MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA"

Transkript

1 MOTOR JIKOV 1433, 1453, 1454 WAPE, 1447 ISKRA Vladimír Bernklau

2 1453,1454,1447 Válec a kliková sk í JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 2

3 1453,1454,1447 Rozpis díl GUFERO 17x35x GUFERO 17x28x7 TERRA LOŽISKO KULI KOVÉ 6203-C PODLOŽKA VYMEZOVACÍ H ÍDEL KLIKOVÁ VARI ( klik. ep TERRA) H ÍDEL KLIKOVÁ TERRA PERO 3X LOŽISKO UR EP PÍSTNÍ KROUŽEK POJISTNÝ KROUŽEK PÍSTNÍ 56x KROUŽEK PÍSTNÍ 56.25X2 I. VÝBRUS KROUŽEK PÍSTNÍ 56,50X2 II. VÝBRUS KROUŽEK PÍSTNÍ 57,00x2 IV. VÝBRUS KROUŽEK PÍSTNÍ 60x KROUŽEK PÍSTNÍ 60,25x2 I. VÝBRUS PODLOŽKA VYMEZOVACÍ PÍST PR M R 56 "VARI" PÍST PR M R 56,25 I. VÝBRUS PÍST PR M R 56,5 - II.VÝBRUS PÍST PR M R 56,75 III. VÝBRUS PÍST PR M R 57,00 IV. VÝBRUS PÍST PR MÉR 60 ALMET TYP PÍST PR M R 60,25X LOŽISKO JEHLOVÉ 14x17x20 INA OJNICE OJNICE TERRA LOŽISKO JEHLOVÉ 18x24x EP KLIKOVÝ EP KLIKOVÝ 18x39 TERRA SK Í KLIKOVÁ VARI SK Í KLIKOVÁ MOTOR 6 HP SK Í KLIKOVÁ - TERA T SN NÍ KLIKOVÉ SK Í ŠROUB PODLOŽKA 6, MATICE M6 SN MATICE HLAVY VÁLCE PODLOŽKA 8,4 SN HLAVA VÁLCE DO ROKU HLAVA VÁLCE STARÁ BEZ DV HLAVA VÁLCE NOVÁ PRO DV PODLOŽKA 6,4 SN T SN NÍ T SNÉNÍ POD HLAVU 56 MM T SN NÍ POD HLAVU 60 MM PODLOŽKA IZOLA NÍ ŠROUB M6x VÁLEC VÁLEC VÁLEC - SESTAVA SE ŠROUBY VÁLCE 60 - SESTAVA SE ŠROUBY 1 JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 3

4 1453,1454,1447 Rozpis díl ŠROUB ZÁVRTNÝ T SN NÍ VÁLCE 56 MM T SN NÍ VÁLCE 60 MM KROUŽEK POJISTNÝ NÁBOJ SPOJKY - SESTAVA PODLOŽKA 10,5 SN MATICE M10x1 STARÉ ÍSLO ZÁVA Í SPOJIKY ÚPLNÉ ZÁVAŽÍ - SESTAVA 1 * OBLOŽENÍ SPOJKY - KOVOVÉ * OBLOŽENÍ SPOJKY FERODO PRUŽINA SPOJKY ŠROUB SPOJKY M6x MATICE M 6 ONL ŠROUB M8x20 CSN PODLOŽKA 8,2 SN UZÁV R - SESTAVA MEZIP ÍRUBA SESTAVA PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL.0,2MM PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL.0,5MM PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL 0,4MM PODLOŽKA VYMEZOVACÍ TL 0,3MM POUZDRO TLUMI - SESTAVA MATICE M8 SN ŠROUB M3,9X PODLOŽKA 4, ROZP RKA KRYT TLUMI E CE 1 * KRYT TLUMI E VÝFUKU CLONA PLECH STÍNÍCÍ TLUMI VÝFUKU T SN NÍ VÝFUKU ŠROUB M8x16 SN PODLOŽKA 5,3 MM PODLOŽKA 5,1 SN MATICE M5 SN VENTIL DEKOMPRESNI SADA ZAKLADNÍ VARI ODLEH ENÝ S HADI KA PALIVOVÁ 5X360MM SPONA HADICOVÁ - COBRA 8-9,DL= KROUŽEK T SNÍCÍ DEKOVENTILU 1 Pro motory 1453, 1454 VAPE Pro motory 1447 DV Obsahuje položky 13,14 a 15 Bude montována s t sn ním 56 mm od Obsahuje položky 28,29,(29a) 30 Obsahuje položky 37, 38, 39 a 45 Obsahuje položky 47-52, Obsahuje položky Sada obsahuje Hlava válce, t sn ní pod hlavu, Sví ka, Dekompresní ventil, T sn ní, Hadi ka, Spona, Botka sví ky, trubi ka 5x0,5 20 mm. Nutné úpravy Upravit držadlo na , Chladící plech otvor na DV, karburátor 3712 vrtat otvor na trubi ku JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 4

5 1453,1454,1447 Zapalování JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 5

6 1453,1454,1447 Rozpis díl zapalování SVÍ KA ZAPALOVACÍ N17C SVÍ KA ZAPALOVACÍ N15C STUDENÁ SVÍ KA ZAPALOVACÍ BRISK D17YC BOTKA KABELOVÁ OK PG P EVLE KA GUMOVÁ ZAPALOVÁNÍ KONTAKTNÍ ROTOR - VARI STATOR - VARI PODLOŽKA 4, ŠROUB M6x PR CHODKA GUMOVÁ KONDENZÁTOR ISKRA KONTAKT ISKRA CÍVKA ISKRA CÍVKA SV TELNA - TERRA VODI VN - VARA MAGNETO BEZKONTAKTNÍ DUCATI SPÍNA ZAPALOVÁNÍ DUCATI KABEL ZKRATOVA E DRŽADLO DRŽADLO (1447) PODLOŽKA 6,4 SN MATICE M6 SN PODLOŽKA 6,4 SN PODLOŽKA 6,4 SN PODLOŽKA 6,1 SN PR CHODKA GUMOVÁ PODLOŽKA 4, PODLOŽKA ŠROUB M6x VODI ZAPALOVACÍ ZYA SN KABEL VYSOKONAP OVÝ METRÁŽ ŠROUB M4x ALTERNÁTOR 6V VAPE A MAGNETO BEZKONTAKTNÍ SETRVA NÍKOVÉ 1 26a ROTOR 1 26b ŠROUB M5x c STATOR 1 26d NOSI STATORU SPÍNA ELEKTRONICKÝ VAPE Z SPÍNA ELEKTRICKÝ Z19-3 VÝVODY ÚCHYT SPÍNA E ŠROUB M5x PODLOŽKA 5,3 SN DRŽÁK SPÍNA E VAPE Z22 1 JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 6

7 1453,1454,1447 Startér, palivová soustava 94a JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 7

8 1453,1454,1447 Rozpis díl NÁDRŽ PLASTOVÁ PLECH CHLADÍCÍ 1 * PLECH CHLADÍCÍ - ÚPRAVA TERRA UZÁV R NÁDRŽE PLASTOVÝ UZÁV R NÁDRŽE UZÁV R NÁDRŽE - NÉMECKÝ DRŽADLO SPONA KABELOVÁ ŠROUB M6x14 SN PODLOŽKA 6,1 SN MATICE M6 SN MATICE ROHATKY PODLOŽKA PRUŽNÁ 14 BN ŠROUB M8x16 SN PODLOŽKA 8,4 SN ROHATKA ZVÝŠENÁ (NAHRAZUJE ) KOLO VENTILÁTORU-OB ŽNÉ 1 * KOLO VENTILÁTORU - OB ŽNÉ TERRA KOHOUT PALIVOVÝ KOHOUT PALIVOVÝ - TERRA T LESO KOHOUTU HADI KA PALIVOVÁ 125 mm 1 16a HADI KA PALIVOVÁ 75 mm ISTI PALIVA HRDLO SPOJOVACÍ TS HADI KA PALIVOVÁ 250 mm HADI KA PALIVOVÁ 400 mm 1 * HADI KA PALIOVOVÁ METRÁŽ (1 kg = cca 18 m) KROUŽEK P ÍPOJKA T SN NÍ ŠROUB P ÍPOJKY OBJÍMKA GORBIN KARBURÁTOR 2820 T TERRA KARBURÁTOR 2820 T 1 * 3716 KARBURÁTOR AGZAT KARBURÁTOR 2820 T KARBURÁTOR 56 DV KARBURÁTOR 60 DV T LESO KARBURÁTORU ŠROUB OVLÁDÁNÍ PRUŽINA ŠROUB DORAZOVÝ OP RA BOVDENU PODLOŽKA S JAZÝ KEM PODLOŽKA T ECÍ PÁ KA DORAZU PODLOŽKA MATICE M5 SN MATICE M5 SN PRUŽINA 1 JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 8

9 1453,1454,1447 Rozpis díl OSI KA STARTOVACÍ KLAPKY. - KOMPLET KLAPKA STARTOVACÍ ŠROUB OSI KY KOMORA PLOVÁKOVÁ KOVOVÁ KOMORA PLOVÁKOVÁ PLAST (NÁHRADA ZA ) ŠROUB S O KOVOU HLAVOU M4X14 2 * ŠROUB 2 * PODLOŽKA 4,3 mm KROUŽEK 42x2 SN PLOVÁK KOMPLETNÍ OSI KA ZÁV SU TRYSKA HLAVNÍ TRYSKA HLAVNÍ 86 DV TRUBICE EMULZNÍ T SN NÍ 10X7,1X VENTIL JEHLOVÝ KOMPLETNÍ T SN NÍ 5,5/2, KULI KA IV PRUŽINA KULI KY POJISTKA PODLOŽKA 4 mm ŠROUB M4x KOLÍK 2x OSI KA ŠKRTÍCÍ KLAPKY KLAPKA ŠKRTÍCÍ PÁ KA ŠKRTÍCÍ KLAPKY 1 60a PODLOŽKA A 3,2 1 61a PODLOŽKA A3 1 62a ŠROUB ŠKRTÍCÍ KLAPKY M3x PODLOŽKA 4 mm ŠROUB P ÍPOJKY ŠROUB REGULA NÍ PRUŽINA ZAJIŠ OVACÍ TRYSKA B HU NAPRÁZDNO 5HP TRYSKA B HU NAPRÁZDNO 6HP OSI KA STARTOVACÍ KLAPKY 1 * OSI KA STARTOVACÍ KLAPKY. - KOMPLET PÁ KA STARTOVACÍ KLAPKY STARTER ZÁCHYT PLASTOVÝ OD ROKU 1996 (NAHR ) ZÁCHYT PLECHOVÝ RUKOJE STARTOVADLA OD ROKU RUKOJE STARTOVADLA RUKOJE GUMOVÁ (NAHRAZENA ) Š URA STARTOVACÍ 1 * Š RA PES-LEINE 3,8mm KROUŽEK POJISTNÝ 10 SN MISKA MISKA TERRA 1 * ŠROUB ST EDOVÝ /STARÉ PROVEDEN PRUŽINA ŠROUB STARTERU 1 JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 9

10 1453,1454,1447 Rozpis díl PRUŽINA BUBÍNEK STARTOVACÍ MISKA S PRUŽINOU "VARI" ZÁPADKA PRUŽINA STARTÉRU KRYT STARTOVÁNÍ PODLOŽKA 6,4 SN PODLOŽKA PODLOŽKA 6,4 SN * PODLOŽKA 6,1 SN ŠROUB M8x12 CSN PODLOŽKA 8, KLAPKA REGULA NÍ (NÁHRADA ) TÁHLO OVLÁDACÍ PRUŽINA VRATNÁ PÁKA -SESTAVA (NÁHRADA ) ŠROUB M6x18 CSN VLOŽKA PODLOŽKA 6,4 SN ISTIC VZDUCHU -SESTAVA OBJÍMKA 1 94a ŠROUB M8x50 CSN SPODEK ISTI E VZDUCHU VLOŽKA ISTI E ŠROUB M8x20 CSN DÍL ISTI E VRCHNÍ KOLENO PRYŽOVÉ SPONA ŠROUBOVACÍ KROUŽEK PRYŽOVY PODLOŽKA 8,4 SN Pro karburátor JIKOV 3712 vyráb ný do kv tna 1997a starší typy karburátor Pro motory typ 1433, 1453, 1454 VAPE Obsahuje položky 94, 95, 96, 98, 101 P estavba TERRA s plechovou nádrží: Startér 1 ks Plech chladící 1 ks Nádrž plastová 1 ks Držadlo 1 ks Spona 2 ks Matice 4 ks Podložka 4 ks Podložka 4 ks JIKOV 2 TAKT Katalog íslo 31/Verze 1/Strana 10

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L

MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L MOTOR SACHS SB 130, 130L, 135, 135L, 140, 140L Vladimír Bernklau 1460, 1475,1486 Válec a kliková sk í Provedení/znak motoru Držák trysek Tlumi výfuku Vrtání válce Ozna ení na hlav v oblasti A SB 130 /

Více

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau

QUANTUM. Verze F F H TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP. Vladimír Bernklau QUANTUM Verze 128802-0910 12F802-1955 12F802-3168 12H802-3169 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 5,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 81 691740 POJISTKA ŠROUBU VÝFUKU 159 691753 DRŽÁK ISTI

Více

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau

INTEC EDGE. Verze TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP. Vladimír Bernklau INTEC EDGE Verze 121602-0197 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,0 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300A 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau

SPRINT. Verze 9D D A QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON. Vladimír Bernklau SPRINT Verze 9D902-2004 10D902-0155 10A902-2275 QUATRO TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300

Více

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI Vladimír Bernklau 1415,1429,1443 Válec a kliková sk í 1 1351702 KROUŽEK POJISTNÝ 15 SN 022928.2 2 2 3011984 EP KLIKOVÝ 1 3 3043046 KROUŽEK PÍSTNÍ 67X2 3 4 9943132 LOŽISKO

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 2 výroba od roku 1994 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm Vladimír Bernklau 0005321 Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503

Více

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 4 výroba od roku 1998 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 4/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau

INTEC PRO. Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP. Vladimír Bernklau INTEC PRO Verze 122672-0156 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 6,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový, výfuk 163 691894 T SN NÍ SÁNÍ 259 691189 DRŽÁK 300 693331 VÝFUK TICHÝ CHOD 425A 690244 ŠROUB

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau

BDR 700. Verze 7 výroba od roku 2004 v DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen. Vladimír Bernklau BDR 700 Verze 7 výroba od roku 2004 v.. 18882 DVOUBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 70 cm - oboustranný emen Vladimír Bernklau 0005321 Motorové jednotky schéma BDR 700 Katalog íslo 10/Verze 7/Strana 2 0005321

Více

BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 1 výroba od roku 1995 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 55 cm Vladimír Bernklau Rozpis díl kle e zahradní 1 9474704 DÍL KLE Í SPODNÍ PRO KAPSU 1 1A 9474710 DÍL KLE Í SPODNÍ 1 2 6055503 KAPSA

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Části motorů a strojů

Části motorů a strojů Části motorů a strojů Katalog výrobků 2014-2015 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno

Více

CLASIC. Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP. Vladimír Bernklau

CLASIC. Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP. Vladimír Bernklau CLASIC Verze 10D902-0152 TY TAKTNÍ MOTOR BRIGGS & STRATTON 3,5 HP Vladimír Bernklau 000 Filtr vzduchový 81 691179 POJISTKA ŠROUB VÝFUKU 163 271139S T SN NÍ VZDUCHOVÉHO FILTRU 300 692307 VÝFUK CLASIC 534

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2013 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 40 289,25 včetně DPH 48 750,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 1 2 3 4 4 4 11

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243

ENGINE GASKET SET I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 B... LOCTITE 243 ENGINE GASKET SET B... LOCTITE 243 I... LITHIUM-BASE GREASE K... MOLYKOTE 111 ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2

Více

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204.

ATLAS COPCO HATZ VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY VZDUCHOVÉ FILTRY MOTOROVÉ DÍLY 43-201 43-202 43-203 91. 33 Atlas Copco COBRA 43-204. STAVEBNÍ MECHANIZACE 2012 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY Délka/ vnější Ø Šířka/ vnitřní Ø Info - použití pro modely: díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX DD2 evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, KLIKOVÁ HŘÍDEL, PÍST, PŘEVODOVKA, E-BOX POČET KS Prodejní cena

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm

ROTAX SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 2 632010 Centrážní pouzdro - 8x12 mm ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295911 Skříň motoru - kompletní 1 9 716,65 11 660,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA

ATLAS COPCO HATZ WACKER VZDUCHOVÉ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY PALIVOVÝ FILTRY VZDUCHOVÉ FILTRY Atlas Copco COBRA STAVEBNÍ MECHANIZACE KATALOG 2016 ATLAS COPCO VZDUCHOVÉ FILTRY díl 43-201 90 45 180 Atlas Copco,JCB, Kubota,Yanmar 1665911221 1865911221 K 121182320 43-203 91 44 165 Atlas Copco EB10/16/22 680400728 43-204

Více

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015

MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 MO ceník náhradní díly drtiče platný od 1.7. do 31.12.2015 Kód 001010094 001010095 001010096 001010097 001010098 001010099 001010100 001010101 001010102 Název /06 - Mísa oplachová (vč. 2 otvoru pro trysky)

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.

List1. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2. Obj.číslo Název Cena s DPH SIM070251 Manžeta přední vidlice 67,00 Kč SIM152400 Kontakt neutrálu 120,00 Kč SIM161750 Nabíjecí ústr.12v 42W 2.5A 1 924,00 Kč SIM162100 Soukolí náhonu otáčkoměru 273,00 Kč

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět

Celkový seznam částí veřejné zakázky 1/69. Část zakázky císlo. Název. Hlavní předmět 1 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA 8G6.462.086 34731600-6 2 Nákup náhradních dílů do vrtulníků typu Mi, motorů a reduktorů / CÍVKA ZAPALOVACÍ SKN11-1 2.SERIE 8G3.246.098

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

Palivová soustava Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015

Palivová soustava Katalog výrobků 2014-2015 2014-2015 Palivová soustava Katalog výrobků 201-2015 Obsah kapitoly Karburátory vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Mitsubishi Stihl Vari, Jikov, Terra, Gutbrod Walbro - originální Zama - originální

Více

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení

CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015. CENA 2015 Cena bez DPH. Cena s DPH. Č.položky Název Balení CENÍK ND 2015 PLATNÝ OD 1.2.2015 DO 31.12.2015 Č.položky Název Balení CENA 2015 Cena bez DPH Cena s DPH 1011314 ŠROUB M6x25 ČSN 021151.25 1 1,35 1,63 1012570 ŠROUB M6x6 ČSN 021103.55 1 2,41 2,92 1300516

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 1. část: MOTOR. Blok válců s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 1. část: MOTOR. Blok válců s příslušenstvím Blok válců s příslušenstvím 1 Blok válců s příslušenstvím 1. 10-504-7001 Úplný blok válců se závrtnými šrouby do 3. série pro Š 1000MB 1 110-000081 1. 10-508-7001 Úplný blok válců od 4. do 7. série pro

Více

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90

JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140/100 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2013 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport

TL 2000 Sting Sport Ilustrovaný katalog náhradních dílů ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000. Sting Sport ILUSTROVANÝ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ TL 2000 Sting Sport Číslování kapitol k a p i t o l a - 0 1 - k a p i t o l a - 0 2 - k a p i t o l a - 0 3 - k a p i t o l a - 0 4 - k a p i t o l a - 0 5 - k a p i

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05

CENA v Kč za kus. 40,00 Kč. 45,00 Kč 45,00 Kč. 40,00 Kč. 250,00 Kč. Lanko spojky J 550, 555, 05 NÁZEV CENA v Kč za kus BOWDENY KUSOVÉ Lanko plynové J 550,555,05 Lanko plynové J 20-23 rychlopal Lanko plynové J 125-350 šnek Lanko plyn rychlopal st.typ Lanko plyn rychlopal nový typ Lanko plyn Babeta

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní MO ceny v Kč bez DPH)

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní MO ceny v Kč bez DPH) Obchodní zastoupení SANIT ČR Jungmannova 1498/2, Znojmo, PSČ 669 02, Česká republika tel./fax: 515 241 765, mobil: 736 626 255 e-mail: info@sanit.cz www.sanit.cz CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ - SANIT 2014 (prodejní

Více

Těsnění. Honda. Husqvarna. Stihl. Tecumseh. Jikov. Sachs. Guttbrod

Těsnění. Honda. Husqvarna. Stihl. Tecumseh. Jikov. Sachs. Guttbrod Katalog výrobků 2016-2017 7 Obsah kapitoly Sady těsnění vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna Mitsubishi Stihl vhodné pro Briggs karburátoru a výfuku skříně válce vhodné pro Honda

Více

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013

BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 BDR 583 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 583 SLEV MODEL 2013 01/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 N010297 MOTOR BRIGGS 950E SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1 4 1012410

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona.

Ceník ND k bruskám Bona Sokolovská 100/94, 186 00 Praha 8 - Karlín tel.: +420 236 080 211, fax : +420 236 080 219 www.bona. Bruska Belt 412991000 Belt - prachový pytel bez zipu ks 1 598,33 Kč 1 918 Kč 412991215 Belt - bederní pás k tažení ks 4 376,67 Kč 5 252 Kč 4121126003 Belt - brusný válec 200 mm ks 12 470,00 Kč 14 964 Kč

Více

ASK AČR Registrační list motoru

ASK AČR Registrační list motoru ASK AČR Registrační list motoru Registrační list č.: M/01/08 Platné od: 01.01.2008 Platné do: 31.12.2010 1. Všeobecné 1.1 Výrobce: IAME spa - ZINGONIA (ITALY) 1.2 Obchodní označení -(Typ/model): PARILLA

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 Servisní katalog náhradních dílů 2009 www.opall-agri.cz SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro

Více

Náhradní díly k plynovým topidl m 111-1001 111-1002 111-1003 111-1004 111-1005 111-1011 111-1012 111-1016 1 820 111-1018 111-1019 408 111-1020

Náhradní díly k plynovým topidl m 111-1001 111-1002 111-1003 111-1004 111-1005 111-1011 111-1012 111-1016 1 820 111-1018 111-1019 408 111-1020 Náhradní díly k plynovým topidlm 111-1001 111-1002 111-1003 111-1004 111-1005 111-1011 111-1012 111-1016 111-1018 111-1019 111-1020 111-1021 111-1022 111-1023 111-1024 111-1025 111-1026 111-1029 111-1030

Více

set order no./ obj. č. sestavy

set order no./ obj. č. sestavy EG 11 IMR (8896109) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Bolt M6 22 1 Šroub M6 22 2 Washerφ6 6 Podložka φ6 3 Spring Washerφ6 6 Pružná podložka φ6 4 Nut M6 2 Matice M6 5 Receptacle(DC)

Více

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2)

Table of contents. Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 2016 (2) 0-206 CZ-PL-RUS Table of contents Copyright ANDREAS STIHL AG & Co. KG 206 (2) 20.07.206 Table of contents MS 26, MS 26 C Kliková skříň Válec, tlumič výfuku Olejové čerpado, spojka Řetězová brzda Zařízení

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Těsnění Katalog výrobků

Těsnění Katalog výrobků Katalog výrobků 2014-2015 7 Obsah kapitoly Sady těsnění vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Briggs Honda Husqvarna Mitsubishi Stihl vhodné pro Briggs karburátoru a výfuku skříně válce vhodné pro Honda

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183

ze dne: 21.08.2014 Strana 1 / 5 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 VÝDEJKA č.: V14/202183 Dodavatel: IČ: 12452131 DIČ: CZ5556052502 Auto-moto díly Objednávka/datum: Žižkova 618,664 62 Hrušovany u Brna Faktura č.: Židlochovice Iveta Zoubková Odběratel: Komenského 408 667 01 Židlochovice Strana

Více

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs

Více

Číslo Název sortimentu původ Provedení 300131 cívka zapalovací ( ČZ 125/150 ) TW 520023 cívka zapalování - bezkontakt ( S 51 ) HU neuvedeno 120007

Číslo Název sortimentu původ Provedení 300131 cívka zapalovací ( ČZ 125/150 ) TW 520023 cívka zapalování - bezkontakt ( S 51 ) HU neuvedeno 120007 Číslo Název sortimentu původ Provedení 300131 cívka zapalovací ( ČZ 125/150 ) TW 520023 cívka zapalování - bezkontakt ( S 51 ) HU neuvedeno 120007 čelist brzdová ( Babetta ) TW šedohnědé obložení 020252

Více

Číslo Název sortimentu původ Provedení 010008 koncovka kabelu - TESLA ( UNI ) neodrušená CZ plast 010009 koncovka kabelu ( UNI ) odrušená EU plast

Číslo Název sortimentu původ Provedení 010008 koncovka kabelu - TESLA ( UNI ) neodrušená CZ plast 010009 koncovka kabelu ( UNI ) odrušená EU plast Číslo Název sortimentu původ Provedení 010008 koncovka kabelu - TESLA ( UNI ) neodrušená CZ plast 010009 koncovka kabelu ( UNI ) odrušená EU plast 010031 spínač brzdový zadní ( Kýv,Pan ) orig. HU mechanický

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

Katalog náhradních dílů 1

Katalog náhradních dílů 1 A B C D PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEVODOVKA PŘEDNÍ NÁPRAVA E HYDRAULICKÝ ROZVADĚČ HDS 1505 F G HYDRAULICKÉ VÁLCE HYDRAULICKÝ VÁLEC 80x40x90 Katalog náhradních dílů 1 A-PŘEVODOVKA Katalog náhradních dílů 2

Více

EGM 30 AVR ( )

EGM 30 AVR ( ) EGM 30 AVR (8896116) position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Fuel meter assy 1 Sestava palivoměru 8896111J 2 Screw M5X6 2 Šroub M5X6 3 Fuel tank cap 1 Zátka palivové nádrže 4 Fuel

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKA POKYNY PRO MODERNIZACI EVO (OBJ. Č. ROTAX 298 090) Vážený zákazníku, následující návod popisuje modernizaci ze systému zapalování DENSO na systém DELLORTO a také modernizaci z pneumaticky

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

NABÍDKA ND T148, T815

NABÍDKA ND T148, T815 1 230 710 KLÍČ ZÁSTRČNÝ IMBUS T 148 21,00 Kč 2 193915060 ODPOJOVAČ BATERIE T 148 144,00 Kč 3 193939141 PŘEPÍNAČ NOŽNÍ SVĚTEL 20-005-4048 T 148 80,00 Kč 4 193939172 ZÁSUVKA MONT.SVÍTILNY T 148 18,00 Kč

Více

SA.9103.101 poli ka s perforací, nosnost 100 kg klasická montáž do lišt 19 rozvad e, hloubka rozvad e 1000 480 x 44 x 710 0901-045

SA.9103.101 poli ka s perforací, nosnost 100 kg klasická montáž do lišt 19 rozvad e, hloubka rozvad e 1000 480 x 44 x 710 0901-045 SKS 19 poli ka s perforací - hloubka 350/550/710 mm, p ední a zadní úchyt, nosnost 100 kg SA.6003.101 poli ka s perforací, nosnost 100 kg klasická montáž do lišt 19 rozvad e, hloubka rozvad e 600 480 x

Více

Kód English Czech 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4

Kód English Czech 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4 Unitedpower GG 1300 1 3C13002 fuel tank cup assembly kompletní zátka nádrže 2 3C13010 fi lter cup fi ltr 3 3S22060251 M6 25 fl ange bolt šroub M6x25 4 3S3606118 M6 φ18 plain washer podložka M6φ18 5 3C13008

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Tabulka

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011 TRUBKY Trubka PN 20-4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 17,30 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 23,00 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 36,20 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 57,60 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24 87,80

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLÙ A PØÍSLUŠENSTVÍ 2002/2003 FIRMY EBERSPÄCHER. platí od 1.4.2002 do vydání nového ceníku

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLÙ A PØÍSLUŠENSTVÍ 2002/2003 FIRMY EBERSPÄCHER. platí od 1.4.2002 do vydání nového ceníku Strana 1 Eberspächer spol. s r.o. Jeremiášova 870 155 43 Praha 5 Tel.: 02/652 05 48-50 Fax: 02/652 05 37 prodej@eberspaecher.cz DIÈ: 005-480 278 12 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLÙ A PØÍSLUŠENSTVÍ 2002/2003 FIRMY

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

Katalog ND a manuál. Pro moped JAWA BABETTA 210

Katalog ND a manuál. Pro moped JAWA BABETTA 210 Katalog ND a manuál Pro moped JAWA BABETTA 210 V tomto katalogu najdete katalogové listy s rozkreslením pozic všech strojních skupin a manuál pro rychlou opravu, nebo identifikaci poruchy. poruchy motoru

Více