METEOR. Automobilové žárovky. Akce brzdové a podvozkové díly jaro Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "METEOR. Automobilové žárovky. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?"

Transkript

1 METEOR NOVINY č. 5/2007 Automobilové žárovky Představujeme Vám novou unikátní technologickou novinku v oblasti autožárovek od renomovaného výrobce firmy Philips žárovku X-treme Power extrémní výkon. Více na straně 10. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007 Připravili jsme pro Vás speciální zvýhodněnou akci pro nákup podvozkových a brzdových dílů. Nabízíme Vám široký sortiment produktů a zároveň možnost získat zajímavé ceny. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi? Výběr dárků je ve Vašich rukou, věříme, že každý z Vás nalezne dárek dle svých přání. Více informací o produktech a akci naleznete na straně 4-6. OBSAH Autofit - autorizovaná servisní síť str. 2 Půjčovna přípravků str. 3 Akce podvozek + brzdy 2007 str. 4-6 Pneuservis str. 7 LUK spojkové komponenty str. 8 Kabinové filtry str. 9 Philips - novinka X-treme Power str. 10 Speciální akce str. 11 Kontakty, partnerská síť str. 12 Akce1. strana 4, 9, 11

2 AUTOFIT AUTOFIT autorizovaná servisní síť Servisní koncept AUTOFIT zastřešuje mezinárodní renomovanou síť servisů působící ve více než 20 zemích Evropy. Servisní koncept je určen jak neznačkovým, tak i značkovým servisům a je vhodný pro servis, který se nechce specializovat na žádnou konkrétní značku a zároveň chce splňovat nároky trhu a držet krok s vývojem v autoopravárenství. AUTOFIT rodina se rozrůstá. Není to ještě ani jeden rok od vstupu prvního člena do servisního konceptu AUTOFIT a již nyní má síť 15 smluvních partnerů a několik dalších vážných kandidátů na zapojení do sítě. AUTO MALEŇÁK Ostrov PIT STOP Dolní Rychnov u Sokolova I.S.A. - CAR Praha 3 AUTO VINC Stará Boleslav BELMONT s.r.o. Praha 9 Auto H+R Praha 9 AUTO VASO Neveklov-Benešov BOS CZ Trutnov LK AUTOSERVIS Česká Skalice AutoPrim HK Hradec Králové Auto KOS s.r.o. Česká Třebová Autosport Roman Augustýn Jeseník Auto Schober Přerov KM service Slavkov u Brna Auto Spěvák Velké Bílovice 2. Nový software pro Autofit partnery Pro profesionální práci v servisech sítě AUTOFIT Vivid Work Shop Professional je technicko informační software, který svými informacemi a daty pomáhá servisům v profesionální práci a poskytuje veškerá potřebná data pro opravy a servis automobilů. Program obsahuje detailní technická data a informace pro osobní a dodávkové automobily téměř všech světových výrobců. Naleznete zde informace o vozidlech, data nastavení, příručku pro opravy včetně technických výkresů, informace na zpětnou montáž, servisní prohlídky a intervaly, reset servisu, časové doby oprav, schémata elektroniky s postupem měření a odstraňování závad, všeobecné informace jako je diagnostika poruch, specifikace pneumatik, data a hodnoty z těchto oblastí: řízení a geometrie podvozku, tlumiče pérování, airbagy, klimatizace, ABS, elektric- Výhody členství ké zařízení, chladící systém, atd mezinárodní renomovaná síť servisů možnost poskytovat servis pro veškeré značky vozů možnost poskytovat servis pro vozy v záruce prvotřídní kvalita služeb široký sortiment značkových i originálních dílů získání nových zákazníků smluvní partner pojišťoven zázemí a podpora silného partnera přístup k aktualizovaným technickým a výrobním datům zachování vlastní identity zvýšení konkurenceschopnosti Manažer projektu: Tomáš Kabrhel: tel.: , mobil: ,

3 N A Š E S L U Ž B Y Půjčovna servisních přípravků Zavedli jsme pro Vás na všech našich pobočkách i na centrále službu zapůjčení servisních přípravků. Můžete si u nás zapůjčit veškeré níže zmíněné přípravky. Výhody: - zapůjčení zdarma - bez Vaší vlastní investice do přípravků - možnost využití v případě potřeby montáže - rozvoz přípravků - možnost realizovat nový typ opravy Seznam přípravků k zapůjčení: Základní vybavení Položka W PUJ 1 W PUJ 2 W PUJ 3 W PUJ 4 W PUJ 5 W PUJ 6 W PUJ 7 W PUJ 8 W PUJ 11 W PUJ 12 W PUJ 13 W PUJ 14 Typ přípravku Sada na zatahování zadních brzdových válečků P+L Stahovák vin. pružin 1100 kg s výměnnými deskami Magnetický stojánek pro úchylkoměr Úchylkoměr Kompresiometr benzin+diesel s adaptéry Příčný držák pro vyvěšení motoru Momentový klíč Nm Přípravek pro montáž spojky SAC Chassisscop - vyhledání zdroje zvuku Uni. měřák napnutí rozvod. řemene, elektronický Sada na určení netěsnosti vstřiku Common Rail Souprava na pertlování brzdových trubiček Rozšířené vybavení - centrála Praha + pobočka Brno Položka Typ přípravku W PUJ 9 Sada stahováků kulových čepů W PUJ 10 Sada pro fixaci rozvodových kol W PUJ 15 Sada pro stlačení pružin ventilů Postup zapůjčení 1. Zákazník objedná zapůjčení přípravku u pracovníka zákaznického oddělení (telefonicky, osobně, em) 2. Zákaznické oddělení vystaví fakturu se zálohou 1000 Kč na zapůjčení přípravku 3. Zákazník obdrží servisní přípravek osobně nebo Meteor rozvozem 4. Doba zápůjčky je 5 pracovních dní 5. Zákazník vrací servisní přípravek osobně nebo Meteor rozvozem 6. Zákaznické oddělení formou dobropisu odečítá zálohu z první následující faktury zákazníka Více informací žádejte na zákaznických odděleních na našich pobočkách a na centrále. 3.

4 S P E C I Á L N Í A K C E Speciální akce - podvozek + brzdy 2007 Připravili jsme pro Vás speciální jarní akci orientovanou na brzdové a podvozkové díly. Zboží v akci: Brzdové díly: AP (AP), EASY BRAKE (PN) brzdové kotouče PAGID (PG), REMSA (RE) brzdové destičky BOSCH (BO) brzdové díly METELLI (MH) brzdová hydraulika EASY BRAKE (AF) brzdové sady, (QB) příslušenství brzd TRUSTING (TR) brzdové čelisti OMC (OC) brzdové bubny K&K (FT) brzdové hadice COMMA (CO) brzdová kapalina Podvozkové díly: SNR (SN) ložiska GLOBAL (BK) ložiska, (SC) čepy GABRIEL (GA) tlumiče pérování BILSTEIN (BL) tlumiče pérování AL-KO (AL) tlumiče pérování MOOG (OG) čepy LUCKY ENGINEERING (LE) čepy Speciální akce Při odběru výše zmíněných komponentů se Vám sčítá Váš obrat a Vy získáváte dle dosaženého obratu následující ceny Kč LCD televizor TOSHIBA Kč Navigace TOM TOM Kč Přenosné DVD SENCOR Kč Stahovák tlumičů Kč Momentový klíč 1/ Kč 12-ti dílná sada šroubováků Kč Autošampon SI SIMT Kč Leštička 4. Platí při běžných rabatových podmínkách. Obraty jsou kalkulovány po slevě bez DPH. Platnost akce:

5 N A Š E V Ý R O B K Y Brzdové komponenty Meteor Originální brzdové kotouče Pokrytí: 95 % osobních a lehkých užitkových evropských vozů Kvalita: 100 % produkce kontrolováno Dodavatel do prvovýroby i na aftermarket Sortiment: více než 1000 typů položek Homologace ABE/TUV Inovace: EASY CHECK - indikátor opotřebení (130 typů kotoučů) HIGH CARBON - nejnovější slitina s vyšším obsahem uhlíku (160 typů kotoučů - BMW, Mercedes, Audi atd.) PILÍŘOVÁ TECHNOLOGIE zlepšuje cirkulaci vzduchu a chlazení (85 typů kotoučů) Brzdové destičky Sortiment: více než 800 typů brzdových destiček Výrobce: AT Rütgers Automotive AG Dodavatel do prvovýroby: ALFA ROMEO, AUDI, DAEWOO, FERRARI, FIAT, FORD, CHRYSLER, LANCIA, LOTUS, MERCEDES, OPEL, PORSCHE, SAAB, SEAT, ŠKODA, VW Opravné sady pro brzdovou hydrauliku Opravné sady pro brzdovou hydrauliku od firmy Autofren Prodávané pod naší obchodní značkou Easy Brake Sortiment: více než 1500 položek Brzdové čelisti Sortiment pro evropská, korejská a japonská auta Aplikace pro osobní i dodávkové vozy 100% výrobků nových a s bezazbestových obložením Výrobky vyráběny v souladu se specifikacemi OEM a OES Brzdové hadice Tlakové hydraulické hadice pro automobilový průmysl Sortiment pro evropské a japonské vozy Nabídka: více než 250 typů hadic s koncovkou Brzdové bubny Sortiment pro evropské, americké a japonské vozy Nabídka: více než 500 typů bubnů Dodavatel do OES Brzdové destičky Vedoucí firma v Evropě pro oblast Aftermarketu Výroba více než 65 milionů kusů destiček ročně 1600 druhů destiček s různými typy příslušenství Sortiment pro evropská, americká, japonská, korejská a australská auta Největší množství homologací dle normy EHK 90 více než 800 typů destiček Homologace z německé zkušebny TÜV, homologační čísla ABE Certifikace ISO 9001/9002 od roku 1996/1997 Pokrytí na evropské vozy 98 % Brzdová hydraulika Metelli: založena roku 1962 Výroba brzdové hydrauliky: od roku 1975 Sortiment: hlavní brzdové válce, brzdové válečky Brzdové lanovody Cofle: založeno v roce 1964 Sortiment pro evropské, americké a japonské vozy Obchodní značka pro český trh Global Brzdová kapalina Vhodná pro brzdové a spojkové systémy Specifikace DOT 4 Možné použít i v systémech s ABS Balení: 250, 500 ml,1, 5, 25 l Produkt manažeři: Brzdové díly: Michal Syrový: tel.: , Brzdová hydraulika: Petr Husák: tel.: , 5.

6 N A Š E V Ý R O B K Y Tlumiče pérování Tlumiče pérování Výroba: ks tlumičů pérování denně Pokrytí: 95 % vozového parku Široký sortiment: 900 typů položek Dodavatel do prvovýroby pro: BMW, Daimler Chrysler, Ferrari, General Motors, Jaguar, Nissan, Porsche, Subaru, Škoda, Toyota, VW Tlumiče pérování Gabriel Ride Control je součástí ARVIN REPLACEMENT PRODUCTS-EUROPE Gabriel Ride Control Products je druhý největší světový dodavatel tlumičů pérování Firma Gabriel dodává díly do prvovýroby Audi, BMV, Daimler Chrysler, Ferrari, GM, Jaguar, Mazda, Porsche, Škoda Toyota, VW a díly druhovýrobní, tzv. Aftermarket Firma Gabriel dodává své výrobky do více než 130 zemí světa a výrobní kapacita firmy přesahuje počet ks tlumičů denně Více než typů položek Unikátní technologie MPP, diskového ventilu a předmontovaného PTFE kroužku Záruka 3 roky Díly řízení Díly řízení Sortiment: axiální táhla, ramena, tyčky stabilizátoru, čepy řízení, čepy ramene, kompletní sada ramen Více než 2000 položek, 6500 aplikací pro osobní a užitkové vozy Součást koncernu Federal-Mogul Originální kvalita výrobků Díly pro evropské vozy vyráběny výhradně v Evropě Velmi dobrá nabídka dílů náprav pro japonské a korejské automobily Díly řízení Sortiment: čepy řízení, axiální čepy, ramena, tyče řízení, čepy řízení, stabilizátory. Sídlo firmy: Španělsko, Egües (Navarra) Produkty pro evropské, japonské, korejské i americké vozy. Díly řízení Sortiment: čepy řízení, axiální čepy, ramena, tyče řízení, čepy řízení, stabilizátory, montážní sady. Nabídka pro evropské vozy, nabídka pro japonské a korejské vozy je omezená Sídlo firmy: Itálie, oblast S. Martino, Valperga Ložiska Ložiska ke kolu 2/3 produkce dodává do prvovýroby Podíl na evropském trhu: 20% ložiska, 30 % uložení Unikátní ASB systém - vyrobeno více než 5 milionů ASB ložisek Specialisté na výrobu dvouřadých kuličkových ložisek Denní produkce: ks ložisek, ks uložení Dodavatel do prvovýroby: AUDI, FIAT, FORD, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VW Tlumiče pérování Monoblock systém - poslední generace úniku odolných plynových tlumičů Výhody tlumičů pérování Al-ko: - nízké tření - vysoký výkon a tepelná stabilita - zaručený tlak plynu Dodavatel na aftermarket i do prvovýroby Ložiska ke kolu Sortiment pro evropské, korejské a japonské vozy Kompletní sady 6. Produkt manažeři: Díly řízení, tlumiče pérování: Jana Sládková: tel.: , Ložiska: Petr Husák: tel.: ,

7 P N E U S E R V I S Vážení zákazníci, pro Váš pneuservis Vám chceme nabídnout profesionální vyvažovačky od firmy CEMB a montážní stroje - přezouvačky od firmy GIULIANO. Vyvažovačky CEMB K 7 Mikroprocesorová nízkootáčková vyvažovačka kol s motorickým pohonem a automatickým cyklem. Vyvažuje staticky i dynamicky kola osobních i lehkých užitkových vozů. Vyvažovačka CEMB K 7 nabízí obsluze tyto funkce: 4 základní ALU - programy a ALU - S (umožňuje zvolit místo pro závaží) program pro rychlé přepínání dvou různých rozměrů kol (pro dva pracovníky) program optimalizace nevyváženosti a rozdělení závaží za paprsky ALU disku Technické údaje CEMB K 7: - přesnost měření do 1 g - průměr ráfku šíře ráfku 1,5-20 CEMB C 72 Motorová mikroprocesorová vyvažovačka kol osobních a lehkých užitkových vozů příp. motocyklů. Zařízení lze objednat i s pneumatickým upínáním a automatickým odměrem šíře ráfku systémem SONAR. Vyvažovačka CEMB C 72 nabízí obsluze tyto funkce: čtyři základní ALU programy a ALU - S (umožňuje zvolit místo pro závaží) program optimalizace nevyváženosti a rozdělení závaží za paprsky ALU disku program pro střídání dvou pracovníků automatické zadávání rozměrů kola, poziční a mechanická brzda program minimalizace statické chyby při zaokrouhlování, automatická kalibrace Montážní stroje - přezouvačky Technické údaje CEMB C 72: - přesnost do 1 g - průměr ráfku šíře ráfku 1, max. průměr kola 950 mm S 110 Elektro-pneumatické zařízení s čtyřčelisťovou samostředicí upínací deskou, pevným zadním ramenem a montážní hlavou výklopnou do strany s automatickým vymezením vůle mezi montážní hlavou a diskem. Sestava K7 + S110 C72 + S222 Technické údaje S 110: vnitřní upnutí disku vnější upnutí disku 10-17,5 max. průměr kola 39 (1000 mm) max. šířka disku 12,5 (320 mm) tlak. vzduch do 10 bar Akční cena ,- Kč bez DPH (včetně dovozu a zaškolení) ,- Kč bez DPH (včetně dovozu a zaškolení) Kontakt, HOT LINE: Lukáš Ondráček: tel.: , Radim Smejkal: tel.: , S 222 Elektro-pneumatické zařízení s čtyřčelisťovou samostředící upínací deskou a pneumaticky výklopným zadním ramenem ovládaným pedálem. Blokování montážní hlavy je pneumatické, ovládané tlačítkem s automatickým vymezením horní i boční vůle mezi montážní hlavou a diskem. Technické údaje S 222: vnitřní upnutí disku vnější upnutí disku max. průměr kola 39 (1000 mm) max. šířka disku 13 (320 mm) tlak. vzduch do 10 bar 7.

8 N A Š E P R O D U K T Y Spojkové komponenty RepSetPro Profesionální sada s centrálním vypínacím ložiskem RepSetPro Kompletní řešení spojky s 3 komponenty Kvalita od A po Z LuK - Aftermarket Service zjišťuje trendy a řeší poptávku. Od roku 1978 se spojkovými sadami RepSet. Dnes s Rep- SetPro - kompletní jednotkou spojky včetně centrálního vypínacího ložiska. RepSetPro pro každé druhé osobní vozidlo v Evropě V oblasti prvovýroby se v současnosti vyrábí skoro každé druhé osobní vozidlo v Evropě s centrálním vypínacím ložiskem. S RepSetPro získáte do budoucnosti zajištěné řešení a nabídnete jak dílně, tak Vašim zákazníkům sadu, která řeší problémy okolo spojky. Speciální akce na straně 11 S RepSetPro vám nabízíme profesionální podporu hned ve třech oblastech: V oblasti techniky uznávanou kvalitou LuK V oblasti servisu dlouhodobě funkčně bezpečnou spojkou V oblasti hospodárnosti díky jednoduchému objednávání a zpracování poptávek Doporučení předních výrobců automobilů Výrobci automobilů doporučují při výměně spojky provést výměnu centrálního vypínacího ložiska, protože i tento konstrukční prvek podléhá opotřebení. S RepSetPro tedy spojíte hned dvě výhody:! Kvalitu LuK a Vaši odbornou kompetenci. Ideální kombinace, když se jedná o časově odpovídající 8. Produkt manažer: Tomáš Pavlík, tel.: ,

9 N A Š E P R O D U K T Y Kabinové filtry Poskytněte si čistý a zdravý vzduch bez zdraví škodlivých a alergizujících plynů a látek Proč kabinový filtr? Znečišťující látky Koncentrace znečišťujících látek je ve voze 6 x vyšší než mimo vozidlo. Automobilové zplodiny jdou přímo do následujícího auta to způsobuje vysokou koncentraci zplodin v kabině. Zdravotní rizika Zplodiny mohou způsobovat žaludeční problémy, bolesti hlavy a alergie. Drobné nečistoty se ukládají v lidském dýchacím ústrojí. Prostředí Města či vesnice, ta samá rizika. Pevné nebo vdechnutelné nečistoty se vyskytují v každém prostředí. CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ A MĚŇTE PRAVIDELNĚ KABINOVÝ FILTR VE VAŠEM VOZE! 1. Doporučený interval výměny: každých km nebo 1x ročně 2. Žádejte široký sortiment filtrů prvovýrobní kvality od dodavatelů Fram, 4F, Purolator 3. Kompletní nabídku těchto kabinových filtrů dodává na český trh firma Meteor Proč měnit kabinový filtr? Pro Vaše zdraví Snižte rizika alergií, astmatu a dýchacích problémů Pohodlné dýchání Pro lepší bezpečnost Žádné saze v interiéru na palubní desce a předním skle Uchovává přední sklo námraze odolné Pro větší pohodlí Klimatizace a topení účinněji pracuje Pro lepší pocit řidiče a pasažérů Chrání kabinu vozu od prachu Neomezený přístup vzduchu pro všechny oblasti kabiny Produkt manažer: Michal Syrový: tel.: , Při jednorázovém odběru 5 ks kabinových filtrů čistič klimatizací CY 185 zdarma 10 ks vzduchových filtrů čisticí ubrousky na ruce SI SIMCU1 nebo palubní desku SI SIMDG1 nebo SI SIMDM1 zdarma Speciální akce 9.

10 N O V I N K A Automobilové žárovky Philips X-treme Power Uvidíte a budete vidět jako nikdy předtím! Představujeme Vám novou unikátní technologickou novinku v oblasti autožárovek od renomovaného výrobce firmy Philips žárovku X-treme Power extrémní výkon. Proč? Jednoduchá cesta jak zvýšit výkon předních světlometů. Výhody žárovek X-treme Power: O 80% více světla v porovnání se standardní žárovkou Vhodné pro dálková i potkávací světla Provedení H4 a H7 Plně homologované pro použití v EU Stejný odběr proudu při poskytnutí delšího světelného paprsku Výhody kvalitního osvětlení Protijedoucí vozidlo je lépe vidět to znamená, že řidiči dřív a včas zaznamenají vůz v protisměru. Řidič rovněž mnohem přesněji a rychleji odhadne vzdálenost a rychlost blížícího se vozu Sníží počet nejvážnějších nehod. 10. Žárovky Philips X-treme Power žádejte v prodejní síti Meteor! Produkt manažer: Tomáš Pavlík, tel.: ,

11 S P E C I Á L N Í A K C E Motorové oleje Při postupném odběru vybraných olejů Mobil získáváte následující ceny ZDARMA 30 l - Montérková sada Mobil 40 l - Montérková sada Mobil + batoh Mobil 50 l - Montérková sada Mobil + batoh Mobil + konvice na olej Mobil Oleje v akci: Motorové oleje: Mobil 1 ESP 5W30 Mobil 1 0W40, Mobil 1 TD 0W40 Mobil 1 5W50, Mobil 1 FE 0W30 Mobil Synt S 5W40 Převodové oleje Mobilube 1 SHC 75W90 Mobilube SHC 75W90 LS Měsíční bonus pro květen 2007 Spojkové komponenty Při odběru produktů RepSet a RepSet Pro v hodnotě 7.000,- Kč po slevě bez DPH za měsíc květen získávají všichni zákazníci speciální bonus v hodnotě 100 bonusových bodů V této hodnotě obdržíte např. ZZ 150 Elektronický systém informací ESI A A Sbírej body a profituj s Meteorem! Stěrače Při jednorázovém odběru kombinovaného osazeného stojanu POWER&VALEO v hodnotě Kč bez DPH. stojan ZDARMA Zapalovací svíčky Při jednorázovém odběru 40 ks zapalovacích svíček Bosch SUPER plus (za standardních obch. podmínek) podle vlastního výběru čistící a leštící vlhčené ubrousky pro interiér vozu ZDARMA! Při jednorázovém odběru 80 ks zapalovacích svíček Bosch SUPER plus (za standardních obch. podmínek) podle vlastního výběru froté ručník s logem BOSCH ZDARMA! Platnost akcí: do Neplatí pro zboží nabízené v jiných akcích. 11.

12 Kontakty Meteor Praha Regionální manažer Tomáš Němec: Prodejní poradci: Praha 1, 3, 7, 9, východ Tomáš Němec: Praha 2, 4, 5, západ František Koucký: Praha 4 René Kopáč: Praha 8, 9 Pavla Adámková: Praha 6, Beroun, Kladno Karel Zdeněk: Severní a Střední Čechy Regionální manažer Vladimír Stibora: Prodejní poradci: Ml. Boleslav, Bakov n/j., Mnichovo Hradiště, Sobotka Roman Brož: Liberec, Jablonec n/n, Česká Lípa Jičín, Poděbrady, Nymburk, Kolín Jiří Čech: Mělník, Litoměřice, Roudnice, Ústí n/l, Teplice, Litvínov, Děčín Michal Šmíd: Západní Čechy Regionální manažer Jiří Pros: Prodejní poradci: Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Cheb, Sokolov Jiří Sucharda: Plzeň-Sever, Rokycany, Rakovník, Kralovice Jaromír Šnajdr: Karlovy Vary, Chomutov, Ostrov, Podmořany Jan Török: Jižní Čechy Regionální manažer Jan Janoško: Prodejní poradci: České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov Miroslav Vítek: Příbram Jan Sadílek: Tábor, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice Petr Vymětal: Východní Čechy Regionální manažer Jakub Drozd: Prodejní poradci: Pardubice, Holice, Vys. Mýto, Hlinsko Jan Verecký: Chrudim, Čáslav, Kutná Hora, Humpolec, Havlíčkův Brod Roman Procházka: Hradec Králové, Chlumec n/c, Nový Bydžov, Hořice, Jaroměř Lukáš Adamíra: Dvůr Králové n.l, Trutnov, Náchod, Rychnov n/kn., Lanškroun, Litomyšl Martin Michal: Jižní Morava Regionální manažer Lukáš Jurčík: Prodejní poradci: Brno-město Jiří Kala: Vyškov, Tišnov, Velké Opatovice Tomáš Káňa: Slavkov, Kyjov, Hodonín Břeclav Martin Paseka: Znojmo, Mikulov, Rosice Milan Macháček: Olomouc, Prostějov, Uničov Roman Špičák: Přerov, Hranica na Moravě, Valašské Meziříčí Aleš Řezníček: Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín František Buráň: Severní Morava Regionální manažer Petr Bahounek: Diagnostika - prodej a poradenství Lukáš Ondráček: Radim Smejkal: Prodejní síť Benešov Auto Vaso, Křižíkova 1427, tel.: Brno Valchařská 24/36, tel.: , mobil: , fax: , Josef Frodl, Olomoucká 45, tel.: Břeclav Jan Vykoukal, Rovnice 2, Břeclav 4, tel.: České Budějovice, Rudolfovská 6, tel: , mobil: , fax: , Bas, Pražská 74, tel.: Česká Třebová Auto Kos, Ústecká 28, tel.: Havířov Auto Georg, Na kopci 1, tel.: Hradec Králové, Škroupova 631, tel: , mobil: , fax: , Jičín, Hradecká 816, tel.: , mobil: , fax: , Jihlava Meteor, R. Havelky 4957/5B, tel.: Jindřichův Hradec Bas, Růžová 42, tel.: Jeseník Auto Georg Auto Hoby, Palackého 1016, tel.: Karlovy Vary, Nerudova 243 / 7, Stará Role, tel.: , fax: , mobil: , Kostelec n/černými lesy Miloš Cubr, Pražská 312, tel.: Liberec, Široká 31, tel.: , mobil: , fax: , Auto Hošťálek, Letná 614/46a, tel.: Litvínov Autoexpres, Podkrušnohorská 860, tel.: Mělník Autosport Pekař, V kopci 2652/3, tel.: Nymburk Meteor servis Nymburk, Komenského 611, tel.: Olomouc, Holická 574, tel.: , mobil: , fax: , Auto Georg, Chválkovická 82, tel.: Ostrava - Poruba, Auto Georg, Hlavní třída 867, tel.: Ostrava - Vítkovice Radek Strapáč, Místecká 11, tel.: Pardubice Autodíly Riva, Gorkého 1243, tel.: Písek Autostyl, Budovcova 104, tel.: Plzeň Skladová 24, tel.: , mobil: , fax: , Poděbrady Autosport Beránek, Komenského 40, tel.: Praha 6 - Ruzyně, U Prioru 1, tel: , mobil: , fax: , Praha 4 - Michle, Na Křivině 1, tel.: , mobil: , fax: , Příbram, Fibichova 682, tel.: , mobil: , fax: , Roztoky u Prahy Autotipp M. Mostková, Za cihelnou 1382, tel.: Sušice Václav Bouzek, Volšovská 163, tel.: Tábor Bas, Hromádkova 1794, tel.: Trutnov BOS Autodíly, Na Besedě 97, tel.: Třebíč Meteor - Martin Rigo, Hrotovická 210, tel.: Turnov Procar, Palackého 776, tel.: Uherský Brod VAG, Těšovská 23/67, tel.: Úpice BOS Autodíly, Dr. Beneše 15, tel.: Ústí nad Labem Autotip, Drážďanská 472, tel.: Valašské Meziříčí Autodíly Boden, M. Alše 795, tel.: Vsetín Autodíly Boden, Ohrada 1878, tel.: Vrchlabí BOS Autodíly, Č. Bratří 128, tel.: Zlín Tř. Tomáše Bati 87, tel.: , mobil: , fax.: Znojmo Meteor, Pražská 2, tel.: Žďár n/sázavou Meteor, Strojírenská 40/2351, tel.: Meteor Czech Republic s. r. o., Ve Žlíbku 1800, Praha 9-Areál Xaverov, tel.: , mobil: , fax: , Části podvozku GA tlumiče pérování BL tlumiče pérování AL tlumiče pérování LE díly řízení TS koule pérování LS pružiny pérování MT homokinetické klouby SN sady ložisek ke kolu ložiska ke kolu a horní uložení tlumičů RG poloosy BK ložiska ke kolu, SC díly řízení LP homokinetické klouby EK manžety sada OG díly řízení Brzdová soustava AP brzdové kotouče RE brzdové destičky PG brzdové destičky OC brzdové bubny TR brzdové čelisti MH brzdová hydraulika FT brzdové hadice QB brzdové příslušenství AF opravná sada brzdové hydrauliky PN brzdové kotouče Ostatní díly MAFEX TE výfukové systémy TY výfukové systémy Škoda BOS tažná zařízení LK spojkové systémy VL spojky AUTONET RP silentbloky MM světlomety, MM autobaterie NI chladiče VP autobaterie, PA vodní pumpy CL lanovody, CH hadicové spony ME zapalovací kabely, KO spony manžet MA pneumatiky Karosářské díly MK karosářské díly, MK L světlomety GG vzpěry dveří a kapot Originální díly OP SK Škoda díly OP OP Opel díly OP VW VW a Audi díly Motorové díly PI řemeny PU filtry 4F filtry FM filtry KAVO KA filtry GF ventily CS gufera, olejová těsnění GS těsnění FE spínače a senzory, žhavicí svíčky TB kladky, VR termostaty SN napínací kladky, kladky na klínové řemeny DS zapalovací a žhavicí svíčky, vstřiky BO zapalovací a žhavicí svíčky, vstřiky, lambda sondy KW elektronické díly MT 20 hydraulická zvedátka Maziva a aditiva, nemrznoucí směsi CY automobilová chemie SI autokosmetika CO brzdová kapalina MO oleje a maziva AS nemrznoucí směs, přípravky do chladiče, směs do ostřikovačů GO motorové oleje Autopříslušenství BO autopříslušenství a diagnostika VF stěrače PX karosářské tmely a lepidla MG sněhové řetězy NV žárovky, WB stěrače PL žárovky LJ lepidla automobilová skla

KONTAKTY: Prodejní poradci Dušan Suchý 724 414 078

KONTAKTY: Prodejní poradci Dušan Suchý 724 414 078 KONTAKTY: Meteor Czech Republic spol. s r. o. Ve Žlíbku 1800, 193 00 Praha 9 - Xaverov Tel.: 226 003 333, 724 016 546, 724 807 150, Fax: 226 003 344 E-mail: meteor@meteor.cz www.meteor.cz Východní Čechy,

Více

Letní bonusová akce. Vše pro profesionální autoservis červenec srpen / 2011. Letní bonusová akce pro zákazníky Str. 2

Letní bonusová akce. Vše pro profesionální autoservis červenec srpen / 2011. Letní bonusová akce pro zákazníky Str. 2 Vše pro profesionální autoservis červenec srpen / 2011 Letní bonusová akce Letní bonusová akce pro zákazníky Str. 2 Připravujeme Road Show 2011 Str. 3 Nové svíčky od firmy Denso Str. 4 5 Rozhovor s novým

Více

Trost - Actual. Speciální akce Nabídka školení 2010. leden únor / 2010. Technická Hotline... str. 5. Diagnostika TEXA OBD LOG... str.

Trost - Actual. Speciální akce Nabídka školení 2010. leden únor / 2010. Technická Hotline... str. 5. Diagnostika TEXA OBD LOG... str. leden únor / 2010 Vše pro profesionální autoservis Speciální akce Nabídka školení 2010 Technická Hotline... str. 5 Diagnostika TEXA OBD LOG... str. 6 Tester baterií TM BT 35 P... str. 8 Speciální akci

Více

téma Byli jsme na návštěvě FERRARI, BREMBO, ROADHOUSE 1/2013 VETERÁNI Registrace a opravy str. 47 AUTEM DO EVROPY (NEJEN) NA DOVOLENOU str.

téma Byli jsme na návštěvě FERRARI, BREMBO, ROADHOUSE 1/2013 VETERÁNI Registrace a opravy str. 47 AUTEM DO EVROPY (NEJEN) NA DOVOLENOU str. Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 1/2013 VETERÁNI Registrace a opravy str. 47 AUTEM DO EVROPY (NEJEN) NA DOVOLENOU str. 50 téma Byli jsme na návštěvě

Více

Adrenalinový podvečer na motokárách Radotín. Nová adresa pobočky Praha 9. Ekonomická volba. Lázeňská péče v pivovaru Chodovar

Adrenalinový podvečer na motokárách Radotín. Nová adresa pobočky Praha 9. Ekonomická volba. Lázeňská péče v pivovaru Chodovar Vše pro profesionální autoservis červen / 2013 Nová adresa pobočky Praha 9 Od 1. července 2013 bude naše prodejna v Praze 9 přestěhována do nových moderních prostor v areálu VGP park, který se nachází

Více

Šumperk 33 Opava 20 Ostrava 21. Svitavy 25 Frýdek-Místek 9 Olomouc 19 Valašské Meziříčí 29 Jihlava 12. Čadca 18 Dolný Zlín 30 Brno 5, 32

Šumperk 33 Opava 20 Ostrava 21. Svitavy 25 Frýdek-Místek 9 Olomouc 19 Valašské Meziříčí 29 Jihlava 12. Čadca 18 Dolný Zlín 30 Brno 5, 32 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 1/2014 Jednotky ložisek kol 2. generace str. 18 Pneuservisy SPACE str. 12 PŘÍLOHY: Nový občanský zákoník Vyplňování

Více

Tipy Cenové bomby 8/2013

Tipy Cenové bomby 8/2013 Plechový kanystr Objem: 20 l Obj. č. 434701 Díly a príslušenství na osobní automobily Náradí Vybavení dílny Sada upevňovacího materiálu Obsah sady: 500x šroub do plechu s osazením 3,9 x 16 4,8 x 22 500x

Více

Rallye KRÁLOVNA MOTORISTICKÉHO SPORTU 2/2013. TOYOTA JAPONSKÁ LEGENDA str. 55. VETERÁNI Na péráku do Francie str. 59

Rallye KRÁLOVNA MOTORISTICKÉHO SPORTU 2/2013. TOYOTA JAPONSKÁ LEGENDA str. 55. VETERÁNI Na péráku do Francie str. 59 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 2/2013 TOYOTA JAPONSKÁ LEGENDA str. 55 Rallye KRÁLOVNA MOTORISTICKÉHO SPORTU VETERÁNI Na péráku do Francie str.

Více

DPF/FAP FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC 4/2013. PLAKÁT: Duracell nová energie na evropských silnicích. OD ÁČEK K WRC str. 47

DPF/FAP FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC 4/2013. PLAKÁT: Duracell nová energie na evropských silnicích. OD ÁČEK K WRC str. 47 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. PLAKÁT: Duracell nová energie na evropských silnicích 4/2013 OD ÁČEK K WRC str. 47 DPF/FAP FILTRY PEVNÝCH ČÁSTIC

Více

ELIT na Dakaru 1/2015. GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34. PŘÍLOHA: Montážní příručka CIFAM

ELIT na Dakaru 1/2015. GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34. PŘÍLOHA: Montážní příručka CIFAM STEJNOBĚŽNÉ KLOUBY CIFAM str. 25 Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 1/2015 GOMET rozšíření sortimentu ochranných sad tlumičů str. 34 LEGENDÁRNÍ ZAVODY:

Více

číslo I II / jaro 2011 In er Cars 2011 SOR IMEN PRO SERVISNI SI

číslo I II / jaro 2011 In er Cars 2011 SOR IMEN PRO SERVISNI SI číslo I II / jaro 2011 VIP Club In er Cars 2011 VELKA JARNI AKCE SOR IMEN PRO NAKLADNI VOZY SERVISNI SI Q-SERVIce Celosvětově No.1 * Dodáváno do prvovýroby: Alfa Romeo AMG Mercedes Aston Martin Audi Bentley

Více

IC_wEBCA - - IN ERNE OVY OVY KA KA ALOG ALOG

IC_wEBCA - - IN ERNE OVY OVY KA KA ALOG ALOG novinka! číslo 3-4 / podzim 2010 IC_wEBCA - - IN ERNE OVY OVY KA KA ALOG ALOG VELKA PODZIMNI PODZIMNI akce akce 20. VYROCI VYROCI ZALOZENI ZALOZENI IN IN ER ER CARS CARS dny nizkych nizkych cen cen 10.

Více

1/2002 KTS TOUR 2002. Zapalovací svíčka BOSCH Slavíme 100 leté výročí. Common-Rail firmy BOSCH Za naftový motor čistější a úspornější

1/2002 KTS TOUR 2002. Zapalovací svíčka BOSCH Slavíme 100 leté výročí. Common-Rail firmy BOSCH Za naftový motor čistější a úspornější 1/2002 Vydává Robert Bosch odbytová spol. s r.o. KTS TOUR 2002 Zapalovací svíčka BOSCH Slavíme 100 leté výročí Common-Rail firmy BOSCH Za naftový motor čistější a úspornější KTS TOUR seznamte se s novou

Více

Formule 3/2008. Automobilová technika. www.bosch.cz www.bosch.sk. strana 24 26. strana 15 akumulátory strana 18 KTS strana 32 zapalovací svíčky

Formule 3/2008. Automobilová technika. www.bosch.cz www.bosch.sk. strana 24 26. strana 15 akumulátory strana 18 KTS strana 32 zapalovací svíčky Formule 3/2008 Automobilová technika www.bosch.cz www.bosch.sk Nabíječky Bosch Akce Easy Connect strana 24 26 strana 15 akumulátory strana 18 KTS strana 32 zapalovací svíčky strana 19 22 2 Bosch / Automobilová

Více

bezpečně do cíle s prohlídkou citroën

bezpečně do cíle s prohlídkou citroën Proč se odříkat zkušeností Citroën? bezpečně do cíle s prohlídkou citroën Akční nabídka služeb a příslušenství OD 16. 9. DO 20. 12. 2013 www.citroen.cz DÁLNIČNÍ ZNÁMKA ZDARMA při nákupu originálních náhradních

Více

AUTO KELLY. kempink a dovolená elektro, doplňky nářadí autokosmetika elektrokola UŽITEČNÉ TIPY motocykly a skútry BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ

AUTO KELLY. kempink a dovolená elektro, doplňky nářadí autokosmetika elektrokola UŽITEČNÉ TIPY motocykly a skútry BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ AUTO KELLY Platnost od 13. 7. do 9. 8. 2015 kempink a dovolená elektro, doplňky nářadí autokosmetika elektrokola UŽITEČNÉ TIPY motocykly a skútry BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ ROZJEďte to o prázdninách AKCE A ZDAticRkýM

Více

veletrh náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, nářadí, servisního vybavení a nových vizí v autoopravárenství

veletrh náhradních dílů pro osobní a nákladní automobily, nářadí, servisního vybavení a nových vizí v autoopravárenství číslo IV / 2012 Opel, Honda, Kia, Volkswagen, Jeep, Seat, Audi, Skoda, Ford, Volvo, Mini, Suzuki, Alfa Romeo, Mercedes-Benz, Lada, Dacia, Land Rover, BMW, Saab, Lancia, Fiat, Toyota, Renault, Hyundai,

Více

akce Na kole bez námahy 590,- 19.900,- 17.500,- 21.900,- kontrola klimatizace elektrokola Dárek zdarma! na tankování City Line Move City Line Fold

akce Na kole bez námahy 590,- 19.900,- 17.500,- 21.900,- kontrola klimatizace elektrokola Dárek zdarma! na tankování City Line Move City Line Fold Sleva 0,5 kč/l na tankování u agipu akční leták od 13. 5. do 9. 6. 2013 Na kole bez námahy Dárek zdarma! Ke každému nákupu nad 1000 Kč sleva 0,50 Kč/l na tankování u Agipu Sleva 0,5 kč/l na tankování u

Více

číslo 2/květen 2007 Oleje VAT - novinka v sortimentu Prodejní akce - IC KALENDÁŘ Nabídka letních pneumatik a disků

číslo 2/květen 2007 Oleje VAT - novinka v sortimentu Prodejní akce - IC KALENDÁŘ Nabídka letních pneumatik a disků číslo 2/ Oleje VAT - novinka v sortimentu Prodejní akce - IC KALENDÁŘ Nabídka letních pneumatik a disků Jak mohu jednoduše začít víc vydělávat? Začnu používat k vyhledávání zboží IC_Katalog o Uspokojím

Více

HITY. 3 145 Kč. 6 285 Kč MOTOROVÝ OLEJ CARTECHNIC 10W40 SEMISYN MOTOROVÝ OLEJ CARTECHNIC 5W30 LONGLIFE III 09/2013

HITY. 3 145 Kč. 6 285 Kč MOTOROVÝ OLEJ CARTECHNIC 10W40 SEMISYN MOTOROVÝ OLEJ CARTECHNIC 5W30 LONGLIFE III 09/2013 09/2013 HITY Nabídka je platná od 1. 9. do 30. 9. 2013 nebo do vyprodání zásob! 60 LITRŮ 3 145 Kč MOTOROVÝ OLEJ CARTECHNIC 10W40 SEMISYN Celoroční motorový olej s technologií moderních přísad Chrání před

Více

Jan Svoboda vedoucí provozovny Bohdalec tel.: 602 464 381. Martin Kocourek. Pavel Mašek servisní technik tel.: 603 496 540. tel.

Jan Svoboda vedoucí provozovny Bohdalec tel.: 602 464 381. Martin Kocourek. Pavel Mašek servisní technik tel.: 603 496 540. tel. servisní technika Jiří Kyselák jednatel tel.: 602 569 505 Miloš Slepička vedoucí prodeje tel.: 602 297 138 Stanislav Jirásek vedoucí servisních služeb tel.: 603 471 760 Jan Svoboda vedoucí provozovny Bohdalec

Více

PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ DO ROKU 2010

PŘEJEME VŠE NEJLEPŠÍ DO ROKU 2010 «PREVIEW Známe vítěze «TÉMA Jak výhodně nakoupit? Slevy, výprodeje, akce NOVĚ ON-LINE na www.grandprinc.cz Časopis pro širokou motoristickou veřejnost č. 1 / ročník 9. - ZDARMA DIRECT LINE / vychází 15.

Více

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout

www.hlavacek.cz Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento 12 Nová ŠKODA Octavia Scout Obsah 4 Podzimní prohlídky 6 Nová ŠKODA Fabia Editorial 8 Bazar AUTO Hlaváček 10 Nová KIA Sorento Vážení zákazníci, 12 Nová ŠKODA Octavia Scout 14 ŠKODA Octavia G-TEC 15 Tipy na zimní pneu 16 Škoda Economy

Více

www.autokelly.cz PNEUMATIKY VÝHODNÉ PŘEZUTÍ VYUŽIJTE V SÍTI AUTO KELLY AUTOSERVIS 2 PNEUMATIKY za 200 Kč 4 PNEUMATIKY za 400 Kč

www.autokelly.cz PNEUMATIKY VÝHODNÉ PŘEZUTÍ VYUŽIJTE V SÍTI AUTO KELLY AUTOSERVIS 2 PNEUMATIKY za 200 Kč 4 PNEUMATIKY za 400 Kč Platnost od 16. 3. do 12. 4. 2015 PNEUMATIKY Velikost Kód Rozměr Značka Běžná cena Akční cena PN L155/70R1375TGOSP06 155/70 R13 75T GOODRIDE SP06 920 Kč 789 Kč PN L155/70R1375TBMBT2 155/70 R13 75T BARUM

Více

Představujeme nové členy

Představujeme nové členy Představujeme nové členy YAPP CZECH AUTOMOTIVE SYSTEMS Co., s.r.o. Plazy 128 293 01 Mladá Boleslav Tel.: 724 616 263 E-mail: Pavellala@yapp.com http://www.yapp.com Rybník 242 560 02 Česká Třebová Rok založení:

Více

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34

Technické údaje 30 Údaje o motoru 30 Spotřeba paliva a emise CO 2 31 Hmotnosti 32 Varianty uspořádání sedadel 33 Rozměry 34 Nové Vito. Kombi. Obsah Vito kombi 4 Interiér 10 Flexibilita 10 Komfort a funkčnost 12 Vito CREW 14 Technika 16 Motory a BlueEFFICIENCY 16 Podvozek a pohon všech kol 4x4 18 Technické údaje 30 Údaje o motoru

Více

Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1 / 2007. TIP-ON pro TANDEM: Otevírání zásuvek bez úchytek

Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1 / 2007. TIP-ON pro TANDEM: Otevírání zásuvek bez úchytek Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 1 / 2007 TIP-ON pro TANDEM: Otevírání zásuvek bez úchytek Více řešení v jednom stylu. DORMA TS 93 systém v novém Contur Designu DORMA Contur je nová designová

Více

2Q/2010. www.autobenex.cz ROZDÁVALI JSME RADOST! AKCE OBCHOD TECHNIKA SPONZORING INFORMACE ZE SPOLEČNOSTI

2Q/2010. www.autobenex.cz ROZDÁVALI JSME RADOST! AKCE OBCHOD TECHNIKA SPONZORING INFORMACE ZE SPOLEČNOSTI 2Q/2010 AKCE www.autobenex.cz OBCHOD TECHNIKA SPONZORING INFORMACE ZE SPOLEČNOSTI ROZDÁVALI JSME RADOST! ÚVODNÍK Text: Josef Elmer - jednatel společnosti, foto: archiv Pěkný den, milý zákazníku, je to

Více

Partner časopisu. 1/2010 1. září, XIV. ročník. Pozvánka na výstavu Welding při MSV Brno MIGATRONIC AIR PRODUCTS ČESKÝ SVÁŘEČSKÝ ÚSTAV SICK GCE TBI

Partner časopisu. 1/2010 1. září, XIV. ročník. Pozvánka na výstavu Welding při MSV Brno MIGATRONIC AIR PRODUCTS ČESKÝ SVÁŘEČSKÝ ÚSTAV SICK GCE TBI 1/2010 1. září, XIV. ročník MIGATRONIC Novinky - Zeta 100, Delta 400E, Pi 350 Migatronic slaví 40 let AIR PRODUCTS Technické plyny pro LASER ČESKÝ SVÁŘEČSKÝ ÚSTAV Plazmové, elektronové a laserové svařování

Více

Kia CARENS 10 % Až sedm míst za velmi rozumné peníze. Atraktivní rodinné auto. Legenda nám povyrostla! PODVOZKOVÉ DÍLY SE SLEVOU

Kia CARENS 10 % Až sedm míst za velmi rozumné peníze. Atraktivní rodinné auto. Legenda nám povyrostla! PODVOZKOVÉ DÍLY SE SLEVOU č. 6, ročník 12, vychází 4. června 2013 časopis pro širokou motoristickou veřejnost / zdarma AKCE OD PODVOZKOVÉ DÍLY SE SLEVOU a navíc výhodná cena práce www.autokellyautoservis.cz 10. 6. DO 7. 7. 2013

Více