LED LENSER * LED LENSER * P2 BM. Malá svítilna s rychlým zaostřením. Creating New Worlds of Light

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "LED LENSER * LED LENSER * P2 BM. Malá svítilna s rychlým zaostřením. Creating New Worlds of Light"

Transkript

1 LENSER * Creating New Worlds of Light LENSER * P2 BM Malá svítilna s rychlým zaostřením Délka Hmotnost Světelný tok Baterie Kapacita baterie Doba svícení High End 103 mm 36 g 16 lm* 1 x AAA 1,5 V 1,8 Wh*** 7 h** Dosah světla 25 m* Technické údaje Světelný výkon svítilny dosud závisel na velikosti a hmotnosti. Svítilna váží sotva 36 g, její hmotnost je nižší než koncová krytka některých velkých svítilen. Tato velmi malá svítilna je vybavena systémem Blue Moon Focus System a zaostřuje se posunutím hlavy svítilny (Speed Focus). Modrý kruh kolem bílého světelného kuželu vás nadchne. Tak jako u všech našich svítilen se ani u svítilen LENSER P2 BM nešetřilo na ničem kromě hmotnosti. Rozsah dodávky: 1 x AAA baterie, pouzdro na opasek, klip Kat. č Blistr č * Světelný tok (v lumenech), resp. maximální dosah světla (v metrech) byl měřen při zapnutí s novou alkalickou baterií. Jedná se o průměrné hodnoty, které se v jednotlivých případech mohou lišit podle čipu a baterie o +/- 15 %. ** Průměrná doba svícení do chvíle, kdy světelný tok dosáhne hodnoty 1 lumenu. *** Číselná hodnota kapacity ve watthodinách (Wh). Platí pro baterie obsažené v dodaném výrobku a v případě svítilen s akumulátory pro plně nabité akumulátory dodané s výrobkem.

2 LENSER * Creating New Worlds of Light LENSER * P3 BM Nenápadný společník s jasnou hlavou Délka Hmotnost Světelný tok Baterie High End 96 mm 35 g 16 lm* 1 x AAA Svítilna LENSER P3 BM je dvojčetem svítilny LENSER P2 BM. Díky větší hlavě se zvyšuje dosah světla. Funkce Speed Focus umožňuje v kombinaci se systémem Blue Moon Focus System okamžitý přechod z kruhového světla na krátkou vzdálenost na svazek světla do dálky. Ergonomicky dokonalý klip přesvědčí stejně jako koncepce baterií. Cenově výhodná alkalická baterie (mikročlánek, typ AAA) tvoří kapacitu energie pro mnoho hodin svícení. Kapacita baterie Doba svícení 1,8 Wh*** 7 h** Dosah světla 31 m* Technické údaje Rozsah dodávky: 1 x AAA alkalická baterie, klip a včetně pouzdra Kat. č Blistr č * Světelný tok (v lumenech), resp. maximální dosah světla (v metrech) byl měřen při zapnutí s novou alkalickou baterií. Jedná se o průměrné hodnoty, které se v jednotlivých případech mohou v závislosti na čipu a bateriích lišit o +/- 15 %. ** Průměrná doba svícení do chvíle, kdy světelný tok dosáhne hodnoty 1 lumenu. *** Číselná hodnota kapacity ve watthodinách (Wh). Platí pro baterie obsažené v dodaném výrobku a v případě svítilen s akumulátory pro plně nabité akumulátory dodané s výrobkem.

3 LENSER * Creating New Worlds of Light LENSER * P4 BM Miniaturní kapesní svítilna pro profesionály Délka Hmotnost Světelný tok Baterie Kapacita baterie Doba svícení High End 147 mm 53 g 18 lm* 2 x AAA 1,5 V 3,6 Wh*** 8,5 h** Dosah světla 25 m* Technické údaje Nezáleží na tom, zda kontrolujete podvozek auta, vyměňujete pojistky nebo pracujete v průmyslu, svítilna LENSER P4 BM se systémem Blue Moon Focus System vám při každé činnosti poskytne cenné služby. Svítilna se dá rychle upevnit na košili nebo pracovní plášť. Přitom je tak lehká, že ji při nošení ani nepocítíte. O to více vyniká klouzavé světlo, které můžete zaostřit posunutím hlavy svítilny (Speed Focus). Svítilna LENSER P4 BM se provozuje pomocí 2 běžných a cenově výhodných mikročlánků (AAA). Kat. č Rozsah dodávky: 2 x AAA baterie, poutko na ruku, pouzdro na opasek, klip Blistr č * Světelný tok (v lumenech), resp. maximální dosah světla (v metrech) byly měřeny při zapnutí s novou sadou alkalických baterií. Jedná se o průměrné hodnoty, které se v jednotlivých případech mohou v závislosti na chipu a bateriích lišit o +/- 15 %. ** Průměrná doba svícení do chvíle, kdy světelný tok dosáhne hodnoty 1 lumenu. *** Číselná hodnota kapacity ve watthodinách (Wh). Platí pro baterie obsažené v dodaném výrobku a v případě svítilen s akumulátory pro plně nabité akumulátory dodané s výrobkem.

4 Technické specifikace Přehled - LENSER P2 BM / P3 BM / P4 BM Název výrobku P2 BM P3 BM P4 BM Podrobný popis Výr. č. dárkového balení Výr. č. blistru Všechny tři svítilny jsou k dostání v dárkovém a blistrovém balení. High End High End High End High End diody a High End Power diody se vyrábějí speciálně pro nás a podle našich výrobních specifikací. Vynikající souhra mezi speciálními diodami a našimi čočkami, jakož i vysoce výkonná elektronika přesvědčí uživatele na celém světě. Hmotnost 36 g 35 g 53 g Délka 103 mm 96 mm 147 mm Světelný tok 16 lm 16 lm 18 lm Baterie 1 x AAA 1 x AAA 2 x AAA Světelný tok (v lumenech) měřený v nejsvětlejším nastavení při zapnutí s novou alkalickou baterií. Jedná se o průměrné hodnoty, které se v jednotlivých případech mohou v závislosti na čipu a akumulátorech lišit o +/- 15 %. Všechny svítilny se provozují pomocí cenově výhodných standardních alkalických baterií, které jsou běžně k dostání. Kapacita baterie 1,8 Wh 1,8 Wh 3,6 Wh Kapacita baterie udává informace o celkové kapacitě (Wh) baterií dodané s výrobkem. Tím se umožní snazší porovnání s ostatními výrobky. Doba svícení 7 h 7 h 8,5 h Dosah světla 25 m 31 m 25 m Tato hodnota uvádí čas, během něhož svítilna svítí, dokud světelný tok neklesne na hodnotu 1 lumen. Maximální dosah světla se měří při zapnutí s novou alkalickou baterií, příp. sadou nových alkalických baterií. Jedná se o průměrné hodnoty, které se v jednotlivých případech mohou v závislosti na čipu a akumulátorech lišit o +/- 15 %.

5 Objasnění technických detailů a podpora argumentování Podrobnější údaje - LENSER P2 BM / P3 BM / P4 BM Název výrobku P2 BM P3 BM P4 BM Podrobný popis - Rychlé zaostřování posunutím hlavy svítilny jen jednou rukou. ZAOSTŘOVÁNÍ Speed Focus Přednosti, které běžné systémy často nenabízejí: - Je možné provést mimořádně rychlou změnu světelného kuželu - Komfortní obsluha jednou rukou - Odolný posuvný mechanizmus - Systém zaostření s modrým světelným okrajem (Blue Moon) Blue Moon Focus System Výhody: - Čistě bílé a příjemné světlo navzdory podílu modrého světla diod - Odvádění podílu modrého světla na okraj světelného kuželu - Rovnoměrnější osvětlení jako u mnoha zrcadlových reflektorů Ochrana proti stříkající vodě Svítilna je chráněná proti stříkající vodě ze všech stran. Mimořádné vlastnosti Tělo svítilny je z leteckého hliníku Šetří náklady Velmi odolný, černě matný eloxovaný povrch minimalizuje odrazy světla z okolí. Svítilny LENSER P2 BM / P3 BM / P4 BM vám poskytují vynikající světelný výkon při použití běžných a cenově výhodných alkalických baterií. Kroužek na klíče Pomocí kroužku se dá svítilna připevnit na svazek klíčů. Klip Pomocí praktického klipu si mohou technici, inženýři nebo i domácí kutilové jednoduše upevnit svítilnu na kalhoty nebo pracovní oděv. Příslušenství Rozsah dodávky Alkalické baterie, klip a včetně pouzdra

6 Objasnění technických detailů a podpora argumentování Podpora argumentování - LENSER P2 BM / P3 BM / P4 BM Základní výpověď Charakteristika série P Charakteristika P2 BM Charakteristika P3 BM Charakteristika P4 BM Cílová skupina Kompaktní svítilny s dodatkem BM jsou vybaveny osvědčeným systémem Blue Moon Focus System a nabízejí vynikající poměr mezi cenou a výkonem. Svítilny od profesionálů pro profesionály Malá svítilna s rychlým zaostřením Nenápadný společník s jasnou hlavou Miniaturní kapesní svítilna pro profesionály Průmysl: Výborně se hodí na příležitostné kontrolní a testovací práce Domácnost: Pro hobby a také jako kvalitní pracovní svítilna Outdoor: Praktická záložní svítilna při kempování a nočních túrách Následujícími znaky se odlišují svítilny LENSER P2 BM, P3 BM a P4 BM od ostatních kapesních svítilen: Marketing Jedinečné prodejní argumenty Systém Blue Moon Focus System (BM) poskytuje přestavitelný světelný kužel a umožňuje homogenní rozdělení světla především při rozostření Čistě bílý světelný kužel s modrým okrajem je typickým znakem svítilen s dodatkem BM Inovativní posuvný mechanizmus funkce Speed Focus umožňuje plynulou regulaci světelného kuželu posunutím hlavy svítilny Komfortní upevňovací kroužek pro nošení na svazku klíčů Praktický klip k upevnění na košili, kalhoty nebo pracovní oděv Svítilny vám poskytují obdivuhodný světelný výkon díky úsporným vysoce výkonným diodám Používané alkalické baterie jsou cenově výhodné a všude k dostání Marketingové argumenty pro obchodní rozhovory 1. Svítilny se systémem Blue Moon Focus System nabízejí vynikající poměr mezi cenou a výkonem. 2. Zaostření pomocí funkce Speed Focus umožňuje mimořádně pohodlnou změnu světelného kuželu. 3. Svítilny BM jsou díky kvalitní technice diod mimořádně úsporné a zatížitelné. 4. Díky systému zaostřování máte k dispozici optimální jas pro různá použití. 5. Praktický klip vám umožňuje jednoduché upevnění svítilny na oděv. Doporučená cena v eurech (včetně DPH) P2 BM : 15,90 P3 BM : 15,90 P4 BM : 22,90 Kvalita a servis Dlouholeté zásobování náhradními díly a servisní horká linka v rámci techniky a údržby našich výrobků podtrhují naše vysoké nároky na zákaznický servis. K dispozici máte více než 30 firemních a externích servisů, které jsou vám k dispozici. Servis Investice do systému Svítilny LENSER nejsou jen obyčejnými svítilnami. Díky velkému množství praktických a profesionálních částí příslušenství se podstatně rozšiřují možnosti použití našich svítilen. Na tomto místě musíme zdůraznit naše krédo: Svítilny od profesionálů pro profesionály! JSTE pro nás důležití! Díky naší důsledně aplikované a kontrolované koncepci prodeje můžete jako kompetentní odborný prodejce využívat přednosti několikaměsíční předběžné objednávky. Náš externí servis a naši poradci/poradkyně vás rádi poinformují o podrobnostech. P2BM_P3BM_P4BM_V1.2_CZ LENSER *

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách vám poskytneme mnoho informací o technických zařízeních, která dnes můžete mít ve svém domě nebo bytě k dispozici pro

Více

SYSTÉMY ZPRACOVÁNÍ OBRAZU

SYSTÉMY ZPRACOVÁNÍ OBRAZU Systémy zpracování obrazu SYSTÉMY ZPRACOVÁNÍ OBRAZU PRC 1170 Přesnost a kvalita řádně zaostřená: QUICK IMAGE, QUICK SCOPE a QUICK VISION. QUICK IMAGE, QUICK SCOPE a QUICK VISION: Zaměřené na to podstatné.

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách Vám poskytneme mnoho informací o technických zařízeních, která dnes můžete mít ve svém domě nebo bytě k dispozici pro

Více

Polaris 100/200 Jednoduše dobré světlo!

Polaris 100/200 Jednoduše dobré světlo! Polaris 100/200 Jednoduše dobré světlo! Na operačním sále je dobré osvětlení základní podmínkou úspěchu. Chirurgický osvětlovací systém Polaris 100 /200 poskytuje chladné světlo v přirozených barvách a

Více

Vzhůru na kolo. Potěšení z jízdy bez omezení: Vyzkoušejte nyní nová elektrokola Kalkhoff! To musíte zažít! Kvalita z Německa

Vzhůru na kolo. Potěšení z jízdy bez omezení: Vyzkoušejte nyní nová elektrokola Kalkhoff! To musíte zažít! Kvalita z Německa Vzhůru na kolo. Modelová řada 2013 02 Předmluva Vzhůru na kolo Potěšení z jízdy bez omezení: Vyzkoušejte nyní nová elektrokola Kalkhoff! To musíte zažít! Elektrokolo je v módě, je atraktivní, sportovní,

Více

Vytápění plynem vždy čistá záležitost

Vytápění plynem vždy čistá záležitost Vytápění plynem 2/3 Vytápění plynem vždy čistá záležitost Na následujících stránkách Vás budeme obsáhle informovat o různé technice, kterou dnes máte ve svém domě nebo bytě k dispozici pro pohodlnou výrobu

Více

KATALOG PRODUKTŮ 5 CZ. více informací www.sigmasport.com

KATALOG PRODUKTŮ 5 CZ. více informací www.sigmasport.com KATALOG PRODUKTŮ 5 CZ cyklistické COMPUTERY / OSVĚTLOVACÍ SYSTÉMY / SPORTOVNÍ HODINKY více informací www.sigmasport.com cyklistické COMPUTERY Topline speed BC 5.12 Art. 05120 Fulltextové zobrazení Režim

Více

PRACOVNÍ SVĚTLOMETY. Kompletní sortiment výrobků včetně příslušenství 45 příkladů použití Technologie osvětlení v reálném čase a ve 3D. www.hella.

PRACOVNÍ SVĚTLOMETY. Kompletní sortiment výrobků včetně příslušenství 45 příkladů použití Technologie osvětlení v reálném čase a ve 3D. www.hella. PRACOVNÍ SVĚTLOMETY Kompletní sortiment výrobků včetně příslušenství 45 příkladů použití Technologie osvětlení v reálném čase a ve 3D www.hella.com OBSAH Technologie osvětlení - tohle byste měli vědět!

Více

téma Byli jsme na návštěvě FERRARI, BREMBO, ROADHOUSE 1/2013 VETERÁNI Registrace a opravy str. 47 AUTEM DO EVROPY (NEJEN) NA DOVOLENOU str.

téma Byli jsme na návštěvě FERRARI, BREMBO, ROADHOUSE 1/2013 VETERÁNI Registrace a opravy str. 47 AUTEM DO EVROPY (NEJEN) NA DOVOLENOU str. Maximum informací nejen ze světa společností ELIT CZ, spol. s r.o., a ELIT Slovakia s.r.o. 1/2013 VETERÁNI Registrace a opravy str. 47 AUTEM DO EVROPY (NEJEN) NA DOVOLENOU str. 50 téma Byli jsme na návštěvě

Více

OSRAM Česká republika s.r.o. obchodní oddělení Praha

OSRAM Česká republika s.r.o. obchodní oddělení Praha www.osram.cz Program svítidel 2012 Obsah Budoucnost osvětlení se společností OSRAM 4 Osvětlovací řešení pro dnešní dobu s vynikající účinností 6 Počítejte s budoucností! 8 Siteco významný přírůstek 10

Více

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic.

KX-NCP500/1000. Síťová komunikační platforma. Na každém hovoru záleží. KX-NCP500 a KX-NCP1000 Řešení jednotné komunikace. www.panasonic. KX-NCP500/1000 www.panasonic.cz Panasonic je obchodní značka firmy Panasonic Corporation Co. Ltd. Design a technické specifikace výrobků sa neustále zdokonalují a mění v zájmu vylepšení. Ačkoli byla přípravě

Více

55.000. produktů. Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů

55.000. produktů. Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů Plasty pro delší životnost - prodlužte s plasty životnost svých strojů Žádné mazání, méně častá údržba, nižší náklady, delší životnost, vše k dispozici skladem a rychlé dodání - to je naše klíčová myšlenka

Více

KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014

KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014 KATALOG PROFI TOPENÍ A INSTALACÍ 2014 PROFESIONÁLNÍ PRODUKTY OD GC SKUPINY PRO ODBORNÉ MONTÁŽNÍ FIRMY Obsah 1. TOPENÍ 1.1 Plynové kondenzační kotle Brötje... 04 1.2 Regulační technika... 20 1.3 Systémy

Více

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou

pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou PICOWORLD'11 VÍTEJTE Vážený zákazníku, pro nás, kteří jsme spojeni s PiCOWORLDem, znamená reklamní dárek víc než jen užitečnou věc. Je to něco jedinečného, co odráží osobnost svého majitele. Z tohoto důvodu

Více

Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun.

Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Nový Actros. Dálková doprava. 18 26 tun. Obsah Komfort 7 22 Pracovní komfort 9 12 Komfort bydlení a spánku 13 20 Srovnání kabin 21 22 Hospodárnost 23 34 BlueEfficiency Power 25 Nízká spotřeba 26 27 Technologie

Více

Úspěšně lakovat. Kompletní program pro lakování vozidel

Úspěšně lakovat. Kompletní program pro lakování vozidel Kompletní program pro lakování vozidel Lakovací pistole I Systémy kelímků I Ochrana dýchacího ústrojí I Filtrační technika I Příslušenství Úspěšně lakovat Pouze to nejlepší pro profesionální lakování Na

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍdka. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA.

ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. BMW Originální díly a příslušenství, BMW Service, BMW Lifestyle Zima 2011/2012 Radost z jízdy ZIMA PLNÁ MOŽNOSTÍ STEJNĚ JAKO NAŠE NABÍDKA. PŘIPRAVÍME VAŠE BMW NA ZIMNÍ SEZONU. Méně emisí. Více radosti

Více

ELEKTRONIKA PRO RYBÁŘE

ELEKTRONIKA PRO RYBÁŘE ELEKTRONIKA PRO RYBÁŘE Průvodce sortimentem elektroniky pro rybáře na rok 2015 www.flajzar.cz www.fishtron.eu tel.: +420 518 628 596 mob.: +420 776 586 866 e-mail: flajzar@flajzar.cz 1 Signalizátor, který

Více

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti

NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV. Garážová sekční vrata. Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti // NOVINKA: Zábrana proti vloupání testovaná zkušebním ústavem TÜV Garážová sekční vrata Den za dnem více pohodlí a bezpečnosti 2 Znaky kvality společnosti Hörmann 4 Konstrukční výhody 6 Automatická sekční

Více

KPZ Váhy, s.r.o. - Obsah nabídky

KPZ Váhy, s.r.o. - Obsah nabídky KPZ Váhy, s.r.o. - Obsah nabídky Model Paletové váhy KPZ 1 III Prospekt strana 4-6 Plošinové váhy KPZ 2 III 7 9 Indikátory + displeje pro KPZ 1+ 2 10 14 Přesné váhy KPZ 2-01, 2-03 III 17 22 Kontrolní váhy

Více

Zahradní technika 2013

Zahradní technika 2013 Zahradní technika 2013 1 Naším cílem je, abyste měli nejhezčí trávník ve svém okolí a abyste si svůj čas strávený na Vaší krásné zahradě co nejvíce užili! To jsou hlavní důvody, které nás vedou k neustálému

Více

2 0 1 2 / 1 3. KLimAtiZACe PRo PRoFeSioNÁLNÍ PoUŽitÍ TOSHIBA I 1

2 0 1 2 / 1 3. KLimAtiZACe PRo PRoFeSioNÁLNÍ PoUŽitÍ TOSHIBA I 1 2 0 1 2 / 1 3 LIGHT COMMERCIAL KLimAtiZACe PRo PRoFeSioNÁLNÍ PoUŽitÍ TOSHIBA I 1 RAV Light CommeRCiAL 2 I TOSHIBA Pro profesionální použití? Výhradně profesionální řešení! Filozofie firmy Toshiba je založená

Více

Vario. Jedno pro všechny obory.

Vario. Jedno pro všechny obory. Vario. Vario. Jedno pro všechny obory. Vario 4 Skříňový vůz 8 Valník 10 Sklápěč 12 Interiér 14 Komfort a funkčnost 14 Technika 16 Motory a podvozek 16 Bezpečnost a pohon všech kol 18 Výbavy 20 Řešení pro

Více

Světelné místo - SM. Světelný zdroj. Volba světelného zdroje pro veřejné osvětlení. Světelné místo popis

Světelné místo - SM. Světelný zdroj. Volba světelného zdroje pro veřejné osvětlení. Světelné místo popis Světelné místo - SM Světelný zdroj Světelný zdroj je primárním prvkem světelné soustavy. Jeho světelné a další parametry tedy limitují celou osvětlovací soustavu jak po stránce světelně technické, tak

Více

N720 DECT IP. Multicell System. Pruvodce planovanim a merenim

N720 DECT IP. Multicell System. Pruvodce planovanim a merenim N720 DECT IP Multicell System Pruvodce planovanim a merenim Obsah Obsah Bezpečnostní pokyny.............................................. 2 Úvod..............................................................

Více

KATALOG BATERIÍ 2014 KATALOG BATERIÍ PANASONIC

KATALOG BATERIÍ 2014 KATALOG BATERIÍ PANASONIC KATALOG BATERIÍ 2014 PANASONIC www.panasonic-batteries.com PANASONIC BATERIE Váš partner pro přenosnou energii BATERIEPANASONIC VÁŠ PARTNER PRO PŘENOSNOU ENERGII PANASONIC SKUPINA CELOSVĚTOVĚ Panasonic

Více

Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125

Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125 Schachermayer, spol. s r.o., Mezi Vodami 1935/7, 143 01 Praha 4 NEPRODEJNÉ 5/2009 Odborný časopis pro řemeslo, průmysl a obchod Vícebodové zámky Winkhaus dle norem EN 179 a EN 1125 Vyzkoušejte si kvalitní

Více

Čelní nakladač Fendt Cargo

Čelní nakladač Fendt Cargo Čelní nakladač Fendt Cargo 2 Čelní nakladač Fendt Cargo 3 Neporazitelná kombinace Čelní nakladač od společnosti Fendt Fendt Cargo nabízí sofistikovanou technologii a maximální produktivitu. Tento univerzální

Více

Nový Sprinter. Valníky a podvozky.

Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nový Sprinter. Valníky a podvozky. Nejlepší Sprinter všech dob. Výkonný a pracovitý nový Sprinter je víc než jen vozidlo. Je to pravý partner, na kterého se můžete ve všem spolehnout a který Vám důsledně

Více