METEOR. Automobilové žárovky. Akce brzdové a podvozkové díly jaro Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "METEOR. Automobilové žárovky. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?"

Transkript

1 METEOR NOVINY č. 5/2007 Automobilové žárovky Představujeme Vám novou unikátní technologickou novinku v oblasti autožárovek od renomovaného výrobce firmy Philips žárovku X-treme Power extrémní výkon. Více na straně 10. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007 Připravili jsme pro Vás speciální zvýhodněnou akci pro nákup podvozkových a brzdových dílů. Nabízíme Vám široký sortiment produktů a zároveň možnost získat zajímavé ceny. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi? Výběr dárků je ve Vašich rukou, věříme, že každý z Vás nalezne dárek dle svých přání. Více informací o produktech a akci naleznete na straně 4-6. OBSAH Autofit - autorizovaná servisní síť str. 2 Půjčovna přípravků str. 3 Akce podvozek + brzdy 2007 str. 4-6 Pneuservis str. 7 LUK spojkové komponenty str. 8 Kabinové filtry str. 9 Philips - novinka X-treme Power str. 10 Speciální akce str. 11 Kontakty, partnerská síť str. 12 Akce1. strana 4, 9, 11

2 AUTOFIT AUTOFIT autorizovaná servisní síť Servisní koncept AUTOFIT zastřešuje mezinárodní renomovanou síť servisů působící ve více než 20 zemích Evropy. Servisní koncept je určen jak neznačkovým, tak i značkovým servisům a je vhodný pro servis, který se nechce specializovat na žádnou konkrétní značku a zároveň chce splňovat nároky trhu a držet krok s vývojem v autoopravárenství. AUTOFIT rodina se rozrůstá. Není to ještě ani jeden rok od vstupu prvního člena do servisního konceptu AUTOFIT a již nyní má síť 15 smluvních partnerů a několik dalších vážných kandidátů na zapojení do sítě. AUTO MALEŇÁK Ostrov PIT STOP Dolní Rychnov u Sokolova I.S.A. - CAR Praha 3 AUTO VINC Stará Boleslav BELMONT s.r.o. Praha 9 Auto H+R Praha 9 AUTO VASO Neveklov-Benešov BOS CZ Trutnov LK AUTOSERVIS Česká Skalice AutoPrim HK Hradec Králové Auto KOS s.r.o. Česká Třebová Autosport Roman Augustýn Jeseník Auto Schober Přerov KM service Slavkov u Brna Auto Spěvák Velké Bílovice 2. Nový software pro Autofit partnery Pro profesionální práci v servisech sítě AUTOFIT Vivid Work Shop Professional je technicko informační software, který svými informacemi a daty pomáhá servisům v profesionální práci a poskytuje veškerá potřebná data pro opravy a servis automobilů. Program obsahuje detailní technická data a informace pro osobní a dodávkové automobily téměř všech světových výrobců. Naleznete zde informace o vozidlech, data nastavení, příručku pro opravy včetně technických výkresů, informace na zpětnou montáž, servisní prohlídky a intervaly, reset servisu, časové doby oprav, schémata elektroniky s postupem měření a odstraňování závad, všeobecné informace jako je diagnostika poruch, specifikace pneumatik, data a hodnoty z těchto oblastí: řízení a geometrie podvozku, tlumiče pérování, airbagy, klimatizace, ABS, elektric- Výhody členství ké zařízení, chladící systém, atd mezinárodní renomovaná síť servisů možnost poskytovat servis pro veškeré značky vozů možnost poskytovat servis pro vozy v záruce prvotřídní kvalita služeb široký sortiment značkových i originálních dílů získání nových zákazníků smluvní partner pojišťoven zázemí a podpora silného partnera přístup k aktualizovaným technickým a výrobním datům zachování vlastní identity zvýšení konkurenceschopnosti Manažer projektu: Tomáš Kabrhel: tel.: , mobil: ,

3 N A Š E S L U Ž B Y Půjčovna servisních přípravků Zavedli jsme pro Vás na všech našich pobočkách i na centrále službu zapůjčení servisních přípravků. Můžete si u nás zapůjčit veškeré níže zmíněné přípravky. Výhody: - zapůjčení zdarma - bez Vaší vlastní investice do přípravků - možnost využití v případě potřeby montáže - rozvoz přípravků - možnost realizovat nový typ opravy Seznam přípravků k zapůjčení: Základní vybavení Položka W PUJ 1 W PUJ 2 W PUJ 3 W PUJ 4 W PUJ 5 W PUJ 6 W PUJ 7 W PUJ 8 W PUJ 11 W PUJ 12 W PUJ 13 W PUJ 14 Typ přípravku Sada na zatahování zadních brzdových válečků P+L Stahovák vin. pružin 1100 kg s výměnnými deskami Magnetický stojánek pro úchylkoměr Úchylkoměr Kompresiometr benzin+diesel s adaptéry Příčný držák pro vyvěšení motoru Momentový klíč Nm Přípravek pro montáž spojky SAC Chassisscop - vyhledání zdroje zvuku Uni. měřák napnutí rozvod. řemene, elektronický Sada na určení netěsnosti vstřiku Common Rail Souprava na pertlování brzdových trubiček Rozšířené vybavení - centrála Praha + pobočka Brno Položka Typ přípravku W PUJ 9 Sada stahováků kulových čepů W PUJ 10 Sada pro fixaci rozvodových kol W PUJ 15 Sada pro stlačení pružin ventilů Postup zapůjčení 1. Zákazník objedná zapůjčení přípravku u pracovníka zákaznického oddělení (telefonicky, osobně, em) 2. Zákaznické oddělení vystaví fakturu se zálohou 1000 Kč na zapůjčení přípravku 3. Zákazník obdrží servisní přípravek osobně nebo Meteor rozvozem 4. Doba zápůjčky je 5 pracovních dní 5. Zákazník vrací servisní přípravek osobně nebo Meteor rozvozem 6. Zákaznické oddělení formou dobropisu odečítá zálohu z první následující faktury zákazníka Více informací žádejte na zákaznických odděleních na našich pobočkách a na centrále. 3.

4 S P E C I Á L N Í A K C E Speciální akce - podvozek + brzdy 2007 Připravili jsme pro Vás speciální jarní akci orientovanou na brzdové a podvozkové díly. Zboží v akci: Brzdové díly: AP (AP), EASY BRAKE (PN) brzdové kotouče PAGID (PG), REMSA (RE) brzdové destičky BOSCH (BO) brzdové díly METELLI (MH) brzdová hydraulika EASY BRAKE (AF) brzdové sady, (QB) příslušenství brzd TRUSTING (TR) brzdové čelisti OMC (OC) brzdové bubny K&K (FT) brzdové hadice COMMA (CO) brzdová kapalina Podvozkové díly: SNR (SN) ložiska GLOBAL (BK) ložiska, (SC) čepy GABRIEL (GA) tlumiče pérování BILSTEIN (BL) tlumiče pérování AL-KO (AL) tlumiče pérování MOOG (OG) čepy LUCKY ENGINEERING (LE) čepy Speciální akce Při odběru výše zmíněných komponentů se Vám sčítá Váš obrat a Vy získáváte dle dosaženého obratu následující ceny Kč LCD televizor TOSHIBA Kč Navigace TOM TOM Kč Přenosné DVD SENCOR Kč Stahovák tlumičů Kč Momentový klíč 1/ Kč 12-ti dílná sada šroubováků Kč Autošampon SI SIMT Kč Leštička 4. Platí při běžných rabatových podmínkách. Obraty jsou kalkulovány po slevě bez DPH. Platnost akce:

5 N A Š E V Ý R O B K Y Brzdové komponenty Meteor Originální brzdové kotouče Pokrytí: 95 % osobních a lehkých užitkových evropských vozů Kvalita: 100 % produkce kontrolováno Dodavatel do prvovýroby i na aftermarket Sortiment: více než 1000 typů položek Homologace ABE/TUV Inovace: EASY CHECK - indikátor opotřebení (130 typů kotoučů) HIGH CARBON - nejnovější slitina s vyšším obsahem uhlíku (160 typů kotoučů - BMW, Mercedes, Audi atd.) PILÍŘOVÁ TECHNOLOGIE zlepšuje cirkulaci vzduchu a chlazení (85 typů kotoučů) Brzdové destičky Sortiment: více než 800 typů brzdových destiček Výrobce: AT Rütgers Automotive AG Dodavatel do prvovýroby: ALFA ROMEO, AUDI, DAEWOO, FERRARI, FIAT, FORD, CHRYSLER, LANCIA, LOTUS, MERCEDES, OPEL, PORSCHE, SAAB, SEAT, ŠKODA, VW Opravné sady pro brzdovou hydrauliku Opravné sady pro brzdovou hydrauliku od firmy Autofren Prodávané pod naší obchodní značkou Easy Brake Sortiment: více než 1500 položek Brzdové čelisti Sortiment pro evropská, korejská a japonská auta Aplikace pro osobní i dodávkové vozy 100% výrobků nových a s bezazbestových obložením Výrobky vyráběny v souladu se specifikacemi OEM a OES Brzdové hadice Tlakové hydraulické hadice pro automobilový průmysl Sortiment pro evropské a japonské vozy Nabídka: více než 250 typů hadic s koncovkou Brzdové bubny Sortiment pro evropské, americké a japonské vozy Nabídka: více než 500 typů bubnů Dodavatel do OES Brzdové destičky Vedoucí firma v Evropě pro oblast Aftermarketu Výroba více než 65 milionů kusů destiček ročně 1600 druhů destiček s různými typy příslušenství Sortiment pro evropská, americká, japonská, korejská a australská auta Největší množství homologací dle normy EHK 90 více než 800 typů destiček Homologace z německé zkušebny TÜV, homologační čísla ABE Certifikace ISO 9001/9002 od roku 1996/1997 Pokrytí na evropské vozy 98 % Brzdová hydraulika Metelli: založena roku 1962 Výroba brzdové hydrauliky: od roku 1975 Sortiment: hlavní brzdové válce, brzdové válečky Brzdové lanovody Cofle: založeno v roce 1964 Sortiment pro evropské, americké a japonské vozy Obchodní značka pro český trh Global Brzdová kapalina Vhodná pro brzdové a spojkové systémy Specifikace DOT 4 Možné použít i v systémech s ABS Balení: 250, 500 ml,1, 5, 25 l Produkt manažeři: Brzdové díly: Michal Syrový: tel.: , Brzdová hydraulika: Petr Husák: tel.: , 5.

6 N A Š E V Ý R O B K Y Tlumiče pérování Tlumiče pérování Výroba: ks tlumičů pérování denně Pokrytí: 95 % vozového parku Široký sortiment: 900 typů položek Dodavatel do prvovýroby pro: BMW, Daimler Chrysler, Ferrari, General Motors, Jaguar, Nissan, Porsche, Subaru, Škoda, Toyota, VW Tlumiče pérování Gabriel Ride Control je součástí ARVIN REPLACEMENT PRODUCTS-EUROPE Gabriel Ride Control Products je druhý největší světový dodavatel tlumičů pérování Firma Gabriel dodává díly do prvovýroby Audi, BMV, Daimler Chrysler, Ferrari, GM, Jaguar, Mazda, Porsche, Škoda Toyota, VW a díly druhovýrobní, tzv. Aftermarket Firma Gabriel dodává své výrobky do více než 130 zemí světa a výrobní kapacita firmy přesahuje počet ks tlumičů denně Více než typů položek Unikátní technologie MPP, diskového ventilu a předmontovaného PTFE kroužku Záruka 3 roky Díly řízení Díly řízení Sortiment: axiální táhla, ramena, tyčky stabilizátoru, čepy řízení, čepy ramene, kompletní sada ramen Více než 2000 položek, 6500 aplikací pro osobní a užitkové vozy Součást koncernu Federal-Mogul Originální kvalita výrobků Díly pro evropské vozy vyráběny výhradně v Evropě Velmi dobrá nabídka dílů náprav pro japonské a korejské automobily Díly řízení Sortiment: čepy řízení, axiální čepy, ramena, tyče řízení, čepy řízení, stabilizátory. Sídlo firmy: Španělsko, Egües (Navarra) Produkty pro evropské, japonské, korejské i americké vozy. Díly řízení Sortiment: čepy řízení, axiální čepy, ramena, tyče řízení, čepy řízení, stabilizátory, montážní sady. Nabídka pro evropské vozy, nabídka pro japonské a korejské vozy je omezená Sídlo firmy: Itálie, oblast S. Martino, Valperga Ložiska Ložiska ke kolu 2/3 produkce dodává do prvovýroby Podíl na evropském trhu: 20% ložiska, 30 % uložení Unikátní ASB systém - vyrobeno více než 5 milionů ASB ložisek Specialisté na výrobu dvouřadých kuličkových ložisek Denní produkce: ks ložisek, ks uložení Dodavatel do prvovýroby: AUDI, FIAT, FORD, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, VW Tlumiče pérování Monoblock systém - poslední generace úniku odolných plynových tlumičů Výhody tlumičů pérování Al-ko: - nízké tření - vysoký výkon a tepelná stabilita - zaručený tlak plynu Dodavatel na aftermarket i do prvovýroby Ložiska ke kolu Sortiment pro evropské, korejské a japonské vozy Kompletní sady 6. Produkt manažeři: Díly řízení, tlumiče pérování: Jana Sládková: tel.: , Ložiska: Petr Husák: tel.: ,

7 P N E U S E R V I S Vážení zákazníci, pro Váš pneuservis Vám chceme nabídnout profesionální vyvažovačky od firmy CEMB a montážní stroje - přezouvačky od firmy GIULIANO. Vyvažovačky CEMB K 7 Mikroprocesorová nízkootáčková vyvažovačka kol s motorickým pohonem a automatickým cyklem. Vyvažuje staticky i dynamicky kola osobních i lehkých užitkových vozů. Vyvažovačka CEMB K 7 nabízí obsluze tyto funkce: 4 základní ALU - programy a ALU - S (umožňuje zvolit místo pro závaží) program pro rychlé přepínání dvou různých rozměrů kol (pro dva pracovníky) program optimalizace nevyváženosti a rozdělení závaží za paprsky ALU disku Technické údaje CEMB K 7: - přesnost měření do 1 g - průměr ráfku šíře ráfku 1,5-20 CEMB C 72 Motorová mikroprocesorová vyvažovačka kol osobních a lehkých užitkových vozů příp. motocyklů. Zařízení lze objednat i s pneumatickým upínáním a automatickým odměrem šíře ráfku systémem SONAR. Vyvažovačka CEMB C 72 nabízí obsluze tyto funkce: čtyři základní ALU programy a ALU - S (umožňuje zvolit místo pro závaží) program optimalizace nevyváženosti a rozdělení závaží za paprsky ALU disku program pro střídání dvou pracovníků automatické zadávání rozměrů kola, poziční a mechanická brzda program minimalizace statické chyby při zaokrouhlování, automatická kalibrace Montážní stroje - přezouvačky Technické údaje CEMB C 72: - přesnost do 1 g - průměr ráfku šíře ráfku 1, max. průměr kola 950 mm S 110 Elektro-pneumatické zařízení s čtyřčelisťovou samostředicí upínací deskou, pevným zadním ramenem a montážní hlavou výklopnou do strany s automatickým vymezením vůle mezi montážní hlavou a diskem. Sestava K7 + S110 C72 + S222 Technické údaje S 110: vnitřní upnutí disku vnější upnutí disku 10-17,5 max. průměr kola 39 (1000 mm) max. šířka disku 12,5 (320 mm) tlak. vzduch do 10 bar Akční cena ,- Kč bez DPH (včetně dovozu a zaškolení) ,- Kč bez DPH (včetně dovozu a zaškolení) Kontakt, HOT LINE: Lukáš Ondráček: tel.: , Radim Smejkal: tel.: , S 222 Elektro-pneumatické zařízení s čtyřčelisťovou samostředící upínací deskou a pneumaticky výklopným zadním ramenem ovládaným pedálem. Blokování montážní hlavy je pneumatické, ovládané tlačítkem s automatickým vymezením horní i boční vůle mezi montážní hlavou a diskem. Technické údaje S 222: vnitřní upnutí disku vnější upnutí disku max. průměr kola 39 (1000 mm) max. šířka disku 13 (320 mm) tlak. vzduch do 10 bar 7.

8 N A Š E P R O D U K T Y Spojkové komponenty RepSetPro Profesionální sada s centrálním vypínacím ložiskem RepSetPro Kompletní řešení spojky s 3 komponenty Kvalita od A po Z LuK - Aftermarket Service zjišťuje trendy a řeší poptávku. Od roku 1978 se spojkovými sadami RepSet. Dnes s Rep- SetPro - kompletní jednotkou spojky včetně centrálního vypínacího ložiska. RepSetPro pro každé druhé osobní vozidlo v Evropě V oblasti prvovýroby se v současnosti vyrábí skoro každé druhé osobní vozidlo v Evropě s centrálním vypínacím ložiskem. S RepSetPro získáte do budoucnosti zajištěné řešení a nabídnete jak dílně, tak Vašim zákazníkům sadu, která řeší problémy okolo spojky. Speciální akce na straně 11 S RepSetPro vám nabízíme profesionální podporu hned ve třech oblastech: V oblasti techniky uznávanou kvalitou LuK V oblasti servisu dlouhodobě funkčně bezpečnou spojkou V oblasti hospodárnosti díky jednoduchému objednávání a zpracování poptávek Doporučení předních výrobců automobilů Výrobci automobilů doporučují při výměně spojky provést výměnu centrálního vypínacího ložiska, protože i tento konstrukční prvek podléhá opotřebení. S RepSetPro tedy spojíte hned dvě výhody:! Kvalitu LuK a Vaši odbornou kompetenci. Ideální kombinace, když se jedná o časově odpovídající 8. Produkt manažer: Tomáš Pavlík, tel.: ,

9 N A Š E P R O D U K T Y Kabinové filtry Poskytněte si čistý a zdravý vzduch bez zdraví škodlivých a alergizujících plynů a látek Proč kabinový filtr? Znečišťující látky Koncentrace znečišťujících látek je ve voze 6 x vyšší než mimo vozidlo. Automobilové zplodiny jdou přímo do následujícího auta to způsobuje vysokou koncentraci zplodin v kabině. Zdravotní rizika Zplodiny mohou způsobovat žaludeční problémy, bolesti hlavy a alergie. Drobné nečistoty se ukládají v lidském dýchacím ústrojí. Prostředí Města či vesnice, ta samá rizika. Pevné nebo vdechnutelné nečistoty se vyskytují v každém prostředí. CHRAŇTE SVÉ ZDRAVÍ A MĚŇTE PRAVIDELNĚ KABINOVÝ FILTR VE VAŠEM VOZE! 1. Doporučený interval výměny: každých km nebo 1x ročně 2. Žádejte široký sortiment filtrů prvovýrobní kvality od dodavatelů Fram, 4F, Purolator 3. Kompletní nabídku těchto kabinových filtrů dodává na český trh firma Meteor Proč měnit kabinový filtr? Pro Vaše zdraví Snižte rizika alergií, astmatu a dýchacích problémů Pohodlné dýchání Pro lepší bezpečnost Žádné saze v interiéru na palubní desce a předním skle Uchovává přední sklo námraze odolné Pro větší pohodlí Klimatizace a topení účinněji pracuje Pro lepší pocit řidiče a pasažérů Chrání kabinu vozu od prachu Neomezený přístup vzduchu pro všechny oblasti kabiny Produkt manažer: Michal Syrový: tel.: , Při jednorázovém odběru 5 ks kabinových filtrů čistič klimatizací CY 185 zdarma 10 ks vzduchových filtrů čisticí ubrousky na ruce SI SIMCU1 nebo palubní desku SI SIMDG1 nebo SI SIMDM1 zdarma Speciální akce 9.

10 N O V I N K A Automobilové žárovky Philips X-treme Power Uvidíte a budete vidět jako nikdy předtím! Představujeme Vám novou unikátní technologickou novinku v oblasti autožárovek od renomovaného výrobce firmy Philips žárovku X-treme Power extrémní výkon. Proč? Jednoduchá cesta jak zvýšit výkon předních světlometů. Výhody žárovek X-treme Power: O 80% více světla v porovnání se standardní žárovkou Vhodné pro dálková i potkávací světla Provedení H4 a H7 Plně homologované pro použití v EU Stejný odběr proudu při poskytnutí delšího světelného paprsku Výhody kvalitního osvětlení Protijedoucí vozidlo je lépe vidět to znamená, že řidiči dřív a včas zaznamenají vůz v protisměru. Řidič rovněž mnohem přesněji a rychleji odhadne vzdálenost a rychlost blížícího se vozu Sníží počet nejvážnějších nehod. 10. Žárovky Philips X-treme Power žádejte v prodejní síti Meteor! Produkt manažer: Tomáš Pavlík, tel.: ,

11 S P E C I Á L N Í A K C E Motorové oleje Při postupném odběru vybraných olejů Mobil získáváte následující ceny ZDARMA 30 l - Montérková sada Mobil 40 l - Montérková sada Mobil + batoh Mobil 50 l - Montérková sada Mobil + batoh Mobil + konvice na olej Mobil Oleje v akci: Motorové oleje: Mobil 1 ESP 5W30 Mobil 1 0W40, Mobil 1 TD 0W40 Mobil 1 5W50, Mobil 1 FE 0W30 Mobil Synt S 5W40 Převodové oleje Mobilube 1 SHC 75W90 Mobilube SHC 75W90 LS Měsíční bonus pro květen 2007 Spojkové komponenty Při odběru produktů RepSet a RepSet Pro v hodnotě 7.000,- Kč po slevě bez DPH za měsíc květen získávají všichni zákazníci speciální bonus v hodnotě 100 bonusových bodů V této hodnotě obdržíte např. ZZ 150 Elektronický systém informací ESI A A Sbírej body a profituj s Meteorem! Stěrače Při jednorázovém odběru kombinovaného osazeného stojanu POWER&VALEO v hodnotě Kč bez DPH. stojan ZDARMA Zapalovací svíčky Při jednorázovém odběru 40 ks zapalovacích svíček Bosch SUPER plus (za standardních obch. podmínek) podle vlastního výběru čistící a leštící vlhčené ubrousky pro interiér vozu ZDARMA! Při jednorázovém odběru 80 ks zapalovacích svíček Bosch SUPER plus (za standardních obch. podmínek) podle vlastního výběru froté ručník s logem BOSCH ZDARMA! Platnost akcí: do Neplatí pro zboží nabízené v jiných akcích. 11.

12 Kontakty Meteor Praha Regionální manažer Tomáš Němec: Prodejní poradci: Praha 1, 3, 7, 9, východ Tomáš Němec: Praha 2, 4, 5, západ František Koucký: Praha 4 René Kopáč: Praha 8, 9 Pavla Adámková: Praha 6, Beroun, Kladno Karel Zdeněk: Severní a Střední Čechy Regionální manažer Vladimír Stibora: Prodejní poradci: Ml. Boleslav, Bakov n/j., Mnichovo Hradiště, Sobotka Roman Brož: Liberec, Jablonec n/n, Česká Lípa Jičín, Poděbrady, Nymburk, Kolín Jiří Čech: Mělník, Litoměřice, Roudnice, Ústí n/l, Teplice, Litvínov, Děčín Michal Šmíd: Západní Čechy Regionální manažer Jiří Pros: Prodejní poradci: Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Cheb, Sokolov Jiří Sucharda: Plzeň-Sever, Rokycany, Rakovník, Kralovice Jaromír Šnajdr: Karlovy Vary, Chomutov, Ostrov, Podmořany Jan Török: Jižní Čechy Regionální manažer Jan Janoško: Prodejní poradci: České Budějovice, Písek, Strakonice, Prachatice, Český Krumlov Miroslav Vítek: Příbram Jan Sadílek: Tábor, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice Petr Vymětal: Východní Čechy Regionální manažer Jakub Drozd: Prodejní poradci: Pardubice, Holice, Vys. Mýto, Hlinsko Jan Verecký: Chrudim, Čáslav, Kutná Hora, Humpolec, Havlíčkův Brod Roman Procházka: Hradec Králové, Chlumec n/c, Nový Bydžov, Hořice, Jaroměř Lukáš Adamíra: Dvůr Králové n.l, Trutnov, Náchod, Rychnov n/kn., Lanškroun, Litomyšl Martin Michal: Jižní Morava Regionální manažer Lukáš Jurčík: Prodejní poradci: Brno-město Jiří Kala: Vyškov, Tišnov, Velké Opatovice Tomáš Káňa: Slavkov, Kyjov, Hodonín Břeclav Martin Paseka: Znojmo, Mikulov, Rosice Milan Macháček: Olomouc, Prostějov, Uničov Roman Špičák: Přerov, Hranica na Moravě, Valašské Meziříčí Aleš Řezníček: Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín František Buráň: Severní Morava Regionální manažer Petr Bahounek: Diagnostika - prodej a poradenství Lukáš Ondráček: Radim Smejkal: Prodejní síť Benešov Auto Vaso, Křižíkova 1427, tel.: Brno Valchařská 24/36, tel.: , mobil: , fax: , Josef Frodl, Olomoucká 45, tel.: Břeclav Jan Vykoukal, Rovnice 2, Břeclav 4, tel.: České Budějovice, Rudolfovská 6, tel: , mobil: , fax: , Bas, Pražská 74, tel.: Česká Třebová Auto Kos, Ústecká 28, tel.: Havířov Auto Georg, Na kopci 1, tel.: Hradec Králové, Škroupova 631, tel: , mobil: , fax: , Jičín, Hradecká 816, tel.: , mobil: , fax: , Jihlava Meteor, R. Havelky 4957/5B, tel.: Jindřichův Hradec Bas, Růžová 42, tel.: Jeseník Auto Georg Auto Hoby, Palackého 1016, tel.: Karlovy Vary, Nerudova 243 / 7, Stará Role, tel.: , fax: , mobil: , Kostelec n/černými lesy Miloš Cubr, Pražská 312, tel.: Liberec, Široká 31, tel.: , mobil: , fax: , Auto Hošťálek, Letná 614/46a, tel.: Litvínov Autoexpres, Podkrušnohorská 860, tel.: Mělník Autosport Pekař, V kopci 2652/3, tel.: Nymburk Meteor servis Nymburk, Komenského 611, tel.: Olomouc, Holická 574, tel.: , mobil: , fax: , Auto Georg, Chválkovická 82, tel.: Ostrava - Poruba, Auto Georg, Hlavní třída 867, tel.: Ostrava - Vítkovice Radek Strapáč, Místecká 11, tel.: Pardubice Autodíly Riva, Gorkého 1243, tel.: Písek Autostyl, Budovcova 104, tel.: Plzeň Skladová 24, tel.: , mobil: , fax: , Poděbrady Autosport Beránek, Komenského 40, tel.: Praha 6 - Ruzyně, U Prioru 1, tel: , mobil: , fax: , Praha 4 - Michle, Na Křivině 1, tel.: , mobil: , fax: , Příbram, Fibichova 682, tel.: , mobil: , fax: , Roztoky u Prahy Autotipp M. Mostková, Za cihelnou 1382, tel.: Sušice Václav Bouzek, Volšovská 163, tel.: Tábor Bas, Hromádkova 1794, tel.: Trutnov BOS Autodíly, Na Besedě 97, tel.: Třebíč Meteor - Martin Rigo, Hrotovická 210, tel.: Turnov Procar, Palackého 776, tel.: Uherský Brod VAG, Těšovská 23/67, tel.: Úpice BOS Autodíly, Dr. Beneše 15, tel.: Ústí nad Labem Autotip, Drážďanská 472, tel.: Valašské Meziříčí Autodíly Boden, M. Alše 795, tel.: Vsetín Autodíly Boden, Ohrada 1878, tel.: Vrchlabí BOS Autodíly, Č. Bratří 128, tel.: Zlín Tř. Tomáše Bati 87, tel.: , mobil: , fax.: Znojmo Meteor, Pražská 2, tel.: Žďár n/sázavou Meteor, Strojírenská 40/2351, tel.: Meteor Czech Republic s. r. o., Ve Žlíbku 1800, Praha 9-Areál Xaverov, tel.: , mobil: , fax: , Části podvozku GA tlumiče pérování BL tlumiče pérování AL tlumiče pérování LE díly řízení TS koule pérování LS pružiny pérování MT homokinetické klouby SN sady ložisek ke kolu ložiska ke kolu a horní uložení tlumičů RG poloosy BK ložiska ke kolu, SC díly řízení LP homokinetické klouby EK manžety sada OG díly řízení Brzdová soustava AP brzdové kotouče RE brzdové destičky PG brzdové destičky OC brzdové bubny TR brzdové čelisti MH brzdová hydraulika FT brzdové hadice QB brzdové příslušenství AF opravná sada brzdové hydrauliky PN brzdové kotouče Ostatní díly MAFEX TE výfukové systémy TY výfukové systémy Škoda BOS tažná zařízení LK spojkové systémy VL spojky AUTONET RP silentbloky MM světlomety, MM autobaterie NI chladiče VP autobaterie, PA vodní pumpy CL lanovody, CH hadicové spony ME zapalovací kabely, KO spony manžet MA pneumatiky Karosářské díly MK karosářské díly, MK L světlomety GG vzpěry dveří a kapot Originální díly OP SK Škoda díly OP OP Opel díly OP VW VW a Audi díly Motorové díly PI řemeny PU filtry 4F filtry FM filtry KAVO KA filtry GF ventily CS gufera, olejová těsnění GS těsnění FE spínače a senzory, žhavicí svíčky TB kladky, VR termostaty SN napínací kladky, kladky na klínové řemeny DS zapalovací a žhavicí svíčky, vstřiky BO zapalovací a žhavicí svíčky, vstřiky, lambda sondy KW elektronické díly MT 20 hydraulická zvedátka Maziva a aditiva, nemrznoucí směsi CY automobilová chemie SI autokosmetika CO brzdová kapalina MO oleje a maziva AS nemrznoucí směs, přípravky do chladiče, směs do ostřikovačů GO motorové oleje Autopříslušenství BO autopříslušenství a diagnostika VF stěrače PX karosářské tmely a lepidla MG sněhové řetězy NV žárovky, WB stěrače PL žárovky LJ lepidla automobilová skla

sleva 45 % pro servisy na veškeré produkty

sleva 45 % pro servisy na veškeré produkty č. 6/2004 10. let U Ve čtvrtek 10. 6. 2004 další narozeninová akce pro servisy sleva 45 % na veškeré produkty kromě tradičních produktů na vozy Škoda, Bosch a akumulátorů Global (s výjimkou výfukových

Více

1+1. sleva 50 % Sbírej samolepky - - profituj s Meteorem. 10. let METEORU. Ve středu 5. 5. 2004 další narozeninová akce. č. 5/2004

1+1. sleva 50 % Sbírej samolepky - - profituj s Meteorem. 10. let METEORU. Ve středu 5. 5. 2004 další narozeninová akce. č. 5/2004 č. 5/2004 10. let METEORU Ve středu 5. 5. 2004 další narozeninová akce 1+1 sleva 50 % na veškeré produkty při odběru stejných produktů, min. dvou kusů stejného katalogového čísla jeden produkt s Vaší běžnou

Více

na veškeré produkty Platí v prodejní síti Meteoru (viz str. 8)

na veškeré produkty Platí v prodejní síti Meteoru (viz str. 8) č. 4/2004 Ve středu 7. 4. 2004 další narozeninová akce k jednorázovému nákupu nad 2.999 Kč po standardní slevě 10% extra sleva na veškeré produkty Platí v prodejní síti Meteoru (viz str. 8) SBÍREJ SAMOLEPKY

Více

8% extra sleva. na všechny zakoupené díly výfuku. Platí pro standardní slevy. Při odběru dvou sad kompletní spojky originální sportovní taška

8% extra sleva. na všechny zakoupené díly výfuku. Platí pro standardní slevy. Při odběru dvou sad kompletní spojky originální sportovní taška P O D P O R A P R O D E J E Speciální kampaně 8% extra sleva na všechny zakoupené díly výfuku. Platí pro standardní slevy. - sady spojek Při odběru dvou sad kompletní spojky originální sportovní taška

Více

METEOR NOVINY č. 11/2007

METEOR NOVINY č. 11/2007 METEOR NOVINY č. 11/2007 - BIS Bosch Injection Systems SERVISNÍ KONCEPT Využijte svůj potenciál! chcete rozvíjet své servisní aktivity? prokažte odbornou způsobilost Vaší firmy prostřednictvím certifikátu

Více

METEOR NOVINY č. 6/2006

METEOR NOVINY č. 6/2006 METEOR NOVINY č. 6/2006 Maximizer Online Jako v předchozích vydáních i v tomto pokračuje seriál o našem internetovém programu Meteor Maximizer Online. Dnes se dozvíte o možnostech, jak lze různými způsoby

Více

METEOR NOVINY č. 8/2006

METEOR NOVINY č. 8/2006 METEOR NOVINY č. 8/2006 Slavte Vánoce společně s námi!! Proč si užívat dárků jen 24. prosince, když nyní máte možnost je dostávat každý den?! Jedinečná příležitost získat díky speciální bonusové akci na

Více

Brzdová soustava. AP brzdové kotouče. RE brzdové destičky, sady. PG brzdové destičky. OC brzdové bubny. TR brzdové čelisti. MH brzdová hydraulika

Brzdová soustava. AP brzdové kotouče. RE brzdové destičky, sady. PG brzdové destičky. OC brzdové bubny. TR brzdové čelisti. MH brzdová hydraulika K O N T A K T Y Praha - centrála Meteor Czech Republic s.r.o. Ve Žlíbku 1800 193 00 Praha 9-Areál Xaverov tel.: 226 003 333 724 016 546 724 807 150 fax: 226 003 344 e-mail: meteor@meteor.cz www.meteor.cz

Více

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce)

Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Příloha 7a Prognózy - struktura 2G minuty (tisíce) Rok Měsíc České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov

Více

Pobočka Mladá Boleslav

Pobočka Mladá Boleslav č. 1/2005 Pobočka Mladá Boleslav Dne 6. 12. 2004 byla otevfiena zatím poslední z regionálních poboãek v Mladé Boleslavi. Její provoz bude mít na starosti pan Petr Novák, kterého mûïete kontaktovat pro

Více

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67

Výnosy z kmenových včelstev v kg Sektor Počet Počet včelstev. k 1.5. k 31.10. a 1 2 3 4 5 6 7. 12 13 14,62 0,538 190,0 7,00 Ostatní 11,67 okres: Městský výbor Praha.. Sektor včelstev k.. k.. a,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, včelstev včelstev včelstev Vykoupeno medu v kg v r. kočujících kočovných vozů kočovných přívěsů, včelstev včelstev včelstev nad

Více

Vážení obchodní partneři,

Vážení obchodní partneři, METEOR NOVINY č. 1/2007 Vážení obchodní partneři, pro některé uspěchaný, pro jiné kouzelný čas vánočních svátků a oslav Nového roku je za námi a my věříme, že jste je prožili příjemně a dokázali si alespoň

Více

METEOR NOVINY č. 7/2006

METEOR NOVINY č. 7/2006 METEOR NOVINY č. 7/2006 Změna generálního manažera Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o personální změně ve společnosti Meteor Czech Republic. Od pondělí 19. června 2006 generální manažer pan

Více

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013

Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Příloha č. 1 Přehled zrušených 199 finančních úřadů k 31. 12. 2012 a jejich nástupnických 14 krajských finančních úřadů od 1. 1. 2013 Seznam finančních úřadů do 31. 12. 2012 Seznam finančních úřadů od

Více

Název okresu BYT 2+1*

Název okresu BYT 2+1* Název okresu BYT 2+1* Okres Benešov 1 630 000 1 630 000 1 646 300 1 Okres Beroun 1 640 000 1 640 000 1 656 400 1 Okres Blansko 1 250 000 1 250 000 1 240 000 0 Okres Brno-město 2 200 000 2 200 000 2 310

Více

voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm

voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm voál s olůvkem (záclona Stylex) R 0194 01 v. 180 cm voál s olůvkem (závěs Stylex) R 0293 01 barva 1179, v. 260 cm K O L E K C E J A R O - L É T O 2 0 0 8 Vážení přátelé, končí doba chladných měsíců a s

Více

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr

Seznam stanic systému ČD Kurýr a InterKurýr Seznam stanic systému a InterKurýr Název ŽST Brno hl. n. *IK 725015267 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 04.00 06.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 06.10 12.00 12.30 18.00 12.30 18.00 12.30 18.00

Více

Úplný název pracoviště ÚFO

Úplný název pracoviště ÚFO Číslo pracoviště Číslo ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO číslo územního pracoviště číslo krajského FU Finanční úřad pro hlavní město Prahu 451 2001 Územní pracoviště pro Prahu 1 451 2002 Územní pracoviště

Více

SBÍREJ BODY A PROFITUJ S METEOREM!

SBÍREJ BODY A PROFITUJ S METEOREM! METEOR NOVINY č. 2/2007 Bonusový katalog 2007 Od 1. 2. 2007 se můžete opět pustit do zápolení o naše bonusové body. Díky provedeným změnám získáváte nyní mnoho výhod a jednodušší přehled o stavu Vašeho

Více

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007

Původní Název FÚ Nové Číslo. číslo územního. FÚ FÚ pracoviště. 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 Původní Název FÚ Nové Číslo číslo číslo územního FÚ FÚ pracoviště 284 ÚP BOSKOVICE Územní pracoviště v Boskovicích 461 3007 358 ÚP BRUNTÁL Územní pracoviště v Bruntále 463 3205 35 ÚP ČESKÝ BROD Územní

Více

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti

Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Příloha č. 10, str. 1 Výčet všech územních pracovišť zřízených organizačním řádem a vyhláškou, včetně jejich podřízenosti Finanční úřad pro hlavní město Prahu: 1. Územní pracoviště pro Prahu 1, 2. Územní

Více

H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová

H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová H 3069 08 š. 100 x v. 270 cm, š. 200 x v. 270 cm š. 300 x v. 270 cm barvy: 1000 - bílá 1192 - stříbrná 1106 - modrá 1592 - oranžová 1112 - vínová PODZIM 2008 - ZIMA 2009 Voál s olůvkem R 0005 51 v. 150,

Více

METEOR NOVINY č. 2/2008

METEOR NOVINY č. 2/2008 METEOR NOVINY č. 2/2008! Novinka karosářské díly K 31. 1. 2008 byl ukončen výprodej karosářských dílů. Od 4. 2. 2008 zahajujeme spolupráci s novým dodavatelem tohoto sortimentu, která Vám přináší lepší

Více

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora.

POPIS ČÍSELNÍKU. Česká republika CZ0100. Praha. Benešov CZ0201. Beroun CZ0202 CZ0203. Kladno. Kolín CZ0204 CZ0205. Kutná Hora. POPIS ČÍSELNÍKU : OKRES_LAU Název: Okresy v České republice Charakteristika: Číselník okresů v České republice založený na číselníku okresů OKRES_LAU, který vydal Český statistický úřad s platností od

Více

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ)

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) Ústředí ČSSZ Adresa: Křížová 25, 225 08 Praha 5 Telefonní ústředna: +420 257 061 111 Adresa e-podatelny: posta@cssz.cz Regionální pracoviště ČSSZ (včetně Okresních

Více

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy

Města, ve kterých vyzvedneme zásilky v den objednání přepravy 10000 Praha 10 10001 Praha 100 10003 Praha 103 10004 Praha 104 10005 Praha 105 10007 Praha 107 10010 Praha 110 10100 Praha 101 10200 Praha 102 10300 Praha 113 10400 Praha 114 10600 Praha 106 10700 Praha

Více

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA

POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA POČET VOZIDEL S NEDOKONČENOU REGISTRACÍ K 8. ČERVNU 2015 Kraj Okres Registrační místo Počet vozidel s NR Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 1 1 Hlavní město Praha Hlavní město Praha PRAHA 10 3

Více

Karosářské díly kvalitní zboží za dobré ceny

Karosářské díly kvalitní zboží za dobré ceny č. 2/2004 Karosářské díly kvalitní zboží za dobré ceny Rádi bychom Vám opětovně představili náš sortiment karosářských dílů a dílů s nimi souvisejících. Sklad: V současné době naleznete karosářské díly

Více

Olomouc. Auto Georg. Chvalovická 82 tel.: 777 778 871. Ostrava - Poruba. Auto Georg. Hlavní třída 867 tel.: 777 778 170

Olomouc. Auto Georg. Chvalovická 82 tel.: 777 778 871. Ostrava - Poruba. Auto Georg. Hlavní třída 867 tel.: 777 778 170 âásti podvozku GA tlumiãe pérování BL tlumiãe pérování AL tlumiãe pérování LUCKY ENGINEERING LE díly fiízení TS koule pérování LS pruïiny pérování MT homokinetické klouby Partnerská sí Meteor Motorové

Více

Protože se mi z nich tají dech.

Protože se mi z nich tají dech. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP315 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 5. 2015. Minimální hodnota

Více

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com

Protože je chci mít hned. 599.-Kč. 150 Kč Váš slevový kód: CZP115. www.deichmann.com. www.deichmann.com www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP115 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 10. 4. 2015. Minimální hodnota

Více

METEOR. Soutěž DENSO výherci. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi?

METEOR. Soutěž DENSO výherci. Akce brzdové a podvozkové díly jaro 2007. Toužíte po doplnění výbavy Vašeho servisu či LCD televizi? METEOR NOVINY č. 6/2007 Soutěž DENSO výherci V Meteor novinách č. 4/2007 jsme vyhlásili soutěž o DENSO ceny. Z došlých správných odpovědí byly vylosováni následující výherci: 1. cena DVD přehrávač: p.

Více

Pobočka Jičín. Bonusový katalog 2007. Sbírej body a profituj s Meteorem!

Pobočka Jičín. Bonusový katalog 2007. Sbírej body a profituj s Meteorem! METEOR NOVINY č. 3/2007 Pobočka Jičín Nově jsme pro Vás otevřeli pobočku v Jičíně. Tato pobočka nahrazuje původní mladoboleslavskou prodejnu a bude poskytovat služby pro oblast Mladé Boleslavi, Jičína,

Více

Protože jsou zkrátka in.

Protože jsou zkrátka in. www.deichmann.com 150 Kč Váš slevový kód: CZP415 Tento kupón může být uplatněn pouze jedenkrát při nákupu v internetovém obchodě společnosti DEICHMANN-OBUV s.r.o., a to do 31. 8. 2015. Minimální hodnota

Více

NáŘaDí PrO autoservisy

NáŘaDí PrO autoservisy NáŘaDí PrO autoservisy DílENSKé vybavení...176 výměna OlEjE/filtrŮ...180 výměna SvíčEK...182 SErviS motoru...184 SErviS BrZD...186 SErviS tlumičů PérOváNí...187 SErviS KOl...188 NáŘaDí PrO KarOSáŘE...190

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva březen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Považanová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Kontakty Meteor. Prodejní síť. Části podvozku. Originální díly. KAVO KA filtry. Ostatní díly. Autopříslušenství. Karosářské díly. GA tlumiče pérování

Kontakty Meteor. Prodejní síť. Části podvozku. Originální díly. KAVO KA filtry. Ostatní díly. Autopříslušenství. Karosářské díly. GA tlumiče pérování Kontakty Meteor Praha Regionální manažer Tomáš Němec: 724 173 900 Praha 1, 3, 7, 9, východ Jaroslav Brůžek: 724 177 423 Praha 2, 4, 5, západ František Koucký: 606 627 704 Praha 4 René Kopáč: 602 708 993

Více

METEOR NOVINY č. 9/2007

METEOR NOVINY č. 9/2007 METEOR NOVINY č. 9/2007 KS Tools Tour 2007 Na přelomu srpna a září jsme pro Vás přichystali speciální možnost seznámit se podrobně s produkty firmy KS Tools renomovaného výrobce nářadí. Máte také příležitost

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC

GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC GLOBALIZATION AND SOCIOECONOMIC INEQUALITIES IN SELF-REPORTED HEALTH IN THE CZECH REPUBLIC Vladimír Kebza, National Institute of Public Health, Prague Iva Šolcová, Institute of Psychology, CAS, Prague

Více

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení.

Výbor pro sociální politiku a zdravotnictví nepřijal k předloženému vládního návrhu ústavního zákona usnesení. Parlament České republiky Poslanecká sněmovna 1 9 9 5 I. volební období 1809 Společná zpráva výborů Poslanecké sněmovny k vládnímu návrhu ústavního zákona o vytvoření vyšších územních samosprávných celků

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva únor 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

METEOR NOVINY č. 10/2006

METEOR NOVINY č. 10/2006 METEOR NOVINY č. 10/2006 Den otevřených dveří - pobočka Zlín Datum konání: 17. 10. 2006 Místo: Třída Tomáše Bati 87, Zlín SRDEČNĚ VÁS ZVEME NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, KTERÝ SE BUDE KONAT U PŘÍLEŽITOSTI OTEVŘENÍ

Více

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003

Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje domácností na cestovní ruch v roce 2003 Průměrné výdaje na os/rok průměrná Zaměstnanci Zemědělci v Kč v % v Kč v % v Kč Spotřební vydání 84568 100 85920 100 73356 z toho: rekreace a kultura

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva srpen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva duben 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva červenec 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace

Více

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013

ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 ČÍSLA FÚ a ÚZEMNÍCH PRACOVIŠŤ od 1.1.2013 Číslo pracoviště Název pracoviště ÚFO Úplný název pracoviště ÚFO Číslo ÚFO Kód ÚFO VEMA c_pracufo c_ufo k_ufo_vema FÚ pro hlavní město Prahu Finanční úřad pro

Více

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací Sreality.cz Cena inzerce pro soukromé osoby Inzerát 60 Kč/den Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování 60 Kč/inzerát V rozmezí od do Koeficient Cena inzerce pro klienty

Více

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Další možnosti pro klienty s aktivací. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Sreality.cz Další možnosti pro klienty s aktivací Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování Developerský projekt 25 Kč/inzerát 5 Kč/den V rozmezí od do Koeficient 11 30

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva říjen 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva prosinec 2013 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva září 2014 Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracovala: Bc. Veronika Dankanicsová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva květen 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

1399.-Kč SKVĚLÁ CENA 1199.

1399.-Kč SKVĚLÁ CENA 1199. Hvězdná obuv na dosah 1399.- 14% 1199. 1 716 437 vel. 7.5 11.5 * Akční nabídka na vybrané druhy obuvi, vyobrazené na této stránce letáku a označené samolepkou Skvělá cena, platí ve všech prodejnách Deichmann

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Karlových Varech Měsíční statistická zpráva leden 2014 Zpracovala: Mgr. Petra Dolejšová https://portal.mpsv.cz/upcr/kp/kvk/tiskove_zpravy Informace o nezaměstnanosti

Více

Rozvoj. Informace o programu podpory

Rozvoj. Informace o programu podpory Rozvoj Informace o programu podpory Program Rozvoj Program Rozvoj, který již využilo několik set význačných podnikatelských subjektů, dotuje investice primárně do strojního a technologického vybavení výrobních

Více

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností

ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností Kód obce s r.p. (ORP) Název obce s r.p. (ORP) ORP - obecní úřady obcí s rozšířenou působností NUTS okresu Název okresu NUTS kraje Název kraje 4101 Aš CZ0411 Cheb CZ041 Karlovarský 2101 Benešov CZ0211 Benešov

Více

To je důvod k oslavě již od 449,- Kč. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. www.deichmann.com. Z naší TV reklamy!

To je důvod k oslavě již od 449,- Kč. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. www.deichmann.com. Z naší TV reklamy! 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. 1 165 430 vel. 36 41 999,- Kč * 799,- Kč (20% sleva) To je důvod k oslavě již od 449,- Kč 1 104 436 vel. 36 44 549,- Kč* 449,- Kč (18% sleva) 1 104 466 vel.

Více

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE

999.-Kč. Podzim v ležérním stylu 25 % 50 % každý model TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013. www.deichmann.com KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR SLEVA KUPTE JůůůBILEJNÍ TÝDEN OD 9. 10. DO 15. 10. 2013 KUPTE 3 PÁRY & NA NEJLEVNĚJŠÍ PÁR DODATEČNĚ KUPTE 2 PÁRY & NA LEVNĚJŠÍ PÁR 25 % 50 % SLEVA SLEVA Podzim v ležérním stylu 999.-Kč 1 116 515 vel. 36 42 1 116 517

Více

CENY! CENY! Garážová technika. Garážová technika NOVINKA V SORTIMENTU PNEUSERVISY XT! NOVINKA. Vyvažovačky kol XT... Startovací montovačka kol

CENY! CENY! Garážová technika. Garážová technika NOVINKA V SORTIMENTU PNEUSERVISY XT! NOVINKA. Vyvažovačky kol XT... Startovací montovačka kol 7 8 / 2014 GARÁŽOVÁ TECHNIKA Pohodlné čištění s Vysokotlaký čistící stroj K 5 Home + čistič ploch KA 1.180-637 AKCE 6 990 Kč Vozík s hadicí Praktický vozík s hadicí o délce 20 m. Možnost připojit hadici

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka v Plzni Měsíční statistická zpráva listopad 2015 Zpracoval: Tomáš Moravec, DiS. http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/plk/statistiky Informace o nezaměstnanosti v Plzeňském

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

http://www.workshopdata.com/printmaintenance.do

http://www.workshopdata.com/printmaintenance.do Stránka č. 1 z 5 Údaje o zákazníkovi: Jméno: Poštovní Kód: : : SPZ: Stav najetých kilometrů: Vysvětlující ikony: Kód OE Dodatečná Práce OK Dokončeno Potřebuje výměnu/opravu * Mohou být potřebné náhradní

Více

Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena

Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena sortimentní nabídka Starline = tříletá záruka + vynikající dostupnost + příznivá cena Co znamenají jednotlivé části této rovnice? 3letá záruka = nadstandardní benefit při nákupu náhradních dílů Starline,

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva srpen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

DEJTE NÁM 200, MY VÁM DÁME

DEJTE NÁM 200, MY VÁM DÁME servis_zima_cz:sestava 1 9/16/10 3:39 PM Stránka 1 DEJTE NÁM 200, MY VÁM DÁME www.renault.cz servis_zima_cz:sestava 1 9/16/10 3:39 PM Stránka 2 AKČNÍ ZIMNÍ PROHLÍDKA VÁŽENÝ ZÁKAZNÍKU, jistě Vám nemusíme

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva říjen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva listopad 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva květen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

699.-Kč. Trendy za jubilejní ceny. každý model. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. Nově! Nyní také v:

699.-Kč. Trendy za jubilejní ceny. každý model. 100 let zkušeností s prodejem obuvi v Evropě. Nově! Nyní také v: Nově! Nyní také v: Praze 1 Na Příkopě 9/11 Praze 9 Centrum Černý Most Chlumecká 765/6 Trendy za jubilejní ceny www.deichmann.com 1 110 949 vel. 36 41 699.-Kč 1 110 951 vel. 36 42 100 let zkušeností s prodejem

Více

Hlavní město Praha: Úřední hodiny

Hlavní město Praha: Úřední hodiny Příloha č. 2 Vytíženost systému, úřední, počet pracovišť Uvedené tabulky obsahují výpočet i pracovišť obecních úřadů v jednotlivých krajích. Sloupec Vytíženost je kalkulován na 30 úředních hodin týdně,

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva leden 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva únor 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

Omlazující kúra i pro Váš vůz.

Omlazující kúra i pro Váš vůz. Omlazující kúra i pro Váš vůz. Jarní servis Volkswagen pro vozy starší 5 let. Nabídka platí do 10. 5. 2014 AUTOCENTRUM OLOMOUC s.r.o. JARO 2014 Dopřejte Vašemu vozu omlazující kúru a využijte aktuální

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva září 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

METEOR NOVINY č. 9/2006

METEOR NOVINY č. 9/2006 METEOR NOVINY č. 9/2006 ZMĚNA - vedoucí prodeje Od 1. 8. 2006 působí na pozici vedoucí prodeje náš dlouholetý kolega pan Pavel Lněnička, s kterým jste měli v minulosti možnost spolupracovat v jeho bývalém

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva červenec 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve

Více

Po a St 8.00 17.00 Pá 8 14 Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Jindřichův Hradec

Po a St 8.00 17.00 Pá 8 14 Oddělení služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Jindřichův Hradec Název úřadu Adresa Telefon Email Fax Úřední doba pro veřejnost Středočeský kraj materiál-kontaktní místo Benešov K Pazderně 906, 256 01 Benešov 974871300 krpstc.oszbm.benesov@mvcr.cz 974871307 materiál-kontaktní

Více

PŘÍLOHA CENÍKU PÓROBETONU HEBEL

PŘÍLOHA CENÍKU PÓROBETONU HEBEL Platnost od 1. 10. 2015 PŘÍLOHA CENÍKU PÓROBETONU HEBEL PALETOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ A DOPRAVA STAVEBNÍHO SYSTÉMU HEBEL Paletové hospodářství Hebel Typ palety Označení Rozměr Objednávkové číslo Cena při prodeji

Více

16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku. ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb.

16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku. ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb. 16 VYHLÁŠKA ze dne 29. prosince 2004 o organizaci školního roku ve znění vyhlášky č. 322/2008 Sb. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy stanoví podle 24 odst. 5 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním,

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva květen 2014 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

METEOR NOVINY č. 10/2007

METEOR NOVINY č. 10/2007 METEOR NOVINY č. 10/2007 Akce DENSO žhavicí a zapalovací svíčky Soutěžte společně s firmou Meteor a firmou DENSO o speciální ceny. Máte jedinečnou možnost získat hodnotné výhry počínaje drobnými elektrospotřebiči

Více

Plus plán. Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás.

Plus plán. Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás. Plus plán Plus pro Váš vůz. Plus pro Vás. Poukazy z Plus plánu mohou uplatnit zákazníci za následujících podmínek: Zákazníkem je fyzická osoba nepodnikající; případně dle posouzení a rozhodnutí participujícího

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka ve Zlíně Měsíční statistická zpráva březen 2015 Zpracoval: Ing. Ivona Macůrková http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/zlk/statistika Informace o nezaměstnanosti ve Zlínském

Více

METEOR NOVINY. Servisní koncept AUTOFIT. Jarní akce DENSO. č. 4/2006 AKCE

METEOR NOVINY. Servisní koncept AUTOFIT. Jarní akce DENSO. č. 4/2006 AKCE METEOR NOVINY č. 4/2006 Servisní koncept AUTOFIT Dne 10. 3. 2006 proběhlo slavnostní představení servisního konceptu AUTOFIT pro Českou republiku. Koncept autorizované sítě AUTOFIT, který realizuje skupina

Více

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27

Rozměry vozidla... 11 Hmotnosti vozidla... 14 Motor a jeho parametry... 15 Spojka... 19. Technika jízdy... 27 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem........................................... 10 Technický popis Škody Fabia..........................................

Více

Vytápění BT01 TZB II - cvičení

Vytápění BT01 TZB II - cvičení Vytápění BT01 TZB II - cvičení Zadání Vytvořte protokol k energetickému štítku obálky budovy řešeného objektu, vyplňte štítek obálky budovy a stanovte předběžnou tepelnou ztrátu budovy pomocí tzv. obálkové

Více

METEOR NOVINY. Slavte Vánoce společně s námi! BONUSOVÝ KATALOG 2006. č. 12/2006. Inventura:

METEOR NOVINY. Slavte Vánoce společně s námi! BONUSOVÝ KATALOG 2006. č. 12/2006. Inventura: METEOR NOVINY Slavte Vánoce společně s námi! č. 12/2006 Vše nejlepší do nového roku, mnoho zdraví, osobních i pracovních úspěchů v roce 2007 Vám přeje a na další úspěšnou spolupráci se těší firma BONUSOVÝ

Více

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací

Sreality.cz. Cena inzerce pro soukromé osoby. Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací. Cena inzerce pro klienty s aktivací Sreality.cz Cena inzerce pro soukromé osoby Inzerát 60 Kč/den Cena za každou další jednotku inzerce/den pro klienty s aktivací Topování 60 Kč/inzerát V rozmezí od do Koeficient 11 30 1,2 Cena inzerce pro

Více

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce

00000 00000000/0710. Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Daňová Účetní a daňový bulletin Luděk Vavrda kancelář Placení daní od 1.1. 2013 daňový poradce Od 1. 1. 2013 budou vytvořeny nové finanční úřady, které vykonávají působnost na území kraje, tzn. 14 krajských

Více

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva

Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu. Měsíční statistická zpráva Úřad práce České republiky krajská pobočka pro hl. m. Prahu Měsíční statistická zpráva září 2014 Zpracovala: Nikola Králová http://portal.mpsv.cz/upcr/kp/pha Informace o nezaměstnanosti v Praze k 30.9.2014

Více

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu

PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu PEMIC BOOKS a.s. 20 let zkušeností s působením na knižním trhu Kdo jsme PEMIC BOOKS a.s. byl založen 15. 11. 2001, kdy společnost převzala veškeré aktivity a činnost fyzické osoby Petr Michálek - PEMIC

Více

A 3245 01 v. 150, 180, 250 cm

A 3245 01 v. 150, 180, 250 cm A 3245 01 v. 150, 180, 250 cm NABÍDKA 2010 Agnes W 2478 03 2 x šála š 150 x v 180 cm, včetně tunýlku 6 cm Oživte svůj domov novými záclonami! Záclony zútulní a zpříjemní každý interiér. Vybírejte z naší

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

Audi Energy Program. Výhodně. Ve formě.

Audi Energy Program. Výhodně. Ve formě. Audi Energy Program Výhodně. Ve formě. Audi Energy Program Poukazy z Audi Energy Programu mohou uplatnit zákazníci za následujících podmínek: Zákazníkem je fyzická osoba nepodnikající; případně dle posouzení

Více