Profesionální internetové stránky dostupné pro každého. více než 100 spokojených uživatelů.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Profesionální internetové stránky dostupné pro každého. více než 100 spokojených uživatelů. www.web360.cz"

Transkript

1 Profesionální internetové stránky dostupné pro každého více než 100 spokojených uživatelů Název dokumentu: Ceník, představení aplikace Web360 Zpracoval: David Brtník Verze: 2, ze dne

2 Proč web 360? - Profesionální www stránky za velmi atraktivní cenu - Garance funkčnosti a non-stop dohled nad fungováním služby - Tým odborníků, který vám pomůže s realizací vašich projektů - Velmi nízké ceny bez nutnosti počáteční investice, žádné další skryté poplatky - Obsahuje pouze funkce které opravdu potřebujete, jednoduché ovládání - Vyvinuto na základě potřeb zákazníků - Individuální přístup ke každému projektu Představení Web360 profesionální internetové stránky dostupné pro každého Web360 vám zajistí moderní internetovou prezentaci, která v dnešním trvdém konkurečním boji obstojí. Pomocí redakčního systému můžete kompletně spravovat celou prezentaci a to bez nutnosti jakéhokoliv zásahu programátora. Web360 nabízí: - Textové stránky s fotografiemi (např. kontakt, popis firmy, služby) - Aktuality a novinky - Fotogalerie - Soubory ke stažení - Ankety - Diskuzní forum - Kontaktní / objednávkový formulář A dále podpůrné funkce nezbytné pro moderní prezentace: - Podpora SEO optimalizace pro vyhledávače - Fulltextové vyhledávání na webu - Mapa webu - Chybová stránka Pokud chcete mít na svých stránkách také e-shop, využijte nabídku našeho produktu Shop360, který kombinuje všechny výhody Web360 a navíc nabízí rozšíření pro začínající i pokročilé internetové obchodníky.

3 Přizpůsobení vašeho webu: Přes redakční systém můžete editovat kompletně veškerý obsah, který se na webu vyskytuje. Vybereme pro vás nejvhodnější šablonu a tu přízpůsobíme dle vašich požadavků. V redakčním systému CMS360 lze jednoduše : změnit záhlaví a zápatí, upravit písmo a barvu textu, přizpůsobit barvu pozadí stránky, vybrat efekt pro zvětšení náhledů fotografií.

4 Ceník Web360 Uvedené ceny jsou konečné, neplatíte žádné další skryté příplatky ani poplatky. Všechny uvedené ceny jsou bez 19% DPH. Web360 Kompletní web s úpravou přes redakční systém Provoz na doméně 2.řádu(www.mojestranka.cz) doména není v ceně Příprava individuální grafické šablony dle vašich požadavků Naplnění obsahu dle dodaných podkladů do 10 stran 1 ová schránka např. Pronájem aplikace (provoz + hosting) Kč /jednorázově 360Kč / měsíc Doplňkové služby: Základní internetový marketing Základní SEO úpravy webu Registrace do 50 hlavních CZ katalogů Konzultace pro další provoz webu Kč ové schránky (+ 10 schránek) + 90 Kč / měsíc

5 Vybrané reference

6 Případová studie BKS Decor, s.r.o. Naše společnost BKS Decor zajišťuje velkoobchodní prodej dekoračních předmětů. Přestože se veškeré objednávky realizují na základě tištěných katalogů a objednávek u obchodních zástupců, je pro nás kvalitní internetová prezentace velmi důležitá. V obchodních partnerech budí důvěru a umožňuje nám rychle prezentovat naše aktuální nabídky i informace pro partnery. Dříve nám zajišťoval tvorbu webu náš zaměstnanec ve spolupráci se svým synem, studentem. Náklady na provoz byly nízké, že se ale nejedná o profesionální grafiku bylo znát na první pohled. Problém však přišel ve chvíli, kdy tento student dokončil své vzdělání a další správa webu již pro něj nebyla prioritou. Vše trvalo dlouho, navíc stránky často nefungovali. Nakonec jsme museli celý dřívější web zahodit, protože už ho neměl kdo dále spravovat, a začít úplně znovu. Obrátili jsme se na malou web-designérskou firmu. Stránky již vypadali o poznání lépe, ale při každém požadavku na změnu informací na webu jsme museli čekat, až tato firma změnu provede a za každou úpravu i zaplatit. Když jsem ke konci roku spočítal kolik nás nakonec všechny úpravy stály, musel jsem začít hledat jiné řešení. Nakonec jsem zvolil řešení od firmy 3sixty a jsem naprosto spokojený. Web jsme měli spuštěný během několika dní a bez velkých počátečních investic. Platíme pouze měsíční poplatek a vše ostatní si spravujeme sami. Za pár korun tak máme profesionální a spolehlivé řešení, které výborně podporuje náš byznys. Díky spokojenosti jsme nakonec u firmy 3sixty naše projekty rozšířili a provozujeme i internetový obchod a který s naším webem bez problémů komunikuje. David Bukovský, majitel BKS Decor, s.r.o.

7 Časté otázky a odpovědi Jak dlouho mohu službu využívat a za co vlastně platím? Službu Web360 máte k dispozici na základě uhrazení měsíčního poplatku. Stránky můžete využívat jak dlouho chcete. Jakmile se rozhodnete provoz ukončit, přestanete jednoduše platit a služba končí. Na jaké adrese stránky poběží? Stránky mohou běžet na doméně 2.řádu např. (registraci vám zajistíme) nebo na subdoméně web360.cz tedy např. mojestranka.web360.cz (zdarma). Je ovládání systému složité? Naopak, ovládání administrace je velmi jednoduché a intuitivní. Systém můžete ovládat odkudkoliv. Pokud omylem smažu některé stránky, lze je obnovit? Ano, data jsou pravidelně zálohována. Obnovení je možné, v případě potřeby nás kontaktujte. Je potřeba platit ještě za další služby jako např. webhosting nebo podporu? Cena za využívání stránek / měsíc je konečná. Nečekají vás žádné další poplatky mimo tento ceník. V ceně ale není zahrnuta doména. Lze v případě potřeby stránky rozšířit o další doplňkové funkce jako např. rezervace, konigurátory apod.? Ano, rozšíření je možné na základě individuální kalkulace.

8 Kontakt 3sixty, s.r.o. Horáčkova 1222/ , Praha 4 Česká republika IČ: DIČ: CZ tel.: