Zpravodaj pro školní rok 2010/2011

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Zpravodaj pro školní rok 2010/2011"

Transkript

1 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Zpravodaj pro školní rok 2010/2011 Informace vedení školy Ve školním roce 2010/2011se ve 27 třídách učí 597 žáků. Ve škole pracuje 40 pedagogických pracovníků, 5 vychovatelek a 18 správních zaměstnanců. Výchovným poradcem je paní učitelka Mgr. Jana Kalivodová, metodikem prevence je paní učitelka Mgr. Markéta Fišerová. Koordinátorkou školního vzdělávacího programu pro 1.stupeň je paní učitelka Mgr. Monika Kalenská, pro 2.stupeň paní učitelka Mgr. Jana Slaboňová. Přehled hodnocení prospěchu a chování žáků za 2.pololetí školního roku 2009/2010 vyznamenáni prospěli neprospěli 360žáků 195žáků 33žáci hodnoceni slovně nehodnoceni uvolněni 1žák 4žáci 4 žáci Poděkování učitelům za vedení zájmových kroužků na naší škole p. Hanzelkové - Anglický jazyk p. Pavlíčkové Kroužek ručních prací p. Hejnové D. Sportovní hry ročník p. Alexové Sportovní hry ročník p. Pelzmannové Psaní na PC p. Chalupové Myslivecký kroužek p. Pazourkové Sportovní hry, dívky p. Kalivodové, p. Pazourkové Tvořivé psaní p. Fišerové Sportovní hry, chlapci p. Kohoutkové Tvorba rozhlasového vysílání p. Filipové Sborový zpěv - Zvonek a Zvoneček p. Bakalové Výtvarný kroužek p. Žárské Mažoretky I p. Hejnové D. Mažoretky II p. Jahnové Počítačový kroužek Organizace školního roku 2011/2012 Podle pokynů MŠMT začne v příštím školním roce výuka na základních školách dnem 1. září 2011 (ve čtvrtek), 1. pololetí bude ukončeno dne 31. ledna 2012 (v úterý). Druhé pololetí bude ukončeno dne 29. června 2012 (v pátek). Termíny prázdnin v příštím školním roce:

2 Podzimní prázdniny : Vánoční prázdniny: , výuka začne Pololetní prázdniny: Jarní prázdniny: Velikonoční prázdniny: Hlavní prázdniny: Přehled školních akcí ve školním roce 2010/ Exkurze žáků 7.B,C a 8.C do Prahy na Světovou výstavu hlavolamů Návštěva žáků z 2. stupně na Světovém dnu první pomoci Přednáška pro dívky ze 6. tříd Čas proměn Recyklohraní akce zaměřená na třídění odpadů (4.C + žáci z 2.stupně) Prohlídka Veřejného akvária + beseda ( 6. A ) Exkurze žáků 4.A a 5.B na Horu Říp Cvičení v přírodě s tematikou - Ochrana člověka za mimořádných událostí Výstava hub Vlastivědné muzeum Výměnný pobyt s partnerskou školou v Geře ve SRN výjezd Exkurze 5.A a 5.C do cukrovaru v Dobrovicích Exkurze žáků 6. tříd do Městské knihovny v České Lípě Exkurze žáků 9.A,B,C do Liberce na výstavu Educa Divadelní představení Don Quijote de la Ancha pro žáky 8.A,B,C a 7.C Exkurze žáků 8.A,B a 9.A,B do Karlových Varů. Listopad 2010 Internetová soutěž SOS biodiverzita Exkurze žáků 7.B do Městské knihovny v České Lípě Besip Action Tour akce pro žáky v Kd Crystal 8.-9.třídy Exkurze stlačené plyny Chart Dečín 9.A,C Testování žáků 9.tříd Stonožka od společnosti Scio Školní kolo pěvecké soutěže Skřivánek Exkurze žáků 9.tříd na Burzu škol 2010 aneb Quo Vadis Česká Lípa, která se koná v SOŠ a SOU Česká Lípa, 28. října Divadelní představení Princ a chuďas v Jiráskově divadle pro žáky 6.-7.tříd Návštěva 9.A na ÚP v České Lípě Exkurze žáků ze 7.B a 9.B do IQ parku v Liberci Okresní kolo Ekologické olympiády Noční exkurze do hvězdárny v Mladé Boleslavi 6.A/B Exkurze žáků do Prahy 4.A, 5.B Vystoupení školního sboru Zvoneček na zahájení Vánočních trhů v Ambitu Exkurze žáků z 9.tříd do cukrovaru v Dobrovici Exkurze žáků z 8.tříd do cukrovaru v Dobrovici Beseda s gynekoložkou pro dívky z 9.tříd Dnes v naší škole chodili Mikuláš s andělem a čerty a nadělovali hodným dětem Exkurze žáků ze.třídy 9.A do cukrovaru v Dobrovici Zpívání pěveckých sborů Zvonek a Zvoneček u vánočního stromu Exkurze žáků 7.C a 8.C do Míšně a Drážďan. Vánoční trhy Exkurze žáků 2.A do Pardubic Perníková chaloupka Exkurze žáků 7.B a 7.C do automobilky Škoda v Mladé Boleslavi Exkurze žáků 6.C do Kryštofova údolí Betlémy Exkurze žáků 9.A,B do firmy Evpas výroba skla Exkurze žáků 2.A do sklářské školy Nový Bor Vánoční koncert ve spolupráci s Farní charitou Česká Lípa.

3 Exkurze žáků 9.C do sklářské firmy Evpas Hodnocení vánoční výzdoby ve třídách Návštěva SOŠ Lužická- ukázka studijních oborů ( 9.A a 9.B) Vánoční zpívání Zvonku a Zvonečku ve škole a školce Vánoční krmení zvěře u Dubé (myslivecký kroužek) Dnes v naší škole chodili 3 králové a přáli všechno nejlepší do nového roku Školní kolo chemické olympiády ( 9.B a 9.C) Žáci z naší školy se zúčastnili celostátní charitativní akce Tříkrálová sbírka LVVZ na Benecku pro žáky z 8.-9.tříd Exkurze žáků 9.B na ÚP v České Lípě Okresní kolo pěvecké soutěže Skřivánek Zimní zakrmování, Stvolínky Pilotní testování SCIO pro žáky ze 6. a 8. ročníků Den otevřených dveří Exkurze žáků 9.A,B do firmy Sauer v Žandově Exkurze žáků 9.C do firmy Sauer v Žandově Ozdravný pobyt 4.A Horní Světlá Slavností předání certifikátu SCIO žákům naší školy, kteří byli vyhodnoceni jako nejúspěšnější řešitelé z Libereckého kraje Školní kolo Olympiády v německém jazyce Školní soutěž v řešení hlavolamů a hádanek Projektový den v 7. třídách na téma Dobytí severního pólu Okresní kolo olympiády z AJ Návštěva filmového představení pro žáky 8.-9.tříd Nickyho rodina Okresní kolo olympiády z NJ LVVZ na Benecku pro žáky ze 6.-7.tříd Beseda s lékařem Láska ano, děti ještě ne Školní kolo recitační soutěže Exkurze žáků 6.A,B do IQ parku v Liberci Školní kolo biologické olympiády Burza minerálů SOŠ Lužická Písničkou se jaro otevírá pěvecká soutěž v Mimoni, které se zúčastnil pěvecký sbor Školní kolo Pythagoriády pro žáky 2. stupně Krajské kolo olympiády v NJ K.Poláková a A.Tschernatschová Exkurze žáků 9.B,C do závodu Škoda Mladá Boleslav Okresní kolo olympiády ze zeměpisu Okresní kolo recitační soutěže Exkurze žáků 8.A,B do závodu Škoda Mladá Boleslav Exkurze žáků 6. C po histor. Památkách Č. Lípy Dnes proběhlo na naší škole testování matematických dovedností pod názvem Matematický klokan Exkurze žáků 9.A do firmy Johnson Controls Exkurze do obory Židlov, Mimoň Piškvorkový turnaj pro žáky 5.-9.tříd Okresní kolo olympiády v českém jazyce Krajské kolo matematické olympiády pro žáky 8.-9.tříd (M.Fabíny, T.Kučera) Projektový den pro žáky 8.tříd Exkurze žáků 9.B do firmy Johnson Controls Filmové představení pro žáky 6.B,C a 7.C z cyklu Jeden svět Mgr. M. Filipová mezi oceněnými učiteli z České Lípy Jeden svět ( 5.A a 5.C ) Exkurze žáků 9.C do firmy Johnson Controls Krajské kolo dějepisné olympiády pro žáky 8.-9.tříd (M.Nešněrová a K.Svobodová).

4 Filmové představení pro žáky 5.A a 5.C z cyklu Jeden svět Okresní kolo biologické olympiády kategorie C Exkurze žáků 6.A,B,C do liberecké ZOO v rámci projektového dne Exkurze žáků 8.A,B,C a 7.B do Muzea miniatur v Praze Exkurze žáků 3.B,C a 5.A,C na Veletrh dětské knihy v Liberci Výchovný program pro žáky 1.stupně Nekuřáka Exkurze na Veletrh dětské knihy v Liberci 3.A,C a 5.A,C Ústřední finále olympiády z německého Veletrh dětské knihy ( 5.A a 5.C ) Hudební pořad A pořád se něco hraje pro žáky 1.-8.tříd Beseda s PČR v 9.třídách na téma sprejerství Okresní kolo biologické olympiády pro žáky tříd Projektový den v 6.třídách s názvem Máme rádi zvířata Školní kolo Zlatá srnčí trofej, Dubá Exkurze žáků 5.A,C do Prahy Exkurze žáků 6.A,B do skanzenu v Přerově nad Labem Exkurze žáků 7.A,B a 8.C na Vyšehrad a do Národního muzea v Praze Projektový den pro žáky 4.tříd s názvem Historie českého národa Exkurze žáků 1.stupně Botanicus Exkurze žáků 5.A,C do závodu Škoda v Mladé Boleslavi Testování Pirls a Timss ve 4.B a 4.C Okresní kolo hlídek mladých zdravotníků Vystoupení pěveckých sborů Zvonek a Zvoneček ke Dni matek Projektový den pro žáky 5.tříd Veletrh EU Okresní kolo Zlatá srnčí trofej, Brniště Beseda pro žáky tříd se spisovatelem Pavlem Žiškou Projektový den pro žáky 9. tříd s tématem Česká Lípa Exkurze žáků 8.A do Doks Po stopách K.H.Máchy Fotografování třídních kolektivů, úspěšných žáků a skupin Muzikál Jesus Christ Superstar Praha, 8. a 9. třídy Exkurze žáků 8.B do Doks Po stopách K.H.Máchy Exkurze žáků 2.A do Zákup zámek, jízdárna, muzeum Exkurze žáků 8. a 9.tříd do hygienického muzea v Drážďanech lesnický den v Žízníkově ( 4. A) Ozdravný pobyt Poslův Mlýn Exkurze žáků 8. a 9.tříd do MFF v Praze Exkurze žáků 7. A do sklárny Nový Bor Exkurze žáků 7. C Po stopách paní Zdislavy Oslava Dne dětí Filmové představení pro žáky 2.stupně V říši mocného draka Krajské kolo zdravotních hlídek-5. třídy Exkurze žáků 9.B do azylového domu Jonáš při Farní charitě v České Lípě Soutěž O pohár starostky města Výjezd žáků 2. stupně do Velké Británie Nocleh žáků 5.C ve škole Tiské stěny, Komáří vížka ( 5.A a 5.C ) Výlet sboru- skalní hrad Sloup Farmářské trhy v Č. Lípě ( 6. A ) Exkurze žáků 7. C do sklárny Nový Bor Exkurze žáků 7. A Po stopách paní Zdislavy Vystoupení B. Václavíkové pro MěU Č. Lípa Vystoupení sboru Zvoneček na Letních slavnostech Č.L.

5 Sportovní akce školy 2010/ Okresní kolo v přespolním běhu Okresní kolo družstev ve stolním tenisu Okresní kolo ve florbalu dívky 6.-7.třídy Okresní kolo družstev v šachu Okresní kolo ve florbalu chlapci 8.-9.třídy Okresní kolo ve florbalu dívky 8.-9.třídy Okresní kolo ve florbalu chlapci 6.-7.třídy Okresní finále ve florbalu chlapci 6.-7.třídy Okresní kolo v sálové kopané chlapci 8.-9.třídy Okresní kolo v sálové kopané chlapci 6.-7.třídy Okresní kolo v basketbalu - dívky 6.-7.třídy Okresní kolo ve vybíjené dívky 4.-5.třídy Okresní kolo ve vybíjené chlapci 4.-5.třídy Krajské kolo v basketbalu dívek 6.-7.třídy Zákupské štafety McDonald s cup pro žáky ze 4. a 5.tříd Pohár rozhlasu v atletice pro žáky 6.-7.tříd Pohár rozhlasu v atletice pro žáky 8.-9.tříd McDonald s cup pro žáky ze 1. a 3.tříd Republikové finále v basketbalu dívek ze 6.-7.tříd Krajské finále Poháru rozhlasu chlapci 6.-7.třídy Atletický trojboj krajské kolo žáků 1.stupně. Úspěchy školy 2010/ místo v ekologické soutěži Recyklohraní místo v okresním kole přespolního běhu chlapci třídy místo v okresním kole přespolního běhu dívky třídy místo v okresním kole družstev ve stolním tenisu chlapci 6.-7.třídy místo výtvarné soutěži Náš kraj, naše město o nejhezčí dětskou kresbu místo v okresním kole ekologické olympiády místo v okresním finále ve florbalu chlapci 6.-7.třídy místo v okresním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek L.Matoušková (6.C) místo v okresním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek B.Václavíková (4.C) postup do celostátního kola místo v okresním kole olympiády z NJ a 2.místo v okresním kole olympiády z NJ 8.-9.třídy Postup :K.Svobodové a M.Nešněrové do KK dějepisné olympiády a 3. místo v krajském kole olympiády z NJ A.Tschernatschová a K.Poláková místo v okresním kole recitační soutěže v kategorii 4.-5.třídy K.Lačná místo v okresním kole recitační soutěže v kategorii 6.-9.třídy M.Wurmová.

6 místo v okresním kole recitační soutěže v kategorii 6.-9.třídy T.Stejskalová místo v okresním kole basketbalu a postup do krajského finále dívky 6.-7.třídy místo v ústředním finále olympiády z německého jazyka A.Tschernatschová 9.C místo v okresním kole zdravotních hlídek hlídka z 1.stupně místo Pohár rozhlasu v kategorii ml.žáků (6.-7.třídy) místo v regionálním kole basketbalu dívek 6. a 7.tříd. postup do RF místo ve výtvarné soutěži Zvířata v našich lesích kategorie II Tereza Hoštičková místo ve výtvarné soutěži Zvířata v našich lesích kategorie II. Kateřina Walterová místo v přeboru ČR v basketbale dívky 6. a 7. ročník atletický trojboj 1. místo D.Penkov, L. Proch, N.Cmíralová, V. Čandová - 2. místo A. Vrba - 3. místo D. Pohlodko, K. Lačná, Š. Suschová - Informace ze školní jídelny Vedoucí školní jídelny je paní Miroslava Tutschová, vedoucí kuchařka paní Marcela Bulířová. Výdej obědů - žáci - cizí strávníci 11,30 14,00 hod. 11,00 11,30 hod. Výdej obědů do jídlonosičů v případě nemoci 13,45 14,00 hod., a to jen první den nemoci Odhlášky obědů Den předem do 14,00 hod. Telefonní čísla do školní jídelny , mobil Platba obědů Složenkou nebo přes účet u KB č /0100 do dne v měsíci Také je možnost od tohoto školního roku si obědy přihlašovat a odhlašovat z domova elektronicky. Kategorie Cena obědů Výše měsíční zálohy v bance Mateřská škola 25,-- Kč včetně svačinek 590,-- Kč 7 10 let 18,-- Kč 440,-- Kč let 20,-- Kč 490,-- Kč Nad 15 let + dospělí strávníci 23,-- Kč 540,-- Kč Při ztrátě nebo zničení karty si další kartu uhradí každý sám. Přihlášky na obědy je možno provádět již od 16.srpna Informace o školní družině a školním klubu odpolední mimoškolní odpočinková i aktivní činnost provozní doba 6,30 16,30 hod., platba jednotná 150,-- Kč/1 měsíc Akce letošního roku : 1. Návštěva divadla Koloběžka Houbařská pohádka 2. Halloween party karneval, soutěže 3. Čertovské hrátky 4. Vánoční trhy návštěva ambitu kláštera 5. Vánoční besídky v jednotlivých odděleních 6. Příprava dárků k zápisu do 1. tříd 7. Sportovní odpoledne 8. Návštěva divadla Kos - Princezna je hloupá Madla 9. Jarní karneval

7 10. Den Země návštěva Vlastivědného muzea 11. Filmové představení kino Crystal 3D- RIO 12. Projektový měsíc Jak se žilo : CTT Centrum textilního tisku Hrad Lipý Historické budovy města Vycházka na Holý vrch 13. Výlet do muzea masek- Zákupy 14. Výlet do Skalice lesní obora 15. Výlet do Sloupu v Čechách Skalní hrad 16. Den dětí Městský park 17. Turnaj v šipkách 18. Výlet do Doks 19. Rozloučení se školou Informace o výsledcích přijímacího řízení na střední školy V letošním roce z naší školy odchází 68 žáků, z toho 65 s ukončenou povinnou školní docházkou. Na střední odborné školy (+gymnázia) bylo přijato celkem 57 žáků, na 3leté učební obory odchází 8 žáků. Největší zájem žáci projevili o Gymnázium, OA a SPŠ Česká Lípa. Poděkování rodičům, firmám a organizacím za sponzorské dary škole i jednotlivým třídám Vážení, děkujeme Vám za finanční i věcné dary, které jste věnovali naší škole. Děkujeme také za aktivní pomoc při ozdravných pobytech, výletech a dalších školních akcích (sběr, výzdoba tříd, příprava masek na akademii, občerstvení na akcích a fotodokumentaci tříd). Vaší nezištné pomoci si nesmírně vážíme. Přehled oceněných žáků Níže uvedení žáci byli oceněni knižní odměnou za vzorný prospěch, chování, reprezentaci školy na soutěžích, olympiádách apod. Třída Jména žáků Třída Jména žáků 1. A Dobíhalová Anna, Marková Vanesa, 5. C Lačná Kristýna, Dvořáková Tereza Hrubý Jakub, Krausová Magdalena, Tomasch Sebastian, Knotek Matěj, Kadlecová Olga, Nečasová Kateřina, Rampouch Tomáš 1. B Skalická Eliška, Rašová Kristýna, Tejkalová Denisa, Wodwud Michal Jan, Balog Marek, Zeman Josef, Gluškov Alex, Lubský Daniel 6. A Suchpárková Barbora 1. C Sedláčková Tereza, Vondra Pavel, Nejedlá Sára, Bednářová Markéta, 6. B Pirunčíková Karolína

8 Špísová Anežka, Špetlík Vojtěch, Dlouhý Jiří, Taran Matouš 1. D Všichni žáci 6. C Hoffman Matěj, Přívratská Nikola 2. A Kučerová Adéla, Ezr Jan 7. A Hrdý Marek 2. B Volná Adéla Marta, Jerolímek Štěpán 7. B Králová Anna 3. A Poláčková Karolína, Rálišová Jana, 7. C Nešněrová Magdalena Hrušková Kateřina, Josífko Filip 3. B Klinický Zdeněk, Danišová Nikita 8. A Vlkavec Jaroslav 3. C Hanzelková Iva 8. B A Sedláček Jiří, Slabion Tomáš 8. C Hajžinová Barbora 4. B Kolářová Denisa, Ratajová Klára, 9. A Vavřinová Kateřina, Draštíková Kristýna Máka Michael 4. C Liška Jiří, Václavíková Barbora, 9. B Šťastný Pavel France Vojtěch, Tlatlová Sabina 5. A Filipová, Růžičková, 9. C Nápravník Karel, Poláková Kateřina Růžičková 5. B Vladimirov, Valterová, Macko Projekty: 3. ročník : Když ještě světem nekřižovali y 4. ročník : Rok v přírodě 5. ročník : Letem světem Evropou 6. ročník : Máme rádi zvířata 7. ročník : Dobytí severního pólu 8. ročník : Jak se žilo 9. ročník : Česká Lípa 3. C : Seznam se s místem ozdravného pobytu 4.A, 4.B, 4.C : Staré pověsti české 7. B : Chovatelství 9.A, 9.B, 9.C : Po stopách cukru

za školní rok 2013/2014

za školní rok 2013/2014 Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora Masarykovo náměstí 1 Nové Dvory 285 31 Telefon 327 571262 e-mail: zsndvory@seznam.cz bankovní spojení: KB Kutná Hora, 51-6080480207/0100 IČ:

Více

Z P R Á V A o činnosti Základní školy Benešov, Dukelská 1818 ve šk. roce 2012/2013

Z P R Á V A o činnosti Základní školy Benešov, Dukelská 1818 ve šk. roce 2012/2013 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A o činnosti Základní školy Benešov, Dukelská 1818 ve šk. roce 2012/2013 1 OBSAH : A) Základní údaje o škole, jimiž jsou název, sídlo, charakteristika školy, zřizovatel školy, údaje

Více

Výroční zpráva. o činnosti. Základní školy Velké Přílepy, okres Praha západ

Výroční zpráva. o činnosti. Základní školy Velké Přílepy, okres Praha západ Výroční zpráva o činnosti Základní školy Velké Přílepy, okres Praha západ Školní rok 2011/2012-1- Obsah: a. Základní údaje o škole str. 3 b. Přehled oborů vzdělávání, které škola vyučuje a jsou zařazeny

Více

Výroční zpráva. Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596

Výroční zpráva. Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 Výroční zpráva Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 školní rok 2011-2012 1. Základní údaje o škole 1.1 škola název školy Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Javornická 1596 adresa školy

Více

Z Á K L A D N Í Š K O L A S M I Ř I C E

Z Á K L A D N Í Š K O L A S M I Ř I C E Z Á K L A D N Í Š K O L A S M I Ř I C E V Ý R O Č N Í Z P R Á V A za školní rok 2012 2013 Základní škola, Smiřice, okres Hradec Králové Výroční zpráva Obsah 1. Základní údaje o škole 1.1. Škola 1.2. Zřizovatel

Více

Výroční zpráva o činnosti školy

Výroční zpráva o činnosti školy Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace tel./ fax : 487 829 321, e-mail : zsjizni@seznam.cz, www. zsjizni.clnet.cz Výroční zpráva o činnosti školy Školní rok 2011/2012

Více

Výroční zpráva ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540. o stavu a činnosti školy za školní rok 2011-2012

Výroční zpráva ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540. o stavu a činnosti školy za školní rok 2011-2012 Výroční zpráva ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540 o stavu a činnosti školy za školní rok 2011-2012 vypracoval : Mgr. Jiří Oleják, ředitel školy OBSAH 1. ZÁKLADNÍ ÚDAJE O ŠKOLE 3 1.2. CHARAKTERISTIKA

Více

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014 Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014 ZPRACOVAL: Mgr. Zdeněk PROCHÁZKA ředitel školy Obsah: 1. ZÁKLADNÍ ÚDAJE O ŠKOLE 1.1 Název, adresa, právní forma, IČO, zřizovatel školy 1.2 Zařazení

Více

Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace, 344 01 Domažlice VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI

Základní škola a mateřská škola Domažlice, Msgre B. Staška 232, příspěvková organizace, 344 01 Domažlice VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZÁKLADNÍ ŠKOLY A MATEŘSKÉ ŠKOLY DOMAŽLICE MSGRE B. STAŠKA 232, PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Výroční zpráva schválena školskou radou dne 3.11.2014 1 1. Základní

Více

Výroční zpráva. o činnosti školy. ve školním roce 2013 2014

Výroční zpráva. o činnosti školy. ve školním roce 2013 2014 Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 PSČ 580 01 Havlíčkův Brod, telefon + fax 569 429 070, IČO 709 10 961 KB Havlíčkův Brod 128 38 521/0100, e-mail adresa zs.nuselska@worldonline.cz Č.j. 294/2014/ZSNU

Více

V Ý R O Č N Í. Z P R Á V A o činnosti Základní školy Benešov, Dukelská 1818 ve šk. roce 2010/2011

V Ý R O Č N Í. Z P R Á V A o činnosti Základní školy Benešov, Dukelská 1818 ve šk. roce 2010/2011 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A o činnosti Základní školy Benešov, Dukelská 1818 ve šk. roce 2010/2011 1 OBSAH : A) Základní údaje o škole, jimiž jsou název, sídlo, charakteristika školy, zřizovatel školy, údaje

Více

Výroční zpráva o činnosti základní školy ve školním roce 2006 2007

Výroční zpráva o činnosti základní školy ve školním roce 2006 2007 Základní škola Morkovice, příspěvková organizace Výroční zpráva o činnosti základní školy ve školním roce 2006 2007 17. listopadu 416, 768 33 Morkovice Slížany Základní údaje o škole Název školy: Sídlo:

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Masarykova základní škola a Mateřská škola, O činnosti školy za školní rok 2007 2008. Hradec Králové Plotiště, P.

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Masarykova základní škola a Mateřská škola, O činnosti školy za školní rok 2007 2008. Hradec Králové Plotiště, P. Masarykova základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové Plotiště, P. Jilemnického 420 VÝROČNÍ ZPRÁVA O činnosti školy za školní rok 2007 2008 Překládá: PaedDr. Ilona Hojná ředitelka školy 1. Základní

Více

Výroční zpráva školní rok 2008-09

Výroční zpráva školní rok 2008-09 Výroční zpráva školní rok 2008-09 Základní škola Velké Poříčí, okres Náchod Náměstí 320 549 32 Velké Poříčí Obsah: 1 Základní údaje o škole 1.1 Základní údaje o škole 1.2 Součásti školy 2 Personální údaje

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY za školní rok 2013/2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY za školní rok 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY za školní rok 2013/201 Nový Jičín 1. 9. 201 RNDr. Svatava Hajdová, ředitelka školy OBSAH a) základní údaje o škole... - 1 - b) přehled oborů vzdělávání - učební plány... - 5 - c) personální

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 vydaná základní školou Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882 v souladu s 10 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, ve znění pozdějších předpisů

Více

AKCE ŠKOLY ve školním roce 2012/2013

AKCE ŠKOLY ve školním roce 2012/2013 AKCE ŠKOLY ve školním roce 2012/2013 ZÁŘÍ - 3. 9. 2012 slavnostní zahájení školního roku 2012/2013, porada pedagogických pracovníků na jednotlivých pracovištích - znovuotevření třídy s rozšířenou výukou

Více

Z P R Á V A o činnosti školy ve školním roce 2008/2009

Z P R Á V A o činnosti školy ve školním roce 2008/2009 M ě s t o K r a s l i c e odbor školství a kultury náměstí 28. října 1438 3 5 8 2 0 K R A S L I C E V Ý R O Č N Í Z P R Á V A o činnosti školy ve školním roce 2008/2009 1. Charakteristika školy Zřizovatel

Více

Základní škola Karviná-Mizerov Majakovského 2219 PSČ 734 01

Základní škola Karviná-Mizerov Majakovského 2219 PSČ 734 01 Základní škola Karviná-Mizerov Majakovského 2219 PSČ 734 01 VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy školní rok 2012/2013 Září 2013 Mgr.Roman Hamrus ředitel školy OBSAH: 1. ZÁKLADNÍ ÚDAJE O ŠKOLE...3 2. PŘEHLED

Více

Výroční zpráva 2011/2012 Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou

Výroční zpráva 2011/2012 Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou Výroční zpráva 2011/2012 Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou Lipnice nad Sázavou 213, PSČ: 582 32, tel. 569 432 721, 569 432 720, e-amil: zslipnicens@seznam.cz,

Více

Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560. Výroční zpráva

Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560. Výroční zpráva Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560 Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2012/2013 Obsah 1. Charakteristika školy 2. Přehled oborů vzdělávání 2.1. Učební plán I. stupeň: školní rok 2012/2013

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRAHA 10 NAD PŘEHRADOU 469

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRAHA 10 NAD PŘEHRADOU 469 ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRAHA 10 NAD PŘEHRADOU 469 1. 12. 1999 VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠK. ROK 2009/2010 ZŘIZOVATEL: MČ PRAHA 15, BOLOŇSKÁ 478/1 VZDĚLÁVACÍ PROGRAM: ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM 394/2007 ZÁKLADNÍ ŠKOLA 16847/96-2

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY

VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr Jungmannova 292, 267 01 Králův Dvůr tel., fax: 311/637088 e-mail: zskraluvdvur@centrum.cz stránky: www.zskraluvdvur.cz VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLY Zpracovali : Ing.

Více

d) (údaje k 27. 6. 2003) Během roku odešlo 7 žáků (2 z prvního a 5 ze druhého stupně).

d) (údaje k 27. 6. 2003) Během roku odešlo 7 žáků (2 z prvního a 5 ze druhého stupně). VÝROČNÍ ZPRÁVA CYRILOMETODĚJSKÁ CÍRKEVNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA LERCHOVA 65, BRNO 602 00 ŠKOLNÍ ROK 2002/2003 I. ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA ŠKOLY a) Název školy: Cyrilometodějská církevní základní škola Lerchova

Více

Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4

Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4 Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4 Kotlářská 4, 602 00 Brno, tel: +420-549 2 099, fax: +420-549 258 250, email: kotlarska@kotlarska.cz Zřizovatelem školy je městská část Brno-střed Výroční

Více

PLÁN PRÁCE NA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014

PLÁN PRÁCE NA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 PLÁN PRÁCE NA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Motto: Plán práce není neměnný, ba ani bezchybný dokument. Plán práce školy v průběhu roku upřesníme dle akcí jednotlivých zařízení města (MěK, Muzeum a PG, archiv),

Více

Výroční zpráva 2012/2013

Výroční zpráva 2012/2013 Výroční zpráva 2012/2013 Učební plány V roce 2012/2013 jsme vyučovali podle Školního vzdělávacího programu pro základní vzdělávání POMÁHÁME DĚTEM VKROČIT DO ŽIVOTA. Zahájení školního roku Školní rok byl

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2011/12

VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2011/12 VÝROČNÍ ZPRÁVA šk. rok 2011/12 MASARYKOVA ZÁKLADNÍ ŠKOLA DYMOKURY P o d ě k o v á n í Masarykova základní škola děkuje Obci Dymokury, ostatním obcím, sponzorům a rodičům za účinnou pomoc a velmi dobrou

Více

Obsah: I. Úvod Projekty: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Vzdělávání pro konkurenceschopnost 4. výzvy Comenius Testování SCIO na ZŠ Malšice

Obsah: I. Úvod Projekty: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Vzdělávání pro konkurenceschopnost 4. výzvy Comenius Testování SCIO na ZŠ Malšice Obsah: I. Úvod str. 2 II. Charakteristika školy str. 4 III. Přehled učebních plánů, výchovy a vzdělání str. 4 IV. Údaje o inspekcích str. 6 V. Údaje o pracovnících školy str. 6 VI. Výkon státní správy

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace Školní rok 2013-2014 V souladu se zákonem č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším

Více