Katalogové listy. Ve spojení s přírodou...

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Katalogové listy. Ve spojení s přírodou..."

Transkript

1 Katalogové listy Ve spojení s přírodou...

2 Mariol Výrobková řada MARIOL byla vyvinuta s cílem nabídnout pro péči o pokožku u nejmenších dětí přípravky, které by s maximálním efektem pokožku ošetřovaly, chránily a regenerovaly. Zvláštní zřetel byl brán zejména na skutečnost, že dětská pokožka je velmi citlivá a vlivem některých látek, používaných běžně v kosmetických prostředcích, může docházet k jejímu podráždění, případně až k alergizaci. S ohledem na tato známá fakta bylo složení přípravků voleno tak, aby se v nich takové látky nevyskytovaly. Právě z uvedených důvodů jsou výrobky řady Mariol vhodné i pro děti trpící různými formami alergií, nežádoucích kožních projevů či atopických ekzémů. Výrobková řada: MARIOL dětská koupel MARIOL dětský tělový šampon MARIOL dětská mast zvláčňující MARIOL dětská mast ochranná MARIOL dětské mléko s panthenolem MARIOL dětský olejový gel Všechny přípravky MARIOL tvoří ucelenou řadu základní péče o dětskou pokožku. Přípravky neují žádná barviva, konzervační látky jsou použity pouze u šamponu, masti zvláčňující a mléka s panthenolem. Použitý parfém je hypoalergenní povahy. Základní funkční složkou většiny výše uvedených přípravků je olej ze semen ostropestřce mariánského. Tento olej uje celou řadu biologicky významných látek v optimálních poměrech. Jedná se zejména o tzv. vícenásobně nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu linolovou, známé též pod obecným označením omega-6 mastné kyseliny. Tyto látky se podílejí přímo na stavbě buněk kůže, ale i na tvorbě tělu prospěšných látek, které urychlují hojení a podílejí se na procesech bránících vzniku a rozvoji zánětlivých kožních projevů. Látky obsažené v ostropestřcovém oleji mají významný antioxidační účinek, který chrání kůži před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, jakými jsou např. tzv. volné radikály, ozon a další agresivní složky znečištěného vzduchu. Kromě toho má ostropestřcový olej přírodní ochranný faktor vůči škodlivému ultrafialovému záření, takže chrání pokožku dítěte proti vlivům nadměrného slunění. Vhodná volba pomocných a přírodních látek obsažených v oleji zaručuje rychlé a efektivní vstřebání účinných složek do hlubokých vrstev pokožky, kde je jejich působení nejvíce žádoucí. řada kosmetiky pro nejmenší děti

3 dětská koupel MARIOL dětská koupel je olejová samoemulzifikující koupel, která dětskou pokožku šetrně zbaví nečistot, nenaruší její přirozenou strukturu a zachová v maximální míře její celistvost a tím i prvotní funkci, kterou je ochrana organismu před vlivy vnějšího prostředí. Protože v MARIOL dětské koupeli nejsou agresivní povrchově aktivní látky (tenzidy), není kůže hloubkově odmašťována. Působí aktivně pokud je v kůži nerovnováha, způsobená ať už vysušením nebo naopak vysokým em mastnoty v důsledku zvýšené produkce kožního mazu, koupel tuto rovnováhu obnoví. Po koupeli není nutno pokožku oplachovat čistou vodou, protože zbytky přípravku jsou kůží efektivně vstřebány. Efekt koupele je velmi silný, takže lze často úplně vynechat jinak běžnou následnou proceduru v podobě olejování celého tělíčka dítěte a lze se zaměřit pouze na ošetření problematických partií, jakými jsou třísla, podpaží a zadeček. Příznivé vlastnosti dětské koupele jsou založeny na ostropestřcovém oleji, který je jejím základem se všemi svými přírodními ovými látkami. Kromě tohoto oleje uje dětská koupel oleje se středními řetězci, které se velmi snadno vstřebávají a intenzivně zvláčňují pokožku. K tomuto účinku přispívají i vitamín E a upravený sojový olej. Přípravek neuje žádná syntetická barviva ani konzervační látky. olej z ostropestřce mariánského Silybum Marianum Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Cera, Ascorbyl Palmitate, Parfum, Tocopheryl Acetate. 50 g Vhodné i pro děti do tří let.

4 dětský tělový šampon Jemný MARIOL dětský tělový šampon je založen na kombinaci velmi šetrných mycích složek a přírodních látek, které prospívají citlivé dětské pokožce. Při mytí dochází k jemnému odstranění nečistot a na kůži zároveň příznivě působí zvláčňujícím efektem glycerol a allantoin. Tyto látky příznivě ovlivňují kondicionaci pokožky i po jejím opláchnutí vodou. Hodnota ph přípravku je nastavena tak, aby nedocházelo ke dráždění pokožky a bylo zachováno pro ni přirozené prostředí. Navíc přípravek uje látku, která brání nadměrnému pocení a následnému množení nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. Přípravek neuje žádné agresivní povrchově aktivní látky, jako např. laurethsulfát sodný (SLS), které mohou u citlivé kůže vyvolat nežádoucí nerovnováhu vedoucí ke ztrátě vody s následným nadměrným vysušením pokožky. Přestože je složení přípravku k dětské pokožce velmi šetrné, doporučujeme její následné ošetření např. MARIOL dětským olejovým gelem nebo MARIOL dětskou mastí zvláčňující, aby došlo k úplné obnově všech jejích přirozených funkcí. Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate (and) Sodium Cocoamphoacetate (and) Sodium Methyl Cocoyl Taurate (and) Lauryl Glucoside (and) C 12 -C 13 Alkyl Lactate, Betain, Polyglyceryl-3 Caprylate, Citric Acid, Glycerin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Parfum, Allantoin, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. šetrný a jemný 75 g Vhodné i pro děti do tří let.

5 dětská mast zvláčňující Základní vlastnost přípravku MARIOL dětská mast zvláčňující je dána velmi vysokým em přírodních rostlinných olejů. Kromě ostropestřcového oleje je to také olej včelníkový. Oba typy olejů mají vysoký podíl vícenásobně nenasycených mastných kyselin - ostropestřcový olej ze skupiny tzv. omega-6 a včelníkový olej ze skupiny omega-3 mastných kyselin a ují také významný podíl přírodního vitamínu E. Ve složení masti nechybí čistý včelí vosk pro ochranu pokožky před vysušením a infekcemi a také tuk z ovčí vlny (lanolín), který velmi příznivě ovlivňuje její hloubkovou hydrataci. Navíc je v přípravku přítomna látka bránící nadměrnému pocení a následnému rozvoji nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. MARIOL dětská mast zvláčňující je vhodná především k promaštění vysušené pokožky, k ochraně pokožky před povětrnostními vlivy (mráz, slunce, vítr), ale také např. k šetrnému odstranění ostrůvků kožního mazu (seborrhoe). Její přednost spočívá ve vysokém u panthenolu a vitamínu A ve velmi šetrném masťovém základu, který odpovídá extrémním nárokům na rychlou regeneraci pokožky zarudlé, vysušené, či již poškozené opruzením nebo zánětem. Takto bývají postiženy zejména oblasti třísel, zadečku, podpaží a krku. Mast se aplikuje velmi lehce, na pokožce se dá snadno rozetřít a umožňuje citlivá místa šetrně namasírovat. Jemné masážní procedury miminka přímo milují, protože je zklidní, zbaví stresu a v případě např. bolestí v bříšku i napomohou k jejich odstranění. V neposlední řadě je potřeba zmínit i další vlastnost masti, která spočívá v možnosti odstranit její přebytek pouhým opláchnutím vlažnou vodou nebo otřením vlhčeným ubrouskem. Silybum Marianum Seed Oil, Aqua, Beeswax, Myristyl Myristate, Glyceryl Oleate, Dracocephalum Moldavica Seed Oil, Polysorbate 80, Polyglyceryl-3 Caprylate, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Lanolin, Retinyl Palmitate, Parfum, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. olej z ostropestřce mariánského, chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí 50 g Vhodné i pro děti do tří let.

6 dětská mast ochranná MARIOL dětská mast ochranná je určena jako dokonalá náhrada známé dětské masti na zadeček proti opruzeninám. Místo rybího oleje uje olej ostropestřcový, který postrádá onen charakteristický nepříjemný zápach, ale zároveň má shodné hojivé vlastnosti a vysoký přírodního vitamínu E. Dále jsou v přípravku přítomny i látky nahrazující ztracený kožní maz, snadno vstřebatelné oleje se středními řetězci a včelí vosk pro účinnou ochranu kůže před negativními vlivy vnějšího prostředí. Pokožce tato mast poskytuje nejen dlouhodobou ochranu podobně jako mast zvláčňující, ale díky u oxidu zinečnatého zabraňuje rozvoji nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. Tímto způsobem mast účinně hojí opruzená a podrážděná místa a působí proti návratu těchto nepříjemných stavů. Oxid zinečnatý je naprosto nedráždivý a poskytuje také velmi účinnou ochranu proti nežádoucím složkám slunečního záření. I při nanesení velmi tenké vrstvy masti na odhalené části pokožky je tak dosaženo její ochrany před vlivy vnějšího prostředí. Mast je vhodné aplikovat v tenké vrstvě na místa postižená zapářkou nebo opruzením, zejména v případech vlhké zapářky nebo mokvajících zánětů. Zde působí příznivě právě oxid zinečnatý svým vysušujícím efektem. Pokud je postižené místo přesušené, použijte pro jeho ošetření raději MARIOL - dětskou mast zvláčňující. Přípravek neuje žádná syntetická barviva ani konzervační látky. olej z ostropestřce mariánského Silybum Marianum Seed Oil, Zinc Oxide, Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Decyl Cocoate, Tocopheryl Acetate, Parfum. 55 g Vhodné i pro děti do tří let.

7 dětské mléko s panthenolem MARIOL dětské mléko s panthenolem uje jako aktivní složku D-panthenol (dexpanthenol), který příznivě působí při zanícení a podráždění pokožky. Přípravek se rychle vstřebává, zanechává kůži hydratovanou, jemnou a hebkou. Po aplikaci a vstřebání přípravku se na povrchu kůže vytvoří velmi tenký ochranný povlak, který však nezanechává pocit lepivosti nebo mastnosti. MARIOL dětské mléko s panthenolem je přípravek s vyšším em vody, která je díky přítomným aktivním látkám kůží nejen snadno vstřebávána, ale je v kůži i zadržena, takže je dosaženo její optimální hydratace. Z důvodů rychlé vstřebatelnosti je MARIOL dětské mléko s panthenolem určeno všem dětem, jejichž maminky si přejí rychlé ošetření miminka např. po koupeli bez následného pocitu mastnosti. Účinné složky přípravku, tvořené zejména ostropestřcovým olejem, oleji se středními řetězci, včelím voskem a glycerolem zanechávají pokožku hydratovanou, jemnou a hebkou. Po aplikaci a vstřebání přípravku se na povrchu kůže vytvoří velmi tenký ochranný povlak ující i látku bránící nadměrnému pocení a následnému rozvoji nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. Vlivem přítomného panthenolu dochází k urychlení regeneračních pochodů v pokožce, takže v případech podrážděné, zarudnuté nebo rozpraskané pokožky nastává rychlé obnovení její správné funkce. Aqua, Silybum Marianum Seed Oil, Glyceryl Oleate, Polyglyceryl-3 Caprylate, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Sodium Acrylates Copolymer, Panthenol, Parfum, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. olej z ostropestřce mariánského 75 g Vhodné i pro děti do tří let.

8 dětský olejový gel MARIOL dětský olejový gel je čistě přírodní náhrada ostropestřcového oleje ztuženého přídavkem přírodních vosků do podoby gelu. Obsah ostropestřcového oleje činí 94 % a je tak docíleno možnosti naplno využít jeho jedinečných vlastností, jakými jsou snadná roztíratelnost, výborná snášenlivost ve vztahu k pokožce a vyvážené složení látek pro kůži. Díky své polaritě se olej nejen snadno roztírá, ale i vstřebává. Při tomto procesu se do kůže dostávají účinné složky, jakými jsou vícenásobně nenasycené mastné kyseliny (kyselina linolová patřící do skupiny tzv. omega-6), fytosteroly a vitamín E. Komplex těchto látek napomáhá regeneraci buněk v pokožce, podporuje jejich přirozené funkce, zadržuje potřebné množství vlhkosti a přispívá k dosažení pocitu jemné, hladké a pružné pokožky. Vícenásobně nenasycené mastné kyseliny chrání pokožku proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, protože mají vlastnosti silných antioxidantů, takže brání procesům vedoucím k předčasnému stárnutí pokožky. Navíc tyto látky vykazují přirozený ochranný faktor vůči účinkům ultrafialového záření, takže snižují riziko poškození kůže vlivem slunečního záření. MARIOL dětský olejový gel má za obyčejné teploty vlastnosti viskózní hmoty, která se ovšem na pokožce za teploty lidského těla změní na snadno roztíratelný olej. Výhodou je, že při aplikaci olej nestéká, lze jej tak snadno nanést v potřebném množství na zvolené místo. Přípravek uje i čistý včelí vosk a přírodní vosk z listů subtropického keře Euphorbia cerifera, které zvláčňují pokožku a vytváří na ní ochranný povlak bránící jejímu nadměrnému vysušování a chránící před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Z těchto důvodů lze MARIOL dětský olejový gel doporučit i pro preventivní ošetření pleti dítěte v případech vystavení nepříznivým povětrnostním vlivům, jakými jsou vítr, mráz nebo intenzivní sluneční svit. Silybum Marianum Seed Oil, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Cera, Beeswax, Parfum. olej z ostropestřce mariánského 70 g Vhodné i pro děti do tří let.

9 Camillca Řada dětské kosmetiky CAMILLCA zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro denní ošetření dětské pleti. Všechny její přípravky navazují na historické tradice kvalit této řady, která byla na trh uvedena před více než šedesáti lety. Pro současné výrobky řady CAMILLCA je samozřejmé, že jsou v nich použity moderní přístupy k ošetření dětské pleti a aplikovány nejkvalitnější kosmetické suroviny. Při vývoji modernizované řady CAMILLCA byla zvolena strategie co nejvyšší účinnosti jednotlivých přípravků s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Z těchto důvodů ují přípravky ve větší míře regenerační a posilující složky, které pokožku chrání a vyživují. Pečlivým výběrem složek jednotlivých přípravků pak bylo splněno kritérium nedráždivosti, dobré snášenlivosti pro různé typy pokožky a odstraněny látky, které by mohly způsobovat alergické reakce. Tento fakt byl vzat do úvahy také v otázce volby vůně, která je nyní společná pro celou řadu CAMILLCA. Společným jmenovatelem pro nastavení užitných vlastností přípravků byla otázka příjemných pocitů spojených s užíváním jednotlivých přípravků pro samotné dítě. To spíše než dospělý zaznamená jemnost a bohatost pěny, rychlé vstřebání oleje či jemnost přípravku při mytí a sprchování. Právě uvedená kritéria vedla k finalizaci řady CAMILLCA do současné podoby, kdy jsou její přípravky nejen účinné, ale uživatelsky příjemné a šetrné k dětskému organismu. Výrobková řada: CAMILLCA dětský šampon CAMILLCA dětský sprchový gel CAMILLCA - dětské mýdlo CAMILLCA dětská koupel CAMILLCA dětský olej CAMILLCA - dětský olejový gel CAMILLCA dětské jemné vlhčené ubrousky Základní řada CAMILLCA umožňuje komplexní přístup k hygieně těla dítěte. Zohledňuje moderní alternativní přístup ke koupeli, kterým se čím dál tím více stává sprchování. Přitom CAMILLCA dětský sprchový gel je možno použít místo CAMILLCA dětského šamponu i k mytí vlasů dítěte. Rostlinné extrakty v těchto přípravcích napomáhají regeneraci kůže a její ochraně před nepříznivými vlivy. Klasickou alternativou zůstává použití glycerinového CAMILL- CA dětského mýdla s rostlinným olejem. Pro přípravu příjemné, bohatě napěněné koupele je vhodná CAMILLCA dětská koupel s mycím efektem. Na citlivé partie je možno i u větších dětí použít CAMILLCA dětský olej, který se rychle vstřebává, pokožku nejen zvláční, ale zadrží v ní i tolik potřebnou vodu a poskytne odpovídající regenerační složky. Místo kapalného oleje můžeme využít CAMILLCA dětského olejového gelu, který umožňuje přesné nadávkování i cílenou aplikaci jen na místo určení, kde se při teplotě těla změní na snadno roztíratelný olej. Dalším z mnohostranně použitelných přípravků jsou CAMILLCA dětské jemné vlhčené ubrousky, které najdou uplatnění nejen u malých dětí, ale i v případech, kdy použití navlhčeného papíru nebo utěrek způsobuje podráždění nebo podření pokožky. Všechny přípravky řady CAMILLCA jsou určeny k dennímu užívání. Lze je jakkoli kombinovat nebo používat odděleně. Pravidelné užívání přípravků řady CAMILLCA vede ke zdravé, plně funkční dětské pokožce a tím k plné spokojenosti Vašeho dítěte. řada dětské kosmetiky

10 dětský šampon CAMILLCA dětský šampon je určen k mytí vlasů. Z tohoto důvodu jsou v něm použity jemné a šetrné mycí složky, které nečistoty z vlasů účinně odstraní, aniž by vlas a vlasovou pokožku poškozovaly. Hustá pěna zabrání nepříjemnému stékání do očí a umožní pohodlné mytí i následné opláchnutí vodou. Velkou roli hraje v přípravku přítomná urea, která jednak navozuje na pokožce stav, který nedovoluje množení nepříznivé mikroflóry ve vlasové pokožce a zároveň v ní zadržuje vodu, takže nedochází k přesušení vlasové pokožky ani při častějším mytí vlasů. Poškozené vlasy pak napomáhá regenerovat komplex aminokyselin získaný zpracováním keratinu, který je základní stavební bílkovinou vlasů a kůže. Tyto látky se pak následně stávají přirozenou součástí stavby regenerovaného vlasu. Vyvážená hodnota ph přípravku pak navozuje i bez použití kondicionéru stav, kdy lze vlasy snadno rozčesat. Vlasy jsou přitom silné a pevné. Řepíkový extrakt přispívá ke zpevnění struktury vlasu i kůže. Třísloviny, obsažené v extraktu, mají komplexní charakter a přispívají k zúžení pórů vlasové pokožky, takže vlasy se následně promašťují jen přiměřeně. Druhá významná funkce spočívá v efektu, kdy je kůže obsazena pouze příznivými nepatogenními mikroorganismy, takže je podstatně omezena tvorba zarudlých míst, lupů nebo zapářky. Řepíkový extrakt dále uje celou řady flavonoidů a polyfenolických kyselin, které se řadí k nejlepším antioxidantům. Tyto antioxidanty účinně zamezují negativnímu působení vnějších vlivů na vlasy i pokožku, mezi které patří smog, přízemní ozón, intenzivní sluneční záření atd. Volná kyselina křemičitá z řepíkového extraktu přispívá ke zpevnění struktury vlasu i pokožky a její pozitivní účinek na vlasy je velmi dobře znám například z lidového léčitelství, protože je obsažena také ve velké míře v často používané kopřivové nati. Další významnou složkou řepíkového extraktu jsou přírodní saponiny, které se uplatňují zejména jako velmi jemné mycí složky přípravku a přispívají tak k jeho celkové účinnosti. Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA, Urea, Agrimonia Eupartoria Leaf Extract, Parfum (d-limonene), Creatine, Citric Acid, Methylchloisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, CI řepík a urea 200 g

11 dětský sprchový gel CAMILLCA dětský sprchový gel je určen pro denní hygienu dítěte při jeho sprchování. Moderní přístup k rychlé očistě pod sprchou klade značné nároky na účinnou kombinaci mycích a regeneračních vlastností přípravku. Z tohoto důvodu je v přípravku kromě účinných a zároveň šetrných mycích složek obsažena kombinace dvou přírodních extraktů: řepíkového a šalvějového. O vlastnostech řepíkového extraktu bylo pojednáno v případě CAMILLCA dětského šamponu. Šalvějový extrakt zesiluje a doplňuje působení řepíkového extraktu zejména o látky, které účinně brání rozvoji zánětlivých procesů v kůži, zklidňují její podráždění a vytvářejí její přetrvávající ochranu před nepříznivými vlivy. Za tyto vlastnosti jsou odpovědny látky ze skupiny tzv. terpenů. Kromě nich uje šalvějový extrakt také obdobné antioxidanty ze skupiny flavonoidů a polyfenolických kyselin, jako je tomu v případě řepíkového extraktu, dále také přírodní saponiny, zodpovědné za zvýšení mycích vlastností přípravku. Šalvějový extrakt přispívá k regeneraci pokožky také přírodními vitamíny ze skupiny B, které sehrávají zásadní úlohu při navozování hojivých procesů v kůži. řepík a šalvěj Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Cocamide DEA, Agrimonia Eupartoria Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Parfum, Methylchloisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, CI g

12 dětské mýdlo olej z ostropestřce mariánského CAMILLCA dětské mýdlo je jemným glycerinovým mýdlem s em ostropestřcového oleje. Je určeno pro denní hygienu dítěte při jeho mytí, sprchování nebo koupeli. K dětské pokožce je velmi šetrné, nevysušuje ji a ošetřuje kombinací glycerolu a ostropestřcového oleje. Přírodní látky z ostropestřcového oleje pokožku nejen přiměřeně promastí, ale zároveň přispívají k zamezení nadměrného úniku vody z pokožky, takže nedochází k jejímu přesušení nebo podráždění. Protože se ostropestřcový olej snadno kůží absorbuje, může přispívat k její účinné regeneraci. Zejména vícenásobně nenasycené mastné kyseliny (kyselina linolová, patřící do skupiny omega-6 mastných kyselin) jsou základními stavebními jednotkami buněčných stěn a mohou se tedy rychle a účinně podílet na regeneraci poškozených buněk a tvorbě buněk nových. Při použití vytváří mýdlo jemnou pěnu, která se snadno roztírá i oplachuje. Po opláchnutí vodou zůstává dětská pokožka hebká, pružná a přiměřeně hydratovaná. Sodium Palmate (and) Sodium Palm Kernelate (and) Aqua (and) Glycerin (and) Sorbitol (and) Palm Kernel Acid (and) Propylene Glycol (and) Sodium Chloride (and) Potassium Palmate (and) Potassium Palm Kernelate (and) Pentasodium Pentetate (and) Tetrasodium HEDP, Silybum Marianum Seed Oil, Tetrasodium EDTA, Parfum (d-limonene). 85 g

13 dětská koupel CAMILLCA dětská koupel je určena jako mycí, ale i relaxační přípravek. Bohatá a jemná pěna, která přetrvává dlouho po prvotním zpěnění, dítě účinně odreaguje a zklidní. Při koupeli přitom na kůži aktivně působí nejen šetrné mycí složky přípravku, které odstraní z jejího povrchu nečistoty, ale i regenerační látky přípravku. Mezi ně patří urea, která hydratuje pokožku a zamezuje její vysušení po koupeli. K regeneraci přispívá i komplex látek na bázi aminokyselin získaný hydrolýzou keratinu, který se podílí na vytváření vlastního ochranného krytu pokožky. Po vlastní koupeli je vhodné pokožku vysprchovat čistou vodou, pro odstranění mycích složek přípravku. Protože koupel je zpravidla déle trvající procedurou, při které je pokožka silně hydratována, doporučuje se po osušení její následné ošetření některým z regeneračních zvláčňujících prostředků, např. CAMILLCA dětským olejem. urea, bohatá a jemná pěna Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sufate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Urea, Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA, Creatine, Parfum (d-limonene), Citric Acid, Methylchloisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. 200 g

14 dětský olej CAMILLCA dětský olej se do pokožky dobře vstřebává a na rozdíl od jiných běžných olejů uje celou řadu vysoce pozitivně působících látek. Jedná se zejména o látky strukturálně blízké přirozenému kožnímu mazu, který je při mycích procesech ve zvýšené míře pokožkou ztrácen. Rychlé doplnění těchto složek zpět do kůže zabrání zvýšené aktivitě kožních mazových žláz, což ocení nejen malé děti, ale i dospělí trpící těmito nežádoucími kožními projevy. Vysoký ostropestřcového oleje dodává kůži potřebné vícenásobně nenasycené mastné kyseliny, které se po vstřebání stávají základním stavebním kamenem nově vytvářených kožních buněk. Přírodní fytosteroly, které jsou v ostropestřcovém oleji ve vysoké míře zastoupeny, zadržují v kůži potřebnou vodu a dodávají jí pocit vláčnosti a hebkosti. K tomuto stavu přispívá také vitamín E, který se podílí nejen na pružnosti kůže, zlepšení celkového cévního zásobení pokožky, ale i na antioxidačním potenciálu oleje, který chrání kůži před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, zejména volnými radikály, které způsobují poškozování a rychlé stárnutí kůže. Novou, vysoce účinnou, složkou dětského oleje jsou konjugované mastné kyseliny (CLA), které sehrávají důležitou úlohu při potlačení projevů zánětlivých procesů v kůži, přispívají k nastolení aktivní kožní imunity a k eliminaci nežádoucích vlivů vnějšího prostředí ve smyslu působení oxidativních látek. Na celkové účinnosti oleje se podílí i přítomný přírodní alfa-bisabolol, který aktivně působí proti rozvoji patogenní mikroflóry na kůži a tím ji chrání proti podráždění vedoucímu často až k zánětlivým projevům. olej z ostropestřce mariánského Paraffinum Liquidum, Silybum Marianum Seed Oil, Corn Oil PEG-6 Esters, Decyl Cocoate, Silybum Marianum Seed Oil Esters, Propylene Glycol Caprylate, Parfum (d-limonene), Tocopheryl Acetate, Bisabolol. 75 ml

15 dětský olejový gel CAMILLCA dětský olejový gel vychází z kapalného CAMILLCA dětského oleje a je jeho alternativou. Obsahuje tytéž účinné složky, ovšem jeho forma je poněkud jiná. Za obyčejné teploty tvoří gelovitou hmotu, kterou lze snadno v přiměřené dávce nanést na ošetřované místo bez rizika ukápnutí nebo roztečení. Na teplé pokožce se pak gel rychle změní v kapalný, snadno roztíratelný olej, který lze rozetřít do tenké vrstvy. Oproti kapalnému CAMILLCA dětskému oleji uje CAMILLCA dětský olejový gel navíc včelí vosk a přírodní vosk z listů subtropického keře Euphorbia cerifera, který po aplikaci vytváří na pokožce ochranný povlak bránící nadměrnému vysušování pokožky a přispívající k jemnosti a hladkosti pokožky. ostropestřcový olej a včelí vosk Paraffinum Liquidum, Silybum Marianum Seed Oil, Corn Oil PEG-6 Esters, Beeswax, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Cera, Decyl Cocoate, Silybum Marianum Seed Oil Esters, Propylene Glycol Caprylate, Parfum (d-limonene), Tocopheryl Acetate, Bisabolol. 140 g

16 dětské jemné vlhčené ubrousky vitamín E a Aloe Vera CAMILLCA dětské jemné vlhčené ubrousky jsou určeny k šetrnému a jemnému otírání citlivé pokožky. Dnes je již běžnou praxí používání vlhčených ubrousků pro velmi malé děti při otírání třísel, konečníku a dalších citlivých partií dětského těla. Ovšem často stejnou péči vyžadují i dospělí,, kteří ocení pohodlí a úlevu v případech, kdy použití běžných nevlhčených papírových toaletních potřeb kůži dráždí nebo rozdírá. Jemné vlhčené ubrousky ují hydratační a zvláčňující složky,, které pokožce po aplikaci navrací přirozenou pružnost a vláčnost. Za tyto vlastnosti je zodpovědný zejména extrakt z aloe barabadensis. V přípravku obsažený vitamín E posiluje pružnost kůže, zlepšuje celkové cévní zásobení pokožky a její ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Použití jemných vlhčených ubrousků dodává pokožce faktickou jistotu dokonalého odstranění nečistot, poskytnutí žádoucí ochrany s následným pocitem dokonalé svěžesti. Aqua, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben (and) Butylparaben (and) Isobutylparaben (and) Phenoxyethanol, Polyaminopropyl Biguanide, Disodium Cocoamphodiacetat (and) Sodium Laureth Sulfate, Parfum (d-limonene), Tetrasodium EDTA, Aloe Barbadensis Extract, Tocopheryl Acetate, Citric Acid. 72 ks

17 IREL Řada výrobků jemné kosmetiky IREL je určena pro osoby s citlivou a velmi citlivou pokožkou. Přípravky jsou vhodné zejména pro jedince trpící atopickým ekzémem, cukrovkou (diabetem), kožními záněty (dermatitidami), alergickými projevy, ale i pro lidi s vysušenou kůží, kterou trpí zejména starší osoby. V řadě IREL jsou obsaženy jak přípravky na mytí, regeneraci a revitalizaci pokožky, tak i masážní gely, určené zejména pro zklidnění bolestivých kloubních spojení a snížení bolestivosti namoženého svalstva. Společnou vlastností všech přípravků je jejich nedráždivost, jemnost při použití a zanechání příjemného pocitu na kůži po jejich aplikaci. Účinek přípravků řady IREL působí dlouhodobě po jejich použití a pokožka je tak chráněna do doby dalšího ošetření. Optimálního výsledku je dosaženo při pravidelném používání přípravků. Řada přípravků IREL je určena k ošetření celého povrchu těla. Mycí emulzi lze navíc s výhodou použít i pro hygienu intimních partií. Přípravky je však možno ošetřovat místně jen problematické partie, jakými jsou zejména paže, chodidla, lýtkové části nohou a oblast krku a dekoltu. Používáním přípravků řady IREL dochází k obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce. Výrobková řada: IREL emulze mycí IREL emulze zvláčňující IREL emulze tonizující IREL emulze zpevňující IREL tělové mléko IREL masážní gel s ostropestřcem IREL masážní gel s kostivalem a kaštanem IREL masážní olejový gel Pět prvních přípravků řady IREL zahrnuje emulze mycí, zvláčňující, tonizující, zpevňující a tělové mléko. Tyto přípravky mohou být používány samostatně nebo v kombinaci, která zaručuje komplexní šetrné ošetření pokožky. Při tomto přístupu není nutno používat pro ošetření pleti jiné kosmetické přípravky, kterými by mohla být pokožka případně drážděna, a může se tak naplno uplatnit příznivý vliv přípravků řady IREL. K očistě pokožky těla včetně intimních partií je určena IREL Emulze mycí. Tento přípravek je možno použít jako tekuté mýdlo nebo sprchový gel. Jeho funkce spočívá v odstranění nečistot a odumřelých částí pokožky velmi šetrným způsobem, kdy nedochází k narušení živých částí pokožky ani k jejich následnému vysušení nebo odmaštění. Po umytí pokožky je možné použít IREL Emulzi zvláčňující, IREL Emulzi tonizující, IREL Emulzi zpevňující nebo IREL tělové mléko. Tyto přípravky je možno používat odděleně nebo v kombinaci na různé partie těla nebo s různým časovým odstupem podle povahy a stavu pokožky. Pro ošetření větších povrchů těla je určena IREL Emulze zpevňující; na sušší části pokožky aplikujeme IREL Emulzi zvláčňující nebo IREL Emulzi tonizující. Pro spotřebitele, kteří upřednostňují vysokou hydrataci pokožky spojenou s rychlým vstřebáním přípravku, je určeno IREL tělové mléko, které poskytuje pokožce mimo výživy i účinnou ochranu. U problematické kůže, postižené zejména druhotnými projevy diabetu, atopickým ekzémem nebo psoriázou je vhodné aplikovat IREL Emulzi tonizující při ranním ošetření pokožky a IREL Emulzi zvláčňující na noc. IREL Emulze zvláčňující je vhodná i pro lokální ošetření kůže v oblastech plosek a pat nohou, kolen a loktů, která bývá zejména u střední a starší generace postižena nadměrným vysušením s následným rozpraskáním. Optimální kombinaci přípravků, z hlediska jejich použití na konkrétních tělních partiích včetně četnosti aplikace, je ovšem třeba nejlépe prakticky vyzkoušet. IREL masážní gely s rostlinnými extrakty jsou určeny pro lokální masáže míst, kde došlo k nadměrné zátěži kloubů a svalstva s následnými projevy bolestivosti a ztuhlosti. Je vhodné je aplikovat i v případech vnitřních zánětlivých procesů, např. artritidy nebo zánětů kosterních svalů. IREL masážní olejový gel je vhodný pro masáže rozsáhlejších partií těla nejen pro výše uvedená použití, ale i pro relaxační masáže, různé typy reflexních terapií a masáže otlaků a míst, kde hrozí riziko proleženin, zejména u dlouhodobě nepohyblivých pacientů. IREL řada kosmetiky pro citlivou kůži

18 emulze mycí Podstatou IREL Emulze mycí je působení emulze lipofilních látek na nečistoty na pokožce. Použitím přípravku jsou tyto látky včetně odumřelých částí pokožky a jejích metabolitů z pokožky odstraněny. Velmi důležitou okolností při použití IREL Emulze mycí je fakt, že nedochází k alergizaci nebo dráždění pokožky agresivními povrchově aktivními látkami, které jsou součástí běžných mycích přípravků. V kůži není také narušena soudržnost jejích svrchních vrstev, takže nenastane následný únik vody z kůže, který vede k jejímu vysušení a případně i rozpraskání. Protože emulze mycí uje lipofilní látky ve složení neporušujícím hydrofilně-lipofilní rovnováhu v kůži, nedochází na druhé straně ani k projevům odmaštění pokožky, které může vést ke ztrátě její pružnosti, vláčnosti a porušení ochranné funkce. Základní funkční složkou této emulze jsou lehké oleje a jejich deriváty, které jsou emulgovány ve vodném prostředí. Oleje rozpouštějí a uvolňují nečistoty mastné povahy a převádějí je za přispění svých polárních derivátů ve formě emulze do vodného prostředí, odkud mohou být pak už snadno opláchnuty vodou nebo setřeny vlhkým ubrouskem. Naproti tomu vodná fáze emulze uje ochranné, regenerační a kondicionační faktory pro kůži. Mezi ochranné faktory patří zejména látky, které brání rozvoji nežádoucí mikroflóry na kůži (kvarterní amoniové soli), a látky zpevňující pokožku svým aktivním působením na stěnu kožních buněk (chitosan). Mezi kondicionační a zároveň i ochranné faktory patří látky, které svým složením odpovídají přirozenému kožnímu mazu (sébu) a látky, které vytváří na povrchu pokožky ochrannou vrstvu a podílejí se na zvýšení její vláčnosti a pružnosti (včelí vosk a cetylalkohol). Přípravek má vyváženou hodnotu ph odpovídající její přirozené hodnotě na kůži, a proto nepůsobí dráždivě ani na citlivé pleti. V důsledku kombinace všech účinných látek je výsledný pocit po omytí pokožky velmi příjemný a ani při pravidelném a častém používání přípravku nedochází k výskytu nežádoucích kožních projevů. Aqua, C 21 -C 28 Alkane, Propylene Glycol, Sodium Lauroyl Sarcosinate (and) Sodium Cocoamphoacetate (and) Sodium Methyl Cocoyl Taurate (and) Lauryl Glucoside (and) C 12 -C 13 Alkyl Lactate, Chitosan Succinamide, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Decyl Cocoate, Glyceryl Stearate Citrate, Beeswax, Cocamide DEA, Cetyl Alcohol, Undecylenamidopropyltrimonium Methosulfate, Sodium Chloride, Cetylpyridinium Chloride, Parfum (d-limonene), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. antimykotika a antiperspirant 150 g

19 emulze zvláčňující Účelem přípravku IREL Emulze zvláčňující je výživa, ochrana a kondicionace pokožky. IREL Emulze zvláčňující je základním přípravkem zabezpečujícím celodenní péči o pokožku, který jí zároveň poskytuje příslušnou ochranu proti vnějšímu prostředí. Výživné látky na bázi vitamínu B a aminokyselin jsou do pokožky účinně a rychle vstřebávány. Hydratační komplex, jehož účinek je zvýšen přítomnou ureou, napomáhá v kůži zadržet potřebné množství vody, takže ani v případech narušené funkce pokožky nedochází k jejímu nadměrnému vysušení (dehydrataci). Při použití přípravku se pokožce dostává intenzivní ochrany ve formě kombinace olejů a látek, které svými vlastnostmi nahrazují přirozený kožní maz. Vedle těchto účinků se příznivě projevuje i schopnost těchto látek zvláčňovat pokožku a přispívat k obnovení její pružnosti a celistvosti. Z uvedených důvodů je vhodné přípravek používat jako základní prostředek denní péče o citlivou pokožku, která je vystavena nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Zvláště v partiích, kde je pokožka rozpraskaná, křehká nebo nadměrně vysušená, působí IREL Emulze zvláčňující zklidňujícím účinkem a vytváří na pokožce jemný kryt, takže může dojít k přirozenému hojení poškození bez rizik rozvoje infekce. Tyto vlastnosti ocení zejména osoby s rozpraskanými patami, chodidly nebo lokty na rukou, kde je vysušení kůže nejčastější a způsobuje největší problémy. Aqua, Decyl Cocoate, Urea, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Cetyl Dimethicone Copolyol, Petrolatum, Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Glycine (and) Fructose (and) Niacinamide (and) Inositol (and) Sodium Benzoate (and) Lactic Acid, Beeswax, Sodium Chloride, Parfum (Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. hydratační komplex a urea 150 g

20 emulze tonizující IREL Emulze tonizující je přípravkem určeným zejména pro regeneraci pokožky. Z účinných složek uje zejména přírodní kaštanový extrakt, který působí na pokožku příznivě svým účinkem na nejjemnější cévy v kůži. Aktivní látky tohoto extraktu zvyšují pružnost cévních stěn a brání tak jejich praskání. Zároveň působí komplex látek z kaštanového extraktu zúžení rozšířených pórů v pokožce (adstringentní účinek), takže nedochází k nadměrnému vysušení pokožky a je omezen vstup infekcí a jejich rozvoj na kůži. Přísada látek omezujících pocení (antiperspirantů) přispívá k omezení množení patogenních mikroorganismů na kůži, zejména v intimních partiích. Tím je sníženo dráždění kůže a nedochází k výskytu vyrážek či zarudnutí a svědění pokožky. Významný panthenolu, glycerolu a vitamínu E v přípravku vykazuje vysoký regenerativní účinek a poskytuje pokožce pružnost a ochranu před negativním působením agresivních látek z vnějšího prostředí (tzv. oxidativním stresem). Při aplikaci přípravku se pokožce dostává i ochrany ve formě látek, které nahrazují přirozený kožní maz a vytvářejí na ní ochrannou vrstvu (včelí vosk a cetylalkohol). Pokožka se tak stává pružnou a hebkou a může plnit svou prvotní ochrannou funkci. Z výše uvedených důvodů je vhodné přípravek používat i při večerním ošetření kůže, kdy mohou aktivní látky působit v klidném období spánku a dojde k hloubkové regeneraci všech vrstev pokožky. Aktivaci prokrvení pokožky dolních končetin ocení zřejmě nejvíce ti, kdo trpí pocity těžkých, studených a unavených nohou. Tyto negativní vjemy jsou při použití emulze tonizující významně odstraněny. Aqua, C21-C28 Alkane, Glycerin, Propylene Glycol (and) Aqua (and) Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Decyl Cocoate, Polyglyceryl-3 Caprylate, Cetyl Alcohol, Panthenol, Ceteareth-25, Tocopheryl Acetate, Beeswax, Parfum (d-limonene, Citral), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. vitamin E, panthenol, extrakt z kaštanu a antiperspirant 150 g

Katalogové listy. Ve spojení s přírodou...

Katalogové listy. Ve spojení s přírodou... Katalogové listy Ve spojení s přírodou... Mariol Výrobková řada MARIOL byla vyvinuta s cílem nabídnout pro péči o pokožku u nejmenších dětí přípravky, které by s maximálním efektem pokožku ošetřovaly,

Více

ČESKÁ KOSMETIKA. www.irel.eu. Ryzí síla přírody

ČESKÁ KOSMETIKA. www.irel.eu. Ryzí síla přírody ČESKÁ KOSMETIKA www.irel.eu Ryzí síla přírody Mariol Mariol dětská koupel je používána jako prostředek pro přípravu koupelí dětí. Pokožku zklidňuje, promašťuje, zjemňuje a napomáhá její regeneraci. Mariol

Více

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu.

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů

Více

Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz

Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz Přírodní kosmetika Tepezcohuite je novinkou na českém trhu. Hlavní složkou produktu je extrakt ze stromu Tepezcohuite, který roste

Více

Barekol PRO ZDRAVÍ. newline. Obsah: 50 ml

Barekol PRO ZDRAVÍ. newline. Obsah: 50 ml Skladujte v temnu při teplotě 5-25 ºC / Výrobce: s.r.o. Čejkov 9, Česká republika EMBRO SPECIAL REGENERACE SVALŮ A KLOUBŮ PRO ZDRAVÍ Ingredients /INCI/: Aqua, Paraffinum Liquidum, Paraffinum, Filipendula

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013 Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.12 Střední odborné učiliště Domažlice 2. ročník

Více

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje regeneraci hlubokých vrstev pleti, vyplňuje hluboké i mimické vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Výsledky jsou ihned vidět ve zpevnění,

Více

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie Katalog produktů Kosmetika a fyzioterapie I 2 I Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství Kosmetika a fyzioterapie Mycí a ošetřující pěny/

Více

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami)

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) 3127 AV jemně čistící mléko Jemné čistící mléko, nenarušuje přirozené ph pokožky. Určené pro salonní nebo každodenní

Více

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ PLETI Facial cleansing foam 150 ml 1 260,00 /1 l Jemná, ale účinná ideální pro každodenní péči! Odstraňuje make-up a nečistoty a vaše pokožka zůstává svěží,

Více

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu.

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu. Zdraví Krása Pohoda O nás Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky. Jedinečnost produktů Soin Royal představuje spojení prvků tradiční medicíny a moderních vědeckých poznatků. Částice

Více

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz KATALOG KOSMETIKY 2011 www.vitaminy-mineraly.cz CureTouch Terapeutická péče pro každý Váš den ALOE VERA...strana 4 a 5 bylinné mléko, pleťový krém Není to jen obyčejná kůže. Je to nádherný a neuvěřitelně

Více

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Číslo a název projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Název a adresa školy Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní

Více

Belleza Salone www.bellezasalone.cz

Belleza Salone www.bellezasalone.cz Belleza Salone www.bellezasalone.cz PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a určeny dle spotřeby materiálu a náročnosti provedení. Cenu Vám rádi spočítáme na přání ještě před provedením úkonu.

Více

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti.

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Být mladá a krásná tak dlouho, jak je to možné - sen a touha každé ženy. Bohužel ani mládí nezaručuje dobrý vzhled.

Více

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky

KONTAKT : PRODUKTY: Profesionální přípravky Peeling Zábaly Celulitida Strije. import a distribuce wellness a SPA kosmetiky fitness & wellness equipment import a distribuce wellness a SPA kosmetiky KONTAKT : Martin Strašek - Q-POWER Školní 1273, 43001 Chomutov tel.: 736 764 374 E-mail : store@powerstore.cz PRODUKTY: Profesionální

Více

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska Ráda bych vám představila zcela novou, kvalitní a přírodní kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit

Více

Relaxační klasická masáž

Relaxační klasická masáž Relaxační klasická masáž Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších osvědčených léčebných prostředků užívaných již o tisíciletí k odstranění bolesti zad, šíje, k nastolení dobré nálady a k uvolnění

Více

Jídlo a doplňky výživy

Jídlo a doplňky výživy Jídlo a doplňky výživy Co běžně jím a jaké doplňky výživy při závodech používám Jak si chráním některé exponované částí těla Zpracoval : Jiří Jíra Hledík Fotografie : Jakub Cejpek Patřím mezi ty ultramaratonce,

Více

, Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví.

, Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. , Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. Mandle Mandle Řada je určena pro normální, suchou, zralou a citlivou pleť. Produkty řady MANDLE obsahují olej ze sladkých mandlí, jenž dodává pleti

Více

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla PÉČE O TĚLO Tělo stárne stejně jako tvář Přestože obličej se obává především vnějšího stárnutí způsobeného vnějšími agresemi, tělo se více obává vnitřního nebo chronologického stárnutí. Po 20 letech ztrácí

Více

Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií a poznatků.

Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií a poznatků. Nová řada Ad Fontés Představujeme Vám novou řadu značky La Chèvre Ad Fontes (K pramenům). Kosmetické prostředky s využitím prastarých, staletími osvědčených látek a současných kosmetologických technologií

Více

Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví.

Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. Arganový olej +Karite Arganový olej +Karite Řada je určena pro normální, suchou a citlivou pleť. Evropa objevuje tajemství krásné pleti žen z orientu.

Více

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU

TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU TERAPIE NA BÁZI ČERNÉHO KAVIÁRU Černý kaviár a jeho role při zachování zdraví Vašich vlasů Při provádění chemických procesů s vlasy, včetně jejich rovnání, odbarvování a barvení, mizí z vlasů různé minerály

Více

DOPOLEDNÍ RELAX V HOPSÁČKU

DOPOLEDNÍ RELAX V HOPSÁČKU DOPOLEDNÍ RELAX V HOPSÁČKU INDICKÁ MASÁŽ HLAVY MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY RELAXAČNÍ A SPORTOVNÍ MASÁŽ MASÁŽE DĚTÍ DÉLKA MASÁŽE JE POUZE ORIENTAČNÍ A ODVÍJÍ SE VŽDY OD INDIVIDUÁLNÍCH POTŘEB KLIENTA. ROVNĚŽ VÝBĚR

Více

Složení (INCI soupis) kosmetických výrobků TROSANI

Složení (INCI soupis) kosmetických výrobků TROSANI Složení (INCI soupis) kosmetických výrobků TROSANI Výrobce: TROSANI TROSANI cosmetics GmbH Porschestraße 11 51381 Leverkusen Německo Distributor: TROSANI CZ&SK v.o.s. Rudolfovská 34 370 01 České Budějovice

Více

síla konopí katalog produktů

síla konopí katalog produktů síla konopí katalog produktů kvalita a inovace v oblasti péče o zdraví O nás Jsme česká firma se sídlem v Olomouci. Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy.

Více

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy Léto nám umožnilo zrelaxovat, aspoň na chvíli vypnout a dobít baterky, ale také se mohlo neblaze projevit na našich vlasech. Co s vysušenými, sluncem, mořskou

Více

Jediný v Evropě! podporující regeneraci kůže s porušenou bariérovou funkcí.

Jediný v Evropě! podporující regeneraci kůže s porušenou bariérovou funkcí. Mikroemulzní ikroemulzní systém podporující regeneraci kůže s porušenou bariérovou funkcí. Jediný v Evropě! Náhrada bariéry funkční i strukturální. Nejkauzálnější řešení poruch kožní bariéry. + Vyvinuto

Více

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ

NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ NOVINKA LAVERA PŘÍRODNÍ PÉČE O PLEŤ Profesionální výrobky pro každý typ pleti 100% přírodní S certifikátem NATRUE Nová pleťová péče od lavery má vylepšené složení, přináší moderní receptury plné luxusních

Více

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY

PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY NOVÁ KOMPLEXNÍ SLUŽBA VAŠEHO SALONU PROGRAM OŠETŘENÍ VLASOVÉ POKOŽKY A VLASŮ ZNÁME POŽADAVKY VAŠICH KLIENTŮ Chtějí vypadat opravdu dobře Rádi by posílili

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 1. 2012 / Doporučené ceny při sazbě 14 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

Masáže Resort Green Valley

Masáže Resort Green Valley Masáže Resort Green Valley Základní popis nabízených masáží ZÁKLADNÍ POPIS NABÍZENÝCH MASÁŽÍ klasická relaxační, regenerační a sportovní masáž Je založena na tzv. švédské masáži. Využívá různé typy tření

Více

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM HAIR n BODY HAIR n BODY je exkluzivní vlasový a tělový šampón. Chrání a zesiluje vlasy, obsahuje výtažky z aloe vera a pšeničné zárodečné bílkoviny. HAIR n BODY se používá na mytí a ošetřování vlasů a

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Mastná pleť

Střední odborné učiliště Domažlice. Mastná pleť Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.04 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

Aktivní ampule pro viditelně krásnou pleť

Aktivní ampule pro viditelně krásnou pleť Aktivní ampule pro viditelně krásnou pleť 60 LET VÝZKUMU A ZKUŠENOSTÍ NENAHRADITELNÉ AMPULE DR. GRANDEL je již více než 60 let velmi úspěšný ve vývoji a výrobě aktivních ampulí určených pro profesionální

Více

Rybí tuk s rakytníkem řešetlákovým a vitamínem E. Omega-3. Exkluzivní složení založené na spojení. moderní technologie

Rybí tuk s rakytníkem řešetlákovým a vitamínem E. Omega-3. Exkluzivní složení založené na spojení. moderní technologie Rybí tuk s rakytníkem řešetlákovým a vitamínem E Exkluzivní složení založené na spojení starověkých čínských poznatků a moderní technologie Proč jsou mastné kyseliny důležité? mastné kyseliny patří do

Více

Alergická onemocnění kůže. Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje

Alergická onemocnění kůže. Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje Alergická onemocnění kůže Tento výukový materiál vznikl za přispění Evropské unie, státního rozpočtu ČR a Středočeského kraje Duben 2011 Mgr. Helena Škrabová Mnoho různých typů ekzémů Velký nárůst Příčinou

Více

Nejčastěji kladené otázky

Nejčastěji kladené otázky Nejčastěji kladené otázky o je beta-glukan, hlavní složka produktové řady? Jedná se o unikátní přírodní polysacharid, který má velmi silné hydratační a regenerační vlastnosti a působí proti tvorbě vrásek.

Více

Kontraindikace: kožní záněty a defekty, alergie na masážní krémy, akutní onemocnění.

Kontraindikace: kožní záněty a defekty, alergie na masážní krémy, akutní onemocnění. Masáže Klasická masáž částečná nebo celková Klasická masáž zahrnuje aplikaci specifických hmatů, které se provádí v přesném pořadí a působí na jednotlivé svalové skupiny. Přitom dochází k prokrvení a odstranění

Více

TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHRASTAVA

TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHRASTAVA TERMÁLNÍ LÁZNĚ CHRASTAVA KATALOG SLUŽEB O D 1. 1 0. 2 0 1 3 / D O 3 1. 3. 2 0 1 4 NÁZEV ČAS CENA částečný celotělový společný reflexní hydromasáž + Ošetření konopným balzámem Peeling TŘTINOVÝ CUKR Peeling

Více

Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia.

Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia. Budova Vyšehrad Victoria, Na Vítězné pláni 4/1719, Praha 4, 140 00, Tel.: (+420) 222 522 870, Fax: (+420) 222 519 456 E-mail:mail@boltonczechia.cz, www.boltonczechia.cz Profesionální řada WC NET Aktivátor

Více

ROYAL JELLY HYDRATAČNÍ BALZÁM ADVANCED MAXI 50 ml za cenu 30 ml

ROYAL JELLY HYDRATAČNÍ BALZÁM ADVANCED MAXI 50 ml za cenu 30 ml Podzim je nejlepší období pro nastartování boje s pigmentovými skvrnami. Jde o dlouhodobý proces, kde je velmi důležitá pravidelnost aplikace. Jako u všeho, je lepší prevence vzniku pigmentových skvrn.

Více

Péče o pokožku okolo očí včetně masážních technik

Péče o pokožku okolo očí včetně masážních technik Školení je uskutečňováno v rámci projektu OPPI Školicí střediska, který je podporován ze strukturálních fondů Evropské unie. www.syncare.cz/medical/intro Centrum estetické dermatologie SYNCARE PLUS Pokožka

Více

Optimální péče od samého začátku. Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě

Optimální péče od samého začátku. Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě Optimální péče od samého začátku Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě Pure Encapsulations Společnost Pure Encapsulations byla založena v roce 1991 v USA. Synonymem pro produkty PURE je pojem

Více

6. HYGIENICKÉ ZABEZPEČENÍ RUKOU VE ZDRAVOTNÍ PÉČI

6. HYGIENICKÉ ZABEZPEČENÍ RUKOU VE ZDRAVOTNÍ PÉČI M E T O D I C K Á O P A T Ř E N Í 6. HYGIENICKÉ ZABEZPEČENÍ RUKOU VE ZDRAVOTNÍ PÉČI ZN.: 19763/2005 REF.: MUDr. Sylvie Kvášová, tel.: 22497 linka 2440 K zajištění jednotného postupu stanoví tento metodický

Více

prací prostředek pro dětské prádlo

prací prostředek pro dětské prádlo prací prostředek pro dětské prádlo 2,4 kg 4,5 kg 15 kg BATOLE Kvalitní prací prášek českého výrobce, určený převážně na prádlo přicházející do styku s dětskou pokožkou, která je nejvíce vystavena rizikům

Více

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Tekutý prací prostředek na barevné prádlo Jak se nové provedení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo liší od toho původního? Nové složení tekutého pracího prostředku na barevné prádlo obsahuje

Více

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje

Hyaluronová řada. podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Hyaluronová řada podpírá / vyhlazuje / zpevňuje Péče o pleť s kyselinou hyaluronovou Denní a noční krém Quicklift Denní a noční sérum Oční krém Quicklift Oční sérum Kyselina hyaluronová Obsah kyseliny

Více

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014

FENOMENÁLNÍ ŘASENKA. FM GROUP MAKE UP NOVINKY jaro 2014 FENOMENÁLNÍ ŘASENKA Jakých výsledků je možné dosáhnout s novou Řasenkou? Nová Fenomenální řasenka poskytuje fenomenální výsledky: prodlužuje, zahušťuje, přesně odděluje a natáčí řasy. Díky speciálně navrženému

Více

LÉČIVÉ KONOPÍ. produktový katalog KO N O PÍ K A N A DY. přírodní kosmetika z konopí. www.cannaderm.cz

LÉČIVÉ KONOPÍ. produktový katalog KO N O PÍ K A N A DY. přírodní kosmetika z konopí. www.cannaderm.cz LÉČIVÉ KONOPÍ NEJVYŠŠÍ KO N O PÍ KVALITA K A N A DY Z produktový katalog přírodní kosmetika z konopí www.cannaderm.cz O Cannadermu S KONOPNOU KOSMETIKOU JSME PŘIŠLI JAKO PRVNÍ V ČR Cannaderm je na trhu

Více

Řada pro suchou a citlivou pleť

Řada pro suchou a citlivou pleť Řada pro suchou a citlivou pleť 1101 Čistící mléko pomerančové Jemné čistící mléko, nenarušuje přirozené ph pokožky. Pro každodenní čištění suché a citlivé pleti ráno a večer, ráno - pomáhá z pleti očistit

Více

KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN. OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min)

KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN. OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min) KOSMETIKA PROGRAMY PÉČE O PLEŤ DARPHIN OŠETŘENÍ EXPRESNÍ (45 min) Expresní ošetření Odstranění nedostatků a nerovností pleti, pleť je ozdravená, jemná a projasněná - analýza pleti, odlíčení, peeling, sérum,

Více

PŘÍPRAVKY PRO OŠETŘENÍ NOHOU

PŘÍPRAVKY PRO OŠETŘENÍ NOHOU PŘÍPRAVKY PRO OŠETŘENÍ NOHOU MASÁŽNÍ KRÉMY HYDROFILNÍ neobsahují konzervační látky Hydrofilní masážní krémy Salvus jsou bezvodé krémy, které obsahují pouze tukové komponenty. Mají vynikající kluzné vlastnosti

Více

Materiály 1. ročník učebních oborů, maturitních oborů ON, BE. Bez příloh. Identifikační údaje školy

Materiály 1. ročník učebních oborů, maturitních oborů ON, BE. Bez příloh. Identifikační údaje školy Identifikační údaje školy Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace Bratislavská 2166, 407 47 Varnsdorf, IČO: 18383874 www.vosassvdf.cz, tel. +420412372632 Číslo projektu Název

Více

Nabídka masáží hotelu Zadov

Nabídka masáží hotelu Zadov Nabídka masáží hotelu Zadov Relaxační masáž Relaxační masáž přináší pocity pohody a psychického uvolnění. Masáž je zaměřena na zklidnění, celkové ozdravění organismu, rozproudění energie a pozitivní naladění

Více

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT

ACTIVE REPAIR ESTHELIFT Pečuje o Vás Renáta Kovaříková-Matějková majitelka salonu CYCLO SYSTÉM CYCLO SYSTÉM komplet + oční okolí 1 600,- BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM BĚLENÍ - WHITE SYSTÉM + ruce OXY THERAPIE - OMLAZENÍ 1 500,- 1 600,-

Více

Profi Hair s.r.o. profihair

Profi Hair s.r.o. profihair nová generace barev nová generace barev JEDNODUCHÁ ELEGANCE Z PŘÍRODY, pro dosažení opravdového luxusu 21.století. Barvy nové generace s přírodními oleji, které nám zaručují zdravé, lesklé, hebké a hydratované

Více

Popis Wellness procedur

Popis Wellness procedur Popis Wellness procedur Klasická masáž částečná Obecným účinkem masáže je dráždění receptorů, podpora metabolismu, trofiky a oběhu v tkáních masírované oblasti. Tato procedura se uplatňuje zejména při

Více

Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel

Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel Nabídkový katalog ručně vyráběných mýdel OBECNĚ O MÝDLE Mýdlo příjemně voní a krásně vypadá, což jsou většinou naše základní požadavky na mycí prostředek. Nemohli bychom však při každodenním kontaktu s

Více

Pobyt na slunci a čerstvém vzduchu je jistě celkově zdraví prospěšný, pleť "chytne barvu", vypadá zářivější a zdravější. Přemíra slunečních paprsků

Pobyt na slunci a čerstvém vzduchu je jistě celkově zdraví prospěšný, pleť chytne barvu, vypadá zářivější a zdravější. Přemíra slunečních paprsků Pobyt na slunci a čerstvém vzduchu je jistě celkově zdraví prospěšný, pleť "chytne barvu", vypadá zářivější a zdravější. Přemíra slunečních paprsků bez řádného ošetření jí ale v dlouhodobém hledisku škodí,

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 4. 2011 / Doporučené ceny při sazbě 10 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

BRONZING PUDR RADIANZY

BRONZING PUDR RADIANZY Vážení a milí, slavte s námi 10. výročí spolehlivých pomocníků pro pěstění a ozdravování kůže v České republice! 10 let moderních produktů, 10 let patentovaných technologií, 10 let s Jafra Cosmetics. 10

Více

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása

Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Společnost Health & Beauty - Zdraví a krása Health and Beauty (H&B) je izraelská kosmetická firma, která vyrábí a prodává přírodní kosmetické a léčebné výrobky nejvyšší kvality. Všechny produkty jsou vyráběny

Více

Ceník služeb. IPL Epilace (nejčastěji epilované partie)

Ceník služeb. IPL Epilace (nejčastěji epilované partie) Ceník služeb IPL Epilace (nejčastěji epilované partie) Podpaží (žena i muž) Bikiny linie (třísla žena i muž) Bikiny brazil (lze ponechat proužek, individuálně upravit ) Konečník (žena i muž) Lýtka (žena)

Více

MIND MASTER OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR MIND MASTER

MIND MASTER OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR MIND MASTER MIND MASTER OTÁZKY A ODPOVĚDI ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K PRODUKTŮM LR MIND MASTER Obsah I. Čím je Mind Master jedinečný? S 3 II. Kdy mám Mind Master užívat? S 3 III. Jak se má Mind Master užívat? Může se vyskytnout

Více

A R O M A T E R A P I E D A N C O L Y

A R O M A T E R A P I E D A N C O L Y A R O M A T E R A P I E D A N C O L Y SPA procedury Dancoly optimální kombinace energetických, vyživujících a stimulujících složek nezbytných pro zlepšení struktury růstu vlasů a zpomalení jejich vypadávání.

Více

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS

Innova Péče INDOLA. JE TO O VÁS Innova Péče Innova je inovativní značka, která zahrnuje jak péči tak styling ve světě profesionálních výrobku Indola Innova soft science receptura je založená na unikátní technologii VIP (Vitamin Injection

Více

Anti-aging& Longevity

Anti-aging& Longevity Anti-aging& Longevity Péče o vlasy SHAMPOO CONDITIONER Oční okolí CRYSTAL EYE LIFT Ochrana pleti DAY CREAM REVIVE NIGHT CREAM GOLD CREAM Čištění pleti CLEANSER RE-EMERGE ENZYME Nadstandardní péče o pleť

Více

CENÍK. 350,-Kč + 10,-Kč za každý nový tip. 1,-až 15,-Kč (cena se může navýšit podle náročnosti)

CENÍK. 350,-Kč + 10,-Kč za každý nový tip. 1,-až 15,-Kč (cena se může navýšit podle náročnosti) MANIKÚRA A MODELÁŽ NEHTŮ CENÍK Manikúra přírodní nehty: Manikúra Pshine Parafínový zábal Masáž rukou vonným olejem Výživné lakování Lakování + nadlak + sušič Lakování zdobené + nadlak + sušič 215,-Kč 295,-Kč

Více

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Srdečně Vás vítáme!

PŘÍRODNÍ KOSMETIKA. Srdečně Vás vítáme! Calu. Přírodní kosmetika NIKAL s.r.o. Kotkova 710/3 669 02 Znojmo Telefon Srdečně Vás vítáme! Po více než 20 letech v profesi kosmetičky pro mě bylo důležité vyvinout jednoduchou, přirozenou a účinnou

Více

Pravidelné používání vířivek umožní lidem cítit se a žít lépe

Pravidelné používání vířivek umožní lidem cítit se a žít lépe Benefity a terapeutický efekt léčebného bazénu Bolesti hlavy Stres Nespavost Zažívací potíže Bolesti zad Celulitida Těžké nohy Reflexní zóny Pravidelné používání vířivek umožní lidem cítit se a žít lépe

Více

Použití: Naneste na vlasy malé množství kondicionéru, rozčešte kondicionér po celé délce vlasů a poté důkladně vypláchněte.

Použití: Naneste na vlasy malé množství kondicionéru, rozčešte kondicionér po celé délce vlasů a poté důkladně vypláchněte. Péče o vlasy šamón neobsahuje sulfáty (bez SLS/SLES) čistí jemně a zároveň velmi důkladně nezanechává na vlasech zbytky usazenin vhodný pro celou rodinu ideální také pro chemicky upravované vlasy Rostlinné

Více

NERO. ZPOŤ SE! MÁKNI! DOBIJ SE!

NERO. ZPOŤ SE! MÁKNI! DOBIJ SE! Pot je dobrý. Pot je společníkem dříčů, pro které není první krůpěj důvodem přestat, ale důkazem, že jsme ze sebe něco vydali a blahodárným povzbuzením. Povzbuzením, jenž se stalo tělesnou rozkoší, která

Více

Řasenky. COATING SEALER Lashcare. Ochranná řasenka / báze - průhledná

Řasenky. COATING SEALER Lashcare. Ochranná řasenka / báze - průhledná Řasenky COATING SEALER Lashcare Ochranná řasenka / báze - průhledná Speciální ochranná báze JB Cosmetics na Prodloužené řasy. Ochraňuje Prodloužené řasy a adhesivum před vlhkem, mastnotou a nečistotami.

Více

Relaxační masáž těla, délka cca 60 minut 480, 120 min... 890,

Relaxační masáž těla, délka cca 60 minut 480, 120 min... 890, Masážní studio TRelax si pro Vás připravilo ve spolupráci se Statkem Samsara následující služby. Naším cílem je zpříjemnit Vám pobyt tak, abyste odjížděli plně zregenerovaní a odpočinutí. Proto přistupujeme

Více

MÁ OBLÍBENÁ PROCEDURA ÚSMA SVÉDAN

MÁ OBLÍBENÁ PROCEDURA ÚSMA SVÉDAN MÁ OBLÍBENÁ PROCEDURA ÚSMA SVÉDAN Jolana Hlavová 2012 Ájurvédská Instituce Dhanvantri, Praha ÚVOD Dnešní životní styl plný stresu a napětí, špatných stravovacích návyků velice ovlivňuje naše zdraví. Nevhodně

Více

První multivitamín z čistých, bio-aktivních substancí

První multivitamín z čistých, bio-aktivních substancí První multivitamín z čistých, bio-aktivních substancí Včetně koenzymu Q10, luteinu a OPC * Složení přípravku na straně 9 brožury. Pure Encapsulations Společnost Pure Encapsulations byla založena v roce

Více

organické produkty pro děti

organické produkty pro děti organické produkty pro děti bez syntetik bez silikonu bez sulfátů bez umělých konzervantů bez umělých vůní bez umělých barviv eco.kid... zdravější volba pro děti i životní prostředí peter francis a příběh

Více

EUNIKÉ SILVER Doplněk stravy 60 tobolek High duality, účinnost zvýšena mikronizací

EUNIKÉ SILVER Doplněk stravy 60 tobolek High duality, účinnost zvýšena mikronizací EUNIKÉ SILVER Výrobek EUNIKÉ SILVER je kombinací mikronizované sladkovodní řasy česká chlorela SP (Chlorella sp.) a extraktu léčivé rostliny šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis). Obě složky jsou

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE

TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICKÝ MANUÁL ECHOSLINE TECHNICAL SOLUTIONS ECHOS COLOR PERMANENTNÍ BARVA NA VLASY PROFESIONÁLNÍ KRÉMOVÁ BARVA NA VLASY 100 ml Obsahuje včelí vosk a vitamin C. Zaručuje vysokou stabilitu odstínů a dokonalé

Více

Wellness. Bazén a whirlpool. Sauny. Bazén + whirlpool + sauny. Fitness + kardiozóna. Turbosolárium. Otevřeno denně od 7.00 do 22.

Wellness. Bazén a whirlpool. Sauny. Bazén + whirlpool + sauny. Fitness + kardiozóna. Turbosolárium. Otevřeno denně od 7.00 do 22. Wellness CZ Wellness Otevřeno denně od 7.00 do 22.00 Bazén a whirlpool otevřeno: 7.00 12.00 a 14.00 21.30, 12.00 14.00 bazén uzavřen (sanitární přestávka) dospělí: 100 Kč (jednorázový vstup) děti do 12

Více

Jistě, mohli bychom to udělat, ale je tu něco lepšího, něco, co o tom opravdu svědčí: NAŠE VLASTNÍ KŮŽE!

Jistě, mohli bychom to udělat, ale je tu něco lepšího, něco, co o tom opravdu svědčí: NAŠE VLASTNÍ KŮŽE! Rádi bychom vám představili naše kvalitní depilační výrobky: vosky rozpustné ve vodě, vosky rozpustné v tucích a konvenční horké vosky. Mohli bychom zmínit různé receptury a způsob, jakým byly vosky testovány,

Více

Vraťte svému tělu přirozenost!! Vraťte svým tělům přirozenou sílu, vytrvalost a obranyschopnost!!

Vraťte svému tělu přirozenost!! Vraťte svým tělům přirozenou sílu, vytrvalost a obranyschopnost!! Vraťte svému tělu přirozenost!! Vraťte svým tělům přirozenou sílu, vytrvalost a obranyschopnost!! PŘIROZENOST A KOMPLEXNOST Přirozenost a čistota Chlorofyl Enzymy Zásadotvornost Antioxidační aktivita Ječmen

Více

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Maturitní témata ústní profilová zkouška školní rok 2014/2015 Technologické postupy a Nauka o vlasech 1. a) Pracoviště kadeřnice - dělení provozoven; osvětlení, vytápění, větrání a vnitřní vybavení kadeřnické

Více

Střední odborné učiliště Domažlice

Střední odborné učiliště Domažlice Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.08 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

DÁVÁME VÁM VÍC NEŽ NAPÍT

DÁVÁME VÁM VÍC NEŽ NAPÍT DÁVÁME VÁM VÍC NEŽ NAPÍT 1 Odjistit pojistku. Láhev neklopit. Netřepat. 2 Postupným tlakem na pístek uvolňovat obsah Æ počkat na vyprázdnění Æ protřepat Æ odšroubovat uzávěr Æ vypít. 3 Naplnit láhev vodou

Více

Dusy Heat Control. ochranný sprej proti teplu 200 ml 323 Kč

Dusy Heat Control. ochranný sprej proti teplu 200 ml 323 Kč STYLE/STYLING 1 Jemná fixace Dusy Hair Shine lesk na vlasy ve spreji 100 ml 188 Kč 400 ml 309 Kč pro výjimečný lesk pomoc pro extra suché vlasy bez fixačního účinku /100 ml/ kód: 20065008 /400 ml/ kód:

Více

Jistě, mohli bychom to udělat, ale je tu něco lepšího, něco, co o tom opravdu svědčí: NAŠE VLASTNÍ KŮŽE!

Jistě, mohli bychom to udělat, ale je tu něco lepšího, něco, co o tom opravdu svědčí: NAŠE VLASTNÍ KŮŽE! Rádi bychom vám představili naše kvalitní depilační výrobky: vosky rozpustné ve vodě, vosky rozpustné v tucích a konvenční horké vosky. Mohli bychom zmínit různé receptury a způsob, jakým byly vosky testovány,

Více

Kontrolovaná přírodní kosmetika Weleda. Regenerační péče Granátové jablko. V souladu s člověkem i přírodou

Kontrolovaná přírodní kosmetika Weleda. Regenerační péče Granátové jablko. V souladu s člověkem i přírodou Vyzkoušejte Regenerační péče kosmetická řada určená speciálně pro zralou pokožku intenzivně regeneruje pokožku, pomáhá předcházet projevům stárnutí základem je olej ze semen granátového jablka přípravky

Více

1) Nahrazuje klasické saunování založené na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením.

1) Nahrazuje klasické saunování založené na principu prohřívání lidského těla pomocí přenosu tepla infrazářením. Hygienické předpisy Dotaz: Dobrý den, ráda bych pořídila infrakabinu do kosmetického a masérského studia, ale nikde jsem nenašla, jaké jsou k tomu požadavky z hygieny? Co je nutno dodržet? Existuje je

Více

UNIVERSAL HLADKÁ KŮŽE NUBUK STYLE OUTDOOR SPORT. KATALOG kosmetika na obuv

UNIVERSAL HLADKÁ KŮŽE NUBUK STYLE OUTDOOR SPORT. KATALOG kosmetika na obuv UNIVERSAL HLADKÁ KŮŽE NUBUK STYLE OUTDOOR SPORT KATALOG kosmetika na obuv Sortiment UNIVERSAL Pro všechny obuvnické materiály a jejich kombinace. HLADKÁ KŮŽE Pro obuv z hladké kůže. NUBUK Pro obuv z nubuku

Více

Nechte vlasy na hlavě BIOHAR. aktivátor růstu vlasů s přírodním hyaluronanem

Nechte vlasy na hlavě BIOHAR. aktivátor růstu vlasů s přírodním hyaluronanem Nechte vlasy na hlavě BIOHAR aktivátor růstu vlasů s přírodním hyaluronanem BIOHAR regeneruje růst nových vlasů při jejich řídnutí, nadměrném vypadávání i vzniku místní nebo úplné pleše. Jaká je základní

Více

DALTON COSMETIC - CENÍK PŘÍPRAVKŮ PLATNÝ OD 27. LEDNA 2012

DALTON COSMETIC - CENÍK PŘÍPRAVKŮ PLATNÝ OD 27. LEDNA 2012 DALTON COSMETIC - CENÍK PŘÍPRAVKŮ PLATNÝ OD 27. LEDNA 2012 DALTON CELUMER Beauté de la mer - pro zralou a náročnou pleť - kaviár 100001 čistící mléko s kav. extraktem Fl 200ml 445 100002 čistící tonik

Více

ČLOVĚK MÁ TISÍCE PŘÁNÍ, NEMOCNÝ JEN JEDNO...

ČLOVĚK MÁ TISÍCE PŘÁNÍ, NEMOCNÝ JEN JEDNO... pro komplexní regeneraci ZDRAVÝ ČLOVĚK MÁ TISÍCE PŘÁNÍ, NEMOCNÝ JEN JEDNO... 25. 4. 2004 Praha, hotel Pyramida Ing. Helena Kacerovská Směs bylin ALOE VERA = ALOE BARBADENSIS - 92 % PANAX GINSENG (všehoj

Více

Kdy používáme obvaz Tromboguard? Obvaz slouží k zástavě zevního krvácení:

Kdy používáme obvaz Tromboguard? Obvaz slouží k zástavě zevního krvácení: VYUŽITÍ: k poskytování první pomoci a řešení problému zevního krvácení Kdy používáme obvaz Tromboguard? Obvaz slouží k zástavě zevního krvácení: u úrazových ran u pooperačních ran na místech odběru kožních

Více

elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 katalog plný

elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 katalog plný elekronický katalog pro zákazníky 2 / 2015 letní SLEVY katalog plný NOVINEK! NOVINKY vitamíny DOPLŇKY STRAVY / str. 6-11 bylinné masti MĚSÍČKOVÁ MAST / str. 12 DUBOVÁ, KALCIOVÁ MAST / str. 13 péče po opalování

Více

RELAX CENTRUM MLÝN. cüévxwâüç. Masáž je jedna z nejlepších metod, jak si odpočinout. Má blahodárný vliv na krevní oběh i lidskou psychiku.

RELAX CENTRUM MLÝN. cüévxwâüç. Masáž je jedna z nejlepších metod, jak si odpočinout. Má blahodárný vliv na krevní oběh i lidskou psychiku. RELAX CENTRUM MLÝN Masérské, rekondiční ní a regenerační ní služby cüévxwâüç Masáž je jedna z nejlepších metod, jak si odpočinout. Má blahodárný vliv na krevní oběh i lidskou psychiku. Pravidelnou masáží

Více

LÉČIVÁ KOSMETIKA S OBSAHEM MINERÁLŮ A SOLI Z MRTVÉHO MOŘE MON PLATIN - IZRAEL

LÉČIVÁ KOSMETIKA S OBSAHEM MINERÁLŮ A SOLI Z MRTVÉHO MOŘE MON PLATIN - IZRAEL LÉČIVÁ KOSMETIKA S OBSAHEM MINERÁLŮ A SOLI Z MRTVÉHO MOŘE MON PLATIN - IZRAEL SOLNÝ CHRÁM SOLNÁ JESKYNĚ LETŇANY WWW.SOLNAJESKYNELETNANY.CZ Bahenní pleťová maska 150 ml - 220 Kč Léčebná hloubkově čisticí

Více