Nové HP ipaq Pocket PC Navržené pro VÁS

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nové HP ipaq Pocket PC Navržené pro VÁS"

Transkript

1 Nové HP ipaq Navržené pro VÁS

2 Nové HP ipaq Navržené pro VÁS Každý z nás kráčí životem svou vlastní cestou. Každý jednotlivec si dělá své věci po svém, ať už v osobním životě či v profesi. A od toho se odvíjejí také naše požadavky a potřeby každý máme jiné. Společnost HP uvádí na trh čtyři nové modely kapesních počítačů HP ipaq, které rozšiřují stávající nabídku tak, aby si opravdu každý mohl najít přístroj, který bude přesně odpovídat jeho požadavkům a potřebám, ať už v oblasti mobility, nebo komunikace. Kapesní počítač HP ipaq rz1710 je snadno použitelný přístroj s integrovaným osobním manažerem informací (Personal Information Manager PIM), umožňuje rozšíření o navigační systém GPS. Takto vybavený handheld vám nejen pomůže organizovat vaše schůzky, ale také zajistí, abyste na ně vždy dorazili včas. HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion je ideální pro zábavu, multimédia i bezdrátovou komunikaci vždy a všude. Chcete-li špičkovou grafiku a maximální výkon, pak právě pro vás je tu nové HP ipaq hx4700. Pokud vám naopak záleží především na dobré komunikaci v kanceláři i mimo ni a vůbec na kterémkoliv místě na světě, nabízíme vám HP ipaq h6340 Pocket. PC 1 Výběr softwaru, který je ZDARMA Vyberte si podle svých potřeb pro svůj kapesní počítač z více než 200 softwarových titulů. Při nákupu kteréhokoliv z modelů HP ipaq dostanete určitý počet bodů, za které si pak můžete z Internetu pro svůj nový handheld bezplatně stahovat aplikace. Více informací o programu ipaq Choice najdete na stránkách Příslušenství pro vaše nejrůznější potřeby Pro kapesní počítače řady HP ipaq je k dispozici široký sortiment příslušenství, které vám umožní rozšířit si svůj handheld tak, aby co nejlépe vyhovoval a odpovídal vašim představám o práci či zábavě. 1 Pro připojení k Internetu budete patrně potřebovat účet u poskytovatele internetových služeb.

3 Řada kapesních počítačů HP ipaq Chtějte od života víc! Kapesní počítače HP ipaq byla navrženy k tomu, aby vás provázely doslova na každém kroku a pomáhaly vám organizovat váš osobní i profesní život. Řada ipaq vám nabízí široký sortiment kapesních počítačů s vysokou užitnou hodnotou. Po úspěšných modelech HP ipaq h1940, h2210 a h4150, které získaly řadu ocenění, přichází nyní HP se čtyřmi novými modely. Nové kapesní počítače, navazující na tradici řady ipaq, v sobě spojují inovativní a užitečné technologie, které vám umožní efektivnější práci a ve volném čase více zábavy. Kapesní poãítaãe HP ipaq rz1710, h1940, rx3715, h2210, h4150, hx4700 a h6340 jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows. Nový HP ipaq rz1710 Udržujte si přehled a zároveň se dobře bavte s tímto novým kapesním počítačem. S volitelnou GPS navíc nikdy nezabloudíte. HP ipaq h4150 Vybaven všemi důležitými funkcemi a možností bezdrátové komunikace tenký, elegantní, cenově dostupný. HP ipaq h1940 Tento handheld v sobě kombinuje pokročilé funkce, elegantní vzhled a rozumnou cenu. Nový HP ipaq hx4700 Vyspělá grafika, neobyčejný výkon a produktivita to vše ve vaší kapse. Nový HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion Tento model nabízí především digitální zábavu, multimédia a bezdrátovou komunikaci vždy a všude. Nový HP ipaq h6340 Z kteréhokoli místa na světě buďte vždy v kontaktu se svým pracovištěm na světě odevšad budete mít přístup k informacím. HP ipaq h2210 Skvělá kombinace funkcí, výkonu a rozšiřitelnosti. Tento handheld dokáže vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

4 Nový HP ipaq rz1710 CHCETE si organizovat svůj čas, mít přehled a bavit se? Kapesní počítač HP rz1710 se snadno používá a za příznivou cenu dodává spolehlivou technologii. Handheld rz1710 je vybaven celou řadou užitečných funkcí, obsahuje oblíbené aplikace, multimediální prvky a je možné jej dále rozšiřovat. Díky němu si snadno zorganizujete svůj čas a budete mít přehled o všech svých aktivitách. Integrovaný software PIM zvyšuje efektivitu kalendáře, kontaktů, úkolů a schůzek. Již nikdy nezabloudíte Připojíte-li ke svému HP ipaq rz1710 přijímač satelitní navigace GPS, a použijete vhodný software (například PLANStudio SmartMaps, TomTom RoutePlanner či Tranis Pocket Kim), získáte spolehlivého průvodce který vám vizuálně i slovně pomůže vyhledat cestu na jakékoli místo v České republice nebo v Evropě. Dobrý software v kobinaci s GPS přijímačem udělá z vašeho rz1710 kompletní navigační systém. Například pro váš vůz. CHCETE dostupnou a všestrannou technologii? Stylový HP rz1710 je dost malý na to, aby se vám vešel takřka do každé kapsy. Je vybaven barevným transreflexním displejem QVGA TFT 64K a jej možné ho využívat i jako přehrávač souborů MP3. HP ipaq rz1710 a h1940 s jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows. HP ipaq h1940 CHCETE nejmenší možné rozměry bez ztráty důležitých funkcí? Handheld HP h1940 je v současné době jedním z nejmenších kapesních počítačů na trhu. Přesto má za skvělou cenu celou řadou užitečných funkcí. Tento flexibilní handheld vám umožní mít informace o kontaktech, schůzkách apod. neustále u sebe. V případě nedostatku paměti můžete využít SD slot pro rozšíření. CHCETE být neustále v kontaktu se svými kolegy a klienty? S integrovaným rozhraním Bluetooth se můžete prostřednictvím HP h1940 připojit ke všem kompatibilním zařízením. Podporovány jsou i další bezdrátové technologie, takže se můžete připojovat k Internetu, serverům elektronické pošty a do podnikových sítí. 1 1 Pro bezdrátovou komunikaci bude patrně zapotřebí standardní architektura WLAN, jiné zařízení pro Bluetooth, další, zvlášť zakoupené příslušenství a smlouva s poskytovatelem bezdrátových služeb o podmínkách poskytování služby. Pro bezdrátový přistup k Internetu je rovněž nutná samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Ověřte si ve své oblasti možnosti a podmínky bezdrátového připojení. Veškerý obsah webových stránek nemusí být vždy zcela přístupný.

5 Nový HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion CHCETE digitální zábavu, multimédia a bezdrátovou komunikaci? S handheldem HP rx3715 můžete poslouchat hudbu, prohlížet si fotografie, přehrávat video i hrát hry kdykoliv a kdekoliv. Budoucnost zábavy je v digitálním a kapesním počítači rx3715, který vám právě tento druh zábavy přiblíží na dosah ruky. CHCETE si prohlížet fotografie, poslouchat hudbu, sledovat video a hrát hry kdykoliv a kdekoliv? Zachyťte vzácné okamžiky svého života pomocí integrovaného digitálního fotoaparátu Photosmart 1.2 MP. Zachyťte tyto okamžiky v pohybu tím, že je uložíte do formátu MotionJPEG nebo (včetně zvuku) do formátu MPEG4. Díky kapesnímu počítači HP rx3715 s sebou můžete nosit svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, WMP nebo dalších oblíbených formátech. CHCETE mít neustále přehled o tom, co se kde děje? Neobyčejně všestranný model HP rx3715 má integrována rozhraní WLAN a Bluetooth, díky nimž se můžete bezdrátově připojit ke kompatibilním zařízením a zůstat tak v kontaktu s přáteli a být informován o veškerém dění. CHCETE mít digitální zábavu pod kontrolou? Nový ipaq a domácí Wi-Fi síť k digitálnímu přehrávání obsahu z PC, televize či sterea okolo svého domu a pobavte celou rodinu. Chcete-li sledovat svůj oblíbený program, nemusíte zůstávat u televize. 1 HP ipaq rx3715 a h2210 Mobile Media Companion jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows Mobile. HP ipaq h2210 CHCETE funkce, výkon a rozšiřitelnost? Malý a elegantní HP h2210 je předurčen k tomu, aby všude cestoval s vámi. Vy přitom nepřestanete být v kontaktu se vším, co je pro vás důležité ať už vás život zavede kamkoliv. Tento všestranný kapesní počítač je vybaven dvěma sloty pro rozšíření. Je skvělým pomocníkem v práci i v osobním životě. CHCETE bezdrátový přístup a konektivitu? Handheld HP h2210 vám v kombinaci s telefonem (s technologií Bluetooth) zprostředkuje připojení k Internetu, serveru elektronické pošty či počítačové síti vašeho podniku. Handheld můžete také bezdrátově synchronizovat se svým stolním počítačem, umožní vám tisknout na tiskárně (s podporou technologie Bluetooth) nebo si vyměňovat vizitky, záznamy do kalendáře či dokumenty s zařízeními, které podporují Bluetooth. 2 1 Nutná je ovšem standardní infrastruktura Media Receiver, Media Center PC nebo jiný stolní či přenosný počítač musí být propojen s TV nebo audiosystémem. 2 Pro připojení k Internetu budete patrně potřebovat účet u poskytovatele internetových služeb.

6 HP ipaq h4150 CHCETE rychlý přístup k Internetu a vysoký výkon při zachování malých rozměrů? I přes své malé rozměry je handheld HP h4150 doslova přeplněn funkcemi, včetně integrovaného rozhraní WLAN b, technologie Bluetooth pro přístup k Internetu a serveru elektronické pošty. Je přitom jedno, zda se připojujete v kanceláři, doma nebo třeba v kavárně přes veřejný přístupový bod. 1 POTŘEBUJETE flexibilitu pro své náročné pracovní úkoly? Pro zvýšení funkcionality je tento model vybaven dvěma rozšiřujícími sloty Secure Digital (SDIO), které můžete osadit pamětí, aby se vám do vašeho kapesního počítače vešly veškeré důležité dokumenty, nebo zde můžete připojovat nové rozšiřující moduly, jako např. digitální fotoaparát HP ipaq Photosmart Camera nebo snímač čárového kódu SD Barcode Reader. 1 Pro bezdrátovou komunikaci bude patrně zapotřebí standardní architektura WLAN, jiné zařízení pro Bluetooth, další, zvlášť zakoupené příslušenství a smlouva s poskytovatelem bezdrátových služeb o podmínkách poskytování služby. Pro bezdrátový přistup k Internetu je rovněž nutná samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Ověřte si ve své oblasti možnosti a podmínky bezdrátového připojení. Veškerý obsah webových stránek nemusí být vždy zcela přístupný. Kapesní poãítaãe HP ipaq h4150 a hx4700 jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows. Nový HP ipaq hx4700 CHCETE dokonalou grafiku a výjimečný výkon? Výjimečný model HP hx4700 představuje skvělou kombinaci výkonného procesoru a výborné grafiky, která je zajištěna čtyřpalcovým prosvíceným barevným displejem TFT VGA 64K s vysokým rozlišením (480 x 640). CHCETE maximální rozšiřitelnost pro naprostou flexibilitu na cestách? Handheld HP hx4700 je díky slotům Compact Flash Type II a SD určeným pro rozšíření základních funkcí a paměťové kapacitě 64MB SDRAM živým a výkonným pomocníkem pro každou situaci. Nový, vylepšený Touchpad umožňuje navigaci po obrazovce a pohyb kurzoru pro efektivnější práci. CHCETE zůstat ve spojení v kanceláři i mimo ni? Model HP hx4700 umožňuje rychlé připojení k Internetu, serveru elektronické pošty či podnikové síti prostřednictvím integrovaného rozhraní pro Wi-Fi a Bluetooth. Spolupracovat může samozřejmě také s dalšími zařízeními s podporou technologie Bluetooth. Šifrování a funkce sady HP ProtectTools zajistí ochranu vašich dat.

7 Nový HP ipaq h6340 Kapesní poãítaã HP ipaq h6340 je vybaven operaãním systémem Microsoft Windows Pocket PC Phone Edition. POTŘEBUJETE zůstat ve spojení v kanceláři i mimo ni a a vůbec na kterémkoli místě na světě? Handheld HP h6340 je skvělým nástrojem pro bezdrátovou komunikaci kdykoliv a kdekoliv. Jedná se o první a nejmenší kapesní počítač vybavený hned třemi systémy pro bezdrátovou komunikaci (GSM/GPRS, Wi-Fi a Bluetooth ), které vám umožní 1, 2, 3 zůstat ve spojení doma, v kanceláři i na cestách. CHCETE mít přístup k hlasovým a datovým službám v celosvětovém měřítku? Handheld HP h6340 je vybaven nejvíce možnostmi pro bezdrátovou komunikaci, ať už se jedná o přístup k Internetu, elektronickou poštu, přímé zasílání či běžné telefonování. 2, 3 Odpovídejte svým zákazníkům rychle, efektivně a v kteroukoliv dobu možnost připojení do sítě GPRS znamená neustálý přístup k Internetu z kteréhokoliv místa na světě. 3 Tento všestranný kapesní počítač vám umožní přijímat a odesílat textové zprávy SMS či zprávy MMS, které mohou obsahovat text, zvuk, obrázky i video. CHCETE vysokorychlostní přístup k Internetu, serveru elektronické pošty a podnikové datové síti? Model HP h6340 je vybaven také integrovaným rozhraním Wi-Fi, což znamená, že se s ním dá snadno připojit k Internetu, elektronické poště či podnikové síti. 1 Prostřednictvím vytváření osobních sítí s ostatními zařízeními s podporou pro WLAN vám tento skvělý komunikační nástroj umožní efektivněji komunikovat s kolegy a zákazníky. Můžete tak lépe spolupracovat a sdílet data. 3 CHCETE rychlou a snadnou synchronizaci, sdílení dat a tisk? Kapesní počítač HP h6340 je rovněž vybaven i rozhraním Bluetooth, což velmi usnadňuje synchronizaci dat, sdílení informací a tisk data se jednoduše odešlou na jiné zařízení s podporou Bluetooth, ať už se jedná o tiskárnu, jiný handheld či jiné kompatibilní zařízení. Svůj h6340 můžete také bezdrátově připojit k navigačnímu systému GPS s podporou Bluetooth (prodávanému zvlášť), čímž získáte neomylného průvodce po všech zemích Evropy. CHCETE dosáhnout vyšší produktivity prostřednictvím spolehlivé technologie? S handheldem HP h6340 je dodávána přídavná rychloupínací klávesnice pro snadnější psaní zpráv elektronické pošty a chatování. Podsvícený 3,5 palcový barevný displej TFT 64K poskytuje velký a kvalitní obraz. Model h6340 má dva rozšiřující sloty (SDIO a MMC) a je skvěle vybaven tak, aby uspokojil požadavky každého profesionála. 1 Pro bezdrátovou komunikaci je zapotřebí standardní infrastruktura GSM/GPRS, či WLAN, přip. jiné zařízení s bezdrátovou technologií Bluetooth. Také je zapotřebí mít uzavřenu smlouvu s poskytovatelem bezdrátového spojení o podmínkách poskytování služby. Pro bezdrátový přistup k Internetu přes GPRS je rovněž nutná samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Ověřte ve své oblasti možnosti a podmínky bezdrátového připojení. Veškerý obsah webových stránek nemusí být vždy zcela přístupný. 2 Je třeba mít uzavřenu smlouvu o poskytování příslušných hlasových a datových služeb. 3 Je zapotřebí přístupový bod do bezdrátové sítě (není součástí dodávky). Pro bezdrátový přistup k Internetu je třeba rovněž samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Počet veřejných přístupových bodů je zatím omezen.

8 Příslušenství CHCETE si svůj ipaq dovybavit podle vlastních představ? Příslušenství ke kapesním počítačům HP ipaq zvyšuje počet funkcí vašeho handheldu a tím vám umožňuje, abyste si ho přizpůsobili svým potřebám. Podrobné informace o konkrétním příslušenství včetně čísel jednotlivých dílů najdete v tabulce Příslušenství na webové stránce Accessories Locator (adresa je uvedena na konci této sekce). Proměňte svůj ipaq na digitální fotoaparát a mobilní fotoalbum Vaše dítě zkouší své první krůčky a málem přitom zavalí kočku. Naštěstí máte u sebe mobilní digitální fotoaparát HP Photosmart, který z vašeho handheldu HP ipaq dokáže udělat malé obrazové středisko. Stačí připojit fotoaparát k handheldu a můžete rozeslat fotografie přátelům nebo je tisknout v rozlišení 1,3 megapixelu. Také můžete místo statických snímků pořídit krátký videozáznam včetně zvuku. Klíčové výhody: Funkce Instant Review pro okamžité prohlédnutí právě pořízeného snímku. Software ipaq Image Zone k prohlížení, sdílení a tisk obrázků přímo z ipaqu. Utilita zvaná Image Transfer pro snadnou synchronizaci obrázků mezi ipaqem a vaším stolním počítačem. Zadávejte data rychle a pohodlně Sedíte v kavárně a rozhodnete se napsat obsáhlý svému kolegovi. Sáhnete tedy po svém ipaqu, připojíte k němu skládací klávesnici QWERTY (velkou přibližně jako klávesnice notebooku) a pustíte se do psaní všemi deseti a pohodlně. Když zprávu dokončíte a odešlete, klávesnici zase jednoduše odpojíte a složíte, aby vám nepřekážela. Klíčové výhody: Plnohodnotná pětiřadá klávesnice s písmeny i čísly. Klávesové zkratky pro rychlý přístup k funkcím kapesního počítače. Více místa pro hudbu, aplikace apod. Právě jste se pohodlně usadili ve vlaku. Protože vás čeká dlouhá cesta, sáhnete pro paměťovou kartu SD, na které máte nahranou svou oblíbenou hudbu a zasunete ji do svého ipaqu. Cestu si pak zpříjemňujete poslechem. Další SD karty je možné použít k ukládání citlivých souborů, a také k zálohování a ukládání speciálních aplikací. Klíčové výhody: Běžný formát paměťové karty, pomocí které je možné snadno přenášet data mezi ipaqem a digitálním fotoaparátem, tiskárnou, desktopem či notebookem. Přenos dat rychlostí 2,5 Mb/s Vysoká kapacita a malá velikost. Pohodlná synchronizace a dobíjení Už jste si navykli, že první věc, kterou uděláte, když se vrátíte do kanceláře, nebo naopak, když se vrátíte z práce domů, je vložit ipaq do kolébky? Je to rychlý a snadný způsob připojení handheldu ke stolnímu počítači chcete-li synchronizovat data, nemusíte se zabývat s žádnými kabely. Klíčové výhody: Originální kolébka pro ipaq je zárukou toho, že do ní handheld dobře zapadne. Jeden slot navíc pro dobíjení náhradní baterie. Máte-li síťový adaptér (prodává zvlášť) můžete dobíjet baterii v ipaqu a náhradní baterii současně.

9 Synchronizujte na cestách Kabel USB/Serial AutoSync Cable umožňuje snadnou synchronizaci s desktopem či notebookem přes USB nebo sériové rozhraní.je skladnější než kolébka a proto se zvlášť dobře uplatní především na cestách. Klíčové výhody: Spolupracuje se síťovým či automobilovým adaptérem (prodávají se samostatně) a dobíjí tak baterii ipaqu v průběhu synchronizace. Je kompatibilní se všemi platformami (ipaq h1940 nepodporuje sériové rozhraní) Chraňte svůj ipaq stylově Chraňte svůj ipaq před nepříznivými podmínkami, nárazy a pády stylovým pouzdrem. HP nabízí celou řadu pouzder, z nichž si vyberete to, které nejvíc vyhovuje vaší představě. Více informací o pouzdrech pro HP ipaq najdete v tabulce Příslušenství. Více informací o konkrétním příslušenství najdete na stránkách Accessories Locator: na adrese: popis Pouzdra Pouzdro na opasek Univerzální odolné pouzdro h1900 Nylonové pouzdro Slimline h1900 Kožené pouzdro na opasek MoÏnosti napájení Auto adaptér Síťový (AC) adaptér EURO Síťový (AC) adaptér UK h1900 Náhradní baterie h2200 Náhradní baterie h2200 Přídavná baterie h4100 Standardní baterie h4100 Přídavná baterie h6340 Standardní baterie h6340 Přídavná baterie hx4700 Standardní baterie hx4700 Přídavná baterie rx3700 Standardní baterie rx3700 Přídavná baterie PamûÈ/Ukládání dat Paměťová karta 256 MB SD Paměťová karta 512 MB Paměťová karta 1 GB SD MoÏnosti vstupu ipaq Skládací klávesnice UK ipaq Skládací klávesnice GR ipaq Skládací klávesnice GR ipaq Skládací klávesnice IT ipaq Skládací klávesnice LTNA ipaq BT Skládací klávesnice h1900 Stylus 3-Pack h2200 Stylus 3-Pack h6340 Stylus Kit Stylus Kit Universal h2200 Mikroklávesnice Palcová klávesnice Mobilní fotoaparát Photosmart Mobile ROW MoÏnosti synchronizace USB/Seriový autosynch. kabel h1900 USB Stolní kolébka se slotem pro náhr. baterii h2200 USB Stolní kolébka h4000 USB Stolní kolébka h6300 USB Stolní kolébka ipaq USB Stolní kolébka ãíslo dílu FA117A#AC3 FA238A#AC3 FA161A#AC3 FA160A#AC3 FA125A#AC3 FA130A#ABB FA130A#ABU FA114A#AC3 FA110A#AC3 FA197A#AC3 FA191A#AC3 FA192A#AC3 FA235A#AC3 FA236A#AC3 FA257A#AC3 FA258A#AC3 FA285A#AC3 FA286A#AC3 FA136A#AC3 FA184A#AC3 FA283A#AC3 FA118A#ABU FA118A#ABD FA118A#ABF FA118A#ABZ FA118A#B16 FA287A#AC3 FA113A#AC3 FA111A#AC3 FA237A#AC3 FA261A#AC3 FA162A#AC3 FA302A#AC3 FA185A#AC3 FA122A#AC3 FA112A#AC3 FA109A#AC3 FA188A#AC3 FA234A#AC3 FA260A#AC3 rz1710 h1940 rx3715 h2210 h4150 hx4700 h6340 * * podporuje pouze USB

10 HP ipaq rz1710 HP ipaq h1940 HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion Stručný přehled specifikací produktů Integrované bezdrátové rozhraní IrDA Integrované rozhraní Bluetooth verze 1.1 Integrované rozhraní WLAN b, Bluetooth, IrDA Operaãní systém Microsoft Windows Mobile 2003 Edition software pro ; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer pro ) Microsoft Windows 2003 Professional Edition Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition software pro ; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer for ) Procesor Procesor 203MHz Samsung 2410 Procesor 266MHz Samsung Procesor 400MHz Samsung S3C 2440 Displej 3,5 (89 mm) transreflexní barevný TFT, režimy na šířku i na výšku, 64K barev, rozlišení: 240 x 320 Transreflexní TFT dotykový LCD displej s 64 tisíc barev a podsvícením; rozlišení: 240 x 320; zobrazitelná plocha: 3,5 3,5 (89mm) transreflexní TFT dotykový LCD displej, režimy na šířku i na výšku, 65 tisíc barev, rozlišení: 240 x 320 PamûÈ 32MB SDRAM; 32MB ROM (z toho 25MB uživatelsky přístupných) 64MB SDRAM ( z toho 56MB hlavní paměť); 32MB ROM 64MB SDRAM; 128MB ROM, (z toho152mb uživatelsky přístupných) Rozmûry (v x x h)/hmotnost 114 x 70 x 13,4 mm/120g 113,3 x 69,8 x 12,8 mm/124g 114,3 x 71,2 x 16,3 mm/158,1g Exklusivnû od HP ipaq File Store trvalé uchování dat na ROM; HP Image Zone pro aplikace pro prohlížení a tisk obrázků; HP Task Switch přepínání mezi programy nebo spouštění a zavírání programů ipaq Image Viewer prohlížení obrázků; Utility Self Test, ipaq Audio, Power Status; ipaq Backup utility pro Zálohování/Obnovení dat mezi hlavní pamětí a paměťovou kartou ipaq Wireless; Bluetooth Manager; Fotoaparát HP Photosmart; HP Mobile Printing; ipaq Entertainment zásuvný modul pro Today Screen se zástupci aplikací pro zpracování obrazu a zábavu; ipaq Mobile Media; Nevo Universal Remote; Pocket TV Pro; File Store; Pocket PC Backup; HP Image Zone for ipaqs; llium Personal Edition; itask; SDIO Now! Napájení Vyměnitelná/dobíjecí baterie Lithium-Ion (1000 mah) Lithium-lon Vyměnitelná/dobíjecí baterie 900 mah, Lithium-Ion Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1440 mah, Lithium-Ion vyměnitelná uživatelem Roz ífiení Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty těchto standardů: 4bitový SDIO a 4bitový SD/MMC Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty standardů SDIO a SD/MMC Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty těchto standardů: SD/MMC a 4bitový SDIO Ergonomické prvky Záruka 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus.

11 HP ipaq h2210 HP ipaq h4150 HP ipaq hx4700 HP ipaq h6340 Integrované rozhraní Bluetooth verze 1.1 Microsoft Windows 2003 Premium Edition Procesor 400MHz Intel Xscale Integrované rozhraní WLAN b, Bluetooth, IrDA Microsoft Windows Mobile 2003 Premium Edition Procesor 400MHz IntelXscale WLAN b, Bluetooth 1.2, IrDA (FIR) Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition software pro Premium Edition; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer pro Pocket PC) Procesor 624MHz Intel PXA270 Integrovaná podpora pro čtyřpásmové služby GSM/GPRS, Wi-Fi b, Bluetooth 1.1, IrDA Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition software pro Phone Edition; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer pro Pocket PC) Texas Instruments OMAP ,5 transreflexní TFT dotykový LCD displej; 64 tisíc barev; rozlišení: 240 x 320 3,5 transreflexní TFT dotykový LCD displej; 64 tisíc barev; rozlišení: 240 x transreflexní VGA TFT dotykový LCD displej, 64 tisíc barev; rozlišení: 480 x 640; režimy na výšku a na šířku 3,5 transreflexní TFT dotykový LCD displej, 64 tisíc barev; rozlišení: 240 x 320; režimy na výšku a na šířku 64MB SDRAM ( z toho 56MB hlavní paměti); 32 MB ROM 64MB SDRAM, ( z toho 55MB uživatelsky přístupných); 32 MB paměti Flash ROM 64MB SDRAM (z toho 135MB uživatelsky přístupných; až 80MB ipaq File Store); 128MB ROM 64MB SDRAM (55MB paměti dostupných uživateli); 64MB Flash ROM (až 20MB ipaq File Store) 115,4 x 76,4 x 15,4 mm/144,2 g 113,6 x 70,6 x 13,5 mm/132 g 131 x 77 x 14,9 mm/186,7 g 119 x 75 x 18,7 mm/190g ipaq Task Manager usnadňuje přístup k programům a jejich spouštění; Diagnostic Tool Kit; ipaq Backup utility pro zálohování/obnovení dat mezi hlavní pamětí a paměťovou kartou či ipaq File Store; ipaq Image Viewer prohlížení obrázků; Nevo Universal Remote Control; ipaq File Store permanentní uložení dat na flash ROM, upravené nastavení pohotovostního režimu (Standby) utilita pro úpravu režimů úspory energie; utility Self Test, ipaq Audio, Stav napájení Bluetooth Manager; ipaq File Store ukládání do permanentní paměti flash ipaq Backup utilita pro zálohování/obnovení dat mezi hlavní pamětí a paměťovou kartou nebo ipaq File Store; ipaq itask Manager snadný přístup k programům a jejich spouštění; ipaq Image Zone prohlížení obrázků; utility Self Test, ipaq Audio, Stav napájení Bluetooth Manager, Windows Media Player v 9.0, HP Mobile Printing, HP ProtectTools powered by Credant, itask Task Switcher, SDIO Now! ipaq Wireless ipaq File Store: zálohování do permanentní paměti flash ROM; ipaq Backup utilita pro zálohování/obnovu dat, HP Image Zone pro aplikace k prohlížení obrázků ipaq Wireless utilita, která usnadňuje správu bezdrátových připojení tří integrovaných rozhraní; ipaq File Store zápis do permanentní paměti flash ROM; ipaq Backup utilita pro zálohování/obnovu dat; HP Image Zone pro prohlížení a úprava obrázků Vyměnitelná/dobíjecí baterie Lithium-Ion (900 mah) Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1000 mah, Lithium-Ion vyměnitelná uživatelem Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1800 mah, Lithium-lon vyměnitelná uživatelem; volitelně přídavná baterie 3600 mah Lithium-lon Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1800 mah, Lithium-lon vyměnitelná uživatelem; volitelně přídavná baterie 3600 mah Lithium-lon SD slot, CF slot; SD, podpora SDIO a MMC; Compact Flash Type I a II Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty standardu SD/MMC, připravenost pro SDIO Integrovaný SD slot podporuje 1bitové a 4bitové SDIO/MMC paměťové karty, CF slot Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty standardu SD/MMC, připravenost pro SDIO Navigační tlačítko, dotykový displej pro stylus, vestavěný reproduktor, měkké boky pro pevné úchopení. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. Pro více informací o kapesních počítačích HP ipaq navštivte:

12 Autorizovaná Technologická centra HP HP Autorizovaná Technologická Centra (ATeC) jsou místa, kde certifikovaní HP business partneři umožňují zákazníkovi získat nejen teoretické znalosti o produktech, technologiích a řešeních HP, ale všechna centra jsou potřebnou technikou rovněž vybavena a připravena ji názorně předvést. Podrobnější informace o ATeC a aktuálních termínech seminářů hledejte na: Pro více informací o kapesních počítačích HP ipaq a souvisejících řešeních HP navštivte: nebo volejte Zákaznické centrum: Váš HP Business Partner: Pro více informací o moïnostech podpory nav tivte: Copyright 2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Uvedené informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Na produkty a služby poskytuje společnost HP záruky, které jsou výslovně uvedeny v přiloženém záručním listu. Na jiné informace se záruka nevztahuje. HP také nezodpovídá za případné technické a textové chyby či nedopatření, které se zde mohou vyskytnout. Intel, Itanium, Pentium, Celeron a Xeon jsou ochranné nebo registrované ochranné známky společnosti Intel Corporation nebo jejích poboček v USA a dalších zemích. Microsoft a Windows jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation registrované v USA. Bluetooth je ochrannou známkou příslušného vlastníka. Hewlett-Packard ji používá na základě licence EEE. Platnost do konce roku 2004

ceník platný od 15.2.2006

ceník platný od 15.2.2006 ceník platný od 1522006 n-series n30: Bezdrátový zázrak Acer n30 je nový, tenký, kompaktní kapesní počítač s operačním systémem Microsoft Windows Mobile 2003 Pocket PC Premium Edition, výkonným procesorem,

Více

Kompletní řešení pro Bluetooth hands-free a satelitní navigace.

Kompletní řešení pro Bluetooth hands-free a satelitní navigace. The full range Kompletní řešení pro hands-free a satelitní navigace. A corporation of Funkwerk AG EGO od Funkwerku. Posouvá hands-free systémy na novou úroveň. EGO. Telefonujte s volnýma rukama a cestujte

Více

Ruční snímače čárových kódů Datové terminály Aplikační generátor

Ruční snímače čárových kódů Datové terminály Aplikační generátor Hotel Čertousy, Praha, 11. 5. 2011 Ruční snímače čárových kódů Datové terminály Aplikační generátor Jindřich Miler Snímače čárových kódů Argox Ruční CCD snímač AS-8000, Ruční bezdrátový CCD snímač AS-8020

Více

Xtreamer Wonder. Uživatelská příručka CZ

Xtreamer Wonder. Uživatelská příručka CZ Xtreamer Wonder Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Xtreamer Wonder Xtreamer Wonder je zcela nový media hub na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým ARM Cortex A9 procesorem a grafikou Mali

Více

PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ QL

PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ QL PROFESIONÁLNÍ TISKÁRNY ŠTÍTKŮ QL Jednoduchá obsluha Profesionální výsledky Tvorba štítků libovolné velikosti Kompatibilní s aplikacemi Word/Excel/Outlook Součástí dodávky je software pro návrh štítků Potřeba

Více

SAMSUNG E1170. Stránka 1 z 6

SAMSUNG E1170. Stránka 1 z 6 Stránka 1 z 6 SAMSUNG E1170 Cena : 416,- Kč bez DPH 499,- Kč s DPH Jednoduchý mobilní telefon vhodný pro nenáročné uživatele, seniory apod. Nabízí všechny základní funkce mobilní komunikace, imituje elegantní

Více

Podrobnosti o produktu Dell Vostro 1710

Podrobnosti o produktu Dell Vostro 1710 Podrobnosti o produktu Dell Vostro 1710 1) Přehled Notebooky Dell Vostro TM jsou určeny pro malé firmy, kterým usnadňují život. Řada Vostro, vybavená přizpůsobenými funkcemi a vybraným softwarem, poskytuje

Více

Podrobnosti o produktu Dell XPS M1530. 1) Přehled

Podrobnosti o produktu Dell XPS M1530. 1) Přehled Podrobnosti o produktu Dell XPS M1530 1) Přehled ádherná rovnováha Získejte to nejlepší na světě: výkon, elegantní design a bohatou sadu funkcí to vše v notebooku perfektní velikosti, tj. s uhlopříčkou

Více

QCZ2631 A639. Průvodce 15G06A2451Z0

QCZ2631 A639. Průvodce 15G06A2451Z0 QCZ63 A639 Průvodce 5G06A45Z0 SD SD Seznámení s MyPal Přední část Boční část Indikátor napájení/oznámení Činnost Oznámení MyPal A636: Bluetooth / Wi-Fi / GPS dioda MyPal A63: Bluetooth/GPS dioda Bluetooth

Více

Akce SanDisk platná od 13.2.2013 do 27.2.2013 Popis akční cena stará cena

Akce SanDisk platná od 13.2.2013 do 27.2.2013 Popis akční cena stará cena Akce SanDisk platná od 13.2.2013 do 27.2.2013 Popis akční cena stará cena 1. SanDisk Extreme SDHC 30MB/s, class 10 Získejte dokonalé vyvážení rychlosti a spolehlivosti díky SanDisk Extreme HD Video SDHC

Více

Vývoj Internetu značně pokročil a surfování je dnes možné nejen prostřednictvím počítače, ale také prostřednictvím chytrých telefonů, tabletů a

Vývoj Internetu značně pokročil a surfování je dnes možné nejen prostřednictvím počítače, ale také prostřednictvím chytrých telefonů, tabletů a Vývoj Internetu značně pokročil a surfování je dnes možné nejen prostřednictvím počítače, ale také prostřednictvím chytrých telefonů, tabletů a netbooků. Chytré telefony, nazývané také Smartphony, poskytují

Více

Bezdrátové připojení (pouze u vybraných model ů)

Bezdrátové připojení (pouze u vybraných model ů) Bezdrátové připojení (pouze u vybraných model ů) Uživatelská příručka Copyright 2006 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Microsoft a Windows jsou registrované ochranné známky společnosti Microsoft

Více

ÍCÍ KONTROLNÍ SYSTÉMY

ÍCÍ KONTROLNÍ SYSTÉMY TimberRite MĚŘ ÍCÍ KONTROLNÍ SYSTÉMY Když se spolehnete na hlavice/procesory Waratah při každodenních operacích, musíte vědět jaká je maximální produktivita Vaší investice. Měřicí kontrolní systémy TimberRite

Více

2.790, 1.804, 1.542, 1.099, Štíhlý design. Super cena. Jednoduché ovládání. Rodinný telefon. Nikon Coolpix S3100. Garmin nüvi 40 ČR Lifetime

2.790, 1.804, 1.542, 1.099, Štíhlý design. Super cena. Jednoduché ovládání. Rodinný telefon. Nikon Coolpix S3100. Garmin nüvi 40 ČR Lifetime Vánoční inspirace Hledáte inspiraci na vánoční dárky? Nevíte jaký vánoční dárek vybrat pro své blízké? Nechte se inspirovat vánoční nabídkou, kterou jsme pro vás ušili přímo na míru. V katalogu Vánoční

Více

Minix NEO Z64 Windows 8.1

Minix NEO Z64 Windows 8.1 Minix NEO Z64 Windows 8.1 Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Minix NEO Z64 s OS Windows 8.1 Minix NEO Z64 je revoluční kompaktní Mini PC s čtyřjádrovým procesorem Intel Atom. NEO Z64 nově

Více

Rikomagic MK902 II. Uživatelská příručka CZ

Rikomagic MK902 II. Uživatelská příručka CZ Rikomagic MK902 II Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Rikomagic MK902 II MK902 II je revoluční TV Box na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým procesorem RK3288 a grafikou Mali T764. S

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH552 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH552 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH552 Notebook Váš tenký a stylový společník Tenký a atraktivní notebook Fujitsu LIFEBOOK UH552 je ideálním řešením pro každodenní použití. Pouhých 1,6 kg, malé rozměry a antireflexní

Více

Moderní technologie ve výuce přináší užitek a radost_dodávka ICT

Moderní technologie ve výuce přináší užitek a radost_dodávka ICT TECHNICKÉ PODMÍNKY NABÍDKY pro nabídku na veřejnou zakázku Moderní technologie ve výuce přináší užitek a radost_dodávka ICT Druh zadávacího řízení: Otevřené nadlimitní řízení na dodávky dle 27 zákona č.137/2006

Více

MC35. Podnikový digitální asistent

MC35. Podnikový digitální asistent MC35 Podnikový digitální asistent Komplexní funkce pro mobilní Snadné použití...přenositelnost... a přizpůsobení podnikovým potřebám. Všechny podnikové funkce v jediném odolném kapesním zařízení Podnikový

Více

Rikomagic MK05. Uživatelská příručka CZ

Rikomagic MK05. Uživatelská příručka CZ Rikomagic MK05 Uživatelská příručka CZ Děkujeme Vám za zakoupení Rikomagic MK05 Rikomagic MK05 je výkonný čtyřjádrový TV Box na bázi Android 4.4 KitKat s čtyřjádrovým ARM Cortex procesorem a grafikou Mali

Více

Bezdrátové připojení (pouze u vybraných modelů)

Bezdrátové připojení (pouze u vybraných modelů) Bezdrátové připojení (pouze u vybraných modelů) Uživatelská příručka Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows je registrovaná ochranná známka Microsoft Corporation v USA. Bluetooth

Více

Datasheet Fujitsu LIFEBOOK AH532 Notebook

Datasheet Fujitsu LIFEBOOK AH532 Notebook Datasheet Fujitsu LIFEBOOK AH532 Notebook Váš nepostradatelný společník Potřebujete-li solidní a spolehlivý multimediální notebook, zvolte Fujitsu LIFEBOOK AH532. Je k dispozici v několika provedeních

Více

Mobilní počítače v průmyslu ELVAC IPC s.r.o. Vladimír Waas Praha

Mobilní počítače v průmyslu ELVAC IPC s.r.o. Vladimír Waas Praha Mobilní počítače v průmyslu ELVAC IPC s.r.o. Vladimír Waas Praha Rozdělení mobilních počítačů - Počítače do dlaně (Handheld) - Tablety - Notebooky - Počítače do mobilních strojů a vozidel Počítače do dlaně

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK AH512 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK AH512 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK AH512 Notebook Váš společník na každý den Fujitsu LIFEBOOK AH512 je solidní notebook pro každodenní použití s lesklým 15,6 (39,6cm) displejem LCD s rozlišením HD a širokoúhlým

Více

DRUHY SESTAV. Rozlišujeme 4 základní druhy sestav. PC v provedení desktop. PC v provedení tower. Server. Notebook neboli laptop

DRUHY SESTAV. Rozlišujeme 4 základní druhy sestav. PC v provedení desktop. PC v provedení tower. Server. Notebook neboli laptop POČÍTAČOVÁ SESTAVA MARTIN ČEŽÍK 8.A DRUHY SESTAV Rozlišujeme 4 základní druhy sestav PC v provedení desktop PC v provedení tower Notebook neboli laptop Server CO NAJDEME VE VŠECH ČTYŘECH? Základní deska

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK NH570

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK NH570 Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK NH570 Stylové mobilní kino LIFEBOOK NH570 Notebook LIFEBOOK NH570 je mobilní kino, které umožňuje uživatelům sledovat filmy a fotografie, připojit se do sociálních sítí a hrát

Více

Vychutnejte si ten nejlepší obrazový a zvukový výkon

Vychutnejte si ten nejlepší obrazový a zvukový výkon funkce SateLlite p100 Satellite p100 Vychutnejte si ten nejlepší obrazový Notebook Satellite P100 společnosti Toshiba výhodně poskytuje individuální digitální obsah. Notebook Satellite P100, který je navržen

Více

SW - OFFICE 2013 HOME AND BUSINESS CZ (PRO PODNIKATELE)

SW - OFFICE 2013 HOME AND BUSINESS CZ (PRO PODNIKATELE) Příloha smlouvy č. 1 Popis zboží Kancelářský SW - OFFICE 2013 HOME AND BUSINESS CZ (PRO PODNIKATELE) Kancelářský balík, který je plně kompatibilní s operačním systémem a je v hodný pro výuky. Balík obsahuje

Více

Wonderware Průmyslové počítače

Wonderware Průmyslové počítače Wonderware Průmyslové počítače Průmyslové počítače rozšíření nabídky od Wonderware Značka Wonderware (součást koncernu Schneider Electric) je známá zejména jako výrobce špičkového softwaru pro průmyslové

Více

IsoMatch Tellus CHYTŘE EFEKTIVNĚ SNADNĚ. Budoucnost zemědělství

IsoMatch Tellus CHYTŘE EFEKTIVNĚ SNADNĚ. Budoucnost zemědělství IsoMatch Tellus Budoucnost zemědělství IsoMatch Tellus IsoMatch Tellus je nejnovější terminál, vyvinutý společností Kverneland Group. Pomocí rozhraní ISOBUS komunikuje se všemi kompatibilními stroji a

Více

Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav

Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav Konfigurace zařízení - Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav P.č. 1 Stolní PC sestava + SW 17ks Procesor čtyř jádrový procesor, benchmark min. 3,350 Paměti min 4GB Grafická

Více

Zadávací dokumentace k výběrovému řízení na dodávku výpočetní a kancelářské techniky

Zadávací dokumentace k výběrovému řízení na dodávku výpočetní a kancelářské techniky Zadavatel: Gender Studies, o. p. s. Sídlem: Klimentská 17 110 00 Praha 1 Kancelář: Gorazdova 20 120 00 Praha 2 IČO: 25737058 Tel.: 224 915 666 nebo 224 913 350 Fax: 224 915 666 e-mail: gender.info@ecn.cz

Více

Výhradní distributor pro ČR: C.P.A. CZECH s.r.o. U Panasonicu 376 530 06 Pardubice Staré Čívice

Výhradní distributor pro ČR: C.P.A. CZECH s.r.o. U Panasonicu 376 530 06 Pardubice Staré Čívice Vysvětlivky K ikonám Dvě aktivní SIM karty Nyní můžete používat dvě SIM karty v jednom telefonu! Bez nutnosti přepínání nebo přendávání karet. Obě karty jsou připraveny na příjem hovoru. Budete například

Více

Příloha č. 5 - Specifikace předmětu plnění. k veřejné zakázce malého rozsahu

Příloha č. 5 - Specifikace předmětu plnění. k veřejné zakázce malého rozsahu stránka (6) Příloha č. 5 - Specifikace předmětu plnění k veřejné zakázce malého rozsahu Dodávka počítačové a didaktické techniky pro Základní školu Benešov, Dukelská 88 Nejedná se o zadávací řízení dle

Více

Aplikace GoGEN Smart Center

Aplikace GoGEN Smart Center Aplikace GoGEN Smart Center Návod na použití aplikace Úvod Aplikace GoGEN Smart Center pro maximální využití Smart TV GoGEN, spojuje vyspělou technologii a zábavu v pohodlí domova. SMART ovládání ovládání

Více

Návod k obsluze. IP kamera Minitar MWIPC-1510G

Návod k obsluze. IP kamera Minitar MWIPC-1510G Návod k obsluze IP kamera Minitar MWIPC-1510G Úvod MWIPC-1510G je bezdrátová web kamera, která umožňuje přes internet zprostředkovat obraz odkudkoliv na světě, aniž by musel být zapnutý počítač. Může se

Více

Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky část II.

Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky část II. Příloha č.1 Specifikace předmětu zakázky část II. Projekt Inovace ve vzdělávacím procesu Vyšší odborné školy, Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, Bzenec, registrační číslo CZ.1.07/1.3.41/01.0038

Více

Philips 234E5QSB - LED monitor 23

Philips 234E5QSB - LED monitor 23 ČERVEN 2014 Platnost cen do 01. 07. 2014 nebo do vyprodání zásob. Ceny jsou uvedeny v Kč a s DPH. Za tiskové chyby neručíme. Fotografie jsou ilustrační. akční NABÍDKA PRODUKTů AKČNí NABÍDKA PRODUKTů 326072

Více

Dynavin D99 platform je špičkovy a zábavný auto systém navržen s ohledem na evropského zákazníka. D99 platforma obsahuje nový duální radiový

Dynavin D99 platform je špičkovy a zábavný auto systém navržen s ohledem na evropského zákazníka. D99 platforma obsahuje nový duální radiový Dynavin D99 platform je špičkovy a zábavný auto systém navržen s ohledem na evropského zákazníka. D99 platforma obsahuje nový duální radiový tuner,který zesiluje radiový příjem a poskytuje kvalitní vyrovnávací

Více

První použití notebooku GIGABYTE

První použití notebooku GIGABYTE Gratulujeme Vám ke koupi notebooku GIGABYTE! Tato příručka vás provede nastavením Vašeho notebooku při jeho prvním spuštění. Konečná konfigurace produktu závisí na daném modelu zakoupeném v prodejně. GIGABYTE

Více

Notebook Studio XPS 13

Notebook Studio XPS 13 Notebook Studio XPS 13 Nadčasová krása NOVÝ elegantní a štíhlý notebook Studio XPS 13 je koncipován tak, aby poskytoval optimální multimediální funkce, jež můžete využít na jakémkoliv místě a pohotově.

Více

MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX

MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX 2006 MULTIFUNKČNÍ SÍŤOVÝ PŘÍSTROJ KX-FLB853EX Ocenění za nejlepší firemní image roku 2005 Vše v jednom pro menší kancelář Multifunkční síťový přístroj KX-FLB853EX, který funguje jako vysokorychlostní laserový

Více

KOMPLEXNÍ PÉČE V OBLASTI MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ

KOMPLEXNÍ PÉČE V OBLASTI MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ KOMPLEXNÍ PÉČE V OBLASTI MOBILNÍCH TECHNOLOGIÍ PRO VAŠI FIRMU VOLBA / NEZÁVISLOST / ŠIRŠÍ MOŽNOSTI PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI Jsme distributor s přidanou hodnotou působící v oboru informačních a komunikačních

Více

KAPITOLA 1 - ZÁKLADNÍ POJMY INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

KAPITOLA 1 - ZÁKLADNÍ POJMY INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KAPITOLA 1 - ZÁKLADNÍ POJMY INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ KLÍČOVÉ POJMY technické vybavení počítače uchování dat vstupní a výstupní zařízení, paměti, data v počítači počítačové sítě sociální

Více

Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková cena musí být včetně ceny za dopravu do místa plnění zakázky.

Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková cena musí být včetně ceny za dopravu do místa plnění zakázky. Příloha č. 1 Rozsah a technická specifikace zakázky Předmětem zakázky je dodání ICT techniky a dalšího zařízení pro učebnu Centra Kašpar, o. s. Předmětem nabídky musí být nová a nepoužitá technika. Celková

Více

TAB R70 NÁVOD K OBSLUZE

TAB R70 NÁVOD K OBSLUZE TAB R70 NÁVOD K OBSLUZE VISIT OUR WEBSITE WWW.GOCLEVER.COM TO SEE MORE PRODUCTS TAB, NAVIO, DVR, DVB-T Před prvním použitím přístroje si prosím pečlivě prostudujte návod k obsluze. Úvod Děkujeme za Vaši

Více

Akce SanDisk platná od 10.9.2013 do 3.10.2013 Popis akční cena stará cena

Akce SanDisk platná od 10.9.2013 do 3.10.2013 Popis akční cena stará cena Akce SanDisk platná od 10.9.2013 do 3.10.2013 Popis akční cena stará cena 1. SanDisk Extreme SDHC 30MB/s, class 10 Získejte dokonalé vyvážení rychlosti a spolehlivosti díky SanDisk Extreme HD Video SDHC

Více

Siemens DE 380 IP RŠňůrový VoIP telefon s vynikající kvalitou zvuku

Siemens DE 380 IP RŠňůrový VoIP telefon s vynikající kvalitou zvuku Siemens DE 380 IP RŠňůrový VoIP telefon s vynikající kvalitou zvuku HDSPTM pro vynikající kvalitu zvuku, soubor podpory konfigurace ke stažení.zabezpečení SRTP/TLS, integrovaný router (PPPoE), funkční

Více

Z Á K L A D N Í S E S T A V A

Z Á K L A D N Í S E S T A V A (interní objednací kód) Funkcionalita / program. Sestava PC-A-01 Sestava PC-A-01 Z Á K L A D N Í S E S T A V A Systémová platforma Zaručená podpora operačního systému Microsoft Windows aktuální verze dostupné

Více

Konferenční systém Bosch CCS 800 Ultro Přináší inovace...

Konferenční systém Bosch CCS 800 Ultro Přináší inovace... Konferenční systém Bosch CCS 800 Ultro Přináší inovace... 2 Konferenční systém CCS 800 Ultro...s využitím flexibilního řešení pro konference Jedinečná funkce digitálního záznamu a přehrávání ve formátu

Více

12 999,- NEJLEPŠÍ NOTEBOOK! 12 490,- TRHÁK PLNÁ. 2000,-Kč! BOMBASTICKÝ POČÍTAČ! VÝBAVA! UŠETŘÍTE 15,6 NOTEBOOK TRHÁK. HP G62-b21EC

12 999,- NEJLEPŠÍ NOTEBOOK! 12 490,- TRHÁK PLNÁ. 2000,-Kč! BOMBASTICKÝ POČÍTAČ! VÝBAVA! UŠETŘÍTE 15,6 NOTEBOOK TRHÁK. HP G62-b21EC BOMBASTICKÝ NOTEBOOK! PLNÁ! UŠETŘÍTE 2000,-Kč! Paměť 3GB HDD 320GB Grafika 512MB Dvoujádrový procesor HP G62-b21EC 15,6 NOTEBOOK 12 999,- Kč s dph Vynikající notebook! Model HP G62: veliký 15,6 širokoúhlý

Více

O varováních. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích. Věž Pohled zepředu a zezadu

O varováních. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích. Věž Pohled zepředu a zezadu O varováních VAROVÁNÍ: VAROVÁNÍ upozorňuje na možné poškození majetku a riziko úrazu nebo smrti. Dell Precision T5500/T5500n Informace o nastavení a funkcích Věž Pohled zepředu a zezadu 1 2 3 4 5 11 10

Více

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a. kamerou DVR-156. Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním. použitím přístroje.

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a. kamerou DVR-156. Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním. použitím přístroje. Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem, LCD displejem a kamerou DVR-156 Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním použitím přístroje. Úvod S tímto profesionálním diktafonem zaznamenáte naprosto čistý

Více

Plnění A. Počet kusů/ kompletů. Minimální požadavky na dodané zařízení/službu - upřesnění. zařízení/dodávky

Plnění A. Počet kusů/ kompletů. Minimální požadavky na dodané zařízení/službu - upřesnění. zařízení/dodávky Název programu: Registrační číslo projektu Název projektu: Název zakázky: Název/ obchodní firma zadavatele: Číslo Název zařízení/dodávky A Plnění A Počet kusů/ kompletů Operační program Vzdělávání pro

Více

PRŮMYSLOVÉ POČÍTAČE DYALOX S p o l e h l i v ý p r ů m y s l o v ý d i a l o g

PRŮMYSLOVÉ POČÍTAČE DYALOX S p o l e h l i v ý p r ů m y s l o v ý d i a l o g PRŮMYSLOVÉ POČÍTAČE DYALOX S p o l e h l i v ý p r ů m y s l o v ý d i a l o g» Žádné pohyblivé součásti» 3letá záruka a servis po dobu 7 let» Průmyslové komponenty DyaloX spolehlivá volba Průmyslový počítač

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH572 Ultrabook Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH572 Ultrabook Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK UH572 Ultrabook Notebook Vše pro obchodní jednání v jedné brašně Stylový a velmi tenký notebook LIFEBOOK UH572 Ultrabook společnosti Fujitsu je nejlepší volbou pro každodenní

Více

HMI. Operátorské panely a dotykové displeje

HMI. Operátorské panely a dotykové displeje Operátorské panely a dotykové displeje Popis systému Popis HMI Struktura a koncept univerzální využití. Dotykové displeje jsou vybaveny operačním a integrovaným PLC-CPU je ideálním zařízením pro malé řidicí

Více

HLEDÁTE TO SPRÁVNÉ SPOJENÍ.

HLEDÁTE TO SPRÁVNÉ SPOJENÍ. MarConnect. Zpracování měřených dat HLEDÁTE TO SPRÁVNÉ SPOJENÍ. VYTVOŘÍ JEJ MARCONNET. Nejaktuálnější informace k produktům MARCONNECT naleznete na našich webových stránkách: www.tm-technik.cz Naše nové

Více

Zálohování a obnova. Uživatelská příručka

Zálohování a obnova. Uživatelská příručka Zálohování a obnova Uživatelská příručka Copyright 2007 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Windows je ochranná známka společnosti Microsoft Corporation registrovaná v USA. Informace uvedené v této

Více

ENTER PRICE ROKY ZÁRUKA. HAL3000 Enterprice 1015. www.enter-price.cz. Kód: PCHS2069. Win 10 64bit 1 TB DISK. Pentium DDR3

ENTER PRICE ROKY ZÁRUKA. HAL3000 Enterprice 1015. www.enter-price.cz. Kód: PCHS2069. Win 10 64bit 1 TB DISK. Pentium DDR3 10 2015 ZPÁTKY NA UNIVERZITU S WINDOWS 10 9 990,včetně DPH + SLUCHÁTKA ZDARMA Intel 4 GB Pentium DDR3 1 TB DISK Win 10 64bit 3 ROKY ZÁRUKA + BEZSTAROSTNÝ SERVIS HAL3000 Enterprice 1015 Kód: PCHS2069 procesor

Více

Zkontrolujte dodané příslušenství

Zkontrolujte dodané příslušenství Gratulujeme Vám ke koupi nového Netbooku GIGABYTE T3! Tento stručný přehled Vám pomůže nastavit Váš netbook při prvním spuštění.pro více informací se prosím obraťte na naše stránky: www.gigabyte.com Veškeré

Více

BDVR HD IR. Návod na použití

BDVR HD IR. Návod na použití Vážený zákazníku, děkujeme Vám za zakoupení přenosného záznamového zařízení DVR. Před použitím si pozorně přečtěte tento návod na použití. Popis zařízení 3 1) HDMI konektor 2) USB konektor 3) Konektor

Více

Obecná charakteristika produktu

Obecná charakteristika produktu Obecná charakteristika produktu Název: Apple ipod nano 4GB Silver 3. generace Výrobce: Apple Computer, Inc. Cena: 4 500 Kč až 4 900 Kč Popisovaný model: 4 504 Kč Charakteristika: velikosti 4 multimediální

Více

co to znamená pro mobilního profesionála?

co to znamená pro mobilního profesionála? funkce Vstupte do širokopásmové sítě WWAN Vstupte do širokopásmové sítě WWAN: co to znamená pro mobilního profesionála? Bezporuchové, vysokorychlostní připojení je ve vzrůstající míře základní podmínkou

Více

izákladna chytré řešení pro instalaci, monitoring, synchronizaci a backup/restore SW dotykových zařízení

izákladna chytré řešení pro instalaci, monitoring, synchronizaci a backup/restore SW dotykových zařízení izákladna chytré řešení pro instalaci, monitoring, synchronizaci a backup/restore SW dotykových zařízení Radek Švehla Manažer obchodního oddělení Oddělení Obchod a projektová podpora BOXED s.r.o. rsvehla@boxed.cz

Více

Dokumentace. k projektu Czech POINT. Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení

Dokumentace. k projektu Czech POINT. Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení Dokumentace k projektu Czech POINT Technická specifikace hardwarového a softwarového vybavení Vytvořeno dne: 11.4.2007 Aktualizováno: 3.3.2010 Verze: 1.4 2009 MVČR Obsah 1. Technická specifikace hardwarového

Více

ZPÁTKY DO ŠKOLY PRŮVODCE NÁKUPEM

ZPÁTKY DO ŠKOLY PRŮVODCE NÁKUPEM PROGRAM Toshiba ZPÁTKY DO ŠKOLY ZPÁTKY DO ŠKOLY PRŮVODCE NÁKUPEM Ať už se jedná o studenta, učitele nebo školu, která potřebuje vybavit učebnu, společnost Toshiba nabízí výběr ze široké řady počítač. V

Více

Řada Aspire 7715Z/7315. Stručné pokyny

Řada Aspire 7715Z/7315. Stručné pokyny Řada Aspire 7715Z/7315 Stručné pokyny Copyright 2009. Všechna práva vyhrazena. Stručné pokyny pro počítače řady Aspire 7715Z/7315 Původní vydání: 08/2009 Notebook řady Aspire 7715Z/7315 Číslo modelu: Sériové

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka Pohled zepředu a zezadu. 1. USB 2.0 1 2 3 5 6 4 2. Externí IR 3. Mikrofon 4. Audio výstup 5. Optický audio výstup 6. Gigabit LAN 7 8 9 10 7. esata port 8. HDMI 1.4a 9. DVI 10. Napájení

Více

APM Automotive s.r.o., tel.: 379 302 922, info@apm.cz, www.apm.cz

APM Automotive s.r.o., tel.: 379 302 922, info@apm.cz, www.apm.cz 15,6 48 APM Automotive s.r.o., tel.: 379 302 922, info@apm.cz, www.apm.cz jarní AKCE plná odměn 1.3. - 31.5.2014 TNT20 získejte skvělé odměny ZDARMA! ZÁKLADNÍ PODMÍNKY A PRAVIDLA AKCE TNT20: 1. Akce TNT20

Více

HLEDÁTE TO SPRÁVNÉ A UNIVERZÁLNÍ SPOJENÍ. VYTVOŘÍ JEJ MARCONNECT.

HLEDÁTE TO SPRÁVNÉ A UNIVERZÁLNÍ SPOJENÍ. VYTVOŘÍ JEJ MARCONNECT. - HLEDÁTE TO SPRÁVNÉ A UNIVERZÁLNÍ SPOJENÍ. VYTVOŘÍ JEJ MARCONNECT. Nejaktuálnější informace k produktům MARCONNECT naleznete na našich webových stránkách: www.mahr.cz, WebCode 213 Naše nové digitální

Více

Kategorie_řád_2 Kategorie_řád_3 Kategorie_řád_4 Atributy_podkategorie. Herní konzole. Gamepady. Joysticky. Ostatní. Poškozené.

Kategorie_řád_2 Kategorie_řád_3 Kategorie_řád_4 Atributy_podkategorie. Herní konzole. Gamepady. Joysticky. Ostatní. Poškozené. Kategorie_řád_2 Kategorie_řád_3 Kategorie_řád_4 Atributy_podkategorie Herní konzole Herní zařízení Historické počítače Herní konzole Gamepady Joysticky Taneční podložky Volanty Amiga Atari Commodore Československé

Více

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky

MSA PLUS Elektrosvařovací jednotky Elektrosvařovací jednotky Nová generace jednotek Nová rukojeť Ochrana kabelů proti poškození Grafický displej Dobře čitelný, s nastavitelným kontrastem Jednoduchá klávesnice pro snadné ovládání v uživatelském

Více

Specifikace předmětu plnění

Specifikace předmětu plnění Specifikace předmětu plnění Notebook Procesor Operační systém Operační paměť Pevný disk Min. 2000 dle Passmark CPU mark Win7 Pro CZ nebo Win 8 Pro CZ min. 4 GB min. 300 GB Displej matný, 13,3"-15,6" Rozlišení

Více

Cena: 4.940,- bez DPH / 5.977,- s DPH. ALFACOM CZECH s.r.o. Bassova 621/6 190 00 Praha 9

Cena: 4.940,- bez DPH / 5.977,- s DPH. ALFACOM CZECH s.r.o. Bassova 621/6 190 00 Praha 9 ASUS FonePad ME371MG 7" Z2420, 16GB, 3G, GPS Android 4.1 BONUS! Cena: 4.940,- bez DPH / 5.977,- s DPH ASUS FonePad je tablet s funkcí 3G telefonu, operačním systémem Android 4.1 Jelly Bean a kovovým povrchem.

Více

Další HW zařízení EU peníze středním školám Didaktický učební materiál

Další HW zařízení EU peníze středním školám Didaktický učební materiál Další HW zařízení EU peníze středním školám Didaktický učební materiál Anotace Označení DUMU: VY_32_INOVACE_IT1.18 Předmět: Informatika a výpočetní technika Tematická oblast: Úvod do studia informatiky,

Více

STRUČNÁ PŘÍRUČKA. Instalace ovladačů Nokia Connectivity Cable Drivers

STRUČNÁ PŘÍRUČKA. Instalace ovladačů Nokia Connectivity Cable Drivers STRUČNÁ PŘÍRUČKA Instalace ovladačů Nokia Connectivity Cable Drivers Obsah 1. Úvod...1 2. Nutné podmínky...1 3. Instalace Ovladačů Nokia Connectivity Cable Drivers...2 3.1 Před začátkem instalace...2 3.2

Více

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Pro jednoduchou centralizovanou správu tiskáren a multifunkčních systémů ŘÍZENÍ PROVOZU SNADNÁ METODA PRO SPRÁVU VAŠICH TISKÁREN A MULTIFUNKČNÍCH SYSTÉMŮ Udržet

Více

Siemens DE 310 IP PRO. Siemens DE 410 IP PRO. Siemens DE 380 IP RŠňůrový VoIP telefon s vynikající kvalitou zvuku

Siemens DE 310 IP PRO. Siemens DE 410 IP PRO. Siemens DE 380 IP RŠňůrový VoIP telefon s vynikající kvalitou zvuku Siemens DE 380 IP RŠňůrový VoIP telefon s vynikající kvalitou zvuku HDSPTM pro vynikající kvalitu zvuku, soubor podpory konfigurace ke stažení.zabezpečení SRTP/TLS, integrovaný router (PPPoE), funkční

Více

Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035

Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035 Technická specifikace pro část 3 : Nákup IT vybavení-ch035 Notebook 7 ks : DISPLEJ - IPS, matný, velikost 15,6", 16:9, rozlišení min. FullHD - 1920 1080; PROCESOR - PassMark min. 8200, min. 4 jádra, technologie

Více

Příloha č. 1 zadávací dokumentace - Technická specifikace

Příloha č. 1 zadávací dokumentace - Technická specifikace Obsah Příloha č. 1 zadávací dokumentace - Technická specifikace Stávající stav... 2 Část č. 1 veřejné zakázky - Tablety posádek... 4 Část č. 2 veřejné zakázky - Tiskárny... 5 Část č. 3 veřejné zakázky

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook Váš nepostradatelný společník Pokud hledáte solidní a spolehlivý všestranný notebook, je Fujitsu LIFEBOOK AH532 tím správným řešením. Antireflexní displej LCD

Více

Příloha č. 2: Oceněný položkový rozpočet (nabídková cena - položkový rozpočet)

Příloha č. 2: Oceněný položkový rozpočet (nabídková cena - položkový rozpočet) Dodavatel Příloha č. 2: Oceněný položkový rozpočet (nabídková cena - položkový rozpočet) Zadavatel: Název: Název Požadované minimální technické parametry Množství Splněno/nesplněno (uchazeč doplní toto

Více

Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series

Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series Poznámky k instalaci tiskového systému HP LaserJet P2015 Series Autorská práva a licence 2006 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy nebo překlad jsou bez předchozího písemného

Více

Vstup: 5V/1000 mah (max.) Vhodné pro: iphone, Smart Phone, mobily, MP3/MP4,

Vstup: 5V/1000 mah (max.) Vhodné pro: iphone, Smart Phone, mobily, MP3/MP4, USBpromo.cz POWER BANKY A SOLÁRNÍ NABÍJEČKY Ceny k 15.10.2014 KÓD bez DPH při 100 ks OBRÁZEK POPIS, SPECIFIKACE, POČET NABITÍ SPECIFIKACE KAPACITA (v mah) BALENÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ TERMÍN DODÁNÍ POTISK STANDARDNÍ

Více

Kaspersky ONE. univerzální zabezpečení. Ochrana různých zařízení

Kaspersky ONE. univerzální zabezpečení. Ochrana různých zařízení Kaspersky ONE univerzální zabezpečení Ochrana různých zařízení Ochrana notebooku Rizikem pro notebooky jsou nezabezpečená připojení Wi-Fi. Komplexní ochranné technologie neustále monitorují veškerý příchozí

Více

Nabídka POS pokladen. Selva váhy s.r.o.

Nabídka POS pokladen. Selva váhy s.r.o. Nabídka POS pokladen od provozovna: tel.: 573351740, 573351742, 573352830, fax.: 573352831 zpracoval: 775 111 583 strana 1 z 7 Úvod I. Základní charakteristika dodavatele Společnost byla založena v březnu

Více

Nové Blu-ray systémy přinesou v roce 2011 více zábavy na internetu a ve formátu 3D

Nové Blu-ray systémy přinesou v roce 2011 více zábavy na internetu a ve formátu 3D CES, Las Vegas 6. ledna 2011 Nové Blu-ray systémy přinesou v roce 2011 více zábavy na internetu a ve formátu 3D Dopřejte si nové možnosti práce i internetem a více online obsahu, ohromující zvuk i obraz

Více

Phasec 3. - detektor z řady defektoskopů

Phasec 3. - detektor z řady defektoskopů Phasec 3 tel.: 222500101-105 - detektor z řady defektoskopů V Phasec 3 Series je defektoskop na bázi vířivých proudů a byl navržen k detekci chyby železných a neželezných kovů a je vhodný pro téměř všechny

Více

Příloha č. 1 k výzvě k podání nabídek

Příloha č. 1 k výzvě k podání nabídek Příloha č. 1 k výzvě k podání nabídek Název projektu: Moderními metodami k lepším řemeslným vědomostem Registrační číslo projektu:cz.1.07/1.2.08/04.0001 Počet stránek přílohy: 5 3 ks PC vč. OS a Monitorem

Více

T-Mobile Internet. Manager. pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE

T-Mobile Internet. Manager. pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE T-Mobile Internet Manager pro Windows NÁVOD PRO UŽIVATELE Obsah 03 Úvod 04 Požadavky na hardware a software 04 Připojení zařízení k počítači 05 Uživatelské rozhraní 05 Výběr sítě 06 Připojení k internetu

Více

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista

STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista STRUč Ná Př íruč KA pro Windows Vista OBSAH Kapitola 1: SYSTéMOVé POžADAVKY...1 Kapitola 2: INSTALACE SOFTWARU TISKáRNY V SYSTéMU WINDOWS...2 Instalace softwaru pro lokální tisk... 2 Instalace softwaru

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK P701 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK P701 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK P701 Notebook Ultramobilní výkon na cesty LIFEBOOK P701 Nejvyšší úroveň výkonu všech součástí a nová velmi rychlá grafika Intel s 12,1 (30,7cm) displejem WXGA činí z tohoto

Více

Specifikace VT 11 ks. Ultrabook dle specifikace v příloze č. 1 11 ks. 3G modem TP-LINK M5350

Specifikace VT 11 ks. Ultrabook dle specifikace v příloze č. 1 11 ks. 3G modem TP-LINK M5350 Specifikace VT 11 ks. Ultrabook dle specifikace v příloze č. 1 Prodloužená záruka 3 roky 11 ks. 3G modem TP-LINK M5350 11 ks. MS Office 2013 pro podnikatele CZ 11 ks. brašna 11 ks. bezdrátová myš 5 ks.

Více

OPENTOUCH SUITE PRO SMB. Vyřeší všechny vaše komunikační a datové potřeby

OPENTOUCH SUITE PRO SMB. Vyřeší všechny vaše komunikační a datové potřeby OPENTOUCH SUITE PRO SMB Vyřeší všechny vaše komunikační a datové potřeby VÝKONNÝ KOMUNIKAČNÍ SERVER OmnIPCX Office Rich Communication Edition (RCE) Flexibilní komunikační server pro malé a středně velké

Více

1. Klávesy a funkce. KynectTAB 32013G

1. Klávesy a funkce. KynectTAB 32013G Rychlý průvodce 1. Klávesy a funkce 1. Přední fotoaparát 2. Klávesa Volume + 3. Klávesa Volume - 4. Zadní fotoaparát 5. Zdířka pro sluchátka 6. Slot pro SIM kartu 7. Klávesa pro zapnutí a zámek 8. Pack

Více

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Gymnázium a Střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115 Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0410 Číslo šablony: 21 Název materiálu: Možnosti komunikace a synchronizace Ročník: Identifikace materiálu:

Více

Uživatelský manuál - základ PiPO P1

Uživatelský manuál - základ PiPO P1 Uživatelský manuál - základ PiPO P1 Vítejte Děkujeme za koupi tohoto tabletu. Tablet běží na systému Android 4.4 a má čtyřjádrový 1,8GHz procesor. Před použitím si prosím přečtěte tento manuál. Klávesy

Více