Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha. (Roger Caras). klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha. (Roger Caras). klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz."

Transkript

1 Klub francouzských buldočků občanské sdružení, Praha Psi nejsou celým naším životem, ale díky nim je náš život úplný. (Roger Caras). VÝSTAVNÍ KATALOG klubová výstava bez zadávání titulů klubový vítěz Program výstavy : přejímka psů zahájení výstavy posuzování v kruhu v pořadí psi,feny výstavní soutěže vyhlášení vítězů BONITACE Změna časů vyhrazena.

2

3 Vážení přátelé, dovolte mi, abych Vás jménem celého organizačního výboru a výboru KFB přivítal na prvním ročníku Memoriálu paní Ivany Kolářové. Paní Ivana Kolářová zasvětila francouzským buldočkům celý svůj život. Od roku 1979 byla aktivní a velice úspěšnou chovatelkou. Její chovatelskou stanici Suverén znají milovníci buldočků u nás ale i v zahraničí. Celý svůj chovatelský život se zároveň aktivně podílela na rozvoji chovu u nás, řadu let vykonávala funkci hlavní poradkyně našeho klubu. V loňském roce nás paní Ivana Kolářová bohužel navždy opustila. Vážená paní Kolářová, rádi bychom Vám poděkovali za vše, co jste pro nás a naše mazlíčky udělala. Děkujeme!! Všem bych chtěl popřát hodně výstavních úspěchů a příjemné prožití celého dne. Nevyjde-li vše dnes dle Vašich představ, nevzdávejte to! Vyjde to určitě příště. ředitel výstavy, Martin Novák VÝSTAVNÍ VÝBOR: ředitel výstavy: moderátor vedoucí kruhu zapisovatelka ekonomka divácká soutěž spojka sponzoring, výdej cen příjem psů, výdej dokumentů fotograf Martin Novák Martin Novák Ilona Potůčková Zdeňka Lojková Denisa Šamánková Pavel Kolář Petr Potůček Iva Dvořáková Jana Dvořáková Monika Nováková ROZHODČÍ: Klubová výstava - psy i feny posuzuje mezinárodní rozhodčí Hana Vojáčková Bonitace psy i feny posuzuje mezinárodní rozhodčí Ilona Potůčková

4 KLASIFIKACE: Klasifikace se provádí známkou: Třída štěňat a dorostu velmi nadějný, nadějný Třída mladých, mezitřída, otevřená, veteránů a vítězů výborný, velmi dobrý, dobrý, dostatečný ROZDĚLENÍ DO VÝSTAVNÍCH TŘÍD PODLE VÝSTAVNÍHO ŘÁDU ČMKU štěňat dorostu mladých mezitřída otevřená vítězů veteránů čestná 4 6 měsíců 6 9 měsíců 9 18 měsíců měsíců od 15 měsíců jedinci s oceněním Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Šampion republiky, Interšampion od stáří 8 let od 15 měsíců, jedinci s oceněním Národní vítěz, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Šampion republiky, Interšampion, (bez nároku na CAC, KV a BOB), zadává se známka a pořadí, V1 se nemůže účastnit soutěže o Vítěze plemene (BOB) mimo konkurenci od 15 měsíců, jedinci bez nároku na klasifikaci a pořadí SOUTĚŽE: Přihlášky je možné odevzdat v den výstavy do hodin spolu s platbou u pokladníka výstavy paní Šamánkové. Nejhezčí pár: - V této soutěži nastoupí pes a fena, kteří byli na výstavě posouzeni a jsou v majetku jednoho majitele Chovatelská skupina: V této soutěži musí nastoupit nejméně 3 jedinci, kteří byli na výstavě posouzeni a pocházejí od jednoho chovatele a minimálně od 2 různých matek nebo otců. Psi nemusí být v majetku chovatele. Dítě a pes: V této soutěži nastoupí se svěřenými jedinci chlapci i děvčata ve věku 2-16 let. Dle počtu přihlášených může být soutěž rozdělena do více věkových kategorií.

5 TITULY: O udělení titulu rozhoduje rozhodčí. Tituly nejsou nárokové a mohou být uděleny v jednotlivých třídách nejlepším jedincům bez ohledu na počet přihlášených psů CAJC - může být udělen psu a feně ve třídě mladých se známkou výborný 1 BOJ - Nejlepší mladý - může být udělen psu nebo feně s oceněním CAJC CAC - může být udělen psu a feně ve třídě otevřené, mezitřídě a vítězů se známkou výborný 1 res.cac - může být udělen psu a feně ve třídě otevřené, mezitřídě a vítězů se známkou výborný 2 BOV- Nejlepší veterán - může být udělen psu nebo feně ve třídě veteránů se známkou výborný 1 Vítěz plemene (BOB) - může být udělen psu nebo feně s hodnocením BOJ, BOV, CAC. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ: Výstava je přístupná psům a fenám zapsaných v plemenných knihách FCI. Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené psem nebo vystavovatelem, ani za úhyn nebo ztrátu psa. Na výstavě je zakázán volný pohyb psů a prodej štěňat. Vystavovatel ručí za všechny škody způsobené jeho psem. Z výstavy se vylučují psi nemocní a z nemoci podezřelí, kryptorchidi, háravé feny, feny ve vysokém stupni březosti, kojící feny a jedinci s operativním nebo jiným veterinárním zákrokem za účelem odstranění exteriérové vady nebo nedostatku. Vystavovatel může odmítnout zápis hodnocení psa do průkazu původu. Vystavovatel je povinen uhradit výstavní poplatky i v případě, že se výstavy se psem nezúčastní. V případě, že by se výstava z objektivních příčin nekonala, budou výstavní poplatky použity k uhrazení nákladů výstavy. V souladu se zákonným ustanovením zákona č. 101/2000 Sb., o osobních údajích, budou využita osobní data pouze pro účely pořadatele výstavy. Vystavovatel souhlasí se zveřejněním své adresy v katalogu. PROTESTY: Protest proti rozhodnutí rozhodčího není přípustný. Protestovat lze pouze z formálních důvodů při porušení výstavních předpisů a propozic. Protest musí být podán písemně, současně se složením jistiny 500,- Kč, pouze v průběhu výstavy. Na protest podaný po ukončení posuzování v kruzích nebude brán zřetel. Nebude-li protest uznán, jistina propadá ve prospěch pořadatele výstavy.

6 VETERINÁRNÍ PODMÍNKY: Psi musí být doprovázeni platným očkovacím průkazem, pasem pro malá zvířata nebo jiným dokladem, obsahujícím záznamy privátního veterinárního lékaře o provedení požadovaných vakcinací, případně další zdravotní záznamy. Doklad musí obsahovat potvrzení, že pes byl očkován proti vzteklině od 30 dnů do 1 roku před konáním klubové výstavy, a proti dalším nákazám, jako jsou psinka, infekční hepatitida, parvoviróza nebo leptospiróza, podle vakcinačního schématu stanoveného výrobcem příslušné vakcíny. Psi již nepotřebují doklad o klinickém vyšetření zdravotního stavu. DOKLADY PRO ÚČAST NA VÝSTAVĚ: - originál průkazu původu psa pro zapsání výsledku - potvrzený vstupní list, který je součástí přihlášky - očkovací průkaz nebo pas pro malá zvířata VÝSTAVNÍ POPLATKY: Nejhezčí pár - Chovatelská skupina - Dítě a pes - 250,- Kč platba na místě 250,- Kč platba na místě zdarma HLAVNÍ SPONZOR KLUBOVÉ VÝSTAVY:

7

8 PRAVIDLA DIVÁCKÉ SOUTĚŽE O NEJKRÁSNĚJŠÍHO JEDINCE V letošním roce se při klubové výstavě uskuteční 10. ročník Divácké soutěže. Rozhodovat budou vylosovaní vystavovatelé, dle katalogového čísla, kteří nemají v kruhu momentálně vystavovaného buldočka. Pro 1. kolo bude vylosován vždy jeden vystavovatel, a to pro každou třídu zvlášť. Pro 2. kolo budou vylosováni tři vystavovatelé, kteří nerozhodovali v kole prvním. Soutěží psi a feny z těchto tříd: PSI - třída dorostu, mladých, mezitřída, otevřená FENY - třída štěňat, dorostu, mladých, mezitřída, otevřená, veteránů, vítězů V ostatních třídách z důvodu přihlášení jednoho jedince soutěž neproběhne. 1. kolo každý vylosovaný vystavovatel, který bude posuzovat svou třídu, napíše na papírek k tomu určený, číslo vystaveného buldočka a předá ho do rukou moderátora soutěže, který po posouzení od rozhodčího a určení pořadí v kruhu, vyhlásí vítěze této soutěže z dané třídy. 2. kolo do tohoto kola postoupí z předcházejícího kola vždy výherce z dané třídy. Do tohoto kola budou vylosováni tři vystavující. Každý za sebe napíše na papírek pořadí tří nejkrásnějších, podle čísel vystavujících se buldočků. Poté se opět toto hodnocení předá moderátorovi soutěže a ten podle klíče bodů oznámí vítěze. Klíč bodového hodnocení: 1. místo 3 body 2. Místo 2 body 3. Místo 1 bod Prostým součtem bodů se vyhlásí vítěz. Pokud by se stalo, že by měli dva buldočci na prvním místě shodný počet bodů, vyhrává ten, který má lepší umístnění na třech odevzdaných lístcích. Při jakémkoli problému, který by se mohl vyskytnout s určením nejkrásnějšího jedince, bude toto řešit opět vylosovaný vystavovatel, který bude mít poslední a rozhodující slovo.

9 PSI TŘÍDA DOROSTU 1. CARLO z Lantíkova NENASTOUPIL CMKU/FB/8014/ Daphne Sen Vysočiny Fabien Jiskra naděje Menclová Petra Holková Jitka 2. DON VITO Du Dieudonee VN2 CMKU/FB Tessa siete Langunas Iden Fifty Des P Tits Boutboul Matuška Jiří Dieudonee Du 3. MR. MARLEY Alsamar VN1 CMKU/FB/8107/ Dalila Anima Canis Georges Clooney des P'tits Bout Boul Saulichová Martina Saulichová Martina TŘÍDA MLADÝCH 4. ARNOLD ze Zlatého Lankastru V3 CMKU/FB/7716/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Zárubová Jitka Šupka Miloslav 5. ARTHUR Al Isfahán D CMKU/FB/7943/ Jackie Siskin Pascha od Oskarky Jelínek Jan Sedláčková Iveta

10 6. ATHOS ze Zlatého Lankastru V CMKU/FB/7717/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Hronova Martina Šupka Miloslav 7. BRADBURRY R. Team Soft VD CMKU/FB/7846/ Johanka Team Soft Yaspis Sam Karann Parma Václav Hašek Ivan 8. DEMON BLANC DE NEIGE TOMBANTE A Vigdors V4 CMKU/FB/8026/-14/ ICH Impression De La Perfection A Vigdors ICH Honore de Tameran Kreplová Jana Khomasuridze Revaz 9. DONATELLO Ricardo Bohemia V CMKU/FB/7852/ Ambra Jiskra naděje Brutus Bullbumpkin s Krausová Vendula Herzigová Dana 10. CHANDLER Sam Karann V CMKU/FB/7911/ Dennie Sam Karann Lionheart el Fryosa Rošková Jaroslava Roška Jaroslav 11. CHARLEY Sam Karann V CMKU/FB/7912/ Dennie Sam Karann Lionheart el Fryosa Řeháková Zuzana Roška Jaroslav

11 12. CHARLIE Jiskra naděje V CMKU/FB/7791/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Schmied Lukáš Dvořáková Iva 13. CHURCHIL Jiskra naděje V CMKU/FB/7792/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Košťálová Veronika Dvořáková Iva 14. JURA-B. Batom VD CMKU/FB/7953/ Caylii- B. Batom Malvin El Aglaos Klimeš Ladislav Tomanová Blažena 15. KAIRO Alsamar V2 CMKU/FB/7968/ Carina Alsamar Benton Alsamar Řapek Martin Saulichová Martina 16. S ROCCO Bohemia Hapet V1 CAJC, BOJ CMKU/FB/7708/ Juddy Bohemia Hapet Enrique Janoel Vajčnerová Monika Petrová Hana 17. SAM Dívčí plamen V CMKU/FB/7924/ CHrochťa Dívčí plamen Nyirségi Ráncos Nobel Nykytenko Yevgen Fuchsíková Daniela

12 TŘÍDA MEZITŘÍDA 18. ARTUR z Království Olomouce VD CMKU/FB/7638/ Angelica Maraon Fedor Hawortia Klčová Marika Mazáč Ondřej 19. DIEGO od Dona Carmine V1 CAC CMKU/FB/7728/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Skuhrová Kateřina Lojková Zdeňka 20. DOLCE od Dona Carmine V2 R.CAC CMKU/FB/7729/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Kubánková Jana Lojková Zdeňka 21. HONZA z Jemčiny VD3 CMKU/FB/7650/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Varhanová Tereza Vrzáková Jelena 22. IKER Alsamar VD CMKU/FB/7602/ Corida Alsamar Instant Karma's Handsome Harley Saulichová Martina Saulichová Martina 23. JORK Alsamar VD CMKU/FB/7607/ Carina Alsamar F'Navarro Řapek Martin Saulichová Martina

13 24. SANDOKAN Action Alet VD CMKU/FB/7628/ Lara Croft Action Alet Daulokke's Urzus Le Duc Weissová Stanislava Tvrzová Alena 25. ZZ TOP Team Soft VD4 CMKU/FB/7621/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Vaňková Petra, Bubák Martin Hašek Ivan TŘÍDA OTEVŘENÁ 26. APRIKOT Suverén NENASTOUPIL CMKU/FB/5920/ Ennes Strážní pes Luka dlja Palevyh Buldogov Pánková Ivana Kolářová Ivana 27. ARMANI z Vyšinky V CMKU/FB/6685/11/ Roxana Brána Moravy Lui Aimeé Devil For Janoel Vrchota Jaroslav Štěpánková Jana 28. CASIO Ricardo Bohemia V1 CAC, BOB CMKU/FB/7191/ Ambra Jiskra naděje Brutus Bullbumpkin s Popardowská Vladimíra Herzigová Dana 29. EDDIE Jiskra naděje V CMKU/FB/6586/ BekkyJiskra naděje A Vigdors Revaz Rien de Pareil Stará Renata Dvořáková Iva

14 30. EVO Aleos Bull V CMKU/FB/7671/-13/ Victoria Aleos Nezemony Krasoty Del Duero Chocholate de la Ribera Šimková Lucie Garcia Rodriguez Oscar 31. FARLOW Alsamar V3 CMKU/FB/7082/12/ Antea Sam Karann Fedor Hawortia Horáčková Michaela Saulichová Martina 32. HAKING Jiskra naděje V CMKU/FB/7436/ Gwendy od Koberné hráze Kimmy od Koberné hráze Mičan Zdeněk Dvořáková Iva 33. HELLZAPOPPIN L'ANIMA DEL FILOSOFO Helzapoppin V2 R.CAC spkp Grand Cru Jivara Krutaya Staya HELLZAPOPPIN CAMEMBERT ELECTRIQUE Vašíček Marek Denisova Anna 34. PATRICK od Koberné hráze V4 CMKU/FB/7233/13/ Katherin od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Janková Miroslava Dvořáková Jana 35. TIZIAN Team Soft V CMKU/FB/7136/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Frajbišová Alice Hašek Ivan

15 Ostatní sponzoři výstavy:

16

17 Sponzor výstavy a bonitace

18 Mediální sponzor výstavy Sponzoři z řad členů klubu Chovatelská stanice fr. Buldočků BULL TEAM Petr Jůza Chovatelská stanice fr. Buldočků FLAT DEVILS Kateřina Pejšová sponzor soutěže Dítě a pes Chovatelská stanice fr. Buldočků OD DONA CARMINE Zdena a Evžen Lojkovi Chovatelská stanice fr. Buldočků OD KOBERNÉ HRÁZE Jana Dvořáková Chovatelská stanice fr. Buldočků PLZEŇSKÁ HVĚZDA Ilona a Petr Potůčkovi Chovatelská stanice fr. Buldočků Z JEMČINY Ing. Jelena Vrzáková Všem sponzorům a členům děkujeme za hodnotné dárky a za pomoc s přípravami celé akce. Velice si toho vážíme.

19 Sponzoři 1. Víkendu s buldočkem Sponzoři z řad členů klubu Chovatelská stanice fr. Buldočků FLAT DEVILS Kateřina Pejšová Denisa Šamánková Mgr. Petr Šlauf, advokát Děkujeme všem sponzorům a členům za jejich dárky věnované do 1. ročníku Víkendu s buldočkem.

20

21 FENY TŘÍDA ŠTĚŇAT 36. DAKI from Bohemica land VN3 CMKU/FB/8150/ Bibi from Bohemica land Lionheart el Fryosa Smejkalová Jana Smejkalová Jana 37. DOLLY from Bohemica land VN CMKU/FB/8154/ Bibi from Bohemica land Lionheart el Fryosa Hrdličková Irena Smejkalová Jana 38. IONESKA Žďárská Merkury VN4 CMKU/FB/8230/ Amy Žďárská Merkury Fedor Hawortia Kolářová Jitka Hronová Květoslava 39. TESS Čmoudovo srdce VN1 CMKU/FB/8222/ Otýlie Čmoudovo srdce Cinna Igor v.muppy's Place Weissová Stanislava Weissová Stanislava 40. URŠULA Čmoudovo srdce VN2 CMKU/FB/8232/ Nexin Čmoudovo srdce Lionheart el Fryosa Weissová Stanislava Weissová Stanislava

22 TŘÍDA DOROSTU 41. BABETA z Vlčích skal VN CMKU/FB/8141/ Ayren z Vlčích skal Endy Jiskra naděje Zajíčková Zdeňka Zajíčková Zdeňka 42. CASSANDRA Lemako VN CMKU/FB/8132/ Amálka Lemako El Capone du Terroir de Fontfroide Bartyzalová Magdalena Malá Lenka 43. INNOCENCE V. Flat Devils VN2 CMKU/FB/8032/ Olivia z Dybohůrky Kenshi Bitt Box Jůza Petr, Ing. arch. Holeček Martin Pejšová Kateřina 44. ISABELLE Flat Devils VN3 CMKU/FB/8033/ Olivia z Dybohůrky Kenshi Bitt Box Husková Karolína Pejšová Kateřina 45. IVANKA Slavic Storm VN1 spkp Ajša Aqarella Bohemica Rocco Del Dolcezza dei Movimenti Vašíček Marek Vašíček Marek 46. SENDY od Koberné hráze NENASTOUPILA CMKU/FB/8100/ Katherin od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Kurková Jaroslava Dvořáková Jana

23 47. YO-LO CACHE Aglaos VN4 CMKU/FB/8068/ Roberta Lana Action Alet Obi Wan Aglaos Kreplová Jana Kreplová Jana TŘÍDA MLADÝCH 48. ADÉLE Al Isfahán NENASTOUPILA CMKU/FB/7944/ Jackie Siskin Sedláčková Iveta Pascha od Oskarky Sedláčková Iveta 49. ALTHESS ze Zlatého Lankastru V CMKU/FB/7718/ Alice z Perthenova hradu Endy Jiskra naděje Šupka Miloslav Šupka Miloslav 50. AMÁLKA Kaul NENASTOUPILA CMKU/FB/8006/ Penelope Cruz Kaul Kenny Rogers Kaul Jiříček Milan Ulmanová Karin 51. BAMBINE Team Soft V2 CMKU/FB/7847/ Johanka Team Soft Yaspis Sam Karann Kopečková Alena Hašek Ivan

24 52. BIBI z Vojtova dvorku VD CMKU/FB/7721/ Grenada Dívčí plamen Bastien Hugania Houfková Tereza Vozničková Daniela 53. CAETANA Etna-box VD CMKU/FB/7804/ Baylais Něžný nos Dagwood od Stříbrňáku Bartošková Jiřina Bartošková Jiřina 54. CATJA Etna-box VD CMKU/FB/7806/ Baylais Něžný nos Dagwood od Stříbrňáku Poštová Olga Bartošková Jiřina 55. ESHLEY NESSY Skorpius V CMKU/FB/7813/ Baboo Loco Poco Atractive Jack Skorpius Vondráčková Markéta Kunzlová Petra 56. FANTASTIC ANN Skorpius V CMKU/FB/7816/ Cairah Soffi Skorpius Eagle-Eyed Flat Devils Černý Alfréd Kunzlová Petra 57. FARRAH EMILLY Skorpius V CMKU/FB/7817/ Cairah Soffi Skorpius Eagle-Eyed Flat Devils Kunzlová Petra Kunzlová Petra

25 58. GABINA z Hai Duong Luce VD CMKU/FB/7692/ Alajka z Hai Duong Luce Quest Čmoudovo srdce Van Thuan Nguyen Van Nguyen Thuan 59. GITHA de Aronui V3 CMKU/FB/8200/-15/ Oleo de el Mencey Loco Zecudas Maestro Matuška Jiří Morales Franasco Sanchez 60. GYAL-LIGETI-KIS- CSIBESZ Desire Alet V CMKU/FB/8170/14/ Virginie Anisette Bona- Lee La Boheme Olivier of Energy House Tvrzová Alena Papp Monika 61. HAPPY Sam Karann V1 CAJC CMKU/FB/7766/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Gruberová Irena Roška Jaroslav 62. HEIDI Sam Karann V CMKU/FB/7767/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Kolář Pavel Roška Jaroslav 63. HONEY Sam Karann V4 CMKU/FB/7768/ Emma Sam Karann Cinna Igor v.muppy's Place Roška Jaroslav Roška Jaroslav

26 64. CHELSEA Jiskra naděje D CMKU/FB/7793/ Bekky Jiskra naděje Kimmy od Koberné hráze Sokolová Petra Dvořáková Iva 65. INDIAN SUMMER Alcsiligeti V CMKU/FB/7841/14/ Éden Alcsiligeti Absolute Red by Amazing Surprise Popardowská Vladimíra Simonné Györe Beáta 66. JIMAGINE du Vallone des Furby's V CMKU/FB/8048/-14/ Ficelle du Vallone des Furby's Geronimo Du Domaine de Bodaway Roška Jaroslav Barra Muriel 67. KARMELITA Alsamar VD CMKU/FB/7972/ Carina Alsamar Benton Alsamar Klimeš Ladislav Saulichová Martina 68. SISSA z Rybího města VD CMKU/FB/ Niké z Rybího města Ipon Du Miriem Pacalová Tereza Zajacová Anna TŘÍDA MEZITŘÍDA 69. ALICE Kosa vostra NENASTOUPILA CMKU/FB/7461/ Nelie od Koberné hráze Endy Jiskra naděje Zinková Jana Zinková Gabriela

27 70. ALMA v Čábalkách VD CMKU/FB/7493/ Brindle Barbara Bulldog's Heart Endy Jiskra naděje Čejka Zdeněk, Čejková Dora Pilný Miloš 71. BRITNEY Marso-Bull VD CMKU/FB/7701/ Coco Beauty Marso - Bull Navarro F Linhart Lukáš Linhart Lukáš 72. C EST LA VIE Diplomate Ambassadeur NENASTOUPILA CMKU/FB/7434/ Danaé Anima Canis F Navarro Nekovářová Blanka Kaška Lenka 73. DAISY od Dona Carmine V CMKU/FB/7730/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Kolář Pavel Lojková Zdeňka 74. DEEDEE od Dona Carmine V CMKU/FB/7731/ Céline od Dona Carmine Bernardo Alsamar Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 75. ELA z Hai Duong Luce NENASTOUPILA CMKU/FB/7554/ Bella z Lounského chovu Quest Čmoudovo srdce Van Thuan Nguyen Van Nguyen Thuan

28 76. HEDUŠ z Jemčiny V CMKU/FB/7652/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Zwiefelhoferová Václava Vrzáková Jelena 77. HELGA z Jemčiny V2 R.CAC CMKU/FB/7654/ Gitta z Jemčiny Endy Jiskra naděje Vrzáková Jelena Vrzáková Jelena 78. HOPE FOR LOVE Flat Devils V3 CMKU/FB/7520/ Uzalla Suverén Black Knight Flat Devils Šamánková Denisa, Pejšová Kateřina Pejšová Kateřina 79. JESSIE Alsamar VD CMKU/FB/7610/ Carina Alsamar F'Navarro Řeháková Zuzana Saulichová Martina 80. LADY RUBY Strážní pes V4 CMKU/FB/7396/ Hallo Strážní pes Adonis z Prašnej cesty Plešingerová Jana Tichá Jiřina 81. QUICK Dívčí plamen VD CMKU/FB/7648/ Ilinois Srdce Evropy Ipon Du Miriem Mičaníková Ludmila Fuchsíková Daniela

29 82. QVELE Dívčí plamen V CMKU/ FB/7649/ Ilinois Srdce Evropy Ipon Du Miriem Bojdová Hana Fuchsíková Daniela 83. YELOW SUBMARINE Team Soft V CMKU FB 7575/ Yaspis Sam Karann Evita Team Soft Hašek Ivan Hašek Ivan 84. ZARRA SUPER STAR Team Soft V1 CAC CMKU/FB/7623/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Mádrová Anna Hašek Ivan 85. ZULEIDA PRINCESS Team Soft VD CMKU/FB/7622/ Damarys Team Soft Yaspis Sam Karann Mádrová Knapová Dana Hašek Ivan TŘÍDA OTEVŘENÁ 86. CARISMA Ricardo Bohemia V2 R.CAC CMKU/FB/7192/12/ Ambra Jiskra naděje Bullbumpkin's Brutus Moudrá Irena Herzigová Dana

30 87. CÉLINE od Dona Carmine VD CMKU/FB/5950/09/ Bauxi od Dona Carmine Luka dlja Palevyh Buldogov Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 88. CONNOR SARAH Skorpius V CMKU/FB/7011/12/ Unity F. Goodshape's Atractive Jack Skorpius Šimáčková Eva Kunzlová Petra 89. CYRA Isis z Vysočiny VD CMKU/FB/7357/ Aischa Isis z Vysočiny Endy Jiskra naděje Fránek Radek Hatosová Daniela 90. FELINA Telčská růže VD CMKU/FB/7562/ Aischa Telčská růže Art Lemako Marečková Pavlína Lukeš Vladimír 91. FIEBE Jiskra naděje D CMKU/FB/7127/ Bekky Jiskra naděje Aristoteles ze Zámeckého Žerotínu Fialová Anna Dvořáková Iva 92. FRANCESCA Jiskra naděje V1 CAC CMKU/FB/7128/ Bekky Jiskra naděje Aristoteles ze Zámeckého Žerotínu Rašková Dagmar Dvořáková Iva

31 93. FUNNY SWEATHEART Flat Devils V3 CMKU/FB/7239/ July z Dybohůrky Vallon Suverén Šamánková Denisa Pejšová Kateřina 94. GADARA Aldebaran Taurus V CMKU/FB/7336/ Babou Aldebaran Taurus El Capone du Terroir de Fontfroide Salačová Dana Formanová Ivana 95. OLDŘIŠKA Antonie Team Soft V CMKU/FB/6964/12/ Evita Team Soft Yaspis Sam Karann Jůza Petr, Ing.arch. Holeček Martin Hašek Ivan 96. SARAH Team Soft V4 CMKU/FB/7113/ Franceska Team Soft Revaz Rien de Pareil A Vigdors Hašek Ivan Hašek Ivan TŘÍDA VÍTĚZŮ 97. ELVÍRA BULL PARD V2 R.CAC CMKU/FB/6668/11/ Dianne Bull Pard Lui Aimeé Devil for Janoel Jůza Petr, Ing. arch. Holeček Martin Doleželová Jana

32 98. ROBERTA LANA Action Alet V1 CAC, BOS CMKU/FB/7352/ Melinda Gattes Action Alet Zecudas Montebello Kreplová Jana Tvrzová Alena TŘÍDA VETERÁNŮ 99. BAUXI od Dona Carmine V2 CMKU/FB/4869/06/ Yaga Suverén ID Batom Lojková Zdeňka Lojková Zdeňka 100. LÍMEČKOVÁ Čmoudovo srdce V3 CMKU/FB/4812/06/ Gerberka Čmoudovo srdce Harry Čmoudovo srdce Weissová Stanislava Weissová Stanislava 101. OPIUM Keve-Bulls s V1 BOV CMKU/FB/4858/-06/ Mussette Keve-Bulls s Texas-Tex Grand Chef Matuška Jiří Lászlo Kiss

33

34 SEZNAM VYSTAVOVATELŮ: Bartyzalová Magdalena, Krčínova 6, České Budějovice 42 Bartošková Jiřina, Dobiášova 1355, Pelhřimov 53 Bojdová Hana, Lipová 563, Markvartovice, 82 Čejková Dora Ing., Rooseveltova 40, Praha 6 70 Černý Alfréd, Chýnovská 582, Libčice nad Vltavou 56 Fialová Anna, Hanzlova 125, Holice 91 Frajbišová Alice, Týček 62, Zbiroh 35 Fránek Radek, Na Kopcích 392, Třebíč 89 Gruberová Irena,Blatnice 74, 61 Hašek Ivan, Nad Priorem 20A, Plzeň 83, 96 Horáčková Michaela, Plzenská 77, Příbram 31 Houfková Tereza, Školní 7, Jičín 52 Hrdličková Irena, K Lesu 492, Dolní Jirčany 37 Hronova Martina, Masarykova 165, Luby u Chebu 6 Husková Karolína Bc., Rychvald 597, Rychvald 44 Janková Miroslava, Dreyerova 613, Praha 5 34 Jelínek Jan, B.Kobzinové 2016, Havlíčkův Brod 5 Jiříček Milan, Krkonošská 9, Jablonec nad Nisou 50 Jůza Petr, Na Dražkách 122, Zbuzany 43, 95, 97 Klčová Marika, Jesenická 220, Zlatniky 18 Klimeš Ladislav, Dříteň 180, Dříteň, 14, 67 Kolář Pavel, Hlavní 50, Běrunice 62, 73 Kolářová Jitka, Pavlov 111, Stonařov 38 Kopečková Alena, Zagarolská 164, Nelahozeves 51 Košťálová Veronika, Dunajská 27, Brno 13 Krausová Vendula, Beranových 717, Praha 9, 9 Kreplová Jana, Prokopova 582, Sadská 8, 48, 98 Kubánková Jana, Ochozská 2660, Praha Kunzlová Petra, Dolany 257, Kralupy nad Vltavou 57 Kurková Jaroslava, Sdružení 1331/37, Praha 4 Nusle 46 Linhart Lukáš, Nižní Lhoty 6, Dobrá 71 Lojková Zdeňka, Husova 145/17, Říčany 74, 87, 99 Mádrová Anna, Přímětická 1200/46, Praha 4 84 Mádrová Knapová Dana, Mečislavova 20, Praha 4 85 Marečková Pavlína, Vlkaneč 107, Vlkaneč 90 Matuška Jiří, Šárovcova 965, Třebechovice pod Orebem 2, 59, 101 Menclová Petra, PhDr., Ph.D., Chabařovická 1331/5, Praha 8 1 Mičan Zdeněk JUDr., Hlavní 589, Ostrava Poruba 32 Mičaníková Ludmila, U Skleníku 7, Ostrava, 81 Moudrá Irena, Bezručova 723/5, Říčany 86 Nekovářová Blanka, Sídliště 1116/20, Stará Boleslav 72

35 Nykytenko Yevgen, Terronská 17, Praha 6 Bubeneč 17 Pacalová Tereza, Smrková 325, Louňovice 68 Pánková Ivana, Drůbežářská 837/27, Praha 4 26 Parma Václav, Na Potůčku 687, Sedlčany 7 Plešingerová Jana, Ing.,Tlučeň 1, Zruč nad Sázavou 80 Popardowská Vladimíra, Barrandovská 18, Praha 5 28, 65 Poštová Olga. nám.smiřických 43, Kostelec nad Černými lesy 54 Rašková Dagmar MUDr.Táboritská 40, Praha 3 92 Roška Jaroslav, Kamenný Újezd 118, Nýřany 63, 66 Rošková Jaroslava, Kamenný Újezd 118, Nýřany 10 Řapek Martin Bc., DiS., Za Chlumem 795, Bílina 15, 23 Řeháková Zuzana Bc, Tylova 490/35, Trmice 11, 79 Salačová Dana, Sulická 31, Praha 4 94 Saulichová Martina, Nečín 73, Nečín 3, 22 Sedláčková Iveta, Lidická 29, Rýmařov 48 Schmied Lukáš, Troilova 5, Praha Skuhrová Kateřina, Třída 1.máje 1174, Dobřany 19 Smejkalová Jana, Ždánice 101, Kostelec nad Černými Lesy 36 Sokolová Petra, Na Rybníčku 1319, Humpolec 64 Stará Renata, Defregger str.1;855 21;O Hobrunn 29 Šamánková Denisa, Na Pískách 197, Panenské Břežany 78, 93 Šimáčková Eva,Lidická 179, Jinočany 88 Šimková Lucie, Zlukov 123, Veselí nad Lužnicí 30 Šupka Miloslav, Záblatí 15, Třeboň 49 Tvrzová Alena, Lány 29, Kostomlaty nad Labem 60 Vajčnerová Monika, Čajkovského 44C, Hodonín 16 Van Thuan Nguyen, Potůčky 61, Potůčky 58, 75 Vaňková Petra, Na Vysoké II/13, Praha 5 25 Varhanová Tereza, Harantova 648, Písek 21 Vašíček Marek, Záhradnícka 293, Hlohovec, SK 33, 45 Vondráčková Markéta, Part. Svobody 178, Dobříš 55 Vrchota Jaroslav, Potoční 266, Třeboň 27 Vrzáková Jelena Ing.,Svatojánská 214, Deštná 77 Weissová Stanislava, Dlouhá 5, Plzeň 24, 39, 40, 100 Zajíčková Zdeňka Střihov 21, Městec Králové 41 Zárubová Jitka, Piskova 1954, Praha 5 4 Zinková Jana, Jehnědno 19, Písek 69 Zwiefelhoferová Václava, Brloh 47, Brloh 76

36

Klub saharských chrtů AZAWAKH & SLOUGHI

Klub saharských chrtů AZAWAKH & SLOUGHI Klub saharských chrtů pořádá dne 13. 9. 2014 na zámku Častolovice klubovou výstavu se zadáváním titulu CAJC, CAC a Klubový vítěz pro plemena AZAWAKH & SLOUGHI Uzávěrka přihlášek 5.9.2014 ROZHODČÍ: František

Více

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY

HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY HLAVNÍ SPONZOR VÝSTAVY Třídy: Pro zařazení psa do třídy je rozhodující věk psa v den konání výstavy (tj. v den posouzení psa na výstavě). Ostatní podmínky musí být splněny v den podání přihlášky. štěňat:

Více

PROPOZICE 3. 5. 2015

PROPOZICE 3. 5. 2015 Klubová výstava a VII. ročník Memoriálu Doc. Viléma Kurze se zadáváním titulů Klubový vítěz, Klubová vítězka PROPOZICE 3. 5. 2015 při MVP Praha na výstavišti Praha-Letňany Uzávěrka přihlášek: 26. 4. 2015

Více

Speciální výstavu chrtů

Speciální výstavu chrtů Czech Deerhound Club pořádá dne 1.6.2013 Speciální výstavu chrtů se zadáváním titulů Vítěz Speciální výstavy, CAC, CAJC Uzávěrka přihlášek: 1. uzávěrka 15.4.2013 2. uzávěrka 1.5.2013 Místo konání : Náměšť

Více

KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz

KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz Czech Deerhound Club pořádá dne 5.9.2015 KLUBOVOU VÝSTAVU CDC se zadáváním titulu Klubový vítěz CAJC, CAC ČR Uzávěrka přihlášek: 23.8.2015 Místo konání : Chlumec nad Cidlinou Rozhoduje datum poštovního

Více

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN

PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN ČESKOMORAVSKÁ KYNOLOGICKÁ JEDNOTA VÝSTAVNÍ VÝBOR CHOMUTOV pořádá PODKRUŠNOHORSKOU OBLASTNÍ VÝSTAVU PSŮ LOVECKÝCH PLEMEN spojenou s KLUBOVOU VÝSTAVOU KLUBU SLOVENSKÉHO KOPOVA se zadáním titulů Klubový vítěz

Více

Propozice klubové výstavy pražských krysaříků. Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů

Propozice klubové výstavy pražských krysaříků. Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů Propozice klubové výstavy pražských krysaříků Vážené dámy a pánové, srdečně Vás zveme na Klubovou výstavu se zadáním titulů CAJC, CAC, res,. CAC, BOB (Best of Breed), BOS ( Best of Opposite Sexe), BOJ

Více

R O Č E N K A KLUBU CHOVATELŮ HONIČŮ. www.klubhonicu.com

R O Č E N K A KLUBU CHOVATELŮ HONIČŮ. www.klubhonicu.com R O Č E N K A KLUBU CHOVATELŮ HONIČŮ www.klubhonicu.com 2007 Funkcionáři : President : Vinklárek Miloš Pod Budíkovem 684 251 64 Mnichovice tel. : 721 665 955, 323 640 976 Výcvikář : Nejedlý Jiří Petrovice

Více

Rozhodčí 14. 09. 2013 evropská výstava foxterriérů. Rozhodčí 15. 09. 2013 klubová výstava

Rozhodčí 14. 09. 2013 evropská výstava foxterriérů. Rozhodčí 15. 09. 2013 klubová výstava Rozhodčí 14. 09. 2013 evropská výstava foxterriérů Mrs. Shirley WATSON: foxteriéři hladcí a drsní, třídy štěňat, dorost, mladí + Vítěz výstavy Mr. Keith JONES : foxteriéři hladkosrstí, všechny dospělé

Více

KLUB FARAONSKÝCH PSŮ. Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) PROGRAM:

KLUB FARAONSKÝCH PSŮ. Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) PROGRAM: KLUB FARAONSKÝCH PSŮ pořádá Speciální výstavu a klubový coursing (Krása a výkon KFP) v jezdeckém klubu Vasury - Kolesa (Kladruby nad Labem) GPS souřadnice: 50 5'19.939"N 15 28'36.064"E PROGRAM: Sobota

Více

KATALOG. Speciální výstava Landseerů. Landseerklub České republiky. se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy a CAC a CAJC

KATALOG. Speciální výstava Landseerů. Landseerklub České republiky. se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy a CAC a CAJC Landseerklub České republiky Speciální výstava Landseerů se zadáváním titulu Vítěz speciální výstavy a CAC a CAJC KATALOG Kemp Country Vochtánka Potštejn Anenské údolí 7. září 2013 http://kempwestern.cz/

Více

OBSAH 2 2 3 3 4 4 5-6 7 8-10 11 11 12-15 16-17 18 19-20 21-28 29 30 31 32 33-34 35-36 37-42 43 44 45 46-48 49-50 51 52 53 54-55

OBSAH 2 2 3 3 4 4 5-6 7 8-10 11 11 12-15 16-17 18 19-20 21-28 29 30 31 32 33-34 35-36 37-42 43 44 45 46-48 49-50 51 52 53 54-55 Zpravodaj 2013/2 OBSAH I. KONTAKTY Výbor KCHVO Dozorčí komise Chovatelská rada Webové stránky Oblastní důvěrníci Termíny klubových akcí Pozvánka na členskou schůzi II. ÚVODNÍK PŘEDSEDY KCHVO III. CHOV

Více

Všité přílohy Přihláška na svod mladých a bonitaci HWPS propozice na 1. jarní závod

Všité přílohy Přihláška na svod mladých a bonitaci HWPS propozice na 1. jarní závod 1 2007 OBSAH ZPRAVODAJ Zprávy a oznámení Zpráva předsedkyně výboru klubu... 2 Zpráva o předání agendy jednatele a pokladní klubu... 3 Zpráva hlavní poradkyně chovu... 3 Zpráva o činnosti Revizní komise

Více

BORDERHOLIC BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC

BORDERHOLIC BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC BORDERHOLIC BORDER COLLIE CLUB CZECH REPUBLIC 1/2005 ČÍSLO 18 Pracovní border collie V české kynologii převládá názor, který když to trochu přeženu, označuje za pracovního psa téměř každého, který si

Více

M E Z I N Á R O D N Í výstavy. DUO CACIB Brno 22.2.2014. DUO CACIB Brno 23.2.2014. MVP v Českých Budějovicích 26.4.2014-27.4.2014

M E Z I N Á R O D N Í výstavy. DUO CACIB Brno 22.2.2014. DUO CACIB Brno 23.2.2014. MVP v Českých Budějovicích 26.4.2014-27.4.2014 M E Z I N Á R O D N Í výstavy DUO CACIB Brno 22.2.2014 DUO CACIB Brno 23.2.2014 MVP v Českých Budějovicích 26.4.2014-27.4.2014 MVP Praha 3.5.2014-4.5.2014 MVP Litoměřice 24.5.2014-25.5.2014 Intercanis

Více

24/2015 Českomoravský klub chovatelů barvářů

24/2015 Českomoravský klub chovatelů barvářů BARVÁŘ 24/2015 Českomoravský klub chovatelů barvářů 2 Zpravodaj Klubu chovatelů barvářů ČESKOMORAVSKÝ KLUB CHOVATELŮ BARVÁŘŮ, z. s. KLUBOVÝ ZPRAVODAJ 2015 ročník XXIV www.barvar.cz Obsah Zpravodaje BARVÁŘ

Více

KLUB BRETAŇSKÝCH OHAŘŮ BENEŠOV. člen FCI 2/2007 KLUBOVÝ ZPRAVODAJ

KLUB BRETAŇSKÝCH OHAŘŮ BENEŠOV. člen FCI 2/2007 KLUBOVÝ ZPRAVODAJ KLUB BRETAŇSKÝCH OHAŘŮ BENEŠOV člen FCI 2/2007 KLUBOVÝ ZPRAVODAJ Výbor klubu bretaňských ohařů Předseda: Jednatel: Ekonom-matrikář Výcvikář Helena Dvořáková 257 51 Bystřice 62 tel/fax: 317 793 183 mobil:

Více

FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (FCI) (AISBL)

FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (FCI) (AISBL) FEDERATION CYNOLOGIQUE INTERNATIONALE (FCI) (AISBL) PlaceAlbert1 er,13,b 6530Thuin(Belgique),tel:+32.71.59.12.38,fax:+32.71.59.22.29,internethttp://www.fci.be VÝSTAVNÍ ŘÁD FCI OBSAH 1 Všeobecná ustanovení

Více

SHIH-TZU KLUB EVROPA

SHIH-TZU KLUB EVROPA SHIH-TZU KLUB EVROPA Obsah : Stanovy Standard SHIH-TZU Zápisní řád Kárný řád STANOVY S H I H - T Z U KLUBU E V R OPA ****************************************************** Chovatelský klub psů tibetského

Více

Organizační výbor Ostravské dalmatinšou zve všechny příznivce a milovníky dalmatinů na přátelské setkání pod názvem

Organizační výbor Ostravské dalmatinšou zve všechny příznivce a milovníky dalmatinů na přátelské setkání pod názvem Organizační výbor Ostravské dalmatinšou zve všechny příznivce a milovníky dalmatinů na přátelské setkání pod názvem X. OSTRAVSKÁ DALMATINŠOU a čtvrtý ročník závodu v coursingu dalmatinů pod názvem ROYAL

Více

ZÁPISNÍ ŘÁD KLUBU CHOVATELŮ ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ

ZÁPISNÍ ŘÁD KLUBU CHOVATELŮ ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ ZÁPISNÍ ŘÁD KLUBU CHOVATELŮ ŠVÝCARSKÝCH HONIČŮ I. Všeobecná ustanovení 1. Chov švýcarských honičů je chovem kontrolovaným. Kontrolovaným chovem se rozumí, že klub stanovuje podmínky chovnosti a výběr krycího

Více

VŠEOBECNÁ ČÁST 1. Účel zkoušek vyhledání, dohledání a přinesení usmrcené, postřelené nebo jiným způsobem zraněné drobné zvěře,

VŠEOBECNÁ ČÁST 1. Účel zkoušek vyhledání, dohledání a přinesení usmrcené, postřelené nebo jiným způsobem zraněné drobné zvěře, VŠEOBECNÁ ČÁST 1. Účel zkoušek Zákon o myslivosti č. 449/2001 44 říká: držitel honitby je povinen držet a v honitbě používat lovecké psy. Loveckým psem se rozumí pes loveckého plemene uznaného Mezinárodní

Více

FOTBALOVÝ TURNAJ PRO KLUKY A HOLKY MÁŠ CHUŤ SI ZAHRÁT? www.mcdonaldscup.cz

FOTBALOVÝ TURNAJ PRO KLUKY A HOLKY MÁŠ CHUŤ SI ZAHRÁT? www.mcdonaldscup.cz FOTBALOVÝ TURNAJ PRO KLUKY A HOLKY Z PRVNÍHO STUPNĚ základních škol MÁŠ CHUŤ SI ZAHRÁT? www.mcdonaldscup.cz Řekli o McDonald s Cupu Vážení příznivci McDonald s Cupu, slavnostním vyhlášením vítězů republikového

Více

POVAHOVÝ TEST 1. Chování psa při měření Pes stojí na pevné (dřevěné) desce, člen bonitační komise provádí měření dle bonitační karty.

POVAHOVÝ TEST 1. Chování psa při měření Pes stojí na pevné (dřevěné) desce, člen bonitační komise provádí měření dle bonitační karty. POVAHOVÝ TEST 1. Chování psa při měření Pes stojí na pevné (dřevěné) desce, člen bonitační komise provádí měření dle bonitační karty. Psovod drží psa buďto pouze za vodítko či obojek nebo může přidržovat

Více

Bc. Jaroslav Neuvirth předseda AC Kablo Kladno

Bc. Jaroslav Neuvirth předseda AC Kablo Kladno Vážení sportovní přátelé právě jste otevřeli brožuru, ve které se dozvíte vše o tom, co jsme v loňské sezóně dělali a čeho jsme dosáhli. Každoroční součástí této ročenky je také toto úvodní slovo, kterého

Více

Fotbalový turnaj pro kluky a holky z prvního stupně základních škol

Fotbalový turnaj pro kluky a holky z prvního stupně základních škol Fotbalový turnaj pro kluky a holky z prvního stupně základních škol www.mcdonaldscup.cz 2 Řekli o McDonald s Cupu JUDr. Petr Hulinský, Ph.D. náměstek ministra pro podporu sportu a mládeže Vážení sportovní

Více

NOVOBORSKÝ MĚSÍČNÍK. Městský zpravodaj. stomatologické pohotovostní služby. granty a dotace pro rok 2014. Lyžařský sprint

NOVOBORSKÝ MĚSÍČNÍK. Městský zpravodaj. stomatologické pohotovostní služby. granty a dotace pro rok 2014. Lyžařský sprint NOVOBORSKÝ MĚSÍČNÍK Městský zpravodaj Únor 2014 cena: 10 Kč granty a dotace pro rok 2014 str. 3 Lyžařský sprint 15. února 2014 str. 8 stomatologické pohotovostní služby str. 23 investiční plán a návrh

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. za školní rok 2005 / 2006

VÝROČNÍ ZPRÁVA. za školní rok 2005 / 2006 VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2005 / 2006 Slovo ředitele Vážené dámy a pánové, před několika dny mě ve škole navštívil náš absolvent a letošní maturant Rudolf Píša. Ve výroční zprávě o něm můžete v různých

Více

ČESKÝ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE ROZPIS SOUTĚŽÍ VV KSLH KARLOVARSKÉHO KRAJE

ČESKÝ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE ROZPIS SOUTĚŽÍ VV KSLH KARLOVARSKÉHO KRAJE ČESKÝ SVAZ LEDNÍHO HOKEJE ROZPIS SOUTĚŽÍ VV KSLH KARLOVARSKÉHO KRAJE PRO SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2013-2014 SLOŽENÍ VÝKONNÉHO VÝBORU KRAJSKÉHO SVAZU LEDNÍHO HOKEJE KARLOVARSKÉHO KRAJE Předseda KSLH Mgr. ČÁSTKA

Více

E-zpravodaj je vydáván pod hlavičkou KCHMPP a Spolku českého strakatého psa.

E-zpravodaj je vydáván pod hlavičkou KCHMPP a Spolku českého strakatého psa. Strakatý e-zpravodaj 18 / 2014 vydán 5. 2. 2015 Úvodník Dostává se k vám osmnácté vydání Strakatého e-zpravodaje. Jeho smyslem je informovat majitele a příznivce strakáčů o proběhlých a plánovaných událostech.

Více