Archiv aktualit WWW stránek SŠP a VOŠ, s. r. o., pracoviště Zlín školní rok

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Archiv aktualit WWW stránek SŠP a VOŠ, s. r. o., pracoviště Zlín školní rok 2007 08"

Transkript

1 Archiv aktualit WWW stránek SŠP a VOŠ, s. r. o., pracoviště Zlín školní rok LETNÍ TÁBOR PRVNÍCH ROČNÍKŮ Vloženo v 21:07, Konec prázdnin strávili žáci nastupující do prvního ročníku na táboře v příjemném prostředí RS Trnava. Jednotlivé třídy soupeřily jako týmy ve sportovních i vědomostních disciplínách (volejbal, petanque, fotbal, zdravověda, morseovka, topografie), aby tak co nejvíce stmelily kolektiv před vstupem na novou školu. Fotografie a video z tábora jsou umístěny na školním serveru. Fotogalerie ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2007/2008 Vloženo v 21:08, Dne v Academia centru UTB byl proslovem zřizovatele a ředitele školy slavnostně zahájen nový školní rok. Součástí slavnostního zahájení bylo také vyhlášení zvláštní ceny pro nejlepšího žáka naší školy za školní rok 2006/2007, kterou obdržel žák 4.C Jan Karlík GRATULUJEME.

2 ÚSPĚŠNÁ REPREZENTACE ŠKOLY Vloženo v 21:13, David Vávra, Ondřej Pavelka, Petr Kočí, Dalibor Lukša, Jan Vojtek a Radim Jahoda se zúčastnili okresního kola soutěže Máš na to pořádané policií ČR. Po úspěšném zdolání jednotlivých soutěžních disciplín postoupili do Brna, kde se zúčastní krajského kola soutěže. 26. ROČNÍK CORNY ATLETICKÉHO STŘEDOŠKOLSKÉHO POHÁRU Vloženo v 12:44, Dne se naše dívčí družstvo zúčastnilo Corny atletického středoškolského poháru, kde obsadilo celkově 6. místo. Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci naší školy. Fotogalerie POZNÁVACÍ ZÁJEZD - Španělsko 2007 Vloženo v 12:36, Naši studenti se po roce opět vydali na poznávací zájezd do Španělska. V průběhu pobytu prošli překrásnou Barcelonu, kde nevynechali ani slavné stadiony (olympijský a fotbalový - Nou Camp). Dále navštívili například poutní místo Montserrat, monarchii Andorra a také Monako. Na hladký a úspěšný průběh zájezdu dohlížela PhDr. Jana Semotamová.

3 SPORTOVNÍ DEN ŠKOLY Vloženo v 20:22, Dne proběhl tradičně sportovní den školy. Na stanovištích atletiky, plavání a bowlingu soutěžili vybraní zástupci jednotlivých tříd o putovní pohár a titul nejlepší sportovní třídy školy. Obojí si tradičně vybojovala třída PhDr. Jany Koutkové 4.A a stala se tak čtyřnásobným historicky nejúspěšnějším vítězem. 4.A GRATULUJEME a všem ostatním letošním bojovníkům děkujeme za účast. HOSPODÁŘSKÝ TÝDEN Vloženo v 09:42, Ve dnech se vybraní studenti 3. ročníků zúčastnili akce Hospodářský týden. Hospodářský týden probíhá každoročně společně se studenty SOA Liberta z Bratislavy, se kterou naše škola dlouhodobě spolupracuje. Studenti si na vlastní kůži vyzkoušeli založit, vlastnit a řídit akciovou společnost a pohybovat se v konkurenčním prostředí dalších firem. V rozhodování studentům pomáhali fundovaní pedagogové, kteří jim po celý týden poskytovali příslušné informace z marketingu, účetnictví, managementu, financí, personalistiky, výroby, logistiky atd. Informace studenti čerpali z přednášek a diskuzí, ale i z her. Studenti si museli vytvořit např. logo firmy, reklamní plakát, organizační strukturu firmy, televizní reklamu, která patří k nejoblíbenějším činnostem. Závěrem Hospodářského týdne studenti obdrželi certifikát o jeho absolvování.

4 ODBORNÁ EXKURZE PRAHA Vloženo v 11:36, V týdnu od do se studenti 4. ročníků podívali v rámci tradiční odborné exkurze do Prahy. V průběhu pobytu se doprovázející pedagogové snažili studentům ukázat, čím že Praha přitahuje návštěvníky a turisty z celého světa a proč byla v roce 1992 zapsána do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Při putování Prahou studenti vyslechli mnoho z české historie, viděli místa spojená s historicky významnými osobnostmi, ale také místa spojená se současnou vládou naší republiky. Neméně důležitá byla také návštěva pečlivě vybraného divadelního představení, kde jsme mohli obdivovat skvělé výkony českých herců včetně těch mediálně známých. Doufáme, že našim studentům informace načerpané v Praze pomohou nejen při maturitě. DĚJEPISNÁ EXKURZE DO KRAKOVA A OSVĚTIMI Vloženo v 14:32, Ve dnech se studenti naší školy zúčastnili exkurze do Polska. První den exkurze navštívili Státní muzeum v Osvětimi Auschwitz Birkenau. Po tříhodinové prohlídce se přesunuli do Krakova, kde se seznámili s dějinami města a jeho historickým centrem. Ubytování studentů bylo zajištěno v Krakově. Druhého dne následovala prohlídka historických solných dolů Wieliczka, které se nachází nedaleko Krakova.

5 Projekt - Studenti čtou a píší noviny Vloženo v 14:22, Naše škola se v letošním školním roce zapojila do projektu Studenti čtou a píší noviny. Je to projekt organizovaný deníkem Mladá fronta DNES a je do něj zapojeno 317 středních škol. Je určen především studentům 2. ročníků (přihlášeny jsou třídy 2.A, 2.B a 2.C), zapojit se však mohou i další studenti školy! Cíl projektu: učit se pracovat s tištěnými novinami, ukázat noviny jako zdroj potřebných informací, ukázat noviny jako prostor pro vyjádření různých názorů,učit se novinařině a vyjádření názoru občana. Projekt má 2 roviny: Využití novin ve výuce 2. ročníků středních škol a příspěvky studentů v MF DNES na témata "Radar v Česku", "Máme druhým pomáhat zemřít na jejich žádost?" a "Politická elita aneb kdo nás zastupuje".

6 PASOVÁNÍ PRVNÍCH ROČNÍKŮ Vloženo v 11:24, Dne se uskutečnilo tradiční pasování žáků prvních ročníků. Nejdříve vybraní zástupci museli bojovat za své třídy a obstát v těžkých zkouškách, které jim připravili žáci 3.A ze studentské firmy Muerto. Poté byli všichni slavnostně pasováni do cechu podnikatelského. Následoval doprovodný program, tombola, volná zábava... Fotogalerie z pasování... BESEDA S EUROPOSLANCEM I. STREJČKEM Vloženo v 09:36, listopadu 2007 se na naší škole se uskutečnila beseda studentů 4. ročníků s poslancem Evropského parlamentu Dr. Ivo Strejčkem. V téměř dvouhodinové diskuzi se studenti seznámili s problematikou Evropského parlamentu, Evropské unie, postavení naší země v rámci EU a vyjádřili se také své názory na problematiku jaderné energie a dovozních kvót pro Evropskou unii. Beseda byla z obou stran hodnocena velmi kladně a pro žáky byla obohacením i zkouškou jejich znalostí a dovedností. Dopis od poslance Evropského parlamentu

7 PŘEHLÍDKY STŘEDNÍCH ŠKOL Vloženo v 09:03, Ve dnech jste mohli navštívit stánek naší školy na přehlídce středních škol a zeptat se tak na bližší informace ke studiu oboru podnikatel. Chcete-li načerpat ještě více informací, nebo se Vám nepodařilo přijít, navštivte nás přímo v budově školy ve dnech otevřených dveří v termínech a AUTOŠKOLA Vloženo v 08:46, byla zahájena výuka autoškoly pro žáky naší školy, kteří tak mají možnost získat řidičské oprávnění skupiny B za cenu 7000,- Kč. Stávka 4. prosince 2007 Vloženo v 11:05, Republiková rada Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska, jehož členem je také naše škola, jednoznačně podporuje oprávněné požadavky Českomoravského odborového svazu pracovníků školství a stávku organizovanou na Na jednání krajského zastoupení našeho Sdružení, které se uskutečnilo , rozhodli zástupci zúčastněných soukromých škol, s ohledem na uzavřené smlouvy o výuce, že bude na našich školách výuka pokračovat podle rozvrhu.

8 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - KOLÁŽ 2007 Vloženo v 16:52, Dne se již po páté konalo ve Velkém kině Zlín za přítomnosti člena rady zlínského kraje a náměstka primátorky města Zlína, Mgr. Hynka Stesky, vyhlášení výtvarné soutěže KOLÁŽ 2007, soutěže po celé Moravě ojedinělé. Kromě SŠP Zlín se do ní zapojuje řada základních škol, letos neuvěřitelných 25 ZŠ se 182 pracemi. Téma tohoto ročníku bylo "DÁVÁM TI JEDEN DEN...". Děkujeme za hojnou účast a těšíme se na další ročníky. I MY UŽ MÁME SVÉHO ČERNOUŠKA! Vloženo v 09:15, I SŠP Zlín se zapojila do projektu Adopce na dálku pořádaného Arcidiecézní charitou Praha, který v rozvojových zemích podporuje vzdělávání dětí, jejichž rodina si to finančně nemůže dovolit. V prosinci jsme "adoptovali" osmiletého Livingstona Sserunjogiho z Ugandy. Chlapec žije s matkou a pěti sourozenci v domečku uplácaném z hlíny a trávy, matka nemá stálé zaměstnání. Do školy chodí chlapec rád, oblíbil si matematiku a fotbal a v budoucnu by se chtěl stát inženýrem. Budeme rádi, pomůžeme-li mu jeho sen splnit!

9 DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Vloženo v 11:26, Dne se u nás konal den otevřených dveří, jehož součástí byla soutěž v počítačových hrách. Na regulérnost a bezproblémový chod soutěže dohlíželi naši studenti ze zaměření Aplikovaná výpočetní technika. Po napínavém boji se nejlepším výsledkem stal vítězem, a první cenu vyhrál, Tomáš Koza z 5. ZŠ ve Zlíně. Gratulujeme vítězi a děkujeme všem, kteří nás včera navštívili. Zeměpisná olympiáda Vloženo v 10:36, Dne se vybraní studenti zúčastnili školního kola zeměpisné olympiády. Jak se jim dařilo, to můžete vidět na výsledkové listině. Výsledky školního kola ZO2008

10 Proběhl výběrový lyžařský kurz v Rakousku Vloženo v 11:10, ZKOUŠKY CITY&GUILDS Vloženo v 20:58, Dne proběhly v našem centru CITY&GUILDS zkoušky, kterých se zúčastnilo celkem 19 kandidátů. 14 z nich se přihlásilo na úroveň B1 ESOL ACHIEVER, 3 na úroveň B2 ESOL COMMUNICATOR a 2 kandidáti na úroveň C1 ESOL EXPERT. Termíny dalších zkoušek budou v květnu nebo červnu. PhDr. Jana Semotamová koordinátorka centra

11 Přednášky o Evropské Unii v anglickém jazyce Vloženo v 21:07, Ve dnech a se na naší škole uskutečnily přednášky o Evropské Unii. Tyto přednášky byly vedeny v anglickém jazyce zkušenými přednášejícími Mgr. Angelikou Gergelovou zástupkyní Eurocentra ve Zlíně a Bc. Ondřejem Benešíkem členem zastupitelstva Zlínského kraje a předsedou Výboru ZKK pro záležitosti Evropské Unie. Studenti byli seznámeni se základními cíly Evropské Unie, stručnou historií EU a institucemi v Evropské Unii. Dále diskutovali o výhodách a nevýhodách členství v Evropské unii, zavedení eura do České republiky a možnostech práce a studia v zemích Evropské Unie. Oběma přednášejícím děkujeme za ochotu a profesionální přístup. Základní lyžařský kurz Vloženo v 21:55, Výsledky slalomu...

12 BŘEZNOVÉ DNY TIBETU Vloženo v 08:46, V rámci celosvětové akce březnové dny Tibetu proběhlo ve čtvrtek 13. března 2008 malé povídání o Tibetu spojené s promítáním dokumentu Tibet - Ztracení lidé. Hlavní témata byla historický vývoj Tibetu, duchovní představitelé a jejich činnost, porušování lidských práv v Tibetu, LOH Peking 2008 a další. Matematické okénko Vloženo v 10:06, V současné době probíhá 3. kolo Matematické ligy, která začala v podzimních měsících; absolvovali jsme rovněž školní kolo celoevropské matematické soutěže Klokan a 8 našich studentů (Renata Olšarová, Dana Hanačíková, Monika Janoušková, Gabriela Šimková, Barbora Maňasová, Veronika Černochová, David Vávra, Kateřina Čadková) reprezentovalo naši školu (28.března 2008) v celostátní matematické soutěži SOŠ a SPŠ. PODPOŘTE NAŠE STUDENTY V SOUTĚŽI V NĚMECKÉM JAZYCE Vloženo v 09:41, Studenti SŠP Zlín se v těchto dnech účastní soutěže Němčina na míru Österreich Institutu Brno. Tři skupiny studentů ze tříd 1.A, 2.A a 4.B vypracovaly návrhy na kurzy německého jazyka podle zadaných témat a od do 18.5 probíhá prostřednictvím internetu hlasování o nejlepší nápad. Popis témat zadaných našimi studenty a HLASOVÁNÍ naleznete zde: Teenage Deutsch S němčinou do světa Business Deutsch mit Spaβ Za přidělené hlasy děkujeme.

13 SLAVNOSTNÍ OBĚD NA HOTELU MOSKVA Vloženo v 13:00, Již tradičně se studenti 1. ročníku zúčastnili na konci dubna slavnostního obědu na hotelu Moskva. Krásně upravení ukázali během vícechodovéhu obědu, co se naučili v hodinách společenského styku. Pomyslnou třešinkou na dortu byla ukázka flambování palačinek nebo šámbrování koňaku. SLAVNOSTNÍ LOUČENÍ S MATURANTY Vloženo v 13:13, V pondělí 9. června v 11:00 se konalo v Academia centru UTB slavnostní vyřazení absolventů. Při této příležitosti byli vyhlášeni také nejúspěšnější studenti v matematických, zeměpisných a jiných soutěžích. Byly zde rovněž předány certifikáty mezinárodní jazykové zkoušky City&Guilds.

14 JAZYKOVĚ KONVERZAČNÍ KURZ Vloženo v 10:42, I v letošním roce se studenti 3.ročníků zúčastnili jazykově-konverzačního kurzu. Tentokrát strávili týden v krásném prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů v rekreačním středisku REVIKA. Během týdne se studenti zdokonalovali v angličtině a němčině díky ochotě učitelů SŠP a VOŠ a rodilých mluvčích, kteří se tohoto kurzu účastnili. Za ochotu a připravenost všem učitelům mnohokrát děkuji a věřím, že i v příštím roce bude jazykově-konverzační kurz plnohodnotným kurzem pro studenty připravující se k maturitní zkoušce na naší škole. Mgr. Kateřina Hlavňovská PRÁZDNINY JSOU TADY!!! Vloženo v 16:56, SŠP a VOŠ přeje všem pěkné prázdniny.

Archiv novinek na stránkách SŠP a VOŠ, s. r. o., pracoviště Zlín. Školní rok 2009-10

Archiv novinek na stránkách SŠP a VOŠ, s. r. o., pracoviště Zlín. Školní rok 2009-10 Archiv novinek na stránkách SŠP a VOŠ, s. r. o., pracoviště Zlín Školní rok 2009-10 SLAVNOSTNÍ PŘEDÁVÁNÍ MATURITNÍCH VYSVĚDČENÍ Vloženo: 16. 6. 2010 V letošním školním roce maturovaly 3 třídy čtyřletého

Více

Obchodní akademie Vlašim školní rok 2012/2013

Obchodní akademie Vlašim školní rok 2012/2013 Výroční zpráva Obchodní akademie Vlašim školní rok / VÝROČNÍ ZPRÁVY O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK / pro střední školy a vyšší odborné školy Struktura vychází z 10 odst. 3 a 11 zákona č. 561/2004 Sb.,

Více

2013/2014 www.vsps-su.cz

2013/2014 www.vsps-su.cz 2013/2014 dny otevřených dveří SPŠ pro výtvarné obory 20. 10. 23. 10. 2014, 9 17 hod. SPŠ ostatní obory 1. 12. 5. 12. 2014, 9 17. hod., pátek 9 12 hod. VOŠ 18. 3. 2015 9 17 hod. Výroční zpráva VOŠ a SPŠ

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA. školní rok 2013/2014

VÝROČNÍ ZPRÁVA. školní rok 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA ŠKOLY Název zřizovatele: školní rok 2013/2014 Pardubický kraj Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice Zřizovací listina ze dne 19. 12. 2013 č.j.

Více

OBSAH 3. RÁMCOVÝ POPIS PERSONÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ČINNOSTI ŠKOLY 14

OBSAH 3. RÁMCOVÝ POPIS PERSONÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ ČINNOSTI ŠKOLY 14 1 OBSAH 1. ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA ŠKOLY 4 2. VÝSLEDKY VÝCHOVY A VZDĚLÁVÁNÍ 9 2.1 Přehled výsledků za 1. pololetí 9 2.2 Přehled výsledků za 2. pololetí 10 2.3 Výsledky maturitních zkoušek 11 2.4 Výsledky

Více

školní rok 2009/2010 Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice

školní rok 2009/2010 Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice Základní charakteristika školy VÝROČNÍ ZPRÁVA školní rok 2009/2010 Název zřizovatele: Pardubický kraj Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice Zřizovací listina ze dne 17. 4. 2003. Č.j.

Více

školní rok 2008/2009 Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice

školní rok 2008/2009 Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice Základní charakteristika školy VÝROČNÍ ZPRÁVA školní rok 2008/2009 Název zřizovatele: Pardubický kraj Sídlo zřizovatele: Komenského náměstí 125 532 11 Pardubice Zřizovací listina ze dne 17. 4. 2003. Č.j.

Více

V Ý R O Č N Í Z P R Á V A

V Ý R O Č N Í Z P R Á V A Gymnázium, Praha 4, Písnická 760 V Ý R O Č N Í Z P R Á V A školní rok 2012 2013 Pojmy a jejich vysvětlení: Právnická osoba = příspěvková organizace, která může sdružovat více typů nebo druhů škol a škol.

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA. o činnosti školy za školní rok 2013/2014. OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 1

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2013/2014 VÝROČNÍ ZPRÁVA. o činnosti školy za školní rok 2013/2014. OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 1 VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2013/2014 OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 1 Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014... 4 1. Základní údaje o škole... 4 2. Obory vzdělání...

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Písek, Čelakovského 200

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014. Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Písek, Čelakovského 200 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Písek, Čelakovského 200 1 Charakteristika školy 4 Obor vzdělávání 4 Pracovníci

Více

1. Základní údaje o škole

1. Základní údaje o škole 1 OBSAH: 1. Základní údaje o škole.. 3 2. Přehled oborů vzdělávání 6 3. Přehled pracovníků školy 6 4. Přijímací řízení 6 5. Výsledky vzdělávání žáků.. 7 6. Prevence sociálně patologických jevů 10 7. Další

Více

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014 Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace telefon: 487 826 212, web: www.oa.clnet.cz, e-mail: oa-cl@clnet.cz Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2013/2014

Více

Výroční zpráva. Obchodní akademie Vlašim školní rok 2009/2010

Výroční zpráva. Obchodní akademie Vlašim školní rok 2009/2010 Výroční zpráva Obchodní akademie Vlašim školní rok 2009/ STRUKTURA VÝROČNÍ ZPRÁVY O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/ pro střední školy a vyšší odborné školy Struktura vychází z 10 odst. 3 a 11 zákona

Více

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2011/2012

Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2011/2012 Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace telefon: 487 826 212, web: www.oa.clnet.cz, e-mail: oa-cl@clnet.cz Výroční zpráva o činnosti školy za školní rok 2011/2012

Více

Výroční zpráva. o činnosti školy ve školním roce 2009/2010

Výroční zpráva. o činnosti školy ve školním roce 2009/2010 Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Tábor, Bydlinského 2474 Výroční zpráva o činnosti školy ve školním roce 2009/2010 Zpracoval: Ing. Ivana Prošková,

Více

Příloha 1 - Hodnocení a výsledky projektu VEKTOR

Příloha 1 - Hodnocení a výsledky projektu VEKTOR Příloha 1 - Hodnocení a výsledky projektu VEKTOR Strana 48 Strana 49 Strana 50 Strana 51 Strana 52 Příloha 2 - Zpráva o činnosti předmětové komise anglického jazyka šk. r. 2009 2010 1.Výměnné pobyty studentů,

Více

ZHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2000/2001 Uplynulý školní rok můžeme považovat za rok velmi úspěšný. Rozšířil se počet tříd na škole, čímž skončily

ZHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2000/2001 Uplynulý školní rok můžeme považovat za rok velmi úspěšný. Rozšířil se počet tříd na škole, čímž skončily ZHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2000/2001 Uplynulý školní rok můžeme považovat za rok velmi úspěšný. Rozšířil se počet tříd na škole, čímž skončily několikaleté finanční problémy a navíc jsme mohli přijmout další

Více

3 ÚDAJE O AKTIVITÁCH A PREZENTACI ŠKOLY NA VEŘEJNOSTI 7 3.1 UMÍSTĚNÍ ŽÁKŮ NA SOUTĚŽÍCH 7 3.2 PŘEHLED SOUTĚŽÍ 9 3.3 PŘÍPRAVA A ORGANIZOVÁNÍ SOUTĚŽÍ 9

3 ÚDAJE O AKTIVITÁCH A PREZENTACI ŠKOLY NA VEŘEJNOSTI 7 3.1 UMÍSTĚNÍ ŽÁKŮ NA SOUTĚŽÍCH 7 3.2 PŘEHLED SOUTĚŽÍ 9 3.3 PŘÍPRAVA A ORGANIZOVÁNÍ SOUTĚŽÍ 9 OBSAH ÚVOD 3 1 CHARAKTERISTIKA ŠKOLY 4 1.1 ZÁKLADNÍ DATA O ŠKOLE 4 1.2 NÁZEV A ADRESA ZŘIZOVATELE 4 1.3 ŘEDITELKA ŠKOLY 4 1.4 STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE ŘEDITELKY 4 1.5 DRUH ŠKOLY 4 1.6 POČET ŽÁKŮ ŠKOLY 4 1.7

Více

Ročenka 2011-2012. Integrovaná střední škola- Centrum odborné přípravy, Brno, Olomoucká 61

Ročenka 2011-2012. Integrovaná střední škola- Centrum odborné přípravy, Brno, Olomoucká 61 Ročenka 2011-2012 Integrovaná střední škola- Centrum odborné přípravy, Brno, Olomoucká 61 Milé studentky a studenti, vážení rodiče a přátelé školy, dámy a pánové, předkládáme Vám Ročenku školy, kterou

Více

Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673

Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673 Obchodní akademie, Náchod, Denisovo nábřeží 673 Obchodní akademie je školou zřízenou MŠMTV ČSR k 1. 1. 1991 zřizovací listinou ze dne 2. 1. 1992 č. j. 10014/92-241 jako rozpočtová organizace. Dodatkem

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY. Masarykovy obchodní akademie v Jičíně, 17. listopadu 220

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY. Masarykovy obchodní akademie v Jičíně, 17. listopadu 220 VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Masarykovy obchodní akademie v Jičíně, 17. listopadu 220 ZA ŠKOLNÍ ROK 2013 2014 0 Část I. Základní údaje o škole a charakteristika školy a) Název právnické osoby: Masarykova

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2008/2009

VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2008/2009 VÝROČNÍ ZPRÁVA Školní rok 2008/2009 Základní údaje Název školy: Sídlo školy: Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Základní škola, Komenského 720, 686 0, Staré Město

Více

Univerzita třetího věku má za sebou další rok

Univerzita třetího věku má za sebou další rok Kdy? 7. června 2013 Univerzita třetího věku má za sebou další rok Kdo? posluchači Univerzity 3. věku ve Zlíně O co šlo? Dnem 15. května 2013 byl zakončen další ročník Univerzity 3. věku při SPŠS ve Vsetíně,

Více

4 PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 10 4.1 KRITÉRIA HODNOCENÍ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 11 4.2 VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 11

4 PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ 10 4.1 KRITÉRIA HODNOCENÍ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 11 4.2 VÝSLEDKY PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ 11 OBSAH ÚVOD 3 1 CHARAKTERISTIKA ŠKOLY 4 1.1 ZÁKLADNÍ DATA O ŠKOLE 4 1.2 NÁZEV A ADRESA ZŘIZOVATELE 4 1.3 ŘEDITELKA ŠKOLY 4 1.4 STATUTÁRNÍ ZÁSTUPCE ŘEDITELKY 4 1.5 DRUH ŠKOLY 4 1.6 POČET ŽÁKŮ ŠKOLY 4 1.7

Více

ZHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

ZHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU ZHODNOCENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2001/2002 Uplynulý školní rok můžeme považovat za rok úspěšný. Škola se úspěšně vypořádala s přechodem k novému zřizovateli, kterým se stal místo dosavadního MŠMT Moravskoslezský

Více

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452 569 43 Jevíčko

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452 569 43 Jevíčko Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452 569 43 Jevíčko Výroční zpráva 2012/2013 Slovo úvodem Školní rok 2012/2013 byl na Gymnáziu v Jevíčku ve znamení několika změn. Hned začátkem září se poprvé konal adaptační

Více

Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121

Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121 Základní škola a mateřská škola, Praha 3, nám. Jiřího z Lobkovic 22/121 Fakultní škola Pedagogické fakulty University Karlovy telefon : 267 310 706, e-mail: skola@lobkovicovo.cz, www.lobkovicovo.cz IČ:

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK

VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK GYMNÁZIUM KROMĚŘÍŽ VÝROČNÍ ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY ZA ŠKOLNÍ ROK 2013/2014 OBSAH 1. Základní údaje o škole 2. Přehled oborů vzdělání 3. Přehled pracovníků školy 4. Údaje o přijímacím řízení 5. Údaje o

Více

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace VÝROČNÍ ZPRÁVA o činnosti školy za školní rok 2013/2014 říjen 2014 OBSAH 1. ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Více