Obsah. Útok 4. Obrana 7. Vhazování 8. Brankář 9. Strategie pro koučing 11. Bitky 12. Souboje před brankou 12

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Obsah. Útok 4. Obrana 7. Vhazování 8. Brankář 9. Strategie pro koučing 11. Bitky 12. Souboje před brankou 12"

Transkript

1

2 Obsah 2 Útok 4 Obrana 7 Vhazování 8 Brankář 9 Strategie pro koučing 11 Bitky 12 Souboje před brankou 12

3 Obsah 3 Oslavy gólů 13 Na ledě 14 Nové a vylepšené funkce! 16 Herní režimy 19 Tvůrčí zóna 21 Centrum médií EA Sports 22 On-line 24

4 Útok 4 Bruslení a blafáky Bruslení/Míření Zrychlení Klouzání Blafák Blafák s volným pukem Kontrola zorného pole Postrčení puku Krytí puku Ofenzivní hra u mantinelu s pukem Strategie levá páčka B levá páčka (pohněte a uvolněte) pravá páčka Z/X Q + levá páčka/pravá páčka W (stiskněte a podržte) W (klepněte, když máte puk) S (stiskněte a podržte) D (stiskněte a podržte s pukem u mantinelu) směrová tlačítka

5 Útok 5 Střelba Nápřah Střela/střela z nápřahu Střela zápěstím Naznačení střely z nápřahu Zamíření střely Naznačení střely zápěstím pravá páčka V pravá páčka C pravá páčka Z /X (čtvrtkruhový pohyb nahoru)/pravá páčka C pravá páčka V (uvolněte) levá páčka N Poznámka: Veškeré ovládání střelby odpovídá situaci, kdy se hráč pohybuje po obrazovce směrem nahoru. Ovládání střelby změníte nastavením varianty VŽDY NAHORU ve volbě PERSPEKTIVA KAMERY. Tuto volbu najdete v nabídce ovládání v NASTAVENÍ pod Moje NHL 12 nebo nabídkou pauzy. Můžete zde také přepínat mezi výchozím a klasickým ovládáním.

6 Přihrávky 6 Přihrát Přihrávka vzduchem Nahození puku Puštění přihrávky Střílená přihrávka (během nápřahu ke střele) R E E (stiskněte a podržte) + pravá páčka C levá páčka (uvolněte) + E (klepněte) pravá páčka V + R (uvolněte) Poznámka: Uživatelé mají naprostou kontrolu nad směrem a rychlostí svých přihrávek (volné přihrávání). Poklepáním na R přihrajete na kratší vzdálenost/pomaleji, zatímco stisknutím a podržením R vyšlete delší a prudší přihrávku. Přihrávku zrušíte stiskem Q během stisku R.

7 Obrana 7 Pohyb Přepnutí hráče Bodyček Vypíchnutí Zvednutí hokejky Zametání hokejkou (automatické) Zametání hokejkou (manuální) Vyvolání bitky Skok do střely nebo přihrávky/blokování Přitisknutí hráče na mantinel Přikopnutí puku u mantinelu Vražení bokem levá páčka R pravá páčka (ve směru hráče) E S E (stiskněte a podržte) pravá páčka + E (stiskněte a podržte) D (poklepejte) Q + E D (stiskněte a podržte) levá páčka + R N (stiskněte a podržte)

8 Obrana 8 Zblokování přihrávky Manuální ovládání brankáře Odvolání brankáře Poslední hráč vzadu Q Q + S (stiskněte a podržte) Q + tlačítko SELECT R (stiskněte a podržte) Vhazování Nasměrování těla Volba úchopu hokejky Zvednutí hokejky Natažení po puku levá páčka pravá páčka Z/X pravá páčka C pravá páčka V

9 Brankář 9 Motýlek Přitisknutí k tyči Vertikální a horizontální pohyb Zakrytí puku Volné bruslení Základní pohyb Přesný pohyb Zákrok lapačkou/vyrážečkou Vypíchnutí Přihrání puku Strkání do soupeře brankářem W (stiskněte a podržte) R (stiskněte a podržte) W + R + levá páčka/pravá páčka D S (stiskněte a podržte) levá páčka Q + levá páčka pravá páčka Z/X pravá páčka C R N

10 Brankář 10 Zázračný zákrok Horizontální sražení betonů Roztažení betonů do V Horizontální vypíchnutí puku Puštění puku (při jeho držení) Zákrok sražením betonů Převalení na ledě (při horizontálním sražení betonů) E + pravá páčka E + pravá páčka Z/X E + pravá páčka V E + pravá páčka C W pravá páčka V pravá páčka Z/X

11 Strategie pro koučing 11 Změna útočníků Změna obrany Změna strategie formací Strategie forčekování Tlak při protiútoku Obranný tlak Obranná strategie Strategie na vhazování A F D směrové tlačítko C směrové tlačítko X směrové tlačítko V směrové tlačítko Z W (stiskněte a podržte) + levá páčka

12 Bitky 12 Zahájení bitky Úder Uhnutí Krytí Zatažení soupeře za dres, když se napřahuje k úderu Silný úder D pravá páčka C levá páčka Z/X W levá páčka V pravá páčka V a poté pravá páčka C Souboje před brankou Zaklesnutí do soupeře pravá páčka Otočení (během zaklesnutí) otočení levou páčkou o 360

13 Oslavy gólů 13 Oslava vstřeleného gólu Jízda na hokejce Na jednom koleni Pumpa pěstí A / S / D / F W R pravá páčka

14 Na ledě 14 Skóre Třetina Čas do konce třetiny

15 Na ledě 15 Nastavení hry NHL 12 obsahuje řadu vylepšení herního systému. Fyzikální engine kompletního tělesného kontaktu vám umožní prožívat intenzivnější souboje před brankou, vyhodit soupeře bodyčekem na střídačku, rozbíjet plexiskla a mnoho dalších věcí. Systém vhazování vám poskytuje lepší kontrolu nad hráčem po vhození puku a k dispozici máte také uživatelem ovládané oslavy gólů. Čtěte dále, pokud se chcete dozvědět více o nových funkcích a vlastnostech! Ukládání a načítání V nabídce Uložit / Načíst / Smazat (dostupné z nabídky Moje NHL 12) můžete ukládat, načítat a mazat soubory ručně. Automatické ukládání Informace o hře NHL 12 se budou automaticky ukládat na váš počítačový zábavní systém PlayStation 3.

16 Nové a vylepšené funkce! 16 NOVINKA Winter Classic Vítejte na stadiónu Heinz Field v Pittsburghu (Pensylvánie), kde budete hrát pod otevřeným nebem v drsných zimních podmínkách. Znovu si zahrajte zápas Winter Classic 2011 mezi týmy Washington Capitals a Pittsburgh Penguins nebo si vyberte kterýkoli jiný tým NHL. Bitva o pohár Naskočte rovnou do napínavé finálové části NHL a nechte se touto funkcí hry vést příběhem jednotlivých zápasů o nejslavnější hokejovou trofej.

17 Nové a vylepšené funkce! 17 Be A Pro Vytvořte si vlastního hráče nebo se ujměte řízení kariéry skutečného hráče NHL či CHL. Sledujte předzápasové a momentální úkoly od hlavního kouče. Pamatujte že na tom, jak hrajte, závisí čas na ledě, jaký dostanete k dispozici. Dobu mezi jednotlivými střídáními můžete simulovat. Máte na to stát se legendou? To ukáže jen čas. Překonáním rekordů legend získáte speciální odměny. Sledování výkonnosti Přejděte do nabídky Sledování výkonnosti, kde si můžete prohlédnout všechny své hokejové karty, statistiky a důležité momenty vaší kariéry.

18 Nové a vylepšené funkce! 18 Hockey Ultimate Team Dejte dohromady vlastní tým a soutěžte s ním v EA SPORTS Ultimate Hockey League proti ostatním v měsíčních sezónách a play-off. V NHL 12 můžete hrát proti přátelům s legendárními hráči a utkávat se s týmy dalších uživatelů v EAUHL 24/7. Svůj tým si můžete vylepšovat nákupem nových karet za EA Pucks. Můžete nakupovat balíčky karet nebo se je pokusit získat karty v aukci. Balíčky lze také získávat přímo ve hře za EA Pucks nebo nakupovat v obchodě. NOVINKA Nejlepší momenty EA SPORTS Tento zcela nový vizuální nástroj, který se nachází v nabídce pauzy, umožňuje přehrávat zpětně nejdůležitější okamžiky zápasu, jako jsou góly, střely a hity. Podívejte se, kdo sehrál skvělou akci, nebo kde zaznamenal úspěch soupeř.

19 Herní režimy 19 Sezóna Zahrajte si kompletní sezónu některé z lig obsažených v NHL 12 včetně NHL, AHL, různých evropských lig a CHL. Play-off V režimu play-off si zvolte účast v libovolném typu posezónní série libovolné profesionální hokejové ligy zastoupené v NHL 12. Turnaj Nasaďte nejlepší světové týmy do Světového turnaje EA SPORTS s 8 nebo 16 účastníky, nebo si zahrajte turnaj MasterCard Memorial Cup.

20 Herní režimy 20 Be a GM Převezměte úlohu generálního manažera (GM), trenéra a hráče a ujměte se řízení vašeho oblíbeného týmu NHL po dobu až 25 sezón. Sledujte vývoj každého zápasu prostřednictvím aktualit nového simulačního enginu na obrazovce Nejlepší momenty EA SPORTS. V kterémkoli momentu můžete do zápasu zasáhnout. Vytvořit herní schéma Zkombinujte a zaznamenejte si pohyby hráčů na ledě ve vámi zkoordinovaných situacích. Vytvořte si vzorce pro založení protiútoku a použijte je, když je váš tým u puku a vyráží z vlastního obranného pásma. Trénink Zdokonalujte si své dovednosti a zdolávejte vlastní mety k vylepšení určitých prvků vaší hry. Vlastní útočné akce a rozehrávku v pásmu soupeře můžete trénovat s jakýmkoli týmem.

21 Herní režimy 21 Samostatné nájezdy Můžete sami chytat s brankářem, zkoušet to jeden na jednoho ve formátu pro jediného hráče, anebo soutěžit s přáteli. Tvůrčí zóna Vytvořte si nového hráče nebo upravte toho, kterého jste vytvořili dříve. Můžete přitom přizpůsobit každý detail. Zvolte hráčovu výstroj, osobní informace, vzhled a vlastnosti. Rovněž si můžete vytvořit či upravit celý tým.

22 Centrum médií EA Sports 22 Obrazovka záznamu Nastavit / vymazat značku Úhel pohledu kamery Pořízení fotky Úprava videa Obrazovka úpravy záznamu Rychlost přehrávání Změna barvy Pořízení fotky Změna kamery Použití změny F Q / E B D F N B Q / E A

23 Centrum médií EA Sports 23 Vlastní hudba Upravte si hudbu v NHL 12 pro jakýkoli tým! Nejprve si musíte zkopírovat hudbu do vašeho systému a sestavit seznamy skladeb pro použití ve hře. Zvolte možnost VLASTNÍ HUDBA a přizpůsobte si hudbu, která hraje na obrazovkách herních nabídek a vyberte si speciální gólovou oslavu pro svého hráče v režimu Be a Pro. Stiskem Q/E můžete procházet jednotlivé ligy ve hře a stiskem W/R si vybrat kterýkoli ligový tým. Své výběry můžete určit pro přehrávání v domácích zápasech a také, pokud budete mít štěstí, při oslavě vítězství poháru.

24 On-line 24 EA SPORTS Hockey League Se svým vytvořeným profíkem můžete hrát hodnocené zápasy vstupem do již rozehraných duelů a poté se přidat k týmu EASHL, nebo si vytvořit vlastní tým. Měsíční sezóny a zcela nové play-off umožní vašemu týmu zahrát si o účast v šampionátu EASHL každý měsíc. Zápasy Drop-In Ještě nejste členy žádného týmu, nebo nemáte žádné týmové spoluhráče on-line? Zahrajte si se svým vytvořeným profíkem zápas Drop-In a zlepšujte se, nebo hledejte další hráče. Vyřazovací zápasy (play-off) Probojujte se do nejlepší možné divize. Jakmile začne play-off, budete muset vyhrát čtyřikrát v řadě, abyste se stali šampióny. Jestliže prohrajete, váš sen se rozplyne a další šanci dostanete až za měsíc.

25 On-line 25 Tvorba dresů Použitím kombinace ligových nebo vytvořených log a libovolných barev může váš tým vypadat přesně podle vašich představ. Tréninkový režim Vylepšujte si své dovednosti se členy klubu v režimu Klubový trénink. Nastavte situaci, kde hrou ovládaní hráči zaujmou místa neobsazená lidskými hráči, nebo vyzkoušejte volný trénink jen s lidskými hráči. Historie klubu Veďte si záznamy o týmových trofejích, úspěších a rekordech.

26 On-line 26 Historie ligy Každý měsíc jsou zaznamenány nejlepší týmy EASHL. Zjistěte, kdo je nejlepším z nejlepších. NOVINKA Vylepšování několika profíků Získávejte zkušenostní body ZB na každé pozici a poté je používejte pro různé pozice hráčů. Se svým profíkem se už nikdy nedostanete mimo pozici!

27 On-line 27 Hra on-line Hledání rychlé hodnocené hry on-line Vyzvěte prvního volného soupeře a odehrajte soutěžní zápas. Nebude-li soupeř nalezen, můžete si vytvořit vlastní relaci nebo procházet dalšími relacemi. K vašemu systému se mohou také připojit přátelé, s nimiž odehrajete kooperativní zápas. Hledat relaci zápasu Vyhledávání zahájíte volbou ze seznamu vlastních nastavení. Hrát s přítelem Vyberte si přítele ze seznamu přátel a odehrajte s ním nehodnocený zápas.

28 On-line 28 Týmová hra on-line Jedinečný hokejový zážitek on-line prožijete v zápase 6 proti 6 s 12 hráči. V nehodnocené hře hrajete s hráči NHL, zatímco v hodnocené hře s vytvořeným profíkem. Nájezdy on-line Pro hodnocenou nebo nehodnocenou hru v nájezdech si najděte uživatele podobné úrovně dovedností. On-line ligy Vytvořte si ligu s až 32 týmy a pozvěte do ní přátele k soubojům o nejlepšího hráče NHL 12. Moje ligy Prohlédněte si libovolnou on-line ligu, do níž náležíte, a vstupte do ní.

Obsah. komunita...13. Úplné ovládání...3 Na ledě...7 Nové prvky...8 hrát...9. Nevíte si rady?...17

Obsah. komunita...13. Úplné ovládání...3 Na ledě...7 Nové prvky...8 hrát...9. Nevíte si rady?...17 Obsah Úplné ovládání...3 Na ledě...7 Nové prvky...8 hrát...9 komunita...13 Upravit... 14 Nevíte si rady?...17 2 Úplné ovládání ÚTOk Základní pohyby Bruslení/Míření levá páčka Zrychlení tlačítko B (podržet)

Více

Důležitá zdravotní varování: Fotosenzitivní záchvaty

Důležitá zdravotní varování: Fotosenzitivní záchvaty VAROVÁNÍ Než začnete hrát tuto hru, přečtěte si příručky ke konzoli Xbox 360, senzoru Kinect pro Xbox 360 a příslušenství, kde naleznete důležité informace týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví. www.xbox.com/support.

Více

Obsah. Úplné ovládání...3 Na ledě...6 novinky v NHL 15...7. Hrát...9 Upravit... 10 Nevíte si rady?...12

Obsah. Úplné ovládání...3 Na ledě...6 novinky v NHL 15...7. Hrát...9 Upravit... 10 Nevíte si rady?...12 Obsah Úplné ovládání...3 Na ledě...6 novinky v NHL 15...7 Hrát...9 Upravit... 10 Nevíte si rady?...12 2 Úplné ovládání Útok Základní pohyby Bruslení/Míření střel levá páčka Zrychlení tlačítko B Klouzání

Více

Důležité zdravotní upozornění: fotosenzitivní záchvaty

Důležité zdravotní upozornění: fotosenzitivní záchvaty UPOZORNĚNÍ Než začnete hrát tuto hru, přečtěte si příručky k systému Xbox One i veškerému příslušenství, kde najdete důležité informace o bezpečnosti a ochraně zdraví. www.xbox.com/support. Důležité zdravotní

Více

BlackBerry Z10 Smartphone. Uživatelská příručka

BlackBerry Z10 Smartphone. Uživatelská příručka BlackBerry Z10 Smartphone Uživatelská příručka Vydáno: 2014-05-07 SWD-20140507094804675 Obsah Nastavení a základní funkce...6 Novinky v tomto vydání... 6 Rychlé seznámení se zařízením... 7 Čím se zařízení

Více

ČÁST 4 - PRAVIDLA HRY

ČÁST 4 - PRAVIDLA HRY ČÁST 4 - PRAVIDLA HRY 1. Každý tým smí mít v průběhu hry na ledě vždy jen jednoho brankáře. 2. Brankář smí být z hřiště odvolán a nahrazen hráčem. Tento hráč však nesmí využívat výhod brankáře. 400 - HRÁČI

Více

Krok za krokem basket balem

Krok za krokem basket balem Krok za krokem basket balem Pro všechny rodiče, učitele a trenéry, kteří mají zájem o sestavení řízeného, bezpečného a hlavně zábavného basketbalového programu pro naše děti. Úvodní slovo Milí basketbaloví

Více

Dakota 10 a 20 návod k obsluze

Dakota 10 a 20 návod k obsluze Dakota 10 a 20 návod k obsluze 2009 Garmin Ltd. nebo její dceřiné společnosti Garmin International, Inc. 1200 East 151st Street, Olathe, Kansas 66062, USA Tel. (913) 397.8200 nebo (800) 800.1020 Fax (913)

Více

Model č. KX-TGP500 B61. Model č. KX-TGP550

Model č. KX-TGP500 B61. Model č. KX-TGP550 Uživatelská příručka SIP bezdrátový telefon Model č. KX-TGP500 B61 Model č. KX-TGP550 T61 Zobrazený model je KX-TGP500. Zobrazený model je KX-TGP550. Děkujeme Vám, že jste si zakoupili výrobek značky Panasonic.

Více

Vytvoření nového dokumentu

Vytvoření nového dokumentu 58 MODUL 3: Zpracování textu SYLABUS CORE 5.0 3.1.1.2 TIP: Další možností je na kartě Soubor přepnout do části Nový, označit šablonu Prázdný dokument a klepnout na tlačítko Vytvořit. POZNÁMKA: Výchozí

Více

Referenční příručka pro zařízení TomTom Start řady 20

Referenční příručka pro zařízení TomTom Start řady 20 Referenční příručka pro zařízení TomTom Start řady 20 Obsah Obsah balení 6 Obsah balení... 6 Přečtěte si jako první 7 Instalace do automobilu... 7 Zapnutí a vypnutí... 7 Nastavení... 7 Příjem signálu GPS...

Více

Základy MS Excelu 2007 jednoduše

Základy MS Excelu 2007 jednoduše Základy MS Excelu 2007 jednoduše Učební texty jsou určeny pro všechny, kteří nechtějí studovat tlusté příručky a přitom se chtějí snadněji orientovat v tabulkovém editoru MS Excel. Právě stručný text,

Více

ipod Návod k použití

ipod Návod k použití ipod Návod k použití Obsah ipod základy... 4 Základní popis ipodu... 5 Ovládání ipodu... 5 Vypnutí zvuku kruhového ovladače... 7 Blokování tlačítek ipodu... 7 Menu ipodu... 8 Přidání a odebrání položek

Více

ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015)

ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015) ipad Uživatelská příručka pro software ios 8.1 (únor 2015) Obsah 8 Kapitola 1: ipad v kostce 8 Celkový pohled na ipad 10 Příslušenství 10 Obrazovka Multi-Touch 11 Tlačítko Spánek/Probuzení 11 Tlačítko

Více

SUUNTO QUEST Uživatelská příručka

SUUNTO QUEST Uživatelská příručka SUUNTO QUEST Uživatelská příručka cs 1 BEZPEČNOST... 5 Typy bezpečnostních opatření:... 5 Bezpečnostní opatření:... 5 2 Vítejte... 7 3 Ikony a segmenty na displeji... 9 4 Používání tlačítek... 10 5 Začínáme...

Více

D100 DualSIM Mobilní telefon pro dvě SIM karty. Podrobný návod k použití

D100 DualSIM Mobilní telefon pro dvě SIM karty. Podrobný návod k použití D100 DualSIM Mobilní telefon pro dvě SIM karty Podrobný návod k použití Obsah Důležité pokyny...3 Váš telefon...5 Vložení SIM karet, pam. karty a baterie...7 Nabíjení baterie...8 Umístění antén...8 Zapnutí

Více

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia RADIONAVIGAČNÍ SYSTÉM NEXUS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaOctavia RADIONAVIGAČNÍ SYSTÉM NEXUS SIMPLY CLEVER ŠkodaOctavia RADIONAVIGAČNÍ SYSTÉM NEXUS O tomto návodu Tento návod obsahuje důležité informace, tipy, rady a varovné pokyny pro obsluhu radionavigačního systému. Další důležité informace,

Více

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí

Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Využití aplikace NetSupport School pro školní prostředí Vytvořeno v rámci projektu Dotkněte se inspirace Registrační číslo: CZ.1.0.7./1.3.00/51.0046 Autoři: Ludmila Klatovská Petr Kofroň Lenka Mandryszová

Více

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS

Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS Uživatelská příručka pro produkt Synology NAS ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Obsah Kapitola 1: Úvod Kapitola 2: Začněte s programem Synology DiskStation Manager Instalace zařízení Synology NAS

Více

AMAZON KINDLE 4 český návod. Special Offers & Sponzorované spořiče... 4 Spořič... 4 Hlavní obrazovka... 4

AMAZON KINDLE 4 český návod. Special Offers & Sponzorované spořiče... 4 Spořič... 4 Hlavní obrazovka... 4 AMAZON KINDLE 4 český návod Manuál pro Kindle 4 1 Obsah Obsah Kapitola 1 - začínáme... 2 Ovládací prvky... 2 Nabíjení baterie... 3 Indikátory stavu... 3 Stav WiFi... 3 Stav baterie... 3 Indikátor aktivity...

Více

US/GB RC 14.11. RUNNING COMPUTER SPEED DISTANCE Lap Count. www.sigmasport.com

US/GB RC 14.11. RUNNING COMPUTER SPEED DISTANCE Lap Count. www.sigmasport.com running COMPUTER PL HU RU US/GB RC 14.11 RUNNING COMPUTER SPEED DISTANCE Lap Count SL SK CZ www.sigmasport.com OBSAH 1 Předmluva 196 2 Obsah balení 196 3 Bezpečnostní upozornění 197 4 Přehled 198 4.1 Aktivace

Více

9 Užitečné funkce ALL RESET (Obnova původních hodnot)

9 Užitečné funkce ALL RESET (Obnova původních hodnot) 9 Užitečné funkce ALL RESET (Obnova původních hodnot) Jak uložit nastavení fotoaparátu Nastavení tohoto parametru udává, zda si fotoaparát bude pamatovat aktuální nastavení jednotlivých parametrů i po

Více

platnost od 10. 9. 2012

platnost od 10. 9. 2012 P latnost od 3. 9. 2012 platnost od 10. 9. 2012 Obsah Úvod...... 4 Průvodce nastavením e-shopu... 5 Výkladový slovník... 9 Přihlášení... 11 Odhlášení... 13 ThemeCentrik - objednávka grafické šablony...

Více

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů

SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů SP 1200SF/SP 1200S Příručka uživatele programů Před používáním přístroje si důkladně pročtěte tento manuál a uchovejte jej pro případné pozdější dotazy. Pro zajištění bezpečného a správného používání si

Více

T-Mobile PC Telefon Návod k použití

T-Mobile PC Telefon Návod k použití T-Mobile PC Telefon Návod k použití 1 Obsah 1. Úvod...3 2. Instalace a nastavení...4 2.1 Příprava...4 2.2 Spuštění aplikace T-Mobile PC Telefon...5 2.3 Konfigurace aplikace T-Mobile PC Telefon...5 2.4

Více

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT. Návod k použití

DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT. Návod k použití DIGITÁLNÍ FOTOAPARÁT Návod k použití Cz Děkujeme Vám za zakoupení digitální jednooké zrcadlovky Nikon. Abyste mohli plně využít všech vlastností fotoaparátu, přečtěte si důkladně celý návod k obsluze a

Více

NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY

NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY NÁVOD ENGLISH NEDERLANDS DEUTSCH FRANÇAIS ESPAÑOL ITALIANO PORTUGUÊS ČESKY SAFESCAN TA-Software / TA -Software PROGRAM PRO ZÁZNAM DOCHÁZKY OBSAH ÚVOD A NÁVOD K POUŽITÍ 1. ZÁKLADY 1.1 Minimální požadavky

Více

Využití Exchange Serveru pro skupinovou spolupráci

Využití Exchange Serveru pro skupinovou spolupráci Využití Exchange Serveru pro skupinovou spolupráci KAPITOLA 6 V této kapitole se dozvíte: Plánování událostí pomocí kalendářů Delegování přístupu do kalendáře pro jiného uživatele Firemní kontakty Využití

Více

LT-32A60BU LT-32A60SU LT-26A60BU LT-26A60SU

LT-32A60BU LT-32A60SU LT-26A60BU LT-26A60SU РУССКИЙ POLSKI ČESKY MAGYAR ROMANIAN БЪЛГАРСКИ LT-32A60BU LT-32A60SU LT-26A60BU LT-26A60SU ШИРОКОЭКРАННЫЙ ЦВЕТНОЙ ТЕЛЕВИЗОР PANORAMICZNY TELEWIZOR LCD ŠIROKOÚHLÝ LCD MONITOR SZÉLESVÁSZNÚ LCD-KIJELZŐ TV

Více

Použití vyvážení bílé a stylů. Picture Styles. O barevných prostorech

Použití vyvážení bílé a stylů. Picture Styles. O barevných prostorech Použití vyvážení bílé a stylů Picture Styles Jednou z velkých výhod digitální fotografie je možnost dosáhnout přesného barevného vyjádření jak přímo během focení, tak i při tisku fotek. Nastavení správných

Více