115. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne 23., 24. a 25.10.2013



Podobné dokumenty
Knihy. Seznam knih žánru Poezie (139)

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

HOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA AUCTION RESULTS

ANTIKVITY ART AUKCE HOTEL BRIONI,

114. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Olbram Zoubek Eva s jablkem Kč

Uzávěrkový protokol o provedené dražbě

EXLIBRIS A DROBNÁ GRAFIKA

Přehled moderních básnických směrů přelomu 19. a 20. století ve světové literatuře.

38. AUKCE ŽOFÍN - SLOVANSKÝ OSTROV 16. prosince 2001 v 13 hodin

113. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Kozák Chrám sv.

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o., ul. A. Jiráska 1887, Most

40. AUKCE. Grafika, kresby stol. Bibliofilie, knihy, fotografie, podpisy. Spolek HLAHOL 6. dubna 2002 v 11 hodin. 151A.

100 let sdružení českých umělců grafiků Hollar

Česká a světová grafika

Knihy. Seznam knih žánru Poezie (121)

Kritéria pro výběr maturitních zadání k ústní zkoušce z českého jazyka a literatury

Masarykova střední škola chemická Křemencova 12, Praha 1 Tel.: Fax: info@mssch.cz URL:

Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

PHOTOGRAPHS AUCTION RESULTS

Třída: 1.A. třídní učitel: Mgr. Rešková Ludmila Počet celkem: 15 z toho chlapců: 8 dívek: 7 P.Č PŘÍJMENÍ JMÉNO

PŘÍJMENÍ JMÉNO ATELIÉR. 1. Stupňovité věžové stavby budované ve starověké Mezopotámii od sumerského do novobabylonského období se nazývají

Inovace výuky prostřednictvím šablon pro SŠ Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín PaedDr.

Studentské práce z archivu Katedry dějin umění FF UP ( )

ANTIKVITY ART AUKCE AAA

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne

Jazyk a jazyková komunikace

Machov - dostavba splaškové kanalizace v části Machova, Nízké Srbské a v Machovské Lhotě - domovní přípojky Soupis pozemků dotčených stavbou

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

Velká Hradební 3118/48, Ústí nad Labem Odbor územního plánování a stavebního řádu

Galerie a pamětní síně

Seznam literárních děl ke státní maturitě Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Moderní knižní kultura ve sbírkách Muzea umění Olomouc. Hana Bartošová Muzeum umění Olomouc

FOTOGRAFIE VÝSLEDKY AUKCE

Výstavy v barokním areálu Skalka od roku 1993

Aktuální dražba - ZÁŘÍ, sobota, od hod

Seznam literatury k ústní zkoušce z českého jazyka a literatury - vyšší úroveň obtížnosti

Jarní prázdniny ÚNOR. 8 Petr Hladík 21 Martin Jiránek. 28 Martin Jiránek. Nj obchod, služby a cestovní ruch. Nj obchod, služby a cestovní ruch

KÁNON SPISOVATELŮ A DĚL PRO ROK 2015/2016

Akce: Zahájení územního řízení kanalizační přípojky Mladkov příloha č.1

Katalog titulů z české a světové literatury k maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury

96. AUKCE Výsledky vydražených děl ze dne Položka Příjmeni autora Jméno autora Název Cena dosažená 2Mařanová Jarmila Hnízdo 400 Kč

Příloha č. 1. Seznam účastníků řízení:

Olomoucká obrazárna IV

Startovní listina předžákyně m čísla Jizerské hory

Aukční den. Žofín Slovanský ostrov neděle :00 hodin. Obrazy, kresby

ZDENKA BRAUNEROVÁ. Personální bibliografie. František Bílek a jeho dílo. P., Mánes l sv. (nestr.). Obr. příl.

PROBÍRANÁ DISCIPLÍNA METODICKÉ POZNÁMKY

FRANTIŠEK MACHÁČEK (* ) Inventář osobního fondu

Výsledková listina výtvarná část Evropa ve škole 2010/11

AUKCE 64 PRAHA HLAHOL, SOBOTA 22. DUBNA OD HODIN. Práce na papíře, česká a světová grafika století, podpisy, rukopisy

Seznam titulů k maturitě 2013/2014 SČ19 Próza 4. A S20-21 Poezie Č20-21 Drama

Vladislav Vančura. Knižní obálky a bibliografie prvních vydání díla spisovatele. Háj ve Slezsku 2014

MĚSTSKÝ ÚŘAD ŽAMBERK odbor správní a dopravy Masarykovo nám. 166, Žamberk

České Budějovice Řeky: Lužnice, Malše, Vltava Vodní nádrž: Římov Památky: 1. náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, radnicí a Černou věží

Třídní seznam literatury k maturitní zkoušce z českého jazyka a literatury

Příloha č. 1. Seznam účastníků řízení:

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 3 Rada městské části U S N E S E N Í

SPORTOVNÍ PLAVÁNÍ - SP 1 Pondělí 16,30-18,00 Trenéři : Úterý 17,00-19,00 René Lakomý Středa 17,00-18,00 Petra Kahánková Čtvrtek 16,30-18,00 Pátek

Přestupní karta hasičů pro vyšší kola ročníku 2012

Neznámý autor Epos o Gilgamešovi PO. Homér Illias PO. William Shakespeare Romeo a Julie D. Večer tříkrálový. Moliére Lakomec D

Parcela - výměra. Domažlická 1479/10, Žižkov, Domažlická 1479/10, Žižkov, Domažlická 1479/10, Žižkov, Domažlická 1479/10, Žižkov,

Zřizovatel MK ČR do 30. června 2001 Krajský úřad Ústeckého kraje od 1. července 2001

USNESENÍ ZE 16. ZASEDÁNÍ RADY MĚSTA LIBEREC, KONANÉHO DNE

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE

Obsah. Setkala jsem ss s Henri 9. Henri Cartier-Bresson. I 11. Werner Bischof, {7] 20

Datum narození. Klub/oddíl

ADRESÁŘ ROZHODČÍCH A DELEGÁTŮ

SEZNAM ČETBY K MATURITNÍ ZKOUŠCE

PŘEHLED ZNÁMEK ČR 2012 (s obrázky zveřejněnými Českou poštou s.p., bez textů a vyobrazení FDC)

ČEZ Distribuce, a.s., IČ Ing. Iveta Kočovská, nar Teplická 874 Svatý Mikuláš Děčín Kutná Hora 1

Městský úřad Velké Meziříčí

chovatel holub číslo pohl. koef. body

AUKČNÍ DEN Výsledky vydražených děl ze dne

Nabídka akcí školám a školním družinám pro školní rok 2009/2010 Vsetín září 2009

ZPRAVODAJ 9/2015. Vážení přátelé slánského muzea,

Knihy. Ctihodná služebnice Boží Alžběta Canori Mora. ST047 RE-ST Čiňme pokání Bureš, Karel ST038 RE-ST Déšť růží - - -

poř. st. č. Příjmení/jméno ročník Oddíl čas závodu:

Ministerstvo životního prostředí

Střední zdravotnická škola Kroměříž. Školní seznam literárních děl školní rok 2015/2016

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ŠKOL PLZEŇSKÉHO KRAJE V CELOSTÁTNÍCH KOLECH PŘEDMĚTOVÝCH A UMĚLECKÝCH SOUTĚŽÍ VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012

Startovní listina. 23. ročník slalomů pod Borskou přehradou. Mistrovství ČR veteránů ve slalomu na divoké vodě. Závod č. 116,

HERMÍNA TÝRLOVÁ. Personální bibliografie

Vyobrazení. 1. Mikoláš Aleš: Dva poutníci přicházející do Prahy, pravděpodobně 1869, kresba perem tuší

MĚSTSKÝ ÚŘAD STARÉ MĚSTO ODBOR STAVEBNÍHO ÚŘADU A ÚZEMNÍHO PLÁNU NÁMĚSTÍ HRDINŮ 100, STARÉ MĚSTO

Příjmení Jméno Kompostér Ulice

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VERONSKÉ NÁMĚSTÍ VÝTVARNÁ VÝCHOVA

34. ročník Běh sídlištěm Západ v Novém Boru VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Oficiální výsledková listina týmů

Svaz národní házené Severomoravská oblastní soutěžní komise

Jméno Příjmení Prodejna, na které si figurky Skylanders můžete vyzvednout: Milena Balonová EURONICS, Havířov Martin Bančovski EURONICS, Ostrava -

Jak se jinak nazývá způsob, kterým umělec dosáhne rozmnožitelnosti díla (2D) na stanovený náklad a přitom vzniknou samé originály?

Výsledky zpracoval Ski club Harrachov Sponzoři: : OPAVIA a BRUMÍK, Lissport, Wellness Hotel Centrum, Lyžařské školy JPK a Classic ski school

NADACE SESTRY AKVINELY. Výroční zpráva o činnosti za rok 2004

Datum Příjmení Jméno Název díla vzniku Technika Rozměr Signatura Stav díla. značeno a

mobil Omlouvání žáků Jmenný telefonní seznam od změny hlaste pí Štefkové

Rok: 1951 Obor: Diplomovaná sestra Třídní učitel: Věra Hrušková Absolventi: Obor:Diplomovaná sestra Třídní učitel: Marie Mikříková Absolventi:

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI

Parlament České republiky POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2012 VI. volební období. Těsnopisecká zpráva o schůzi Poslanecké sněmovny Parlamentu

Školní závod ve slalomu

Transkript:

Položka Jméno autora Příjmeni autora Název Cena dosažená 1 Václav Boštík 2x katalog k výstavě 650 Kč 6 Karel Václav Rais Zapadlí vlastenci 400 Kč 9 Jan Zrzavý Z pařížských dopisů Jana Zrzavého Dr. Johannesu Urzidilovi a Dr. Antonínu Starému 1924/1929 550 Kč 12 Vincenc Beneš Poděkování 200 Kč 13 Petr Bezruč Labutinka 350 Kč 15 František Bílek Jaromír Rašín: Život Ježíšův 3 700 Kč 17 Adolf Born Václav Čeněk Bendl, Jaroslav Hašek: Nejnovější český Galanthomme čili Krásochovník 3 100 Kč 20 Cyril Bouda Václav Krška: Toužení pod javorem 590 Kč 23 Emil František Burian Jazz 3 000 Kč 26 Karel Černý Malířské dílo 200 Kč 28 Viktor Dyk Portrét 500 Kč 30 Karel Dyrynk Krásná kniha, její technická úprava 1 200 Kč 35 Josef Kábrt Obrazy a kresby 100 Kč 35 Josef Kábrt Obrazy a kresby 100 Kč 36 Jiří Karásek ze Lvovic Korespondenční lístek Janu Zrzavému 500 Kč 38 František Kobliha Jíří Karásek ze Lvovic: Genenda 16 000 Kč 39 František Kobliha Rudolf Medek: Milovaní básníc 7 000 Kč 43 Ludvík Kuba M. Míčko: Ludvík Kuba malíř 2 500 Kč 50 Jakub Obrovský Portrét 700 Kč 53 Ota Pavel Cena vítězství 800 Kč 64 Václav Špála Babička 3 800 Kč 67 Jindřich Štyrský Isidore Ducasse Comte de Lautréamont: Maldoror 14 000 Kč 72 Josef Váchal Anna Kateřina Emmerichová: Hora Proroků 7 000 Kč 79 Maurice Barrés Kniha krve rozkoše a smrt 900 Kč 80 Charles Baudelaire Malé básně v próze 250 Kč 82 Franz Blei Die Sitten des Rokoko (Mravy Rokoka 250 Kč 85 Vratislav Hugo Brunner Jakob Wassermann: Kašpar Hauser čili chabé srdce 300 Kč 91 Josef Čapek Čestmír Jeřábek: Lidumil na kříži 500 Kč 101 Pavel Eisner Mythus XX. století (Alfred Rosenberg a jeho dílo) 200 Kč 104 Innocenc Antonín Frencl Postilla aneb wyklady a rozjímání na evangelia nedělní a sváteční 300 Kč 107 Johann Wolfgang Goethe Versuch die Metamorphose der Pflanzen zu erklären 4 500 Kč 110 Heinrich Heffter Deutsche Kolonien 400 Kč 112 Václav Hollar Ezop 400 Kč 115 Jean de Joinville Život svatého Ludvíka krále francouzského 300 Kč 123A Václav Havel Zahradní slavnost 42 000 Kč 125 Jan Konůpek Karel Koval: Komedie o hrozném a smutném konci krále Bolševika 400 Kč 132 Karel B. Mádl Vojtěch Hynais (Eine Auswahl seiner Werke aus den Jahren 1891-1901) 500 Kč 134 Karel Hynek Mácha Máj 200 Kč 136 Otakar Mrkvička Jaroslav Seifert. Samá láska 300 Kč 142 Emanuel Poche Porzellan - marken aus aller wel 320 Kč 143 Vojtěch Preissig The House 500 Kč 149 Různí autoři Veraikon, ročník II. 1913 12 000 Kč 151 Různí autoři Veraikon, ročník IV. 1915-1917 2 000 Kč 156 Sigmund Schneider Mein Österreich, mein Heimatland I. + II. Band 900 Kč 161 Karel Svolinský Petr Kles: Spisy veršem i prózou 350 Kč 162 Karel Svolinský Honoré de Balzac: Succubus aneb Běs sviňavý ženský 300 Kč 167 Karel Teige Vítězslav Nezval: ABECEDA 22 000 Kč 168 Karel Teige Vítězslav Nezval: Žena v množném čísle 2 300 Kč 172 František Tichý Černý Arlecchino 1 500 Kč 176 Toyen Bohuslav Brouk: Manželství - sanatorium pro méněcenné 6 500 Kč 179 Josef Váchal Ben Walther: Kratochvilný příběh Lva Kefase Výtečníka 1 400 Kč 185 Virginia Woolfová Orlando 400 Kč 187. Návštěvní kniha 1 300 Kč 188 Adolf Born William Shakespeare: Sen noci svatojánské 16 000 Kč 194 Jan Bauch Postavy 800 Kč 196 František Bílek Výkřiky sv. Terezie 2 300 Kč 197 František Bílek Jakub Deml: Pro budoucí poutníky a poutnice 2 200 Kč

199 František Bílek E. Chalupný: Josef Václav Sládek a Lumírovská doba české literatury 900 Kč 200 František Bílek Jakub Deml: Mohyla 1 400 Kč 203 František Bílek Jakub Deml: Sokolská čítanka 590 Kč 204 Alois Bílek Edvard Valenta: Zrána 250 Kč 205 Tomáš Bím Litografické exlibris 1 900 Kč 207 Karel Havlíček Borovský Křest svatého Vladimíra 300 Kč 219 Jan Konůpek Otakar Březina: Šestá kniha básn 7 500 Kč 220 (Marie Čermínová) Toyen Schovej se válko! 20 000 Kč 221 Toyen Píseň písní 15 000 Kč 223 Jan Zrzavý Dílo Jana Zrzavého 1906-1940 26 000 Kč 227 Cyril Bouda Alois Jirásek: Nevolnice 290 Kč 228 Cyril Bouda Jiří Wolker: Balady 450 Kč 229 Zdenka Braunerová Miloš Marten: Dravc 1 500 Kč 231 Zdenka Braunerová Miloš Marten: Dvě novely (Cortigiana, V aleji) 250 Kč 232 Zdenka Braunerová Felix Poppenberg: Dámská knížka 250 Kč 237 Antonín Burka Benjamin Jedlička: Kouzelná panenka 250 Kč 238 Thomas Carlyle Hrdinové. Úcta k hrdinům a hrdinství v dějinách 300 Kč 242 Karel Demel Jiří Orten: Jeremiášův pláč 600 Kč 247 Paul Gauguin Avant et Apres 400 Kč 248 Paul Gauguin Noa Noa 400 Kč 253 Josef Hlinomaz Malující šašour 300 Kč 254 Josef Hodek Bedřich Beneš Buchlovan: Josef Hodek malíř a grafik 400 Kč 263 Ota Janeček Jaroslav Seifert: Verše pro malíře Otu Janečka 7 500 Kč 264 Ota Janeček Jaroslav Šeda: Žena 3 100 Kč 276 Jan Konůpek Karel Domorázek: Pád tyrana 350 Kč 283 Ludvík Kuba Rozhovory o uměn 390 Kč 284 Ludvík Kuba 6 katalogů L. Kuby 250 Kč 286 Oldřich Kulhánek Jiří Karásek ze Lvovic: Zazděná okna 8 000 Kč 287 František Kupka L Assiette au Beurre 1 500 Kč 305 František Muzika Jindřich Hořejší: Návrat ztraceného syna 1 800 Kč 308 Karel Němec Jaroslav Havlíček: Knihožrou 2 900 Kč 317 Jindřich Pileček Edgar Allan Poe: Havran 2 750 Kč 318 Jindřich Pileček Anděl nad městem 500 Kč 326 Bohuslav Reynek Grafika 250 Kč 330 Různí autoři Codex Vyšehradensis 1085 7 000 Kč 332 Různí autoři Kalendář Hollar 2007 2 500 Kč 337 Různí autoři Jakub Deml: Šlépěje 500 Kč 338 Různí autoři Knihomol 400 Kč 339 Václav Rytíř ExLibris svobodných zednářů a jiných tajných společností 1 000 Kč 340 Václav Rytíř Špalíček českých knižních značek ExLibris 900 Kč 342 Vojtěch Sedláček Život XIX. ročník (studie o výtvarné práci a umělecké kultuře) 600 Kč 345 Otta Schneider Podivínové - grafické fantasie 1 200 Kč 359 Pavel Sukdolák Charles Baudelaire: Cesta - Le Voyage 2 000 Kč 360 Pavel Sukdolák Jaroslav Seifert: 23. září 1901-10. leden 1986 1 000 Kč 364 Karel Svolinský František Táborský: Veliký sněm ptačí 2 300 Kč 370 Adriena Šimotová Ladislav Kočica: Gregerie 5 000 Kč 376 Maxmilian Švabinský Malíř Max Švabinský: Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle s přiloženou originální litografií 500 Kč 381 Josef Váchal František Kašpar: Mystické jahody 6 000 Kč 384 Karel Votlučka Hlavy francouzských literátů 500 Kč 388 Jan Zrzavý Karel Štorch: Narozen 500 Kč 392 Různí autoři 25 ExLibris značky a seznam českých malířů a grafiků ExLibris 250 Kč 398 Různí autoři Václav Rytíř: Ročenka Ex libris na rok 1925 800 Kč 408 Cyril Bouda Zpívající fontána 400 Kč 409 Constant Bourgeois du Castele Vue de Palestrine, 40 milles de Rome 400 Kč 410 Ota Bubeníček Statek v Zechovicích 600 Kč 412 Carl Robert Croll Jahrmarkt in einem Boehmischen Bergstaedtchen (Trh v malém českém podhorském městečku) 800 Kč 423 Lutobor Hlavsa Pražské věže 1 000 Kč 442 Zbyněk Kučera Plachetnice pod Vyšehradem 600 Kč 450 Karel Vilém Medau Žitenice (Ostliche Ansicht an Schüttenitz) 500 Kč 453 Vincenc Morstadt Hlavní farní chrám v Plzni 400 Kč 456 Neznámý autor Čáslav 1 500 Kč

461 Joh. Baptista Homanno Mapa Prahy a okol 2 000 Kč 499 Václav Souček Šítkovská věž v Praze 400 Kč 502 Viktor Stretti Nad Císařskou loukou 600 Kč 504 Josef Sudek Praha přírodní, umělecké a historické památnosti 2 200 Kč 519 Karl Tucek Kostelík v Alpách 350 Kč 520 Josef Vaic Benecko - Krkonoše 1 200 Kč 540 mapa Spanien & Portugal 400 Kč 543 Adam Olearius Mapa Persie 800 Kč 545 Petr Baďura Ivanka - solarizace 400 Kč 547 Petr Baďura Masky 300 Kč 548 Jan Bejšovec Snídaně v trávě 2 900 Kč 549 Tomáš Bican Prague 300 Kč 551 František Drtikol Akt ležící ženy s otočenou hlavou 4 400 Kč 552 František Drtikol Akty dvou dívek 4 400 Kč 563 Zdenko Feyfar Krajina 500 Kč 564 Zdenko Feyfar Kandík na Medníku 400 Kč 565 Zdenko Feyfar Louka 500 Kč 566 Zdenko Feyfar Krajina 450 Kč 570 Josef Větrovský Ženský akt s kolem 1 800 Kč 571 Josef Větrovský Akt ženy s tyčí 1 600 Kč 572 Josef Větrovský Dvě ženy 1 600 Kč 574 Jiří Hanzl Velkopřevorský mlýn na Malé straně 300 Kč 596 Zdenko Feyfar Louka 600 Kč 597 Zdenko Feyfar Z knihy Pražské paláce 300 Kč 598 Zdenko Feyfar Kamenný Šenov 300 Kč 599 Zdenko Feyfar Liberec 300 Kč 600 Zdenko Feyfar Kamenný Šenov 300 Kč 617 M. Curt Schmidt Künstlerische akt - und kinder-photographie 900 Kč 623 Josef Větrovský Akt - hra se stínem 1 800 Kč 624 Josef Větrovský Akt ležící ženy 1 800 Kč 628 Josef Větrovský Akt ženy s kruhem 1 700 Kč 643 Neznámý autor (Japo Samuraj 1 000 Kč 650 Neznámý autor (Japo Samuraj s kloboukem 1 000 Kč 651 Neznámý autor (Japo Dva samurajové 1 000 Kč 653 Neznámý autor (Japo Samuraj a gejša 1 000 Kč 658 Neznámý autor (Japo Gejša 1 000 Kč 659 Neznámý autor (Japo Samuraj s meči 1 000 Kč 661 Neznámý autor (Japo Samuraj 500 Kč 662 Neznámý autor (Japo Most 500 Kč 663 Rudolf Hans Bartsch Histörchen von Rudolf Hans Bartsch 600 Kč 664 Vratislav Hugo Brunner Z krásné knihy plné parády 500 Kč 665 Pierre Dufour Dějiny prostituce 300 Kč 669 Walter Helfenbein Ženský akt 250 Kč 678 Neznámý autor Akty 500 Kč 681 W. Roodwayn Orgie v Afganistanu 400 Kč 689 Jaroslav Vávra Akty 300 Kč 695 František Bidlo Nástup 3 000 Kč 697 František Bidlo Dršťková polívka 2 000 Kč 701 Honoré Daumier Les printemps annoncant son retour a Paris 1 000 Kč 712 Jiří Slíva Golfisté 400 Kč 763 Oskar Kokoscha Kokoschka 500 Kč 767 Milan Kopřiva Alfred de Musset: Loren Zaccio 240 Kč 773 Václav Malý Pohoda i vášně skutečného života v románech Jana Vrby 300 Kč 802 Vladimír Václav Paleček Hosté 200 Kč 824 Zdeněk Ziegler Čest rodiny Prizziů 200 Kč 826 Jiří Anderle Hlava ženy 7 100 Kč 829 Tomáš Bím Fortuna 5 000 Kč 834 Václav Boštík Večerní mraky I 7 500 Kč 844 Antoine Coypel Bacchus et Ariadna 7 000 Kč 847 Ladislav Čepelák Motýl 5 000 Kč 864 Jan Řehoř Greger Město a hrad Vimperk 3 000 Kč 866 František Gross Interiér 19 000 Kč 867 František Gross Záhon macešek (varianta ii - 1. stav) 16 000 Kč 868 František Gross Hlava válečníka 12 000 Kč 869 František Gross Laboratoř 7 000 Kč 870 František Gross Dvojfigura 7 000 Kč 882 Maxmilián Švabinský Rajská sonáta 30 500 Kč 908 Ota Janeček Dívka 3 600 Kč 923 Jaroslav Klápště Píseň písní 4 000 Kč 930 František Gross Hlava 5 500 Kč 931 František Gross Hlava 4 800 Kč 932 František Gross Hlava 4 800 Kč

933 František Gross Hlava 4 800 Kč 934 František Gross Malíř 4 700 Kč 935 František Gross Pistolník 3 800 Kč 946 Jiří Kolář Lesbia 26 000 Kč 948 Otakar (Othon) Kubín (Coubine) Hradby Simiane 6 000 Kč 950 Oldřich Kulhánek Pohled 3 800 Kč 951 Oldřich Kulhánek Zdraví je v našich rukách 3 200 Kč 952 Oldřich Kulhánek Requiem pro Lidice 10 000 Kč 953 Oldřich Kulhánek Requiem pro Hirošimu 11 000 Kč 954 Adolf Bedřich Kunike Město Jičín 3 000 Kč 957 Kamil Lhoták Paříž 11 000 Kč 977 Sebastian Münster Mapa Behem 2 500 Kč 984 Eduard Ovčáček Autoportrét ( Orlova) 5 500 Kč 1029 Jaroslav Votruba Pohled na vesnic 3 500 Kč 1037 Andrej Bělocvětov Spící žena 500 Kč 1051 Vojtěch Kubašta Drobné kresby 1925-1926 3 000 Kč 1059 Alois Moravec Myslín 800 Kč 1062 neurčený autor Exekuce (anekdota 500 Kč 1064 Neznámý autor Čtenář 2 300 Kč 1067 Karel Oberthor Kytice ve váze 2 000 Kč 1088 Karel Tondl Finančnictví a jeho vztah k životu 1 100 Kč 1089 Josef Velčovský Na poušti 1 000 Kč 1094 Josef Velčovský Kosmonauti 800 Kč 1096 Adolf Zábranský Senoseč 14 000 Kč 1099 Jiří Anderle Modrá kompozice (PF 1985) 6 900 Kč 1103 Eva Bednářová Zahrada snů 700 Kč 1104 Berry Mapa Francie 1 000 Kč 1117 Karel Demel Vrtbovská zahrada pod Pražským hradem 1 500 Kč 1118 Karel Demel Fantaskní dvojice 900 Kč 1129 František Gross Kouzelník 1 600 Kč 1130 František Gross Postava ve městě 1 500 Kč 1145 Tomáš Hřivnáč Posun 1 000 Kč 1154 Boris Jirků Zímek H 1 000 Kč 1155 Ludmila Jiřincová Dívka s motýly 1 300 Kč 1158 František Kaliwoda Dvůr na hradě Zvíkově 1 200 Kč 1159 František Kárník Maroko 1 000 Kč 1161 František Kárník Meknés 1 000 Kč 1177 Vladimír Komárek Krajina 800 Kč 1179 Vladimír Komárek Hlava muže 900 Kč 1183 Jaroslav J. Králík Kompozice 1 200 Kč 1191 Oldřich Kulhánek Francisco Goya (Ex libris Doc. RNDr. Ing. F. Turnovec) 1 800 Kč 1192 Oldřich Kulhánek Prstíky 3 200 Kč 1214 Sebastian Münster Mapa Čech 1 800 Kč 1215 Sebastian Münster Mapa Ruska 1 000 Kč 1224 Neznámý autor Kozorožec 2 300 Kč 1230 Karel Oberthor Pištec a kolombína 1 700 Kč 1241 Vlastimil Rada Zimní vesnice 3 250 Kč 1254 Neznámý autor Kalvaria Zebřidovská 1 000 Kč 1255 Maxmilián Švabinský Kosatce 1 600 Kč 1257 Maxmilian Švabinský Albert Einstein 1 600 Kč 1258 Michael Rittstein Mamba 1 500 Kč 1265 Vojtěch Sedláček Konec žní 1 200 Kč 1266 Vojtěch Sedláček Soubor barevných litografi 1 000 Kč 1287 Bohuslav Reynek Postava v krajině 1 100 Kč 1288 Bohuslav Reynek Bičování 1 100 Kč 1289 Bohuslav Reynek Salome 1 100 Kč 1290 Bohuslav Reynek Topol 1 100 Kč 1291 Bohuslav Reynek Topoly 1 000 Kč 1292 Bohuslav Reynek Topol 950 Kč 1293 Jan Souček Útěcha z onkologie 1 000 Kč 1294 Jan Souček Město 900 Kč 1295 Jan Souček Povodeň 900 Kč 1303 Vladimír Suchánek Duke Ellington - Mood Indigo 1 100 Kč 1304 Vladimír Suchánek Žena 900 Kč 1305 Vladimír Suchánek Slza 1 000 Kč 1306 Vladimír Suchánek Brána 1 000 Kč 1316 Adriena Šimotová Nohy 2 100 Kč 1318 Maxmilián Švabinský Zmrtvýchvstání (malé) 1 000 Kč 1326 Jiří Trnka Na lovu 500 Kč 1347 Alena Antonová Šípková růže 650 Kč 1348 Alena Antonová Zátiší se džbánem a rybami 500 Kč 1349 Alena Antonová Květy ve váze 500 Kč 1350 Alena Antonová Fuchsie ve váze 500 Kč

1354 Franz von Bayros Motiv z Beethovena 500 Kč 1399 František Gross Strojek 800 Kč 1400 Grüner Der Sultan ertheilt von den Grofsendes Reichs bei der Heerschau des neuorganisirten Fufsvolks der Mafsouris und Cambaradjs den Paschen Befehle. 500 Kč 1433 Ota Janeček Dívka (Ex libris Jan Ev Böhm) 500 Kč 1434 Ota Janeček Dívka 500 Kč 1458 Jaroslav J. Králík Kybernetická hlava 400 Kč 1459 Jan Krejčí Tetovaná Růže 600 Kč 1462 Vojtěch Kubašta Strahovský klášter 800 Kč 1463 Vojtěch Kubašta Brána Strahovského kláštera 1 500 Kč 1464 Vojtěch Kubašta Strahovský klášter 800 Kč 1465 Vojtěch Kubašta Knihovna Strahovského kláštera 800 Kč 1466 Oldřich Kulhánek Antický motiv 4 200 Kč 1473 Josef Liesler Terezka z Bellevue 600 Kč 1474 Josef Liesler Zátiší 300 Kč 1485 Vladimír Komárek Hlava a ruce 700 Kč 1487 Vladimír Komárek Ruce a Zátiší 500 Kč 1488 Vladimír Komárek Ptáci a Hodiny 500 Kč 1500 Neznámý autor Jan Žižka z Trocnova 550 Kč 1504 Vladimír Komárek Ptáci a Jeřabiny 500 Kč 1519 Vojtěch Kubašta Areál Strahovského kláštera 800 Kč 1521 Vojtěch Kubašta Prašná brána 500 Kč 1529 Karel Oberthor Milenci 800 Kč 1531 Karel Oberthor Koník 300 Kč 1563 Joh. Poppel Praha 500 Kč 1575 Vlastimil Rada Koňský povoz 1 450 Kč 1577 Harmenszoon van RRembrandt Portrét umělcovy matky v orientálním šátku 600 Kč 1588 Albert Schamoni Chlapec a dívka 500 Kč 1590 Zdeněk Sklenář Kaligrafie 700 Kč 1595 Viktor Stretti Orání (PF 1917) 500 Kč 1599 Vladimír Suchánek Orchidea 800 Kč 1618 Maxmilian Švabinský Ĺudovít Štúr 900 Kč 1658 Jan Zrzavý Dívka 1 400 Kč 1660 F. Weider Marktplatz zu Pirna 500 Kč 1663 Ján Želibský Rodina 600 Kč 1664. Autogramy 250 Kč 1667 Leopolda Dostalová Autogram 50 Kč 1668 Kurt Gebauer Zátiší s jablky - PF 78 300 Kč 1670 Gleich - Horáková Prodaná nevěsta 50 Kč 1673 Míla Kočová Herci Národního divadla 50 Kč 1679 Eduard Kohout Autogram 50 Kč 1685 Růžena Nasková Autogram 50 Kč 1686 Kamil Olšovský Autogram 50 Kč 1687 Zdeněk Otava Autogram 50 Kč 1690 Anna Sedláčková Autogram 50 Kč 1696 Vilém Zítek Autogram 50 Kč 1697. VIII. výstava S. V. U. Mánes v Praze 50 Kč 1698. XXXV. výstava S. V. U. Mánes 150 Kč 1701. 58. výstava Jednoty umělců výtvarných v Praze 20 Kč 1702. Kresby Bedřicha Smetany 20 Kč 1703. XII. výstava S. V. U. Mánes 20 Kč 1704. František Hrubín: Hodina zamilovaných 20 Kč 1705. Bohuslav Reynek - Ota Janeček: Z korespondence v létech 1954 1956 20 Kč 1706. XXX. výstava Spolku výtvarných umělců Mánes 120 Kč 1707. Katalog 63. ročníku výstavy českých umělců v Praze 20 Kč Česká krajina v obrazech Adolfa Kosárka, Antonína Chittussiho a 1708. Františka Kavána 20 Kč 1710. Katalog 26. výstavy Spolku výtvarných umělců Mánes v Praze 10 Kč 1711. XL. výstava S. V. U. Mánes Mir Iskusstva Sdružení Ruských umělců v Petrohradě 210 Kč 1712. Výstava technicko-zdravotní sekce Svazu českých měst v Království Českém 10 Kč 1713. Krásná Praha 10 Kč 1714. Novoročenka 1914 5 Kč 1715. Výstava kreseb a studií starších českých mistrů 5 Kč 1716. Jan Kameník: Pubertální Henoch 105 Kč

1717. Plán Prahy z roku 1813 5 Kč 1718. Původní grafika Elku 101 Kč 1719. Zpráva o činnosti Spolku výtvarných umělců Mánes v Praze za rok 1902 1 Kč 1726. Pestrý týden - In memoriam TGM 19. října 1937 100 Kč 1727. Dílo. Umělecký měsíčník 1/XX 100 Kč 1734. Sever a východ - umělecká revue II/5 40 Kč 1735. Sever a východ - umělecká revue II/4 40 Kč 1736. Sever a východ - umělecká revue II/2 40 Kč 1737. Výstava studentů výtvarníků 40 Kč 1740. Skupina42 40 Kč 1742. ČESKÁ BAROKNÍ KRAJINA 40 Kč 1743. GENERACE MÁNESA 40 Kč 1745. Bienále kresby Plzeň 1996 40 Kč 1746. 21. srpen 1968 140 Kč 1756. Nejstarší umění 120 Kč 1758 Mikoláš Aleš Vzpomínky na mistra Mikoláše Alše 5 Kč 1765 Václav Benedikt Rapsodie v modrém 40 Kč 1767 Emile Bernard Katalog XXVII výstavy S. V. U. Mánes 10 Kč 1770 František Bílkovský Tragické vteřiny (Vzpomínání na presidenta osvoboditele) 40 Kč 1771 Oldřich Blažíček Soubor skic z díla Oldřicha Blažíčka 5 Kč 1775 Adolf Born Soubor dvanácti grafických listů 200 Kč 1779 Cyril Bouda Čtyrverší Omara Chajjáma 150 Kč 1790 Zdenka Braunerová Zdenka Braunerová 105 Kč 1791 Zdenka Braunerová Zdenka Braunerová 105 Kč 1792 Roman Brichcín Malba 60 Kč 1796 František Burant Vilém Mrštík: Pohádka Máje 50 Kč 1798 Josef Čapek Josef Čapek - In memoriam 150 Kč 1809 Petr Dillinger Adolf Heyduk: Cigánské melodie 80 Kč 1812 Josef Dobeš Pohlednice a katalog s medailonem Josefa Dobeše 60 Kč 1819 Libor Fára Asambláže, kresby, koláže 80 Kč 1822 Emil Filla Jubilejní výstava díla Emila Filly 50 Kč 1825 Emil Filla Katalog k výstavě 70 Kč 1827 František Foltýn František Foltýn: Nefigurativní tvorba 80 Kč 1829 Mikuláš Galanda Sever a východ - umělecká revue I/8 (Stařenka s Kozou) 680 Kč 1835 Vincent Hložník Grafika Vincenta Hložníka 40 Kč 1838 Karel Holan Karel Holan 10 Kč 1839 Václav Hollar PF 1961 80 Kč 1845 Antonín Hudeček Katalog souborné výstavy Antonína Hudečka na Štramberku 1912 30 Kč 1847 Jindřich Chalupecký Smysl moderního umění 50 Kč 1848 Ota Janeček Soupis grafického díla 130 Kč 1850 Ota Janeček Katalog k výstavě 120 Kč 1854 Miloš Jiránek Eva Bužgová: Miloš Jiránek - Volná grafika 105 Kč 1855 Zdeněk Juna Sever a východ - umělecká revue I/1 290 Kč 1856 Alois Kalvoda Alois Kalvoda 350 Kč 1857 Karel Kinský Sever a východ - umělecká revue II/7 80 Kč 1858 Karel Kinský Sever a východ - umělecká revue I/4 80 Kč 1859 Karel Kinský Sever a východ - umělecká revue II/10 40 Kč 1861 František Kobliha Sever a východ - umělecká revue I/3 80 Kč 1864 Käthe Kollwitz Harri Nündel: Käthe Kollwitz (mit 90 Abbildungen) 40 Kč 1870 Jan Konůpek Otakar Březina - Motiv z Beethovena 40 Kč 1871 Jan Konůpek Posmrtná výstava 10 Kč 1879 Jiří Kroha A. Dvořák: Nová Oresteia 120 Kč 1880 Ludvík Kuba Výstava obrazů 80 Kč 1881 Ludvík Kuba Lužice v díle Ludvíka Kuby 40 Kč 1882 Ludvík Kuba Cesty za slovanskou písní 1885-1929 s hudebními příklady a vlastními kresbami 150 Kč 1883 Otakar (Othon) Kubín (Coubine) Jiří Siblík: Ilustrace Otakara Kubína 50 Kč 1886 František Kupka Malby, kresby, grafika z let 1899-1946 200 Kč 1890 Josef Lada Václav Formánek: Josef Lada 20 Kč 1891 Josef Lada Jaromír Pečínka: Národní umělec Josef Lada 10 Kč 1892 Josef Lada Luboš Hlaváček: Josef Lada 10 Kč 1893 Kamil Lhoták Co mám rád (obrazy z let 1930-1970) 250 Kč 1894 Kamil Lhoták Malíř Kamil Lhoták 140 Kč 1898 Antonín Majer Kresby a grafika Antonína Majera 10 Kč 1901 Václav Mašek Vlast. soubor tří básní (O. Theer, A. Sova, V. Dyk) 150 Kč

1906 Mikuláš Medek Obrazy 1958-1967 70 Kč 1911 Alois Moravec Sever a východ - umělecká revue II/9 80 Kč 1915 Alfons Mucha Reprodukce 150 Kč 1916 František Muzika Obrazy, kresby, scénické návrhy, knižní grafika 180 Kč 1916 František Muzika Obrazy, kresby, scénické návrhy, knižní grafika 180 Kč 1917 Arno Nauman Posmrtná výstava Arno Naumana 40 Kč 1918 Josef Matěj Nawrátil (Navrátil) Seznam výstavy děl Josefa Navrátila 50 Kč 1919 Karel Němec Jan Šťastný: Upomínky na věk patnáctý od Jaroslava Vrťátka 510 Kč 1934 Vojtěch Preissig Písně Petra Bezruče 400 Kč 1936 Antonín Procházka Antonín a Linka Procházkov 40 Kč 1937 Oskar Přindiš Krajní mez únosnosti 20 Kč 1939 Václav Rabas Cestou (stati a zápisy) 80 Kč 1941 Jan Rambousek Sever a východ - umělecká revue II/8 80 Kč 1942 Jan Rambousek Sever a východ - umělecká revue II/1 (Pohřeb) 80 Kč 1943 Arnošt Ráž Sever a východ - umělecká revue I/2 80 Kč 1946 Různí autoři Slunce Orientu / Čeští malíři ilustrují orientální literaturu 10 Kč 1954 Hanuš Schwaiger Hanuš Schwaiger 5 Kč 1956 Jan Smetana Jan Smetana 40 Kč 1959 Karel Svolinský Patero vzpomínek na Karla Hynka Máchu 40 Kč 1962 B. Šantruček Šedesát let Jiřího Pichla 50 Kč 1963 Josef Šíma Obrazy a kresby z let 1920-1963 200 Kč 1966 Vilém Škvor 500 let knihtisku 80 Kč 1968 Václav Špála Karel Čapek: O Fáňovi Šrámkov 200 Kč 1972 Jan Štenc Ročenka Štencova grafického kabinetu 1920 150 Kč 1978 Maxmilián Švabinský Jaroslav Vrchlický: Píšťala Panova 150 Kč 1985 Karel Vik Sever a východ - umělecká revue II/6 80 Kč 1989 Alois Wachsman Jaromír Pečínka: Alois Wachsman 100 Kč 2003 Karel Filip U mlýna pod Lhotkou 250 Kč 2004 Karel Filip Němcův mlýn pod Lhotkou 250 Kč 2043 Karel Filip Jablečno u Zbiroha 150 Kč 2054 Vítězslav Fleissig? Malostranská ulička 80 Kč 2055 Vítězslav Fleissig? Procházka na Karlově mostě 80 Kč 2056 Vítězslav Fleissig? Scénérie z Královské zimní zahrady 80 Kč 2075 Ludvík Kuba Cestovní deník Bosna - Hercegovina 290 Kč 2083 Gustav Maran Stará Praha - Emausy a část Podskal 250 Kč 2100 neurčený autor Bratislava 150 Kč 2101 neurčený autor Bratislava 150 Kč 2105 neurčený autor Kostelík sv. Klimenta 150 Kč 2116 Neznámý autor Louny 10 Kč 2117 Neznámý autor Na dvorku 80 Kč 2125 B. Schwarz Pomník Radetzkého na Malostranském náměstí v Praze 200 Kč 2132 Jiří Švengsbír Praga regia 200 Kč 2154 mapa Jičín 50 Kč 2183 Petr Baďura Klementinum 200 Kč 2186 Zdenko Feyfar Bor 250 Kč 2187 Zdenko Feyfar Nový Bor 200 Kč 2191 Zdenko Feyfar Krkonoše 200 Kč 2194 Zdenko Feyfar Dvoračky 150 Kč 2197 Zdenko Feyfar Harrachov 200 Kč 2199 Zdenko Feyfar Pohled na koste 150 Kč 2200 Zdenko Feyfar Město pod horam 350 Kč 2202 Zdenko Feyfar Sklářské Hutě ve Vítkovicích (Krkonoše) 100 Kč 2204 Zdenko Feyfar Pohled na město 100 Kč 2205 Zdenko Feyfar Železný Brod 100 Kč 2206 Zdenko Feyfar Továrna 100 Kč 2212 Zdenko Feyfar Krkonoše 50 Kč 2216 Zdenko Feyfar Mačkárna 50 Kč 2219 Vojtěch Hynais Portrét 200 Kč 2233 Neznámý autor Sedící akt v ateliéru 60 Kč 2234 Neznámý autor Sedící akt 50 Kč 2235 Neznámý autor Antické sochy 50 Kč 2274 Neznámý autor Dáma s deštníkem (Alma Petanová) 1 Kč 2275 Neznámý autor Portrét ženy v klobouku 1 Kč 2276 Zdeněk Pidrman Pohled na Smetanovo nábřeží v Praze 250 Kč 2277 Zdeněk Pidrman Pohled na Vltavu (Sovovy mlýny) 250 Kč 2301 Jan Reich Kříž (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2302 Jan Reich Krajina (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč

2303 Jan Reich Akt (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2304 Jan Reich Zátiší (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2305 Jan Reich Postavy (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2306 Jan Reich Žena (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2307 Jan Reich Postava ženy (fotografie obrazu Kristiana Kodeta) 1 Kč 2308 Jan Reich Postavy (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2309 Jan Reich Krajina (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2310 Jan Reich Postava (fotografie obrazu Kristiana Kodeta 1 Kč 2311 Jan Reich Krajina s židlí (fotografie obrazu Kristiana Kodeta) 1 Kč 2312 Jan Reich Postava ženy (fotografie díla Jana Kodeta 1 Kč 2340 Křenová - Vaneš Akt 250 Kč 2341 Šimon Lomnický z Budče Kupidova střela 180 Kč 2342 Neznámý autor Konvolut 11-ti aktů 150 Kč 2343 Neznámý autor Konvolut 27 erotických fotografi 150 Kč 2344 Neznámý autor Konvolut 11-ti aktů 150 Kč 2347 Neznámý autor Konvolut 3 aktů 100 Kč 2348 Neznámý autor Akty 100 Kč 2349 Neznámý autor Akty II. 460 Kč 2351 Neznámý autor Muži v bílém a jejich erotické přednesy 150 Kč 2352 Neznámý autor To neznáte Hadimršku 200 Kč 2353 Neznámý autor Akty 480 Kč 2354 Neznámý autor Akty III. 80 Kč 2355 Neznámý autor Akty IV. 80 Kč 2356 Neznámý autor Akty V. 500 Kč 2360 Gabriel Filcik Čápí hra 200 Kč 2361 Foltýn Flašinetář 250 Kč 2362 Foltýn Snack bar 250 Kč 2365 Stanislav Holý Útěk z labyrintu 100 Kč 2366 Stanislav Holý U večeře 100 Kč 2371 Pavel Matuška Pozounoví hokejisté 100 Kč 2383 Adolf Born V předvečer životního jubilea 50 Kč 2395 Marc Chagall Marc Chagall 100 Kč 2415 Neznámý autor Osobnosti české fotografie 135 Kč 2429 Neznámý autor Božská Ema 100 Kč 2433 Neznámý autor Neúplatní 100 Kč 2447 Jiří Šalamoun Holka na zabití 100 Kč 2474 Alena Antonová Sedící ženský akt s květinou 250 Kč 2479 J. W. Baumann Socha J. G. Radetzkého v Praze 200 Kč 2481 Karel Beneš Ilustrace k lidové písni 200 Kč 2482 Tomáš Bím Na tenise 250 Kč 2485 Tomáš Bím Rakety 350 Kč 2487 T. Böhm Petrklíč 200 Kč 2488 Adolf Born Tom Svoboda (PF 2013) 150 Kč 2489 Jan Both Jižní les a hornatá krajina ve večerním světle 200 Kč 2543 Josef Herčík Praha - Mostecká věž 200 Kč 2568 Dimitrij Kadrnožka Květinový motiv II. 250 Kč 2572 František Kobliha Květiny 250 Kč 2587 Milada Kudrnová Vážka 250 Kč 2588 Stanislav Kulhánek Portrét ženy 200 Kč 2593 Kamil Lhoták Stan 700 Kč 2594 Kamil Lhoták Děvče v klobouku 600 Kč 2597 Josef Liesler Hudební motiv 350 Kč 2598 Josef Liesler Žena 350 Kč 2606 Bernhard Metzeroth Pohled na most S. Angelo v Římě 200 Kč 2611 Josef Mžyk Plakát na výstavu 400 Kč 2613 Eva Natus - ŠalamounováAlfred Wellm: Pohádky z Namibie 400 Kč 2615 Jiří Nepasický Letadlo (PF 1972) 100 Kč 2616 neurčený autor Dvojice 10 Kč 2625 Neznámý autor Hamburg 200 Kč 2626 Neznámý autor Pod Troskami 200 Kč 2645 Pavel Piekar Léto 100 Kč 2646 Radek Pilař Lesní mužíček 200 Kč 2648 Petr Ptáček Pennzoil a Mobiloi 400 Kč 2649 Emanuel Ranný ml. Stély 250 Kč 2650 Jiří Rathouský U bran očistce 200 Kč 2651 Harmenszoon van RRembrandt Poutník 400 Kč 2652 Harmenszoon van RRembrandt Autoportrét v čepci a vyšívaném obleku 400 Kč 2653 Harmenszoon van RRembrandt Portrét ženy 400 Kč 2654 Harmenszoon van RRembrandt Krajina s hospodářským stavením 400 Kč 2656 Zdeněk Rozkopal Při měsíci 250 Kč 2663 Rudolf Sikora Antropický princip 1 600 Kč 2670 Vladimír Suchánek Oscar Wild: The Picture of Dorian Gray 400 Kč

2673 Karel Šafář Budhova tvář 200 Kč 2682 Jiří Švengsbír Karel Čapek 200 Kč 2697 Karel Valter Postava (PF 1988 Rodina Vykoukalova 100 Kč 2722 Andrej Bělocvětov Ve vinárně 400 Kč 2723 Andrej Bělocvětov Sedící akt 500 Kč 2725 Dagmar Černá Světnice 400 Kč 2737 Vojtěch Kubašta Naše rodina 400 Kč 2745 Ivan Ouhel Kompozice 400 Kč 2757 Karel Svolinský Květina 400 Kč 2759 Julie Tacheciová Kytice 400 Kč 2760 Jiří Trnka Z animovaného filmu 1 100 Kč 2762 Vilma Vrbová - Kotrbová Podobizna Zdenka Z 100 Kč