Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha. (Roger Caras). klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha. (Roger Caras). klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz."

Transkript

1 Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha Psi nejsou celým naším životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras). VÝSTAVNÍ KATALOG klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz Program výstavy : přejímka psů zahájení výstavy posuzování v kruhu v pořadí psi,feny výstavní soutěže vyhlášení vítězů BONITACE Změna časů vyhrazena.

2

3 Vážení přátelé, dovolte mi, abych Vás jménem celého organizačního výboru a výboru KFB přivítal na prvním ročníku Memoriálu paní Ivany Kolářové. Paní Ivana Kolářová zasvětila francouzským buldočkům celý svůj život. Od roku 1979 byla aktivní a velice úspěšnou chovatelkou. Její chovatelskou stanici Suverén znají milovníci buldočků u nás ale i v zahraničí. Celý svůj chovatelský život se zároveň aktivně podílela na rozvoji chovu u nás, řadu let vykonávala funkci hlavní poradkyně našeho klubu. V loňském roce nás paní Ivana Kolářová bohužel navždy opustila. Vážená paní Kolářová, rádi bychom Vám poděkovali za vše, co jste pro nás a naše mazlíčky udělala. Děkujeme!! Všem bych chtěl popřát hodně výstavních úspěchů a příjemné prožití celého dne. Nevyjde-li vše dnes dle Vašich představ, nevzdávejte to! Vyjde to určitě příště. ředitel výstavy, Martin Novák VÝSTAVNÍ VÝBOR: ředitel výstavy: moderátor vedoucí kruhu zapisovatelka ekonomka divácká soutěž spojka sponzoring, výdej cen příjem psů, výdej dokumentů fotograf Martin Novák Martin Novák Ilona Potůčková Zdeňka Lojková Denisa Šamánková Pavel Kolář Petr Potůček Iva Dvořáková Jana Dvořáková Monika Nováková ROZHODČÍ: Klubová výstava - psy i feny posuzuje mezinárodní rozhodčí Hana Vojáčková Bonitace psy i feny posuzuje mezinárodní rozhodčí Ilona Potůčková

4 KLASIFIKACE: Klasifikace se provádí známkou: Třída štěňat a dorostu velmi nadějný, nadějný Třída mladých, mezitřída, otevřená, veteránů a vítězů výborný, velmi dobrý, dobrý, dostatečný ROZDĚLENÍ DO VÝSTAVNÍCH TŘÍD PODLE VÝSTAVNÍHO ŘÁDU ČMKU štěňat dorostu mladých mezitřída otevřená vítězů veteránů čestná 4 6 měsíců 6 9 měsíců 9 18 měsíců měsíců od 15 měsíců jedinci s oceněním Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Šampion republiky, Interšampion od stáří 8 let od 15 měsíců, jedinci s oceněním Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Šampion republiky, Interšampion, (bez nároku na CAC, KV a BOB), zadává se známka a pořadí, V1 se nemůže účastnit soutěže o Vítěze plemene (BOB) mimo konkurenci od 15 měsíců, jedinci bez nároku na klasifikaci a pořadí SOUTĚŽE: Přihlášky je možné odevzdat v den výstavy do hodin spolu s platbou u pokladníka výstavy paní Šamánkové. Nejhezčí pár: - V této soutěži nastoupí pes a fena, kteří byli na výstavě posouzeni a jsou v majetku jednoho majitele Chovatelská skupina: V této soutěži musí nastoupit nejméně 3 jedinci, kteří byli na výstavě posouzeni a pocházejí od jednoho chovatele a minimálně od 2 různých matek nebo otců. Psi nemusí být v majetku chovatele. Dítě a pes: V této soutěži nastoupí se svěřenými jedinci chlapci i děvčata ve věku 2-16 let. Dle počtu přihlášených může být soutěž rozdělena do více věkových kategorií.

5 TITULY: O udělení titulu rozhoduje rozhodčí. Tituly nejsou nárokové a mohou být uděleny v jednotlivých třídách nejlepším jedincům bez ohledu na počet přihlášených psů CAJC - může být udělen psu a feně ve třídě mladých se známkou výborný 1 BOJ - Nejlepší mladý - může být udělen psu nebo feně s oceněním CAJC CAC - může být udělen psu a feně ve třídě otevřené, mezitřídě a vítězů se známkou výborný 1 res.cac - může být udělen psu a feně ve třídě otevřené, mezitřídě a vítězů se známkou výborný 2 BOV- Nejlepší veterán - může být udělen psu nebo feně ve třídě veteránů se známkou výborný 1 Vítěz plemene (BOB) - může být udělen psu nebo feně s hodnocením BOJ, BOV, CAC. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ: Výstava je přístupná psům a fenám zapsaných v plemenných knihách FCI. Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa. Na výstavě je zakázán volný pohyb psů a prodej štěňat. Vystavovatel ručí za všechny škody způsobené jeho psem. Z výstavy se vylučují psi nemocní a z nemoci podezřelí, kryptorchidi, háravé feny, feny ve vysokém stupni březosti, kojící feny a jedinci s operativním nebo jiným veterinárním zákrokem za účelem odstranění exteriérové vady nebo nedostatku. Vystavovatel může odmítnout zápis hodnocení psa do průkazu původu. Vystavovatel je povinen uhradit výstavní poplatky i v případě, že se výstavy se psem nezúčastní. V případě, že by se výstava z objektivních příčin nekonala, budou výstavní poplatky použity k uhrazení nákladů výstavy. V souladu se zákonným ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o osobních údajích, budou využita osobní data pouze pro účely pořadatele výstavy. Vystavovatel souhlasí se zveřejněním své adresy v katalogu. PROTESTY: Protest proti rozhodnutí rozhodčího není přípustný. Protestovat lze pouze z formálních důvodů při porušení výstavních předpisů a propozic. Protest musí být podán písemně, současně se složením jistiny 500,- Kč, pouze v průběhu výstavy. Na protest podaný po ukončení posuzování v kruzích nebude brán zřetel. Nebude-li protest uznán, jistina propadá ve prospěch pořadatele výstavy.

6 VETERINÁRNÍ PODMÍNKY: Psi musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem, pasem pro malá zvířata nebo jiným dokladem, obsahujícím záznamy privátního veterinárního lékaře o provedení požadovaných vakcinací, případně další zdravotní záznamy. Doklad musí obsahovat potvrzení, že pes byl očkován proti vzteklině od 30 dnů do 1 roku před konáním klubové výstavy, a proti dalším nákazám, jako jsou psinka, infekční hepatitida, parvoviróza nebo leptospiróza, podle vakcinačního schématu stanoveného výrobcem příslušné vakcíny. Psi již nepotřebují doklad o klinickém vyšetření zdravotního stavu. DOKLADY PRO ÚČAST NA VÝSTAVĚ: - originál průkazu původu psa pro zapsání výsledku - potvrzený vstupní list, který je součástí přihlášky - očkovací průkaz nebo pas pro malá zvířata VÝSTAVNÍ POPLATKY: Nejhezčí pár - Chovatelská skupina - Dítě a pes - 250,- Kč platba na místě 250,- Kč platba na místě zdarma HLAVNÍ SPONZOR KLUBOVÉ VÝSTAVY:

7

8 PRAVIDLA DIVÁCKÉ SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍHO JEDINCE V letošním roce se při klubové výstavě uskuteční 10. ročník Divácké soutěže. Rozhodovat budou vylosovaní vystavovatelé, dle katalogového čísla, kteří nemají v kruhu momentálně vystavovaného buldočka. Pro 1. kolo bude vylosován vždy jeden vystavovatel, a to pro každou třídu zvlášť. Pro 2. kolo budou vylosováni tři vystavovatelé, kteří nerozhodovali v kole prvním. Soutěží psi a feny z těchto tříd: PSI - třída dorostu, mladých, mezitřída, otevřená FENY - třída štěňat, dorostu, mladých, mezitřída, otevřená, veteránů, vítězů V ostatních třídách z důvodu přihlášení jednoho jedince soutěž neproběhne. 1. kolo každý vylosovaný vystavovatel, který bude posuzovat svou třídu, napíše na papírek k tomu určený, číslo vystaveného buldočka a předá ho do rukou moderátora soutěže, který po posouzení od rozhodčího a určení pořadí v kruhu, vyhlásí vítěze této soutěže z dané třídy. 2. kolo do tohoto kola postoupí z předcházejícího kola vždy výherce z dané třídy. Do tohoto kola budou vylosováni tři vystavující. Každý za sebe napíše na papírek pořadí tří nejkrásnějších, podle čísel vystavujících se buldočků. Poté se opět toto hodnocení předá moderátorovi soutěže a ten podle klíče bodů oznámí vítěze. Klíč bodového hodnocení: 1. místo 3 body 2. Místo 2 body 3. Místo 1 bod Prostým součtem bodů se vyhlásí vítěz. Pokud by se stalo, že by měli dva buldočci na prvním místě shodný počet bodů, vyhrává ten, který má lepší umístnění na třech odevzdaných lístcích. Při jakémkoli problému, který by se mohl vyskytnout s určením nejkrásnějšího jedince, bude toto řešit opět vylosovaný vystavovatel, který bude mít poslední a rozhodující slovo.

9 PSI TŘÍDA DOROSTU 1. CARLO z Lantíkova NENASTOUPIL CMKU/FB/8014/ Daphne Sen Vysočiny Fabien Jiskra naděje Menclová Petra Holková Jitka 2. DON VITO Du Dieudonee VN2 CMKU/FB Tessa siete Langunas Iden Fifty Des P Tits Boutboul Matuška Jiří Dieudonee Du 3. MR. MARLEY Alsamar VN1 CMKU/FB/8107/ Dalila Anima Canis Georges Clooney des P'tits Bout Boul Saulichová Martina Saulichová Martina TŘÍDA MLADÝCH 4. ARNOLD ze Zlatého Lankastru V3 CMKU/FB/7716/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Zárubová Jitka Šupka Miloslav 5. ARTHUR Al Isfahán D CMKU/FB/7943/ Jackie Siskin Pascha od Oskarky Jelínek Jan Sedláčková Iveta

10 6. ATHOS ze Zlatého Lankastru V CMKU/FB/7717/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Hronova Martina Šupka Miloslav 7. BRADBURRY R. Team Soft VD CMKU/FB/7846/ Johanka Team Soft Yaspis Sam Karann Parma Václav Hašek Ivan 8. DEMON BLANC DE NEIGE TOMBANTE A Vigdors V4 CMKU/FB/8026/-14/ ICH Impression De La Perfection A Vigdors ICH Honore de Tameran Kreplová Jana Khomasuridze Revaz 9. DONATELLO Ricardo Bohemia V CMKU/FB/7852/ Ambra Jiskra naděje Brutus Bullbumpkin s Krausová Vendula Herzigová Dana 10. CHANDLER Sam Karann V CMKU/FB/7911/ Dennie Sam Karann Lionheart el Fryosa Rošková Jaroslava Roška Jaroslav 11. CHARLEY Sam Karann V CMKU/FB/7912/ Dennie Sam Karann Lionheart el Fryosa Řeháková Zuzana Roška Jaroslav

11 12. CHARLIE Jiskra naděje V CMKU/FB/7791/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Schmied Lukáš Dvořáková Iva 13. CHURCHIL Jiskra naděje V CMKU/FB/7792/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Košťálová Veronika Dvořáková Iva 14. JURA-B. Batom VD CMKU/FB/7953/ Caylii- B. Batom Malvin El Aglaos Klimeš Ladislav Tomanová Blažena 15. KAIRO Alsamar V2 CMKU/FB/7968/ Carina Alsamar Benton Alsamar Řapek Martin Saulichová Martina 16. S ROCCO Bohemia Hapet V1 CAJC, BOJ CMKU/FB/7708/ Juddy Bohemia Hapet Enrique Janoel Vajčnerová Monika Petrová Hana 17. SAM Dívčí plamen V CMKU/FB/7924/ CHrochťa Dívčí plamen Nyirségi Ráncos Nobel Nykytenko Yevgen Fuchsíková Daniela

12 TŘÍDA MEZITŘÍDA 18. ARTUR z Království Olomouce VD CMKU/FB/7638/ Angelica Maraon Fedor Hawortia Klčová Marika Mazáč Ondřej 19. DIEGO od Dona Carmine V1 CAC CMKU/FB/7728/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Skuhrová Kateřina Lojková Zdeňka 20. DOLCE od Dona Carmine V2 R.CAC CMKU/FB/7729/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Kubánková Jana Lojková Zdeňka 21. HONZA z Jemčiny VD3 CMKU/FB/7650/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Varhanová Tereza Vrzáková Jelena 22. IKER Alsamar VD CMKU/FB/7602/ Corida Alsamar Instant Karma's Handsome Harley Saulichová Martina Saulichová Martina 23. JORK Alsamar VD CMKU/FB/7607/ Carina Alsamar F'Navarro Řapek Martin Saulichová Martina

13 24. SANDOKAN Action Alet VD CMKU/FB/7628/ Lara Croft Action Alet Daulokke's Urzus Le Duc Weissová Stanislava Tvrzová Alena 25. ZZ TOP Team Soft VD4 CMKU/FB/7621/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Vaňková Petra, Bubák Martin Hašek Ivan TŘÍDA OTEVŘENÁ 26. APRIKOT Suverén NENASTOUPIL CMKU/FB/5920/ Ennes Strážní pes Luka dlja Palevyh Buldogov Pánková Ivana Kolářová Ivana 27. ARMANI z Vyšinky V CMKU/FB/6685/11/ Roxana Brána Moravy Lui Aimeé Devil For Janoel Vrchota Jaroslav Štěpánková Jana 28. CASIO Ricardo Bohemia V1 CAC, BOB CMKU/FB/7191/ Ambra Jiskra naděje Brutus Bullbumpkin s Popardowská Vladimíra Herzigová Dana 29. EDDIE Jiskra naděje V CMKU/FB/6586/ BekkyJiskra naděje A Vigdors Revaz Rien de Pareil Stará Renata Dvořáková Iva

14 30. EVO Aleos Bull V CMKU/FB/7671/-13/ Victoria Aleos Nezemony Krasoty Del Duero Chocholate de la Ribera Šimková Lucie Garcia Rodriguez Oscar 31. FARLOW Alsamar V3 CMKU/FB/7082/12/ Antea Sam Karann Fedor Hawortia Horáčková Michaela Saulichová Martina 32. HAKING Jiskra naděje V CMKU/FB/7436/ Gwendy od Koberné hráze Kimmy od Koberné hráze Mičan Zdeněk Dvořáková Iva 33. HELLZAPOPPIN L'ANIMA DEL FILOSOFO Helzapoppin V2 R.CAC spkp Grand Cru Jivara Krutaya Staya HELLZAPOPPIN CAMEMBERT ELECTRIQUE Vašíček Marek Denisova Anna 34. PATRICK od Koberné hráze V4 CMKU/FB/7233/13/ Katherin od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Janková Miroslava Dvořáková Jana 35. TIZIAN Team Soft V CMKU/FB/7136/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Frajbišová Alice Hašek Ivan

15 Ostatní sponzoři výstavy:

16

17 Sponzor výstavy a bonitace

18 Mediální sponzor výstavy Sponzoři z řad členů klubu Chovatelská stanice fr. Buldočků BULL TEAM Petr Jůza Chovatelská stanice fr. Buldočků FLAT DEVILS Kateřina Pejšová sponzor soutěže Dítě a pes Chovatelská stanice fr. Buldočků OD DONA CARMINE Zdena a Evžen Lojkovi Chovatelská stanice fr. Buldočků OD KOBERNÉ HRÁZE Jana Dvořáková Chovatelská stanice fr. Buldočků PLZEŇSKÁ HVĚZDA Ilona a Petr Potůčkovi Chovatelská stanice fr. Buldočků Z JEMČINY Ing. Jelena Vrzáková Všem sponzorům a členům děkujeme za hodnotné dárky a za pomoc s přípravami celé akce. Velice si toho vážíme.

19 Sponzoři 1. Víkendu s buldočkem Sponzoři z řad členů klubu Chovatelská stanice fr. Buldočků FLAT DEVILS Kateřina Pejšová Denisa Šamánková Mgr. Petr Šlauf, advokát Děkujeme všem sponzorům a členům za jejich dárky věnované do 1. ročníku Víkendu s buldočkem.

20

21 FENY TŘÍDA ŠTĚŇAT 36. DAKI from Bohemica land VN3 CMKU/FB/8150/ Bibi from Bohemica land Lionheart el Fryosa Smejkalová Jana Smejkalová Jana 37. DOLLY from Bohemica land VN CMKU/FB/8154/ Bibi from Bohemica land Lionheart el Fryosa Hrdličková Irena Smejkalová Jana 38. IONESKA Žďárská Merkury VN4 CMKU/FB/8230/ Amy Žďárská Merkury Fedor Hawortia Kolářová Jitka Hronová Květoslava 39. TESS Čmoudovo srdce VN1 CMKU/FB/8222/ Otýlie Čmoudovo srdce Cinna Igor v.muppy's Place Weissová Stanislava Weissová Stanislava 40. URŠULA Čmoudovo srdce VN2 CMKU/FB/8232/ Nexin Čmoudovo srdce Lionheart el Fryosa Weissová Stanislava Weissová Stanislava

22 TŘÍDA DOROSTU 41. BABETA z Vlčích skal VN CMKU/FB/8141/ Ayren z Vlčích skal Endy Jiskra naděje Zajíčková Zdeňka Zajíčková Zdeňka 42. CASSANDRA Lemako VN CMKU/FB/8132/ Amálka Lemako El Capone du Terroir de Fontfroide Bartyzalová Magdalena Malá Lenka 43. INNOCENCE V. Flat Devils VN2 CMKU/FB/8032/ Olivia z Dybohůrky Kenshi Bitt Box Jůza Petr, Ing. arch. Holeček Martin Pejšová Kateřina 44. ISABELLE Flat Devils VN3 CMKU/FB/8033/ Olivia z Dybohůrky Kenshi Bitt Box Husková Karolína Pejšová Kateřina 45. IVANKA Slavic Storm VN1 spkp Ajša Aqarella Bohemica Rocco Del Dolcezza dei Movimenti Vašíček Marek Vašíček Marek 46. SENDY od Koberné hráze NENASTOUPILA CMKU/FB/8100/ Katherin od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Kurková Jaroslava Dvořáková Jana

23 47. YO-LO CACHE Aglaos VN4 CMKU/FB/8068/ Roberta Lana Action Alet Obi Wan Aglaos Kreplová Jana Kreplová Jana TŘÍDA MLADÝCH 48. ADÉLE Al Isfahán NENASTOUPILA CMKU/FB/7944/ Jackie Siskin Sedláčková Iveta Pascha od Oskarky Sedláčková Iveta 49. ALTHESS ze Zlatého Lankastru V CMKU/FB/7718/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Šupka Miloslav Šupka Miloslav 50. AMÁLKA Kaul NENASTOUPILA CMKU/FB/8006/ Penelope Cruz Kaul Kenny Rogers Kaul Jiříček Milan Ulmanová Karin 51. BAMBINE Team Soft V2 CMKU/FB/7847/ Johanka Team Soft Yaspis Sam Karann Kopečková Alena Hašek Ivan

24 52. BIBI z Vojtova dvorku VD CMKU/FB/7721/ Grenada Dívčí plamen Bastien Hugania Houfková Tereza Vozničková Daniela 53. CAETANA Etna-box VD CMKU/FB/7804/ Baylais Něžný nos Dagwood od Stříbrňáku Bartošková Jiřina Bartošková Jiřina 54. CATJA Etna-box VD CMKU/FB/7806/ Baylais Něžný nos Dagwood od Stříbrňáku Poštová Olga Bartošková Jiřina 55. ESHLEY NESSY Skorpius V CMKU/FB/7813/ Baboo Loco Poco Atractive Jack Skorpius Vondráčková Markéta Kunzlová Petra 56. FANTASTIC ANN Skorpius V CMKU/FB/7816/ Cairah Soffi Skorpius Eagle-Eyed Flat Devils Černý Alfréd Kunzlová Petra 57. FARRAH EMILLY Skorpius V CMKU/FB/7817/ Cairah Soffi Skorpius Eagle-Eyed Flat Devils Kunzlová Petra Kunzlová Petra

25 58. GABINA z Hai Duong Luce VD CMKU/FB/7692/ Alajka z Hai Duong Luce Quest Čmoudovo srdce Van Thuan Nguyen Van Nguyen Thuan 59. GITHA de Aronui V3 CMKU/FB/8200/-15/ Oleo de el Mencey Loco Zecudas Maestro Matuška Jiří Morales Franasco Sanchez 60. GYAL-LIGETI-KIS- CSIBESZ Desire Alet V CMKU/FB/8170/14/ Virginie Anisette Bona- Lee La Boheme Olivier of Energy House Tvrzová Alena Papp Monika 61. HAPPY Sam Karann V1 CAJC CMKU/FB/7766/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Gruberová Irena Roška Jaroslav 62. HEIDI Sam Karann V CMKU/FB/7767/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Kolář Pavel Roška Jaroslav 63. HONEY Sam Karann V4 CMKU/FB/7768/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Roška Jaroslav Roška Jaroslav

26 64. CHELSEA Jiskra naděje D CMKU/FB/7793/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Sokolová Petra Dvořáková Iva 65. INDIAN SUMMER Alcsiligeti V CMKU/FB/7841/14/ Éden Alcsiligeti Absolute Red by Amazing Surprise Popardowská Vladimíra Simonné Györe Beáta 66. JIMAGINE du Vallone des Furby's V CMKU/FB/8048/-14/ Ficelle du Vallone des Furby's Geronimo Du Domaine de Bodaway Roška Jaroslav Barra Muriel 67. KARMELITA Alsamar VD CMKU/FB/7972/ Carina Alsamar Benton Alsamar Klimeš Ladislav Saulichová Martina 68. SISSA z Rybího města VD CMKU/FB/ Niké z Rybího města Ipon Du Miriem Pacalová Tereza Zajacová Anna TŘÍDA MEZITŘÍDA 69. ALICE Kosa vostra NENASTOUPILA CMKU/FB/7461/ Nelie od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Zinková Jana Zinková Gabriela

27 70. ALMA v Čábalkách VD CMKU/FB/7493/ Brindle Barbara Bulldog's Heart Endy Jiskra naděje Čejka Zdeněk, Čejková Dora Pilný Miloš 71. BRITNEY Marso-Bull VD CMKU/FB/7701/ Coco Beauty Marso - Bull Navarro F Linhart Lukáš Linhart Lukáš 72. C EST LA VIE Diplomate Ambassadeur NENASTOUPILA CMKU/FB/7434/ Danaé Anima Canis F Navarro Nekovářová Blanka Kaška Lenka 73. DAISY od Dona Carmine V CMKU/FB/7730/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Kolář Pavel Lojková Zdeňka 74. DEEDEE od Dona Carmine V CMKU/FB/7731/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 75. ELA z Hai Duong Luce NENASTOUPILA CMKU/FB/7554/ Bella z Lounského chovu Quest Čmoudovo srdce Van Thuan Nguyen Van Nguyen Thuan

28 76. HEDUŠ z Jemčiny V CMKU/FB/7652/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Zwiefelhoferová Václava Vrzáková Jelena 77. HELGA z Jemčiny V2 R.CAC CMKU/FB/7654/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Vrzáková Jelena Vrzáková Jelena 78. HOPE FOR LOVE Flat Devils V3 CMKU/FB/7520/ Uzalla Suverén Black Knight Flat Devils Šamánková Denisa, Pejšová Kateřina Pejšová Kateřina 79. JESSIE Alsamar VD CMKU/FB/7610/ Carina Alsamar F'Navarro Řeháková Zuzana Saulichová Martina 80. LADY RUBY Strážní pes V4 CMKU/FB/7396/ Hallo Strážní pes Adonis z Prašnej cesty Plešingerová Jana Tichá Jiřina 81. QUICK Dívčí plamen VD CMKU/FB/7648/ Ilinois Srdce Evropy Ipon Du Miriem Mičaníková Ludmila Fuchsíková Daniela

29 82. QVELE Dívčí plamen V CMKU/ FB/7649/ Ilinois Srdce Evropy Ipon Du Miriem Bojdová Hana Fuchsíková Daniela 83. YELOW SUBMARINE Team Soft V CMKU FB 7575/ Yaspis Sam Karann Evita Team Soft Hašek Ivan Hašek Ivan 84. ZARRA SUPER STAR Team Soft V1 CAC CMKU/FB/7623/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Mádrová Anna Hašek Ivan 85. ZULEIDA PRINCESS Team Soft VD CMKU/FB/7622/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Mádrová Knapová Dana Hašek Ivan TŘÍDA OTEVŘENÁ 86. CARISMA Ricardo Bohemia V2 R.CAC CMKU/FB/7192/12/ Ambra Jiskra naděje Bullbumpkin's Brutus Moudrá Irena Herzigová Dana

30 87. CÉLINE od Dona Carmine VD CMKU/FB/5950/09/ Bauxi od Dona Carmine Luka dlja Palevyh Buldogov Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 88. CONNOR SARAH Skorpius V CMKU/FB/7011/12/ Unity F. Goodshape's Atractive Jack Skorpius Šimáčková Eva Kunzlová Petra 89. CYRA Isis z Vysočiny VD CMKU/FB/7357/ Aischa Isis z Vysočiny Endy Jiskra naděje Fránek Radek Hatosová Daniela 90. FELINA Telčská růže VD CMKU/FB/7562/ Aischa Telčská růže Art Lemako Marečková Pavlína Lukeš Vladimír 91. FIEBE Jiskra naděje D CMKU/FB/7127/ Bekky Jiskra naděje Aristoteles ze Zámeckého Žerotínu Fialová Anna Dvořáková Iva 92. FRANCESCA Jiskra naděje V1 CAC CMKU/FB/7128/ Bekky Jiskra naděje Aristoteles ze Zámeckého Žerotínu Rašková Dagmar Dvořáková Iva

31 93. FUNNY SWEATHEART Flat Devils V3 CMKU/FB/7239/ July z Dybohůrky Vallon Suverén Šamánková Denisa Pejšová Kateřina 94. GADARA Aldebaran Taurus V CMKU/FB/7336/ Babou Aldebaran Taurus El Capone du Terroir de Fontfroide Salačová Dana Formanová Ivana 95. OLDŘIŠKA Antonie Team Soft V CMKU/FB/6964/12/ Evita Team Soft Yaspis Sam Karann Jůza Petr, Ing.arch. Holeček Martin Hašek Ivan 96. SARAH Team Soft V4 CMKU/FB/7113/ Franceska Team Soft Revaz Rien de Pareil A Vigdors Hašek Ivan Hašek Ivan TŘÍDA VÍTĚZŮ 97. ELVÍRA BULL PARD V2 R.CAC CMKU/FB/6668/11/ Dianne Bull Pard Lui Aimeé Devil for Janoel Jůza Petr, Ing. arch. Holeček Martin Doleželová Jana

32 98. ROBERTA LANA Action Alet V1 CAC, BOS CMKU/FB/7352/ Melinda Gattes Action Alet Zecudas Montebello Kreplová Jana Tvrzová Alena TŘÍDA VETERÁNŮ 99. BAUXI od Dona Carmine V2 CMKU/FB/4869/06/ Yaga Suverén ID Batom Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 100. LÍMEČKOVÁ Čmoudovo srdce V3 CMKU/FB/4812/06/ Gerberka Čmoudovo srdce Harry Čmoudovo srdce Weissová Stanislava Weissová Stanislava 101. OPIUM Keve-Bulls s V1 BOV CMKU/FB/4858/-06/ Mussette Keve-Bulls s Texas-Tex Grand Chef Matuška Jiří Lászlo Kiss

33

34 SEZNAM VYSTAVOVATELŮ: Bartyzalová Magdalena, Krčínova 6, České Budějovice 42 Bartošková Jiřina, Dobiášova 1355, Pelhřimov 53 Bojdová Hana, Lipová 563, Markvartovice, 82 Čejková Dora Ing., Rooseveltova 40, Praha 6 70 Černý Alfréd, Chýnovská 582, Libčice nad Vltavou 56 Fialová Anna, Hanzlova 125, Holice 91 Frajbišová Alice, Týček 62, Zbiroh 35 Fránek Radek, Na Kopcích 392, Třebíč 89 Gruberová Irena,Blatnice 74, 61 Hašek Ivan, Nad Priorem 20A, Plzeň 83, 96 Horáčková Michaela, Plzenská 77, Příbram 31 Houfková Tereza, Školní 7, Jičín 52 Hrdličková Irena, K Lesu 492, Dolní Jirčany 37 Hronova Martina, Masarykova 165, Luby u Chebu 6 Husková Karolína Bc., Rychvald 597, Rychvald 44 Janková Miroslava, Dreyerova 613, Praha 5 34 Jelínek Jan, B.Kobzinové 2016, Havlíčkův Brod 5 Jiříček Milan, Krkonošská 9, Jablonec nad Nisou 50 Jůza Petr, Na Dražkách 122, Zbuzany 43, 95, 97 Klčová Marika, Jesenická 220, Zlatniky 18 Klimeš Ladislav, Dříteň 180, Dříteň, 14, 67 Kolář Pavel, Hlavní 50, Běrunice 62, 73 Kolářová Jitka, Pavlov 111, Stonařov 38 Kopečková Alena, Zagarolská 164, Nelahozeves 51 Košťálová Veronika, Dunajská 27, Brno 13 Krausová Vendula, Beranových 717, Praha 9, 9 Kreplová Jana, Prokopova 582, Sadská 8, 48, 98 Kubánková Jana, Ochozská 2660, Praha Kunzlová Petra, Dolany 257, Kralupy nad Vltavou 57 Kurková Jaroslava, Sdružení 1331/37, Praha 4 Nusle 46 Linhart Lukáš, Nižní Lhoty 6, Dobrá 71 Lojková Zdeňka, Husova 145/17, Říčany 74, 87, 99 Mádrová Anna, Přímětická 1200/46, Praha 4 84 Mádrová Knapová Dana, Mečislavova 20, Praha 4 85 Marečková Pavlína, Vlkaneč 107, Vlkaneč 90 Matuška Jiří, Šárovcova 965, Třebechovice pod Orebem 2, 59, 101 Menclová Petra, PhDr., Ph.D., Chabařovická 1331/5, Praha 8 1 Mičan Zdeněk JUDr., Hlavní 589, Ostrava Poruba 32 Mičaníková Ludmila, U Skleníku 7, Ostrava, 81 Moudrá Irena, Bezručova 723/5, Říčany 86 Nekovářová Blanka, Sídliště 1116/20, Stará Boleslav 72

35 Nykytenko Yevgen, Terronská 17, Praha 6 Bubeneč 17 Pacalová Tereza, Smrková 325, Louňovice 68 Pánková Ivana, Drůbežářská 837/27, Praha 4 26 Parma Václav, Na Potůčku 687, Sedlčany 7 Plešingerová Jana, Ing.,Tlučeň 1, Zruč nad Sázavou 80 Popardowská Vladimíra, Barrandovská 18, Praha 5 28, 65 Poštová Olga. nám.smiřických 43, Kostelec nad Černými lesy 54 Rašková Dagmar MUDr.Táboritská 40, Praha 3 92 Roška Jaroslav, Kamenný Újezd 118, Nýřany 63, 66 Rošková Jaroslava, Kamenný Újezd 118, Nýřany 10 Řapek Martin Bc., DiS., Za Chlumem 795, Bílina 15, 23 Řeháková Zuzana Bc, Tylova 490/35, Trmice 11, 79 Salačová Dana, Sulická 31, Praha 4 94 Saulichová Martina, Nečín 73, Nečín 3, 22 Sedláčková Iveta, Lidická 29, Rýmařov 48 Schmied Lukáš, Troilova 5, Praha Skuhrová Kateřina, Třída 1.máje 1174, Dobřany 19 Smejkalová Jana, Ždánice 101, Kostelec nad Černými Lesy 36 Sokolová Petra, Na Rybníčku 1319, Humpolec 64 Stará Renata, Defregger str.1;855 21;O Hobrunn 29 Šamánková Denisa, Na Pískách 197, Panenské Břežany 78, 93 Šimáčková Eva,Lidická 179, Jinočany 88 Šimková Lucie, Zlukov 123, Veselí nad Lužnicí 30 Šupka Miloslav, Záblatí 15, Třeboň 49 Tvrzová Alena, Lány 29, Kostomlaty nad Labem 60 Vajčnerová Monika, Čajkovského 44C, Hodonín 16 Van Thuan Nguyen, Potůčky 61, Potůčky 58, 75 Vaňková Petra, Na Vysoké II/13, Praha 5 25 Varhanová Tereza, Harantova 648, Písek 21 Vašíček Marek, Záhradnícka 293, Hlohovec, SK 33, 45 Vondráčková Markéta, Part. Svobody 178, Dobříš 55 Vrchota Jaroslav, Potoční 266, Třeboň 27 Vrzáková Jelena Ing.,Svatojánská 214, Deštná 77 Weissová Stanislava, Dlouhá 5, Plzeň 24, 39, 40, 100 Zajíčková Zdeňka Střihov 21, Městec Králové 41 Zárubová Jitka, Piskova 1954, Praha 5 4 Zinková Jana, Jehnědno 19, Písek 69 Zwiefelhoferová Václava, Brloh 47, Brloh 76

36

v sobotu 11. července 2015

v sobotu 11. července 2015 Moravskoslezský bulldog-mops klub pořádá v sobotu 11. července 2015 v oranžerii zámeckého hotelu Maxmilian zámek Loučeň, PSČ 289 37, okr. Nymburk N 50' 17.143, E 15' 01.204, www.zamekloucen.cz Klubovou

Více

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA AMERICKÝCH KOKRŠPANĚLŮ. sobota 21. listopadu 2015 Motel ŽELEZNÉ HORY, Kojice u Chvaletic

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA AMERICKÝCH KOKRŠPANĚLŮ. sobota 21. listopadu 2015 Motel ŽELEZNÉ HORY, Kojice u Chvaletic Českomoravská kynologická unie Český kynologický svaz American Cocker Club ČR SPECIÁLNÍ VÝSTAVA AMERICKÝCH KOKRŠPANĚLŮ sobota 21. listopadu 2015 Motel ŽELEZNÉ HORY, Kojice u Chvaletic Program: 9.00 10.30

Více

KLUB PINČŮ ČESKÉ REPUBLIKY. PROPOZICE KE SPECIÁLNÍ VÝSTAVĚ Česká Třebová ZKO Podhorka

KLUB PINČŮ ČESKÉ REPUBLIKY. PROPOZICE KE SPECIÁLNÍ VÝSTAVĚ Česká Třebová ZKO Podhorka KLUB PINČŮ ČESKÉ REPUBLIKY PROPOZICE KE SPECIÁLNÍ VÝSTAVĚ 18.6.2016 Česká Třebová ZKO Podhorka Uzávěrka 3.6.2016 (pátek), elektronické přihlášky do 8.6.2016 (středa) Speciální výstava s bonitací pořádaná

Více

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHICH

KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHICH KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHICH se zadáním titulů CAJC, CAC ČR, Klubový vítěz KCHICH 14.6.2009 Otradice / Náměšť nad Oslavou / Penzion Jízdárna www,penzionjizdarna.eu Klubovou výstavu KCHICH pořádá ve spolupráci

Více

1. Memoriál Ivany Kolářové, klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz s následnou BONITACÍ

1. Memoriál Ivany Kolářové, klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz s následnou BONITACÍ Psi nejsou celým naším životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras). Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha zve všechny příznivce francouzských buldočků na 1. Memoriál Ivany Kolářové,

Více

Jubilejní speciální výstavu k 35.výročí založení Klubu francouzských buldočků, s následnou BONITACÍ

Jubilejní speciální výstavu k 35.výročí založení Klubu francouzských buldočků, s následnou BONITACÍ . Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata." Gene Hill Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha zve všechny příznivce francouzských buldočků na Jubilejní speciální výstavu

Více

PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO. CLUBSIEGERSCHAU 7. 9. 2014 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9. Program výstavy:

PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO. CLUBSIEGERSCHAU 7. 9. 2014 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9. Program výstavy: PROPOZICE KLUB LHASA APSO ČR KLUBOVÁ VÝSTAVA PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO CLUBSIEGERSCHAU 7. 9. 2014 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9 Rozhodčí: NAĎA KLÍROVÁ (změna rozhodčího vyhrazena) Uzávěrka Meldeschluss

Více

SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ E-mail: vybor@slovensky-cuvac.biz, www: www.slovensky-cuvac.biz

SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ E-mail: vybor@slovensky-cuvac.biz, www: www.slovensky-cuvac.biz Středoevropská speciální výstava Slovenských čuvačů Chržín, 26. 9. 2015 Místo konání: Chržín 1, Stará Fara www.chrzin1.cz Se zadáváním titulů: Vítěz Středoevropské speciální výstavy SC Nejlepší pes Středoevropské

Více

Speciální výstava slovenských čuvačů Chržín, 26. 9. 2015

Speciální výstava slovenských čuvačů Chržín, 26. 9. 2015 Speciální výstava slovenských čuvačů Chržín, 26. 9. 2015 Místo konání: Chržín 1, Stará Fara www.chrzin1.cz Se zadáváním titulů: Vítěz vítězka speciální výstavy SC Vítěz vítězka mladých speciální výstavy

Více

PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO hotel STEP, Malletova ul., Praha 9. Program výstavy:

PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO hotel STEP, Malletova ul., Praha 9. Program výstavy: PROPOZICE KLUB LHASA APSO ČR KLUBOVÁ VÝSTAVA PLEMEN SHIH-TZU A LHASA APSO 11. 09. 2016 hotel STEP, Malletova ul., Praha 9 SHIH TZU - rozhodčí: Vitaliy Belskyy/UKR LHASA APSO - rozhodčí: Vitaliy Belskyy/UKR

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN spojenou s KLUBOVOU VÝSTAVOU KLUBU CHOVATELŮ ČESKÝCH FOUSKŮ a SPECIÁLNÍ VÝSTAVOU

Více

SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ www:

SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ   www: Klubová výstava se zadáváním titulů Nejlepší pes výstavy, Nejlepší fena výstavy PROPOZICE Datum konání: 2. 10. 2016 Místo konání: Brno - Líšeň, Jedovnická 7a, KK Zetor, krytá kynologická hala GPS: 49.2159092N,

Více

KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU a TIBETAN TERRIER CAJC, CAC, BOB. hotel STEP, Malletova ul., Praha 9

KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU a TIBETAN TERRIER CAJC, CAC, BOB. hotel STEP, Malletova ul., Praha 9 PROPOZICE KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU a TIBETAN TERRIER CAJC, CAC, BOB hotel STEP, Malletova ul., Praha 9 Uzávěrka I. 27. 2. 2012 II. 12. 3. 2012 Rozhodčí: IUZA BERADZE, GRU (změna rozhodčího vyhrazena) Program

Více

Klub chovatelů špiců

Klub chovatelů špiců Klub chovatelů špiců pořádá ve dnech 14. 5. a 15. 5. 2016 Speciální a Klubovou výstavu špiců a Thai Bangkaew Dog v kynologickém areálu MSKS ve Zbraslavi u Brna 14. 5. 2016 Speciální výstava 15. 5. 2016

Více

Klub chovatelů špiců

Klub chovatelů špiců Klub chovatelů špiců pořádá dne 22. 10. 2014 speciální výstavu špiců při Evropské výstavě psů Místo konání: hala kynologického klubu Zetor Brno, Jedovnická ul. 7a, 628 00 Brno - Líšeň GPS souřadnice: Loc:

Více

Českomoravská kynologická unie. Českomoravská kynologická jednota. KLUB CHOVATELŮ HRUBOSRSTÝCH A MAĎARSKÝCH OHAŘŮ a KLUB KRÁTKOSRSTÝ OHAŘ

Českomoravská kynologická unie. Českomoravská kynologická jednota. KLUB CHOVATELŮ HRUBOSRSTÝCH A MAĎARSKÝCH OHAŘŮ a KLUB KRÁTKOSRSTÝ OHAŘ Českomoravská kynologická unie Českomoravská kynologická jednota KLUB CHOVATELŮ HRUBOSRSTÝCH A MAĎARSKÝCH OHAŘŮ a KLUB KRÁTKOSRSTÝ OHAŘ ve spolupráci se Státním zámkem Zákupy a OMS Česká Lípa pořádají

Více

Klub chovatelů špiců

Klub chovatelů špiců Klub chovatelů špiců pořádá dne 4. 9. 2016 Klubovou výstavu špiců a Thai Bangkaew Dog se zadáváním titulu KLUÝ VÍTĚZ na výstavišti Krásná louka v Mladé Boleslavi Uzávěrka přihlášek: 1. termín 12.8. 2016

Více

PROPOZICE 3. 5. 2015

PROPOZICE 3. 5. 2015 Klubová výstava a VII. ročník Memoriálu Doc. Viléma Kurze se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubová vítězka PROPOZICE 3. 5. 2015 při MVP Praha na výstavišti Praha-Letňany Uzávěrka přihlášek: 26. 4. 2015

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN 11. května 2013 zámecký park Červeného hrádku u Jirkova I. uzávěrka - 29. 3. 2013

Více

Pro klubovou výstavu Chodských psů je zprovozněno on-line přihlášení

Pro klubovou výstavu Chodských psů je zprovozněno on-line přihlášení Klubová výstava chodských psů se zadáním titulu Klubový vítěz Klub přátel chodského psa vás srdečně zve na akci, která se koná dne 15.dubna 2017 v Hradci Králové -kemp Stříbrný rybník Program: 15.4.2017.

Více

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY Třídy: Pro zařazení psa do třídy je rozhodující věk psa v den konání výstavy (tj. v den posouzení psa na výstavě). Ostatní podmínky musí být splněny v den podání přihlášky. štěňat:

Více

Středoevropská speciální výstava slovenských čuvačů Brno, 25. 10. 2014

Středoevropská speciální výstava slovenských čuvačů Brno, 25. 10. 2014 Středoevropská speciální výstava slovenských čuvačů Brno, 25. 10. 2014 Místo konání : Kynologický klub Zetor Brno, Jedovnická 7a, Brno, GPS : 49 12'56.248"N, 16 40'31.312"E Se zadáváním titulů: Vítěz středoevropské

Více

ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ UNIE R E T R I E V E R K L U B C Z. Pořádají. v neděli v areálu zámeckého parku KONOPIŠTĚ

ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ UNIE R E T R I E V E R K L U B C Z. Pořádají. v neděli v areálu zámeckého parku KONOPIŠTĚ ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ UNIE R E T R I E V E R K L U B C Z Pořádají II. OBLASTNÍ VÝSTAVU RETRIEVERŮ se zadáváním vítěz třídy mladých, mezitřídy, třídy otevřené, pracovní, vítězů, Oblastní vítěz Baby

Více

9. Hlubockou krajskou výstavu psů všech plemen mimo NO

9. Hlubockou krajskou výstavu psů všech plemen mimo NO Č E S K O M O R A V S K Á K Y N O L O G I C K Á U N I E SDRUŽENÍ KYNOLOGICKÝCH KLUBŮ ČESKOBUDĚJOVICKÁ KYNOLOGICKÁ SPOLEČNOST pořádají 9. Hlubockou krajskou výstavu psů všech plemen mimo NO a speciální

Více

Speciální výstava Bloodhound clubu CZ

Speciální výstava Bloodhound clubu CZ Speciální výstava Bloodhound clubu CZ 11.9.2016 Rekreační středisko Hálův mlýn - Lažánky 42, 664 71 Rozhodčí: p.petr Řehánek Přejímka psů: od 9.00 hodin Začátek posuzování: 10.00 hodin Nezapomeňte průkaz

Více

Rozhodčí sobotní výstavy. Rozhodčí nedělní výstavy. Vystavovaná plemena

Rozhodčí sobotní výstavy. Rozhodčí nedělní výstavy. Vystavovaná plemena KLUB CHOVATELŮ HONIČŮ Propozice Klubová výstava 2014 se zadáváním titulů CAJC, CAC, klubový vítěz mladých a klubový vítěz v sobotu 7. června 2014 Klubová výstava 2014 se zadáváním titulů CAJC, CAC, vítěz

Více

Klub saharských chrtů AZAWAKH & SLOUGHI

Klub saharských chrtů AZAWAKH & SLOUGHI Klub saharských chrtů pořádá dne 13. 9. 2014 na zámku Častolovice klubovou výstavu se zadáváním titulu CAJC, CAC a Klubový vítěz pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI Uzávěrka přihlášek 5.9.2014 ROZHODČÍ: František

Více

37. Klubové výstavy francouzských buldočků

37. Klubové výstavy francouzských buldočků Klub francouzských buldočků, Praha 37. Klubové výstavy francouzských buldočků Zlonín 26.září 2015 Program výstavy: 08.00 09.00 přejímka psů 09.00 09.15 zahájení výstavy 09.15 13.30 posuzování v kruhu psi,

Více

35.K L U B O V O U V Ý S T A V U plemene francouzský buldoček

35.K L U B O V O U V Ý S T A V U plemene francouzský buldoček Spatřil jsem v psích očích prchavý výraz pobaveného pohrdání a jsem přesvědčen, že psi si v podstatě myslí, že lidé jsou blázni. Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha zve všechny co nejsrdečněji

Více

Pokud se člověk opět nepřiblíží přírodě a v našem případě svému psu, přestane být tím za koho se vydává - přestane být člověkem rozumným -

Pokud se člověk opět nepřiblíží přírodě a v našem případě svému psu, přestane být tím za koho se vydává - přestane být člověkem rozumným - Pokud se člověk opět nepřiblíží přírodě a v našem případě svému psu, přestane být tím za koho se vydává - přestane být člověkem rozumným - Klub francouzských buldočků o.s., Praha velmi rád přivítá všechny

Více

6. KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ VYŠKOV pro všechna plemena mimo německých ovčáků

6. KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ VYŠKOV pro všechna plemena mimo německých ovčáků 6. KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ VYŠKOV pro všechna plemena mimo německých ovčáků Program výstavy: od 7:00 Přejímka psů 9:15-9:30 Zahájení výstavy 9:30-14:30 Posuzování v kruzích 14:30-16:00 Závěrečné soutěže Uzávěrka

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN spojenou s KLUBOVOU VÝSTAVOU KLUBU SLOVENSKÉHO KOPOVA se zadáním titulů Klubový vítěz

Více

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ. Lanškroun SPORTOVNÍ HALA BÓŽI MODRÉHO V LANŠKROUNĚ MOBIL: ,

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ. Lanškroun SPORTOVNÍ HALA BÓŽI MODRÉHO V LANŠKROUNĚ MOBIL: , KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ 10. ROČNÍK ZEMSKÉ KORUNY KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍSTUPNÁ VŠEM PLEMENŮM PSŮ FCI, NÁRODNÍM PLEMENŮM A NEUZNANÝM FCI, KROMĚ NO Lanškroun 11. června

Více

KLUB CHOVATELŮ RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ

KLUB CHOVATELŮ RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ KLUB CHOVATELŮ RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ Vás zve na XIII. KLUBOVOU VÝSTAVU se zadáváním titulů CAJC, CAC, res. CAC,BOJ,BOV Nejkrásnější pes / fena, BOB, BOS která se koná v sobotu 26. srpna 2017 Penzion JANGELEC

Více

XXIX. OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KNÍRAČŮ všech velikostních rázů + Bonitaci MK, SK

XXIX. OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KNÍRAČŮ všech velikostních rázů + Bonitaci MK, SK Klub chovatelů kníračů České republiky 1927, z.s. pobočka Praha město p.s. a sponzoři Pořádá v sobotu 7.10.2017 XXIX. OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KNÍRAČŮ všech velikostních rázů + Bonitaci MK, SK se zadáváním

Více

Speciální výstavu chrtů

Speciální výstavu chrtů Czech Deerhound Club pořádá dne 1.6.2013 Speciální výstavu chrtů se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy, CAC, CAJC Uzávěrka přihlášek: 1. uzávěrka 15.4.2013 2. uzávěrka 1.5.2013 Místo konání : Náměšť

Více

36. Klubové výstavy francouzských buldočků restaurace U Jezera, Zlonín 13.září 2014 Program výstavy:

36. Klubové výstavy francouzských buldočků restaurace U Jezera, Zlonín 13.září 2014 Program výstavy: Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha 36. Klubové výstavy francouzských buldočků restaurace U Jezera, Zlonín 13.září 2014 Program výstavy: 08.00 09.00 přejímka psů 09.00 09.15 zahájení výstavy

Více

Propozice klubové výstavy pražských krysaříků. Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů

Propozice klubové výstavy pražských krysaříků. Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů Propozice klubové výstavy pražských krysaříků Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů CAJC, CAC, res,. CAC, BOB (Best of Breed), BOS ( Best of Opposite Sexe), BOJ

Více

Speciální výstava. Klub chovatelů slovenských čuvačů v České republice založený v roce 1933, o.s. Všestudy Veltrusy

Speciální výstava. Klub chovatelů slovenských čuvačů v České republice založený v roce 1933, o.s. Všestudy Veltrusy Speciální výstava Brno - Líšeň 15. května 2016 Rozhodčí: MVDr. G. Ridarčíková, SK Se zadáváním titulů a čekatelství: CAJC, CAC, Res. CAC Vítěz speciální výstavy mladých Vítěz speciální výstavy Vítěz speciální

Více

sobota dne 30. května 2015 zámecký park na Kačině u Kutné Hory L o g o z á m k u K a č i n a

sobota dne 30. května 2015 zámecký park na Kačině u Kutné Hory L o g o z á m k u K a č i n a Českomoravská kynologická jednota OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ všech plemen zapisovaných v plemenných knihách ČMKU spojená s Klubovou výstavou bez zadání titulu Klubový vítěz Klubu chovatelů německých krátkosrstých

Více

KLUBOVÁ VÝSTAVA SAHARSKÝCH CHRTŮ PARDUBICE. 15. srpna 2015. pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI. rozhodčí: Dušan BARLÍK (SK) se zadáváním titulů:

KLUBOVÁ VÝSTAVA SAHARSKÝCH CHRTŮ PARDUBICE. 15. srpna 2015. pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI. rozhodčí: Dušan BARLÍK (SK) se zadáváním titulů: KLUBOVÁ VÝSTAVA SAHARSKÝCH CHRTŮ PARDUBICE 15. srpna 2015 pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI rozhodčí: Dušan BARLÍK (SK) se zadáváním titulů: CAJC, CAC a Klubový vítěz KSCH 2015 uzávěrka přihlášek: 7. srpna

Více

Zlonín 14. září 2013

Zlonín 14. září 2013 Spatřil jsem v psích očích prchavý výraz pobaveného pohrdání a jsem přesvědčen, že psi si v podstatě myslí, že lidé jsou blázni. Klub francouzských buldočků občanské sdružení Praha 35. klubové výstavy

Více

KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz

KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz Czech Deerhound Club pořádá dne 5.9.2015 KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz CAJC, CAC ČR Uzávěrka přihlášek: 23.8.2015 Místo konání : Chlumec nad Cidlinou Rozhoduje datum poštovního

Více

sobota dne 19. května 2012 zámecký park na Kačině u Kutné Hory L o g o z á m k u K a č i n a

sobota dne 19. května 2012 zámecký park na Kačině u Kutné Hory L o g o z á m k u K a č i n a Českomoravská kynologická jednota OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ všech plemen zapisovaných v plemenných knihách ČMKU spojená s klubovou výstavou Klubu chovatelů polských ovčáků nížinných se sídlem v Praze Speciální

Více

OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU

OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU Klub chovatelů kníračů České republiky pobočka 09 jesenická pořádá dne 20.09.2014 OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU všech velikostních a barevných rázů se zadáváním titulů Oblastní klubový vítěz, VT, ČKŠ, ČKŠ-V,

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN 14. května 2016 zámecký park Červeného Hrádku u Jirkova I. uzávěrka - 1. 4. 2016

Více

33. K L U B O V É S E T K Á N Í

33. K L U B O V É S E T K Á N Í 33. K L U B O V É S E T K Á N Í Moravskoslezského klubu chovatelů a přátel leonbergerů které se koná 10. 12. září 2010 v Zubří u Nového Města na Moravě Program: Pátek 10.9. - od 14 00 příjezd na setkání

Více

pořádá na Konopišti Klubovou výstavu landseerů se zadáváním titulu Klubový vítěz, CAC

pořádá na Konopišti Klubovou výstavu landseerů se zadáváním titulu Klubový vítěz, CAC pořádá na Konopišti Klubovou výstavu landseerů se zadáváním titulu Klubový vítěz, CAC KONOPIŠTĚ 14.5.2016 Výstava proběhne v areálu před hotelem Nová Myslivna na Konopišti Občerstvení bude k dispozici

Více

6. Newfoundland FedCup

6. Newfoundland FedCup 6. Newfoundland FedCup 25.-26.05.2012 Hradec nad Moravicí, Česká republika Hotel Belaria GPS 49 51 50.421 N, 17 51 59.269 E Rozhodčí William Dobbin (IR) Frode Jevne (N) Uzávěrka přihlášek 01.05.2012 Časový

Více

Výstava se zadáváním titulů CAC, CAJC 29.11.2014

Výstava se zadáváním titulů CAC, CAJC 29.11.2014 Výstava se zadáváním titulů CAC, CAJC 29.11.2014 Uzávěrka přihlášek 22.11.2014 Místo konání : Kulturní dům Přestavlky u Roudnice nad Labem okr. Litoměřice Rozhodčí: Olga Dolejšová (CZ) Změna rozhodčího

Více

MORAVSKOSLEZSKÝ BULLDOG-MOPS KLUB KLUBOVOU VÝSTAVU

MORAVSKOSLEZSKÝ BULLDOG-MOPS KLUB KLUBOVOU VÝSTAVU MORAVSKOSLEZSKÝ BULLDOG-MOPS KLUB pořádá v neděli 8. května 2016 v kynologickém areálu KK SIMIRE Ratenice KLUBOVOU VÝSTAVU (bez zadávání titulu Klubový vítěz) se zadáváním titulu nejlepší štěně, nejlepší

Více

všech plemen mimo NO

všech plemen mimo NO Č E S K O M O R A V S K Á K Y N O L O G I C K Á U N I E SDRUŢENÍ KYNOLOGICKÝCH KLUBŮ ČESKOBUDĚJOVICKÁ KYNOLOGICKÁ SPOLEČNOST pořádají 13. Hlubockou krajskou výstavu psů všech plemen mimo NO a speciální

Více

Wolfhound & Deerhound Klub

Wolfhound & Deerhound Klub Wolfhound & Deerhound Klub pořádá u příležitosti 30. výročí chovu irských vlkodavů v Čechách a 10. výročí založení WDK dne 18. a 19. 6. 2005 v areálu zámeckého parku v Náměšti nad Oslavou se zadáváním

Více

SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ E-mail: vybor@slovensky-cuvac.biz, www: www.slovensky-cuvac.biz

SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ E-mail: vybor@slovensky-cuvac.biz, www: www.slovensky-cuvac.biz Klubová výstava Slovenských čuvačů se zadáváním titulů Nejlepší pes výstavy, Nejlepší fena výstavy 14. 11. 2015 Místo konání: Brno - Líšeň, Jedovnická 7a, KK Zetor, krytá kynologická hala GPS: 49.2159092N,

Více

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH A KLUBOVOU VÝSTAVU

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH A KLUBOVOU VÝSTAVU Českomoravská kynologická unie Českomoravská kynologická jednota KLUB CHOVATELŮ HRUBOSRSTÝCH A MAĎARSKÝCH OHAŘŮ a OMS OLOMOUC pořádají KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH A KLUBOVOU VÝSTAVU 30.-31.5.2015 ve Štěpánově

Více

Rozhodčí sobotní výstavy

Rozhodčí sobotní výstavy KLUB CHOVATELŮ HONIČŮ Propozice Speciální výstava honičů 2015 se zadáváním titulů CAJC, CAC, vítěz speciální výstavy honičů v sobotu 9. května 2015 Klubová výstava 2015 se zadáváním titulů CAJC, CAC, klubový

Více

PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP

PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU

Více

8. krajská výstava psů plemen FCI, národních plemen, mimo NO,

8. krajská výstava psů plemen FCI, národních plemen, mimo NO, KJ ČR Kynologická organizace 1 Brno 8. krajská výstava psů plemen FCI, národních plemen, mimo NO, která se uskuteční dne 25.7. 2015 v Brně Žebětíně stadion Eliot Kohoutovická 177,641 00 Brno GPS: 49 12'38.103"N,

Více

KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU klubu Evropa

KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU klubu Evropa KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU klubu Evropa se zadáním titulu Klubový vítěz, Klubový vítěz mladých. 13. KVĚTNA 2017 KCP PIZZERIE Paskov GPS 49.7319839N, 18.2904106E Dovolujeme si Vás pozvat na klubovou výstavu

Více

KLUB FRANCOUZSKÝCH BULDOČKŮ

KLUB FRANCOUZSKÝCH BULDOČKŮ KLUB FRANCOUZSKÝCH BULDOČKŮ Občanské sdružení, Praha SPECIÁLNÍ VÝSTAVA 19.května 2012 JAVOROVÁ SKÁLA 1 SPONZOŘI VÝSTAVY: MEDIÁLNÍ SPONZOR VÝSTAVY PES PŘÍTEL ČLOVĚKA www.pespritelcloveka.cz VELKOOBCHOD

Více

Víkend, února 2017

Víkend, února 2017 Staffordshire Bull Terrier Club CZ Víkend, 18.-19. února 2017 Generální sponzor SBTC CZ Místo: Golf Club Poděbrady, Na Zálesí 530, Poděbrady, krytá hala, GPS: 50 8 17.257 N, 15 8 39.890 E Pořadatel: klub

Více

Také se můţete přihlásit on-line na http://www.dogoffice.cz/

Také se můţete přihlásit on-line na http://www.dogoffice.cz/ ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ VE SPOLUPRÁCI MS HUMPLOLEC ORLÍK ZA PODPORY FIRMY ANKA CZ A RODINNÉHO PIVOVARU BERNARD pořádají a srdečně Vás zvou na prestiţní Speciální

Více

Speciální výstavu chrtů a Speciální výstavy Klubu faraonských psů

Speciální výstavu chrtů a Speciální výstavy Klubu faraonských psů Klub saharských chrtů pořádá dne 7.6.2014 Speciální výstavu chrtů a Speciální výstavy Klubu faraonských psů se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy, CAC, CAJC Uzávěrka přihlášek: 1. uzávěrka 19.4.2014

Více

Rozhodčí sobotní výstavy. Rozhodčí nedělní výstavy

Rozhodčí sobotní výstavy. Rozhodčí nedělní výstavy Rozhodčí sobotní výstavy Birte Scheel (DK) ( Basset Hound ) Kresten Scheel (DK) ( ostatní plemena ) Rozhodčí nedělní výstavy Kresten Scheel (DK) ( Basset Hound ) Birte Scheel (DK) ( ostatní plemena ) změna

Více

Klub francouzských buldočků

Klub francouzských buldočků Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující Vám obličej. ( Ben Williams) Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha 34. Klubová výstava francouzských buldočků Zlonín 22. září 2012

Více

Klubovou výstavu (Krása a výkon KFP)

Klubovou výstavu (Krása a výkon KFP) KLUB FARAONSKÝCH PSŮ pořádá Klubovou výstavu (Krása a výkon KFP) na dostihové dráze Lednice GPS souřadnice: 48 48'21.846"N 16 48'0.063"E PROGRAM: Sobota 15.8.2015 Dostihy chrtů (pořádá dostihová dráha

Více

28. 2. 2015 Libice nad Cidlinou kulturní dům Husova ul. Na této výstavě budou předány ceny za PUDLA ROKU 2014

28. 2. 2015 Libice nad Cidlinou kulturní dům Husova ul. Na této výstavě budou předány ceny za PUDLA ROKU 2014 PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na se zadáváním titulů: čekatel

Více

14. 11. 2015 POVÝSTAVNÍ KATALOG

14. 11. 2015 POVÝSTAVNÍ KATALOG SPOLEK CHOVATELŮ SLOVENSKÝCH ČUVAČŮ Klubová výstava Slovenských čuvačů se zadáváním titulů Nejlepší pes výstavy, Nejlepší fena výstavy 14. 11. 2015 POVÝSTAVNÍ KATALOG Ch. Hassan Bílé království Nejlepší

Více

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH A KLUBOVOU VÝSTAVU

KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH A KLUBOVOU VÝSTAVU Českomoravská kynologická unie Českomoravská kynologická jednota KLUB CHOVATELŮ HRUBOSRSTÝCH A MAĎARSKÝCH OHAŘŮ a OMS OLOMOUC pořádají při příležitosti 20 let od založení KCHHMO KLUBOVÉ ZKOUŠKY VLOH A

Více

PROPOZICE NA KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP

PROPOZICE NA KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP PROPOZICE NA KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na KLUBOVOU VÝSTAVA PUDLŮ KCHP MEMORIÁL

Více

Pozvánka na klubovou výstavu a bonitaci Nová Živohošť 27. - 28. 4. 2013

Pozvánka na klubovou výstavu a bonitaci Nová Živohošť 27. - 28. 4. 2013 Pozvánka na klubovou výstavu a bonitaci Nová Živohošť 27. - 28. 4. 2013 Milí chovatelé, majitelé a příznivci plemene beauceron, rádi bychom Vás pozvali na Novou Živohošť, kde se bude konat první klubová

Více

Klubová výstava Bloodhound clubu CZ

Klubová výstava Bloodhound clubu CZ Klubová výstava Bloodhound clubu CZ 4.června 2016 - KONOPIŠTĚ v areálu hotelu Nová Myslivna Konopiště 22, Benešov u Prahy, 256 01 Rozhodčí: Staviarska Viera (SK) Přejímka psů: od 9.00 hodin Začátek posuzování:

Více

Výcvikové středisko Peira, Jesenice u Rakovníka

Výcvikové středisko Peira, Jesenice u Rakovníka pořádá Výcvikové středisko Peira, Jesenice u Rakovníka GPS: 50 5 25.965"N, 13 28 38.625"E pátek 13. 8. Jubilejní výstava bearded collií se zadáváním titulů CAJC, CAC a Vítěz Jubilejní výstavy sobota 14.

Více

Staffordshire Bull Terrier Club CZ. 8. června 2013. Generální sponzor SBTC CZ

Staffordshire Bull Terrier Club CZ. 8. června 2013. Generální sponzor SBTC CZ Staffordshire Bull Terrier Club CZ Klubová výstava 2013 8. června 2013 Generální sponzor SBTC CZ Místo: A.T.C. Autokemp Golf, Poděbrady Rozhodčí: psi Helen E. Reaney (UK, ch. s. Rolenska) feny Archie Bryden

Více

Klub bretaňských ohařů z.s. pořádá v neděli 8. května 2016 SDRUŽENOU VÝSTAVU CHOVATELSKÝCH KLUBŮ v Konopišti v parku u Staré Myslivny

Klub bretaňských ohařů z.s. pořádá v neděli 8. května 2016 SDRUŽENOU VÝSTAVU CHOVATELSKÝCH KLUBŮ v Konopišti v parku u Staré Myslivny Klub bretaňských ohařů z.s. pořádá v neděli 8. května 2016 SDRUŽENOU VÝSTAVU CHOVATELSKÝCH KLUBŮ v Konopišti v parku u Staré Myslivny Posuzování a zadávání titulů se řídí platným výstavním řádem ČMKU Klubová

Více

Rozhodčí klubové výstavy. Vystavovaná plemena. Uzávěrka

Rozhodčí klubové výstavy. Vystavovaná plemena. Uzávěrka KLUB CHOVATELŮ HONIČŮ Klubová výstava 2012 U příležitosti akce Jarmark sv. Jiljí 50. let myslivosti ve Lhenicích v sobotu 1. září 2012 Lhenice Penzion INGRID Netolická ulice 295 384 02 Lhenice http://www.penzioningrid.cz

Více

KLUBOVOU VÝSTAVU KOLIÍ A ŠELTIÍ

KLUBOVOU VÝSTAVU KOLIÍ A ŠELTIÍ pořádá KLUBOVOU VÝSTAVU KOLIÍ A ŠELTIÍ se zadáváním titulů CAJC, CAC ČR, bez KV 10. září 2016 v areálu SDH - Hasičská zbrojnice Ostrava Kunčičky Uzávěrka přihlášek: I. - 10. srpna 2016, II. - 20. srpna

Více

OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU PUDLŮ SPOLKU KCHP se zadáváním titulů:

OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU PUDLŮ SPOLKU KCHP se zadáváním titulů: PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU SPOLKU KCHP KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na OBLASTNÍ KLUBOVOU

Více

na nádvoří zámku Náměšť na Hané (GPS: 49 35'56.406"N, 17 3'47.59"E)

na nádvoří zámku Náměšť na Hané (GPS: 49 35'56.406N, 17 3'47.59E) ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA (ČMKJ) & KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ (KCHLS) pořádají a srdečně Vás zvou na dvě prestižní výstavy konané ve dnech 27. 28. 5. 2017: na nádvoří zámku Náměšť na Hané

Více

SHELTIE CLUB CZ, z. s.

SHELTIE CLUB CZ, z. s. SHELTIE CLUB CZ, z. s. Vás srdečně zve na Klubovou výstavu se zadáváním titulu CAC, CAJC, bez zadání KV konanou v neděli 4. září 2016 v Kladruby nad Labem Kolesa posuzuje: paní Karin Hedberg (Kennel Kashmani

Více

4.5.2015 (poštovní razítko) nebo on-line přihlášky přes www.dogoffice.cz

4.5.2015 (poštovní razítko) nebo on-line přihlášky přes www.dogoffice.cz KLUB CHOVATELŮ COLLIÍ A SHELTIÍ Vás srdečně zve na první letošní klubovou akci: 30.5.2015 KLUBOVOU VÝSTAVU KCHCS spojenou s BONITACÍ se zadáváním titulu KLUBOVÝ VÍTĚZ plemen kolie dlouhosrstá kolie krátkosrstá

Více

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ 9. ROČNÍK ZEMSKÉ KORUNY KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍSTUPNÁ VŠEM PLEMENŮM PSŮ FCI, NÁRODNÍM PLEMENŮM A NEUZNANÝM FCI, KROMĚ NO SPECIÁLNÍ VÝSTAVA TERIÉRŮ

Více

Klubovou výstavu loveckých španělů, vodních psů a dalších plemen zařazených v KCHLS bez zadání titulu KV

Klubovou výstavu loveckých španělů, vodních psů a dalších plemen zařazených v KCHLS bez zadání titulu KV Klub chovatelů loveckých slídičů Jungmannova 25, 115 25 Praha 1, ČR pořádá Klubovou výstavu loveckých španělů, vodních psů a dalších plemen zařazených v KCHLS bez zadání titulu KV (mimo retrívrů) 1. října

Více

MORAVSKOSLEZSKÝ BULLDOG-MOPS KLUB KLUBOVOU VÝSTAVU

MORAVSKOSLEZSKÝ BULLDOG-MOPS KLUB KLUBOVOU VÝSTAVU MORAVSKOSLEZSKÝ BULLDOG-MOPS KLUB pořádá v sobotu 10. září 2016 v areálu hotelu Atlantis Brno Rozdrojovice KLUBOVOU VÝSTAVU (se zadávání titulu Klubový vítěz) dále zadáváním titulu nejlepší štěně, nejlepší

Více

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ 8. ROČNÍK ZEMSKÉ KORUNY KRAJSKÁ VÝSTAVA PSŮ PŘÍSTUPNÁ VŠEM PLEMENŮM PSŮ FCI, NÁRODNÍM PLEMENŮM A NEUZNANÝM FCI, KROMĚ NO SPECIÁLNÍ VÝSTAVA TERIÉRŮ

Více

XXVII. KLUBOVOU VÝSTAVU KOLIÍ A ŠELTIÍ

XXVII. KLUBOVOU VÝSTAVU KOLIÍ A ŠELTIÍ pořádá XXVII. KLUBOVOU VÝSTAVU KOLIÍ A ŠELTIÍ se zadáváním titulů CAJC, CAC ČR a Klubový vítěz 2017 6. května 2017 v areálu kynologického klubu v Chropyni Uzávěrka přihlášek: I. - 6. dubna 2017, II. -

Více

KLUB FARAONSKÝCH PSŮ. Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) PROGRAM:

KLUB FARAONSKÝCH PSŮ. Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) PROGRAM: KLUB FARAONSKÝCH PSŮ pořádá Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) v jezdeckém klubu Vasury - Kolesa (Kladruby nad Labem) GPS souřadnice: 50 5'19.939"N 15 28'36.064"E PROGRAM: Sobota

Více

PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP

PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU

Více

PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP

PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP PROPOZICE NA OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU KCHP KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na OBLASTNÍ KLUBOVOU VÝSTAVU

Více

7. 8. 5. 2016 na Závodišti Zlatá podkova Humpolec. dne 7. 5. 2016 na Klubovou výstavu retrieverů, španělů, vodních psů a dalších

7. 8. 5. 2016 na Závodišti Zlatá podkova Humpolec. dne 7. 5. 2016 na Klubovou výstavu retrieverů, španělů, vodních psů a dalších ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ VE SPOLUPRÁCI MS HUMPLOLEC ORLÍK ZA PODPORY FIRMY ANKA CZ A RODINNÉHO PIVOVARU BERNARD pořádají a srdečně Vás zvou na dvě prestižní výstavy

Více

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ. Lanškroun HALA BÓŽI MODRÉHO V LANŠKROUNĚ II. UZÁVĚRKA

KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ. Lanškroun HALA BÓŽI MODRÉHO V LANŠKROUNĚ II. UZÁVĚRKA KYNOLOGICKÁ JEDNOTA ČR KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE LANŠKROUN KJ 7. ROČNÍK ZEMSKÉ KORUNY KRAJSKÁ PSŮ PŘÍSTUPNÁ VŠEM PLEMENŮM PSŮ FCI, NÁRODNÍM PLEMENŮM A NEUZNANÝM FCI, KROMĚ NO SPECIÁLNÍ TERIÉRŮ KLUBOVÁ BEAUCERONŮ

Více

16.10.2015 (poštovní razítko)

16.10.2015 (poštovní razítko) KLUB CHOVATELŮ COLLIÍ A SHELTIÍ Vás srdečně zve na tradiční podzimní výstavní víkend pro plemena kolie dlouhosrstá kolie krátkosrstá šeltie 07. 11. 2015 II. KLUBOVÁ VÝSTAVA KCHCS (bez zadávání titulu Klubový

Více

Uzávěrka přihlášek: rozhodčí: Josef Mravík, SK (změna rozhodčího vyhrazena)

Uzávěrka přihlášek: rozhodčí: Josef Mravík, SK (změna rozhodčího vyhrazena) KLUBOVÁ VÝSTAVA SHIH-TZU klubu Evropa 14. května 2016 KCP PIZZERIE Paskov GPS 49.7319839N, 18.2904106E Dovolujeme si Vás pozvat na klubovou výstavu plemene SHIH-TZU, která se uskuteční 14. května 2016

Více

Českomoravská kynologická jednota OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ všech plemen zapisovaných v plemenných knihách ČMKU spojená s klubovou výstavou

Českomoravská kynologická jednota OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ všech plemen zapisovaných v plemenných knihách ČMKU spojená s klubovou výstavou Českomoravská kynologická jednota OBLASTNÍ VÝSTAVA PSŮ všech plemen zapisovaných v plemenných knihách ČMKU spojená s klubovou výstavou Klubu chovatelů loveckých slídičů pro plemena španělů, vodních psů

Více

pořádají a srdečně Vás zvou na dvě prestiţní Klubové výstavy pořádané dne na

pořádají a srdečně Vás zvou na dvě prestiţní Klubové výstavy pořádané dne na ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ SEKCE RETRIEVERŮ VE SPOLUPRÁCI MS HUMPLOLEC ORLÍK ZA PODPORY FIRMY ANKA CZ A RODINNÉHO PIVOVARU BERNARD pořádají a srdečně Vás zvou na

Více

Uzávěrka: první a druhá ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA a KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ ČR. pořádají

Uzávěrka: první a druhá ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA a KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ ČR. pořádají ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA a KLUB CHOVATELŮ LOVECKÝCH SLÍDIČŮ ČR pořádají dne 12.6.2010 SPECIÁLNÍ VÝSTAVU ŠPANĚLŮ, SLÍDIČŮ, VODNÍCH PSŮ a OST. PLEMEN ZAŘAZENÝCH DO KCHLS!!! MIMO RETRIVERŮ!!! Brno

Více

PROPOZICE NA SPECIÁLNÍ VÝSTAVU PUDLŮ

PROPOZICE NA SPECIÁLNÍ VÝSTAVU PUDLŮ PROPOZICE NA SPECIÁLNÍ VÝSTAVU PUDLŮ KCHP Praha, Kotíkova 758/3, 103 00 Praha 10 - Kolovraty, číslo klubu: 1043, člen FCI prostřednictvím ČMKU si Vás dovoluje pozvat na SPECIÁLNÍ VÝSTAVU PUDLŮ se zadáváním

Více

úvodní strana adresa klubu

úvodní strana adresa klubu KLUBOVÁ VÝSTAVA BRNO 27. 6. 2015 PUDL klub, Smečenská 737, 272 04 Kladno, člen FCI prostřednictvím ČMKU Vás zve na KLUBOVOU VÝSTAVU se zadáváním klubového čekatelství pro plemeno PUDL, PAPILLON, PHALENE,

Více

I. Speciální výstavu plemene Welsh Springer Spaniel

I. Speciální výstavu plemene Welsh Springer Spaniel Klub chovatelů loveckých slídičů Sekce chovatelů, majitelů a příznivců plemene Welsh Springer Spaniel pořádá v rámci 17. letního srazu WSS dne 27. července 2012 v Hradci Králové areál 4. základny Junáka

Více

Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata." posuzování v kruhu psi, feny soutěţe, vyhlášení vítězů

Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata. posuzování v kruhu psi, feny soutěţe, vyhlášení vítězů Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha Ten, kdo řekl, že štěstí se nedá koupit, zapomněl na štěňata." Gene Hill K A T A L O G JARNÍ SPECIÁLNÍ VÝSTAVY Javorová skála 31. května 2014 Program

Více