Projekt CZ.1.04/2.1.00/ Společensky účelná pracovní místa

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Projekt CZ.1.04/2.1.00/03.00002 Společensky účelná pracovní místa"

Transkript

1 Projekt CZ.1.04/2.1.00/ Společensky účelná pracovní místa Jak pomohla Evropská unie a Evropský sociální fond? V letech jsou vyhrazována společensky účelná pracovní místa (SÚPM) také v rámci projektu Společensky účelná pracovní místa. Tento projekt je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Během období od do bylo poskytnut příspěvek 45 zaměstnavatelům, podpořeno 64 míst, celkovou částkou ,00,- Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,20 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,80 Kč a to u zaměstnavatele: ADAVE - POHÁRY, MEDAILE s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: řidič, umístěn byl uchazeč evidovaný déle než 5 měsíců, věk do 25 let. Aida MUHOVIć; v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: prodavač v prodejně. Umístěna byla uchazečka se základním vzděláním. A-Pharma s. r. o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: odborný statistik - monitorování klinických studií provádění kontroly přiděleného projektu, sběr dat a jejich vyhonocování. Umístěn byl uchazeč evidovaný déle jak 5 měsíců s minimální dobou celkové praxe. APsystem s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: administrativní pracovník. Umístěna byla uchazečka, evidovaná déle jak 5 měsíců; opakovaná evidence.

2 Armáda spásy v ČR v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: pomocný kuchař. Umístěn byl uchazeč, evidovaný déle jak 5 měsíců; opakovaná evidence. Ata engineering CZ s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 9.500,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: pomocný kuchař. Umístěn byl uchazeč, evidovaný déle jak 5 měsíců; opakovaná evidence. Barevný svět s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: náplní práce je administrativní práce, komunikace s klienty, organizace kulturních akcí. Umístěna byla uchazečka s evidencí delší jak 5 měsíců. Bene reality a.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: uklízečské práce. Umístěna byla uchazečka s dlouhodobou evidencí. Ceha Management s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 9.500,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: odborný administrativní pracovník. Umístěna byla uchazečka, pečující do 15 let, starší 50 let, dlouhodobě evidovaná. Centrum integrace dětí a mládeže, o.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: pedagog předškolní výchovy. Umístěna byla uchazečka, pečující do 15 let, opakovaná evidence. CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Středočeského kraje v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: pečovatel v domácnosti pro nemocné a invalidy. Umístěna byla uchazečka s evidencí delší než 5 měsíců, s opakovanou evidencí, se základním vzděláním.

3 CIRCLE OF LIFE, občanské sdružení v rámci projektu podpořena 2 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,60 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,40 Kč. Profese: keramik pomocné keramické práce, výroba keramiky. Umístěni byli uchazeči jinak velmi obtížně umístitelní, s opakovanou evidencí, v evidenci déle jak 5 měsíců. DENIM STORES, s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: prodavačka textilu. Umístěn byla uchazečka s opakovanou evidencí. Dodávky.com, s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 9.500,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: pracovník financování, úvěrování. Umístěna byla uchazečka, pečující do 15 let, starší 50 let, dlouhodobě evidovaná. EasyFun Film s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: produkční. Umístěna byla uchazečka evidovaná déle jak 5 měsíců, s opakovanou evidencí, s VŠ vzděláním. Emanuel ANDREJ v rámci projektu podpořena 2 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: prodavači v obchodech a krejčová. Umístěny byly uchazečky starší 50 let, dlouhodobě evidované, opakovaná evidence. FINANČNÍ GRAMOTNOST, o.p.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj. Profese: ředitel certifikačního orgánu, umístěn byl uchazeč starší 50 let, s VŠ, dlouhodobě evidovaný. GOOD WORKER s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 5.630,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj. 4,785,50 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj. 844,50 Kč. Profese: krejčí dámský, náplní práce tvorba šablon, polohování střihových šablon, technologické postupy výroby nepodšitých a podšitých oděvů, druhy montáží a jejich uplatnění, zhotovení oděvů dle doporučené pracovní technologie. Umístěna byla uchazečka se zdravotním postižením, uchazečka starší 50-ti let, a zároveň se jednalo o evidence delší 5-ti měsíců

4 Great food a.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: řidič, distributor baget. Umístěn byl uchazeč s opakovanou evidencí, a dlouhodobě evidovaný. HELPLESS, o.p.s. v rámci projektu podpořeno 4 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: balič ruční, náplní práce je balení sluchátek do dopravních prostředků. Umístěn byl uchazeč se zdravotním postižením, pobírající plný invalidní důchod, uchazeč v evidenci delší 5 měsíců. Hotel Theresia Kolín, a.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj. Profese: číšník. Umístěn byl uchazeč dlouhodobě evidovaný, s opakovanými evidencemi. ICE HARMONY, s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: administrativní pracovník. Umístěna byla uchazečka OZP-částečně invalidní, dlouhodobě evidovaná, starší 50 let. Ing. Jitka Smékalová AMON v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj. Profese: prodavačka oděvů. Umístěna byla uchazečka starší 50 let, s opakovanými evidence, dlouhodobě evidovaná. Ing. Tomáš Praščák - v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: řidič motorových vozidel. Umístěn byl uchazeč OZP částečně invalidní, evidován déle jak 5 měsíců. Jan Kanyitur v rámci projektu podpořeno 9 pracovních míst na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,90 Kč. Profese: pomocný uklízeč, náplní práce jsou úklidové, čistící a vyklízecí a pomocné práce v budovách i domácnostech. Umístěni byli uchazeči a uchazečky pečující o dítě mladší 15-ti let a zároveň se jednalo o evidenci delší 5-ti měsíců, starší 50-ti let, opakované evidence na ÚP.

5 JAS ČR, a.s. v rámci projektu podpořena 2 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: prodavač novin, časopisů a tabákových výrobků ve stánku (kiosku). Umístěna byla uchazečka starší 50 let, s opakovanými evidencemi, se zdravotním omezením. Obchodní zástupce umístěn byl uchazeč starší 50 let, evidovaný déle jak 5 měsíců. Jiří Zelenka v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: referent kalkulací, cen, rozpočtů, náplní práce je tvorba kalkulací, cenová politika, rozpočty k zakázkám. Umístěna byla uchazečka s dlouhodobou evidencí delší jak 5 měsíců a zároveň se jedná o osobu pečující o dítě mladší 15-ti let. KOREKTA CZ s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou 9.500,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj.8.075,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: projektant a analytik multimediálních systémů. Umístěn byl uchazeč s opakovanými evidencemi, dlouhodobě evidovaný. KT KLIMA s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: servisní technik. Umístěn byl uchazeč dlouhodobě a opakovaně evidovaný. LAGOON-FOTO a.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,- Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,- Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,- Kč. Profese: prodavač fotograf. Umístěn uchazeč evidovaný déle jak 5 měsíců. Letiště Praha, a. s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: asistentka v účetním oddělení. Umístěna byla uchazečka starší 50 let, OZP částečně invalidní. Ludmila Horníková; v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: prodavač v obchodě. Umístěna byl uchazeč s opakovanou evidencí, OZP částečně ivalidní. Maltézská pomoc, o.p.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: pečovatel v domácnosti. Umístěna byla uchazečka dlouhodobě evidovaná, s opakovanými evidencemi, starší 50 let.

6 Martin Tichý v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: cukrář, moučníkář, náplní práce je výroba zákusků, pečení. Umístěna byla uchazečka s dlouhodobou evidencí delší jak 5 měsíců. Mykeny Group a.s. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: obchodní referent. Umístěn byl uchazeč starší 50 let, v evidenci déle jak 5 měsíců. Nadace Partnerství (v mezinárodním styku "Czech Environmental Partnership Foundation - CEPF) v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou ,- Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,- Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,- Kč. Profese: koordinátor lokálních aktivit. Umístěn byla uchazečka déle jak 5 měsíců. OPENWAY s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místo na SÚPM částkou Profese: obchodní referent. Umístěn byl uchazeč v evidenci déle jak 5 měsíců, se základním vzděláním. QESTEL Consulting s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj. Profese: odborný personalista pro vzdělávání. Umstěn byl uchazeč dlouhodobě evidovaný. Selena Bohemia s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: obchodní zástupce. Umístěn byl uchazeč starší 50 let, opakovaně evidovaný. SICCO s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: prodavač sportovních cen. Umístěna byla uchazečka dlouhodobě evidovaná, s opakovanými evidencemi.

7 Tavern Care, s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: číšník. Umístěn byl uchazeč dlouhodobě evidovaný. TER ČESKÁ s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou27.500,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: skladník. Umístěn byl uchazeč starší 50 let, evidovaný déle jak 5 měsíců, s opakovanými evidencemi. TVOŘÍNEK s.r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou Profese: asistent prodeje. Umístěna byl uchazeč starší 50 let, s opakovanými evidencemi. Účetnictví a daně - Kutnohorská 309 s r.o. v rámci projektu podpořeno 1 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: účetní. Umístěna byla uchazečka evidovaná déle jak 5 měsíců. Zdeněk Šimůnek v rámci projektu podpořena 2 pracovní místa na SÚPM částkou ,00 Kč, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85 %, tj ,00 Kč a ze státního rozpočtu České republiky činila 15 %, tj ,00 Kč. Profese: pomocná síla do kuchyně a prodavač. Umístěni byli uchazeči evidovaní déle jak 5 měsíců, s opakovanou evidencí, starší 50 let, OZP částečně invalidní.