Jak začít s O 2 Citi kartou

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Jak začít s O 2 Citi kartou"

Transkript

1 Jak začít s O 2 Citi kartou odměny s každým nákupem 5% sleva za mobilní služby od O 2 bonus za první platbu kartou

2 1. Jak aktivovat a začít s O 2 Citi kartou Karta je z bezpečnostních důvodů neaktivní. Volejte aktivační linku CitiPhone:

3 3. 4. Zvolte si čtyřmístný A-PIN pro výběry z bankomatu a šestimístný T-PIN pro kontakt se CitiPhone. Kartu podepište nesmyvatelným fixem do podpisového proužku na zadní straně.

4 Nebyl Vám přidělen kreditní limit před prvním použitím karty je nutné na ni uložit peníze. Podrobné informace naleznete v kapitole Byl Vám schválen kreditní limit peníze na kartě můžete začít ihned používat až 55 dní bez úroku. Podrobné informace naleznete v kapitole 4. Používejte kartu ke každodenním nákupům. Platit O 2 Citi kartou se Vám vyplatí za každou platbu kartou získáváte kredit navíc nebo slevu na vyúčtování za mobilní služby od O 2.

5 2. Kde používat O 2 Citi kartu A) při bezhotovostních platbách V obchodech Hodí se při každodenních nákupech, například v drogerii nebo supermarketu, při placení v restauraci, cestovní kanceláři, u benzinové pumpy, i pro větší nákupy elektroniky či jiného vybavení domácnosti. Na internetu Za každý nákup v obchodě i na internetu získáváte kredit navíc nebo slevu na vyúčtování za mobilní služby od O 2. B) při výběru z bankomatu Bankomat Pokud chcete vybrat hotovost z bankomatu, volejte nejdříve CitiPhone, kde si zvolíte svůj PIN! TIP: Jednotný poplatek za výběr z bankomatu po celém světě!

6 3. Jak uložit na kartu peníze? Vaše vložené prostředky jsou úročeny jednou z nejvyšších úrokových sazeb v ČR, a to 2 % p.a. Je to naprosto jednoduché a máte několik možností: 1/ Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu O 2 nebo pobočku Citibank, kde si můžete na kartu zdarma uložit peníze seznam poboček je k dispozici na či na 2/ Nastavte si bankovní příkaz ze svého běžného účtu. Údaje nutné pro nastavení trvalého či jednorázového příkazu z Vašeho běžného účtu u kterékoli banky jsou uvedeny v úvodním dopisu zaslaném s kartou a v každém výpisu O 2 Citi karty. K zadání příkazu potřebujete pouze: 1. číslo účtu karty: / přidělený variabilní symbol číslo karty: číslo účtu karty: celkový kreditní limit: kód banky: 2600 hotovostní limit: konstantní symbol: 558 variabilní symbol: TIP: Své peníze máte pod kontrolou utratíte pouze tolik, kolik na kartu vložíte. Jednoduše si kartu dobijte a plaťte!

7

8 4. Jak splácet O 2 Citi kartu s kreditním limitem? Každý měsíc, vždy ke stejnému datu, Vám zašleme podrobný výpis, kde najdete všechny provedené transakce, případné poplatky či splátky a celkovou výši vyčerpané částky. Poté máte 25 dnů na rozmyšlenou, v jaké výši splatíte vyčerpanou částku zda uhradíte pouze minimální splátku ve výši 3,2 %*, jakoukoli vyšší částku, nebo dokonce celou vyčerpanou částku najednou. V den splatnosti částky ale musí být na účtu Citibank připsána alespoň minimální splátka uvedená na výpisu. Platit můžete převodem ze svého běžného účtu v kterékoli bance v ČR, ve značkové prodejně O 2, poštovní poukázkou nebo v hotovosti na všech pobočkách Citibank. výpis (1. měsíc) splátka výpis (2. měsíc) max. min. 3,2 320 úrok dle sazebníku * A všechny úroky za období, případně další poplatky či platby v souladu s obchodními podmínkami. Minimální hodnota splátky je 200 Kč. ** Více informací o způsobu úročení naleznete v Obchodních podmínkách pro držitele Citi kreditních karet. Roční úroková sazba viz aktuální Sazebník.

9 Nechcete hlídat datum splatnosti? Využijte naši službu Trvalé inkaso! Ke své kreditní kartě si můžete nastavit službu Trvalé inkaso. Nemusíte se starat o dny splatnosti ani hlídat výši minimální splátky o vše se za Vás postará banka. Vaše minimální měsíční splátka je pak automaticky inkasována z Vašeho běžného účtu vedeného u kterékoli banky v ČR. Platba probíhá pouze na základě Vašeho souhlasu. Máte-li o Trvalé inkaso zájem, můžete si ho sjednat na zákaznické lince CitiPhone. V případě, že máte zájem o tuto službu, nezapomeňte si nejdříve nastavit povolení inkasa u své banky.

10 5. Jednoduchá platba za mobilní služby TIP: Chcete získat každý měsíc 5% slevu na své vyúčtování? nemusíte hlídat termín splatnosti každý měsíc 5% sleva za první využití této služby Vám bude v prvním roce vrácen roční poplatek za vedení O 2 Citi karty ve výši 250 Kč Stačí udělat dva jednoduché kroky: DOPORUČUJEME Zavolejte O 2 linku *11 nebo navštivte značkovou prodejnu O 2 Sdělte operátorovi číslo své O 2 Citi platební karty. Zavolejte na CitiPhone Váš osobní bankéř s Vámi službu nastaví. Každý měsíc bude Vaše vyúčtování za mobilní služby od O 2 automaticky uhrazeno z Vaší platební karty, což uvidíte na pravidelném výpisu z kartového účtu. Příklad: Pokud platíte za mobilní služby od O Kč měsíčně, ušetříte nyní ročně 600 Kč. Tato částka Vám přinese např. až 200 minut volání zdarma (s tarifem O 2 Gold Max do sítě O 2 ).

11 6. Dobíjení O 2 předplacených služeb TIP: Víte, že můžete dobíjet předplacenou O 2 kartu na volání nejen sobě, ale třeba i svým dětem či rodičům ze své O 2 Citi karty? pohodlné a jednoduché dobíjení, stačí jeden příkaz 5% bonus na každé dobití maximální zabezpečení, dobíjet je možné pouze z Vašeho čísla dobíjení Vám již bylo automaticky zdarma aktivováno za první využití této služby Vám bude v prvním roce vrácen roční poplatek za vedení O 2 Citi karty ve výši 250 Kč Na displej napište *131*číslo dobíjené O 2 předplacené karty*dobíjenou částku*bezpečnostní kód# číslo dobíjené O 2 předplacené karty zadejte ve formátu bez mezer, např dobíjená částka musí být v celých korunách v rozmezí od 200 do Kč DOPORUČUJEME bezpečnostní kód tvoří poslední 3 čísla natištěná v bezpečnostním pruhu na zadní straně O 2 Citi platební karty Příkaz odešlete U většiny mobilních telefonů zeleným tlačítkem. Úhrada Dobíjená částka bude uhrazena z Vaší platební karty, což uvidíte na pravidelném výpisu z kartového účtu.

12 7. Jaké další přednosti má O 2 Citi karta? Nejširší spektrum volitelných pojištění: pojištění schopnosti splácet* pojištění při hospitalizaci pojištění proti zneužití karty cestovní pojištění (podrobnější informace naleznete v kapitole 9) Jedinečné doplňkové služby: * Hotovost na zavolanou Nákup na splátky (podrobnější informace naleznete v kapitole 8) Přehled o pohybu na kartě 24 hodin 7 dní v týdnu: internetové bankovnictví Citibank Online informační linka CitiPhone On-line nákupy na internetu * Platí pouze pro O 2 Citi kartu s kreditním limitem.

13

14 8. Jaké další výhody má O 2 Citi karta s kreditním limitem? Nákup na splátky Toužíte po novém mobilním telefonu, nové lednici, plazmové televizi nebo například horském kole, ale nechcete platit vysoké úroky a zároveň ztratit kontrolu nad splátkami? Zaplaťte nákup O 2 Citi kreditní kartou a výhodné splátky si u nás zařiďte po telefonu. Vybranou transakci Vám rozložíme až na dva roky splácení. pro větší nákupy placené kartou po nákupu máte až 55 dní na rozhodnutí, zda využijete této služby zvýhodněná úroková sazba, služba je poskytována bez poplatků za vedení a zřízení sami si zvolíte výši měsíční splátky nebo dobu splácení od 3 do 24 měsíců minimální výše nákupu je 5000 Kč, maximální je limitována disponibilním zůstatkem na kartě Hotovost na zavolanou Potřebujete na nákupy či jiné výdaje hotovost? Máte před sebou například opravu auta a ve Vašem servisu neberou karty? Vaše O 2 Citi kreditní karta Vám umožňuje využít tuto unikátní službu.

15 pro větší hotovostní výdaje od 5000 Kč až do výše Vašeho disponibilního hotovostního limitu peníze Vám bez prodlení převedeme na kterýkoli účet v ČR na tuto částku se váže zvýhodněná úroková sazba služba je poskytována bez poplatků za vedení a zřízení sami si zvolíte výši měsíční splátky nebo dobu splácení od 6 do 36 měsíců Je to více než snadné, nemusíte předkládat žádné doklady ani chodit do banky, stačí jen zavolat na CitiPhone a vše je vyřešeno. Navýšení kreditního limitu Výši kreditního limitu uvidíte na každém výpisu z kartového účtu. Abychom vyšli vstříc Vašim potřebám, pravidelně přehodnocujeme jeho výši. Pro další informace volejte kdykoli linku CitiPhone.

16 9. Proti čemu Vás může O 2 Citi karta ochránit? Pojištění schopnosti splácet Obáváte se závazků vzniklých používáním O 2 Citi kreditní karty? Aktivujte si Pojištění CreditShield, které Vás ochrání před neschopností splácet v důsledku závažných nečekaných událostí, jako jsou dlouhodobá pracovní neschopnost, trvalá invalidita nebo úmrtí. V případě pojistné události za Vás pojišťovna zaplatí celý aktuální zůstatek na kreditní kartě či pravidelnou minimální splátku. Pojištění nabízí Citibank Europe plc, organizační složka ve spolupráci se společností POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA a.s., která je poskytovatelem pojištění. Pojištění proti zneužití karty Obáváte se neoprávněných transakcí v případě krádeže nebo ztráty své platební karty? Pojištění proti zneužití Vás ochrání před nepříjemnými důsledky ztráty či odcizení karty a vztahuje se i na náhradu osobních dokladů a klíčů ztracených či odcizených společně s platební kartou. Pojištění nabízí Citibank Europe plc, organizační složka se společností POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA a.s., která je poskytovatelem pojištění.

17 Cestovní pojištění Klid na cestách Vám zajistí celoroční komplexní cestovní pojištění pro všechny klíčové události s platností po celém světě, které kromě Vás může krýt i spolucestujícího partnera či děti. Pojištění se vztahuje na pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu, nonstop asistenční službu či pojištění právní pomoci a kauce v případě dopravní nehody. Pojištění nabízí Citibank Europe plc, organizační složka ve spolupráci se společností AIG CZECH REPUBLIC a.s., která je poskytovatelem pojištění. Pojištění při hospitalizaci Zajistěte si svou životní úroveň i v případě nemoci nebo úrazu! Při pobytu v nemocnici Vám pojišťovna vyplatí denní odškodné až 2000 Kč. Pojištěni jste nepřetržitě na cestách, v práci i při sportu. Pojištění můžete sjednat pro celou svoji rodinu. Pojištění nabízí Citibank Europe plc, organizační složka ve spolupráci se společností AIG CZECH REPUBLIC a.s., která je poskytovatelem pojištění. Všechna čtyři pojištění jsou volitelná, můžete je kdykoli zrušit, nelze je však již obnovit. Další podrobné podmínky o pojištění naleznete v Pojistné smlouvě a Všeobecných pojistných podmínkách na

18 10. Jak Vám můžeme pomoci? CitiPhone Díky zákaznické lince CitiPhone máte přehled o své O 2 Citi kartě 24 hodin denně, a to odkudkoli na světě. Zde můžete mimo jiné svou kartu aktivovat, blokovat nebo měnit své přístupové kódy, zjistit aktuální zůstatek i výši měsíční splátky. Po vytočení informační linky se Vám ozve hlasový informační systém, který ovládáte pomocí tlačítkové klávesnice svého telefonu. V případě, že budete mít jakékoli doplňující otázky, naši telefonní bankéři Vám rádi pomohou. CitibankOnline Prostřednictvím internetového bankovnictví máte neustálý přístup ke své platební kartě. Na naleznete aktuální zůstatek, výši minimální splátky, přehled transakcí a informace o kreditním limitu. Máte-li veden u Citibank běžný účet, můžete svou kartu splácet on-line.

19 Pokud máte zájem o využívání CitibankOnline, na stránkách si objednejte Bezpečnostní klíč, který je nutný k přístupu do internetového bankovnictví. Vydání Bezpečnostního klíče je zpoplatněno. Ztráta či krádež karty Pokud kartu ztratíte nebo Vám bude odcizena, není třeba propadat panice. Ve vlastním zájmu ztrátu ihned oznamte na zákaznické lince CitiPhone, kde kartu okamžitě zablokují. Blokace karty je zdarma a také vydání náhradní karty je bezplatné. Po nahlášení blokace na zákaznickou linku CitiPhone již nenesete žádnou odpovědnost za neautorizované transakce s výjimkou transakcí, pro které byl použit A-PIN (výběry hotovosti). Všechny podrobné informace najdete na

20 11. Na co se nejčastěji ptáte? V čem spočívá rozdíl mezi O 2 Citi kartou s kreditním limitem a bez kreditního limitu? 1. O 2 Citi karta s kreditním limitem: Byl Vám schválen kreditní limit, jehož výši se dozvíte z dopisu s kartou, který Vám byl zaslán spolu s touto brožurou, rovněž i kdykoli na lince CitiPhone, na internetu na a po prvním použití karty i z výpisu z kreditního účtu. Peníze na kartě můžete začít okamžitě používat na nákupy v ČR i zahraničí, a to až 55 dní zdarma. Platit kartou se Vám vyplatí za každou platbu kartou získáváte kredit navíc nebo slevu na vyúčtování za mobilní služby od O O 2 Citi karta bez kreditního limitu: Nebyl Vám přidělen kreditní limit. Před prvním použitím je nutné uložit si peníze na svou O 2 Citi platební kartu (v prodejně O 2, na pobočce Citibank nebo jednoduše bankovním příkazem). Vložené peníze se Vám výhodně úročí 2% úrokovou sazbou pro vklad v libovolné výši. Kartu pak můžete okamžitě začít používat na nákupy v ČR i zahraničí. Platit kartou se Vám vyplatí za každou platbu kartou získáváte kredit navíc, nebo slevu na vyúčtování za mobilní služby od O 2.

21 Jak získám roční poplatek ve formě odměny? Na prvním výpisu naleznete výši ročního poplatku, tj. 250 Kč. Ten musíte uhradit do data uvedeného na výpisu. Po platbě vyúčtování mobilních služeb od 0 2 nebo po prvním dobití 0 2 předplacených služeb (a to pouze v případě platby přes služby uvedené v kapitolách 5 a 6) Vám bude odměna ve výši ročního poplatku připsána na telefonní číslo, které jste uvedli v žádosti o O 2 Citi kartu. Jak mohu peníze z karty používat či vybírat? Platit lze u všech obchodníků, kteří akceptují karty MasterCard, a to včetně internetových. Vybírat hotovost můžete ze všech bankomatů v ČR i v zahraničí označených logem MasterCard. K tomu budete potřebovat 4místný A-PIN, který si sami zvolíte na lince CitiPhone. Vlastní vložené prostředky můžete převést bankovním převodem na kterýkoli účet v České republice, a to jednoduše prostřednictvím telefonního bankéře. Hotovostní limit naleznete na svém měsíčním výpisu. Kdy dostanu výpis a jak se dozvím aktuální zůstatek na své kartě? Jednou měsíčně, vždy ke stejnému dni, Vám zašleme podrobný výpis, kde najdete každou položku, případné poplatky a aktuální stav na své O 2 Citi kartě. K informacím o své kartě však máte přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím CitiPhone. Svůj aktuální zůstatek, výši svých vložených prostředků, minimální splátku, přehled posledních transakcí a informace o kreditním limitu naleznete na

22 Kde se dozvím číslo a variabilní symbol své O 2 Citi karty? Číslo své O 2 Citi platební karty máte uvedené přímo na kartě, variabilní symbol naleznete v horní části dopisu zaslaném s kartou, rovněž i na každém měsíčním výpisu O 2 Citi karty nebo kdykoli na nonstop informační lince CitiPhone Jak dlouho před datem splatnosti mám peníze poukázat, aby přišly na kreditní účet včas? Záleží na tom, jaký způsob placení zvolíte. Pokud použijete převod ze svého účtu, či platbu přes značkovou prodejnu O 2, je potřeba počítat se 3 pracovními dny. Použijete-li poštovní poukázku, počítejte raději s 10 dny. Naproti tomu na pobočce Citibank nebo při převádění peněz ze Citibank účtu je částka připsána již druhý den. Musím mít u Citibank vedený účet, abych mohl/a platit O 2 Citi kartou? O 2 Citi karta není vázána na běžný účet a funguje naprosto samostatně. Samozřejmě si také můžete u Citibank otevřít běžný účet k obvyklým transakčním účelům, ale pro používání O 2 Citi karty to není nutné. Mohu platit O 2 Citi kartou na internetu? Samozřejmě. Při platbě však budete požádáni o zadání těchto údajů: číslo Vaší O 2 Citi karty, datum platnosti a bezpečnostní kód, který najdete na její zadní straně. Při placení na internetu využívejte důvěryhodné obchody a pečlivě si prostudujte obchodní a reklamační podmínky vybraného obchodu. Jak hlásit pojistnou událost? V případě vzniku pojistné události kontaktujte neprodleně příslušnou pojišťovnu.

23

24 2007 Citibank, N.A. CC/19G/02/01/08

Objevte způsob, jak získat naše služby výhodněji

Objevte způsob, jak získat naše služby výhodněji Objevte způsob, jak získat naše služby výhodněji Výhody Extra karty Úspora až 40 % na služby od O 2 Nastavte si ze své Extra karty inkaso pro platbu vyúčtování za služby od O 2 a plaťte s ní všechny své

Více

Jak nejlépe využít kartu Exclusive

Jak nejlépe využít kartu Exclusive Podrobné informace o kartě Generali a programu Exclusive naleznete na www.rb.cz a www.exclusiveprogram.cz. Jak nejlépe využít kartu Exclusive Příručka pro členy programu Exclusive Příručka pro držitele

Více

Příručka pro držitele Platební karty

Příručka pro držitele Platební karty Příručka pro držitele Platební karty Úvod Není nic příjemnějšího než chodit po světě volně, ničím se nezatěžovat a nechat se uchvátit tím, co nás zaujme. To platí nejen pro procházky přírodou, ale i pro

Více

www.erstepremier.cz www.csas.cz

www.erstepremier.cz www.csas.cz www.erstepremier.cz www.csas.cz Vítejte ve světě nadstandardního bankovnictví Erste Premier 2 01 Co může Erste Premier udělat pro Vás? 5 02 Pro koho je Erste Premier určen? Jaká je cena za službu? 03 Jaké

Více

Zákaznická linka Premia karty Broker Consulting: (Po Pá 8.00 20.00 hod.) Fax. 541 598 380. www.premiakartabc.cz info@premiakartabc.

Zákaznická linka Premia karty Broker Consulting: (Po Pá 8.00 20.00 hod.) Fax. 541 598 380. www.premiakartabc.cz info@premiakartabc. Zákaznická linka Premia karty Broker Consulting: 848 300 300 (Po Pá 8.00 20.00 hod.) Fax. 541 598 380 www.premiakartabc.cz info@premiakartabc.cz PRŮVODCE kartou Nechte své nákupy vydělávat... www.premiakartabc.cz

Více

POJIŠTĚNÍ K PLATEBNÍM KARTÁM

POJIŠTĚNÍ K PLATEBNÍM KARTÁM POJIŠTĚNÍ K PLATEBNÍM KARTÁM Cestovní pojištění... 2 Platnost pojištění... 2 Kdo je pojištěn... 2 Aktivace pojištění... 2 Úhradou nákladů na cestu se rozumí:... 2 Cestovní pojištění k platebním kartám

Více

DEBETNÍ KARTY HLAVNÍ DOPORUČENÍ PRO UŽIVATELE KARTY

DEBETNÍ KARTY HLAVNÍ DOPORUČENÍ PRO UŽIVATELE KARTY PŘÍRUČKA DRŽITELE DEBETNÍ KARTY UNICREDIT BANK CZECH REPUBLIC, a.s. DEBETNÍ KARTY Těší nás, že jste se rozhodli pořídit si mezinárodní debetní kartu od UniCredit Bank silné, stabilní a mezinárodně uznávané

Více

Příručka pro držitele debetní karty

Příručka pro držitele debetní karty Příručka pro držitele debetní karty DEBETNÍ KARTY Debetní karty jsou moderní platební nástroj umožňující přístup k penězům na Vašem účtu a realizaci bezhotovostních a hotovostních transakcí. Raiffeisenbank

Více

CCS Limit průvodce. Na správné cestě. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

CCS Limit průvodce. Na správné cestě. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. je významnou společností na českém trhu, která má ve svém portfoliu řadu moderních produktů a služeb. Firmám

Více

INFORMACE PRO DRŽITELE PLATEBNÍCH KARET

INFORMACE PRO DRŽITELE PLATEBNÍCH KARET INFORMACE PRO DRŽITELE PLATEBNÍCH KARET Vážená paní, vážený pane, dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši důvěru a přivítali Vás mezi uživateli platebních karet Komerční banky a.s. (dále jen KB). Tento

Více

Debetní karta CitiCard

Debetní karta CitiCard Debetní karta CitiCard Balíček služeb Citi Premium Všestranný nástroj pro správu Vašich financí. Představujeme Vám debetní kartu CitiCard, pohodlný a bezpečný nástroj pro správu Vašich financí přinášející

Více

Volitelná pojištění k debetním kartám CitiCard.

Volitelná pojištění k debetním kartám CitiCard. Volitelná pojištění k debetním kartám CitiCard. Volitelná pojištění k debetním kartám CitiCard Debetní karta CitiCard Vám nabízí volitelná pojištění, která si můžete vybrat podle toho, jak budou více vyhovovat

Více

CCS Tandem průvodce. platební služby ZÁKAZNICKÉ CENTRUM 266 108 108 NONSTOP INFOLINKA

CCS Tandem průvodce. platební služby ZÁKAZNICKÉ CENTRUM 266 108 108 NONSTOP INFOLINKA platební služby CCS Česká společnost pro platební karty a.s. přináší nový produkt CCS Tandem, určený drobným podnikatelům a malým firmám s nejvíce 50 zaměstnanci a maximálně 5 automobily. Tento produkt

Více

Úvěrové podmínky Hotovostní úvěr

Úvěrové podmínky Hotovostní úvěr Úvěrové podmínky Hotovostní úvěr Kód úvěrových podmínek: ITH311 Co byste měli vědět o svém úvěru? Vážený kliente, děkujeme Vám za důvěru ke společnosti Home Credit a.s. Úvěrové podmínky, které držíte v

Více

Sazebník KB pro občany

Sazebník KB pro občany Sazebník KB pro občany Obsah Každodenní bankovnictví Úvěry Spoření a investování Pojištění Ostatní služby Zkratky a všeobecná ustanovení Platnost sazebníku od 1. 6. 2013 Záleží nám na Vaší spokojenosti

Více

Představení Clubcard kreditní karty

Představení Clubcard kreditní karty Představení Clubcard kreditní karty výhody pravidla programu odměn sazebník úvěrové podmínky podmínky pojištění Kód úvěrových podmínek: ITK113 Co byste měli vědět o Vaší Clubcard kreditní kartě Vážený

Více

Pojištění a asistence

Pojištění a asistence Pojištění a asistence 1 Pojištění a asistence ke kreditním kartám Vaše kreditní karta Vám jako další benefit nabízí atraktivní pojištění a asistenci v různých životních situacích. Přehled pojištění a

Více

Uživatelská příručka služeb

Uživatelská příručka služeb Uživatelská příručka služeb Odteď máte nonstop k dispozici moderní formy internetového a telefonního bankovnictví. SERVIS 24 Internetbanking dostupný na internetové adrese: www.servis24.cz SERVIS 24 Telebanking

Více

Implementace finanční gramotnosti. ve školní praxi FINANČNÍ GRAMOTNOSTI SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ UČEBNÍ OBORY

Implementace finanční gramotnosti. ve školní praxi FINANČNÍ GRAMOTNOSTI SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ UČEBNÍ OBORY Implementace finanční gramotnosti ve školní praxi SBÍRKA ŘEŠENÝCH PŘÍKLADŮ FINANČNÍ GRAMOTNOSTI UČEBNÍ OBORY Sbírka vznikla v rámci realizace projektu: IMPLEMENTACE FINANČNÍ GRAMOTNOSTI VE ŠKOLNÍ PRAXI

Více

VŠE O HYPOTÉKÁCH 10/06. Jak vybrat spolehlivý penzijní fond. NEJVĚTŠÍ úlety bankovních poplatků. Platební karty pro VIP klienty

VŠE O HYPOTÉKÁCH 10/06. Jak vybrat spolehlivý penzijní fond. NEJVĚTŠÍ úlety bankovních poplatků. Platební karty pro VIP klienty NEJVĚTŠÍ úlety bankovních poplatků 10/06 Číslo 10 vychází 2. října 2006 69,90 Kč 99 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ www.finexpert.cz VŠE O HYPOTÉKÁCH Sazby, poplatky, fixace, vyřizování i čerpání

Více

Všeobecné obchodní podmínky České spořitelny, a.s. Soukromá klientela

Všeobecné obchodní podmínky České spořitelny, a.s. Soukromá klientela Všeobecné obchodní podmínky České spořitelny, a.s. Soukromá klientela OBSAH OBECNÁ ČÁST 1. Úvodem................................................................. 4 2. Ověření Vaší totožnosti při jednání

Více

Platební karta vám pomáhá plánovat výdaje a řídit vaše finance - každý měsíční výpis vám ukáže, kde, kdy a jak jste ji použili.

Platební karta vám pomáhá plánovat výdaje a řídit vaše finance - každý měsíční výpis vám ukáže, kde, kdy a jak jste ji použili. Platební karty Kdo by neznal tuto situaci. V obchodě vidíte báječnou věc, jenže nemáte u sebe tolik peněz, abyste si ji mohli koupit. Pokud ovšem vlastníte platební kartu, rázem si ji koupit můžete. Platební

Více

Návod ke službě Era smartbanking

Návod ke službě Era smartbanking Návod ke službě Era smartbanking Obsah 1 Všeobecné informace 2 Zřízení a aktivace služby 3 Přihlášení a odhlášení 4 Přehled funkcí a služeb 5 Widgety na úvodní obrazovce 6 Bezpečnost 7 Doporučené minimální

Více

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009 INFORMACE PRO TISK Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice leden 2009 Obsah dokumentu OBSAH DOKUMENTU...2 GE...3 GE MONEY...5 GE MONEY BANK...6 INFORMACE O SPOLEČNOSTI...6 PRODUKTY GE MONEY

Více

44 rad, jak levněji telefonovat. Překlenovací úvěry 28 stavebních spořitelen. Investování. Jak vydělat na štěstí 33 nejbohatších lidí světa

44 rad, jak levněji telefonovat. Překlenovací úvěry 28 stavebních spořitelen. Investování. Jak vydělat na štěstí 33 nejbohatších lidí světa editorial Peníze 8 44 rad, jak levněji telefonovat OBSAH 8 15 Novinky 16 Rychlé půjčky 20 Internetové bankovnictví 23 Rozhovor: CAC Leasing 24 Tipy a triky 26 Hitparáda OF 28 28 Zjistili jsme pro vás,

Více

Rodinné cestovní pojištění. Bez obav při zahraničních cestách. www.citibank.cz

Rodinné cestovní pojištění. Bez obav při zahraničních cestách. www.citibank.cz Rodinné cestovní pojištění Bez obav při zahraničních cestách www.citibank.cz VÝŇATEK Z PRAVIDEL CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ KDO JE POJIŠTĚN Cestovní pojištění se vztahuje na držitele Citi ČSA kreditní karty,

Více

Úvěrové podmínky. Spotřebitelský úvěr. Kód úvěrových podmínek: ITS113

Úvěrové podmínky. Spotřebitelský úvěr. Kód úvěrových podmínek: ITS113 Úvěrové podmínky Spotřebitelský úvěr Kód úvěrových podmínek: ITS113 Co byste měli vědět o o svém úvěru? Vážený kliente, děkujeme Vážený kliente, Vám za důvěru ke společnosti Home Credit a.s. Úvěrové podmínky,

Více

Internet Banka s mobilním klíčem. První kroky

Internet Banka s mobilním klíčem. První kroky Internet Banka s mobilním klíčem První kroky Obsah DŘÍVE NEŽ ZAČNETE... 3 Minimální požadavky na Váš počítač... 3 Podpora služby Internet Banka... 3 Užitečné odkazy... 3 Důležitá upozornění... 3 CO VÁM

Více

Era osobní účet Příručka pro klienty, kteří dovršili 18 let

Era osobní účet Příručka pro klienty, kteří dovršili 18 let Era osobní účet Příručka pro klienty, kteří dovršili 18 let Co se na vašem účtu mění Způsob podepisování Nyní už všechny dokumenty podepisujete pouze vy. Platební karta Týdenní limit pro výběry z bankomatů

Více

KOLIK SI VYDĚLÁTE V ZAHRANIČÍ 11/06. Číslo 11 vychází 6. listopadu 2006 49,90 Kč 69 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ

KOLIK SI VYDĚLÁTE V ZAHRANIČÍ 11/06. Číslo 11 vychází 6. listopadu 2006 49,90 Kč 69 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ KOLIK SI VYDĚLÁTE V ZAHRANIČÍ 11/06 SOUTĚŽ PRO FOTOGRAFY Číslo 11 vychází 6. listopadu 2006 49,90 Kč 69 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ www.finexpert.cz KOLIK STOJÍ BEZPEČÍ Možnosti zabezpečení

Více