Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché."

Transkript

1 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Barevná multifunkční tiskárna formátu A3 Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Multifunkční zařízení Výjimečně efektivní. Mimořádně bezpečné. Extrémně jednoduché.

2 Produktivní, snadno ovladatelné a zabezpečené Barevná multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 vynikají v kancelářských prostředích s intenzivním zpracováním dokumentů s vysokou pracovní zátěží a nezbytným zabezpečením, kde velmi záleží na jednoduchosti obsluhy a správy zařízení. Výkon zvyšující produktivitu Proč zaplňovat kancelář několika zařízeními, když vaše potřeby dokáže zajistit jedno? Multifunkční zařízení WorkCentre 7755 / 7765 / 7675 nabízejí funkce, které používáte denně a výkon pro zpracování mnoha úloh současně. Rychlost kopírování a tisku až 75 stran za minutu. produktivitu kanceláře díky barevnému tisku rychlostí až 50 str./min! Rychlé skenování rychlostí až 80 str./min ((50 str./min barevně). Vaše oddělení může rychle skenovat, přijímat, elektronicky ukládat a distribuovat dokumenty. Na zařízení může současně provádět různé úlohy více uživatelů. Skenování, kopírování, tisk, přenos faxů a správa fronty během provádění jiných úloh užitečná funkce, která maximalizuje efektivitu provozu. K dispozici jsou flexibilní možnosti dokončovacího zpracování. Malé objemy produkčního tisku lze efektivně zpracovat přímo u vás, takže ušetříte čas i peníze.

3 Workflow, která vám usnadní práci Zjednodušení vašich pracovních postupů Standardní optické rozpoznávání textu (optical character recognition, OCR) umožňuje skenování do formátu prohledávatelných souborů PDF pro zajištění univerzální kompatibility a jednoduchého archivování, organizování, vyhledávání a sdílení. Plná podpora české diakritiky a dalších východoevropských jazyků včetně azbuky. Funkce skenování do mailboxu ukládá soubory na pevném disku zařízení, odkud je lze vytisknout aodstranit nebo přijmout z počítače uživatele. Funkce skenování do domovského umístění umožňuje skenování do předem přidělených domovských cílových umístění, jako jsou ové adresáře, složky v síti nebo adresáře na serveru FTP, pro jednoduché směrování dokumentů stisknutím tlačítka. Vylepšená komprese exportu naskenovaných dokumentů (MRC, JBIG2) snižuje provoz na síti a rychle dodá dokumenty na místo určení. Technologie Xerox Extensible Interface Platform je software v multifunkčních zařízeních WorkCentre 7755 / 7765 / 7775, který umožňuje používat personalizovaná řešení přímo z dotykové obrazovky zařízení. Tyto aplikace, vytvořené pro snadné přizpůsobení se potřebám jakéhokoli odvětví, mohou zužitkovat vaše stávající databáze a splnit vaše specifické podnikatelské nároky. Nabízené možnosti: Tisk na vyžádání Podpořte své podnikání, šetřete náklady nebo přímo vytvářejte zisk. Realizujte sami malonákladové zakázky které jste dříve museli zadávat mimo firmu. Dokumenty podléhající častým aktualizacím jsou během pár sekund vytištěny prostřednictvím intuitivního rozhraní. Skoncujte s plýtváním prostředky, s vyhazováním neaktuálních brožur, katalogů a ceníků. Poskytujte tiskové služby a přímo generujte profit. Právní kanceláře a obchodní společnosti Zachovejte důvěrnost, ušetřete čas. Právníci mohou rychle a bezpečně skenovat dokumenty do uživatelských síťových umístění jako jsou složky pro konkrétní případ nebo právního zástupce s možnostmi přístupu a směrování na základě jejich uživatelské identifikace. Vzdělávací sektor IT Zaměřte se na výuku, nikoli na administrativu. Učitelé mohou používat přizpůsobené rozhraní s dotykovou obrazovkou pro přístup k dokumentům pro konkrétní výukový okruh uloženým na síti a rychle je vytisknout přímo z multifunkčního zařízení. Snadná integrace. Řízení aplikací na firemním parku zařízení je jednoduché. aktualizace na úrovni serveru a tyto změny se projeví na všech zařízeních podporujících platformu EIP v síti, což eliminuje nutnost načítat software na každém zařízení jednotlivě.

4 Od začátku do konce jednodušší Snadná správa Zpracování složitých úloh nemusí být komplikované. Multifunkční zařízení WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 jsou navržena s ohledem na spolehlivost a jednoduchost obsluhy, počínaje velkou dotykovou obrazovkou a obousměrnými tiskovými ovladači a konče nástroji pro reportování a účtování na bázi úloh. Spravujte každé zařízení. S pomocí webu Xerox CentreWare mohou správci IT infrastruktury jednoduše instalovat, konfigurovat, spravovat, monitorovat tiskárny a multifunkční zařízení v síti a prohlížet reporty o nich, bez ohledu na výrobce. Jednoduchá obsluha Řešení Smart esolutions. Zjednodušte si správu vlastněných zařízení pomocí bezdotykové, bezproblémová zabezpečené správy zařízení Xerox s automatickým zjišťováním stavů počítadel. Uživatelské zásahy jsou omezeny na minimum. Dvě černé tonerové kazety znamenají delší výdrž a možnost výměny za chodu. Technologie SMart Kit zaručuje nepřetržitý provoz zařízení. Nové, přepracované rozhraní s barevnou dotykovou obrazovkou. Jasné, intuitivní ikony a snadný přístup ke všem hlavním funkcím přímo z úvodní obrazovky. Funkce ekologického tisku. Nastavení automatického tisku ohleduplného k životnímu prostředí umožňují nejen zvýšení produktivity, ale i úsporu nákladů a udržitelnost životního prostředí. Funkce zahrnují výchozí oboustranný tisk, nátisk, tisk bez návěští, tisk na recyklovaný papír a režim koncept. Standardní účtování Xerox. Monitorujte nejen stránky produkované vaší kanceláří, ale i osoby, které je vytvořily. Spravujte přístup a shromažďujte data o tiskovém, kopírovaném, skenovaném a faxovaném výstupu v černobílém i barevném režimu. A utomatické přesměrování informací. Automaticky umožňuje sběr a odesílání reportů společnosti Xerox pro zajištění rychlejšího a lepšího servisu. Intuitivní, obousměrné tiskové ovladače poskytují snadný přístup ke všem výstupním funkcím.

5 Zabezpečení ve všech bodech Kolik by stálo vaši společnost, kdyby došlo k ústupkům v oblasti zabezpečení kritických, citlivých informací?jste v ohrožení? Zabezpečte vaše informace Barevná multifunkční zařízení WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 nabízejí zabezpečovací funkce, které patří mezi nejlepší v odvětví, zajišťující dobrou ochranu workflow výroby dokumentů, která je často přehlížena. Zabezpečení nejvyšší úrovně Vestavěli jsme nejnovější funkce zabezpečení sítě, jako je těsná integrace se systémy pro zabezpečení u, funkce integrovaného faxu, která izoluje systém faxu od jiných síťových funkcí, a podrobná správa a upozorňování prostřednictvím nástrojů jako CentreWare Web. IT manažeři ocení schopnost vytvořit systém ověřování, který nejen omezuje přístup ke skenování, u a výstupu e zařízení, ale rovněž poskytuje prověřovací záznamy zúčtování pro všechny uživatele zařízení Pokročilé zabezpečovací funkce Ověřování v síti. Omezuje přístup k funkcím skenování, u a síťového faxu ověřováním uživatelského jména a hesla před použitím. Díky funkci Audit Log budete vědět, kdo co a kdy odeslal. Zabezpečený tisk. Zabraňuje neoprávněnému prohlížení vytištěných dokumentů pozdržením úloh ve frontě,, dokud není zadán kód PIN, který uvolní dokumenty k tisku. Zabezpečené odesílání tiskových úloh využívá protokol IPsec. Přepisování obrazu disku. Vymaže data přepsáním povrchu disku vzorci náhodně generovaných dat. Integrovaný fax. Zabraňuje neoprávněnému přístupu k zařízení prostřednictvím subsystému faxu. Faxová telefonní linka je zcela oddělena od síťového připojení. Ochrana přístupu k zařízení heslem. Zaručuje, že obrazovku nastavení pro správu a vzdálená síťová nastavení sítě nelze prohlížet ani měnit bez ověření. Omezení IP adres (filtrování IP adres). Řídí komunikaci s konkrétními síťovými klienty. Pracuje v prostředích sítí s protokoly IPv4 a IPv6. Zabezpečené skenování. Protokol HTTPS se aktivuje prostřednictvím webu CentreWare. Zabezpečená správa zařízení. Protokol HTTPS se aktivuje prostřednictvím webu CentreWare. Řízení přístupu k síti na bázi portů 802.1x. Zaručuje, že zařízení, která jsou připojena do sítě, mají řádnou autorizaci. Jednotný identifikační systém zabezpečeného přístupu. Umožňuje uživatelům přihlásit se na jednom zařízení pomocí magnetické nebo čipové karty pro zabezpečený přístup k funkcím, které je třeba sledovat pro účely účtování nebo regulace. Zabezpečené PDF. Vytvářejte soubory PDF ke sdílení a archivaci s heslem a řízením oprávnění.

6 Barevný tisk - realizujte vlastními prostředky a s plnou kontrolou Podpořte své podnikání výkonným barevným tiskem a využijte nástrojů, které vám umožňují zvolit kdy, kde a kolik barev vaše podnikání potřebuje. Barevné dokumenty si získávají čtenářskou obec, zanechávají hlubší první dojem a zvyšují míru uchování v paměti a posilují prodeje. Strategické použití barev Nic neupoutá pozornost tak, jako barvy. Výstupní rozlišení dpi s 256polotóny dodá vašim dokumentům bezkonkurenční ostrost a zcela plynulé barevné přechody. Emulzní High-Grade toner. profesionální lesklý povrch dokumentů, které mají zanechat dojem. Technologie Trickle Charge Development (inovace společnosti Xerox) udržuje vysokou kvalitu tisku v rámci celé úlohy. Za barvy platíte pouze na stránkách, které je používají. Díky tomu tisk úloh se smíšenými barevnými a černobílými dokumenty cenově výhodnější. Ovládání přístupu k barevnému tisku. Snižuje náklady díky přidělení limitů počtu barevných výtisků na uživatele, oddělení atd.. Integrované funkce reportování. Sledování všech služeb tisku, kopírování, skenování a u, a také barevného tisku a kopírování usnadňuje boudoucí rozhodnutí o využití. Přidejte ripovací server pro zpracování barevného tisku, kontrolou nad barevným tiskem a správu dokumentů EFI Fiery Network Server S tímto volitelným síťovým serverem se můžete počítat s barevným tiskem špičkové kvality a jednoduše ovladatelným workflow. Nástroj Command WorkStation usnadňuje programování, monitorování a řízení workflow. Nástroje pro správu barev umožňují přesný barevný tisk ze všech aplikací, platforem a formátů. Přesná kalibrace barev zaručuje naprostou kontrolu nad kvalitou barevného tisku ve workflow profesionálů v oblasti umělecké grafiky. Volitelnými rozšířeními jsou: vyřazování, složky hot folder/ virtuální tiskárna, funkce Spot-on a Autotrap.

7 Vstup médií 1 Automatický duplexní podavač dokumentů s kapacitou 250 listůrychle zpracuje jednostranné i oboustranné předlohy. 2 Manuální podavač s kapacitou 250 listů lze nastavit pro uživatelské formáty až do formátu SRA3. 3 Dva zásobníky s kapacitou 500 listů jsou nastavitelné až do formátu A3. 4 Tandemový zásobník pro formát A4 s kapacitou listů. 5 Velkokapacitní podavač s kapacitou listů (volitelný) může zvýšit celkovou kapacitou na listů. Výstup médií 6 Více možností dokončovacího zpracování vám umožňuje vybrat funkce, které jsou vhodné pro jednotlivé pracovní skupiny. Stručná fakta o zařízení WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Tisk rychlostí až 75 str./min černobíle, 50 str./min barevně True dpii Pracovní zátěž až stran/měsíc Maximální kapacita méxií listůy Špičkový barevný tisk s volitelným externím RIPem EFI Fiery Funkce zabezpečení a kontroly nákladů pro náročná prostředí 50 Tisk/kopírování/skenování/faxování/ l SRA3 str./min barevně Š x h x v: x 921 x mm

8 WorkCentre 7755 / 7765 / 7775 Základní jednotka Externí sešívačka Velkokapacitní zásobník Výstupní zásobník Odsazovací výstupní zásobník Rozšířený finišer Profesionální finišer Produkční finišer Produkční finišer s volitelným skládacím zařízením WorkCentre 7755 WorkCentre 7765 WorkCentre 7775 Rychlost tisku Až 55 str./min černobíle / 40 str./min barevně Až 65 str./min černobíle / 50 str./min barevně Až 75 str./min černobíle / 50 str./min barevně Pracovní cyklus stran / měsíc stran / měsíc stran/měsíc Systémová paměť 2 GB, pevný disk 80 GB Podpora médií Vstup médií Standardně Duplexní automatický podavač dokumentů: 250 listů Volitelně Zásobníky 1 2: každý po 500 listech; formát: standardní volitelné formáty až do formátu A3 Zásobník 3: 870 listů; formát: A4 Zásobník 4: 1,140 listů; formát: A4 Manuální zásobník (zásobník 5): 250 listů; formát: uživatelské formáty až do formátu SRA3; celkem: listů Velkokapacitní podavač: listů; formát: A4; celkem: listů Výstup médií Volitelně Jednoduchý výstupní zásobník: 500 listů Odsazovací výstupní zásobník (OCT): 500 listů Kopírování Výstup první strany Rozlišení (max.) Rozšířený finišer: horní zásobník s kapacitou 500 listů, stohovací zásobník s kapacitou listů, děrování 2/4 nebo 2/3 otvorů a vícepolohové sešívání až 50 listů Profesionální finišer se zařízením pro tvorbu brožur: horní zásobník s kapacitou 500 listů, stohovací zásobník s kapacitou listů, děrování 2/4 nebo 2/3 otvorů, vícepolohové sešívání až 50 listů, zařízení pro tvorbu brožur s vazbou V1, dvojitý sklad Produkční finišer: horní zásobník s kapacitou 500 listů, stohovací zásobník s kapacitou listů, děrování, vícepolohové sešívání až 100 listů, zařízení pro tvorbu brožur s vazbou V1, dvojitý sklad, prokladač, volitelný sklad ve tvaru C a Z Produkční finišer se skládacím zařízením: horní zásobník s kapacitou 500 listů, stohovací zásobník s kapacitou listů, děrování, vícepolohové sešívání až 100 listů, zařízení pro tvorbu brožur s vazbou V1, skládání ve tvaru V, C, Z, prokladač s kapacitou 200 listů Sešívačka: sešívání až 50 listů 5,5 sekundy černobíle / 8,9 sekundy barevně 2400 x 2400 dpi Funkce kopírování Automatický oboustranný tisk, automatické zmenšování a zvětšování (25 % 400 %), automatický výběr média, automatické přepínání zásobníků, předlohy smíšených formátů, tvorba brožur, vylepšení kvality tisku, funkce sestavení úlohy, kopírování knih / oboustranné kopírování knih, automatický výběr barev, průhledné fólie, tvorba brožur, tisk více stran na list, inverze obrazu, desky, anotace a číslování Bates (s možností barev), kopírování prokladů a rozřazovačů, vzorový tisk a uložení úlohy, média s vysokou gramáží Tisk Procesor / podpora PDL Procesor Freescale 1,33 GHz / PCL 5c, emulace PCL 6, Adobe PostScript 3, PDF v1.6 Připojení Rozlišení Funkce tisku 10/100/1000 Base-TX Ethernet 2400 x 2400 dpi Odložený, vzorový a zabezpečený tisk, souběžné ripování, příjem dat, před-programování, zpracování fronty a přenos dat, obousměrné tiskové ovladače, programování na úrovni strinky, tisk rozřazovačů, integrovaný webový server pro vzdálenou kontrolu/monitorování/nastavení, sledování úlohy na zařízení a na počítači Fax Volitelně Samostatný fax (volitelně jedna nebo dvě linky), LAN fax, internetový fax, síťový faxovací server Skenování Volitelně Síťové skenování, skenování do u, skenování do počítače, skenování do mailboxu, skenování do prohledávatelných souborů PDF, PDF/A a XPS Další volitelné příslušenství Zabezpečení Účtování Rozhraní pro připojení cizích zařízení, asistent kopírování Xerox, USB 2.0, jednotný identifikační systém pro zabezpečený přístup Xerox, síťový server Fiery, síťové účtování, pracovní plocha, tisk v kódování Unicode Zabezpečené faxování, zabezpečený tisk, funkce Audit Log, zabezpečená workflow, 802.1x, SNMP V3, ověřování v síti, ochrana přístupu k zařízení heslem, filtrování IP adres, přepisování obrazu disku Standardní účtování Xerox (kopírování, tisk, skenování, fax, ), k dispozici jsou další možnosti účtování na bázi úloh Pouze pro modely 7765/7775 Více informací najdete na stránkách Xerox Corporation. Všechna práva vyhrazena. Xerox, CentreWare, WorkCentre, Scan to PC Desktop, Walk-Up, SMart Kit a logo jsou ochranné známky společnosti Xerox Corporation ve Spojených státech a jiných zemích. Adobe a PostScript 3 jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Adobe, Inc. XPS je registrovaná ochranná známka společnosti Microsoft Corporation. PCL je registrovaná ochranná známka společnosti Hewlett-Packard. Jako partner programu ENERGY STAR potvrzuje společnost Xerox Corporation, že tyto produkty splňují pokyny standardu ENERGY STAR z hlediska úspory elektrické energie (všechny modely vyjma WorkCentre 7755). Název a logo ENERGY STAR jsou registrované ochranné známky v USA. Terra Choice Environmental Services, Inc. potvrzuje, že tento výrobek Xerox vyhovuje všem platným požadavkům programu Environmental Choice EcoLogo pro minimální dopad na životní prostředí.informace uvedené v tomto prospektu mohou být kdykoliv změněny bez předchozího upozornění. 10/09 W77BR-011A

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce.

Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. WorkCentre 7830/7835/7845/7855 A3 Barevný multifunkční systém Xerox řady WorkCentre 7800 Multifunkční systém Změňte způsob své práce. Se zařízením Xerox se můžete připojit prakticky odkudkoli. Dnešnímu

Více

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy

Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci ir6870c/ci Multifunkční tiskárny Dokonalý rychlý černobílý tisk a inteligentní barvy ir5870c/ci / ir6870c/ci Přidejte svému podnikání další inteligenci: výkonným černobílým multifunkčním zařízením,

Více

ineo ineo 2 + 23 754-PP

ineo ineo 2 + 23 754-PP ineo+ 223 754-PP 75 černobíle stran za 22 minutu str/min ineo+ 754-PP Tiskněte s konkurenční výhodou Pro přežití na dnešním trhu potřebujete dobrou skladbou sortimentu, chytrý marketing a konkurenceschopné

Více

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah

Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Průvodce portfoliem tiskáren a tiskových řešení HP pro firmy. Špičkový tisk na dosah Podzim 2006 Proč je cena tisku přednější než cena vytištěné stránky? Spočítali jste si někdy, kolik vás ročně stojí

Více

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace

WorkCentre Pro 32/40 Barevná reprodukce Podrobná specifikace Podrobná specifikace WorkCentre Pro 32 Colour WorkCentre Pro 32 Colour pokročilé multifunkční systémy WorkCentre Pro 40 Colour vyobrazený s doplňkovým příslušenstvím zastoupeným vysokokapacitním podavačem

Více

kancelářská technika www.procofficedepot.cz

kancelářská technika www.procofficedepot.cz kancelářská technika 2012 Nabídka platí do nebo do vyčerpání zásob. www.procofficedepot.cz obsah Kopírovací stroje a multifunkční systémy Jakou optimální konfiguraci kopírovacího stroje zvolit? 10 11 Multifunkční

Více

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka

LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210. Uživatelská příručka LASERJET PROFESSIONAL M1130/M1210 Uživatelská příručka Tiskárna řady HP LaserJet Professional M1130/M1210 MFP Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2014 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž

Ive druhém kole samozřejmě platila tatáž IT PRODUKT ROKU 2009 COMPUTERWORLD 11, 2009 21 Druhé letošní kolo soutěže IT produkt roku právě skončilo a v jeho průběhu postoupila do finále další skupina zajímavých produktů. Tentokrát jich redakce

Více

CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE

CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE Stručná referenční příručka 604P17523 CO NEJVYŠŠÍ PRODUKTIVITY DOSÁHNETE využitím všech možností přístroje. S přístrojem je dodáván disk CD-ROM Training and Information (Školení a informace). Disk obsahuje

Více

Uživatelská příručka. Co lze s tímto zařízením dělat. Začínáme. Kopírování. Faxování. Tisk. Skenování. Dokumentový server.

Uživatelská příručka. Co lze s tímto zařízením dělat. Začínáme. Kopírování. Faxování. Tisk. Skenování. Dokumentový server. Uživatelská příručka Co lze s tímto zařízením dělat Začínáme Kopírování Faxování Tisk Skenování Dokumentový server Web Image Monitor Doplňování papíru a toneru Odstraňování problémů Informace, které nejsou

Více

Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny. Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030. you can

Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny. Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030. you can Černobílé tiskárny pro středně velké pracovní skupiny Řada ir1020/1024 Řada ir2018/2030 you can Kopírování Tisk Odesílání Kancelářský tisk v černé a bílé nikdy nevypadal lépe. Vysoká kvalita, malé rozměry.

Více

LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175. Uživatelská příručka

LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175. Uživatelská příručka LASERJET PRO 100 COLOR MFP M175 Uživatelská příručka Multifunkční zařízení LaserJet Pro 100 color M175 Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2012 Copyright Hewlett-Packard Development Company,

Více

C5600/C5700. Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn

C5600/C5700. Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn C5600/C5700 Radujte se z barev. Mějte tisk pod kontrolou. C5600n C5600dn C5700n C5700dn Rychlý a kvalitní černobílý tisk s možností řízeného barevného tisku Směle postupte o krok dál Pro všechny, kteří

Více

bizhub C3850/C3350 STRUČNÝ NÁVOD

bizhub C3850/C3350 STRUČNÝ NÁVOD bizhub C3850/C3350 STRUČNÝ NÁVOD Obsah 1 Úvod 1.1 Vítejte... 1-3 1.2 Návody k použití... 1-3 Tištěná příručka... 1-3 Návody k použití na CD/DVD-ROM s návody k použití... 1-3 1.3 CD/DVD-ROM s návod k použití...

Více

Xerox WorkCentre 6015 Italiano Svenska Русский Deutsch Dansk Türkçe Español Čeština Ελληνικά Português Polski Nederlands Magyar

Xerox WorkCentre 6015 Italiano Svenska Русский Deutsch Dansk Türkçe Español Čeština Ελληνικά Português Polski Nederlands Magyar Xerox WorkCentre 6015 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur Xerox WorkCentre 6015 User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía

Více

Xerox WorkCentre 6025 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur User Guide Guide d'utilisation

Xerox WorkCentre 6025 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur User Guide Guide d'utilisation Xerox WorkCentre 6025 Color Multifunction Printer Imprimante multifonction couleur User Guide Guide d'utilisation Italiano Guida per l utente Deutsch Benutzerhandbuch Español Guía del usuario Português

Více

ŠPIČKOVÁ ŘEŠENÍ PRO VÝROBU DISKŮ A ARCHIVACI DAT URČENO K PODNIKÁNÍ

ŠPIČKOVÁ ŘEŠENÍ PRO VÝROBU DISKŮ A ARCHIVACI DAT URČENO K PODNIKÁNÍ Řada Discproducer ŠPIČKOVÁ ŘEŠENÍ PRO VÝROBU DISKŮ A ARCHIVACI DAT URČENO K PODNIKÁNÍ VÝHODY OPTICKÝCH MÉDIÍ Objem elektronických dat narůstá geometrickou řadou a souběžně se zvyšují také požadavky na

Více

LASERJET PRO M1530 MFP SERIES. Uživatelská příručka

LASERJET PRO M1530 MFP SERIES. Uživatelská příručka LASERJET PRO M1530 MFP SERIES Uživatelská příručka Řada HP LaserJet Pro M1530 MFP Uživatelská příručka Autorská práva a licence 2010 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Reprodukce, úpravy

Více

Phaser. 6128MFP User Guide. Phaser 6128MFP Multifunction Printer. English Français Italiano Deutsch Español. Русский Türkçe Ελληνικά

Phaser. 6128MFP User Guide. Phaser 6128MFP Multifunction Printer. English Français Italiano Deutsch Español. Русский Türkçe Ελληνικά Phaser 6128MFP Multifunction Printer Phaser 6128MFP User Guide English Français Italiano Deutsch Español Guide d'utilisation Guida dell'utente Benutzerhandbuch Guía del usuario Nederlands Gebruikershandleiding

Více

Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření.

Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření. Návod k použití Bezpečností opatření Při používání tohoto zařízení je třeba vždy dodržovat následující bezpečnostní opatření. Bezpečnost při provozu V tomto návodu jsou používány tyto důležité symboly:

Více

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů Před používáním přístroje si důkladně pročtěte tento manuál a uchovejte jej pro případné pozdější dotazy. Pro zajištění bezpečného a správného používání si

Více

Print2PDF verze 9. Příručka uživatele

Print2PDF verze 9. Příručka uživatele Print2PDF verze 9 Příručka uživatele Obsah 1. Převod do formátu PDF... 6 1.1. PDF... 6 1.2. Print2PDF verze 9... 6 1.3. Bližší charakteristika základních komponent... 6 1.3.1. Tiskový ovladač Print2PDF...

Více

Dokumentace k systému Windows Server 2008 pro osoby s rozhodovací pravomocí v technické oblasti zkrácená verze

Dokumentace k systému Windows Server 2008 pro osoby s rozhodovací pravomocí v technické oblasti zkrácená verze Dokumentace k systému Windows Server 2008 pro osoby s rozhodovací pravomocí v technické oblasti zkrácená verze Obsah... 2 Přehled... 2 Více kontroly... 2 Lepší ochrana... 2 Větší flexibilita... 6 Virtualizace...

Více

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20141024 Obsah Kapitola 1: Ú vod Kapitola 2: Začínáme se systémem Synology DiskStation Manager Instalace zařízení Synology NAS a systému DSM... 7 Přihlášení do systému

Více

1. Úvod Zvláštní funkce... 1.1 Tiskárna přehled... 1.2 Ovládací panel přehled... 1.3 Další informace... 1.3 Výběr vhodného místa... 1.

1. Úvod Zvláštní funkce... 1.1 Tiskárna přehled... 1.2 Ovládací panel přehled... 1.3 Další informace... 1.3 Výběr vhodného místa... 1. Tato příručka je poskytována pouze pro informativní účely. Veškeré v ní obsažené informace mohou být změněny bez předchozího upozornění. Společnost Xerox Corporation nenese odpovědnost za žádné škody,

Více

Multifunkční tiskárna

Multifunkční tiskárna CLX-318x Series Multifunkční tiskárna Uživatelská příručka imagine the possibilities Děkujeme vám za zakoupení výrobku společnosti Samsung. Copyright 2010 Samsung Electronics Co., Ltd. Všechna práva vyhrazena.

Více

Uživatelská příručka Synology NAS

Uživatelská příručka Synology NAS ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20150506 Obsah Kapitola 1: Ú vod Kapitola 2: Začínáme se systémem Synology DiskStation Manager Instalace zařízení Synology NAS a systému DSM... 8 Přihlášení do systému

Více

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Obsah Kapitola 1: Úvod Kapitola 2: Začněte s programem Synology DiskStation Manager Instalace zařízení Synology NAS

Více

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren

Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Řešení správy tiskáren Pro jednoduchou centralizovanou správu tiskáren a multifunkčních systémů ŘÍZENÍ PROVOZU SNADNÁ METODA PRO SPRÁVU VAŠICH TISKÁREN A MULTIFUNKČNÍCH SYSTÉMŮ Udržet

Více

OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat a distribuovat napříč firmou.

OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat a distribuovat napříč firmou. Automatizujte zpracování a distribuci dokumentů do vašich firemních procesů! Nemáte kontrolu nad stovkami papírových dokumentů, které přichází do vaší firmy? OptimiDoc dokáže takové dokumenty zpracovat

Více