MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října února 2016)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "www.orea.cz MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října 2015 29. února 2016)"

Transkript

1 MICE NABÍDKA Zima 2015/2016 (1. října února 2016)

2 Vánoční firemní večírek V rámci konání vánočního večírku nabízíme: Prostory s kapacitou až 250 osob zdarma Orea Hotel Pyramida****, Praha Parkování na hotelovém parkovišti zdarma Slavnostní večeře formou bohatého rautu nebo servírovaného menu, již od 500 Kč za osobu bez nápojů Reprodukovanou hudbu s tanečním parketem a podiem Máte to domů daleko? využijte speciální nabídky a v rámci večírku si rezervujte pokoj s bohatou bufetovou snídani. Dvoulůžkový DeLuxe pokoj 1200,- Kč / pokoj / noc (Cena je za pokoj za noc v obsazenosti jednou/dvěma osobami, včetně DPH) *Nabídka je platná pro firemní vánoční večírky uskutečněné v období (nabídka neplatí pro období ) Pro získání uvedených výhod se při rezervaci prokažte heslem: VV2015 Zimní konferenční nabídka Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč / pokoj / noc DeLuxe pokoj..od 1600,- Kč / pokoj / noc Ceny jsou za pokoj za noc v obsazenosti jednou osobou, zahrnují DPH, bufetovou snídani, Wi-Fi na pokoji a v lobby hotelu, volný vstup do hotelového Relax Clubu (hotelový bazén a hotelové fitness centrum). Druhá osoba za příplatek 160,-Kč/den. Cena jsou platné pouze pro skupinové rezervace ubytování v min. počtu 10 pokojů / 15 osob doprovázené konferenčními službami Konferenční balíček Celodenní balíček Business 950,- Kč balíček je kalkulován za osobu za den a zahrnuje pronájem odpovídající místnosti dataprojektor plátno flipchart Wi-Fi internet psací potřeby 2 minerální vodu na osobu v jednací místnosti welcome coffee 2 x kávovou přestávku s neomezenou konzumací vody a džusu ve džbánech oběd nebo večeři formou menu (bufet) včetně 1 nápoje, překapávané kávy a čaje. Cena je včetně DPH (polodenní balíček s jednou kávovou přestávkou a jednou minerální vodou 700,- Kč) Sazba konferenčního balíčku je možná pro minimálně 15 účastníků, obsahuje DPH. **Nabídka je platná pro konference uskutečněné v období

3 Orea Hotel Voroněž****, Brno Vánoční party Speciální nabídka V termínu pondělí čtvrtek nabízíme 50% slevu na pronájem prostor. V termínu pátek sobota nabízíme 20% slevu na pronájem prostor. Adventní dekorace zdarma. Parkování před hotelem pro organizátory dle dostupnosti zdarma. Sleva 20% z běžných cen na ubytování včetně bohaté bufetové snídaně. Večerní raut již od 350,- Kč na osobu. Zajištění hudební produkce dle požadavků. Reprezentativní prostory až pro 700 osob. Last minute balíček 1 905,- Kč/osoba Balíček je platný pro minimální počet 20 osob. 1x upgrade do vyšší kategorie pokojů dle dostupnosti zdarma. Parkování pro 3 vozy organizátorů dle dostupnosti zdarma. 50% sleva na parkování účastníků akce. Psací potřeby zdarma. Platnost nabídky říjen, listopad Balíček zahrnuje: ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji při obsazenosti dvěma osobami I pronájem konferenční místnosti I dataprojektor I plátno I flipchart I WiFi internet I psací potřeby I 2x minerální voda založená na stolech I dopolední coffee break I odpolední coffee break I oběd nebo večeře formou menu s jedním nealkoholickým nápojem Své rezervace zasílejte společně s unikátním rezervačním kódem OREA NEWS na uvedené kontaktní údaje. Na uvedené ceny není možné uplatnit provizi ani žádnou další slevu. Ceny zahrnují DPH a nelze je uplatnit v období konání mezinárodních veletrhů a akcí, pořádaných jiným organizátorem.

4 Orea Hotel Voroněž II***, Brno Vánoční party Speciální nabídka V termínu pondělí čtvrtek nabízíme pronájem prostor zdarma V termínu pátek sobota nabízíme 30% slevu na pronájem prostor Adventní dekorace zdarma Parkování před hotelem pro organizátory dle dostupnosti zdarma Sleva 20% z běžných cen na ubytování včetně bohaté bufetové snídaně Večerní raut již od 300,- Kč na osobu Zajištění hudební produkce dle požadavků Last minute balíček 1 642,- Kč/osoba Balíček je platný pro minimální počet 15 osob Parkování pro 3 vozy organizátorů dle dostupnosti zdarma 50% sleva na parkování účastníků akce Psací potřeby zdarma Platnost nabídky říjen, listopad 2015 Balíček zahrnuje: ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji při obsazenosti dvěma osobami I pronájem konferenční místnosti I dataprojektor I plátno I flipchart I WiFi internet I psací potřeby I 2x minerální voda založená na stolech I dopolední coffee break I odpolední coffee break I oběd nebo večeře formou menu s jedním nealkoholickým nápojem Své rezervace zasílejte společně s unikátním rezervačním kódem OREA NEWS na uvedené kontaktní údaje. Na uvedené ceny není možné uplatnit provizi ani žádnou další slevu. Ceny zahrnují DPH a nelze je uplatnit v období konání mezinárodních veletrhů a akcí, pořádaných jiným organizátorem.

5 Orea Hotel Atrium****, Otrokovice Firemní večírek/ Vánoční party Ubytování Superior Dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu 990,- Kč Superior Dvoulůžkový pokoj ,- Kč Rodinný apartmán až pro 4 osoby ,- Kč *Uvedené ceny jsou za pokoj/noc vč. DPH a snídaně formou bufetu a jsou platné pro noci ČT-NE. Pronájem místnosti/ akce sál RIVERSIDE nebo sál ORANGE ,- Kč restaurace Colosseo + hotelové atrium ,- Kč *Podmínkou blokace hotelového atria je rezervace min. 30 pokojů Stravovací služby: Večeře formou 2-chodového menu. od 250,- Kč/os. Večeře formou rautu (studený a teplý bufet).. od 390,- Kč/os. Řízená degustace moravských vín od 220,- Kč/os. Řízená degustace pálenek R.JELÍNEK Vizovice. od 250,- Kč/os. Firemní akce a konference Ubytování Superior Dvoulůžkový pokoj pro 1 osobu 1 490,- Kč Superior Dvoulůžkový pokoj ,- Kč Pronájem místnosti/ akce sál RIVERSIDE nebo ORANGE půldenní ,- Kč sál RIVERSIDE nebo ORANGE celodenní ,- Kč *V ceně pronájmu je zahrnuta konferenční technika: plátno, dataprojektor, flip chart, mikrofony, připojení k internetu. Stravovací služby Účastník akce stravovací balíček 350,- Kč/os. Cena zahrnuje: dopolední a odpolední coffee break oběd formou 2-chodového menu vč. nápoje Jakékoliv další dotazy k naší nabídce Vám rádi zodpovíme osobně. Své rezervace zasílejte společně s rezervačním kódem OREA NEWS na níže uvedené kontaktní údaje.

6 Orea Hotel Concertino****, Jindřichův Hradec Vánoční večírky v srdci jižních Čech Orea Hotel Concertino se nachází jen 200 metrů od 3.největšího hradu v ČR, největší pohyblivý Betlém na světe, světelná fontána, zamrzlý rybník v centru města. To je jen několik zajímavostí pro báječnou atmosféru vašeho večírku. Pronájem vhodných prostor za 1,-Kč Slavnostní raut Vánoční dekorace Taneční parket Reprodukovaná nebo živá hudba, program dle přání Vánoční punč v centru vyzdobeného města Zvýhodněné ceny ubytování 30% Připravíme Vám nabídku dle Vašich přání. Kongresový balíček s ubytováním Classic zahrnuje pronájem odpovídající místnosti plátno flipchart tužky a bloky 2 minerální vodu na osobu v jednací místnosti 2x kávovou přestávku oběd nebo večeři formou menu (bufetu) včetně 1 nápoje, překapávané kávy a čaje + ubytování ve dvoulůžkových pokojích (při plně obsazeném pokoji/noc včetně snídaně) Cena 1500,- Kč (cena včetně DPH) Platnost nabídky říjen, listopad 2015

7 Vánoční večírek na horách Orea Resort Sklář****, Harrachov Cena zahrnuje: 1x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu 1x welcome drink (sklenička sektu s jahodou) 1x oběd formou bufetu (při skupině do 50 osob oběd formou 4-chodového menu) pronájem konferenčních prostor v multifunkčním kongresovém centru 1x večeře formou bufetu diskotéka s DJ na 4 hodiny 1x půlnoční občerstvení volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitness centra (denně od 7:00 do 11:00 hod a 13:00 21:00 hod.) volný vstup do hotelové sauny a parní lázně (denně od 13:00 do 21:00 hod) tenisová hala, stolní tenis a biliard parkování u hotelu zdarma cena: 1.700,- Kč / za 1 osobu v dvoulůžkovém pokoji cena: 2.800,- Kč / za 1 osobu v jednolůžkovém pokoji Cena zahrnuje: 1x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu 1x coffe break během Vašeho jednání 1x oběd formou bufetu (při skupině do 50 osob oběd formou 4-chodového menu) pronájem konferenčních prostor v multifunkčním kongresovém centru volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitness centra (denně od 7:00 do 11:00 hod a 13:00 21:00 hod.) volný vstup do hotelové sauny a parní lázně (denně od 13:00 do 21:00 hod) tenisová hala, stolní tenis a biliard parkování u hotelu zdarma cena: 1.150,- Kč / za 1 osobu v dvoulůžkovém pokoji cena: 1.950,- Kč / za 1 osobu v jednolůžkovém pokoji Nabídka VÁNOČNÍ VEČÍREK NA HORÁCH je platná v termínu: Nabídka LAST MINUTE je platná v termínu: Sazba obou balíčků je možná minimálně pro 15 účastníků, obsahuje DPH.

8 Vánoční party Orea Resort Horal****, Špindlerův Mlýn Standard pokoj 1 noc 2 osoby Standard pokoj 1 noc 1 osoba Kč Kč Standard pokoj 1 noc 2 osoby Standard pokoj 1 noc 1 osoba Kč Kč Standard pokoj 1 noc 2 osoby Standard pokoj 1 noc 1 osoba Kč Kč Cena zahrnuje 1x ubytování se snídaní formou bohatého bufetu Konferenční prostory zdarma vč. techniky Zdarma Wi-Fi internetové připojení Neomezený vstup do hotelového bazénu, vířivky a fitness denně od 7.00 do Neomezený vstup do římské parní lázně a sauny denně od do hod 10% sleva na wellness procedury v našem Relax centru 10% sleva z cen stálého jídelního a nápojového lístku, parkování u hotelu zdarma Dále nabízíme Kompletní stravovací služby Pomoc při zajištění doprovodného programu (čtyřkolky, koloběžky, slaňování, tandem paragliding, adventure park, přemostění, lukostřelba, klokaní boty, cyklo MTB výlety, trikke, geocaching a další) Příprava nabídky dle Vašeho požadavku či představ Nabídka je platná v uvedených termínech pro nové rezervace firemních setkání do Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Vaše dotazy rádi zodpovíme. Nabídku připravíme dle našich možností a vašich představ. Nabídka je platná již od 10ti osob.

9 Vánoční firemní večírek Orea Resort Horizont***, Šumava Cena zahrnuje 1x ubytování se snídaní formou bohatých bufetových stolů 1x welcome drink (sklenička sektu s jahodou) 1x coffee break během vašeho jednání 1x oběd formou bufetu (při skupině do 20 osob oběd formou 3-chodového menu) pronájem konferenčního sálu včetně základního vybavení 1x večeře formou slavnostního rautu 1x večerní diskotéka s DJ + karaoke volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitnessu (denně od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin) volný vstup do sauny a parní lázně (denně od 16:00 do 21:00 hodin) parkování u hotelu zdarma cena: 1.700,- Kč / za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji cena: 2.200,- Kč / za 1 osobu v jednolůžkovém pokoji Cena zahrnuje 1x ubytování se snídaní formou bohatých bufetových stolů 1x welcome drink (sklenička sektu s jahodou) 1x coffee break během vašeho jednání 1x oběd formou bufetu (při skupině do 20 osob oběd formou 3-chodového menu) pronájem konferenčního sálu včetně základního vybavení volný vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a fitnessu (denně od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 21:00 hodin) volný vstup do sauny a parní lázně (denně od 16:00 do 21:00 hodin) parkování u hotelu zdarma cena: 790,- Kč / za 1 osobu ve dvoulůžkovém pokoji cena: 1.420,- Kč / za osobu v jednolůžkovém pokoji Nabídka Vánoční firemní večírek je platná v termínu Nabídka Last Minute je platná v termínu Sazba akční nabídky je možná minimálně pro 15 účastníků nebo 10 pokojů a obsahuje DPH.

10 Vánoční a novoroční party Orea Resort Devět Skal***, Vysočina Cena CZK 1.299,-/osoba obsahuje: ubytování na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji Superior uvítací punč na terase hotelu slavnostní večerní raut vč. nápojového budgetu vstup do bazénu a sauny parkování přímo u hotelu volně přístupná WiFi Chcete, aby bylo Vaše setkání nezapomenutelné? Rádi pro Vás zařídíme program dle výběru. Doporučit můžeme např. jízdu se psím spřežením, či tematický večer v režii profesionální agentury. Nabídka je platná od do Využijte strategické polohy Orea Resortu Devět Skal ve středu republiky a uspořádejte Vaši firemní akci v klidném prostředí Vysočiny. Cena CZK 1.649,-/osoba obsahuje: ubytování na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji Superior konferenční místnost vč. techniky (dataprojektor, plátno, flipchart) 2 x minerální voda v konferenční místnosti dopolední a odpolední coffeebreak oběd a večeře formou bufetu vč. 1 nápoje Nabídka je platná v měsících říjen a listopad. Pokud se rozhodnete akci uspořádat ve dnech neděle středa, nabízíme Vám slevu 10% z ceny balíčku. Ceny jsou vč. DPH. Při rezervaci na základě této nabídky uveďte prosím heslo NEWIX2015.

11 Vánoční a novoroční večírky Orea Resort Santon***, Brno Pronájem sálu či salonku zdarma Tématický Vánoční bufet od 250Kč/os. či raut od 300,-/os. Sestavení Vánočního programu na míru Sleva 20% z běžných cen za ubytování včetně bohaté bufetové snídaně Parkování před hotelem pro 100 vozů zdarma Zajištění dekorací v barvách firmy či na přání Nabídka je platná od listopadu do konce prosince 2015 Balíček SANTON STANDARD Celodenní pronájem salonku pro až 80 osob Základní projekční technika v ceně (projektor + plátno) Dopolední coffee break (káva, čaj, minerálka, 1ks sladké pečivo, 1ks slané pečivo) Oběd formou jednotného dvouchodového menu včetně džbánu s vodou a mátou Odpolední coffee break (káva, čaj, minerálka, 1ks sladké pečivo) Cena balíčku činí 590Kč/os. Nabídka je platná od října do konce listopadu 2015

12 Orea Hotel Iris***, Pavlov Vánoční večírek Termín: S blížícím se koncem roku přicházíme s nabídkou na uspořádání nezapomenutelného vánočního večírku pro firmy za zvýhodněných cenových podmínek. Cena : 1900,-Kč/osoba Cena zahrnuje: Ubytování Slavnostní menu formou rautu Přípitek Wellness služby Degustaci vín Večerní program Cena včetně DPH balíčky jsou platné pro minimální počet 15 osob sleva 10% na ubytování sleva 20% na služby wellness centra degustace místních vín zdarma (6 vzorků) parkování zdarma Termín: říjen listopad Se stoupající oblibou se setkávají firemní akce na venkově, v klidném, domáckém a přírodním prostředí. Taková místa jsou firmami vyhledávána pro celkovou atmosféru, která skýtá dostatečnou pohodu pro jednání, odpočinek, stejně tak jako pro stmelení kolektivu. 1. cena za ubytování 20% sleva 1328,- Kč / dvoulůžkový pokoj / noc 2. pronájem salonku 50% sleva 1750,- Kč / den 3. vstup do vířivky na 25 minut pro každého ubytovaného účastníka firemní akce ZDARMA V případě opakovaných akcí a akcí velkého rozsahu bude cena stanovena dohodou.

13 Vánoční party Orea Spa Hotel Monty****, Mariánské Lázně Orea Spa Hotel Monty je nejen lázeňský hotel s ideální polohou v Mariánských Lázních s unikátním výhledem na město, ale také hotel s konferenčními prostory vhodnými jak pro konání konferenčních, firemních, tak i společenských akcí. Speciální cena ubytování v termínu: ,- CZK / dvoulůžkový pokoj / noc 1.490,- CZK / jednolůžkový pokoj / noc V ceně zahrnuto: bufetová snídaně, volný vstup do hotelového bazénu, městský poplatek a DPH. Nabídka je platná od 25 osob. Speciální cena ubytování v termínu: ,- CZK / dvoulůžkový pokoj / noc 1.890,- CZK / jednolůžkový pokoj / noc ,- CZK / dvoulůžkový pokoj / noc 1.640,- CZK / jednolůžkový pokoj / noc V ceně zahrnuto: bufetová snídaně, volný vstup do hotelového bazénu, římských lázní a fitness, 1x coffee break / osoba, městský poplatek a DPH. Nabídka je platná od 15 osob. Speciální akce pro doplňkové cateringové služby: -15% na všechny objednané služby cateringu

14 Inspirace na teambuildingové aktivity Máme pro Vás připraveny jak jednoduché zábavné aktivity, tak propracované teambuldingové programy na rozvoj týmové spolupráce, komunikace a vzájemné důvěry. Jízda s psím spřežením Výstup na Pancíř s pochodněmi na sněžnicích s průvodcem Zimní olympijské hry Sáňkování Zimní bruslení Snowtubing

15 Startujeme Orea Lifestyle Vážení obchodní přátelé, vážíme si Vašeho zájmu, spolupráce a partnerství s OREA HOTELS & RESORTS, proto jsme pro Vás připravili nový věrnostní program Orea Lifestyle, který Vám přinese nové zážitky, příležitosti a potěšení pod značkou OREA HOTELS & RESORTS.

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015)

www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) www.orea.cz MICE NABÍDKA podzim 2015 (1. září 31. prosince 2015) Orea Hotel Pyramida****, Praha Ubytování Superior pokoj od 1400,- Kč* Standardně vybavená kategorie pokojů o ploše 25m 2 nacházející se

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** a OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Hotel Kongres Akční Ceník nabídka Akční Ceník nabídka Fotogalerie Kontakty Orea Resort Horal**** Špindlerův Mlýn Krkonoše Lokalita Orea Resort Horal se nachází ve východních

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák*** Železná Ruda - Špičák Lokalita OREA Wellness Hotel Horizont *** & OREA Hotel Špičák *** se nacházejí na jižním svahu

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Tým Hotelu Černigov Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Černigov *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám dovolujeme

Více

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí

Firemní akce Školení Konference Semináře. Hotel TOMMY CONGRESS & RELAX CENTER Náchod - Babí Firemní akce Školení Konference Semináře Kvalita každé konference či školení je podmíněna profesionální organizací, kterou jsme připraveni v průběhu celé Vaší akce zabezpečit. Naší cílovou metou je Vaše

Více

Vaše akce je pro nás velice důležitá!

Vaše akce je pro nás velice důležitá! Vaše akce je pro nás velice důležitá! Děkujeme za Váš zájem o Hotel Fortuna West 3 *** hotel s ideálními prostory pro Vaše semináře, školení, konference, prezentace nebo společenské akce. Tímto si Vám

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka Liberec Konferenční nabídka Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové části

Více

ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A

ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A ZÁKLADNÍ NABÍDKA UBYTOVÁNÍ A KONFERENČNÍCH SLUŽEB NABÍDKA SPOLUPRÁCE ODBOROVÝ SVAZ KOVO ODBOROVÝ SVAZ DOPRAVY ODBOROVÝ SVAZ STÁTNÍCH ORGÁNŮ A ORGANIZACÍ Strana 2 CPI Hotels, a.s. je jednou z největších

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Resort Devět Skal*** Vysočina Žďárské vrchy Lokalita Hotel byl postaven vedle původního turistického hotelu pana Chocholáče - dnes zrekonstruovaná Milovská restaurace.

Více

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka pro rok 2014

Clarion Grandhotel Zlatý Lev**** Liberec Konferenční nabídka pro rok 2014 Liberec Konferenční nabídka pro rok 2014 Kategorie Mezinárodní čtyřhvězdičkový hotel s konferenčními prostory pro 400 osob, člen skupiny Choice Hotels International. Poloha hotelu Liberec 1, v klidné parkové

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Lokalita HOTEL Orea Hotel Pyramida je nejen kongresové centrum s ideální polohou v Praze, ale také moderní fitness centrum s bazénem a hotel se špičkovým servisem nacházející

Více

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE,

KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE HOTEL MEDLOV Hotelonline a.s., Hotel Medlov, Fryšava pod Žákovou Horou 143,

Více

Orea Resort Horizont. Železná Ruda Špičák. Lokalita. Ubytování. www.orea-horizont.cz www.orea.cz

Orea Resort Horizont. Železná Ruda Špičák. Lokalita. Ubytování. www.orea-horizont.cz www.orea.cz Orea Resort Horizont Železná Ruda Špičák Lokalita Resort se nachází na jižním svahu vrchu Pancíř v nadmořské výšce 1100 m v Chráněné krajinné oblasti Šumava. Vzdušné lázně v klidném a překrásném prostředí

Více

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960

Phone: +420 601 388 313. Phone: +420 725 786 564. Phone: +420 595 195 650, +420 725 796 245. Phone: +420 778 434 960 Park Inn by Radisson Hotel Ostrava je největším čtyřhvězdičkovým hotelem v Moravskoslezském kraji. Otevřen byl v roce 2008 jako první hotel této značky v České republice. Nachází se na Hornopolní ulici

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Hotel Voroněž**** Brno Lokalita Orea Hotel Voroněž**** se nachází v těsné blízkosti brněnského výstaviště s výbornou dostupností z centra města a dálnice D1 Exit 190.

Více

LÁZNĚ LUHAČOVICE VÍCE HOTELŮ A PENZIONŮ ŠIRŠÍ NABÍDKA POBYTŮ. akciová společnost TOP NABÍDKA ZIMA 2014 VÁNOCE. SILVESTR 2014 v Luhačovicích

LÁZNĚ LUHAČOVICE VÍCE HOTELŮ A PENZIONŮ ŠIRŠÍ NABÍDKA POBYTŮ. akciová společnost TOP NABÍDKA ZIMA 2014 VÁNOCE. SILVESTR 2014 v Luhačovicích VÍCE HOTELŮ A PENZIONŮ ŠIRŠÍ NABÍDKA POBYTŮ LÁZNĚ LUHAČOVICE akciová společnost TOP NABÍDKA ZIMA 2014 ADVENT VÁNOCE SILVESTR 2014 v Luhačovicích Luhačovice jsou čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších

Více

BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014

BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014 BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE 2014 Aquapalace Hotel Prague **** S Aquapalace Hotel Prague je součástí největšího obchodně zábavního komplexu ve střední Evropě. Snadná dostupnost a moderní vybavení

Více

Clarion Congress Hotel Olomouc****

Clarion Congress Hotel Olomouc**** Konferenční nabídka Popis hotelu: Clarion Congress Hotel Olomouc je víceúčelový komplex, který svojí výhodnou polohou v blízkosti vlakového a autobusového nádraží a centra města Olomouc nabízí svým klientům

Více

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU NABÍDKA PRO FIREMNÍ KLIENTELU Ideální řešení pro Vaši konferenci, meeting i firemní večírek. Hotel GOLD**** Chotoviny, Táborská 68, Chotoviny * www.hotelchotoviny.cz * recepce@hotelchotoviny.cz * 398 998

Více

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ

UŠETŘETE AŽ 400 KČ. 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11. brno 15.11. ostrava RODINNÉ VSTUPNÉ NOVÁ SHOW NA LEDĚ PRO CELOU RODINU JEN POCKEJ, ZAJICI! ÚČINKUJÍ: MICHAL NESVADBA A TOMÁŠ VERNER SCÉNÁŘ: ALEXEJ KOTĚNOČKIN 20.9. PRAHA 27.9. olomouc 4.10. pardubice 11.10. liberec 18.10. c. budejovice 8.11.

Více

Konference Semináře Firemní akce

Konference Semináře Firemní akce Konference Semináře Firemní akce Orea Hotel Atrium Otrokovice**** Zlínský kraj Otrokovice Lokalita Orea Hotel Atrium Otrokovice **** se nachází v těsné blízkosti Zlína. A právě na jihovýchodní Moravě,

Více

Nabídka služeb společnosti Chodovar. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.

Nabídka služeb společnosti Chodovar. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45N, 12 43'45. Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.32"E Tel.: +420 374 617 100 Fax.: +420 374 617 000 usladka@chodovar.cz GPS: 49 53'40.45"N, 12 43'45.32"E Tel.:

Více

Česká republika Slovensko

Česká republika Slovensko Česká republika Slovensko > HORY ŠUMAVA ORLICKÉ HORY VYSOKÉ TATRY LÁZNĚ KRUŠNÉ HORY JESENÍKY NÍZKÉ TATRY WELLNESS JIZERSKÉ HORY BESKYDY MALÁ FATRA PRAHA KRKONOŠE HOSTÝNSKÉ V. ŠTIAVNICKÉ V. ZIma 2010/2011

Více

Where business and wellness go together...

Where business and wellness go together... BANKETNÍ MAPA AQUAPALACE HOTEL PRAGUE Where business and wellness go together... Aquapalace Hotel Prague Pražská 137, 251 01 Čestlice, Praha Východ Tel.: +420 225 108 830 e-mail: conference.mgr@aquapalacehotel.cz

Více

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events

Clarion Hotels ČR, MICE. Meetings Incentives Conferences Events Clarion Hotels ČR, MICE Meetings Incentives Conferences Events Vynikající zázemí pro všechny vaše akce a setkání... Když se lidé setkávají, mohou vznikat skvělé věci. Na jednom místě se rozšíří pozitivní

Více

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE

ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE KONFERENCE, KONGRESY, MEETINGY, PREZENTACE, ŠKOLENÍ, FIREMNÍ PLESY, GARDEN PARTY S GRILOVÁNÍM, INCENTIVNÍ A TEAM-BULDINGOVÉ AKCE ZÁMECKÝ HOTEL CTĚNICE Zámecký hotel Ctěnice Zámek Ctěnice 190 17 Praha 9

Více

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn

OREA HOTEL HORAL **** Špindlerův Mlýn OREA HOTEL HORAL**** Špindlerův Mlýn OREA Hotel Horal se nachází ve východních Čechách, v nejvyšších horách Čech - Krkonoších, v nejznámějším lyžařském středisku - Špindlerově Mlýně. Lokalita Hotel se

Více

obsah katalogu kontakty informace o přepravě do Chorva úvodní slovo Dakol Club slevy za rychlé rozhodnutí důležité informace www.ck-dakol.

obsah katalogu kontakty informace o přepravě do Chorva úvodní slovo Dakol Club slevy za rychlé rozhodnutí důležité informace www.ck-dakol. katalog 2o15 úvodní slovo Dakol Club slevy za rychlé rozhodnutí důležité informace obsah katalogu kontakty informace o přepravě do Chorva tska ÚVODNÍ SLOVO OBSAH KATALOGU Vážení klienti, i letos přicházíme

Více

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel.

Lázně 2012. Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty. Sleva na 1. chvíli. Cestování s ČD travel, s.r.o. Obsah. www.cdtravel. Lázně 2012 Wellness, termální koupaliště Seniorské pobyty 46 Vážení přátelé, milí klienti, novým způsobem trávení dovolené je lázeňská turistika a wellness. Lázeňské, rekondiční a wellness pobyty mají

Více