Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Individuální výhledy. Okenní a dveřní systémy"

Transkript

1 Individuální výhledy Okenní a dveřní systémy

2

3 4-5 Podnik v zorném poli Obsah Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL 6-7 vytváří, oddělují a spojují obytné prostory. Atraktivní designerské znaky 8-9 chrání obytné prostory. Tepelná ochrana Ochrana proti hluku Ochrana proti povětrnosti chrání hodnoty. Funkční a konstrukčně jisté vytváří hodnoty a snižují náklady. Hospodárnost, kvalita, záruka chrání životní prostředí. Spoří zdroje a energii, chrání životní prostředí Okenní systém Systém středového těsnění Top 90 Systém středového těsnění Top 72 Okna a dveře z PVC-hliníku Povrchy a barvy, výbava Program produktů Prosklené stěny, malé fasády, okenice, rolety, domovní dveře, zimní zahrady Reference Rodinné domy / dvojdomky, bytové domy, hotely, průmyslové stavby a veřejné stavby

4 4 5 Podnik v zorném poli FINSTRAL vyrostl ze stavební a nábytkářské truhlárny na vedoucí evropský podnik snejmodernější okenní technikou: 15 produkčních závodů, pracovníků, vlastní produkce profilů a izolačních skel náleží k podniku a umožňuje širokou nabídku. Okna, dveře a prosklené nástavby jsou vyráběny nejmodernější výrobní technikou, řízenou pomocí EDV, přizpůsobenou ve velikosti, provedení a funkci. Flexibilní struktura podniku a odborná kompetence pracovníků a prodejců garantují kvalitu a inovativní vývoj. FINSTRAL nabízí řešení specifické pro jednotlivé země a snaží se o servis zaměřený na zákazníka. Okenní a dveřní systémy FINSTRAL jsou testované v IFT Institutu a zajištěné v kvalitě RAL. Osvědčily se více než milionkrát v praxi. Podnik je certifikován dle DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO a BS OHSAS 18001:2007. DIN EN ISO 9001 EN EN EN systém bezpečnosti práce BS OHSAS 18001:2007 systém ochrany životního prostředí ISO Sídlo společnosti Ritten (Jižní Tyrolsko) FINSTRAL-partner ve Vaší blízkosti FINSTRAL je spolu se svými prodejními a montážními partnery zastoupen v mnoha evropských zemích. Prodejní místa, montáž a služba zákazníkům jsou regionálně dosažitelné. Školení odborní zaměstnanci provádějí na místě kompetentní poradenství a odbornou, pečlivou montáž. Dlouholetá spolupráce FINSTRALu a jeho partnerů garantuje bezproblémové vyřízení zakázky se spolehlivým servisem a údržbou. FINSTRAL je zastoupen v Itálii, Německu, Francii, Španělsku, Portugalsku, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemí, Belgii, Lucembursku, Slovinsku, České republice, Řecku, Chorvatsku a Bulharsku.

5 Výrobní závody Pobočky FINSTRAL Gochsheim (Německo) okna, zimní zahrady, izolační sklo FINSTRAL Nord Bad Lauterberg (Německo) okna Závod Weber im Moos (Itálie) profily FINSTRAL Greiz (Německo) okna, zimní zahrady Závod Kurtatsch (Itálie) profily a okna FINSTRAL Altenburg (Německo) rolety Centrální sklad profílů Kurtatsch (Itálie) FINSTRAL Vallmoll (Španělsko) - prodej Závod Villnöss (Itálie) vchodové dveře FINSTRAL Wihr au Val (Francie) - prodej Závod Barbian (Itálie) - okenice FINSTRAL Apeldoorn (Nizozemí) - prodej Závod Schabs (Itálie) - okna Závod Scurelle (Itálie) - okna a izolační sklo Závod Verona (Itálie) - okna a izolační sklo Závod Borgo (Itálie) hliníková okna a dveře Síť zastoupení Snaha o inovaci a kvalitu je naší motivací. Výsledkem je 45 let úspěchů.

6 6 7 Tvar a funkce v souladu Díky FINSTRALu lze kreativně vytvoř it pracovní prostory, obytné prostory a fasády. Individuální požadavky na funkci a design mohou vyřešit rozmanité možnosti kombinací tvarů, variant křídel, způsobů otevírání, zasklených prvků a prvků svýplní. Vedle oken a dveří konstruuje FINSTRAL také stěny a fasády z profilů z PVC se zesílenou ocelovou výztuhou podle nové normy EU. Pro velkoplošné otvory jsou nabízeny různé modely dveří: posuvné dveře, výklopné-posuvné dveře nebo skládací dveře, vždy i v provedení s nízkými prahy pro bezbariérové stavby. Okna FINSTRAL jsou komfortní v obsluze a údržbě. Dlouhodobá funkčnost způsobů otevírání otáčení, vyklápění, posouvání nebo skládání je zaručena pomocí integrovaného navaděče křídla s blokováním chybné obsluhy. Obzvláště atraktivní designérské znaky produktů FINSTRAL: charakteristické povrchy profilů v tónech bílá, bílá satinovaná, antická bílá, perlově bílá, papyrusově bílá, světle šedá satinovaná a šedá satinovaná struktury dřeva ořech, zlatý dub, dub a rustikální dub filigránské, vzduchotěsné a vodotěsné příčky, rozdělující sklo, jako prvek skla úhlově stabilně propojeny Kvalita v detailu Barevně přizpůsobená těsnění, distanční rámečky skel, krytky kování i speciální výplně, stylové olištování skel. Všechny tyto prvky podtrhují kvalitu produktů FINSTRAL v detailu.

7 Okna, dveře a prosklené stěny FINSTRAL vytvářejí, oddělují a spojují obytné prostory. Živá a příjemná obytná atmosféra vzniká tam, kde estetické pocity a funkční potřeby znamenají jedno a to samé.

8 8 9 Jasné oddělení interiéru a exteriéru Během 45-ti let zkušeností se okno z PVC vyvinulo k vyzrálému systému. Promyšlený systém rámu okna a velmi kvalitní sklo zajišt ují trvalou kvalitu bydlení. Na základě pozitivního dlouhodobého sledování je dnes cca. 56 % rámů oken v Evropě z PVC. Úspora energie ochranou proti horku a slunci Více než 70 % spotřeby energie domácnosti připadá na topení. Ještě vyšší energetickou náročnost vyžaduje klimatizační zařízení. Určující účinek na spotřebu energie má přitom kvalita oken. FINSTRAL vyvinul okna s tepelnou ochranou, která významně redukují spotřebu energie díky optimální izolaci rámu a speciálním tepelně izolujícím sklům. Tepelně izolující skla od FINSTRALu snižují náklady na energii, zvyšují komfort bydlení a snižují emise CO 2. Okenní Hodnoty rámu Izolující sklo Tepelně Tepelně Proti slunci a Proti slunci a systém Uf v [W/m 2 K] 28 mm izolující trojsklo izolující trojsklo horku izolující sklo horku izolující Plus-Valor 40 mm 40 mm Sun-Control sklo Sun-Block Znaky tepelné izolace Super-Valor Energy-Valor 28 mm 30 mm Ug hodnoty skla dle DIN EN 673 v [W/m 2 K] - - 1,1 0,6 0,7 1,1 1,1 Uw hodnoty skla dle EN :2006 Top 72 Classic-line 1,2 1,2 0,87 0,94 1,2 1,2 Top 72 Nova-line 1,2 1, ,2 1,2 Top 90 Classic-line 1,0 0,82 0,89 Top 90 Step-line 1,0 0,82 0,89 Top 90 Nova-line 0,92 0,78 0,86 Charakter. hodnoty ochrany proti slunci Hodnota celk. propuštěné energie g [%] Transmise světla LT [%] Standardně dodáváno s tepelně-optimalizovaným distančním rámečkem. Hodnoty kominovaného křídla jsou na straně 19. Snížení hluku Obtěžování hlukem v obytných a pracovních oblastech stále stoupá. Hluk snižuje komfort bydlení, vede k poruchám koncentrace, spánku, dokonce až k vážným onemocněním. hladina hluku (zvýšení o 10 db, znamená dvojnásobné zvýšení intenzity zvuku) poruchy koncentrace poruchy spánku db(a) poškození sluchu Zvukově izolovaná okna FINSTRAL uklidní byty a kanceláře kvalitní konstrukcí rámu, speciálními hluk izolujícími skly a odborným připojením ke stavbě. Pro místa s extrémně vysokým zatížením konstruuje FINSTRAL kombinovaná okna Twin-line se speciálně vysokou protihlukovou izolací. Charakteristické hodnoty zvukové izolace Prosklené nástavby Celková hodnota okna ověřeného systému oken dle DIN EN ISO 717 Top db 38 db Top 72 Twin-line 42 db 43 db Ochrana proti povětrnosti spolehlivou konstrukcí Počasí zatěžuje okna a venkovní dveře. Ochrana před bouřkou a nárazovým deštěm vyžaduje spolehlivou konstrukci prvků, ověřené detaily připojení na stavbu a odbornou montáž. Okenní prvky FINSTRAL jsou testovány dle evropské normy a odpovídají nejvyšším nárokům. Charakteristické hodnoty systému Top 72 Těsnost proti nárazovému dešti třída 9A (nejvyšší třída dle EN 12208) Propustnost vzduchu třída 4 (nejvyšší třída dle EN 12207)

9 standardně tepelně-optimalizovaný distančí rámeček trojskla s tepelnou ochranou použitelná až do Ug 0,6 W/m 2 K sedmikomorový systém středového těsnění hodnota Uf až 1,2 W/m 2 K úhlově stabilní provedení křídla díky slepení izolačního skla a rámu křídla rozsáhlý program kvalitních skel s ochranou proti horku a hluku kování uložené v suché komoře spodní, venkovní těsnění proti vodě nebo třetí obvodové venkovní těsnění zaoblené obrysy profilu těsnění svařené přímo k profilu velká komora pro shromažd ování vody se skrytými odvodňovacími drážkami Top 90 Step-line Okna, dveře a prosklené stěny FINSTRAL chrání obytné prostory. Jestliže obtěžující hluk a nepříjemné počasí zůstanou venku, vzniká lepší předpoklad pro bezpečí a osobní blažený pocit ve vlastních čtyřech stěnách.

10 10 11 Vysoké standardy v otázkách bezpečnosti Bezpečnostní opatření proti vloupání náleží k základní výbavě oken a dveří FINSTRAL. Již standardní provedení je vybaveno dvoubodovým bezpečnostním kováním a masivními zavíracími díly. Vypáčení křídel v zavřené nebo vyklopené poloze je těmito opatřeními ztíženo. Pro další individuální bezpečnostní požadavky nabízí FINSTRAL programem Protect cenově příznivé systémy pro účinnou ochranu proti vloupání. Použití vrstvených bezpečnostních skel brání proražení skla a vede současně ke zvýšené ochraně proti hluku. Také riziko úrazu při rozbití skla je tímto sníženo. Způsoby vniknutí 5 % 8 % 13 % 74 % vypáčení rámu vyklopené okno rozbití skla ostatní Statistika ukazuje, že více než polovina všech vloupání oknem a prosklenými dveřmi je provedena vypáčením u rámu. To znamená, že bezpečnostní zamykání, která náleží u FINSTRALu k základnímu vybavení, představují účinnou ochranu před vloupáním. Zejména kriminální úřad výslovně upozorňuje na to, že většina zlodějů nemá k dispozici žádné těžké zařízení, nýbrž že téměř vždy použije pouze šroubovák. Místa napadení 18 % 0,2 % 81,8 % okna a prosklené dveře domovní dveře a dveře do sklepa ostatní Okna a prosklené dveře jsou pro zloděje zdaleka nejčastější místa napadení. Z toho vyplývá, že zabezpečení oken náleží nejvyšší priorita při ochraně budovy. Důvody selhání 14 % 44 % 42 % existující bezpečnostní výbavy vyrušení při činu nerozlišitelné Nejčastější příčinou selhání pokusu o vloupání představují existující bezpečnostní opatření v místech napadení. Proto jsou bezpečnostní opatření, pokud jsou z venku zjistitelná, účinným odstrašením. To ukazuje skutečnost, že v posledních letech přibývá vloupání ve starých domech, zatímco počet vloupání v novostavbách se snižuje. Zdroj: Zemský kriminální úřad Nordheim Westfalen Bezpečnostní systémy FINSTRAL Pro individuální bezpečnostní požadavky vyvinul FINSTRAL programem Protect dva další cenově příznivé systémy pro účinné zabránění vloupání. standardní klika klika s pulzantem uzamykatelná klika dvoubodové bezpečnostní kování s bezpečnostním blokováním na straně kliky nahoře a dole proti vypáčení při zavřeném nebo vyklopeném okně bezpečnostní uzávěr ochrana proti navrtání klika s pulzantem vrstvené bezpečnostní sklo čtyřbodové bezpečnostní kování ve všech rozích dle EN 1627 RC 1N klika s pulzantem vrstvené sklo P2A nebo P4A k ochraně proti útoku těžkým nástrojem (RC 1) I pro profesionální lupiče je vniknutí u tohoto provedení téměř nemožné: okno zkoušené dle EN 1627 RC 2 se zamykacími díly s kalenou ocelovou deskou rozmístěnými po obvodu uzamykatelná klika s ochranou proti navrtání vrstvené sklo P4A nebo P5A k ochraně proti útoku masivním nástrojem

11 přestavitelné válečkové čepy pro optimální přítlačný tlak a dobré těsnění kovaný ocelový čep tvaru hříbku ke zvýšení ochrany proti vniknutí ochrana mechanismu proti navrtání zvenku bezpečnostní skla třídy P2A, P4A, P5A díly kování našroubované do ocelového výztuhy vrstvená bezpečnostní skla ztěžují proražení skleněné tabule ocelový uzamykatelný díl bezpečně přišroubován do ocelové výztuhy bezpečnostní hříbkový uzávěr zabraňuje vypáčení Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL chrání hodnoty. Aktivní a pasivní bezpečnost jsou dnešní a zítřejší požadavky, které lze respektovat při únosných nákladech.

12 12 13 Ekonomicky myslet, ekologicky jednat Rozhodnutí pro okna a dveře FINSTRAL není jen rozhodnutím designu, funkce, trvanlivosti a hospodárnosti. Významnou redukcí spotřeby energie při topení a chlazení budov poklesnou emise CO 2 a jsou šetřeny zdroje. Ekologické aspekty Statistiky a šetření dokládají, že PVC je dnes s ohledem na ekologickou snášenlivost jeden z nejlepších prověřovaných materiálů. K dispozici jsou detailní informace o spotřebě energie a emisích při výrobě a životnosti, náročnosti na péči, náklady na výrobu a likvidaci. Fakta připouštějí oficiální doporučení pro plast i ve srovnání s možnými alternativními látkami. Přibližný podíl materiálu rámů oken na trhu v Evropě dřevo-hliník 3 % ostatní 1 % dřevo 18 % hliník 22 % PVC 56 % Budoucnost PVC Minulost a přítomnost ukázaly, že PVC je neopomenutelnou umělou hmotou. Stálý vývoj ekologické snášenlivosti, velké pokroky v recyklaci materiálů, výhody v ekologickém porovnání, úspora důležitých zdrojů a dlouhá životnost garantují účelné používání PVC i v budoucnosti. Okna z PVC jsou opakovatelně použitelná. FINSTRAL provozuje v závodě interně recyklaci odpadů z produkce profilů a výroby rámů. stavby Bau obaly Verpackungen ostatní Sonstiges elektro Elektro auta Auto nábytek Möbel Podnik FINSTRAL vynaložil velké úsilí, aby vyhověl ekologickým požadavkům naší doby. Od roku 1999 je podnik certifikován dle DIN EN ISO pro ochranu životního prostředí. DIN EN ISO systém bezpečnosti práce BS OHSAS 18001:2007 systém ochrany životního prostředí ISO EN EN EN PVC jako trvalý materiál

13 1. Demontáž Při výměně oken se stará plastová okna demontují. 6. Koloběh se uzavírá Plastové profily se mohou použít v nových oknech nebo jiných plastových výrobcích. 2. Zpětné doručení Stará plastová okna se dodají k recyklačním zařízením. Všechny výrobní závody společnosti FINSTRAL využívají recyklační zařízení pro opětovné použití materiálu. 5. Opětovné využití Vzniklý granulát představuje poslední stupeň procesu přípravy. Nyní začíná opětovné využití. Z granulátu se vytvoří nové plastové profily. 3. Roztřídění Demontovaná plastová okna se rozloží na jednotlivé součásti a čistě se oddělí. 4. Rozdrcení K opětovnému použití se určité části rámů oken rozdrtí v PVC mlýnech. Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL chrání životní prostředí. Vědomé zacházení se zdroji dnes zajistí kvalitu života zítra.

14 14 15 Na míru střižená kvalita Snížení nákladů na energii za topení v zimě a klimatizaci v létě. FINSTRAL vyrábí všechny své výrobky přesně na míru co do velikosti, vybavení a kvality funkce a optimalizuje tím užitek zákazníka. Objekt za objektem je určováno provedení. Okno za oknem je kvalita funkce prováděna podle specifických požadavků. Například speciální ochrana proti hluku z ulice, ochrana proti slunci pro jižní stranu nebo tepelná ochrana pro severní stranu, jakož i zvýšená bezpečnostní opatření pro přízemí a první poschodí nebo sítě proti hmyzu pro kuchyňské okno. Přidaná hodnota FINSTRALu Základní kvalita FINSTRALu příp. základní výbava zahrnutá do ceny Další možná výbava Okna a dveře FINSTRAL mají již v základní výbavě mnoho funkčních kvalit a dobrý poměr ceny a výkonu. Tepelná izolace hodnota rámu Uf 1,2 W/m 2 K sklo s ochranou proti teplu Ug 1,1 W/m 2 K tepelně optimalizovaný distanční rámeček tepelně izolující sklo Super-Valor s trojsklem Ug 0,9 příp. 0,6 W/m 2 K systém kombinovaných oken (Twin-line) K poklesu nákladů působí široký dodavatelský program FINSTRAL s celkovým řešením Vše z jedné ruky pro uzavření všech otvorů ve fasádě. Stylově jednotné povrchy a barvy jsou nabízeny pro okna, okenice, rolety, domovní Tlumení hluku testovaná hodnota tlumení hluku 32 db hluk izolující skla pro testované tlumení hluku 38 db; 40 db; 42 db až 47 db 3 těsnění v systému středového těsnění dveře, zimní zahrady, skleněné nástavby a malé fasády. Při renovacích nebo sanacích starých staveb mohou být okna FINSTRAL vestavěna i bez Stabilní bezpečnost Funkčnost a snadnost užívání výztuhy rámů od 800 mm výztuhy křídel od mm bezpečnostní kování domovních dveří upevnění rohových ložisek a ložisek nůžek min. jedním šroubem do ocelové výztuhy rámu nízká údržba a snadná péče zvedáky křídel blokování chybné obsluhy bezpečnostní pakety: Protec Plus RC 1N / RC 1 Protect Safety Plus RC 2 kování s výkyvnou západkou u domovních dveří dodatečné jištění závěsů domovních dveří kování léto/zima zednické práce. FINSTRAL používá povětrnosti odolné materiály s dlouhou životností, údržbářské práce jako natírání nejsou ani po letech nutné a hniloba v regionech s extrémním počasím nebo v polohách vystavených povětrnosti je vyloučena. Kování je ověřeno dle ISO 9227 a prokazuje ochranu před korozí třídy 4 dle EN Estetika Design Schopnost přizpůsobení strukturované/satinované povrchy příjemné, zaoblené a sražené linie profilů a obrysů provedení Classic stylová provedení barevně přizpůsobená těsnění skel barevně neutrální těsnění v drážkách povrchy se strukturou dřeva provedení PVC-hliník bohatý výběr příček, dekoračních skel, výplní velký program příslušenství Systém oken a dveří FINSTRAL v mnoha variantách umožňuje splnění téměř všech požadavků na tvary a slohy a nabízí mnoho regionálně přizpůsobených řešení napojení na stavbu. Dlouhá životnost Kvalita na vždy nerezavějící a odolný materiál rámů izolační sklo speciální antikorozní ochrana kování trvale elastická těsnění

15 Okna, dveře a prosklené nástavby FINSTRAL vytváří hodnoty a snižují náklady. Větší komfort bydlení, méně výdajů za energie, minimální náklady na údržbu. Investice, která se vyplatí.

16 16 17 Okna a dveře z PVC a PVC-hliníku - systém Perfektní symbióza tepelné izolace, techniky a designu. Současná okna a dveře nemusejí vyhovovat pouze estetickým měřítkům na energeticky efektivní a udržitelnou výstavbu. V tomto smyslu kombinuje systém oken a dveří Top 90 kvalitní design s inovativní technologií. Velké skleněné plochy a minimální viditelnost rámů vytvářejí prostou eleganci, zatím co energeticky optimalizovaná detailní řešení garantují výborné tepelné hodnoty, snížené náklady na energii a komfortní vnímání bydlení. Křídlo Step-line nejlepší hodnota tepelné izolace U w 0,75 W/m 2 K Křídlo Classic-line S velmi štíhlými, ale markatními obrysy přináší naše plastová okna Top 90 spoustu světla do Vašch místností. Pro vynikající tepelnou izolaci a vysoké energetické úspory se již ve standardním provedení nachází zasklení trojsklem Super-Valor, tepelně -izolující okenní křídlo se 7 komorami a tepelně-optimalizovaný distanční rámeček. Celoobvodové slepení křídla s izolačním sklem činní okno neobyčejně stabilní a bezpečné v jeho užvání. Vysoce kvalitní kování poskytuje moderní komfort při ovládání a účinnou ochranu proti vloupání. Křídlo Nova-line nejlepší hodnota tepelné izolace U w 0,78 W/m 2 K Moderní vzhled, prosvětlené místnosti: S bezrámovým křídlem na venkovní straně a štíhlými rozměry křídla Nova-line na vnitřní straně získají Vaše místnosti mnoho světla. Okna jsou sériově vyráběna s izolačním trojsklem Super-Valor a poskytují výborné izolační vlastnosti. Žádný problém s rozdílným vzhledem rámu při kombinaci s pevným zasklením. V KAB provedení jsou okna dostupná také s venkovním hliníkovým opláštěním: K dobrým vlastnostem plastu se pak přidává vyšší stálost a ještě větší výběr v barevném provedení. vnější vzhled Top 90 Nova-line KAB Probarvené relliéfní profily NOVINKA Profily se strukturou dřeva NOVINKA bílá satinovaná antická bílá perlově bílá světle šedá šedá ořech dub satinovaná satinovaná zlatý dub

17 středového těsnění Top 90 Kombinované křídlo Twin-line Classic U w 0,99 W/m 2 K při otevřená žaluzii Žaluzie Štíhlé obrysy tohoto okna okouzlují svým moderním vzhledem. Integrovaná žaluzie je umístěna v prostoru mezi skly chráněném před nečistotami, větrem a nepříznivým počasím. Průhled a průchod slunce a jeho energie je možné regulovat pomocí řetízku či motorem přesně podle Vašich potřeb. Křídlo Twin-line Classic nabízí samozřejmě také velmi dobré izolační vlastnosti. Tři okenní tabulky a vysoce izolující vícekomorový plastový profil dosahuje hodnoty Uw 0,99 W/m 2 K. Pokud si přejete tepelnou izolaci až Uw 0,80 W/m 2 K, opatříme kombinované okno čtyřsklem. Protihluková ochrana patří k dalším přednostem tohoto multifunkčního okna: Sendvičová skladba s velkými prostory mezi okenními tabulkami, několikanásobné těsnění a třetí okenní tabulka v kombinovaném křídle společně zajišt ují klidný domov. obsluha a orientace lamel pomocí funkčně bezpečného řetízku lamely 35 mm motorový pohon jako nadstandard K údržbě žaluzií se nechá kombinované křídlo snadno otevřít. Kombinované křídlo Twin-line Nova U w 1,0 W/m 2 K při otevřená žaluzii Žaluzie obsluha a orientace lamel pomocí funkčně bezpečného řetízku lamely 25 mm motorový pohon jako nadstandard Z venkovní strany sotva viditelný profil křídla dává oknu moderní vzhled, který se nechá velmi dobře kombinovat s variantou křídla Nova-line. Integrovaná žaluzie je umístěna v prostoru mezi skly chráněném před nečistotami, větrem a nepříznivým počasím. Průhled a průchod slunce a jeho energie je možné regulovat pomocí řetízku či motorem přesně podle Vašich potřeb. Křídlo Twin-line Nova nabízí samozřejmě také velmi dobré izolační vlastnosti. Tři okenní tabulky a vysoce izolující vícekomorový plastový profil dosahují hodnoty Uw 1,0 W/m 2 K. Pokud si přejete tepelnou izolaci až do Uw 0,83 W/m 2 K, opatříme kombinované okno čtyřsklem. Protihluková ochrana patří k dalším přednostem tohoto okna: Sendvičová skladba s velkými prostory mezi okenními tabulkami, několikanásobné těsnění a třetí okenní tabulka v kombinovaném křídle společně zajišt ují klidný domov. V provedení KAB jsou Vaše okna dostupná také s venkovním hliníkovým opláštěním: Nenáročné na údržbu a stabilní hliníkové povrchy jsou na výběr v mnoha barevných a povrchových úpravách. Venkovní sklo standardně dodáváme jako bezpečnostní sklo Bodysafe (ESG) s celoobvodovým smaltováním okrajů. Charakt.hodnoty zvuk.izolace Provedení Zvuková izolace Twin-line Twin-line Classic Nova Vnitřní sklo db 40 db Vnitřní sklo db 44 db

18 18 19 Okna a dveře z PVC - systém středového Systém středového těsnění Top 72. Systém testován, mnoho variant, tvarů a designu. Kvalitní systém oken FINSTRAL garantuje nejlepší hodnoty těsnosti (třída 4) dle EN a odolnosti proti nárazovému dešti (třída 9A) dle EN Vícekomorová konstrukce garantuje velmi dobré tepelně izolační vlastnosti (Uf 1,2 W/m 2 K). Výběr rozmanitých rámů umožňuje odborné připojení na zdivo v novostavbě i při renovaci. Díky rozmanitým variantám křídel (Classic-line, Step-line a Nova-line) může být vzhled nebo funkce prvku vytvářena dle požadavků. Velmi pevné ocelové výztuhy zaručují trvalou stabilitu tvaru a jistotu funkce. Povrchy a barvy NOVINKA bílá bílá satinovaná antická bílá perlově bílá papyrusově bílá světle šedá satinovaná šedá satinovaná Kombinace: rám Top 72 skřídlem Classic-line zlatý dub dub Blok rám v kombinaci s křídlem Classic-line sít proti hmyzu miniroleta NOVINKA ořech rustikální dub Speciální tvary Kombinace: blok rám skřídlem Classic-line blok srám se sít kou proti hmyzu systém překrytí u staré stavby k výměně oken bez zednické práce (Tento tvar není možný pro Twin-line křídla.)

19 těsnění Top 72 Druhy otevírání Varianta Nova-line otvíravé okno / dveře otvíravé-výklopné okno / dveře výklop před otevřením výklopné v horním světlíku na venkovní straně neviditelné křídlo vysoká stabilita křídla slepením skla po obvodu štíhlé profily na vnitřní straně snadnější údržba Kombinace: Top 72 rám se skrytým křídlemtyp Nova-line vyklápěcí-posuvné a otvíravé-výklopné dveře (u kombinovaných křídel (Twin-line) není možné) Druhy příček Kombinované křídlo, varianta Twin-line Classic* příčka Stil z PVC (u kombinovaných křídel Twin-line a u křídel Nova-line není možná) příčka Classic z PVC 32 mm (u kombinovaných křídel Twin-line a u křídel Nova-line není možná) zvýšená tepelná ochrana vzduchovým polštářem 33 mm s předsazeným sklem v kombinovaném křídle zvýšená zvuková izolace třetím sklem v kombinovaném křídle integrovaná žaluzie jako ochrana proti slunci * obloukové provedení nelze, šikmé provedení jen bez žaluzií uvnitř ležící mosazná příčka Charakteristické hodnoty tepelné izolace Charakt.hodnoty zvukové izolace Provedení Žˇaluzie Hodnota Uw Hodnota g [W/m 2 K] [%] EN-ISO se sklem Plus Valor 1,1 otevřená 1,0 55 % se sklem Plus Valor 1,1 zavřená 11 % Provedení Vnitřní sklo Vnitřní sklo Zvuková izolace 39 db 42 db

20 20 21 Okna a dveře z PVC hliníku KAB - systém Systém středového těsnění Top 72 KAB Spojení osvědčených vlastností Barevná škála hliníku příklady speciálních barev venkovní překrytí hliníku pro rozsáhlý výběr barev a povrchů bezpečné provedení bez nebezpečí koroze a tvorby plísně v prostoru spojení vysoký samočisticí efekt hliníkového povrchu a tím menší nárok na péči a čištění Druhy otevírání a tvarů otvíravé okno / dveře otvíravé / výklopné okno / dveře Provedení Nova-line KAB výklop před otevřením výklopné v horním světlíku Speciální tvary provedení s hliníkovým překrytím rámu (křidlo se nemusí překrývat, protože zvenku není viditelné) optická symetrie mezi pevnými poli a poli křídel (Tento tvar není možný pro Twin-line křídla.)

21 středového těsnění Top 72 KAB Kombinované okno Twin-line Classic se středovým těsněním: Multifunkční okno příklady barev RAL kombinace výhod kombinovaného okna Twin-line Classic a venkovního překrytí v hliníku dobře použitelné i ve spojení s prvky KAB technické hodnoty viz. kombinované okno Twin-line Classic strana 19 vyklápěcí-posuvné a otvíravé-výklopné dveře (u kombinovaných křídel Twin-line není možné) Příčka příčka Classic z PVC-hliníku (u kombinovaných křídel Twin-line není možná) poháněcí skřínka pro žaluzii ve stejné barvě jako lamely žaluzie bez průhledu na okraji žaluzie a tím úplná ochrana příčka Stil z PVC-hliníku meziskelní hliníkové příčky bohatý výběr barev lamel obsluha možná řetízkem, klikou nebo motorem

22 22 23 Povrchy a barvy, Přehled barev Provedení zasklívacích lišt Povrchy a barvy s jedinečným účinkem. Strukturované, satinované nebo hladké povrchy, v jemně sladěných barevných tónech, nabízejí volný prostor pro tvorbu, pro respektování stavebního stylu a barevné okolí fasády. Speciální barevná přání mohou být splněna také ekologickým lakováním v mnoha barevných tónech RAL. bílá hladká bílá satinovaná antická bílá ražená perlově bílá ražená papyrusová bílá ražená NOVINKA NOVINKA provedení Classic provedení Stil světle šedá satinovaná s ochrannou UV fólií šedá satinovaná s ochrannou UV fólií zlatý dub struktura dřeva dub struktura dřeva ořech struktura dřeva Těsnění a distanční rámečky skla rustikální dub struktura dřeva Harmonický přechod od profilu ke sklu. Výplně Skla hladká výplň zploštělá výplň drážkovaná výplň matné sklo Pavé bílé výplň pokrytá hliníkem skleněná výplň Mastercarré Miami

23 Okenní kličky stříbrná EV1 champagne mosaz bílá křížová klika EV1 nerezavějící ocel klika s pulzantem uzamykatelná klika Okna - provedení kování blokování otevírání klíčem energeticky úsporné kování léto/zima dvoustupňové otočné větrání štěrbinové otevírání brzda křídla Výplně z hliníkových pruhů Parapet strukturovaný plech vnitřní parapet hladký strukturovaný plech pyramida venkovní parapet

24 24 25 Velkoplošné otvory Zvedací-posuvné dveře HST Provedení je vhodné zejména pro velkoplošné otvory. Š ířky prvků jsou možné až do mm. Extrémně nízké a tepelně izolované prahy a jednoduchý ovládací mechanismus zaručují optimální užítný komfort. Vybavení oboustrannou klikou a zámkem je možné. Zvýšená ochrana proti vloupání v uzavřené poloze a při štěrbinovém větrání může být integrována v kování. Zvedací-posuvné dveře jsou k dodání ve světlých površích FINSTRAL a ve variantách PVC-hliník a hliník-hliník. detail prahu Vyklápěcí-posuvné dveře K otevření se křídlo pomocí kliky a pomocí speciálních dílů kování odstaví od rámu a může se posouvat do strany. Sklopné provedení jakož i 4 bezpečnostní blokování jsou standardně obsaženy. 2-dílné provedení provedení s křídlem DK pro otevírání 2/3

25 Okenice Tradiční ochrana proti průhledu a slunci Okenice působí stylově na fasádu domu: Individuální představy a architektonická omezení se mohou znatelně proměnit použitím širokých kombinací tvarů, povrchů, barev, lamel a výplní. Okenicemi se může regulovat světlo a stín, průhled a výhled. Jsou-li okenice zavřené, brání navíc vloupání a působí jako tlumení proti horku a hluku. Okenice z PVC jsou izolující a nemají radiační účinek. Použitím kvalitní umělé hmoty a proti korozi chráněného kování je okenice odolná počasí a má dlouhou životnost. Je proto stabilní a nevyžaduje údržbu. Okenice jsou k dostání ve všech obvyklých funkcích a provedeních: K přiklopení, složení, posouvání a roztahování. Dodavatelský program FINSTRAL obsahuje také speciální připojení ke stavbě pro regionálně přizpůsobené tvary pro novostavby a rekonstrukce starých staveb. pevné lamely pohyblivé lamely lamelová výplň pevné dekorativní kazety

26 26 27 Rolety Snadné pro obsluhu Rolety plní mnoho funkcí. Vedle ochrany proti průhledu, zatmění a k regulaci světla nabízejí stáhnuté rolety dodatečnou ochranu proti horku a bezpečnost. Obsluha je jednoduchá a možná třemi způsoby: pásek je nejrychlejší způsob obsluhy, klika má nízkou hlučnost a motor je pohodlný a programovatelný. Nasazovací minirolety Skříňky pro minirolety mohou být vybaveny izolační hodnotou Urk 1,3 W/m 2 K nebo Urk 0,85 W/m 2 K. Tlumení hluku odpovídá standardu okna a může být na přání zvýšeno až na 40 db. Pro nejrůznější stavební podmínky jsou nabízeny odpovídající řešení rolet: standardní rolety pro stavebně již existující kastlíky ve zdi rolety s kastlíkem s vnitřním obložením (maxiblok) speciálně pro renovace nasazovací minirolety a předsazené minirolety vnitřní pohled Blok rám s miniroletami a sítí proti hmyzu nové provedení kastlíku se zaobleným zakrytím kastlík na rolety je barevně sladěn s povrchem a barvou okna a navíjí se nehlučně pomocí štětečkového těsnění Předsazené rolety Maxi- nasazovací rolety venkovní pohled - předsazený kastlík zapuštěný pásek elektromotor dálkové ovládání

27 Lamely rolet Žaluzie Sítě proti hmyzu Lamely rolet lze dodat ve dvou kvalitních provedeních: ocelí zesílené a teplo tlumící lamely z PVC nebo v hliníkovém provedení. Hliníkové nabízí zvýšenou stabilitu jakož i tlumení tepla a jsou velmi barevně stabilní i u tmavých provedení. Lamely hliníkové rolety Sítě proti hmyzu mohou být na oknech umístěny i v kombinaci s roletami a okenicemi. Obsluha se provádí ze shora dolů; nebo ze strany posuvně ručním tahem a zpětnou pružinou. Vedení jsou barevně přizpůsobená. Sítě proti hmyzu se skládají z kvalitní tkaniny ze skleněných vláken s opláštěním PVC. V nabídce je také provedení k fixní montáži. Integrované do rolety Barvy hliníkových lamel: Žaluzie jsou u kombinovaných oken Twin-line uspořádány mezi křídly a tím chráněny před větrem, počasím, špínou a poškozením. Vzavřeném stavu mají zlepšenou tepelnou izolaci nejméně o 10 %. Nabízejí ochranu proti slunci, průhledu a transmisi světla. V kombinovaných oknech mohou být žaluzie obsluhovány řetízkem nebo motorem. Na vnitřní straně u standardních oken jsou obsluhovány řetízkem. sítě proti hmyzu pro okna G25 G27 G28 G29 G30 G31 Venkovní raffstory G32 G33 G34 G35 G36 G37 sítě proti hmyzu pro dveře G38 G39 G41 Sitě proti hmyzu - nepohyblivé G42 G43 G46 G54 G57 G63 G70 G71 G73 G89 G90 G92 G94 G95 G96 G98 G99

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení

SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72. Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení SYSTÉM OKEN A DVE Í TOP 72 Osvědčená řešení pro větší komfort bydlení 2 Více kvality pro váš domov Větší komfort bydlení snížené náklady na energie minimální náročnost na opravy a údržbu FINSTRAL vyrábí

Více

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ.

OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. OKENNÍ A DVEŘNÍ SYSTÉM 200. OSVĚDČENÁ ŘEŠENÍ PRO VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ. 02 VÍCE KVALITY PRO VÁŠ DOMOV VĚTŠÍ KOMFORT BYDLENÍ SNÍŽENÉ NÁKLADY NA ENERGIE MINIMÁLNÍ NÁROČNOST NA OPRAVY A ÚDRŽBU FINSTRAL vyrábí

Více

Systém oken a dveří TOP 90. Kvalitní bydlení s nejmodernějším designem.

Systém oken a dveří TOP 90. Kvalitní bydlení s nejmodernějším designem. NOVINKA Systém oken a dveří TOP 90. Kvalitní bydlení s nejmodernějším designem. 3 Perfektní souznění tepelné izolace, techniky a designu. Moderní okna nemusí vyhovovat pouze estetickým měřítkům moderní

Více

SYSTÉM OKEN A BALKÓNOVÝCH DVERÍ TOP 9O. Nejlepší komfort z bydlení, nejvyšší energetické úspory

SYSTÉM OKEN A BALKÓNOVÝCH DVERÍ TOP 9O. Nejlepší komfort z bydlení, nejvyšší energetické úspory SYSTÉM OKEN A BALKÓNOVÝCH DVERÍ TOP 9O Nejlepší komfort z bydlení, nejvyšší energetické úspory Perfektní souznění tepelné izolace, techniky a designu. Moderní okna nemusí vyhovovat pouze estetickým měřítkům

Více

Plastové domovní dveře a vstupní zařízení. Vzhled pro každý dům.

Plastové domovní dveře a vstupní zařízení. Vzhled pro každý dům. Plastové domovní dveře a vstupní zařízení. Vzhled pro každý dům. Domovní dveře jsou výrazem osobního stylu a individuality a zprostředkují návštěvníkovi první dojem o lidech, kteří za nimi žijí nebo pracují.

Více

Vista. Prosklené stěny. Propracovaný systém s inovativními možnostmi otevírání

Vista. Prosklené stěny. Propracovaný systém s inovativními možnostmi otevírání Vista Prosklené stěny Propracovaný systém s inovativními možnostmi otevírání 2 Prosklené stěny Vista Velké prosklené stěny v kombinaci s mnoha variantami otevírání oken a dveří Okenní systémy Vista se

Více

IZOLA NÍ SKLA FINSTRAL. Multifunkční skla pro Vaše nová okna

IZOLA NÍ SKLA FINSTRAL. Multifunkční skla pro Vaše nová okna IZOLA NÍ SKLA FINSTRAL Multifunkční skla pro Vaše nová okna NABÍDKA SKEL OD FINSTRALU Plus-Valor Dobrý standard Standardně dodávaná skla: Izolační sklo Plus-Valor s tepelnou ochranou s dvěma okenními tabulkami.

Více

dokonalý koncept energie systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

dokonalý koncept energie systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl dokonalý koncept energie systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl 1 systémová rodina se rozšiřuje systém posuvně-zdvihacích dveří geneo. Posuvně-zdvihací systém

Více

Technické parametry plastových oken

Technické parametry plastových oken Technické parametry plastových oken Schüco Corona CT 70 Nadčasový, bezpečný, efektivní systém Okenní systém Corona CT 70 je univerzálem v oblasti plastových okenních systémů s vysokou tepelnou izolací

Více

Unlimited Polymer Solutions. vchodové DVeře REHAU Brillant-Design Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou. Stavebnictví Automotive Průmysl

Unlimited Polymer Solutions. vchodové DVeře REHAU Brillant-Design Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou. Stavebnictví Automotive Průmysl Unlimited Polymer Solutions vchodové DVeře REHAU Brillant-Design Atraktivní výrobek se stabilní hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl dlouhodobě v nejlepší formě Vchodové dveře REHAU Brillant-Design

Více

dreams okna: snů okna a dveře Zdraví Vás všechny vchodové dveře,vnitřní dveře,okna a dveře od stodol s jedním poselstvím,,je nám ctí být SAGEDER

dreams okna: snů okna a dveře Zdraví Vás všechny vchodové dveře,vnitřní dveře,okna a dveře od stodol s jedním poselstvím,,je nám ctí být SAGEDER dreams okna: snů okna a dveře Zdraví Vás všechny vchodové dveře,vnitřní dveře,okna a dveře od stodol s jedním poselstvím,,je nám ctí být SAGEDER Zdraví Vás všechna okna s jedním poselstvím Je nám ctí být

Více

PLASTOVÉ DOMOVNÍ DVEŘE A VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ. VZHLED PRO KAŽDÝ DŮM

PLASTOVÉ DOMOVNÍ DVEŘE A VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ. VZHLED PRO KAŽDÝ DŮM PLASTOVÉ DOMOVNÍ DVEŘE A VSTUPNÍ ZAŘÍZENÍ. VZHLED PRO KAŽDÝ DŮM Variabilita funkce a designu, pro vytvoření Vašeho individuálního stylu. Bezpečnost je dobrý pocit, když člověk za sebou zavře dveře a cítí

Více

Okna, střešní okna, a, střešní okna,

Okna, střešní okna, a, střešní okna, Okna, střešní okna, a, střešní okna, a vchodové dveře Seznam výrobků Okna PVC 4 PRIME 4 ENCORE 5 OVLO 6 OVLO CLASSIC 7 AVANTGARDE 9000 8 AVANTGARDE 7000 9 Vchodové dveře PVC 12 AVANTGARDE 7000 10 Střešní

Více

posuvně-zdvihací dveře REHAU brillant-design mimořádný komfort bydlení www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

posuvně-zdvihací dveře REHAU brillant-design mimořádný komfort bydlení www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl posuvně-zdvihací dveře REHAU brillant-design mimořádný komfort bydlení www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl krásný výhled posuvně-zdvihací dveře REHAU Brillant-Design Vysokojakostní zpracování

Více

Společnost heroal na veletrhu BAU 2015

Společnost heroal na veletrhu BAU 2015 Složky pro novináře BAU 2015 Tisková zpráva: Produktová informace heroal BAU 2015 Společnost heroal na veletrhu BAU 2015 Modulární systémy heroal pro opláštění budov Jednoduše. Lépe. Mnichov/Verl, leden

Více

S 9000 zdvižně posuvné dveře S 9000. + + funkční + + orientované na design + + mnohostranné + + šetřící energii INOVACE SE SYSTÉMEM

S 9000 zdvižně posuvné dveře S 9000. + + funkční + + orientované na design + + mnohostranné + + šetřící energii INOVACE SE SYSTÉMEM S 9000 zdvižně posuvné dveře + + funkční + + orientované na design + + mnohostranné + + šetřící energii S 9000 INOVACE SE SYSTÉMEM Všestranně použitelné Moderní vzhled bez omezení Posuvné elementy jsou

Více

Schüco ThermoSlide. Plastové posuvně-zvedací dveře s vynikající tepelnou izolací

Schüco ThermoSlide. Plastové posuvně-zvedací dveře s vynikající tepelnou izolací Schüco ThermoSlide Plastové posuvně-zvedací dveře s vynikající tepelnou izolací Zelená technologie pro modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken 2 Schüco ThermoSlide Perfektní propojení

Více

Systém okenních profilů Eforte Špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení

Systém okenních profilů Eforte Špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení Systém okenních profilů Eforte Špičková technologie pro energeticky úsporné bydlení EFORTE ŘEŠENÍ OKEN PODLE VAŠICH PŘEDSTAV Okenní profil Eforte pro moderní a energeticky úsporné bydlení. Rozmanitost

Více

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz

PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN. www.volmut.cz PREZENTACE FIRMY KVALITNÍ KONSTRUKCE A MODERNÍ DESIGN www.volmut.cz HISTORIE FIRMY Firma VOLMUT vznikla v roce 1991 jako fyzická osoba. K transformaci na společnost s ručením omezeným došlo začátkem roku

Více

Nové hliníkové domovní dveře

Nové hliníkové domovní dveře NOVINKA Domovní dveře ThermoCarbon Mistr světa v tepelné izolaci u hliníkových domovních dveří Koeficient UD až 0,7 W(m² K) Nové hliníkové domovní dveře ThermoSafe / ThermoCarbon: Elegantní design, nejvyšší

Více

PLASTOVÉ A PLASTOVÉ-HLINÍKOVÉ DOMOVNÍ DVE E. Vzhled pro každý dům

PLASTOVÉ A PLASTOVÉ-HLINÍKOVÉ DOMOVNÍ DVE E. Vzhled pro každý dům PLASTOVÉ A PLASTOVÉ-HLINÍKOVÉ DOMOVNÍ DVE E Vzhled pro každý dům Variabilita funkce a designu, pro vytvoření Vašeho individuálního stylu. Bezpečnost je dobrý pocit, když člověk za sebou zavře dveře a cítí

Více

Kvalita, která přesvědčí Einbauen. Wohlfühlen.

Kvalita, která přesvědčí Einbauen. Wohlfühlen. Okenní systémy Energie zůstává uvnitř vše ostatní venku Kvalita, která přesvědčí Vaše výhody s Výrobek Vám nabízí vhodné řešení všech problémů, které vzniknou při stavbě či rekonstrukci. Bohatý výběr systémů,

Více

6 moderních motivů. Domovní dveře Comfort. Cenově výhodné hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem

6 moderních motivů. Domovní dveře Comfort. Cenově výhodné hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem 6 moderních motivů Domovní dveře Comfort Cenově výhodné hliníkové dveře s trojnásobným bezpečnostním zámkem Protože tady jste doma Pohoda začíná u domovních dveří Domovní dveře plní více funkcí: chrání,

Více

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která. vznikla v roce 1992 se zabývá nejen výrobou. a montáží plastových a hliníkových oken,

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která. vznikla v roce 1992 se zabývá nejen výrobou. a montáží plastových a hliníkových oken, Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která vznikla v roce 1992 se zabývá nejen výrobou a montáží plastových a hliníkových oken, dveří, prosklených stěn a zimních zahrad, ale i poradenstvím, odbornými

Více

Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky

Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky Schüco Thermo 6 Programm Systémová výroba oken od Vašeho Schüco partnera Očekávejte od nás jen to nejlepší. V oblasti poradenství, projektování i provedení. Rádi Vám pomůžeme vybrat vhodná okna pro Váš

Více

SYSTÉM KOVÁNÍ PATIO PATIO

SYSTÉM KOVÁNÍ PATIO PATIO SYSTÉM KOVÁNÍ PATIO PATIO Bezpečnost a kvalita pro posuvné prvky ze dřeva, plastu a hliníku KOMPLETNÍ SYSTÉM Kompetence stavebního kování firmy ROTO: Firma ROTO nabízí obsáhlý program techniky kování a

Více

stylos H 260 Plastová okna

stylos H 260 Plastová okna Plastová okna 08 09 Kvalita, která přesvědčí... Nejmodernější technika pro váš dům Funkčnost v každém detailu Zešikmení profilů u systému stylos působí opticky velmi harmonicky. Systém je vhodný pro instalaci

Více

energetická hospodárnost v souladu s designem

energetická hospodárnost v souladu s designem energetická hospodárnost v souladu s designem vchodové dveře GENEO www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl vchodové dveře GENEO vchodové dveře z profilového systému GENEO a výjimečného materiálu rau-fipro

Více

Schüco ThermoPlus. Energeticky úsporná okna nové generace. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken

Schüco ThermoPlus. Energeticky úsporná okna nové generace. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Schüco ThermoPlus Energeticky úsporná okna nové generace Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken 2 Schüco ThermoPlus Obsah Obsah ThermoPlus Obsah Schüco 3 4 8 10

Více

Hliníková okna, dveře, fasády systém Heroal

Hliníková okna, dveře, fasády systém Heroal Výrobky z hliníkových profilů Oproti plastovým systémům či prvkům z Euro hranolu je možné navrhovat větší rozměry a výplně s vyšší hmotností. Jejich použití je také vhodnější do budov se zvýšenou frekvencí

Více

HSW EASY SAFE - BEZPEČNÉ UCHYCENÍ I PRO LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO (VSG)

HSW EASY SAFE - BEZPEČNÉ UCHYCENÍ I PRO LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO (VSG) HSW EASY SAFE - BEZPEČNÉ UCHYCENÍ I PRO LEPENÉ BEZPEČNOSTNÍ SKLO (VSG) Nové horizontálně posuvné dělící stěny díky technologii Clamp & Glue používají lepené bezpečnostní sklo pro bezpečnost a snadnější

Více

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE

PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE PLASTOVÁ OKNA A DVEŘE EFFEKT T Profilová série: VEKA SOFTLINE AD T Členění profilu: 5 komorový (rám i křídlo) T Těsnění: dvě dorazová T Stavební hloubka: 70 mm T Výztuha: pozinkovaná ocelová T Kování:

Více

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE V ČESKÉ REPUBLICE Jako první v České republice využívá naše firma nejmodernější technologie výroby eurooken a vchodových dveří. V lednu 2012 jsme zahájili výrobu na německém obráběcím

Více

9 roků na trhu Středisko výroby a montáže

9 roků na trhu Středisko výroby a montáže 9 roků na trhu Středisko výroby a montáže Plastových a hliníkových oken a dveří a jejich doplňků v kompletním sortimentu Garážových vrat všech druhů provedení a posuvných a otevíravých bran Kontaktní místo

Více

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky. Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Thermo 6 Energeticky úsporná okna pro vysoké nároky Zelená technologie pro Modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Schüco Thermo 6 Obsah Obsah Thermo 6 Obsah Schüco 3 4 8 10 Energie Thermo

Více

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE CZ Dřevěná eurookna a dveře Winwood plní všechna náročná kritéria vysokou energetickou úsporu, kvalitní zvukovou izolaci a dlouhou životnost. Liší se typem profilu, který jim dodává

Více

Plastové okno 71 Systém Inoutic Arcade s rovným křídlem (dorazové těsnění)

Plastové okno 71 Systém Inoutic Arcade s rovným křídlem (dorazové těsnění) Plastové okno 71 Systém Inoutic Arcade s rovným křídlem (dorazové těsnění) Produkty s pětikomorovým profilem Inoutic Arcade vynikají elegantním designem, výbornou tepelnou a zvukovou izolací, snadnou údržbou

Více

AA 720 DVEŘE TEPELNĚ IZOLOVANÉ PROTIPOŽÁRNÍ. Nejvyšší modularita a nejjednodušší integrace zvláštních požadavků.

AA 720 DVEŘE TEPELNĚ IZOLOVANÉ PROTIPOŽÁRNÍ. Nejvyšší modularita a nejjednodušší integrace zvláštních požadavků. AA 720 DVEŘE TEPELNĚ IZOLOVANÉ PROTIPOŽÁRNÍ Nejvyšší modularita a nejjednodušší integrace zvláštních požadavků. Náš princip: Vidíme úkoly očima našich zákazníků. Erkennen, worum es geht. Mit System. Rozpoznáme,

Více

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

roletový systém s vyšší hodnotou www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl roletový systém s vyšší hodnotou REHAU Comfort-Design Plus www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl 2 dobré rozhodnutí inovativní roletový systém REHAU Comfort-Design Plus Použití tohoto inovativního

Více

6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! 54.998 Kč. jen. Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06.

6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! 54.998 Kč. jen. Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06. 6 modelů dveří, 12 barev za stejnou cenu včetně 9bodového bezpečnostního zámku! jen 54.998 Kč * Týdny domovních dveří Hörmann 2013 Ušetřete až 30 % od 01.01.2013 do 30.06.2013 Značková kvalita společnosti

Více

harmony Plastové vchodové dveře

harmony Plastové vchodové dveře harmony Plastové vchodové dveře 08 09 Trvalá hodnota Einbauen. Wohlfühlen. V mnoha zemích Evropy jsou plastové vchodové dveře používány již desítky let. Jsou vždy na prvním místě, pokud musí uživatel brát

Více

PORTÁL pro dřevěná a plastová okna.

PORTÁL pro dřevěná a plastová okna. PORTÁL pro dřevěná a plastová okna. Technické informace. PSK PLUS, PS, HS, FS, CS. Okenní kování Dveřní kování Kování pro posuvné dveře Větrací technika a technika pro budovy Generace PSK PLUS. PSK 100

Více

SÍTĚ PROTI HMYZU. Velmi vhodný doplněk, pokud toužíte po klidném spánku. www.minirol.eu volejte zdarma 800 400 115. Specialisté na rolovací systémy

SÍTĚ PROTI HMYZU. Velmi vhodný doplněk, pokud toužíte po klidném spánku. www.minirol.eu volejte zdarma 800 400 115. Specialisté na rolovací systémy SÍTĚ PROTI HMYZU www.minirol.eu volejte zdarma 800 400 115 Velmi vhodný doplněk, pokud toužíte po klidném spánku Specialisté na rolovací systémy Unikátní systém sítí proti hmyzu Extrudované profily sítí

Více

vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl

vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl okna ze systému Euro-DESIGN ed86 vyšší hodnota a tepelná izolace pro váš domov www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl okna z Euro-DESIGN ED86 plus vyšší hodnota pro váš domov Úspora energií díky

Více

Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA

Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA Hliníkové a plastové vstupní dveře a portály DVEŘE DO VAŠEHO DOMOVA Hliníkové vstupní dveře řady H900 pro rodinné domy Hliníkové vstupní dveře od společnosti HOCO BAUELEMENTE, spol. s r.o. zajistí dokonalou

Více

SADA DODATEČNÝCH INFORMACÍ K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 1

SADA DODATEČNÝCH INFORMACÍ K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 1 SADA DODATEČNÝCH INFORMACÍ K ZADÁVACÍM PODMÍNKÁM Č. 1 dle 49 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění (dále jen zákon ) Název veřejné zakázky Druh veřejné zakázky Druh zadávacího

Více

průmyslová vrata www.trido.cz

průmyslová vrata www.trido.cz Q průmyslová vrata www.trido.cz 04 / 2012 PRŮMYSLOVÁ VRATA SEKČNÍ VÝSUVNÁ Bezpečnost, spolehlivost a dlouhá životnost jsou určujicí pro konstrukci průmyslových vrat. Veškeré vratové komponenty jsou vhodné

Více

Efektiv. Technický popis. Profilový systém. Produktová skupina. Materiál. Brugmann AD 73 mm. Počet komor 5 / 7 Parametry U f

Efektiv. Technický popis. Profilový systém. Produktová skupina. Materiál. Brugmann AD 73 mm. Počet komor 5 / 7 Parametry U f technický list Produktová skupina Třída Materiál Použití Technický popis Profilový systém Efekitv Bronze PVC Okna, balkonové dveře Efektiv 1 Název Šířka Brugmann AD 73 mm 73 mm Počet komor 5 / 7 Parametry

Více

Kovové vchodové dveře. Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost

Kovové vchodové dveře. Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost Kovové vchodové dveře Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost KATALOG 014 Vaše pohodlí, Vaše bezpečnost, Vaše vizitka O FIRMĚ Od začátku hlavní prioritou společnosti KOMSTA je její neustálý rozvoj a péči o potřeby

Více

VCHODOVÉ DVEŘE PRO NÁS DŮM ZNAMENÁ VÍCE. www.dom.aluprof.eu

VCHODOVÉ DVEŘE PRO NÁS DŮM ZNAMENÁ VÍCE. www.dom.aluprof.eu VCHODOVÉ DVEŘE PRO NÁS DŮM ZNAMENÁ VÍCE www.dom.aluprof.eu 1 PANELOVÉ DVEŘE EKOdům z ALUPROF Vchodové dveře již dávno nejsou jen ochranou domova před chladem, deštěm, hlukem či nezvanými hosty. Mohou být

Více

Pozemní stavitelství VÝPLNĚ OTVORŮ. Okna Dveře Vrata. Ing. Jana Pexová 01/2009

Pozemní stavitelství VÝPLNĚ OTVORŮ. Okna Dveře Vrata. Ing. Jana Pexová 01/2009 Pozemní stavitelství VÝPLNĚ OTVORŮ Okna Dveře Vrata Ing. Jana Pexová 01/2009 Doporučená a použitá literatura Vyhlášky: vyhláška MMR č.137/1998 Sb. O obecných technických požadavcích na výstavbu www stránky:

Více

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro náročné

Thermo 6. Energeticky úsporná okna pro náročné Thermo 6 Energeticky úsporná okna pro náročné 2 Schüco Schüco 3 Správné rozhodnutí pro větší kvalitu života. Úspora energie Energeticky úsporná okna Thermo 6 jsou odpovědí na rostoucí energetické náklady

Více

MEAMAX. Prosvětlení a provětrání sklepních prostor. Mimořádně flexibilní sklepní světlík. Mimořádn. www.ronn.cz

MEAMAX. Prosvětlení a provětrání sklepních prostor. Mimořádně flexibilní sklepní světlík. Mimořádn. www.ronn.cz MEAMAX Prosvětlení a provětrání sklepních prostor Mimořádně flexibilní sklepní světlík www.ronn.cz Mimořádn flexibilní sk Maximální spolehlivost plánování, flexibilita a hospodárnost Vnesení světla a komfortu

Více

Vchodové hliníkové dveře

Vchodové hliníkové dveře Vchodové hliníkové dveře Energeticky úsporné systémy hliníkových oken a dveří Zelená technologie pro modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken 2 Schüco Hliníkové vchodové dveře Individuální

Více

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční vrata Průmyslová sekční vrata VÝROBKY PRO PODNIKÁNÍ KRISPOL VRATA PRO NÁROČNÉ KRISPOL SPOLEHLIVÝ PARTNER PRO PODNIKÁNÍ Společnost KRISPOL je předním evropským výrobcem vrat, oken a dveří a lídrem v oblasti technologických

Více

HLINÍKOVÉ FASÁDY HUECK+HARTMANN

HLINÍKOVÉ FASÁDY HUECK+HARTMANN HLINÍKOVÉ SYSTÉMY HLINÍKOVÉ FASÁDY JSTE NÁROČNÍ, JDETE ZA SVÝM CÍLEM A NECHCETE BÝT OMEZENI VE VAŠICH PŘEDSTAVÁCH? Jedině Vám jsou určeny naše hliníkové sestavy a výrobky. Uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky,

Více

Designo nová generace střešních oken Roto

Designo nová generace střešních oken Roto Designo nová generace střešních oken Roto Úspora energie, funkčnost, inovace Roto - Střešní okna. Solární systémy. Designo nová generace střešních oken Roto Inovace od společnosti Roto Roto Designo R8

Více

Schüco VentoTherm Integrovaný okenní větrací systém s rekuperací

Schüco VentoTherm Integrovaný okenní větrací systém s rekuperací Schüco VentoTherm Integrovaný okenní větrací systém s rekuperací Schüco VentoTherm - efektivní systémové řešení větrání objektu Efektivní větrání budov je v současnosti téma, které stále více zaměstnává

Více

VÝPIS OKEN. D.1.1.c.02. VÝPIS OKEN. Česká republika - ČSSZ. OSSZ Trutnov - rekonstrukce budovy "A" (i.č. akce SMVS : 113V222002201)

VÝPIS OKEN. D.1.1.c.02. VÝPIS OKEN. Česká republika - ČSSZ. OSSZ Trutnov - rekonstrukce budovy A (i.č. akce SMVS : 113V222002201) c ZMĚNY b a DATUM PODPIS INVESTOR: Česká republika - ČSSZ Česká republika - ČSSZ Křížová 5, 5 8 Praha 5 tel.: +4 57 6, fax: +4 57 6 86 e-mail: posta@cssz.cz PROJEKTANT: ZODP. PROJEKTANT: VYPRACOVAL: KONTROLOVAL:

Více

NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ

NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ EXPOL INDUSTRYspol.s.r.o., Telefon: 271 742 422, 602 727 658, fax: 271 742 422 Zákazník: Adresa: Telefon: 271 742 422 Fax: EXPOL INDUSTRY spol. s r.o. - "VÝPRODEJ" NABÍDKA OKEN A DVEŘÍ Nabídka: N 8560

Více

Ocelové/dřevěné vnitřní dveře OIT Robustní vnitřní dveře, jedno- a dvoukřídlé

Ocelové/dřevěné vnitřní dveře OIT Robustní vnitřní dveře, jedno- a dvoukřídlé Pro vysoké nároky v průmyslu, obchodě, úřadech a školách Ocelové/dřevěné vnitřní dveře OIT Robustní vnitřní dveře, jedno- a dvoukřídlé Dveře OIT byly vyvinuty pro tvrdý každodenní provoz v průmyslových,

Více

S 9000. S 9000 Nová systémová platforma firmy GEALAN INOVACE SE SYSTÉMEM

S 9000. S 9000 Nová systémová platforma firmy GEALAN INOVACE SE SYSTÉMEM S 9000 Nová systémová platforma firmy GEALAN + + tepelně izolující + + flexibilní + + dobře těsnící + + inovativní + + orientovaný na design + + otestovaný podle + normy RAL S 9000 INOVACE SE SYSTÉMEM

Více

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE. chrání vaše soukromí.

DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE. chrání vaše soukromí. DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE chrání vaše soukromí. DŘEVĚNÁ EUROOKNA A DVEŘE chrání vaše soukromí. Dřevěná eurookna a dveře Winwood plní všechna náročná kritéria vysokou energetickou úsporu, kvalitní zvukovou

Více

Dveře mohou být vyplněny sklem (pro větší bezpečnost doporučujeme zvolit sklo bezpečnostní), plastovými výplněmi nebo ozdobnými výplněmi PERITO.

Dveře mohou být vyplněny sklem (pro větší bezpečnost doporučujeme zvolit sklo bezpečnostní), plastovými výplněmi nebo ozdobnými výplněmi PERITO. Plastová okna jsou v dnešní době výhodným řešením pro Vaše bydlení. Plastová okna mají výborné izolační vlastnosti, díky nimž ušetříte na vytápění Vašeho domu či bytu. Ať už bydlíte v bytě nebo rodinném

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 2 3 4 ZÁRUKA 5LET 5 VÝROBNÍ ZÁVODY Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké Meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu

Více

základní rám určený na okna, balkonové dveře, posuvná okna pro okna, balkonové dveře, posuvná okna o velkých rozměrech základní křídlo určené

základní rám určený na okna, balkonové dveře, posuvná okna pro okna, balkonové dveře, posuvná okna o velkých rozměrech základní křídlo určené technický list Produktová skupina Třída Materiál Použití Technický popis Profilový systém Global Global Silver PVC Okna, balkonové dveře, posuvná okna 1 Název Rehau Brillant 70 / Rehau Euro 70 Šířka 70

Více

Plastový okenní systém Systém Corona SI 82 / SI 82 + CORONA SI 82 2003.ppt

Plastový okenní systém Systém Corona SI 82 / SI 82 + CORONA SI 82 2003.ppt Plastový okenní systém Systém Corona SI 82 / SI 82 + CORONA SI 82 2003.ppt 1 Plastový systém CORONA SI 82 / SI 82 + Nejdůležitější technická kritéria: Kompletní systém pro vysoce izolovaná okna. Integrovaná

Více

www.okna.eu e-mail: okna@okna.eu telefon: 773 360 000

www.okna.eu e-mail: okna@okna.eu telefon: 773 360 000 h l i n í k o v á o k n a BENEŠOV Křižíkova 1703 tel.: 773 360 015 BEROUN Plzeňská 341 tel.: 773 360 069 ČESKÝ BROD Palackého 491 tel.: 773 360 008 Vrchlabí DOBŘICHOVICE V Zahradách 1084 tel.: 773 360

Více

Naše společnost s tradicí vlastní výroby oken

Naše společnost s tradicí vlastní výroby oken Česká okna, dveře a zimní zahrady Tradice od roku 1993 PŘEHLED PLASTOVÝCH A HLINÍKOVÝCH OTVOROVÝCH PRVKŮ Naše společnost s tradicí vlastní výroby oken od roku 1993 si klade za cíl stát se kompletním dodavatelem

Více

KONSTRUKCE POZEMNÍCH STAVEB komplexní přehled

KONSTRUKCE POZEMNÍCH STAVEB komplexní přehled ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE Fakulta stavební KONSTRUKCE POZEMNÍCH STAVEB komplexní přehled Petr Hájek, Ctislav Fiala Praha 2011 Evropský sociální fond Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti

Více

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY PRO OKNA, DVEŘE A FASÁDY

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY PRO OKNA, DVEŘE A FASÁDY HLINÍKOVÉ SYSTÉMY PRO OKNA, DVEŘE A FASÁDY COR 70 INDUSTRIAL s PTM MILLENNIUM 2000 bez PTM MILLENNIUM Plus FASÁDNÍ SYSTÉM TP-52 ZDVIŽNĚ POSUVNÝ SYSTÉM 4500 A 4600 s PTM vyrobeno z profilů HLINÍKOVÁ OKNA,

Více

průmyslová vrata www.trido.cz

průmyslová vrata www.trido.cz průmyslová vrata www.trido.cz 8 / 2015 průmyslová vrata Bezpečnost, spolehlivost a dlouhá životnost jsou určující pro konstrukci průmyslových vrat. Veškeré vratové komponenty jsou vhodné pro vysoké provozní

Více

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE CZ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE 1 OBSAH MAX 25 3 IKD 5 SUPER 6 MONO SC 7 INT 35/50 9 KONTAKT 10 2 MAX 25 Žaluzie MAX 25 Vnitřní žaluzie MAX 25 představuje z pohledu designu a funkčnosti špičku v nabídce žaluzií

Více

CENOVÁ NABÍDKA: SKLAD

CENOVÁ NABÍDKA: SKLAD BACHL, spol. s r.o. SKLAD Bohumilice divize OKNA A DVEŘE Bohumilice 70 384 81 Čkyně tel: +420 388 303 225 fax: +420 388 303 227 e-mail: okna@bachl.cz CENOVÁ NABÍDKA: SKLAD Vyřizuje Mobil E-Mail Pavel Rychtař

Více

KLOMAX. E u r o s u š á k y a d r ž á k y p r o p l a s t o v á o k n a. Revitalizace panelových domů, program Panel a Zelená úsporám

KLOMAX. E u r o s u š á k y a d r ž á k y p r o p l a s t o v á o k n a. Revitalizace panelových domů, program Panel a Zelená úsporám KLOMAX O k n a a d v e ř e v š e c h t y p ů E u r o s u š á k y a d r ž á k y p r o p l a s t o v á o k n a Revitalizace panelových domů, program Panel a Zelená úsporám Solární systémy, tepelná čerpadla

Více

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N

Otevírač nadsvětlíků GEZE OL90 N - Tisk č.: 0 0 CZ - Otevírač nadsvětlíků GEZE OL0 N - Nahoře uložený otevírač oken a nadsvětlíků pro svisle osazovaná okna pravoúhlého tvaru s šířkou otevření 0 mm - velká šířka otevření 0 mm - plná šířka

Více

OKNA Zdůraznění architektury 2015/16

OKNA Zdůraznění architektury 2015/16 OKNA Zdůraznění architektury 2015/16 EVROPSKÁ ZNAČKA OKEN Č. 1 JSME SILNÝ RODINNÝ PODNIK! Internorm je rodinný podnik s více než 80letou historií. Z původně malého zámečnictví se vypracoval na největší

Více

OBSAH VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE 3-5 6-8 9 ROLETY MAXI 10-11 MINIKAZETA PLISSÉ 12-18 KONTAKT 19

OBSAH VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE 3-5 6-8 9 ROLETY MAXI 10-11 MINIKAZETA PLISSÉ 12-18 KONTAKT 19 TEXTILNÍ STÍNĚNÍ CZ OBSAH VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE 3-5 ROLETY MAXI 6-8 9 MINIKAZETA 10-11 PLISSÉ 12-18 KONTAKT 19 VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE Nosný profil Vertikální látková žaluzie Ovládání řetízek/ šňůra MAXIMÁLNÍ

Více

Energo+ Technický popis. Profilový systém. Produktová skupina. Počet komor 6 Parametry U f

Energo+ Technický popis. Profilový systém. Produktová skupina. Počet komor 6 Parametry U f technický list Produktová skupina Třída Materiál Použití Technický popis Profilový systém Energo+ Energo+ Gold Plus RAU-FIPRO Okna, balkonové dveře, posuvná okna 1 Název Šířka Počet komor 6 Parametry U

Více

dělat okna hračka je pro nás w w w.okna.eu

dělat okna hračka je pro nás w w w.okna.eu dělat okna je pro nás hračka w w w.okna.eu h l i n í k o v á o k n a zimní zahrady Hliníkové zimní zahrady vyrábíme s použitím kvalitních hliníkových profilů tradičních německých značek Heroal nebo Schüco

Více

1.5.1 Popis profilového systému COMFORT duben 2012 1/7

1.5.1 Popis profilového systému COMFORT duben 2012 1/7 1.5.1 Popis profilového systému COMFORT duben 2012 1/7 1.5.1 Popis profilového systému COMFORT duben 2012 2/7 Plastová COMFORT jsou vyráběna z německého profilového systému VEKA Softline 70 MD. 1.5.1.1

Více

Proč se vyplatí koupit rolety Oknoplast?

Proč se vyplatí koupit rolety Oknoplast? rolety Proč se vyplatí koupit rolety Oknoplast? Je to kvalita zaručená renomovaným výrobcem. Parametry našich rolet jsou potvrzeny nezávislými výzkumnými ústavy. Pancíř rolety patří k těm nejsilnějším

Více

spolehlivý kreativní Partner pro střešní prosklení zkušený

spolehlivý kreativní Partner pro střešní prosklení zkušený spolehlivý kreativní Partner pro střešní prosklení zkušený Moderní střešní prosklení: nízkoprostupové, krásné, vyráběné zakázkově. O firmě Společnost SOLARA s. r. o. je český výrobce střešního prosklení.

Více

okna ze systému REHAU Brillant-Design Vynikající tepelná izolace a tvarová variabilita pro vysoký standard v bytové výstavbě www.rehau.

okna ze systému REHAU Brillant-Design Vynikající tepelná izolace a tvarová variabilita pro vysoký standard v bytové výstavbě www.rehau. okna ze systému REHAU Brillant-Design Vynikající tepelná izolace a tvarová variabilita pro vysoký standard v bytové výstavbě www.rehau.cz Stavebnictví Automotive Průmysl bydlete stylově a s komfortem s

Více

10. Energeticky úsporné stavby

10. Energeticky úsporné stavby 10. Energeticky úsporné stavby Klíčová slova: Nízkoenergetický dům, pasivní dům, nulový dům, aktivní dům, solární panely, fotovoltaické články, tepelné ztráty objektu, součinitel prostupu tepla. Anotace

Více

Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.2013 číslo B2435/13

Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.2013 číslo B2435/13 Název: SVJ Michelská 8/27 Adresa:,, Telefon: 7662268 E-mail: hrudkova28@seznam.cz Věc: Cenová nabídka ze dne 06.08.20 číslo B245/ Při komunikaci s obchodními zástupci, prosíme, uvádějte číslo Vaší nabídky,

Více

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD

NEXT SD 101, SD 111 BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD NEXT SD 0, SD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE EVROPSKÝ STANDARD BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SD 0, SD Nejvyšší bezpečnost a komfort poskytují při použití se zárubní NEXT SF. Bezpečnostní dveře NEXT SD 0 jsou nejpoužívanější

Více

Fasádní systémy heroal C 50. Koncepty pro budoucnost stavění

Fasádní systémy heroal C 50. Koncepty pro budoucnost stavění Fasádní systémy heroal C Koncepty pro budoucnost stavění Energeticky efektivní koncepty budov pro budoucnost stavění Vyzrálé, orientované na design, hospodárné S inovativní generací fasádních systémů splňuje

Více

PLASTOVÁ, HLINÍKOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA ARTOKNA

PLASTOVÁ, HLINÍKOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA ARTOKNA u PLASTOVÁ, HLINÍKOVÁ A DŘEVĚNÁ OKNA ARTOKNA s.r.o. Svatopetrská /7, 617 BRNO tel.: +42 4 221 8, +42 4 2 ww.artokna.com obchod@artokna.com PRAHA BRNO - HRADEC KRÁLOVÉ OLOMOUC LIBEREC - ŽĎÁR nad SÁZAVOU

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 2 3 ZÁRUKA 5LET 4 5 VÝROBNÍ ZÁVODY Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké Meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu

Více

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015

KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 KATALOG OKEN A DVEŘÍ 2014 2015 2 3 4 ZÁRUKA 5LET 5 VÝROBNÍ ZÁVODY Okna a dveře Otherm se vyrábí ve výrobních závodech: Husinec, Lázně Toušeň, Zášová, Velké Meziříčí. Výrobní závod v Husinci zaujímá plochu

Více

Hliníková okna. Energeticky úsporné systémy hliníkových oken a dveří. Zelená technologie pro modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken

Hliníková okna. Energeticky úsporné systémy hliníkových oken a dveří. Zelená technologie pro modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken Hliníková okna Energeticky úsporné systémy hliníkových oken a dveří Zelená technologie pro modrou planetu Čistá energie ze solárních systémů a oken 2 Schüco Hliníková okna Individuální styl domu Krásný

Více

Inovační technologie lepení pro Vaše okna

Inovační technologie lepení pro Vaše okna Inovační technologie lepení pro Vaše okna Technologie lepení oken nejnovější generace Používání inovačních technologií zlepšuje mnoho oblastí našeho života. Nové postupy a pokrok se nezastaví ani před

Více

Eurohranoly pro výrobu eurooken

Eurohranoly pro výrobu eurooken Eurohranoly pro výrobu eurooken EUROHRANOL je základní polotovar pro výrobu EUROOKEN. Jedná se o třívrstvě lepený hranol, u kterého jsou krycí lamely vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu v radiálním

Více

Novinka firmy. Roto. se ozve, když je na správném místě!

Novinka firmy. Roto. se ozve, když je na správném místě! Novinka firmy Roto se ozve, když je na správném místě! Roto german made Společnost Roto Frank AG se sídlem v Leinfelden- Echterdingenu u Stuttgartu je německá skupina podniků. Firma Roto se stabilně rozrostla

Více

design v interiéru ... nádech intimity. plisse vertikální žaluzie japonské stěny

design v interiéru ... nádech intimity. plisse vertikální žaluzie japonské stěny design v interiéru plisse vertikální žaluzie japonské stěny... nádech intimity. PLISSe VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE JAPONSKÉ STĚNY Buďte netradiční a zvolte originální alternativu k interiérovým roletám a žaluziím.

Více

Avantis 75. Okna a dveře. Sapa Building System

Avantis 75. Okna a dveře. Sapa Building System Avantis 75 Okna a dveře Sapa Building System Avantis 75 je tříkomorový systém oken a dveří s přerušením tepelných mostů, který představuje nejvyšší standard pro tepelnou izolaci a stabilitu. Avantis 75

Více

Ideální. NOVINKA: inovativní kombisystém S 9000 INOVACE V SYSTÉMU

Ideální. NOVINKA: inovativní kombisystém S 9000 INOVACE V SYSTÉMU NOVINKA: inovativní kombisystém S 9000 + + Tepelně izolující + + Flexibilní + + Skvěle těsnící + + Inovativní + + Líbivý design Ideální INOVACE V SYSTÉMU Systém S 9000 Nový systém se středovým těsněním

Více

VÝPIS VÝPLNÍ OTVORŮ NA AKCI - DUBÍ ZELENÝ DŮM Datum: 12.1.2015

VÝPIS VÝPLNÍ OTVORŮ NA AKCI - DUBÍ ZELENÝ DŮM Datum: 12.1.2015 Stránka č. 1 z 5 VÝPIS VÝPLNÍ OTVORŮ NA AKCI - DUBÍ ZELENÝ DŮM Datum: 12.1.2015 PVC systém :Okna budou vyrobena z vysoce kvalitního 5-tikomorového a 6-tikomorového plastového profilu ( třídy A dle ČSN

Více