MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L"

Transkript

1 MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau

2 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 / SB 130L íslice 9 nebo 9,1 na p írub výstupní trubka 12 mm bez ozna ení SB 130 / SB 130L zvýšený výkon íslice 1 nebo 1,1 na p írub 56 mm 1 d lek nebo íslo 4 SB 135 / SB 135L íslice 9,1 na p írub výstupní trubka vn jší pr m r 17 mm bez ozna ení SB 140 / SB 140 SL 2 d lky íslice 1,1 na p írub 60 mm SB 140 / SB 140 SL zvýšený výkon 3 d lky SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 2

3 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 3

4 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL SESTAVA POLOMOTOR, VRTÁNÍ VÁLCE 56 MM, MONTÁŽNÍ ROZM R KLIKOVÉ H ÍDELE = 62 MM SESTAVA POLOMOTOR, VRTÁNÍ VÁLCE 56 MM, MONTÁŽNÍ ROZM R KLIKOVÉ H ÍDELE = 69 MM (PRO SEKA KY LTS) SESTAVA POLOMOTOR, VRTÁNÍ VÁLCE 56 MM, MONTÁŽNÍ ROZM R KLIKOVÉ H ÍDELE = 80 MM SESTAVA POLOMOTOR, VRTÁNÍ VÁLCE 60 MM, MONTÁŽNÍ ROZM R KLIKOVÉ H ÍDELE = 80 MM (PRO SEKA KY LTS) SESTAVA POLOMOTOR, VRTÁNÍ VÁLCE 60 MM, MONTÁŽNÍ ROZM R KLIKOVÉ H ÍDELE = 62 MM 1 SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 4

5 1460, 1475,1486 Kliková sk í SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 5

6 1460, 1475,1486 Kliková sk í Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL SK Í MOTOROVÁ S PÍSTEM SB (VRTÁNÍ 56 MM) SLOŽENÁ Z POZIC 1 A SK Í MOTOROVÁ S PÍSTEM SB130 (VRTÁNÍ 56 MM) S NÁLITKEM PRO 1 BRZDU SK Í MOTOROVÁ S PÍSTEM SB (VRTÁNÍ 60 MM) SLOŽENÁ Z POZIC 1 A 3-5 A 7-10 S PÍSTEM ŠROUB M6x55 S VÁLCOVOU HLAVOU SESTAVA VOLNÝCH DÍL ŠKRTÍCÍ KLAPKA SESTAVA VOLNÝCH DÍL - PÁ KA KOLÍK 5x SADA VOLNÝCH DÍL T MEN KROUŽEK T SNÍCÍ DEKOVENTILU VENTIL DEKOMPRESNI HADICE 4x1,5x200 MM 1 * HADICE METRÁŽ SPONA HADICOVÁ 8 MM 2 SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 6

7 1460, 1475,1486 Kliková h ídel SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 7

8 1460, 1475,1486 Kliková sk í Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL H ÍDEL KLIKOVÁ SESTAVA SB140 S POZICÍ 10 DÉLKA NA STRAN VÝSTUPU 126,5 MM, ROZM R a 80 H ÍDEL KLIKOVÁ SESTAVA SB 130 S POZICÍ 10 DÉLKA NA STRAN VÝSTUPU 115,5 MM, ROZM R A PERO WOOD 4x KULI KA 1/4" (6,35 MM) X X X X SESTAVA VOLNÝCH DÍLU - REGULÁTOR KROUŽEK T SNÍCÍ 30x37x SESTAVA VOLNÝCH DÍL PÍST SESTAVA VOLNÝCH DÍL PÍST 60, DBÁT NA STEJNÉ OZNA ENÍ A, B, C NA DNU PÍSTU A P ÍRUB SK ÍN KROUŽEK POJISTNÝ A14 DIN KROUŽEK PÍSTNÍ KROUŽEK PÍSTNÍ 60 MM S TRAPÉZ. PR EZEM EP PÍSTNÍ LOŽISKO JEHLOVÉ 14x20x PERO WOOD 3x3, SESTAVA VOLNÝCH DÍL RADIÁLNÍ LOŽISKO PODLOŽKA PODLOŽKA PRUŽNÁ MATICE M10x1 STARÉ ÍSLO POLOŽKY 13, 14, 15 SLOUŽÍ K UPEVN NÍ MAGNETOVÉHO KOLA PÍST PR M R 56 NA SB PÍST PR M R 60 NA SB 140 SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 8

9 1460, 1475,1486 Nádrž, karburátor SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 9

10 1460, 1475,1486 Nádrž, karburátor Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL NÁDRŽ PALIVOVÁ ÚPLNÁ UZÁV R NÁDRŽE SESTAVA ZÁTKA 18,4 MM KRYT PRO RADIÁLNÍ STARTOVÁNÍ ZÁTKA 21,5 MM ŠROUB HI-LO 5,8x T SN NÍ SESTAVA VOLNYCH DILU STARTOVACÍ KLAPKA ŠROUB M6x40 O KOVÁ HLAVA KROUŽEK T SNÍCÍ 15,6x1, T SN NÍ BAKELIT SADA T SN NÍ SESTAVA VOLNYCH DILU DRŽÁK TRYSEK 0,89 SESTAVA VOLNÝCH DÍL DRŽÁK TRYSEK 0,93 POUZE PRO MOTORY OZNA ENÉ 1, 2 NEBO 3 D LKY KROUŽEK T SNÍCÍ SESTAVA VOLNÝCH DÍL KRYTKA PLOVÁKU A JEHLA VLOŽKA ISTI E VZDUCHU KOKOSOVÁ VLÁKNA VÍKO P EPÁŽKA S T SN NÍM ŠROUB SE ZÁPUSTNOU HLAVOU VLOŽKA ISTI E VZDUCHU HADI KA PALIVOVÁ 15 MM VÍKO SESTAVA S POZICÍ KOLÍK ZÁVITOVÝ M5x40, ZÁVIT DO PLASTU MATICE M5 K ÍDLOVÁ POZICÍ 13 A 14 LZE ZAM NIT PAPÍROVÝ FILTR NA MOTORECH SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 10

11 1460, 1475,1486 Zapalování SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 11

12 1460, 1475,1486 Zapalování Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL KOLO OB ŽNÉ SB KOLO OB ŽNÉ SB SESTAVA VOLNÝCH DÍL ZAPALOVÁNÍ ( ERNÁ CÍVKA) CÍVKA ELEKTRONICKÉHO ZAPALOVÁN ( ERNÁ) SESTAVA VOLNÝCH DÍL ZAPALOVÁNÍ ( ERVENÁ CÍVKA) CÍVKA ELEKTRONICKÉHO ZAPALOVÁN ( ERVENÁ) 3 KRYTKA 4 KABEL 5 KONCOVKA KABELOVÁ SVÍ KA BOSCH 7 HADI KA PRO IZOLACI KABELU 7x0,7x200 MM SESTAVA VOLNÝCH DÍL ŠROUB M6x25 S O KOVOU HLAVOU SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 12

13 1460, 1475,1486 Startování Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL RUKOJE S ÚCHYTKOU LANKA ŠN RA STARTOVACÍ POUZDRO PRUŽINOVÉ SPO ZÁPADKY STARTOVADLA SB KLADKA - SESTAVA SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 13

14 1460, 1475,1486 Tlumi výfuku Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL TLUMI VÝFUKU S KRYTEM TRUBKA O VN JŠÍM PR M RU 12 MM TLUMI S KRYTEM TRUBKA O VN JŠÍM PR M RU 17 MM PODLOŽKA 6,2x12x1, ŠROUB M6x16 S O KOVOU HLAVOU KRYT TLUMI E DÍLY PRO UPEVN NÍ KRYTU TLUMI E. NAHRAZENO NÝTEM 5x SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 14

15 1460, 1475,1486 Brzda SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 15

16 1460, 1475,1486 Brzda Pozice Objednací íslo Název sou ásti SB 130 SB 135 SB 140 SB 140SL H ÍDEL S BRZDOVÝM OBLOŽENÍM ŠROUB PÁKA - SESTAVA - Z PRUŽINA TAŽNÁ PRUŽINA TAŽNÁ PÁKA BRZDY PODLOŽKA PLECH OP RNÝ ŠROUB M6x16 S O KOVOU HLAVOU PRUŽINA KONTAKTNÍ DÍL IZOLA NÍ 1 1 SACHS Katalog íslo 35/Verze 1/Strana 16

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2 1453,1454,1447 Rozpis díl 1 9943224 GUFERO 17x35x10 2 1

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau INTEC PRO Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204.

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204. STAVEBNÍ MECHANIZACE 2012 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY Délka/ vnější Ø Šířka/ vnitřní Ø Info - použití pro modely: díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 55

Katalog náhradních dílů IGLAND 55 Katalog náhradních dílů IGLAND IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N Grimstad, Norway Phone + 7

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA POKYNY PRO MODERNIZACI EVO (OBJ. Č. ROTAX 298 090) Vážený zákazníku, následující návod popisuje modernizaci ze systému zapalování DENSO na systém DELLORTO a také modernizaci z pneumaticky

Více

Náhradní díly k plynovým topidl m 111-1001 111-1002 111-1003 111-1004 111-1005 111-1011 111-1012 111-1016 1 820 111-1018 111-1019 408 111-1020

Náhradní díly k plynovým topidl m 111-1001 111-1002 111-1003 111-1004 111-1005 111-1011 111-1012 111-1016 1 820 111-1018 111-1019 408 111-1020 Náhradní díly k plynovým topidlm 111-1001 111-1002 111-1003 111-1004 111-1005 111-1011 111-1012 111-1016 111-1018 111-1019 111-1020 111-1021 111-1022 111-1023 111-1024 111-1025 111-1026 111-1029 111-1030

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 60

Katalog náhradních dílů IGLAND 60 IGLAND 0 Výrobce: IGLAND A.S., Roresanden 09 N Grimstad, Norway Telefon: +7 7 00 Telefax: +7 7 0 Approved Revised: Issued: 0.0.0 P/N: 90 F:\DELEKAT\VINSJ\0\delekatalog 0.DOC Dovozce : IG-LES, s.r.o. J.Tomáška

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

BVF Karburátor 16 N3

BVF Karburátor 16 N3 BVF Karburátor 16 N3 Technický popis Karburátor BVF je originální sériově montovaný karburátor pro všechny motocykly Simson. Karburátor je kvalitně vyrobený ze zinkového odlitku. Je kompletní připravený

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Tabulka

Více

set order no./ obj. č. sestavy

set order no./ obj. č. sestavy EG 11 IMR (8896109) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Bolt M6 22 1 Šroub M6 22 2 Washerφ6 6 Podložka φ6 3 Spring Washerφ6 6 Pružná podložka φ6 4 Nut M6 2 Matice M6 5 Receptacle(DC)

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 1. část: MOTOR. Blok válců s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 1. část: MOTOR. Blok válců s příslušenstvím Blok válců s příslušenstvím 1 Blok válců s příslušenstvím 1. 10-504-7001 Úplný blok válců se závrtnými šrouby do 3. série pro Š 1000MB 1 110-000081 1. 10-508-7001 Úplný blok válců od 4. do 7. série pro

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní MO ceny v Kč bez DPH)

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní MO ceny v Kč bez DPH) Obchodní zastoupení SANIT ČR Jungmannova 1498/2, Znojmo, PSČ 669 02, Česká republika tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní

Více

OBSAH. Profily - Modul 45 - drážka 8. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Kompletační doplňky - drážka 6

OBSAH. Profily - Modul 45 - drážka 8. Zaslepovací doplňky - drážka 6. Spojovací doplňky - drážka 6. Kompletační doplňky - drážka 6 OBSAH Profily - Modul 45 - drážka 8 101832 Profil 18.5x32 1/1 101845 Profil 18.5x45 1/1 101803 Profil 18.5x45 třídrážkový 1/1 101890 Profil 18.5x90 1/1 101180 Profil 18.5x180 1/1 103232 Profil 32x32 1/2

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz ČÍSLO POLOŽKY NÁZEV POLOŽKY BRUTTO CENA POZNÁMKY 0122114030 Zajišťovací šroub 350 Kč 0122214035 Zajišťovací šroub 427 Kč 0131108055 Šroub s okem 248 Kč 0143518000 Zátka šroub. 141 Kč 0143522000 Zátka šroub.

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

ASK AČR Registrační list motoru

ASK AČR Registrační list motoru ASK AČR Registrační list motoru Registrační list č.: M/01/08 Platné od: 01.01.2008 Platné do: 31.12.2010 1. Všeobecné 1.1 Výrobce: IAME spa - ZINGONIA (ITALY) 1.2 Obchodní označení -(Typ/model): PARILLA

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VRTULÍ ŘADY V 503 VRTULE V 503, V 503A, V 503AP AVIA PROPELLER, s.r.o. 199 00 Praha 9 Letňany, Česká Republika Dok. č.: 073-8921.7 Vydání: Revize: Únor 2009 ŘADA V 503 PLATNÉ OZNAČENÍ

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Bergen Master Line Plus. Přehled náhradních dílů a sestavy

Bergen Master Line Plus. Přehled náhradních dílů a sestavy Bergen Master Line Plus Přehled náhradních dílů a sestavy 1 Bergen Master Line Plus 45 2 Bergen Master Line Plus 45-1 Díl č. Popis Pozice 2800 Přední kryt M Plus 1001 2801 Dvířka krytu M Plus 1002 2803

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor.

101 Těleso čerpadla 132 Mezistěna. 545.2 Zadní ložiskové pouzdro. 550.2 Podložka. 685 Ochranné pouzdro. 813 Stator. 818 Rotor. 20 NTV 73 3 LM 80 819.1 550.2 550.2 950 412.2 Těleso čerpadla Oběžné kolo Těsnící kroužek Těsnící kroužek O 412.2 Těsnící kroužek O Těsnící kruh Distanční kroužek Zadní ložiskové pouzdro Podložka 550.2

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

SA.9103.101 poli ka s perforací, nosnost 100 kg klasická montáž do lišt 19 rozvad e, hloubka rozvad e 1000 480 x 44 x 710 0901-045

SA.9103.101 poli ka s perforací, nosnost 100 kg klasická montáž do lišt 19 rozvad e, hloubka rozvad e 1000 480 x 44 x 710 0901-045 SKS 19 poli ka s perforací - hloubka 350/550/710 mm, p ední a zadní úchyt, nosnost 100 kg SA.6003.101 poli ka s perforací, nosnost 100 kg klasická montáž do lišt 19 rozvad e, hloubka rozvad e 600 480 x

Více

5. P ehled náhradních díl všech modelových ad

5. P ehled náhradních díl všech modelových ad 5. P ehled náhradních díl všech modelových ad 5.1 Náhradní díly pro modelovou adu Phoe-niX Název díl pro Phoe-niX Magnet Náhradní díly v sad Díly Množství Pozice Membrány s držákem 1 pár 5 T leso ventil

Více

Nabídka materiálu k prodeji 3.4.2012

Nabídka materiálu k prodeji 3.4.2012 Nabídka materiálu k prodeji 3.4.2012 Kód Popis Množství Jednotka Prodejní cena za jednotku Cena Celkem Datum výroby M3123080000081 SVAŘ.DRÁT MIG 308 LSi D 0,8 15,00 kg 346,09 Kč 5 191,29 Kč 30.7.2008 M151111320068

Více

STŘIHAČKA ŘETĚZŮ S 16

STŘIHAČKA ŘETĚZŮ S 16 9.1.1.3 Střihačky STŘIHAČKA ŘETĚZŮ S 16 Stříhačka řetězů S 16 (dále jen střihačka) je určena ke stříhání řetězů, kulatiny, resp. jiných průřezově odpovídajících profilů z materiálu o pevnosti do 600 MPa.

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 Auto-moto díly Objednávka/datum: Žižkova 618,664 62 Hrušovany u Brna Faktura č.: Židlochovice Iveta Zoubková Odběratel: Komenského 408 667 01 Židlochovice Strana

Více

VNĚJŠÍ TYČOVÉ UZÁVĚRY ø 16 mm 10.01.01.0

VNĚJŠÍ TYČOVÉ UZÁVĚRY ø 16 mm 10.01.01.0 VNĚJŠÍ TYČOVÉ UZÁVĚRY ø 16 mm 10.01.01.0 1011 160.000 Vnější tyčový uzávěr ø 16 mm sada Materiál : ocel nerez : 0,930 kg 1012 160.000 Vnější tyčový uzávěr ø 16 mm sada Materiál : ocel pozink : 0,930 kg

Více

Příloha č. 1 ke Smlouvě KRPT-168589-7/ČJ-2015-0700VZ pro Část 1 - Cenová tabulka náhradních dílů pro osobní vozidla značky Škoda Počet listů: 187 číslo pol. katalogové číslo název ks cena za ks v Kč/bez

Více

termaq Katalog a ceník náhradních díl plynových prtokových ohíva vody Ceník prací a služeb

termaq Katalog a ceník náhradních díl plynových prtokových ohíva vody Ceník prací a služeb Katalog a ceník náhradních díl plynových prtokových ohíva vody Ceník prací a služeb typ G-9-0termaQ typ G-9-02 termaq elektronic typ G-9-02 termaq aqua-power termaq Název ND Hlavní ho ák zemní plyn G20

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ VRÁTKY Tato zařízení jsou určena výhradně ke zvedání materiálu. PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2015

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2015 Obchodní zastoupení SANIT ČR Jungmannova 1498/2, Znojmo, PSČ 669 02, Česká republika tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2015 platnost

Více

Hlavní rysy, popis. Plynule přednastavitelná šroubení pro otopná tělesa umožňující:

Hlavní rysy, popis. Plynule přednastavitelná šroubení pro otopná tělesa umožňující: Hlavní rysy, popis Plynule přednastavitelná šroubení pro otopná tělesa umožňující: Uzavírání, přednastavení, vypouštění a napouštění Hodnota přednastavení se během vypouštění nebo uzavírání neztrácí Vřeteno

Více

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona.

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona. Bruska Belt 412991000 Belt - prachový pytel bez zipu ks 1 598,33 Kč 1 918 Kč 412991215 Belt - bederní pás k tažení ks 4 376,67 Kč 5 252 Kč 4121126003 Belt - brusný válec 200 mm ks 12 470,00 Kč 14 964 Kč

Více

DUM 13 téma: Kreslení valivých ložisek

DUM 13 téma: Kreslení valivých ložisek DUM 13 téma: Kreslení valivých ložisek ze sady: 01 tematický okruh sady: Kreslení výkres sestavení ze šablony: 04_Technická dokumentace Ur eno pro :1. ro ník vzd lávací obor: 26-41-M/01 Elektrotechnika

Více

Bergen Master Line Přehled náhradních dílů a sestavy

Bergen Master Line Přehled náhradních dílů a sestavy Bergen Master Line Přehled náhradních dílů a sestavy 1 Bergen Master Line 30 2 Bergen Master Line 30-1 Díl č. Popis Pozice 3316 Přední kryt 1001 3317 Těsnění 12x4 samolepící 1m 1001 3318 Boční kryt levý/pravý

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 46 198,30 včetně DPH 55 900,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 2 3 4 4 4 11 11

Více

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA

TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA TECHNICKÝ MANUÁL ROLETOVÉ SYSTÉMY REFLEXOL, VERANDA Reflexol 76 Základní specifikace produktu Reflexol 76 Řezy KAZETA VEDENÍ A SPODNÍ PROFIL Vedení lanka Spodní profil Ø 42 Spodní profil Ø 35 Spodní profil

Více

MIG/MAG hořák typ MB15

MIG/MAG hořák typ MB15 MIG/MAG hořák typ MB15 Vzduchem chlazený 150A Mix 60% DC drát Ø 0,6-1,0 Poz. Obj. číslo Název 1. 2. 3. 6. 7. 8. 9. 10. 4101.11 4102.05 4102.04 41000 41000 4106.06 4106.08 4106.10 4106.12 4108.01 4108.02

Více

Výce elový vysava (pro mokré a suché vysávání) Návod k obsluze 445X

Výce elový vysava (pro mokré a suché vysávání) Návod k obsluze 445X Výce elový vysava (pro mokré a suché vysávání) Návod k obsluze 445X Odpov dný výrobce MAKITA CORPORATION Anjo, Aichi Japan Autorizovaný zástupce v Evrop MAKITA INTERNATIONAL EUROPE LTD. Michigan Drive,

Více

www.ivarcs.cz ELEKTRONICKÁ OBĚHOVÁ ČERPADLA PRO SOLÁRNÍ KOLEKTORY A GEOTERMÁLNÍ TOPNÉ SYSTÉMY VŠEOBECNÉ ÚDAJE

www.ivarcs.cz ELEKTRONICKÁ OBĚHOVÁ ČERPADLA PRO SOLÁRNÍ KOLEKTORY A GEOTERMÁLNÍ TOPNÉ SYSTÉMY VŠEOBECNÉ ÚDAJE VŠEOBECNÉ ÚDAJE POUŽITÍ Elektronická ob hová erpadla s nízkou spot ebou energie pro cirkulaci vody v topných a chladicích systémech s uzav eným tlakovým okruhem nebo otev eným okruhem. VÝHODY Díky použité

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

Obsah. Kapitola 2A Opravy prováděné ve vozidle benzínové motory..56. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 2A Opravy prováděné ve vozidle benzínové motory..56. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Všeobecná nebezpečí... 12 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla... 16 Týdenní kontroly... 17 Kontrolní místa v motorovém prostoru...

Více

Obr. Ozna ení Délka Pr m r vodi e Pr ez vodi e Balení. (mm) (mm) (mm 2 ) (ks)

Obr. Ozna ení Délka Pr m r vodi e Pr ez vodi e Balení. (mm) (mm) (mm 2 ) (ks) Zna ení vodi Použitý materiál: návle ky - m k ené PVC Charakteristika: samozhášecí, bezhalogenové odolné v i chemikáliím, gama a UV zá ení znaky pro délku 3mm: 0-9, A-Z, + - /., = zem základní znaky pro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 1000 VENTILY PRO SPLACHOVÁNÍ WC

Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 1000 VENTILY PRO SPLACHOVÁNÍ WC Návod na montáž, obsluhu a údržbu PRESTO 1000 8/2007 PRESTO 1000 MÍS 1000 M 1000 TC 1000 E 1000 A Technická data průtok vody při 300 kpa Množství vody na spláchnutí Připojení : 90 l/min (viz graf) : 9

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 1 587000001 Motor Engine 1 2 Šroub M10x50 Hex bolt 10x50 1 3 Podložka Washer 9 4 Podložka Limit washer 1 5 Pojistná matice M10 Lock nut M10 12 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 1 7 B54100044 Šroub

Více

Kód English Czech 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4

Kód English Czech 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4 Unitedpower GG 1300 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4 3S3606118 M6 φ18 plain washer podložka M6φ18 5 3C13008

Více

Katalog výroby od 1.9.2014

Katalog výroby od 1.9.2014 Katalog výroby od 1.9.2014 Výroba: vyroba@tkmoto.cz Telefon výroba: 733 689 983 Popis výrobku Obrázek Skl. číslo Jawa pérák Krytka zadního kola, surová 0001 Krytka zadního kola, chrom 0002 Krytka předního

Více

KATALOG VERNER A501 NÁHRADNÍCH DÍLŮ. automatický kotel

KATALOG VERNER A501 NÁHRADNÍCH DÍLŮ. automatický kotel KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ automatický kotel VERNER A50 ČSN EN ISO 900: 00 SEZNAM SKUPIN NÁZEV OBJEDNACÍ ČÍSLO STRANA ČÍSLO VÝKRESU 0 TĚLESO b05.0586. 050586. 0 VZDUCHOVÁ REGULACE b06.67 6 0667 03 SPALOVACÍ

Více

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87)

VÝPRODEJ VYBRANÝCH ZÁSOB ORIGINÁLNÍCH ND PRO SPALOVACÍ MOTORY TEDOM-LIAZ NABÍDKA Č. 007-NZ-2012 (SKLAD J87) J87 10357 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 442176812405 7681240 5 290 2 J87 14408 AKUMULÁTOR PLYNU ÚPLNÝ ( tlakovaný ) 44217681234 7681234 6 844 7 J87 10010 ČELO BLOKU MOTORU 442110140035 1014003 2

Více

Tyto díly objednávejte na tel.č. 596 015 634

Tyto díly objednávejte na tel.č. 596 015 634 Číslo ND Popis Výprodejová cena vč. DPH Počet ks na skladě 6U0010203K STITEK K SERIZ.SVET. 3 Kč 10 6U0035447 SVORKOVNICE 4POL./10 8 Kč 8 6U0121050B TRUBKA CHLAZENI 613 Kč 1 6U0121050C TRUBKA CHLAZENI 584

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

NABÍDKA ND T148, T815

NABÍDKA ND T148, T815 1 230 710 KLÍČ ZÁSTRČNÝ IMBUS T 148 21,00 Kč 2 193915060 ODPOJOVAČ BATERIE T 148 144,00 Kč 3 193939141 PŘEPÍNAČ NOŽNÍ SVĚTEL 20-005-4048 T 148 80,00 Kč 4 193939172 ZÁSUVKA MONT.SVÍTILNY T 148 18,00 Kč

Více

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy Remeha CAlenta Přehled náhradních dílů a sestavy 1 Remeha CAlenta 15s / 25s / 15ds / 25ds 2 Remeha Calenta 15s /25s /15ds / 25ds - 1 Díl č. Popis Pozice 4101 Přední kryt Calenta 1001 4102 Dvířka krytu

Více