O společnosti AutoBinck

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "O společnosti AutoBinck"

Transkript

1 O společnosti AutoBinck Holandská společnost AutoBinck je jednou z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Její historie začíná v 20. století, kdy nadšený motoristický sportovec Walter Joachim Jochems, začal ve své společnosti Auto Palace v Haagu prodávat vozy Mercedes. V roce 1906 byla jeho firma Auto- Palace jen pouhou prodejní kanceláří na haagské adrese Laan van Meerdervoort 10. Stěhování na adresu Houtweg 7 se v roce 1907 stalo začátkem historie nejstaršího dovozce aut v Nizozemí, s koncesemi i v tehdejších holandských koloniích : Značka Mercedes byla zpočátku nejdůležitější značkou pro Auto-Palace, brzy následována značkami Hansa, Saurer, Itala, Unic a Buick. Walter Joachim Jochems byl rovněž velkým sportovním nadšencem. Se svým 60koňovým Mercedesem závodil a vyhrával na mnoha soutěžích. V roce 1908 závodil také na nově otevřeném okruhu v Brooklands u Londýna. Ve 20. letech minulého století se Evropa začala vzpamatovávat ze škod způsobených první světovou válkou. Nizozemí sice jako neutrální země nebyla poškozena, ale ekonomika utrpěla. O práci se tenkrát ucházel i mladičký Pieter Cornelis Lauret. Byl přijat a v roce 1927 se stal ředitelem firmy N.V. Auto-Palace. Éra Laureta byla zlatým věkem firmy Auto-Palace, která zažívala neuvěřitelný rozvoj. Účastnila se prvních poválečných výstav automobilů, například v Kurhausu ve Scheveningen v roce 1920, což byla výstava propojená s kongresem; dále výstavy v haagském ZOO, amsterdamské mezinárodní sportovní výstavy a v roce 1922 i výstavy R.A.I. Zdálo se, že ekonomická recese v roce 1929 firmu Auto-Palace vážně nepoškodila. Nizozemí mělo za ostatními evropskými zeměmi, pokud šlo o motorizaci, co dohánět. Byla proto i poptávka po nových autech, kterou více než čtyřicet nezávislých dovozců velmi rádo vykrývalo. Na začátku 30. let si pánové Lauret a Paans uvědomili potenciál nové a levné Škody 420. Ze začátku se jim nepodařilo zajistit si dovozní práva, protože je měl dovozce aut Studebaker, L.W. Manson. Klasický americký Studebaker ale v předváděcích místnostech s jednoduchou Škodou moc dobře neladil (model 420 dokonce neměl ani diferenciál), a tak se na přelomu let 1935 a 1936 firma Auto-Palace stala dovozcem aut značky Škoda.

2 Haagská firma N.V. Auto-Palace byla druhou světovou válkou těžce zasažena. Značka Škoda dokázala dodávat automobily o něco déle, ale v důsledku války se prodej nových vozů časem stejně úplně zastavil. Lauret se snažil udržet firmu na nohou, a tak prodával náhradní díly, zajišťoval opravy a servis. Po osvobození se objevily nové možnosti, protože osobních aut bylo v zemi jen a počet nákladních aut za války také klesl. Tisíce zastaralých vozů potřebovaly k uvedení do provozuschopného stavu rozsáhlé opravy. Nový model Škoda 1101 stál za poválečným rozvojem firmy. Rok 1949 byl velmi důležitým z hlediska změn struktury firmy Auto-Palace. Zakladatel Jochems zemřel v roce 1947, načež Pieter Cornelis Lauret v roce 1949 vykoupil podíly spolumajitelů. V padesátých letech se situace s obtížnou ekonomickou recesí změnila v nepřerušovaný ekonomický vzestup. Pomalu a postupně rostla kupní síla a mohly se začít prodávat nové modely. Nová škodovka se zdála být tou správnou zbraní, s níž měla firma Auto-Palace vstoupit do dynamických padesátých let. Značka Škoda měla na rychle se rozvíjejícím a stále více konkurenčním trhu slabší pozici a v roce 1950 její prodej značně poklesl. Díky široké nabídce osobních i nákladních automobilů, motocyklů, autobusů a zemědělských strojů dokázala firma Auto-Palace prosperovat i bez značky Škoda : Showroom v Haagu byl rozšířen díky vzrůstajícím prodejům vozů Škoda 1101, které se v té době prodávaly za holandských guldenů. Další milník zaznamenala firmy Auto-Palace v roce 1960, kdy ve věku 58 let umírá Pieter Cornelis Lauret. Vedení firmy téměř okamžitě převzal jeho syn Rolf, kterému bylo 22 let a právě se vrátil ze studií v Americe. Firma Auto-Palace v sedmdesátých letech expandovala a stala se největším evropským dovozcem vozů Mazda. Ekonomická recese na začátku osmdesátých let firmě Auto-Palace prakticky nijak neublížila. Objevily se nové výzvy, například obnovený dovoz českých vozů Škoda. V roce 1980 měl jejich dovozce, firma Engelbert, finanční potíže, načež se Lauret rozhodl převzít dovoz vozů Škoda a také polských vozů Polski Fiat a FSO Polonez. Na začátku devadesátých let umožnil úspěch firmy Auto-Place-de Binckhorst - díky úspěchům s prodeji značky Mazda rozvoj nových doplňkových služeb. Výrobci se spojovali, vytvářeli partnerství, zejména co do složitosti. Po fúzi české Škody s Volkswagen Group byl dovoz škodovek do Holandska předán skupině Pon Holdings. Rolf Lauret ale využil své rozsáhlé kontakty v Československu a u výrobce vozů Mazda se snažil rozběhnout dovoz této značky do Československa. Stal se tak prvním zahraničním podnikatelem, který s tímto druhem podnikání v zemi začal.

3 : Stánek značky Mazda na holanském autosalonu AutoRAI v pozdních sedmdesátých letech. S novým tisíciletím přišel i věk internacionalizace, podpořené zavedením eura. V současné době je holding AutoBinck považován za skutečnou veličinu v oborech velkoobchodu a maloobchodu s automobily, operativního leasingu, dodávek dílů a příslušenství, IT a realit v Nizozemí, ČR, Slovensku, Belgii, Slovinsku, Maďarsku a Rumunsku. Mnohé z těchto aktivit jsou řízeny z nemovitostí ve vlastnictví firmy vedené in-house divizí spravující právě tyto nemovitosti. Momentálně je prodejním partnerem vozů značek BMW, Hyundai, Infiniti, Jaguar Land Rover, MINI, Mitsubishi, Mazda, Ford, Opel, Peugeot, Qoros, Škoda a Volvo. AutoBinck poskytuje také pod značkou Business Lease leasingové a finanční služby a prodej náhradních dílů a příslušenství pod značkou Brezan. AutoBinck vlastní 40 dceřiných společností a zaměstnává zaměstnanců v zemích Beneluxu a ve čtyřech zemích střední Evropy, což umoňuje nabídnout předním výrobcům automobilů širokou škálu služeb. Roční obrat v roce 2014 dosáhl 924 mil. EUR, což činí AutoBinck jedním z dvaceti největších automobilových skupin v Evropě. AutoBinck se v současné době soustředí na upevnění strategických vztahů s ostatními dodavateli na zavedených trzích stejně tak jako trhů nových jako je např. Čína. Celá síť skupiny AutoBinck sdílí atributy integrity, profesionálního přístupu, ale především podnikatelského ducha. Usiluje o trvalý růst a rozšiřování aktivit v rámci vlastní struktury i prostřednictvím akvizic. Cílem skupiny je dosažení prvenství a titulu nejuznávanějšího a nejpokročilejšího obchodního partnera a poskytovatele služeb na evropském automobilovém trhu : A well presented Mazda display at the Dutch AutoRAI motor show in the late seventies.

4 O Auto Palace Group 2015: Auto Palace Spořilov Auto Palace Group je součástí holandské společnosti AutoBinck, která je jednou z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Společnost nabízí širokou škálu služeb na jednom místě - zabývá maloobchodním prodejem nových a ojetých vozidel, poprodejními službami, servisem, prodejem náhradních dílů a půjčováním vozidel. V rámci ČR a Slovenska je jednou z největších skupin zabývajících se maloobchodním prodejem s ročním prodejem více než vozů. V České republice Auto Palace nabízí svým zákazníkům automobily celkem devíti značek - Ford, Hyundai, Infiniti, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda a Volvo - ve třech dealerských centrech v Praze a jednom v Brně. Na Slovensku Auto Palace poskytuje své služby ve dvou dealerstvích v Bratislavě, kde se specializuje na prodej a servis vozů BMW, Mazda, MINI a Mitsubishi. Podstatnou výhodou skupiny Auto Palace je silné ekonomické zázemí, díky kterému je schopna bez problémů realizovat i velké fleetové obchody pro firmy v počtu desítek i stovek vozů. Auto Palace Group nabízí svým zákazníkům odpovídající technologické zázemí svých autorizovaných a specializoovaných servisů vybavených nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií, včetně klempířské dílny a lakovny. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství. Všechna místa jsou vybavena nejmodernější technikou. Firma má k dispozici elektrické nabíjecí stanice pro vozidla. Auto Palace ale nabízí svým zákazníkům ještě mnohem více. Díky spolupráci s předními leasingovými a úvěrovými společnostmi a pojišťovnami doporučí optimální variantu financování vozu včetně pojištění a zařídí i jeho registraci. V případě zájmu zákazníka také vykoupí jeho starší vůz na protiúčet. Auto Palace Spořilov je unikátní zejména proto, že se jedná o jednoho z největších automobilových dealerů v České a Slovenské republice. Na rozloze m 2 prodejní plochy zde můžete nalézt zázemí pro prodej a servis 6 hlavních značek. Nabízí rovněž služby specializovaného servisu pro všechny ostatní značky. Auto Palace Spořilov zaměstnává ve svém servisu více než 100 lidí. Pod jednou střechou zde zákazníci naleznou vše dle svých potřeb a požadavků: Prodej nových automobilů Servis všech značek Karosárnu Náhradní díly Výkup a prodej ojetých vozů Pro běžné zákazníky, ale i pro firmy, jsme připravili ve Ford Transit Centru v Průhonicích širokou nabídku užitkových vozů, ke kterým poskytujeme autorizovaný servis i prodej náhradních dílů. V Průhonicích též nabízíme specializovaný servis vozů GTR.

5

6 Servisní střediska Auto Palace K nabídce Auto Palace Group neodmyslitelně patří také kvalitní poprodejní služby. Součástí našich prodejních center jsou autorizovaná a specializovaná servisní střediska, které jsou vybavena nejmodernější opravárenskou a diagnostickou technologií. Každá značka vozů má své vlastní přijímací techniky a mechaniky, kteří jsou specielně vyškoleni právě pro ni. K dispozici máme klempířskou dílnu s moderním vybavením, lakovnu, myčku aut, specializovaný pneuservis včetně myčky kol Dresder W550 a zouvačky pneumatik Hunter 575, kterou jsme pro vás v ČR pořídili jako první. Pro firemní vozové parky pak nabízíme ještě širší okruh služeb, například Pick-up na adrese klienta, bezkontaktní příjem vozu a další služby upravené individuálně podle potřeb zákazníka. V případě havárie vašeho vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodních událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo to vše ve smluvní spolupráci s předními pojišťovnami. Naše servisní střediska poskytují své služby důsledně podle časových norem výrobce, takže i při částečně vyšší hodinové sazbě je výsledná cena pro zákazníka v porovnání s neautorizovanými servisy ve většině případů nižší. Komplexní služby doplňuje i nabídka širokého sortimentu náhradních dílů a příslušenství. AutoPoint AutoPoint jeden z největších autobazarů v ČR - nabízí své služby prostřednictvím prodejních míst v Praze na Spořilově, Butovicích a Průhonicích a dále v Brně. Zároveň má svoji pobočku ve slovenské Bratislavě. V současné době činí portfolio autobazarů kolem vozů a každým dnem se úspěšně rozrůstá. Auto Point se specializuje na prodej automobilů s: Nízkým počtem najetých kilometrů Servisní knížkou Po 1. nebo 2. majiteli Zakoupeném v ČR Garantovaným počtem najetých km V dobrém technickém stavu Zároveň zde přebírá vozy do komise - vámi prodávaný vůz připraví do 30-ti denního komisního prodeje, tudíž zákazníkovi odpadnou veškeré starosti s jeho prodejem. Autopůjčovna AutoPoint rovněž umožňujeme nákup vozu na protiúčet, kdy je v případě bezproblémového prodeje vozu schopna peníze vyplatit přímo na ruku do 1 hodiny. Hlavním cílem autobazaru AutoPoint je nejenom nabídnout vozy a služby prvotřídní kvality, ale snažíme se zamezit i zbytečným výdajům a ztrátě času a maximálně tak zpříjemnit nákup vozu.

7 RentPoint Součástí Auto Palace je rovněž autopůjčovna RentPoint nabízející nejširší paletu vozů na českém trhu. Rent Point je jedna z největších autopůjčoven v České republice. Specializuje se na korporátní segment, kde úspěšně nabízí produkt FlexiRent jako alternativu současného operativního leasingu. Zákazníci si zde mohou vybrat z široké palety vozů všech segmentů -vozy nižší, střední i vyšší třídy, off-roady, užitková vozidla a minibusy. Součástí servisu společnosti RentPoint je zároveň půjčovna luxusních limuzín, dopravní služby a mnohem více. Půjčovna automobilů RentPoint nabízí na 750 vozů značek Škoda, Ford, Hyundai, Opel, Mitsubishi, Mazda, Volvo, Infinity, Peugeot, BMW nebo Mini. Profesionální servisní zázemí, které máme k dispozici, zaručuje přípravu vozů na nejvyšší úrovni. Vozidla provozujeme maximálně do stáří jednoho roku. Více informací na Služby pro velkoodběratele (fleetové zákazníky) Díky nepřekonatelnému výběru předních automobilových značek a silnému ekonomickému zázemí s mnohaletými zkušenostmi na automobilovém trhu je Auto Palace Group schopna realizovat bez problémů i velké fleetové obchody v neomezeném počtu vozů. Auto Palace je v této oblasti jedním z největších poskytovatelů služeb pro velkoodběratele v České republice. Má přes vozů skladem a pro zajištění maximálního pohodlí zákazníků zaměstnává 22 odborníků. Finanční služby Auto Palace Group se svými partnery předními finančními společnostmi je schopna poskytovat svým zákazníkům nejvýhodnější podmínky na českém trhu. Našimi nejvýznamnějšími partnery jsou např: ČSOB Leasing, Essox, Ford Credit, GE Money, PSA Finance, sautoleasing, Škofin nebo UniCredit Leasing. Pro naše zákazníky připravíme výhodné podmínky, ať již při financování úvěrem, leasingem nebo stále populárnějším operativním pronájmem. V případě havárie vozidla zajistíme kompletní likvidaci škodních událostí, doporučíme nejvýhodnější řešení opravy vozidla a zapůjčíme náhradní vozidlo to vše ve smluvní spolupráci s předními pojišťovnami. Pro více informací prosím kontaktujte: Stanislav Perkner Marketingový manažer skupiny Auto Palace Tel: Mob: Dana Bratánková PR manažer Mob:

výroční zpráva 2006 ČSOB Leasing, a.s.

výroční zpráva 2006 ČSOB Leasing, a.s. výroční zpráva 2006 ČSOB Leasing, a.s. ČSOB Leasing je největší leasingovou společností ve střední a východní Evropě. Dlouhodobě získává náskok před všemi svými konkurenty na trhu obsah 1. Úvod 4 1.1.

Více

Vítejte v síti. Porsche Inter Auto CZ

Vítejte v síti. Porsche Inter Auto CZ Vítejte v síti Porsche Inter Auto CZ Pár slov úvodem Porsche Inter Auto CZ je 100% dceřinou společností rakouské firmy Porsche Inter Auto GmbH se sídlem v Salzburgu, jejímž vlastníkem je společnost Porsche

Více

OBSAH. Profil společnosti. Struktura skupiny. Celosvětové koncernové zásady. Složení vrcholových orgánů. Organizační struktura společnosti

OBSAH. Profil společnosti. Struktura skupiny. Celosvětové koncernové zásady. Složení vrcholových orgánů. Organizační struktura společnosti VÝROČNÍ ZPRÁVA 2009 OBSAH 04 06 07 08 09 10 12 14 20 22 23 24 25 26 27 28 29 30 32 34 35 36 37 38 64 Profil společnosti Struktura skupiny Celosvětové koncernové zásady Složení vrcholových orgánů Organizační

Více

obsah Zpráva nezávislého auditora o účetní závěrce 58 Profil společnosti 5 Struktura skupiny 8 Rozvaha 60 Celosvětové koncernové zásady 10

obsah Zpráva nezávislého auditora o účetní závěrce 58 Profil společnosti 5 Struktura skupiny 8 Rozvaha 60 Celosvětové koncernové zásady 10 2011 Výroční zpráva obsah Profil společnosti 5 Struktura skupiny 8 Celosvětové koncernové zásady 10 Složení vrcholných orgánů 13 Dlouhodobá strategie 16 Hlavní aktivity roku 2011 19 Produkty a služby

Více

Podzim 2009. Arval Fleet Control

Podzim 2009. Arval Fleet Control Podzim 2009 Arval Fleet Control Seznámíme vás s novinkou, kterou společnost Arval uvedla na trh letos v červnu. Díky této službě můžete pohodlně a jednoduše spravovat svůj vozový park a šetřit náklady.

Více

The Nottingham Trent University. B.I.B.S., a. s. Brno. BA (Hons) in Business Management. Písemná práce k modulu. Politiky EU

The Nottingham Trent University. B.I.B.S., a. s. Brno. BA (Hons) in Business Management. Písemná práce k modulu. Politiky EU The Nottingham Trent University B.I.B.S., a. s. Brno BA (Hons) in Business Management Písemná práce k modulu Politiky EU Strategická analýza a návrh corporate strategie společnosti AAA Auto, a. s. Autoři:

Více

jarní novinky značky PEUGEOT

jarní novinky značky PEUGEOT 3 editorial jarní novinky značky PEUGEOT Vážení obchodní přátelé, jistě si říkáte, že vám něco chybí. Máte pravdu, jaro bez Peugeot Fleet Bulletinu by nebylo úplné. Připravili jsme pro vás v pořadí již

Více

číslo I II / jaro 2011 In er Cars 2011 SOR IMEN PRO SERVISNI SI

číslo I II / jaro 2011 In er Cars 2011 SOR IMEN PRO SERVISNI SI číslo I II / jaro 2011 VIP Club In er Cars 2011 VELKA JARNI AKCE SOR IMEN PRO NAKLADNI VOZY SERVISNI SI Q-SERVIce Celosvětově No.1 * Dodáváno do prvovýroby: Alfa Romeo AMG Mercedes Aston Martin Audi Bentley

Více

Výroční zpráva 2010. Credium, a.s.

Výroční zpráva 2010. Credium, a.s. Výroční zpráva 2010 Credium, a.s. OBSAH Profil společnosti... 2 Charakteristika společnosti...2 Předmět podnikání společnosti... 3 Základní finanční ukazatele...3 Úvodní slovo představenstva...4 Představenstvo

Více

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA?

NOVĚJŠÍ VŮZ U PROFESIONÁLŮ KUPTE SI MAGAZÍN PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU VICEMISS AGÁTA HANYCHOVÁ ZNÁTE SLUŽBY A BONUSY AUTO ESA? è. 1/roèník 4. ZDARMA SPECIAL LINE / www.grandprinc.cz / vychází v dubnu 2007 / vydává Auto ESA ve spolupráci s MAGAZÍN jaro 2007 PROVĚŘENÉ VOZY S GARANCÍ PŮVODU MÁME AUTA PRO VŠECHNY! KUPTE SI NOVĚJŠÍ

Více

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU AUTOMOTIVE INDUSTRY IN THE CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA. Masarykova univerzita

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU AUTOMOTIVE INDUSTRY IN THE CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA. Masarykova univerzita Masarykova univerzita Ekonomicko-správní fakulta Studijní obor: Regionální rozvoj a správa AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU AUTOMOTIVE INDUSTRY IN THE CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA Diplomová

Více

SIMPLY CLEVER. Auta pro život

SIMPLY CLEVER. Auta pro život SIMPLY CLEVER Auta pro život ŠkodaAuto Výroční zpráva 2009 Vnímáme svět kolem nás, inspiruje a motivuje. Vnášet do našich modelů ověřené mechanismy, tvary nebo struktury a efektivním způsobem tak dosáhnout

Více

1 A M N V L R0Č RÁ T Ý 2 0 1 3 V Z C

1 A M N V L R0Č RÁ T Ý 2 0 1 3 V Z C V Ý R 0 Č N 1 Z R Á V A C T L M 2 0 1 3 IDENTIFIKACE SPOLEČNOSTI CETELEM ČR, a.s. Karla Engliše 5/3208 150 00 Praha 5 IČ: 250 85 689 DIČ: CZ 250 85 689 Registrace u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

Finanční služby skupiny Volkswagen Group - Úvěr Leasing Pojištění Mobilita. Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita

Finanční služby skupiny Volkswagen Group - Úvěr Leasing Pojištění Mobilita. Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita Finanční služby skupiny Volkswagen Group - Úvěr Leasing Pojištění Mobilita Finanční služby skupiny Volkswagen Group Úvěr Leasing Pojištění Mobilita Výroční zpráva 2014 2 Úvodní slovo Vážené dámy, vážení

Více

3/2012 www.credium.cz. Časopis společnosti Credium, a.s. Pojištění. Financování podzimu. Petra Černocká. Lehce roztržitá řidička

3/2012 www.credium.cz. Časopis společnosti Credium, a.s. Pojištění. Financování podzimu. Petra Černocká. Lehce roztržitá řidička 3/2012 www.credium.cz Časopis společnosti Credium, a.s. Pojištění GAP Financování podzimu Petra Černocká Lehce roztržitá řidička AEZ Sydney AEZ Sydney dark AEZ Portofino AEZ Yacht / Yacht SUV DOTZ Freeride

Více

www.e-vsudybyl.cz páté vydání 2007 PRAHA VÍDEŇ 4h 02min Více informací najdete na stranách 8 9.

www.e-vsudybyl.cz páté vydání 2007 PRAHA VÍDEŇ 4h 02min Více informací najdete na stranách 8 9. www.e-vsudybyl.cz páté vydání 2007 PRAHA VÍDEŇ 4h 02min Více informací najdete na stranách 8 9. č a s o p i s l i d í a o l i d e c h v c e s t o v n í m r u c h u ícestovní pojištěn komplexní a kvalitní

Více

jaro Assistance NEWS NOVÁ SPOLEČNOST ČP ASISTENCE ROK 2011 V ČÍSLECH ASISTENČNÍ SLUŽBA JAK JI NEZNÁTE Automobily Cestování Domov a Rodina Zdraví

jaro Assistance NEWS NOVÁ SPOLEČNOST ČP ASISTENCE ROK 2011 V ČÍSLECH ASISTENČNÍ SLUŽBA JAK JI NEZNÁTE Automobily Cestování Domov a Rodina Zdraví Assistance NEWS jaro 2012 NOVÁ SPOLEČNOST ČP ASISTENCE ROK 2011 V ČÍSLECH ASISTENČNÍ SLUŽBA JAK JI NEZNÁTE Automobily Cestování Domov a Rodina Zdraví 2 AKTUÁLNĚ ASSISTANCENEWS jaro 2012 VÁŽENÍ OBCHODNÍ

Více

Česká pojišťovna a.s.

Česká pojišťovna a.s. Výroční zpráva 2014 Výroční zpráva 2014 OBSAH Úvodní slovo předsedy představenstva... 2 Charakteristika Společnosti a skupiny Česká pojišťovna... 4 Nejvýznamnější události skupiny České pojišťovny... 6

Více

PRAHA BRNO. Otevřeno denně. Editorial. Obsah. Sídlo firmy: Vinohradská 174/1597, 130 00 Praha 3 www.autoesa.cz, info@autoesa.cz

PRAHA BRNO. Otevřeno denně. Editorial. Obsah. Sídlo firmy: Vinohradská 174/1597, 130 00 Praha 3 www.autoesa.cz, info@autoesa.cz Editorial Vážení čtenáři, vítejte v Auto ESA, tedy zatím alespoň na stránkách tohoto magazínu. Naše společnost, jak je již mnoho let dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a fesionálních službách,

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA Norsko

VÝROČNÍ ZPRÁVA Norsko Česká republika Francie Indie Norsko Itálie CETELEM ČR, a.s. Karla Engliše 5/3208, 150 00 Praha 5, Tel.: +420 257 080 111, fax: +420 257 080 128 cetelem@cetelem.cz www.cetelem.cz Obsahová část: Public

Více

speciál magazín Auto ESA nově v Brně

speciál magazín Auto ESA nově v Brně RMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA Z RMA è. 2/roèník 2. speciál Èasopis profesionálù v oblasti motorismu Auto ESA nově v Brně Poradíme: - jak vybrat správný vůz - kde na něj získat peníze - kam si ho jít koupit

Více

Den v technickém muzeu. Elektronická budoucnost: CES 2011. Inovativní procesy a kvalitní technické plyny zvyšují produktivitu

Den v technickém muzeu. Elektronická budoucnost: CES 2011. Inovativní procesy a kvalitní technické plyny zvyšují produktivitu WWW.TECHMAGAZIN.CZ LEDEN 2011 28 Kč 1 EUR Inovativní procesy a kvalitní technické plyny zvyšují produktivitu Kdy budou české elektrické sítě skutečně smart? Elektronická budoucnost: CES 2011 Den v technickém

Více

SIXT STANOVTE SI CÍLE A MĚJTE SEZNAM PŘÁNÍ

SIXT STANOVTE SI CÍLE A MĚJTE SEZNAM PŘÁNÍ Výroční zpráva 2009 II Výroční zpráva 2009 SIXT STANOVTE SI CÍLE A MĚJTE SEZNAM PŘÁNÍ Sixt je největším poskytovatelem komplexního řešení pro zajištění mobility firemních zaměstnanců. Každá firma má své

Více

Zkušenosti mají budoucnost

Zkušenosti mají budoucnost Zkušenosti mají budoucnost Výroční zpráva 2011 Zkušenosti mají budoucnost Výroční zpráva 2011 Sixt vzpomeňte si na minulost, představte si budoucnost Sixt má stoleté zkušenosti. Zkušenosti, které tvoří

Více

Výroční zpráva 2009 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Výroční zpráva 2009 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Výroční zpráva 2009 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Obsah 4 O společnosti...7 Charakteristika akcionáře...8 Úvodní slovo předsedy dozorčí rady... 10 Úvodní slovo předsedy představenstva...

Více

paro par la ola par slov slo o

paro par la ola par slov slo o Výroční zpráva 010 Obsah Slovo úvodem 3 Profil společnosti Cetelem Dlouhodobá strategie 9 Produktová nabídka společnosti 11 Milníky v historii společnosti 13 Společenská odpovědnost 1 Skupina BNP Paribas

Více

Výroční zpráva 2010. Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Výroční zpráva 2010. Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Výroční zpráva 2010 Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Obsah O společnosti... 8 Charakteristika akcionáře... 9 Dozorčí rada a představenstvo... 11 Úvodní slovo předsedy dozorčí

Více

ŠkodaAuto Výroční zpráva 2004 SIMPLY CLEVER

ŠkodaAuto Výroční zpráva 2004 SIMPLY CLEVER ŠkodaAuto Výroční zpráva 2004 SIMPLY CLEVER Jen málokterý výrobce automobilů se může pochlubit více než stoletou nepřetržitou tradicí. Škoda Auto však mezi ně patří. Její cesta k dnešní prosperitě začala

Více

Společnost ČP Leasing, a.s., poskytuje svým leasing automobilů nákladních, a to jak a dále pak operativní a leasing technologií

Společnost ČP Leasing, a.s., poskytuje svým leasing automobilů nákladních, a to jak a dále pak operativní a leasing technologií ČP Leasing, a.s. / Výroční zpráva 2000 1 Společnost ČP Leasing, a.s., poskytuje svým klientům finanční leasing automobilů osobních, užitkových, nákladních, a to jak nových, tak ojetých, a dále pak operativní

Více