SIMU profesionální pohony a řízení. pro Vaše stínění. Pořiďte si rolety a markýzy s motory Simu. Přejete si příjemné klima V interiéru i na terase?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "SIMU profesionální pohony a řízení. pro Vaše stínění. Pořiďte si rolety a markýzy s motory Simu. Přejete si příjemné klima V interiéru i na terase?"

Transkript

1 Přejete si příjemné klima V interiéru i na terase? Potřebujete uspořit náklady na vytápění v zimě a na chlazení v létě? Chcete zlepšit kvalitu svého spánku bez rušivého světla a zvuku zvenčí? Chcete lépe ochránit svůj dům před nezvanými hosty? SIMU profesionální pohony a řízení pro Vaše stínění Pořiďte si rolety a markýzy s motory Simu Předokenní lamelové rolety s pohony Simu Vám zajistí soukromí před zvědavými pohledy zvenčí a zvýší úroveň bezpečnosti proti násilnému vniknutí. Nespokojte se s kompromisy. Pouze s inteligentními motory Simu bude Vaše stínění plnit všechny své funkce. Zvažujete pořízení markýzy do prodejny nebo restaurace? Využijte ji i jako reklamní plochu. Dopřejte svým zákazníkům příjemné posezení ve stínu Vaší markýzy. Lamelové rolety výrazně zvýší ochranu Vašich oken a výkladních skříní před poškozením a neoprávněným vniknutím. Víte, že Vaše rolety s motory Simu se mohou zavírat automaticky při západu slunce a snížit tak tepelné ztráty oknem během chladných nocí? Stačí k motorům doplnit časové ovladače. Časové ovladače si můžete nastavit, aby otevíraly a zavíraly rolety každý den v týdnu přesně podle Vašich zvyklostí. Dopřejte si nerušený spánek! Se slunečními senzory Simu Vaše rolety i markýzy automaticky zastíní interiér při zvýšeném slunečním svitu a udrží tak ve Vaší domácnosti příjemný chládek i bez drahé klimatizace. Spolehlivost i dlouhou životnost výrobků Simu jsme ověřili za více než 60 let praxe v oboru.

2 ŘEŠENÍ SIMU PRO VAŠE PŘEDOKENNÍ ROLETY Už žádná ruční manipulace roletami klikou nebo popruhem. Ovládejte rolety pohodlně dálkovým ovladačem nebo nástěnným spínačem SIMU. Je to velice jednoduché, zvládnou to i děti, senioři nebo tělesně postižení. Inteligentní motory Simu T5 EHz Jsou určeny pro předokenní lamelové rolety s napájením 230 V. Vestavěný radiový přijímač umožňuje komfortní dálkové ovládání bez nutnosti vstát z křesla. Motory EHz dokáží rozpoznat překážku v dráze pohybu rolety i její přimrznutí k parapetu v zimním období a šetrně zastavit, aby předešly poškození rolety. Můžete si nastavit i oblíbenou polohu, do které vždy roleta dojede po stisku tlačítka vysílače. Tato funkce je vhodná pro částečné přistínění. Inteligentní motory Simu T3,5 Auto a T5 Auto Jsou určeny pro předokenní lamelové rolety s napájením 230 V. Není potřeba nic nastavovat. Inteligentní motor sám rozpozná koncové polohy rolety. Motory Auto dokáží rozpoznat překážku v dráze pohybu rolety i její přimrznutí k parapetu v zimním období a šetrně zastavit, aby předešly poškození rolety. Ovládání motorů Auto se provádí pomocí běžných žaluziových a podobných spínačů, které je nutné připojit k přívodnímu napájení 230 V. Motory lze ovládat samostatně, nebo po doplnění dalších řídicích prvků i po skupinách a centrálně. Záleží na konkrétním elektro rozvodu v budově. Solární sada AUTOSUN Nemáte u okna napájení 230 V? Máte již hotový interiér a nechcete dělat stavební úpravy? Žádný problém, vše vyřeší naše solární sada Autosun napájená z baterie a solárního článku. Motor má vestavěný přijímač dálkového ovládání Hz, takže k němu postačí přihlásit některý z našich dálkových ovladačů Simu. MICRO PŘIJÍMAČ Máte doma již nainstalované rolety s ovládáním po kabelu a chtěli byste je ovládat dálkově? Žádný problém. Stačí zakoupit dálkově ovládaný Micro přijímač a doplnit jej ke každému motoru nebo do krabice pod omítku ke každému lokálnímu spínači. Díky Micro přijímači lze pak motor ovládat jak dálkově, tak drátově. Stačí si již jen vybrat dálkový ovladač z naší nabídky. Ochraňte svůj majetek před nezvanými hosty S pevnými závěsy lamel EASYLINK budou Vaše rolety odolné proti neoprávněnému nadzdvihnutí zvenčí. Upozornění: Pohony a přijímače smí zapojovat pouze kvalifikovaný odborník.

3 ŘEŠENÍ SIMU PRO VAŠE TERASY A BALKONY Vychutnejte si posezení na své terase v horkém slunečném létě. O příjemný stín se postarají markýzy a textilní rolety s pohony Simu. Už žádná namáhavá a zdlouhavá manipulace s markýzou pomocí kliky. Ovládejte markýzy pohodlně dálkovým ovladačem SIMU. Je to velice jednoduché, zvládnou to i děti, senioři nebo tělesně postižení. Pohony Simu Vám přináší: Komfortní ovládání dálkovým ovladačem. Spolehlivost a dlouhou životnost mechanismu markýzy i rolety. Obrovský rozsah výkonů pro všechny velikosti markýz i rolet. Ochranu markýzy před poškozením větrem díky větrným senzorům. Automatické stínění při zvýšené sluneční intenzitě díky slunečním senzorům. Motory Simu řady ESP Hz Jsou určeny pro kazetové markýzy, které vždy dokonale uzavřou, aby do kazety nezatékalo a markýzy netrpěly ve vlhku. Dokáží rozpoznat překážku v dráze pohybu markýzy a šetrně vypnout, aby se markýza nepoškodila. Umožňují uživateli nastavit oblíbenou polohu, do které vždy markýza nebo roleta dojede po stisku tlačítka vysílače. Tato funkce je vhodná pro částečné přistínění. Motory Simu řady Hz.02 Jsou určeny pro výsuvné markýzy a textilní rolety. Umožňují uživateli nastavit oblíbenou polohu, do které vždy markýza nebo roleta dojede po stisku tlačítka vysílače. Tato funkce je vhodná pro částečné přistínění. Motory Simu řady DMI Hz.01 Jsou určeny pro výsuvné markýzy a textilní rolety. V případě přerušení dodávky elektrické energie můžete markýzu či roletu zavřít ručně pomocí nouzové kliky.

4 INTELIGENTNÍ OVLÁDÁNÍ SIMU PRO VAŠE MARKÝZY A TEXTILNÍ ROLETY Větrný a sluneční senzor Simu EOSUN Hz Poskytuje markýzám a textilním roletám ochranu před poškozením větrem. Při zvýšení rychlosti větru vydá okamžitě povel k zasunutí markýzy nebo rolety i během Vaší nepřítomnosti. Lze použít s radiovými motory Simu Hz. Dálkovým ovladačem Color+SUN můžete zapnout vestavěné sluneční čidlo, které markýze automaticky vydá povel k zastínění vždy při zvýšeném slunečním svitu. Není nutné připojení k motoru, komunikuje bezdrátově. Může ovládat několik markýz a textilních rolet najednou. Stačí přivést jen napájení 230 V. Otřesové čidlo Simu Windy Accel Hz Windy Accel Hz Poskytuje markýzám ochranu před poškozením větrem. Při zvýšení rychlosti větru vydá okamžitě povel k zasunutí markýzy i během Vaší nepřítomnosti. Lze použít s radiovými motory Simu Hz. Není nutná žádná kabeláž. Čidlo je napájeno z baterie a s motorem komunikuje bezdrátově. Montáž na přední výsuvný profil markýzy. Dálkový ovladač Simu COLOR+SUN Umožňuje ovládat stínicí techniku, osvětlení i další doplňkové příslušenství s radiovým přijímačem Simu Hz. Vyberte si 1kanálové provedení pro ovládání 1 zařízení, nebo 5kanálové provedení pro nezávislé ovládání 5 samostatných zařízení nebo i většího počtu skupinově. Dokáže zapnout a vypnout sluneční funkci (automatické stínění při zvýšeném slunečním svitu) na senzoru Eosun Hz.

5 OVLÁDEJTE ROLETY A MARKÝZY Z POHODLÍ svého KŘESLA Color Multi 16 S tímto 16kanálovým ovladačem můžete nezávisle ovládat až 16 samostatných rolet, markýz, žaluzií, vrat, osvětlení nebo jiných spotřebičů s přijímačem Simu. Případně lze ovládat i větší počet skupinově. Každý ovládací kanál si můžete nazvat vlastním názvem pro intuitivní ovládání. Timer easy 1 Dálkové spínací hodiny 1kanálové S ovladačem Timer Easy bude Vaše stínění každý den automaticky stínit v časech, které si jednoduše nastavíte. Ovladač dokáže pracovat i v nepravidelném režimu, aby simuloval Vaši přítomnost v domě a odradil tak případné zloděje. Color+ Dálkové ovladače v moderním designu Přenosné dálkové ovladače Timer Multi 6 Dálkové spínací hodiny 6kanálové Ovládejte nezávisle až 6 samostatných rolet, markýz, žaluzií, vrat, osvětlení i jiných spotřebičů s přijímačem Simu. Případně i větší množství ve skupinách. Každý ovládací kanál si můžete nazvat vlastním názvem pro intuitivní ovládání. Na každý den si můžete nastavit různé časy sepnutí pro každý kanál. Celý dům Vás tak bude poslouchat na povel a respektovat Vaše časové zvyklosti. Stínění lze ovládat i podle západu slunce včetně automatické sezónní aktualizace časů. Nastavení je jednoduché, podívejte se na animovaný návod: Nástěnné dálkové ovladače NOVINKA Interiérové sluneční čidlo INTERIÉROVÝ SLUNEČNÍ SENZOR HZ Víte, že Vaše rolety dovedou stínit automaticky? Stačí na okenní tabuli do Vámi zvolené polohy připevnit Sluneční senzor Hz (přísavkou) a přiladit ho k motorům s přijímačem Hz pohánějícím Vaše rolety. Při zvýšeném slunečním svitu rolety sjedou do Vámi zvolené polohy a eliminují přehřívání Vaší domácnosti v letních měsících i během Vaší nepřítomnosti. Můžete tak zajistit dostatečný přísun světla pro Vaše okenní květiny a současně snížit teplotu v interiéru až o 9 C i bez pořízení drahé klimatizace. V létě ochrání interiér před přehřátím až o 9 C

6 Pro bližší informace kontaktujte svého prodejce: Vydání 9/2014

Průvodce moderní elektroinstalací Komfort a bezpečnost

Průvodce moderní elektroinstalací Komfort a bezpečnost Průvodce moderní elektroinstalací Komfort a bezpečnost ABB s.r.o. Elektro-Praga Nové bydlení = moderní elektroinstalace A jaké jsou její možnosti? Obsah Komfort Stmívání 6 7 Spínání na základě pohybu 8

Více

Chcete inspiraci? Moderní elektroinstalace Elektro-Praga Pro vyšší komfort a bezpečnost

Chcete inspiraci? Moderní elektroinstalace Elektro-Praga Pro vyšší komfort a bezpečnost Chcete inspiraci? Moderní elektroinstalace Elektro-Praga Pro vyšší komfort a bezpečnost 02 Úvod Průvodce moderní elektroinstalací Obsah Průvodce moderní elektroinstalací Komfort 04 Stmívání 06 Spínání

Více

Moderní domovní instalace

Moderní domovní instalace TIME-Moderní domovní instalace Název vzdělávacího programu Moderní domovní instalace Určeno pro potřeby dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků středních odborných škol Kolektiv autorů Vladimír Maršálek

Více

Profesionální elektroinstalace. Jak na to!

Profesionální elektroinstalace. Jak na to! Profesionální elektroinstalace. Jak na to! S námi ovládáte světlo Stmívače Snímače pohybu Žaluziové spínače Určeno EEKTRO specialistům ABB s.r.o. Elektro-Praga Vážení elektromontéři, projektanti a všichni

Více

Katalog komerčních systémů

Katalog komerčních systémů Katalog komerčních systémů 2014 INSPIRUJEME SE KOMFORTEM VEDE NÁS DESIGN STAVÍME NA TECHNOLOGIÍCH O společnosti Daikin Společnost Daikin je celosvětově známou firmou. Je založena na téměř 90 letých zkušenostech

Více

www.elkoep.cz M O D E R N Í P Ř Í S T R O J E P R O E L E K T R O I N S T A L A C I ELEKTRONICKÉ MODULOVÉ PŘÍSTROJE INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

www.elkoep.cz M O D E R N Í P Ř Í S T R O J E P R O E L E K T R O I N S T A L A C I ELEKTRONICKÉ MODULOVÉ PŘÍSTROJE INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE M O D E R N Í P Ř Í S T R O J E P R O E L E K T R O I N S T A L A C I www.elkoep.cz ELEKTRONICKÉ MODULOVÉ PŘÍSTROJE INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE BEZDRÁTOVÉ OVLÁDÁNÍ JISTIČE & CHRÁNIČE & POJISTKY DOMOVNÍ

Více

Ovládej svůj dům KOMFORT BEZPEČÍ ZÁBAVA ZDRAVÍ ÚSPORY. Foxtrot www.ovladejsvujdum.cz

Ovládej svůj dům KOMFORT BEZPEČÍ ZÁBAVA ZDRAVÍ ÚSPORY. Foxtrot www.ovladejsvujdum.cz Ovládej svůj dům KOMFORT BEZPEČÍ ZÁBAVA ZDRAVÍ ÚSPORY Foxtrot www.ovladejsvujdum.cz 1 Foxtrot dostupný systém domácí automatizace bez omezení FOXTROT je systém inteligentního ovládání domu a domácí automatizace,

Více

Nová generace! střešních oken

Nová generace! střešních oken Nová generace! střešních oken Katalog výrobků s cenami platnými od 1. 3. 2015 Obsah Střešní okna Standard Střešní okna Standard Plus Střešní okna Premium Střešní balkon Cabrio Doplňková střešní okna Světlovod

Více

KATALOG 2014. 1. vydání VÝBĚR ZE SORTIMENTU ZABEZPEČENÍ GSM RFID OVLÁDÁNÍ VIDEO SVĚTLO

KATALOG 2014. 1. vydání VÝBĚR ZE SORTIMENTU ZABEZPEČENÍ GSM RFID OVLÁDÁNÍ VIDEO SVĚTLO KATALOG 2014 VÝBĚR ZE SORTIMENTU 1. vydání ZABEZPEČENÍ GSM RFID OVLÁDÁNÍ VIDEO SVĚTLO Nástěnný GSM alarm nejjednodušší zabezpečení nemovitostí přes mobil detekuje pohyb osob v prostoru na vzdálenost až

Více

česky ČAS Analogové a digitální spínací hodiny

česky ČAS Analogové a digitální spínací hodiny česky ČAS Analogové a digitální spínací hodiny VÝKLAD SYMBOLŮ Ruční ovládání externími tlačítky/vypínači Dvoukanálové ruční ovládání externími tlačítky/vypínači Zobrazení textové nápovědy pro uživatele

Více

- 0 - Přehled činností společnosti PAN elektro, s.r.o. I. MECHANICKÉ OTEVÍRAČE OKEN 2 kličkové otevírače pro sklopná okna 3 vřetenové otevírače s tyčí a klikou 4 II. ELEKTRICKÉ ŘETĚZOVÉ A LINEÁRNÍ OTEVÍRAČE

Více

Byty, Domy, Zahrady JAK MÍT ZAHRADU POD KONTROLOU, ČTĚTE NA STR. 56

Byty, Domy, Zahrady JAK MÍT ZAHRADU POD KONTROLOU, ČTĚTE NA STR. 56 červen 2007 Byty, Domy, Zahrady JAK MÍT ZAHRADU POD KONTROLOU, ČTĚTE NA STR. 56 ZDARMA pro obchodní partnery PRAŽSKÝ A ČESKÝ TRH S BYTY SE PŘEHŘÍVÁ KRÁSA UKRYTÁ V KOHOUTKU NEPODCEŇUJTE PŘEDSTAVEBNÍ PŘÍPRAVU

Více

Prvek venkovní žaluzie

Prvek venkovní žaluzie www.schlotterer.cz Prvek venkovní žaluzie Úspora energie Zvýšení pocitu pohodlí Řízení denního světla 3 Inteligentní ochrana před sluncem: pravý odborník na úsporu energie. Pasivní chlazení, solární topení

Více

Jmenuji se ing. Vladimír Soukup a rád bych Vám představil střešní okna FENE- STRA, střešní okna od českého výrobce.

Jmenuji se ing. Vladimír Soukup a rád bych Vám představil střešní okna FENE- STRA, střešní okna od českého výrobce. Jmenuji se ing. Vladimír Soukup a rád bych Vám představil střešní okna FENE- STRA, střešní okna od českého výrobce. Již v roce 1986 ing. Václav Soukup nakreslil první střešní okno FENESTRA a zahájil výrobu

Více

AUTOTECHNIKA JABLOTRON AUTOALARMY A PŘÍSLUŠENSTVÍ. pro bezpečí vozidla a Vaše pohodlí

AUTOTECHNIKA JABLOTRON AUTOALARMY A PŘÍSLUŠENSTVÍ. pro bezpečí vozidla a Vaše pohodlí AUTOTECHNIKA AUTOALARMY A PŘÍSLUŠENSTVÍ pro bezpečí vozidla a Vaše pohodlí JABLOTRON o společnosti JABLOTRON Jablotron s.r.o. je kapitálová společnost založená v roce 1990. Ve svých počátcích měla firma

Více

Okna. Rady, tipy, informace OB-1

Okna. Rady, tipy, informace OB-1 Okna Rady, tipy, informace OB-1 Obsah Základní parametry okenního systému 2 Materiál okenního systému 3 Dřevo 3 Plast 4 Kov 5 Kombinace 7 Energetická úspora oken 8 Rozhodující kritéria 10 Postup při výměně

Více

Designo nová generace střešních oken Roto

Designo nová generace střešních oken Roto Designo nová generace střešních oken Roto Úspora energie, funkčnost, inovace Roto - Střešní okna. Solární systémy. Designo nová generace střešních oken Roto Inovace od společnosti Roto Roto Designo R8

Více

Vytápění. Rady, tipy, informace

Vytápění. Rady, tipy, informace Rady, tipy, informace Měřiče spotřeby Díky PRE jsem ušetřila 1 500 Kč na ročním provozu kombinované chladničky. Půjčte si i vy zdarma měřič spotřeby. www.energetickyporadce.cz/merici-zarizeni 2 Centrum

Více

vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ

vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ vše-v-jednom omfort pro aplikace v bytech a komerčních prostorách DAIKIN ALTHERMA KATALOG VYTÁPĚNÍ Vytápění, ohřev vody a chlazení Účinná energetická řešení pro rezidenční a komerční prostory 2 3 Vy a

Více

Mirava, česká společnost s ručením omezeným byla zapsána do obchodního rejstříku pod jménem MIRAVA spol. s r. o. dne 19. 12. 1991.

Mirava, česká společnost s ručením omezeným byla zapsána do obchodního rejstříku pod jménem MIRAVA spol. s r. o. dne 19. 12. 1991. Katalog elektrických topných panelů s akumulací MIRAVA HT Mirava, česká společnost s ručením omezeným byla zapsána do obchodního rejstříku pod jménem MIRAVA spol. s r. o. dne 19. 12. 1991. V prvních letech

Více

revoluce začíná Na ulicích.

revoluce začíná Na ulicích. OPEL AMPERA revoluce začíná Na ulicích. obsah Nastal čas připojit se. Opel Ampera mění budoucnost. První elektromobil s prodlouženým dojezdem (E-REV) v historii poskytuje neomezené využití pro každodenní

Více

MOBILNÍ KLIMATIZACE APD-9CR APD-12CR APD-12HR s funkcí topení

MOBILNÍ KLIMATIZACE APD-9CR APD-12CR APD-12HR s funkcí topení MOBILNÍ KLIMATIZACE APD-9CR APD-12CR APD-12HR s funkcí topení NÁVOD K POUŽITÍ V tomto návodu najdete mnoho užitečných rad o tom, jak používat a udržovat vaše klimatizační zařízení. Několik jednoduchých

Více

2006-07 POBOČKOVÉ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY

2006-07 POBOČKOVÉ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY 2006-07 POBOČKOVÉ KOMUNIKAČNÍ SYSTÉMY Obsah Digitální IP systémy KX-TDA........................... strana 4 15 Digitální IP systémy KX-TDA patří do rodiny nejmodernějších síťově orientovaných komunikačních

Více

Welcome Midi Domovní audio a videotelefony Praktické řešení nejen pro bytové domy Zazvonit a otevřít

Welcome Midi Domovní audio a videotelefony Praktické řešení nejen pro bytové domy Zazvonit a otevřít Domovní audio a videotelefony Praktické řešení nejen pro bytové domy Zazvonit a otevřít Když chcete zazvonit a otevřít dveře Jednoduše s Jedno řešení pro všechny požadavky na moderní domovní zvonky a dveřní

Více

Pohony a ovládání pro exteriérové žaluzie 2015

Pohony a ovládání pro exteriérové žaluzie 2015 Pohony a ovládání pro exteriérové žaluzie 2015 Zákaznický servis Prodej Měna : Kč Odběratelské : 36 Platnost od 16. července 2015. Všechny uvedené ceny se rozumí bez, EXW sklad Praha. Pro dodávky platí

Více

www.sulko.cz. 800 155 156

www.sulko.cz. 800 155 156 www.sulko.cz. 800 155 156 Vize společnosti Naším cílem je vyrábět a dodávat náročným zákazníkům produkty, na které se budou moci dlouhodobě spolehnout a které přispějí k většímu komfortu jejich bydlení.

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Úvod 2. Ovládání systému JABLOTRON 100 2. Ovládání systémovou klávesnicí 3. Zajištění 6. Odjištění 6. Částečné zajištění 7

Úvod 2. Ovládání systému JABLOTRON 100 2. Ovládání systémovou klávesnicí 3. Zajištění 6. Odjištění 6. Částečné zajištění 7 OBSAH 1 Úvod 2 Ovládání systému JABLOTRON 100 2 Ovládání systémovou klávesnicí 3 Zajištění 6 Odjištění 6 Částečné zajištění 7 Přerušení probíhajícího poplachu 7 Ovládání systému dálkovým ovladačem 8 Ovládání

Více

ZAVLAŽUJTE CHYTŘE A UŽÍVEJTE SI S inteligentní zavlažovací technikou

ZAVLAŽUJTE CHYTŘE A UŽÍVEJTE SI S inteligentní zavlažovací technikou Nákupní seznam Micro-Drip-System. Díky němu budete mít při nákupu všechno poruce Obsahuje naplánované systémové díly, přenesené do nákupního seznamu WWW.GARDENA.CZ/WWW.GARDENA.SK Č. v. Označení Počet kusů

Více

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení

Umíme toho daleko víc. Katalog partnerských řešení Umíme toho daleko víc Katalog partnerských řešení 1 Obsah 06 Lokalizace vozidel 14 Lokalizace osob 20 Zabezpečení vozidel 24 Zabezpečení objektů 28 Mobilní sběr dat 34 Vzdálený sběr dat 38 SMS aplikace

Více