AN.aukce II. aukce - numismatika. AN.aukce. II. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava Korespondenční s možností e-limitování na

Download "AN.aukce II. aukce - numismatika. AN.aukce. II. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava Korespondenční s možností e-limitování na"

1 AN.aukce II. aukce - NUMISMATIKA Jihlava Korespondenční s možností e-limitování na Jihlava

2 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem, Hosov Jihlava, I. Popisy jednotlivých movitých věcí, které jsou předmětem dražby, označení II. Prohlídku movitých věcí předaných do dražby lze uskutečnit po předchozím III. Stanovení příhozů: Vyvolávací cena Kč Příhoz Kč do 49 2 od 50 do 99 5 od 100 do od 200 do od 500 do od do od do od do od do od do IV. Vydražitelům, kteří vydraží movité věci zasláním limitů (dále jen limitenti), bude k ceně dosažené vydražením připočítána 15 % odměna pro dražebníka. Způsob převzetí vydražených položek si zvolí každý limitent sám. V případě, že limitent neupřesní způsob převzetí vydražených položek budou mu automaticky zaslány na dobírku poštou do vlastních rukou s doručenkou. Způsob dopravy lze zvolit z následujících variant: 1. Převodem na účet - po proběhlé aukci bude limitentovi zaslána faktura s vydraženými položkami + poštovní poplatek 65,-Kč a po jejím uhrazení, budou zaslány položky poštou jako cenné psaní. 2. Dobírka - po proběhlé aukci budou limitentovi zaslány vydražené položky na dobírku poštou do vlastních rukou s doručenkou + poštovní poplatek 120,-Kč 3. Osobní odběr - po proběhlé aukci je možný osobní odběr dle dohody v Jihlavě Poštovné a balné neúčtujeme při zasílání limitů do tuzemska při vydražené ceně vyšší než ,- Kč Dražebník není plátcem DPH. Zahraniční účastníci dražby jsou při požadavku zaslání vydraženého materiálu povinni opatřit si osvědčení podle zákona č. 71/1994 Sb. o prodeji a vývozu předmětů kulturní hodnoty. Organizace pověřené vydáváním osvědčení - např. Národní muzeum Praha, Moravské muzeum Brno atd. DRAŽEBNÍ ŘÁD Před zasláním limitů prostudujte Dražební řád na internet. stránkách Pokyny pro limitování na korespondenční aukci Katalog aukce je vystaven na a Nově lze přímo limitovat na 2

3 Písemné limity lze zaslat poštou na uvedenou adresu Radek Nápravník Hosov JIHLAVA nebo elektronicky na adresu Uzávěrka podaných limitů je do hod. Úspěšné mohou být pouze takové limity, které aktuální cenu překonají Obsah: Mince Položky Řím císařství Denárové a grošové období Evropa Čechy Církevní ražby Rakouské ražby Tolarová Evropa František Josef I Československo a Slovenské Německo Medaile Církevní medaile, svátostky Evropa Asie Austrálie a Oceánie Amerika Konvoluty Literatura Použitá literatura: AAH Sverige Mynt Bit - Bitkin V.: Katalog mincí imp. Ruska ( ) C Cach: Nejstarší české mince I.-IV.díl, Praha Cast. Castelin, K.:Česká drobná mince doby předhusitské a husitské , Praha 1953 Her Herinek: Österreichische Münzprägungen Höl. Höllhuber, U.: Die Fünfzehner Kaiser Leopolds I., Salzburg Hus Huszar: Münzkatalog Ungarn Kaz - Kazakov V.V.: Mince Mikuláše II. KM Standart catalog of world coins Kr - Krug, G.: Die meissnisch-sachsische Groschen , Berlin 1974 MKČ. Halačka: Mince zemí koruny české Nech Nechanický, Z.: Mincovnictví Leopolda I , Hradec Králové Pinta Pražské groše Karla IV, ČNS Chomutov 2005 PH - Haimann: Slovník autorů a zhotovitelů mincí, medailí, plaket, vyznamenání a odznaků, LIBRI 2006 Rad Radoměrský: Nález mincí z 15.stol.v Králově Dvoře u Berouna, ČNS Praha

4 RIC - Mattingly, Sydenhamm, Kent: The Roman Imperial Coinage, London Sa Saurma-Jeltsch H.: Die Saurmasche Münzsammlung deutscher,schweizerischer und polnischer Gepräge, Berlin 1892 Sm Smolík, J.: Pražské groše a jejich díly , Praha ŠM Šmerda: Denáry české a moravské SV Suchomel, D.,Videman, J.: Mincovnictví olomouckých biskupů..., Kroměříž 1997 Vogel - Vogelhuber: Taler und Schautaler des Erzhauses Habsburg Y - Yeoman R.S.: Modern world coins and current coins of the world Zkratky RL ražební lesk pr.,prask. Prasklý škr škrábance 0 perf zachovalost Ú.,úh. Úhoz vl. vlasový 1 krásný hr., hry hrana, hrany ned. nedoražený 2 pěkně zachovalý just. justýrovaný nastř. nastřižený 3 zachovalý m.o. měl ouško okr. okraj Proof lešt.razidla o. ouško kor. koroze BJ bankovní jak. m.d. měl dírku stř. střížek - + mezistupeně kval. d.,dír. dírka okráj.okrájený -R- méně se vyskytuj. n.,nep. nepatrný zc. zcela -RR- vzácný m. malý Cu Měď b.zn. bez značky dr. drobně Ag Stříbrný b.l. bez letopočtu vyl. vylomený Au Zlatý av. avers skvr. skvrna Fe Železný rv. revers s.,sil. silně var. varianta sign. signovaný sl. slabě st. stopa,stuha číslo popis stav cena ŘÍM císařství Hadrianus AR Denár - R: stojící Pietas " P.M.TR.P.COS.II.VOT.PVB" R.I.C. 47.3,5g, ražba Řím 118, patina -1/ AR Denár - R: stojící císař " VOTA PVBLICA" R.I.C ,2g, ražba Řím 134-8, patina 2/2 460 Antoninus Pius AR Denár - ražba za vlady Hadriana, Av: IMP.T.AEL.CAES.HAD.ANTONINVS, R: stojící Minerva " AVG.PIVS.P.M.TR.P.COS.DS.II" R.I.C. 9.3,0g, ražba Řím 138-9, dr skvrnky, patina 1/

5 Faustina starší, manž Antonina Pia 4 AR Denár - posmrtně, DIVA FAVSTINA R: stojící Juno " AETERNITAS" R.I.C. 344a.3,5g, ražba Řím, patina 2/ Lucilla, manž Lucia Vera 5 AR Denár - R: sedící Concordia " CONCORDIA" R.I.C ,3g, ražba Řím, patina 2/ Septimius Severus AR Denár - R: stojící Annona " ANNONAE AVGG" R.I.C ,2g, ražba Řím 197-8, patina 1/ AR Denár - R: Viktorie v chůzi " VIC.AVGG.COS.II.P.P." R.I.C.499.2,7g, ražba Řím 195, patina 1/ Julia Domna, manž Septima Severa 8 AR Denár - R: stojící Venuše " VENVS VICTRIX" R.I.C ,2g, ražba Řím , patina -0/ Caracalla AR Denár - R: stojící Herkules " P.M.TR.P.XVI.COS.IIII.P.P." R.I.C. 206a.3,2g, ražba Řím 213, patina 1/1 700 Elagabalus AR Denár - R: stojící Fides " FIDES MILITVM." R.I.C. 73.2,6g, ražba Řím , oválný střížek, patina 1/ Alexander Severus AR Denár - R: stojící Aequitas " AEQUITAS AVG" R.I.C ,7g, ražba Řím , nedoraž, patina 1/ AR Denár - R: sedící Concordia " CONCORDIA" R.I.C ,6g, ražba Antiochia, neprav okr, mírně naprasklý ražbou, patina -0/ AR Denár - R: stojící Mars " MARTI PACIFERO" R.I.C. 160c.2,8g, ražba Řím , neprav tvar střížku, patina -0/

6 AR Denár - R: běžící Pax " PAX AVG" R.I.C ,4g, ražba Řím , nedoraž, patina 1/ Julia Mamaea, matka Alex. Severa 15 AR Denár - R: stojící Juno s pávem " IVNO CONSERVATRIX" R.I.C ,4g, ražba Řím, patina 1/ AR Denár - R: stojící Liberalitas, "LIBERALITAS AVG", R.I.C ,4g, ražba Řím, dr. stopy koroze 1/ AR Denár - R: stojící Vesta " VESTA" R.I.C ,0g, ražba Řím, patina -0/ Gordianus III AR Antoninianus - R: stojící Jupiter, "IOVI STATORI", R.I.C 84 3,8g, naprasklý 1/ AR Antoninianus - R: sedící Fortuna, "FORTVNA REDVX", R.I.C 144 4,5g, sbírkový kus 0/ AR Antoninianus - R: stojící Laetitia, "LAETITIA AVG.N", R.I.C 221 3,1g, 1/ AR Antoninianus - R: stojící Securitas, "SECVRIT PERP", R.I.C 151 3,7g, Chaurova zn v Rev 0/ Philippus I AR Antoninianus - R: stojící Annona, "ANNONA AVGG", R.I.C 28 3,1g, ražba 244, naprasklý 2/2 360 Otacilia Severa 23 AR Antoninianus - R: sedící Concordia, "CONCORDIA AVGG", R.I.C 119 3,0g, ražba /

7 24 AR Antoninianus - R: sedící Concordia, "CONCORDIA AVGG", R.I.C 119 2,5g, ražba /2 460 Gallienus Billon Antoninianus - R: "ABVDANTIA AVG" v poli "B", R.I.C 157, 2,6g, ražba Řím 265, nedoraž 1/ Billon Antoninianus - R: "AETERNITAS AVG" v poli hvězda, R.I.C 629, 3,6g, ražba Milano 1/ Billon Antoninianus - R: "FORTVNA RED" v poli "S", R.I.C S572, 2,9g, mrně nedoraž 1/1 220 Aurelianus Lucius Domitius AE Antoninianus - R: Aurelianus vpravo se žezlem přijímá od Jupitera glob, "IOVI CONSER", R.I.C 225 3,4g, minc.p * - Siscia,pěkná patina, 0/ AE Antoninianus - R: Aurelianus vpravo s kopím přijímá od ženy věnec, "RESTITVT ORBIS", R.I.C 399 4,5g, pěkná patina, 1/ AE Antoninianus - R: Fortuna sedící na kole, "FORTVNA ORBIS", R.I.C 128 4,3g, minc.t - Řím,pěkná patina, 1/ AE Antoninianus - R: Svornost vojska, "CONCORDIA MILITVM",...3,8g, minc.a - Řím, pod čarou X X I, pěkná patina, téměř 0/ AE Antoninian - R: stojící Aurelian proti stijící ženě s věncem " RESTITVT ORBIS", ražba Siscia 274-5, -1/1 200 Probus AE Antoninianus - R: stojící Laetitia s věncem a kotvou, "LAETITIA FVND" 1/ AE Antoninianus - R: stojící Sol na quatrize (čtyřspřeží) R.I.C. 911, "SOLI INVICTO", zbytky postříbření, ražba Cyzicus, patina 1/ AE Antoninianus - R:Císař vpravo s orlem a kopím dostává glob od Jupitera, RIC V/II 905, "CLEMENTIA TEMP", minc.zn XXIP, ražba Cyzicus, patina 1/

8 Diocletianus Caius Valerius AE Antoninianus - R: Svornost vojska, "CONCORDIA MILITVM", 2,6g, minc.he - Heraclea, pěkná patina, -1/1 260 Claudius II. Gothicus AE Antoninianus - R: stojící Aequitas " AEQUITAS AVG", ražba Antiochia 268-9, -1/1 200 Maximianus AE 1/4 Follis - R: "GENIO POPVLI ROMANI", ražba Siscia / Licinius I. Valerius Licinianus AE Follis - R: "IOVI CONSERVATORI AVGG", ražba Thessaloniki 1/ Konvolut 40 Konvolut nazařazených řím. drob. ražeb 5 ks Denárové a grošové období Evropa Polsko Alexander I. Jagell /2 Groš bez let, Krakow - Szydlowiecki, 0,4 a 0,5g, 2ks Rakousko Přemysl Otakar II Fenik bez let - pták, Lusch 77, 0,9g, nep nedor Fenik bez let - pták, Lusch 77, 0,8g, nep nedor Albrecht I Fenik bez let - panter, Lusch 101, 0,8g, nep nedor arciv Zikmund (Tyrolsko) 45 Krejcar bez let - Hall, Sa 819 0,9g, nedoraž, 2/2 160 Něm. státy Bavorsko Albert III

9 46 Fenik bez let - Rad VIII/27a, 0,4g, Rev: mírně nedoražen 0/0 120 Regensburg Jindřich III Fenik bez let - Lev nad hradbami, 0,9g, patina Sasko - Míšeň Fridrich II Groš bez let ( ) - Lipsko, Krug 891/15, Rad 13, 2,5g, mělká ražba, naprask, patina 1/ Čechy Karel IV Pražský groš bez let - Pinta III.a/1,,,3,2g, nedoražen, nep napras 2/ Pražský groš bez let - Pinta III.a/1,,,3,3g, nedoražen, 2/ Pražský groš bez let - Pinta IV.b/1,,,3,6g, nedoražen, 2/ Pražský groš bez let - Pinta IV.c/1,,,3,6g, nedoražen, 2/ Pražský groš bez let - Pinta IV.,,,3,6g,excentric ražba, nedoražen, 2/ Pražský groš bez let - Pinta V.a2,,,3,6g, excentric ražba, nedoražen, 2/ Pražský groš bez let - Pinta V.a2,,,3,0g, excentric ražba, nedoražen, 3/3 200 Brno - městská ražba 56 Městský peníz se šach. orlicí bez čtyřrázu - po r. 1452, Rad 16, část. nedoražen Václav IV Pražský groš bez let - Sm 1,,,2,7g, nedoražen, 2/ Pražský groš bez let - Sm 1,,,3,0g, nedoražen, -2/ Pražský groš bez let - Sm 4,,,1,6g, excentric ražba, nedoražen, okraj -2/ Ludvík I. Jagell Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm/1, patina Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm/1, patina

10 62 Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm neuvádí (jako č.9, ale pouze dvě tečky), otevřené "D", nedoraž střed, patina Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm/10, patina 1 80 Ferdinand I Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm/11, mírně nedoraž, tm patina Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm/12, mírně nedoraž Bílý peníz jednostranný, bez let - Sm/12, patina 1 80 Rudolf II Malý groš 1580, Praha - Gebhart, MKČ 335, 0,7g, nedoražen, napraskl ražbou, patina -1/ Malý groš 1597, Praha - Erckerová, MKČ 348, 0,7g, nedoražen, patina 2/ Malý groš 1584, Kutná Hora - Šatný, MKČ 380, 1,0 g, Var. v Av: letop. není rozdělen tečkami 1/ Malý groš 1591, Kutná Hora - Šatný, MKČ 380, 1,0 g, Var. v Av: letop. není rozdělen tečkami, Rev: zn. mincmistra vysunuta do obrazu, část. nedoraž. -1/ Malý groš 1579, Jáchymov - Kádner, jako MKČ 405, 0,9 g, pr. 17,6mm, MKČ tento ročník neuvádí, manýristické ztvárnění lva - ocas, patina 1/ Malý groš 1587, Jáchymov - Hofmann, MKČ 406, 0,9g, nedoražený střed, patina -1/ , Jáchymov- Kádner, MKČ 407, 1,0 g, Rev: manýristické ztvárnění jednoocasého lva, část. nedoražen -1/ , České Budějovice - Schonfeld, MKČ 451, 0,9g, nedoražen, patina -1/ , České Budějovice - Mattighofer, MKČ 460, 1,0g, var opisu v Rev: RVDOL.II.DGR zn mincm I.S.A.G.H 1/

11 , České Budějovice - Mattighofer, MKČ 460, 1,0g, var opisu v Rev: mezi D a G dvojtečka 1/1 650 Ferdinand II krejcar 1624, Praha - Suttner, MKČ 759, mírně nedoražen střed, -1/ krejcar 1625, Praha - Hubmer, MKČ 759, Chyboražba v Av: chybí tečka mezi REX a FERDI a současně tečka mezi FER.DI, nedoražen střed, -1/ krejcar 1626, Praha - Hubmer, MKČ 759, mělká ražba -1/ krejcar 1627, Praha - Hubmer, MKČ 760, v Av: nad hlavou místo tečky dvojtečka, minc zn v závorce, střížek RL, mělká ražba 1/ krejcar 1627, Praha - Hubmer, MKČ 760, v Rev: var tečky po obou stranách koruny, mělká ražba -1/ krejcar 162?, Praha - Hubmer, MKČ 760, nedoražený střed, mělká ražba, 2/ krejcar 1629, Praha - Hubmer, MKČ 760, Chyboražba v Rev: tečka v letopočtu mezi 6.2, střížek RL, nedoražený střed, mělká ražba, 1/ krejcar 1630, Praha - Hubmer, MKČ 760, var v Rev: neuzavřený kruh okolo nominálu -0/ krejcar 1630, Praha - Hubmer, MKČ 760, nedoražený střed, mělká ražba, -1/ krejcar 1630, Praha - du Bois, MKČ 760, střížek RL, mělká R ražba, -1/

12 87 3.krejcar 1633, Praha - Schuster, MKČ 763,střížek RL, nedoražený střed, mělká ražba, -1/ krejcar 1635, Praha - Schuster, MKČ 763,střížek RL, mírně nedoražen, mělká ražba, -1/ krejcar 1636, Praha - Schuster, MKČ 763,střížek RL, mírně nedoražen, mělká ražba, 1/ krejcar 1637, Praha - Schusterova, MKČ 763, 2/ krejcar 1637, Praha - Wolker, MKČ 763, mírně nedoražen, mělká ražba, 1/ krejcar 1626, Kutná Hora - Holzl, MKČ 809, v Av: nad hlavou místo květu tečka, nedoražen střed -1/ krejcar 1628, Kutná Hora - Holzl, MKČ 809, bez mincm zn, 2/ krejcar 1634, Kutná Hora - Holzl, MKČ 810, nedoražený střed, mělká ražba -1/ krejcar 1628, Kutná Hora - Holzl, MKČ 811, střížek RL, nedoražený střed, mělká ražba 1/ krejcar 1629,1627, Jáchymov - Steinmuller, MKČ 842, mělká ražba, téměř 0/ krejcar 1629, Jáchymov - Steinmuller, MKČ 842, nedoražený střed, mělká ražba, -1/ krejcar 1624, Brno - Wonsiedler, MKČ 883, v Av: zn "B" v kroužku, v Rev: CW za letop. 2/ , Brno - Wonsiedler, MKČ neuvádí, v Av: FERDI.II.D.GR zn min CW I.S.A.G.H.B.REX tečka, v Rev: MA.M.1624, -1/ krejcar 1624, Brno - Wonsiedler, MKČ 884, var Av: FERDI.II.D.G. CW. RI.S.A.G.H.B.R(větší)E, (chybí) X ornam., v Rev: ARCH.D..A.D.B 3 v kroužku V.R.M.A.M.624, mělká ražba -1/ krejcar 1625, Brno - Wonsiedler, MKČ 884, v Av: FERDI.II.D.G. CW.R.I.S.A.G.H.B.R. ozdoba., v Rev: ARCHID..A.D. 3 v kroužku B.MA.M.1625.,mělká ražba -1/ krejcar 1624, Brno - Wonsiedler, MKČ 886, v Av: FERDI.II.D.GR B v perlič závorce I.S.A.G.H.B.REX květ., v Rev: ARCHI.D..A.D.BV 3 v kroužku G.O.TY.16Z4 CW, chyboražba G místo C, mělká ražba -1/

13 krejcar 1624, Brno - Wonsiedler, MKČ neuvádí, v Av: FERDI.II.D.GR zn min CW I.S.A.G.H.B.REX tečka, v Rev: ARCHID..A.D. 3 v kroužku B.V.M.M.1624, nepatr.vylom. -1/ krejcar 1627, Vratislav - Riedel, MKČ 1013, v Av: var D.G.R.(3) I.S.A.G.H.B.REX, téměř 0/ krejcar 1629, Vratislav - Riedel, MKČ 1018, var v Av: velká hlava v perličkovém okruží, v Rev: orlice také v perličkovém okruží, téměř 0/ krejcar 1630, Vratislav - Riedel+Ziesler, MKČ 1020, 0/ krejcar 1630, Vratislav - Riedel+Ziesler, MKČ 1020, var v Av: nad hlavou 3 cány místo 2, střížek RL, nedoražený střed, mělká ražba, 1/ krejcar 1630, Vratislav - Hema, MKČ 1021, pouze II/1630- RR IV/1630, sb.kus 0/ krejcar 1633, Vratislav - Ziesler, MKČ 1023, střížek zbytky RL, mělká ražba, 1/ krejcar 1624, Kutná Hora - Holzl, MKČ 817, mírně nedoražen, -1/ krejcar 1624, Kutná Hora - Holzl, MKČ 817, mírně nedoražen, -1/ krejcar 1624, Brno - Zwirner, MKČ 888, mělká ražba 2/ krejcar 1624, Olomouc - Zwirner, MKČ 939, mělká ražba 2/ krejcar 1628, Olomouc - Fritsch, MKČ 941, mírně proh ražbou -1/ krejcar 1624, Brno - Wohnsiedler, Av: MKČ 890, Rev: MKČ 889, mělká ražba 2/ krejcar 1625, Vratislav - Riedel, MKČ 1033, v Rev: zn mincmistra HR nad pařáty orlice, mírně nedoražen střed, 1/ krejcar 1626, Vratislav - Riedel, MKČ 1033, var, střížek RL, mírně nedoražen, téměř 0/ krejcar 1627, Vratislav - Riedel, MKČ 1034, mírně proh ražbou 2/ krejcar 1625, Ratiboř - Raschke+Dyringer, jako MKČ 1125, Var opisu Av:FERD.II.D.G.Rl zn min (SD)SAG.H.B.RE křížek, v Rev: ARCHID.A.DV.B.R.C.TY1625 tečka, střížek RL, mírně napraskl okraj téměř 1/

14 krejcar 1625, Ratiboř - Raschke+Dyringer, jako MKČ 1125, Var opisu Av:FERD.II.D.G.Rl zn min (SD)S.A.G.H.B.REX křížek, v Rev: ARCHID.A.DVX.BVR.C.T1625 křížek, mělká ražba, proh a narovnaný 2/ Grešlě 1624, Vratislav - Riedel, MKČ 1055, mincmistr zn v Rev 1/ Grešlě 1624, Vratislav - Riedel, MKČ 1055, bez mincmistr zn, mělká ražba, téměř 1/ Grešlě 1624, Vratislav - Riedel, MKČ 1055, bez mincmistr zn, mělká ražba, téměř 1/ Grešlě 1624, Nisa - Riedel, MKČ 1098, bez mincmistr zn, mělká ražba, téměř 2/2 100 Ferdinand III krejcar 1635, Kladsko - Rossner, MKČ 1335, mělká ražba, téměř -0/ krejcar 1642, Praha - Wolker, MKČ 1181, var opisu v Rev: BOHEMI, nedoražen, -1/ krejcar 1644, Praha - Wolker, MKČ 1181, var opisu v Rev: BOHEMI, střed mírně nedoražen, patina 1/ krejcar 1644, Praha - Wolker, MKČ 1181, var opisu v Av:chybí tečka mezi D a G, var opisu v Rev: BOHEMI, patina +1/ krejcar 1648, Praha - Wolker, MKČ 1181, var opisu v Av:chybí tečka mezi D a G, var opisu v Rev: BOHEMI, střížek RL, mírně nedoraž, patina +1/ krejcar 1643, Vratislav - Reichart+Jan, labuť+mi, MKČ 1291, var opisu v Av: FERDIII.D:G.R.(3)IS.AG.H.B.REX, var v Rev: ARCHIDVX (labuť).a.g.h.b.t -1/

15 131 1.krejcar 1639, Olomouc - Schafer, MKČ 1241, var v Av:okruží z perlovce místo hl kruhu, opis bez teček mezi písmeny, místo písmena "S" (semper) hranaté "B", var opisu v Rev: okruží z perlovce místo hl kruhu, opis bez teček mezi písmeny, 1/0 550 Leopold I XV. krejcar 1662, Vratislav - Hubner, MKČ 1594,,,5,9g, dr vada mat 2/ XV. krejcar 1663, Vratislav - Hubner, MKČ 1595,,,5,7g, mělká ražba, setřelý 2/ VI. krejcar 1676, Vratislav (SHS) - Hammerschmidt, MKČ 1610,,,2,5g, proh ražbou 1/ krejcar 1695, Praha - Egerer, MKČ 1426, var v Av: kruh okruží 1,4g, mělká ražba -1/ krejcar 1696, Praha - Egerer, MKČ 1425, Chyboražba opisu v Rev: BOHEM LAE 1,3g, mělká ražba -2/ krejcar 1700, Praha - Egerer, MKČ 1429, var v Av: kruh okruží 1,4g, 1/ krejcar 1659, Kutná Hora - Hackl, MKČ 1462, 1,5g, patina 1/ krejcar 1693, Kutná Hora - Hackl, MKČ 1466, 1,7g, mělká ražba, nedoražen 1/

16 krejcar 1668, Vratislav (SHS) - Hammerschmidt, MKČ 1620,,,1,3g, patina 1/ krejcar 1669, Vratislav (SHS) - Hammerschmidt, MKČ 1621,,,1,6g, mírně setř Av 1/ krejcar 1669, Vratislav (SHS) - Hammerschmidt, MKČ 1622,,,1,5g, mírně proh ražbou 1/ krejcar 1670, Vratislav (SHS) - Hammerschmidt, MKČ 1624,,,1,5g, mělká ražba, 1/ krejcar 1695, Vratislav (M.M/.W) - Wackerl, MKČ 1630,,,1,4g, Chyboražba v Rev: ARCHIDVX.A.zn mincm DVX.BVR.SIL, Rev podobný jako ražby v Opolí (Nowak) střížek RL, mělká ražba 1/ krejcar 1697, Vratislav (M.M/.W) - Wackerl, MKČ 1631,,,1,5g, střížek RL, mělká ražba, proh ražbou, mírně setř -1/ krejcar 1698, Břeh (C.B) - Wackerl, MKČ 1701,,,1,3g, střížek RL, mělká ražba, 1/ krejcar 1703, Kutná Hora - Wohnsidler, MKČ 1472,,,0,5g, 2/ krejcar 1704, Kutná Hora - Wohnsidler, MKČ 1472,,,0,5g, 2/ krejcar 1699, Břeh (C.B) - Wackerl, MKČ 1706,,,0,7g, mírně setř 1/ krejcar 1700, Opolí (FN) - Nowak, MKČ 1706,,,0,7g, -1/ Grešle 1669, Opolí - Ehinger, MKČ 1683, -1/ Grešle 1671, Opolí - Ehinger, ale jako MKČ 1682, tm patina 1/ Grešle 1671, Opolí - Ehinger, MKČ 1684, tm patina 1/ Grešle 1673, Opolí - Kirschenhofer, MKČ 1684, tm patina -1/ Grešle 168?, Opolí - Kirschenhofer, MKČ 1684, tm patina 1/ Grešle 1693, Břeh - Brettschneider, MKČ 1708, tm patina 0/ Grešle 1705, Opolí - Nowak, MKČ neuvádí, ale jako 1687, patina R 1/ Josef I krejcar 1709, Praha - Egerer, MKČ 1721, pórovitý, mělká ražba, -1/

17 krejcar 1710, Kutná Hora - Wohnsiedler, MKČ 1731, mělká ražba, krejcar 1711, Praha - Putz, MKČ 1724, ( I.A.P ) pórovitý, mělká ražba, -1/ / Karel VI XV krejcar 1733, Praha - Scharff, MKČ 1820, 6,0g, mírně proh ražbou, patina 1/ krejcar 1715, Praha - Scharff, MKČ 1825, dr vada střížku v Av:, 1,4g, mělká ražba -1/ krejcar 1717, Praha - Scharff, MKČ 1832, 1,7g, mírně proh ražbou, patina -1/ krejcar 1712, Kutná Hora - Wohnsiedler, MKČ 1868, rozdělený letop 0,8g, pórovitý střížek, 1/ CU padělek 3 krejcar 1713, Vratislav - FN Nowak, mělká ražba +2/ Marie Teresie 166 Tolar 1769, Brusel, hlava, 29,6g, setřelý, dobové ouško 2/ krejcar 1764, Praha - Erdmann, MKČ 1961, 3,6g, mírně setřelý, patina -1/

18 krejcar 1764, Praha - Erdmann, MKČ 1961, 3,6g, mírně setřelý, dr skvrnky v Rev, patina 2/ krejcar 1762, Praha - Erdmann, MKČ 1972, 1,4g, patina 2/ krejcar 1765, Praha - Erdmann, MKČ 1973, 1,3g, patina -1/ krejcar 1761, Praha "P" - Erdmann, MKČ 1980, dr koroze, patina 1/ krejcar 1762, Praha "P" - Erdmann, MKČ 1980, patina 1/ krejcar 1763, Praha "P" - Erdmann, MKČ 1980, patina 1/ Grešle 1760, Praha "P" - Erdmann, MKČ 1982, patina 1/ František Lotrinský Tolar 1760, Praha - Erdmann, MKČ jako 1987, MKČ ale neuvádí pro tento ročník, KM 2038, 27,8g, dr vada mat v ploše Av, mírně just -1/ XVII krejcar 1763, Praha - Erdmann,MKČ 1992, 6,0g, 1/ VII krejcar 1762, Praha - Erdmann,MKČ 1998, 3,0g, mírně just v Rev, nedoraž, patina -1/

19 VII krejcar 1762, Praha - Erdmann,MKČ 1998, 3,0g, nedoraž, patina 2/ Josef II. - spoluvládce krejcar 1769, Praha - Erdmann+Stohr, C / EvS-AS MKČ 2008, 6,1g, nep rysky v ploše, setřelý, patina 2/2 280 František II Tolar konvenční 1824, Praha - Hippmann, MKČ 2025, 28,0g, nep rysky v ploše, dr úhozy v Av, patina 1/ krejcar 1804, Praha - Stohr, MKČ 2033, 6,6g, nep rysky v R ploše, setřelý Rev, patina 0/ krejcar 1830, Praha - Hippmann, MKČ 2039, 6,6g, rysky v ploše, patina 2/ krejcar 1832, Praha - Hippmann, MKČ 2033, 6,6g, rysky v ploše v Rev, patina, téměř 1/ Ferdinand V krejcar 1846, Praha - Leitner, MKČ 2055, 6,6g, dr rysky v ploše, patina, 1/ krejcar 1847, Praha - Leitner, MKČ 2055, 6,6g, dr rysky v ploše, patina, 1/ krejcar 1848, Praha - Leitner, MKČ 2057, 2,2g, dr rysky v ploše, 0/ Církevní ražby Olomouc Karel II. Lichtenstein

20 187 1/2 krejcar jednostranný, KM 318, SV 303 A krejcar špice, KM 227.2, SV 316 D4/B4 var v letop s tečkami mez číslicemi , mírně proh ražbou 0/ Salzburg Jan II Fenik se čtyřrázem bez let - Rad VII/1, Koch 26, 0,5g Fenik se čtyřrázem bez let - Rad VII/1, Koch 26, 0,4g Matthias Lang von Wellenburg fenik Sa 890, tm patina fenik 153? - Sa 895-9, tm patina 1 60 Ernest von Baiern fenik 155? - Sa 907/8, lak fenik Sa 908, tm patina 1 60 Michael von Khunburg fenik tm patina, mírně nedoraž Jan Jacob von Khuen fenik Sa 925, tm patina fenik Sa 925, tm patina fenik 15?? - Sa 923-8, tm patina fenik tm patina, mírně nedoraž 1 60 Wolfgang Dietrich aus Reitenau fenik tm patina fenik tm patina 1 60 Paris von Londron krejcar 163? - KM 84, tm patina -1/2 100 Maximilian Gandolph, Graf von Küenburg, XV krejcar 1686, KM 230, nedoražený střed v Rev, 0/ krejcar KM 187, mírně setřelý -1/ Sigismund III, Graf von Schrattenbach

21 205 1 krejcar KM 392, patina 1/1 120 Papežský stát Pius VI Baiocco bez let-xxiii (1797) - KM 1225, -1/ Pius IX Soldo 1867, XXI - decimal sys. -1/-1 70 Rakouské ražby Ferdinand I Sechser bez let., Hall, Sa 830/353, Rev:zn.Tiroly, Bindenschild, Kastilsko a Burgundy, tm.patina 1/ krejcar 1561, Hall, Sa 681/276-1/ arciv. Karel krejcar 1580 Graz, Štýrsko, Sa neuvádí ročník, jako 745/304 R -1/ /2 krejcar Graz, Štýrsko, nep proh ražbou, patina arciv. Ferdinand Tolar bez let - Hall, M-A.49 (podobný jako tab 9/18) opis Av:.FERDINAND:D:G:ARCHID:AVSTRIAE., Rev: DVX.BVRGVNDIE COMES.TYROLIS,...28,7g, dr vada mat, nepatr hr, 1/

22 krejcar bez let - Ensisheim, opis Av:.FERDI:D 3 v kroužku G:AR.AVST., Rev: křížek LANDG:ALSAT. CO:PHIRT, mělká ražba 1/ krejcar bez let - Hall, opis Av:.FERD.D:G. 1 v závorce ARC AVS., Rev: DUX BVR COM TIR, mělká ražba -1/ Ferdinand II. (jako arciv.štýrský ) Fenik 1594, Graz (Štýrsko), Ferdinand II Fenik Korutany, Sv.Vít, KM 252, mincm.sigharter Ferdinand III krejcar 1639, Saint Veit - Hans Georg Perro bez zn, KM 835, dr vada střížku v Av, patina, téměř 0/ arciv. Leopold V Tolar 16Z0 - Hall, v kněžském hávu, Voglhuber -175/I Var., opis Av:květ LEOPOLDUS.NECNON.CAETERI:D:G:ARCHID:AVSTRIAE, Rev: DVC:BVRG:STYR:CAR:ET CARN:COM:TYROL.,...28,4g, střížek zbytky RL, dr vada mat, dr škr, téměř -0/

23 krejcar 16Z4 - Hall, v kněžském hávu, KM , 4,4g, nepatr hr, dr škr, téměř -1/ krejcar Hall, v brnění, KM , 4,2g, střížek zbytky RL, dr škr, téměř 0/ krejcar bez let - Hall, v kněžském hávu, KM 238, var v Rev: číslo 3 v kruhu dole, střížek RL, mírně nedoraž, 0/ krejcar bez let - Hall, v kněžském hávu, KM 238, var v Rev: číslo 3 v kruhu nahoře, mělká ražba, 1/ krejcar bez let - Hall, v kněžském hávu, KM 238, var v Rev: číslo 3 v kruhu dole, část nedoražen -1/ krejcar bez let ( ) - Hall, v brnění, KM 583, mělká ražba, část nedoražen 1/ krejcar bez let - Hall, v kněžském hávu, KM 253, mírně prohn 2/ krejcar bez let - Hall, v kněžském hávu, KM 253, olám okr, tm patina 2/ krejcar bez let - Hall, v kněžském hávu, KM 253, var v Av: perličkové okruží, mírně prohn 2/ krejcar bez let ( ) - Hall, v brnění, KM 575, 2/ krejcar bez let ( ) - Hall, v brnění, KM 575, var v A i R perličkové vnitřní okruží, 1/ arciv. Ferdinand Karel

24 230 3 krejcar Hall, KM 852, střížek RL, mělká ražba, tmavá pat 0/ krejcar Hall, KM 852, střížek RL, patina 0/0 240 arciv. Zikmund František krejcar Hall, KM 1209, mělká ražba, nej ročník -1/ Leopold I XV krejcar 1662, Vídeň - Cetto, KM 1170, Hol , kraj střížek 0/RL XV krejcar 1664, Vídeň - Cetto, KM 1170, Hol , vnitř okruží + perlovec RL VI. Krejcar 1690, Vídeň - Mittermayer, KM 1185, Nech 1949, kraj střížek -1/ Karel VI VI krejcar Hall - Tiroly, KM / Tolarová Evropa FRANCIE Lorraine Karl III and Nikolaus Denier bez let, Nancy - KM 28, 1/

25 LIVONIA-RIGA (Lotyšsko) Riga pod Polskem Zikmund III. 238 Schilling 1612, KM 5, var opisu v Av: SIGIS, patina 1/1 100 Riga pod Švédskem Kristýna 239 Solidus bez let, var opisu v Av: CHRIS D.REG SVE, Rev: vyražen ze dvou razidel, tm patina 1/1 100 NĚMECKO Augsburg-sv. město Krejcar 1645, s titulem Ferdinanda III. - mincm J B Holeisen, KM 78, tm patina 0/ /2 Batzen 1625, s titulem Ferdinanda II., KM A 16, střížek RL, patina 0/0 360 Bavorsko Maxmilian I /2 Batzen 16Z4, Mnichov, KM 128, střížek RL, patina, 0/ Krejcar 16Z4, Mnichov, KM 120, mírně nedoraž, patina, téměř 0/ Fenik 1608, Mnichov, KM 5, střížek RL, tm patina 0/ Erfurt Fenik 16ZZ, Mnichov, KM 37, tm patina 0/ Hanau Lichtenberg Johann Reinhard Krejcar bez let, s titulem Matyáše, KM 21, střížek RL, mírně nedoraž okraj, patina, -0/ Hanau Munzenberg Kateř. Belgická-poruč Filipa Mořice Krejcar 1614, s titulem Matyáše, KM 32, mírně nedoraž, patina, -0/ Hessen Darmstadt Ernst Ludwig, Krejcar 1723 BIB - B J Bethmann, KM 70.2, -1/

26 Hessen Marburg Ludwig IV /2 Groš, Sa 2278, nedoražen, dobová dírka, patina 1/ Mansfeld Bornstadt Franz Maxmilian a Heinrich Franz 250 1/3 Tolaru 1672 AB-K, KM125 1/ Nordlingen Eberhard Batzen 1514, Sa 1378, nedoražený střed v Av i Rev, patina -1/ Pfalz Zweibrucken Johann I Krejcar 1596, s titulem Rudolfa, Sa 2009, střížek RL, nedoraž, mělká ražba, napraskl ražbou, patina, 1/ Krejcar 1600, s titulem Rudolfa, Sa 2013, střížek RL, mělká ražba, patina, 0/0 360 Regensburg 254 1/2 Batzen 1634, KM 73, dr vada mat střížku, excentrická raž, patina, +1/ Krejcar 1623, KM 38, mělká ražba, patina, +1/ Solms Lichtenburg Ernst, Eberhard und Herman Adolf krejcar bez let, s titul Rudolfa II., Sa 2329, dvojráz, patina, 1/ /2 Batzen 1590, s titul Rudolfa II., Sa 2341, mělká ražba, patina, -1/ Sasko Johann Georg I /24 Tolaru H v Rehnen (labuť), KM 71 1/1 360 Friedrich August III, /48 Tolaru 1781, Drážďany - Croll, KM 966-1/ Waldeck - hrabství Fгаnz, Wilhelm, Ernst, Christian a Vollrath /2 Batzen 159? - Sa , var perlovec okruží, nedoražen, patina -1/ /2 Batzen Sa 2291, var hladké okruží, nedoražen, patina -1/

27 ŠVÉDSKO Kristýna /4 Ore 1654, Avesta, AAH No134/Typ III., KM 188, excentr ražba, -1/ ŠVÝCARSKO - kantony GRAUBUNDEN, Reichenau Thomas Franz von Schauenstein-Ehrenfels fenik b.l. Bilon HMZ2-597b, KM-23, tm. patina LUZERN krejcar 1602, Sa 1700, KM 9, patina 1/ krejcar 1604, Sa neuvádí, KM 9, dr vada mat, mírně nedoraž, patina 1/ SCHAFFHAUSEN krejcar let setřen, mírně nedoraž, mělká ražba, patina -1/2 200 ZUG krejcar 1604, Sa 1721, KM 17, patina 1/1 240 UHRY Ferdinand II VIIII denár 1623, Kremnice - KM 81 2/3 400 František Josef I Konvenční měna centimisimi 1852 M - IMPERO AVSTRIACO 1/ /2 krejcar 1851 "A" 0/ Rakouská a spolková měna Zlatník 1860 "A" - bez tečky za REX, vlas rysky v ploše 0/ Zlatník 1859 "A" - bez tečky za REX, dr škr v ploše, patina 1/ Zlatník 1860 "A" - bez tečky za REX, dr škr v ploše 0/ Zlatník 1861 "A" - dr škr v ploše, patina 0/ Zlatník bez zn 1/ Zlatník bez zn 0/RL

28 Zlatník bez zn 0/RL Zlatník bez zn 0/ Zlatník bez zn 0/RL Zlatník bez zn, dr škr v ploše 0/ Zlatník bez zn, dr škr v ploše -0/ Zlatník bez zn, dr škr v ploše, patina 0/RL Zlatník bez zn, dr škr v ploše 0/RL Zlatník bez zn, dr škr v ploše 1/ /4 Zlatníku 1860 "B", dr škr v ploše 1/ krejcar bez zn 1/ krejcar 1858 "A" dr škr v ploše 1/ krejcar 1859 "A" 0/RL krejcar bez zn 1/ /10 krejcar 1859 "A", 1/ /10 krejcar bez zn, 0/ /10 krejcar bez zn, 0/ Korunová měna Karel I koruna bez zn 2/ koruna bez zn, dr škr v ploše -1/ koruna bez zn, dr škr v ploše -1/ koruna bez zn 0/ koruna bez zn 0/

29 299 1 koruna bez zn 0/ haléřů bez zn 0/ haléřů bez zn 1/ haléřů 1917 a 18 - bez zn 2ks haléřů bez zn 1/ haléře bez zn -1/ haléře bez zn 1/ haléře 1917 a 18 - bez zn 2ks haléř bez zn 1/ haléř bez zn 1/1 240 ČESKOSLOVENSKO Období Kč 1930,1932 2ks 1/ Kč 1929, dr škr v ploše -0/ Kč / Kč / Kč 1922, dr hr v Av 1/ Kč 1923, dr škr v ploše -0/ Kč 1930, dr škr v ploše R -1/ Kč 1937, dr škr v ploše 0/ Kč 1937, dr škr v ploše 0/ h 1925, 27, 30, 31, 32, 34, 37, 38 8ks Kč 1924, 25, 29, a 37 4ks Kč 1938, dr škr v ploše 1/ h 1927 R 2/ h 1921, 22, 24, 37 4ks h / h 1925 R 2/ h / h 1922, dr škr v Av -0/ h 1922, 1/ h / h / h 1929, dr škr v ploše R 1/

30 h 1933, dr škr v ploše R 1/ h 1933, dr škr v ploše R 0/ h 1935, mírně setř R 1/ h 1935, R 1/ h / h 1937, dr škr v ploše -0/ h 1926, dr úhoz na hr, RR 1/ h 1929, dr škr v ploše 1/ h 1932, dr úhoz na hr v Rev R 0/ h 1932 R 0/ h 1938, sb kus 0/ h 1938, sb kus 0/ h / h 1925, 27, 28, 31 4ks h 1923, -0/ h 1924, lak 0/ h 1925, lak 0/0 220 Období Protektorát Čechy a Morava Kč 1942 a 43 2ks Kč 1944, lak. -0/

31 h 1941, lak. 1/ h 1944, malá ox. skvrnka. +1/ h / h / h 1942, lak. 0/0 100 Období Kč / Kč 1947 dr skvrnky R 0/ Kč 1947 dr skvrnky R 0/ Kč 1950, 52 a 53 3ks 0/ h / h 1949 sb kus R 0/ h 1949 sb kus R 0/ h 1950 sb kus 0/ h / h / h / Konvolut 2 Kč 1947, 48 1 Kč 1946, 50, 51, h 1947, 48, 50, 51, h 1948, 49, 50, 51, 52 16ks Období Kč 1990 Masaryk, M.R 1/ Kč 1990 Masaryk, RONAI 1/ Kč 1991 Štefánik 0/ Kč 1992 Rašín 0/ Kč 1993 Masaryk, M.R 0/ Kč 1991 Štefánik 0/ Kčs / Kčs / Kčs / h / h / h / h / h / h /

32 h / h 1958 RR 2/ h / h 1964 R 2/ h / h / h 1955 RR 2/ h / h / h / h / Konvolut 1Kčs 1957, 58, 59, 60 4 ks Mince pamětní ČSR-ČSSR-ČSFR Kčs 1983, Sté otevření Národního divadla 0/ Kčs 1984, Stopadesáté výročí narození Jana Nerudy 0/ Kčs 1986, Stopadesáté výročí úmrtí K.H.Máchy 0/ Konvolut 5h 1991, 10h 1991 a 1992, 20h 1991 a 1992, 50h 1991 a 1992, 1 Kč 1991 a 1992, 2Kč 1991, 5Kč ks Období h 1993, var obrácený Rev o 180 st. 2/ Ročníkové sady 399 sada / sada / sada /0 180 Mince PROOF v etui, Kč Vstup ČR do EU orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč bitva u Slavkova orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč F.J.GERSTNER orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Jaroslav JEŽEK orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč stř. um-prum.škola sklářská orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Jarmila NOVOTNÁ orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Jarmila NOVOTNÁ orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč vypušť. umělé družice orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč vypušť. umělé družice orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč zákl. kamen Karlova mostu orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč zákl. kamen Karlova mostu proof 700 orig.etue+kapsle+certifikát Kč Josef HLÁVKA orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Josef HLÁVKA orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Národní tech.muzeum orig.etue+kapsle+certifikát 32 proof 550

33 Kč Národní tech.muzeum orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Viktor PONREPO orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč Viktor PONREPO orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč zakládání vinic orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč zakládání vinic orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč založení ČSLH orig.etue+kapsle+certifikát proof Kč založení ČSLH orig.etue+kapsle+certifikát proof 550 SLOVENSKO Ročníkové sady 423 Sada oběžných mincí žeton NBS/Tvorca kov. Krásy BJ Sada oběžných mincí žeton NBS Bratislava/TANAP BJ 650 NĚMECKO Období do r.1871 Prusko 425 Wilhelm I , 1 silbern groschen 1865 A, KM 485 0/0 70 Drobné ražby císařství Mark 1904 A -1/ /2 Mark 1915 D 0/ Fenik 1891 E -1/ Fenik 1893 A -1/ Fenik 1900 A -1/ Fenik 1905 F -1/ Fenik 1911 J 1/ Fenik 1912 A 1/1 30 Nouzové ražby 434 Hersfeld - 10 Fenik / Darmstadt - 10 Fenik / Mainz - 10 Fenik / Sasko - Míšeň - 2Mk 1921, hnědý porcelán, 27,6 a 27,8mm, M ks 1/ Sasko - Míšeň - 2Mk 1921, hnědý porcelán, 29mm, M / Sasko - Míšeň - 1Mk 1921, hnědý porcelán, 24,5 a 25mm, M ks 1/ Sasko - Míšeň - 50 pf 1921, hnědý porcelán, 22mm, M ks 1/ Sasko - Míšeň - 20 pf 1921, hnědý porcelán, 22mm, M / Trier - 10 Fenik ks 1/ Zwiesel - 10 Fenik /1 60 Výmarská republika Rntpf 1923 A a 2 Rntpf 1924 A

34 Rpf 1924 J -1/ Rpf 1934 D 1/ Mark 1923 A a 500 Mark 1923 A 2ks Mark 1922 A 1/ Rntpf 1924 A a 10 Rntpf 1924 G Rpf 1925 D a 5 Rpf 1935 A Rpf 1925 J 1/ Fenik 1922 A 1/ Rpf 1927 A -1/ říše Mark 1936 F - Hindenburg. 1/ Mark 1934 J - kostel bez data v Av. 1/ Mark 1938 F -0/ Rpf 1940 D 0/ Rpf 1940 J 0/ Mark 1939 D 1/ Mark 1938 E, dr škr v ploše -0/ Mark 1937 A, dr škr v ploše 1/ Rpf 1935 E, dr škr v ploše 1/ Rpf 1942 E 1/ Rpf 1937 E -0/ Rpf 1938 B -0/ Rpf 1938 G 1/1 50 BRD Pfennig 1949 D - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 F - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 G - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 D - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 F - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 F - Bank Deutscher Lander -1/ Pfennig 1949 J - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 J - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 D - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1948 D - Bank Deutscher Lander 1/ Pfennig 1949 D - Bank Deutscher Lander 0/ Mark 1993 F, 1000 jahre Postdam 0/

35 Mark 1972 J, dr škr v ploše 1/ Pfennig 1949 F - Bank Deutscher Lander 1/ Mark 1977 J - Adenauer, dr rýhy v ploše 1/ Mark 1970 D - Heuss, dr rýhy v ploše 1/ Mark 1987 D - Schumacher, dr rýhy v ploše 1/ Mark 1990 F - Erhard, dr rýhy v ploše 1/ Mark 1991 D - Strauss, dr rýhy v ploše 1/ Mark 1950 J 1/ Mark 1950 J 1/ Mark 1957 F, dr škr v ploše -1/ Mark 1957 J, dr škr v ploše -1/ Pfennig 1950 F 1/ Pfennig 1950 F 1/ Pfennig 1950 D 1/ Pfennig 1950 G 1/ Pfennig 1950 J 1/ Pfennig 1950 D 1/ Pfennig 1950 F 1/ Pfennig 1950 G 1/ Pfennig 1950 J -0/ Pfennig 1950 D 0/ Pfennig 1950 F, dr škr v ploše 1/ Pfennig 1950 F 1/1 50 DDR Mark 1956 A 1/ Mark 1963 A 1/ Mark 1972 A 1/ Mark 1975 A 1/ Pfennig 1948 A 1/ Pfennig 1949 A 1/ Pfennig 1952 A 1/ Pfennig 1953 A 1/ Pfennig 1965 A 0/ Pfennig 1948 A 1/ Pfennig 1949 A 1/ Pfennig 1950 A 1/ Pfennig 1950 E dr škr v ploše RRR 1/

36 Pfennig 1952 A 1/ Pfennig 1953 E dr škr v ploše R 1/ Pfennig 1953 E dr škr v ploše R 1/ Pfennig 1963 A dr škr v ploše R 1/ Pfennig 1983 A dr škr v ploše R 0/ Mark 1974 A dr škr v ploše 1/ Mark 1977 A 1/ Mark 1978 A 1/ Pfennig 1948 A 1/ Pfennig 1949 A 1/ Pfennig 1950 A 1/ Pfennig 1950 A 1/ Pfennig 1952 A 1/ Pfennig 1952 E 1/ Pfennig 1953 A 1/ Pfennig 1953 E 1/ Pfennig 1985 A 0/ Pfennig 1950 A 1/ Pfennig 1958 A 1/ Pfennig 1968 A 1/ Pfennig 1980 A dr škr v ploše RR 1/ Medaile 536 Sportovní medaile - Tenis, L.T.K. Přelouč za II.místo v klubovém turnaji 1935, PH - postava tenisty při hře, 4-řádkový popis, Sign., postříbřený bronz, 39x66 mm, mírně setřelá 1/

37 Sportovní medaile - Volejbalista, PH - 5 hráčů při hře, Sign., bronz, 60x50 mm, zadní str. potřís. pravděpodobně lepidlem 0/ Tomáš G. Masaryk - medaile k 85. narozeninám, Sign., pr. 50 mm 0/ Církevní medaile a svátosky 539 Jan Pavel II Medaile ze série "Papežové posl. století v barvě", kapsle (pošk), certifikát č RL Foto v přes kapsli, neotevřeno 37

38 EVROPA BELGIE Frank 1939, KM 119 a 25 centtimes 1939, KM BELGIQUE-BELGIE 2ks 1/ centimes 1920, KM 86 a 25 centtimes 1922, KM 69 - BELGIE 2ks centimes 1912, KM 64 - DES BELGES BULHARSKO stotinky 1912, KM 23.2, 1 Leva 1923, KM 35 a 50 Leva 1940, KM 48 3ks FRANCIE Napolen III centime 1862 A, sb kus, dr skvrnky 0/ Konvolut 5 centimes různé minc. A,B,BB,D,K,M a W 7ks ITÁLIE Humbert I centimisimi 1894 KB 1/1 20 III. Republika centimes 1916, KM 842 a 10 centtimes 1913, KM 843 2ks centimes 1920, KM 865 a 5 centtimes 1921 a 36, KM 875 3ks centimes 1918, KM 866a a 25 centtimes 1918, KM 867a 2ks centimes 1921, KM 884, 1 Frank 1921, KM 876 a 2 Frank 1924, KM 877 3ks centimes 1932, KM 894.1, 1 Frank 1937, KM 885 a 2 Frank 1941, KM 886 3ks centimes 1941, KM 897, 50 centimes 1941, KM 894.1a, 1 Frank 1949B, KM 885a.2, 2 Frank 1941, KM 886a.1 a 5 Frank 1949, KM 888b.1 5ks VICHY - 20 centimes 1941, KM 899, 20 centimes 1943, KM 900.1, 50 centimes 1942, KM 914.1, 1 Frank 1942, KM a 2 Frank 1943, KM ks GIBRALTAR 554 Elizabeth II.1 penny, 2 pence, 5 pence, 10 pence, 20 pence, 50 pence, 1 Pound a 2 Pounds vše 2004, sbírkové 8ks 0/0 180 GUERNSEY 555 Elizabeth II.1 penny 1998, 2 pence 1999, 5 pence sbírkové 3 ks 0/0 50 ISLAND 556 Konvolut 1 Eyrir 1946-KM 8, 5 Aurar 1960-KM 9, 25 Aurar KM 11, 50Aurar 1969-KM17, 1 Koruna 1975-KM 12a, 1 Koruna 1976-KM 23 a 10 Aurar 1981-KM 25 7ks ITÁLIE 38

39 Vittorio Emanuele centimisimi 1910 a 1919, nej ročník, KM 44 2ks centimisimi 1918 KM 58 1/ centimisimi 1923, KM 59 a 10 centimisimi1934, KM 60 2ks centimisimi 1921, KM / Lira 1922 a 1923 KM Lira 1924 KM 63 1/ centimisimi 1941 KM 74a, 20 centimisimi 1942 KM 75b, 50 centimisimi 1941 KM 76b a 2 Lira 1940 KM 78a nemagnetická 4ks JERSEY Viktorie I /13 Shiling / JUGOSLAVIE Alexander I království SHS Para 1920 KM 3 1/ Para 1925 KM 4 1/ Dinar 1925 KM 5 1/ Dinar 1925 KM 6 1/1 20 LUCEMBURSKO Wilhelm III Centimes 1854, skvr v Av 0/1 40 Wilhelm IV Centimes 1908, KM26 1/1 20 MALTA 571 Konvolut 1 cent 2001 KM-93, 2 cent 1986 KM-79, 2 cent 1991 KM-94 a 5 cent 2001 KM-95 4ks NIZOZEMÍ Wilhelmina I cent 1900, 1 cent 1914 KM 152 a 1 cent ks 1/ cent 1942 KM 170, 10 cent 1941 a 1942 KM 173 a 25 cent ks 1/1 30 JUGOSLAVIE Alexander I království SHS para 1920 KM 2 1/1 20 RAKOUSKO groš 1936, KM / /2 schiling 1925, KM / schiling 1929, KM-2844, Billroth, dr škr v Av 1/ groš 1931, KM / groš 1936, KM /

40 580 2 schiling 1931, KM-2847, Mozart, 0/ schiling 1932, KM-2848, Hayden, 0/ groš 1950 KM / groš 1950 KM / groš 1960, KM-2885, dr škr v ploše -1/ groš 1961, KM-2885, dr škr v ploše 2/ groš 1963, KM-2885, dr škr v ploše -1/ schiling 1986, KM , Georgenberger handfeste -0/-0 40 RUSKO Ivan V Kopějky 3ks, Rev: sv Jiří na koni Konvolut kopějek 17. stol, neurčeno 5ks Mikuláš II kopějek 1916 Petrohrad / Smirnov, Bit 135, Kaz 496, Y / kopějek 1916 Petrohrad / Smirnov, Bit 161, Kaz 498, Y / Kopějky 1915, Bit-250 0/ /2 Kopějky 1909 Petrohrad, Bit-284, Kaz-371, Y / /2 Kopějky 1912 Petrohrad, Bit-284, Kaz-371, Y /1 20 Sovětský svaz kopějek 1932, Y-97 1/ kopějek 1933, Y-96 0/0 30 SAN MARINO Lir 1985, KM-181-0/ Lir 1989, KM-239-0/ Lir 1993, KM-301-0/ Lir 1995, KM-330-0/ Lir 1993, KM-300 0/ Lir 1976, KM-57 0/0 50 SRBSKO Petr I Konvolut 2 pare 1904, KM-23, 10 para 1912, KM-19 a 20 para 1912, KM-20 3ks Konvolut 2 pare 1904, KM-23, 10 para 1912, KM-19 a 20 para 1912, KM-20 3ks VELKÁ BRITÁNIE Viktorie Farthing 1878 a 79 2ks Penny 1880 RR 1/ Penny 1898 R 1/ /2 Penny 1898 R 2/2 40 Edward VII Penny 1904, KM / Penny 1906, KM / Pence 1905, KM /

41 Georg V /2 Penny 1925, KM-809 1/ /2 Penny 1931, KM-837 1/ Penny 1916, KM-810 1/ Penny 1927, KM-826 1/ Penny 1935, KM-838 1/ Pence 1932, KM-831 1/ Pence 1915, KM-813 2/ Pence 1923, KM-815a.1 R 1/ Pence 1929, KM-832 2/ Shilling 1914, KM-816 1/ Shilling 1918, KM-816 1/ /2 Koruna 1920, KM /1 100 Georg VI /2 Penny 1944, KM-844 1/ /2 Penny 1951, KM-868 1/ Penny 1940, KM-845 1/ Penny 1949, KM-869 1/ Pence 1942, KM-849 1/ Shilling 1942, KM-854 1/ Shilling 1948, KM-863, dr škr v ploše 1/ Shillings 1948, KM-865, dr škr v ploše -1/ Shillings 1951, KM-878-1/ Shillings 1949, KM-879, -1/ /2 Koruna1948, KM-866 1/ /2 Koruna1949, KM-879 1/1 40 Elizabeth II /2 Penny 1956, KM-896 0/ Penny 1966, KM-897 1/ Pence 1954, KM-900 1/ Pence 1953, KM-889 1/ Pence 1958, KM-903 1/ Pence 1960, KM-903 1/ Shilling 1953, KM-891 0/ Shilling 1957, KM-905-1/ Shilling 1955, KM-904-1/ Shilling 1954, KM-905-1/

42 646 2 Shillings 1962, KM-906-1/ /2 Koruna1958, KM-907-1/ /2 Koruna1967, KM-907-1/-1 50 ASIE HONG-KONG Viktorie cent 1901 Heaton, KM-4.3-1/ cent / cent / cent / Edward VII cent 1904 Heaton, KM-11-0/ Georg VI cent 1950, KM-25 1/0 30 Elizabeth II cent 1967, KM / cent 1976, KM-36, patina -1/ cent 1961, KM / cent 1978, KM-41, dr skvrnky 1/ Dolar 1974, KM-35 1/ Dolar 1978, KM-43 1/ Dolar 1980, KM-46, dr rýhy v ploše 1/

AN.aukce. I. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava 15.6.2016. Korespondenční

AN.aukce. I. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava 15.6.2016. Korespondenční AN.aukce I. aukce - NUMISMATIKA Jihlava 15.6.2016 Korespondenční Jihlava 2016 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem, Hosov 165 586 01 Jihlava, IČO: 46173200, (dále jen

AN.aukce. III. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava Korespondenční s možností e-limitování na

AN.aukce. III. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava Korespondenční s možností e-limitování na AN.aukce III. aukce - NUMISMATIKA Jihlava 24.11.2016 Korespondenční s možností e-limitování na www.nume.cz Jihlava 2016 D R A Ž E B N Í V Y H L Á Š K A AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem, Hosov 165

AN.aukce. IX. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava s možností e-limitování na

AN.aukce. IX. aukce - NUMISMATIKA. Jihlava s možností e-limitování na AN.aukce IX. aukce - NUMISMATIKA Jihlava 3.3.2018 s možností e-limitování na www.nume.cz Jihlava 2018 AN.aukce AN.aukce, zastoupená Radkem Nápravníkem, Hosov 165 586 01 Jihlava, IČO: 46173200, (dále jen

MINCE ZLATÉ ČSR AFRIKA JIŽNÍ

MINCE ZLATÉ ČSR AFRIKA JIŽNÍ MINCE ZLATÉ ČSR 1. Dukát 1979, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 400,- 2. Dukát 1980, Karel IV. 0/0 2 100,- 2 600,- 3. Dukát 1981, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 500,- 4. Dukát 1982, Karel IV. 0/0 2 000,- 2 400,- AFRIKA

ČNS, pobočka v Hradci Králové - 135. aukce 22.2.2015

ČNS, pobočka v Hradci Králové - 135. aukce 22.2.2015 ČNS, pobočka v Hradci Králové - 135. aukce 22.2.2015 1. Československo. 1 dukát 1926. dr. škr., poškoz. hrana 1/-1 5.000 0,- 2. 1 dukát 1933 (3,41 g) 0/0 4.000 7500,- 3. Česká republika. 5000 Kč 2013 most

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO BRNO 14. 6. 2017 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 12.00

BRNO 17. 3. 2012 2012 3. 17. BRNO DRAŽBA

BRNO 17. 3. 2012 2012 3. 17. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 17. 3. 2012 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 30. 5. 2010 2010 5. 30. BRNO 60. DRAŽBA Sazba: Miloslav Vymazal Tisk: Europrinty, spol. s r.o.

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 30. 5. 2010 2010 5. 30. BRNO 60. DRAŽBA Sazba: Miloslav Vymazal Tisk: Europrinty, spol. s r.o. & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 30. 5. 2010 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí

ZLATO x 1 Československo dukát 1931 Sv. Václav 0/ Československo kompletní sada 1, 2, 5, 10 dukát 1978 Karel IV. ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1931 Sv. Václav 0/0 11000 2 Československo 1953-92 kompletní sada 1, 2, 5, 10 dukát 1978 Karel IV. 0/0 200000 v původní společné etui 4 ks x 3 dukát 1982 Karel IV.

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO BRNO 13. 6. 2018 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 12.00

Zlato. okolo 2 andělé / stojící sv. Václav s praporem, český znak, opis. Sign. Španiel. Au 31 mm (20,00 g) 0/ Zlato 1. Československo (1918-39). 2 dukát 1923 (6,99 g) 0/0 18000 2. Dukát 1925 (3,49 g). zcela n. hr. 1/1 5000 3. Československo (1953-92). 2 dukát 1978 Karel IV. (6,98 g) 0/0 16000 4. Československo

& H. D. R A U C H, W I E N #3/0 p

& H. D. R A U C H, W I E N #3/0 p & H. D. RAUCH, WIEN Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

zdobeném zlatém medailonu se závěsem 14 karátů, celková váha 7,12g

zdobeném zlatém medailonu se závěsem 14 karátů, celková váha 7,12g ZLATO 1 Keltové-Bojové 1/24 statéru typ Athena/Alkis 0,27g podobný jako 1-/1-3600 Kostial 37 21/24 statéru typ Athena/Alkis? 0,32g podobný jako Kostial 38 1-/1-3500 31/24 statéru /suberát/ Athéna/Alkis

Hradec Králové. Zlato Zlato 1. Československo. 1 dukát 1926. dr. škr., poškoz. hrana 1/-1 5.000 2. 1 dukát 1933 (3,41 g) 0/0 4.000 3. Česká republika. 5000 Kč 2013 most v Lenoře, plexi pouzdro, pův. etue, karta 0/0 17.000 4.

ČNS, pobočka v Hradci Králové, výsledková listina 129. aukce ze dne

ČNS, pobočka v Hradci Králové, výsledková listina 129. aukce ze dne ČNS, pobočka v Hradci Králové, výsledková listina 129. aukce ze dne 22.4.2012 1. Byzanc. Mauricius Tiberius (582-602). Solidus (4,30 g). Sear-478-1/1 6000 8000,- 2. Tremissis (1,48 g). Sear-488 1/1 2800

ANTIKA 34 Podunajští východní Keltové stol. př. Kr. tetradrachma hlava. x x ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1929 Sv. Václav 0/0 35000 x 2 dukát 1933 Sv. Václav 0/0 10000 3 Československo 1953-92 dukát 1978 Karel IV. /raženo 7707 ks/ etue 0/0 14000 x 4 dukát 1979 Karel IV.

56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009

56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009 56. DRAŽBA BRNO 13. 3. 2009 BRNO 13. 3. 2009 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního numismatického materiálu: ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz

BRNO 30. 11. 2013 2013 11. 30. BRNO DRAŽBA

BRNO 30. 11. 2013 2013 11. 30. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 30. 11. 2013 Aukce živě Live-Bidding Ve spolupráci s Nume.cz jsme pro Vás připravili první živou numismatickou aukci v České republice. V naší 70. aukci můžete nyní dražit i na

BRNO 13. 4. 2014 2014 4. 13. BRNO DRAŽBA

BRNO 13. 4. 2014 2014 4. 13. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 13. 4. 2014 Živá aukce live auction Ve spolupráci s Nume.cz jsme pro Vás připravili již druhou živou numismatickou aukci. V naší 71. aukci můžete dražit i na internetu! Chytré

-2/ ,- 2. Justinus II. ( ). Solidus (4,175 g), minc. Constantinopolis (R: VICTORIA AVGGGE / CONOB). Sear-346. n. ČNS, pobočka v Hradci Králové Výsledková listina 132. aukce ze dne 22.9.2013 1. Byzanc. Justinianus I. (527-565). Solidus z let 538-545 (4,352 g), minc. Constantinopolis (R: VICTORIA AVGGGS * / CONOB -

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. Program

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. Program DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 26. 4. 2009 57. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KONGRESOVÉ CENTRUM VELETRHY BRNO (vstup z ulice Hlinky, parkoviště u zastávky tramvají) Program 7.30 Otevření

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH pořádá mimořádnou členskou aukci, tentokrát KORESPONDENČNÍ, s uzávěrkou dne 17. listopadu 2013. Aukce je pořádána podle aukčního řádu schváleného

BRNO 27. 11. 2010 2010 11. 27. BRNO DRAŽBA

BRNO 27. 11. 2010 2010 11. 27. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 27. 11. 2010 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

BRNO 5. 6. 2014 2014 6. 5. BRNO DRAŽBA

BRNO 2. 4. 2016 2016 4. 2. BRNO DRAŽBA

Hradec Králové. Zlato Zlato 1. Byzanc. Mauricius Tiberius (582-602). Solidus (4,30 g). Sear-478-1/1 6000 2. Tremissis (1,48 g). Sear-488 1/1 2800 3. Constantinus X. Ducas (1059-67). Histamenon (4,43 g). Sear-1847. mimořádná

ORLÍ 20, BRNO

ORLÍ 20, BRNO BRNO 12. 6. 2019 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí až čtvrtek 9.30 12.00

ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH

ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH ČESKA NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, pobočka v NYMBURCE-PODĚBRADECH pořádá mimořádnou členskou schůzi spojenou s neveřejnou dražbou numismatického materiálu pro členy České numismatické společnosti dne 9. března

pátek 21. dubna v hod.

pátek 21. dubna v hod. 80 pátek 21. dubna v 15.00 hod. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz pořádá 22. dubna 2017 v sobotu 80. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KONGRESOVÉ CENTRUM

24 Napoleon III. jako president II. republiky 20 francs 1852 A KM-774 zbytky

24 Napoleon III. jako president II. republiky 20 francs 1852 A KM-774 zbytky ZLATO x 1 Československo 1918-39 dukát 1923 Sv. Václav nep. hr. 0/0 9000 x 2 dukát 1923 Sv. Václav dr. hr. 0/0 9000 x 3 dukát 1924 Sv. Václav 0/0 11000 x 4 dukát 1925 Sv. Václav ryska 0/0 9000 x 5 dukát

2015 9. BRNO 19. 9. 2015 19. BRNO DRAŽBA

BRNO 20. 4. 2013 2013 4. 20. BRNO DRAŽBA

BRNO 20. 4. 2013 2013 4. 20. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 20. 4. 2013 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 21. 11. 2009 58. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO.

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 21. 11. 2009 58. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 21. 11. 2009 58. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO Program 7.30 Otevření sálu, prohlídka materiálu 9.00 I. část aukce (pol.

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA 85. DRAŽBA. mince medaile bankovky

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA 85. DRAŽBA. mince medaile bankovky Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO 17. 11. 2018 85. DRAŽBA 85. DRAŽBA mince medaile bankovky 85 pátek 16. listopadu ve 12.00 hod. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA. mince medaile bankovky

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA. mince medaile bankovky Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO 14. 4. 2018 83. DRAŽBA mince medaile bankovky 83 pátek 13. dubna ve 12.00 hod. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz

Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO DRAŽBA. mince medaile bankovky Ivan Chládek & H. D. Rauch, Wien BRNO 17.11.2016 79. DRAŽBA mince medaile bankovky 79 DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO Tel: 542 221 124 E-mail: info@dukat-mince.cz pořádá 17. listopadu 2016 ve čtvrtek

2. Habsburkové. Rudolf II. ( ). Dukát 1592 Praha - Ercker (3,63 g). MKČ-298

2. Habsburkové. Rudolf II. ( ). Dukát 1592 Praha - Ercker (3,63 g). MKČ-298 Výsledková listina 133. aukce ČNS, pobočka Hradec Králové ze dne 16.2.2014 A - číslo položky v katalogu B - popis C - zachovalost D - vyvolávací cena F - dosažená cena A B C D F 1. Československo. 1 dukát

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 21. února ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové pořádá v neděli 21. února 2016 137. NEVEŘEJNOU AUKCI NUMISMATICKÉHO MATERIÁLU POUZE PRO ČLENY ČESKÉ NUMISMATICKÉ SPOLEČNOSTI ve Velkém sále Hradecké

DUKÁT spol. s r. o. Orlí BRNO. pořádá DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek

DUKÁT spol. s r. o. Orlí BRNO. pořádá DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek BRNO 13. 3. 2008 DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 13. 3. 2008 53. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KORESPONDENČNÍ Dražba pouze na písemné limity uzávěrka 13. 3. 2008 do 20.00 hod. 2 Vážení

BRNO 24. 11. 2012 2012 11. 24. BRNO DRAŽBA

BRNO 24. 11. 2012 2012 11. 24. BRNO DRAŽBA & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 24. 11. 2012 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

ORLÍ 20, 602 00 BRNO

ORLÍ 20, 602 00 BRNO BRNO 13. 6. 2013 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

65. AUKCE. Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 2. 11. 2014 12:00 hod.

65. AUKCE. Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 2. 11. 2014 12:00 hod. 65. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 2. 11. 2014 12:00 hod. DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník: ing. Jaroslav Syrový, Bělehradská 60, Praha 2, IČO:11208457 Vyhlašuje konání 65.

g), plexi pouzdro LR ,- ČNB LR ,- etue ČNB LR ,- pouzdro, etue. skvrnky LR ,- etue 0/ ,-

g), plexi pouzdro LR ,- ČNB LR ,- etue ČNB LR ,- pouzdro, etue. skvrnky LR ,- etue 0/ ,- Výsledková listina 138. aukce ze dne 18. září 2016 1. Česká republika. 2500 Kč 2004 vstup do EU (Au 7,776 g, Ag 23,328 g), plexi pouzdro LR 7500 0,- 2. 2500 Kč 2008 pivovar v Plzni (Au 22 mm, 7,82 g),

Stupnice příhozů: do 2000Kč Kč do 5000Kč Kč do 100Kč... 5Kč do 200Kč. 10Kč nad 10000Kč Kč nebo 1000Kč. do 500Kč. Česká numismatická společnost, pobočka v Domažlicích 2. Neveřejná drobná aukce numismatického materiálu s prezentací na internetu 24. Června 2010, 17.00 hod, restaurace "U Votavů", Jana Procházky 88, Domažlice!!!

61. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 9. 6. 2013

61. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 9. 6. 2013 61. AUKCE Limitní Mincí, medailí a ostatního numismatického materiálu 9. 6. 2013 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník: ing. Jaroslav Syrový, Bělehradská 60, Praha 2, IČO:11208457 Vyhlašuje konání 61. dobrovolné

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 19. února ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST, z.s. pobočka v Hradci Králové pořádá v neděli 19. února 2017 139. NEVEŘEJNOU AUKCI NUMISMATICKÉHO MATERIÁLU POUZE PRO ČLENY ČESKÉ NUMISMATICKÉ SPOLEČNOSTI ve Velkém sále

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 18. 3. 2010 59. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 18. 3. 2010 59. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 18. 3. 2010 59. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek KORESPONDENČNÍ Dražba pouze na písemné limity uzávěrka 18. 3. 2010 do 12.00 hod. 2 Vážení přátelé, předkládáme

C-1761/1 Au 580 1 ks 1,70 g Prsten, briliant cca 0,2 ct. liška. C-1761/3 Au 585 1 ks 5,75 g Prsten, briliant cca 0,68 ct. labuť

C-1761/1 Au 580 1 ks 1,70 g Prsten, briliant cca 0,2 ct. liška. C-1761/3 Au 585 1 ks 5,75 g Prsten, briliant cca 0,68 ct. labuť Aukční číslo 1 Vyvolávací cena 5 150,00 Kč C-1761/8 Au 585 4 ks 9,25 g Směs, 2x řetízek, 2 x přívěšek čejka Aukční číslo 2 Vyvolávací cena 5 900,00 Kč C-1761/5 Au 585 1 ks 12,35 g Hodinky, značka Doxa,

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 26. 11. 2011

& H. D. R A U C H, W I E N BRNO 26. 11. 2011 & H. D. RAUCH, WIEN BRNO 26. 11. 2011 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí,

Stupnice příhozů: do 500Kč. 20Kč. do 2000Kč Kč do 5000Kč Kč do 10000Kč Kč nad 10000Kč Kč nebo 1000Kč. do 200Kč. Česká numismatická společnost, pobočka v Domažlicích Neveřejná drobná aukce numismatického materiálu s prezentací na internetu 24. Června 2010, 17.00 hod, restaurace "U Votavů", Jana Procházky 88, Domažlice!!!

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 18. září

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové. pořádá v neděli 18. září ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v Hradci Králové pořádá v neděli 18. září 2016 138. NEVEŘEJNOU AUKCI NUMISMATICKÉHO MATERIÁLU POUZE PRO ČLENY ČESKÉ NUMISMATICKÉ SPOLEČNOSTI ve Velkém sále Hradecké

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 29. 11. 2008 55. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO.

DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO. pořádá 29. 11. 2008 55. DRAŽBU. mincí, medailí, bankovek. BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO. DUKÁT spol. s r. o. Orlí 20 602 00 BRNO pořádá 29. 11. 2008 55. DRAŽBU mincí, medailí, bankovek BÍLÝ DŮM, Žerotínovo nám. 6, BRNO Program 7.30 Otevření sálu, prohlídka materiálu 9.00 I. část aukce (pol.

ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz

ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz BRNO 17. 3. 2011 Navštivte naši prodejnu mincí, medailí, bankovek a ostatního ORLÍ 20, 602 00 BRNO telefon (fax): 542 221 124 www.dukat-mince.cz info@dukat-mince.cz Otevřeno: Pondělí, úterý 9.30 12.00

ZLATO x 1 Keltové - Bójové na Moravě II. stol. př. Kr. 1/8 statéru abstraktní 1/1 6000 ZLATO x 1 Keltové - Bójové na Moravě II. stol. př. Kr. 1/8 statéru abstraktní 1/1 6000 provedení, pravděpodobně typu Athena Alkis? 0,88g x 2 Byzanc Romanos III. 1028-34 histamenon Sear-1819 1-/1-8000 x

ZLATO x 1 Keltové - Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,35g 1/1 3000

ZLATO x 1 Keltové - Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,35g 1/1 3000 ZLATO x 1 Keltové - Bójové 2.-1. stol. př. Kr. 1/24 statéru typ Athena-Alkis 0,35g 1/1 3000 Kostial-36 x 2 1/8 statéru typ Athena-Alkis 0,97g Kostial-34 1/1 7000 x 3 statér typ Athena-Niké 8,05g NS 24/18,

C-1868/4 Au 585 3 ks 8,80 g Prsten, 3xlabuť. C-1883/1 Au 585 1 ks 3,30 g Prsten, briliant cca 0,17 ct., zasazen do Pt labuť

C-1868/4 Au 585 3 ks 8,80 g Prsten, 3xlabuť. C-1883/1 Au 585 1 ks 3,30 g Prsten, briliant cca 0,17 ct., zasazen do Pt labuť Aukční číslo 1 Vyvolávací cena 150,00 Kč C-1928/2 MET 1 ks 6,00 g Přívěsek, Aukční číslo 2 Vyvolávací cena 1 200,00 Kč C-1882/9 Au 585 3 ks 2,30 g Přívěsek, labuť, lvíček Aukční číslo 3 Vyvolávací cena

Emisní plán České mincovny pro rok 2012 - Medaile

Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 55. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Česká numismatická společnost pobočka v Českých Budějovicích pořádá 55. neveřejnou aukci pro členy České numismatické společnosti. Aukce se koná v sobotu 18. května 2019!!! v klubovně T.j. Orel Lannova

Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, Praha 6

Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, Praha 6 Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 160 00 Praha 6 DRAŽEBNÍ VYHLÁŠKA Dražebník ing. Ivona Syrová, Kyjevská 6, 160 00 Praha 6, IČO: 06746845 vyhlašuje konání 79. dobrovolné společné dražby movitých

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 86. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 86. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 16. května 2015 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu

MINCE A MEDAILE ZE ZLATA

MINCE A MEDAILE ZE ZLATA str.1 MINCE A MEDAILE ZE ZLATA Československo 1 Dukát 1929 (raženo 10.253 ks), 3.488g, červené skvrny 0/0 13000 Česká republika 1993-2 5000 Kč 2011 - Gotický most v Písku, kapsle, etue, karta proof 19000

10 Dukát ke vzniku samostatné České republiky český dukátová medaile k 10. výročí Komerční banky 2000 /Vitanovský/

10 Dukát ke vzniku samostatné České republiky český dukátová medaile k 10. výročí Komerční banky 2000 /Vitanovský/ ZLATO 1 Keltové-Bojové 1/24 statéru typ Athena/Alkis 0,27g podobný jako 1-/1-2900 Kostial 37 2 1/24 statéru typ Athena/Alkis 0,32g podobný jako Kostial 38 1-/1-2800 3 1/8 statéru typ Athena/Alkis? 0,98g

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 84. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI

ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě. Vás i Vaše přátele srdečně zve na 84. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 84. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 11. května 2014 v Jihlavě ve velkém estrádním sále Domu

zlaté medaile Umění investovat

1. František Josef I., 10 K KB nep. hr. 1/ Prusko, Vilém II., 20 M A na R. menší poškození 1/

1. František Josef I., 10 K KB nep. hr. 1/ Prusko, Vilém II., 20 M A na R. menší poškození 1/ Z L A T É M I N C E 1. František Josef I., 10 K. 1904 KB nep. hr. 1/1 3 000 2. Prusko, Vilém II., 20 M. 1906 A na R. menší poškození 1/1 5 000 okraje 3. Rakousko, 1/25 unce 2015 vídeň. filharmonici. 1,25

7,00 hod. prohlídka materiálu. Jan N o v á k, Ke Skalce 35, 586 01 Jihlava

7,00 hod. prohlídka materiálu. Jan N o v á k, Ke Skalce 35, 586 01 Jihlava ČESKÁ NUMISMATICKÁ SPOLEČNOST pobočka v J I H L A V Ě Vás i Vaše přátele srdečně zve na 81. NEVEŘEJNOU CLENSKOU AUKCI která se koná v neděli dne 11. listopadu 2012 v Jihlavě v ESTRÁDNÍM SÁLE Domu kultury,