festival putujících divadel, staré hudby, šermířů, pohádek a starých řemesel. Ze šermířů jme vybrali šermířský a kaskadérský spolek Adorea, který krom vlastního fechtování bude své kousky pilnou mládež vyučovat. Letos přijede Vojta Vrtek s kejklíři, rytíř don Qichotte,

5 Vít Marčík mladší předvede kus Já to jsem, co umí a Kouzelná kulička. Muzicírovat bude možná opět až do časných ranních hodin dlažební šramlbend Péro za Kloboukem- kapela k neutahání, kterou musí zahánět do postele až principál tohoto jedinečného a neopakovatelného spolku kumštýřů Komedianti Wabi Daněk a Miloš Dvořáček Kdo jednou slyšel kombinaci Daňkova podmanivého, chlapáckého hlasu a Dvořáčkovy virtuózní kytary, potvrdí, že je nač se těšit. Wabi to je mírně rozhněvaný muž v lehce středních letech. Klasika od totemů a z trampských osad. Jeho písně si zpívají lidé napříč generacemi i celou naší zemí. Začátek v 19.oo HUSO Hubáček & Soldán, Tom Hubáček (harmonika, řev) a Kuba Soldán (klarinet, šalmaj, řev). HuSo se svým osobitým hudebním stylem vystoupí jako předkapela Wabiho. Je více než jisté, že rozšíří hudební obzory návštěvníků tohoto jedinečného koncertu. Začátek koncertu v 18.oo Benefiční koncet pro Grabštejn Luděk Vele a hosté - Opera Tajemství B. Smetany. Luděk Vele s přáteli na Grabštejně připravuje již neuvěřitelnou šestnáctou benefici. Za dobu, po kterou se pomoci Grabštejnu věnuje, se stal Grabštejn z polorozpadlého hradu uprostřed vojenského pásma respektovanou a vzorově opravovanou památkou. Ještě stále není hotovo, benefice nadále pokračují. Další informace o hradu a jeho historii naleznete na: Hrad Houska Gotický jarmark Skupina historického šermu (Armatus) a tance (Ambrosia) Jarmark s hudbou dávnověku Skupina Řemdih Bohnice nad Housce Řemesla v podání klientů a terapeutů PL Bohnice a Kosmonosy Noc s hvězdami Koncert vystoupení předních interpretů popmusic, od 18 hod Divadelní představení: Postel plná cizinců Divadelní sdružení TJ Sokol Mšeno, od 19 hod Jarmark Před branou do Pekel... troufnete si do Předpeklí? Renesanční jarmark Skupina historického šermu (Armatus) a tance (Ambrosia). Další informace o hradu a jeho okolí naleznete na:

6 Skalní hrad a poustevna Sloup Solideo quartet Zapomenuté hudební nástroje gotiky a renesance. Letos i s několika dřevěnými herci Michal Müller Koncert pro citeru a hlas provedený jedním z předních světových hráčů na koncertní citeru Jana Hejranová Sólové housle + legendární skladatelé Guitar Arte Trio Kontrasty, Tři kytaristé přichází opět s překvapením. Vstupné na každý koncert 90,- Kč. Začátky představení vždy v hodin. Vstup 20 minut před začátkem. A jako vždy POZOR: úderem 19 hodiny bude hrad uzavřen, nářek opozdilcův nikdo neuslyší! Podrobnější informace o pořádaných akcích, historii hradu a turistických zajímavostech okolí jsou uveřejněny na: Zřícenina hradu Rotštejna Dny svaté Markéty Vše co byste měli vědět o zrnu, mouce, obilí a jeho zpracování, ochutnávky domácího chleba, přednášky o činnosti lokátorů Dny svaté Markéty Vše co byste měli vědět o zrnu, mouce, obilí a jeho zpracování, ochutnávky domácího chleba, přednášky o činnosti lokátorů DESÁTÉ Šermířské loučení s létem Bohoslužba v Klokočí u kapličky svatého Václava, historický průvod ze vsi na hrad, kratochvilná taškařice s ukázkami šermířských soubojů. Podrobnosti ke konaným akcím naleznete na:

7 Hrad Valdštejn Tradiční hudební léto na Valdštejně Jako každý rok bude vystupovat v červenci a srpnu na hradu Valdštejně řada hudebních souborů. Své programy předvedou v krátkých koncertech během dne a při velkých koncertech Mobilní koncertní zvonohra na hradě Valdštejn Budou moci návštěvníci hradu Valdštejn shlédnout unikátní hudební nástroj mobilní koncertní zvonohru s 50 zvony. Na hradě Valdštejn Boudewijn Zwart předvede nejen koncertní program, ale bude ochoten návštěvníkům tento neobvyklý nástroj předvést zblízka s nevšedním a poutavým výkladem. Zvonohra bude na hradě k shlédnutí od hodin do uzavření hradu Collegium 419 Praha, sbormistr Čeněk Svoboda Komorní sbor Collegium 419 vznikl v Praze v roce 1999 a specializuje se na poučenou interpretaci skladeb období pozdní renesance a baroka. Program bude upřesněn. Podrobnosti o hradu naleznete na stránkách: Zřícenina hradu Trosky Trosecký širák Další ročník festivalu trampské písně v areálu hradu Trosky. Více informací o hradu a akcí, které se zde konají získáte na:

Červenec/Srpen 2011 1

Červenec/Srpen 2011 1 Červenec/Srpen 2011 1 I TENTO ROK BEZ ALKOHOLU A DROG 2 LÉTO NA DLANI 3X JINAK 3 Z MLADÉ BOLESLAVI DO PERU 4 PRÁZDNINOVÉ VÝSTAVY KULTURY MĚSTA MLADÁ BOLESLAV 5 OKURKOVÁ SEZÓNA 6 BĚLÁ, BĚLÁ TAM POD BEZDĚZEM

Více

www.cesky-raj.info Milí návštěvníci a obyvatelé Českého ráje, ÚNOR BŘEZEN LEDEN

www.cesky-raj.info Milí návštěvníci a obyvatelé Českého ráje, ÚNOR BŘEZEN LEDEN 2014 TOP AKCE Milí návštěvníci a obyvatelé Českého ráje, LEDEN ÚNOR BŘEZEN do rukou se Vám dostává Kulturní kalendář na rok 2014, který pro Vás každoročně připravujeme. Najdete v něm nejvýznamnější akce

Více

charlie straight Věci říkáme tak, jak je cítíme www.bvv.cz/msv www.bvv.cz/imt září 2010 ročník 12 zdarma 10 13. 17. 9. 2010 Brno Výstaviště

charlie straight Věci říkáme tak, jak je cítíme www.bvv.cz/msv www.bvv.cz/imt září 2010 ročník 12 zdarma 10 13. 17. 9. 2010 Brno Výstaviště MSV 2010 52. mezinárodní strojírenský veletrh www.bvv.cz/msv 7. mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů www.bvv.cz/imt 10 13. 17. 9. 2010 Brno Výstaviště září 2010 ročník 12 9 zdarma rozhovor

Více

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU

MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU MANUÁL PRO ODBORNÍKY V CESTOVNÍM RUCHU BŘEZEN 2013 REGION JIŽNÍ ČECHY Jihočeská centrála cestovního ruchu B. Němcové 12/2 370 76 České Budějovice Telefon: +420 387 201 283 e-mail: info@jccr.cz www.jiznicechy.cz

Více

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3

e-turistické NOVINY VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO www.region-vysocina.cz léto 2015 ZVEME VÁS: ROBINSON PARK V JIHLAVĚ str.3 e-turistické NOVINY www.region-vysocina.cz léto 2015 VYSOČINA TOURISM ZVE NA KOLO KŘÍŽEM KŘÁŽEM VYSOČINOU NA KOLE 2015 Pokud máte rádi pohyb, a zejména pak jízdu na kole, potom právě pro vás chystá organizace

Více

FC Slovan Liberec a.s., Na Hradbách 1300, Liberec, 460 01, http://www.fcslovanliberec.cz

FC Slovan Liberec a.s., Na Hradbách 1300, Liberec, 460 01, http://www.fcslovanliberec.cz Liberec Bike park Ještěd, Liberec, http://www.2426i.com, http://www.skijested.cz Český pohár MTB Downhill 2014, http://www.poharmtb.cz Čtvrtý závod finále. Trať začíná u horní stanice lanovky na Skalku.

Více

Noc kostelů: V pátek na Děčínsku otevřou čtyři desítky kostelů a kaplí

Noc kostelů: V pátek na Děčínsku otevřou čtyři desítky kostelů a kaplí Bezdědičtí se v pátek přidají k Noci kostelů Zdroj: Berounský deník Odkaz: http://www.berounsky.denik.cz Strana: 1 Autor: RADKA KOČOVÁ Rubrika: Titulní strana Oblast: Regionální deníky - Středočeský kraj

Více

- 20% NOVÉ VZORY KOUPELEN 2014. 19.200 ks. Letní ceny UHLÍ A BRIKET. Alarmy Zabezpečení budov Kamerové systémy. na Vaši koupelnu

- 20% NOVÉ VZORY KOUPELEN 2014. 19.200 ks. Letní ceny UHLÍ A BRIKET. Alarmy Zabezpečení budov Kamerové systémy. na Vaši koupelnu Dačice, Jemnice, M. Budějovice, Slavonice, Studená, Telč, Želetava a okolí roznášeno do domácností ve 180 obcích jihozápadní Moravy 19.200 ks výtisků REKLAMNÍ A INFORMAČNÍ NOVINY ČERVENEC 2014 ČÍSLO VII/2014

Více

MĚSÍČNÍK MĚSTA SOBĚSLAVI ROČNÍK 20 srpen 2011 cena 10,- Kč

MĚSÍČNÍK MĚSTA SOBĚSLAVI ROČNÍK 20 srpen 2011 cena 10,- Kč 8 MĚSÍČNÍK MĚSTA SOBĚSLAVI ROČNÍK 20 srpen 2011 cena 10,- Kč 1 Letní měsíce přinášejí kromě příležitosti k cestování či odpočinku také mnoho zajímavých akcí a kulturních pořadů. Pravidelně třetí červencový

Více

NOVINY. Pelhřimovské PELHŘIMOVSKÉ DOŽÍNKY

NOVINY. Pelhřimovské PELHŘIMOVSKÉ DOŽÍNKY Číslo 14 Ročník XIV Zdarma 24. srpna 2012 Pelhřimovské NOVINY Zpravodaj Městského úřadu Pelhřimov, kulturních zařízení a technických služeb e-mail: noviny@kzpe.cz, telefon: 565/322 123, 777/012 396, www.pelhrimovsko.cz

Více

PŮJČKY HYPOTÉKY EXEKUCE DRAŽBY ODDLUŽENÍ REALITY

PŮJČKY HYPOTÉKY EXEKUCE DRAŽBY ODDLUŽENÍ REALITY Rastislav zve na galakoncert: Carl Orff Carmina Burana str. 2 Kuželkářky završily úspěšně sezonu str. 7 Blanenští slavili Den dětí str. 4 Dotace na sociální služby str. 2 Blansko královstvím streetballu

Více

ZPRAVODAJ PRO PRŮVODCE PRAHOU AKTUALITY Z PRAHY 3/2014

ZPRAVODAJ PRO PRŮVODCE PRAHOU AKTUALITY Z PRAHY 3/2014 ZPRAVODAJ PRO PRŮVODCE PRAHOU AKTUALITY Z PRAHY 3/2014 HORKÁ AKTUALITA Pražská informační služba vydává brožuru Informace pro průvodce na sezónu 2014 Tak jako v minulých letech jsme pro Vás připravili

Více

Valtický zpravodaj. Sezione Aurea a Italské slunce. Královny v Galerii Reisna uspěly. 9. července 2013. SEVA-FLO RA s.r.o.

Valtický zpravodaj. Sezione Aurea a Italské slunce. Královny v Galerii Reisna uspěly. 9. července 2013. SEVA-FLO RA s.r.o. Valtický zpravodaj 9. července 2013 Sezione Aurea a Italské slunce Unikátní koncert staré hudby - Valtice SEVA-FLO RA s.r.o. V pátek 28. 6. ožil valtický zámecký taneční sál tóny staré hudby. Soubor Sezione

Více

VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO

VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO VÝLETNÍ NOVINY REGION TŘEBÍČSKO 2015 ZDARMA NOVINKA! Na. Třebíč ČERVENEC 4. - 5. 7. 2015 / Areál baziliky sv. Prokopa Svatoprokopská pouť Slavnostní mše svatá, historické pouťové atrakce, řemeslný jarmark,

Více

KULTURNÍ POŘADY A AKCE V KLATOVECH PROSINEC 2009

KULTURNÍ POŘADY A AKCE V KLATOVECH PROSINEC 2009 KULTURNÍ POŘADY A AKCE V KLATOVECH PROSINEC 2009 MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO 6. prosince 2009, 16.00 hodin, velký sál KD II. ADVENTNÍ KONCERT Koncert v podání dětí z MŠ a ZŠ. Účinkují: "Klubíčko" - MŠ Máchova,

Více

Ročník XXV. č. 8 16. dubna 2015 5 Kč,

Ročník XXV. č. 8 16. dubna 2015 5 Kč, Premiéra Bez obřadu... ČTRNÁCTIDENÍK KADAŇSKÝCH OBČANŮ Příští KN Uzávěrka příspěvků a inzerátů je ve středu 22. dubna 30. dubna... na 6. straně Pozvánka Kam za kulturou... 3. strana Zvítězily i v Itálii

Více

z Města a MÚ - z tábora školní družiny - EHD a POSVÍCENÍ společenská rubrika - ze sportu a spolkové činnosti

z Města a MÚ - z tábora školní družiny - EHD a POSVÍCENÍ společenská rubrika - ze sportu a spolkové činnosti z Města a MÚ - z tábora školní družiny - EHD a POSVÍCENÍ společenská rubrika - ze sportu a spolkové činnosti Vážení spoluobčané, letní dny nám pomalu končí, dny letních prázdnin i dovolených. Snad jste

Více

Kalendář akcí a jihlavské Vánoce 2014

Kalendář akcí a jihlavské Vánoce 2014 Kalendář akcí a jihlavské Vánoce 2014 Statutární město Jihlava a ostatní pořadatelé zvou všechny občany a návštěvníky města na akce v Jihlavě a přejí příjemné prožití svátků vánočních a vše dobré v roce

Více

Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí

Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí 7 8 2014 Regionální měsíčník pro Dobříš a okolí zdarma Sokol Gymnastika UDG Dobříšský sportovec Vzpomínka na Májovky 24. 5. 2014 www.listy.dobris.net www.mestodobris.cz Orel Hudba Praha Letos s podtitulem:

Více

Na hody se žehnalo znaku a praporu

Na hody se žehnalo znaku a praporu Číslo 16/2014 vydáno dne 10. 9. 2014 Město sbírá podpisy pod petici k řešení problematiky veřejného pořádku Svaz měst a obcí České republiky, který zastupuje zájmy měst a obcí a jehož členem je i Zábřeh,

Více

zpravodaj Radniční města Pardubic září 2010 číslo 9

zpravodaj Radniční města Pardubic září 2010 číslo 9 září 2010 číslo 9 zpravodaj Radniční města Pardubic 2 O čem se mluví... o mateřských školách 3 O 150 milionů z evropských fondů se uchází 15 projektů 3 Pardubice drží nad vodou celý český turf 5 Kaleidoskop

Více

Sobota 24. května 2008

Sobota 24. května 2008 Sobota 24. května 2008 18.00 00.30 hodin www.brnenskamuzejninoc.cz Muzejní noc se během čtyř let stala skutečným fenoménem brněnského kulturního života. Samozřejmě všechny pořadatele těší narůstající zájem

Více

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO

MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO 2015 červenec MĚSTSKÉ KULTURNÍ STŘEDISKO Kulturní dům, Domažlická 767, Klatovy, tel.: 376 370 911. Předprodej: 376 370 922; 724 823 466 info@mksklatovy.cz, www.mksklatovy.cz 4. 7. 2015 /sobota/ TURBO -

Více

Radniční list. Starostův sloupek. Tradiční slavnosti nabídnou znovu novinky. Města Prachatice, XV. ročník, číslo 6 (červen 2013)

Radniční list. Starostův sloupek. Tradiční slavnosti nabídnou znovu novinky. Města Prachatice, XV. ročník, číslo 6 (červen 2013) Radniční list Měsíčník Města Prachatice, XV. ročník, číslo 6 (červen 2013) Starostův sloupek Obecně bývá červen důležitý především pro všechny školáky. Než si na jeho konci převezmou vysvědčení, mohou

Více

Aktuality z regionu Zajímavosti a postřehy Kulturní akce Křížovka o cenu Sport

Aktuality z regionu Zajímavosti a postřehy Kulturní akce Křížovka o cenu Sport Nová MŠ v Drásově Čas pro sebe Letní tábory Lucie Bílá v Tišnově Skleněnka Spirituál kvintet Vavřinecké kolečko Svratecký maraton Grand Prix Gold Banana nám. Komenského 146 Tišnov 7. 8. 27. 8. 2014 Číslo

Více

KAM. Kdo neleze po železe, nikdy nikam nevyleze. po Česku ZDARMA. Historické město roku 2010. Český pirát z Karibiku

KAM. Kdo neleze po železe, nikdy nikam nevyleze. po Česku ZDARMA. Historické město roku 2010. Český pirát z Karibiku Turistický magazín KAM ročník V., vydání duben červen 2011 po Česku ZDARMA Kdo neleze po železe, nikdy nikam nevyleze Historické město roku 2010 Český pirát z Karibiku KAM na výlet KAM pro děti KAM do

Více

OSTROVSKÝ. MĚSÍČNÍK Srpen 2015. www.dk-ostrov.cz

OSTROVSKÝ. MĚSÍČNÍK Srpen 2015. www.dk-ostrov.cz OSTROVSKÝ MĚSÍČNÍK Srpen 2015 www.dk-ostrov.cz AKTUALITY Z MĚSTA INFORMACE O VYDÁNÍ Ostrovský měsíčník vydává Dům kultury Ostrov v nákladu 8000 kusů měsíčně. Distribuce je zajišťována zdarma do každé ostrovské

Více

Husovské slavnosti 2015

Husovské slavnosti 2015 Husovské slavnosti 2015 5. a 6. července 2015 SPRAVEDLIVÁ LIDSKÁ PRÁVA JSOU ZAHRNUTA V PRÁVU BOŽSKÉM, ANO JSOU PŘÍMO ZÁKONEM KRISTOVÝM POTUD, POKUD BOŽÍMU ZÁKONU UŽITEČNĚ SLOUŽÍ. Hus, O postačitelnosti

Více

Svatby netradičně Veselský Chlum jako stvořený pro svatební romantiku

Svatby netradičně Veselský Chlum jako stvořený pro svatební romantiku Svatby netradičně Dopravní omezení Hasiči slaví Zámek v Lysicích Letní kina 800 let hradu Veveří Paintball Tišnováci v rally Termínová listina OFS 18. 7. 7. 8. 2013 Číslo 14 Ročník XXI www.vox-cz.cz Cena

Více