Příbalová informace: informace pro uživatele SOLMUCOL 100
|
|
- Žaneta Benešová
- před 9 lety
- Počet zobrazení:
Transkript
1 sp.zn. sukls170392/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele SOLMUCOL 100 Granule pro perorální roztok Acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci : 1. Co je přípravek SOLMUCOL a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek SOLMUCOL užívat 3. Jak se přípravek SOLMUCOL užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek SOLMUCOL uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK SOLMUCOL A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu. Bez porady s lékařem může být přípravek užíván dospělými nebo podáván dětem od 3 let při onemocněních dýchacích cest, jako jsou akutní zánět průdušek, hrtanu, průdušnice a chřipka a dráždivý kašel při nachlazení. Na doporučení lékaře, který určí i dávkování a délku léčby, se přípravek užívá u chronických zánětů průdušek, hrtanu, průdušnice, průduškového astmatu, bronchiolitidy (zánět průdušinek), mukoviscidózy (cystická fibróza, vrozená porucha zkapalňování hlenů), rozedmy plic, bronchiektázií (rozšíření průdušek), předoperačních a pooperačních stavů spojených s větší tvorbou vazkého hlenu v dýchacích cestách a při léčbě chronického zánětu hrtanu, akutní i chronické sinusitidy (zánět vedlejších nosních dutin) a otitis media (zánět středního ucha) s výpotkem. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti starší než 6 měsíců, ale dětem do 3 let by měl být 1/5
2 podáván pouze na doporučení lékaře. Pokud se do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK SOLMUCOL UŽÍVAT. Neužívejte přípravek SOLMUCOL: Jestliže jste alergický(á) na acetylcystein nebo na kteroukoli další složku přípravku SOLMUCOL Upozornění a opatření: Jestliže jste astmatik (asthma bronchiale), nebo máte žaludeční vřed nebo vřed na dvanácterníku, před užitím přípravku SOLMUCOL se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. V těhotenství a v období kojení může být přípravek užíván jen na doporučení lékaře. Děti a dospívající Přípravek není určen pro děti do 6 měsíců. Další léčivé přípravky a přípravek SOLMUCOL Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné době užíval nebo které možná budete užívat. Účinky přípravku SOLMUCOL a účinky jiných současně užívaných léků se mohou navzájem ovlivňovat. Při současném užívání přípravku SOLMUCOL a antitusik (léky tišící kašel) může kvůli snížení kašlacího reflexu dojít k nebezpečnému zadržení vytvořeného hlenu v dýchacích cestách. Pro současné užívání přípravku SOLMUCOL a antitusik musí být zvlášť závažné důvody a antitusika mohou být užívána současně s přípravkem SOLMUCOL pouze na přímé doporučení lékaře. SOLMUCOL a přípravky s obsahem antibiotika tetracyklinu (neplatí pro doxycyklin) je nutno užívat odděleně s intervalem alespoň 2 hodin. Při současném užívání přípravku SOLMUCOL a přípravků s nitroglycerinem může dojít k zesílenému rozšiřování cév a ke zbrzdění shlukování krevních destiček. Těhotenství, kojení a plodnost Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. V těhotenství a v období kojení může být přípravek užíván jen na doporučení lékaře. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů SOLMUCOL nemá žádný nebo má zanedbatelný vliv na schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. 3. JAK SE PŘÍPRAVEK SOLMUCOL UŽÍVÁ Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. 2/5
3 Doporučená dávka přípravku SOLMUCOL 100 je: Dospělí a dospívající od 14 let: 3x denně 2 sáčky Solmucolu 100 Děti: Děti mezi 6-14 lety: 3-4krát denně 1 sáček Solmucolu 100 Děti mezi 2-6 lety: 2-3krát denně 1 sáček Solmucolu 100 Děti od 6 měsíců do 2 let: 2-3krát denně půl sáčku Solmucolu 100 (pouze na doporučení lékaře). Přípravek není určen pro děti do 6 měsíců. Způsob podání: Obsah sáčku se rozmíchá a rozpustí v polovině sklenice vody. Jestliže se příznaky onemocnění do 5 dnů (u dětí do 3 dnů) nezlepší, nebo se naopak zhoršují, nebo se projeví nežádoucí účinky nebo jiné neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívání přípravku s lékařem. Délka léčby u středně těžkých onemocnění je 6 dní, u závažnějších případů dva týdny. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 14 dní. U mukoviscidózy (tj. vrozené poruchy zkapalňování hlenů) a u dalších onemocnění, u nichž je přípravek SOLMUCOL užíván pouze na doporučení lékaře, stanoví dávkování a délku léčby lékař individuálně podle typu, závažnosti a průběhu onemocnění. U chronických onemocnění může užívání přípravku trvat i několik měsíců. Účinek acetylcysteinu na hlen se zesiluje zvýšením příjmu tekutin. Účinek SOLMUCOLu se projeví po 1-2 dnech užívání. Jestliže jste užil(a) více přípravku než jste měl(a) Při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. Jestliže jste zapomněl(a) užít přípravek Nezdvojnásobujte následující dávku, abyste nahradil(a) vynechanou dávku. Máte-li jakékoli další otázky, týkající se užívání tohoto přípravku, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. 4. MOŽNÉ NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY Podobně jako všechny léky, může mít přípravek SOLMUCOL nežádoucí účinky, které se však nemusí vyskytnout u každého. Ojediněle se může vyskytnout pálení žáhy, nucení na zvracení, zvracení, průjem, zánět sliznice v ústech, bolesti hlavy, hučení v uších. Zcela výjimečně by se mohly projevit alergické reakce jako svědění, kopřivka, kožní vyrážka, dušnost (především u astmatiků se zvýšenou citlivostí průdušek na různá podráždění), zrychlení srdeční frekvence a pokles krevního tlaku, případně i krvácení, které však nemusí být vyvoláno acetylcysteinem. 3/5
4 Hlášení nežádoucích účinků Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři, lékárníkovi nebo zdravotní sestře. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Nežádoucí účinky můžete hlásit také přímo na adresu: Státní ústav pro kontrolu léčiv Šrobárova Praha 10 Webové stránky: Nahlášením nežádoucích účinků můžete přispět k získání více informací o bezpečnosti tohoto přípravku. 5. JAK PŘÍPRAVEK SOLMUCOL UCHOVÁVAT Uchovávejte při teplotě do 25 C. Uchovávejte tento přípravek mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu za Použitelné do:. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Nevyhazujte žádné léčivé přípravky do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak naložit s přípravky, které již nepoužíváte. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí. 6. OBSAH BALENÍ A DALŠÍ INFORMACE Co přípravek SOLMUCOL obsahuje: Složení: Léčivá látka: Acetylcysteinum 100 mg v jednom sáčku. Pomocné látky: xylitol, dihydrát sodné soli sacharinu, betakaroten, pomerančové aroma, koloidní bezvodý oxid křemičitý Jak přípravek vypadá a co obsahuje toto balení Granulát oranžové barvy, pomerančové vůně Velikost balení: 20, 30 nebo 40 sáčků Držitel rozhodnutí o registraci: IBSA Slovakia s.r.o., Mýtná 42, Bratislava, Slovenská republika Výrobce: IBI, spol. s r.o., Myslbekova 25, Praha 6, Česká republika. Tato příbalová informace byla naposledy revidována: /5
5 Další zdroje informací o tomto přípravku získáte u místního zástupce držitele rozhodnutí o registraci na adrese: IBI, spol. s r.o. Senovážné nám. 5, Praha 1 Tel.: , fax: ibi@ibi.cz 5/5
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC 200 tvrdé tobolky acetylcysteinum
sp.zn.sukls123276/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC 200 tvrdé tobolky acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC 100 NEO šumivé tablety acetylcysteinum
sp.zn.sukls123276/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC 100 NEO šumivé tablety acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC LONG šumivé tablety acetylcysteinum
sp.zn.sukls123276/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC LONG šumivé tablety acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA
sp.zn.sukls93493/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA BRONCHIPRET TYMIÁN A PRVOSENKA, POTAHOVANÉ TABLETY 160 mg/60 mg Thymi extractum siccum, Primulae extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně regsitrace sp.zn.sukls233391/2010
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně regsitrace sp.zn.sukls233391/2010 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC 100 NEO (Acetylcysteinum) šumivé tablety Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci
Příbalová informace: informace pro uživatele. Solmucol Prášek a rozpouštědlo pro sirup (N-acetylcysteinum)
sp.zn. sukls68994/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele Solmucol Prášek a rozpouštědlo pro sirup (N-acetylcysteinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás
Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky
sp.zn. sukls74884/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE Procto-Glyvenol 400 mg + 40 mg čípky (tribenosidum, lidocaini hydrochloridum monohydricum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci
sp.zn. sukls107935/2012
sp.zn. sukls107935/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE Příbalová informace: informace pro pacienta Mucoplant proti kašli s jitrocelem a medem sirup Plantaginis extractum fluidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC Long Hot Drink 600 mg prášek pro perorální roztokacetylcysteinum
sp.zn. sukls57868/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC Long Hot Drink 600 mg prášek pro perorální roztokacetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete
Přípravek ACC 100 NEO je určen pro dospělé, dospívající a děti od 2 let. Dětem do 3 let by měl být podáván pouze na doporučení lékaře.
sp.zn.sukls70945/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC 100 NEO šumivé tablety acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC Long Hot Drink 600 mg prášek pro perorální roztok acetylcysteinum
sp.zn.sukls129368/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC Long Hot Drink 600 mg prášek pro perorální roztok acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete
Příbalová informace: informace pro uživatele. Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum
sp.zn.sukls103902/2015, sukls103869/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Harpagofyt ležatý Apomedica 600 mg potahované tablety Harpagophyti radicis extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto
Příbalová informace: Informace pro uživatele. NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum
sp.zn. sukls221673/2011 Příbalová informace: Informace pro uživatele NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro pacienta. Acetylcystein Saneca 200 mg šumivé tablety acetylcysteinum
Sp.zn.sukls32696/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta Acetylcystein Saneca 200 mg šumivé tablety acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro pacienta. Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky
sp.zn. sukls227576/2009 Příbalová informace: informace pro pacienta Neo-angin bez cukru 1,2 mg/0,6 mg/5,72 mg pastilky alcohol dichlorobenzylicus, amylmetacresolum, levomentholum Přečtěte si pozorně tuto
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bronchostop sirup. Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt
Sp.zn.sukls391511/2017 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bronchostop sirup Léčivé látky: suchý tymiánový extrakt, tekutý proskurníkový extrakt Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC LONG 600 mg šumivé tablety acetylcysteinum
sp.zn. sukls108663/2010 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC LONG 600 mg šumivé tablety acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC LONG šumivé tablety Acetylcysteinum
sp.zn. sukls120679/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC LONG šumivé tablety Acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE
sp.zn. sukls184271/2013 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Solmucol, (N-acetylcysteinum) prášek pro přípravu sirupu Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci. Obsahuje pro Vás důležité údaje.
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC SIRUP prášek pro přípravu sirupu (Acetylcysteinum)
sp.zn.sukls107126/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC SIRUP prášek pro přípravu sirupu (Acetylcysteinum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro pacienta. ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze. Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio
sp.zn. sukls264215/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta ANACID 258 mg/388 mg perorální suspenze Magnesii hydroxidum, Algeldrati suspensio Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,
Příbalová informace: informace pro pacienta. Acetylcystein Xantis 600 mg šumivé tablety acetylcysteinum
sp.zn.sukls232428/2016 a sp.zn.sukls230858/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Acetylcystein Xantis 600 mg šumivé tablety acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls233003/2010. Příbalová informace: informace pro uživatele
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls233003/2010 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC LONG šumivé tablety (Acetylcysteinum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci
Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA. 20 mg, enterosolventní tablety. escinum alfa
sp.zn. sukls113741/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA 20 mg, enterosolventní tablety escinum alfa Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA
sp.zn.sukls49563/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Kaloba Perorální kapky, roztok Pelargonii sidoidis extractum fluidum (1 : 8 10) (EPs 7630) extrahováno 11% ethanolem (m/m) Přečtěte si
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace č. j. MZDR 61316/2014 (sp. zn. sukls204443/2010) PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace č. j. MZDR 61316/2014 (sp. zn. sukls204443/2010) PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE HEDELIX SIRUP Hederae helicis folii extractum spissum (hustý extrakt
Fluimucil 100 Fluimucil 200 Granule pro přípravu perorálního roztoku Fluimucil 600 Šumivé tablety. (Acetylcysteinum)
PŘÍBALOVÁ INFORMACE INFORMACE PRO UŽIVATELE Fluimucil 100 Fluimucil 200 Granule pro přípravu perorálního roztoku Fluimucil 600 Šumivé tablety (Acetylcysteinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci,
Příbalová informace: Informace pro uživatele. NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum
sp.zn.sukls91036/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele NEO-BRONCHOL 15 mg pastilky ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE
sp.zn. sukls171995/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Kaloba Perorální kapky, roztok Pelargonii sidoidis extractum fluidum (1 : 8 10) (EPs 7630) extrahováno 11% ethanolem (m/m) Přečtěte
Příbalová informace: informace pro uživatele. SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi. diosmectitum
sp. zn. sukls76878/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele SMECTA 3 g prášek pro perorální suspenzi diosmectitum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety zincum
1 sp.zn. sukls264417/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Zinkorot 25 mg tablety zincum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. CAMILIA perorální roztok v jednodávkovém obalu
sp.zn. sukls179376/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE CAMILIA perorální roztok v jednodávkovém obalu Chamomilla vulgaris 9 CH, Phytolacca decandra 5 CH, Rheum 5 CH Přečtěte si pozorně tuto
Příbalová informace: Informace pro uživatele ACC injekt injekční roztok a roztok k rozprašování acetylcysteinum
sp.zn.sukls62616/2013 Příbalová informace: Informace pro uživatele ACC injekt injekční roztok a roztok k rozprašování acetylcysteinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA. Bronchipret tymián a břečťan sirup Thymi extractum fluidum, Hederae helicis folii extractum fluidum
sp.zn.sukls205603/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Bronchipret tymián a břečťan sirup Thymi extractum fluidum, Hederae helicis folii extractum fluidum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou
sp.zn. sukls219558/2011
sp.zn. sukls219558/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Talcid žvýkací tablety hydrotalcitum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. AMBROBENE 15 mg/5 ml sirup. AMBROBENE 7,5 mg/ml roztok k perorálnímu podání a k inhalaci
sp.zn. sukls78628/2011, sukls78580/2011, sukls78611/2011 a příloha ke sp.zn.sukls138045/2013 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE AMBROBENE 15 mg/5 ml sirup AMBROBENE 7,5 mg/ml roztok k perorálnímu
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum)
sp.zn. sukls8590/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BENZOCAIN LIFE PHARMA 8 MG Pastilky (benzocainum) Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,
Příbalová informace: Informace pro uživatele ACC injekt 100 mg/ml injekční roztok a roztok k rozprašování acetylcysteinum
sp.zn.sukls132923/2014 Příbalová informace: Informace pro uživatele ACC injekt 100 mg/ml injekční roztok a roztok k rozprašování acetylcysteinum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml. sirup acetylcysteinum
sp.zn.sukls151646/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml sirup acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dřívenež začnete tento přípravek užívat,
sp. zn. sukls180859/2015
sp. zn. sukls180859/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta DONA 1500 mg, prášek pro perorální roztok glucosamini sulfas cristallicus Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než
Příbalová informace: informace pro uživatele. Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus
1 sp.zn. sukls5193/2017 Příbalová informace: informace pro uživatele Zinkorot 25 mg tablety Zinci orotas dihydricus Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,
sp.zn. sukls57856/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml sirup acetylcysteinum
sp.zn. sukls57856/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC SIRUP PRO DĚTI 20 mg/ml sirup acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve než začnete tento přípravek užívat,
Příbalová informace: Informace pro uživatele. Bromhexin Berlin-Chemie 8 mg obalené tablety bromhexini hydrochloridum
sp. zn. sukls212749/2018 Příbalová informace: Informace pro uživatele Bromhexin Berlin-Chemie 8 mg obalené tablety bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete
Příbalová informace: informace pro uživatele Soledum 100 mg enterosolventní měkké tobolky. Cineolum
sp.zn. sukls147813/2012 Příbalová informace: informace pro uživatele Soledum 100 mg enterosolventní měkké tobolky Cineolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: Informace pro pacienta
sp.zn.sukls98480/2015 Příbalová informace: Informace pro pacienta Mucoplant břečťanový sirup proti kašli sirup Léčivá látka: Hederae helicis folii extractum siccum (suchý extrakt z břečťanového listu)
Příbalová informace: informace pro uživatele Bromhexin Berlin-Chemie 12 mg/ml perorální kapky, roztok bromhexini hydrochloridum
sp. zn. sukls212749/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Bromhexin Berlin-Chemie 12 mg/ml perorální kapky, roztok bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum)
sp.zn. sukls162249/2010 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety (Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Sinupret perorální kapky, roztok Herbarum extractum pro Sinupret
sp.zn.sukls240326/2018 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinupret perorální kapky, roztok Herbarum extractum pro Sinupret Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento
sp.zn.sukls170650/2014
sp.zn.sukls170650/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele AMBROXOL AL KAPKY 7,5 mg / ml ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer, 10 mg/ml sirup. polymaltosum ferricum
sp.zn. sukls65847/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Maltofer, 10 mg/ml sirup polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ADDITIVA VITAMIN C ZITRONE 1 000 mg Šumivé tablety acidum ascorbicum
sp.zn.: sukls212899/2012 a sp.zn.: sukls9339/2015 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE ADDITIVA VITAMIN C ZITRONE 1 000 mg Šumivé tablety acidum ascorbicum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci
Příbalová informace: informace pro uživatele. Mucohelix, sirup Hederae helicis folii extractum siccum
Příbalová informace: informace pro uživatele Mucohelix, sirup Hederae helicis folii extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje
Příbalová informace informace pro uživatele. Fluimucil 100 Fluimucil 200 Granule pro perorální roztok Fluimucil 600 Šumivé tablety.
sp.zn.sukls163860/2014 Příbalová informace informace pro uživatele Fluimucil 100 Fluimucil 200 Granule pro perorální roztok Šumivé tablety Acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci,
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls233392/2010
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls233392/2010 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC 200 NEO (Acetylcysteinum) šumivé tablety Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Sinecod 0,5 % perorální kapky, roztok. Sinecod 0,15 % sirup
sp.zn.sukls22233/2017 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinecod 0,5 % perorální kapky, roztok Sinecod 0,15 % sirup Sinecod 50 mg tablety s prodlouženým uvolňováním butamirati citras Přečtěte
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls204442/2010, č. j. MZDR 61350/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE
Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp. zn. sukls204442/2010, č. j. MZDR 61350/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Hedelix s.a. Hederae helicis folii extractum spissum (hustý extrakt
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Venoruton gel 20 mg/g, gel oxerutina
sp.zn. sukls196201/2016 a sp.zn. sukls192934/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Venoruton gel 20 mg/g, gel oxerutina Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento
1. Co je přípravek Maltofer Fol žvýkací tablety a k čemu se používá. Maltofer Fol se používá k léčbě a prevenci nedostatku železa v organismu.
sp.zn. sukls238178/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer Fol tablety 100 mg / 0,35 mg, žvýkací tablety železo ve formě polymaltosum ferricum / kyselina listová Přečtěte si pozorně
sp.zn. sukls220506/2011 a k sp.zn. sukls64236/2011
sp.zn. sukls220506/2011 a k sp.zn. sukls64236/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Bromhexin 12 BC 12 mg/ml, perorální kapky, roztok Léčivá látka: bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně
Příbalová informace: Informace pro uživatele. Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety bromhexini hydrochloridum
sp.zn.sukls34096/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Bromhexin 8 Berlin-Chemie 8 mg, obalené tablety bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete
sp.zn.sukls78453/2015
sp.zn.sukls78453/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele Viru-Merz, 10 mg/g, gel tromantadini hydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro uživatele. Hedera Helix extract Boehringer Ingelheim, sirup Hederae helicis folii extractum siccum
Příbalová informace: informace pro uživatele Hedera Helix extract Boehringer Ingelheim, sirup Hederae helicis folii extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Sinupret perorální kapky, roztok Herbarum extractum pro Sinupret
sp.zn. sukls224154/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Sinupret perorální kapky, roztok Herbarum extractum pro Sinupret Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento
Příbalová informace: informace pro uživatele Bromhexin 12 BC 12 mg/ml, perorální kapky, roztok bromhexini hydrochloridum
sp.zn.sukls34096/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele Bromhexin 12 BC 12 mg/ml, perorální kapky, roztok bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete
Příbalová informace: informace pro pacienta
Příbalová informace: informace pro pacienta Hedelix s.a. Hederae helicis folii extractum spissum (hustý extrakt z břečťanového listu) perorální kapky, roztok Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci
Příbalová informace: informace pro pacienta. Maltofer 50 mg/ml perorální kapky, roztok
sp.zn.: sukls229282/2011 Příbalová informace: informace pro pacienta Maltofer 50 mg/ml perorální kapky, roztok polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento
Příbalová informace: informace pro pacienta. Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety. betahistini dihydrochloridum
sp.zn. sukls175357/2017 a sukls175360/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Betahistin Actavis 8 mg Betahistin Actavis 16 mg tablety betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou
Příbalová informace: informace pro uživatele. MUCOSOLVAN 15 mg Měkké pastilky Ambroxoli hydrochloridum
Příbalová informace: informace pro uživatele MUCOSOLVAN 15 mg Měkké pastilky Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje
Celaskon 100 mg ochucené tablety
sp.zn. sukls294799/2017 Příbalová informace informace pro uživatele Celaskon 100 mg ochucené tablety acidum ascorbicum vitamin C Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Sp.zn.sukls265114/2016 a sp.zn.sukls274542/2016
Sp.zn.sukls265114/2016 a sp.zn.sukls274542/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Ajax pomeranč a med 3 mg pastilky benzydamini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve,
Příbalová informace: informace pro uživatele STOPTUSSIN SIRUP. (Butamirati citras, guaifenesinum)
sp.zn. sukls244711/2009 Příbalová informace: informace pro uživatele STOPTUSSIN SIRUP (Butamirati citras, guaifenesinum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informacidříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro pacienta. Ichtoxyl 90 mg/g mast ichthammolum
sp.zn.sukls229456/2018 Příbalová informace: informace pro pacienta Ichtoxyl 90 mg/g mast ichthammolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat, protože
Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA. 20 mg, enterosolventní tablety. escinum alfa
sp.zn. sukls193227/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele AESCIN-TEVA 20 mg, enterosolventní tablety escinum alfa Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Viru-Merz je účinný při léčbě infekce způsobené virem herpes simplex, ale pouze do fáze vzniku puchýřků.
sp.zn.: sukls106117/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Viru-Merz, gel tromantadini hydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat,
Příbalová informace: informace pro pacienta. Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml Sirup. ambroxoli hydrochloridum
Sp.zn.sukls28174/2016 Příbalová informace: informace pro pacienta Ambroxol Dr.Max 30 mg/5 ml Sirup ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: informace pro pacienta. Flavamed 30 mg tablety. Ambroxoli hydrochloridum
Sp.zn.sukls136302/2017 Příbalová informace: informace pro pacienta Flavamed 30 mg tablety Ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,
Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011
Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls37274/2011, sukls37277/2011, sukls37287/2011 Příbalová informace: Informace pro pacienta tablety (betahistini dihydrochloridum) Přečtěte si
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum
sp.zn.sukls289285/2018 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Agnucaston potahované tablety Agni casti fructus extractum siccum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento
PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE PREPARATION H. 23 mg / 69 mg. čípky. (Faecis extractum fluidum, Squali oleum)
sp.zn. sukls186765/2014 PŘÍBALOVÁ INFORMACE - INFORMACE PRO UŽIVATELE PREPARATION H 23 mg / 69 mg čípky (Faecis extractum fluidum, Squali oleum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než
VERMOX tablety mebendazolum
Příbalová informace: informace pro uživatele VERMOX tablety mebendazolum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat používat, protože obsahuje pro Vás důležité
Příbalová informace: informace pacienta. LIVOSTIN nosní sprej, suspenze. levocabastini hydrochloridum
sp.zn.sukls94010/2015 Příbalová informace: informace pacienta LIVOSTIN nosní sprej, suspenze levocabastini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer 50 mg/ml, perorální kapky, roztok. železo ve formě polymaltosum ferricum
sp.zn. sukls238918/2016 Příbalová informace: Informace pro uživatele Maltofer 50 mg/ml, perorální kapky, roztok železo ve formě polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve,
Příbalová informace: informace pro uživatele. MAXI-KALZ 500 MAXI-KALZ 1000 šumivé tablety calcii carbonas
sp.zn.: sukls84655/2012, sukls84656/2012 a sp.zn.: sukls111593/2015 Příbalová informace: informace pro uživatele MAXI-KALZ 500 MAXI-KALZ 1000 šumivé tablety calcii carbonas Přečtěte si pozorně tuto příbalovou
Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium
sp.zn. sukls28537/2013 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Canephron Obalené tablety Centaurii herba, Levistici radix, Rosmarini folium Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než
Příbalová informace: informace pro uživatele. ACC SIRUP prášek pro přípravu sirupu acetylcysteinum
sp.zn.sukls123276/2014 Příbalová informace: informace pro uživatele ACC SIRUP prášek pro přípravu sirupu acetylcysteinum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
Příbalová informace: Informace pro uživatele. Strepsils Plus Spray orální sprej dichlorbenzenmethanolum, amylmetacresolum, lidocainum
sp.zn.sukls188553/2013 Příbalová informace: Informace pro uživatele Strepsils Plus Spray orální sprej dichlorbenzenmethanolum, amylmetacresolum, lidocainum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci
Příbalová informace: informace pro uživatele. AMBROXOL AL KAPKY 7,5 mg / ml perorální kapky, roztok ambroxoli hydrochloridum
sp.zn.sukls51903/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele AMBROXOL AL KAPKY 7,5 mg / ml perorální kapky, roztok ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než
Acetylcystein Dr.Max 600 mg, šumivé tablety. Acetylcysteinum Pro dospělé a dospívající od 14 let
Sp.zn.sukls97126/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele Acetylcystein Dr.Max 600 mg, šumivé tablety Acetylcysteinum Pro dospělé a dospívající od 14 let Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci
Příbalová informace: informace pro uživatele. MUCOSOLVAN junior Sirup ambroxoli hydrochloridum
Příbalová informace: informace pro uživatele MUCOSOLVAN junior Sirup ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro
Příbalová informace: informace pro uživatele. FINALGON 4 mg/g + 25 mg/g, mast nonivamidum/nicoboxilum
Příloha č. 1 k rozhodnutí o registraci sp.zn. sukls51148/2011 Příbalová informace: informace pro uživatele FINALGON 4 mg/g + 25 mg/g, mast nonivamidum/nicoboxilum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci
Sp.zn.sukls133559/2018
Sp.zn.sukls133559/2018 Příbalová informace: informace pro uživatele Betahistin Actavis 24 mg tablety betahistini dihydrochloridum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. L- Carnitin,,Fresenius 1 g injekční roztok levocarnitinum
Příloha č.2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn.sukls83901/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE L- Carnitin,,Fresenius 1 g injekční roztok levocarnitinum Přečtěte si pozorně celou
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA. Maltofer 10 mg/ml sirup
sp.zn.: sukls229281/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO PACIENTA Maltofer 10 mg/ml sirup polymaltosum ferricum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,
Stopex na vykašlávání 60 mg šumivé tablety ambroxoli hydrochloridum
sp.zn.sukls39925/2016 Příbalová informace: informace pro uživatele Stopex na vykašlávání 60 mg šumivé tablety ambroxoli hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento
Příbalová informace: informace pro pacienta. BROMHEXIN 8 sirup KM 8 mg/10 ml bromhexini hydrochloridum
sp.zn. sukls131014/2009 Příbalová informace: informace pro pacienta BROMHEXIN 8 sirup KM 8 mg/10 ml bromhexini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90
Sp.zn.sukls118606/2012 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE OMACOR 1000 mg měkké tobolky Omega-3 acidorum esteri ethylici 90 Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE. AMBROBENE 15 mg/5 ml sirup. AMBROBENE 7,5 mg/ml roztok k perorálnímu podání a k inhalaci
sp.zn.sukls38848/2016 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE AMBROBENE 15 mg/5 ml sirup AMBROBENE 7,5 mg/ml roztok k perorálnímu podání a k inhalaci AMBROBENE 30 mg tablety (Ambroxoli hydrochloridum)
ROBITUSSIN ANTITUSSICUM NA SUCHÝ DRÁŽDIVÝ KAŠEL 7,5 mg/5 ml, sirup. Dextromethorphani hydrobromidum monohydricum
sp.zn. sukls12236/2012 a sukls118215/2013 Příbalová informace: Informace pro uživatele ROBITUSSIN ANTITUSSICUM NA SUCHÝ DRÁŽDIVÝ KAŠEL 7,5 mg/5 ml, sirup Dextromethorphani hydrobromidum monohydricum Přečtěte
PARAMAX Rapid 1 g tablety paracetamolum
sp. zn. sukls167286/2015 Příbalová informace: informace pro pacienta PARAMAX Rapid 1 g tablety paracetamolum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože