Katalogové listy. Ve spojení s přírodou...

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Katalogové listy. Ve spojení s přírodou..."

Transkript

1 Katalogové listy Ve spojení s přírodou...

2 Mariol Výrobková řada MARIOL byla vyvinuta s cílem nabídnout pro péči o pokožku u nejmenších dětí přípravky, které by s maximálním efektem pokožku ošetřovaly, chránily a regenerovaly. Zvláštní zřetel byl brán zejména na skutečnost, že dětská pokožka je velmi citlivá a vlivem některých látek, používaných běžně v kosmetických prostředcích, může docházet k jejímu podráždění, případně až k alergizaci. S ohledem na tato známá fakta bylo složení přípravků voleno tak, aby se v nich takové látky nevyskytovaly. Právě z uvedených důvodů jsou výrobky řady Mariol vhodné i pro děti trpící různými formami alergií, nežádoucích kožních projevů či atopických ekzémů. Výrobková řada: MARIOL dětská koupel MARIOL dětský tělový šampon MARIOL dětská mast zvláčňující MARIOL dětská mast ochranná MARIOL dětské mléko s panthenolem MARIOL dětský olejový gel Všechny přípravky MARIOL tvoří ucelenou řadu základní péče o dětskou pokožku. Přípravky neují žádná barviva, konzervační látky jsou použity pouze u šamponu, masti zvláčňující a mléka s panthenolem. Použitý parfém je hypoalergenní povahy. Základní funkční složkou většiny výše uvedených přípravků je olej ze semen ostropestřce mariánského. Tento olej uje celou řadu biologicky významných látek v optimálních poměrech. Jedná se zejména o tzv. vícenásobně nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu linolovou, známé též pod obecným označením omega-6 mastné kyseliny. Tyto látky se podílejí přímo na stavbě buněk kůže, ale i na tvorbě tělu prospěšných látek, které urychlují hojení a podílejí se na procesech bránících vzniku a rozvoji zánětlivých kožních projevů. Látky obsažené v ostropestřcovém oleji mají významný antioxidační účinek, který chrání kůži před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, jakými jsou např. tzv. volné radikály, ozon a další agresivní složky znečištěného vzduchu. Kromě toho má ostropestřcový olej přírodní ochranný faktor vůči škodlivému ultrafialovému záření, takže chrání pokožku dítěte proti vlivům nadměrného slunění. Vhodná volba pomocných a přírodních látek obsažených v oleji zaručuje rychlé a efektivní vstřebání účinných složek do hlubokých vrstev pokožky, kde je jejich působení nejvíce žádoucí. řada kosmetiky pro nejmenší děti

3 dětská koupel MARIOL dětská koupel je olejová samoemulzifikující koupel, která dětskou pokožku šetrně zbaví nečistot, nenaruší její přirozenou strukturu a zachová v maximální míře její celistvost a tím i prvotní funkci, kterou je ochrana organismu před vlivy vnějšího prostředí. Protože v MARIOL dětské koupeli nejsou agresivní povrchově aktivní látky (tenzidy), není kůže hloubkově odmašťována. Působí aktivně pokud je v kůži nerovnováha, způsobená ať už vysušením nebo naopak vysokým em mastnoty v důsledku zvýšené produkce kožního mazu, koupel tuto rovnováhu obnoví. Po koupeli není nutno pokožku oplachovat čistou vodou, protože zbytky přípravku jsou kůží efektivně vstřebány. Efekt koupele je velmi silný, takže lze často úplně vynechat jinak běžnou následnou proceduru v podobě olejování celého tělíčka dítěte a lze se zaměřit pouze na ošetření problematických partií, jakými jsou třísla, podpaží a zadeček. Příznivé vlastnosti dětské koupele jsou založeny na ostropestřcovém oleji, který je jejím základem se všemi svými přírodními ovými látkami. Kromě tohoto oleje uje dětská koupel oleje se středními řetězci, které se velmi snadno vstřebávají a intenzivně zvláčňují pokožku. K tomuto účinku přispívají i vitamín E a upravený sojový olej. Přípravek neuje žádná syntetická barviva ani konzervační látky. olej z ostropestřce mariánského Silybum Marianum Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Cera, Ascorbyl Palmitate, Parfum, Tocopheryl Acetate. 50 g Vhodné i pro děti do tří let.

4 dětský tělový šampon Jemný MARIOL dětský tělový šampon je založen na kombinaci velmi šetrných mycích složek a přírodních látek, které prospívají citlivé dětské pokožce. Při mytí dochází k jemnému odstranění nečistot a na kůži zároveň příznivě působí zvláčňujícím efektem glycerol a allantoin. Tyto látky příznivě ovlivňují kondicionaci pokožky i po jejím opláchnutí vodou. Hodnota ph přípravku je nastavena tak, aby nedocházelo ke dráždění pokožky a bylo zachováno pro ni přirozené prostředí. Navíc přípravek uje látku, která brání nadměrnému pocení a následnému množení nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. Přípravek neuje žádné agresivní povrchově aktivní látky, jako např. laurethsulfát sodný (SLS), které mohou u citlivé kůže vyvolat nežádoucí nerovnováhu vedoucí ke ztrátě vody s následným nadměrným vysušením pokožky. Přestože je složení přípravku k dětské pokožce velmi šetrné, doporučujeme její následné ošetření např. MARIOL dětským olejovým gelem nebo MARIOL dětskou mastí zvláčňující, aby došlo k úplné obnově všech jejích přirozených funkcí. Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate (and) Sodium Cocoamphoacetate (and) Sodium Methyl Cocoyl Taurate (and) Lauryl Glucoside (and) C 12 -C 13 Alkyl Lactate, Betain, Polyglyceryl-3 Caprylate, Citric Acid, Glycerin, Cyamopsis Tetragonoloba (Guar) Gum, Parfum, Allantoin, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. šetrný a jemný 75 g Vhodné i pro děti do tří let.

5 dětská mast zvláčňující Základní vlastnost přípravku MARIOL dětská mast zvláčňující je dána velmi vysokým em přírodních rostlinných olejů. Kromě ostropestřcového oleje je to také olej včelníkový. Oba typy olejů mají vysoký podíl vícenásobně nenasycených mastných kyselin - ostropestřcový olej ze skupiny tzv. omega-6 a včelníkový olej ze skupiny omega-3 mastných kyselin a ují také významný podíl přírodního vitamínu E. Ve složení masti nechybí čistý včelí vosk pro ochranu pokožky před vysušením a infekcemi a také tuk z ovčí vlny (lanolín), který velmi příznivě ovlivňuje její hloubkovou hydrataci. Navíc je v přípravku přítomna látka bránící nadměrnému pocení a následnému rozvoji nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. MARIOL dětská mast zvláčňující je vhodná především k promaštění vysušené pokožky, k ochraně pokožky před povětrnostními vlivy (mráz, slunce, vítr), ale také např. k šetrnému odstranění ostrůvků kožního mazu (seborrhoe). Její přednost spočívá ve vysokém u panthenolu a vitamínu A ve velmi šetrném masťovém základu, který odpovídá extrémním nárokům na rychlou regeneraci pokožky zarudlé, vysušené, či již poškozené opruzením nebo zánětem. Takto bývají postiženy zejména oblasti třísel, zadečku, podpaží a krku. Mast se aplikuje velmi lehce, na pokožce se dá snadno rozetřít a umožňuje citlivá místa šetrně namasírovat. Jemné masážní procedury miminka přímo milují, protože je zklidní, zbaví stresu a v případě např. bolestí v bříšku i napomohou k jejich odstranění. V neposlední řadě je potřeba zmínit i další vlastnost masti, která spočívá v možnosti odstranit její přebytek pouhým opláchnutím vlažnou vodou nebo otřením vlhčeným ubrouskem. Silybum Marianum Seed Oil, Aqua, Beeswax, Myristyl Myristate, Glyceryl Oleate, Dracocephalum Moldavica Seed Oil, Polysorbate 80, Polyglyceryl-3 Caprylate, Glyceryl Stearate Citrate, Panthenol, Lanolin, Retinyl Palmitate, Parfum, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. olej z ostropestřce mariánského, chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí 50 g Vhodné i pro děti do tří let.

6 dětská mast ochranná MARIOL dětská mast ochranná je určena jako dokonalá náhrada známé dětské masti na zadeček proti opruzeninám. Místo rybího oleje uje olej ostropestřcový, který postrádá onen charakteristický nepříjemný zápach, ale zároveň má shodné hojivé vlastnosti a vysoký přírodního vitamínu E. Dále jsou v přípravku přítomny i látky nahrazující ztracený kožní maz, snadno vstřebatelné oleje se středními řetězci a včelí vosk pro účinnou ochranu kůže před negativními vlivy vnějšího prostředí. Pokožce tato mast poskytuje nejen dlouhodobou ochranu podobně jako mast zvláčňující, ale díky u oxidu zinečnatého zabraňuje rozvoji nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. Tímto způsobem mast účinně hojí opruzená a podrážděná místa a působí proti návratu těchto nepříjemných stavů. Oxid zinečnatý je naprosto nedráždivý a poskytuje také velmi účinnou ochranu proti nežádoucím složkám slunečního záření. I při nanesení velmi tenké vrstvy masti na odhalené části pokožky je tak dosaženo její ochrany před vlivy vnějšího prostředí. Mast je vhodné aplikovat v tenké vrstvě na místa postižená zapářkou nebo opruzením, zejména v případech vlhké zapářky nebo mokvajících zánětů. Zde působí příznivě právě oxid zinečnatý svým vysušujícím efektem. Pokud je postižené místo přesušené, použijte pro jeho ošetření raději MARIOL - dětskou mast zvláčňující. Přípravek neuje žádná syntetická barviva ani konzervační látky. olej z ostropestřce mariánského Silybum Marianum Seed Oil, Zinc Oxide, Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Decyl Cocoate, Tocopheryl Acetate, Parfum. 55 g Vhodné i pro děti do tří let.

7 dětské mléko s panthenolem MARIOL dětské mléko s panthenolem uje jako aktivní složku D-panthenol (dexpanthenol), který příznivě působí při zanícení a podráždění pokožky. Přípravek se rychle vstřebává, zanechává kůži hydratovanou, jemnou a hebkou. Po aplikaci a vstřebání přípravku se na povrchu kůže vytvoří velmi tenký ochranný povlak, který však nezanechává pocit lepivosti nebo mastnosti. MARIOL dětské mléko s panthenolem je přípravek s vyšším em vody, která je díky přítomným aktivním látkám kůží nejen snadno vstřebávána, ale je v kůži i zadržena, takže je dosaženo její optimální hydratace. Z důvodů rychlé vstřebatelnosti je MARIOL dětské mléko s panthenolem určeno všem dětem, jejichž maminky si přejí rychlé ošetření miminka např. po koupeli bez následného pocitu mastnosti. Účinné složky přípravku, tvořené zejména ostropestřcovým olejem, oleji se středními řetězci, včelím voskem a glycerolem zanechávají pokožku hydratovanou, jemnou a hebkou. Po aplikaci a vstřebání přípravku se na povrchu kůže vytvoří velmi tenký ochranný povlak ující i látku bránící nadměrnému pocení a následnému rozvoji nežádoucích mikroorganismů na pokožce dítěte. Vlivem přítomného panthenolu dochází k urychlení regeneračních pochodů v pokožce, takže v případech podrážděné, zarudnuté nebo rozpraskané pokožky nastává rychlé obnovení její správné funkce. Aqua, Silybum Marianum Seed Oil, Glyceryl Oleate, Polyglyceryl-3 Caprylate, Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycerin, Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Sodium Acrylates Copolymer, Panthenol, Parfum, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. olej z ostropestřce mariánského 75 g Vhodné i pro děti do tří let.

8 dětský olejový gel MARIOL dětský olejový gel je čistě přírodní náhrada ostropestřcového oleje ztuženého přídavkem přírodních vosků do podoby gelu. Obsah ostropestřcového oleje činí 94 % a je tak docíleno možnosti naplno využít jeho jedinečných vlastností, jakými jsou snadná roztíratelnost, výborná snášenlivost ve vztahu k pokožce a vyvážené složení látek pro kůži. Díky své polaritě se olej nejen snadno roztírá, ale i vstřebává. Při tomto procesu se do kůže dostávají účinné složky, jakými jsou vícenásobně nenasycené mastné kyseliny (kyselina linolová patřící do skupiny tzv. omega-6), fytosteroly a vitamín E. Komplex těchto látek napomáhá regeneraci buněk v pokožce, podporuje jejich přirozené funkce, zadržuje potřebné množství vlhkosti a přispívá k dosažení pocitu jemné, hladké a pružné pokožky. Vícenásobně nenasycené mastné kyseliny chrání pokožku proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí, protože mají vlastnosti silných antioxidantů, takže brání procesům vedoucím k předčasnému stárnutí pokožky. Navíc tyto látky vykazují přirozený ochranný faktor vůči účinkům ultrafialového záření, takže snižují riziko poškození kůže vlivem slunečního záření. MARIOL dětský olejový gel má za obyčejné teploty vlastnosti viskózní hmoty, která se ovšem na pokožce za teploty lidského těla změní na snadno roztíratelný olej. Výhodou je, že při aplikaci olej nestéká, lze jej tak snadno nanést v potřebném množství na zvolené místo. Přípravek uje i čistý včelí vosk a přírodní vosk z listů subtropického keře Euphorbia cerifera, které zvláčňují pokožku a vytváří na ní ochranný povlak bránící jejímu nadměrnému vysušování a chránící před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Z těchto důvodů lze MARIOL dětský olejový gel doporučit i pro preventivní ošetření pleti dítěte v případech vystavení nepříznivým povětrnostním vlivům, jakými jsou vítr, mráz nebo intenzivní sluneční svit. Silybum Marianum Seed Oil, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Cera, Beeswax, Parfum. olej z ostropestřce mariánského 70 g Vhodné i pro děti do tří let.

9 Camillca Řada dětské kosmetiky CAMILLCA zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro denní ošetření dětské pleti. Všechny její přípravky navazují na historické tradice kvalit této řady, která byla na trh uvedena před více než šedesáti lety. Pro současné výrobky řady CAMILLCA je samozřejmé, že jsou v nich použity moderní přístupy k ošetření dětské pleti a aplikovány nejkvalitnější kosmetické suroviny. Při vývoji modernizované řady CAMILLCA byla zvolena strategie co nejvyšší účinnosti jednotlivých přípravků s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Z těchto důvodů ují přípravky ve větší míře regenerační a posilující složky, které pokožku chrání a vyživují. Pečlivým výběrem složek jednotlivých přípravků pak bylo splněno kritérium nedráždivosti, dobré snášenlivosti pro různé typy pokožky a odstraněny látky, které by mohly způsobovat alergické reakce. Tento fakt byl vzat do úvahy také v otázce volby vůně, která je nyní společná pro celou řadu CAMILLCA. Společným jmenovatelem pro nastavení užitných vlastností přípravků byla otázka příjemných pocitů spojených s užíváním jednotlivých přípravků pro samotné dítě. To spíše než dospělý zaznamená jemnost a bohatost pěny, rychlé vstřebání oleje či jemnost přípravku při mytí a sprchování. Právě uvedená kritéria vedla k finalizaci řady CAMILLCA do současné podoby, kdy jsou její přípravky nejen účinné, ale uživatelsky příjemné a šetrné k dětskému organismu. Výrobková řada: CAMILLCA dětský šampon CAMILLCA dětský sprchový gel CAMILLCA - dětské mýdlo CAMILLCA dětská koupel CAMILLCA dětský olej CAMILLCA - dětský olejový gel CAMILLCA dětské jemné vlhčené ubrousky Základní řada CAMILLCA umožňuje komplexní přístup k hygieně těla dítěte. Zohledňuje moderní alternativní přístup ke koupeli, kterým se čím dál tím více stává sprchování. Přitom CAMILLCA dětský sprchový gel je možno použít místo CAMILLCA dětského šamponu i k mytí vlasů dítěte. Rostlinné extrakty v těchto přípravcích napomáhají regeneraci kůže a její ochraně před nepříznivými vlivy. Klasickou alternativou zůstává použití glycerinového CAMILL- CA dětského mýdla s rostlinným olejem. Pro přípravu příjemné, bohatě napěněné koupele je vhodná CAMILLCA dětská koupel s mycím efektem. Na citlivé partie je možno i u větších dětí použít CAMILLCA dětský olej, který se rychle vstřebává, pokožku nejen zvláční, ale zadrží v ní i tolik potřebnou vodu a poskytne odpovídající regenerační složky. Místo kapalného oleje můžeme využít CAMILLCA dětského olejového gelu, který umožňuje přesné nadávkování i cílenou aplikaci jen na místo určení, kde se při teplotě těla změní na snadno roztíratelný olej. Dalším z mnohostranně použitelných přípravků jsou CAMILLCA dětské jemné vlhčené ubrousky, které najdou uplatnění nejen u malých dětí, ale i v případech, kdy použití navlhčeného papíru nebo utěrek způsobuje podráždění nebo podření pokožky. Všechny přípravky řady CAMILLCA jsou určeny k dennímu užívání. Lze je jakkoli kombinovat nebo používat odděleně. Pravidelné užívání přípravků řady CAMILLCA vede ke zdravé, plně funkční dětské pokožce a tím k plné spokojenosti Vašeho dítěte. řada dětské kosmetiky

10 dětský šampon CAMILLCA dětský šampon je určen k mytí vlasů. Z tohoto důvodu jsou v něm použity jemné a šetrné mycí složky, které nečistoty z vlasů účinně odstraní, aniž by vlas a vlasovou pokožku poškozovaly. Hustá pěna zabrání nepříjemnému stékání do očí a umožní pohodlné mytí i následné opláchnutí vodou. Velkou roli hraje v přípravku přítomná urea, která jednak navozuje na pokožce stav, který nedovoluje množení nepříznivé mikroflóry ve vlasové pokožce a zároveň v ní zadržuje vodu, takže nedochází k přesušení vlasové pokožky ani při častějším mytí vlasů. Poškozené vlasy pak napomáhá regenerovat komplex aminokyselin získaný zpracováním keratinu, který je základní stavební bílkovinou vlasů a kůže. Tyto látky se pak následně stávají přirozenou součástí stavby regenerovaného vlasu. Vyvážená hodnota ph přípravku pak navozuje i bez použití kondicionéru stav, kdy lze vlasy snadno rozčesat. Vlasy jsou přitom silné a pevné. Řepíkový extrakt přispívá ke zpevnění struktury vlasu i kůže. Třísloviny, obsažené v extraktu, mají komplexní charakter a přispívají k zúžení pórů vlasové pokožky, takže vlasy se následně promašťují jen přiměřeně. Druhá významná funkce spočívá v efektu, kdy je kůže obsazena pouze příznivými nepatogenními mikroorganismy, takže je podstatně omezena tvorba zarudlých míst, lupů nebo zapářky. Řepíkový extrakt dále uje celou řady flavonoidů a polyfenolických kyselin, které se řadí k nejlepším antioxidantům. Tyto antioxidanty účinně zamezují negativnímu působení vnějších vlivů na vlasy i pokožku, mezi které patří smog, přízemní ozón, intenzivní sluneční záření atd. Volná kyselina křemičitá z řepíkového extraktu přispívá ke zpevnění struktury vlasu i pokožky a její pozitivní účinek na vlasy je velmi dobře znám například z lidového léčitelství, protože je obsažena také ve velké míře v často používané kopřivové nati. Další významnou složkou řepíkového extraktu jsou přírodní saponiny, které se uplatňují zejména jako velmi jemné mycí složky přípravku a přispívají tak k jeho celkové účinnosti. Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA, Urea, Agrimonia Eupartoria Leaf Extract, Parfum (d-limonene), Creatine, Citric Acid, Methylchloisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, CI řepík a urea 200 g

11 dětský sprchový gel CAMILLCA dětský sprchový gel je určen pro denní hygienu dítěte při jeho sprchování. Moderní přístup k rychlé očistě pod sprchou klade značné nároky na účinnou kombinaci mycích a regeneračních vlastností přípravku. Z tohoto důvodu je v přípravku kromě účinných a zároveň šetrných mycích složek obsažena kombinace dvou přírodních extraktů: řepíkového a šalvějového. O vlastnostech řepíkového extraktu bylo pojednáno v případě CAMILLCA dětského šamponu. Šalvějový extrakt zesiluje a doplňuje působení řepíkového extraktu zejména o látky, které účinně brání rozvoji zánětlivých procesů v kůži, zklidňují její podráždění a vytvářejí její přetrvávající ochranu před nepříznivými vlivy. Za tyto vlastnosti jsou odpovědny látky ze skupiny tzv. terpenů. Kromě nich uje šalvějový extrakt také obdobné antioxidanty ze skupiny flavonoidů a polyfenolických kyselin, jako je tomu v případě řepíkového extraktu, dále také přírodní saponiny, zodpovědné za zvýšení mycích vlastností přípravku. Šalvějový extrakt přispívá k regeneraci pokožky také přírodními vitamíny ze skupiny B, které sehrávají zásadní úlohu při navozování hojivých procesů v kůži. řepík a šalvěj Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamidopropylamine Oxide, Cocamide DEA, Agrimonia Eupartoria Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Parfum, Methylchloisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, CI g

12 dětské mýdlo olej z ostropestřce mariánského CAMILLCA dětské mýdlo je jemným glycerinovým mýdlem s em ostropestřcového oleje. Je určeno pro denní hygienu dítěte při jeho mytí, sprchování nebo koupeli. K dětské pokožce je velmi šetrné, nevysušuje ji a ošetřuje kombinací glycerolu a ostropestřcového oleje. Přírodní látky z ostropestřcového oleje pokožku nejen přiměřeně promastí, ale zároveň přispívají k zamezení nadměrného úniku vody z pokožky, takže nedochází k jejímu přesušení nebo podráždění. Protože se ostropestřcový olej snadno kůží absorbuje, může přispívat k její účinné regeneraci. Zejména vícenásobně nenasycené mastné kyseliny (kyselina linolová, patřící do skupiny omega-6 mastných kyselin) jsou základními stavebními jednotkami buněčných stěn a mohou se tedy rychle a účinně podílet na regeneraci poškozených buněk a tvorbě buněk nových. Při použití vytváří mýdlo jemnou pěnu, která se snadno roztírá i oplachuje. Po opláchnutí vodou zůstává dětská pokožka hebká, pružná a přiměřeně hydratovaná. Sodium Palmate (and) Sodium Palm Kernelate (and) Aqua (and) Glycerin (and) Sorbitol (and) Palm Kernel Acid (and) Propylene Glycol (and) Sodium Chloride (and) Potassium Palmate (and) Potassium Palm Kernelate (and) Pentasodium Pentetate (and) Tetrasodium HEDP, Silybum Marianum Seed Oil, Tetrasodium EDTA, Parfum (d-limonene). 85 g

13 dětská koupel CAMILLCA dětská koupel je určena jako mycí, ale i relaxační přípravek. Bohatá a jemná pěna, která přetrvává dlouho po prvotním zpěnění, dítě účinně odreaguje a zklidní. Při koupeli přitom na kůži aktivně působí nejen šetrné mycí složky přípravku, které odstraní z jejího povrchu nečistoty, ale i regenerační látky přípravku. Mezi ně patří urea, která hydratuje pokožku a zamezuje její vysušení po koupeli. K regeneraci přispívá i komplex látek na bázi aminokyselin získaný hydrolýzou keratinu, který se podílí na vytváření vlastního ochranného krytu pokožky. Po vlastní koupeli je vhodné pokožku vysprchovat čistou vodou, pro odstranění mycích složek přípravku. Protože koupel je zpravidla déle trvající procedurou, při které je pokožka silně hydratována, doporučuje se po osušení její následné ošetření některým z regeneračních zvláčňujících prostředků, např. CAMILLCA dětským olejem. urea, bohatá a jemná pěna Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Laureth Sufate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Urea, Sodium Laureth Sulfate (and) Glycol Distearate (and) Cocamide MEA, Creatine, Parfum (d-limonene), Citric Acid, Methylchloisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. 200 g

14 dětský olej CAMILLCA dětský olej se do pokožky dobře vstřebává a na rozdíl od jiných běžných olejů uje celou řadu vysoce pozitivně působících látek. Jedná se zejména o látky strukturálně blízké přirozenému kožnímu mazu, který je při mycích procesech ve zvýšené míře pokožkou ztrácen. Rychlé doplnění těchto složek zpět do kůže zabrání zvýšené aktivitě kožních mazových žláz, což ocení nejen malé děti, ale i dospělí trpící těmito nežádoucími kožními projevy. Vysoký ostropestřcového oleje dodává kůži potřebné vícenásobně nenasycené mastné kyseliny, které se po vstřebání stávají základním stavebním kamenem nově vytvářených kožních buněk. Přírodní fytosteroly, které jsou v ostropestřcovém oleji ve vysoké míře zastoupeny, zadržují v kůži potřebnou vodu a dodávají jí pocit vláčnosti a hebkosti. K tomuto stavu přispívá také vitamín E, který se podílí nejen na pružnosti kůže, zlepšení celkového cévního zásobení pokožky, ale i na antioxidačním potenciálu oleje, který chrání kůži před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, zejména volnými radikály, které způsobují poškozování a rychlé stárnutí kůže. Novou, vysoce účinnou, složkou dětského oleje jsou konjugované mastné kyseliny (CLA), které sehrávají důležitou úlohu při potlačení projevů zánětlivých procesů v kůži, přispívají k nastolení aktivní kožní imunity a k eliminaci nežádoucích vlivů vnějšího prostředí ve smyslu působení oxidativních látek. Na celkové účinnosti oleje se podílí i přítomný přírodní alfa-bisabolol, který aktivně působí proti rozvoji patogenní mikroflóry na kůži a tím ji chrání proti podráždění vedoucímu často až k zánětlivým projevům. olej z ostropestřce mariánského Paraffinum Liquidum, Silybum Marianum Seed Oil, Corn Oil PEG-6 Esters, Decyl Cocoate, Silybum Marianum Seed Oil Esters, Propylene Glycol Caprylate, Parfum (d-limonene), Tocopheryl Acetate, Bisabolol. 75 ml

15 dětský olejový gel CAMILLCA dětský olejový gel vychází z kapalného CAMILLCA dětského oleje a je jeho alternativou. Obsahuje tytéž účinné složky, ovšem jeho forma je poněkud jiná. Za obyčejné teploty tvoří gelovitou hmotu, kterou lze snadno v přiměřené dávce nanést na ošetřované místo bez rizika ukápnutí nebo roztečení. Na teplé pokožce se pak gel rychle změní v kapalný, snadno roztíratelný olej, který lze rozetřít do tenké vrstvy. Oproti kapalnému CAMILLCA dětskému oleji uje CAMILLCA dětský olejový gel navíc včelí vosk a přírodní vosk z listů subtropického keře Euphorbia cerifera, který po aplikaci vytváří na pokožce ochranný povlak bránící nadměrnému vysušování pokožky a přispívající k jemnosti a hladkosti pokožky. ostropestřcový olej a včelí vosk Paraffinum Liquidum, Silybum Marianum Seed Oil, Corn Oil PEG-6 Esters, Beeswax, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Cera, Decyl Cocoate, Silybum Marianum Seed Oil Esters, Propylene Glycol Caprylate, Parfum (d-limonene), Tocopheryl Acetate, Bisabolol. 140 g

16 dětské jemné vlhčené ubrousky vitamín E a Aloe Vera CAMILLCA dětské jemné vlhčené ubrousky jsou určeny k šetrnému a jemnému otírání citlivé pokožky. Dnes je již běžnou praxí používání vlhčených ubrousků pro velmi malé děti při otírání třísel, konečníku a dalších citlivých partií dětského těla. Ovšem často stejnou péči vyžadují i dospělí,, kteří ocení pohodlí a úlevu v případech, kdy použití běžných nevlhčených papírových toaletních potřeb kůži dráždí nebo rozdírá. Jemné vlhčené ubrousky ují hydratační a zvláčňující složky,, které pokožce po aplikaci navrací přirozenou pružnost a vláčnost. Za tyto vlastnosti je zodpovědný zejména extrakt z aloe barabadensis. V přípravku obsažený vitamín E posiluje pružnost kůže, zlepšuje celkové cévní zásobení pokožky a její ochranu před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Použití jemných vlhčených ubrousků dodává pokožce faktickou jistotu dokonalého odstranění nečistot, poskytnutí žádoucí ochrany s následným pocitem dokonalé svěžesti. Aqua, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Methylparaben (and) Ethylparaben (and) Propylparaben (and) Butylparaben (and) Isobutylparaben (and) Phenoxyethanol, Polyaminopropyl Biguanide, Disodium Cocoamphodiacetat (and) Sodium Laureth Sulfate, Parfum (d-limonene), Tetrasodium EDTA, Aloe Barbadensis Extract, Tocopheryl Acetate, Citric Acid. 72 ks

17 IREL Řada výrobků jemné kosmetiky IREL je určena pro osoby s citlivou a velmi citlivou pokožkou. Přípravky jsou vhodné zejména pro jedince trpící atopickým ekzémem, cukrovkou (diabetem), kožními záněty (dermatitidami), alergickými projevy, ale i pro lidi s vysušenou kůží, kterou trpí zejména starší osoby. V řadě IREL jsou obsaženy jak přípravky na mytí, regeneraci a revitalizaci pokožky, tak i masážní gely, určené zejména pro zklidnění bolestivých kloubních spojení a snížení bolestivosti namoženého svalstva. Společnou vlastností všech přípravků je jejich nedráždivost, jemnost při použití a zanechání příjemného pocitu na kůži po jejich aplikaci. Účinek přípravků řady IREL působí dlouhodobě po jejich použití a pokožka je tak chráněna do doby dalšího ošetření. Optimálního výsledku je dosaženo při pravidelném používání přípravků. Řada přípravků IREL je určena k ošetření celého povrchu těla. Mycí emulzi lze navíc s výhodou použít i pro hygienu intimních partií. Přípravky je však možno ošetřovat místně jen problematické partie, jakými jsou zejména paže, chodidla, lýtkové části nohou a oblast krku a dekoltu. Používáním přípravků řady IREL dochází k obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce. Výrobková řada: IREL emulze mycí IREL emulze zvláčňující IREL emulze tonizující IREL emulze zpevňující IREL tělové mléko IREL masážní gel s ostropestřcem IREL masážní gel s kostivalem a kaštanem IREL masážní olejový gel Pět prvních přípravků řady IREL zahrnuje emulze mycí, zvláčňující, tonizující, zpevňující a tělové mléko. Tyto přípravky mohou být používány samostatně nebo v kombinaci, která zaručuje komplexní šetrné ošetření pokožky. Při tomto přístupu není nutno používat pro ošetření pleti jiné kosmetické přípravky, kterými by mohla být pokožka případně drážděna, a může se tak naplno uplatnit příznivý vliv přípravků řady IREL. K očistě pokožky těla včetně intimních partií je určena IREL Emulze mycí. Tento přípravek je možno použít jako tekuté mýdlo nebo sprchový gel. Jeho funkce spočívá v odstranění nečistot a odumřelých částí pokožky velmi šetrným způsobem, kdy nedochází k narušení živých částí pokožky ani k jejich následnému vysušení nebo odmaštění. Po umytí pokožky je možné použít IREL Emulzi zvláčňující, IREL Emulzi tonizující, IREL Emulzi zpevňující nebo IREL tělové mléko. Tyto přípravky je možno používat odděleně nebo v kombinaci na různé partie těla nebo s různým časovým odstupem podle povahy a stavu pokožky. Pro ošetření větších povrchů těla je určena IREL Emulze zpevňující; na sušší části pokožky aplikujeme IREL Emulzi zvláčňující nebo IREL Emulzi tonizující. Pro spotřebitele, kteří upřednostňují vysokou hydrataci pokožky spojenou s rychlým vstřebáním přípravku, je určeno IREL tělové mléko, které poskytuje pokožce mimo výživy i účinnou ochranu. U problematické kůže, postižené zejména druhotnými projevy diabetu, atopickým ekzémem nebo psoriázou je vhodné aplikovat IREL Emulzi tonizující při ranním ošetření pokožky a IREL Emulzi zvláčňující na noc. IREL Emulze zvláčňující je vhodná i pro lokální ošetření kůže v oblastech plosek a pat nohou, kolen a loktů, která bývá zejména u střední a starší generace postižena nadměrným vysušením s následným rozpraskáním. Optimální kombinaci přípravků, z hlediska jejich použití na konkrétních tělních partiích včetně četnosti aplikace, je ovšem třeba nejlépe prakticky vyzkoušet. IREL masážní gely s rostlinnými extrakty jsou určeny pro lokální masáže míst, kde došlo k nadměrné zátěži kloubů a svalstva s následnými projevy bolestivosti a ztuhlosti. Je vhodné je aplikovat i v případech vnitřních zánětlivých procesů, např. artritidy nebo zánětů kosterních svalů. IREL masážní olejový gel je vhodný pro masáže rozsáhlejších partií těla nejen pro výše uvedená použití, ale i pro relaxační masáže, různé typy reflexních terapií a masáže otlaků a míst, kde hrozí riziko proleženin, zejména u dlouhodobě nepohyblivých pacientů. IREL řada kosmetiky pro citlivou kůži

18 emulze mycí Podstatou IREL Emulze mycí je působení emulze lipofilních látek na nečistoty na pokožce. Použitím přípravku jsou tyto látky včetně odumřelých částí pokožky a jejích metabolitů z pokožky odstraněny. Velmi důležitou okolností při použití IREL Emulze mycí je fakt, že nedochází k alergizaci nebo dráždění pokožky agresivními povrchově aktivními látkami, které jsou součástí běžných mycích přípravků. V kůži není také narušena soudržnost jejích svrchních vrstev, takže nenastane následný únik vody z kůže, který vede k jejímu vysušení a případně i rozpraskání. Protože emulze mycí uje lipofilní látky ve složení neporušujícím hydrofilně-lipofilní rovnováhu v kůži, nedochází na druhé straně ani k projevům odmaštění pokožky, které může vést ke ztrátě její pružnosti, vláčnosti a porušení ochranné funkce. Základní funkční složkou této emulze jsou lehké oleje a jejich deriváty, které jsou emulgovány ve vodném prostředí. Oleje rozpouštějí a uvolňují nečistoty mastné povahy a převádějí je za přispění svých polárních derivátů ve formě emulze do vodného prostředí, odkud mohou být pak už snadno opláchnuty vodou nebo setřeny vlhkým ubrouskem. Naproti tomu vodná fáze emulze uje ochranné, regenerační a kondicionační faktory pro kůži. Mezi ochranné faktory patří zejména látky, které brání rozvoji nežádoucí mikroflóry na kůži (kvarterní amoniové soli), a látky zpevňující pokožku svým aktivním působením na stěnu kožních buněk (chitosan). Mezi kondicionační a zároveň i ochranné faktory patří látky, které svým složením odpovídají přirozenému kožnímu mazu (sébu) a látky, které vytváří na povrchu pokožky ochrannou vrstvu a podílejí se na zvýšení její vláčnosti a pružnosti (včelí vosk a cetylalkohol). Přípravek má vyváženou hodnotu ph odpovídající její přirozené hodnotě na kůži, a proto nepůsobí dráždivě ani na citlivé pleti. V důsledku kombinace všech účinných látek je výsledný pocit po omytí pokožky velmi příjemný a ani při pravidelném a častém používání přípravku nedochází k výskytu nežádoucích kožních projevů. Aqua, C 21 -C 28 Alkane, Propylene Glycol, Sodium Lauroyl Sarcosinate (and) Sodium Cocoamphoacetate (and) Sodium Methyl Cocoyl Taurate (and) Lauryl Glucoside (and) C 12 -C 13 Alkyl Lactate, Chitosan Succinamide, Ceteareth-6 (and) Stearyl Alcohol, Decyl Cocoate, Glyceryl Stearate Citrate, Beeswax, Cocamide DEA, Cetyl Alcohol, Undecylenamidopropyltrimonium Methosulfate, Sodium Chloride, Cetylpyridinium Chloride, Parfum (d-limonene), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. antimykotika a antiperspirant 150 g

19 emulze zvláčňující Účelem přípravku IREL Emulze zvláčňující je výživa, ochrana a kondicionace pokožky. IREL Emulze zvláčňující je základním přípravkem zabezpečujícím celodenní péči o pokožku, který jí zároveň poskytuje příslušnou ochranu proti vnějšímu prostředí. Výživné látky na bázi vitamínu B a aminokyselin jsou do pokožky účinně a rychle vstřebávány. Hydratační komplex, jehož účinek je zvýšen přítomnou ureou, napomáhá v kůži zadržet potřebné množství vody, takže ani v případech narušené funkce pokožky nedochází k jejímu nadměrnému vysušení (dehydrataci). Při použití přípravku se pokožce dostává intenzivní ochrany ve formě kombinace olejů a látek, které svými vlastnostmi nahrazují přirozený kožní maz. Vedle těchto účinků se příznivě projevuje i schopnost těchto látek zvláčňovat pokožku a přispívat k obnovení její pružnosti a celistvosti. Z uvedených důvodů je vhodné přípravek používat jako základní prostředek denní péče o citlivou pokožku, která je vystavena nepříznivým vlivům vnějšího prostředí. Zvláště v partiích, kde je pokožka rozpraskaná, křehká nebo nadměrně vysušená, působí IREL Emulze zvláčňující zklidňujícím účinkem a vytváří na pokožce jemný kryt, takže může dojít k přirozenému hojení poškození bez rizik rozvoje infekce. Tyto vlastnosti ocení zejména osoby s rozpraskanými patami, chodidly nebo lokty na rukou, kde je vysušení kůže nejčastější a způsobuje největší problémy. Aqua, Decyl Cocoate, Urea, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Cetyl Dimethicone Copolyol, Petrolatum, Sodium Lactate (and) Sodium PCA (and) Glycine (and) Fructose (and) Niacinamide (and) Inositol (and) Sodium Benzoate (and) Lactic Acid, Beeswax, Sodium Chloride, Parfum (Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. hydratační komplex a urea 150 g

20 emulze tonizující IREL Emulze tonizující je přípravkem určeným zejména pro regeneraci pokožky. Z účinných složek uje zejména přírodní kaštanový extrakt, který působí na pokožku příznivě svým účinkem na nejjemnější cévy v kůži. Aktivní látky tohoto extraktu zvyšují pružnost cévních stěn a brání tak jejich praskání. Zároveň působí komplex látek z kaštanového extraktu zúžení rozšířených pórů v pokožce (adstringentní účinek), takže nedochází k nadměrnému vysušení pokožky a je omezen vstup infekcí a jejich rozvoj na kůži. Přísada látek omezujících pocení (antiperspirantů) přispívá k omezení množení patogenních mikroorganismů na kůži, zejména v intimních partiích. Tím je sníženo dráždění kůže a nedochází k výskytu vyrážek či zarudnutí a svědění pokožky. Významný panthenolu, glycerolu a vitamínu E v přípravku vykazuje vysoký regenerativní účinek a poskytuje pokožce pružnost a ochranu před negativním působením agresivních látek z vnějšího prostředí (tzv. oxidativním stresem). Při aplikaci přípravku se pokožce dostává i ochrany ve formě látek, které nahrazují přirozený kožní maz a vytvářejí na ní ochrannou vrstvu (včelí vosk a cetylalkohol). Pokožka se tak stává pružnou a hebkou a může plnit svou prvotní ochrannou funkci. Z výše uvedených důvodů je vhodné přípravek používat i při večerním ošetření kůže, kdy mohou aktivní látky působit v klidném období spánku a dojde k hloubkové regeneraci všech vrstev pokožky. Aktivaci prokrvení pokožky dolních končetin ocení zřejmě nejvíce ti, kdo trpí pocity těžkých, studených a unavených nohou. Tyto negativní vjemy jsou při použití emulze tonizující významně odstraněny. Aqua, C21-C28 Alkane, Glycerin, Propylene Glycol (and) Aqua (and) Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Decyl Cocoate, Polyglyceryl-3 Caprylate, Cetyl Alcohol, Panthenol, Ceteareth-25, Tocopheryl Acetate, Beeswax, Parfum (d-limonene, Citral), Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone. vitamin E, panthenol, extrakt z kaštanu a antiperspirant 150 g

Katalogové listy. Ve spojení s přírodou...

Katalogové listy. Ve spojení s přírodou... Katalogové listy Ve spojení s přírodou... Mariol Výrobková řada MARIOL byla vyvinuta s cílem nabídnout pro péči o pokožku u nejmenších dětí přípravky, které by s maximálním efektem pokožku ošetřovaly,

Více

ČESKÁ KOSMETIKA. www.irel.eu. Ryzí síla přírody

ČESKÁ KOSMETIKA. www.irel.eu. Ryzí síla přírody ČESKÁ KOSMETIKA www.irel.eu Ryzí síla přírody Mariol Mariol dětská koupel je používána jako prostředek pro přípravu koupelí dětí. Pokožku zklidňuje, promašťuje, zjemňuje a napomáhá její regeneraci. Mariol

Více

Barekol AVOKÁDOVÝ KRÉM S PANTHENOLEM

Barekol AVOKÁDOVÝ KRÉM S PANTHENOLEM Avokádový krém s panthenolem - je lehký polomastný krém využívající unikátních výživných vlastností avokádového oleje posílených regeneračními účinky panthenolu. Krém je určen především na normální a smíšenou

Více

Kosmetická řada s obsahem medu.

Kosmetická řada s obsahem medu. Kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů před vznikem

Více

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu.

Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Dr. Honney kosmetická řada s obsahem medu. Všechny výrobky v této řadě obsahují pravý včelí med. Díky obsahu účinných antioxidantů, jako vitamín E, resveratrol a jiné, chrání pleť vlivem volných radikálů

Více

KATALOG. Komplexní péče o namáhanou pokožku

KATALOG. Komplexní péče o namáhanou pokožku D DERMATOLOGICALLY TESTE Bez parabenů No parabens KATALOG Komplexní péče o namáhanou pokožku O NÁS UNIDERMA s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma zabývající se výrobou a prodejem lékárenské kosmetiky

Více

Barekol PRO ZDRAVÍ. newline. Obsah: 50 ml

Barekol PRO ZDRAVÍ. newline. Obsah: 50 ml Skladujte v temnu při teplotě 5-25 ºC / Výrobce: s.r.o. Čejkov 9, Česká republika EMBRO SPECIAL REGENERACE SVALŮ A KLOUBŮ PRO ZDRAVÍ Ingredients /INCI/: Aqua, Paraffinum Liquidum, Paraffinum, Filipendula

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013

Střední odborné učiliště Domažlice. Použití olejů v kosmetice. Vytvořeno dne 16. 11. 2013 Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.12 Střední odborné učiliště Domažlice 2. ročník

Více

Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz

Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz Přírodní kosmetika Řešení Vašich kožních problémů www.tepezcohuite.cz Přírodní kosmetika Tepezcohuite je novinkou na českém trhu. Hlavní složkou produktu je extrakt ze stromu Tepezcohuite, který roste

Více

Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť

Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť Sensi Plus+ řada pro citlivou až přecitlivělou reaktivní pleť 1200 - Čistící mléko HYDRASILK Velmi jemné čistící mléko s uklidňujícími a vyrovnávajícími, pečujícími složkami pro citlivou a podrážděnou

Více

Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur. Sprchové gely Bohemia Natur

Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur. Sprchové gely Bohemia Natur Ručně balená přírodní kosmetika Bohemia Natur Nová řada ručně balených kosmetických produktů vyráběných dle tradičních receptur, které jsou obohaceny o extrakty bylin, citrusů či o minerály. Atraktivním

Více

Prémiová péče o pokožku a duši

Prémiová péče o pokožku a duši Prémiová péče o pokožku a duši Harmonicky navržený systém pro citlivou a namáhanou pokožku. Prémiová řada parametry Kód Produkt Obsah Prodejní jednotka Množství v kartonu 2101601 Šampón 250 ml 1 lahev

Více

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL

CHLADIVÝ HYDRATAČNÍ GEL-KRÉM OSVĚŽUJÍCÍ SPRCHOVÝ/KOUPELOVÝ GEL JE NEJVYŠŠÍ ČAS POSTARAT SE I O POKOŽKU TĚLA! DEJTE VAŠÍ KŮŽI POCÍTIT ÚŽASNÉ PĚSTÍCÍ ÚČINKY A VYBERTE SI, ZDA NAVÍC BUDE VONĚT PO LIMETKÁCH, MANDLÍCH, OLIVÁCH, SVĚŽÍMI TÓNY NEBO KOKOSEM! NÁŠ TIP NA DÁREK,

Více

ZBOŽÍ 2016 prodáváme zboží značek:

ZBOŽÍ 2016 prodáváme zboží značek: www.citoplast.cz ZBOŽÍ 2016 prodáváme zboží značek: a phytokomplexem ze sedmi přírodních extraktů. Navštivte náš e-shop na : Hyaluronový noční krém Hydratační noční krém s kyselinou hyaluronovou a phytokomplexem

Více

DROGERIE. SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků. Compactní prací prostředky. www.spolpharma.com. Merkur Compact Automat

DROGERIE. SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků. Compactní prací prostředky. www.spolpharma.com. Merkur Compact Automat SPOLPHARMA, s.r.o. Katalog výrobků DROGERIE Compactní prací prostředky Compact Automat Dávkujete méně, ale vyperete stejné množství prádla. univerzální prací prostředek pro praní bílého i barevného prádla

Více

DANDRUFF. control S obsahem kyseliny salicylové a pyrithionu zinku. Odstraňuje lupy Zklidňuje podráždění Zmírňuje zarudnutí

DANDRUFF. control S obsahem kyseliny salicylové a pyrithionu zinku. Odstraňuje lupy Zklidňuje podráždění Zmírňuje zarudnutí DANDRUFF control S obsahem kyseliny salicylové a pyrithionu zinku Pro zdravou vlasovou pokožku bez lupů Odstraňuje lupy Zklidňuje podráždění Zmírňuje zarudnutí Představujeme CAVIAR CLINICAL DANDRUFF CONTROL

Více

OBJEVTE SÍLU ALOE. Kolekce Aloe Vera OTÁZKY A ODPOVĚDI

OBJEVTE SÍLU ALOE. Kolekce Aloe Vera OTÁZKY A ODPOVĚDI OBJEVTE SÍLU ALOE Co je kolekce Aloe Vera? Kolekce Aloe Vera je vysoce kvalitní kosmetika s jemným složením, vytvořená na základě certifikované aloe, která poskytuje komplexní péči všem typům pleti, včetně

Více

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč

CENÍK COLOSTRUM. Colostrum ESSENS. Cena: 695,00 Kč. Sprchový gel s colostrem 200 ml. Cena: 120,00 Kč CENÍK COLOSTRUM Colostrum ESSENS Charakteristika: Doplněk stravy COLOSTRUM obsahuje bovinní colostrum. Bovinní colostrum (mlezivo) je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je cenné

Více

krémy na ruce hýčká vaše ruce hojivé výživné ochranné hydratační regenerační měsíček oliva včelí vosk keratin šalvěj lanolin heřmánek aloe vera konopí

krémy na ruce hýčká vaše ruce hojivé výživné ochranné hydratační regenerační měsíček oliva včelí vosk keratin šalvěj lanolin heřmánek aloe vera konopí krémy na ruce hojivé výživné ochranné hydratační regenerační měsíček včelí vosk keratin šalvěj lanolin heřmánek aloe vera konopí oliva hýčká vaše ruce isolda nejoblíbenější české krémy Vlastní vývoj Krémy

Více

CANNABIS. www.bohemiacosmetics.cz www.obchod-darky.cz

CANNABIS. www.bohemiacosmetics.cz www.obchod-darky.cz CANNABIS Moderní přípravky osobní hygieny, vhodné k časté koupeli celého těla s podmanivou vůní. Obsahují kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis sativa L., Angiospermae), který působí jako přírodní emollient,

Více

IREL Ostropestřcový panenský olej

IREL Ostropestřcový panenský olej IREL Ostropestřcový panenský olej Balení: 10L / 5L / 3L Typ: Krmný doplněk Popis produktu IREL Ostropestřcový panenský olej Jedná se o 100 % panenský olej z plodu ostropestřce mariánského (Silybum marianum

Více

Ochranné pracovní krémy vyrábí CORMEN s.r.o.

Ochranné pracovní krémy vyrábí CORMEN s.r.o. Ochranné pracovní krémy vyrábí CORMEN s.r.o. dodává Dezinfekce pokožky je často nezbytnou součástí hygienických postupů. Potřeba antibakteriálního účinku vyvstává zvláště v podmínkách zvýšené zátěže,

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

www.msa-medical.cz Katalog vybraných skladových produktů Kosmetika a fyzioterapie

www.msa-medical.cz Katalog vybraných skladových produktů Kosmetika a fyzioterapie Katalog vybraných skladových produktů www.msa-medical.cz Kosmetika a fyzioterapie Objednávky e-mail: sklad@msa-medical.cz Objednávky tel.: +420 543 331 042 Objednávky fax: +420 543 216 345 Konzultace/poradenství:

Více

Kosmetické aspekty atopické dermatitidy. Kožní ordinace MUDr. Andrea Vocilková, spol. s r.o., Praha 6

Kosmetické aspekty atopické dermatitidy. Kožní ordinace MUDr. Andrea Vocilková, spol. s r.o., Praha 6 Kosmetické aspekty atopické dermatitidy Kožní ordinace MUDr. Andrea Vocilková, spol. s r.o., Praha 6 Kosmetické aspekty atopické dermatitidy Jak minimalizovat kosmeticky nevýhodné projevy atopické dermatitidy

Více

V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, ZJEMŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM

V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, ZJEMŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM V našem druhém VÁNOČNÍM TIPU vám zasíláme inspiraci na dárky pro vaše děti, vnoučata, pravnoučata, Unikátní řada kosmetických výrobků, jež pomáhá vytvořit pevnější pouto mezi matkou a dítětem. Tyto výrobky

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Normální a smíšená pleť, typy přípravků k ošetření obličeje

Střední odborné učiliště Domažlice. Normální a smíšená pleť, typy přípravků k ošetření obličeje Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.03 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami)

BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) BASIC řada ALOE VERA-péče o smíšenou pleť v každém věku (Péče s aloe vera a mořskými řasami) 3127 AV jemně čistící mléko Jemné čistící mléko, nenarušuje přirozené ph pokožky. Určené pro salonní nebo každodenní

Více

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje

Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje Koncentrované Anti-aging sérum pro péči o obličej a krk. Sérum aktivuje regeneraci hlubokých vrstev pleti, vyplňuje hluboké i mimické vrásky a zabraňuje tvorbě nových. Výsledky jsou ihned vidět ve zpevnění,

Více

Střední odborné učiliště Domažlice. Vitamíny v kosmetice

Střední odborné učiliště Domažlice. Vitamíny v kosmetice Číslo projektu Číslo materiálu Název školy Ročník Vzdělávací oblast Vzdělávací obor Tématický okruh Téma Jméno autora CZ.1.07./1.5.00/34.0639 VY_52_INOVACE_04.07 Střední odborné učiliště Domažlice 2.ročník

Více

CENÍK ALOE VERA. Aloe vera 99,5% gel drink - vitamin C. Cena: 325,00 Kč. Aloe vera 99,5% gel drink - hrozen. Cena: 325,00 Kč

CENÍK ALOE VERA. Aloe vera 99,5% gel drink - vitamin C. Cena: 325,00 Kč. Aloe vera 99,5% gel drink - hrozen. Cena: 325,00 Kč CENÍK ALOE VERA Aloe vera 99,5% gel drink - vitamin C Barbadensis Miller pocházející z Mexika zpracovanou metodou Totaloe. Aloe vera Barbadensis Miller gel, kyselina askorbová (vitamin C), xanthan, regulátor

Více

SUCHÁ A DEHYDRATOVANÁ PLEŤ

SUCHÁ A DEHYDRATOVANÁ PLEŤ SUCHÁ A DEHYDRATOVANÁ PLEŤ Problémy se suchou a dehydratovanou pletí postihuje vysoké procento žen. Následující článek uvádí v přehledné formě návody, jak suché pleti předcházet, a současně, jakým způsobem

Více

KLASICKÁ MASÁŽ. regenerační, relaxační, sportovní. cca 30 min. - záda, šíje 250,-

KLASICKÁ MASÁŽ. regenerační, relaxační, sportovní. cca 30 min. - záda, šíje 250,- KLASICKÁ MASÁŽ regenerační, relaxační, sportovní cca 30 min. - záda, šíje 250,- cca 60 min. - záda, šíje + nohy, ruce nebo hlava (dle přání) 500,- cca 90 min. - záda, šíje, nohy + ruce nebo hlava (dle

Více

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie

Katalog produktů. Kosmetika a fyzioterapie Katalog produktů Kosmetika a fyzioterapie I 2 I Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství KAPITOLA V Kosmetika a fyzioterapie Ochranné pomůcky / Ošetřovatelství Kosmetika a fyzioterapie Mycí a ošetřující pěny/

Více

ZPRÁVA O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU

ZPRÁVA O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU ZPRÁVA O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU Dle Přílohy I k Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (ES) č.1223/2009 INPOSAN tekuté mýdlo 2v1 Typ výrobku : tenzidový Osoba odpovědná za uvedení výrobku na

Více

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015

Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 Nové produkty KATALOG VŮNÍ 2015 PĚNA NA ČIŠTĚNÍ PLETI Facial cleansing foam 150 ml 1 260,00 /1 l Jemná, ale účinná ideální pro každodenní péči! Odstraňuje make-up a nečistoty a vaše pokožka zůstává svěží,

Více

KLEENEX Želé do sprchy na vlasy a tělo (6332)

KLEENEX Želé do sprchy na vlasy a tělo (6332) ODDÍL 1: Identifikace látky/směsi a společnosti/podniku 1.1 Identifikátor výrobku Obchodní název : 1.2 Příslušná určená použití látky nebo směsi a nedoporučená použití Použití látky nebo směsi : Péče o

Více

CLEANSING čištění a peeling pokožky

CLEANSING čištění a peeling pokožky CLEANSING čištění a peeling pokožky CLEANSING čištění a peeling pokožky DOKONALE ODSTRANÍ VEŠKERÉ NEČISTOTY A ZAJISTÍ PLETI SPRÁVNOU OBNOVU Důkladné, každodenní čištění a správně zvolené čistící produkty

Více

ALPIN UNIVERSAL 1kg 12ks do krabice, paleta 72 krabic

ALPIN UNIVERSAL 1kg 12ks do krabice, paleta 72 krabic ALPIN universal Universalní prací prostředek -Působením aktivního kyslíku a enzymů odstraní i velmi odolnou špínu. Vaše prádlo bude vždy zářivě čisté. Dosahuje vysoké účinnosti již při nízkých teplotách

Více

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O

B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O B O D Y C A R E P É Č E O C E L É T Ě L O L O T U S S I Z E P É Č E O T Ě L O Základem obsahu Lotus Size Body Care od Catherine je Shea butter a vysoce kvalitní přírodní oleje především z kokosu, proteiny

Více

MORPHOSIS. Moderní ošetřující linie

MORPHOSIS. Moderní ošetřující linie MORPHOSIS Moderní ošetřující linie MORPHOSIS je moderní ošetřující linie, ve které jsou hlavní aktivní složkou výtažky z přírodního bohatství Středomoří. Dodává výživu a řeší problémy vlasů a vlasové pokožky.

Více

Jmenuji se Eva Plechatá v oboru kosmetických služeb působím již více jak 15 let, zabývám se hlavně celkovým ošetřením obličejem, krku a dekoltu.

Jmenuji se Eva Plechatá v oboru kosmetických služeb působím již více jak 15 let, zabývám se hlavně celkovým ošetřením obličejem, krku a dekoltu. Jmenuji se Eva Plechatá v oboru kosmetických služeb působím již více jak 15 let, zabývám se hlavně celkovým ošetřením obličejem, krku a dekoltu. OŠETŘENÍ VŠECH TYPŮ PLETI TERAPIE LASEREM MIKROMASÁŽ OČNÍHO

Více

Naděžda Neherová VY_32_INOVACE_158. Masérská a lázeňská péče AUTOR:

Naděžda Neherová VY_32_INOVACE_158. Masérská a lázeňská péče AUTOR: Masérská a lázeňská péče VY_32_INOVACE_158 AUTOR: Naděžda Neherová ANOTACE: Prezentace slouží k seznámení s historií lázeňství a wellness Klíčová slova: Masáže Masáž ruční částečná Jedná se o masáže, které

Více

COLOR LOCK SYSTEM ZÁŘIVOST BARVY + 42% TRVÁNÍ BARVY + 47% Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method.

COLOR LOCK SYSTEM ZÁŘIVOST BARVY + 42% TRVÁNÍ BARVY + 47% Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method. COLOR LOCK SYSTEM Rozdíl mezi barvením a profesionálním barvením vlasů... je právě v linii Color Method. Zákazníci, kteří se rozhodli nechat si vlasy obarvit profesionálně v kadeřnictví, očekávají excelentní

Více

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu.

Lístky konopí jsou bohaté na obsah chlorofylu, který má protizánětlivé účinky. Lístky jsou alkalické, napomáhají k odkyselení organismu. Zdraví Krása Pohoda O nás Soin Royal je česká značka profesionální přírodní kosmetiky. Jedinečnost produktů Soin Royal představuje spojení prvků tradiční medicíny a moderních vědeckých poznatků. Částice

Více

Trápívaly mě problémy svalů a kloubů teď mám ARTHROREVITAL. tobolky. unikátní směs optimální kloubní výživy a bioaktivních látek z 11 druhů bylin

Trápívaly mě problémy svalů a kloubů teď mám ARTHROREVITAL. tobolky. unikátní směs optimální kloubní výživy a bioaktivních látek z 11 druhů bylin Herbamedicus, s.r.o. Trápívaly mě problémy svalů a kloubů teď mám ARTHROREVITAL tobolky unikátní směs optimální kloubní výživy a bioaktivních látek z 11 druhů bylin Arthrorevital ARTHROREVITAL Pomoc při

Více

TIME PROTECTOR CLASSIC

TIME PROTECTOR CLASSIC Vážené dámy, vážení pánové, v březnovém newsletteru se zaměříme na jeden z nejdůležitějších úkonů péče o pleť ČIŠTĚNÍ. Znáte správný postup, jak pleť opravdu důkladně vyčistit? Jen pro pořádek, pojďme

Více

Golden Skin:luxusní řada se zlatem a kaviárem

Golden Skin:luxusní řada se zlatem a kaviárem Golden Skin:luxusní řada se zlatem a em Firma Etre Belle přináší po několikaletém výzkumu jedinečnou a novou kosmetickou řadu výrobků GOLDEN SKIN CAVIAR, kterou bychom Vám rádi představili. Nová GOLDEN

Více

P É Č E O R U C E K R Á S N É R U C E

P É Č E O R U C E K R Á S N É R U C E P É Č E O R U C E K R Á S N É R U C E N Y M P H A E A P É Č E O R U C E Nymphaea Hand Care je ideální série, pro intenzivní péči o pokožku a regeneraci rukou a nehtů. Díky vysoce kvalitním výživným látkám

Více

PŘÍRODNÍ X KONVENČNÍ KOSMETIKA. Kritéria výběru. Který výrobek je nejlepší pro krásu, zdraví a dobrý pocit?

PŘÍRODNÍ X KONVENČNÍ KOSMETIKA. Kritéria výběru. Který výrobek je nejlepší pro krásu, zdraví a dobrý pocit? PŘÍRODNÍ X KONVENČNÍ KOSMETIKA Kritéria výběru Který výrobek je nejlepší pro krásu, zdraví a dobrý pocit? KRITERIA PRO PŘÍRODNÍ KOSMETIKU: 1. Je vyrobena především z rostlinných surovin (suroviny mají

Více

NEOSTRATA. Katalog produktů. Gray line Blue line Green line

NEOSTRATA. Katalog produktů. Gray line Blue line Green line NEOSTRATA Katalog produktů Gray line Blue line Green line 17 Gray line Blue line Green line NEOSTRATA světově známá americká společnost zabývající se výzkumem a výrobou kosmetických přípravků na bázi ovocných

Více

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru

CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Číslo a název projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0619 OP: Vzdělávání pro konkurenceschopnost Zvyšování vzdělanosti pomocí e-prostoru Název a adresa školy Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní

Více

podporující regeneraci a hojení poškozené, hypercitlivé a rizikové kůže.

podporující regeneraci a hojení poškozené, hypercitlivé a rizikové kůže. + Patentovaný emulzní systém podporující regeneraci a hojení poškozené, hypercitlivé a rizikové kůže. Bez věkového omezení. Pro děti již od kojeneckého věku. Jediný v Evropě! Nový, šetrný, účinný! Nahrazuje

Více

Začínáme v 19.30 Přednáší Soňa Navrátilová

Začínáme v 19.30 Přednáší Soňa Navrátilová Začínáme v 19.30 Přednáší Soňa Navrátilová pleťové masky obsah Co je to kosmeceutika proč používat masky Proč má tiande tolik masek Členění masek Jak je správně používat Co je to kosmeceutika? Spojuje

Více

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz

KATALOG KOSMETIKY. www.vitaminy-mineraly.cz KATALOG KOSMETIKY 2011 www.vitaminy-mineraly.cz CureTouch Terapeutická péče pro každý Váš den ALOE VERA...strana 4 a 5 bylinné mléko, pleťový krém Není to jen obyčejná kůže. Je to nádherný a neuvěřitelně

Více

Jídlo a doplňky výživy

Jídlo a doplňky výživy Jídlo a doplňky výživy Co běžně jím a jaké doplňky výživy při závodech používám Jak si chráním některé exponované částí těla Zpracoval : Jiří Jíra Hledík Fotografie : Jakub Cejpek Patřím mezi ty ultramaratonce,

Více

KYSELINA HYALURONOVÁ PRVNÍ POMOC ZDRAVÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ. PRO JEMNÉ VRÁSKY ZPŮSOBENÉ DEHYDRATACí

KYSELINA HYALURONOVÁ PRVNÍ POMOC ZDRAVÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ. PRO JEMNÉ VRÁSKY ZPŮSOBENÉ DEHYDRATACí ZDRAVÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ KYSELINA HYALURONOVÁ NEJNOVĚJŠÍ AKTUALIZovaná verze PRVNÍ POMOC PRO JEMNÉ VRÁSKY ZPŮSOBENÉ DEHYDRATACí Nové senzační hyaluronové sérum Nové senzační hyaluronové sérum První pomoc

Více

Belleza Salone www.bellezasalone.cz

Belleza Salone www.bellezasalone.cz Belleza Salone www.bellezasalone.cz PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ Veškeré ceny jsou uvedeny s DPH a určeny dle spotřeby materiálu a náročnosti provedení. Cenu Vám rádi spočítáme na přání ještě před provedením úkonu.

Více

Plasmolifting MLÁDÍ MÁME V KRVI

Plasmolifting MLÁDÍ MÁME V KRVI Plasmolifting MLÁDÍ MÁME V KRVI Vrásky Vyhlazení, zmenšení hloubky a množství vrásek, zpomalení procesů stárnutí Ptóza Zvýšení tonusu a turgoru kůže Kúra ze 2 4 sezení s přestávkou 7 10 dní Suchá atonická

Více

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti.

Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Pro ženy, které si chtějí zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu a zpomalit stárnuti. Být mladá a krásná tak dlouho, jak je to možné - sen a touha každé ženy. Bohužel ani mládí nezaručuje dobrý vzhled.

Více

Moderní odborníci na výživu věří, že plody jujuby jsou bohaté na vitamíny a mají vysokou nutriční a medicínskou hodnotu.

Moderní odborníci na výživu věří, že plody jujuby jsou bohaté na vitamíny a mají vysokou nutriční a medicínskou hodnotu. Datlový sirup TIENS Datlový sirup Čínští lékaři věří, že Jujuba Udržuje lidi fit Doplňuje energii Posiluje játra, slezinu a žaludek Vyživuje krev Zklidňuje nervy Moderní odborníci na výživu věří, že plody

Více

TĚLOVÝ PEELING SE ZÁZVOREM A MOŘSKOU SOLÍ DÁRKOVÁ SADA SE ZÁZVOREM & MOŘSKOU SOLÍ

TĚLOVÝ PEELING SE ZÁZVOREM A MOŘSKOU SOLÍ DÁRKOVÁ SADA SE ZÁZVOREM & MOŘSKOU SOLÍ FÍKY, IBIŠEK, MOŘSKÉ ŘASY, ZÁZVOR, MOŘSKÁ SŮL... ŽE VE VÁS EVOKUJÍ VZPOMÍNKY NA RELAXACI A DOVOLENOU? UDĚLEJTE SI DOVOLENOU I V ZIMĚ A V POHODLÍ DOMOVA. NENÁROČNĚ, ÚČINNĚ, KE SPOKOJENOSTI VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH.

Více

KAPITOLA IX. FYZIOTERAPIE: masážní krémy. masážní emulze. masážní oleje. léčebná kosmetika. ošetřující a ochranné gely (arnika, aloe vera)

KAPITOLA IX. FYZIOTERAPIE: masážní krémy. masážní emulze. masážní oleje. léčebná kosmetika. ošetřující a ochranné gely (arnika, aloe vera) masážní krémy masážní emulze masážní oleje léčebná kosmetika ošetřující a ochranné gely (arnika, aloe vera) kosmetické oleje jizvy, vrásky podpůrné gely, balzámy a masti pro celulitidu a lymfodrenáže chladící

Více

Energy serie-vitamínová řada pro unavenou pleť

Energy serie-vitamínová řada pro unavenou pleť Energy serie-vitamínová řada pro unavenou pleť 3268Čistící mléko ENERGY Charakteristika přípravku Lehké osvěžující pleťové mléko, zvláště vhodné pro jarní a letní období. Obsah přírodního vitamínu C podporuje

Více

Kdyby byly bakterie vidět. Petr Havlíček Brand Manager BODE Disinfectants Hartmann-Rico a.s.

Kdyby byly bakterie vidět. Petr Havlíček Brand Manager BODE Disinfectants Hartmann-Rico a.s. Kdyby byly bakterie vidět Petr Havlíček Brand Manager BODE Disinfectants Hartmann-Rico a.s. Prosím, seznamte se Staphyloccocus aureus Infekce v místě chirurgického výkonu Prosím, seznamte se Escherichia

Více

PODPOŘTE ÚČINNOST A OPTIMALIZUJTE KAŽDODENNÍ OŠETŘENÍ S NEJČISTŠÍM JÍLEM A PRAMENITOU VODOU VE SPREJI

PODPOŘTE ÚČINNOST A OPTIMALIZUJTE KAŽDODENNÍ OŠETŘENÍ S NEJČISTŠÍM JÍLEM A PRAMENITOU VODOU VE SPREJI PODPOŘTE ÚČINNOST A OPTIMALIZUJTE KAŽDODENNÍ OŠETŘENÍ S NEJČISTŠÍM JÍLEM A PRAMENITOU VODOU VE SPREJI VE SPREJI SPREJI VE Profesionální škála OBLIČEJ Ošetření bílým jílem VŠECHNY TYPY PLETI Ošetření bohaté

Více

Účinně proti projevům ekzému.

Účinně proti projevům ekzému. NOVINKA Účinně proti projevům ekzému. Ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky. Přirozeně obnovuje kožní bariéru. Intenzivně hydratuje a regeneruje. Zdravotnický prostředek Lze užívat dlouhodobě. Pro každý

Více

Je stále více a více lidí, pokožku.

Je stále více a více lidí, pokožku. STÁLE ČASTĚJŠÍ SITUACE CITLIVÁ POKOŽKA Je stále více a více lidí, kteří si stěžují na tento problém citlivou pokožku. feb2013 2 SOS citlivá pokožka Evropa 50% žen, 30% mužů Evropa Více než 40% populace

Více

Detoxikační a obnovující kůra pro obličej a krk

Detoxikační a obnovující kůra pro obličej a krk Detoxikační a obnovující kůra pro obličej a krk Záznam přednášky Autor Soňa Navrátilová www.tiandeservis.cz Smysl a cíl : Hlavním cílem této kůry je obnovení funkci pokožky a příprava na letní sezónu.

Více

Kolekce pro péči o tělo

Kolekce pro péči o tělo Kolekce pro péči o tělo Co je kolekce Triumph of Orchids? Triumph of Orchids je kolekce vysoce kvalitních produktů zaměřených na péči o obličej a tělo, které mimo jiné obsahují vzácnou složku výtažek z

Více

Profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky

Profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky novinka Profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky PŘÍČINY ŘÍDNUTÍ VLASŮ DĚDIČNOST ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY STRES / ŠOK VÝŽIVA / DIETA LÉKY PROSTŘEDÍ Revoluční kombinace

Více

Profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky

Profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky NOVINKA Profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasů a stimulaci vlasové pokožky PŘÍČINY ŘÍDNUTÍ VLASŮ DĚDIČNOST ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY STRES / ŠOK VÝŽIVA / DIETA LÉKY PROSTŘEDÍ Revoluční kombinace

Více

KATALOG KOSMETIKY CATALOGUE 2010

KATALOG KOSMETIKY CATALOGUE 2010 KATALOG KOSMETIKY CATALOGUE 2010 Obsah: v i t a l c a re 4 péče o normální pleť a n t i a g e c a re 8 péče o zralou pleť o i l y s k i n c a re 12 péče o mastnou pleť Cítit se krásná je naší každodenní

Více

Katalog produktů. Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line

Katalog produktů. Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line Katalog produktů Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line Gray line Blue line Green line NeoCeuticals line NEOSTRATA světově známá americká společnost zabývající se výzkumem a výrobou kosmetických

Více

Tipy pro opalování přípravky Keenwell

Tipy pro opalování přípravky Keenwell Značka Keenwell je na trhu od roku 1972, kdy se etablovala coby ideální spojení mezi nejnovějšími vědeckými poznatky a luxusem. Oblíbené a mimořádně ceněné produkty nabízejí výjimečné výsledky. Vaše pleť

Více

ULTIMATE ACAI Allover Beauty pro pokožku & vlasy

ULTIMATE ACAI Allover Beauty pro pokožku & vlasy 3 IN 1 CLEANSER Pro péči o obličej: ČISTIČ 3 V 1 Perfektní čistota je základem pro pěknou pokožku. ČISTIČ 3 V 1, čištění obličeje, pleťová voda a odličovač v jednom - vhodný pro každý typ pokožky - jemně

Více

Prezentace značky. používá nejlepší dostupné materiály, hedvábí anebo BIO-celulózu, 100% přírodního původu

Prezentace značky. používá nejlepší dostupné materiály, hedvábí anebo BIO-celulózu, 100% přírodního původu www.patchness.cz Prezentace značky PATCHNESS Paris je francouzská dermokosmetická společnost, založená v roce 2013 v Paříži Soustředí se pouze na výrobu pleťových masek ve formě podkladový materiál + sérum

Více

Poslední řešení pro extrémně zničené vlasy

Poslední řešení pro extrémně zničené vlasy Poslední řešení pro extrémně zničené vlasy Jak rozpoznáme zničené vlasy? Příznaky: Vlasy jsou matné, bez formy a velmi těžko se rozčesávají Vlas je velmi porézní Jsou velmi suché a na omak drsné Vlasům

Více

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM

HAIR n BODY TECHNICAL INFO PROFESSIONAL BODY CARE SYSTEM HAIR n BODY HAIR n BODY je exkluzivní vlasový a tělový šampón. Chrání a zesiluje vlasy, obsahuje výtažky z aloe vera a pšeničné zárodečné bílkoviny. HAIR n BODY se používá na mytí a ošetřování vlasů a

Více

Dezinfekce BODE chráníme ruce, které pomáhají -dezinfekce rukou -ochranné krémy -ochranné rukavice

Dezinfekce BODE chráníme ruce, které pomáhají -dezinfekce rukou -ochranné krémy -ochranné rukavice Balneo kongres Karlovy Vary Dezinfekce BODE chráníme ruce, které pomáhají -dezinfekce rukou -ochranné krémy -ochranné rukavice HARTMANN RICO: Výrobce a distributor zdravotnických prostředků HARTMANN RICO

Více

, Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví.

, Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. , Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. Mandle Mandle Řada je určena pro normální, suchou, zralou a citlivou pleť. Produkty řady MANDLE obsahují olej ze sladkých mandlí, jenž dodává pleti

Více

PŘÍDODNÍ INSPIRACE VITA = = DIVINA. Made in Italy Vyrobeno v Itálii

PŘÍDODNÍ INSPIRACE VITA = = DIVINA. Made in Italy Vyrobeno v Itálii PŘÍDODNÍ INSPIRACE = = VITA DIVINA Made in Italy Vyrobeno v Itálii BYOTHEA je nová profesionální řada Exi Cosmetics s PRODUKTY inspirujícími se PŘIROZENOSTÍ pro zdůraznění KRÁSY KAŽDÉHO ČLOVĚKA. = = ŽIVOT

Více

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence

Kvalita a jedinečnost produktů Desert Essence Bambucké máslo, také známé jako shea butter, se získává z velkých hnědých ořechů afrického stromu shea tree. Obsahuje mimo jiné účinné pěstící a zkrášlující složky v podobě vitamínu A, E a F, stejně jako

Více

Masáže Pavla. Sportovní a rekondiční masáže * Základní nabídka

Masáže Pavla. Sportovní a rekondiční masáže * Základní nabídka Masáže Pavla Sportovní a rekondiční masáže * Základní nabídka Záda 25 min. 250,- Kč Šíje 15 min. 170,- Kč Záda a šíje 40 min. 390,- Kč Ruce a zápěstí 20 min. 180,- Kč Noha a kotník 20 min. 180,- Kč Dolní

Více

Objevte pěkný vzhled svých nohou

Objevte pěkný vzhled svých nohou Objevte pěkný vzhled svých nohou Objevte pěkný vzhled svých nohou Každodenní práce a námaha, přebývání mnoho hodin v nepohodlné a často nezdravé obuvi způsobuje, že na naše chodidla působí mnoho škodlivých

Více

IN TACT. okamžitě viditelným účinkem

IN TACT. okamžitě viditelným účinkem IN TACT Light Skinsnižuje poruchy pigmentaces okamžitě viditelným účinkem OBSAH Strana INTACT 1. Obsah 2 2. Princip přípravků INTACT Light Skin 3 3. Přípravky INTACT Light Skin 3.1. INTACT Light Skin Cream

Více

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: EU PENÍZE ŠKOLÁM

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: EU PENÍZE ŠKOLÁM Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: EU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0536 Název projektu školy: Výuka s ICT na SŠ obchodní České Budějovice Šablona

Více

Vlasové šampóny Nu Skin

Vlasové šampóny Nu Skin Informační stránka o produktech Nu Skin Vlasové šampóny Nu Skin Viditelně mladší již za 7 dní Začněte od základů a získejte zdravé, lesklé. Vědecké poznatky ukazují, že čím silnější je vnitřní stavba vlasu,

Více

Luxusní péče za skvělou cenu. Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA!

Luxusní péče za skvělou cenu. Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA! Luxusní péče za skvělou cenu BIO DIVOKÁ RŮŽE PRO UVOLNĚNÍ A REGENERACI Zbavte se stresu a všech starostí v uvolňující lázni Body SPA! Přípravky tělové péče Body SPA Vám otevřou dveře do pohádkové říše

Více

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla

Tělo stárne stejně jako tvář. Po 20 letech ztrácí tělo pevnost. Institut Esthederm, omlazení těla PÉČE O TĚLO Tělo stárne stejně jako tvář Přestože obličej se obává především vnějšího stárnutí způsobeného vnějšími agresemi, tělo se více obává vnitřního nebo chronologického stárnutí. Po 20 letech ztrácí

Více

Ceník služeb De La Beauté

Ceník služeb De La Beauté Kosmetické balíčky Ceník služeb De La Beauté Kosmetické ošetření mladé pleti 15+ povrchové čištění a tonizace pleti aplikace masky se změkčujícím účinkem hluboké čištění pleti ultrazvukovou špachtlí aplikace

Více

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz

Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG. www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska KATALOG www.elysse.cz Přírodní kosmetika ze Španělska Ráda bych vám představila zcela novou, kvalitní a přírodní kosmetiku značky Instituto Espaňol. Vznikla se záměrem vytvořit

Více

Optimální péče od samého začátku. Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě

Optimální péče od samého začátku. Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě Optimální péče od samého začátku Důležité mikrovyživující látky pro matku a dítě Pure Encapsulations Společnost Pure Encapsulations byla založena v roce 1991 v USA. Synonymem pro produkty PURE je pojem

Více

Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví.

Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. Přírodní pletová a tělová kosmetika pro krásu a zdraví. Arganový olej +Karite Arganový olej +Karite Řada je určena pro normální, suchou a citlivou pleť. Evropa objevuje tajemství krásné pleti žen z orientu.

Více

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz

PŘEHLED PRODUKTŮ. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! zdraví a vitalita. nefdesante.cz zdraví a vitalita PŘEHLED PRODUKTŮ Platí od 1. 1. 2012 / Doporučené ceny při sazbě 14 % DPH. AKCE 2+1 ZDARMA Při zakoupení dvou produktů nefdesanté získáváte třetí zdarma! Koupíte-li jakékoliv dva produkty

Více

BIOPEPTIDY PŘELOM V OBLASTI KOSMETOLOGIE

BIOPEPTIDY PŘELOM V OBLASTI KOSMETOLOGIE BIOPEPTIDY PŘELOM V OBLASTI KOSMETOLOGIE Již přes 10 let vědci WellU provádějí výzkum v oblasti získávání aktivních látek z vybraných druhů sladkovodních ryb. Zpočátku se soustředili na biologicky aktivní

Více

!!!!!!!!!! NOVINKA!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!! NOVINKA!!!!!!!!!! BYAS SENSATION Natural Face Contouring Discover a new you Dnešní moderní technologie umožňují pro omlazení pleti dosáhnutí optimálního výsledku jemným a šetrným způsobem k pokožce a tkáním. Na vrcholu

Více

Relaxační klasická masáž

Relaxační klasická masáž Relaxační klasická masáž Masáže jsou považovány za jeden z vůbec nejstarších osvědčených léčebných prostředků užívaných již o tisíciletí k odstranění bolesti zad, šíje, k nastolení dobré nálady a k uvolnění

Více

OCHRANNÉ KRÉMY NA LÁTKY NEŘEDITELNÉ VODOU

OCHRANNÉ KRÉMY NA LÁTKY NEŘEDITELNÉ VODOU moje ochrana OCHRANNÉ KRÉMY Jde o krémy, které neobsahují silikon. Vždy jsou směsí vody, oleje a pojiva. Vytvářejí emulzi vody v oleji nebo oleje ve vodě.nanášejí se před prací na suché a čisté ruce. Důkladně

Více