METEOR. Automobilové žárovky. Akce brzdové a podvozkové díly jaro Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "METEOR. Automobilové žárovky. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?"

Transkript

1 METEOR NOVINY č. 5/2007 Automobilové žárovky Představujeme Vám novou unikátní technologickou novinku v oblasti autožárovek od renomovaného výrobce firmy Philips žárovku X-treme Power extrémní výkon. Více na straně 10. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007 Připravili jsme pro Vás speciální zvýhodněnou akci pro nákup podvozkových a brzdových dílů. Nabízíme Vám široký sortiment produktů a zároveň možnost získat zajímavé ceny. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi? Výběr dárků je ve Vašich rukou, věříme, že každý z Vás nalezne dárek dle svých přání. Více informací o produktech a akci naleznete na straně 4-6. OBSAH Autofit - autorizovaná servisní síť str. 2 Půjčovna přípravků str. 3 Akce podvozek + brzdy 2007 str. 4-6 Pneuservis str. 7 LUK spojkové komponenty str. 8 Kabinové filtry str. 9 Philips - novinka X-treme Power str. 10 Speciální akce str. 11 Kontakty, partnerská síť str. 12 Akce1. strana 4, 9, 11

2 AUTOFIT AUTOFIT autorizovaná servisní síť Servisní koncept AUTOFIT zastřešuje mezinárodní renomovanou síť servisů působící ve více než 20 zemích Evropy. Servisní koncept je určen jak neznačkovým, tak i značkovým servisům a je vhodný pro servis, který se nechce specializovat na žádnou konkrétní značku a zároveň chce splňovat nároky trhu a držet krok s vývojem v autoopravárenství. AUTOFIT rodina se rozrůstá. Není to ještě ani jeden rok od vstupu prvního člena do servisního konceptu AUTOFIT a již nyní má síť 15 smluvních partnerů a několik dalších vážných kandidátů na zapojení do sítě. AUTO MALEŇÁK Ostrov PIT STOP Dolní Rychnov u Sokolova I.S.A. - CAR Praha 3 AUTO VINC Stará Boleslav BELMONT s.r.o. Praha 9 Auto H+R Praha 9 AUTO VASO Neveklov-Benešov BOS CZ Trutnov LK AUTOSERVIS Česká Skalice AutoPrim HK Hradec Králové Auto KOS s.r.o. Česká Třebová Autosport Roman Augustýn Jeseník Auto Schober Přerov KM service Slavkov u Brna Auto Spěvák Velké Bílovice 2. Nový software pro Autofit partnery Pro profesionální práci v servisech sítě AUTOFIT Vivid Work Shop Professional je technicko informační software, který svými informacemi a daty pomáhá servisům v profesionální práci a poskytuje veškerá potřebná data pro opravy a servis automobilů. Program obsahuje detailní technická data a informace pro osobní a dodávkové automobily téměř všech světových výrobců. Naleznete zde informace o vozidlech, data nastavení, příručku pro opravy včetně technických výkresů, informace na zpětnou montáž, servisní prohlídky a intervaly, reset servisu, časové doby oprav, schémata elektroniky s postupem měření a odstraňování závad, všeobecné informace jako je diagnostika poruch, specifikace pneumatik, data a hodnoty z těchto oblastí: řízení a geometrie podvozku, tlumiče pérování, airbagy, klimatizace, ABS, elektric- Výhody členství ké zařízení, chladící systém, atd mezinárodní renomovaná síť servisů možnost poskytovat servis pro veškeré značky vozů možnost poskytovat servis pro vozy v záruce prvotřídní kvalita služeb široký sortiment značkových i originálních dílů získání nových zákazníků smluvní partner pojišťoven zázemí a podpora silného partnera přístup k aktualizovaným technickým a výrobním datům zachování vlastní identity zvýšení konkurenceschopnosti Manažer projektu: Tomáš Kabrhel: tel.: , mobil: ,

3 N A Š E S L U Ž B Y Půjčovna servisních přípravků Zavedli jsme pro Vás na všech našich pobočkách i na centrále službu zapůjčení servisních přípravků. Můžete si u nás zapůjčit veškeré níže zmíněné přípravky. Výhody: - zapůjčení zdarma - bez Vaší vlastní investice do přípravků - možnost využití v případě potřeby montáže - rozvoz přípravků - možnost realizovat nový typ opravy Seznam přípravků k zapůjčení: Základní vybavení Položka W PUJ 1 W PUJ 2 W PUJ 3 W PUJ 4 W PUJ 5 W PUJ 6 W PUJ 7 W PUJ 8 W PUJ 11 W PUJ 12 W PUJ 13 W PUJ 14 Typ přípravku Sada na zatahování zadních brzdových válečků P+L Stahovák vin. pružin 1100 kg s výměnnými deskami Magnetický stojánek pro úchylkoměr Úchylkoměr Kompresiometr benzin+diesel s adaptéry Příčný držák pro vyvěšení motoru Momentový klíč Nm Přípravek pro montáž spojky SAC Chassisscop - vyhledání zdroje zvuku Uni. měřák napnutí rozvod. řemene, elektronický Sada na určení netěsnosti vstřiku Common Rail Souprava na pertlování brzdových trubiček Rozšířené vybavení - centrála Praha + pobočka Brno Položka Typ přípravku W PUJ 9 Sada stahováků kulových čepů W PUJ 10 Sada pro fixaci rozvodových kol W PUJ 15 Sada pro stlačení pružin ventilů Postup zapůjčení 1. Zákazník objedná zapůjčení přípravku u pracovníka zákaznického oddělení (telefonicky, osobně, em) 2. Zákaznické oddělení vystaví fakturu se zálohou 1000 Kč na zapůjčení přípravku 3. Zákazník obdrží servisní přípravek osobně nebo Meteor rozvozem 4. Doba zápůjčky je 5 pracovních dní 5. Zákazník vrací servisní přípravek osobně nebo Meteor rozvozem 6. Zákaznické oddělení formou dobropisu odečítá zálohu z první následující faktury zákazníka Více informací žádejte na zákaznických odděleních na našich pobočkách a na centrále. 3.

4 S P E C I Á L N Í A K C E Speciální akce - podvozek + brzdy 2007 Připravili jsme pro Vás speciální jarní akci orientovanou na brzdové a podvozkové díly. Zboží v akci: Brzdové díly: AP (AP), EASY BRAKE (PN) brzdové kotouče PAGID (PG), REMSA (RE) brzdové destičky BOSCH (BO) brzdové díly METELLI (MH) brzdová hydraulika EASY BRAKE (AF) brzdové sady, (QB) příslušenství brzd TRUSTING (TR) brzdové čelisti OMC (OC) brzdové bubny K&K (FT) brzdové hadice COMMA (CO) brzdová kapalina Podvozkové díly: SNR (SN) ložiska GLOBAL (BK) ložiska, (SC) čepy GABRIEL (GA) tlumiče pérování BILSTEIN (BL) tlumiče pérování AL-KO (AL) tlumiče pérování MOOG (OG) čepy LUCKY ENGINEERING (LE) čepy Speciální akce Při odběru výše zmíněných komponentů se Vám sčítá Váš obrat a Vy získáváte dle dosaženého obratu následující ceny Kč LCD televizor TOSHIBA Kč Navigace TOM TOM Kč Přenosné DVD SENCOR Kč Stahovák tlumičů Kč Momentový klíč 1/ Kč 12-ti dílná sada šroubováků Kč Autošampon SI SIMT Kč Leštička 4. Platí při běžných rabatových podmínkách. Obraty jsou kalkulovány po slevě bez DPH. Platnost akce:

5 N A Š E V Ý R O B K Y Brzdové komponenty Meteor Originální brzdové kotouče Pokrytí: 95 % osobních a lehkých užitkových evropských vozů Kvalita: 100 % produkce kontrolováno Dodavatel do prvovýroby i na aftermarket Sortiment: více než 1000 typů položek Homologace ABE/TUV Inovace: EASY CHECK - indikátor opotřebení (130 typů kotoučů) HIGH CARBON - nejnovější slitina s vyšším obsahem uhlíku (160 typů kotoučů - BMW, Mercedes, Audi atd.) PILÍŘOVÁ TECHNOLOGIE zlepšuje cirkulaci vzduchu a chlazení (85 typů kotoučů) Brzdové destičky Sortiment: více než 800 typů brzdových destiček Výrobce: AT Rütgers Automotive AG Dodavatel do prvovýroby: ALFA ROMEO, AUDI, DAEWOO, FERRARI, FIAT, FORD, CHRYSLER, LANCIA, LOTUS, MERCEDES, OPEL, PORSCHE, SAAB, SEAT, ŠKODA, VW Opravné sady pro brzdovou hydrauliku Opravné sady pro brzdovou hydrauliku od firmy Autofren Prodávané pod naší obchodní značkou Easy Brake Sortiment: více než 1500 položek Brzdové čelisti Sortiment pro evropská, korejská a japonská auta Aplikace pro osobní i dodávkové vozy 100% výrobků nových a s bezazbestových obložením Výrobky vyráběny v souladu se specifikacemi OEM a OES Brzdové hadice Tlakové hydraulické hadice pro automobilový průmysl Sortiment pro evropské a japonské vozy Nabídka: více než 250 typů hadic s koncovkou Brzdové bubny Sortiment pro evropské, americké a japonské vozy Nabídka: více než 500 typů bubnů Dodavatel do OES Brzdové destičky Vedoucí firma v Evropě pro oblast Aftermarketu Výroba více než 65 milionů kusů destiček ročně 1600 druhů destiček s různými typy příslušenství Sortiment pro evropská, americká, japonská, korejská a australská auta Největší množství homologací dle normy EHK 90 více než 800 typů destiček Homologace z německé zkušebny TÜV, homologační čísla ABE Certifikace ISO 9001/9002 od roku 1996/1997 Pokrytí na evropské vozy 98 % Brzdová hydraulika Metelli: založena roku 1962 Výroba brzdové hydrauliky: od roku 1975 Sortiment: hlavní brzdové válce, brzdové válečky Brzdové lanovody Cofle: založeno v roce 1964 Sortiment pro evropské, americké a japonské vozy Obchodní značka pro český trh Global Brzdová kapalina Vhodná pro brzdové a spojkové systémy Specifikace DOT 4 Možné použít i v systémech s ABS Balení: 250, 500 ml,1, 5, 25 l Produkt manažeři: Brzdové díly: Michal Syrový: tel.: , Brzdová hydraulika: Petr Husák: tel.: , 5.

6 N A Š E V Ý R O B K Y Tlumiče pérování Tlumiče pérování Výroba: ks tlumičů pérování denně Pokrytí: 95 % vozového parku Široký sortiment: 900 typů položek Dodavatel do prvovýroby pro: BMW, Daimler Chrysler, Ferrari, General Motors, Jaguar, Nissan, Porsche, Subaru, Škoda, Toyota, VW Tlumiče pérování Gabriel Ride Control je součástí ARVIN REPLACEMENT PRODUCTS-EUROPE Gabriel Ride Control Products je druhý největší světový dodavatel tlumičů pérování Firma Gabriel dodává díly do prvovýroby Audi, BMV, Daimler Chrysler, Ferrari, GM, Jaguar, Mazda, Porsche, Škoda Toyota, VW a díly druhovýrobní, tzv. Aftermarket Firma Gabriel dodává své výrobky do více než 130 zemí světa a výrobní kapacita firmy přesahuje počet ks tlumičů denně Více než typů položek Unikátní technologie MPP, diskového ventilu a předmontovaného PTFE kroužku Záruka 3 roky Díly řízení Díly řízení Sortiment: axiální táhla, ramena, tyčky stabilizátoru, čepy řízení, čepy ramene, kompletní sada ramen Více než 2000 položek, 6500 aplikací pro osobní a užitkové vozy Součást koncernu Federal-Mogul Originální kvalita výrobků Díly pro evropské vozy vyráběny výhradně v Evropě Velmi dobrá nabídka dílů náprav pro japonské a korejské automobily Díly řízení Sortiment: čepy řízení, axiální čepy, ramena, tyče řízení, čepy řízení, stabilizátory. Sídlo firmy: Španělsko, Egües (Navarra) Produkty pro evropské, japonské, korejské i americké vozy. Díly řízení Sortiment: čepy řízení, axiální čepy, ramena, tyče řízení, čepy řízení, stabilizátory, montážní sady. Nabídka pro evropské vozy, nabídka pro japonské a korejské vozy je omezená Sídlo firmy: Itálie, oblast S. Martino, Valperga Ložiska Ložiska ke kolu 2/3 produkce dodává do prvovýroby Podíl na evropském trhu: 20% ložiska, 30 % uložení Unikátní ASB systém - vyrobeno více než 5 milionů ASB ložisek Specialisté na výrobu dvouřadých kuličkových ložisek Denní produkce: ks ložisek, ks uložení Dodavatel do prvovýroby: AUDI, FIAT, FORD, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VW Tlumiče pérování Monoblock systém - poslední generace úniku odolných plynových tlumičů Výhody tlumičů pérování Al-ko: - nízké tření - vysoký výkon a tepelná stabilita - zaručený tlak plynu Dodavatel na aftermarket i do prvovýroby Ložiska ke kolu Sortiment pro evropské, korejské a japonské vozy Kompletní sady 6. Produkt manažeři: Díly řízení, tlumiče pérování: Jana Sládková: tel.: , Ložiska: Petr Husák: tel.: ,

7 P N E U S E R V I S Vážení zákazníci, pro Váš pneuservis Vám chceme nabídnout profesionální vyvažovačky od firmy CEMB a montážní stroje - přezouvačky od firmy GIULIANO. Vyvažovačky CEMB K 7 Mikroprocesorová nízkootáčková vyvažovačka kol s motorickým pohonem a automatickým cyklem. Vyvažuje staticky i dynamicky kola osobních i lehkých užitkových vozů. Vyvažovačka CEMB K 7 nabízí obsluze tyto funkce: 4 základní ALU - programy a ALU - S (umožňuje zvolit místo pro závaží) program pro rychlé přepínání dvou různých rozměrů kol (pro dva pracovníky) program optimalizace nevyváženosti a rozdělení závaží za paprsky ALU disku Technické údaje CEMB K 7: - přesnost měření do 1 g - průměr ráfku šíře ráfku 1,5-20 CEMB C 72 Motorová mikroprocesorová vyvažovačka kol osobních a lehkých užitkových vozů příp. motocyklů. Zařízení lze objednat i s pneumatickým upínáním a automatickým odměrem šíře ráfku systémem SONAR. Vyvažovačka CEMB C 72 nabízí obsluze tyto funkce: čtyři základní ALU programy a ALU - S (umožňuje zvolit místo pro závaží) program optimalizace nevyváženosti a rozdělení závaží za paprsky ALU disku program pro střídání dvou pracovníků automatické zadávání rozměrů kola, poziční a mechanická brzda program minimalizace statické chyby při zaokrouhlování, automatická kalibrace Montážní stroje - přezouvačky Technické údaje CEMB C 72: - přesnost do 1 g - průměr ráfku šíře ráfku 1, max. průměr kola 950 mm S 110 Elektro-pneumatické zařízení s čtyřčelisťovou samostředicí upínací deskou, pevným zadním ramenem a montážní hlavou výklopnou do strany s automatickým vymezením vůle mezi montážní hlavou a diskem. Sestava K7 + S110 C72 + S222 Technické údaje S 110: vnitřní upnutí disku vnější upnutí disku 10-17,5 max. průměr kola 39 (1000 mm) max. šířka disku 12,5 (320 mm) tlak. vzduch do 10 bar Akční cena ,- Kč bez DPH (včetně dovozu a zaškolení) ,- Kč bez DPH (včetně dovozu a zaškolení) Kontakt, HOT LINE: Lukáš Ondráček: tel.: , Radim Smejkal: tel.: , S 222 Elektro-pneumatické zařízení s čtyřčelisťovou samostředící upínací deskou a pneumaticky výklopným zadním ramenem ovládaným pedálem. Blokování montážní hlavy je pneumatické, ovládané tlačítkem s automatickým vymezením horní i boční vůle mezi montážní hlavou a diskem. Technické údaje S 222: vnitřní upnutí disku vnější upnutí disku max. průměr kola 39 (1000 mm) max. šířka disku 13 (320 mm) tlak. vzduch do 10 bar 7.

8 N A Š E P R O D U K T Y Spojkové komponenty RepSetPro Profesionální sada s centrálním vypínacím ložiskem RepSetPro Kompletní řešení spojky s 3 komponenty Kvalita od A po Z LuK - Aftermarket Service zjišťuje trendy a řeší poptávku. Od roku 1978 se spojkovými sadami RepSet. Dnes s Rep- SetPro - kompletní jednotkou spojky včetně centrálního vypínacího ložiska. RepSetPro pro každé druhé osobní vozidlo v Evropě V oblasti prvovýroby se v současnosti vyrábí skoro každé druhé osobní vozidlo v Evropě s centrálním vypínacím ložiskem. S RepSetPro získáte do budoucnosti zajištěné řešení a nabídnete jak dílně, tak Vašim zákazníkům sadu, která řeší problémy okolo spojky. Speciální akce na straně 11 S RepSetPro vám nabízíme profesionální podporu hned ve třech oblastech: V oblasti techniky uznávanou kvalitou LuK V oblasti servisu dlouhodobě funkčně bezpečnou spojkou V oblasti hospodárnosti díky jednoduchému objednávání a zpracování poptávek Doporučení předních výrobců automobilů Výrobci automobilů doporučují při výměně spojky provést výměnu centrálního vypínacího ložiska, protože i tento konstrukční prvek podléhá opotřebení. S RepSetPro tedy spojíte hned dvě výhody:! Kvalitu LuK a Vaši odbornou kompetenci. Ideální kombinace, když se jedná o časově odpovídající 8. Produkt manažer: Tomáš Pavlík, tel.: ,

9 N A Š E P R O D U K T Y Kabinové filtry Poskytněte si čistý a zdravý vzduch bez zdraví škodlivých a alergizujících plynů a látek Proč kabinový filtr? Znečišťující látky Koncentrace znečišťujících látek je ve voze 6 x vyšší než mimo vozidlo. Automobilové zplodiny jdou přímo do následujícího auta to způsobuje vysokou koncentraci zplodin v kabině. Zdravotní rizika Zplodiny mohou způsobovat žaludeční problémy, bolesti hlavy a alergie. Drobné nečistoty se ukládají v lidském dýchacím ústrojí. Prostředí Města či vesnice, ta samá rizika. Pevné nebo vdechnutelné nečistoty se vyskytují v každém prostředí. CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ A MĚŇTE PRAVIDELNĚ KABINOVÝ FILTR VE VAŠEM VOZE! 1. Doporučený interval výměny: každých km nebo 1x ročně 2. Žádejte široký sortiment filtrů prvovýrobní kvality od dodavatelů Fram, 4F, Purolator 3. Kompletní nabídku těchto kabinových filtrů dodává na český trh firma Meteor Proč měnit kabinový filtr? Pro Vaše zdraví Snižte rizika alergií, astmatu a dýchacích problémů Pohodlné dýchání Pro lepší bezpečnost Žádné saze v interiéru na palubní desce a předním skle Uchovává přední sklo námraze odolné Pro větší pohodlí Klimatizace a topení účinněji pracuje Pro lepší pocit řidiče a pasažérů Chrání kabinu vozu od prachu Neomezený přístup vzduchu pro všechny oblasti kabiny Produkt manažer: Michal Syrový: tel.: , Při jednorázovém odběru 5 ks kabinových filtrů čistič klimatizací CY 185 zdarma 10 ks vzduchových filtrů čisticí ubrousky na ruce SI SIMCU1 nebo palubní desku SI SIMDG1 nebo SI SIMDM1 zdarma Speciální akce 9.

10 N O V I N K A Automobilové žárovky Philips X-treme Power Uvidíte a budete vidět jako nikdy předtím! Představujeme Vám novou unikátní technologickou novinku v oblasti autožárovek od renomovaného výrobce firmy Philips žárovku X-treme Power extrémní výkon. Proč? Jednoduchá cesta jak zvýšit výkon předních světlometů. Výhody žárovek X-treme Power: O 80% více světla v porovnání se standardní žárovkou Vhodné pro dálková i potkávací světla Provedení H4 a H7 Plně homologované pro použití v EU Stejný odběr proudu při poskytnutí delšího světelného paprsku Výhody kvalitního osvětlení Protijedoucí vozidlo je lépe vidět to znamená, že řidiči dřív a včas zaznamenají vůz v protisměru. Řidič rovněž mnohem přesněji a rychleji odhadne vzdálenost a rychlost blížícího se vozu Sníží počet nejvážnějších nehod. 10. Žárovky Philips X-treme Power žádejte v prodejní síti Meteor! Produkt manažer: Tomáš Pavlík, tel.: ,

11 S P E C I Á L N Í A K C E Motorové oleje Při postupném odběru vybraných olejů Mobil získáváte následující ceny ZDARMA 30 l - Montérková sada Mobil 40 l - Montérková sada Mobil + batoh Mobil 50 l - Montérková sada Mobil + batoh Mobil + konvice na olej Mobil Oleje v akci: Motorové oleje: Mobil 1 ESP 5W30 Mobil 1 0W40, Mobil 1 TD 0W40 Mobil 1 5W50, Mobil 1 FE 0W30 Mobil Synt S 5W40 Převodové oleje Mobilube 1 SHC 75W90 Mobilube SHC 75W90 LS Měsíční bonus pro květen 2007 Spojkové komponenty Při odběru produktů RepSet a RepSet Pro v hodnotě 7.000,- Kč po slevě bez DPH za měsíc květen získávají všichni zákazníci speciální bonus v hodnotě 100 bonusových bodů V této hodnotě obdržíte např. ZZ 150 Elektronický systém informací ESI A A Sbírej body a profituj s Meteorem! Stěrače Při jednorázovém odběru kombinovaného osazeného stojanu POWER&VALEO v hodnotě Kč bez DPH. stojan ZDARMA Zapalovací svíčky Při jednorázovém odběru 40 ks zapalovacích svíček Bosch SUPER plus (za standardních obch. podmínek) podle vlastního výběru čistící a leštící vlhčené ubrousky pro interiér vozu ZDARMA! Při jednorázovém odběru 80 ks zapalovacích svíček Bosch SUPER plus (za standardních obch. podmínek) podle vlastního výběru froté ručník s logem BOSCH ZDARMA! Platnost akcí: do Neplatí pro zboží nabízené v jiných akcích. 11.

12 Kontakty Meteor Praha Regionální manažer Tomáš Němec: Prodejní poradci: Praha 1, 3, 7, 9, východ Tomáš Němec: Praha 2, 4, 5, západ František Koucký: Praha 4 René Kopáč: Praha 8, 9 Pavla Adámková: Praha 6, Beroun, Kladno Karel Zdeněk: Severní a Střední Čechy Regionální manažer Vladimír Stibora: Prodejní poradci: Ml. Boleslav, Bakov n/j., Mnichovo Hradiště, Sobotka Roman Brož: Liberec, Jablonec n/n, Česká Lípa Jičín, Poděbrady, Nymburk, Kolín Jiří Čech: Mělník, Litoměřice, Roudnice, Ústí n/l, Teplice, Litvínov, Děčín Michal Šmíd: Západní Čechy Regionální manažer Jiří Pros: Prodejní poradci: Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Cheb, Sokolov Jiří Sucharda: Plzeň-Sever, Rokycany, Rakovník, Kralovice Jaromír Šnajdr: Karlovy Vary, Chomutov, Ostrov, Podmořany Jan Török: Jižní Čechy Regionální manažer Jan Janoško: Prodejní poradci: České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov Miroslav Vítek: Příbram Jan Sadílek: Tábor, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice Petr Vymětal: Východní Čechy Regionální manažer Jakub Drozd: Prodejní poradci: Pardubice, Holice, Vys. Mýto, Hlinsko Jan Verecký: Chrudim, Čáslav, Kutná Hora, Humpolec, Havlíčkův Brod Roman Procházka: Hradec Králové, Chlumec n/c, Nový Bydžov, Hořice, Jaroměř Lukáš Adamíra: Dvůr Králové n.l, Trutnov, Náchod, Rychnov n/kn., Lanškroun, Litomyšl Martin Michal: Jižní Morava Regionální manažer Lukáš Jurčík: Prodejní poradci: Brno-město Jiří Kala: Vyškov, Tišnov, Velké Opatovice Tomáš Káňa: Slavkov, Kyjov, Hodonín Břeclav Martin Paseka: Znojmo, Mikulov, Rosice Milan Macháček: Olomouc, Prostějov, Uničov Roman Špičák: Přerov, Hranica na Moravě, Valašské Meziříčí Aleš Řezníček: Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín František Buráň: Severní Morava Regionální manažer Petr Bahounek: Diagnostika - prodej a poradenství Lukáš Ondráček: Radim Smejkal: Prodejní síť Benešov Auto Vaso, Křižíkova 1427, tel.: Brno Valchařská 24/36, tel.: , mobil: , fax: , Josef Frodl, Olomoucká 45, tel.: Břeclav Jan Vykoukal, Rovnice 2, Břeclav 4, tel.: České Budějovice, Rudolfovská 6, tel: , mobil: , fax: , Bas, Pražská 74, tel.: Česká Třebová Auto Kos, Ústecká 28, tel.: Havířov Auto Georg, Na kopci 1, tel.: Hradec Králové, Škroupova 631, tel: , mobil: , fax: , Jičín, Hradecká 816, tel.: , mobil: , fax: , Jihlava Meteor, R. Havelky 4957/5B, tel.: Jindřichův Hradec Bas, Růžová 42, tel.: Jeseník Auto Georg Auto Hoby, Palackého 1016, tel.: Karlovy Vary, Nerudova 243 / 7, Stará Role, tel.: , fax: , mobil: , Kostelec n/černými lesy Miloš Cubr, Pražská 312, tel.: Liberec, Široká 31, tel.: , mobil: , fax: , Auto Hošťálek, Letná 614/46a, tel.: Litvínov Autoexpres, Podkrušnohorská 860, tel.: Mělník Autosport Pekař, V kopci 2652/3, tel.: Nymburk Meteor servis Nymburk, Komenského 611, tel.: Olomouc, Holická 574, tel.: , mobil: , fax: , Auto Georg, Chválkovická 82, tel.: Ostrava - Poruba, Auto Georg, Hlavní třída 867, tel.: Ostrava - Vítkovice Radek Strapáč, Místecká 11, tel.: Pardubice Autodíly Riva, Gorkého 1243, tel.: Písek Autostyl, Budovcova 104, tel.: Plzeň Skladová 24, tel.: , mobil: , fax: , Poděbrady Autosport Beránek, Komenského 40, tel.: Praha 6 - Ruzyně, U Prioru 1, tel: , mobil: , fax: , Praha 4 - Michle, Na Křivině 1, tel.: , mobil: , fax: , Příbram, Fibichova 682, tel.: , mobil: , fax: , Roztoky u Prahy Autotipp M. Mostková, Za cihelnou 1382, tel.: Sušice Václav Bouzek, Volšovská 163, tel.: Tábor Bas, Hromádkova 1794, tel.: Trutnov BOS Autodíly, Na Besedě 97, tel.: Třebíč Meteor - Martin Rigo, Hrotovická 210, tel.: Turnov Procar, Palackého 776, tel.: Uherský Brod VAG, Těšovská 23/67, tel.: Úpice BOS Autodíly, Dr. Beneše 15, tel.: Ústí nad Labem Autotip, Drážďanská 472, tel.: Valašské Meziříčí Autodíly Boden, M. Alše 795, tel.: Vsetín Autodíly Boden, Ohrada 1878, tel.: Vrchlabí BOS Autodíly, Č. Bratří 128, tel.: Zlín Tř. Tomáše Bati 87, tel.: , mobil: , fax.: Znojmo Meteor, Pražská 2, tel.: Žďár n/sázavou Meteor, Strojírenská 40/2351, tel.: Meteor Czech Republic s. r. o., Ve Žlíbku 1800, Praha 9-Areál Xaverov, tel.: , mobil: , fax: , Části podvozku GA tlumiče pérování BL tlumiče pérování AL tlumiče pérování LE díly řízení TS koule pérování LS pružiny pérování MT homokinetické klouby SN sady ložisek ke kolu ložiska ke kolu a horní uložení tlumičů RG poloosy BK ložiska ke kolu, SC díly řízení LP homokinetické klouby EK manžety sada OG díly řízení Brzdová soustava AP brzdové kotouče RE brzdové destičky PG brzdové destičky OC brzdové bubny TR brzdové čelisti MH brzdová hydraulika FT brzdové hadice QB brzdové příslušenství AF opravná sada brzdové hydrauliky PN brzdové kotouče Ostatní díly MAFEX TE výfukové systémy TY výfukové systémy Škoda BOS tažná zařízení LK spojkové systémy VL spojky AUTONET RP silentbloky MM světlomety, MM autobaterie NI chladiče VP autobaterie, PA vodní pumpy CL lanovody, CH hadicové spony ME zapalovací kabely, KO spony manžet MA pneumatiky Karosářské díly MK karosářské díly, MK L světlomety GG vzpěry dveří a kapot Originální díly OP SK Škoda díly OP OP Opel díly OP VW VW a Audi díly Motorové díly PI řemeny PU filtry 4F filtry FM filtry KAVO KA filtry GF ventily CS gufera, olejová těsnění GS těsnění FE spínače a senzory, žhavicí svíčky TB kladky, VR termostaty SN napínací kladky, kladky na klínové řemeny DS zapalovací a žhavicí svíčky, vstřiky BO zapalovací a žhavicí svíčky, vstřiky, lambda sondy KW elektronické díly MT 20 hydraulická zvedátka Maziva a aditiva, nemrznoucí směsi CY automobilová chemie SI autokosmetika CO brzdová kapalina MO oleje a maziva AS nemrznoucí směs, přípravky do chladiče, směs do ostřikovačů GO motorové oleje Autopříslušenství BO autopříslušenství a diagnostika VF stěrače PX karosářské tmely a lepidla MG sněhové řetězy NV žárovky, WB stěrače PL žárovky LJ lepidla automobilová skla

sleva 45 % pro servisy na veškeré produkty

sleva 45 % pro servisy na veškeré produkty č. 6/2004 10. let U Ve čtvrtek 10. 6. 2004 další narozeninová akce pro servisy sleva 45 % na veškeré produkty kromě tradičních produktů na vozy Škoda, Bosch a akumulátorů Global (s výjimkou výfukových

Více

1+1. sleva 50 % Sbírej samolepky - - profituj s Meteorem. 10. let METEORU. Ve středu 5. 5. 2004 další narozeninová akce. č. 5/2004

1+1. sleva 50 % Sbírej samolepky - - profituj s Meteorem. 10. let METEORU. Ve středu 5. 5. 2004 další narozeninová akce. č. 5/2004 č. 5/2004 10. let METEORU Ve středu 5. 5. 2004 další narozeninová akce 1+1 sleva 50 % na veškeré produkty při odběru stejných produktů, min. dvou kusů stejného katalogového čísla jeden produkt s Vaší běžnou

Více

na veškeré produkty Platí v prodejní síti Meteoru (viz str. 8)

na veškeré produkty Platí v prodejní síti Meteoru (viz str. 8) č. 4/2004 Ve středu 7. 4. 2004 další narozeninová akce k jednorázovému nákupu nad 2.999 Kč po standardní slevě 10% extra sleva na veškeré produkty Platí v prodejní síti Meteoru (viz str. 8) SBÍREJ SAMOLEPKY

Více

METEOR NOVINY č. 11/2007

METEOR NOVINY č. 11/2007 METEOR NOVINY č. 11/2007 - BIS Bosch Injection Systems SERVISNÍ KONCEPT Využijte svůj potenciál! chcete rozvíjet své servisní aktivity? prokažte odbornou způsobilost Vaší firmy prostřednictvím certifikátu

Více

8% extra sleva. na všechny zakoupené díly výfuku. Platí pro standardní slevy. Při odběru dvou sad kompletní spojky originální sportovní taška

8% extra sleva. na všechny zakoupené díly výfuku. Platí pro standardní slevy. Při odběru dvou sad kompletní spojky originální sportovní taška P O D P O R A P R O D E J E Speciální kampaně 8% extra sleva na všechny zakoupené díly výfuku. Platí pro standardní slevy. - sady spojek Při odběru dvou sad kompletní spojky originální sportovní taška

Více

Brzdová soustava. AP brzdové kotouče. RE brzdové destičky, sady. PG brzdové destičky. OC brzdové bubny. TR brzdové čelisti. MH brzdová hydraulika

Brzdová soustava. AP brzdové kotouče. RE brzdové destičky, sady. PG brzdové destičky. OC brzdové bubny. TR brzdové čelisti. MH brzdová hydraulika K O N T A K T Y Praha - centrála Meteor Czech Republic s.r.o. Ve Žlíbku 1800 193 00 Praha 9-Areál Xaverov tel.: 226 003 333 724 016 546 724 807 150 fax: 226 003 344 e-mail: meteor@meteor.cz www.meteor.cz

Více

METEOR NOVINY č. 6/2006

METEOR NOVINY č. 6/2006 METEOR NOVINY č. 6/2006 Maximizer Online Jako v předchozích vydáních i v tomto pokračuje seriál o našem internetovém programu Meteor Maximizer Online. Dnes se dozvíte o možnostech, jak lze různými způsoby

Více

METEOR NOVINY č. 8/2006

METEOR NOVINY č. 8/2006 METEOR NOVINY č. 8/2006 Slavte Vánoce společně s námi!! Proč si užívat dárků jen 24. prosince, když nyní máte možnost je dostávat každý den?! Jedinečná příležitost získat díky speciální bonusové akci na

Více

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce)

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Rok Měsíc České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov

Více

5-1b. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 ) - POŘADÍ

5-1b. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 ) - POŘADÍ ceny v letech po kvantilech Pořadí Praha 1 1 442 24 247 27 240 2 003,9 144 77 26 402 29 579 20 979 5 785 8 368 10 695 18 241 42 776 57 981 67 090 1 Praha 2 2 310 13 419 17 626 1 296,7 101 56 15 793 19

Více

5-1b. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 ) - POŘADÍ

5-1b. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 ) - POŘADÍ Praha 1 1 427 23 778 28 264 2 507,1 86 80 29 579 23 626-7 159 8 524 10 689 18 752 40 061 60 212 72 434 1 Praha 2 2 282 12 557 17 321 1 536,4 72 58 17 416 15 615 22 344 5 980 6 961 9 697 14 591 23 837 30

Více

5-1a. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 )

5-1a. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 ) Benešov do 1 999 obyv. 215 593 96 188 15,1 320 95 167 180 238 25 32 70 127 248 404 506 211-212 2 000-9 999 obyv. 156-157 512 232 333 26,6 119 81 341 296 362 60 81 121 247 458 712 799 155 10 000-49 999

Více

5-1a. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 )

5-1a. PRŮMĚRNÉ KUPNÍ CENY STAVEBNÍCH POZEMKŮ V ČR DLE OKRESŮ A VELIKOSTI OBCÍ V LETECH (v Kč/m 2 ) Benešov do 1 999 obyv. 205-206 638 278 341 38,2 915 87 195 340 406 46 75 146 247 440 700 966 219 2 000-9 999 obyv. 117 463 676 746 83,8 236 56 486 709 867 201 251 481 689 935 1 278 1 453 109 10 000-49

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Přehled o počtu OSVČ

Přehled o počtu OSVČ podle stavu k 30.9.2016 OSOBY SAMOSTATNĚ VÝDĚLEČNĚ ČINNÉ K r a j vykonávají platí zálohy na hlavní celkem hlavní celkem Hl. m. Praha 104 076 66 396 170 472 103 996 19 957 123 953 151 8 368 Středočeský

Více

Přehled o počtu OSVČ

Přehled o počtu OSVČ podle stavu k 31.3.2016 OSOBY SAMOSTATNĚ VÝDĚLEČNĚ ČINNÉ K r a j vykonávají platí zálohy na hlavní celkem hlavní celkem Hl. m. Praha 102 225 65 201 167 426 102 155 18 768 120 923 27 8 217 Středočeský 79

Více

Přehled o počtu OSVČ

Přehled o počtu OSVČ podle stavu k 30.6.2016 OSOBY SAMOSTATNĚ VÝDĚLEČNĚ ČINNÉ K r a j vykonávají platí zálohy na hlavní celkem hlavní celkem Hl. m. Praha 103 070 66 147 169 217 102 997 19 878 122 875 72 8 325 Středočeský 81

Více

Vážení obchodní partneři,

Vážení obchodní partneři, METEOR NOVINY č. 1/2007 Vážení obchodní partneři, pro některé uspěchaný, pro jiné kouzelný čas vánočních svátků a oslav Nového roku je za námi a my věříme, že jste je prožili příjemně a dokázali si alespoň

Více

Pobočka Mladá Boleslav

Pobočka Mladá Boleslav č. 1/2005 Pobočka Mladá Boleslav Dne 6. 12. 2004 byla otevfiena zatím poslední z regionálních poboãek v Mladé Boleslavi. Její provoz bude mít na starosti pan Petr Novák, kterého mûïete kontaktovat pro

Více

Škoda Fabia 1,2 44 kw

Škoda Fabia 1,2 44 kw Škoda Fabia 1,2 44 kw Subkritérium A1: Práce Práce (bez materiálu) Poznámka kontrola vozu: zjištění závady/ servisní prohlídka prohlédnutí vozu, ať už za účelem zjištění závady před opravou či servisní

Více

Žádosti o registrační značky na přání podle obcí s rozšířenou působností

Žádosti o registrační značky na přání podle obcí s rozšířenou působností Žádosti o registrační značky na přání podle obcí s rozšířenou působností (data ke konci ledna 2016) ORP Počet podaných žádostí Kraj BLATNÁ 3 Jihočeský ČESKÉ BUDĚJOVICE 38 Jihočeský ČESKÝ KRUMLOV 3 Jihočeský

Více

voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm

voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm K O L E K C E J A R O - L É T O 2 0 0 8 Vážení přátelé, končí doba chladných měsíců a s

Více

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Příloha č. 1 Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Seznam finančních úřadů do 31. 12. 2012 Seznam finančních úřadů od

Více

METEOR NOVINY č. 7/2006

METEOR NOVINY č. 7/2006 METEOR NOVINY č. 7/2006 Změna generálního manažera Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o personální změně ve společnosti Meteor Czech Republic. Od pondělí 19. června 2006 generální manažer pan

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST (*IK=InterKurýr) Kontaktní spojení Brno hl.n. *IK 972625244 04.15 05.30 05.40 11.30 12.00 17.45 18.00 23.00 04.15 05.30 05.40 11.30 12.00 17.45 18.00 23.00

Více

Název okresu BYT 2+1*

Název okresu BYT 2+1* Název okresu BYT 2+1* Okres Benešov 1 630 000 1 630 000 1 646 300 1 Okres Beroun 1 640 000 1 640 000 1 656 400 1 Okres Blansko 1 250 000 1 250 000 1 240 000 0 Okres Brno-město 2 200 000 2 200 000 2 310

Více

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE Příloha č. 2 Specifikace částí veřejné zakázky. Poskytování služeb v oblasti praní a čištění prádla

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE Příloha č. 2 Specifikace částí veřejné zakázky. Poskytování služeb v oblasti praní a čištění prádla ZADÁVACÍ DOKUMENTACE Příloha č. 2 Specifikace částí veřejné zakázky Poskytování služeb v oblasti praní a čištění prádla ZAŘÍZENÍ SLUŽEB PRO MINISTERSTVO VNITRA PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Příloha č.2 k ZD Specifikace

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

Rozdělení území okresů do správních obvodů ORP

Rozdělení území okresů do správních obvodů ORP CZ0211 Benešov 93 156 115 Benešov 52 232 50 Vlašim 26 008 49 Votice 11 970 15 Sedlčany 2 946 1 CZ0212 Beroun 75 684 86 Beroun 49 145 49 Hořovice 26 539 37 CZ0213 Kladno 150 198 100 Kladno 113 043 47 Slaný

Více

Přehled matrik současných FÚ a jejich nástupnických krajských FÚ od

Přehled matrik současných FÚ a jejich nástupnických krajských FÚ od Přehled matrik současných FÚ a jejich nástupnických krajských FÚ od 1. 1. 2013 Současné FÚ Nástupnické krajské FÚ Číslo FÚ Název FÚ Matrika FÚ Název FÚ Sídlo FÚ Hlavní město Praha 1 FÚ pro Prahu 1 7625011

Více

H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová

H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová PODZIM 2008 - ZIMA 2009 Voál s olůvkem R 0005 51 v. 150,

Více

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Příloha č. 10, str. 1 Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Finanční úřad pro hlavní město Prahu: 1. Územní pracoviště pro Prahu 1, 2. Územní

Více

SBÍREJ BODY A PROFITUJ S METEOREM!

SBÍREJ BODY A PROFITUJ S METEOREM! METEOR NOVINY č. 2/2007 Bonusový katalog 2007 Od 1. 2. 2007 se můžete opět pustit do zápolení o naše bonusové body. Díky provedeným změnám získáváte nyní mnoho výhod a jednodušší přehled o stavu Vašeho

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 Původní Název FÚ Nové Číslo číslo číslo územního FÚ FÚ pracoviště 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 358 ÚP BRUNTÁL Územní pracoviště v Bruntále 463 3205 35 ÚP ČESKÝ BROD Územní

Více

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ ČMSHb ročník

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ ČMSHb ročník BUDE UPŘESNĚN NA ZÁKLADĚ ZVOLENÉHO TYPU SOUTĚŽE Extraliga o udržení 1.NHbL o udržení Ex SD Ex MD MČR SŽ MČR MŽ MČR P MČR MP MČR Ž MČR PH TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ ČMSHb ročník 2012-2013 den datum SOUTĚŽ

Více

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora.

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora. POPIS ČÍSELNÍKU : OKRES_LAU Název: Okresy v České republice Charakteristika: Číselník okresů v České republice založený na číselníku okresů OKRES_LAU, který vydal Český statistický úřad s platností od

Více

VOLBY DO ZASTUPITELSTEV OBCÍ Zastupitelstva, ve kterých byla zvolena alespoň 1/2 zastupitelů navržených stranou:

VOLBY DO ZASTUPITELSTEV OBCÍ Zastupitelstva, ve kterých byla zvolena alespoň 1/2 zastupitelů navržených stranou: VOLBY DO ZASTUPITELSTEV OBCÍ - Praha STC Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav h byla zvolena alespoň 1/2 zastupitelů navržených stranou: - 0,1 - - - - - - - - 1,4 0,9 2,4 1,0 -

Více

Příloha č. 8, str. 1 Organizačního řádu

Příloha č. 8, str. 1 Organizačního řádu Příloha č. 8, str. 1 Seznam územních pracovišť zřízených vyhláškou 1) a organizačním řádem, včetně jejich vzájemné řídící působnosti Finanční úřad pro hlavní město Prahu: 1. Územní pracoviště pro Prahu

Více

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Ústředí ČSSZ Adresa: Křížová 25, 225 08 Praha 5 Telefonní ústředna: +420 257 061 111 Adresa e-podatelny: posta@cssz.cz Regionální pracoviště ČSSZ (včetně Okresních

Více

Přidělené dotace na regionální funkce v roce 2004

Přidělené dotace na regionální funkce v roce 2004 Přidělené dotace na regionální funkce v roce 2004 Celkem Z toho Kraj-místo Provozovatel - příjemce dotace Investice Neinvestice Z toho (Uváděno v tisících Kč) Hl. m. Praha Městská knihovna v Praze 2 785

Více

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy 10000 Praha 10 10001 Praha 100 10003 Praha 103 10004 Praha 104 10005 Praha 105 10007 Praha 107 10010 Praha 110 10100 Praha 101 10200 Praha 102 10300 Praha 113 10400 Praha 114 10600 Praha 106 10700 Praha

Více

METEOR NOVINY č. 2/2008

METEOR NOVINY č. 2/2008 METEOR NOVINY č. 2/2008! Novinka karosářské díly K 31. 1. 2008 byl ukončen výprodej karosářských dílů. Od 4. 2. 2008 zahajujeme spolupráci s novým dodavatelem tohoto sortimentu, která Vám přináší lepší

Více

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 1 1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 10 3

Více

Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů

Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů Hynek Mašata CE-Traffic, a.s. Sokolovská 192/79 186 Praha 8, Česká republika Výsledky za 3. čtvrtletí Kraj Vysočina 1.1.213 3.1.213

Více

Karosářské díly kvalitní zboží za dobré ceny

Karosářské díly kvalitní zboží za dobré ceny č. 2/2004 Karosářské díly kvalitní zboží za dobré ceny Rádi bychom Vám opětovně představili náš sortiment karosářských dílů a dílů s nimi souvisejících. Sklad: V současné době naleznete karosářské díly

Více

Retrospektivní přehled o počtu obyvatel a domů v letech v krajích a správních obvodech obcí s rozšířenou působností

Retrospektivní přehled o počtu obyvatel a domů v letech v krajích a správních obvodech obcí s rozšířenou působností P o č e t o b y v a t e l ČESKÁ REPUBLIKA 7 565 463 8 223 227 8 666 456 9 374 028 10 076 727 10 009 480 10 674 240 8 896 086 9 571 531 9 807 697 10 291 927 10 302 215 10 230 060 10 436 560 Hlavní město

Více

Protože se mi z nich tají dech.

Protože se mi z nich tají dech. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP315 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 5. 2015. Minimální hodnota

Více

Olomouc. Auto Georg. Chvalovická 82 tel.: 777 778 871. Ostrava - Poruba. Auto Georg. Hlavní třída 867 tel.: 777 778 170

Olomouc. Auto Georg. Chvalovická 82 tel.: 777 778 871. Ostrava - Poruba. Auto Georg. Hlavní třída 867 tel.: 777 778 170 âásti podvozku GA tlumiãe pérování BL tlumiãe pérování AL tlumiãe pérování LUCKY ENGINEERING LE díly fiízení TS koule pérování LS pruïiny pérování MT homokinetické klouby Partnerská sí Meteor Motorové

Více

Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů

Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů Návštěvnost Kraje Vysočina s využitím zbytkových dat mobilních operátorů Ing. Hynek Mašata CE-Traffic, a.s. Sokolovská 192/79 186 Praha 8, Česká republika Výsledky za 1. čtvrtletí Kraj Vysočina 1.7.212

Více

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP115 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 10. 4. 2015. Minimální hodnota

Více

Mortalita dopravní nehody (V01 V99)

Mortalita dopravní nehody (V01 V99) Mortalita dopravní nehody (V1 V99) Zpracoval: Mortalita - dopravní nehody (V1 V99): Shrnutí Definice: Počet zemřelých dle vybrané skupiny příčin smrti je důležitým ukazatelem monitorující zdravotní stav

Více

Pobočka Jičín. Bonusový katalog 2007. Sbírej body a profituj s Meteorem!

Pobočka Jičín. Bonusový katalog 2007. Sbírej body a profituj s Meteorem! METEOR NOVINY č. 3/2007 Pobočka Jičín Nově jsme pro Vás otevřeli pobočku v Jičíně. Tato pobočka nahrazuje původní mladoboleslavskou prodejnu a bude poskytovat služby pro oblast Mladé Boleslavi, Jičína,

Více

METEOR. Soutěž DENSO výherci. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?

METEOR. Soutěž DENSO výherci. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi? METEOR NOVINY č. 6/2007 Soutěž DENSO výherci V Meteor novinách č. 4/2007 jsme vyhlásili soutěž o DENSO ceny. Z došlých správných odpovědí byly vylosováni následující výherci: 1. cena DVD přehrávač: p.

Více

Protože bych je ani za nic nevyměnila Kč. Doručení zdarma! každý model.

Protože bych je ani za nic nevyměnila Kč. Doručení zdarma! každý model. Doručení zdarma! www.deichmann.com Protože bych je ani za nic nevyměnila. www.deichmann.com 999.-Kč 1 111 148 vel. 36 41 1 111 339 vel. 36 44 XXL 1 111 322 vel. 36 41 1 111 321 vel. 36 41 1 111 340 vel.

Více

METEOR NOVINY č. 10/2006

METEOR NOVINY č. 10/2006 METEOR NOVINY č. 10/2006 Den otevřených dveří - pobočka Zlín Datum konání: 17. 10. 2006 Místo: Třída Tomáše Bati 87, Zlín SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, KTERÝ SE BUDE KONAT U PŘÍLEŽITOSTI OTEVŘENÍ

Více

Protože pohodlí je pro mě důležité.

Protože pohodlí je pro mě důležité. Doručení zdarma! www.deichmann.com Protože pohodlí je pro mě důležité. www.deichmann.com od 699.-Kč 1 111 779 vel. 36 42 699 Kč 1 111 780 vel. 36 42 699 Kč 1 111 393 vel. 36 42 999 Kč 1 111 394 vel. 36

Více

Protože jsou zkrátka in.

Protože jsou zkrátka in. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP415 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 8. 2015. Minimální hodnota

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva březen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Považanová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Protože léto je tak cool.

Protože léto je tak cool. Doručení zdarma! www.deichmann.com Protože léto je tak cool. www.deichmann.com od 699.-Kč 1 102 360 vel. 36 42 749 Kč 1 102 968 vel. 36 42 699 Kč 1 102 370 vel. 36 41 699 Kč 1 102 339 vel. 36 42 599.-Kč

Více

NáŘaDí PrO autoservisy

NáŘaDí PrO autoservisy NáŘaDí PrO autoservisy DílENSKé vybavení...176 výměna OlEjE/filtrŮ...180 výměna SvíčEK...182 SErviS motoru...184 SErviS BrZD...186 SErviS tlumičů PérOváNí...187 SErviS KOl...188 NáŘaDí PrO KarOSáŘE...190

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

METEOR NOVINY č. 9/2007

METEOR NOVINY č. 9/2007 METEOR NOVINY č. 9/2007 KS Tools Tour 2007 Na přelomu srpna a září jsme pro Vás přichystali speciální možnost seznámit se podrobně s produkty firmy KS Tools renomovaného výrobce nářadí. Máte také příležitost

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

III. NEHODY V OKRESECH

III. NEHODY V OKRESECH III. NEHODY V OKRESECH V této části jsou uvedeny základní ukazatele o nehodách v jednotlivých okresech České republiky v roce 2013. Pro porovnání není zohledněn počet nehod na území hlavního města Prahy

Více

Mortalita zhoubný novotvar žaludku (C16)

Mortalita zhoubný novotvar žaludku (C16) Mortalita zhoubný novotvar žaludku (C16) Zpracoval: Mortalita zhoubný novotvar žaludku (C16): Shrnutí Definice: Počet zemřelých dle vybrané skupiny příčin smrti je důležitým ukazatelem monitorující zdravotní

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci Měsíční statistická zpráva duben 2016 Zpracoval: Ing. Petr Malkovský https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/lbk/kop/liberec/statistiky Informace o nezaměstnanosti

Více

P A R L A M E N T Č E S K É R E P U B L I K Y

P A R L A M E N T Č E S K É R E P U B L I K Y P A R L A M E N T Č E S K É R E P U B L I K Y P o s l a n e c k á s n ě m o v n a 1999 3. volební období 174/3 Pozměňovací návrhy k návrhu poslanců Z. Koudelky, J. Václavka a dalších na vydání ústavního

Více

Kontakty Meteor. Prodejní síť. Části podvozku. Originální díly. KAVO KA filtry. Ostatní díly. Autopříslušenství. Karosářské díly. GA tlumiče pérování

Kontakty Meteor. Prodejní síť. Části podvozku. Originální díly. KAVO KA filtry. Ostatní díly. Autopříslušenství. Karosářské díly. GA tlumiče pérování Kontakty Meteor Praha Regionální manažer Tomáš Němec: 724 173 900 Praha 1, 3, 7, 9, východ Jaroslav Brůžek: 724 177 423 Praha 2, 4, 5, západ František Koucký: 606 627 704 Praha 4 René Kopáč: 602 708 993

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni Zpráva o situaci na trhu práce Plzeňský kraj Duben 2012 Zpracoval: Tomáš Moravec, DiS. http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/plk/statistiky K 30. 4. 2012 bylo

Více

Mortalita - nehody (V01 X59)

Mortalita - nehody (V01 X59) Mortalita - nehody (V1 X59) Zpracoval: Mortalita - nehody (V1 X59): Shrnutí Definice: Počet zemřelých dle vybrané skupiny příčin smrti je důležitým ukazatelem monitorující zdravotní stav obyvatel. Úmrtnost

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva únor 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Nastal čas zkrotit zimu! Pneumatika Nokian 195/65 R15 91T za Kč s přezutím zdarma! od do

Nastal čas zkrotit zimu! Pneumatika Nokian 195/65 R15 91T za Kč s přezutím zdarma! od do Nastal čas zkrotit zimu! Pneumatika 195/65 R15 91T za 1 349 Kč s přezutím zdarma! od 1. 10. do 31. 12. 2016 Renault SERVIS. Stále v pohybu. Stále plni života. Zimní pneumatiky a komplety kol PŘEZUTÍ ZDARMA!

Více

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje na os/rok průměrná Zaměstnanci Zemědělci v Kč v % v Kč v % v Kč Spotřební vydání 84568 100 85920 100 73356 z toho: rekreace a kultura

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci Měsíční statistická zpráva leden 2015 Zpracoval: Ing. Petr Malkovský https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/lbk/kop/liberec/statistiky Informace o nezaměstnanosti

Více

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení.

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení. Parlament České republiky Poslanecká sněmovna 1 9 9 5 I. volební období 1809 Společná zpráva výborů Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu ústavního zákona o vytvoření vyšších územních samosprávných celků

Více

sídelních jednotek Počet základních Počet Česká republika

sídelních jednotek Počet základních Počet Česká republika obcí, částí obcí, základních sídelních jednotek a katastrálních území a úhrnné hodnoty podle krajů, okresů a správních obvodů obcí s rozšířenou působností Domy Byty obcí částí obcí základních sídelních

Více

Krajská pobočka Úřadu práce ČR pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Krajská pobočka Úřadu práce ČR pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva Krajská pobočka Úřadu práce ČR pro hl. m. Prahu Měsíční statistická zpráva srpen 2016 Zpracovala: Nikola Králová http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pha Informace o nezaměstnanosti v hl. m. Praze k 31.8.2016

Více

Servis 5+ Řešení pro starší vozidla Renault

Servis 5+ Řešení pro starší vozidla Renault Servis 5+ Řešení pro starší vozidla Renault Více jistoty pro vaše zimní cesty Zimní pneumatika 175/65 R14 za 1 099 Kč s přezutím zdarma RENAULT SERVIS 5+. Řešení pro starší vozidla Renault. Zimní pneumatiky

Více

Vyzkoušejte novou zimní kolekci!

Vyzkoušejte novou zimní kolekci! Vyzkoušejte novou zimní kolekci! Pneumatika 185/65 R15 88T za 1 399 Kč s přezutím zdarma! od 1. 10. do 31. 12. 2016 ZIMNÍ PNEUMATIKY A KOMPLETY KOL PŘEZUTÍ ZDARMA! Prémiové zimní pneumatiky vám u nás přezujeme

Více

Protože léto je tak cool.

Protože léto je tak cool. Doručení zdarma! www.deichmann.com Protože léto je tak cool. www.deichmann.com od 1 240 015 vel. 35 41 XXS 699 Kč 1 230 229 vel. 36 41 599 Kč 1 240 052 vel. 36 42 649 Kč 1 240 262 vel. 36 44 XXL 599 Kč

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci Měsíční statistická zpráva říjen 2015 Zpracoval: Ing. Petr Malkovský https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/lbk/kop/liberec/statistiky Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové. leden 2017

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové. leden 2017 Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové leden 2017 Zpracovala: Bc. Lucie Vechetová http://portal.mpsv.cz/sz/stat/nz/mes Informace o nezaměstnanosti v Královéhradeckém kraji k 31. 1. 2017 V tomto

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva duben 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací Sreality.cz Cena inzerce pro soukromé osoby Inzerát 60 Kč/den Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování 60 Kč/inzerát V rozmezí od do Koeficient Cena inzerce pro klienty

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 Číslo pracoviště Název pracoviště ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO Číslo ÚFO Kód ÚFO VEMA c_pracufo c_ufo k_ufo_vema FÚ pro hlavní město Prahu Finanční úřad pro

Více

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Plzni. Měsíční statistická zpráva

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Plzni. Měsíční statistická zpráva Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Plzni Měsíční statistická zpráva říjen 2016 Zpracoval: Tomáš Moravec, DiS. http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/plk/statistiky Informace o nezaměstnanosti v Plzeňském kraji k

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva leden 2015

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva leden 2015 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva leden 2015 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva prosinec 2013 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Liberci Měsíční statistická zpráva leden 2016 Zpracoval: Ing. Petr Malkovský https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/lbk/kop/liberec/statistiky Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva květen 2015

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva květen 2015 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva květen 2015 Zpracovala: Ing. Veronika Považanová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem. Měsíční statistická zpráva

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem. Měsíční statistická zpráva Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Ústí nad Labem Měsíční statistická zpráva leden 2017 Zpracoval: Bc. Michal Tuček http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/ulk/informace/bulletiny Informace o nezaměstnanosti v Ústeckém

Více

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Liberci. Měsíční statistická zpráva

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Liberci. Měsíční statistická zpráva Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Liberci Měsíční statistická zpráva duben 2017 Zpracoval: Ing. Petr Malkovský https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/lbk/kop/liberec/statistiky Informace o nezaměstnanosti v Libereckém

Více

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové. Měsíční statistická zpráva

Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové. Měsíční statistická zpráva Krajská pobočka Úřadu práce ČR v Hradci Králové Měsíční statistická zpráva září 2016 Zpracovala: Bc. Lucie Vechetová http://portal.mpsv.cz/sz/stat/nz/mes Informace o nezaměstnanosti v Královéhradeckém

Více