Zpravodaj pro školní rok 2010/2011

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Zpravodaj pro školní rok 2010/2011"

Transkript

1 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Zpravodaj pro školní rok 2010/2011 Informace vedení školy Ve školním roce 2010/2011se ve 27 třídách učí 597 žáků. Ve škole pracuje 40 pedagogických pracovníků, 5 vychovatelek a 18 správních zaměstnanců. Výchovným poradcem je paní učitelka Mgr. Jana Kalivodová, metodikem prevence je paní učitelka Mgr. Markéta Fišerová. Koordinátorkou školního vzdělávacího programu pro 1.stupeň je paní učitelka Mgr. Monika Kalenská, pro 2.stupeň paní učitelka Mgr. Jana Slaboňová. Přehled hodnocení prospěchu a chování žáků za 2.pololetí školního roku 2009/2010 vyznamenáni prospěli neprospěli 360žáků 195žáků 33žáci hodnoceni slovně nehodnoceni uvolněni 1žák 4žáci 4 žáci Poděkování učitelům za vedení zájmových kroužků na naší škole p. Hanzelkové - Anglický jazyk p. Pavlíčkové Kroužek ručních prací p. Hejnové D. Sportovní hry ročník p. Alexové Sportovní hry ročník p. Pelzmannové Psaní na PC p. Chalupové Myslivecký kroužek p. Pazourkové Sportovní hry, dívky p. Kalivodové, p. Pazourkové Tvořivé psaní p. Fišerové Sportovní hry, chlapci p. Kohoutkové Tvorba rozhlasového vysílání p. Filipové Sborový zpěv - Zvonek a Zvoneček p. Bakalové Výtvarný kroužek p. Žárské Mažoretky I p. Hejnové D. Mažoretky II p. Jahnové Počítačový kroužek Organizace školního roku 2011/2012 Podle pokynů MŠMT začne v příštím školním roce výuka na základních školách dnem 1. září 2011 (ve čtvrtek), 1. pololetí bude ukončeno dne 31. ledna 2012 (v úterý). Druhé pololetí bude ukončeno dne 29. června 2012 (v pátek). Termíny prázdnin v příštím školním roce:

2 Podzimní prázdniny : Vánoční prázdniny: , výuka začne Pololetní prázdniny: Jarní prázdniny: Velikonoční prázdniny: Hlavní prázdniny: Přehled školních akcí ve školním roce 2010/ Exkurze žáků 7.B,C a 8.C do Prahy na Světovou výstavu hlavolamů Návštěva žáků z 2. stupně na Světovém dnu první pomoci Přednáška pro dívky ze 6. tříd Čas proměn Recyklohraní akce zaměřená na třídění odpadů (4.C + žáci z 2.stupně) Prohlídka Veřejného akvária + beseda ( 6. A ) Exkurze žáků 4.A a 5.B na Horu Říp Cvičení v přírodě s tematikou - Ochrana člověka za mimořádných událostí Výstava hub Vlastivědné muzeum Výměnný pobyt s partnerskou školou v Geře ve SRN výjezd Exkurze 5.A a 5.C do cukrovaru v Dobrovicích Exkurze žáků 6. tříd do Městské knihovny v České Lípě Exkurze žáků 9.A,B,C do Liberce na výstavu Educa Divadelní představení Don Quijote de la Ancha pro žáky 8.A,B,C a 7.C Exkurze žáků 8.A,B a 9.A,B do Karlových Varů. Listopad 2010 Internetová soutěž SOS biodiverzita Exkurze žáků 7.B do Městské knihovny v České Lípě Besip Action Tour akce pro žáky v Kd Crystal 8.-9.třídy Exkurze stlačené plyny Chart Dečín 9.A,C Testování žáků 9.tříd Stonožka od společnosti Scio Školní kolo pěvecké soutěže Skřivánek Exkurze žáků 9.tříd na Burzu škol 2010 aneb Quo Vadis Česká Lípa, která se koná v SOŠ a SOU Česká Lípa, 28. října Divadelní představení Princ a chuďas v Jiráskově divadle pro žáky 6.-7.tříd Návštěva 9.A na ÚP v České Lípě Exkurze žáků ze 7.B a 9.B do IQ parku v Liberci Okresní kolo Ekologické olympiády Noční exkurze do hvězdárny v Mladé Boleslavi 6.A/B Exkurze žáků do Prahy 4.A, 5.B Vystoupení školního sboru Zvoneček na zahájení Vánočních trhů v Ambitu Exkurze žáků z 9.tříd do cukrovaru v Dobrovici Exkurze žáků z 8.tříd do cukrovaru v Dobrovici Beseda s gynekoložkou pro dívky z 9.tříd Dnes v naší škole chodili Mikuláš s andělem a čerty a nadělovali hodným dětem Exkurze žáků ze.třídy 9.A do cukrovaru v Dobrovici Zpívání pěveckých sborů Zvonek a Zvoneček u vánočního stromu Exkurze žáků 7.C a 8.C do Míšně a Drážďan. Vánoční trhy Exkurze žáků 2.A do Pardubic Perníková chaloupka Exkurze žáků 7.B a 7.C do automobilky Škoda v Mladé Boleslavi Exkurze žáků 6.C do Kryštofova údolí Betlémy Exkurze žáků 9.A,B do firmy Evpas výroba skla Exkurze žáků 2.A do sklářské školy Nový Bor Vánoční koncert ve spolupráci s Farní charitou Česká Lípa.

3 Exkurze žáků 9.C do sklářské firmy Evpas Hodnocení vánoční výzdoby ve třídách Návštěva SOŠ Lužická- ukázka studijních oborů ( 9.A a 9.B) Vánoční zpívání Zvonku a Zvonečku ve škole a školce Vánoční krmení zvěře u Dubé (myslivecký kroužek) Dnes v naší škole chodili 3 králové a přáli všechno nejlepší do nového roku Školní kolo chemické olympiády ( 9.B a 9.C) Žáci z naší školy se zúčastnili celostátní charitativní akce Tříkrálová sbírka LVVZ na Benecku pro žáky z 8.-9.tříd Exkurze žáků 9.B na ÚP v České Lípě Okresní kolo pěvecké soutěže Skřivánek Zimní zakrmování, Stvolínky Pilotní testování SCIO pro žáky ze 6. a 8. ročníků Den otevřených dveří Exkurze žáků 9.A,B do firmy Sauer v Žandově Exkurze žáků 9.C do firmy Sauer v Žandově Ozdravný pobyt 4.A Horní Světlá Slavností předání certifikátu SCIO žákům naší školy, kteří byli vyhodnoceni jako nejúspěšnější řešitelé z Libereckého kraje Školní kolo Olympiády v německém jazyce Školní soutěž v řešení hlavolamů a hádanek Projektový den v 7. třídách na téma Dobytí severního pólu Okresní kolo olympiády z AJ Návštěva filmového představení pro žáky 8.-9.tříd Nickyho rodina Okresní kolo olympiády z NJ LVVZ na Benecku pro žáky ze 6.-7.tříd Beseda s lékařem Láska ano, děti ještě ne Školní kolo recitační soutěže Exkurze žáků 6.A,B do IQ parku v Liberci Školní kolo biologické olympiády Burza minerálů SOŠ Lužická Písničkou se jaro otevírá pěvecká soutěž v Mimoni, které se zúčastnil pěvecký sbor Školní kolo Pythagoriády pro žáky 2. stupně Krajské kolo olympiády v NJ K.Poláková a A.Tschernatschová Exkurze žáků 9.B,C do závodu Škoda Mladá Boleslav Okresní kolo olympiády ze zeměpisu Okresní kolo recitační soutěže Exkurze žáků 8.A,B do závodu Škoda Mladá Boleslav Exkurze žáků 6. C po histor. Památkách Č. Lípy Dnes proběhlo na naší škole testování matematických dovedností pod názvem Matematický klokan Exkurze žáků 9.A do firmy Johnson Controls Exkurze do obory Židlov, Mimoň Piškvorkový turnaj pro žáky 5.-9.tříd Okresní kolo olympiády v českém jazyce Krajské kolo matematické olympiády pro žáky 8.-9.tříd (M.Fabíny, T.Kučera) Projektový den pro žáky 8.tříd Exkurze žáků 9.B do firmy Johnson Controls Filmové představení pro žáky 6.B,C a 7.C z cyklu Jeden svět Mgr. M. Filipová mezi oceněnými učiteli z České Lípy Jeden svět ( 5.A a 5.C ) Exkurze žáků 9.C do firmy Johnson Controls Krajské kolo dějepisné olympiády pro žáky 8.-9.tříd (M.Nešněrová a K.Svobodová).

4 Filmové představení pro žáky 5.A a 5.C z cyklu Jeden svět Okresní kolo biologické olympiády kategorie C Exkurze žáků 6.A,B,C do liberecké ZOO v rámci projektového dne Exkurze žáků 8.A,B,C a 7.B do Muzea miniatur v Praze Exkurze žáků 3.B,C a 5.A,C na Veletrh dětské knihy v Liberci Výchovný program pro žáky 1.stupně Nekuřáka Exkurze na Veletrh dětské knihy v Liberci 3.A,C a 5.A,C Ústřední finále olympiády z německého Veletrh dětské knihy ( 5.A a 5.C ) Hudební pořad A pořád se něco hraje pro žáky 1.-8.tříd Beseda s PČR v 9.třídách na téma sprejerství Okresní kolo biologické olympiády pro žáky tříd Projektový den v 6.třídách s názvem Máme rádi zvířata Školní kolo Zlatá srnčí trofej, Dubá Exkurze žáků 5.A,C do Prahy Exkurze žáků 6.A,B do skanzenu v Přerově nad Labem Exkurze žáků 7.A,B a 8.C na Vyšehrad a do Národního muzea v Praze Projektový den pro žáky 4.tříd s názvem Historie českého národa Exkurze žáků 1.stupně Botanicus Exkurze žáků 5.A,C do závodu Škoda v Mladé Boleslavi Testování Pirls a Timss ve 4.B a 4.C Okresní kolo hlídek mladých zdravotníků Vystoupení pěveckých sborů Zvonek a Zvoneček ke Dni matek Projektový den pro žáky 5.tříd Veletrh EU Okresní kolo Zlatá srnčí trofej, Brniště Beseda pro žáky tříd se spisovatelem Pavlem Žiškou Projektový den pro žáky 9. tříd s tématem Česká Lípa Exkurze žáků 8.A do Doks Po stopách K.H.Máchy Fotografování třídních kolektivů, úspěšných žáků a skupin Muzikál Jesus Christ Superstar Praha, 8. a 9. třídy Exkurze žáků 8.B do Doks Po stopách K.H.Máchy Exkurze žáků 2.A do Zákup zámek, jízdárna, muzeum Exkurze žáků 8. a 9.tříd do hygienického muzea v Drážďanech lesnický den v Žízníkově ( 4. A) Ozdravný pobyt Poslův Mlýn Exkurze žáků 8. a 9.tříd do MFF v Praze Exkurze žáků 7. A do sklárny Nový Bor Exkurze žáků 7. C Po stopách paní Zdislavy Oslava Dne dětí Filmové představení pro žáky 2.stupně V říši mocného draka Krajské kolo zdravotních hlídek-5. třídy Exkurze žáků 9.B do azylového domu Jonáš při Farní charitě v České Lípě Soutěž O pohár starostky města Výjezd žáků 2. stupně do Velké Británie Nocleh žáků 5.C ve škole Tiské stěny, Komáří vížka ( 5.A a 5.C ) Výlet sboru- skalní hrad Sloup Farmářské trhy v Č. Lípě ( 6. A ) Exkurze žáků 7. C do sklárny Nový Bor Exkurze žáků 7. A Po stopách paní Zdislavy Vystoupení B. Václavíkové pro MěU Č. Lípa Vystoupení sboru Zvoneček na Letních slavnostech Č.L.

5 Sportovní akce školy 2010/ Okresní kolo v přespolním běhu Okresní kolo družstev ve stolním tenisu Okresní kolo ve florbalu dívky 6.-7.třídy Okresní kolo družstev v šachu Okresní kolo ve florbalu chlapci 8.-9.třídy Okresní kolo ve florbalu dívky 8.-9.třídy Okresní kolo ve florbalu chlapci 6.-7.třídy Okresní finále ve florbalu chlapci 6.-7.třídy Okresní kolo v sálové kopané chlapci 8.-9.třídy Okresní kolo v sálové kopané chlapci 6.-7.třídy Okresní kolo v basketbalu - dívky 6.-7.třídy Okresní kolo ve vybíjené dívky 4.-5.třídy Okresní kolo ve vybíjené chlapci 4.-5.třídy Krajské kolo v basketbalu dívek 6.-7.třídy Zákupské štafety McDonald s cup pro žáky ze 4. a 5.tříd Pohár rozhlasu v atletice pro žáky 6.-7.tříd Pohár rozhlasu v atletice pro žáky 8.-9.tříd McDonald s cup pro žáky ze 1. a 3.tříd Republikové finále v basketbalu dívek ze 6.-7.tříd Krajské finále Poháru rozhlasu chlapci 6.-7.třídy Atletický trojboj krajské kolo žáků 1.stupně. Úspěchy školy 2010/ místo v ekologické soutěži Recyklohraní místo v okresním kole přespolního běhu chlapci třídy místo v okresním kole přespolního běhu dívky třídy místo v okresním kole družstev ve stolním tenisu chlapci 6.-7.třídy místo výtvarné soutěži Náš kraj, naše město o nejhezčí dětskou kresbu místo v okresním kole ekologické olympiády místo v okresním finále ve florbalu chlapci 6.-7.třídy místo v okresním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek L.Matoušková (6.C) místo v okresním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek B.Václavíková (4.C) postup do celostátního kola místo v okresním kole olympiády z NJ a 2.místo v okresním kole olympiády z NJ 8.-9.třídy Postup :K.Svobodové a M.Nešněrové do KK dějepisné olympiády a 3. místo v krajském kole olympiády z NJ A.Tschernatschová a K.Poláková místo v okresním kole recitační soutěže v kategorii 4.-5.třídy K.Lačná místo v okresním kole recitační soutěže v kategorii 6.-9.třídy M.Wurmová.

6 místo v okresním kole recitační soutěže v kategorii 6.-9.třídy T.Stejskalová místo v okresním kole basketbalu a postup do krajského finále dívky 6.-7.třídy místo v ústředním finále olympiády z německého jazyka A.Tschernatschová 9.C místo v okresním kole zdravotních hlídek hlídka z 1.stupně místo Pohár rozhlasu v kategorii ml.žáků (6.-7.třídy) místo v regionálním kole basketbalu dívek 6. a 7.tříd. postup do RF místo ve výtvarné soutěži Zvířata v našich lesích kategorie II Tereza Hoštičková místo ve výtvarné soutěži Zvířata v našich lesích kategorie II. Kateřina Walterová místo v přeboru ČR v basketbale dívky 6. a 7. ročník atletický trojboj 1. místo D.Penkov, L. Proch, N.Cmíralová, V. Čandová - 2. místo A. Vrba - 3. místo D. Pohlodko, K. Lačná, Š. Suschová - Informace ze školní jídelny Vedoucí školní jídelny je paní Miroslava Tutschová, vedoucí kuchařka paní Marcela Bulířová. Výdej obědů - žáci - cizí strávníci 11,30 14,00 hod. 11,00 11,30 hod. Výdej obědů do jídlonosičů v případě nemoci 13,45 14,00 hod., a to jen první den nemoci Odhlášky obědů Den předem do 14,00 hod. Telefonní čísla do školní jídelny , mobil Platba obědů Složenkou nebo přes účet u KB č /0100 do dne v měsíci Také je možnost od tohoto školního roku si obědy přihlašovat a odhlašovat z domova elektronicky. Kategorie Cena obědů Výše měsíční zálohy v bance Mateřská škola 25,-- Kč včetně svačinek 590,-- Kč 7 10 let 18,-- Kč 440,-- Kč let 20,-- Kč 490,-- Kč Nad 15 let + dospělí strávníci 23,-- Kč 540,-- Kč Při ztrátě nebo zničení karty si další kartu uhradí každý sám. Přihlášky na obědy je možno provádět již od 16.srpna Informace o školní družině a školním klubu odpolední mimoškolní odpočinková i aktivní činnost provozní doba 6,30 16,30 hod., platba jednotná 150,-- Kč/1 měsíc Akce letošního roku : 1. Návštěva divadla Koloběžka Houbařská pohádka 2. Halloween party karneval, soutěže 3. Čertovské hrátky 4. Vánoční trhy návštěva ambitu kláštera 5. Vánoční besídky v jednotlivých odděleních 6. Příprava dárků k zápisu do 1. tříd 7. Sportovní odpoledne 8. Návštěva divadla Kos - Princezna je hloupá Madla 9. Jarní karneval

7 10. Den Země návštěva Vlastivědného muzea 11. Filmové představení kino Crystal 3D- RIO 12. Projektový měsíc Jak se žilo : CTT Centrum textilního tisku Hrad Lipý Historické budovy města Vycházka na Holý vrch 13. Výlet do muzea masek- Zákupy 14. Výlet do Skalice lesní obora 15. Výlet do Sloupu v Čechách Skalní hrad 16. Den dětí Městský park 17. Turnaj v šipkách 18. Výlet do Doks 19. Rozloučení se školou Informace o výsledcích přijímacího řízení na střední školy V letošním roce z naší školy odchází 68 žáků, z toho 65 s ukončenou povinnou školní docházkou. Na střední odborné školy (+gymnázia) bylo přijato celkem 57 žáků, na 3leté učební obory odchází 8 žáků. Největší zájem žáci projevili o Gymnázium, OA a SPŠ Česká Lípa. Poděkování rodičům, firmám a organizacím za sponzorské dary škole i jednotlivým třídám Vážení, děkujeme Vám za finanční i věcné dary, které jste věnovali naší škole. Děkujeme také za aktivní pomoc při ozdravných pobytech, výletech a dalších školních akcích (sběr, výzdoba tříd, příprava masek na akademii, občerstvení na akcích a fotodokumentaci tříd). Vaší nezištné pomoci si nesmírně vážíme. Přehled oceněných žáků Níže uvedení žáci byli oceněni knižní odměnou za vzorný prospěch, chování, reprezentaci školy na soutěžích, olympiádách apod. Třída Jména žáků Třída Jména žáků 1. A Dobíhalová Anna, Marková Vanesa, 5. C Lačná Kristýna, Dvořáková Tereza Hrubý Jakub, Krausová Magdalena, Tomasch Sebastian, Knotek Matěj, Kadlecová Olga, Nečasová Kateřina, Rampouch Tomáš 1. B Skalická Eliška, Rašová Kristýna, Tejkalová Denisa, Wodwud Michal Jan, Balog Marek, Zeman Josef, Gluškov Alex, Lubský Daniel 6. A Suchpárková Barbora 1. C Sedláčková Tereza, Vondra Pavel, Nejedlá Sára, Bednářová Markéta, 6. B Pirunčíková Karolína

8 Špísová Anežka, Špetlík Vojtěch, Dlouhý Jiří, Taran Matouš 1. D Všichni žáci 6. C Hoffman Matěj, Přívratská Nikola 2. A Kučerová Adéla, Ezr Jan 7. A Hrdý Marek 2. B Volná Adéla Marta, Jerolímek Štěpán 7. B Králová Anna 3. A Poláčková Karolína, Rálišová Jana, 7. C Nešněrová Magdalena Hrušková Kateřina, Josífko Filip 3. B Klinický Zdeněk, Danišová Nikita 8. A Vlkavec Jaroslav 3. C Hanzelková Iva 8. B A Sedláček Jiří, Slabion Tomáš 8. C Hajžinová Barbora 4. B Kolářová Denisa, Ratajová Klára, 9. A Vavřinová Kateřina, Draštíková Kristýna Máka Michael 4. C Liška Jiří, Václavíková Barbora, 9. B Šťastný Pavel France Vojtěch, Tlatlová Sabina 5. A Filipová, Růžičková, 9. C Nápravník Karel, Poláková Kateřina Růžičková 5. B Vladimirov, Valterová, Macko Projekty: 3. ročník : Když ještě světem nekřižovali y 4. ročník : Rok v přírodě 5. ročník : Letem světem Evropou 6. ročník : Máme rádi zvířata 7. ročník : Dobytí severního pólu 8. ročník : Jak se žilo 9. ročník : Česká Lípa 3. C : Seznam se s místem ozdravného pobytu 4.A, 4.B, 4.C : Staré pověsti české 7. B : Chovatelství 9.A, 9.B, 9.C : Po stopách cukru

Z á k l a d n í š k o l a V s e t í n, T r á v n í k y 1 2 1 7

Z á k l a d n í š k o l a V s e t í n, T r á v n í k y 1 2 1 7 Z á k l a d n í š k o l a V s e t í n, T r á v n í k y 1 2 1 7 Vsetín 2010 Roční plán EVVO na školní rok 2010/2011 Výchozí situace: Účast žáků v přírodovědných olympiádách Dlouhodobě realizovaný projekt

Více

Zpravodaj pro školní rok 2009/2010

Zpravodaj pro školní rok 2009/2010 Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace www.zstyrsceskalipa.cz Zpravodaj pro školní rok 2009/2010 Informace vedení školy Ve školním roce 2009/2010 se ve 27

Více

RÁMCOVÝ PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

RÁMCOVÝ PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA, POLICE NAD METUJÍ RÁMCOVÝ PLÁN PRÁCE ŠKOLNÍ ROK 2013-2014 Porady, pedagogické rady, třídní schůzky Provozní porady 1. a 2. stupeň 1. pololetí 2. pololetí 09. 09. 2013 03.

Více

Plán akcí na školní rok 2011/12

Plán akcí na školní rok 2011/12 Plán akcí na školní rok 2011/12 Září Fotografování prvňáčků 8. 9.2011 Ajax projekt Policie ČR - celoročně Evropský den jazyků 26.9. Sběr kaštanů a žaludů Varhanní koncert pro žáky 5.tříd Výuka na dopravním

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY školní rok 2007/2008 Charakteristika školy: Základní škola Krucemburk je plně organizovanou školou s

Více

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 PLÁN AKCÍ ŠKOLY

ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 PLÁN AKCÍ ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2012/2013 PLÁN AKCÍ ŠKOLY SRPEN 2012 zahajovací 1. pedagogická rada 29. 8. školení BOZP, PO dle jednotlivých součástí organizace 30. 8. příprava na zahájení školního roku 2012/2013 ZÁŘÍ 2012

Více

Soutěže ve školním roce 2011/2012

Soutěže ve školním roce 2011/2012 Soutěže ve školním roce 2011/2012 Termín Název soutěže Umístění 5. říjen Podzimní Kiosk 1. stupeň Výsledky: 1.třídy 1.místo: Stráněl Vojtěch 2.místo: Šmídová Michaela 2.třídy - 2.místo: Nesvadba Tomáš

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOR. Školní rok 2013/2014. Kronika

ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOR. Školní rok 2013/2014. Kronika ZÁKLADNÍ ŠKOLA BOR Školní rok 2013/2014 Kronika Novým ředitelem Základní školy Bor se stal Mgr. Daniel Koblen. Školní rok byl zahájen 2.9.2013 s 340 žáky na dvou stupních, v 15 třídách. Ve všech ročnících

Více

- 4.9. Třídní schůzka - 1.A,B od 17h. - 5.9. Výstava - Loreta - 4.A,B, 5.B. - 9. 9. divadelní představení na nádvoří 4.- 9. tř.

- 4.9. Třídní schůzka - 1.A,B od 17h. - 5.9. Výstava - Loreta - 4.A,B, 5.B. - 9. 9. divadelní představení na nádvoří 4.- 9. tř. - 1. 9. Slavnostní zahájení školního roku - 4.9. Třídní schůzka - 1.A,B od 17h. - 5.9. Výstava - Loreta - 4.A,B, 5.B - 9. 9. divadelní představení na nádvoří 4.- 9. tř. - 10. 9. divadelní představení na

Více

- 3. 9. 10:15 divadlo nádvoří. - 4. 9. fotografování 1. tříd MF Dnes - 7. 9. třídní schůzky 1. třídy - 8. 9. třídní schůzky 2. 9. tř.

- 3. 9. 10:15 divadlo nádvoří. - 4. 9. fotografování 1. tříd MF Dnes - 7. 9. třídní schůzky 1. třídy - 8. 9. třídní schůzky 2. 9. tř. - 1. 9. Slavnostní zahájení školního roku - 3. 9. 10:15 divadlo nádvoří - 4. 9. fotografování 1. tříd MF Dnes - 7. 9. třídní schůzky 1. třídy - 8. 9. třídní schůzky 2. 9. tř. - 9. 9. třídní schůzky 2.

Více

Program školního roku 2014 2015

Program školního roku 2014 2015 Program školního roku 2014 2015 SOUTĚŽE A PROJEKTY : Projekt Čtení pomáhá Prohlubování projektu etické výchovy do výuky Výtvarné soutěže okresního, krajského i celostátního významu Školní pěvecká soutěž

Více

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 PLÁN AKCÍ ŠKOLY

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 PLÁN AKCÍ ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2015/2016 PLÁN AKCÍ ŠKOLY SRPEN 2015 zahajovací 1. pedagogická rada 25. 8. školení ped. pracovníků: Školní modelové situace 31. 8 školení BOZP, PO dle jednotlivých součástí organizace 26. 8.

Více

školní rok 2006/2007

školní rok 2006/2007 ZÁKLADNÍ ŠKOLA KRUCEMBURK Školní 440, 582 66 Krucemburk, IČ:71004025 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY školní rok 2006/2007 Charakteristika školy: Základní škola Krucemburk je plně organizovanou školou s

Více

A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009

A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009 A jdeme do posledního čtvrtletí školního roku 2008/2009!! Fotografie z vítání malých občánků na olomoucké radnici dne 4.4.2009 Hudební pásmo nacvičil Mgr.Roman Drápal s dětmi Pondělí 13.dubna Pondělí velikonoční

Více

Ředitelka Gymnázia Moravská Třebová vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení do oboru vzdělání 74 41 K/801 Gymnázium všeobecné (prima)

Ředitelka Gymnázia Moravská Třebová vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení do oboru vzdělání 74 41 K/801 Gymnázium všeobecné (prima) Ředitelka Gymnázia Moravská Třebová vyhlásila 3. kolo přijímacího řízení do oboru vzdělání 74 41 K/801 Gymnázium všeobecné (prima) Informace pro žáky budoucích 1. ročníků čtyřletého (1.A) a osmiletého

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2008/2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2008/2009 Základní škola Řenče, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2008/2009 Vzdělávání ať tříbí člověku rozum, jazyk i ruku, aby dovedl všechno užitečné rozumně

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/2010

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 Základní škola Řenče, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 Budiž učitelům zlatým pravidlem, aby všechno bylo předkládáno všem smyslům, kolika

Více

Měsíční plán činností ZŠ Lipov

Měsíční plán činností ZŠ Lipov Měsíc: září Rok: 2014 1.9. všichni Slavnostní zahájení 24.9. 1. stupeň Koncert J. Uhlíře (Strážnice) 24.9. Šá + ž. Přespolní běh - okres (Hodonín) 29.9. Ve DVPP - ŠMP na škole (Hodonín) 30.9. Jv + 9. tř.

Více

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015 PLÁN AKCÍ ŠKOLY

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015 PLÁN AKCÍ ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2014/2015 PLÁN AKCÍ ŠKOLY SRPEN 2014 zahajovací 1. pedagogická rada 25. 8. workshop Mentoring nebo jen hodnocení? 27. 8 školení BOZP, PO dle jednotlivých součástí organizace 28. 8. příprava

Více

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 PLÁN AKCÍ ŠKOLY

ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 PLÁN AKCÍ ŠKOLY ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 PLÁN AKCÍ ŠKOLY SRPEN 2013 zahajovací 1. pedagogická rada 27. 8. školení BOZP, PO dle jednotlivých součástí organizace 28. 8. příprava na zahájení školního roku 2013/2014 projednání

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VLKOŠ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Náves 43, 751 19 Vlkoš, tel.: 581 223 030, IČO: 70989362 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2014/2015 Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková

Více

PŘEHLED. úkolů, termínů a akcí

PŘEHLED. úkolů, termínů a akcí 1 PŘEHLED úkolů, termínů a akcí ve školním roce 2014 2015 ZŠ Dolní Dobrouč 2 Pedagogické rady: zahajovací I. čtvrtletí I. pololetí III. čtvrtletí II. pololetí závěrečná 28. 8. (čtvrtek) 12. 11. (středa)

Více

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH

ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ÚSPĚCHY NAŠICH ŽÁKŮ V SOUTĚŽÍCH A OLYMPIÁDÁCH ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Školní kolo soutěže PIŠQWORKY (8. a 9. třída) 1. místo Ladislav Drápal 2. místo Ondřej Burian 3. místo Michal Jirák 4. 8. místo: Pavla

Více

11. Vybíjená (Preventan Cup)

11. Vybíjená (Preventan Cup) Příloha č. 1 b PŘEHLED SOUTĚŽÍ A AKCÍ 2013-14 (soutěže doporučené MŠMT ČR + ostatní) termín název soutěže určeno pro místo konání zodpovědný pracovník září 31.8.-1. Vesele do nového školního roku veřejnost

Více

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět

INFORMATORIUM. aneb co byste o nás měli vědět INFORMATORIUM aneb co byste o nás měli vědět školní rok 2014/2015 Kontaktní údaje Adresa: Základní škola, Masarykovo nám. č. 192, 739 32 Vratimov Telefon: 596 732 158 Telefon ŠD: 731 723 216 Fax: 596

Více

Výsledky soutěží Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8. školní rok 2012/2013

Výsledky soutěží Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8. školní rok 2012/2013 Výsledky soutěží Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 školní rok 2012/2013 Značení soutěží: mezinárodní kolo celostátní kolo okresní kolo Celosvětová soutěž mladých vědců Intel ISEF Marek Novák mezinárodní

Více

Září. SCIO testy projekt Vektor 1 Modul 1

Září. SCIO testy projekt Vektor 1 Modul 1 Září 2. Zahájení školního roku 2013/2014 2. 4. Seznamovací pobyt žáků 1. ročníku Sidonie 4. 6. Výlet studentů třídy O8.A do Prahy 5. Porada Třídní schůzky s rodiči žáků 1. ročníku a primy 9. 11. Seznamovací

Více

- 4. 9. Tonda obal na cestách jak třídit odpad 1.st. - 13. 9. divadelní představení na nádvoří celá škola

- 4. 9. Tonda obal na cestách jak třídit odpad 1.st. - 13. 9. divadelní představení na nádvoří celá škola - 2. 9. Slavnostní zahájení školního roku - 4. 9. Tonda obal na cestách jak třídit odpad 1.st. - 5. 9. Schůzka s rodiči 1.A. 1.B - 5. 9. divadelní představení na nádvoří 1. 3. tř. - 6. 9. divadelní představení

Více

Plán akcí ve školním roce 2008/2009 I.stupeň 1. a 2.třídy Září : Příprava a zahájení projektu Roční doby podzim Příprava programu pro práci s

Plán akcí ve školním roce 2008/2009 I.stupeň 1. a 2.třídy Září : Příprava a zahájení projektu Roční doby podzim Příprava programu pro práci s Plán akcí ve školním roce 2008/2009 I.stupeň 1. a 2.třídy Září : Příprava a zahájení projektu Roční doby podzim Příprava programu pro práci s předškoláky Zahájení výuky plavání Navázání spolupráce 1.a

Více

Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov. Janské Lázně 29. 6. 2007 Č. j. 42/07

Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov. Janské Lázně 29. 6. 2007 Č. j. 42/07 Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov Janské Lázně 29. 6. 2007 Č. j. 42/07 Výroční zpráva o činnosti základní školy Školní rok 2006/2007 Charakteristika školy: Základní škola a Mateřská

Více

Výroční zpráva. Základní škola Holice, Holubova 47. Za období od 1.9. 2007 do 30.6. 2008. 1.Základní údaje o škole

Výroční zpráva. Základní škola Holice, Holubova 47. Za období od 1.9. 2007 do 30.6. 2008. 1.Základní údaje o škole Základní škola Holice, Holubova 47 1.Základní údaje o škole Výroční zpráva Za období od 1.9. 2007 do 30.6. 2008 Základní škola s 1. 9. ročníkem. Základní škola praktická s 1. 9. ročníkem. Speciální škola

Více

Pondělí 3.11. Projekt 9.A 8.00 11.40 SŠLCH Mgr. Šimlík. Úterý 4.11

Pondělí 3.11. Projekt 9.A 8.00 11.40 SŠLCH Mgr. Šimlík. Úterý 4.11 Pondělí 3.11. Projekt 9.A 8.00 11.40 SŠLCH Mgr. Šimlík Úterý 4.11 SCIO TESTY Mgr.Švehla 1.+2.vyuč.hodina 9.B Matematika 8.00-9.40 4.+5.vyuč.hodina 9.A Český jazyk 10.55-12.40 KL Prolhané národní obrození

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VĚTŘNÍ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VĚTŘNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA VĚTŘNÍ Pedagogicko-organizační záměry a provozně technické zajištění školního roku 2015 2016 ZŠ I.stupeň II.stupeň Celkem Počet žáků k 15. 9. 2015 200 134 334 Počet tříd

Více

Gymnázium Boskovice. Palackého náměstí 1 680 11 Boskovice. tel.: 516 802 211 tel., fax, zázn. 516 802 213

Gymnázium Boskovice. Palackého náměstí 1 680 11 Boskovice. tel.: 516 802 211 tel., fax, zázn. 516 802 213 Gymnázium Boskovice Palackého náměstí 1 680 11 Boskovice tel.: 516 802 211 tel., fax, zázn. 516 802 213 ředitel: 516 802 216 výchovný poradce: 516 802 220 e-mail: info@gymbos.cz www.gymbos.cz Obecné informace

Více

Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o., Školní náměstí 37, 533 51 Pardubice. PhDr.Michal Havlíček, Mgr. Klára Svobodová

Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o., Školní náměstí 37, 533 51 Pardubice. PhDr.Michal Havlíček, Mgr. Klára Svobodová Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2010/11 Základní škola a mateřská škola Klas s.r.o., Školní náměstí 37, 533 51 Pardubice Základní údaje o škole: jednatel: manažer školy: ředitel školy: školská

Více

Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov. Janské Lázně 30. 6. 2009 Č.j. 34/09

Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov. Janské Lázně 30. 6. 2009 Č.j. 34/09 Základní škola a Mateřská škola, Janské Lázně, okres Trutnov Janské Lázně 30. 6. 2009 Č.j. 34/09 Výroční zpráva o činnosti základní školy Školní rok 2008/2009 Charakteristika školy: Základní škola a Mateřská

Více

KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY

KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY KALENDÁŘNÍ PLÁN AKCÍ ŠKOLY školní rok 2011/2012 ZÁŘÍ 1. 9. Zahájení školního roku VŠ 9. 18. 9 Seznamovací pobyt - Chorvatsko (V.ročník) Šmerdová 12. 9. Zahájení plaveckého výcviku 1.B, 2.r., 3.r. MŠ Kom,

Více

David Hrdina POCHVALA ŘEDITELE ŠKOLY

David Hrdina POCHVALA ŘEDITELE ŠKOLY David Hrdina žákyni žákovi třídy 8. A za celoroční výpomoc při sběrových i školních akcích a za příkladnou pracovnitost v pracovních činnostech Jan Klíma žákyni žákovi třídy 8. A za celoroční výpomoc při

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Základní škola Holice, Holubova 47 ŠKOLNÍHO ROKU 2005-2006. 1.Základní údaje o škole

VÝROČNÍ ZPRÁVA. Základní škola Holice, Holubova 47 ŠKOLNÍHO ROKU 2005-2006. 1.Základní údaje o škole Základní škola Holice, Holubova 47 VÝROČNÍ ZPRÁVA ŠKOLNÍHO ROKU 2005-2006 1.Základní údaje o škole Základní škola s 1. 9. ročníkem. Základní škola praktická s 1. 9. ročníkem. Speciální škola se středním

Více

Pololetí. Prázdniny. Pedagogické rady pátek 28. srpna 2015 ve 12,00 hod. úterý 10. listopadu 2015 v 15.00 hod. Úterý 26. ledna 2016 v 15.

Pololetí. Prázdniny. Pedagogické rady pátek 28. srpna 2015 ve 12,00 hod. úterý 10. listopadu 2015 v 15.00 hod. Úterý 26. ledna 2016 v 15. Pololetí I. pololetí úterý 1. září 2015 - čtvrtek 28. ledna 2016 II. pololetí pondělí 1. února 2016 - čtvrtek 30. června 2016 Prázdniny Podzimní čtvrtek 29. října 2015 - pátek 30. října 2015 Vánoční 23.

Více

Třída: 1.0 třídní učitel: Mgr. Jana MARŠOUNOVÁ Počet celkem: 30 z toho chlapců: 16 dívek: 14

Třída: 1.0 třídní učitel: Mgr. Jana MARŠOUNOVÁ Počet celkem: 30 z toho chlapců: 16 dívek: 14 1 Třída: 1.0 třídní učitel: Mgr. Jana MARŠOUNOVÁ Počet celkem: 30 z toho chlapců: 16 dívek: 14 BERNARDOVÁ Gabriela, FIŠER Adam, HOLCMAN Alina, HRADEC Filip, JONÁŠOVÁ Natálie, KASKA Matěj, KAVANOVÁ Kateřina,

Více

Název soutěže. v ústředním (celorepublikovém), příp. v mezinárodním kole. v okresním kole

Název soutěže. v ústředním (celorepublikovém), příp. v mezinárodním kole. v okresním kole Název školy Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace Přehled umístění žáků školy v soutěžích ve školním roce 2010/2011 umístění Název soutěže v okresním kole oblastním) (nebo Soutěže

Více

Úřední hodiny ředitelka školy denně 13:30-14:30 a po domluvě. zástupce ředitele denně 7:00-8:00 a po domluvě

Úřední hodiny ředitelka školy denně 13:30-14:30 a po domluvě. zástupce ředitele denně 7:00-8:00 a po domluvě Vážení rodiče, předkládáme Vám informační materiál, který Vám pomůže zorientovat se v organizaci, výchovně- vzdělávacím programu a aktivitách naší školy ve školním roce 2012/2014. Další informace pak najdete

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZŠ A MŠ LIPOLTICE, okres Pardubice ZA ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZŠ A MŠ LIPOLTICE, okres Pardubice ZA ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ZŠ A MŠ LIPOLTICE, okres Pardubice ZA ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 A/charakteristika školy Název školy: Základní škola a mateřská škola Lipoltice, okres Pardubice Adresa školy: Lipoltice

Více

Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Plán práce

Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Plán práce Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak Plán práce na školní rok 2014/15 V Kunžaku 1. září 2014 a) Charakteristika školy Základní škola Sira Nicholse Wintona Kunžak má k 1. září 2013 9 tříd a 2 oddělení

Více

Proběhlé akce ve školním roce 2014-2015 č. datum třída název akce druh akce, poznámka místo

Proběhlé akce ve školním roce 2014-2015 č. datum třída název akce druh akce, poznámka místo Proběhlé akce ve školním roce 2014-2015 č. datum třída název akce druh akce, poznámka místo 1. 1.9.2014 žáci a učitelé ZAHÁJENÍ ŠK. ROKU, VÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ společenská akce jídelna a třídy 2. 8.9.2014 4.AC

Více

P L Á N P R Á C E Š K O L Y

P L Á N P R Á C E Š K O L Y P L Á N P R Á C E Š K O L Y (VČETNĚ ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU) 2014/2015 ZÁKLADNÍ ŠKOLA, OKR. ČESKÁ LÍPA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE, 471 06 HORNÍ POLICE, 9. KVĚTNA 2, TEL. 487861238, REDITEL@ZSPOLICE.CLNET.CZ

Více

ROČNÍ PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ ROK 2015/16. 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace

ROČNÍ PLÁN ŠKOLNÍ DRUŽINA ŠKOLNÍ ROK 2015/16. 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace ŠKOLNÍ DRUŽINA ROČNÍ PLÁN ŠKOLNÍ ROK 2015/16 Motto: Přírody si vážíme, chránit se ji učíme 1. 9. 2015 1 1. CÍL: rozvoj a výchova žáků k smysluplnému využívání volného času výchova k ochraně přírody kooperace

Více

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň. Výroční zpráva. o činnosti školy ve školním roce 2006/2007

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň. Výroční zpráva. o činnosti školy ve školním roce 2006/2007 Základní škola a Mateřská škola Oudoleň Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2006/2007 1. Základní údaje o škole 1.1 Škola Název: Základní škola a Mateřská škola Oudoleň Adresa: Oudoleň 123,

Více

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ 2015-2016

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ 2015-2016 ZÁKLADNÍ ŠA ZACHAR, KROMĚŘÍŽ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE KALENDÁŘ ŠNÍCH AKCÍ 2015-2016 SRPEN Porada ředitelů ZŠ Organizační pedagogická rada, HRA, Porada třídních učitelů I. a II. stupně ŘŠ Zahajovací pedagogická

Více

Školní rok 2011 / 2012

Školní rok 2011 / 2012 Školní rok 2011 / 2012 1.čtvrtletí 1. září 2011 - Slavnostní uvítání prvňáčků I.A Mgr. Marie Krejčířová I.B Mgr. Eva Stratilová I.C Mgr. Veronika Sedláková 1.9. čtvrtek Slavnostní zahájení školního roku

Více

Uskutečněné akce školy ZŠ + MŠ ve školním roce 2013/2014

Uskutečněné akce školy ZŠ + MŠ ve školním roce 2013/2014 Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem, p. o. Stará Rudná 121, 793 35 Rudná pod Pradědem IČO 731 84 934, Telefon 733 220 495 E-mail: zs.rudna@seznam.cz, www.skola.rudnapodpradedem.cz Učit lze

Více

PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU ŠKOLNÍ ROK: 2008/2009. VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŠD A ŠK: Božena Grosmutová

PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU ŠKOLNÍ ROK: 2008/2009. VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŠD A ŠK: Božena Grosmutová PLÁN ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU ŠKOLNÍ ROK: 2008/2009 VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ŠD A ŠK: Božena Grosmutová Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Plán

Více

1.čtvrtletní pedagogická rada

1.čtvrtletní pedagogická rada Pondělí 4.11. Městská policie 5.B 10.00-11.40 Mgr.Holcová Pondělí 4.11. SCIO testy v 9.A + 9.B Městská policie 8.00-9.40 5.A ve třídě 5.A 10.00-11.40 5.B ve třídě 5.A, Okresní knihovna ŠD 13.30-14.30 Výlet

Více

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov tel. 0398-334711, tel./fax 0398-332831, E-mail: skola@5zskadan.cz, PSČ 432 01, IČO 46789995

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov tel. 0398-334711, tel./fax 0398-332831, E-mail: skola@5zskadan.cz, PSČ 432 01, IČO 46789995 1 Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov tel. 0398-334711, tel./fax 0398-332831, E-mail: skola@5zskadan.cz, PSČ 432 01, IČO 46789995 PROVOZNÍ ŘÁD dle zákona č.258/2000 Sb., o ochraně veřejného

Více

Plán mimoškolních akcí školní rok 2011/2012

Plán mimoškolních akcí školní rok 2011/2012 Název akce - zaměření Termín Třída Zodpovídá Brandýs nad Labem prohlídka zámku září III. A Kříţková Brandýs nad Labem prohlídka zámku září III. B Kváčová Brandýs nad Labem prohlídka zámku září III. C Vávrová

Více

Plán práce - 2014 / 2015

Plán práce - 2014 / 2015 Plán práce - 2014 / 2015 Září - 1. 9. slavnostní zahájení nového škol. roku, přivítání prvňáčků (Dušek, Štěpánová) + patroni z 9. roč. (Doubravová), vernisáž a zahájení výstavy výtvarných prací (Karel

Více

Plán a hodnocení projektu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty na ZŠ Česká Lípa, Školní 2520 za šk. rok 2013-2014

Plán a hodnocení projektu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty na ZŠ Česká Lípa, Školní 2520 za šk. rok 2013-2014 Plán x hodnocení 1. Výuka Plán a hodnocení projektu environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty na ZŠ Česká Lípa, Školní 2520 za šk. rok 2013-2014 Projektu ekologické výchovy se zúčastní všichni pedagogové

Více

Z Á K L A D N Í Š K O L A V Í C H O V Á N A D J I Z E R O U. o činnosti školy za školní rok

Z Á K L A D N Í Š K O L A V Í C H O V Á N A D J I Z E R O U. o činnosti školy za školní rok Z Á K L A D N Í Š K O L A V Í C H O V Á N A D J I Z E R O U Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2010 / 2011 A/ Zpráva o činnosti školy Základní škola Víchová nad Jizerou Víchová nad Jizerou 140

Více

Základní škola T.G.Masaryka, příspěvková organizace. Bílovská 78, 691 01 Moravský Žižkov

Základní škola T.G.Masaryka, příspěvková organizace. Bílovská 78, 691 01 Moravský Žižkov Základní škola T.G.Masaryka, příspěvková organizace Bílovská 78, 691 01 Moravský Žižkov a. Zřizovatel: Obec Moravský Žižkov, Bílovská 145, 691 01 Moravský Žižkov Ředitelka školy: Mgr. Irena Homolová Školní

Více

Obsah výroční zprávy:

Obsah výroční zprávy: Základní škola Františkovy Lázně, Česká 1 Výroční zpráva Mgr. Jiřina Fajfrová 2009-2010 Obsah výroční zprávy: A. Základní údaje o škole str. 3-5 B. Vzdělávací program 6-7 C. Přehled pracovníků školy 8-9

Více

Výroční zpráva. Havlíčkova 1153 Mateřská škola SLUNÍČKO 293 01 Mladá Boleslav. tel. 0326 723 223/4 IČO : 48683833 IPZ : 600 048 446

Výroční zpráva. Havlíčkova 1153 Mateřská škola SLUNÍČKO 293 01 Mladá Boleslav. tel. 0326 723 223/4 IČO : 48683833 IPZ : 600 048 446 Výroční zpráva školní rok 2008 2009 Havlíčkova 1153 Mateřská škola SLUNÍČKO 293 01 Mladá Boleslav tel. 0326 723 223/4 IČO : 48683833 IPZ : 600 048 446 PRÁVNÍ SUBJEKT - PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE ZŘIZOVATEL

Více

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203

Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Dům dětí a mládeže při ZŠ Aloise Klára Úštěk Rybniční 203 Plán práce na školní rok 2013 2014 platný od 1. 9. 2013 zpracovala Bc. Eliška Ziková 1. Pravidelná zájmová činnost Při DDM bude letos pracovat

Více

Základní škola Jihlava, Demlova 32

Základní škola Jihlava, Demlova 32 Základní škola Jihlava, Demlova 32 Právní forma: příspěvková organizace IČO: 47366257 Škola sdružuje: a) Základní školu, IZO: 108047610 b) Školní družinu a školní klub, IZO: 118700081 c) Školní knihovnu,

Více

Základní škola Bukovany. Výroční zpráva za školní rok 2013/2014

Základní škola Bukovany. Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Základní škola Bukovany Výroční zpráva za školní rok 2013/2014 Název: Základní škola a mateřská škola Bukovany, okres Hodonín, příspěvková organizace Adresa školy: 696 31 Bukovany 132 IČO 70984042 Vedení

Více

1. Organizace školního roku 2012/2013

1. Organizace školního roku 2012/2013 1. Organizace školního roku 2012/2013 Základní škola Neubuz, příspěvková organizace, okr. Zlín IČO: 71005463 www.zsneubuz.cz tel.: 577 983 515, mobil 605 146 396 email: zsneubuz@seznam.cz Ředitelka školy:

Více

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015

Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Pravidelné akce Klubu seniorů Krupka na rok 2015 Každé pondělí až čtvrtek je otevřen klub v DPS Dlouhá 636, Krupka vždy od 13,00 do 17,00 hodin. Možnost využití dvou počítačů včetně připojení na internet,

Více

Přehled událostí školy v 1. pololetí školního roku 2012/2013

Přehled událostí školy v 1. pololetí školního roku 2012/2013 Přehled událostí školy v 1. pololetí školního roku 2012/2013 Září 3. 9. zahájení školního roku 3. 5. 9. GO KURZ třídy 1. A 5. 7. 9. GO KURZ třídy 1. C 5. 7. 9. zájezd do Berlína 7. 9. výstava hub v MFC

Více

Základní škola Morkovice, okres Kroměříž 17. listopadu 416, 768 33 Morkovice Slížany

Základní škola Morkovice, okres Kroměříž 17. listopadu 416, 768 33 Morkovice Slížany Základní škola Morkovice, okres Kroměříž 17. listopadu 416, 768 33 Morkovice Slížany Výroční zpráva o činnosti základní školy ve školním roce 2003/2004 Charakteristika školského zařízení Název školy: Sídlo:

Více

Masarykova základní škola Brodce

Masarykova základní škola Brodce Masarykova základní škola Brodce ORGANIZAČNÍ ZABEZPEČENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2013/ 2014 1 I/ Informace o škole: Vzdělávací program: Vyučujeme dle ŠVP Masarykovy ZŠ a MŠ Brodce Od hraní k vědění Zřizovatel školy:

Více

Kouzelná škola 2.B Mgr. Stránská

Kouzelná škola 2.B Mgr. Stránská 2.čtvrtletí Pondělí 29.10. Okresní knihovna 6.A Mgr. Janalíková, 10.00 Kniha nebo film Úterý 30.10. 8.A +8.B 10.30 kino Metropol, 4.A Dopravní hřiště Mgr.Drápal, 8.00 5.A Městská policie, 8.00-9.40 Mgr.

Více

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN. VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2007/2008

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN. VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2007/2008 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN VÝROČNÍ ZPRÁVA za školní rok 2007/2008 Č.j. 77/2008/R Základní údaje Název: ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TĚCHONÍN 561 66 Těchonín 4 IČO: 70985995 Tel.: 465 635

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2013 / 2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2013 / 2014 Základní škola a Mateřská škola, Měník, okres Hradec Králové VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2013 / 2014 1) Charakteristika školy: Základní škola a Mateřská škola, Měník, okres Hradec Králové

Více

Pedagogický sbor pro rok 2009/10

Pedagogický sbor pro rok 2009/10 Kalendář akcí na školní rok 2009 2010 Pedagogický sbor pro rok 2009/10 Ve školním roce 2009 2010 bude pedagogický sbor pracovat v tomto složení: Vedení: Mgr. Zdeňka Zemanová ředitelka školy M Mgr. Radek

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY- 2012/2013

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY- 2012/2013 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY- 2012/2013 Název: ZÁKLADNÍ ŠKOLA PONIKLÁ, OKRES SEMILY čp. 148, 512 42 Poniklá IČO: 72743077 tel. 481585206 email: zs@ponikla.cz Charakteristika: Úplná základní škola- 9

Více

Září 2011. 27.-28.8. Prima ve škole seznamovací pobyt Mí,Pi,Ba 29. 31.8. Opravné zkoušky 30.8. Pedagogická rada 31.8. Nostrifikační zkouška

Září 2011. 27.-28.8. Prima ve škole seznamovací pobyt Mí,Pi,Ba 29. 31.8. Opravné zkoušky 30.8. Pedagogická rada 31.8. Nostrifikační zkouška Gymnázium Vítězslava Nováka Jindřichův Hradec Roční plán akcí školní rok 2011/2012 Předpokládané akce, u nichţ ještě není pevně stanoven termín, budou v tomto plánu uvedeny bez udání data v příslušném

Více

Po: 7:30-8:00 St: 7:30-8:00, 13:30-14:00 Čt: 9:30-10:00 Pá: 7:30-8:00 nebo dle dohody Po,St,Pá: 7:30-8:00 Út: 9:40-10:00. Žáci

Po: 7:30-8:00 St: 7:30-8:00, 13:30-14:00 Čt: 9:30-10:00 Pá: 7:30-8:00 nebo dle dohody Po,St,Pá: 7:30-8:00 Út: 9:40-10:00. Žáci Vážení rodiče,předkládáme Vám informační materiál,který Vám pomůže zorientovat se v organizaci, výchovně- vzdělávacím programu a aktivitách naší školy ve školním roce 2010/2011 Management školy ředitelka

Více

Výroční zpráva o činnosti školy. ve školním roce 2007/2008

Výroční zpráva o činnosti školy. ve školním roce 2007/2008 Z á k l a d n í š k o l a V s e t í n, O h r a d a 1 8 7 6 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2007/2008... Mgr. Zdeněk Hlačík ředitel školy Výroční zpráva o činnosti

Více

Plán práce školní družiny školní rok 2013/2014

Plán práce školní družiny školní rok 2013/2014 ZÁKLADNÍ ŠKOLA, Čs. armády 210 Veselí nad Lužnicí Září, říjen, listopad Plán práce školní družiny školní rok 2013/2014 - seznámení se řádem ŠD a poučení o bezpečnosti v ŠD, s provozem a řádem na školním

Více

Výroční zpráva. za školní rok 2005 /2006. Základní škola Brněnec,Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

Výroční zpráva. za školní rok 2005 /2006. Základní škola Brněnec,Moravská Chrastová 100, okres Svitavy Výroční zpráva za školní rok 2005 /2006 Základní škola Brněnec,Moravská Chrastová 00, okres Svitavy Příspěvková organizace IČO: 750 6 338 IZO: 650 052 366 OBSAH. Základní údaje o škole 2. Přehled učebních

Více

a)zahájení seznámení s novými členy z SOŠ v Lužické ulici, kde se dnešní schůzka uskutečnila.

a)zahájení seznámení s novými členy z SOŠ v Lužické ulici, kde se dnešní schůzka uskutečnila. SCHŮZKA ŽÁKOVSKÉ RADY ZE DNE 24.2.2012 Program: a)zahájení seznámení s novými členy z SOŠ v Lužické ulici, kde se dnešní schůzka uskutečnila. b)soutěž O putovní studentský pohár trvá celý rok a jednotlivé

Více

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16 ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2015-16 Školní rok 2015-2016 začíná v úterý 1.září 2015 první pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 28.ledna 2016 druhé pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 30. Června 2016 Prázdniny

Více

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258 Výroční zpráva za školní rok 2007/2008

ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258 Výroční zpráva za školní rok 2007/2008 ZŠ Pardubice, Josefa Ressla 2258 Výroční zpráva za školní rok 2007/2008 Pardubice, 1.9.2008 Schváleno školskou radou Mgr. Stanislav Šturma ředitel školy Obsah: 1. Základní údaje o škole 2. Vzdělávací program

Více

Národní škola (č.j. 15724/97-20) blíže viz textová část bod 3.1.

Národní škola (č.j. 15724/97-20) blíže viz textová část bod 3.1. 1. Název školy dle posledního rozhodnutí o zařazení do sítě škol: Základní škola, Praha 6, náměstí Interbrigády 2 (rozhodnutí ze dne 27.12.1999) 2. Zřizovatel: Městská část Praha 6 Úřad m.č., Čs. armády

Více

HARMONOGRAM ŠKOLNÍHO ROKU 2012/2013

HARMONOGRAM ŠKOLNÍHO ROKU 2012/2013 Střední škola Vyšší odborná škola 27.8.2012 PO Nástup pedagogických pracovníků Opravné a náhradní zkoušky za 2.pololetí 11/12 PO Provozní porada 8,30 (W) jen učitelé! PO Školení DUM 10,30-14,30 28.8.2012

Více

Výroční zpráva. Základní škola Holice, Holubova 47. Za období od 1.9. 2006 do 30.6. 2007. 1.Základní údaje o škole

Výroční zpráva. Základní škola Holice, Holubova 47. Za období od 1.9. 2006 do 30.6. 2007. 1.Základní údaje o škole Základní škola Holice, Holubova 47 1.Základní údaje o škole Výroční zpráva Za období od 1.9. 2006 do 30.6. 2007 Základní škola s 1. 9. ročníkem. Základní škola praktická s 1. 9. ročníkem. Speciální škola

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2010/2011

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 Základní škola Řenče, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2010/2011 Budiž učitelům zlatým pravidlem, aby všechno bylo předkládáno všem smyslům, kolika

Více

Výroční zpráva o činnosti školy. Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace

Výroční zpráva o činnosti školy. Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace Výroční zpráva o činnosti školy Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvková organizace školní rok 2006/2007 Výroční zpráva o činnosti Zakladní školy a Mateřské školy Štarnov, okres

Více

Výroční zpráva ZŠ Jeneč za školní rok 2006/2007

Výroční zpráva ZŠ Jeneč za školní rok 2006/2007 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZŠ JENEČ školní rok 2006-2007 Výroční zpráva ZŠ Jeneč za školní rok 2006/2007 1. Základní údaje: Název: Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha západ Sídlo: Jeneč, Lidická 265,

Více

Akce školy školní rok 2012/2013

Akce školy školní rok 2012/2013 1) Žáci se zapojili do těchto soutěží: Akce školy školní rok 2012/2013 27. ledna 2013 - Dívka roku, K3 Bohumín (Dívka publika žákyně 9. B), 8. února 2013 - Školní kolo v recitační soutěži, 25. února 2013

Více

Výroční zpráva - školní rok 2006 / 2007

Výroční zpráva - školní rok 2006 / 2007 Výroční zpráva - školní rok 2006 / 2007 Zřizovatel: Název: Charakteristika školy: Město Janské Lázně ZŠ a MŠ Janské Lázně dvoupodlažní budova, kapacita 50 dětí Vzdělávací program: MŠ pracuje dle vlastního

Více

29. červen 2011 Burza učebnic od 14.00 hodin. 29. červen 2011 OČMU. 28. červen 2011 Sportovní den na gymnáziu

29. červen 2011 Burza učebnic od 14.00 hodin. 29. červen 2011 OČMU. 28. červen 2011 Sportovní den na gymnáziu V letech 2009 2011 realizujeme projekt S e-learningem k rozvoji klíčových kompetencí, který je financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. 29. červen 2011 Burza učebnic od 14.00 hodin

Více

školní rok 2013 / 2014

školní rok 2013 / 2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA školní rok 2013 / 2014 ZÁKLADNÍ ŠKOLA, DOHALICE, OKRES HRADEC KRÁLOVÉ Vypracoval: Mgr. Miroslav Schmidt Obsah 1. Základní údaje o škole 2 Přehled oborů základního vzdělávání a vzdělávací

Více

1. Zaměření školy profilace.

1. Zaměření školy profilace. Název školy: ZŠ Valašské Meziříčí, Žerotínova376, okres Vsetín, příspěvková organizace 1. Zaměření školy profilace. Zaměření školy vychází z výchovných a vzdělávacích potřeb žáků, z kvalifikovanosti pedagogického

Více

D ů m D ě t í a M l á d e ž e P ř í b r a m Pod Šachtami 294, Příbram IV 261 01 tel./fax : 318 623 127

D ů m D ě t í a M l á d e ž e P ř í b r a m Pod Šachtami 294, Příbram IV 261 01 tel./fax : 318 623 127 D ů m D ě t í a M l á d e ž e P ř í b r a m Pod Šachtami 294, Příbram IV 261 01 tel./fax : 318 623 127 1 Soutěže a přehlídky ve školním roce 2014/2015 - školní a okresní kola Obsah : Přehled jednotlivých

Více

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina

Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013. Výsledková listina Závody Aliance dětského plavání 20. dubna 2013 Praha, Výstaviště Holešovice Výsledková listina 20. 4. 2013 Aliance dětského plavání Ročník 2008: Kraulové nohy s deskou 25 m Pořadí: Jméno: Klub: čas 1 Emma

Více

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ

KALENDÁŘ ŠKOLNÍCH AKCÍ ZÁKLADNÍ ŠA ZACHAR, KROMĚŘÍŽ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE SRPEN KALENDÁŘ ŠNÍCH AKCÍ Porada ředitelů ZŠ Organizační pedagogická rada, HRA, Porada třídních učitelů I. a II. stupně ŘŠ Zahajovací pedagogická rada

Více

žáků z toho spec. vyrovnávacích

žáků z toho spec. vyrovnávacích Základní škola T.G.Masaryka, příspěvková organizace Bílovská 78, 691 01 Moravský Žižkov a. Zřizovatel: Obec Moravský Žižkov, Bílovská 145, 691 01 Moravský Žižkov Ředitelka školy: Mgr. Irena Homolová Školní

Více