Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha. (Roger Caras). klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha. (Roger Caras). klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz."

Transkript

1 Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha Psi nejsou celým naším životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras). VÝSTAVNÍ KATALOG klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz Program výstavy : přejímka psů zahájení výstavy posuzování v kruhu v pořadí psi,feny výstavní soutěže vyhlášení vítězů BONITACE Změna časů vyhrazena.

2

3 Vážení přátelé, dovolte mi, abych Vás jménem celého organizačního výboru a výboru KFB přivítal na prvním ročníku Memoriálu paní Ivany Kolářové. Paní Ivana Kolářová zasvětila francouzským buldočkům celý svůj život. Od roku 1979 byla aktivní a velice úspěšnou chovatelkou. Její chovatelskou stanici Suverén znají milovníci buldočků u nás ale i v zahraničí. Celý svůj chovatelský život se zároveň aktivně podílela na rozvoji chovu u nás, řadu let vykonávala funkci hlavní poradkyně našeho klubu. V loňském roce nás paní Ivana Kolářová bohužel navždy opustila. Vážená paní Kolářová, rádi bychom Vám poděkovali za vše, co jste pro nás a naše mazlíčky udělala. Děkujeme!! Všem bych chtěl popřát hodně výstavních úspěchů a příjemné prožití celého dne. Nevyjde-li vše dnes dle Vašich představ, nevzdávejte to! Vyjde to určitě příště. ředitel výstavy, Martin Novák VÝSTAVNÍ VÝBOR: ředitel výstavy: moderátor vedoucí kruhu zapisovatelka ekonomka divácká soutěž spojka sponzoring, výdej cen příjem psů, výdej dokumentů fotograf Martin Novák Martin Novák Ilona Potůčková Zdeňka Lojková Denisa Šamánková Pavel Kolář Petr Potůček Iva Dvořáková Jana Dvořáková Monika Nováková ROZHODČÍ: Klubová výstava - psy i feny posuzuje mezinárodní rozhodčí Hana Vojáčková Bonitace psy i feny posuzuje mezinárodní rozhodčí Ilona Potůčková

4 KLASIFIKACE: Klasifikace se provádí známkou: Třída štěňat a dorostu velmi nadějný, nadějný Třída mladých, mezitřída, otevřená, veteránů a vítězů výborný, velmi dobrý, dobrý, dostatečný ROZDĚLENÍ DO VÝSTAVNÍCH TŘÍD PODLE VÝSTAVNÍHO ŘÁDU ČMKU štěňat dorostu mladých mezitřída otevřená vítězů veteránů čestná 4 6 měsíců 6 9 měsíců 9 18 měsíců měsíců od 15 měsíců jedinci s oceněním Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Šampion republiky, Interšampion od stáří 8 let od 15 měsíců, jedinci s oceněním Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Šampion republiky, Interšampion, (bez nároku na CAC, KV a BOB), zadává se známka a pořadí, V1 se nemůže účastnit soutěže o Vítěze plemene (BOB) mimo konkurenci od 15 měsíců, jedinci bez nároku na klasifikaci a pořadí SOUTĚŽE: Přihlášky je možné odevzdat v den výstavy do hodin spolu s platbou u pokladníka výstavy paní Šamánkové. Nejhezčí pár: - V této soutěži nastoupí pes a fena, kteří byli na výstavě posouzeni a jsou v majetku jednoho majitele Chovatelská skupina: V této soutěži musí nastoupit nejméně 3 jedinci, kteří byli na výstavě posouzeni a pocházejí od jednoho chovatele a minimálně od 2 různých matek nebo otců. Psi nemusí být v majetku chovatele. Dítě a pes: V této soutěži nastoupí se svěřenými jedinci chlapci i děvčata ve věku 2-16 let. Dle počtu přihlášených může být soutěž rozdělena do více věkových kategorií.

5 TITULY: O udělení titulu rozhoduje rozhodčí. Tituly nejsou nárokové a mohou být uděleny v jednotlivých třídách nejlepším jedincům bez ohledu na počet přihlášených psů CAJC - může být udělen psu a feně ve třídě mladých se známkou výborný 1 BOJ - Nejlepší mladý - může být udělen psu nebo feně s oceněním CAJC CAC - může být udělen psu a feně ve třídě otevřené, mezitřídě a vítězů se známkou výborný 1 res.cac - může být udělen psu a feně ve třídě otevřené, mezitřídě a vítězů se známkou výborný 2 BOV- Nejlepší veterán - může být udělen psu nebo feně ve třídě veteránů se známkou výborný 1 Vítěz plemene (BOB) - může být udělen psu nebo feně s hodnocením BOJ, BOV, CAC. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ: Výstava je přístupná psům a fenám zapsaných v plemenných knihách FCI. Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa. Na výstavě je zakázán volný pohyb psů a prodej štěňat. Vystavovatel ručí za všechny škody způsobené jeho psem. Z výstavy se vylučují psi nemocní a z nemoci podezřelí, kryptorchidi, háravé feny, feny ve vysokém stupni březosti, kojící feny a jedinci s operativním nebo jiným veterinárním zákrokem za účelem odstranění exteriérové vady nebo nedostatku. Vystavovatel může odmítnout zápis hodnocení psa do průkazu původu. Vystavovatel je povinen uhradit výstavní poplatky i v případě, že se výstavy se psem nezúčastní. V případě, že by se výstava z objektivních příčin nekonala, budou výstavní poplatky použity k uhrazení nákladů výstavy. V souladu se zákonným ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o osobních údajích, budou využita osobní data pouze pro účely pořadatele výstavy. Vystavovatel souhlasí se zveřejněním své adresy v katalogu. PROTESTY: Protest proti rozhodnutí rozhodčího není přípustný. Protestovat lze pouze z formálních důvodů při porušení výstavních předpisů a propozic. Protest musí být podán písemně, současně se složením jistiny 500,- Kč, pouze v průběhu výstavy. Na protest podaný po ukončení posuzování v kruzích nebude brán zřetel. Nebude-li protest uznán, jistina propadá ve prospěch pořadatele výstavy.

6 VETERINÁRNÍ PODMÍNKY: Psi musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem, pasem pro malá zvířata nebo jiným dokladem, obsahujícím záznamy privátního veterinárního lékaře o provedení požadovaných vakcinací, případně další zdravotní záznamy. Doklad musí obsahovat potvrzení, že pes byl očkován proti vzteklině od 30 dnů do 1 roku před konáním klubové výstavy, a proti dalším nákazám, jako jsou psinka, infekční hepatitida, parvoviróza nebo leptospiróza, podle vakcinačního schématu stanoveného výrobcem příslušné vakcíny. Psi již nepotřebují doklad o klinickém vyšetření zdravotního stavu. DOKLADY PRO ÚČAST NA VÝSTAVĚ: - originál průkazu původu psa pro zapsání výsledku - potvrzený vstupní list, který je součástí přihlášky - očkovací průkaz nebo pas pro malá zvířata VÝSTAVNÍ POPLATKY: Nejhezčí pár - Chovatelská skupina - Dítě a pes - 250,- Kč platba na místě 250,- Kč platba na místě zdarma HLAVNÍ SPONZOR KLUBOVÉ VÝSTAVY:

7

8 PRAVIDLA DIVÁCKÉ SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍHO JEDINCE V letošním roce se při klubové výstavě uskuteční 10. ročník Divácké soutěže. Rozhodovat budou vylosovaní vystavovatelé, dle katalogového čísla, kteří nemají v kruhu momentálně vystavovaného buldočka. Pro 1. kolo bude vylosován vždy jeden vystavovatel, a to pro každou třídu zvlášť. Pro 2. kolo budou vylosováni tři vystavovatelé, kteří nerozhodovali v kole prvním. Soutěží psi a feny z těchto tříd: PSI - třída dorostu, mladých, mezitřída, otevřená FENY - třída štěňat, dorostu, mladých, mezitřída, otevřená, veteránů, vítězů V ostatních třídách z důvodu přihlášení jednoho jedince soutěž neproběhne. 1. kolo každý vylosovaný vystavovatel, který bude posuzovat svou třídu, napíše na papírek k tomu určený, číslo vystaveného buldočka a předá ho do rukou moderátora soutěže, který po posouzení od rozhodčího a určení pořadí v kruhu, vyhlásí vítěze této soutěže z dané třídy. 2. kolo do tohoto kola postoupí z předcházejícího kola vždy výherce z dané třídy. Do tohoto kola budou vylosováni tři vystavující. Každý za sebe napíše na papírek pořadí tří nejkrásnějších, podle čísel vystavujících se buldočků. Poté se opět toto hodnocení předá moderátorovi soutěže a ten podle klíče bodů oznámí vítěze. Klíč bodového hodnocení: 1. místo 3 body 2. Místo 2 body 3. Místo 1 bod Prostým součtem bodů se vyhlásí vítěz. Pokud by se stalo, že by měli dva buldočci na prvním místě shodný počet bodů, vyhrává ten, který má lepší umístnění na třech odevzdaných lístcích. Při jakémkoli problému, který by se mohl vyskytnout s určením nejkrásnějšího jedince, bude toto řešit opět vylosovaný vystavovatel, který bude mít poslední a rozhodující slovo.

9 PSI TŘÍDA DOROSTU 1. CARLO z Lantíkova NENASTOUPIL CMKU/FB/8014/ Daphne Sen Vysočiny Fabien Jiskra naděje Menclová Petra Holková Jitka 2. DON VITO Du Dieudonee VN2 CMKU/FB Tessa siete Langunas Iden Fifty Des P Tits Boutboul Matuška Jiří Dieudonee Du 3. MR. MARLEY Alsamar VN1 CMKU/FB/8107/ Dalila Anima Canis Georges Clooney des P'tits Bout Boul Saulichová Martina Saulichová Martina TŘÍDA MLADÝCH 4. ARNOLD ze Zlatého Lankastru V3 CMKU/FB/7716/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Zárubová Jitka Šupka Miloslav 5. ARTHUR Al Isfahán D CMKU/FB/7943/ Jackie Siskin Pascha od Oskarky Jelínek Jan Sedláčková Iveta

10 6. ATHOS ze Zlatého Lankastru V CMKU/FB/7717/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Hronova Martina Šupka Miloslav 7. BRADBURRY R. Team Soft VD CMKU/FB/7846/ Johanka Team Soft Yaspis Sam Karann Parma Václav Hašek Ivan 8. DEMON BLANC DE NEIGE TOMBANTE A Vigdors V4 CMKU/FB/8026/-14/ ICH Impression De La Perfection A Vigdors ICH Honore de Tameran Kreplová Jana Khomasuridze Revaz 9. DONATELLO Ricardo Bohemia V CMKU/FB/7852/ Ambra Jiskra naděje Brutus Bullbumpkin s Krausová Vendula Herzigová Dana 10. CHANDLER Sam Karann V CMKU/FB/7911/ Dennie Sam Karann Lionheart el Fryosa Rošková Jaroslava Roška Jaroslav 11. CHARLEY Sam Karann V CMKU/FB/7912/ Dennie Sam Karann Lionheart el Fryosa Řeháková Zuzana Roška Jaroslav

11 12. CHARLIE Jiskra naděje V CMKU/FB/7791/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Schmied Lukáš Dvořáková Iva 13. CHURCHIL Jiskra naděje V CMKU/FB/7792/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Košťálová Veronika Dvořáková Iva 14. JURA-B. Batom VD CMKU/FB/7953/ Caylii- B. Batom Malvin El Aglaos Klimeš Ladislav Tomanová Blažena 15. KAIRO Alsamar V2 CMKU/FB/7968/ Carina Alsamar Benton Alsamar Řapek Martin Saulichová Martina 16. S ROCCO Bohemia Hapet V1 CAJC, BOJ CMKU/FB/7708/ Juddy Bohemia Hapet Enrique Janoel Vajčnerová Monika Petrová Hana 17. SAM Dívčí plamen V CMKU/FB/7924/ CHrochťa Dívčí plamen Nyirségi Ráncos Nobel Nykytenko Yevgen Fuchsíková Daniela

12 TŘÍDA MEZITŘÍDA 18. ARTUR z Království Olomouce VD CMKU/FB/7638/ Angelica Maraon Fedor Hawortia Klčová Marika Mazáč Ondřej 19. DIEGO od Dona Carmine V1 CAC CMKU/FB/7728/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Skuhrová Kateřina Lojková Zdeňka 20. DOLCE od Dona Carmine V2 R.CAC CMKU/FB/7729/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Kubánková Jana Lojková Zdeňka 21. HONZA z Jemčiny VD3 CMKU/FB/7650/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Varhanová Tereza Vrzáková Jelena 22. IKER Alsamar VD CMKU/FB/7602/ Corida Alsamar Instant Karma's Handsome Harley Saulichová Martina Saulichová Martina 23. JORK Alsamar VD CMKU/FB/7607/ Carina Alsamar F'Navarro Řapek Martin Saulichová Martina

13 24. SANDOKAN Action Alet VD CMKU/FB/7628/ Lara Croft Action Alet Daulokke's Urzus Le Duc Weissová Stanislava Tvrzová Alena 25. ZZ TOP Team Soft VD4 CMKU/FB/7621/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Vaňková Petra, Bubák Martin Hašek Ivan TŘÍDA OTEVŘENÁ 26. APRIKOT Suverén NENASTOUPIL CMKU/FB/5920/ Ennes Strážní pes Luka dlja Palevyh Buldogov Pánková Ivana Kolářová Ivana 27. ARMANI z Vyšinky V CMKU/FB/6685/11/ Roxana Brána Moravy Lui Aimeé Devil For Janoel Vrchota Jaroslav Štěpánková Jana 28. CASIO Ricardo Bohemia V1 CAC, BOB CMKU/FB/7191/ Ambra Jiskra naděje Brutus Bullbumpkin s Popardowská Vladimíra Herzigová Dana 29. EDDIE Jiskra naděje V CMKU/FB/6586/ BekkyJiskra naděje A Vigdors Revaz Rien de Pareil Stará Renata Dvořáková Iva

14 30. EVO Aleos Bull V CMKU/FB/7671/-13/ Victoria Aleos Nezemony Krasoty Del Duero Chocholate de la Ribera Šimková Lucie Garcia Rodriguez Oscar 31. FARLOW Alsamar V3 CMKU/FB/7082/12/ Antea Sam Karann Fedor Hawortia Horáčková Michaela Saulichová Martina 32. HAKING Jiskra naděje V CMKU/FB/7436/ Gwendy od Koberné hráze Kimmy od Koberné hráze Mičan Zdeněk Dvořáková Iva 33. HELLZAPOPPIN L'ANIMA DEL FILOSOFO Helzapoppin V2 R.CAC spkp Grand Cru Jivara Krutaya Staya HELLZAPOPPIN CAMEMBERT ELECTRIQUE Vašíček Marek Denisova Anna 34. PATRICK od Koberné hráze V4 CMKU/FB/7233/13/ Katherin od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Janková Miroslava Dvořáková Jana 35. TIZIAN Team Soft V CMKU/FB/7136/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Frajbišová Alice Hašek Ivan

15 Ostatní sponzoři výstavy:

16

17 Sponzor výstavy a bonitace

18 Mediální sponzor výstavy Sponzoři z řad členů klubu Chovatelská stanice fr. Buldočků BULL TEAM Petr Jůza Chovatelská stanice fr. Buldočků FLAT DEVILS Kateřina Pejšová sponzor soutěže Dítě a pes Chovatelská stanice fr. Buldočků OD DONA CARMINE Zdena a Evžen Lojkovi Chovatelská stanice fr. Buldočků OD KOBERNÉ HRÁZE Jana Dvořáková Chovatelská stanice fr. Buldočků PLZEŇSKÁ HVĚZDA Ilona a Petr Potůčkovi Chovatelská stanice fr. Buldočků Z JEMČINY Ing. Jelena Vrzáková Všem sponzorům a členům děkujeme za hodnotné dárky a za pomoc s přípravami celé akce. Velice si toho vážíme.

19 Sponzoři 1. Víkendu s buldočkem Sponzoři z řad členů klubu Chovatelská stanice fr. Buldočků FLAT DEVILS Kateřina Pejšová Denisa Šamánková Mgr. Petr Šlauf, advokát Děkujeme všem sponzorům a členům za jejich dárky věnované do 1. ročníku Víkendu s buldočkem.

20

21 FENY TŘÍDA ŠTĚŇAT 36. DAKI from Bohemica land VN3 CMKU/FB/8150/ Bibi from Bohemica land Lionheart el Fryosa Smejkalová Jana Smejkalová Jana 37. DOLLY from Bohemica land VN CMKU/FB/8154/ Bibi from Bohemica land Lionheart el Fryosa Hrdličková Irena Smejkalová Jana 38. IONESKA Žďárská Merkury VN4 CMKU/FB/8230/ Amy Žďárská Merkury Fedor Hawortia Kolářová Jitka Hronová Květoslava 39. TESS Čmoudovo srdce VN1 CMKU/FB/8222/ Otýlie Čmoudovo srdce Cinna Igor v.muppy's Place Weissová Stanislava Weissová Stanislava 40. URŠULA Čmoudovo srdce VN2 CMKU/FB/8232/ Nexin Čmoudovo srdce Lionheart el Fryosa Weissová Stanislava Weissová Stanislava

22 TŘÍDA DOROSTU 41. BABETA z Vlčích skal VN CMKU/FB/8141/ Ayren z Vlčích skal Endy Jiskra naděje Zajíčková Zdeňka Zajíčková Zdeňka 42. CASSANDRA Lemako VN CMKU/FB/8132/ Amálka Lemako El Capone du Terroir de Fontfroide Bartyzalová Magdalena Malá Lenka 43. INNOCENCE V. Flat Devils VN2 CMKU/FB/8032/ Olivia z Dybohůrky Kenshi Bitt Box Jůza Petr, Ing. arch. Holeček Martin Pejšová Kateřina 44. ISABELLE Flat Devils VN3 CMKU/FB/8033/ Olivia z Dybohůrky Kenshi Bitt Box Husková Karolína Pejšová Kateřina 45. IVANKA Slavic Storm VN1 spkp Ajša Aqarella Bohemica Rocco Del Dolcezza dei Movimenti Vašíček Marek Vašíček Marek 46. SENDY od Koberné hráze NENASTOUPILA CMKU/FB/8100/ Katherin od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Kurková Jaroslava Dvořáková Jana

23 47. YO-LO CACHE Aglaos VN4 CMKU/FB/8068/ Roberta Lana Action Alet Obi Wan Aglaos Kreplová Jana Kreplová Jana TŘÍDA MLADÝCH 48. ADÉLE Al Isfahán NENASTOUPILA CMKU/FB/7944/ Jackie Siskin Sedláčková Iveta Pascha od Oskarky Sedláčková Iveta 49. ALTHESS ze Zlatého Lankastru V CMKU/FB/7718/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Šupka Miloslav Šupka Miloslav 50. AMÁLKA Kaul NENASTOUPILA CMKU/FB/8006/ Penelope Cruz Kaul Kenny Rogers Kaul Jiříček Milan Ulmanová Karin 51. BAMBINE Team Soft V2 CMKU/FB/7847/ Johanka Team Soft Yaspis Sam Karann Kopečková Alena Hašek Ivan

24 52. BIBI z Vojtova dvorku VD CMKU/FB/7721/ Grenada Dívčí plamen Bastien Hugania Houfková Tereza Vozničková Daniela 53. CAETANA Etna-box VD CMKU/FB/7804/ Baylais Něžný nos Dagwood od Stříbrňáku Bartošková Jiřina Bartošková Jiřina 54. CATJA Etna-box VD CMKU/FB/7806/ Baylais Něžný nos Dagwood od Stříbrňáku Poštová Olga Bartošková Jiřina 55. ESHLEY NESSY Skorpius V CMKU/FB/7813/ Baboo Loco Poco Atractive Jack Skorpius Vondráčková Markéta Kunzlová Petra 56. FANTASTIC ANN Skorpius V CMKU/FB/7816/ Cairah Soffi Skorpius Eagle-Eyed Flat Devils Černý Alfréd Kunzlová Petra 57. FARRAH EMILLY Skorpius V CMKU/FB/7817/ Cairah Soffi Skorpius Eagle-Eyed Flat Devils Kunzlová Petra Kunzlová Petra

25 58. GABINA z Hai Duong Luce VD CMKU/FB/7692/ Alajka z Hai Duong Luce Quest Čmoudovo srdce Van Thuan Nguyen Van Nguyen Thuan 59. GITHA de Aronui V3 CMKU/FB/8200/-15/ Oleo de el Mencey Loco Zecudas Maestro Matuška Jiří Morales Franasco Sanchez 60. GYAL-LIGETI-KIS- CSIBESZ Desire Alet V CMKU/FB/8170/14/ Virginie Anisette Bona- Lee La Boheme Olivier of Energy House Tvrzová Alena Papp Monika 61. HAPPY Sam Karann V1 CAJC CMKU/FB/7766/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Gruberová Irena Roška Jaroslav 62. HEIDI Sam Karann V CMKU/FB/7767/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Kolář Pavel Roška Jaroslav 63. HONEY Sam Karann V4 CMKU/FB/7768/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Roška Jaroslav Roška Jaroslav

26 64. CHELSEA Jiskra naděje D CMKU/FB/7793/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Sokolová Petra Dvořáková Iva 65. INDIAN SUMMER Alcsiligeti V CMKU/FB/7841/14/ Éden Alcsiligeti Absolute Red by Amazing Surprise Popardowská Vladimíra Simonné Györe Beáta 66. JIMAGINE du Vallone des Furby's V CMKU/FB/8048/-14/ Ficelle du Vallone des Furby's Geronimo Du Domaine de Bodaway Roška Jaroslav Barra Muriel 67. KARMELITA Alsamar VD CMKU/FB/7972/ Carina Alsamar Benton Alsamar Klimeš Ladislav Saulichová Martina 68. SISSA z Rybího města VD CMKU/FB/ Niké z Rybího města Ipon Du Miriem Pacalová Tereza Zajacová Anna TŘÍDA MEZITŘÍDA 69. ALICE Kosa vostra NENASTOUPILA CMKU/FB/7461/ Nelie od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Zinková Jana Zinková Gabriela

27 70. ALMA v Čábalkách VD CMKU/FB/7493/ Brindle Barbara Bulldog's Heart Endy Jiskra naděje Čejka Zdeněk, Čejková Dora Pilný Miloš 71. BRITNEY Marso-Bull VD CMKU/FB/7701/ Coco Beauty Marso - Bull Navarro F Linhart Lukáš Linhart Lukáš 72. C EST LA VIE Diplomate Ambassadeur NENASTOUPILA CMKU/FB/7434/ Danaé Anima Canis F Navarro Nekovářová Blanka Kaška Lenka 73. DAISY od Dona Carmine V CMKU/FB/7730/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Kolář Pavel Lojková Zdeňka 74. DEEDEE od Dona Carmine V CMKU/FB/7731/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 75. ELA z Hai Duong Luce NENASTOUPILA CMKU/FB/7554/ Bella z Lounského chovu Quest Čmoudovo srdce Van Thuan Nguyen Van Nguyen Thuan

28 76. HEDUŠ z Jemčiny V CMKU/FB/7652/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Zwiefelhoferová Václava Vrzáková Jelena 77. HELGA z Jemčiny V2 R.CAC CMKU/FB/7654/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Vrzáková Jelena Vrzáková Jelena 78. HOPE FOR LOVE Flat Devils V3 CMKU/FB/7520/ Uzalla Suverén Black Knight Flat Devils Šamánková Denisa, Pejšová Kateřina Pejšová Kateřina 79. JESSIE Alsamar VD CMKU/FB/7610/ Carina Alsamar F'Navarro Řeháková Zuzana Saulichová Martina 80. LADY RUBY Strážní pes V4 CMKU/FB/7396/ Hallo Strážní pes Adonis z Prašnej cesty Plešingerová Jana Tichá Jiřina 81. QUICK Dívčí plamen VD CMKU/FB/7648/ Ilinois Srdce Evropy Ipon Du Miriem Mičaníková Ludmila Fuchsíková Daniela

29 82. QVELE Dívčí plamen V CMKU/ FB/7649/ Ilinois Srdce Evropy Ipon Du Miriem Bojdová Hana Fuchsíková Daniela 83. YELOW SUBMARINE Team Soft V CMKU FB 7575/ Yaspis Sam Karann Evita Team Soft Hašek Ivan Hašek Ivan 84. ZARRA SUPER STAR Team Soft V1 CAC CMKU/FB/7623/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Mádrová Anna Hašek Ivan 85. ZULEIDA PRINCESS Team Soft VD CMKU/FB/7622/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Mádrová Knapová Dana Hašek Ivan TŘÍDA OTEVŘENÁ 86. CARISMA Ricardo Bohemia V2 R.CAC CMKU/FB/7192/12/ Ambra Jiskra naděje Bullbumpkin's Brutus Moudrá Irena Herzigová Dana

30 87. CÉLINE od Dona Carmine VD CMKU/FB/5950/09/ Bauxi od Dona Carmine Luka dlja Palevyh Buldogov Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 88. CONNOR SARAH Skorpius V CMKU/FB/7011/12/ Unity F. Goodshape's Atractive Jack Skorpius Šimáčková Eva Kunzlová Petra 89. CYRA Isis z Vysočiny VD CMKU/FB/7357/ Aischa Isis z Vysočiny Endy Jiskra naděje Fránek Radek Hatosová Daniela 90. FELINA Telčská růže VD CMKU/FB/7562/ Aischa Telčská růže Art Lemako Marečková Pavlína Lukeš Vladimír 91. FIEBE Jiskra naděje D CMKU/FB/7127/ Bekky Jiskra naděje Aristoteles ze Zámeckého Žerotínu Fialová Anna Dvořáková Iva 92. FRANCESCA Jiskra naděje V1 CAC CMKU/FB/7128/ Bekky Jiskra naděje Aristoteles ze Zámeckého Žerotínu Rašková Dagmar Dvořáková Iva

31 93. FUNNY SWEATHEART Flat Devils V3 CMKU/FB/7239/ July z Dybohůrky Vallon Suverén Šamánková Denisa Pejšová Kateřina 94. GADARA Aldebaran Taurus V CMKU/FB/7336/ Babou Aldebaran Taurus El Capone du Terroir de Fontfroide Salačová Dana Formanová Ivana 95. OLDŘIŠKA Antonie Team Soft V CMKU/FB/6964/12/ Evita Team Soft Yaspis Sam Karann Jůza Petr, Ing.arch. Holeček Martin Hašek Ivan 96. SARAH Team Soft V4 CMKU/FB/7113/ Franceska Team Soft Revaz Rien de Pareil A Vigdors Hašek Ivan Hašek Ivan TŘÍDA VÍTĚZŮ 97. ELVÍRA BULL PARD V2 R.CAC CMKU/FB/6668/11/ Dianne Bull Pard Lui Aimeé Devil for Janoel Jůza Petr, Ing. arch. Holeček Martin Doleželová Jana

32 98. ROBERTA LANA Action Alet V1 CAC, BOS CMKU/FB/7352/ Melinda Gattes Action Alet Zecudas Montebello Kreplová Jana Tvrzová Alena TŘÍDA VETERÁNŮ 99. BAUXI od Dona Carmine V2 CMKU/FB/4869/06/ Yaga Suverén ID Batom Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 100. LÍMEČKOVÁ Čmoudovo srdce V3 CMKU/FB/4812/06/ Gerberka Čmoudovo srdce Harry Čmoudovo srdce Weissová Stanislava Weissová Stanislava 101. OPIUM Keve-Bulls s V1 BOV CMKU/FB/4858/-06/ Mussette Keve-Bulls s Texas-Tex Grand Chef Matuška Jiří Lászlo Kiss

33

34 SEZNAM VYSTAVOVATELŮ: Bartyzalová Magdalena, Krčínova 6, České Budějovice 42 Bartošková Jiřina, Dobiášova 1355, Pelhřimov 53 Bojdová Hana, Lipová 563, Markvartovice, 82 Čejková Dora Ing., Rooseveltova 40, Praha 6 70 Černý Alfréd, Chýnovská 582, Libčice nad Vltavou 56 Fialová Anna, Hanzlova 125, Holice 91 Frajbišová Alice, Týček 62, Zbiroh 35 Fránek Radek, Na Kopcích 392, Třebíč 89 Gruberová Irena,Blatnice 74, 61 Hašek Ivan, Nad Priorem 20A, Plzeň 83, 96 Horáčková Michaela, Plzenská 77, Příbram 31 Houfková Tereza, Školní 7, Jičín 52 Hrdličková Irena, K Lesu 492, Dolní Jirčany 37 Hronova Martina, Masarykova 165, Luby u Chebu 6 Husková Karolína Bc., Rychvald 597, Rychvald 44 Janková Miroslava, Dreyerova 613, Praha 5 34 Jelínek Jan, B.Kobzinové 2016, Havlíčkův Brod 5 Jiříček Milan, Krkonošská 9, Jablonec nad Nisou 50 Jůza Petr, Na Dražkách 122, Zbuzany 43, 95, 97 Klčová Marika, Jesenická 220, Zlatniky 18 Klimeš Ladislav, Dříteň 180, Dříteň, 14, 67 Kolář Pavel, Hlavní 50, Běrunice 62, 73 Kolářová Jitka, Pavlov 111, Stonařov 38 Kopečková Alena, Zagarolská 164, Nelahozeves 51 Košťálová Veronika, Dunajská 27, Brno 13 Krausová Vendula, Beranových 717, Praha 9, 9 Kreplová Jana, Prokopova 582, Sadská 8, 48, 98 Kubánková Jana, Ochozská 2660, Praha Kunzlová Petra, Dolany 257, Kralupy nad Vltavou 57 Kurková Jaroslava, Sdružení 1331/37, Praha 4 Nusle 46 Linhart Lukáš, Nižní Lhoty 6, Dobrá 71 Lojková Zdeňka, Husova 145/17, Říčany 74, 87, 99 Mádrová Anna, Přímětická 1200/46, Praha 4 84 Mádrová Knapová Dana, Mečislavova 20, Praha 4 85 Marečková Pavlína, Vlkaneč 107, Vlkaneč 90 Matuška Jiří, Šárovcova 965, Třebechovice pod Orebem 2, 59, 101 Menclová Petra, PhDr., Ph.D., Chabařovická 1331/5, Praha 8 1 Mičan Zdeněk JUDr., Hlavní 589, Ostrava Poruba 32 Mičaníková Ludmila, U Skleníku 7, Ostrava, 81 Moudrá Irena, Bezručova 723/5, Říčany 86 Nekovářová Blanka, Sídliště 1116/20, Stará Boleslav 72

35 Nykytenko Yevgen, Terronská 17, Praha 6 Bubeneč 17 Pacalová Tereza, Smrková 325, Louňovice 68 Pánková Ivana, Drůbežářská 837/27, Praha 4 26 Parma Václav, Na Potůčku 687, Sedlčany 7 Plešingerová Jana, Ing.,Tlučeň 1, Zruč nad Sázavou 80 Popardowská Vladimíra, Barrandovská 18, Praha 5 28, 65 Poštová Olga. nám.smiřických 43, Kostelec nad Černými lesy 54 Rašková Dagmar MUDr.Táboritská 40, Praha 3 92 Roška Jaroslav, Kamenný Újezd 118, Nýřany 63, 66 Rošková Jaroslava, Kamenný Újezd 118, Nýřany 10 Řapek Martin Bc., DiS., Za Chlumem 795, Bílina 15, 23 Řeháková Zuzana Bc, Tylova 490/35, Trmice 11, 79 Salačová Dana, Sulická 31, Praha 4 94 Saulichová Martina, Nečín 73, Nečín 3, 22 Sedláčková Iveta, Lidická 29, Rýmařov 48 Schmied Lukáš, Troilova 5, Praha Skuhrová Kateřina, Třída 1.máje 1174, Dobřany 19 Smejkalová Jana, Ždánice 101, Kostelec nad Černými Lesy 36 Sokolová Petra, Na Rybníčku 1319, Humpolec 64 Stará Renata, Defregger str.1;855 21;O Hobrunn 29 Šamánková Denisa, Na Pískách 197, Panenské Břežany 78, 93 Šimáčková Eva,Lidická 179, Jinočany 88 Šimková Lucie, Zlukov 123, Veselí nad Lužnicí 30 Šupka Miloslav, Záblatí 15, Třeboň 49 Tvrzová Alena, Lány 29, Kostomlaty nad Labem 60 Vajčnerová Monika, Čajkovského 44C, Hodonín 16 Van Thuan Nguyen, Potůčky 61, Potůčky 58, 75 Vaňková Petra, Na Vysoké II/13, Praha 5 25 Varhanová Tereza, Harantova 648, Písek 21 Vašíček Marek, Záhradnícka 293, Hlohovec, SK 33, 45 Vondráčková Markéta, Part. Svobody 178, Dobříš 55 Vrchota Jaroslav, Potoční 266, Třeboň 27 Vrzáková Jelena Ing.,Svatojánská 214, Deštná 77 Weissová Stanislava, Dlouhá 5, Plzeň 24, 39, 40, 100 Zajíčková Zdeňka Střihov 21, Městec Králové 41 Zárubová Jitka, Piskova 1954, Praha 5 4 Zinková Jana, Jehnědno 19, Písek 69 Zwiefelhoferová Václava, Brloh 47, Brloh 76

36

Jubilejní speciální výstavu k 35.výročí založení Klubu francouzských buldočků, s následnou BONITACÍ

Jubilejní speciální výstavu k 35.výročí založení Klubu francouzských buldočků, s následnou BONITACÍ . Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata." Gene Hill Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha zve všechny příznivce francouzských buldočků na Jubilejní speciální výstavu

Více

PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO. CLUBSIEGERSCHAU 7. 9. 2014 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9. Program výstavy:

PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO. CLUBSIEGERSCHAU 7. 9. 2014 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9. Program výstavy: PROPOZICE KLUB LHASA APSO ČR KLUBOVÁ VÝSTAVA PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO CLUBSIEGERSCHAU 7. 9. 2014 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9 Rozhodčí: NAĎA KLÍROVÁ (změna rozhodčího vyhrazena) Uzávěrka Meldeschluss

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN spojenou s KLUBOVOU VÝSTAVOU KLUBU CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ a SPECIÁLNÍ VÝSTAVOU

Více

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY Třídy: Pro zařazení psa do třídy je rozhodující věk psa v den konání výstavy (tj. v den posouzení psa na výstavě). Ostatní podmínky musí být splněny v den podání přihlášky. štěňat:

Více

PROPOZICE 3. 5. 2015

PROPOZICE 3. 5. 2015 Klubová výstava a VII. ročník Memoriálu Doc. Viléma Kurze se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubová vítězka PROPOZICE 3. 5. 2015 při MVP Praha na výstavišti Praha-Letňany Uzávěrka přihlášek: 26. 4. 2015

Více

Středoevropská speciální výstava slovenských čuvačů Brno, 25. 10. 2014

Středoevropská speciální výstava slovenských čuvačů Brno, 25. 10. 2014 Středoevropská speciální výstava slovenských čuvačů Brno, 25. 10. 2014 Místo konání : Kynologický klub Zetor Brno, Jedovnická 7a, Brno, GPS : 49 12'56.248"N, 16 40'31.312"E Se zadáváním titulů: Vítěz středoevropské

Více

Klub saharských chrtů AZAWAKH & SLOUGHI

Klub saharských chrtů AZAWAKH & SLOUGHI Klub saharských chrtů pořádá dne 13. 9. 2014 na zámku Častolovice klubovou výstavu se zadáváním titulu CAJC, CAC a Klubový vítěz pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI Uzávěrka přihlášek 5.9.2014 ROZHODČÍ: František

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN spojenou s KLUBOVOU VÝSTAVOU KLUBU SLOVENSKÉHO KOPOVA se zadáním titulů Klubový vítěz

Více

KLUBOVÁ VÝSTAVA SAHARSKÝCH CHRTŮ PARDUBICE. 15. srpna 2015. pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI. rozhodčí: Dušan BARLÍK (SK) se zadáváním titulů:

KLUBOVÁ VÝSTAVA SAHARSKÝCH CHRTŮ PARDUBICE. 15. srpna 2015. pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI. rozhodčí: Dušan BARLÍK (SK) se zadáváním titulů: KLUBOVÁ VÝSTAVA SAHARSKÝCH CHRTŮ PARDUBICE 15. srpna 2015 pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI rozhodčí: Dušan BARLÍK (SK) se zadáváním titulů: CAJC, CAC a Klubový vítěz KSCH 2015 uzávěrka přihlášek: 7. srpna

Více

Speciální výstavu chrtů

Speciální výstavu chrtů Czech Deerhound Club pořádá dne 1.6.2013 Speciální výstavu chrtů se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy, CAC, CAJC Uzávěrka přihlášek: 1. uzávěrka 15.4.2013 2. uzávěrka 1.5.2013 Místo konání : Náměšť

Více

33. K L U B O V É S E T K Á N Í

33. K L U B O V É S E T K Á N Í 33. K L U B O V É S E T K Á N Í Moravskoslezského klubu chovatelů a přátel leonbergerů které se koná 10. 12. září 2010 v Zubří u Nového Města na Moravě Program: Pátek 10.9. - od 14 00 příjezd na setkání

Více

KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz

KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz Czech Deerhound Club pořádá dne 5.9.2015 KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz CAJC, CAC ČR Uzávěrka přihlášek: 23.8.2015 Místo konání : Chlumec nad Cidlinou Rozhoduje datum poštovního

Více

Propozice klubové výstavy pražských krysaříků. Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů

Propozice klubové výstavy pražských krysaříků. Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů Propozice klubové výstavy pražských krysaříků Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů CAJC, CAC, res,. CAC, BOB (Best of Breed), BOS ( Best of Opposite Sexe), BOJ

Více

8. krajská výstava psů plemen FCI, národních plemen, mimo NO,

8. krajská výstava psů plemen FCI, národních plemen, mimo NO, KJ ČR Kynologická organizace 1 Brno 8. krajská výstava psů plemen FCI, národních plemen, mimo NO, která se uskuteční dne 25.7. 2015 v Brně Žebětíně stadion Eliot Kohoutovická 177,641 00 Brno GPS: 49 12'38.103"N,

Více

Také se můţete přihlásit on-line na http://www.dogoffice.cz/

Také se můţete přihlásit on-line na http://www.dogoffice.cz/ ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ VE SPOLUPRÁCI MS HUMPLOLEC ORLÍK ZA PODPORY FIRMY ANKA CZ A RODINNÉHO PIVOVARU BERNARD pořádají a srdečně Vás zvou na prestiţní Speciální

Více

KLUB FARAONSKÝCH PSŮ. Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) PROGRAM:

KLUB FARAONSKÝCH PSŮ. Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) PROGRAM: KLUB FARAONSKÝCH PSŮ pořádá Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) v jezdeckém klubu Vasury - Kolesa (Kladruby nad Labem) GPS souřadnice: 50 5'19.939"N 15 28'36.064"E PROGRAM: Sobota

Více

Fotbalové hřiště Kostelec ( u Zlína ) neděle 9.9.2012. www.zavody.websnadno.cz. psizavody2@seznam.cz

Fotbalové hřiště Kostelec ( u Zlína ) neděle 9.9.2012. www.zavody.websnadno.cz. psizavody2@seznam.cz Fotbalové hřiště Kostelec ( u Zlína ) neděle 9.9.2012 www.zavody.websnadno.cz psizavody2@seznam.cz Předběžný harmonogram: 7:00 8:00 Přejímka, kontrola očkovacích průkazů ( u vstupu) 8:30 Zahájení (losování

Více

KATALOG. Speciální výstava Landseerů. Landseerklub České republiky. se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy a CAC a CAJC

KATALOG. Speciální výstava Landseerů. Landseerklub České republiky. se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy a CAC a CAJC Landseerklub České republiky Speciální výstava Landseerů se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy a CAC a CAJC KATALOG Kemp Country Vochtánka Potštejn Anenské údolí 7. září 2013 http://kempwestern.cz/

Více

Výstavní řád ČMKU. Článek 1 - Účel výstavního řádu

Výstavní řád ČMKU. Článek 1 - Účel výstavního řádu Výstavní řád ČMKU Článek 1 - Účel výstavního řádu Výstavní řád ČMKU navazuje na znění Mezinárodního výstavního řádu FCI. Upravuje podmínky tak, aby výstavy psů pořádané na celém území ČR měly jednotný

Více

Vážení členové Klubu pinčů, rodinní příslušníci, čestní členové a příznivci!

Vážení členové Klubu pinčů, rodinní příslušníci, čestní členové a příznivci! Obsah Úvodní slovo... 2 Klub výstava a bonitace propozice... 3 Klub Schůze Výboru a Chovatelského kolegia... 6 Výbor klubu... 8 Hlavní poradci chovu... 9 Oblastní poradci chovu... 9 Klubové poplatky...

Více

Organizační výbor Ostravské dalmatinšou zve všechny příznivce a milovníky dalmatinů na přátelské setkání pod názvem

Organizační výbor Ostravské dalmatinšou zve všechny příznivce a milovníky dalmatinů na přátelské setkání pod názvem Organizační výbor Ostravské dalmatinšou zve všechny příznivce a milovníky dalmatinů na přátelské setkání pod názvem X. OSTRAVSKÁ DALMATINŠOU a čtvrtý ročník závodu v coursingu dalmatinů pod názvem ROYAL

Více

Rozhodčí 14. 09. 2013 evropská výstava foxterriérů. Rozhodčí 15. 09. 2013 klubová výstava

Rozhodčí 14. 09. 2013 evropská výstava foxterriérů. Rozhodčí 15. 09. 2013 klubová výstava Rozhodčí 14. 09. 2013 evropská výstava foxterriérů Mrs. Shirley WATSON: foxteriéři hladcí a drsní, třídy štěňat, dorost, mladí + Vítěz výstavy Mr. Keith JONES : foxteriéři hladkosrstí, všechny dospělé

Více

Plemeno: Skupina FCI: Pohlaví:. Datum narození:.. Jméno psa a chov. stanice:... Příjmení a jméno majitele:. . Telefon e-mail...

Plemeno: Skupina FCI: Pohlaví:. Datum narození:.. Jméno psa a chov. stanice:... Příjmení a jméno majitele:. . Telefon e-mail... Vyhlášení nejúspěšnějších jedinců výstavní sezóny 2014 PES ROKU 2014 (v rámci soutěže ŠAMPION ŠAMPIONŮ 2014) Zkratka a čís. záp. psa:.. Adresa:... 2014 výstava res. CAC CAC Nár. vítěz res. EV BOD BIS 22.2.

Více

13. 9. 2014 POVÝSTAVNÍ KATALOG

13. 9. 2014 POVÝSTAVNÍ KATALOG SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ Klubová výstava Slovenských čuvačů se zadáváním titulů Nejlepší pes výstavy, Nejlepší fena výstavy 13. 9. 2014 POVÝSTAVNÍ KATALOG Pořádající klub: Ředitel výstavy: Jan

Více

Harmonogram absolutoria

Harmonogram absolutoria Vyšší odborná škola ekonomická v Mladé Boleslavi Vzdělávací program: Finanční řízení Školní rok: 2014/2015 Forma vzdělávání: denní Datum: 1.6.2015 Harmonogram absolutoria Příjmení a jméno Cimbálová Adéla

Více

MĚSÍČNÍ VÝPIS ZA ČERVEN 2012

MĚSÍČNÍ VÝPIS ZA ČERVEN 2012 MĚSÍČNÍ VÝPIS ZA ČERVEN 212 JOSEF DOLEŽAL 12299419/231 CZK CZ423112299419 ZUNOCZPP ÚČET Celkový přehled Přijaté transakce: Odeslané transakce: 31..212 28 2 3.6.212 49 992,2 CZK 2, CZK -4 68, CZK 1 476,2

Více

VÝSTAVNÍ ŘÁD ČMKU 3. vydání

VÝSTAVNÍ ŘÁD ČMKU 3. vydání VÝSTAVNÍ ŘÁD ČMKU 3. vydání Článek 1 - Účel výstavního řádu Výstavní řád ČMKU navazuje na znění Mezinárodního výstavního řádu FCI a platí pro výstavy psů pořádané na území ČR. Upravuje podmínky tak, aby

Více

2.10. 2013 Upozornění na změny ve Výstavním řádu ČMKU

2.10. 2013 Upozornění na změny ve Výstavním řádu ČMKU 2.10. 2013 Upozornění na změny ve Výstavním řádu ČMKU P ČMKU na svém zasedání dne 12.9.2013 provedlo dílčí změny ve Výstavním řádu ČMKU. K uvedeným úpravám došlo ze dvou důvodů. Platí nový Výstavní řád

Více

Pecháček Miroslav. Hlavní rozhodčí: Program 11.9.2015 :

Pecháček Miroslav. Hlavní rozhodčí: Program 11.9.2015 : ČMKJ - Klub chovatelů loveckých slídičů - sekce retrieverů pořádá ve spolupráci s AMČR, VLS ČR s.p. Divize Karlovy Vary a AGRO TRAVEL s.r.o. Klubové všestranné zkoušky přinášení retrieverů O pohár starosty

Více

Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou 127. Základní kynologická organizace Chlumec nad Cidlinou za laskavé podpory Staffordshire Bull Terier Clubu CZ a Beagle Clubu ČR Vás srdečně zve na IV. ročník Celostátní soutěže malých plemen dle NZŘ

Více

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28

Kolo Umístění waltz polka cha-cha jive Suma. 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX X XX XXX X XXXXXXXX XXXX X X 28 Mistrovství ČR E Mistrovství ČR kategorie E 1 Startovní číslo: 1 Město: Podbořany (CZ) Hablovič Jakub Šubiková-Zahradská Olga TK Dance Art 1. kolo 4. 5. / 48 XXXXXXX XX XXXX X XXXXXX X XX XXXX X 28 2.

Více

Chlumec nad Cidlinou za laskavé podpory. III. ročník Celostátní soutěže malých plemen dle NZŘ

Chlumec nad Cidlinou za laskavé podpory. III. ročník Celostátní soutěže malých plemen dle NZŘ 127. Základní kynologická organizace Chlumec nad Cidlinou za laskavé podpory Klubu výcviku malých plemen ČR Staffordshire Bull Terier Clubu CZ Beagle Clubu ČR Vás srdečně zve na III. ročník Celostátní

Více

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2014 Soutěž: Dárkové balení (DB) 7 Ivana Baranová Hotelová škola, Třebíč 430 1. 12 Kateřina Müllerová 8 Jana Hejlíková 6 Veronika Brabcová Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola, 398

Více

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan

ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan ID žáka Jméno Škola Př. 1 Př. 2 Př. 3 Př. 4 Př. 5 1 Radovan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace 0 0 0 0 2 2 Jan Základní škola, Ostrava- Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková

Více

Oficiální výsledky. Poř. Stč Jméno Klub Čas Ztráta

Oficiální výsledky. Poř. Stč Jméno Klub Čas Ztráta 2. března 2013 Plavy SKI Plavy Filounská KRÁVA veřejný závod v obřím slalomu Ředitel závodu: Oficiální výsledky Bulva Jaromír Předžákyně 1. 42 RAJNOCHOVÁ Barbora SK Ještěd 50.71 2. 58 SALAČOVÁ Karolína

Více

Řád ochrany zvířat při veřejném vystoupení nebo svodu Klubu chovatelů psů leonbergerů ČR

Řád ochrany zvířat při veřejném vystoupení nebo svodu Klubu chovatelů psů leonbergerů ČR Řád ochrany zvířat při veřejném vystoupení nebo svodu Klubu chovatelů psů leonbergerů ČR (Zpracován v souladu se zákonem č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání a vyhláškou 192/2004 Sb. ze dne

Více

Pavla Blaumüllerová (4.A) Iveta Blažková (4.A) Eliška Brychtová (4.A) Marie Čermáková (4.A) Pavla Blaumüllerová (4.A) Iveta Blažková (4.

Pavla Blaumüllerová (4.A) Iveta Blažková (4.A) Eliška Brychtová (4.A) Marie Čermáková (4.A) Pavla Blaumüllerová (4.A) Iveta Blažková (4. Třída: 4.A (rok nástupu 2011) Třída: *4.A (rok nástupu 2010) Třída: *4.B (rok nástupu 2010) Třída: **4.B (rok nástupu 2009) Termín: pondělí 18. 5. 2015 dopoledne Předseda: Mgr. Magda Fenárová Místopředseda:

Více

Křišťálová brusle 2015

Křišťálová brusle 2015 Přípravka prvky - bez omezení věku 1 Vitmayerová Alexandra HaKC Most,z.s 1,0 2 Mátlová Tereza SK Kraso Česká Lípa 2,0 3 Učňová Mariana UKK Ústí nad Labem 3,0 4 Koukolová Agáta Kraso brusle Černošice 4,0

Více

Bonitační řád Pannonia Klub / dále jen Klub / I. Základní ustanovení

Bonitační řád Pannonia Klub / dále jen Klub / I. Základní ustanovení Bonitační řád Pannonia Klub / dále jen Klub / I. Základní ustanovení 1. Cílem bonitačního řádu / dále jen řád / je stanovení jednotného postupu pro pořádání a organizování bonitací a jednotného výkladu

Více

KATALOG IRSKÝ VLKODAV

KATALOG IRSKÝ VLKODAV KATALOG IRSKÝ VLKODAV Český coursing club, pod ČMKU a FCI Nominační coursingový závod na ME ve Finsku, závod s udělením titulu CACT IRSKÝ VLKODAV Místo: Lysá nad Labem, areál SUPERPES Začátek akce: Přejímka:

Více

Speciální výstava Zakrslých teddy a Teddy beránků při výstavě ZO ČSCH Humpolec dne 22.8.2015

Speciální výstava Zakrslých teddy a Teddy beránků při výstavě ZO ČSCH Humpolec dne 22.8.2015 Speciální výstava Zakrslých teddy a Teddy beránků při výstavě ZO ČSCH Humpolec dne 22.8.2015 Vážení chovatelé a přátelé teddy králíků, dovolte nám, abychom Vás tento rok poprvé pozvali na speciální výstavu

Více

Zápis ze schůze výboru KCHBC ze dne 20. 3. 2010 - Kněžičky - Obora

Zápis ze schůze výboru KCHBC ze dne 20. 3. 2010 - Kněžičky - Obora Zápis ze schůze výboru KCHBC ze dne 20. 3. 2010 - Kněžičky - Obora Přítomní: Lenka Folget - Klímová, Eva Čapníková, Dana Volková, Ivo Jennel, Jaroslav Kouba, Omluveni: Martin Valášek, Nikola Kopečná Hosté,

Více

Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ

Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ Active - středisko volného času Žďár nad Sázavou KR AŠSK Žďár nad Sázavou Výsledková listina krajského kola v přespolním běhu žáků ZŠ Pořadatel: Active - středisko volného času Žďár nad Sázavou Termín

Více

Rozpis žáků k maturitní zkoušce

Rozpis žáků k maturitní zkoušce Třída: 4.A - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2011) Třída: *4.A - Zdravotnický asistent (rok nástupu 2010) Termín: úterý 21. 4. 2015 dopoledne Předseda: Mgr. Zuzana Volná Místopředseda: Mgr. Štěpánka

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2005 Pořadí družstev - dívky

VÝSLEDKOVÁ LISTINA REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2005 Pořadí družstev - dívky VÝSLEDKOVÁ LISTINA REPUBLIKOVÉHO FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2005 Pořadí družstev - dívky Pořadatel: ŠSK při DDM Žďár nad Sázavou, Dolní 3 Termín: 4., 5. listopadu 2005 Místo konání: lyžařský areál u SKI

Více

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Třída: 6.N - sexta N (rok nástupu 2009) Termín: pondělí 18. 5. 2015 dopoledne Předseda: RNDr. Veronika Kvapilová Místopředseda: Mgr. Ivana Opálková Třídní: Mgr. Martin Šnévajs Místnost: A28 - kmenová 313

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy TJ zdravotně postižených Nola Teplice z pověření České federace Spastic Handicap, o.s., Oborová zdravotní pojišťovna a Krajský úřad Ústeckého kraje VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3.

Více

PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY

PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY PÍSEMNÉ ZKOUŠKY SPOLEČNÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY Zkušební období: podzim 2013 (2. 5. září 2013) Jmenný seznam žáků v učebnách Místo konání: budova A (hlavní budova), učebny v prvním a druhém patře odpočinková

Více

závod č. 62 Sjezdy v Č. Krumlově + MČRd + 1. ČPž řeka Vltava - Český Krumlov

závod č. 62 Sjezdy v Č. Krumlově + MČRd + 1. ČPž řeka Vltava - Český Krumlov Eskymo verze: 1.5.1 Název závodu: Místo závodu: Pořadatel: SK vltava Český Krumlov Ředitel závodu: Lenka Lagnerová Vrchní rozhodčí: Luděk Roleček Datum závodu: 08.06.14 Číslo závodu: 62 BHZ: 4 Disciplína:

Více

Prague Junior Note 2013

Prague Junior Note 2013 Kategorie nejmladších I. cena 8 Koča Filip 24 25 24 22 25 24 24 121 24,200 I. cena 4 Halíková Veronika 24 24 22 20 24 23 23 116 23,200 II. cena 1 Číhalová Rozálie 24 22 22 21 23 23 22 112 22,400 II. cena

Více

TJ Sokol Díly 8.5.2013 Běh osvobození - Výsledkové listiny

TJ Sokol Díly 8.5.2013 Běh osvobození - Výsledkové listiny TJ Sokol Díly 8.5.2013 Běh osvobození - Výsledkové listiny ID: M 2008-2013 Kategorie: Předškolní děti 2008 a ml. Hoši 100m 1 46 Cihlář David 2009 Horšovský Týn 00:00:25,00 2 3 Reiniger Ondřej 2008 TJ Sokol

Více

Požadavky na klubový software

Požadavky na klubový software Požadavky na klubový software Klubový SW DATABÁZE Obecné požadavky: Data jsou majetkem klubu trvalá možnost data exportovat do souborů kompatibilních pro jiné databáze Propojení s klubovými www stránkami,

Více

Kategorie: dívky 3leté Trať: 50m

Kategorie: dívky 3leté Trať: 50m Kategorie: dívky 3leté Trať: 50m 1 Nováková Lucie 15 Čelákovice 20,0 2 Štefíková Silvie 7 Milovice 23,4 3 Kalinová Ella 23 Čelákovice 24,7 4 Uhrová Nela 12 Čelákovice - 5 Bohuslavová Aneta 14 Čelákovice

Více

Zápis z členské schůze Hovawart klubu ČR, o.s. v Havlíčkově Brodě dne 18. 10. 2008

Zápis z členské schůze Hovawart klubu ČR, o.s. v Havlíčkově Brodě dne 18. 10. 2008 Zápis z členské schůze Hovawart klubu ČR, o.s. v Havlíčkově Brodě dne 18. 10. 2008 Program schůze: 1. Zahájení, schválení programu a volba orgánů schůze 2. Volby do funkce Propagačního referenta 3. Volby

Více

Krušnohorské derby. 5. ročník PROPOZICE

Krušnohorské derby. 5. ročník PROPOZICE Krušnohorské derby 5. ročník PROPOZICE Doubice 4.- 6.5.2012 Českomoravská myslivecká jednota, o.s. - Okresní myslivecký spolek v Děčíně 28.října 979/19, 405 01 Děčín, tel. 412 552 430, 412 516 096 ve spolupráci

Více

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2012

VZDĚLÁNÍ A ŘEMESLO 2012 Soutěž: Dárkové balení (DB) 11 Adéla Vajnerová Střední škola služeb a podnikání, Příčná 1108, Ostrava-Poruba 439 1. 8 Michaela Švarcová 5 Petra Tejmlová 13 Jana Kárníková 12 Petra Kejdová Střední škola

Více

Individuální členové SPŘ, kteří souhlasili se zveřejněním kontaktů

Individuální členové SPŘ, kteří souhlasili se zveřejněním kontaktů Individuální členové SPŘ, kteří souhlasili se zveřejněním kontaktů Členské 1 2 Doc. Ing. Hačkajlová Ludmila, CSc. Praha hackajlova(at)fsv.cvut.cz 2 4 Ing. Krátký Jiří Pardubice jiri.kratky(at)centrum.cz

Více

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2007 Pořadí družstev - dívky

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2007 Pořadí družstev - dívky REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2007 Pořadí družstev - dívky Pořadatel: ŠSK při DDM Žďár nad Sázavou, Dolní 3 Termín: 1., 2. listopadu 2007 Místo konání: SKI areál Martina Koukala, Žďár nad Sázavou

Více

Zápis z výborové schůze KRaAOP

Zápis z výborové schůze KRaAOP KLUB RUSKÝCH A ASIJSKÝCH OVČÁCKÝCH PSŮ KRaAOP Zápis z výborové schůze KRaAOP Datum a čas: sobota 14. června 2014, od 14.00 hodin Místo: Uničov Za výbor Klubu přítomni: Soňa Vágnerová předsedkyně Ing. Milan

Více

461203/054 485814/044 615122/0317 775930/0780 430627/010 660515/1894 500526/014 525812/345 555614/1800 525806/077 850705 873/40877

461203/054 485814/044 615122/0317 775930/0780 430627/010 660515/1894 500526/014 525812/345 555614/1800 525806/077 850705 873/40877 Vlastnictví domu s jednotkami vymezenými podle zákona č. 72/1994 Sb. A Vlastník, jiný oprávněný Identifikátor Podíl Vlastnické právo Bada Jan Ing. a Badová Ludmila Mgr., Jilmová 2682/4, Žižkov, 13000 Bartůňková

Více

KUPOZ kontakty na terapeuty absolvovanou supervizí

KUPOZ kontakty na terapeuty absolvovanou supervizí KUPOZ kontakty na terapeuty absolvovanou supervizí Mgr. Ivana Červová Mgr. Miroslava Dyčková Město: Benešov Město: Blansko Pracoviště: PPP Benešov Pracoviště: Nemocnice Blansko Ulice: Černoleská 1997 Ulice:

Více

Mochtínský přespolní běh 37.ročník 8.5.2009

Mochtínský přespolní běh 37.ročník 8.5.2009 Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín uspořádala ve spolupráci s Pošumavským sportovním centrem Sport pro všechny v Klatovech Mochtínský přespolní běh 37.ročník 8.5.2009 VÝSLEDKOVÁ LISTINA Žactvo předškolní

Více

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2011 Pořadí družstev - dívky

REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2011 Pořadí družstev - dívky REPUBLIKOVÉ FINÁLE V PŘESPOLNÍM BĚHU 2011 Pořadí družstev - dívky Pořadatel: ŠSK při Active SVČ, Dolní 3, Žďár nad Sázavou Termín: 25. října 2011 Místo konání: lyžařský areál Martina Koukala u Pilské nádrže,

Více

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 4. kolo konané dne 6.2.2010

Zimní pohár Vršovic. XXXVII. ročník 4. kolo konané dne 6.2.2010 Zimní pohár Vršovic XXXVII. ročník 4. kolo konané dne Reflexní luk: MUŽI 18m 18m celkem 1. Pertlík Filip LK Votice 288 288 576 2. Bulíř Martin Dynamo Liberec 283 292 575 3. Hodač Michal LK Rokycany 279

Více

VLŠ 2011 docházka doplněná

VLŠ 2011 docházka doplněná VLŠ 0 docházka doplněná Záznamový list o účasti ve VLŠ 0 Družstvo č. Maňák Jaroslav Bušanský Petr Bártů David Coufal Vojtěch Fichtnerová Adéla Hajský Stanislav Horáček Denis Hůlková Anna Karpíšek Matěj

Více

ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH PLNÝCH ZDRAVÍ 2014/2015 České Budějovice, 25.1. 2015

ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH PLNÝCH ZDRAVÍ 2014/2015 České Budějovice, 25.1. 2015 ČESKO SE HÝBE VE ŠKOLÁCH PLNÝCH ZDRAVÍ 2014/2015 České Budějovice, 25.1. 2015 věk. kat. pořadí soutěžní kategorie tým/škola název skladby jméno, příjmení trenér do 7 let 1. není členem AŠSK Aerobic team

Více

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013 Praha, Výstaviště Holešovice Výsledková listina 20. 4. 2013 Aliance dětského plavání Ročník 2008: Kraulové nohy s deskou 25 m Pořadí: Jméno: Klub: čas 1 Emma

Více

,,LIPENSKÝ SPECIÁL o pohár starosty města

,,LIPENSKÝ SPECIÁL o pohár starosty města II.ročník otevřené kynologické soutěže,,lipenský SPECIÁL o pohár starosty města Dne 24. a 25. května 2013 v Lipníku nad Bečvou Místo konání soutěže: Soutěž proběhne v areálu kynologického klubu v Lipníku

Více

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Strana č. 1 Telefonní seznam ŘEDITELSTVÍ JUNIOR náměstí Svobody 318 Recepce Junior, náměstí Svobody 318 Matušková Denisa Polášková Hedvika 651 652 státní 518 384 527 518 384 266 518 670 651 518 670 652

Více

ZÁPISNÍ ŘÁD KLUBU CHOVATELŮ ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ

ZÁPISNÍ ŘÁD KLUBU CHOVATELŮ ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ ZÁPISNÍ ŘÁD KLUBU CHOVATELŮ ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ I. Všeobecná ustanovení 1. Chov švýcarských honičů je chovem kontrolovaným. Kontrolovaným chovem se rozumí, že klub stanovuje podmínky chovnosti a výběr krycího

Více

NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy

NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy TJ zdravotně postižených Nola z pověření České federace Spastic Handicap, o.s., Oborová zdravotní pojišťovna a Krajský úřad Ústeckého kraje pořádají NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy pro

Více

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Pohár města Benešova

VÝSLEDKOVÁ LISTINA Pohár města Benešova Disciplína: VzPu (vleže) 30 Pořadatel SSK 0175 Benešov do 12 let 1 Míšek Karel 37896 0348 ASK Brandýs 1999 99 100 98 297 I 2 Nepejchal Filip 37922 0045 DDM Kolín 1999 99 98 99 296 I 3 Gürtler Filip 37892

Více

Základní informace kontakty

Základní informace kontakty Základní informace kontakty Městský úřad Sedlčany IČ 00243272 nám. T.G.Masaryka 32 DIČ CZ 00243272 264 80 Sedlčany ID frsbn7e Číslo linky přidávejte za vybranou pevnou linku- např. Sekretářka A. Caltová

Více

Maturitní zkouška jaro 2015

Maturitní zkouška jaro 2015 Komise I. 36-47-M/01 Stavebnictví Třída 4. A 7. 5. Německý jazyk D(od 8:00) Praktická část z odborných předmětů: 12.5. - 13. 5. 2014 Předseda komis : Ing. Martin Prikner Ing. Alice Turanská Petr Kryl,

Více

Rozpis studentů u maturitní zkoušky

Rozpis studentů u maturitní zkoušky Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Třída: 4.E (rok nástupu 2010) Předseda: PhDr. Sylvie Ošťádalová Místopředseda: Mgr. Hana Římalová Třídní: RNDr. František Staněk, CSc. Místnost: 302 Michal Barchánek

Více

A Veletrhu sociálních služeb

A Veletrhu sociálních služeb KATALOG A Veletrhu sociálních služeb Ústí nad Labem Lidické náměstí 8. 9. 2005 Pořadatel: Oddělení podpory nestátních sociálních služeb Odbor péče o občany Magistrát města Ústí nad Labem Katalog Veletrhu

Více

Kariérové poradenství 2011/2012 obor Obchodní akademie

Kariérové poradenství 2011/2012 obor Obchodní akademie Kariérové poradenství 2011/2012 obor Obchodní akademie Přehled zájmu o jednotlivé fakulty 2012 Ve školním roce 2011/2012 studovalo obor Obchodní akademie 62 studentů ve čtvrtých ročnících. Přihlášku ke

Více

vždy v 7.50 hodin Sraz studentů v učebně P 47 Slavnostní zahájení v učebně P 52 Příprava každého studenta Délka zkoušení či obhajoby

vždy v 7.50 hodin Sraz studentů v učebně P 47 Slavnostní zahájení v učebně P 52 Příprava každého studenta Délka zkoušení či obhajoby Zkušební k absolutoriu: společné pro studenty denní a dálkové formy - z předmětu Anglický jazyk rozdílné - Německý jazyk - (pro S. Daška, který v denní formě ukončil studium v roce 2010 dle původní akreditace,

Více

CAC výstava kemp Otoupal 14. 6. 2014. Rozhodčí : Marie Kůrová, CZ (AM, GP, SA) Libuše Pečená, CZ (SH) Pes tř. mladých. Pes otevřená.

CAC výstava kemp Otoupal 14. 6. 2014. Rozhodčí : Marie Kůrová, CZ (AM, GP, SA) Libuše Pečená, CZ (SH) Pes tř. mladých. Pes otevřená. CAC výstava kemp Otoupal 14. 6. 2014 Rozhodčí : Marie Kůrová, CZ (AM, GP, SA) Libuše Pečená, CZ (SH) Aljašský malamut Pes tř. dorost Jeff Double Trouble Polární úsvit Chov. J. Hynková maj. J.Hynková+Vl.Vraštil

Více

Mladší žákyně 2001-2002 1 300m

Mladší žákyně 2001-2002 1 300m Mladší žákyně 2001-2002 1 300m 9:30 1 Šťastná Veronika 2001 ASK Slavia Praha 5:04 2 Štěpánová Aneta 2001 ASK Slavia Praha 5:04 0:00 3 Šínová Tereza Elena 2001 Atletika Jižní Město 5:07 0:03 4 Eibichová

Více

Zápisní řád. Článek I Základní ustanovení

Zápisní řád. Článek I Základní ustanovení 1 Zápisní řád Článek I Základní ustanovení 1. Cílem Spolku českého strakatého psa, o.s. (dále jen Spolku) je chov plemene český strakatý pes s průkazem původu, při zachování biologického zdraví každého

Více

číslo Jméno rok narození M/Z Jednota čas 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m

číslo Jméno rok narození M/Z Jednota čas 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m 4 miková julie 2006 z obřany 3 miková dominika 2002 z obřany 5 miková eliška 2000 z obřany 6 mika ivo 1966 m obřany 37 mařík jan 2000 m dolní dobrouč 16 maříková zuzana 1997 z dolní dobrouč 27 jakubcová

Více

Kandidátní listina pro volby do zastupitelstva

Kandidátní listina pro volby do zastupitelstva Volební obvod č. 1 1. Martin Novotný, 38 let, primátor, Hodolany, Občanská 2. Mgr. Barbora Králíková, 43 let, ředitelka společnosti, Nová Ulice, Občanská 3. MUDr. Ivo Mareš, MBA., 46 let, ředitel Zdravotnické

Více

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.

Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56. Pořadí Počet kol Číslo Příjmení Jméno Kategorie Trať 1kolo 2kolo 1 2 117 Pátek Jan MD40 22 00:19:50.8 00:39:43.7 2 2 120 Žák Pavel MD40 22 00:19:56.0 00:39:44.7 3 2 123 Fojtíček Karel MD40 22 00:19:53.7

Více

TJ SOKOL SENOHRABY. TRIATLON Senohraby. Senohraby - EUROAGENTUR Hotelový resort SEN

TJ SOKOL SENOHRABY. TRIATLON Senohraby. Senohraby - EUROAGENTUR Hotelový resort SEN Žákyně starší 1999-2000 1 6 Ondrášková Adriana 2000 18:22 2 3 Placatková Bára 2000 TS Příbram 19:23 3 2 Kotěšovcová Pavla 2000 TRI SKI Horní Počernice 19:36 4 7 Vojtěchová Josefína 2000 SK Slavia Praha

Více

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ

JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ JMENNÝ SEZNAM ŽÁKŮ V UČEBNĚ RED IZO: 600006409 Název školy: Zkušební místo: Název zkoušky: Anglický jazyk - didaktický test Učebna dle informačního systému: M2 (uč. sexta) Místo konání (místnost) určené

Více

HODNOCENÍ TŘÍD V 2. POLOLETÍ

HODNOCENÍ TŘÍD V 2. POLOLETÍ HODNOCENÍ TŘÍD V 2. POLOLETÍ Přehled třídy 1.A 2. pololetí školního roku 23/4 Počet žáků : 32 z toho dívek: 29 chlapců: 3 ubylo: 1 přibylo: 1 2 3 4 5 LAJ Latinský jazyk DĚJ Dějepis MAT Matematika FYZ Fyzika

Více

Mgr. Ludmila Kotlánová, vedoucí asistentů pedagoga Vedoucí hudební skupiny Bongáči. Asistenti pedagoga

Mgr. Ludmila Kotlánová, vedoucí asistentů pedagoga Vedoucí hudební skupiny Bongáči. Asistenti pedagoga FUNKCE A ORGANIZAČNÍ STRUKTURA PODLE ORGANIZAČNÍHO SCHÉMATU PRACOVNÍKŮ ZŠ A MŠ BRNO, KŘENOVÁ 21 VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012 k 1. 4. 2012 Mgr. Zdeněk Lichtneger, zástupce ředitele - zástupce statutárního

Více

Předškoláci - hoši + dívky (2008-2014) - 100m

Předškoláci - hoši + dívky (2008-2014) - 100m Předškoláci - hoši + dívky (2008-2014) - 100m 19 Lacková Eliška 2008 Sokol Říčany 22,09 1 11 Kovář Jan 2008 ZŠ Ortenovo náměstí 22,51 2 69 Filounek Jan 2008 Sokol I Smíchov 23,45 3 15 Vlčková Kristýna

Více

SEZNAM ŠKOL Kategorie I Kategorie II Kategorie III

SEZNAM ŠKOL Kategorie I Kategorie II Kategorie III SEZNAM ŠKOL Kategorie I Kategorie II Kategorie III Škola Číslo Škola Číslo Škola Číslo ZŠ Opatovice nad Labem 10 Masarykova ZŠ Dolní Roveň 20 Speciální MŠ, ZŠ a PŠ Pardubice, Do Nového 30 ZŠ Chrast 11

Více

HD II HD III + IV HD V 27.05.2009 Přebor škol - krajské kolo MSK DII

HD II HD III + IV HD V 27.05.2009 Přebor škol - krajské kolo MSK DII HD II 1. ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové,Ostrava-Hrabůvka 24 2. ZŠ Oldřichovice, Třinec 20 3. ZŠ D. a E. Zátopkových, Třinec 19 4. ZŠ B.Němcové, Opava 5 HD III + IV 1. ZŠ Englišova, Opava 61 2. ZŠ D. a E.

Více

SEZNAM ABSOLVENTŮ FES NA SPONZI Program: Ekonomika a management, Systémové inženýrství a informatika

SEZNAM ABSOLVENTŮ FES NA SPONZI Program: Ekonomika a management, Systémové inženýrství a informatika SEZNAM ABSOLVENTŮ FES NA SPONZI Program: Ekonomika a management, Systémové inženýrství a informatika Datum konání: čtvrtek 02. 07. 2015 místo konání: Aula Arnošta z Pardubic 1. skupina zahájení v 9.00

Více

Vážení členové Klubu pinčů, rodinní příslušníci a čestní členové!

Vážení členové Klubu pinčů, rodinní příslušníci a čestní členové! Obsah Úvodní slovo... 2 Klub Výstava a bonitace Praha Kyje, výsledky a hodnocení... 3 Klub... 5 Klub Výstava a bonitace propozice... 9 Výbor klubu... 12 Hlavní poradci chovu... 13 Oblastní poradci chovu...

Více

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA

Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA Závod č. 53 Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA závod č. 53 Pořadatel závodu: VS Tábor Název závodu: Slalomy o ŠTÍT MĚSTA TÁBORA BHZ: 4 Druh závodu: Slalom postupový Datum závodu: 08.5.2010 Začátek závodu 9:30

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

VYCHOVATELSTVÍ ROZPIS STÁT Í ZÁVĚREČ É ZKOUŠKY KVĚTE - ČERVE 2008

VYCHOVATELSTVÍ ROZPIS STÁT Í ZÁVĚREČ É ZKOUŠKY KVĚTE - ČERVE 2008 VYCHOVATELSTVÍ ROZPIS STÁT Í ZÁVĚREČ É ZKOUŠKY KVĚTE - ČERVE 2008 KOMISE Č. 28 Vychovatelství se speciální pedagogikou Předseda: Doc.PaedDr.Josef Horák,CSc. Členové: Prof.PhDr.Martin Bílek,Ph.D. den: 19.

Více

ŠKOLY S NEJLEPŠÍMI VÝSLEDKY

ŠKOLY S NEJLEPŠÍMI VÝSLEDKY ŠKOLY S NEJLEPŠÍMI VÝSLEDKY TOP 10 GYMNÁZIÍ V ČR (DLE VÝSLEDKŮ SPOLEČNÉ ČÁSTI MZ) TOP 10 SOŠ V ČR (DLE VÝSLEDKŮ SPOLEČNÉ ČÁSTI MZ) NÁZEV ŠKOLY KRAJ 1 Střední škola - Waldorfské lyceum Křejpského 1501 Praha

Více

I. Oblastní soutěž Praha

I. Oblastní soutěž Praha I. Oblastní soutěž Praha 11. března2007 Místo konání: Sportovní hala ZŠ Petřiny Jih, Šantrochova 2/1800, Praha 6 Pořadatel: Taekwon-do ITF Sonkal Praha Informace Počet oddílů : 7 Počty závodníků : junior

Více

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE. Student zkratka oboru případně hodina obhajoby

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE. Student zkratka oboru případně hodina obhajoby Termín zasedání komise č.5: Datum: Středa 17. června 2015 Místnost: místnost B473, FSv ČVUT, Thákurova 7, P 6 Předseda: Ing. Milan Vacura Místopředseda: doc. Ing. Aleš Tomek, CSc. Členové: doc. Ing. Petr

Více

Práce sestry na úseku domácí péče

Práce sestry na úseku domácí péče Program Práce sestry na úseku domácí péče Certifikovaný kurz MZ ČR 1. kurz 2014 Praha Česká republika Pořádá Aesculap Akademie ve spolupráci se smluvními zařízeními Úvod Studijní plán V rámci celoživotního

Více