ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ. Kindlovou připravila Bára Bílá. Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ. Kindlovou připravila Bára Bílá. Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová"

Transkript

1 ŠKOLNÍ ČASOPIS-ZÁŘÍ Články: O třídě a rozhovor s paní učitelkou Šárkou Kindlovou připravila Bára Bílá Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová Rozhovor s paní uč. Ivanou Běloubkovou a paní uč. Cílkovovou si připravila Klára Veruňková Naše 4. Třída

2 O třídě a rozhovor s paní učitelkou Šárkou Kindlovou připravila Bára Bílá z naší redakce Naše 5. třída V naší páté třídě je celkem 29 žáků. Z toho 10 kluků a 19 děvčat. Naše paní učitelka třídní se jmenuje Šárka Kindlová. Většina kluků je dobrá v tělocviku, ale holky také. Všichni spolu vycházíme celkem dobře, ale hádky jsou sem tam taky nějaké. Účastníme se taky nějakých soutěží a v některých máme celkem dobré výsledky. Na hodiny se všichni snažíme chodit připravení, ale občas se to někomu z nás nepodaří. Myslím si, že jsme se třídou spokojení nebo alespoň většina z nás.

3 Rozhovor s paní učitelkou Šárkou Kindlovou 1. Jak jste si užívala prázdniny? A jak jste se připravovala na 5. třídu? Hodně jsem odpočívala doma na zahradě, připravovala jsem plakáty na časovou osu co visí nad tabulí. 2. Těšila jste se do školy? Na něco ano, netěšila jsem se na zlobení.

4 3. Bude se vám stýskat až 5. třída odejde na 2. stupeň? Určitě, to se mi stýská vždycky. Za těch 5 let si na třídu hodně zvyknu. 4. Jak se vám líbí nový vzhled školy? Škola je pěkná, i když bych uvítala nějakou veselejší barvu. 5. Jaké všechny třídy učíte tento rok? Jen pátou.

5 6. Jaké máte plány na tento školní rok? Velmi dobře zvládnout učivo 5. třídy a připravit všechny na 2. stupeň ty co chtějí na 8. leté gymnázium vybrat nějakou pěknou školu v přírodě, nasbírat toho hodně pro psí útulek a zapojit mou třídu do co nejvíce soutěží! 7. Jste se žáky spokojená? S některými ano, ale u spousty mi připadá že za prázdniny zlenivěli a hodně toho zapomněli.

6 Otázky na paní ředitelku Hanu Bílkovou připravila Tereza Weberová 1. Nejprve se Vás zeptám, co jste dělala o prázdninách a je nějaký důvod, proč jste se do školy těšila nebo naopak netěšila? O prázdninách jsme jezdila hodně na kole. Do školy jsme se těšila, protože je krásná a jsem zde ráda. 2. Teď se Vás zeptám ohledně nového vnějšího vzhledu školy, kdo vybíral její barvu a proč jste se rozhodli pro tuhle barvu? Návrh jsme vybírali ze třech variant p.architekta Zvěřiny. Chtěli jsme decentnost a noblesu vzhledem ke stáří budovy. V roce 2013 oslaví naše škola 80.výročí položení základního kamene ke stavbě školy, tak si zaslouží být hezká.

7 3. Jak dlouho "vylepšení" školy trvalo a kolik firem se tady vystřídalo? Nebo snad pracovala celou dobu stejná firma? Smlouva byla uzavřena s jednou firmou. 4. No a teď celkem otázka na tělo :) Bude Vás mrzet, až současná 9.třída odejde na střední? Velmi a to zcela upřímně. Učím tam ráda, protože u dětí cítím pozornost a zájem se něco naučit. To je pro mě odměna za moji práci. Děkuji za rozhovor p. ředitelko :)

8 Rozhovor s paní učitelkou Ivanou Běloubkovou 1. Jak jste si užila prázdniny, a jak jste se připravovala na třídnictví v 9. třídě? "Letní prázdniny jsem prožila společně se svojí rodinou a přáteli v Čechách a na Moravě. Kromě odpočinku jsem se připravovala na třídnictví v 9. třídě, těšila se na žáky nejen z 9. Třídy a přemýšlela o akcích, které bychom mohli v letošním školním roce 2012/2013 realizovat." 2. Rozhodla jste se sama že budete třídním učitelem nebo vás přimělo vedení? "Vedení školy třídnictví 9. třídy určilo." 3. Mohla jste si vybrat třídu nebo vám byla 9. třída přidělena? "Jak jsem již zmínila, třídnictví v 9. třídě mně bylo přidělilo. Letošní 9. třída je podle mého názoru velice šikovná, aktivní a pracovitá. Doufám jen, že nebudu muset řešit během roku

9 kázeňské problémy, záškoláctví a lhaní, které nesnáším. Třídu mám velice ráda, působí na mě jako celek, který je schopen komunikovat, vzájemně si naslouchat a být aktivní." 4. Máte naplánované nějaké výlety pro 9. třídu? Výletů a projektů jsem pro 9. Třídu naplánovala opravdu hodně, záleží na chování žáků, abychom je mohli realizovat! Jaké výlety? Nechte se překvapit! 5. Bude vám líto když se budete muset rozloučit s letošní 9. třídou? "Mluvit v září o rozloučení se základní školou, které nás čeká až v červnu je předčasné. V současné době doufám, že třída bude aktivní při přípravách oslav 80. výročí naší školy. Od třídy očekávám dodržování daných pravidel, neporušování školního řádu a v případě problémů se ihned obrátit na mě jako třídního učitele." Děkuji za rozhovor Ivana Běloubková Dnešní rozhovor si připravila Alena Lonská s Klárou Veruňkovou Tak jsme si připravily několik otázek na paní učitelku Lenku Cílkovou, která je letos třídní učitelkou 1. třídy. OTÁZKY NA PANÍ UČITELKU LENKU CÍLKOVOU 1. Jaké jste měla prázdniny? Prázdniny byly velmi krátké, zato plné dobrodružství.

10 2. Těšila jste se na budoucí prvňáčky? Ze zkušeností vím, že jsou děti, které se do školy těší a děti, které nechtějí o škole ani slyšet. Pevně doufám, že natěšených dětí je více a proto se těším s nimi. 3. Jaké máte pocity učit znovu první třídě? Pocity? Začátky jsou vždy těžké, je to jako skok do neznáma. Ale hřeje mě u srdíčka složení třídy-12 dívek a 7 chlapců, to se za celou moji pedagogickou kariéru nestalo. 4. Jaký dojem na vás udělali letošní prvňáčci? Prvňáčkové jsou pozorní, snaživí a velice učenliví. Přeji si aby jim chuť do práce co nejdéle vydržela.

11 5. Chybí vám vaši bývalí páťáci? Aby ne. Se slzou v oku jsme se rozloučili a určitě i bude na co vzpomínat. Den je hned veselejší, když některý z nich zabloudí do první třídy a povypráví o svých zážitcích, radostech i starostech. V podstatných okamžicích ukázali, že táhnou za jeden provaz a bylo by pro mě velkou odměnou, kdyby své umění předvedli i na druhém stupni s novými kamarády. Labský čtyřboj 2012 Labský čtyřboj 2012 junior, proběhl v pondělí v areálu veslařského klubu ve Štětí a tentokráte se Labského čtyřboje prvně zúčastnili nejmladší žáci a to od první do čtvrté třídy, k nimž navíc ještě přibyli žáci třídy přípravné.

12 Ve čtvrtek 20. září se naše škola spolu se dvěma místními ZŠ zúčastnila v podstatě již tradičního Labského čtyřboje. Tuto akci pořádá Klub vodních sportů (veslák). Den mobility V rámci světového Dne mobility připravilo město ve středu 19. září bohatý program. Děti z prvního stupně se v dopoledních hodinách zúčastnily akce na třech stanovištích na Novém náměstí, Husově náměstí a na dopravním hřišti. Dopravní hřiště V pondělí 17. září bylo slavnostně otevřené nové dopravní hřiště na ZŠ Ostrovní, které bylo financováno z fondů Ústeckého kraje. Přítomna byla hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová, Jana Ryšánková z krajského zastupitelstva, starosta města Tomáš Ryšánek, Městská policie a další. Městská policie ve Štětí uspořádala Den otevřených dveří a to si nenechaly ujít děti z první třídy.

13 Se zájmem naslouchaly slovům strážníků, preventistů i velitele městské policie Milana Nováka. Natěšení prvňáčkové si prohlédli prostory dispečerského pracoviště, školící místnost a oddělení cely předběžného zadržení. První a druhá třída slavila se Sborem dobrovolných hasičů ve Štětí 140 let Oslava byla skutečně velkolepá. V pátek děti navštívily prostory hasičské zbrojnice, kde si mohly prohlédnout tajuplná zákoutí a technické zázemí místních hasičů. Rozhovor o třídě připravil Pavel Pršala z redakce Naše 4. třída Ve 4. třídě máme 8 holek a 17 kluků. Holky jsou dobré v gymnastice a mažoretkách. Kluci spíše ve sportu. Paní učitelka Blanka Pišvejcová je moc hodná.

14 Florbalový kroužek Dnes podruhé se sešel florbalový kroužek v tělocvičně a poprvé se hrál zápas. V úvodu jsme se všichni vyfotili. Celé dvě hodiny jsme vydrželi hrát v rychlém tempu.

MIŠMAŠ EXPRES aneb ŽIŽKOVINY

MIŠMAŠ EXPRES aneb ŽIŽKOVINY MIŠMAŠ EXPRES aneb ŽIŽKOVINY III-IV 2014/2015 1 Obsah Užijte si prázdniny, v září se těšíme na nové redaktory... 3 Monika Němečková miluje tvoření všeho druhu... 4 Bezpečnost hlídá vrátný Zdeněk Franc...

Více

VIP. ročník 8. Časopis pro celou rodinu 2/2014 Ročník 8, říjen vydal IQ Roma servis, o.s. Časopis vznikl. podporou:

VIP. ročník 8. Časopis pro celou rodinu 2/2014 Ročník 8, říjen vydal IQ Roma servis, o.s. Časopis vznikl. podporou: VIP Časopis pro celou rodinu 2/2014 Ročník 8, říjen vydal IQ Roma servis, o.s. Časopis vznikl podporou: Tato publikace byla vytvořena s finanční podporou programu Evropské unie Základní práva a občanství

Více

ZŠ SPORTOVNÍ UH.HRADIŠTĚ

ZŠ SPORTOVNÍ UH.HRADIŠTĚ 7 školní časopis ZŠ SPORTOVNÍ UH.HRADIŠTĚ 2010/2011 OBSAH: Den s modrým majákem Anketa + názor navíc Aquapark - kritika Jak jsem prožil své první přijímací zkoušky Sběr papíru Školní parlament Tichá středa

Více

Ročenka 2014/2015. 1.ZŠ Holešov. Ve víru událostí

Ročenka 2014/2015. 1.ZŠ Holešov. Ve víru událostí Ročenka 2014/2015 1.ZŠ Holešov Ve víru událostí První ročenka Milí žáci, rodiče a přátelé naší školy. Touto ročenkou zahajujeme tradici, jíž chceme čtenáře informovat o nejvýznamnějších akcích celého školního

Více

www.astorieas.cz ROČNÍK 3 ČÍSLO 1 01. 06. 2015 Časopis vychází díky podpoře společnosti ASTORIE a.s.

www.astorieas.cz ROČNÍK 3 ČÍSLO 1 01. 06. 2015 Časopis vychází díky podpoře společnosti ASTORIE a.s. ROČNÍK 3 ČÍSLO 1 01. 06. 2015 Časopis vychází díky podpoře společnosti ASTORIE a.s. www.astorieas.cz Zpravodaj MŠ a ZŠ Kpt. O. Jaroše Louny, 28. října 2173 1 ÚVODNÍ SLOVO 4-5 6-7 KRÁTCE DEN ZEMĚ A VODY

Více

Šéfredaktor: Mgr. Alena POSPÍŠILÍKOVÁ Grafická úprava: Mgr. Ondřej HAJDUCH Korektor: Mgr. Zdeňka RADOVÁ Zvláštní poděkování Mgr.

Šéfredaktor: Mgr. Alena POSPÍŠILÍKOVÁ Grafická úprava: Mgr. Ondřej HAJDUCH Korektor: Mgr. Zdeňka RADOVÁ Zvláštní poděkování Mgr. Uvnitř čísla najdete ROZHOVOR S VEDENÍM ŠKOLY NOVÁ REDAKCE EXKURZE VÍDEŇ ROZLUČKOVÉ ODPOLEDNE ATLETICKÝ ČTYŘBOJ A MNOHEM VÍCE 2008 1 2009 2 Obsah čísla: Rozlučkové odpoledne 3 Nová redakce 4 Poprvé ve

Více

Priority tohoto školního roku:

Priority tohoto školního roku: Skolske_listy_11_2012.indd 1 26.11.2012 21:52:12 2 Vážení rodiče, prarodiče a přátelé školy, připravili jsme pro Vás Školské listy. Chceme jejich prostřednictvím zlepšit Vaši informovanost o dění ve škole.

Více

PÍŠÍ A KRESLÍ ŽÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHVALKOVICE

PÍŠÍ A KRESLÍ ŽÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHVALKOVICE Poškolák PÍŠÍ A KRESLÍ ŽÁCI ZÁKLADNÍ ŠKOLY CHVALKOVICE Vážení rodiče, kolegové a žáci, setkáváme se spolu tentokráte v prvním novoročním čísle našeho časopisu. Doufám, že vstup do roku 2015 proběhl plynule

Více

zpravodaj starolískovecký Informační měsíčník pro občany městské části brno-starý lískovec Starolískovecká superstar. Starolískovecké mladé hody

zpravodaj starolískovecký Informační měsíčník pro občany městské části brno-starý lískovec Starolískovecká superstar. Starolískovecké mladé hody starolískovecký zpravodaj CERVEN 2011 ročník 19 www.staryliskovec.cz Informační měsíčník pro občany městské části brno-starý lískovec Starolískovecká superstar Letošním rokem se snad definitivně dá říci,

Více

Výroční zpráva základní školy

Výroční zpráva základní školy 1. Základní údaje o škole 1.1 Škola Název školy Základní škola Český Těšín Slezská 1740 okres Karviná Adresa školy Slezská 1740, Český Těšín Právní forma příspěvková organizace IČO 48004685 IZO 048004685

Více

http://www.zssenov.cz

http://www.zssenov.cz http://www.zssenov.cz V nedávné době se jednomu z Čechů podařil doslova husarský kousek. Stal se totiž výhercem pohádkové sumy cca 2,5 miliardy korun. Naši osmáci se zamýšleli, jak by oni s tolika penězi

Více

Základní škola Otokara Březiny. Jihlava, Demlova 34. Waterproject. Školní zpravodaj. Veletrh zdraví

Základní škola Otokara Březiny. Jihlava, Demlova 34. Waterproject. Školní zpravodaj. Veletrh zdraví Základní škola Otokara Březiny Jihlava, Demlova 34 Waterproject Školní zpravodaj Veletrh zdraví Přehled vycházejících žáků školní rok 2012/2013 Ve školním roce 2012/2013 končí základní vzdělávání 57 žáků

Více

Základní škola Zlín-Malenovice, tř. Svobody. Duben 2015

Základní škola Zlín-Malenovice, tř. Svobody. Duben 2015 Základní škola Zlín-Malenovice, tř. Svobody Duben 2015 Návštěva u hasičů Práce ve skupinách Erin Atletický mítink Otrokovice Pracovní činnost Recitační soutěž Havárie Projekt Příběhy našich sousedů Ve

Více

Milé děti, vážení rodiče a přátelé školy, krásné slunečné počasí posledních dnů láká k vodě a do přírody, prázdniny jsou za dveřmi a doba dovolených

Milé děti, vážení rodiče a přátelé školy, krásné slunečné počasí posledních dnů láká k vodě a do přírody, prázdniny jsou za dveřmi a doba dovolených 27. června 2014 1 Milé děti, vážení rodiče a přátelé školy, krásné slunečné počasí posledních dnů láká k vodě a do přírody, prázdniny jsou za dveřmi a doba dovolených je v plném proudu. Přesto mi dovolte

Více

2/2012 ČTVRTLETNÍK OBCE LUŽICE. Vesnice Jihomoravského kraje roku 2009 LUŽICKÝ ZPRAVODAJ

2/2012 ČTVRTLETNÍK OBCE LUŽICE. Vesnice Jihomoravského kraje roku 2009 LUŽICKÝ ZPRAVODAJ LUŽICKÝ ZPRAVODAJ 2/2012 ČTVRTLETNÍK OBCE LUŽICE Vesnice Jihomoravského kraje roku 2009 Slovo starosty FOTOGRAFOVÁNÍ DO KNIHY O KROJÍCH Foto: Zdeňka Hubačková Foto na titulní stránce: Z archívu Zdeňka

Více

Samozřejmě se sportovalo, žáci vyšších ročníků se zúčastnili běhu O nejrychlejší dívku a chlapce Pardubic a přespolního běhu,

Samozřejmě se sportovalo, žáci vyšších ročníků se zúčastnili běhu O nejrychlejší dívku a chlapce Pardubic a přespolního běhu, 2 0 1 4 / 2 0 1 5 3/2014 Z OBSAHU ČÍSLA Stalo se u Veverků Už o prázdninách se uskutečnil skvělý školní tábor v Jizerských horách na chatě Zvonice. Celotáborová hra měla název Expedice Muhu aneb po stopách

Více

12. 2. VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ STAVBY METRA D INFORMACE K ZÁPISŮM DO MATEŘSKÝCH ŠKOL

12. 2. VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ STAVBY METRA D INFORMACE K ZÁPISŮM DO MATEŘSKÝCH ŠKOL LIBUŠ A PÍSNICE 12. 2. VEŘEJNÉ PROJEDNÁNÍ STAVBY METRA D INFORMACE K ZÁPISŮM DO MATEŘSKÝCH ŠKOL 2 2015 ANKETA: NAŠI ZASTUPITELÉ TERMÍNY SBĚRU ODPADŮ AKTUALIZOVANÝ ADRESÁŘ MÍSTNÍCH SLUŽEB 1 2 3 4 5 6 1

Více

Jaro už je v plném proudu.

Jaro už je v plném proudu. Jaro už je v plném proudu. Prázdniny Řada jsou z nás za už dveřmi vyhlíží a každý dokonce je už netrpělivě léto a vyhlíží. s ním Někdo oblíbené se podívá prázdniny. do daleké Ještě ciziny, než někdo se

Více

ŠKOLNÍ NOVINY. školní akademie a výstava. sdružení rodičů informuje ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRÁVNÍKY OTROKOVICE 4/06/2009

ŠKOLNÍ NOVINY. školní akademie a výstava. sdružení rodičů informuje ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRÁVNÍKY OTROKOVICE 4/06/2009 ŠKOLNÍ NOVINY ZÁKLADNÍ ŠKOLA TRÁVNÍKY OTROKOVICE 4/06/2009 21. května se v Otrokovické Besedě představila trávnická základní škola na tradiční školní akademii, dopoledne svým spolužákům a učitelům, v odpoledních

Více

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov ŠKOLÁK. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem

ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov ŠKOLÁK. Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem ŠKOLÁK ZŠ T. G. Masaryka a MŠ Dolní Bousov Číslo 3 Ročník sedmý 2014 Školní rok 2013/14 Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem Lidé spolu komunikují už odpradávna. Jako jediní ze zvířat jsme si ale vytvořili

Více

ŠKOLNÍ ČASOPIS ČERVEN 2015. Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860. Květnový zájezd do Německa a Rakouska společná fotka v Salzburgu

ŠKOLNÍ ČASOPIS ČERVEN 2015. Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860. Květnový zájezd do Německa a Rakouska společná fotka v Salzburgu ŠKOLNÍ ČASOPIS ČERVEN 2015 Základní škola Nové Město na Moravě Leandra Čecha 860 www.zs2.nmnm.cz Květnový zájezd do Německa a Rakouska společná fotka v Salzburgu Milí čtenáři, sluníčko už nás všechny láká

Více

Úvod Každý rok jsme se jako ostatní žáci těšili na konec školního roku i na nastávající prázdniny, ale tento rok víme, že je to naposledy. Přihlášky byly podány, my byli přijati na střední školy a už nám

Více

Florián Zpravodaj městyse Lázně Toušeň léto 2013

Florián Zpravodaj městyse Lázně Toušeň léto 2013 Florián Zpravodaj městyse Lázně Toušeň léto 2013 Škola o prázdninovém ránu Slovo starosty Vážení spoluobčané, z hektického června jsme se přehoupli do léta a spousta z nás si nyní užívá zasloužených dovolených

Více

Školní akademie potěšila nejen rodiče

Školní akademie potěšila nejen rodiče červen 2015 cena 10 Kč Školní akademie potěšila nejen rodiče Na závěr školního roku se v místní základní škole uskutečnila Školní akademie, která se v prostorách tělocvičny koná každé dva roky. Té letošní

Více

PATRONI JEDNOTLIVÝCH TŘÍD

PATRONI JEDNOTLIVÝCH TŘÍD Milí čtenáři, v novém školním roce přichází i nový časopis, který jsme nazvali Extrém. Vybírání bylo těžké. Měli jsme spoustu návrhů a některé se i docela povedly, ale po zvážení všech pro a proti vyhrál

Více

Boroviny. Občasník. Vydává Obec Borová Lada

Boroviny. Občasník. Vydává Obec Borová Lada Občasník Boroviny Vydává Obec Borová Lada Ročník X., číslo 1/červenec 2010 Registrační číslo: MK ČR E 12488 Redakční rada: Elvíra Běhounová, Mgr.Alena Braunová, Monika Juříková, Ing. Jana Hrazánková, Mgr.Vlaďka

Více

Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje

Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje Základní škola HOSTIVICE, U Zámecké zdi 1704 Co se děje Z obsahu: nahlédnutí do školních kronik hostivické SVĚTÉLKOVÁNÍ o co si píší Ježíškovi děti 21.století? mikulášská nadílka ŽP II.stupně - adopce

Více

Pod lavicí. Školní rok 2013/2014 Číslo14 ROZHOVOR S GÓLMANY. panem učitelem P. Chvojkou a žákem D. Červenkou. Pohled do zrcadla.

Pod lavicí. Školní rok 2013/2014 Číslo14 ROZHOVOR S GÓLMANY. panem učitelem P. Chvojkou a žákem D. Červenkou. Pohled do zrcadla. ROZHOVOR S GÓLMANY panem učitelem P. Chvojkou a žákem D. Červenkou Pod lavicí Školní rok 2013/2014 Číslo14 Pohled do zrcadla Škola mých dětí Jaký bych byl)a) učitel CESTOVÁNÍ SPORT ZÁBAVA ČTĚTE! Úvodní

Více

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ zs.boskovice.cz/zs3/ září / říjen 2011 ročník: 6 číslo 30 xxxxxxxxxxxxx Léto definitivně

Více

SPORŤÁK. školní časopis 7. ZŠ Kolín 2/2003-2004. Redakce časopisu se rozšiřuje. Úvodník. Mikulášské klání slavilo úspěch. Sbírka pro Lukáše.

SPORŤÁK. školní časopis 7. ZŠ Kolín 2/2003-2004. Redakce časopisu se rozšiřuje. Úvodník. Mikulášské klání slavilo úspěch. Sbírka pro Lukáše. SPORŤÁK 2/2003-2004 školní časopis 7. ZŠ Kolín www.7zskolin.cz Úvodník Ahoj kluci a holky! Dostává se Vám do rukou nové číslo časopisu Sporťák. Doufáme, že vám pomůže příjemně zkrátit čas, který zbývá

Více