63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "63(E),63H(E) VDR 52(E), 52H(E), KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates"

Transkript

1 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 52(E), 52H(E), 63(E),63H(E) NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, Česká Skalice Czech Republic Tel: Fax:

2 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Katalog náhradních dílů platí pro stroje od výrobního čísla: Spare parts catalogue is valid for machines from a production number: 01-

3 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Pokyny k objednávání náhradních dílů: Instruction for ordering spare parts: Firma NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. stále zdokonaluje své výrobky na základě provozních zkušeností a nejnovějších poznatků. Proto si vyhrazuje právo změn na strojích i v průvodní dokumentaci. The company NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. continuously improve thein products on the basic of experience gained in the course of operation and of the up-to-date knowledge. They reserve, therefore, the right of modifications the machine as well as the respektive documentation. 3

4 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS ORDER Firma / Company:.. Adresa / Address:.. Země / Country:. Kontakt / Contact person: Tel.:..Doručení / Delivery: express Fax: stock Přeprava / Shipping mode:. Stroj, výrobní číslo Machine, Seriál Number Číslo dílu Part Number Název dílu Part Name Množství Quantity Poznámka Comment Datum / Date:. Podpis / Signature:... NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. tel: Maloskalická 120 fax: Česká Skalice CZECH REPUBLIC 4

5 Název / Part Name: VIBRAČNÍ DESKA REVERZNÍ REVERSIBLE VIBRATORY PLATE 10049A, 10108A 10045A, 10046A Typ stroje / Machine Type: VDR52, 52E, 63, 63E Skupina / Group:

6 Název / Part Name: VIBRAČNÍ DESKA REVERZNÍ VIBRATORY PLATE REVERSIBLE 10109A, 10110A 10047A, 10048A Typ stroje / Machine Type: VDR52H, 52HE, 63H, 63HE Skupina / Group:

7 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Obsah / Contens Název / Part Name: VDR A Vibrační deska reverzní VDR52E 10108A Reversible vibratory plate VDR A VDR63E 10046A Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka/Note Position Part Number Part Name Piesed used Hmotnost/Weight A DESKA SPODNÍ S VIBR. VDR52 1 VDR52,52E PLATE WITH VIBRATOR VDR A DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM 1 VDR63,63E PLATE WITH VIBRATOR A POHON VDR52 1 VDR52 ENGINE VDR A POHON VDR52E 1 VDR52E ENGINE VDR52E 10084A POHON VDR63 1 VDR63 ENGINE VDR A POHON VDR63E 1 VDR63E ENGINE VDR63E A DESKA MOTORU VDR52 1 VDR52,52E ENGINE PLATE 31537A DESKA MOTORU VDR63 1 VDR63,63E ENGINE PLATE A RÁM VDR52 1 VDR52,52E FRAME 20235A RÁM VDR63 1 VDR63,63E FRAME VDR A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 CONTROL ARM A OVLÁDÁNÍ VDR63 1 CONTROL VDR A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR52 SIGNS 10077A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR52E SIGNS 10085A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR63 SIGNS 10105A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR63E SIGNS Typ stroje / Machine Type: VDR52, 52E, 63, 63E Skupina / Group:

8 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ / SPARE PARTS CATALOGUE Obsah / Contens Název / Part Name: VDR52H 10109A Vibrační deska reverzní VDR52HE 10110A Reversible vibratory plate VDR63H 10047A VDR63HE 10048A Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka/Note Position Part Number Part Name Piesed used Hmotnost/Weight A DESKA SPODNÍ S VIBR. VDR52 1 VDR52H,52HE PLATE WITH VIBRATOR VDR A DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM 1 VDR63H,63HE PLATE WITH VIBRATOR A POHON VDR52H 1 VDR52H ENGINE VDR52H 10113A POHON VDR52HE 1 VDR52HE ENGINE VDR52HE 10089A POHON VDR63H 1 VDR63H ENGINE VDR63H 10096A POHON VDR63HE 1 VDR63HE ENGINE VDR63HE A DESKA MOTORU VDR52H 1 VDR52H, 52HE ENGINE PLATE 31541A DESKA MOTORU VDR63H 1 VDR63H,63HE ENGINE PLATE A RÁM VDR52H 1 VDR52H,52HE FRAME 20255A RÁM VDR63H 1 VDR63H,63HE FRAME VDR63H A RAMENO OVLÁDÁNÍ 1 CONTROL ARM A OVLÁDÁNÍ VDR63 1 CONTROL VDR A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR52H SIGNS 10114A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR52HE SIGNS 10093A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR63H SIGNS 10124A ŠTÍTKY A NÁPISY 1 VDR63HE SIGNS Typ stroje / Machine Type: VDR52H, 52HE, 63H, 63HE Skupina / Group:

9 Název / Part Name: DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM / BED PLATE WITH VIBRATORY 20218A 20225A Typ stroje / Machine Type: VDR52(E), 52H(HE), 63(E), 63H(HE) Skupina / Group:

10 Seznam náhradních dílů Název: 01. DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM VDR52(E),52H(HE) 20218A 01. BAD PLATE WITH VIBRATORY VDR63(E),63H(HE) 20225A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A VIBRÁTOR 1 46,258 VIBRATORY VDR52(E),52H(HE) 20226A VIBRÁTOR 1 49,391 VIBRATORY VDR63(E),63H(HE) PŘEVODOVKA PV VIBRATORY HŘÍDEL DUTÝ 1 HOLLOW SHAFT HŘÍDEL 1 SHAFT ŠOUPÁTKO 1 SLIDE-VALVE PÍST 1 PISTON VÍKO 2 COVER VÍKO 1 COVER VÍKO 1 COVER KOLO OZUBENÉ 1 TOOTH WHEEL KOLO OZUBENÉ 1 TOOTH WHEEL LOŽISKO 4 BEARING LOŽISKO 2 BEARING ŠROUB PODLOŽKA KROUŽEK 24 1 RING KROUŽEK 50 2 RING MANŽETA 1 CUFF O KROUŽEK 1 O RING GUFERO 1 GUFERO HRDLO G1/4 1 SOCKET G1/ KOLÍK - ÚPRAVA 1 PIN - ADAPTATION PERO 1 FEATHER Typ stroje / Machine Type: VDR52(E), 52H(HE), 63(E), 63H(HE) Skupina / Group:

11 Seznam náhradních dílů Název: 01. DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM VDR52(E), 52H(HE) 20218A 01. BAD PLATE WITH VIBRATORY VDR63(E), 63H(HE) 20225A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight ŠROUB PODLOŽKA KROUŽEK POJISTNÝ 1 SEALING RING ŠROUB POJISTNÝ KROUŽEK 1 SEALING RING A SKŘÍŇ VIBRÁTORU 1 BOX VIBRATOR A ZÁVAŽÍ I 2 1,636 WEIGHT I A ZÁVAŽÍ II 2 1,939 WEIGHT II A ŘEMENICE VDR52 1 1,238 PULLEY A PODLOŽKA 1 0, PERO-ÚPRAVA 1 0,018 FEATHER - ADAPTATION /2 ŠROUB 6 0, /2 ŠROUB 4 0, /2 ŠROUB 2 0, /2 ŠROUB 4 0, /1 ŠROUB 2 0, ŠROUB 1 0, A DESKA SPODNÍ VDR BED PLATE VDR52 VDR52(E),52H(HE) 10078A DESKA SPODNÍ 1 BED PLATE VDR63(E),63H(HE) A VÍKO PŘEDNÍ 1 1,199 FRONT COVER A VÍKO ZADNÍ 1 0,317 BACK COVER HADICE HYDRAULICKÁ 1 HYDRAULIC HOSE GUMOKOV 4 RUBBER MOUNT OCHRANA PLASTOVÁ 1 PLASTIC PROTECTION Typ stroje / Machine Type: VDR52(E), 52H(HE), 63(E), 63H(HE) Skupina / Group:

12 Seznam náhradních dílů Název: 01. DESKA SPODNÍ S VIBRÁTOREM VDR52(E), 52H(HE) 20218A 01. BAD PLATE WITH VIBRATORY VDR63(E), 63H(HE) 20225A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight ZÁTKA 1 0,038 PLUG ŠROUB 3 0, ŠROUB 4 0, MATICE 4 0,021 NUT PODLOŽKA 8 0, PODLOŽKA 4 0, KROUŽEK 1 0,001 RING Typ stroje / Machine Type: VDR52(E), 52H(HE), 63(E), 63H(HE) Skupina / Group:

13 Název / Part Name: POHON HONDA / ENGINE HONDA 10074A, 10111A 10084A, 10097A , Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

14 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 02. POHON HONDA VDR52E 10111A 02. ENGINE HONDA VDR A VDR63E 10097A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight MOTOR HONDA 1 25,800 ENGINE HONDA VDR MOTOR HONDA 1 25,800 ENGINE HONDA VDR52E MOTOR HONDA 1 31,700 ENGINE HONDA VDR MOTOR HONDA 1 31,700 ENGINE HONDA A AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR 20261A AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR VDR63E VDR52E VDR63E A DRŽÁK MOTORU 1 0,800 ENGINE CONTROL A KRYT ŘEMENICE VDR52 1 2,533 PULLEY COVER VDR52,52E 20237A KRYT ŘEMENICE VDR63 1 3,03 PULLEY COVER VDR63,63E A DRŽÁK KRYTU 1 1,124 COVER HOLDER VDR63,63E A DEFLEKTOR VÝFUKU HONDA 1 0,028 DEFLECTOR EXHAUST A PODLOŽKA 1 0, A ROZPĚRKA 1 0,046 DISTANCE BAR SPOJKA 1 COUPLING SPOJKA 1 COUPLING ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 VEE-BELT ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 VEE-BELT HADICE 1 HOSE HADICE 1 HOSE VDR52,52E VDR52,52E VDR63,63E VDR52,52E VDR63,63E VDR52,52E VDR63,63E ZÁTKA 1 0,013 PLUG SPONA TRUBKOVÁ 1 0,02 HOSE CLIP HRDLO PŘÍMÉ 1 STRAIGHT SOCKET ŠROUB 3 0,024 VDR52,52E ŠROUB 2 0,024 VDR63,63E ŠROUB 1 0,025 VDR63,63E ŠROUB 2 0,001 Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

15 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 02. POHON HONDA VDR52E 10111A 02. ENGINE HONDA VDR A VDR63E 10097A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight ŠROUB 1 0,01 VDR52, ŠROUB 3 0,01 VDR52E,63E ŠROUB 1 0,019 VDR63,63E ŠROUB 1 0,013 VDR52,52E UNC ŠROUB 4 0,019 VDR63,63E MATICE 4 0,015 NUT PODLOŽKA 7 0, PODLOŽKA 1 0,001 VDR52, PODLOŽKA 3 0,001 VDR52E,63E Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

16 Název / Part Name: POHON HATZ / ENGINE HATZ 10100A, 10113A 10089A, 10096A Typ stroje / Machine Type: VDR52H,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

17 Seznam náhradních dílů Název: VDR52H 10100A 02. POHON HATZ VDR52HE 10113A 02. ENGINE HATZ VDR63H 10089A VDR63HE 10096A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight MOTOR HATZ 1 35,000 ENGINE HATZ VDR52H MOTOR HATZ 1 35,000 ENGINE HATZ VDR52HE MOTOR HATZ 1 56,500 ENGINE HATZ VDR63H MOTOR HATZ 1 51,000 ENGINE HATZ A AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR 20257A AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR VDR63HE VDR52HE VDR63HE A DRŽÁK MOTORU 1B30 1 1,500 ENGINE CONTROL 1B30 VDR52H,52HE 31551A DRŽÁK MOTORU 1 1,207 ENGINE CONTROL VDR63H,63HE A KRYT ŘEMENICE VDR52H 1 2,6 PULLEY COVER VDR52H,52HE 31548A KRYT ŘEMENICE VDR63H 1 3,459 PULLEY COVER VDR63H,63HE A DRŽÁK KRYTU VDR52H 1 0,976 COVER HOLDER VDR52H,52HE 41968A DRŽÁK KRYTU VDR63H 1 0,976 COVER HOLDER VDR63H,63HE A PODLOŽKA 1 0, SPOJKA 1 COUPLING SPOJKA 1 COUPLING ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 VEE-BELT ŘEMEN KLÍNOVÝ 1 VEE-BELT HADICE 1 HOSE VDR52H,52HE VDR63H,63HE VDR52H,52HE VDR63H,63HE ZÁTKA 1 0,013 PLUG SPONA TRUBKOVÁ 1 0,02 HOSE CLIP HRDLO PŘÍMÉ 1 0,012 STRAIGHT SOCKET ŠROUB 2 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 5 0,023 VDR52H,52HE ŠROUB 4 0, ŠROUB 1 0,02 Typ stroje / Machine Type: VDR52H,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

18 Seznam náhradních dílů Název: VDR52H 10100A 02. POHON HATZ VDR52HE 10113A 02. ENGINE HATZ VDR63H 10089A VDR63HE 10096A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight ŠROUB 1 0,073 VDR63H,63HE MATICE 4 0,015 NUT VDR52H,52HE MATICE 4 0,015 NUT VDR63H,63HE PODLOŽKA 3 0,004 VDR52H,52HE PODLOŽKA 11 0,004 VDR63H,63HE PODLOŽKA 5 0,002 VDR52H,52HE PODLOŽKA 1 0,002 VDR63H,63HE Typ stroje / Machine Type: VDR52H,,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

19 Název / Part Name: AKUMULÁTOR / ACCUMULATOR 20261A 20276A Typ stroje / Machine Type: VDR52E, 52HE, 63E Skupina / Group:

20 Seznam náhradních dílů Název: AKUMULÁTOR VDR52E 20276A ACCUMULATOR VDR52HE,63E 20261A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A NOSIČ AKU II 1 BATTERY CARRIER II VDR52E 20262A NOSIČ AKU 1 BATTERY CARRIER VDR52HE,63E A VODIČ AKUMULÁTORU 1 0,088 WIRE BATTERY A DRŽÁK AKU II 1 0,259 HOLDER BATTERY II VDR52E 31591A DRŽÁK AKU 1 0,259 HOLDER BATTERY VDR52HE,63E BUŽÍRKA MODRÁ 2 BLUE TUBING BUŽÍRKA ČERVENÁ 2 RED TUBING PRYŽOVÁ PODLOŽKA 1 RUBBER PRYŽOVÁ PODLOŽKA 1 RUBBER AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR VDR52E AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR VDR52HE,63E GUMOKOV 3 RUBBER MOUNT ŠROUB MATICE 3 NUT PODLOŽKA PODLOŽKA 3 Typ stroje / Machine Type: VDR52E, 52HE, 63E Skupina / Group:

21 Název / Part Name: AKUMULÁTOR / ACCUMULATOR 20257A Typ stroje / Machine Type: VDR63HE Skupina / Group:

22 Seznam náhradních dílů Název: AKUMULÁTOR VDR63HE 20257A ACCUMULATOR Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight B NOSIČ AKU 1 BATTERY CARRIER A VODIČ AKUMULÁTORU 1 0,088 WIRE BATTERY BUŽÍRKA MODRÁ 2 BLUE TUBING BUŽÍRKA ČERVENÁ 2 RED TUBING AKUMULÁTOR 1 ACCUMULATOR DRŽÁK AKUMULÁTORU 1 HOLDER BATTERY GUMOKOV 4 RUBBER MOUNT SVORKA BATERIOVÁ 2 BATTERY CLAMP ŠROUB MATICE 4 NUT PODLOŽKA 6 Typ stroje / Machine Type: VDR563HE Skupina / Group:

23 Název / Part Name: DESKA MOTORU / ENGINE PLATE 31516A, 31620A 31537A, 31541A Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,52H,52HE,63,63E,63HE Skupina / Group:

24 Seznam náhradních dílů Název: VDR52,52E 31516A 03. DESKA MOTORU VDR52H,52HE 31620A 03. ENGINE PLATE VDR63,63E 31537A VDR63H,63HE 31541A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A DESKA MOTORU 1 92,000 ENGINE PLATE VDR52,52E 10101A DESKA MOTORU 1 88,000 ENGINE PLATE VDR52H,52HE 10083A DESKA MOTORU 1 97,500 ENGINE PLATE VDR63,63E 10087A DESKA MOTORU 1 88,374 ENGINE PLATE VDR63H,63HE GUMOKOV 1 0,100 RUBBER MOUNTING MATICE 1 0,020 NUT Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,52H,52HE,63,63E,63H,63HE Skupina / Group:

25 Název / Part Name: RÁM HONDA / FRAME HONDA 20200A 20235A Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

26 Seznam náhradních dílů Název: 04. RÁM HONDA VDR52,52E 20200A 04. FRAME HONDA VDR63,63E 20235A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A KRYT HORNÍ - SESTAVA 1 8,500 TOP COVER - ASSEMBLY VDR52,52E 10081A KRYT HORNÍ VDR63 - SESTAVA 1 11,49 TOP COVER VDR63 - ASSEMBLY VDR63,63E A KRYT 1 6,900 COVER VDR52,52E 20233A KRYT 1 9,526 COVER VDR63,63E A ČEP MADLA 2 0,099 PIN HANDLES RUKOJEŤ 1 0,083 HANDLE ŠROUB 2 0, MATICE 2 0,009 NUT PODLOŽKA 2 0, A PANT KRYTU - SESTAVA 1 1,45 PANT COVER - ASSEMBLY A PANT 1 0,58 PANT A HŘÍDEL 1 0,64 SHAFT A OKO PANTU 2 0,107 EYE PANT POUZDRO 2 0,005 BUSH KROUŽEK POJISTNÝ 2 0,002 RING SEALING ŠROUB 2 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 4 0, PODLOŽKA 2 0, A RÁM 1 32 FRAME VDR52,52E 20230A RÁM 1 38,26 FRAME VDR63,63E A ZAJIŠTĚNÍ KRYTU 2 0,017 SECURING COVER A PODLOŽKA ZAJIŠTĚNÍ 2 0,004 SECURING ŠROUB 4 0,049 Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

27 Seznam náhradních dílů Název: 04. RÁM HONDA VDR52,52E 20200A 04. FRAME HONDA VDR63,63E 20235A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight ŠROUB 4 0, MATICE 4 0,003 NUT PODLOŽKA 4 0, PODLOŽKA 8 0,001 Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

28 Název / Part Name: RÁM HATZ / FRAME HATZ 20277A 20255A Typ stroje / Machine Type: VDR52H,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

29 Seznam náhradních dílů Název: 04. RÁM HATZ VDR52H,52HE 20277A 04. FRAME HATZ VDR63H,63HE 20255A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A KRYT HORNÍ VDR52H - SESTAVA 1 9 TOP COVER VDR52H - ASSEMBLY VDR52H,52HE 10092A KRYT HORNÍ VDR63H - SESTAVA 1 12,3 TOP COVER VDR63H - ASSEMBLY VDR63H,63HE A KRYT 1 7,200 COVER VDR52H,52HE 20251A KRYT 1 10,3 COVER VDR63H,63HE A ČEP MADLA 2 0,099 PIN HANDLES RUKOJEŤ 1 0,083 HANDLE ŠROUB 2 0, MATICE 2 0,009 NUT PODLOŽKA 2 0, A PANT KRYTU - SESTAVA 1 1,45 PANT COVER - ASSEMBLY A PANT 1 0,58 PANT A HŘÍDEL 1 0,64 SHAFT A OKO PANTU 2 0,107 EYE PANT POUZDRO 2 0,005 BUSH KROUŽEK POJISTNÝ 2 0,002 RING SEALING ŠROUB 2 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 4 0, PODLOŽKA 2 0, A RÁM 1 34 FRAME VDR52H,52HE 20250A RÁM 1 41 FRAME VDR63H,63HE A VÝFUK VDR52H 1 0,25 EXHAUST VDR52H VDR52H,52HE 41971A VÝFUK VDR63H 1 0,42 EXHAUST VDR63H VDR63H,63HE A ZAJIŠTĚNÍ KRYTU 2 0,017 SECURING COVER Typ stroje / Machine Type: VDR52H,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

30 Seznam náhradních dílů Název: 04. RÁM HATZ VDR52H,52HE 20277A 04. FRAME HATZ VDR63H,63HE 20255A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A PODLOŽKA ZAJIŠTĚNÍ 2 0,004 SECURING ŠROUB 4 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 2 0, MATICE 4 0,003 NUT MATICE 2 0,008 NUT VDR63H,63HE PODLOŽKA 2 0,003 VDR63H,63HE PODLOŽKA 4 0, PODLOŽKA 4 0,001 Typ stroje / Machine Type: VDR52H,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

31 Název / Part Name: RAMENO OVLÁDÁNÍ / CONTROL ARM 20209A 20256A Typ stroje / Machine Type: VDR52, 52H, 63, 63H Skupina / Group:

32 Název: Seznam náhradních dílů 05. RAMENO OVLÁDÁNÍ VDR52-63E 20209A 05. CONTROL ARM VDR52H - 63HE 20256A Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A BOVDEN PLYNU 1 0,375 BOWDEN CABLE VDR52-63E 41951A BOVDEN PLYNU 1 0,375 CABLE WIRE VDR52H-63HE A RAMENO 1 10,300 ARM A ŠROUB DORAZOVÝ 1 0,198 STOP SCREW A ČEP RAMENA 1 0,273 PIN ARM A PLECH PLYNU 1 0,289 GAS PLATE A MATICE LANKA 1 0,005 WIRE NUT VDR52-63E A LANKO PLYNU 1 0,012 GAS WIRE GUMOKOV 2 0,3 RUBBER MOUNT PÁKA PLYNU 1 0,209 GAS LEVER PRŮCHODKA PRYŽOVÁ 1 0,004 RUBBER BUSHING POUZDRO IGLIDUR 2 0,002 BUSH IGLIDUR PRUŽINA SOUDKOVÁ 1 0,002 SPRING BARREL KROUŽEK TŘMENOVÝ 1 0,001 RING BAR VDR52-63E ŠROUB 2 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB 2 0, ŠROUB 1 0,01 VDR52-63E MATICE 1 0,042 NUT MATICE 1 0,005 NUT PODLOŽKA 1 0, PODLOŽKA 2 0, PODLOŽKA 2 0,001 Typ stroje / Machine Type: VDR52-63HE Skupina / Group:

33 Název / Part Name: OVLÁDÁNÍ / CONTROL 20147A Typ stroje / Machine Type: VDR52, 52H, 63, 63H Skupina / Group:

34 Název: Seznam náhradních dílů 06. OVLÁDÁNÍ 20147A 06. CONTROL Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight A DRŽADLO 1 0,836 HANDLE A TĚLESO I 1 2,388 BODY I A TĚLESO II 1 1,363 BODY II A PÍST 1 0,508 PISTON A DESKA TĚSNÍCÍ 1 0,34 SEALING PLATE A ČEP I 1 0,26 PIVOT I A ČEP II 1 0,26 PIVOT II A PÁKA 1 0,111 LEVER LOŽISKO 2 0,111 BEARING HRDLO 1 0,048 SOCKET LOŽISKO 1 0,031 BEARING VENTIL PŘÍMÝ ZPĚTNÝ 1 0,02 DIRECT VALVE ZÁTKA ODVZDUŠŇOVACÍ 1 0,013 PLUG KOLÍK VÁLCOVÝ 1 0,011 PIN SPOJKA AIGNEP 1 0,009 COUPLING AIGNEP ZÁTKA S VNITŘNÍM 6HR 1 0,007 PLUG MANŽETA 2 0,005 PACKING KROUŽEK CU 2 0,001 CU-RING KROUŽEK O 1 0,001 O-RING KROUŽEK O 1 0,001 O-RING ŠROUB 2 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 1 0, ŠROUB 4 0, ŠROUB S LÍMCEM 4 0,028 Typ stroje / Machine Type: VDR52-63HE Skupina / Group:

35 Název: Seznam náhradních dílů 06. OVLÁDÁNÍ 20147A 06. CONTROL Poz. Číslo dílu Název Kusů Hmotnost Position Part Number Part Name Piesed used Weight PODLOŽKA PRUŽNÁ 2 0, PODLOŽKA 2 0, PODLOŽKA 4 0,002 Typ stroje / Machine Type: VDR52-63HE Skupina / Group:

36 Název / Part Name: ŠTÍTKY A NÁPISY / SIGNS 10077A, 10115A 10085A, 10105A Typ stroje / Machine Type: VDR52,52E,63,63E Skupina / Group:

37 Seznam náhradních dílů Název: VDR A 10. ŠTÍTKY A NÁPISY - HONDA VDR52E 10115A 10. SIGNS - HONDA VDR A VDR63E 10105A Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka Position Part Number Part Name Piesed used Notice VDR VDR52E VDR VDR63E VDR VDR52E VDR VDR63E šedá žlutá gray yellow česky english česky ŠTÍTEK 1 RATING PLATE NÝT TRHACÍ 4 TEAR-OFF RIVER english Typ stroje / Machine Type: VDR52, 52E, 63, 63E Skupina / Group:

38 Název / Part Name: ŠTÍTKY A NÁPISY / SIGNS 10112A, 10114A 10093A, 10124A Typ stroje / Machine Type: VDR52H,52HE,63H,63HE Skupina / Group:

39 Seznam náhradních dílů Název: VDR52H 10112A 10. ŠTÍTKY A NÁPISY - HATZ VDR52HE 10114A 10. SIGNS - HATZ VDR63H 10093A VDR63HE 10124A Poz. Číslo dílu Název Kusů Poznámka Position Part Number Part Name Piesed used Notice VDR52H VDR52HE VDR63H VDR63HE VDR52H VDR52HE VDR63H VDR63HE šedá žlutá gray yellow česky english česky ŠTÍTEK 1 RATING PLATE NÝT TRHACÍ 4 TEAR-OFF RIVER english Typ stroje / Machine Type: VDR52, 52H, 63, 63H Skupina / Group:

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates

32, 32H VDR 22, 26, 26H, KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky reverzní. Reversible vibratory plates KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky reverzní Reversible vibratory plates VDR 22, 26, 26H, 32, 32H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 SPARE PARTS CATOLOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATOLOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15E,18E,20E,24E NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible

VD15, 18, 20, 24 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15, 18, 20, 24 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační desky jednosměrné. Vibratory plates non-reversible. KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační desky jednosměrné Vibratory plates non-reversible VD15P,18P,20P,24P NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Phone: Czech republic Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120 Tel: Česká Skalice fax: Česká republika Pokyny pro objednávání náhradních dílů Tento katalog obsahuje seznam náhradních dílů a jejich sestavení do montážních skupin. Katalog je uspořádán tak, že vždy za textovou stranou následuje strana s obrazem,

Více

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch

NT65 SPARE PARTS CATALOGUE KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ. Vibratory tamper. Vibrační pěch KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper NT65 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw

SP 350 C KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Pila stolová. Table saw KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Pila stolová Table saw SP 350 C NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 401

Více

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70B KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70B NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420

Více

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM60ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM60ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper

RAM70ND KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE. Vibrační pěch. Vibratory tamper KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS CATALOGUE Vibrační pěch Vibratory tamper RAM70ND NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax:

Více

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H

VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H VIBRAČNÍ DESKY VIBRATING PLATES řada KLASIK KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VD 350/16 VD 450/18 SPARE PARTS CATALOGUE VD 450/18H VD 450/20 VD 450/22 VD 500/24H NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel/fax: +420/491 452 184 E-mail: ntc@ntc-st.cz www.ntc-st.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK REVERZNÍ

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA Ř E Z A Č E S P Á R ASPHALT AND CONCRETE CUTTERS KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ RZ 120 SPARE PARTS CATALOGUE NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro objednávání náhradních

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 700/22 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 701/22 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Pokyny pro

Více

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group:

Typ stroje / Model: VD 301/11, VD 351/14, VD 401/16, VD 451/18, VD 501/20 Skupina / Group: Skupina / Group: Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used Page 1 Základní deska s vibrátorem 1 5 Plate with vibrator 2 Základna s podvozkem

Více

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171

Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Typ stroje: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Type of machine: 1. RZ 111, 121, 171 RZ 111, 121, 171 Číslo skupiny Název skupiny Počet kusů Strana Number of group Exact denomination of group Pieces used

Více

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator

Katalog náhradních dílů - Spare parts book. 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator 1. Hutnící deska a vibrátor / Compaction plate and vibrator page 1 issued 10/2002 1 40575 Hutnící deska Tamping plate 1 3 40588 Skříň vibrátoru Vibrator case 1 4 40410 Šroub M20x70 Screw M20x70 4 5 61185

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1600 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1600 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ od výr.č. 1691 SPARE PARTS CATALOGUE from S/N 1691 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Tel:

Více

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ

VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ VIBRAČNÍ VÁLEC VEDENÝ WALK-BEHIND VIBRATORY ROLLER KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ VVV 600/12 od výr.č. 2000 SPARE PARTS CATALOGUE VVV 601/12 from S/N 2000 NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120,

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. Maloskalická 120, 552 03 Česká Skalice Czech Republic Tel: +420 491 452 184 Fax: +420 491 401 609 E-mail: ntc@ntc.cz www.ntc.cz KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ SPARE PARTS BOOK

Více

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5.

Position Part number Název Name Závlačka kola Wheel lock pin 2A Kolo kompletní pravé 13x Right wheel assembly 13x5. 1 587002001 Závlačka kola Wheel lock pin 2A 5870020020 Kolo kompletní pravé 13x5.00-6 Right wheel assembly 13x5.00-6 2 587002002 Kolo kompletní levé 13x5.00-6 Left wheel assembly 13x5.00-6 2-1 5870020021

Více

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního

Position Part number Název Name 2 R Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R Držák přední osy Front board 4 R Poklice předního 2 R41000002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 R41000003 Držák přední osy Front board 4 R41000004 Poklice předního kola Front wheel cover 7 R48000008 Ložisko kola Wheel bearing 8 R41000008 Levé přední

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x Násypka Hopper 1 4 1 617300001 Horní příruba násypky Hopper inlet 1 2 Nýt 4x16 Rivet 4x16 10 3 617300003 Násypka Hopper 1 4 Podložka 18x6x1,2 Washer 18x6x1,2 7 5 Šroub M6x12 Bolt M6x12 8 6 Šroub M10x1,5-16 Bolt M10x1,5-16

Více

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5

Position Part number Název Name 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer Přední madlo Front handle 5 2 ST4,8*25 Šroub ST4,8x25 Screw ST4,8x25 3 VP-05 Podložka 5x12x1,5 Washer 4 927500004 Přední madlo Front handle 5 927500005 Kryt trubky výfuku Exhaust pipe cover 6 927500006 Spodní díl skříně převodu Lower

Více

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice Model 2010 Model 2011 Model 2012 Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 26800401601 ložisko kola bearing 8 3 25400200305 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 3 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 1 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 1 3 03120020004 Pojistný kroužek 35 Circlip 35 1 4 03090010012 Ložisko 6202-2RS Bearing 6202-2RS 1 5

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1

Úhlový převod kompletní s aretací Gearbox assembly with blade lock 1 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 1 2 154000002 Levé madlo Left handle 1 3 154000003 Svorka Left handle clamp 1 4 M-05 Matice M5 Nut M5 1 5 154000005 Řídítka Handlebar 1 6 154000006 Tubus kompletní Tube

Více

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle

Position Part number Název Name Šroub M8x25 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide block Stojan řídítek Handle 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide block 4 746000004 Stojan řídítek Handle stand 8 746000008 Boční záslepka nože Plug 9 746000009 Pravý nůž velký Right blade

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek

Position Part number Název Name 1 B Šroub M8x30 Screw M8x Vodítko rukojeti Handle guide bracket Stojan řidítek 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 6 74600030A Řemen plochý drážkový 4PK613 V-ribbed belt 4PK613 7 74600029A

Více

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008

Position Part number Název Name 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 003 M-08 Matice M8 Nut M8 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 005 M-08 Matice M8 Nut M8 006 M-08 Matice M8 Nut M8 008 M-10 Matice M10 Nut M10 009 785000008 Šroub M8x45 Screw M8x45 010 785000009 Pouzdro

Více

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka

Position Part number Název Name 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M Řídítka 1 SI-05*45 Šroub M5x45 Screw M5x45 2 154000002 Levé madlo Left handle 4 M-05 Matice M5 Nut M5 5 154000005 Řídítka Handlebar 6 154000006 Tubus kompletní straight shaft assembly 7 154000007 Tubus AL tube

Více

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small

Position Part number Název Name Lůžko motoru Engine base plate 7 B Šroub M8x16 Screw M8x Klínek řemenice Small 6 587000006 Lůžko motoru Engine base plate 7 B54100044 Šroub M8x16 Screw M8x16 11 587000011 Klínek řemenice Small sheave key 12 587000012 Řemenice motoru Engine sheave 15 587000015 Kryt převodu Body cover

Více

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu

Position Part number Název Name 1 H Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H Bowden pojezdu 1 H541001 Návlek madla Upper handle foam sheath 2 H4001 Páka brzdy motoru Flameout lever 6 H541006 Bowden pojezdu Driving cable 7 553SX0055 Křídlová matice Knob nut 9 H4007 Šroub madla Bolt 12 H4010 Víko

Více

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum

Position Part number Název Name Skříň spojky kompletní Clutch case assembly Spojkový zvon Clutch drum 1 61270020107 Skříň spojky kompletní Clutch case assembly 2 02020050036 Spojkový zvon Clutch drum 3 03120020004 Pojistný kroužek pro díru 35 Circlip for hole 35 4 6202-2RS Ložisko 6202-RS Bearing 6202-RS

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x Matice M8 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 Matice M8 Nut M8 2 6 Matice M8 Nut M8 1 8 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub M8x45 Screw M8x45 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly R svorka big clip 2 2 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 motor komplet engine assembly 1 11-12 R14300011-12 svorka big clip 2 2 R14300002 spodní tubus lower tube 1 11-13 124R00015-03

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x M-08 1 Štítek Warning label 1 2 Motor Engine 1 3 M-08 Matice M8 Nut M8 4 4 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 5 M-08 Matice M8 Nut M8 2 6 M-08 Matice M8 Nut M8 1 8 M-10 Matice M10 Nut M10 1 9 785000009 Šroub

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistka Retainer ring 4 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistka Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 8 797000008 Pouzdro Bushing 9 797000009 Pero Flat key 13 797000013

Více

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover

Pozice model do r.v model od r.v Název Name Ks poklice předního kola Front wheel cover 1 23600105103 23600105103 poklice předního kola Front wheel cover 2 2 26800401601 26800401601 ložisko kola Bearing 8 3 25400200305 25400200305 přední kolo Front wheel 2 4 26800703601 podložka Wave washer

Více

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013

Position Part number Název Name Čep M8x45 Screw pin M8x Ozubené kolo Spur gear Pružina Spring 013 009 785000009 Čep M8x45 Screw pin M8x45 011 785000010 Ozubené kolo Spur gear 012 785000011 Pružina Spring 013 785000012 Šroub řemenice M6x10 (červík) Screw M6x10 014 785000013 Řemenice motoru Sheave, Engine

Více

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč

Position Part number Název Name A Úhlový převod kompletní Gear case assembly Kryt nože Blade safety cover Unašeč A 146000000 Úhlový převod kompletní Gear case assembly 9 146000013 Kryt nože Blade safety cover 15 146000019 Unašeč nože Blade upper holder 16 146000020 Spodní podložka nože Blade washer 17 146000021 Miska

Více

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8

Position Part number Název Name 4 R Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R Poklice předního kola Front wheel cover 8 4 R46000004 Pojistka přední osy pravá Front axle fixing clip 5 R48000005 Poklice předního kola Front wheel cover 8 DY0218-15A Ložisko kola Bearing 9 553SX0010 Přední kolo Front Wheel 11 R46000011 Přední

Více

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer

Position Part number Název Name Převodovka kompletní Gearbox assembly Ložisko Bearing Pojistný kroužek Retainer 1 797000001 Převodovka kompletní Gearbox assembly 2 797000002 Ložisko Bearing 3 797000003 Pojistný kroužek Retainer ring 4 797000004 Matice Roud nut 5 797000005 Podložka Washer 6 797000006 Pružná podložka

Více

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4

Position Part number Název Name 1 H šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H Podložka Washer 3 H Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 1 H890-01 šroub M12x35 Bolt M12x35 2 H890-02 Podložka Washer 3 H890-03 Vnější podložka kotouče Blade outer washer 4 845000003 Kotouč 700x30x4 42Z Saw blade 700x30x4 42T 5 H890-05 Vnitřní příruba kotouče

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo řidítek Handlebar grip Páka spojky Clutch handle Páka řazení Shift 1 785000105 Madlo řidítek Handlebar grip 2 2 785000106 Páka spojky Clutch handle 1 3 795000003 Páka řazení Shift lever 1 4 795000004 Bowden spojky Clutch cable 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 2 6 Šroub M4x25

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket 1 5 746000005 Matice M8 Nut M8 4

Více

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever

Gear box cover 1. Return spring for rotation control lever STROJ 52 Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 00001 Motor 1E33F Engine 1E33F 1 2 00002 Samořezný šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25 2 3 00003 Podložka 5x12x1,5 Washer 5x12x1,5 12 4 00004 Přední madlo Front

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2. 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 1 Grip 1 2 Upper handle 1 6 Spring 2 111100002 Madlo kompletní 7 Nut M6 4 8 Bolt M6x40 4 9 Lower handle 1 3 Throttle control cable 1 4 111100003 Bowden plynu s ovládáním Flat washer 5 1 90 Bolt M5x30 1

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 9 135000009 Kryt úhlového převodu Gearcase cover 1 16 135000016 Unašeč nástroje Blade retainer 1 17 135000017 Podložka nástroje spodní Blade lower

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61

Číslo Objednací číslo Název Name Ks 57 Šroub M5x16 Screw M5x Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 57 Šroub M5x16 Screw M5x16 4 58 451000058 Kryt motoru Engine cover 1 59 Podložka Washer 2 60 Matice Nut 2 61 Šroub M6x30 Screw M6x30 6 62 Šroub M5x70 Screw M5x70 2 63 Matice M5 Nut M5 2 64 451000064 Skříň

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4

Pozice Objednací číslo Název Name Poklice předního kola Front wheel cover Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 1 540600001 Poklice předního kola Front wheel cover 2 540600002 Osa kol Wheel axle 3 Podložka 13 Washer 13 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bushing 5 540600005 Kolo Wheel 6 540600006 Levá deska nastavení

Více

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo

Position Part number Název Name 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo 2 H40-02 Poklice kola Wheel cover 3 H40-03 Šroub kola Screw 4 DY0218-15A Ložisko kola Wheel bearing 5 H40-04 Kolo Wheel 7 H40-06 Distanční pouzdro Spacer 11 R41000016 Unašeč nože Blade Hub 12 H4025 Nůž

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Frame Rám 1 2 Pump casing Kryt čerpadla 1 3 Handle Rukojeť 1 4 Mechanical seal Hřídelové těsnění 1 8895108F 5 O seal O kroužek 1 8895108-5 6

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9

Position Part number Název Name 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel bracket Kolo Wheel 9 1 746R00001 Šroub kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel bracket 5 746000019 Kolo Wheel 9 746000018 Kryt nože Blade mudguard 10 746000024 Pružina Spring 11 746000025 Závlačka Cotter

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Frame 1 Rám 2 Pump casing 1 Kryt čerpadla 3 Handle 1 Rukojeť 4 Mechanical seal 1 Hřídelové těsnění 8895108F 5 O seal 1 O kroužek 8895108-5 6

Více

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4

Position Part number Název Name Páka spojky Clutch lever Horní madlo Upper handle Bowden spojky Clutch cable 4 1 565400001 Páka spojky Clutch lever 2 565400002 Horní madlo Upper handle 3 565400003 Bowden spojky Clutch cable 4 565400004 Doraz Stopper 5 S-06*30 Šroub M6x30 Bolt M6x30 6 S-06*40 Šroub M6x40 Bolt M6x40

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2

Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name Pojistný kroužek Circlip Řemenice motoru Engine sheave 2 Pozice Objednací číslo Název Name Pozice Objednací číslo Název Name 1 912300001 Pojistný kroužek Circlip 38 912300038 Řemenice motoru Engine sheave 2 912300002 Ložisko 6203 Bearing 6203 39 912300039 Motor

Více

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5

Position Part number Název Name 1 DY Šroub nože Blade bolt 2 DY Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 1 DY0218-52 Šroub nože Blade bolt 2 DY0218-20 Podložka šroubu nože Blade bolt washer 3 H4025 Žací nůž Blade 5 DY0218-21F Unašeč nože Blade holder 6 182SW-010001 Přední madlo šasí Deck front handle 7 DY0701-31

Více

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1

Palivová nádrž kompletní - obsahuje i pozice 36,37,40,41. Fuel tank assembly 1 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 924003001 Přední madlo Front handle 1 46 924003046 Šroub ST4,2x16 Screw ST4,2x16 6 2 924003002 Šroub ST4,8x25 Tapping screw ST4,8x25

Více

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok

Position Part number Název Name Šasí Deck Kolo Wheel Podložka Washer Šroub Bolt Silenblok 1 620800001 Šasí Deck 2 620800002 Kolo Wheel 3 620800003 Podložka Washer 4 620800004 Šroub Bolt 5 620800005 Silenblok Rubber pad 6 620800006 Opěrná noha Leg 7 620800007 Šroub Bolt 8 620800008 Podložka

Více

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2

Číslo Objednací číslo Název Name Ks Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 Part A - Horní madlo / Upper handle A-1 81010001A Rukojeť madla Handle cap 2 A-2 81010002A Páka Clutch handle 2 A-3 81010003A Čep 6x41 Knurled pin 6x41 2 A-4 81010004A Matice M6 Nut M6 2 A-5 81010005A

Více

EGI 68-3 ( )

EGI 68-3 ( ) EGI 68-3 (8896132) 49 48 47 46 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550600 2 Cover kryt 1 3 Flange Bolt M6 12 šroub 8 4 Rotor comp rotor 1 5 Washer Φ10

Více

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4

Position Part number Název Name Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer Držák osy kol Wheel axle bracket 4 1 111900001 Krytka kola Wheel hub cap 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 111900003 Držák osy kol Wheel axle bracket 4 111900004 Osa kol Wheel axle 5 111900005 Čep 2,5x25 Pin 2,5x25 6 111900006 Kolo Wheel 7

Více

EGI 30 ( )

EGI 30 ( ) EGI 30 (8896131) 49 48 47 46 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550300 2 Rotor comp rotor 1 3 Washer Φ8 podložka 1 4 Spring washer Φ8 pružinová podložka

Více

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel

Position Part number Název Name Pravé kolo Right wheel Levé kolo Left wheel Spodní díl výhozu Lower part of tunel 2 664200002 Pravé kolo Right wheel 3 664200003 Levé kolo Left wheel 4 664200004 Spodní díl výhozu Lower part of tunel 5 664200005 Horní díl výhozu Upper part of tunel 6 664200006 Klapka výhozu Discharge

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina).

Staré a nové provedení spojky je zaměnitelné pouze jako celek (lamela+pružina). 1 146001001 Šroub Screw 1 32 76106813 Pružina spojky - 8 závitů Clutch spring - 8 threads 1 2 146001002 Podložka Washer 1 32A 146001032 Pružina spojky - 10 závitů Clutch spring - 10 threads 1 3 146001003

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST170 1 Motor ST170 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 3 O sealing 1 "O" těsnění 8895101-3 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw M8 55 4 Šroub

Více

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název

set order no./ obj. č. sestavy position description QTY název position description QTY název order no. / objednací číslo 1 Engine ST168F-2 1 Motor ST168F-2 550006 2 Pump body 1 Tělo čerpadla 8895102-2 3 O sealing 1 "O" těsnění 4 Washer 4 Podložka 5 Hexagon screw

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 001 Štítek Warning label Motor 168FB Engine 168FB M-08 Matice M8 Nut M S-08*45 Šroub M8x45 001 Štítek Warning label 1 002 Motor 168FB Engine 168FB 1 003 M-08 Matice M8 Nut M8 4 004 S-08*45 Šroub M8x45 Screw M8x45 4 005 M-08 Matice M8 Nut M8 2 006 M-08 Matice M8 Nut M8 1 008 M-10 Matice M10 Nut

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám

Position Part number Název Name 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M Ochranný rám 1 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 2 P-12 Podložka 12 Washer 12 3 M-12 Matice M12 Nut M12 4 111500004 Ochranný rám motoru Engine protecting frame 5 S-12*20 Šroub M12x20 Bolt M12x20 6 PP-12 Pružná podložka

Více

Objed. číslo Název Name

Objed. číslo Název Name STROJ Č. Objed. číslo Název Name Ks 1 svorka kabelu wire hold 2 2 závěs popruhu harness clamp assembly 1 3 šroub M5x16 screw M5x16 1 4 objímka clamp 1 5 matice M5 nut M5 1 6 152000006 tubus komplet straight

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 B Šroub M8x30 Screw M8x GB/T Velká podložka 8 Big washer Vodítko 1 B54100050 Šroub M8x30 Screw M8x30 5 2 GB/T96.1-2002 Velká podložka 8 Big washer 8 5 3 746000003 Vodítko rukojeti Handle guide bracket 1 4 746000004 Stojan řidítek Handle fixed stand 1 5 M-08 Matice M8

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16x1x24 Screw 5/16x1x24 Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 Šroub M8x90 Bolt M8x90 3 37 750000037 Šroub 5/16"x1"x24 Screw 5/16"x1"x24 1 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 1

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump body Tělo čerpadla 1 8895102-2 3 O sealing "O" těsnění 1 4 Washer Podložka 4 5 Hexagon screw M8

Více

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola

Position Part number Název Name 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel Pouzdro kola 1 546SH0001 Poklice předního kola Front wheel cover 3 546SH0003 Přední kolo Front wheel 4 540600004 Pouzdro kola Wheel bearing 5 546SH0005 Táhlo zdvihu sečení Height adjustment rod 7 546SH0007 Pojistka

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo spojky Clutch lever Horní madlo upper handle Bowden spojky clutch

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Madlo spojky Clutch lever Horní madlo upper handle Bowden spojky clutch 1 565400001 Madlo spojky Clutch lever 1 2 565400002 Horní madlo upper handle 1 3 565400003 Bowden spojky clutch cord 1 4 565400004 Doraz stopper 1 5 Šroub M6x30 Screw M6x30 5 6 Šroub M6x40 Screw M6x40

Více

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change

Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Výměna oleje skříně excentru - Eccentric shaft case oil change Obsah olejové náplně skříně excentru 80ml Doporučený olej Castrol TRANSMAX (dex III Multivehicle) 0,5l Objednací kód: TRANSMAX Výměnu oleje

Více

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4

Position Part number Název Name 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 1 S-08*90 Šroub M8x90 Bolt M8x90 2 750000002 Spodní kryt řemenu Lower belt cover 3 S-08*25 Šroub M8x25 Bolt M8x25 4 750000004 Podložka 8x22x2 Washer 8x22x2 5 750000005 Drážkový řemen 5PK730 Ribbed belt

Více

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel

Position Part number Název Name 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x Držák kola Wheel fixer Kolo Wheel 1 746R00001 Osa kola M10x40 Wheel bolt M10x40 2 746000022 Držák kola Wheel fixer 5 746000019 Kolo Wheel 6 746000058 Pravý kryt nože Right mudguard 11 746000018 Středový kryt nožů Middle mudguard 12 746000024

Více

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4

Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 Position Part number Název Name 1 PG-033 Madlo páky Shifting lever handle 2 861610002 Páka řazení Shifting lever 3 M-10 Matice M10 Nut M10 4 861610004 Pružina Spring 5 P-10 Podložka 10 Washer 10 6 861610006

Více

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt

Position Part number Název Name Přední kryt tunelu Front plate Sběrný tunel Collection tunnel Šroub M12x130 Bolt 1 857400001 Přední kryt tunelu Front plate 2 857400002 Sběrný tunel Collection tunnel 3 857400003 Šroub M12x130 Bolt M12x130 4 857400004 Kolo 13*5.00-6 Wheel 13*5.00-6 5 857400005 Závlačka kola Wheel pin

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly Spodní Pozice Objednací číslo Název Name Ks Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 37 135000037 Spodní hřídel Lower shaft 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26

Více

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo

set order no./ objednací číslo setu ND position description popis QTY order no./ objednací číslo EPH 80 W (8895105) position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine ST168F-2 Motor ST168F-2 1 550301 2 Pump cover Kryt čerpadla 1 3 Spring washer Pružná podložka 4 4 Bolt M8x35 Šroub

Více

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4

Position Part number Název Name Pravý karter Right crankcase /P5 Ložisko 6201 Bearing Levý karter Left crankcase 4 1 941000001 Pravý karter Right crankcase 2 6201/P5 Ložisko 6201 Bearing 6201 3 941000003 Levý karter Left crankcase 4 939000017 Čep 3x9 Pin 3x9 5 941000005 Pojistný kroužek pro díru 32 Circlip for hole

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub Screw Vodící kolo Pulley Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 1 819900001 Šroub Screw 1 2 819900002 Vodící kolo Pulley 1 3 819900003 Pouzdro Rotational cover guide sheath 1 4 819900004 Držák krytu kotouče Rotational cover holder 1 5 819900005 Kryt kotouče Rotational

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 1 135000001 Úhlový převod kompletní Gearcase assembly 1 2 Pojistný kroužek pro díru 26 Circlip for hole 26 1 3 Pojistný kroužek 10 Circlip 10 1 4 6000-2RS Ložisko 6000-2RS Bearing 6000-2RS 2 5 Ozubené

Více

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing

Position Part number Název Name 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly Šroub M5x40 Screw M Pouzdro Distance bushing 1 950A01 Štít brzdy kompletní Brake guard assembly 2 956002 Šroub M5x40 Screw M5 40 3 956003 Pouzdro Distance bushing 4 956004 Pouzdro Bushing 6 945201 Šroub napínáku Tightener screw 7 945202 Kámen napínáku

Více

EGI 68 ( )

EGI 68 ( ) EGI 68 (8896133) 57 56 55 54 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 style Engine motorová část 1 550605 2 Cover kryt 1 3 Flange Bolt M6 12 šroub 8 4 Rotor comp rotor 1 5 Washer Φ10

Více

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3

Pozice Objednací číslo Číslo dodavatele Název Name Ks Páka spojky Clutch lever Návlek madla Foam tube 1 3 1 564200001 904223 Páka spojky Clutch lever 1 2 564200002 904300 Návlek madla Foam tube 1 3 564200003 B569003 Čep 3x15 Spring-type straight pins 3x15 1 4 564200004 904015 Páčka aretace lock hook trigger

Více

EMPH 20 ( )

EMPH 20 ( ) EMPH 20 (8895109) 21 20 19 22 position description popis QTY order no./ objednací číslo 1 Engine motor 1 550301 2 Flange bolt M8 25 šroub 4 3 Flange bolt M10 25 šroub 4 4 Pump body zadní kryt čerpadla

Více

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko

Pozice Objednací číslo Název Name Ks Šroub M8x25 Screw M8x Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x Vodítko Pozice Objednací číslo Název Name Ks 1 746000001 Šroub M8x25 Screw M8x25 1 2 746000002 Podložka 8,4x24x2 Washer 8,4x24x2 1 3 746000003 Vodítko rukojeti Hand fixer 1 4 746000004 Rozpěra řídítek Hand bracket

Více

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám

Position Part number Název Name 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám 2 553SX0002 Táhlo zdvihu Height adjusting rod 3 553SX0003 Přední panel šasí Deck front panel 4 553SX0004 Přední rám Deck front handle 6 553SX0006 Poklice předního kola Front wheel cover 9 553SX0009 Ložisko

Více