DIVADLO POD PALMOVKOU

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DIVADLO POD PALMOVKOU"

Transkript

1

2 DIVADLO POD PALMOVKOU ANEB PALMOVKA PŘEŽILA, PŘIJMĚTE POZVÁNÍ Někdy bývá divadelní organizmus přirovnáván k živé bytosti a něco na tom je: když se divadlu daří, tak jiskří energií a nápady, když se mu daří méně, začíná působit unaveně a jeho tep se zpomaluje. Divadlo pod Palmovkou se v posledních dvou sezonách nacházelo ve velmi neobvyklé situaci, k níž se těžko hledají paralely. Povodeň v roce 2013 zasáhla suterén budovy a vyřadila z provozu vzduchotechniku, kotelnu a část zázemí divadla, které od té doby hrálo mimo své domovské jeviště. Jestliže přijmeme počáteční přirovnání divadla k živému organizmu, byl soubor divadla po dvě sezony držen v jakési karanténě, přestože byl a je plný energie a sil. Od září 2013, kdy do Divadla pod Palmovkou přišlo nové umělecké vedení, dokázal soubor divadla ve značně obtížných podmínkách připravit osm nových premiér pro velké jeviště a studiovou scénu PALMOFFka, z čehož čtyři byly premiéry české. Všechny tyto inscenace budou nyní konečně uvedeny na domácím jevišti. Diváky zveme zejména na inscenaci mimořádně působivého básnického dramatu F. G. Lorcy Krvavá svatba se Z. Slavíkovou, T. Dočkalovou, O. Veselým a O. Volejníkem v hlavních rolích. Z dalších představení, která byla již nastudována, ale na domácí scéně v Libni se dosud nehrála, upozorňujeme zejména na inscenaci jedné z nejslavnějších Shakespearových her Othello, Goldoniho slavného Poprasku na laguně uváděného v pozoruhodné současné adaptaci, komediální sondu do života současných single třicátníků Můj romantický příběh či jiskřivou britskou komedii o tom, jak je také možné ocitnout se v hledáčku lovců senzací Celebrity. Na podzim 2015 se chystají dvě nové premiéry tragikomedie o jedné absolutně nemožné spolupráci dotýkající se skutečných historických událostí od současného britského autora Johna Hodge Spolupracovníci (režie Michal Lang) a dále komedie o nezadržitelně stárnoucí partě kdysi nerozlučných přátel holandské dramatičky Marie Goose FUK! (režie Petr Zelenka) v hlavní roli s Jiřím Langmajerem, který po několika letech opět nastuduje v Divadle pod Palmovkou novou roli. Nově pozveme diváky také do Studia PALMOFFka, jehož dramaturgie je zaměřena hlavně na autorské texty a současnou dramatiku. Divácký zájem v loňské sezoně vzbudily inscenace 1000 věcí, co mě serou a černá groteska Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky významné současné polské autorky Doroty Masłowské. Vedle nových inscenací i nových hereckých tváří nabídne Divadlo pod Palmovkou svým divákům také zrekonstruované prostory foyeru a divadelní kavárny. Pro diváky připravujeme i speciální akce, jako je např. setkání s herci po představení spojené s autogramiádou či prohlídkou divadla. Divadlo pod Palmovkou je snadno dostupné metrem i tramvají, v okolí divadla je možné bezplatně parkovat. Divadlo je plně bezbariérové. Aktuální informace na denní novinky též na facebooku!

3 DIVADLO POD PALMOVKOU Zenklova 34, Praha 8 - Libeň Spojení metro B (stanice Palmovka) nebo tramvajové linky číslo 1, 3, 12, 8, 10, 16, 24, 52, 53, 54, 55 Pokladna TELEFON: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek od do hodin Obchodní oddělení TELEFON: , Obchodní oddělení vyřizuje hromadné objednávky vstupenek, speciální nabídky pro firmy a školy, zadaná představení, poskytuje informace o cenách a speciálních akcích. Staňte se fanouškem Divadla pod Palmovkou!

4 Divadlo Komedie / Centrum východní dramatiky Divadlo Komedie je jedinou divadelní scénou v Praze a v celé České republice, která se programově věnuje uvádění východních autorů. Dramaturgie se soustředí na díla autorů opomíjených nebo textů zcela nových, či dosud neuvedených. Autory a tituly, jež jsou ve skutečně západních zemích považovány za světovou třídu, v naší prozápadní společnosti nikdo pořádně nezná a slovo východní jakoby hořklo lehce pejorativním nádechem. Divadlo Komedie na sebe bere úkol představit byť zlomek toho nejlepšího, co vzniklo a v nejbližších letech vznikne od Rozvadova na východ a obohatit českou divadelní scénu o to, co na ni historicky (i geograficky) patří. DIVADLO COMPANY.CZ se tedy kontinuálně věnuje jak dramatickým novinkám, klasikům našim, polským, případně též slovenským či ruským. Ke spolupráci zve k pohostinským režiím významné polské režiséry a navazuje spolupráci s blízkými východoevropskými a českými divadelními soubory. Divadlo Komedie/Centrum východní dramatiky z. s. DIVADLO COMPANY.CZ, divadelní sdružení Lazarská 15/7, Praha 1 POKLADNA: TEL: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 12:00 19:30 hodin O víkendech (a ve státní svátky) v hrací dny je pokladna otevřena dvě hodiny před představením. WEB:

5

6 Divadlo Na zábradlí Divadlo Na zábradlí zažilo v březnu tohoto roku nevídaný úspěch! Česká divadelní kritika vyznamenala divadlo ve všech kategoriích, což se během 23 letech trvání těchto divadelních cen ještě nestalo! Kritika zde našla nejlepší inscenaci, text, hudbu (Velvet Havel), nejlepší herecké výkony (Marie Spurná a Miloslav König), scénu (Marek Cpin), talent (režisérka Anna Petrželková) a vůbec divadlo roku! Tento mimořádný úspěch je velkou poklonou i závazkem zároveň. Držet se zábradlí se každopádně vyplatí uvidíte zde skvělé herecké výkony, texty, které jinde neuslyšíte, režie, které strhávají svou vynalézavostí i citem. Divadlo Na zábradlí sice leží na poklidném Anenském náměstí, kterému jakoby se velké dějiny vyhýbaly, ale nenechte se zmást uvnitř budovy probíhají velká dramata, vyvolávají se velké vášně a tlumočí zásadní myšlenky. Srdečně zveme na velké příběhy (Doktor Živago), strhující osudy (Korespondence V + W, Velvet Havel a Zlatá šedesátá), rafinovaný humor (Báby, Ubu se baví, Anamnéza a Šílenství), sondy do minulosti i nás samých (Europeana, Šedá sedmdesátá a Buržoazie) a mnohé další inscenace, které jinde opravdu neuvidíte! Těšíme se na vás! DIVADLO NA ZÁBRADLÍ Anenské náměstí 209/5, Praha 1 POKLADNA: TEL: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 14:00 19:00 hodin V hrací dny a o víkendu a svátku je pokladna otevřena 2 hodiny před začátkem představení. WEB: Autor fotografií: KIVA

7

8 Divadlo v Dlouhé Divadlo v Dlouhé je repertoárové divadlo se stálým hereckým souborem, které již 20. sezonu hraje v centru Prahy pro dospělé, pro děti a mládež i pro celé rodiny. V našem širokém repertoáru najdete komedie nejrůznějšího typu (407 gramů z Bohumila Hrabala, Lhář, Lidská tragikomedie, Mnoho povyku pro nic, Tři mušketýři, Viktor aneb Dítka u moci), dramatické příběhy (Vlčí jáma, Polední úděl) i rodinná představení (O líné babičce, Myška z bříška, Jak jsem se ztratil). Inscenace často využívají muzikantského, pěveckého a pohybového potenciálu herců a v mnoha představeních účinkuje herecká kapela. Na jevišti Divadla v Dlouhé můžete vidět například Helenu Dvořákovou, Arnošta Goldflama, Miroslava Hanuše, Jana Medunu, Marka Němce, Jaroslavu Pokornou, Kláru Sedláčkovou, Ilonu Svobodovou, Miroslava Táborského, Jana Vondráčka, Vlastimila Zavřela, Magdalenu Zimovou a mnohé další herce. Naše inscenace se hrají dlouhá léta a dosahují značného počtu repríz, zároveň jsou vysoce ceněny kritikou a často získávají ceny či nominace v odborných anketách, pravidelně jsou také zvány na prestižní divadelní festivaly. Divadlo v Dlouhé Dlouhá 39, Praha 1 Začátky představení jsou v 19:00 hodin, není-li uvedeno jinak. Pokladna: TEL: , Pokladna je otevřena ve všední dny od 12:00 do 19:00 hodin, pokud se hraje o víkendu či ve svátek, je pokladna otevřena 2 hodiny před začátkem představení. Vstupenky si můžete rezervovat v plné výši na a kupón uplatnit v pokladně divadla při vyzvednutí vstupenek. WEB:

9

10 Velké divadlo na malé scéně Divadlo v Řeznické je nejmenší divadelní scéna v Praze s více jak třicetiletou tradicí a s výjimečným charakteristickým blízkým kontaktem s divákem, která nabízí jedinečný a nezaměnitelný repertoár. Tímto divadlem prošly stovky uměleckých osobností a stalo se tak profesionální stagionou s vlastním repertoárem. Projekty divadlo připravuje především v duchu svého motta: Velké divadlo na malé scéně. Divadlo v Řeznické Řeznická 17, Praha 1 POKLADNA Tel.: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek: 14:00 18:00 hodin a vždy 1 hodinu před představením. WEB: OBECNÉ INFORMACE Představení začínají v 19:30 hodin (není-li uvedeno jinak). Vstupenky nejsou místenkami, je dobré přijít včas. Cena vstupenek je jednotná. Vstupenky doporučujeme předem rezervovat! Rezervace je platná po jeden týden a v případě nevyzvednutí propadá. Divadlo otevíráme půl hodiny před představením, po začátku představení se divadlo zamyká a vstupenka pozbývá platnosti! Divadlo nepřijímá platební karty.

11

12 Studio Ypsilon Studio Ypsilon připravuje pro diváky již od roku 1963 mnoho krásných inscenací, z nichž některé se hrají s úspěchem již řadu let a postupem času se staly kultovními. V roce 2013 oslavilo Studio Ypsilon krásných 50 let své existence. Mezi pilíře současného repertoáru patří T.G.M. aneb Masaryk v kostce, Vratká prkna, Hlava Medúzy, Svatá rodina, Faust a Markétka, Babička se vrací a mnoho dalších. Nejnovější úžasný ypsilonský repertoár doplňuje horská komedie J. Schmida Muž na větvi aneb Slavnost na horách a inscenace mladého režiséra Braňo Holičky na Malé scéně. Zárukou toho, že se nebudete nudit, jsou výborní herci Studia Ypsilon: Martin Dejdar, Jiří Lábus, Marek Eben, Markéta Častvaj Plánková, Jana Synková, Petr Vacek, Petr Vršek, Jan Jiráň, Miroslav Kořínek, Jaroslava Kretschmerová, Oldřich Navrátil a řada dalších. Garantujeme Vám, že u nás najdete vždy vlídné přijetí, vzorné služby a hlavně skvělou zábavu! STUDIO YPSILON Spálená 16, Praha 1 POKLADNA: TEL: , Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek: 12:00 19:30 hodin OBCHODNÍ CENTRUM: TEL: , Otevírací doba obchodního centra: Pondělí Pátek 9:00 15:00 hodin DIVADELNÍ KLUB A KAVÁRNA YPSILON CAFÉ: Otevírací doba divadelního klubu a kavárny: Pondělí Pátek 9:00 23:00 hodin V sobotu a v neděli je divadelní klub a kavárna otevřena hodinu před představením. Po přestavení je otevřena do 23:00 hodin. WEB:

13

14 Divadlo Semafor Divadlo Semafor je hudební divadlo, jehož kořeny sahají až do roku 1959 a jsou spjaty se zakladatelskou autorskou dvojicí Jiří Suchý a Jiří Šlitr. V této sezóně tomu bude deset let, kdy po mnoha stěhováních zakotvilo na současné adrese v Dejvické ulici. Kromě semaforských stálic, kterými jsou hry Kytice (v tomto roce oslaví 800. reprízu) a Kdyby tisíc klarinetů, mohou diváci v současném repertoáru najít i novější díla z autorského pera Jiřího Suchého: hudební komedii Prsten pana Nibelunga (kde můžeme vidět mj. Vlastimila Harapese v alternaci s Michalem Malátným), novinku Slečinky a lupiči, která nás zavede do prostředí vykřičených domů i kabaretů, jazzové zpracování Hervého operety Mam zelle Nitouche, Osvobozené divadlo Semafor a nově nastudované představení Mizina číhá poukazující na současnou ekonomickou situaci divadla. Kromě již zmíněných se o vaši zábavu postarají např. Jitka Molavcová, Václav Kopta, Jiří Štědroň, Felix Slováček jr., Olina Patková a řada dalších, a to v doprovodu Orchestru divadla Semafor pod vedením Jiřího Svobody. Přijďte nasát semaforskou poetiku a humor, jste velmi vítáni! Divadlo Semafor o.p.s. Dejvická 27, Praha 6 Dopravní spojení: linka A Dejvická, tram. zastávka Vítězné nám. POKLADNA: Tel: , Otevírací doba pokladny prodejna Klokočí: Pondělí Pátek 11:00 19:00 O víkendech a svátcích je pokladna otevřena vždy 2 hodiny před začátkem představení. WEB: FCB: Divadlo Semafor

15

16 Pravidla použití informační brožury: 1. Platnost informační brožury je do Informační brožura se vztahuje na představení uváděná do Kupóny jsou platné v těchto divadlech: Divadlo Na zábradlí: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení z repertoáru Divadla Na zábradlí s výjimkou inscenací Korespondence V+W, Zlatá šedesátá aneb deník Pavla J. a Doktor Živago. Divadlo pod Palmovkou: kupony platí na všechna představení s výjimkou premiér. Na inscenace Králova řeč a FUK! lze kupony uplatnit pouze na balkon. Divadlo v Řeznické: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení Divadla v Řeznické s výjimkou představení Leni, Kalifornská mlha a nová představení sezóny 2015/2016. Divadlo Komedie: kupóny platí v plném rozsahu na všechny inscenace Divadla Komedie s výjimkou inscenace Testosteron. Kupóny není možné uplatnit na hostující soubory. Divadlo v Dlouhé: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení souboru Divadla v Dlouhé ve velkém sále s výjimkou inscenace Oněgin byl Rusák a Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách. Kupóny nelze uplatnit na představení dopolední, zadaná, hostujících souborů, v rámci pronájmů divadla a na představení v divadelní kavárně. Studio Ypsilon: kupóny platí na jakékoliv představení z repertoáru Studia Ypsilon uváděné na Malé scéně. Z důvodu vyprodanosti představení Hlava Medúzy, Vratká prkna a Proměna je počet kupónů použitých na jedno představení omezen na 30 ks. Divadlo Semafor: kupóny platí v plném rozsahu na všechna představení divadelního souboru Semafor odehraná v Divadle Semafor s výjimkou představení Kytice. 3. Po předložení a odevzdání kupónů obsažených v kupónové knížce obdržíte tyto slevy: 5 x 50% slevu na dvě nezlevněné vstupenky (5x vstupenku zdarma ve stejné hodnotě při zakoupení druhé vstupenky). 4. Rezervace vstupenek je možná telefonicky nebo na pokladnách uvedených divadel. Rezervace je podmíněna volnou kapacitou divadla. 5. Kupóny nelze uplatnit při nákupu vstupenek prostřednictvím smluvních partnerů divadel a nákupu přes internet. Kupóny lze uplatnit pouze v pokladnách jednotlivých divadel. Slevy lze uplatnit z plného vstupného a vzájemně se nesčítají. 6. Při rezervaci upozorněte, prosím, personál divadla, že máte nárok na slevu, jinak Vám sleva nebude uznána. 7. Slevy nelze kombinovat s jinými slevami nebo akcemi a sčítat navzájem. Pravidla použití nelze měnit. 8. Provozovatelé jednotlivých divadel si vyhrazují právo na změnu programu a cen vstupenek. 9. Informační brožura je přenosná. 10. Počet kupónů použitých najednou není omezen. 11. Při nedodržení některého z pravidel Vám sleva nemusí být poskytnuta. 12. Jakékoliv napodobování a kopírování této informační brožury a kupónů je trestné. Kupóny jsou součástí informační brožury a jsou samostatně neprodejné. 13. V případě jakýchkoli dotazů či připomínek týkajících se našeho projektu nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle zákaznického servisu BONUSYS Zákaznický servis BONUSYS je Vám k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hodin. 14. Aktuální program k tomuto projektu sledujte na Vyberte Komorní scény města pražského. 15. Všeobecné obchodní podmínky jsou uvedeny v plném znění na našem webu Na těchto stránkách jsou také informace sdělované spotřebiteli před uzavřením smlouvy a podmínky pro odstoupení od uzavření smlouvy včetně formuláře o odstoupení od smlouvy. 16. PRO BONUSYS s.r.o. je nezávislým distributorem této informační brožury, proto své připomínky a podněty týkající se provozu jednotlivých divadel sdělujte, prosím, na telefonní čísla jednotlivých divadel uvedená v informační brožuře.

17 Kontakty: Divadlo pod Palmovkou Zenklova 34, Praha 8 Libeň POKLADNA: TEL: , Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 11:00 18:00 hodin a vždy hodinu před začátkem představení. OBCHODNÍ ODDĚLENÍ: TEL: WEB: Divadlo Komedie/Centrum východní dramatiky z. s. DIVADLO COMPANY.CZ, divadelní sdružení Lazarská 15/7, Praha 1 POKLADNA: TEL: , Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 12:00 19:30 hodin O víkendech (a ve státní svátky) v hrací dny je pokladna otevřena dvě hodiny před představením. WEB: Divadlo Na zábradlí Anenské náměstí 5, Praha 1 POKLADNA: TEL: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek: 14:00 19:00 hodin V hrací dny o víkendu a svátku je pokladna otevřena 2 hodiny před představením (většinou 17:00 19:00 hodin). WEB: DIVADLO V DLOUHÉ Dlouhá Praha 1 Pokladna: Tel: , Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 12:00 19:00 hodin V hrací dny o víkendu je pokladna otevřena 2 hodiny před začátkem představení. Obchodní oddělení: Tel: , WEB: Divadlo v Řeznické, o. p. s. Řeznická 17, Praha 1 POKLADNA: TEL: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 14:00 18:00 hodin Pokladna je otevřena také jednu hodinu před začátkem představení. WEB: Studio Ypsilon Spálená 16, Praha 1 POKLADNA: TEL: Otevírací doba pokladny: Pondělí Pátek 12:00 19:30 hodin OBCHODNÍ CENTRUM: TEL: , Otevírací doba obchodního centra: Pondělí Pátek 9:00 15:00 hodin DIVADELNÍ KLUB A KAVÁRNA YPSILON CAFÉ: Otevírací doba divadelního klubu a kavárny: Pondělí Pátek 9:00 23:00 hodin V sobotu a v neděli je divadelní klub a kavárna otevřena hodinu před představením. Po představení je otevřena do 23:00 hodin. WEB: Divadlo Semafor o. p. s. Dejvická 27, Praha 6 Dopravní spojení: linka A Dejvická, tram. zastávka Vítězné nám. POKLADNA: Tel: Otevírací doba pokladny - obchod Klokočí: Pondělí Pátek 11:00 19:00 O víkendech a svátcích je pokladna otevřena vždy 2 hodiny před začátkem představení. WEB: FCB: Divadlo Semafor

18 Aktuální program k tomuto projektu sledujte na

19

20 Informační brožuru vydává: PRO BONUSYS s. r. o., Kaprova 42/14, Praha 1 IČO: , Obchodní oddělení a distribuce: Opletalova 1417/25, Praha 1 Telefon: , Distributor je povinen Vám na požádání vystavit daňový doklad. Cena informační brožury je 599 Kč.

Výukový materiál v rámci projektu OPVK 1.5 Peníze středním školám

Výukový materiál v rámci projektu OPVK 1.5 Peníze středním školám VY_32_INOVACE_ČJM4_5960_ZEM Výukový materiál v rámci projektu OPVK 1.5 Peníze středním školám Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0883 Název projektu: Rozvoj vzdělanosti Číslo šablony: III/2 Datum vytvoření:

Více

Rozhovor pro webový portál seniortip.cz a časopis Doba seniorů

Rozhovor pro webový portál seniortip.cz a časopis Doba seniorů Rozhovor pro webový portál seniortip.cz a časopis Doba seniorů Nejsou to jen herci, kteří žijí svým divadlem. Aby byli diváci na představení spokojení, aby vše proběhlo tak, jak má, je potřeba i mnoha

Více

Divadlo v Dlouhé. Máme za sebou 15 let úspěšné existence coby příspěvková organizace hl.m.prahy

Divadlo v Dlouhé. Máme za sebou 15 let úspěšné existence coby příspěvková organizace hl.m.prahy Divadlo v Dlouhé Máme za sebou 15 let úspěšné existence coby příspěvková organizace hl.m.prahy Umělecké výsledky našeho divadla jsou kontinuálně oceňovány odborníky (včetně nejprestižnějšího titulu Divadlo

Více

ŘÍJEN 2014. www.divadlopodpalmovkou.cz. www.divadlopodpalmovkou.cz. www.divadlopodpalmovkou.cz

ŘÍJEN 2014. www.divadlopodpalmovkou.cz. www.divadlopodpalmovkou.cz. www.divadlopodpalmovkou.cz Ondřej Veselý (Othello) a Angelika Sbouli (Desdemona) při zkoušení inscenace Othello ŘÍJEN 2014 připravujeme INSCENACE OTHELLO OČIMA REŽISÉRA MICHALA LANGA Pro nastudování Othella jste si vybral překlad

Více

AVANTGARDA. Tato divadla byla protipólem tradičních kamenných divadel V představeních se objevují klaunské výstupy

AVANTGARDA. Tato divadla byla protipólem tradičních kamenných divadel V představeních se objevují klaunské výstupy OSVOBOZENÉ DIVADLO POČÁTKY SOUBORU Počátky Osvobozeného divadla sahají do 20. let minulého století, kdy byl založeno sdružení literárních a divadelních umělců s názvem Devětsil (podzim 1920). Mezi členy

Více

Hrají: Roman Zach, Jana Janěková ml., Petr Lněnička, Jan Dolanský, Linda Rybová

Hrají: Roman Zach, Jana Janěková ml., Petr Lněnička, Jan Dolanský, Linda Rybová TISKOVÁ ZPRÁVA DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ 2015 2016 V Kopřivnici dne 1. 9. 2015 Kulturní dům Kopřivnice připravil pro novou sezónu pestrou divadelní nabídku, obohacenou divadelními speciály a zájezdy. Divadelní

Více

13 kuponů 1+1 vstupenka zdarma červen prosinec 2013

13 kuponů 1+1 vstupenka zdarma červen prosinec 2013 Divadlo Ponec Divadlo v Dlouhé Galerie hl. m. Prahy MeetFactory Městská divadla pražská Museum Kampa Orchestr Berg Studio Béla Švandovo divadlo na Smíchově Uměleckoprůmyslové museum v Praze vydání pro

Více

Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole

Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Autor: Jindřiška Čalová Škola : Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace Název projektu : Zkvalitnění ITC ve slušovské škole Číslo projektu : CZ.1.07/1.4.00/21.2400 ANOTACE Materiál

Více

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce

Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Nabídka pronájmu prostor Divadla na Šantovce Hledáte prostor pro reprezentativní akci, večírek či konferenci? Divadlo na Šantovce Vám nabízí širokou a pestrou škálu možností v originálním prostoru, který

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5 VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 DĚTSKÉ DIVADELNÍ STUDIO PRAHY 5 OBSAH Co je DDS?...3 Co je soubor KLAP?...4 Kdo si hraje s DDS?...5 Skupiny DDS 6 Repertoár DDS.7-9 Odehraná představení ve Švandově divadle...10-11

Více

03 čt Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov

03 čt Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov JIHOČESKÉ DIVADLO ZÁŘÍ 2015 03 čt Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm Český Krumlov 04 pá Baron Prášil / Z. Jecelín dobrodružná komedie / 20.00 před Otáčivým hledištěm

Více

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea,

ZPRAVODAJ Č. 6/2015. Vážení přátelé slánského muzea, ZPRAVODAJ Č. 6/2015 Vážení přátelé slánského muzea, v květnu jsme zahájili hned čtyři výstavy, z nichž tři jsou stále k vidění. Máme za sebou muzejní noc, oslavy osvobození Československa, vyhlášení prestižní

Více

Jarní divadelní předplatné 2015 Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Vstupenky si můžete již rezervovat.

Jarní divadelní předplatné 2015 Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Vstupenky si můžete již rezervovat. Jarní divadelní předplatné 2015 Divadelní představení můžete navštívit i jednotlivě. Vstupenky si můžete již rezervovat. Divadelní představení, první předplatitelské i pro veřejnost Středa 14. ledna 2015

Více

Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2007

Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2007 Zpráva o výsledku hospodaření za rok 2007 Na jaře tohoto roku měla premiéru inscenace podle kultovního komiksu Františka Skály Velké putování Vlase a Brady, v režii Apoleny Vynohradnykové. Získání význačného

Více

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA

MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA Czech Dance Benefit Society o.s. uvádí MEZINÁRODNÍ PROJEKT SOUČASNÉHO TANEČNÍHO DIVADLA NABÍDKA PARTNERSTVÍ PRO ČESKOU PREMIÉRU O PROJEKTU GHETTO 1577 Výlučnost projektu Projekt současného tanečního divadla

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění

OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD. 1. Všeobecná ustanovení. 2. Předmět smlouvy. 3. Místo plnění OBCHODNÍ PODMÍNKY NÁKUPNÍ ŘÁD 1. Všeobecná ustanovení 2. Předmět smlouvy 3. Místo plnění 4. Objednání zboží, uzavření smlouvy 5. Cena a placení 6. Dodací lhůta 7. Dopravní podmínky, poštovné 8. Záruka,

Více

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY ZÁKAZNICKÉHO KLUBU BRNĚNKA

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY ZÁKAZNICKÉHO KLUBU BRNĚNKA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY ZÁKAZNICKÉHO KLUBU BRNĚNKA I. Zákaznický klub BRNĚNKA (dále jen ZKB) ZKB sdružuje zákazníky, kteří mají zájem o slevový program v prodejnách Maloobchodní sítě BRNĚNKA, spol. s r.o. Seznam

Více

10. - 13. 12. 2015 KAFKŮV DŮM, NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1

10. - 13. 12. 2015 KAFKŮV DŮM, NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1 9. MEZINÁRODNÍ PRODEJNÍ FESTIVAL A MEETING POINT SOUČASNÉ ČESKÉ DESIGNOVÉ SCÉNY JEDNOU ZA ROK, PŘED VÁNOCI S TRADICÍ OD ROKU 2007 10. - 13. 12. 2015 KAFKŮV DŮM, NÁM. FRANZE KAFKY 3, PRAHA 1 UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK

Více

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický

Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický Studovala na státní konzervatoři v Žilině hru na housle a operní zpěv pokračovala na Státní konzervatoři v Praze, kde absolvovala hudebně-dramatický obor. Získala prestižní divadelní cenu Thálie, 2x ocenění

Více

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152

Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 Městské kulturní středisko, Tišnov, Mlýnská 152 Sídlo: Mlýnská 152, 666 01 Tišnov IČO: 49457543 Telefon: 549 410 082 E-mail: sekretariat@kulturatisnov.cz Internetové stránky: http://www.mekstisnov.cz/

Více

Nadace Fidlovačka Výroční zpráva 2012

Nadace Fidlovačka Výroční zpráva 2012 Nadace Fidlovačka Výroční zpráva 2012 O b s a h - Úvod - Základní údaje - Správní rada nadace - Účel nadace - Přehled o činnosti za rok 2012 - Finanční část hospodaření za rok 2012 - Audit - Poděkování

Více

Zpráva o činnosti a hospodaření DSH v roce 2012

Zpráva o činnosti a hospodaření DSH v roce 2012 Zpráva o činnosti a hospodaření DSH v roce 2012 I. Činnost Na počátku roku 2012 si divadlo připomnělo výstavkou ve foyer divadla 120 let od narození prof.josefa Skupy a také pracovní jubilea Heleny Štáchové

Více

Specializace z dramatické výchovy ročník TÉMA CASOVÁ DOTACE

Specializace z dramatické výchovy ročník TÉMA CASOVÁ DOTACE Specializace z dramatické výchovy ročník TÉMA 2 Základy teorie vysvětlí pojem dramatická výchova, předmět dramatické výchovy, její vztah k dramatické výchovy charakterizuje její kontext a využití ve estetické

Více

DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky

DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky V Náchodě dne: 1.5.2014 DIVOKÁ KOSMETIKA Obchodní a reklamační podmínky I. Úvodní ustanovení Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen "VOP") jsou závazné pro nákup výrobků značky DIVOKÁ KOSMETIKA (dále

Více

Výroční zpráva za rok 2008

Výroční zpráva za rok 2008 Výroční zpráva za rok 2008 slovo úvodem Vážená paní, vážený pane, přátelé, diváci a členové a členky Tradičního loutkového divadla Zvoneček, přešel rok 2008, v němž občanské sdružení prožilo třetí rok

Více

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz

koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz koncept televizní stanice Autor konceptu Václav Slunčík tel.: 602 430 355 e-mail: v.sluncik@volny.cz připraveno 2. ledna 2009 základní informace Motto Fotbal každý den Koncept stanice 1. LIGA je nová televizní

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Slevová knížka ODMAMINKY FOR KIDS 2015. Prolistujte před nákupem!

Slevová knížka ODMAMINKY FOR KIDS 2015. Prolistujte před nákupem! Slevová knížka ODMAMINKY FOR KIDS 2015 Prolistujte před nákupem! Kde kupóny uplatnit? Nejlepší slevový portál pro děti www.odmaminky.cz Chytré mámy šetří s námi! Na veletrhu V e-shopech Při aktivitách

Více

Pravidla pro používání Rezervačního Systému a Pravidla pro provádění rezervací

Pravidla pro používání Rezervačního Systému a Pravidla pro provádění rezervací Pravidla pro používání Rezervačního Systému a Pravidla pro provádění rezervací Obsah 1. Pravidla používání Rezervačního systému...2 1.1. Registrace do RS...2 1.1.1. Registrace klubových členů...2 1.1.2.

Více

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01

Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Obchodní podmínky 1. Základní údaje Dodavatel Gigoloz s.r.o., Generála Svobody 242/21, Č. Budějovice 370 01 Dodavatel je zapsán pod spisovou značkou C 20398 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Více

Organizace: REMEDIUM. Projekt 1: LouDkové divadélko a Divadelní spolek Proměna. Celkové náklady: 141 100 Kč. DOTACE: 20 000 Kč

Organizace: REMEDIUM. Projekt 1: LouDkové divadélko a Divadelní spolek Proměna. Celkové náklady: 141 100 Kč. DOTACE: 20 000 Kč Organizace: REMEDIUM Projekt 1: LouDkové divadélko a Divadelní spolek Proměna Celkové náklady: 141 100 Kč DOTACE: 20 000 Kč Cílem projektu je potěšit dětské i dospělé publikum divadelní hrou, ale i vnášet

Více

správný cíl Vaší cesty

správný cíl Vaší cesty správný cíl Vaší cesty KULTURNÍ AKCE HRADECKO ČERVEN 2014 31. května - 1. června, sobota - neděle 9:00 ZA PRVNÍMI ZEMĚDĚLCI DO MLADŠÍ DOBY KAMENNÉ Archeopark pravěku Všestary Pokud si chcete pravěk zažít

Více

VŠEOBECNÉ A OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ A OBCHODNÍ PODMÍNKY Všeobecné a obchodní podmínky a reklamační řád upravující poskytování služby prodeje vstupenek na kulturní a jiné akce společnosti Divadla Kladno s.r.o. (Městské divadlo Kladno a Divadlo Lampion) VŠEOBECNÉ

Více

Ondřej Volejník a Jan Teplý v inscenaci Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky. www.divadlopodpalmovkou.cz DUBEN/KVĚTEN/ČERVEN

Ondřej Volejník a Jan Teplý v inscenaci Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky. www.divadlopodpalmovkou.cz DUBEN/KVĚTEN/ČERVEN Ondřej Volejník a Jan Teplý v inscenaci Dva ubohý Rumuni, co mluvěj polsky www.divadlopodpalmovkou.cz DUBEN/KVĚTEN/ČERVEN zveme vás William Shakespeare OTHELLO 22. dubna 2015, Naposledy v této sezoně máte

Více

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014

Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 Pivní kuponová knížka Platnost po dobu kampaně Do Prahy za pivem 27. 10. 30. 11. 2014 www.doprahyzapivem.cz 37 speciálních nabídek a spousta pivních zážitků! Poznejte a ochutnejte pražskou pivní kulturu

Více

Univerzita třetího věku

Univerzita třetího věku JANÁČKOVA AKADEMIE MÚZICKÝCH UMĚNÍ V BRNĚ Divadelní fakulta Univerzita třetího věku Kurzy celoživotního vzdělávání pro seniory Nabídka třídílného cyklu přednášek JAK VZNIKÁ DIVADLO Kurz č. 1: Jak vzniká

Více

To nejdůležitější z obchodních podmínek:

To nejdůležitější z obchodních podmínek: To nejdůležitější z obchodních podmínek: Možnosti platby V obchodě MujOdšťavňovač.cz je možno platit: Na dobírku (při převzetí zboží) Převodem na účet (670100 2207690562/6210 mbank) Platební kartou dopravci

Více

nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení

nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení Provádějte své hotelové rezervace bez napětí a s jistotou, že jste nakoupili výhodně. Díky naší garanci nejlepší ceny ušetříte při přímé rezervaci požadovaného Vienna International Hotelu kromě času také

Více

Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10

Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10 Obchodní podmínky společnosti Realitní kuchařka s.r.o., IČ: 04198948, se sídlem Holandská 630/11, 101 00, Praha 10 Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy a platí pro nákup v internetovém

Více

SMLOUVU O VYTVOŘENÍ UMĚLECKÉHO VÝKONU A POSKYTNUTÍ LICENCE

SMLOUVU O VYTVOŘENÍ UMĚLECKÉHO VÝKONU A POSKYTNUTÍ LICENCE příloha č.10 Pan/í... r.č.:... bytem:... (dále jen Herec ) a divadlo / jméno:... sídlo:... IČ:...DIČ:... jejímž jménem jedná:... (dále jen Nabyvatel ) na straně druhé uzavírají níže uvedeného dne, měsíce

Více

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013

ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ NABÍDKOVÝ LIST PRO TURISTICKOU SEZONU 2013 Vážení návštěvníci, obchodní partneři, dovolujeme si Vám představit program prohlídek, který jsme pro Vás připravili na rok 2013, rozdělený

Více

METODICKÉ NÁMĚTY A INSPIRACE PRO PEDAGOGY K INSCENACI NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO

METODICKÉ NÁMĚTY A INSPIRACE PRO PEDAGOGY K INSCENACI NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO METODICKÉ LISTY 1 METODICKÉ NÁMĚTY A INSPIRACE PRO PEDAGOGY K INSCENACI NÁRODNÍHO DIVADLA MORAVSKOSLEZSKÉHO POPRASK NA LAGUNĚ Pro Národní divadlo moravskoslezské připravila MgA. Tereza Strmisková, divadelní

Více

-Tillova lékárna U Černého orla., Masarykovo náměstí 43/37, 68201 Vyškov-Město, tel: 773 46 20 20.

-Tillova lékárna U Černého orla., Masarykovo náměstí 43/37, 68201 Vyškov-Město, tel: 773 46 20 20. Obchodní podmínky I. Provozovatel - prodávající Pharmaceutical Biorechnology s.r.o., zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, složka 138220, se sídlem Slezská 949/32, 120

Více

Hodnocení činnosti za rok 2012

Hodnocení činnosti za rok 2012 Hodnocení činnosti za rok 2012 NAPLŇOVÁNÍ HLAVNÍCH CÍLŮ ORGANIZACE Komorní scéna Aréna v roce 2012 průběžně zabezpečovala úkoly Plánu činnosti na rok 2012 tak, jak jí bylo uloženo RMO dne 14. 2. 2012.

Více

Zpráva o činnosti a rozbor hospodaření za rok 2010

Zpráva o činnosti a rozbor hospodaření za rok 2010 Zpráva o činnosti a rozbor hospodaření za rok 2010 I. Umělecká činnost a provoz Umělecká činnost Divadlo Minor oslavilo 26. února 60 let od uvedení první inscenace Ústředního LD za účasti představitelů

Více

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště

Stavební veletrhy Brno 2014. 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Stavební veletrhy Brno 2014 23. 26. dubna 2014 Brno - Výstaviště Novinky pro rok 2014 Zkrácení doby veletrhu středa - sobota Posílení návštěvnosti koncových zákazníků segment B2C změna otevírací doby 10:00

Více

www.divadelnistudioneklid.cz, www.emauzy.cz

www.divadelnistudioneklid.cz, www.emauzy.cz Divadlo Neklid nabízí všem zájemcům z řad pořadatelů a dramaturgů divadel, kulturních domů a sálů repertoárovou skladbu stálé profesionální scény, která sídlí v Divadle v Emauzích (divadelní sál), Vyšehradská

Více

Studie MasterCard česká centra rozvoje: Jihomoravský, Liberecký a Plzeňský kraj mají nejlepší systémy veřejné dopravy v ČR

Studie MasterCard česká centra rozvoje: Jihomoravský, Liberecký a Plzeňský kraj mají nejlepší systémy veřejné dopravy v ČR Studie MasterCard česká centra rozvoje: Jihomoravský, Liberecký a Plzeňský kraj mají nejlepší systémy veřejné dopravy v ČR Společnost MasterCard přichází s výsledky 1 části letošní unikátní studie MasterCard

Více

Odpovednost autosalonu Amilo Car a.s. za vady vozidla a právní záruka

Odpovednost autosalonu Amilo Car a.s. za vady vozidla a právní záruka Reklamační řád Tento dokument obsahuje Reklamační řád (dále jen RŘ ) autosalonu Amilo car a.s. se sídlem ve Zlíně, Prštné 526, 760 01, Zlín, IČ: 28278801, společnost zapsaná v obchodním rejstříku v Brně,

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY VYTVORTE ˇ SI SVÉ VLASTNÍ KARTY

OBCHODNÍ PODMÍNKY VYTVORTE ˇ SI SVÉ VLASTNÍ KARTY Obchodní podmínky, str. 1/5 Obchodní podmínky obchodní společnosti Hrací karty, s. r. o. se sídlem Huťská 1788/16, Praha 4 Záběhlice, 141 00 identifikační číslo: 26977729 zapsané v obchodním rejstříku

Více

9. regionální veletrh fiktivních firem Praha

9. regionální veletrh fiktivních firem Praha Pozvánka na 9. regionální veletrh fiktivních firem Praha 28. ledna 2015 Obchodní akademie Vinohradská Praha 2, Vinohradská 38 Vážená paní, vážený pane, vážení pracovníci fiktivních firem, dovolte mi, abych

Více

Nabídka Sdružení rodičů Gymnázia v Olomouci - Hejčíně k organizaci maturitních plesů ve školním roce 2015 / 2016. Tomáš Látal

Nabídka Sdružení rodičů Gymnázia v Olomouci - Hejčíně k organizaci maturitních plesů ve školním roce 2015 / 2016. Tomáš Látal Nabídka Sdružení rodičů Gymnázia v Olomouci - Hejčíně k organizaci maturitních plesů ve školním roce 2015 / 2016 Tomáš Látal Prezentace pro informační schůzku Studentské rady 23. březen 2015 Cíle prezentace

Více

Ostravské výstaviště 1. OSTRAVSKÉ DESKOHRANÍ. www.hracky-ostrava.cz. za podpory Moravskoslezského kraje. facebook.com/ostravskyveletrhhracek

Ostravské výstaviště 1. OSTRAVSKÉ DESKOHRANÍ. www.hracky-ostrava.cz. za podpory Moravskoslezského kraje. facebook.com/ostravskyveletrhhracek Ostravské výstaviště 1. OSTRAVSKÉ DESKOHRANÍ za podpory Moravskoslezského kraje DÁDA PATRASOVÁ HOST VELETRHU 2012 Hlavní partneři veletrhu 2012: Partneři veletrhu 2012: AUTOCENTRÁLA PF Mediální partneři

Více

Voice of Prague s.r.o., Rohanské nábřeží 661/5, Praha 8 Karlín, 186 00

Voice of Prague s.r.o., Rohanské nábřeží 661/5, Praha 8 Karlín, 186 00 Voice of Prague s.r.o., Rohanské nábřeží 661/5, Praha 8 Karlín, 186 00 HRAJEME NEJLEPŠÍ HUDBU V METROPOLI Classic Praha (dříve Classic FM) hraje klasickou a filmovou hudbu, doplněnou pořady s hudbou jazzovou,

Více

Tisková zpráva k realizaci divadelní inscenace "Na hře závislí"

Tisková zpráva k realizaci divadelní inscenace Na hře závislí Tisková zpráva k realizaci divadelní inscenace "Na hře závislí" Nezávislý prostor v centru Ostravy uchystal první vlastní divadelní premiéru. Inscenaci "Na hře závislí" spatřilo světlo světa v pátek 16.

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY Provozovatelem internetových stránek Rozzlobenimuzi.com je společnost Platinum Media, s.r.o., se sídlem Mezibranská 1579/4, Praha 1, 110 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném

Více

HOTEL TIME, a.s. Manuál pro vyúčtování a check-out rezervace

HOTEL TIME, a.s. Manuál pro vyúčtování a check-out rezervace HOTEL TIME, a.s. Manuál pro vyúčtování a check-out rezervace OBSAH 1. Vyúčtování... 3 2. Rozdělení účtu/přesun položek... 6 3. Check-out... 7 4. Předčasný Check-out... 10 5. Otevření účtu... 11 2 1. Vyúčtování

Více

Bc. Barbora Kocianová Katedra produkce DAMU 22. 5. 2014. Dotazníkové šetření k Noci divadel 2013

Bc. Barbora Kocianová Katedra produkce DAMU 22. 5. 2014. Dotazníkové šetření k Noci divadel 2013 Bc. Barbora Kocianová Katedra produkce DAMU 22. 5. 2014 Dotazníkové šetření k Noci divadel 2013 Dotazníky k Noci divadel 2013 byly vytvořeny Annou Černou, absolventkou Katedry sociologie FF UK. Jejich

Více

OBCHODNÍ PODMÍNKY. 1. Úvodní ustanovení

OBCHODNÍ PODMÍNKY. 1. Úvodní ustanovení 1. Úvodní ustanovení OBCHODNÍ PODMÍNKY Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.emission.cz (prodávající), jehož provozovatelem je společnost Full Capacity s.r.o. Podmínky blíže

Více

PARKOVÁNÍ v Praze. 3. Dopravní značení v Praze 1 týkající se např. vykládání zavazadel z automobilu

PARKOVÁNÍ v Praze. 3. Dopravní značení v Praze 1 týkající se např. vykládání zavazadel z automobilu PARKOVÁNÍ v Praze Dobrý den, v tomto dokumentu naleznete: 1. Popisy námi doporučených parkovišť 2. Tabulku s: doporučenými parkovišti na základě Vámi zvoleného bytu popis cesty z parkoviště do Vašeho bytu

Více

100% festival INTEGRACE 14.-16.3.2014. Ing. Michal Crhonek. koordinátor festivalu

100% festival INTEGRACE 14.-16.3.2014. Ing. Michal Crhonek. koordinátor festivalu festival 100% INTEGRACE 14.-16.3.2014 Ing. Michal Crhonek koordinátor festivalu tanecahandicap@gmail.com michal@michalcrhonek.cz tel: +420 603 284 760 www.tanecahandicap.cz O CO JDE? Projekt Tanec a handicap

Více

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. pro online prodej vstupenek na prohlídkové trasy

Všeobecné obchodní podmínky společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. pro online prodej vstupenek na prohlídkové trasy Všeobecné obchodní podmínky společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. pro online prodej vstupenek na prohlídkové trasy 1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ A VYMEZENÍ POJMŮ 1.1. PPAS je obchodní společnost Plzeňský Prazdroj,

Více

Výroční zpráva CENTRA KULTURY PÍSEK o.p.s. za rok 2008

Výroční zpráva CENTRA KULTURY PÍSEK o.p.s. za rok 2008 Výroční zpráva CENTRA KULTURY PÍSEK o.p.s. za rok 2008 Základní údaje o společnosti Název společnosti: Sídlo společnosti: Právní forma: CENTRUM KULTURY PÍSEK o.p.s. Tylova 69, 397 01 Písek Obecně prospěšná

Více

Newsletter Baletu Národního divadla. Kontakt: Balet Národního divadla, Anenské nám. 2, Praha 1, www.narodni-divadlo.cz, balet@narodni-divadlo.

Newsletter Baletu Národního divadla. Kontakt: Balet Národního divadla, Anenské nám. 2, Praha 1, www.narodni-divadlo.cz, balet@narodni-divadlo. Newsletter Baletu Národního divadla 43 PROSINEC 2014 Kontakt: Balet Národního divadla, Anenské nám. 2, Praha 1, www.narodni-divadlo.cz, balet@narodni-divadlo.cz Vážení přátelé, otevíráte poslední číslo

Více

kód kurzu pokročilost den čas učebnice + lekce cena / pololetí zahájení info

kód kurzu pokročilost den čas učebnice + lekce cena / pololetí zahájení info Angličtina klasické (dopolední + odpolední) v kurzu "mini" / min. 7 - max. 8 v kurzu "Maxi" mini 13 AJ 1 úplní začátečníci úterý 16:30-18:00 mini 15 AJ 1 začátečníci úterý 18:30-20:00 mini 10 AJ 1 začátečníci

Více

HISTORIE TĚŠÍNSKÉHO DIVADLA

HISTORIE TĚŠÍNSKÉHO DIVADLA HISTORIE TĚŠÍNSKÉHO DIVADLA Vznik Těšínského divadla se datuje do srpna 1945, kdy se v Úředním listě ČSR objevil i výnos o zřízení stálého profesionálního divadla v Českém Těšíně, ale pod kuratelou Národního

Více

Tisková zpráva ze dne 8. září 2010

Tisková zpráva ze dne 8. září 2010 Tisková zpráva ze dne 8. září 2010 Zahájení 36. sezóny HaDivadla 2010/2011 V úterý 14. září 2010 zahajuje HaDivadlo svou 36. sezónu obnovenou premiérou inscenace Čapkovy hry Věc Makropulos v režii Ondřeje

Více

Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. patro

Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. patro Pronájem prostor Malostranské besedy 1. 3. Malostranská beseda Jedinečný prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Existence budovy se datuje již od konce 14. století, kdy v tomto místě,

Více

Výroční zpráva 2004 divadelní studio Farma v jeskyni o.s. Praha, Česká republika

Výroční zpráva 2004 divadelní studio Farma v jeskyni o.s. Praha, Česká republika Výroční zpráva 2004 divadelní studio Farma v jeskyni o.s. Praha, Česká republika 1 1. Kdo jsme: Farma v jeskyni je mezinárodní divadelní studio, zaměřené na tvorbu, vývoj a výzkum lidského výrazu. Definuje

Více

Zboží Předmětem obchodní smlouvy je informační produkt ebook. Všechny ebooky, jejich popis a cenu naleznete na www.jaknabolesthlavy.cz.

Zboží Předmětem obchodní smlouvy je informační produkt ebook. Všechny ebooky, jejich popis a cenu naleznete na www.jaknabolesthlavy.cz. Obchodní podmínky Firma a fakturační adresa MUDr. Miroslava Muchová Gruzínská 515/9 625 00 Brno Česká republika IČ: 02991128 Číslo účtu: 2200596290/2010 FIO banka V případě registrace a nákupu na těchto

Více

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro

www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro www.malostranska-beseda.cz Pronájem prostor Malostranské besedy 1.-3. patro -1- Malostranská beseda Unikátní prostor, kde na Vás z každého koutu dýchne kus historie. Aby ne, jestliže se existence budovy

Více

Úterý 7. dubna v 19.00 hodin hudební sál MKD FÉNIX Závrať nad Berlínem. Vizuálně podmanivý thriller z poválečného Berlína. Film mekuc Vstupné 60 Kč

Úterý 7. dubna v 19.00 hodin hudební sál MKD FÉNIX Závrať nad Berlínem. Vizuálně podmanivý thriller z poválečného Berlína. Film mekuc Vstupné 60 Kč PROGRAM MEKUC DUBEN 2015 Středa 1. dubna ve 14.00 hodin taneční sál MKD ZAHÁJENÍ VÝSTAVY NÁVRHŮ SOUTĚŽE REVITALIZACE NÁM. KARLA IV. Výstava potrvá do 10. dubna, otevřena bude každý všední den od 14.00

Více

klubový umělecký prostor na pražském Žižkově místo, kde se rodí hvězdy

klubový umělecký prostor na pražském Žižkově místo, kde se rodí hvězdy klubový umělecký prostor na pražském Žižkově místo, kde se rodí hvězdy Obsah 2 fotodokumentace exteriéru... 3 fotodokumentace interiéru.... 5 půdorys objektu. 11 stavební plány prostoru, varianty využití

Více

Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201

Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201 MĚSTSKÁ KNIHOVNA ORLOVÁ Oddělení pro děti a mládež Masarykova 1324, Orlová Lutyně Nabídka knihovnických lekcí a besed na školní rok 2011/201 2012 Své návštěvy ohlaste, prosím, předem osobně nebo telefonicky

Více

Olomouc 2. 5. dubna 2015

Olomouc 2. 5. dubna 2015 Velikonoce s Olomouc 2. 5. dubna 2015 UBYTOVÁNÍ, REGISTRACE Registrace a ubytování proběhne ve čtvrtek 2. dubna od 14.30 do 17.30 hodin Domově mládeže Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické

Více

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011

ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA (IV. ročníku) festivalu TANEC DĚTEM 2011 Poprvé vznikla myšlenka tanečního festivalu určeného pro mladé diváky již v roce 2004, kdy byl zahájen festival TANEC PRAHA symbolicky na Den Dětí

Více

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011

ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011 ZPRÁVY Z ICM PRACHATICE 41/2011 Co chystáme tento týden? Opět realizujeme jeden z adaptačních kurzů. Tentokrát to bude pro Střední školu Vimperk. Žáků bude 27 a máme pro ně připraveny ledolamy, hry na

Více

VÝZVA K ÚČASTI V SOUTĚŽI Move Up! Alternativní mobilita zaměřeno na Plzeň

VÝZVA K ÚČASTI V SOUTĚŽI Move Up! Alternativní mobilita zaměřeno na Plzeň VÝZVA K ÚČASTI V SOUTĚŽI Move Up! Alternativní mobilita zaměřeno na Plzeň Po městě se dá pohybovat různými způsoby. Pohyb často není jen prostředek k cíli, ale cíl sám o sobě nebo způsob, jak vyřešit sociální

Více

Obchodní podmínky platné do 31.12.2013

Obchodní podmínky platné do 31.12.2013 Obchodní podmínky platné do 31.12.2013 Provozovatel e-shopu Provozovatelem tohoto e-shopu je společnost B2B Partner s.r.o. se sídlem Plzeňská č.p. 3070 Ostrava - Zábřeh PSČ 700 30, IČO 278 30 306, společnost

Více

EU PENÍZE ŠKOLÁM Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

EU PENÍZE ŠKOLÁM Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost ZÁKLADNÍ ŠKOLA OLOMOUC příspěvková organizace MOZARTOVA 48, 779 00 OLOMOUC tel.: 585 427 142, 775 116 442; fax: 585 422 713 e-mail: kundrum@centrum.cz; www.zs-mozartova.cz Projekt: ŠKOLA RADOSTI, ŠKOLA

Více

1.1 Klub je program, v jehož rámci může Člen Klubu shromažďovat kredity získané za účast na akcích, nákup zboží či služeb určených Provozovatelem.

1.1 Klub je program, v jehož rámci může Člen Klubu shromažďovat kredity získané za účast na akcích, nákup zboží či služeb určených Provozovatelem. Všeobecné podmínky Klubu Zone For Power Provozovatelem Klubu Zone For Power je společnost Zone For Power, s.r.o., IČ: 24223123, se sídlem Praha 1, Lublaňská 1916/17, PSČ 120 00, Praha 2, zapsaná v obchodním

Více

Obchodní podmínky zakázkové výroby Platnost od 01.04.2015 (dále jen podmínky)

Obchodní podmínky zakázkové výroby Platnost od 01.04.2015 (dále jen podmínky) Obchodní podmínky zakázkové výroby Platnost od 01.04.2015 (dále jen podmínky) Dodavatel: Jan Pávek Žamberk 564 01 CZ IČ: 00962244 Zapsán v registru Městského úřadu Žamberk, Odbor právní, oddělení obecní

Více

Investiční Příležitost

Investiční Příležitost Investiční Příležitost Divadelní 24, Praha 1 - Staré Město Výjimečná novostavba na nábřeží Vltavy citlivě propojená s kompletně rekonstruovanou historickou budovou v ulici Karolíny Světlé. Objekt nabízí

Více

ZAČÍNÁ V INTERSPORTU!

ZAČÍNÁ V INTERSPORTU! Platnost od 12.8. do 12.9.2015 nebo do vyprodání zásob. NOVÝ ŠKOLNÍ ROK Ušetřete až 14 160 Kč. ZAČÍNÁ V INTERSPORTU! Nej výběr Top značky Profesionální servis Odborné poradenství Ke stažení na intersport.cz

Více

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ

SWEETSEN FEST 011 ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ SWEETSEN FEST 011 FRÝDEK-MÍSTEK SOBĚ 30/6 2/7/2011 WWW.SWEETSEN.CZ ZÁVĚREČNÁ ZPRÁVA Festival Sweetsen fest letos trhal rekordy. Jak v počtu návštěvníků, tak ve vybrané částce pro charitativní organizace.

Více

První den má každá společnice nájem zdarma a další tři dny je pro Vás připraven zvýhodněný nájem.

První den má každá společnice nájem zdarma a další tři dny je pro Vás připraven zvýhodněný nájem. VYDĚLEJTE SI Show Park má otevřeno každý den 12:00 06:00. Práce v erotice Vám umožní vysoký výdělek. První den má každá společnice nájem zdarma a další tři dny je pro Vás připraven zvýhodněný nájem. Místnosti

Více

PRAVIDLA PROVÁDĚNÍ ÚDRŽBY, OPRAVY VOZIDEL A PNEUSERVISU

PRAVIDLA PROVÁDĚNÍ ÚDRŽBY, OPRAVY VOZIDEL A PNEUSERVISU PRAVIDLA PROVÁDĚNÍ ÚDRŽBY, OPRAVY VOZIDEL A PNEUSERVISU ARVAL CZ 2012 Presented by Radka Vodrážková 1 KONTAKTY: Servisní linka autorizace oprav: + 420 261 109 025 fax: + 420 261 109 012 email: servis@arval.cz

Více

Výroční zpráva A studio Rubín, o.p.s. 2007

Výroční zpráva A studio Rubín, o.p.s. 2007 Výroční zpráva A studio Rubín, o.p.s. 2007 Základní data společnosti Název: A studio Rubín Zapsaná u Městského soudu v Praze v rejstříku obecně prospěšných společností dne 18.11.1996, oddíl O, vložka 13

Více

Obchodní podmínky obchodu MYUNICARD

Obchodní podmínky obchodu MYUNICARD Obchodní podmínky obchodu MYUNICARD I. Úvodní ustanovení 1. Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi společností mobile2card a.s., IČ 24301761, se sídlem Hanusova 353/12, 140 00 Praha 4 Michle, zapsanou

Více

Jsme reklama v Supermarketu.

Jsme reklama v Supermarketu. Jsme reklama v Supermarketu. InstoreRadio vzbuzuje emoce! InstoreRadio je přes satelit vysílaný hudební a informační program, díky kterému supermarket zpříjemňuje nákup zákazníkům. Tyto programy jsou oblíbené,

Více

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč)

Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok 2007 I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) Příloha č. 1 k usnesení Rady MČ Praha 1 č.ur08_1168 ze dne 8.12.2008: Vyhodnocení Grantů v oblasti kultury pro rok I. kolo (rozpočet = 1.500.000,- Kč) č. Předkladatel, sídlo Název a popis projektu Celkový

Více

Rada vyslovila uznání a poděkování

Rada vyslovila uznání a poděkování Vzdělávání: Rada vyslovila uznání a poděkování Nenuď se doma nebo někde na ulici!!! Rada města Bruntálu v úterý 22. listopadu vyslovila uznání a poděkování řediteli, pedagogickému sboru a nepedagogickým

Více

Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Všeobecné obchodní podmínky Příměstské tábory Smluvní strany Jazykovou školou ATES language s.r.o. se pro účely těchto obchodních podmínek rozumí jazyková škola ATES language s.r.o. se sídlem Prorektorská

Více

Přijďte si užít jednodušší nákupy

Přijďte si užít jednodušší nákupy Přijďte si užít jednodušší nákupy Bonusová knížka Vám přináší řadu výhod, slev, akčních nabídek a dárků. Navíc v den otevření 20. 11. dárek pro prvních 5 000 návštěvníků zdarma. Otevíráme 20. 11. v 10:00

Více

Společnost HANNAH Group s.r.o. zapsaná v OR vedeném Městským soudem v. Praze v oddíle C, vložka č. 146627, nebo společnost HANNAH SCHOOL s.r.o.

Společnost HANNAH Group s.r.o. zapsaná v OR vedeném Městským soudem v. Praze v oddíle C, vložka č. 146627, nebo společnost HANNAH SCHOOL s.r.o. HANNAH Group s.r.o. HANNAH SCHOOL s.r.o. Husova 48, 28002 Kolín 1 Husova 48, 28002 Kolín 1 DIČ: CZ28507363 DIČ: CZ29058732 Společnost HANNAH Group s.r.o. zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze v

Více

Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz

Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz Všeobecné obchodní podmínky www.ekostavivo.cz 1. Kontaktní údaje Název: Jiří Lodr Sídlo/bydliště: Osvračín 37, 345 61 Staňkov IČ: 88634248 Telefon: +420 606 346 883 Email: info@ekostavivo.cz Kontaktní

Více

LAUGHTER AND FORGETTING SMÍCH A ZAPOMNĚNÍ

LAUGHTER AND FORGETTING SMÍCH A ZAPOMNĚNÍ FESTIVAL SPISOVATELŮ PRAHA 1968 PRAGUE WRITERS FESTIVAL LAUGHTER AND FORGETTING SMÍCH A ZAPOMNĚNÍ 1. - 5. června 2008 Nadační fond Festival spisovatelů Praha je autorem a pořadatelem 18. ročníku Festivalu

Více

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK. Seminář dramaturgie a režie v DaV (Klíč) Recepce a reflexe divadelního díla I (Konývková)

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK. Seminář dramaturgie a režie v DaV (Klíč) Recepce a reflexe divadelního díla I (Konývková) AK. ROK 05/6 Ročník:. BC Vedoucí ročníku: MgA. Radka Macková 8.30-0.00 0.5 -.5.00-3.30 Seminář k praxi I Seminář dramaturgie a režie v DaV Divadlo a výchova Divadlo a výchova divadelního díla I Organizace

Více