Nové HP ipaq Pocket PC Navržené pro VÁS

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Nové HP ipaq Pocket PC Navržené pro VÁS"

Transkript

1 Nové HP ipaq Navržené pro VÁS

2 Nové HP ipaq Navržené pro VÁS Každý z nás kráčí životem svou vlastní cestou. Každý jednotlivec si dělá své věci po svém, ať už v osobním životě či v profesi. A od toho se odvíjejí také naše požadavky a potřeby každý máme jiné. Společnost HP uvádí na trh čtyři nové modely kapesních počítačů HP ipaq, které rozšiřují stávající nabídku tak, aby si opravdu každý mohl najít přístroj, který bude přesně odpovídat jeho požadavkům a potřebám, ať už v oblasti mobility, nebo komunikace. Kapesní počítač HP ipaq rz1710 je snadno použitelný přístroj s integrovaným osobním manažerem informací (Personal Information Manager PIM), umožňuje rozšíření o navigační systém GPS. Takto vybavený handheld vám nejen pomůže organizovat vaše schůzky, ale také zajistí, abyste na ně vždy dorazili včas. HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion je ideální pro zábavu, multimédia i bezdrátovou komunikaci vždy a všude. Chcete-li špičkovou grafiku a maximální výkon, pak právě pro vás je tu nové HP ipaq hx4700. Pokud vám naopak záleží především na dobré komunikaci v kanceláři i mimo ni a vůbec na kterémkoliv místě na světě, nabízíme vám HP ipaq h6340 Pocket. PC 1 Výběr softwaru, který je ZDARMA Vyberte si podle svých potřeb pro svůj kapesní počítač z více než 200 softwarových titulů. Při nákupu kteréhokoliv z modelů HP ipaq dostanete určitý počet bodů, za které si pak můžete z Internetu pro svůj nový handheld bezplatně stahovat aplikace. Více informací o programu ipaq Choice najdete na stránkách Příslušenství pro vaše nejrůznější potřeby Pro kapesní počítače řady HP ipaq je k dispozici široký sortiment příslušenství, které vám umožní rozšířit si svůj handheld tak, aby co nejlépe vyhovoval a odpovídal vašim představám o práci či zábavě. 1 Pro připojení k Internetu budete patrně potřebovat účet u poskytovatele internetových služeb.

3 Řada kapesních počítačů HP ipaq Chtějte od života víc! Kapesní počítače HP ipaq byla navrženy k tomu, aby vás provázely doslova na každém kroku a pomáhaly vám organizovat váš osobní i profesní život. Řada ipaq vám nabízí široký sortiment kapesních počítačů s vysokou užitnou hodnotou. Po úspěšných modelech HP ipaq h1940, h2210 a h4150, které získaly řadu ocenění, přichází nyní HP se čtyřmi novými modely. Nové kapesní počítače, navazující na tradici řady ipaq, v sobě spojují inovativní a užitečné technologie, které vám umožní efektivnější práci a ve volném čase více zábavy. Kapesní poãítaãe HP ipaq rz1710, h1940, rx3715, h2210, h4150, hx4700 a h6340 jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows. Nový HP ipaq rz1710 Udržujte si přehled a zároveň se dobře bavte s tímto novým kapesním počítačem. S volitelnou GPS navíc nikdy nezabloudíte. HP ipaq h4150 Vybaven všemi důležitými funkcemi a možností bezdrátové komunikace tenký, elegantní, cenově dostupný. HP ipaq h1940 Tento handheld v sobě kombinuje pokročilé funkce, elegantní vzhled a rozumnou cenu. Nový HP ipaq hx4700 Vyspělá grafika, neobyčejný výkon a produktivita to vše ve vaší kapse. Nový HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion Tento model nabízí především digitální zábavu, multimédia a bezdrátovou komunikaci vždy a všude. Nový HP ipaq h6340 Z kteréhokoli místa na světě buďte vždy v kontaktu se svým pracovištěm na světě odevšad budete mít přístup k informacím. HP ipaq h2210 Skvělá kombinace funkcí, výkonu a rozšiřitelnosti. Tento handheld dokáže vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům.

4 Nový HP ipaq rz1710 CHCETE si organizovat svůj čas, mít přehled a bavit se? Kapesní počítač HP rz1710 se snadno používá a za příznivou cenu dodává spolehlivou technologii. Handheld rz1710 je vybaven celou řadou užitečných funkcí, obsahuje oblíbené aplikace, multimediální prvky a je možné jej dále rozšiřovat. Díky němu si snadno zorganizujete svůj čas a budete mít přehled o všech svých aktivitách. Integrovaný software PIM zvyšuje efektivitu kalendáře, kontaktů, úkolů a schůzek. Již nikdy nezabloudíte Připojíte-li ke svému HP ipaq rz1710 přijímač satelitní navigace GPS, a použijete vhodný software (například PLANStudio SmartMaps, TomTom RoutePlanner či Tranis Pocket Kim), získáte spolehlivého průvodce který vám vizuálně i slovně pomůže vyhledat cestu na jakékoli místo v České republice nebo v Evropě. Dobrý software v kobinaci s GPS přijímačem udělá z vašeho rz1710 kompletní navigační systém. Například pro váš vůz. CHCETE dostupnou a všestrannou technologii? Stylový HP rz1710 je dost malý na to, aby se vám vešel takřka do každé kapsy. Je vybaven barevným transreflexním displejem QVGA TFT 64K a jej možné ho využívat i jako přehrávač souborů MP3. HP ipaq rz1710 a h1940 s jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows. HP ipaq h1940 CHCETE nejmenší možné rozměry bez ztráty důležitých funkcí? Handheld HP h1940 je v současné době jedním z nejmenších kapesních počítačů na trhu. Přesto má za skvělou cenu celou řadou užitečných funkcí. Tento flexibilní handheld vám umožní mít informace o kontaktech, schůzkách apod. neustále u sebe. V případě nedostatku paměti můžete využít SD slot pro rozšíření. CHCETE být neustále v kontaktu se svými kolegy a klienty? S integrovaným rozhraním Bluetooth se můžete prostřednictvím HP h1940 připojit ke všem kompatibilním zařízením. Podporovány jsou i další bezdrátové technologie, takže se můžete připojovat k Internetu, serverům elektronické pošty a do podnikových sítí. 1 1 Pro bezdrátovou komunikaci bude patrně zapotřebí standardní architektura WLAN, jiné zařízení pro Bluetooth, další, zvlášť zakoupené příslušenství a smlouva s poskytovatelem bezdrátových služeb o podmínkách poskytování služby. Pro bezdrátový přistup k Internetu je rovněž nutná samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Ověřte si ve své oblasti možnosti a podmínky bezdrátového připojení. Veškerý obsah webových stránek nemusí být vždy zcela přístupný.

5 Nový HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion CHCETE digitální zábavu, multimédia a bezdrátovou komunikaci? S handheldem HP rx3715 můžete poslouchat hudbu, prohlížet si fotografie, přehrávat video i hrát hry kdykoliv a kdekoliv. Budoucnost zábavy je v digitálním a kapesním počítači rx3715, který vám právě tento druh zábavy přiblíží na dosah ruky. CHCETE si prohlížet fotografie, poslouchat hudbu, sledovat video a hrát hry kdykoliv a kdekoliv? Zachyťte vzácné okamžiky svého života pomocí integrovaného digitálního fotoaparátu Photosmart 1.2 MP. Zachyťte tyto okamžiky v pohybu tím, že je uložíte do formátu MotionJPEG nebo (včetně zvuku) do formátu MPEG4. Díky kapesnímu počítači HP rx3715 s sebou můžete nosit svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, WMP nebo dalších oblíbených formátech. CHCETE mít neustále přehled o tom, co se kde děje? Neobyčejně všestranný model HP rx3715 má integrována rozhraní WLAN a Bluetooth, díky nimž se můžete bezdrátově připojit ke kompatibilním zařízením a zůstat tak v kontaktu s přáteli a být informován o veškerém dění. CHCETE mít digitální zábavu pod kontrolou? Nový ipaq a domácí Wi-Fi síť k digitálnímu přehrávání obsahu z PC, televize či sterea okolo svého domu a pobavte celou rodinu. Chcete-li sledovat svůj oblíbený program, nemusíte zůstávat u televize. 1 HP ipaq rx3715 a h2210 Mobile Media Companion jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows Mobile. HP ipaq h2210 CHCETE funkce, výkon a rozšiřitelnost? Malý a elegantní HP h2210 je předurčen k tomu, aby všude cestoval s vámi. Vy přitom nepřestanete být v kontaktu se vším, co je pro vás důležité ať už vás život zavede kamkoliv. Tento všestranný kapesní počítač je vybaven dvěma sloty pro rozšíření. Je skvělým pomocníkem v práci i v osobním životě. CHCETE bezdrátový přístup a konektivitu? Handheld HP h2210 vám v kombinaci s telefonem (s technologií Bluetooth) zprostředkuje připojení k Internetu, serveru elektronické pošty či počítačové síti vašeho podniku. Handheld můžete také bezdrátově synchronizovat se svým stolním počítačem, umožní vám tisknout na tiskárně (s podporou technologie Bluetooth) nebo si vyměňovat vizitky, záznamy do kalendáře či dokumenty s zařízeními, které podporují Bluetooth. 2 1 Nutná je ovšem standardní infrastruktura Media Receiver, Media Center PC nebo jiný stolní či přenosný počítač musí být propojen s TV nebo audiosystémem. 2 Pro připojení k Internetu budete patrně potřebovat účet u poskytovatele internetových služeb.

6 HP ipaq h4150 CHCETE rychlý přístup k Internetu a vysoký výkon při zachování malých rozměrů? I přes své malé rozměry je handheld HP h4150 doslova přeplněn funkcemi, včetně integrovaného rozhraní WLAN b, technologie Bluetooth pro přístup k Internetu a serveru elektronické pošty. Je přitom jedno, zda se připojujete v kanceláři, doma nebo třeba v kavárně přes veřejný přístupový bod. 1 POTŘEBUJETE flexibilitu pro své náročné pracovní úkoly? Pro zvýšení funkcionality je tento model vybaven dvěma rozšiřujícími sloty Secure Digital (SDIO), které můžete osadit pamětí, aby se vám do vašeho kapesního počítače vešly veškeré důležité dokumenty, nebo zde můžete připojovat nové rozšiřující moduly, jako např. digitální fotoaparát HP ipaq Photosmart Camera nebo snímač čárového kódu SD Barcode Reader. 1 Pro bezdrátovou komunikaci bude patrně zapotřebí standardní architektura WLAN, jiné zařízení pro Bluetooth, další, zvlášť zakoupené příslušenství a smlouva s poskytovatelem bezdrátových služeb o podmínkách poskytování služby. Pro bezdrátový přistup k Internetu je rovněž nutná samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Ověřte si ve své oblasti možnosti a podmínky bezdrátového připojení. Veškerý obsah webových stránek nemusí být vždy zcela přístupný. Kapesní poãítaãe HP ipaq h4150 a hx4700 jsou vybaveny operaãním systémem Microsoft Windows. Nový HP ipaq hx4700 CHCETE dokonalou grafiku a výjimečný výkon? Výjimečný model HP hx4700 představuje skvělou kombinaci výkonného procesoru a výborné grafiky, která je zajištěna čtyřpalcovým prosvíceným barevným displejem TFT VGA 64K s vysokým rozlišením (480 x 640). CHCETE maximální rozšiřitelnost pro naprostou flexibilitu na cestách? Handheld HP hx4700 je díky slotům Compact Flash Type II a SD určeným pro rozšíření základních funkcí a paměťové kapacitě 64MB SDRAM živým a výkonným pomocníkem pro každou situaci. Nový, vylepšený Touchpad umožňuje navigaci po obrazovce a pohyb kurzoru pro efektivnější práci. CHCETE zůstat ve spojení v kanceláři i mimo ni? Model HP hx4700 umožňuje rychlé připojení k Internetu, serveru elektronické pošty či podnikové síti prostřednictvím integrovaného rozhraní pro Wi-Fi a Bluetooth. Spolupracovat může samozřejmě také s dalšími zařízeními s podporou technologie Bluetooth. Šifrování a funkce sady HP ProtectTools zajistí ochranu vašich dat.

7 Nový HP ipaq h6340 Kapesní poãítaã HP ipaq h6340 je vybaven operaãním systémem Microsoft Windows Pocket PC Phone Edition. POTŘEBUJETE zůstat ve spojení v kanceláři i mimo ni a a vůbec na kterémkoli místě na světě? Handheld HP h6340 je skvělým nástrojem pro bezdrátovou komunikaci kdykoliv a kdekoliv. Jedná se o první a nejmenší kapesní počítač vybavený hned třemi systémy pro bezdrátovou komunikaci (GSM/GPRS, Wi-Fi a Bluetooth ), které vám umožní 1, 2, 3 zůstat ve spojení doma, v kanceláři i na cestách. CHCETE mít přístup k hlasovým a datovým službám v celosvětovém měřítku? Handheld HP h6340 je vybaven nejvíce možnostmi pro bezdrátovou komunikaci, ať už se jedná o přístup k Internetu, elektronickou poštu, přímé zasílání či běžné telefonování. 2, 3 Odpovídejte svým zákazníkům rychle, efektivně a v kteroukoliv dobu možnost připojení do sítě GPRS znamená neustálý přístup k Internetu z kteréhokoliv místa na světě. 3 Tento všestranný kapesní počítač vám umožní přijímat a odesílat textové zprávy SMS či zprávy MMS, které mohou obsahovat text, zvuk, obrázky i video. CHCETE vysokorychlostní přístup k Internetu, serveru elektronické pošty a podnikové datové síti? Model HP h6340 je vybaven také integrovaným rozhraním Wi-Fi, což znamená, že se s ním dá snadno připojit k Internetu, elektronické poště či podnikové síti. 1 Prostřednictvím vytváření osobních sítí s ostatními zařízeními s podporou pro WLAN vám tento skvělý komunikační nástroj umožní efektivněji komunikovat s kolegy a zákazníky. Můžete tak lépe spolupracovat a sdílet data. 3 CHCETE rychlou a snadnou synchronizaci, sdílení dat a tisk? Kapesní počítač HP h6340 je rovněž vybaven i rozhraním Bluetooth, což velmi usnadňuje synchronizaci dat, sdílení informací a tisk data se jednoduše odešlou na jiné zařízení s podporou Bluetooth, ať už se jedná o tiskárnu, jiný handheld či jiné kompatibilní zařízení. Svůj h6340 můžete také bezdrátově připojit k navigačnímu systému GPS s podporou Bluetooth (prodávanému zvlášť), čímž získáte neomylného průvodce po všech zemích Evropy. CHCETE dosáhnout vyšší produktivity prostřednictvím spolehlivé technologie? S handheldem HP h6340 je dodávána přídavná rychloupínací klávesnice pro snadnější psaní zpráv elektronické pošty a chatování. Podsvícený 3,5 palcový barevný displej TFT 64K poskytuje velký a kvalitní obraz. Model h6340 má dva rozšiřující sloty (SDIO a MMC) a je skvěle vybaven tak, aby uspokojil požadavky každého profesionála. 1 Pro bezdrátovou komunikaci je zapotřebí standardní infrastruktura GSM/GPRS, či WLAN, přip. jiné zařízení s bezdrátovou technologií Bluetooth. Také je zapotřebí mít uzavřenu smlouvu s poskytovatelem bezdrátového spojení o podmínkách poskytování služby. Pro bezdrátový přistup k Internetu přes GPRS je rovněž nutná samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Ověřte ve své oblasti možnosti a podmínky bezdrátového připojení. Veškerý obsah webových stránek nemusí být vždy zcela přístupný. 2 Je třeba mít uzavřenu smlouvu o poskytování příslušných hlasových a datových služeb. 3 Je zapotřebí přístupový bod do bezdrátové sítě (není součástí dodávky). Pro bezdrátový přistup k Internetu je třeba rovněž samostatná smlouva s poskytovatelem těchto služeb. Počet veřejných přístupových bodů je zatím omezen.

8 Příslušenství CHCETE si svůj ipaq dovybavit podle vlastních představ? Příslušenství ke kapesním počítačům HP ipaq zvyšuje počet funkcí vašeho handheldu a tím vám umožňuje, abyste si ho přizpůsobili svým potřebám. Podrobné informace o konkrétním příslušenství včetně čísel jednotlivých dílů najdete v tabulce Příslušenství na webové stránce Accessories Locator (adresa je uvedena na konci této sekce). Proměňte svůj ipaq na digitální fotoaparát a mobilní fotoalbum Vaše dítě zkouší své první krůčky a málem přitom zavalí kočku. Naštěstí máte u sebe mobilní digitální fotoaparát HP Photosmart, který z vašeho handheldu HP ipaq dokáže udělat malé obrazové středisko. Stačí připojit fotoaparát k handheldu a můžete rozeslat fotografie přátelům nebo je tisknout v rozlišení 1,3 megapixelu. Také můžete místo statických snímků pořídit krátký videozáznam včetně zvuku. Klíčové výhody: Funkce Instant Review pro okamžité prohlédnutí právě pořízeného snímku. Software ipaq Image Zone k prohlížení, sdílení a tisk obrázků přímo z ipaqu. Utilita zvaná Image Transfer pro snadnou synchronizaci obrázků mezi ipaqem a vaším stolním počítačem. Zadávejte data rychle a pohodlně Sedíte v kavárně a rozhodnete se napsat obsáhlý svému kolegovi. Sáhnete tedy po svém ipaqu, připojíte k němu skládací klávesnici QWERTY (velkou přibližně jako klávesnice notebooku) a pustíte se do psaní všemi deseti a pohodlně. Když zprávu dokončíte a odešlete, klávesnici zase jednoduše odpojíte a složíte, aby vám nepřekážela. Klíčové výhody: Plnohodnotná pětiřadá klávesnice s písmeny i čísly. Klávesové zkratky pro rychlý přístup k funkcím kapesního počítače. Více místa pro hudbu, aplikace apod. Právě jste se pohodlně usadili ve vlaku. Protože vás čeká dlouhá cesta, sáhnete pro paměťovou kartu SD, na které máte nahranou svou oblíbenou hudbu a zasunete ji do svého ipaqu. Cestu si pak zpříjemňujete poslechem. Další SD karty je možné použít k ukládání citlivých souborů, a také k zálohování a ukládání speciálních aplikací. Klíčové výhody: Běžný formát paměťové karty, pomocí které je možné snadno přenášet data mezi ipaqem a digitálním fotoaparátem, tiskárnou, desktopem či notebookem. Přenos dat rychlostí 2,5 Mb/s Vysoká kapacita a malá velikost. Pohodlná synchronizace a dobíjení Už jste si navykli, že první věc, kterou uděláte, když se vrátíte do kanceláře, nebo naopak, když se vrátíte z práce domů, je vložit ipaq do kolébky? Je to rychlý a snadný způsob připojení handheldu ke stolnímu počítači chcete-li synchronizovat data, nemusíte se zabývat s žádnými kabely. Klíčové výhody: Originální kolébka pro ipaq je zárukou toho, že do ní handheld dobře zapadne. Jeden slot navíc pro dobíjení náhradní baterie. Máte-li síťový adaptér (prodává zvlášť) můžete dobíjet baterii v ipaqu a náhradní baterii současně.

9 Synchronizujte na cestách Kabel USB/Serial AutoSync Cable umožňuje snadnou synchronizaci s desktopem či notebookem přes USB nebo sériové rozhraní.je skladnější než kolébka a proto se zvlášť dobře uplatní především na cestách. Klíčové výhody: Spolupracuje se síťovým či automobilovým adaptérem (prodávají se samostatně) a dobíjí tak baterii ipaqu v průběhu synchronizace. Je kompatibilní se všemi platformami (ipaq h1940 nepodporuje sériové rozhraní) Chraňte svůj ipaq stylově Chraňte svůj ipaq před nepříznivými podmínkami, nárazy a pády stylovým pouzdrem. HP nabízí celou řadu pouzder, z nichž si vyberete to, které nejvíc vyhovuje vaší představě. Více informací o pouzdrech pro HP ipaq najdete v tabulce Příslušenství. Více informací o konkrétním příslušenství najdete na stránkách Accessories Locator: na adrese: popis Pouzdra Pouzdro na opasek Univerzální odolné pouzdro h1900 Nylonové pouzdro Slimline h1900 Kožené pouzdro na opasek MoÏnosti napájení Auto adaptér Síťový (AC) adaptér EURO Síťový (AC) adaptér UK h1900 Náhradní baterie h2200 Náhradní baterie h2200 Přídavná baterie h4100 Standardní baterie h4100 Přídavná baterie h6340 Standardní baterie h6340 Přídavná baterie hx4700 Standardní baterie hx4700 Přídavná baterie rx3700 Standardní baterie rx3700 Přídavná baterie PamûÈ/Ukládání dat Paměťová karta 256 MB SD Paměťová karta 512 MB Paměťová karta 1 GB SD MoÏnosti vstupu ipaq Skládací klávesnice UK ipaq Skládací klávesnice GR ipaq Skládací klávesnice GR ipaq Skládací klávesnice IT ipaq Skládací klávesnice LTNA ipaq BT Skládací klávesnice h1900 Stylus 3-Pack h2200 Stylus 3-Pack h6340 Stylus Kit Stylus Kit Universal h2200 Mikroklávesnice Palcová klávesnice Mobilní fotoaparát Photosmart Mobile ROW MoÏnosti synchronizace USB/Seriový autosynch. kabel h1900 USB Stolní kolébka se slotem pro náhr. baterii h2200 USB Stolní kolébka h4000 USB Stolní kolébka h6300 USB Stolní kolébka ipaq USB Stolní kolébka ãíslo dílu FA117A#AC3 FA238A#AC3 FA161A#AC3 FA160A#AC3 FA125A#AC3 FA130A#ABB FA130A#ABU FA114A#AC3 FA110A#AC3 FA197A#AC3 FA191A#AC3 FA192A#AC3 FA235A#AC3 FA236A#AC3 FA257A#AC3 FA258A#AC3 FA285A#AC3 FA286A#AC3 FA136A#AC3 FA184A#AC3 FA283A#AC3 FA118A#ABU FA118A#ABD FA118A#ABF FA118A#ABZ FA118A#B16 FA287A#AC3 FA113A#AC3 FA111A#AC3 FA237A#AC3 FA261A#AC3 FA162A#AC3 FA302A#AC3 FA185A#AC3 FA122A#AC3 FA112A#AC3 FA109A#AC3 FA188A#AC3 FA234A#AC3 FA260A#AC3 rz1710 h1940 rx3715 h2210 h4150 hx4700 h6340 * * podporuje pouze USB

10 HP ipaq rz1710 HP ipaq h1940 HP ipaq rx3715 Mobile Media Companion Stručný přehled specifikací produktů Integrované bezdrátové rozhraní IrDA Integrované rozhraní Bluetooth verze 1.1 Integrované rozhraní WLAN b, Bluetooth, IrDA Operaãní systém Microsoft Windows Mobile 2003 Edition software pro ; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer pro ) Microsoft Windows 2003 Professional Edition Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition software pro ; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer for ) Procesor Procesor 203MHz Samsung 2410 Procesor 266MHz Samsung Procesor 400MHz Samsung S3C 2440 Displej 3,5 (89 mm) transreflexní barevný TFT, režimy na šířku i na výšku, 64K barev, rozlišení: 240 x 320 Transreflexní TFT dotykový LCD displej s 64 tisíc barev a podsvícením; rozlišení: 240 x 320; zobrazitelná plocha: 3,5 3,5 (89mm) transreflexní TFT dotykový LCD displej, režimy na šířku i na výšku, 65 tisíc barev, rozlišení: 240 x 320 PamûÈ 32MB SDRAM; 32MB ROM (z toho 25MB uživatelsky přístupných) 64MB SDRAM ( z toho 56MB hlavní paměť); 32MB ROM 64MB SDRAM; 128MB ROM, (z toho152mb uživatelsky přístupných) Rozmûry (v x x h)/hmotnost 114 x 70 x 13,4 mm/120g 113,3 x 69,8 x 12,8 mm/124g 114,3 x 71,2 x 16,3 mm/158,1g Exklusivnû od HP ipaq File Store trvalé uchování dat na ROM; HP Image Zone pro aplikace pro prohlížení a tisk obrázků; HP Task Switch přepínání mezi programy nebo spouštění a zavírání programů ipaq Image Viewer prohlížení obrázků; Utility Self Test, ipaq Audio, Power Status; ipaq Backup utility pro Zálohování/Obnovení dat mezi hlavní pamětí a paměťovou kartou ipaq Wireless; Bluetooth Manager; Fotoaparát HP Photosmart; HP Mobile Printing; ipaq Entertainment zásuvný modul pro Today Screen se zástupci aplikací pro zpracování obrazu a zábavu; ipaq Mobile Media; Nevo Universal Remote; Pocket TV Pro; File Store; Pocket PC Backup; HP Image Zone for ipaqs; llium Personal Edition; itask; SDIO Now! Napájení Vyměnitelná/dobíjecí baterie Lithium-Ion (1000 mah) Lithium-lon Vyměnitelná/dobíjecí baterie 900 mah, Lithium-Ion Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1440 mah, Lithium-Ion vyměnitelná uživatelem Roz ífiení Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty těchto standardů: 4bitový SDIO a 4bitový SD/MMC Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty standardů SDIO a SD/MMC Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty těchto standardů: SD/MMC a 4bitový SDIO Ergonomické prvky Záruka 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus.

11 HP ipaq h2210 HP ipaq h4150 HP ipaq hx4700 HP ipaq h6340 Integrované rozhraní Bluetooth verze 1.1 Microsoft Windows 2003 Premium Edition Procesor 400MHz Intel Xscale Integrované rozhraní WLAN b, Bluetooth, IrDA Microsoft Windows Mobile 2003 Premium Edition Procesor 400MHz IntelXscale WLAN b, Bluetooth 1.2, IrDA (FIR) Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition software pro Premium Edition; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer pro Pocket PC) Procesor 624MHz Intel PXA270 Integrovaná podpora pro čtyřpásmové služby GSM/GPRS, Wi-Fi b, Bluetooth 1.1, IrDA Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition software pro Phone Edition; součástí je verze softwaru Microsoft Professional Pocket (Outlook, Word, Excel a Internet Explorer pro Pocket PC) Texas Instruments OMAP ,5 transreflexní TFT dotykový LCD displej; 64 tisíc barev; rozlišení: 240 x 320 3,5 transreflexní TFT dotykový LCD displej; 64 tisíc barev; rozlišení: 240 x transreflexní VGA TFT dotykový LCD displej, 64 tisíc barev; rozlišení: 480 x 640; režimy na výšku a na šířku 3,5 transreflexní TFT dotykový LCD displej, 64 tisíc barev; rozlišení: 240 x 320; režimy na výšku a na šířku 64MB SDRAM ( z toho 56MB hlavní paměti); 32 MB ROM 64MB SDRAM, ( z toho 55MB uživatelsky přístupných); 32 MB paměti Flash ROM 64MB SDRAM (z toho 135MB uživatelsky přístupných; až 80MB ipaq File Store); 128MB ROM 64MB SDRAM (55MB paměti dostupných uživateli); 64MB Flash ROM (až 20MB ipaq File Store) 115,4 x 76,4 x 15,4 mm/144,2 g 113,6 x 70,6 x 13,5 mm/132 g 131 x 77 x 14,9 mm/186,7 g 119 x 75 x 18,7 mm/190g ipaq Task Manager usnadňuje přístup k programům a jejich spouštění; Diagnostic Tool Kit; ipaq Backup utility pro zálohování/obnovení dat mezi hlavní pamětí a paměťovou kartou či ipaq File Store; ipaq Image Viewer prohlížení obrázků; Nevo Universal Remote Control; ipaq File Store permanentní uložení dat na flash ROM, upravené nastavení pohotovostního režimu (Standby) utilita pro úpravu režimů úspory energie; utility Self Test, ipaq Audio, Stav napájení Bluetooth Manager; ipaq File Store ukládání do permanentní paměti flash ipaq Backup utilita pro zálohování/obnovení dat mezi hlavní pamětí a paměťovou kartou nebo ipaq File Store; ipaq itask Manager snadný přístup k programům a jejich spouštění; ipaq Image Zone prohlížení obrázků; utility Self Test, ipaq Audio, Stav napájení Bluetooth Manager, Windows Media Player v 9.0, HP Mobile Printing, HP ProtectTools powered by Credant, itask Task Switcher, SDIO Now! ipaq Wireless ipaq File Store: zálohování do permanentní paměti flash ROM; ipaq Backup utilita pro zálohování/obnovu dat, HP Image Zone pro aplikace k prohlížení obrázků ipaq Wireless utilita, která usnadňuje správu bezdrátových připojení tří integrovaných rozhraní; ipaq File Store zápis do permanentní paměti flash ROM; ipaq Backup utilita pro zálohování/obnovu dat; HP Image Zone pro prohlížení a úprava obrázků Vyměnitelná/dobíjecí baterie Lithium-Ion (900 mah) Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1000 mah, Lithium-Ion vyměnitelná uživatelem Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1800 mah, Lithium-lon vyměnitelná uživatelem; volitelně přídavná baterie 3600 mah Lithium-lon Vyměnitelná/dobíjecí baterie 1800 mah, Lithium-lon vyměnitelná uživatelem; volitelně přídavná baterie 3600 mah Lithium-lon SD slot, CF slot; SD, podpora SDIO a MMC; Compact Flash Type I a II Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty standardu SD/MMC, připravenost pro SDIO Integrovaný SD slot podporuje 1bitové a 4bitové SDIO/MMC paměťové karty, CF slot Integrovaný SD slot podporuje paměťové karty standardu SD/MMC, připravenost pro SDIO Navigační tlačítko, dotykový displej pro stylus, vestavěný reproduktor, měkké boky pro pevné úchopení. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. 4 programovatelná tlačítka pro spouštění aplikací, pětisměrné navigační tlačítko, dotykový displej a stylus. Pro více informací o kapesních počítačích HP ipaq navštivte:

12 Autorizovaná Technologická centra HP HP Autorizovaná Technologická Centra (ATeC) jsou místa, kde certifikovaní HP business partneři umožňují zákazníkovi získat nejen teoretické znalosti o produktech, technologiích a řešeních HP, ale všechna centra jsou potřebnou technikou rovněž vybavena a připravena ji názorně předvést. Podrobnější informace o ATeC a aktuálních termínech seminářů hledejte na: Pro více informací o kapesních počítačích HP ipaq a souvisejících řešeních HP navštivte: nebo volejte Zákaznické centrum: Váš HP Business Partner: Pro více informací o moïnostech podpory nav tivte: Copyright 2004 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Uvedené informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Na produkty a služby poskytuje společnost HP záruky, které jsou výslovně uvedeny v přiloženém záručním listu. Na jiné informace se záruka nevztahuje. HP také nezodpovídá za případné technické a textové chyby či nedopatření, které se zde mohou vyskytnout. Intel, Itanium, Pentium, Celeron a Xeon jsou ochranné nebo registrované ochranné známky společnosti Intel Corporation nebo jejích poboček v USA a dalších zemích. Microsoft a Windows jsou ochranné známky společnosti Microsoft Corporation registrované v USA. Bluetooth je ochrannou známkou příslušného vlastníka. Hewlett-Packard ji používá na základě licence EEE. Platnost do konce roku 2004

MC35. Podnikový digitální asistent

MC35. Podnikový digitální asistent MC35 Podnikový digitální asistent Komplexní funkce pro mobilní Snadné použití...přenositelnost... a přizpůsobení podnikovým potřebám. Všechny podnikové funkce v jediném odolném kapesním zařízení Podnikový

Více

Katalog mobilních telefonů

Katalog mobilních telefonů Bližší informace o produktech společnosti Samsung nebo o autorizovaných prodejcích společnosti Samsung naleznete na adrese: www.samsung.cz nebo na adrese www.facebook.com/samsungczsk Katalog mobilních

Více

professional working mothers: Jak zvládnout mateřství i kariéru a nezešílet?! On-line etiketa: Moderní mezilidská komunikace Mozek vaší domácnosti

professional working mothers: Jak zvládnout mateřství i kariéru a nezešílet?! On-line etiketa: Moderní mezilidská komunikace Mozek vaší domácnosti On-line etiketa: Moderní mezilidská komunikace HomeBrain: Mozek vaší domácnosti Hot Spot: Kam na pracovní snídani New York: Big Apple working mothers: Jak zvládnout mateřství i kariéru a nezešílet?! 1

Více

NABÍDKA ALCATEL-LUCENT. Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 NABÍDKA ALCATEL-LUCENT

NABÍDKA ALCATEL-LUCENT. Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 NABÍDKA ALCATEL-LUCENT NABÍDKA ALCATEL-LUCENT Alcatel-Lucent Office Communication Solutions 2007 1 Alcatel-Lucent, první skutečně globální poskytovatel komunikačních řešení...3 Office Communication Solutions - řešení splňující

Více

Aspire řady 9500. Uživatelská příručka

Aspire řady 9500. Uživatelská příručka Aspire řady 9500 Uživatelská příručka Copyright 2005 Acer Incorporated. Všechna práva vyhrazena Uživatelská příručka k notebooku Aspire řady 9500 Původní vydání: Červenec 2005 Pravidelné úpravy a revize

Více

TravelMate řady 370. Uživatelská příručka

TravelMate řady 370. Uživatelská příručka TravelMate řady 370 Uživatelská příručka Copyright 2003 Acer Incorporated. Všechna práva vyhrazena. Uživatelská příručka TravelMate řady 370 Původní vydání: říjen 2003 Pravidelné úpravy a revize informací

Více

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE

ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE ČESKÁ ZEMĚDĚLSKÁ UNIVERZITA V PRAZE PROVOZNĚ EKONOMICKÁ FAKULTA KATEDRA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ OPERAČNÍ SYSTÉM WINDOWS MOBILE Bakalářská práce Praha 2008 Vedoucí práce: Ing. Jiří Vaněk, Ph.D. Autor práce:

Více

Ferrari Řady 4000. Uživatelská Příručka

Ferrari Řady 4000. Uživatelská Příručka Ferrari Řady 4000 Uživatelská Příručka Copyright 2005 Acer Incorporated. Všechna Práva Vyhrazena Uživatelská Příručka Ferrari Řady 4000 Původní Vydání: Kviten 2005 Pravidelné úpravy a revize informací

Více

7 TRHÁKŮ SLUŽEB PRODEJEN 166 TYPŮ PERSONÁLEM TO NEJLEPŠÍ S PROŠKOLENÝM CZ + SK PRO KAŽDÉHO. Platnost od 5. březen 2011. počítače COMFOR.

7 TRHÁKŮ SLUŽEB PRODEJEN 166 TYPŮ PERSONÁLEM TO NEJLEPŠÍ S PROŠKOLENÝM CZ + SK PRO KAŽDÉHO. Platnost od 5. březen 2011. počítače COMFOR. Platnost od 5. březen 2011 280 PRODEJEN 06 počítače COMFOR CZ + SK S PROŠKOLENÝM PERSONÁLEM 11 notebooky 10 mininotebooky služby 17 LCD panely, projektory 7 TRHÁKŮ PRO KAŽDÉHO TO NEJLEPŠÍ 25 tiskárny 166

Více

TravelMate řady 2410. Uživatelská Příručka

TravelMate řady 2410. Uživatelská Příručka TravelMate řady 2410 Uživatelská Příručka Copyright 2005 Acer Incorporated. Všechna Práva Vyhrazena. Uživatelská příručka k notebooku TravelMate řady 2410 Původní Vydání: červenec 2005 Pravidelné úpravy

Více

NEJLEPŠÍ NA TRHU EXKLUZIVNĚ SLUŽBY KAŽDÝ MĚSÍC. COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK PRO DOMÁCNOSTI I FIRMY

NEJLEPŠÍ NA TRHU EXKLUZIVNĚ SLUŽBY KAŽDÝ MĚSÍC. COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK PRO DOMÁCNOSTI I FIRMY 10 / PLATNOST 28. 9. - 25. 10. 2013 NEJLEPŠÍ NA TRHU 8x EXKLUZIVNĚ KAŽDÝ MĚSÍC SLUŽBY PRO DOMÁCNOSTI I FIRMY COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK AKČNÍ NOTEBOOKY Dotykový displej!

Více

NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! TRHÁK PODLEHNĚTE! 280 CZ + SK PRODEJEN NABÍZÍME JEN KVALITNÍ ZBOŽÍ. Kč s DPH A VŽDY JAKO PRVNÍ

NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! TRHÁK PODLEHNĚTE! 280 CZ + SK PRODEJEN NABÍZÍME JEN KVALITNÍ ZBOŽÍ. Kč s DPH A VŽDY JAKO PRVNÍ 02/2013 PLATNOST OD 2. ÚNORA PODLEHNĚTE! 8x TRHÁK NEJLEVNĚJŠÍ NOTEBOOK! Paměť 4GB RAM! Dvoujádrový procesor Intel B820 HDMI výstup na televizi Asus A54C-SX610V + 2GB paměti navíc Spolehlivý notebook ASUS

Více

O nás. Hlavní aktivity. Cíle společnosti. ISO 9001:2001 Certifikace. Podpora projektů a servis. Hlavní dodavatelé a partneři

O nás. Hlavní aktivity. Cíle společnosti. ISO 9001:2001 Certifikace. Podpora projektů a servis. Hlavní dodavatelé a partneři O nás Působíme na našem a slovenském trhu jako nezávislý distributor od roku 1991. Během existence firmy jsme vytvořili spolehlivou síť zahraničních dodavatelů z USA, Evropy a Dálného východu. Spolupracujeme

Více

Acer Aspire řady 2000. Uživatelská příručka

Acer Aspire řady 2000. Uživatelská příručka Acer Aspire řady 2000 Uživatelská příručka Copy right 2003 Všechna práva vyhrazena. Notebook Acer Aspire řady 2000 uživatelská příručka Původní vydání: Srpen 2003 Pravidelné úpravy a revize informací v

Více

7 TRHÁK NEJLEPŠÍ NA TRHU NA VÁNOCE ZDARMA ZDARMA PERFEKTNÍ DÁRKY DVD SE 2 LCD DO AUTA ULTRABOOKŮM. K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ

7 TRHÁK NEJLEPŠÍ NA TRHU NA VÁNOCE ZDARMA ZDARMA PERFEKTNÍ DÁRKY DVD SE 2 LCD DO AUTA ULTRABOOKŮM. K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ INTERNET NA 6 MĚSÍCŮ 12/2012 PLATNOST OD 1. PROSINCE PERFEKTNÍ DÁRKY NA VÁNOCE NEJVÝHODNĚJŠÍ: K VYBRANÝM ULTRABOOKŮM 7 TRHÁK x NEJLEPŠÍ NA TRHU DVD SE 2 LCD DO AUTA ZDARMA SLEDUJTE IKONU STRANA 2-3 K TABLETŮM ipad O 2 MOBILNÍ

Více

Jak na POČÍTAČ. z cyklu Jak na tech. Kolektiv:

Jak na POČÍTAČ. z cyklu Jak na tech. Kolektiv: 2 Jak na POČÍTAČ z cyklu Jak na tech Kolektiv: Adam Kubeš Petr Veselý Zdeněk Pechar Magda Procházková Jan Mach Martin Vondráček Tomáš Staško Tomáš Arendáč Mátúš Lackovič www.jaknatech.cz 3 4 Obsah 1. Úvod

Více

Aspire Řady 3000/5000. Uživatelská Příručka

Aspire Řady 3000/5000. Uživatelská Příručka Aspire Řady 3000/5000 Uživatelská Příručka Copyright 2005 Acer Incorporated. Všechna Práva Vyhrazena Uživatelská Příručka Aspire Řady 3000/5000 Původní Vydání: Únor 2005 Pravidelné úpravy a revize informací

Více

KONVERTIBILNÍ ULTRABOOK TM INTEL vpro TM

KONVERTIBILNÍ ULTRABOOK TM INTEL vpro TM CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ: KONVERTIBILNÍ ULTRABOOK INTEL vpro NAMÍSTO SAMOSTATNÉHO NOTEBOOKU A TABLETU PŘINÁŠÍ ÚSPORY KONVERTIBILNÍ ULTRABOOK TM INTEL vpro TM TABLET A NOTEBOOK V JEDINÉM ZAŘÍZENÍ

Více

Uživatelská příručka TOSHIBA AT200

Uživatelská příručka TOSHIBA AT200 Uživatelská příručka TOSHIBA AT200 Obsah TOSHIBA AT200 Kapitola 1 Kapitola 2 Kapitola 3 Kapitola 4 Zákony a předpisy Copyright... 1-1 Poznámka... 1-1 Obchodní známky... 1-2 Licenční oznámení H.264/AVC,

Více

Grilujeme. se Samsungem! Gril za 1 499 Kč ZDARMA! K telefonům. Gril za. 1 499 Kč ZDARMA! Gril za. 699 Kč ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob!

Grilujeme. se Samsungem! Gril za 1 499 Kč ZDARMA! K telefonům. Gril za. 1 499 Kč ZDARMA! Gril za. 699 Kč ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob! 06/ PLATNOST 6.6. - 14.8.2015 Grilujeme Gril za 1 499 Kč ZDARMA! se Samsungem! K telefonům Gril za 1 499 Kč ZDARMA! Gril za 699 Kč ZDARMA! Akce platí do vyprodání zásob! DOTYKOVÉ NOTEBOOKY! Zvuk Bang &

Více

TravelMate řady 4010. Uživatelská Příručka

TravelMate řady 4010. Uživatelská Příručka TravelMate řady 4010 Uživatelská Příručka Copyright 2005 Acer Incorporated. Všechna Práva Vyhrazena Uživatelská příručka k notebooku TravelMate řady 4010 Původní Vydání: červen 2005 Pravidelné úpravy a

Více

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook

Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook Data Sheet Fujitsu LIFEBOOK A532 Notebook Váš nepostradatelný společník Pokud hledáte solidní a spolehlivý všestranný notebook, je Fujitsu LIFEBOOK AH532 tím správným řešením. Antireflexní displej LCD

Více

COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR

COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR 06 / PLATNOST 31. 5. - 8. 8. 2014 NOTEBOOKY A TABLETY SE ZÁRUKOU 3 ROKY? U NÁS ANO! Navštivte nás v prodejně COMFOR COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK AKČNÍ NOTEBOOKY Lumia 520

Více

BlackBerry Z10 Smartphone. Verze: 10.0.0. Uživatelská příručka

BlackBerry Z10 Smartphone. Verze: 10.0.0. Uživatelská příručka BlackBerry Z10 Smartphone Verze: 10.0.0 Uživatelská příručka Vydáno: 2013-03-22 SWD-20130322133417232 Obsah Vítejte!... 7 BlackBerry 10: nové aplikace a funkce... 8 Začínáme... 12 Nastavení zařízení...

Více

Kancelářské komunikační systémy

Kancelářské komunikační systémy Nabídka systémových ů Panasonic IP Telefony KX-NT136 IP systémový Šestiřádkový podsvícený displej 24-programovatelných tlačítek 2. Ethernetový port Technologie PoE (Power Over Ethernet) KX-NT265 Jednořádkový

Více

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy

Aastra IntelliGate. Inovativní komunikační systémy Aastra IntelliGate Inovativní komunikační systémy Systémová architektura Inovace váš komunikační partner Úspěch v podnikání je závislý na efektivitě, zejména v oblasti komunikací. K úspěchu společnosti

Více

TOUŽÍTE PO TABLETU? U NÁS JIŽ ZA AKČNÍ CENU. 2 489 Kč s DPH. Navštivte nás v prodejně COMFOR

TOUŽÍTE PO TABLETU? U NÁS JIŽ ZA AKČNÍ CENU. 2 489 Kč s DPH. Navštivte nás v prodejně COMFOR 08 / PLATNOST 9. 8. - 29. 8. 2014 TOUŽÍTE PO TABLETU? U NÁS JIŽ ZA AKČNÍ CENU 2 489 Kč s DPH Navštivte nás v prodejně COMFOR COMFOR JE V ČR PŘES 15 LET COMFOR = 200x V ČR A 100x NA SK AKČNÍ NOTEBOOKY Dárek

Více

Total Commander. Nejlepší správce souborů. GPS je víc, než jen autonavigace

Total Commander. Nejlepší správce souborů. GPS je víc, než jen autonavigace JEN 49 Kč PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ O NAVIGACE TOMTOM 7/2010 casopis.jnp.cz užitečné rady a návody Total Commander Nejlepší správce souborů Podrobný průvodce pro začátečníky i pokročilé PŘÍRUČKA Hackeři útočí

Více

Notebook Acer TravelMate série 200 Uživatelská příručka

Notebook Acer TravelMate série 200 Uživatelská příručka Notebook Acer TravelMate série 200 Uživatelská příručka Copyright 2000. Acer Incorporated. Všechna práva vyhrazena. Uživatelská příručka k notebooku TravelMate série 200 Původní vydání: Červen 2000 Informace

Více

Uživatelská příručka AT300SE

Uživatelská příručka AT300SE Uživatelská příručka Obsah Kapitola 1 Kapitola 2 Kapitola 3 Kapitola 4 Zákony a předpisy Copyright... 1-1 Poznámka... 1-1 Ochranné známky... 1-2 Licenční oznámení H.264/AVC, VC-1 a MPEG-4... 1-2 Informace

Více