Golf Perfect. Představujeme HD Grafiku 3D detekci letu míčku. Simulator

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Golf Perfect. Představujeme HD Grafiku 3D detekci letu míčku. Simulator"

Transkript

1 Golf Perfect Představujeme HD Grafiku 3D detekci letu míčku Simulator

2 O SCS Společnost Sports Coach System sídlí nedaleko Londýna a je považována za světovou špičku ve výrobě golfových simulátorů. Je jedinou společností, která vyrábí jak software, tak i hardware. Od svého vzniku v roce 1992 využívá společnost mnohaleté znalosti a zkušenosti v golfovém průmyslu. Sports Coach udržuje při vývoji softwaru neustálý kontakt se svými klienty k docílení té nejvyšší úrovně. Všechny produkty jsou špičkovou technologií umocňující reálnost simulace v jedinečné kvalitě, snadné k ovládání a cenově dostupné. Sports Coach vyvinuli nejširší spektrum softwaru pro golfové simulátory na trhu. S GPS Simulátor enginem, jehož vývoj trval několik let a byl zvolen světově nejsilnějším sportovním enginem má SCS dostatečný náskok před ostatními konkurenty. Systém je dále neustále vylepšován týmem našich programátorů tak aby zůstal nejvšestrannějším golfovým simulátorem. Sport Coach disponuje nejrozsáhlejší databází golfových hřišť a všechny programy jsou průběžně aktualizovány online. Společnost Sport Coach System je zastoupena v Evropě, Středním i Dálném Východě, Austrálii, Japonsku, Jižní Americe, USA a Kanadě. VIRTUÁLNÍ GRAFIKA GPS Software engine má největší počet prvků, které kdy byly v programu golfového simulátoru vytvořeny. Tenhle program má nejjednodušší ovládání se spoustou uživatelsky přínosných doplňků. Golfista si může velmi snadno navolit a uložit detaily jako jméno, handicap atd. Stejně tak si vybere i hřiště, jamku a variantu hry. Během hry se automaticky, před každou jamkou ukazuje pohled z helikoptéry. Místo kde je umístěn praporek se automaticky zobrazí před každým úderem, takže vždy víte kterým směrem vést úder, zatímco tip na vhodnou hůl urychlí rozhodování. Pokud dosáhnete greenu, objeví se šipky směřující na cíl a usnadní tak zamíření na jamku. Po každé jamce se objeví skóre karta, na které si prohlédnete své výsledky. Úchvatné jsou i grafické doplňky jako mraky a déšť, kde skutečně vidíte dešťové kapky, padající na zem. Při přeletu míčku nad jezírkem nebo říčkou můžeme sledovat jeho odraz na hladině vykreslující se v reálném čase. A vítr si nehýbe pouze s listím na stromech, ale prohání se také v keřích a dokonce i ve vysoké trávě. Různými kombinacemi ve víceuživatelském nastavení lze navolit specifické simulace konkrétně pro Vaše indoore centrum. Nabízí se také možnost sledování letu míčku z různých pohledů, volíme si také rychlost povrchu, tvrdost povrchu, metodu puttování, jazyk, časový limit atd. PRONÁJEM Simulátory jsou pronajímány při různých příležitostech jako prodejní exhibice, korporátní akce, firemní večírky, obchodní schůzky, ale také svatby atd. Ať už si zvolíte GPS Golf Simulátor nebo GPS Puttovací simulátor, obě tyto varianty Vám přinesou skvělou zábavu i možnost tréninku. Nespornou výhodou puttovacího simulátoru jsou jeho malé rozměry a s tím spojená snadná instalace i do menších prostor. Nejžádanějším ovšem zůstává speciálně upravený nafukovací stan pro venkovní využití s kompletním GPS Simulátorem.

3 REALITA GPS HD Grafika, přináší nový význam do světa reality. Nikdy před tím nebyla golfová hřiště reprodukována tak přesně, že je obtížné rozeznat skutečné hřiště od simulovaného. 3.5D zobrazení je tak vysoká kvalita, že objekty jako budovy, stromy, keře, zvířata, tráva.jsou reálnou prezentací samotného originálu. GOLD SILVER Pebble Brach + Royal Swilken zdarma Aa St. Omer, Abu Dhabi, Adare Manor, Albany, Arlandastad, Ballybunion s Cashen, Ballybunion s Old, Banff Springs, Barseback, Belfry s Brabazon, Belfry s PGA National, Bermuda Dunes, Brown Deer Park, Carnoustie Links, Castello di Tolcinasco, Celtic manor s Montgomerie, Celtic Manor s Ryder Cup, Champions Gate, Chateau Whistler, Coeur d Alene, Cog Hill s Dubsdread, Covered Bridge, Crans-sur-Sierre, Doral s blue Monster, Doral s Greate White, Druids Glen, Druids Heath, dutch, Emirates, European, Fontana, gut Kaden, Gut Larchenhof, Halmstad, Huntingdale, Innisbrook s Copperhead, Innsbrook s Island, Kennemer, Killarey s Killen, Killarey s Malhony s Point, Kingsbarns, La Costa, Lahinch, Leopards Creek, Munchen Eichennien, Old Head, Pebble Beach s Spanish Bay, Pebble Beach s Spyglass Hill, Poppy Hills, PGA National, Port Aventura, Quinta do Lago, Redstone International, Royal Fife, Royal Morfia, Royal Ranches Marrakech, Royal Riffa, Santo do Serra, Saujana, Sherwood, Sheshan International, Slaley Hall, Tanah Merah, Tralle, Turnberry Ailsa, Vilamoura Old, Vilamoura Victoria a Warwick Hills. BRONZE Obsahuje 40 hřišť, jako jsou Amber, Amendoeira Faldo, Amendoeira O Connor, Bro Balsta, Carrig Glas, Estonian Country, Fontainebleau, Kungsangen Kings, Linna, Lynx, Manoir Richelieu, Sharjah, Tempete..Glas, Estonian Country, Fontainebleau, Kungsangen Kings, Linna, Lynx, Manoir Richelieu, Sharjah, Tempete..

4 VIRTUÁLNÍ TURNAJ Je velmi snadné nastavit turnaj na kterémkoliv s dostupných hřišť. Nejblíže Jamce kde se vám automaticky přehraje každý úder, kterým se dostanete na green. Nejdelší Odpal všechny odpaly na fairway přesahující 200 yardů se vám znovu přehrají. Tabulka s výsledky se objeví po každém odpalu i s logem vaší firmy či sponzora. Můžete zorganizovat i turnaj Hole in One. VIRTUÁLNÍ RANGE GPS Virtual Range byl designován, aby poskytl golfistovi perfektní tréninkové prostředí. Na Virtual Range, Virtual Chip a Virtual putting green může golfista procvičovat všechny údery. Barevné rozlišení napomáhá plně porozumět vyobrazeným informacím o úderu. Dává golfistovi možnost trénovat a analyzovat své výkony od driveru po lob wedge a vytisknout si tyto informace pro další použití. To napomáhá nejen při vylepšování úderů, ale i při volbě správné hole. GOLFOVÁ ANALÝZA Sports Coach vyvinula tento program speciálně pro obchodníky s golfovými potřebami, golfové akademie a golfisty, kteří chtějí trénovat bez plné simulace. Vytváří data k dané holi a míčku. Měřena jsou data jako délka, rychlost a úhel odpalu, bod dopadu atd. Umožňuje také obchodníkům nabídnout něco navíc, což zvedne jejich reputaci. V tomto jednoduchém formátu může být Analýza úderu použita i při výuce základů golfu. Program vyhází vstříc i v tom, že si golfista vložením vlastní digitální fotografie může navolit podklad pro hru.

5 VYBRANÁ HŘIŠTĚ HŘIŠTĚ Sports Coach databáze vyprojektovaných golfových hřišť je nejrozsáhlejší a obsahuje přes 120 hřišť. Úzká spolupráce s množstvím prestižních organizací jako PGA Tour, European Tour, A&A, PGA of America, US Golf Association, zaručuje pokračující rozšiřování databáze, včetně nejznámějších turnajových hřišť. Zaměřujeme se hlavně na hřiště hraná při Open Championship, US Open Championship, PGA Championship, PGA Tour, Europian Tour, Ryder Cup a Solheim Cup. PGA US Tour Bermuda Dunes, Pebble Beach, Spyglass Hill, Poppy Hills, PGA National, Doral Blue Monster, Innisbrook Copperhead, Redstone, Warwick Hills, Brown Deer Park, Cog Hill Dubsdread, Champions Gate, Sherwood PGA European Tour - Shenson, Huntingdale, Leopards Creek, Abu Dhabi, Doha, Emirates, Saujana, Celnic Manor 2010, Fontana, Aa Saint Omer, Munchen Eichenried, Turnberry Alisa, Barseback, Kennemer, Crans-sur-Sierre, Gut Larchehof, Belfry Brabazon, Carnoustie, Kingsbarns, Vilamoura Victoria Golf Club Sports Coach nabízí také známá a velice krásná hřiště jako Banff Springs, Ballybunion Old, Chateau Whistler, Couer d Alene, Euroean Links, Lahinch, Old Head a Tralee. Golf Resort Developeři vyhledávají služby Sports Coach k simulaci jejich hřišť z obchodních důvodů což zajišťuje další širokou škálu nových simulovaných golfových hřišť. Na našich webových stránkách pod odkazem Golfová hřiště naleznete všechny momentálně dostupná simulovaná hřiště. JAZYKY

6 3D VYSOKORYCHLOSTNÍ KAMEROVÝ SYSTÉM 3D Detekce letu Za použití dvou vysokorychlostních kamer umístěných nad místem odpalu a na straně, jsme schopni docílit velmi reálného letu míčku. Jsme schopni změřit a vypočítat vertikální i horizontální úhel úderu, rychlost míčku, průběh letu, doba letu, výška odpalu, vzdálenost dopadu, celkovou vzdálenost, směr a rychlost puttování. HD Grafický Engine Námi používaný HD Grafický Engine je považován za světově nejpokročilejší software pro golfové simulátory s největším výběrem golfových hřišť( PGA, European Tour...). Tento systém je průběžně vylepšován a všechna vylepšení jsou zdarma prostřednictvím našich FTP stránek. Ovládací systém K ovládání a řízení GPS HD Softwaru a 3D Detekce míčku, je používán výkonný počítač. LCD Projekce K dosažení toho nejlepšího obrazu používáme XGA Projektory s minimálně 3000 lumeny. Možnými upgrady jsou SXGA nebo Full HD Projektory. Napojení na TV a herní konzoly. Detekce nárazu (volitelné) Simulator Mat technologie vyobrazuje přesné technické parametry hole při nárazu. Senzory měří úhel čela, rychlost hlavy hole, rychlost míčku, směr rotace atd Doteková obrazovka GPS menu a hra byly speciálně designované pro dotekovou obrazovku. Menu je přehledné a snadno se v něm zorientuje kterýkoliv golfista hrající na simulátoru.

7 Golfový Simulátor (Možnosti) Tento nejprodávanější simulátor v Evropě má své tradiční rozdělení. Kterýkoliv simulátor může být navržen a a vyprodukován přesně podle vašich požadavků. Standardní rozměry jsou 4.5m šířka, 5m hloubka, 3m výška, ale všechny rozměry lze upravit dle potřeby pro Váš pohodlný švih. Jakékoliv návrhy na kosmetické úpravy jsou konsultovány. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, včetně výměny a přepracování stávajícího simulátoru, nabízí Sports Coach zdarma Cosmetic Design Servis. PLATINUM GOLD SILVER BRONZE 3D Camera technology Simulator Mat Technology Reálné puttování + 80 hřišť Zahrnuje 2 vysokorychlostní kamery, SXGA+ projektor, simulátor mat, PC systém, GPS simulátor program + 80 bronze, silver a gold hřišť, konstukci, kabeláž atd.. Pefektní řešení pro indoor golfové školy, kde jsou vyžadována všechna data o míčku a holi při úderu. S SXGA+ Projektorem poskytuje to nejlepší možné vyobrazení. 3D Camera technology Reálné puttování + 80 hřišť Zahrnuje 2 vysokorychlostní kamery, XGA projektor, PC systém, GPS simulátor program + 80 bronze, silver a gold hřišť,konstrukci, kabeláž atd Ideální pro potřeby indoor golfových center. Za použití 3D vysokorychlostních kamer. Další možná vylepšení, včetně nových hřišť, a do budoucna i další sportovní simulátory. 3D Camera technology Reálné puttování + 40 hřišť Zahrnuje 2 vysokorychlostní kamery, XGA projektor, PC systém, GPS simulator program + 40 bronze, silver a gold hřišť,konstukci, kabeláž atd Cenově dostupné řešení pro jakékoliv indoor golfové zařízení. Za použití 3D vysokorychlostních kamer. Možné rozšíření o Silver nebo Gold hřiště, včetně hřišť nových. Simulator Mat Technology Automatické puttování + 40 hřišť Zahrnuje simulator mat, XGA projektor,pc systém, GPS simulator program + 40 bronze, silver a gold hřišť, konstrukci, kabeláž atd Cenově dostupné řešení pro jakékoliv indoor golfové zařízení. Za použití naší technologie s infračervenými senzory. Možnost rozšíření o reálné puttování, silver a gold hřiště či vysokorychlostní kamery. Classic Simulátor Classic simulátor je multifunkční domácí simulátor pro hru nebo promítání. Vytvořen pro instalaci uvnitř domu aniž by obtěžoval či překážel. Dá se jednoduše složit a schovat za závěsy. Outdoor Simulátor Světově první nafukovací Golf Simulator stan, který je možné zprovoznit do jedné hodiny po příjezdu na místo události. Perfektní pro golfové turnaje, umožňuje vyzkoušet si stejné jamky jako profesionálové. Nejčastěji používaný pro venkovní promo akce. Pronájem je cenově dostupný většině firemních budgetů. Může být přelogováno a přizpůsobeno požadavkům klienta.

8 Golfový Architekt Golf Architekt program je světově první. Umožňující golfovým hřištím stát se simulačně hratelným a zároveň dává možnost jakékoliv modifikace a plného odzkoušení ještě před samotnou realizací. Náš tým programátorů je schopen zmapovat a zaznamenat hřiště cm po cm pro reprodukci všech charakteristik skutečného hřiště. Terén, greeny, bunkery, jezírka, potůčky, tráva, fauna to vše je poskytováno ve 3D s extrémními detaily. Dopřejte si kompletně reálné hry s GPS Golf Simulátorem. S možností volby deště, mraků a větru se simulované hřiště stává skutečným. Tento uživatelsky příjemný program je často používán i pro vytvoření simulace ještě před samotnou výstavbou. S využitím satelitních snímků, golf architekt počítačových nákresů a digitální fotografie může být hřiště vytvořeno s extrémní přesností. S tímto systémem si můžete hřiště zahrát, projít si ho a podívat se na něj, což umožňuje mnohem reálnější představu a dává nám to prostor pro případné změny ještě před započetím výstavby. Retief Goosen. Dvojnásobný šampión US Open Turnaj Online Turnaj je nejobsáhlejším síťovým programem pro simulátory, který byl kdy napsán. Umožňuje serveru shromažďovat data s turnajů ze simulátorů s interaktivním vstupním rozhraním. Vytváření, editování a zobrazování výsledků už nemůže být snadnější, s tímto velmi uživatelsky příjemným programem. Skóre se zapisuje do online tabulky, která se automaticky zobrazuje. Přeloženo do více než 20 jazyků. GPS Puttovací Simulátor GOLD Projekční Při vytváření GPS Puttovacího Simulátoru bylo myšleno jak na golfisty tak negolfisty. Pouze s putterem si můžeme zahrát stejná hřiště jako u GPS Golf Simulátoru. Zobrazování může být projekční nebo LCD TV pro úsporu místa. Ideální pro osobní využití, domů, ve zdravotních zařízeních, zábavních centrech, hotelech, obchodech Seznamuje negolfisty s hrou a zároveň je výzvou pro zkušenější golfisty. Jakákoliv společnost hledající něco pro zatraktivnění svého prodejního či výstavního stánku, nemusí hledat déle. GPS Puttovací Simulátor je stejně jako Outdoor GPS Simulátor ideální pro navázání vztahů s potencionálními klienty či prohloubení vztahů s těmi stávajícími. K dispozici je i Fantasy Golf software, který poskytuje vzrušující futuristickou hru. SILVER LCD TV Neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy na naše produkty a ceny. Navštivte také naše webové stránky, kde naleznete více informací. Zastoupení pro ČR: Martin Vašínek tel:

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR

Sféra zeleného světa Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR Golf v ČR a SR Lifestyle Cestování strana 1 až 7 strana 8 až 10 strana 11 Sféra zeleného světa 5. vydání Golfové noviny SFÉRA ZELENÉHO SVĚTA ČR & SR editorial Vážení čtenáři, milí golfisté! Je mi potěšením

Více

Řízení vztahů se zákazníky

Řízení vztahů se zákazníky Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra managementu firem a institucí Řízení vztahů se zákazníky Bakalářská práce Autor: Adéla Frýbová DiS. Bankovní management Vedoucí práce: Ing. Helena Janegová

Více

Časopis společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. Multimediální prvky v Expozici času ve Šternberku

Časopis společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. Multimediální prvky v Expozici času ve Šternberku Časopis společnosti Nowatron Elektronik, spol. s r. o. Multimediální prvky v Expozici času ve Šternberku 2 OCENĚNÍ Stali jsme se Partnerem roku společnosti Barco Začátkem roku 2012 pořádala mezinárodní

Více

Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace www.ki-wi.cz

Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace www.ki-wi.cz DIGITÁLNÍ ZOBRAZOVACÍ PLOCHY ONLINE OVLÁDACÍ APLIKACE Digitální zobrazovací plochy a online ovládací aplikace Snadná volba jen v 5 krocích 1. 2. 3. 4. 5. Na konzultaci nám sdělíte svá přání a cíle. Zvolíme

Více

Jak správně vybrat TV

Jak správně vybrat TV Jak správně vybrat TV aneb NENECHTE SE OKLAMAT! Autoři_ Roman Svoboda Vladimír Kaděra Václav Vozáb Tomáš Malík Obsah_ 1. Předmluva 01 2. Obecné principy a funkce TV 02 Historický vývoj ČB, CRT, Trinitron,

Více

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz

Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Nabídka na dodávku www prezentace perfolinea.cz Technická dokumentace a popis díla Cenová nabídka díla Obsah Strategie webových prezentací 2 Jazykové verze webové prezentace 3 Analýza webových prezentací

Více

20% sleva na většinu produktů Autodesk platí jen do 18. 10. 2002!! NOVÝ AUTODESK INVENTOR SERIES 6 NOVÉ CAD APLIKACE

20% sleva na většinu produktů Autodesk platí jen do 18. 10. 2002!! NOVÝ AUTODESK INVENTOR SERIES 6 NOVÉ CAD APLIKACE NOVÉ PRODUKTY A SLUŽBY V NABÍDCE CAD STUDIA Vážení zákazníci, dovolte, abychom vás informovali o zajímavých novinkách a mimořádných nabídkách, které jsme pro vás připravili. NOVÝ AUTODESK INVENTOR SERIES

Více

INDUSTRIAL PC & SOLUTIONS Profi l Portfolio Reference

INDUSTRIAL PC & SOLUTIONS Profi l Portfolio Reference INDUSTRIAL PC & SOLUTIONS Profi l Portfolio Reference < 1 > Obsah OBSAH PROFIL SPOLEČNOSTI............................................ 2 PORTFOLIO Průmyslové počítače ELCOM IPC, s.r.o...............................

Více

Adobe noviny. Adobe Acrobat 8. přemýšlejte o novém využití papíru. podzim 2006 číslo 2

Adobe noviny. Adobe Acrobat 8. přemýšlejte o novém využití papíru. podzim 2006 číslo 2 Adobe noviny podzim 2006 číslo 2 z obsahu Adobe Acrobat 8.0 Adobe Captivate 2.0 FileMaker Enfocus Wacom WoodWing Tipy & triky Adobe Acrobat 8 přemýšlejte o novém využití papíru ADOBE ACROBAT 8 PROFESSIONAL

Více

Interaktivní tabule pro zpestření a zefektivnění výuky Gymnázium Broumov

Interaktivní tabule pro zpestření a zefektivnění výuky Gymnázium Broumov Interaktivní tabule pro zpestření a zefektivnění výuky Gymnázium Broumov TOTO VZDĚLÁVÁNÍ JE FINANCOVÁNO Z PROSTŘEDKŮ ESF PROSTŘEDNICTVÍM OPERAČNÍHO PROGRAMU VZDĚLÁVÁNÍ PRO KONKURENCESCHOPNOST A STÁTNÍM

Více

3 největší. ikony. roku. Exkluzivní péče v podání O 2. Dlouho očekávaný Windows Phone Mango. Na jedné lodi se Stanislavem Bernardem 1/2012

3 největší. ikony. roku. Exkluzivní péče v podání O 2. Dlouho očekávaný Windows Phone Mango. Na jedné lodi se Stanislavem Bernardem 1/2012 Dlouho očekávaný Windows Phone Mango Na jedné lodi se Stanislavem Bernardem Exkluzivní péče v podání Exclusive Jedinečný po všech stránkách 1/2012 3 největší ikony roku 800 Slim, Sleek and Sophisticated.

Více

Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D.

Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D. Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D. Obsah Kompletní návrh výrobků... 1 Vytváření kvalitních produktů hned napoprvé... 4 Zkrácení vývojového cyklu výrobků... 5 Správa a sdílení návrhových

Více

Příručka pro efektivní využívání ICT

Příručka pro efektivní využívání ICT Projekt EFEKTIVNÍ ŠKOLA Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.3.52/02.0004 Příručka pro efektivní využívání ICT Autorský tým: pracovníci SOŠ Liberec a SŠPT Jablonec nad Nisou jaro 2014 OBSAH Charakteristika

Více

Drivery a železa - kolekce 11

Drivery a železa - kolekce 11 69 Kč. Pro členy GolfProfi Premium Club zdarma Drivery a železa - kolekce 11 Nejpodrobnější testy v ČR vydání 2011 Magazín uvnitř GolfProfi móda GETTING BETTER. YOUR INVITATION TO LOWER SCORES Every player

Více

prodej zájezdů přes internet může být hračka

prodej zájezdů přes internet může být hračka prodej zájezdů přes internet může být hračka databáze zájezdů www stránky XML data diskusní fórum monitoring článků Úvodem Ačkoli se v posledních letech prodej dovolené stále více přesouvá do prostředí

Více

SYSTÉMY ZPRACOVÁNÍ OBRAZU

SYSTÉMY ZPRACOVÁNÍ OBRAZU Systémy zpracování obrazu SYSTÉMY ZPRACOVÁNÍ OBRAZU PRC 1170 Přesnost a kvalita řádně zaostřená: QUICK IMAGE, QUICK SCOPE a QUICK VISION. QUICK IMAGE, QUICK SCOPE a QUICK VISION: Zaměřené na to podstatné.

Více

Adobe noviny. Stěhujeme se! Z OBSAHU ČÍSLA. Duben 2001, číslo 1 NAJDETE. Střešovice. Břevnov. Strahov. P a t o č k o v a. B ě l o h o.

Adobe noviny. Stěhujeme se! Z OBSAHU ČÍSLA. Duben 2001, číslo 1 NAJDETE. Střešovice. Břevnov. Strahov. P a t o č k o v a. B ě l o h o. Adobe noviny Duben 2001, číslo 1 Z OBSAHU ČÍSLA NAJDETE Adobe Premiere 6.0 a After Effects 5.0 Dvě novinky pro zpracování digitálního videa popisuje Marek Cerman......... 2 Co je nového v InDesignu 1.5.2

Více

Zahrnuje Tenngolf Facilities

Zahrnuje Tenngolf Facilities Zahrnuje Tenngolf Facilities O IGD a TennGolfu TM International Golf Development (IGD) je společnost věnující se rozvoji golfu. Snaží se vytvořit podmínky pro co nejsnazší přístup ke golfu. IGD hráčům

Více

Příspěvek hosta p. Herberta Kraibühlera Automatizace: Perspektivní trend i v odvětví vstřikovacího lití

Příspěvek hosta p. Herberta Kraibühlera Automatizace: Perspektivní trend i v odvětví vstřikovacího lití 16 T e c h n o l o g i c k ý m a g a z í n s p o l e č n o s t i HARTING Příspěvek hosta p. Herberta Kraibühlera Automatizace: Perspektivní trend i v odvětví vstřikovacího lití Schopnost propojení zařízení

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA PEDAGOGICKÁ KATEDRA VÝPOČETNÍ A DIDAKTICKÉ TECHNIKY VZDĚLÁVACÍ ÚLOHY PRO VÝUKU PROGRAMOVÁNÍ NA SŠ POMOCÍ SYSTÉMU LEGO MINDSTORMS NXT A ROBOTC DIPLOMOVÁ PRÁCE Bc.

Více

PB Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Absolventská práce. 2005 Jan Vydrář

PB Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Absolventská práce. 2005 Jan Vydrář PB Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Absolventská práce 2005 Jan Vydrář 1 PB Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o. Nad Rokoskou 111/7, Praha 8 Obor: Aplikace výpočetní

Více

ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ INTERNETOVÉHO OBCHODU

ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ INTERNETOVÉHO OBCHODU VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY FAKULTA PODNIKATELSKÁ ÚSTAV INFORMATIKY FACULTY OF BUSINESS AND MANAGEMENT INSTITUTE OF INFORMATICS ANALÝZA A NÁVRH ŘEŠENÍ INTERNETOVÉHO OBCHODU

Více

Partnerský program jako zdroj růstu IT byznysu

Partnerský program jako zdroj růstu IT byznysu Linksys se vrací na podnikovou scénu Společnost Belkin dokončila akvizici divize Linksys od firmy Cisco... Více na straně 6 15 17 October 2014 PRAGUE, CZECH REPUBLIC www.natoexhibition.org Zpětný rabat

Více

Zvýšení počtu uživatelů digitálního fotografování mezi seniory

Zvýšení počtu uživatelů digitálního fotografování mezi seniory Zvýšení počtu uživatelů digitálního fotografování mezi seniory LLP Grundtvig Partnerství 11-Pp-GRU-088 pod záštitou partnerství mezinárodního programu Grundtvig 2 OBSAH Obsah... 2 Úvod... 3 Modul 1: Teoretická

Více

Partnerský program jako zdroj růstu IT byznysu

Partnerský program jako zdroj růstu IT byznysu Linksys se vrací na podnikovou scénu Společnost Belkin dokončila akvizici divize Linksys od firmy Cisco... Více na straně 6 15 17 October 2014 PRAGUE, CZECH REPUBLIC www.natoexhibition.org Zpětný rabat

Více

SOFTWARE PRO STROJAŘE 2013

SOFTWARE PRO STROJAŘE 2013 SOFTWARE PRO STROJAŘE SOFTWARE PRO STROJAŘE 2013 Software pro strojaře letos oslavil deset let. Pochopitelně nikoliv software jako takový, ale oborová příloha časopisu MM Průmyslové spektrum nesoucí právě

Více

ŘEŠENÍ. září > 07. Virtuálním testováním k dokonalejší realitě...s novou produktovou řadou 2008

ŘEŠENÍ. září > 07. Virtuálním testováním k dokonalejší realitě...s novou produktovou řadou 2008 ŘEŠENÍ 4 září > 07 Virtuálním testováním k dokonalejší realitě....s novou produktovou řadou 2008 Nové a ještě rychlejší tiskárny HP Designjet. Řekněte svému zákazníkovi, že může přijít dříve. S novými

Více

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Vyšší odborná škola informačních služeb v Praze Karolina Kadlecová Návrh architektury sdílení a ukládání informací v prostředí Microsoft

Více

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz

KATALOG SLUŽEB. ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz KATALOG SLUŽEB ZAOSTŘENO NA REKLAMU www.imperialmedia.cz OBSAH O SPOLEČNOSTI 03 GRAFICKÉ STUDIO 05 LOGOTYP GRAFICKÝ MANUÁL OBALOVÁ GRAFIKA FIREMNÍ TISKOVINY FOTOGRAFICKÉ PRÁCE WEBOVÉ STUDIO 15 STATICKÉ

Více

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování

Firma, která vymyslela fi rewall Snadná Barracuda Networks Přidaná hodnota Šifrování ČERVEN 2011 / ročník XII, č. 3 BEZPEČNOST V ICT Firma, která vymyslela firewall Rozhovor se šéfem české pobočky Check Pointu Miloslavem Lujkou Snadná a efektivní obrana Barracuda Networks nedostižná hodnota

Více