Street For Art ročník festivalu o kultuře v místě, kde žijí lidé. Závěrečná zpráva

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Street For Art 2012 5. ročník festivalu o kultuře v místě, kde žijí lidé. Závěrečná zpráva"

Transkript

1 Street For Art ročník festivalu o kultuře v místě, kde žijí lidé Závěrečná zpráva Termín konání: května 2012 Počet diváků festivalu: 4500 Kultura je tam, kde jsou lidé.

2 Divadlo Šnek 5. ročník festivalu Street For Art se odehrál v prostoru točité spirály stanice metra Opatov a v přilehlých lokacích. Lokální kultura jako téma festivalu se tak propojila se starostí o místo, kde žijeme. Už samotné pojmenování šnek dává najevo, že obyvatelé Jižního Města si ke stanici metra Opatov vytvořili osobní vztah. Tento konkrétní příklad pak pro festival posloužil jako odrazový můstek pro rozvíjení obecného tématu lokální kultury, péči o ni, o způsobech její podpory i o tom, jak se skutečně projevuje. Program festivalu naplnily debaty, přednášky, světová premiéra divadelního představení Jižák, město snů nebo výtvarné dílny akcentující téma sídliště a možnosti života na něm.

3 Kultura je tam, kde jsou lidé Architektonický zásah do veřejného prostoru je hlavním znakem festivalu Street For Art a tvoří rámec dalších aktivit, které rozvíjejí každoročně obměňované téma. Zanedbaná a špinavá spirála pro pěší a přilehlý podchod stanice Opatov dostaly pro festival novou fasádu. Změnit podivně zelenou barvu na sytě červenou navrhli architekti studia Mjölk. Divadlo Šnek vzniklo v podchodu stanice za použití stavebnice z překližek, střešních latí a europalet, vytvořené speciálně pro potřeby festivalu. Fasádu malovala specializovaná firma 4 dny, divadlo včetně přípravy materiálů se stavělo 6 dní. Realizace by nebyla možná díky podpoře a souhlasu Dopravního podniku hl. m.prahy a architektům Jiřímu Lasovskému a Michalu Flašarovi.

4 Jižák, město snů Festival Street For Art požádat režisérku Petru Tejnorovou a její tvůrčí tým, aby připravila dokumentárně-divadelní představení s teenagery z Jižního Města. V průběhu konkurzů bylo vybráno šest dětí ve věku mezi 10 a 17 lety a metodou devised theatre vzniklo autorské představení Jižák, město snů. V něm děti jednak hodnotí svůj vztah k Jižnímu městu a jednak se v něm projevila jejich kreativita při zpracování sci-fi vize Jižního Města v roce Čtyři představení, která se během festivalu odehrála byla vyprodaná, podařilo se propojit festivalové publikum se spolužáky a rodinami dětí. Řada diváků z Jižního Města s nadšením ocenila především téma představení a způsob, jakým hledá vztah k místu, kde žijí. Hráli: Adam Šulc, Anna Šipková, Jakub Holický, Karolína a Kristýna Šťastovy a Viky Tranová. Režie: Petra Tejnorová, dramaturgie: Lukáš Jiřička, scénografie: Adriana Černá, video: Jaroslav Hrdlička, hudba: Jan Burian.

5 Bonus a další koncerty Na zahájení festivalu dostalo publikum speciální dárek ve formě prvního a jediného koncertu zpěváka Bonuse s kapelou Temný síly. Divadlo Šnek se proměnilo na hudební klub v průběhu festivalu ještě několikrát, když zde zahráli rapeři S.C.U.R nebo Unbeatable2ka.

6 Ocenění Zlatý průduch Tématem festivalu byla lokální kultura a snaha upozornit na její důležitost se projevila i předáním ceny Zlatý průduch za přínos lokální kultuře. Design ceny navrhl sochař Pavel Karous, cenu vyrobily Sklárny Kavalier a finančně ji podpořila společnost Era Poštovní spořitelna. Slavnostní ceremoniál moderoval Libor Bouček a z rukou vzácných hostů, herců Jany Strykové, Anny Polívkové, Jaromíra Noska, Lenky Krobotové a ředitele regionu Praha Era Poštovní spořitelny pana Petra Cihelníka převzali ocenění následující osobnosti:

7 Antonín Drábek - nakladatel, za neúnavnou činnost nakladatelství Balt East Jiří Bartoň - kronikář městské části Praha 11 za unikátní práci na zaznamenávání a studiu historie Prahy 11 a za to, že tak pomáhá bořit klišé o Jižním Městě Stanislava Špacírová - neúnavná návštěvnice kulturních akcí, aktivní občanka Jižního Města a kulturní ambasadorka Jan Krhovský - autor rozsáhlé fotoanalýzy, kterou dokumentuje každodenní události, místa i lidi Jižního Města Jaroslav Krbůšek - galerista, který stál za výjimečným obdobím Galerie Opatov v 80. letech, kdy zde uspořádal desítky výstav špičkových výtvarníků a dostal Jižní Město do centra výtvarného dění

8 Konference a diskuse Programovou linii debat, konferencí a přednášek před oficiálním zahájením festivalu předznamenala debata DOXagora, kterou spolupořádalo Centrum současného umění DOX. V sobotu 19. května pak více než 20 diskutujících naplnilo konferenci 4 stoly pro kulturu. Pro tuto příležitost festival ve spolupráci s platformou Za Česko kulturní nechal zpracovat studii o podpoře kultury v jednotlivých pražských městských částech. Na dalších přednáškách pak vystoupili např. Marta Smolíková, ředitelka ProCulture nebo starosta roku Pavel Kašpárek a další. Na závěr festivalu se diskutovalo o plánované výstavbě divadla na Hájích.

9 Lidé v místech V sobotu 19. května proběhla vernisáž mezinárodního projektu Lidé v místech / People in Places. KC Zahrada a Chodovská tvrz se za podpory Mezinárodního Visegradského fondu spojili s partnery ze slovenské Banské Štiavnice, polské Wroclawi a maďarské Pécse a po celý rok zkoumali vztah lidí k místu kde žijí. Prostřednictvím dílen, přednášek a sbíráním fotografií na stránce se podařilo sestavit zajímavou sondu do života lidí na okrajích zmíněných měst. Vybrané fotografie, které lidé poslali na web vytvořily základ výstavy, která se uskutečnila v jednom z dočasně pronajatých obchodů v pasáži metra Opatov, kde k tomuto účelu vznikla po dobu festivalu Street For Art Galerie Šnek.

10 Kurzy pro školy a veřejnost Během festivalu proběhla řada edukačních dílen pro školy a veřejnost pod vedením lektora Chodovské tvrze Jiřího Raitermana. Účastníci si vyzkoušeli práci se šablonami, spreji a tématem sídliště.

11 S Vetřelci a volavkami na Jižák Sochař Pavel Karous, který ve svém projektu Vetřelci a volavky systematicky mapuje normalizační sochy ve veřejném prostoru pro festivalové diváky připravil čtyři netradiční projížďky metrem. Ze stanice Vyšehrad až na Háje v každé stanici metra objevovali společně umělecká díla, která při běžném provozu nevnímáme, nebo si je neuvědomujeme. Celkem se projížděk zúčastnilo přes 100 diváků.

12 PR a marketing Podobně jako v předchozím roce si festival před svým konáním i v průběhu získal rozsáhlou mediální pozornost. I přes paralelní konání významných kulturních akcí (Knižní veletrh, festival v Cannes nebo podobně tematicky zaměřený festival resite) se zmínky i větší články o festivalu objevily ve většině celostátních deníků, v České televizi, TV Metropol a na rozhlasových stanicích Českého rozhlasu i soukromých rádií. Tématicky se pokrytí týkalo jak článků o samotném festivalu, výstupů z interaktivní tiskové konference, kdy jsme nechali samotné novináře natřít červenou barvou kousek konstrukce Šneka, tak rozhovorů s režisérkou představení Jižák, město snů Petrou Tejnorovou. Letos poprvé ve větší míře festival také zaznamenal i reflexi po svém skončení, a to zejména rozsáhlou celostránkovou recenzí Adama Gebriana v Lidových novinách. Celkem 33 stran hustě popsaného textu tvoří výběr článků z tisku a televize. Z médií, která festival medializovala to byly: Tisk: MF Dnes, Hospodářské noviny, Lidové noviny, Právo Televize: ČT 1 Události, komentáře reportáž a přímý vstup ze zahájení festivalu, ČT 24 Události v regionu, ČT 2/24 Z metropole, TV Metropol přímé vstupy a zpravodajství Rozhlas: ČRo 1 Radiožurnál, Regina, Česko, Wave ve zpravodajských vstupech, reportážích a rozhovorech, telefonické rozhovory v Rádiu Kiss, City, Radiu 1. Internet: článek na idnes.cz, ihned.cz, facebooková stránka festivalu zaznamenala v průběhu festivalu maximum oslovených lidí v počtu Čtvrtý ročník festivalu mediálně podpořil partnerstvím: Deník Metro - soutěže, 4 x 1/4 strany inzerce Metropolis - plošná inzerce a PR články Rádio 1-30x 30 spot Radio Expres 30x30 spot Outdoor: 80ks CLV vitrín díky podpoře hl. m. Prahy, 20ks plakátů ve vstupech stanic metra v rozměru 95x95cm, 50 A3 plakátů ve stojanech deníku Metro, 1300 A4 plakátů v tramvajích DP Praha, ks letáků, navigace na místě, 40ks speciálních plakátů sítě Kometa.

13 Ukázka letáku CLV Stojan 95x95cm metro

14 Ohlasy z médií Děti sídliště vidí svůj domov pestře (Hospodářské noviny) Londýn má Globe, Praha rudého Šneka (Lidové noviny) Jižní město boduje, je městem snů (Česká televize) Jižák je město snů, zazní na festivalu Street For Art (idnes) Jižák je město snů (Hospodářské noviny)

15 Partneři Za finanční podpory: MČ Praha 11, hl. m. Praha, Ministerstvo kultury ČR, Mezinárodní Visegradský fond, Nadace OKD Partner: Dopravní podnik hl. m. Prahy, Skanska a.s., Era Poštovní spořitelna, Jihoměstská majetková, a.s., Kavalier sklárny, Freshlabels, Oldservis, Atelier Mjölk Mediální partneři: Deník Metro, Týdeník Respekt, Radio1, Expres rádio, Metropolis Programoví partneři: Zahrada, o.p.s., Centrum současného umění DOX, Za Česko kulturní, Kvas, o.s., Vetřelci a volavky Speciální poděkování patří Dopravnímu podniku hl. m. Prahy za ochotu při přípravě smluv a povolení potřebných k realizaci festivalu v prostorách stanice metra Opatov.

16 Tým Kreativní ředitel: David Kašpar Dramaturgyně festivalu: Michaela Hečková Architektura: Mjölk architekti Výkonná produkce: David Mírek Asistentky produkce: Veronika Trubačová, Lucie Ťukalová, Petra Stránská Produkce a realizace debat: Olga Škochová, Michaela Hečková a Jolana Teuberová Marketing a PR: Jan Noháč Vzdělávací pořady: Jiří Raiterman a Radka Dohnalová S Vetřelci a volavkami na Jižák: Pavel Karous Technika: Oldservice Design: FunkFu Ředitel KJM, o.p.s.: Jiří Sulženko

Street For Art 2013. Závěrečná zpráva. Blackville Park kultury, oddechu a městského plánování 22. 29. 2013 6. ročník festivalu Street For Art

Street For Art 2013. Závěrečná zpráva. Blackville Park kultury, oddechu a městského plánování 22. 29. 2013 6. ročník festivalu Street For Art Street For Art 2013 Závěrečná zpráva Blackville Park kultury, oddechu a městského plánování 22. 29. 2013 6. ročník festivalu Street For Art www.streetforart.cz www.zahradaops.cz www.praha14kulturni.cz

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2011

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2011 KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2011 OBSAH Poslání organizace Základní informace Řídící orgány společnosti Ředitel společnosti

Více

KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2010

KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2010 KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2010 OBSAH 1. Poslání organizace 2. Základní informace 2.1. Řídící orgány společnosti

Více

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2009

Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2009 Výroční zpráva o činnosti a hospodaření společnosti KULTURNÍ JIŽNÍ MĚSTO, o.p.s. za rok 2009 0 Obsah 1 Poslání organizace 4 2 Základní informace 5 Řídící orgány společnosti Ředitel společnosti 7 Zaměstnanci

Více

Výroční zpráva za rok 2012

Výroční zpráva za rok 2012 Výroční zpráva za rok 2012 stránka 1 / 25 Obsah: Základní principy a cíle... 3 Základní informace... 4 Orgány společnosti... 6 Zaměstnanci... 6 Přehled činnosti... 7 PR A PROPAGACE... 15 KOMENTÁŘ K HOSPODAŘENÍ...

Více

Nadace Partnerství Program Strom života

Nadace Partnerství Program Strom života Závěrečná zpráva 2011 Nadace Partnerství Program Strom života Prostřednictvím stromů pomáháme lidem nalézt cestu k přírodě i k sobě navzájem Nadace Partnerství pomáhá lidem, aby chránili a zlepšovali svoje

Více

Dočasné centrum umění/ středobod festivalu

Dočasné centrum umění/ středobod festivalu Street For Art 2010 3. ročník festivalu umění ve veřejném prostoru 13. 22. května 2010 Jižní Město, Praha Sídliště Umění Lidé Sousedé Procházka Piknik Večeře Prostor Cesty Koncerty Dočasné centrum umění/

Více

f e s t i v a l i b e r s k é k u l t u r y

f e s t i v a l i b e r s k é k u l t u r y f e s t i v a l i b e r s k é k u l t u r y Festival Ibérica má již deset let. Neuvěřitelné. Vždyť to bylo včera, co jsme byli na prvním ročníku. Ibérica je festival, který přináší vzrušení, radost, exotiku,

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 1.3.- 31.10.2014

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 1.3.- 31.10.2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA 1.3.- 31.10.2014 Úvodní slovo Budova Nákladového nádraží Žižkov Městské části Praha 3 nepatří. Stojí však uprostřed klíčového rozvojového území na našem území. Její oživení po prohlášení

Více

Ostrava 2015. Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI

Ostrava 2015. Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI Ostrava 2015 Kandidatura na titul Evropské hlavní město kultury ZPRÁVA O ČINNOSTI úvod Ostrava je město, kde se kultura nejen konzumuje, ale kde také vzniká. V Ostravě vyrůstají, studují, žijí a tvoří

Více

V ý r o č n í z p r á v a 2002

V ý r o č n í z p r á v a 2002 Výroční zpráva 2 0 0 2 Vážení přátelé, touto výroční zprávou se završuje jedna éra v historii Pražského hradu, první etapa budování nové české státnosti. Tato doba je pevně spjata s osobou Václava Havla,

Více

Zpráva o situaci národnostních menšin v České republice za rok 2010

Zpráva o situaci národnostních menšin v České republice za rok 2010 Zpráva o situaci národnostních menšin v České republice za rok 2010 Úřad vlády České republiky Sekretariát Rady vlády pro národnostní menšiny Praha 2011 Zpráva o situaci národnostních menšin v České republice

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA KD MLEJN, o.p.s. ANNUAL REPORT

VÝROČNÍ ZPRÁVA KD MLEJN, o.p.s. ANNUAL REPORT 2 0 1 3 VÝROČNÍ ZPRÁVA KD MLEJN, o.p.s. ANNUAL REPORT O B S A H ZÁKLADNÍ DATA SPOLEČNOSTI Z HISTORIE O SPOLEČNOSTI, POSLÁNÍ A CÍLE MÍSTO REALIZACE ČINNOSTI LIDSKÉ ZDROJE MARKETING A PROPAGACE ČINNOSTI

Více

Výroční zpráva. Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Výroční zpráva. Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Výroční zpráva 2008 Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Obsah 1. Slovo úvodem.... 4 2. Základní údaje... 5 2.1 Název fondu, IČ, sídlo 2.2. Účel zřízení 2.3. Zřizovatelé

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. obecně prospěšné společnosti Celé Česko čte dětem

VÝROČNÍ ZPRÁVA. obecně prospěšné společnosti Celé Česko čte dětem VÝROČNÍ ZPRÁVA obecně prospěšné společnosti Celé Česko čte dětem ZA ROK 2013 I. Úvodní slovo Vážené dámy, vážení pánové, jménem správní rady Vám předkládám výroční zprávu společnosti Celé Česko čte dětem,

Více

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY 17. 25. května 2014 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA A TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ AMATÉRSKÉ TVORBY 1 Úvod Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby je týdnem občanské

Více

Závěrečná zpráva. Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1

Závěrečná zpráva. Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1 Závěrečná zpráva Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Březen 2012 1 Dále jen Evropský rok dobrovolnictví

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011. ROMEA, o. s. Nad Primaskou 38 118 00 Praha 10. Kancelář Žitná 49 110 00 Praha 1. http://www.sdruzeniromea.cz romea@romea.

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011. ROMEA, o. s. Nad Primaskou 38 118 00 Praha 10. Kancelář Žitná 49 110 00 Praha 1. http://www.sdruzeniromea.cz romea@romea. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2011 ROMEA, o. s. Nad Primaskou 38 118 00 Praha 10 Kancelář Žitná 49 110 00 Praha 1 http://www.sdruzeniromea.cz romea@romea.cz [1] Zpracovali zaměstnanci ROMEA, o. s. Text Kolektiv ROMEA,

Více

Výroční zpráva 2013 O. S. CONTAINALL

Výroční zpráva 2013 O. S. CONTAINALL Výroční zpráva 2013 O. S. CONTAINALL IČ: 01343939 Sídlo: Nad Dolíky 12, Praha 6, 106 00 Kontakt: containall@seznam.cz Členové: Jan Faltys Natálie Mohoritová David Skála Jan Štern Občanské sdružení CONTAINALL:

Více

Obsah. Milí přátelé, 03 poslání, cíle a struktura 04-07 rok jinak 08-11 technologie pro společnost. 02 úvodní slovo

Obsah. Milí přátelé, 03 poslání, cíle a struktura 04-07 rok jinak 08-11 technologie pro společnost. 02 úvodní slovo Výroční zpráva Nadace Vodafone 2013/2014 02 Obsah 02 úvodní slovo 03 poslání, cíle a struktura 04-07 rok jinak 08-11 technologie pro společnost 12-17 vpohybu 18-19 blesková pomoc 20-21 zapojení zaměstnanců

Více

Galerie hlavního města Prahy. Výroční zpráva za rok 2008

Galerie hlavního města Prahy. Výroční zpráva za rok 2008 Magistrát hlavního města Prahy Výroční zpráva za rok 2008 www. ghmp.cz www.citygalleryprague.cz Obsah Úvodem.2 Výstavní činnost GHMP v roce 2008...13 Rozbor činnosti Úseku pro styk s veřejností v roce

Více

Marketingové komunikace Centra současného umění DOX. Bc. Žaneta Vávrová

Marketingové komunikace Centra současného umění DOX. Bc. Žaneta Vávrová Marketingové komunikace Centra současného umění DOX Bc. Žaneta Vávrová Diplomová práce 2010 ***nascannované zadání s. 1*** ***nascannované zadání s. 2*** ABSTRAKT V předkládané diplomové práci analyzuji

Více

Výroční zpráva Asociace muzeí a galerií ČR za rok 2014

Výroční zpráva Asociace muzeí a galerií ČR za rok 2014 Výroční zpráva Asociace muzeí a galerií ČR za rok 2014 1. Poslání a cíle Asociace muzeí a galerií ČR Asociace muzeí a galerií České republiky (dále jen AMG) je dobrovolným nepolitickým sdružením muzeí,

Více

ICN výroční zpráva 2005. Pomáháme těm, kteří pomáhají

ICN výroční zpráva 2005. Pomáháme těm, kteří pomáhají Pomáháme těm, kteří pomáhají v ý r o č n í z p r á v a 2 0 0 5 1 2 ICN výroční zpráva 2005 Ú v o d n í s l o v o Čtrnáctý rok fungování ICN rok 2005 byl pro celou organizaci velkou zkouškou. Právě v tomto

Více

omáháme eniorům stát se amozřejmou, ebevědomou respektovanou oučástí Výroční zpráva 2012 polečnosti.

omáháme eniorům stát se amozřejmou, ebevědomou respektovanou oučástí Výroční zpráva 2012 polečnosti. omáháme eniorům stát se amozřejmou, ebevědomou respektovanou oučástí Výroční zpráva 212 polečnosti. 2 Elpida výroční zpráva 212 Elpida o.p.s. Na Strži 4 Praha 4 T 224 231 914 elpida@elpida.cz www.elpida.cz

Více

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY. 17. 26. května 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. Národní informační a poradenské středisko pro kulturu

TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY. 17. 26. května 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA. Národní informační a poradenské středisko pro kulturu TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY 17. 26. května 2013 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Národní informační a poradenské středisko pro kulturu 1 1/ IDEA KAMPANĚ TÝDEN UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ A AMATÉRSKÉ TVORBY

Více

WERICHOVA VILA: DOKUMENTAČNÍ A KOMUNITNÍ CENTRUM PAMĚTI NÁRODA. Expozice věnovaná Janu Werichovi a Vladimíru Holanovi Výstavní prostor

WERICHOVA VILA: DOKUMENTAČNÍ A KOMUNITNÍ CENTRUM PAMĚTI NÁRODA. Expozice věnovaná Janu Werichovi a Vladimíru Holanovi Výstavní prostor WERICHOVA VILA: DOKUMENTAČNÍ A KOMUNITNÍ CENTRUM PAMĚTI NÁRODA 2 Multifunkční sál Knihovna a badatelna Audiovizuální boxy Výstavní prostory 1 Redakční a editorské centrum Provozní kancelář Výstavní prostory

Více

Měsíčník pro kulturní život v místech a regionech

Měsíčník pro kulturní život v místech a regionech Měsíčník pro kulturní život v místech a regionech 12 2005 Potřebujeme Českou televizi? Svazek obcí Mikroregion Litomyšlsko Město ze seznamu UNESCO Deset let České inspirace Dvě výročí hvězdárny Kouzlo

Více

Výroční zpráva Post Bellum 2013

Výroční zpráva Post Bellum 2013 Výroční zpráva Post Bellum 2013 Souhrnná zpráva popisující činnost a finanční přehled neziskové organizace POST BELLUM v roce 2013. POST BELLUM, o.p.s. IČ: 265 48 526 K transformaci z občanského sdružení

Více

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu. VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2012

Národní informační a poradenské středisko pro kulturu. VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2012 Národní informační a poradenské středisko pro kulturu VÝROČNÍ ZPRÁVA za rok 2012, únor 2013 NÁRODNÍ INFORMAČNÍ A PORADENSKÉ STŘEDISKO PRO KULTURU VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ROK 2012 PRAHA ÚNOR 2013 výroční zpráva

Více