Platební karta v mobilu

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Platební karta v mobilu"

Transkript

1 Platební karta v mobilu

2 Jak funguje platební karta v mobilu? Platební karta v mobilu od GE Money Bank je novinka na trhu platebních karet a zcela průlomovým způsobem propojuje svět mobilních telefonů se světem platebních technologií. Funkce bezkontaktní platební karty je nainstalována přímo na SIM kartu do mobilního telefonu. Platební karta v mobilu od GE Money Bank je vydávána jako debetní platební karta MasterCard Standard k běžnému účtu vedenému u GE Money Bank. Placením platební kartou v mobilu čerpáte peníze přímo ze svého běžného účtu u GE Money Bank. Platební karta v mobilu (v angličtině Mobile NFC) funguje na principu tzv. NFC (z anglického Near Field Communication) technologie, která zabezpečuje bezpečný bezdrátový přenos dat na krátké vzdálenosti (do 5 cm). Na rozdíl od Bluetooth nebo Wi-Fi komunikace neprobíhá přenos dat prostřednictvím rádiového vysílání, ale na základě elektromagnetické indukce, což minimalizuje riziko odposlechu komunikace. Spojení NFC technologie a nahrané platební karty na SIM kartě mobilního telefonu umožňuje přiložením mobilního telefonu zaplatit v obchodě vybaveném bezkontaktním platebním terminálem. PODMÍNKY potřebné pro fungování platební karty v mobilu 1. aktivní telefonní číslo (tzn. alespoň jeden přijatý či provedený hovor nebo SMS) u mobilního operátora Telefónica Czech Republic, a.s. (dále jen O2 ). GE Money Bank dočasně vydává platební kartu v mobilu pouze ve spolupráci s mobilním operátorem O2. 2. Mobilní telefon, který podporuje NFC technologii. Ne všechny telefony uváděné výrobci či prodejci jako mobilní telefony s NFC mohou být plně funkční pro placení v obchodech na bezkontaktních terminálech. V zájmu vyšší bezpečnosti je nutné mít tyto telefony certifikované nejen od výrobců, ale i od karetní asociace MasterCard. Vybraný typ telefonu musí být dále podporován mobilním operátorem. Proto doporučujeme pořídit si mobilní telefon pouze s těmito certifikacemi. Seznam naleznete na nebo přímo v O2 Prodejnách. 3. nahraná platební karta na SIM kartě, která podporuje NFC technologii. Nahrání platební karty na SIM kartu zajišťuje GE Money Bank. 4. nainstalovaná aplikace O2 Peněženka, která slouží pro správu platební karty v mobilu a zobrazování provedených transakcí. S instalací Vám poradí na O2 Prodejnách. Nebo si ji stáhněte jednoduše přes Obchod Play.

3 + PIN Co je třeba udělat před prvním nákupem Co Vám platební karta v mobilu umožní? PÍÍÍP! Pokud již máte potřebné vybavení pro fungování platební karty v mobilu a byla Vám řádně doručena obálka s PIN a PUK kódy od GE Money Bank, postupujte dle následujících kroků. 310,80 310,80 I. Platit za nákupy v obchodech Těšíte se, až poprvé vyzkoušíte, jak Váš mobil platí za Vaše nákupy? Teď již můžete. 1. vložte SIM kartu do mobilního telefonu. Při prvním vložení SIM karty budete potřebovat PIN k telefonu, který najdete na zadní straně SIM karty. S tímto krokem Vám poradí v O2 Prodejně. 2. Stáhněte si aplikaci O2 Peněženka přes Obchod Play nebo požádejte o pomoc v O2 Prodejně. Pro zobrazení detailů platební karty a pro potvrzení transakcí s kartou Vám slouží PIN zaslaný v obálce od GE Money Bank. 3. Zkontrolujte ve svém mobilním telefonu v části Nastavení, zda máte povoleny NFC platby. 4. aktivujte platební kartu jedním z následujících způsobů: V Internet Bance (máte-li ji zřízenou) v části Karty zvolte detail Platební karty v mobilu a jednoduše Vaši platební kartu v mobilu zaktivujte. Na obchodním místě GE Money Bank. Telefonicky nonstop na Zákaznickém servisu na čísle Při telefonické aktivaci budete potřebovat aktivační heslo, které jste si zvolil/a při žádosti o platební kartu v mobilu a naleznete ho i v Dispozicích ke smlouvě. Dále si připravte 16místné číslo platební karty. Číslo platební karty v mobilu a další údaje o kartě v mobilu zjistíte jednoduše přímo v O2 Peněžence. Jelikož se jedná o údaje, které je zapotřebí chránit, zobrazí se Vám až po správném zadání PIN od GE Money Bank. Platební karta v mobilu bude aktivní nejpozději do 24 hodin od aktivace. Po úspěšné aktivaci můžete s mobilním telefonem poprvé zaplatit. a) kde všude zaplatíte? U všech obchodníků, kteří jsou vybaveni bezkontaktním platebním terminálem. Jsou to stejné platební terminály, na kterých lze zaplatit s bezkontaktní platební kartou. Platební terminály nebo obchodníci jimi vybavení jsou zpravidla označeni symboly pro bezkontaktní placení: Ne všude jsou tyto symboly viditelné, proto se raději zeptejte. Počet těchto obchodů se velice rychle rozšiřuje. b) Jak probíhá placení? zde plaťte bezkontaktně Placení si můžete v aplikaci O2 Peněženka nastavit ve dvou režimech: 1. manuální režim aplikace je přednastavena na tento režim. Znamená to, že před každou platbou je zapotřebí otevřít aplikaci O2 Peněženka a stisknout ikonu Platit pro zahájení autorizace transakce. Pro ještě vyšší bezpečnost si můžete v tomto režimu zapnout funkci Vždy zadejte PIN. Pak budete zadávat PIN i při částkách do 500 Kč. V manuálním režimu máte placení s kartou v mobilu zcela pod kontrolou.

4 2. automatický režim při tomto režimu není třeba při placení otevřít aplikaci O2 Peněženka. Stačí přiložit telefon k terminálu a platba je provedena. Při částkách do 500 Kč zpravidla nezadáváte PIN, při vyšších částkách je platba potvrzována PIN kódem. Výhodou tohoto režimu je rychlost placení. Mezi automatickým a manuálním režimem či funkcí Vždy zadejte PIN je možné kdykoliv přepínat po zadání PIN kódu. Kompletní manuál pro obsluhu aplikace O2 Peněženka naleznete na stránkách 1237, ,30 PIN Průběh bezkontaktního placení Při nákupu do 500 Kč zpravidla nezadáváte PIN. 310,80 310,80 II. Platit na internetu Platební kartu v mobilu můžete využít i pro placení na internetu. Platební karty GE Money Bank jsou z bezpečnostních důvodů vydávány jako neaktivní pro platby na internetu. Před placením kartou na internetu je nutné internetové platby nejprve aktivovat. Po dokončení platby doporučujeme opět internetové platby vypnout. Zapínání/vypínání internetových plateb je možné: v Internet Bance nebo telefonicky na Zákaznickém servisu nonstop na telefonním čísle Platba probíhá stejně jako při placení klasickou plastovou platební kartou. Při placení kartou na internetu budete potřebovat: 16místné číslo platební karty v mobilu, CVC kód, datum platnosti platební karty v mobilu. Obchodník zadá částku za nákup, která se objeví na platebním terminálu. Přiložíte mobil ke čtečce terminálu, který Vám vzápětí viditelně i zvukem potvrdí provedení platby. Hotovo. Nákup je zaplacen. Údaje o platební kartě v mobilu potřebné pro platby na internetu zjistíte jednoduše přímo v O2 Peněžence. Jelikož se jedná o údaje, které je zapotřebí chránit, zobrazí se Vám po správném zadání PIN k platební kartě v mobilu. Při nákupu nad 500 Kč částku potvrzujete PINem. 1237, ,30 PIN III. Sledovat transakce přímo ve Vašem mobilním telefonu Všechny transakce s kartou v mobilu provedené na terminálu u obchodníka i neúspěšné pokusy o ně si můžete zkontrolovat přímo v mobilním telefonu. Obchodník zadá částku za nákup, která se objeví na platebním terminálu. 310,80 Přiložíte mobil ke čtečce terminálu, který Vás vzápětí viditelně i zvukem vyzve k zadání PINu. 310,80 Hotovo. Nákup je zaplacen. Záznam transakcí provedených platební kartou v mobilu, včetně internetových transakcí, je součástí standardního výpisu z Vašeho běžného účtu založeného u GE Money Bank. Záznam o provedených transakcích najdete také ve Vaší Internet Bance.

5 Věrnostní program bene+ Příklady partnerů gold bene+ a jejich odměny: Získáte peníze zpět na Váš účet až do výše 5 % z hodnoty všech nákupů provedených platební kartou v mobilu u partnerů věrnostního programu bene+. Peníze jsou automaticky připisovány na Váš běžný účet a uvidíte je na výpise z účtu nebo v Internet Bance. Do programu jsou automaticky zařazeny všechny platební karty vydané ke kontu Genius Gratis, Genius Plus, Genius Benefit, Genius Active, Genius Silver a Genius Dual. Klienti s kontem Genius Gold získávají peníze zpět až ve výši 12,5 % z hodnoty nákupů u partnerů věrnostního programu gold bene+. Věrnostní program bene+ platí pouze pro nákupy na území ČR. 2 % 5% 4 % Odměna i na e-shopu PANTONE 464 C 7, 7, 2 % 7 % 2, 6 % 3% PANTONE 476 C Odměna i na e-shopu 1 % 1 % 6 % Příklady partnerů bene+ a jejich odměny: 2 % 12, 2, 2, 1, Aktuální přehled všech partnerů, jejich odměn a mimořádných akcí najdete na Odměny partnerů bene+ a gold bene+ platí pouze na území ČR.

6 Bezpečnost platební karty v mobilu Jak je ošetřena bezpečnost Bezpečnost platební karty v mobilu je pro nás vždy na prvním místě. Platební karta v mobilu je nahrána na SIM kartu vysoce zabezpečenou formou. Platební kartu v mobilu spravuje výhradně GE Money Bank. Mobilní operátor k těmto údajům nemá přístup. Platby nad 500 Kč jsou vždy ověřovány PIN, platby do 500 Kč zpravidla nemusí být ověřovány PIN, ale v některých případech můžete být k zadání PIN vyzváni. Nesdělujte PIN jiné osobě ani ho nezaznamenávejte do mobilního telefonu. Pro ještě vyšší bezpečnost si můžete v mobilní aplikaci nastavit zadávání PIN při každé platbě. Údaje o platební kartě v mobilu i provedené transakce jsou chráněny a jsou zobrazeny pouze po zadání PIN. Pokud si přístup do platební aplikace zablokujete, použijte PUK, který jsme Vám zaslali spolu s PIN. nezapomeňte, že Váš mobilní telefon už umí i platit! Hlídejte si ho ještě mnohem obezřetněji než doposud. Stává se Vaší druhou peněženkou! Další informace o bezpečném používání platebních karet obecně naleznete na v části Karty. Oznámení ztráty, odcizení telefonu nebo zablokování SIM karty mobilnímu operátorovi není považováno za zablokování platební karty v mobilu bankou. Mobilní operátor nemá oprávnění platební kartu v mobilu blokovat. Pro blokaci platební karty v mobilu se vždy obracejte přímo na GE Money Bank! Denní limit Je důležitý bezpečnostní prvek Vaší platební karty v mobilu a snižuje riziko jejího zneužití. Nastavujete si ho při žádosti o platební kartu v mobilu a můžete si ho kdykoliv změnit v Internet Bance nebo na pobočce GE Money Bank. Denní limit se obnovuje mezi 21 hod. až 3 hod. SEČ. Blokace karty Pokud došlo ke ztrátě, odcizení nebo máte podezření na zneužití platební karty v mobilu, neprodleně požádejte o její zablokování. Karta bude zablokována ihned. volejte na nonstop linky: Blokaci můžete provést též v Internet Bance, část Karty. Nebo se dostavte co nejdříve na pobočku GE Money Bank.

7 Co dělat, když Proto, abyste mohli s mobilem zaplatit v obchodě, je nutná spolupráce GE Money Bank a příslušného mobilního operátora. Ne se všemi oblastmi jsme Vám, jako banka poskytující finanční služby, schopni poradit, proto přikládáme přehled pro základní orientaci. Máte dotaz k některé z uvedených oblastí? Oblast Nainstalování platební karty na SIM kartu Fungování mobilních hlasových a datových služeb Nastavení a servis platební karty (např. aktivace, blokace, obnovení, zrušení, změna denních limitů apod.) SIM karta Koho kontaktovat Transakce s platební kartou v mobilu Reklamace transakcí GE Money Bank, a.s Aplikace pro správu platební karty v mobilu O2 Peněženka Mobilní telefon Telefónica Czech Republic, a.s. *88, *11, Zkuste si snadno a rychle zkontrolovat nebo změnit nastavení platební karty v mobilu sami v Internet Bance. K dispozici jsou tyto služby: aktivace platební karty, blokace platební karty, změna denního limitu pro platbu u obchodníka, zapínání a vypínání internetových transakcí, přehled o transakcích, přehled o připsaných odměnách zpět na Váš účet za nákupy u partnerů věrnostního programu bene+. Další důležité informace / Povinnosti držitele oznamte neprodleně bance, pokud obálka s PIN a PUK byla doručena v poškozeném stavu. oznamte neprodleně bance, pokud nebyla platební karta na SIM kartu nahrána nebo byla nahrána chybně či je jinak technicky nefunkční. Neumožněte platit s platební kartou v mobilu jiné osobě. Chraňte PIN a PUK kódy (nesdělujte je nikomu dalšímu, nenoste je spolu s mobilním telefonem ani je nezapisujte do mobilního telefonu). Chraňte platební kartu v mobilu před poškozením (jak před fyzickým poškozením, tak i před možným softwarovým zneužitím) a předcházejte ztrátě, odcizení nebo zneužití SIM karty s nahranou platební kartou. kontrolujte pravidelně výpisy z běžného účtu. Internetové platby si aktivujte, pouze pokud zamýšlíte s platební kartou zaplatit na internetu. Poté doporučujeme internetové platby opět vypnout. Informujte nás o každé změně kontaktních údajů. Vaše aktuální telefonní číslo je nezbytné pro správné fungování platební karty v mobilu a je také důležité pro včasný kontakt s Vámi při případných potížích s platební kartou v mobilu. Pozorně si prostudujte zejména Zvláštní produktové podmínky karty v mobilu a Produktové podmínky platebních karet na

8 Otázky a odpovědi Jak bude prakticky fungovat platba kartou v mobilu? Budu muset dát telefon při platbě kartou v mobilu z ruky? Platba kartou v mobilu je jednoduchá. Mobilní telefon s platební kartou v mobilu stačí přiložit k platebnímu terminálu. Nákupy do 500 Kč zaplatíte zpravidla bez zadání PIN, v případě nákupu nad 500 Kč budete vyzváni k zadání PIN. Mobilní telefon nemusíte dát při platbě z ruky, sami ho přikládáte k platebnímu terminálu a máte jej tak po celou dobu placení pod kontrolou. Kolik karet v mobilu si mohu pořídit do svého mobilního telefonu? Na jednu SIM kartu v mobilním telefonu (na jedno telefonní číslo) je možné si pořídit pouze jednu kartu v mobilu. Jednu kartu v mobilu tak nevyužijete na více mobilních telefonech zároveň. Stačí, když ztrátu/zcizení mobilního telefonu nahlásím u svého operátora? Zajistí mi blokaci karty v mobilu? Pokud budete chtít blokovat platební kartu v mobilu z důvodu ztráty/odcizení mobilního telefonu, kontaktujte vždy GE Money Bank kdykoliv na lince Zákaznického servisu , případně si platební kartu zablokujte ve své Internet Bance nebo navštivte kteroukoliv pobočku GE Money Bank. Hlášením ztráty/zcizení platební karty v mobilu u mobilního operátora není zajištěno její zablokování. Co se stane, když si platební kartu v mobilu zablokuji? Budu moct i nadále používat telefon k volání? Mobilní telefon můžete v takovém případě k volání i nadále používat. Blokace platební karty v mobilu nemá na mobilní služby žádný vliv. Když mi bude vyměněna SIM karta, zůstane mi stejné telefonní číslo? Ano, telefonní číslo zůstává stejné. Stejné zůstávají i všechny parametry služeb, které na mobilním telefonu využíváte (výjimkou je služba GSM Banking, která není na nových SIM kartách podporována). S výměnou SIM karty za novou Vám pomůže specialista v O2 Prodejně. Co mám dělat, když mi nejde s kartou v mobilu zaplatit? Doporučujeme vyzkoušet postupně následující kroky. Po každém kroku můžete zkusit provést platbu. Máte-li nastaven Automatický režim placení, zkuste přesto stisknout ikonu Platit v O2 Peněžence pro spuštění autorizace transakce. Přepněte mezi Automatickým a Manuálním režimem placení v O2 Peněžence. vypněte a znovu zapněte NFC platby v části Nastavení Vašeho mobilního telefonu. restartujte mobilní telefon, před platbou otevřete O2 Peněženku. odinstalujte a znovu nainstalujte O2 Peněženku. Co se stane, když se zpozdím s platbou u operátora? Bude mi karta v mobilu fungovat? V případě, že ze strany mobilního operátora nedojde k zablokování mobilních hlasových/datových služeb, nebude platební funkce karty v mobilu ovlivněna. V případě, že k omezení služeb operátora dojde, banka negarantuje plnou funkčnost karty v mobilu.

9 Více informací naleznete také na: infolinka: Podle Vašich představ GE Money Bank, a.s., Vyskočilova 1422/1a, Praha 4-Michle, zapsáno u MS v Praze, odd. B, vl. 5403, IČ , tel

PRŮVODCE SVĚTEM DEBETNÍCH PLATEBNÍCH KARET

PRŮVODCE SVĚTEM DEBETNÍCH PLATEBNÍCH KARET PRŮVODCE SVĚTEM DEBETNÍCH PLATEBNÍCH KARET MAESTRO MASTERCARD Maestro Dětské Maestro MasterCard Standard MasterCard stříbrná MasterCard Gold Mezinárodní akceptace ANO ANO ANO ANO ANO PLATBY ZA ZBOŽÍ A

Více

Jak nejlépe využít kartu Exclusive

Jak nejlépe využít kartu Exclusive Podrobné informace o kartě Generali a programu Exclusive naleznete na www.rb.cz a www.exclusiveprogram.cz. Jak nejlépe využít kartu Exclusive Příručka pro členy programu Exclusive Příručka pro držitele

Více

Příručka držitele platební karty. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Příručka držitele platební karty. UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. 2 Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Obsah 1. TYP VAŠÍ KARTY 3 2. PRAKTICKÉ

Více

Uživatelská příručka služeb

Uživatelská příručka služeb Uživatelská příručka služeb Odteď máte nonstop k dispozici moderní formy internetového a telefonního bankovnictví. SERVIS 24 Internetbanking dostupný na internetové adrese: www.servis24.cz SERVIS 24 Telebanking

Více

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito platba 1 1. Úvod... 3 1.1. Účel dokumentu... 3 1.2. Připojení obchodníka k Mobito platbě... 3 1.3. Termíny a ustálené výrazy... 4 1.4. Popis Mobito portálu pro

Více

PŘÍRUČKA pro držitele debetních karet Raiffeisenbank

PŘÍRUČKA pro držitele debetních karet Raiffeisenbank PŘÍRUČKA pro držitele debetních karet Raiffeisenbank Vážený kliente, blahopřejeme Vám k volbě mezinárodní čipové debetní karty Raiffeisenbank, vydané k Vašemu účtu. Děkujeme za důvěru projevenou naší bance.

Více

Centrála: HVB Bank Czech Republic a.s. nám. Republiky 3a/2090, P. O. Box 48, 110 00 Praha 1 tel.: 800 122 224, www.hvb.cz, www.online.hvb.

Centrála: HVB Bank Czech Republic a.s. nám. Republiky 3a/2090, P. O. Box 48, 110 00 Praha 1 tel.: 800 122 224, www.hvb.cz, www.online.hvb. Centrála: HVB Bank Czech Republic a.s. nám. Republiky 3a/2090, P. O. Box 48, 110 00 Praha 1 tel.: 800 122 224, www.hvb.cz, www.online.hvb.cz B 19/1206 Uživatelská příručka Online Banking Internetové bankovnictví

Více

Příručka pro držitele Platební karty

Příručka pro držitele Platební karty Příručka pro držitele Platební karty Úvod Není nic příjemnějšího než chodit po světě volně, ničím se nezatěžovat a nechat se uchvátit tím, co nás zaujme. To platí nejen pro procházky přírodou, ale i pro

Více

Telefónica O2. Příručka

Telefónica O2. Příručka Příručka Telefónica O2 Czech Republic, a.s. Martin Živkov Vlastimi Vagner Klára Havlíčková Markéta Horňáková Pavel Němec obsah Úvod 4 O společnosti telefónica o2 4 aktvace 5 O2 Mobilní hlasová služba

Více

Jak začít s O 2 Citi kartou

Jak začít s O 2 Citi kartou Jak začít s O 2 Citi kartou odměny s každým nákupem 5% sleva za mobilní služby od O 2 bonus za první platbu kartou 1. Jak aktivovat a začít s O 2 Citi kartou 1. 2. Karta je z bezpečnostních důvodů neaktivní.

Více

GE MONEY BANK, A.S. ÚČINNÉ OD 1. BŘEZNA LEDNA 2013 2015. www.gemoney.cz infolinka: 844 844 844

GE MONEY BANK, A.S. ÚČINNÉ OD 1. BŘEZNA LEDNA 2013 2015. www.gemoney.cz infolinka: 844 844 844 ZÁKLADNÍ PRODUKTOVÉ PRODUKTOVÉ PODMÍNKY PODMÍNKY DEBETNÍCH PLATEBNÍCH PLATEBNÍCH KARET KARET GE MONEY BANK, A.S. ÚČINNÉ OD 1. BŘEZNA LEDNA 2013 2015 www.gemoney.cz infolinka: 844 844 844 Informace o platebních

Více

Uživatelská příručka BusinessNet UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Uživatelská příručka BusinessNet UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Uživatelská příručka BusinessNet UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. BusinessNet Srpen 2014 OBSAH: 1 ÚVOD... 1 2 BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ... 2 2.1 Bezpečnostní klíč TOKEN... 2 2.2 Mobilní

Více

Internet Banka s mobilním klíčem. První kroky

Internet Banka s mobilním klíčem. První kroky Internet Banka s mobilním klíčem První kroky Obsah DŘÍVE NEŽ ZAČNETE... 3 Minimální požadavky na Váš počítač... 3 Podpora služby Internet Banka... 3 Užitečné odkazy... 3 Důležitá upozornění... 3 CO VÁM

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Uživatelská příručka BusinessNet Internetové bankovnictví UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Aktualizace k 18.10.2007 Verze 1.40 Obsah: 1 Úvod... - 2-2 Bezpečnost na prvním místě... - 3-2.1 Bezpečnostní

Více

Příručka pro držitele debetní karty

Příručka pro držitele debetní karty Příručka pro držitele debetní karty DEBETNÍ KARTY Debetní karty jsou moderní platební nástroj umožňující přístup k penězům na Vašem účtu a realizaci bezhotovostních a hotovostních transakcí. Raiffeisenbank

Více

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál

Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál Uživatelská příručka pro obchodníky Mobito web terminál 1 1. Úvod... 3 1.1. Účel dokumentu... 3 1.2. Připojení obchodníka k Mobitu web terminálu... 3 1.3. Termíny a ustálené výrazy... 4 1.4. Popis Mobito

Více

Příručka k užívání služby ČP INVEST online plus (dále jen Manuál )

Příručka k užívání služby ČP INVEST online plus (dále jen Manuál ) Příručka k užívání služby ČP INVEST online plus (dále jen Manuál ) 1 Úvod... 2 1.1 Co Vám přináší služba ČP INVEST online plus... 2 1.2 Jak získat službu ČP INVEST online plus... 2 2 Elektronický certifikát...

Více

Podmínky pro používání karet

Podmínky pro používání karet Podmínky pro používání karet Jednou se možná všechny podmínky vejdou na jednu kartu Jak se k Vám karta dostane a co s ní Kartu, o kterou požádáte, Vám pošleme poštou na adresu, kterou jste nám sdělili.

Více

Uživatelská příručka služby BUSINESS 24

Uživatelská příručka služby BUSINESS 24 Uživatelská příručka služby BUSINESS 24 moderní forma internetového bankovnictví nonstop k dispozici Služba BUSINESS 24 na internetové adrese www.business24.cz BUSINESS 24 Mobilní banka pro iphone nebo

Více

PŘÍRUČKA pro držitele kreditních karet Raiffeisenbank

PŘÍRUČKA pro držitele kreditních karet Raiffeisenbank PŘÍRUČKA pro držitele kreditních karet Raiffeisenbank OBSAH Aktivace karty 2 Platnost kreditní karty 3 Limity kreditní karty 3 Jak probíhá transakce 3 Jak splácet 3 Jak probíhá úročení 5 Bezpečnostní zásady

Více

MOBITO PENÍZE V MOBILU ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

MOBITO PENÍZE V MOBILU ČASTO KLADENÉ OTÁZKY MOBITO PENÍZE V MOBILU ČASTO KLADENÉ OTÁZKY 1. Co je Mobito? Mobito jsou vaše peníze v mobilu. Díky Mobitu bezpečně, rychle a jednoduše zaplatíte svým mobilním telefonem v jakoukoli denní či noční hodinu,

Více

DEBETNÍ KARTY HLAVNÍ DOPORUČENÍ PRO UŽIVATELE KARTY

DEBETNÍ KARTY HLAVNÍ DOPORUČENÍ PRO UŽIVATELE KARTY PŘÍRUČKA DRŽITELE DEBETNÍ KARTY UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, a.s. DEBETNÍ KARTY Těší nás, že jste se rozhodli pořídit si mezinárodní debetní kartu od UniCredit Bank silné, stabilní a mezinárodně uznávané

Více

Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Příručka držitele platební karty UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Kreditní karty Visa, Visa Electron Těší nás, že jste se rozhodli pořídit si mezinárodní kreditní kartu od UniCredit Bank Czech Republic,

Více

Průvodce k platební kartě

Průvodce k platební kartě Průvodce k platební kartě Vše, co chcete vědět o platební kartě Komerční banky INFORMAČNÍ LINKA KB Klientská linka pro oblast platebních karet +420 955 512 230 Bezplatná informační linka 800 111 055 OZNÁMENÍ

Více

Kód úvěrových podmínek: IOK115P

Kód úvěrových podmínek: IOK115P Kód úvěrových podmínek: IOK115P Co byste měli vědět o Extra kartě Vážený kliente, děkujeme Vám za důvěru a projevení zájmu o Extra kartu. Jedná se o kreditní kartu, kterou poskytuje společnost Home Credit

Více

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část

Uživatelská příručka aplikace. WebKlient klientská část Uživatelská příručka aplikace WebKlient klientská část Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1 Tel.: +420 255 721 111 E-mail: info@cmzrb.cz www: http://www.cmzrb.cz

Více

INFORMACE PRO DRŽITELE PLATEBNÍCH KARET

INFORMACE PRO DRŽITELE PLATEBNÍCH KARET INFORMACE PRO DRŽITELE PLATEBNÍCH KARET Vážená paní, vážený pane, dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši důvěru a přivítali Vás mezi uživateli platebních karet Komerční banky a.s. (dále jen KB). Tento

Více

Smluvní podmínky pro poskytování platebních služeb.

Smluvní podmínky pro poskytování platebních služeb. Smluvní podmínky pro poskytování platebních služeb. Smluvní podmínky pro poskytování platebních služeb. INFORMACE České spořitelny, a.s. K PLATEBNÍM SLUŽBÁM Firemní a korporátní klientela OBSAH Tento dokument

Více

AKTIVACE KARTY DOBITÍ KARTY

AKTIVACE KARTY DOBITÍ KARTY Vážená paní, vážený pane, předplacenou kartu, kterou jste zakoupil/a nebo obdržel/a od našeho distributora, musíte před prvním použitím aktivovat. Než tak učiníte, důkladně si přečtěte následující Obchodní

Více

Systém mobilních plateb MOPET CZ (MPS) a pracovní postupy

Systém mobilních plateb MOPET CZ (MPS) a pracovní postupy Systém mobilních plateb MOPET CZ (MPS) a pracovní postupy Uživatelská příručka pro Obchodníky 18. 9. 2012 Obsah 1. Důležitá telefonní čísla a kontakty... 3 2. Cíl dokumentu... 4 3. Připojení obchodníka

Více