MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)"

Transkript

1 I STUDENT I AGENCY I MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) Paceville Avenue, Paceville, St. Julians STJ Malta emergency number (nonstop): Informace pro studenty 2018 Pobyty pro děti a mládež individuální a skupinové Pro více informací volejte bezplatnou linku (ČR) (SR)

2 VŠEOBECNÉ INFORMACE MALTA Malta je ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží přibližně 95 km jižně od Sicílie a 290 km východně od Tuniska. Na 316 km² zde žije zhruba lidí. Ostrovy jsou oblíbeným turistickým cílem. Maltské souostroví se skládá z následujících obydlených ostrovů: Malta, Gozo a Comino. K Maltě náleží i tři neobydlené ostrůvky: Cominotto, Filfla Island a St. Paul's Island. Převážná většina pobřeží všech ostrovů je skalnatá. Malta má na délku pouhých 27 km (od jihovýchodu k severozápadu), největší šířka (od severovýchodu k jihozápadu) činí 14 km. Hlavním městem je Valletta. Malta je bývalou britskou kolonií nezávislost získala v roce 1964 a v roce 1974 se prohlásila nezávislou republikou. Od 1. května 2004 je Malta členem Evropské unie. Úřední řečí na Maltě je maltština a angličtina, převážná většina obyvatel hovoří oběma jazyky, mimo to částečně italsky. Přibližně 98 % obyvatelstva je římskokatolické víry. Podnebí je typicky středomořské s horké, suché léto, teplý a málo deštivý podzim a krátká, mírná zima. Přibližně tři čtvrtiny celkového množství srážek za rok spadne v období mezi říjnem a březnem. Červen, červenec a srpen jsou většinou poměrně suché měsíce. Malta se chlubí dějinami v trvání téměř 7000 let a je tudíž velice bohatá na historické památky. Tři z nich se nacházejí na listině Kulturního dědictví UNESCO: hlavní město Valletta jako celek, megalitické chrámy na Maltě a Gozu, a takzvané Hypogeum v Hal Saflieni. Mezi další historické památky patří celé město Mdina (bývalé hlavní město s historickým centrem, dnes také zvané tiché město - je přístupné jen pro pěší), hlavní město Goza Victoria a mnoho paláců a strážních věží, roztroušených po celém souostroví. Více informací najdete na: SKUPINOVÝ POBYT Jazykový pobyt s delegátem je možné doporučit méně zkušeným studentům. Jedná se o pobyt, kdy dítě cestuje na Maltu ve skupině s českými/slovenskými dětmi za doprovodu česky/slovensky hovořícího delegáta naší agentury. Delegát je studentům k dispozici již během odletu na jazykový pobyt - letí společně s dětmi a je přítomen po celou dobu pobytu. Tento typ pobytu je vhodný zejména pro studenty, kteří si netroufají se svými jazykovými znalostmi na řešení nenadálých situací ve škole apod. Studenti jsou v kolektivu vrstevníků, což je pro děti, které obtížněji navazují kontakt, jistě velká výhoda. V případě skupinového pobytu mají studenti větší kontakt s českým jazykem než u pobytu individuálního. S dítětem je však nakládáno jako se samostatným jedincem a náš delegát je k dispozici jako prostředník v případě jakýchkoliv potíží. Neslouží tedy jako dozor. Ke skupinovým jazykovým pobytům je nutno počítat s povinným příplatkem za pojištění léčebných výloh a s povinnou koupí skupinové letenky.

3 Tento typ pobytu je určen pouze pro studenty ve věku let (Program Teen Club), kteří jsou ubytování v hotelu Salini Resort****. Delegát je ubytován společně se studenty v hotelu Salini Resort****. Se studenty se setkává každý den v ubytování i ve škole a zúčastňuje se některých mimoškolních aktivit. Je k dispozici v případě řešení problémů (ve škole, v ubytování, apod.) a případně k výpomoci při překladech. Rodiče mají dispozici kontakt na koordinátora STUDENT AGENCY, který je s delegátem v kontaktu během celého pobytu. Telefon na delegáta je poskytován pouze studentům, kteří jej obdrží při odletu na Maltu. Na Maltě nabízíme skupinové pobyty v délce 2 týdnů. Termíny skupinových pobytů 2018: 30/6 14/ /7 28/ /7 11/ /8 25/ INDIVIDUÁLNÍ POBYT Jedná se o typ pobytu, kdy dítě cestuje na Maltu samo, tedy bez doprovodu česky/slovensky hovořícího zástupce naší agentury. Po příletu je student vyzvednut na letišti odpovědným zástupcem školy, hovořícím pouze anglicky. Zástupce školy, který má ceduli s logem školy ESE (případně se jménem studenta), dopraví studenta do místa pobytu. Tento typ pobytu doporučujeme samostatnějším studentům. Předešlá zkušenost s obdobným typem pobytů - například předchozí účast na pobytu společně s delegátem, který hovořil česky - je také velikou výhodou. Student by měl mít vyšší pokročilost v daném cizím jazyce a schopnost orientovat se v cizím prostředí. Je nutné, aby byl schopen komunikovat již při příletu na letiště, dále pak samozřejmě se zaměstnanci a vedením školy. V případě problému je tato komunikace nezbytná. Je samozřejmě možné v nutných případech kontaktovat non stop help linku STUDENT AGENCY. Ve většině případů je ale komunikuje bezprostředně v místě pobytu lepší a efektivnější. Velkou výhodou individuálních pobytů je možnost zvolit si délku jazykového pobytu. Studenti ve věku od 13 let si také mohou zvolit kurz s ubytováním v hostitelské rodině. Jedná se o studenty ve věku 8 10 let v programu Young Learners (s ubytováním v hotelu Salini Resort), let Junior Camp (s ubytováním v hotelu Salini Resort) a let - Teen Club (s ubytováním v hotelu Salini Resort). Také individuální studenti mají v průběhu pobytu k dispozici zástupce naší agentury. Ten však nemusí být, na rozdíl od skupinových pobytů, ubytován společně se studenty a stejně tak se s nimi denně nesetkává. Je však non stop k dispozici a studenti se na něj mohou obrátit v případě problémů (ve škole, s ubytováním atd.). Tento delegát tak neplní funkci dozoru, nýbrž je studentům případnou oporou.

4 Studenti chodí dopoledne do školy a odpoledne se zúčastňují aktivit pořádaných školou. V období letních prázdnin je možné, že bude probíhat vyučování odpolední. Dopoledne pak probíhají mimoškolní aktivity. Tento typ pobytu přináší výhodu větší nutnosti kontaktu s cizojazyčnými studenty a maltskými zaměstnanci školy, kteří jsou studentům v případě potřeby také k dispozici. Studenti mohou mít výuku dopoledne nebo odpoledne tuto skutečnost nemůže STUDENT AGENCY ovlivnit. Je to zcela v kompetenci jazykové školy ESE. Kdy budou mít studenti výuku se dozví po příletu na Maltu. Termíny: 2/6 9/ Program Teen Club a Junior Camp mohou také vycestovat na kurz mimo letní období. Dostupnost je třeba ověřit se školou. Termíny jsou: 3/3 8/ /5 27/ /9 4/ CESTA Pro občany České a Slovenské republiky platí bezvízová povinnost. Je nutné mít pouze platný cestovní pas (jeho platnost by měla být nejméně 3 měsíce nad dobu pobytu) nebo občanský průkaz typu identifikační karty (vydaný po roce 1993). Všem klientům doporučujeme udělat si před odletem na jazykový pobyt kopii cestovního dokladu pro případ ztráty nebo krádeže. Z České nebo Slovenské republiky je možno cestovat na Maltu letecky s odletem z Prahy či z Vídně. Letecké společnosti Air Malta nebo ČSA nabízejí přímé lety s odletem z Prahy v období cca od května do cca poloviny října. Air Malta pak z Vídně v průběhu celého roku. Také lze zařídit lety jiných leteckých společností, které jsou pak přestupní (s přestupem v Miláně, v Římě, ve Frankfurtu, v Mnichově apod.). Ceny letenek se v průběhu roku výrazně mění, pohybují se v rozmezí od cca do cca Kč. Přímý let na Maltu trvá asi dvě a půl hodiny. Individuální pobyty na letiště se dostavte alespoň 2 hodiny před odletem. Na obrazovce v odbavovací hale vyhledejte číslo letu, destinaci, čas odletu a číslo přepážky, u které bude probíhat odbavení, tzv. check-in. Poté jděte k přepážce, kde předložíte cestovní pas a případně také elektronickou letenku a odevzdáte zavazadla. Na přepážce Vám vystaví palubní lístek, který dítě potřebuje pro vstup do letadla. Na palubním lístku jsou údaje o čísle brány - gate, ke které bude letadlo přistaveno a čas, do kdy se musí k této bráně dostavit. Po odbavení na přepážce projdete celní a pasovou kontrolou. Pokud máte přestupní let, ujistěte se hned u check-inu, že zavazadla budou odbavena do cílové stanice. Pokud nebude zavazadlo odbaveno až do cílové stanice, je potřeba v přestupní stanici zavazadla vyzvednout a nechat znovu odbavit. Maximální hmotnost zavazadel nesmí obvykle překročit cca 20 kg (při překročení limitu se platí vysoké penále). Na palubu si dítě může vzít 1 příruční zavazadlo s

5 maximální hmotností cca 10 kg. O váhových limitech odbavených i příručních zavazadel se informujte u letecké společnosti. (Tyto informace se týkají váhových limitů u letecké společnosti Air Malta. Hmotnosti zavazadel a další informace i prosím zkontrolujte na vlastní letence u dané letecké společnosti.) Skupinové pobyty - ke skupinovým pobytům je zajištěna společná letecká doprava, která je povinná pro celou skupinu. Jedná se o přímé lety společnosti Air Malta z Prahy. Výhodou těchto letů je přítomnost delegáta STUDENT AGENCY na palubě letadla. Další výhodou je forma odbavení, kdy všichni klienti cestují pouze na jednu hromadnou letenku. Tuto hromadnou letenku u sebe má delegát STUDENT AGENCY (neobdržíte ji tedy předem) a studenti se odbaví společně s delegátem na přepážce společnosti Air Malta na základě platného cestovního dokladu. CESTA Z LETIŠTĚ Transfer organizovaný školou po převzetí zavazadel se vydáte směrem k východu, kde vás bude očekávat zaměstnanec školy s logem školy ESE. Očekávejte, že se skupina na letišti zdrží. Zaměstnanec školy předá všem studentům uvítací obálku, tzv. welcome pack, s důležitými informacemi. Jsou to informace například o výuce přidělené výukové centrum, informace zda bude výuka probíhat v dopoledních nebo odpoledních hodinách, informace o aktivitách jak těch v ceně pobytu tak fakultativních, mapa a mnoho dalších užitečných informací. Dále obdržíte provizorní studentskou kartičku plastovou obdržíte během následujícího týdne. Následně Vás transfer dopraví do místa Vašeho ubytování hostitelské rodiny nebo hotelu Salini Resort****. DOPRAVA NA MALTĚ Autobusy veřejná doprava na Maltě je zajištěna autobusy, které provozuje společnost Malta Public Transport ( Většina autobusů jezdí mezi 5:00 a 23:00 a přestupní denní lístek na 2 hodiny stojí 2, přestupní noční lístek stojí 3 (doporučujeme připravit si přesnou částku). Týdenní lístek pak stojí 21 (platí neomezeně na denní i noční spoje), koupit lze i jízdenku na 12 jednotlivých denních jízd v ceně 15 pro děti a 21 pro dospělé. Důležité všechny lístky pro linky na ostrově Malta neplatí pro linky na ostrově Gozo a naopak! Autobusy na Maltě mohou mít zpoždění. Z hotelu Salini Resort je klientům k dispozici hotelový autobus, který jezdí do Paceville ke škole více informací Vám poskytne recepce hotelu. Dopravu do školy a zpět a na aktivity a zpět organizuje jazyková škola ESE

6 ŠKOLA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) hlavní kancelář školy/výukové centrum pro dospělé Paceville Avenue Paceville, St. Julian's STJ Malta tel.: emergency number školy: ESE je považována za nejlepší jazykovou školu na Maltě. Škola má již několikaletou zkušenost v pořádání kurzů pro děti a mládež. Na základě toho si získala velikou oblibu a každoročně ji navštíví několik tisíc studentů z celého světa. Přednostmi školy jsou především lokalita, kvalifikovaní učitelé, malý počet studentů ve skupině, dobře organizované výlety a kulturní akce. Pro výuku mladých studentů využívá škola během léta dvě centra. Prvním výukovým centrem je samotný hotel Salini Resort, kde se učebny nacházejí v přízemí. Většina studentů ubytovaných v hotelu Salini Resort má výuku přímo zde. Druhé výukové centrum se nachází ve čtvrti Naxxar. Jedná se o školu, která je během roku využívaná jako škola pro maltské děti toto centrum je využíváno zejména pro studenty, kteří jsou ubytováni v hostitelských rodinách. Ve některých případech mohou mít studenti výuku také ve škole v Paceville. Studenti jsou z kapacitních důvodů do jednotlivých škol rozděleni až po příjezdu na Maltu a to jazykovou školou ESE. Informace o výukovém centru jsou uvedeny v tzv. welcome packu, který studenti obdrží po příletu na Maltu. STUDENT AGENCY na toto rozdělení nemá žádný vliv. Přístup na internet studenti ubytováni v hotelu Salini Resort mají k dispozici Wi-Fi připojení zdarma v loby hotelu a ve společných studentských prostorech (například v jídelně). Připojení je pomalejší z důvodu velkého množství připojených studentů. Na pokojích v hotelu je Wi-Fi za příplatek. U studentů ubytovaných v hostitelských rodinách nemůžeme přístup na Wi-Fi garantovat dopředu a některé hostitelské rodiny si mohou za přístup účtovat poplatek. VÝUKA Studijní materiály v ceně kurzu jsou zahrnuty učebnice a další studijní materiály (kopie z učebnic a jiných materiálů). Studenti obdrží svou učebnici (dle pokročilosti). V případě přeřazení do vyšší/nižší úrovně angličtiny Vám budou nové učebnice zapůjčeny nebo poskytovány fotokopie. S sebou si přivezte slovník, psací potřeby a zápisník. Pokud učebnici neobdržíte, kontaktujte pracovníka školy, delegáta STUDENT AGENCY nebo koordinátora pro jazykové pobyty na Maltě. Certifikát o absolvování kurzu v ceně kurzu. Pro obdržení certifikátu je nezbytná docházka do školy. Rozvrh hodin výuka probíhá od pondělí do pátku. Jedna vyučovací lekce trvá 45 minut. Výuka se dá rozdělit do těchto částí: 40 % konverzace, 20 % gramatika, 20 %

7 četba, 10 % poslech, 10 % psaní. V první části vyučovacího dne se většinou probírá teoretická část gramatika, v druhé část praktická konverzace. V letních měsících je škola z důvodu většího počtu studentů nucena organizovat dopolední i odpolední výuku. Škola se snaží o maximální možné mezinárodní složení studentů ve třídách. V letních měsících je však možné, že ve třídě bude více studentů jedné národnosti. V případě, že jsou ve skupině v dané úrovni pouze jeden nebo dva studenti, dochází k redukci lekcí: General English 20 ze 20 skupinových lekcí na 15 privátních lekcí. PRVNÍ DEN ŠKOLY A ROZŘAZOVACÍ TEST Prvním dnem školy je pondělí (vyjma státních svátků připadajících na tento den). Noví studenti se dostaví do školy v hodinu, kterou mají uvedenou v jejich welcome pack. Po příchodu do školy absolvujete rozřazovací test (lze jej také absolvovat před příjezdem na internetových stránkách školy bližší informace viz další odstavec). Ten je pouhou formalitou a má za úkol určit, do které skupiny podle pokročilosti v angličtině patříte. Během prvních hodin si Váš lektor otestuje, zda se svou pokročilostí jazyka nacházíte ve správné skupině. V případě, že se na základě Vašeho vstupního testu ocitnete ve skupině, kde jste jazykově zdaleka nejlepší nebo naopak, že nerozumíte, požádejte vyučujícího o přeřazení. Studenti mají možnost absolvovat rozřazovací test ještě před příjezdem na Maltu. Na dokumentu Confirmation Letter, který od nás obdržíte, je uvedena webová stránka, kde lze test absolvovat, stejně tak přihlašovací jméno a heslo pro každého studenta. Test lze online vyplnit nejpozději 2 týdny před nástupem na pobyt, pak je webová stránka neaktivní. Také pokud ho již jednou absolvujete ať správně nebo chybně, není možné ho vyplnit znovu. TYPY KURZŮ General English 20 (20 lekcí týdně) kurz je k dispozici studentům programu Young Learners (8-10 let), Junior Camp (11-13 let), Teen Club (14-17 let) standardní kurz, 2 části: první část výuky je zaměřená na gramatiku, četbu a poslech, druhá část je zaměřená na běžnou konverzaci a psaní, maximální počet studentů ve třídě 15 General English 30 (30 lekcí týdně) kurz je k dispozici studentům programu Teen Club (14-17 let) intenzivní kurz, prodloužení General English 20 o třetí část výuky, zaměřenou na běžnou konverzaci, poslech, četbu, atd., maximální počet studentů ve třídě 15 Intensive English (20+10 lekcí týdně) kurz je k dispozici studentům programu Teen Club (14-17 let) intenzivní kurz, kombinace General English 20 a privátních lekcí s vlastním lektorem ve třetí části výuky, maximální počet studentů ve třídě 15 (skupina) a 1 (privátní lekce) Semi Intensive English (20+10 lekcí týdně) kurz je k dispozici studentům programu Teen Club (14-17 let)

8 intenzivní kurz, kombinace General English 20 a privátních lekcí s vlastním lektorem ve třetí části výuky, maximální počet studentů ve třídě 15 (skupina) a počet studentů při privátních lekcích 2 (nelze objednat individuálně) Private Tuition intenzivní kurz, pouze privátní lekce s vlastním lektorem 10 nebo 20 hodin týdně Na každý týden lze zvolit jiný typ kurzu. STÁTNÍ SVÁTKY V ROCE , 10.2., 19.3., 31.3., 14.4., 1.5., 7.6., 29.6., 15.8., 8.9., 21.9., 8.12., , V těchto dnech se nevyučuje, výuka může být alespoň částečně nahrazována rozložením lekcí do předešlých či následujících dnů, kterou si organizuje škola ovšem bez garance! DOPRAVA DO ŠKOLY V případě, že je student ubytovaný v hostitelské rodině a nebydlí v docházkové vzdálenosti od školy, může zdarma využívat pravidelnou ranní autobusovou dopravu ESE do školy. Na mapě, kterou dostane ve welcome pack, jsou zakresleny tzv. pickup points, na kterých každý školní den v pravidelnou dobu zastavuje školní autobus a sváží studenty do školy Je velmi důležité, abyste na zastávkách byli včas, protože autobus nemůže na nikoho čekat. Pokud Vám školní autobus ujede, budete se muset do školy dopravit na vlastní náklady. Hostitelská rodina studenta informuje o nejbližším pick up pointu a ukáže mu cestu. Student by měl být na místě srazu minimálně 5 minut dopředu. V případě, že má autobus zpoždění (větší než 30 minut) student může zavolat na emergency line ESE na číslo Autobus se může zpozdit při čekání na ostatní studenty, nebo například v dopravní zácpě. Čas kdy má student být na pick-up pointu je uveden v uvítací obálce. U studentů ubytovaných v hotelu Salini Resort (Young Learners, Junior Camp a Teen Club) probíhá výuka buď přímo v Salini, nebo je k dispozici autobus, který na bude čekat přímo před budovou hotelu a doveze studenty do Naxxar, případně do Paceville. U odpoledního programu pro volný čas, který přímo navazuje na výuku (i intenzivní kurzy), je zdarma zajištěna doprava od školy, do místa mimoškolní aktivity a do místa ubytování. Pokud se programu pro volný čas student neúčastní, musí si dopravu do místa ubytování ze školy uhradit sami. VOLNÝ ČAS Po příletu obdržíte týdenní rozpis aktivit pro volný čas (na odpoledne i večer.) O programu na další týdny bude student informován buď přímo lektorem, případně je k dispozici ve škole. Na každý den (kromě neděle) je připraven doprovodný program školy, kterého by se studenti měli účastnit. Některé aktivity jsou v ceně kurzu, za jiné se připlácí až ve škole. Při všech aktivitách mějte u sebe studentskou kartu. Přibližné ceny aktivit, na

9 které je možno se nahlásit přímo na škole, se pohybují v rozmezí Na všech aktivitách jsou přítomni maltští zaměstnanci školy ESE, kteří na studenty dohlíží. Aktivity zahrnuté v ceně studijního pobytu (mohou se měnit): welcome party výlety na písečné pláže na Maltě, půldenní kulturní výlety s průvodcem výlety lodí, večerní party, barbecue party na pláži celodenní výlety o sobotách sportovní aktivity na pláži Aktivity, které si lze připlatit na místě (mohou se měnit): výlety na ostrovy: Gozo, Comino s Blue Lagoon megalitické chrámy a stavby, výlety lodí, noční plavby sportovní aktivity: bowling, volejbal, fotbal, tenis, squash, aerobic, jízda na koni, golf, atd. potápění, plachtění Doprava na odpolední i večerní aktivity je zajištěna školou ESE zcela zdarma. Po skončení výuky bude před školou čekat autobus, který studenty na místo odpolední aktivity zaveze. Doprava z odpoledních i večerních aktivit je zajištěna rovněž zdarma. Po skončení aktivity bude v jejím místě konání čekat autobus, který Vás zaveze na tzv. pick-up points, které se nacházejí v nejbližší vzdálenosti ubytování - při ubytování v hostitelských rodinách. Pokud jste ubytování v hotelu Salini Resort (programy Teen Club, Junior Camp, Young Learners), autobus Vás zaveze přímo k budově hotelu. SPECIÁLNÍ KURZY Kurz angličtina a potápění - Maltské ostrovy s průzračnou vodou, unikátní topografií mořského dna a různorodou faunou a flórou jsou skutečným rájem pro potápěče. Škola ESE spolupracuje s jednou z největších a nejznámějších škol potápění na světě - PADI. Studenti si mohou vybrat ze dvou typů kurzů pro začátečníky a pro pokročilé (nutné doložit certifikát PADI). Minimální věk je 12 let a nutná je základní znalost angličtiny. Více informací na vyžádání. Kurz angličtina a plachtění druhou možností je kombinovat kurz angličtiny s kurzem plachtění. Škola ESE spolupracuje s jednou z nejznámějších škol plachtění na Maltě - FSS. Pod dohledem profesionálních instruktorů tak budete moci bezpečně a bez problémů trávit svůj volný čas při tomto stále populárnějším sportu. Studenti si mohou vybrat ze dvou typů kurzů pro začátečníky a pro pokročilé. Minimální věk je 12 let a nutná je základní znalost angličtiny. Více informací na vyžádání. UBYTOVÁNÍ Škola ESE zajišťuje pro děti a mládež dva druhy ubytování hostitelské rodiny a ubytování v hotelu Salini Resort****. Ubytování je koncipováno od soboty do soboty nebo od neděle do neděle kdy vyučování začíná v pondělí a končí v pátek.

10 Důležité upozornění ve všech nabízených typech ubytování se škola snaží o ubytování s cizincem, tento požadavek je nutné zmínit ještě před rezervací avšak nikdy ho nelze garantovat. Stejně tak není možné garantovat ubytování na pokoji s dalšími studenty podobného věku. U pobytů s delegátem bývají studenti skupiny ubytováni společně. V hostitelské rodině je možné garantovat ubytování s cizím studentem za poplatek. HOSTITELSKÉ RODINY Studenti ubytovaní v hostitelských rodinách mají oběd formou studeného balíčku. Na základě rezervace kurzu je Vám poskytnuto ubytování ve 3-4 lůžkovém pokoji. Ubytování v hostitelských rodinách je nabízeno studentům ve věku let. Tento typ ubytování Vám poskytuje možnost proniknout do každodenního života Malťanů a poznat tak maltskou kulturu a zvyky tohoto národa. Konverzace v anglickém jazyce tak může pokračovat i po hodinách výuky strávených ve škole. Na druhé straně se stáváte součástí celé rodiny a bude nutné se přizpůsobit zvyklostem místních obyvatel (např. tomu, že vody je nedostatek a mělo by se s ní šetřit). Důležitá je domluva studenta s rodinou na čase podávání jídel, večerních příchodů domů, aj., aby nedocházelo k možným nedorozuměním. Bývá zvykem do rodiny dovézt malý dárek jako pozornost (například knihu o rodném městě). Není vhodné vozit do rodiny alkohol. Hostitelské rodiny jsou pečlivě vybírány tak, aby splňovaly základní hygienické a společenské předpoklady. Tento typ ubytování obvykle nabízejí rodiny s dětmi, starší manželé či samostatně žijící lidé mající rádi společnost. Některé z rodin mohou přijmout i studenty se zvláštními požadavky, především co se týče jejich zdravotní stránky (alergie, diety, apod.). Strava poskytovaná rodinami na Maltě je odlišná od naší české kuchyně. Maltská kuchyně je ovlivněna hlavně italskou stravou (těstoviny) a také britskou stravou (hranolky a ryba). Jídlo Vám rodina poskytuje ve formě plné penze. Snídaně sestává většinou z cereálií s mlékem nebo toastů s máslem a marmeládou, k čemuž dostanete čaj popř. kávu nebo džus. Na oběd je většinou zabalený sendvič, ovoce a voda. Hlavním chodem dne je, jako pro ostatní jižanské národy, večeře. Pokud máte nějaké speciální požadavky na stravu (diety apod.), je nutné toto nahlásit ještě před rezervací. S rodinou se studenti obvykle dělí o sociální zařízení, jen velmi málo rodin má k dispozici dvě koupelny. Vybavení pokojů pro studenty je prosté, často se skládá pouze ze základního vybavení (postel, skříňka, noční stolek). U pobytu na dva týdny hostitelská rodina studentům nabídne možnost si jednou vyprat prádlo. U dlouhodobějších pobytu je to jednou týdně. Hostitelská rodina Vám může dát klíč od domu, nepočítejte však s klíčem od Vašeho pokoje. Není zvykem ložnice zamykat. Rodina Vám zajistí povlečení a v případě potřeby i ručník (na vyžádání po příjezdu), nejedná se ale o ručník k venkovnímu použití. Vzdálenost hostitelských rodin od školy je velice rozdílná. Ubytování v pěší vzdálenosti od školy nemůžeme garantovat. V letní sezóně se může stát, že

11 hostitelská rodina bude bydlet ve vzdálenosti delší než 45 minut pěšky. V takovém případě lze využít školní či místní autobusové dopravy. Dojde-li k situaci, že Vaše hostitelská rodina nedodržuje svoje povinnosti, obraťte se na odpovědnou osobu ve škole. Ta vám po konzultaci problémů pomůže zprostředkovat výměnu rodiny. Pokud narazíte na jazykovou bariéru, kontaktujte koordinátora STUDENT AGENCY, který Váš pobyt zařizoval (popř. delegáta STUDENT AGENCY, který se nachází na Maltě). Společně se školou se Vám budeme snažit najít rodinou novou. Jazykový kurz s ubytováním v hostitelské rodině je možný také mimo hlavní letní sezónu. Na aktuální data na rok 2018 se informujte u svého prodejce. Upozorňujeme klienty, že hostitelská rodina se může před odjezdem na jazykový pobyt změnit (a to i v případě, že jste již umístění v hostitelské rodině obdrželi v informačním balíčku - zdravotní důvody, nenadálé rodinné nebo pracovní důvody a jiné). Jazyková škola ESE Vám obratem poskytne ubytování v jiné hostitelské. HOTEL SALINI RESORT**** Salina Bay, St.Paul s Bay Ubytování v rámci programu Teen Club je nabízeno studentům ve věku let v hotelu Salini Resort na pokoji po 4. Ubytování je nabízeno studentům ve věku 8-10 Young Learners a let Junior Camp. Vzhledem k věku studentů v rámci těchto programů je pro větší bezpečnost zajištěn stálý dozor. Na každém pokoji je ubytováno 4-6 studentů. Pokoje disponují vlastní koupelnou, sociálním zařízením a klimatizací. Studentům je k dispozici společenská místnost s jídelnou či prostorná terasa s posezením. Hotel disponuje velkým bazénem s lehátky a slunečníky. (Druhý bazén je k dispozici hotelovým hostům.) Hotelovou posilovnu a hřiště nemohou studenti z bezpečnostních důvodů využívat! Na pokoji je k dispozici sejf. Studenti mají zajištěnou plnou penzi se snídaní, večeří a obědem. Snídaně je kontinentální a sestává většinou z pečiva, salámů a sýrů, cereálií s mlékem, toastů s máslem, marmeládou, apod., k čemuž dostanete čaj popř. kávu nebo džus. Na oběd to mohou být těstoviny, pizza, saláty, ovoce a voda. Večeře je podávána formou švédských stolů - těstoviny, saláty, maso (ryby, kuře), různé přílohy, ovoce, zmrzlina. Pití mají studenti během jídla k dispozici. V případě potřeby je možné zakoupit pití v automatu nebo v obchodě. Studentům jsou k dispozici ručníky, které studenti nesmějí odnášet ven. V den příjezdu budete ubytováni v návaznosti na čas příletu. V den odjezdu je nutné vyklidit pokoje do 11:00 (zavazadla je následně možné ponechat v kanceláři školy ESE a čas do odjezdu strávit u hotelového bazénu). Během víkendu je studentům zajištěn studený obědový balíček. Po celou dobu pobytu je zde ubytován, a tudíž i přítomen delegát STUDENT AGENCY i maltští zaměstnanci školy ESE - účastní se se studenty snídaní a večeří, dohlíží na dodržování pořádku, včasné večerní či noční příchody zpět do hotelu a pomáhají v případě potřeby. Studenti programů Junior Camp a Young Learners by neměli bez dovolení opustit areál hotelu Salini Resort (mají zajištěnu non stop supervizi). Recepce je k dispozici 24 hodin denně.

12 Při příjezdu může být od všech studentů vybírán vratný depozit 50 pro případ poškození vybavení hotelu. Je nutné si pečlivě uschovat doklad o zaplacení depozitu! V případě jeho ztráty hotel Salini Resort**** nevyplatí při odjezdu depozit zpět. V případě problému s výukou nebo ubytováním doporučujeme klientům tuto situaci řešit bezprostředně během pobytu. Komunikace a tedy i následné řešení problému je rychlejší a efektivnější. Například zařazení do neodpovídající úrovně jazyka nebo nespokojenost s daným ubytováním nelze po návratu z jazykového pobytu změnit a není možné ho také kompenzovat. Kontaktujte tedy prosím zástupce školy či příslušného koordinátora programu ihned na místě. Je možné také kontaktovat non stop help linku STUDENT AGENCY. Toto platí pro všechny typy ubytování. UŽITEČNÉ RADY NA ZÁVĚR STUDENT AGENCY nonstop helplinka STUDENT AGENCY zajišťuje svým klientům pomocnou ruku 24 hodin denně i v průběhu Vašeho jazykového pobytu. Číslo HELPLINE, které je potřeba v tomto případě volat je Volání na hepline je účtováno běžným tarifem pro hovory do České republiky z dané země. Berte, prosím, na vědomí, že naše helplinka má především pomoci v případech, kdy situaci nelze řešit na místě se školou či v rámci běžného telefonického nebo ového kontaktu s koordinátory naší agentury, v případě, že si nevíte s řešením situace rady nebo jde o krajní okolnosti. Pomůžete nám tak předejít situacím, kdy je linka nedostupná těm klientů, kteří skutečně tuto pomoc potřebují. Děkujeme. Volat můžete také na emergency number (v případě opožděného letu apod. na transport department) školy, které je uvedeno na přední stránce tohoto manuálu. Měna EURO. Dvěma hlavními bankami jsou Bank of Valletta a HSBC. Síť bankomatů je rozšířená. Lékařská péče a pojištění na Maltě stejně jako v ostatních zemích EU máte nárok na ošetření na základě tzv. Evropského průkazu zdravotního pojištění. Tento by měl mít každý pojištěnec české či slovenské zdravotní pojišťovny. Nicméně pokud budete zdravotní péči na Maltě čerpat, mějte na vědomí, že pro Vás platí stejná pravidla jako pro místního pojištěnce, což je zejména spoluúčast, která je v členských státech EU vysoká a mnohonásobně převyšuje spoluúčast v ČR. Klient si většinou lékařské ošetření musí zaplatit na místě (cca ) a vynaložené prostředky po návratu žádá na pojišťovně zpět (po předložení účtenek). Pro turistické cesty se doporučuje si vyřídit komerční připojištění. STUDENT AGENCY nabízí výhodné pojištění od pojišťovny Allianz (není v ceně pobytu). Jazyková škola ESE má také k dispozici vlastního lékaře. Kapesné je velice individuální záležitostí. Výše doporučeného kapesného je přibližně 150 na týden. V případě ubytování v apartmánech či studiích, kde není zajištěno jídlo, doporučujeme kapesné ve výši 200 na týden. Elektrické zásuvky jsou stejné jako ve Velké Británii, s napětím 220 V. Je třeba si zajistit adaptér, který je možné zakoupit přímo na maltském letišti, v kterémkoliv obchodu se suvenýry nebo ještě před odjezdem v České republice. Na hotelu Salini Resort**** jsou k dispozici také zásuvky stejné jako v ČR. Na jeden pokoj pouze jedna.

13 Bezpečnost doporučujeme, aby jste u sebe stále nosili adresu ubytování, kopii cestovního pasu a doklad o pojištění v zahraničí. Nedoporučujeme vozit s sebou drahé vybavení a velkou finanční hotovost. Internet v hotelu Salini Resort**** je v loby k dispozici Wi-Fi, na pokoji za příplatek. Hostitelská rodina může chtít po studentovi poplatek za využití Wi-Fi. Další možnost je v internetových kavárnách nebo ve škole. Voda vzhledem k ostrovní poloze je pro obyvatele velmi cenná a také drahá. Proto i Vy s ní, prosím, šetřete. Pitnou vodu lze zakoupit v kterémkoliv obchodě a určitě se vyplatí kupovat si větší balení. Voda z vodovodu je zdravotně nezávadná, přesto ale její pití nedoporučujeme. PŘEJEME VÁM ŠŤASTNOU CESTU A PŘÍJEMNÝ POBYT!

MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)

MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) I STUDENT I AGENCY I MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) Paceville Avenue, Paceville, St. Julians STJ 3103 - Malta www.ese-edu.com emergency number (nonstop): 00356 21 37 37 89 transport department:

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EASY SCHOOL OF LANGUAGES Valletta, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EASY SCHOOL OF LANGUAGES Valletta, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE St. Julian s, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE St. Julian s, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole AM LANGUAGE STUDIO Sliema, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole AM LANGUAGE STUDIO Sliema, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE St. Julian s, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE St. Julian s, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)

MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) I STUDENT I AGENCY I MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) Paceville Avenue, Paceville, St. Julians STJ 3103 - Malta www.ese-edu.com emergency number (nonstop): 00356 21 37 37 89 transport department:

Více

MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE)

MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) I STUDENT I AGENCY I MALTA EUROPEAN SCHOOL OF ENGLISH (ESE) Paceville Avenue, Paceville, St. Julians STJ 3103 - Malta www.ese-edu.com emergency number (nonstop): 00356 21 37 37 89 Informace pro studenty

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole ALPHA SCHOOL OF ENGLISH St. Paul s Bay, Malta

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole ALPHA SCHOOL OF ENGLISH St. Paul s Bay, Malta JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College

STUDIUM ANGLIČTINY NA MALTĚ. Chamber College Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz STUDIUM ANGLIČTINY NA

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole Centro Culturale GIACOMO PUCCINI Viareggio, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole Centro Culturale GIACOMO PUCCINI Viareggio, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Chamber College ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ AKCE NA STUDIUM V LEDNU A ÚNORU 2013

Chamber College ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ AKCE NA STUDIUM V LEDNU A ÚNORU 2013 Jazyková škola Elvis, Karlínské náměstí 8, 186 00 Praha 8 tel./fax: 241 405 628, tel.: 241 409 001; Vodafone: 602 350 632, 731 570 807 http://www.elvis.cz; e-mail: elvis@elvis.cz ANGLIČTINA NA MALTĚ SLEVOVÁ

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Florencie, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Florencie, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Gateway School of English

Gateway School of English Jazykové kurzy - junioři Gateway School of English San Gwann - Malta Gateway School of English je malá, rodinná škola, a proto si můžete být jisti individuálním přístupem a dokonalou péčí v průběhu vašeho

Více

BULHARSKO po slevě 7%

BULHARSKO po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 9.6. 17.6.2015 V ceně : 8. 361,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Doprava kombinovaná

Více

Specifikace předmětu veřejné zakázky pro část A

Specifikace předmětu veřejné zakázky pro část A Příloha č. 1 na veřejnou zakázku malého rozsahu na služby s názvem Zajištění zahraničního jazykového kurzu pro učitele a jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky ZŠ Povážská Strakonice Specifikace předmětu

Více

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7%

BULHARSKO 2.6. 11.6.2015. po slevě 7% BOMBASTICKÁ NABÍDKA PRO SKUPINY I JEDNOTLIVCE pobyt u moře BULHARSKO Letovisko - Primorsko Hotel ANCORA BEACH ***+ 2.6. 11.6.2015 Za cenu : 6. 315,- Kč po slevě 7% Možné uplatnit do 31.3.2015, Autobusová

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole CORK ENGLISH WORLD. Cork, Irsko

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole CORK ENGLISH WORLD. Cork, Irsko JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole DID DEUTSCH-INSTITUT Hamburg, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Siena, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Siena, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Řím, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Řím, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Zajištění 1 zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky zaměřeného na němčinu

Zajištění 1 zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro žáky zaměřeného na němčinu Zadavatel: Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno, Lerchova 63, 602 00 Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.1777 Název projektu: Kniha a jazyk Název veřejné zakázky:

Více

Kurzy pro dospělé, děti i celé rodiny na Maltě

Kurzy pro dospělé, děti i celé rodiny na Maltě Kurzy pro dospělé, děti i celé rodiny na Maltě Kurzy na Maltě jsou stále oblíbenější variantou kurzů anglického jazyka pro české studenty a nabídka škol na Maltě je poměrně široká. My v rámci pravidel

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EDUCATIONAL CENTRE DURBE Riga, Lotyšsko

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EDUCATIONAL CENTRE DURBE Riga, Lotyšsko JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Londýn, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Londýn, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole RICHARD LANGUAGE COLLEGE Bournemouth, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole RICHARD LANGUAGE COLLEGE Bournemouth, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole GLS Berlín, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole GLS Berlín, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Cambridge, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole EUROPEAN CENTRE Cambridge, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

INFORMACE O PRODUKTU DOTOVANÉ ZÁJEZDY DO ŠPANĚLSKA PODZIM 2012 ANDALUSIE Destinace : Španělsko Andalusie - Costa del Sol Konání zájezdů: 20.09.- 8.11.2012 Pravidelné týdenní turnusy: čtvrtek čtvrtek CENA

Více

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+

DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ DJERBA - SENTIDO DJERBA BEACH ****+ 8,, - denní zájezd Poloha: moderní komplex, který se nachází přímo u krásné, dlouhé a písčité pláže Sidi Mahrez v centru turistické zóny. Město Houmpt Souk je vzdáleno

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole MALACA INSTITUTO Málaga, Španělsko

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole MALACA INSTITUTO Málaga, Španělsko JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole LIDEN & DENZ Moskva, Rusko

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole LIDEN & DENZ Moskva, Rusko JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Specifikace předmětu zakázky

Specifikace předmětu zakázky Zadavatel: Obchodní akademie, Český Těšín, Sokola Tůmy 12, příspěvková organizace Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.0754 Název projektu: Za jazyky do světa Název veřejné zakázky: Výzva k podání

Více

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Glikorisa Beach*** www.cdtravel.cz Řecko Samos. ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. Glikorisa Beach*** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Samos / Pythagorion www.cdtravel.cz Řecko Samos Poloha:oblíbený hotel ve velice klidném až osamoceném

Více

Příloha číslo 1: Podrobná specifikace služeb k zakázce Výzva 56 ZŠ Kopidlno zajištění jazykových kurzů pro žáky a učitele

Příloha číslo 1: Podrobná specifikace služeb k zakázce Výzva 56 ZŠ Kopidlno zajištění jazykových kurzů pro žáky a učitele Příloha číslo 1: Podrobná specifikace služeb k zakázce Výzva 56 ZŠ Kopidlno zajištění jazykových kurzů pro žáky a učitele Název/ obchodní firma zadavatele, právní forma: Základní škola a Mateřská škola

Více

GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099

GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099 GP OP VK Nové trendy ve výuce cizích jazyků, reg.č. CZ.1.07/1.1,.16/02.0099 KA 18 Vzdělávací pobyt (kurz) v anglicky mluvící zemi 4. 5. 10. 5. 2014 Specifikace programu, výuky AJ, ubytování, stravování,

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Stratford upon Avon, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Stratford upon Avon, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka!  ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! ŘECKO Zakynthos / Alykes / / / 2 Poloha: jednoduchý rodinný hotel se nachází v blízkosti klidného letoviska Alykes přímo u pláže, v okolí hotelu je dostatek ochodů a taveren,

Více

Glykorissa Beach*** Novinka! ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel ,

Glykorissa Beach*** Novinka!  ŘECKO Samos / Pythagorion. Kontakt: Daniela Švábová, tel , Glykorissa Beach*** ŘECKO Samos / Pythagorion Poloha: oblíbený hotel v klidném prostředí je zasazen do svahu nad mořem asi 2 km od městečka Pythagorionu, ve kterém je krásný přístav, spousta nákupních

Více

ESE - Jazykový pobyt pro celou rodinu

ESE - Jazykový pobyt pro celou rodinu Jazykové kurzy - junioři ESE - Jazykový pobyt pro celou rodinu Salina Bay - Malta Angličtina je dnes nezbytnou součástí našich znalostí, a to bez ohledu na věk. Ať už je vám 8 nebo 50 let, neustálé doplňování

Více

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes

Hotel Montreal**+ Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos. ŘECKO Zakynthos / Alykes Hotel Montreal**+ Novinka! Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Zakynthos / Alykes www.cdtravel.cz Řecko Zakynthos / / / Poloha: jednoduchý rodinný hotel se

Více

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti

Hotel Green Bay*** Novinka! www.cdtravel.cz Řecko Thassos. ŘECKO Thassos / Trypiti Hotel Green Bay*** Kontakt: Henrieta Fagulová, tel. 606 226 673, email: fagulova@cdtravel.cz Novinka! ŘECKO Thassos / Trypiti www.cdtravel.cz / / Poloha: menší rodinný hotel s přátelským přístupem majitelů

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.

Albánie. Hotel Vivas*** Novinka! www.cdtravel.cz. ALBÁNIE / Durres (Drač) Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel. Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo na pláži a zároveň

Více

TUNISKO - CLUB LE PRESIDENT ***

TUNISKO - CLUB LE PRESIDENT *** TUNISKO - CLUB LE PRESIDENT *** 8,, - denní zájezd Poloha: hotel je situován jen 50 m od krásné a rozlehlé písčité pláže v oblíbeném turistickém středisku Hammamet sever. Od soukromé pláže jej dělí pobřežní

Více

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, Brno, IČO Tel , tel/fax:

Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, Brno, IČO Tel , tel/fax: Více informací: CK LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., Josefská 3, 60200 Brno, IČO 47903678 Tel. 542 219 200, tel/fax: 542 219 201 Řecko Nei Pori studia Rosa letecky z Brna Poloha: nachází se cca 250 m od pláže, kousek

Více

Resort a kemp Michael

Resort a kemp Michael Resort a kemp Michael Vytisknout PDF Zaostrog / Makarská Riviéra / Chorvatsko Vážený zákazníku, do tohoto PDF jsou vloženy pouze základní informace o objektu a jeho ubytovacích jednotkách, který Vás zaujal.

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole INTERNATIONAL PROJECTS CENTRE Exeter, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole INTERNATIONAL PROJECTS CENTRE Exeter, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015

Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 Bournemouth 2.-8. listopadu 2015 1. den Skřipov Odjezd ze Skřipova v ranních hodinách. Klimatizovaný zahraniční autobus pravděpodobně externího dopravce bude přistaven ke škole. Autobus bude vybaven DVD,

Více

Specifikace předmětu zakázky

Specifikace předmětu zakázky Zadavatel: Waldorfská škola Příbram - mateřská škola, základní škola a střední škola,hornická 327, 261 01, Příbram II Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.2604 Název projektu: Zlepšení jazykových

Více

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI*****

Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** EGYPT HURGHADA : Hotel AL NABILA GRAND MAKADI***** Poloha: Luxusní hotel se nachází v oblasti Makadi Bay v části patřící národnímu parku, přímo u široké písečné pláže s korálovým podložím v zálivu Sharm

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 PRIMORSKO Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky.

Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz. za poplatek, ale též je možné použít vlastní slunečníky. Olimp*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel.: 97 22 43 053, 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz BULHARSKO / Pomorie www.cdtravel.cz Bulharsko Poloha: nový pětipatrový hotel se nachází ve staré

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole ACTILINGUA Vídeň, Rakousko

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole ACTILINGUA Vídeň, Rakousko JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

CZ01-KA

CZ01-KA Discovering olives and grapevine on the Italian organic farm Za olivami a vínem na biofarmu v Itálii 2016-1-CZ01-KA102-023637 Group 1: Olive harvest, sorting and oil production 06.11. 19.11.2016, Perugia

Více

Kurz španělštiny ve Valencii.

Kurz španělštiny ve Valencii. Kurz španělštiny ve Valencii. Valencie Valencie se nachází na středomořském pobřeží Španělska, je to moderní město plné historie i kultury. Výborné klima, písčité pláže, i, navíc, obrovské množství kulturních

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Milán, Itálie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole SCUOLA LEONARDO DA VINCI Milán, Itálie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel , mob ,

Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel , mob , Hotel Vivas*** Novinka! Kontakt: Kateřina Štěchová, tel. 97 22 43 053, mob. 602 397 359, email: stechova@cdtravel.cz ALBÁNIE / Durres (Drač) www.cdtravel.cz Albánie / / / Poloha: hotel se nachází přímo

Více

Preambule k Přílohám č. 1A a č. 1B Specifikace předmětu zakázky

Preambule k Přílohám č. 1A a č. 1B Specifikace předmětu zakázky Preambule k Přílohám č. 1A a č. 1B Specifikace předmětu zakázky Popis zakázky Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb, které se týkají zahraničních jazykových kurzů pro učitele a zahraničního jazykově-vzdělávacího

Více

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny.

NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI. Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv. Upozornění: Ceny a programy výletů jsou pouze orientační a jsou z loňské sezóny. NABÍDKA VÝLETŮ 2017 DJUNI Orientační kurs 1 EUR = 1,95 lv Aquapark v Primorsku AQUAPLANET pro všechny věkové kategorie a každý si zde najde to své. Čeká Vás den plný zábavy, příjemných zážitků, skluzavky,

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole ANGLO - CONTINENTAL Bournemouth, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole ANGLO - CONTINENTAL Bournemouth, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

TUNISKO - EL MOURADI CAP MAHDIA ***

TUNISKO - EL MOURADI CAP MAHDIA *** TUNISKO - EL MOURADI CAP MAHDIA *** 8,, - denní zájezd Poloha: Mahdia je považována za ideální dovolenkové místo, s krásnou písčitou pláží, s malebným městečkem a svou medínou. Hotel Cap Mahdia se nachází

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole HORIZONTE Regensburg, Německo

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole HORIZONTE Regensburg, Německo JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

200 EUR 290 EUR 290 EUR 405 EUR 200 EUR 420 EUR

200 EUR 290 EUR 290 EUR 405 EUR 200 EUR 420 EUR Jazykové kurzy EC English St. Julian's - Malta Jazyková škola EC English situovaná v okouzlujícím turistickém resortu v části St. Julian s v blízké vzdálenosti od místního zálivu. Tradice školy se rozběhla

Více

Kaplan International Melbourne

Kaplan International Melbourne Kaplan International Melbourne Naše škola se nachází přímo v centru města Melbourne. V novém kampusu jsou klimatizované a příjemné učebny. Škola má moderně vybavené studijní centrum a třídy. V této části

Více

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok

Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok Bangkok - Pattaya - Ko Chang(Thajsko), Sunshine Garden ***, Pattaya, Chai Chet Bungalows **+, Ko Chang, Bangkok Palace Hotel ****, Bangkok 16 - denní zájezd Rušné letovisko a ostrov slonů. Resort je tvořen

Více

Odbavení na letišti. Tipy pro cestovatele. Poslední aktualizace: 21.05.2015. 1. esky.cz 2. Guide_homepage

Odbavení na letišti. Tipy pro cestovatele. Poslední aktualizace: 21.05.2015. 1. esky.cz 2. Guide_homepage Poslední aktualizace: 21.05.2015 1. esky.cz 2. Guide_homepage Tipy pro cestovatele Letenky Zavazadla Těhotenství a let letadlem Dítě v letadle Zvířata Odbavení a obsluha cestujícího Cestující s nadváhou

Více

MAR DEL SUR 2** Letecká spol. Termín Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ

MAR DEL SUR 2** Letecká spol. Termín Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ MAR DEL SUR 2** Měna Kč Stravování ALL INCLUSIVE Země a lokalita Kuba, Varadero Letecká spol. Termín 23.02.2017-07.03.2017 51 700 Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ 23.02.2017-07.03.2017 51 700 Kč 11 NOCÍ/13 DNÍ 23.02.2017-10.03.2017

Více

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / /

Egypt. Sea Gull**** www.cdtravel.cz. EGYPT / Hurghada. Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz / / Sea Gull**** Kontakt: Jan Zamykal, tel. 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz EGYPT / Hurghada www.cdtravel.cz / / Poloha: pěkný a velký hotelový komplex se nachází přímo u pláže a v centru Hurghady,

Více

NĚMČINA JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ Výzva 56 MŠMT. POLYGLOT: mluvit budou všichni

NĚMČINA JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ Výzva 56 MŠMT. POLYGLOT: mluvit budou všichni JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ 2015 NĚMČINA Výzva 56 MŠMT POLYGLOT: mluvit budou všichni JAZYKOVÉ A METODICKÉ POBYTY V ZAHRANIČÍ 2015 NĚMČINA Výzva 56 MŠMT Děkujeme, že jako dodavatele svého jazykového

Více

Týdenní zábavná dovolená v Riccione

Týdenní zábavná dovolená v Riccione Týdenní zábavná dovolená v Riccione Termín cesty: 28.8 4.9 2015 Počet osob: nabídka od 8 osob Doprava: letecky Highlights: 7-denní pobyt ve vyhlášeném letovisku - Riccione Gay pláž Osobní gay průvodce

Více

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Řecko Peloponés. Hotel Ritsa** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Peloponés / Tolo. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. www.cdtravel.cz Řecko Peloponés Hotel Ritsa** Novinka! Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Peloponés / Tolo / / / / / Poloha: malé, romantické městečko Tolo leží

Více

1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH

1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH POBYT NA FILIPÍNÁCH S FILIPÍNSKÝM LÉČITELEM ČTYŘI VARIANTY POBYTU 1. VARIANTA ČTRNÁCTIDENNÍ POBYT 3.8. 16.8.2011 S 20 TI LÉČENÍMI V RESORTU RAGARA BEACH Odlet z Prahy Ruzyně 1.8.2011 v 15.50 h. do Dubaje.

Více

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013

FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 FUNERMOSTRA VALENCIA - 2013 UBYTOVÁNÍ Ubytování je zajištěno ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Cena obsahuje snídaní a veškeré poplatky a je stejná pro oba hotely. Oba hotely jsou luxusní a blízko turistický

Více

18th IFCC EFCC European Congress of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine

18th IFCC EFCC European Congress of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine 18th IFCC EFCC European Congress of Clinical Chemistry and Laboratory Medicine National Congress of the Austrian Society of Laboratory Medicine and Clinical Chemistry 7 11 June 2009 Innsbruck Congress

Více

UZAVŘENÍ VZDUŠNÉHO PROSTORU. Praktické rady pro cestující, kteří měli problémy v důsledku uzavření letišť v EU

UZAVŘENÍ VZDUŠNÉHO PROSTORU. Praktické rady pro cestující, kteří měli problémy v důsledku uzavření letišť v EU UZAVŘENÍ VZDUŠNÉHO PROSTORU Praktické rady pro cestující, kteří měli problémy v důsledku uzavření letišť v EU Uzavření vzdušného prostoru způsobilo v celé Evropě turistům a lidem cestujícím ze služebních

Více

Baia Azzurra *** Novinka! Itálie Sicílie. ITÁLIE Sicílie / Taormina

Baia Azzurra *** Novinka!  Itálie Sicílie. ITÁLIE Sicílie / Taormina Baia Azzurra *** Novinka! Kontakt: Jan Zamykal, tel. 97 22 43 054, mob: 602 319 875, email: zamykal@cdtravel.cz ITÁLIE Sicílie / Taormina www.cdtravel.cz Itálie Sicílie / / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný

Více

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi

Řecko Zakynthos. Řecko Zakynthos. Achillion hotelové apartmány*** www.cdtravel.cz. ŘECKO Zakynthos / Amoudi Achillion hotelové apartmány*** ŘECKO Zakynthos / Amoudi / / Poloha: apartmánový hotel Achillion se nachází v malé vesničce Amoudi cca 6 km od centra Alikanas a Alikes. Achillion leží v klidné části, v

Více

AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008. July 27 31, 2008 Washington, DC

AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008. July 27 31, 2008 Washington, DC Nabídka na zajištění služeb spojených s aktivní účastí na konferenci AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008 July 27 31, 2008 Washington, DC http://www.aacc.org/aacc/events/ann_meet/

Více

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně!

ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ. 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! ISCHIA TERMÁLNÍ RÁJ 4* hotel, polopenze a výlety na ostrově v ceně! VLAKOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJEZD PRO ŽELEZNIČÁŘE s jízdenkou FIP: ÖBB a FS TERMÍN: 20.9. - 28.9.2014 CENA: 6 990 Kč Program 1. den Odjezd vlakem

Více

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.

Řecko Lefkada. Achilleas studia *** www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri. Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz. www.cdtravel.cz Řecko Lefkada Achilleas studia *** Kontakt: Daniela Švábová, tel. 737 275 107, email: daniela.svabova@osz.org ŘECKO Lefkada / Nidri Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska

Více

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016

CROATIA TOUR 2016 CROATIA TOUR 2016 2.7. 9.7. 2016 - CROATIA TOUR 2016 Dovolená v oblasti Zelená Laguna (Poreč) s I.S.C. Sports a CK IDEAL TOUR PRAHA Pokračujeme v krásné tradici oblíbené dovolené pro všechny spojené se sportovním vyžitím pod názvem CROATIA

Více

Kdy dostanu pokyny k odletu? Pokyny k odletu se zasílají cca 7 dnů před odjezdem / odletem.

Kdy dostanu pokyny k odletu? Pokyny k odletu se zasílají cca 7 dnů před odjezdem / odletem. Na jak dlouho je možné vytvořit nezávaznou rezervaci? Nezávaznou rezervaci Vám můžeme vytvořit na 3 pracovní dny, pokud je zahájení zájezdu za dobu delší než 35 dní. Do té doby je třeba zaslat Vámi podepsanou

Více

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.

Lefteris studia. www.cdtravel.cz Řecko Santorini. ŘECKO Santorini / Kamari. Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel. Lefteris studia Kontakt: Renata Hořejší, tel. 725 422 540, email: horejsi@cdtravel.cz ŘECKO Santorini / Kamari www.cdtravel.cz Řecko Santorini / / / / / Popis ostrova: Santorini je ostrov určený spíše

Více

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL ****

DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** DJERBA - EL MOURADI DJERBA MENZEL **** 8,, - denní zájezd Poloha: hotelový areál El Mouradi Djerba Menzel je situován přímo u pláže, asi 6 km od centra městečka Midoun, 4 km od obchoho centra a krokodýlí

Více

ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH. Anglo-Continental, Bournemouth

ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH. Anglo-Continental, Bournemouth ANGLO-CONTINENTAL BOURNEMOUTH Místo Bournemouth, Dorset přímořské město s krásnou dlouhou písečnou pláží a zářivým mořem kosmopolitní město s rušnějším centrem poskytuje kulturní vyžití příjemné podnebí

Více

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri

Achilleas studia *** Novinka! www.cdtravel.cz. ŘECKO Lefkada / Nidri Achilleas studia *** 42 Poloha: studia leží v klidné okrajové části letoviska Nidri, přímo u písčité pláže s pozvolným přístupem do vody. Centrum Nidri s přístavem a mnoha tavernami je vzdálený asi 1 kilometr.

Více

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+

PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ PRIMORSKO - HOTEL BELVEDERE ALEXANDRIA CLUB ***+ 8,11,12,15 - denní zájezd Poloha: Hotel se nachází v severní části letoviska a je vzdálen 100 m od centra, cca 300 m od jižní a cca 150 m od severní pláže.

Více

Anatoli studia. Novinka! ŘECKO Kréta / Stalida. Kontakt: Jana Handrejchová, tel ,

Anatoli studia. Novinka!  ŘECKO Kréta / Stalida. Kontakt: Jana Handrejchová, tel , Anatoli studia ŘECKO Kréta / Stalida / / Poloha: dvoupatrová studia leží v boční uličce rušnějšího střediska Stalida, 30 m od pláže. V centru Stalidy je množství obchodů, restaurací a taveren. Do měst

Více

AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008. July 27 31, 2008 Washington, DC

AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008. July 27 31, 2008 Washington, DC Nabídka na zajištění služeb spojených s aktivní účastí na konferenci AACC Annual Meeting 2008 & AACC Clinical Laboratory Expo 2008 July 27 31, 2008 Washington, DC http://www.aacc.org/aacc/events/ann_meet/

Více

Anatoli studia. Novinka! ŘECKO Kréta / Stalida

Anatoli studia. Novinka!  ŘECKO Kréta / Stalida Anatoli studia ŘECKO Kréta / Stalida / / Poloha: dvoupatrová studia leží v boční uličce rušnějšího střediska Stalida, 30 m od pláže. V centru Stalidy je množství obchodů, restaurací a taveren. Do měst

Více

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie

JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Informace pro účastníky kurzů v jazykové škole OXFORD HOUSE COLLEGE Londýn, Velká Británie JAZYKY V ZAHRANIČÍ s.r.o. Kouřimská 303, 284 01 Kutná Hora, tel. 327 513 005, 606 870 433 info@jazyky-v-zahranici.cz, www.jazyky-v-zahranici.cz, v naléhavém případě kdykoliv na 606 870 433 Informace pro

Více

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok

Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok GREECE TOUR 2012 Dovolená v oblasti Nei Pori (Platamonas) s I.S.C.Sports a cestovní kanceláří Pradok Po úspěších v minulých letech pokračujeme v pořádání oblíbené dovolené spojené se sportovním vyžitím.

Více

Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council

Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council Rodinné školy pro všechny generace s akreditací British Council Tyto školy vybíráme do naší nabídky proto, že dokáží zajistit našim klientům přesně tu individuální péči, kterou pro Vás hledáme. Vaše přání

Více

Apartmánový dům Billis

Apartmánový dům Billis Apartmánový dům Billis ŘECKO / Leptokarie 52 Poloha: apartmánový dům s menší zahradou a zahram krbem, kde si můžete příjemně posedět s přáteli, se nachází v klidné části nedaleko hlavní turistické třídy

Více

R o z h o d n u t í č í s. 16/2007 ředitele VOŠ, SŠ, COP. O vydání provozního řádu domova mládeže VOŠ, SŠ, COP, Sezimovo Ústí

R o z h o d n u t í č í s. 16/2007 ředitele VOŠ, SŠ, COP. O vydání provozního řádu domova mládeže VOŠ, SŠ, COP, Sezimovo Ústí VOŠ, SŠ, COP Budějovická 421 Sezimovo Ústí R o z h o d n u t í č í s. 16/2007 ředitele VOŠ, SŠ, COP O vydání provozního řádu domova mládeže VOŠ, SŠ, COP, Sezimovo Ústí V návaznosti na platné zákonné normy,

Více

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz

JAZYKOVÁ ŠKOLA ECO Velké Meziříčí Mlýnská 6, Velké Meziříčí, tel. 602 325 108, www.eco-vyukajazyku.cz Vybírat si můžete ze široké nabídky různých typů kurzů: - intenzivní týdenní - víkendové - měsíční - celoprázdninové - individuální - nebo můžete využít některý z vypsaných kurzů viz. níže Proč letní kurzy?

Více

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena

Bali hotel*** Novinka! www.cdtravel.cz. ŠPANĚLSKO Andalusie / Benalmadena Bali hotel*** 110 / / / / Poloha: nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou atmosférou, kvalitními službami a s velice dobrým umístěním v atraktivní čtvrti Carihuela, a pouze 50 m od pláže a promenády, na

Více